Bola Sepak » 18.05.2024 » Kemungkinan
Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
Kemungkinan disediakan oleh bet365 - Taruh sekarang!
MALAYSIA: Liga Super
17:30Johor DT - Negeri Sembilan 3:120:15Selangor - Kedah 1:0
21:00Perak - PDRM FC 2:3
AFRIKA SELATAN: Liga Premier
21:00Cape Town City - Richards Bay 3:121:00Golden Arrows - Cape Town Spurs 1:1
21:00Kaizer Chiefs - Polokwane 0:0
21:00Royal AM - Chippa Utd. 0:0
21:00Sekhukhune - AmaZulu 0:1
21:00Stellenbosch - Mamelodi Sundowns 0:1
21:00Supersport Utd - Swallows 2:0
21:00TS Galaxy - Orlando Pirates 1:0
ALBANIA: Liga Super - PlayOff
02:00Partizani - Skenderbeu 1:0ALGERIA: Ligue 1
23:00TertundaASO Chlef - JS Kabylie -:-23:00TertundaBen Aknoun - ES Setif -:-
23:00TertundaConstantine - Oran -:-
23:00TertundaEl Bayadh - Biskra -:-
23:00TertundaMC Alger - CR Belouizdad -:-
23:00TertundaMagra - Paradou -:-
23:00TertundaSaoura - USM Alger -:-
23:00TertundaUS Souf - Khenchela -:-
00:00ASO Chlef - Khenchela 4:1
00:00Ben Aknoun - Biskra 2:1
00:00Constantine - CR Belouizdad 1:1
00:00El Bayadh - JS Kabylie 1:1
00:00Oran - ES Setif 4:1
00:00Saoura - Paradou 2:1
00:00US Souf - Magra 0:2
01:00MC Alger - USM Alger 1:0
ALGERIA: Ligue 2
22:00El Khemis - RC Kouba 1:222:00Ghozlane - Chelghoum 2:1
22:00Harrach - Olympique Magrane 1:0
22:00Hussein Dey - GC Mascara 1:0
22:00JSM Tiaret - ASM Oran 1:1
22:00Khemis El Khechna - Batna 2:1
22:00Khroub - Olympique Akbou 1:0
22:00Kolea - Oued Sly 2:0
22:00MSP Batna - Bordj Menail 1:0
22:00Medea - WA Mostaganem 1:3
22:00Mlila - Annaba 1:1
22:00Mostaganem - SC Mecheria 4:1
22:00Ouargla - MO Constantine 1:1
22:00Telaghema - Eulma 4:1
22:00Temouchent - Guir Abadla 5:1
22:00Widad Adabi de Boufarik - Arba 4:3
ALGERIA: Liga B21
00:00Constantine B21 - CR Belouizdad B21 2:1AMERIKA SYARIKAT: Kejuaraan USL
09:00Colorado Springs - Pulau Rhode 3:109:00El Paso - Memphis 1:2
AMERIKA SYARIKAT: MLS Next Pro
08:15TertundaNew York City II - Toronto II -:-09:00Austin FC II - Sporting Kansas City II 3:2pen
AMERIKA SYARIKAT: Liga Satu USL
07:30Charlotte Independ. - Union Omaha 1:410:30Central Valley Fuego - One Knoxville 0:2
AMERIKA SYARIKAT: Liga Dua USL
03:00Southern Soccer Academy - Asheville City 0:507:00Charlotte Eagles - Tobacco Road 4:0
07:00Kalamazoo FC - Lansing City 1:0
AMERIKA SYARIKAT: NISA
10:30Capo - Irvine Zeta 0:2AMERIKA SYARIKAT: NWSL Wanita
08:00Houston W - Portland Thorns W 0:208:00New York W - Utah Royals W 1:0
10:30Bay FC W - San Diego Wave W 2:1
ANGOLA: Girabola
22:00C.R.D. Libolo - Sporting de Cabinda 4:222:00Uniao de Malanje - Wiliete 0:1
23:00Petro Atletico - Kabuscorp 3:2
ARAB SAUDI: Liga Profesional Saudi
00:15Dhamk - Al Feiha 1:1 [ 2.45 | 3.30 | 2.63 ]02:00Al-Ettifaq - Al Akhdoud 1:1 [ 1.85 | 4.20 | 3.20 ]
02:00Al-Nassr - Al-Hilal 1:1 [ 2.55 | 4.00 | 2.38 ]
00:20Al-Hazem - Al Riyadh 1:1 [ 2.30 | 3.40 | 2.75 ]
00:20Al-Taawon - Al Shabab 1:0 [ 2.80 | 3.40 | 2.25 ]
ARGENTINA: Primera Nacional
02:30Gimnasia y Tiro - Temperley 0:2 [ 1.95 | 3.00 | 4.33 ]ARGENTINA: Primera B - Apertura
02:30Argentino de Quilmes - UAI Urquiza 3:1ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
01:00Ezeiza - Juventud de Bernal 3:2ARGENTINA: Primera A Wanita - Apertura
02:00Banfield W - Social Atletico Television W 1:223:15CA Estudiantes W - Boca Juniors W 0:2
ARMENIA: Liga Pertama
21:00Onor - Alashkert 2 2:3ARUBA: Division di Honor - Kumpulan Akhir
08:00Dakota - Estrella 7:1AUSTRALIA: Liga-A - PlayOff
14:30Wellington Phoenix - Melbourne Victory 1:2mt [ 2.55 | 3.25 | 2.90 ]17:45Central Coast Mariners - Sydney FC 0:0 [ 2.20 | 3.70 | 3.10 ]
AUSTRALIA: NPL ACT
13:00O'Connor Knights - Canberra Olympic 2:113:15Tigers FC - Gungahlin 0:3
AUSTRALIA: NPL Utara NSW
12:30Adamstown Rosebud - Broadmeadow 2:8 [ 17.00 | 9.00 | 1.10 ]12:30Lambton J. - Lake Macquarie 4:0 [ 1.03 | 19.00 | 34.00 ]
15:00Valentine P. - Maitland 2:4 [ 2.40 | 3.60 | 2.35 ]
AUSTRALIA: NPL NSW
15:30NWS Spirit - APIA Leichhardt 0:217:00Hills Brumbies - Blacktown City 0:2
17:00St George Saints - Sutherland Sharks 3:1
17:00WS Wanderers B23 - Marconi Stallions 2:5
17:15Manly Utd - Wollongong Wolves 2:1
17:15St. George City - Sydney Utd 2:1
AUSTRALIA: NPL Queensland
15:00Brisbane City - Olympic FC 0:416:00Redlands - Peninsula 0:4
16:30TertundaGold Coast - Wynnum Wolves -:-
17:00Queensland Lions - Gold Coast Knights 1:1
AUSTRALIA: NPL Australia Selatan
13:30Adelaide United B23 - Adelaide Croatia Raiders 0:215:30NE Metrostars - Adelaide Comets 2:2
16:30Adelaide Olympic - Adelaide City 1:6
17:30Croydon Kings - FK Beograd 2:3
AUSTRALIA: NPL Victoria
13:00Manningham United Blues - Oakleigh Cannons 1:415:00St Albans - Port Melbourne Sharks 3:5
17:00Hume City - Dandenong Thunder 0:0
AUSTRALIA: NPL Australia Barat
15:00Armadale - Floreat Athena 3:015:00Balcatta - Stirling Macedonia 0:3
15:00Western Knights - Fremantle City 0:3
17:00Perth Glory B23 - Perth RedStar 0:1
AUSTRALIA: Liga Premier Capital
13:00Brindabella - West Canberra Wanderers 2:113:00Canberra Juventus - Anu 1:3
13:00Canberra White Eagles - Belconnen Utd. 0:3
13:00Queanbeyan City - Wagga City Wanderers 7:0
AUSTRALIA: Liga Negeri Utara NSW
12:30Belmont Swansea Utd. - Toronto Awaba Stags 2:214:30West Wallsend - South Cardiff 0:3
AUSTRALIA: Liga Satu NSW
14:30Hakoah Sydney - Bulls Academy 0:415:00Canterbury Bankstown - Bonnyrigg White Eagles 1:1
17:00Blacktown Spartans - Inter Lions 3:2
17:00Dulwich Hill - UNSW 2:4
17:00Dunbar Rovers - Mt Druitt Town 0:1
17:00Macarthur Rams - Bankstown City Lions 0:2
17:00SD Raiders - Northern Tigers 3:0
AUSTRALIA: Liga Premier Queensland
16:00Caboolture - Ipswich 3:016:00SWQ Thunder - Eastern Suburbs 0:2
17:15Broadbeach Utd. - Moreton City Excelsior B21 5:0
AUSTRALIA: Liga Negeri SA
13:30Adelaide Victory - West Adelaide 1:213:30Blue Eagles - Cumberland Utd. 1:3
13:30Fulham Utd. - Salisbury Utd. 0:2
13:30Playford Patriots - Western Strikers 4:0
13:30Sturt Lions - Adelaide Cobras 3:2
14:00Adelaide Vipers - West Torrens 4:2
AUSTRALIA: Liga Premier Victoria
12:15Melbourne Heart B21 - George Cross 3:013:00Eastern Lions - Brunswick City 1:0
13:00North Geelong - Werribee City 1:2
16:00Kingston City - Western Utd. B21 1:2
AUSTRALIA: Liga Negeri WA
15:00Gosnells City - Murdoch Melville 1:315:00Joondalup Utd. - Cockburn City 3:1
15:00Mandurah City - Sorrento 0:3
15:00Rockingham City - Nedlands 0:3
17:00Dianella White Eagle - Subiaco 2:0
18:00Kingsley Westside - Gwelup Croatia 3:2
AUSTRALIA DAN OCEANIA: Liga Juara-juara OFC
06:00Hekari Utd (Pap) - Rewa (Fij) 2:309:00Auckland (Nzl) - Solomon Warriors (Sol) 5:0
AUSTRIA: Bundesliga - Kumpulan Penyingkiran
23:00Altach - A. Lustenau 2:2 [ 1.55 | 4.33 | 5.25 ]23:00BW Linz - Austria Vienna 1:2 [ 3.40 | 3.80 | 1.95 ]
23:00Wolfsberger - Tirol 3:1 [ 2.05 | 3.50 | 3.40 ]
AUSTRIA: 2. Liga
00:10Amstetten - Liefering 1:100:10Dornbirn - St. Polten 3:1
00:10First Vienna - Kapfenberg 4:2
00:10Horn - FAC Wien 2:3
00:10Lafnitz - Admira 1:3
00:10Leoben - Bregenz 2:0
00:10Ried - Sturm Graz (Am) 1:0
00:10Stripfing - Grazer 2:5
AUSTRIA: Regionalliga Timur
01:30Favoritner - Leobendorf 1:101:30SV Oberwart - Marchfeld 2:0
01:30TWL Elektra - Austria (Am) 3:3
02:00Drassburg - Ardagger 1:1
02:00Neusiedl - SK Rapid (Am) 0:4
21:30Donaufeld Wien - Traiskirchen 2:2
22:00Mauerwerk - Wiener 1:0
AUSTRIA: Regionalliga Tengah
01:00Allerheiligen - Wolfsberger (Am) 0:201:00Bad Gleichenberg - Union Gurten 3:0
01:00Deutschlandsberger - ASK Voitsberg 4:0
01:00LASK (Am) - Ried (Am) 0:2
01:00SC Weiz - Wallern/St Marienkirchen 4:0
01:00SPG Wels - Gleisdorf 0:0
01:00Vocklamarkt - ASK Klagenfurt 2:1
AUSTRIA: Regionalliga Barat
00:00Dornbirner SV - Kufstein 1:200:00FC Wolfurt - RW Rankweil 3:4
00:30Reichenau - Rothis 3:1
01:30Motz/Silz - Bischofshofen 1:4
23:00SC Imst - Hohenems 2:3
23:00Saalfelden - Wals-Grunau 1:0
23:00TSV St. Johann - A. Salzburg 1:1
AUSTRIA: Burgenland
01:00ASV Siegendorf - Kohfidisch 1:001:30Deutschkreutz - USVS Rudersdorf 9:0
01:30Parndorf - Bad Sauerbrunn 2:2
23:00Halbturn - Schattendorf 1:3
23:00Horitschon - Klingenbach 3:1
23:30Margarethen - Edelserpentin 2:2
00:00Pinkafeld - Leithaprodersdorf 4:2
AUSTRIA: Karnten
23:15Bleiburg - SV Spittal 0:400:00Atus Velden - Atus Ferlach 0:1
00:30ATSV Wolfsberger - SAK Klagenfurt 0:1
01:00Lendorf - Kottmannsdorf 1:1
01:00SV Kraig - A. Klagenfurt (Am) 0:2
AUSTRIA: Niederosterreich
01:30Korneuburg - Retz 1:101:30Langenrohr - Waidhofen/Thaya 4:0
01:30Ortmann - St. Polten (Am) 4:1
01:30SCU Kilb - Zwettl 4:0
01:30Schrems - Rohrbach 0:2
23:00Gloggnitz - Kottingbrunn 2:0
23:00Warth - Wiener Neustadt 1:3
00:00Haitzendorf - St. Peter in der Au 2:2
AUSTRIA: Oberosterreich
00:00Dietach - SPG Wels II 2:000:30Mondsee - Schallerbach 3:3
01:00Edelweiss - Friedburg 3:2
01:00Micheldorf - Weisskirchen 2:3
01:00Perg - Oedt 1:4
01:30Ostermiething - St. Martin im Muhlreis 2:2
23:00Bad Ischl - Leonfelden 3:2
23:30Ask St. Valentin - Pregarten 1:1
AUSTRIA: Salzburg
00:00Adnet - TSU Bramberg 0:400:00Eugendorf - Seekirchen 1:2
00:00SAK 1914 - Strasswalchen 1:0
00:00UFC Siezenheim - USK Anif 4:1
00:15SC Golling - Burmoos 1:3
01:00Puch - Thalgau 3:2
AUSTRIA: Steiermark
01:00Hartberg (Am) - SV Frauental 1:201:00Heiligenkreuz - Furstenfeld 1:1
01:00Ilzer SV - Kalsdorf 1:1
01:00SV Union Gnas - Stadtwerke Bruck/Mur 2:3
01:00SV Wildon - Hohenhaus Schladming 1:2
01:00UFC Fehring - Lebring 4:3
01:00Weinland Gamlitz - Koflach 4:5
AUSTRIA: Tirol - Kumpulan Penyingkiran
00:00Innsbrucker AC - SC Kundl 3:000:30Vols - Kematen 0:0
01:30SV Worgl - Telfs 3:1
AUSTRIA: Tirol - Kumpulan Promosi
00:30FC Volders - Tirol (Am) 2:601:30Fugen - Ebbs 4:1
01:30Kitzbuhel - SK St. Johann 2:0
AUSTRIA: Vorarlberg
00:00FC Lustenau - Gofis 3:000:00SC A. D. - FC Hochst 2:0
00:15Nenzing - A. Lustenau (Am) 0:1
21:30Andelsbuch - Lauterach 2:2
23:00Alberschwende - Egg 2:2
23:00Hard - Rotenberg 1:0
23:00Horbranz - Lochau 2:1
AUSTRIA: Wien
00:00Mannsworth - Simmeringer 1:300:00Red Star Penzing - Slovan Hac 5:1
00:00DibatalkanStammersdorf - Sportunion Mauer -:-
00:00Wienerberger - 1980 Wien 1:2
00:30WAF Brigittenau - Schwechat 3:1
22:00Stadlau - Kagran 4:1
AUSTRIA: Bundesliga Wanita
19:00Bergheim W - Wacker Innsbruck W 1:022:00First Vienna W - Sturm Graz W 2:3
00:30Neulengbach W - Kleinmunchen W 2:1
AZERBAIJAN: Liga Premier
00:30Qarabag - Turan 4:321:00Kapaz - Zira 0:1
21:00Sabah Baku - Sumgayit PFC 2:0
21:00Sabail - Neftci Baku 0:3
BANGLADESH: Liga Premier
18:00Fortis - Jamal 0:019:45Bashundara Kings - Bangladesh Police 2:2
BELANDA: Eredivisie - Penyingkiran - PlayOff
02:00Roda - Breda 0:5 [ 1.91 | 3.90 | 3.60 ]22:30Dordrecht - FC Emmen 0:1 [ 1.67 | 4.20 | 4.50 ]
BELANDA: Tweede Divisie
21:30ACV Assen - Katwijk 3:121:30Hardenberg - AFC 1:2
21:30Jong Almere City - Rijnsburgse Boys 0:2
21:30Jong Sparta Rotterdam - Excelsior Maassluis 2:2
21:30Kozakken Boys - De Treffers 1:2
21:30Lisse - Koninklijke HFC 2:1
21:30Noordwijk - Scheveningen 2:2
21:30Quick Boys - GVVV 4:1
21:30Spakenburg - ADO 20 Heemskerk 3:0
BELANDA: Derde Divisie
21:30DEM - IJsselmeervogels 2:021:30Genemuiden - USV Hercules 2:1
21:30Hsc 21 - Urk 5:2
21:30ODIN '59 - Eemdijk 0:4
21:30RKAV Volendam - Kampong 6:0
21:30Sparta Nijkerk - Ermelo 1:5
21:30Staphorst - Harkemase Boys 2:0
21:30VV DOVO - Rijnvogels 4:2
21:30VVSB - Hoogeveen 3:1
00:00Barendrecht - TOGB 2:1
00:00Blauw Geel - TEC 3:0
00:00Gemert - GVV Unitas 0:2 [ 1.75 | 4.00 | 4.10 ]
00:00HV & CV Quick - UNA 0:1
00:00Hoek - Sportlust 1:2
00:00Meerssen - Kloetinge 1:0
00:00Oss - Baronie 3:4
00:00Rosmalen - Groene Ster 4:1
00:00Stedoco - AWC 3:3
BELANDA: Divisie 1 B21 - Musim Bunga
18:00Zwolle B21 - Groningen B21 1:219:30G.A. Eagles B21 - Feyenoord B21 1:4
20:45Nijmegen B21 - FC Twente/Heracles B21 1:3
21:00Cambuur B21 - Graafschap B21 3:1
BELARUS: Liga Vysshaya
23:55Slutsk - Dynamo Brest 1:401:30BATE - Slavia Mozyr 1:0
21:00Naftan - Dnyapro 2:1
23:00FC Minsk - Vitebsk 1:2
BELARUS: Liga Pershaya
23:00Orsa - Ostrovets 1:118:00Belshina - Niva Dolbizno 1:3
19:00FC Slonim - Molodecno 2:3
20:00Din. Minsk 2 - BATE 2 1:2
21:00Lida - Shakhtyor Soligorsk 2 1:5
22:00Belarus B17 - Baranovici 2:0
BELARUS: Liga Vysshaya Wanita
19:00Smorgon W - Dynamo Brest W 0:221:00Vitebsk W - Dyussh-Polesgu W 12:1
00:00Belarus B19 W - Din. Minsk W 1:6
BELGIUM: Liga Jupiler - Kumpulan Liga Konferensi
02:45St. Truiden - Leuven 1:1 [ 2.30 | 3.40 | 3.00 ]00:15Westerlo - KV Mechelen 0:2 [ 2.10 | 3.80 | 2.90 ]
BELGIUM: PlayOff Divisi Amatur Kedua - Tempat ke5-ke8
00:30DibatalkanWaregem 2 - Ninove -:-BELGIUM: Liga Super Wanita - Peringkat Pemenang
02:30Genk W - Oud-Heverlee Leuven W 2:502:30Gent W - St. Liege W 0:2
19:30Club Brugge W - RSC Anderlecht W 0:2
BENIN: Ligue 1 - Kumpulan Kejohanan
23:00AS Sobemap - Coton FC 0:123:00ASPAC - Dragons 1:0
23:00Ayema - AS Cotonou 1:1
23:00Requins - JS Pobe 0:0
BHUTAN: Liga Premier
18:00Paro - Transport United 2:2BOLIVIA: Divisi Profesional - Clausura
08:00Blooming - SA Bulo Bulo 1:0 [ 2.10 | 3.50 | 2.90 ]BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - FBiH
23:00BFK Simm Bau - Tomislav 0:423:00Banovici - Gorazde 1:0
23:00Gradacac - Hadzici 2:1
23:00Gradina Srebrenik - Mladost DK 3:2
23:00Jedinstvo Bihac - Gornji Rahic 0:0
23:00Kakanj - Stupcanica 1:0
23:00Sloboda - Celik Zenica 0:0
BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - RS
23:00Famos Vojkovici - Modrica 1:123:00Laktasi - Kozarska Dubica 2:1
23:00Leotar - Zvornik 1:0
23:00Mrkonjic Grad - Ljubic Prnjavor 0:2
23:00Omarska - Slavija 0:2
23:00Radnik Bijeljina - Nevesinje 4:0
23:00Sutjeska Foca - Prijedor 2:0
23:00Zeljeznicar Banja Luka - Romanija Pale 2:0
BOTSWANA: Liga Premier
21:00Eleven Angels - Holy Ghost 1:121:00Gaborone Utd - Orapa United 1:0
21:00Masitoaka - Nico 0:1
21:00Morupule - Tafic FC 5:2
21:00Police XI - BDF XI 0:1
BRAZIL: Serie B
06:00CRB - Vila Nova 1:0 [ 1.75 | 3.40 | 5.00 ]08:30Novorizontino - Coritiba 0:0 [ 2.20 | 3.00 | 3.60 ]
BRAZIL: Paulista B - Peringkat Pertama
06:30Paulista - Barcelona SP 6:0BRAZIL: Acreano B20
04:00Placido de Castro B20 - Santa Cruz B20 0:506:00Senador Guiomard B20 - Vasco da Gama AC B20 0:3
BRAZIL: Baiano B20
02:00Camacariense B20 - SSA B20 1:119:00Leonico B20 - Estrela De Marco B20 0:4
BRAZIL: Brasiliense B20
21:00Ceilandia B20 - Samambaense B20 3:421:00Legiao B20 - Brasiliense B20 0:2
BRAZIL: Capixaba B20 - PlayOff
02:00Rio Branco ES B20 - Porto Vitoria B20 0:2BRAZIL: Catarinense B20
02:00Avai B20 - Inter de Lages B20 5:002:00Brusque B20 - Barra FC B20 0:3
02:00Chapecoense-SC B20 - Figueirense B20 2:3
BRAZIL: Goiano B20 - PlayOff
02:30Aparecidense B20 - Trindade B20 2:202:30Guanabara City B20 - Atletico GO B20 2:1
02:30Jataiense B20 - Vila Nova B20 2:4
BRAZIL: Mineiro B20
04:00Minas Boca B20 - America MG B20 0:521:00Santarritense B20 - Inter de Minas B20 1:6
BRAZIL: Paranaense B20 - Peringkat Pertama
02:00Operario B20 - Patriotas B20 2:002:30Iraty B20 - Apucarana SC B20 0:7
02:45Sao Joseense B20 - Athletico-PR B20 0:3
07:00Parana S.T.C. B20 - Londrina B20 3:3
21:00Azuriz B20 - Cianorte B20 3:3
BRAZIL: Paulista B20 - Peringkat Pertama
02:00Aguai B20 - Guacuano B20 0:102:00Aster Itaqua B20 - Sao Caetano B20 0:2
02:00Botafogo SP B20 - Inter de Bebedouro B20 10:1
02:00CA Joseense B20 - Uniao Mogi B20 5:0
02:00Corinthians B20 - Agua Santa B20 2:0
02:00Cosmopolitano Sports B20 - Independente SP B20 2:0
02:00Desportivo B20 - Ituano B20 0:2
02:00EC Sao Bernardo B20 - CA Juventus B20 0:1
02:00Elosport B20 - Comercial FC - Tiete B20 0:3
02:00Fernandopolis B20 - Tanabi B20 1:2
02:00Ferroviaria B20 - Rio Claro B20 5:1
02:00GE Osasco B20 - Osasco Audax B20 1:2
02:00Guarulhos B20 - Portuguesa B20 1:2
02:00Internacional de Limeira B20 - Rio Branco B20 2:1
02:00Marilia AC B20 - Tupa B20 2:2
02:00Mauaense B20 - Maua B20 1:2
02:00Metropolitano FC B20 - Capivariano B20 0:1
02:00Mirassol B20 - Jose Bonifacio EC B20 1:1
02:00Nacional SP B20 - Ibrachina B20 1:2
02:00Novorizontino B20 - Vocem B20 6:0
02:00Olimpia FC B20 - Rio Preto B20 1:0
02:00Paulinia FU B20 - SKA Brasil B20 1:1
02:00Pinda B20 - Uniao Suzano B20 0:1
02:00Ponte Preta B20 - Brasilis B20 2:1
02:00Porto Football B20 - Itapirense B20 1:2
02:00Presidente Prudente B20 - Gremio Prudente B20 1:3
02:00Referencia B20 - Clube Vital B20 0:0
02:00Santo Andre B20 - Portuguesa Santista B20 2:1
02:00Taquaritinga B20 - Jau B20 0:9
02:00Taubate B20 - Sao Jose EC B20 0:0
02:00Uniao Sao Joao B20 - Piracicaba B20 1:0
02:00Velo Clube B20 - Sao Carlos B20 2:1
BRAZIL: Pernambucano B20 - Peringkat Pertama
21:00Centro Limoeirense B20 - Atletico Torres B20 0:721:00Retro B20 - Sport Recife B20 1:2
BRAZIL: Brasileiro Wanita
02:00Botafogo RJ W - Avai Kindermann W 3:106:00Santos W - Cruzeiro W 1:3
22:00Corinthians W - Real Brasilia W 1:0
BULGARIA: Parva Liga - Kumpulan Kejohanan
22:45CSKA Sofia - Krumovgrad 2:2 [ 1.38 | 5.00 | 6.50 ]BULGARIA: Parva Liga - Kumpulan Penyingkiran
01:15Hebar - Beroe 0:1 [ 2.20 | 3.25 | 3.25 ]BULGARIA: Liga Vtora
23:00CSKA 1948 Sofia II - Bdin Vidin 3:123:00Chernomorets Balchik - Dunav Ruse 2:0
23:00Litex Lovech - Maritsa Plovdiv 2:2
23:00Ludogorets II - Spartak 1:4
23:00Spartak Pleven - Belasitsa 0:1
23:00Svoge - Chernomorets 1919 1:0
BULGARIA: Liga Ketiga - Tenggara
23:00Asenovets - Rozova Dolina 1:123:00Beroe II - Rodopa Smolyan 0:1
23:00Gigant Saedinenie - Zagorets 0:2
23:00Haskovo - Sokol Markovo 6:0
23:00Sekirovo Rakovski - Lok. Plovdiv II 1:1
23:00Sliven - Dimitrovgrad 2:0
BULGARIA: Liga Ketiga - Barat Daya
23:00Balkan Botevgrad - Slivnishki Geroy 5:123:00Bistritsa - Septemvri Simitli 0:0
23:00CSKA Sofia II - Kyustendil 3:0
23:00Hebar 2 - Chavdar Etropole 3:0
23:00Kostinbrod - Minyor Pernik 1:3
23:00Levski II - Septemvri Sofia 2 1:1
23:00Oborishte - Botev Ihtiman 3:1
23:00Razlog - Rilski Sportist 2:1
23:00Slavia Sofia 2 - Bansko 3:2
BULGARIA: Liga Ketiga - Timur Laut
20:00Chernolomets - Lokomotiv Ruse 6:222:00Fratria - Riltzi 7:0
BULGARIA: Liga Ketiga - Barat Laut
23:00Boruna - Akademik Svishtov 2:623:00Botev Vratsa II - OFK Levski 2:0
23:00Drenovets - Yantra Polski Trambesh 2:1
23:00Etar II - Dunav Lom 3:0
23:00Juventus Malchika - Partizan Cerven Brjag 5:0
23:00Pavlikeni - Mezdra 1:1
23:00Sevlievo - Vihar Slavyanovo 4:0
BURKINA FASO: Liga Premier
00:00AS Douanes - Salitas 0:100:00Kozaf - Sonabel Ouagadougou 0:1
00:00Rahimo - Bobo-Dioulasso 2:2
00:00ASEC Koudougou - Royal 1:1
00:00ASF Dioulasso - Vitesse 0:0
00:00Kadiogo - Etoile Filante 0:3
00:00Majestic - Sporting Cascades 1:2
BURUNDI: Coupe du President
21:00Flambeau du Centre - Vital’O 2:0CHAD: Divisi Premiere - LPFN
22:45AS Farcha - Ascot 2:322:45AS Psi - Tourbillon 1:0
22:45TertundaAgri - Tchad - AS Psi -:-
22:45TertundaAscot - Aiglons -:-
22:45TertundaGazelle - AS Farcha -:-
22:45Stars J. Talents - Gazelle 0:1
CHILE: Divisi Primera
00:30Everton - Copiapo 1:0 [ 1.62 | 4.20 | 4.75 ]CHILE: Primera B
00:00La Serena - San Felipe 3:0CHILE: Divisi Segunda
07:00San Antonio Unido - Linares Unido 2:1CHILE: Divisi Primera Wanita
00:00Colo Colo W - Cobresal W 4:000:00S. Morning W - U. De Chile W 2:4
COLOMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular
07:00Unión Magdalena - Cucuta 2:009:05Quindio - Llaneros 1:1
CROATIA: HNL
00:00Istra 1961 - Varazdin 2:0 [ 2.10 | 3.10 | 3.40 ]23:00Rudes - Lok. Zagreb 3:3 [ 13.00 | 7.00 | 1.14 ]
CROATIA: Prva NL
20:50Zrinski Osjecko - Sesvete 1:0 [ 1.36 | 4.75 | 6.00 ]23:30Cibalia - Jarun 1:1 [ 1.75 | 3.60 | 3.70 ]
23:30Orijent - Solin 2:2 [ 1.70 | 3.50 | 4.20 ]
CROATIA: Druga NL
23:30Jadran LP - Trnje 1:101:00Karlovac - Marsonia 2:1
23:30Bjelovar - Opatija 0:2
23:30Dugo Selo - Kustosija 0:1
23:30Grobnican - Radnik Krizevci 2:0
23:30Hrvace - Dragovoljac 0:4
23:30Jadran Porec - Belisce 3:0
23:30Krk - Zdralovi 0:1
CROATIA: 1. HNL Wanita - Kumpulan Kejohanan
20:00Hajduk Split W - Dinamo Maksimir W 2:0DENMARK: Divisi 1 - Kumpulan Penyingkiran
23:00Horsens - B.93 1:1 [ 1.75 | 4.00 | 3.90 ]DENMARK: Divisi 1 - Kumpulan Promosi
01:00Aalborg - Fredericia 1:0 [ 1.44 | 5.25 | 5.50 ]01:00Kolding - Hobro 2:1 [ 1.85 | 4.10 | 3.50 ]
01:00Vendsyssel FF - Sonderjyske 0:0 [ 3.80 | 4.33 | 1.75 ]
DENMARK: Divisi Kedua - Kumpulan Penyingkiran
19:45FA 2000 - Fremad Amager 2:120:00Brabrand - Skive 2:1
DENMARK: Divisi Kedua - Kumpulan Promosi
01:00AB Copenhagen - Nykobing 1:120:00Aarhus Fremad - Esbjerg 2:0
20:00Roskilde - Middelfart 0:0
DENMARK: Divisi ke-3 - Kumpulan Kejohanan
19:30VSK Aarhus - Avarta 1:020:00BK Frem - Ishoj IF 4:2
20:00Naesby - Holbaek 3:2
DENMARK: Divisi ke-3 - Kumpulan Penyingkiran
19:00Lyseng - Vejgaard 4:219:00Vanlose - Holstebro 0:3
20:00Young Boys - SfB-Oure 3:0
DENMARK: Piala Denmark Wanita
00:30Brondby W - Aarhus W 3:120:00Naestved W - Nordsjaelland W 2:10
DJIBOUTI: Divisi 1
00:30CF GR/SIAF - Dikhil 0:120:00Ports - ASC Hayab 2:0
22:30AS Arta - ASAS 2:1
DUNIA: Persahabatan Antarabangsa
03:00Costa Rica B16 - Belize B16 3:0DUNIA: Persahabatan Antarabangsa Wanita
18:00Austria B16 W - Ireland B16 W 1:223:00Portugal B16 W - Perancis B16 W 3:2
ECUADOR: Liga Pro - Peringkat Pertama
08:00Dep. Cuenca - Imbabura 5:2 [ 1.62 | 3.75 | 5.50 ]EMIRIAH ARAB BERSATU: Piala Presiden
23:30Al Wasl - Al Nasr 4:0ENGLAND: Liga Championship - PlayOff
03:00Southampton - West Brom 3:1 [ 1.70 | 3.60 | 5.25 ]ENGLAND: Liga Satu - PlayOff
23:15Bolton - Oxford Utd 0:2 [ 1.95 | 3.50 | 3.75 ]ENGLAND: Liga Pembangunan Profesional - PlayOff
02:00Millwall B21 - Birmingham B21 1:2mtENGLAND: Liga Premier B18
19:30Everton B18 - Newcastle Utd B18 8:0ENGLAND: Liga Super Wanita
22:00Arsenal W - Brighton W 5:022:00Aston Villa W - Manchester City W 1:2
22:00Bristol City W - Everton W 0:4
22:00Leicester W - Liverpool W 0:4
22:00Manchester United W - Chelsea W 0:6
22:00Tottenham W - West Ham W 3:1
EROPAH: Euro Wanita B17 - PlayOff
19:00Poland B17 W - Perancis B17 W 3:2pen23:00England B17 W - Sepanyol B17 W 0:4
EROPAH: Piala All-Island Wanita
02:45Linfield W - Lisburn Ladies W 6:022:00DLR Waves W - Treaty Utd W 1:1
23:00Cork City W - Cliftonville W 1:3
23:00Peamount W - Bohemians WFC W 1:0
00:00Galway United W - Athlone WFC W 2:2
ESTONIA: Meistriliiga
19:30Tammeka - Paide 1:222:00Narva - Flora 1:3
00:00Kalju - Kuressaare 3:0
ESTONIA: Esiliiga
23:00Harju JK Laagri - Levadia B21 4:200:30Tallinna Kalev B21 - Elva 4:0
ESTONIA: Meistriliiga Wanita
17:30FC Ararat W - Tabasalu W 3:317:30Tallina Kalev W - Tammeka Tartu W 2:3
17:30Viimsi JK W - Polva Lootos W 2:0
FILIPINA: PFL
15:30Maharlika - Don Bosco Garelli 3:1 [ 1.50 | 4.50 | 4.33 ]18:15Stallion - Mendiola FC 1991 6:1 [ 1.13 | 7.50 | 11.00 ]
21:00Davao Aguilas - One Taguig 1:1 [ 2.38 | 3.60 | 2.38 ]
FINLAND: Veikkausliiga
23:00AC Oulu - Mariehamn 1:1 [ 1.95 | 3.30 | 3.40 ]23:00HJK - VPS 1:2 [ 1.80 | 3.50 | 3.70 ]
00:00SJK - Inter Turku 3:1 [ 2.35 | 3.40 | 2.55 ]
01:00Ilves - Haka 5:0 [ 2.00 | 3.50 | 3.10 ]
FINLAND: Ykkosliiga
20:00TPS - KTP 1:421:00JIPPO - KaPa 2:0
FINLAND: Ykkonen
23:30JJK Jyvaskyla - Atlantis 0:1 [ 2.80 | 3.60 | 2.10 ]20:00Rovaniemi - Vaajakoski 4:2
21:00EPS - Jazz Pori 2:0 [ 2.70 | 3.60 | 2.15 ]
21:00KPV Kokkola - KuPS Akatemia 1:0 [ 1.18 | 6.00 | 11.00 ]
22:00VIFK - Klubi 04 0:5 [ 4.75 | 4.00 | 1.53 ]
FINLAND: Kakkonen Kumpulan A
00:00NJS - JaPS 2 2:200:00PPJ - Futura 2:1
20:00MyPa - Kiffen 2:3
22:00Atlantis 2 - PEPO 4:2
23:30Lahden Reipas - GrIFK 1:1
FINLAND: Kakkonen Kumpulan B
00:00P-Iirot Rauma - EBK 11:021:00HJS - VJS 1:1
21:00Poxyt - Honka 0:3
FINLAND: Kakkonen Kumpulan C
22:00JPS Jyvaskyla - JBK 0:123:00OTP - Narpes Kraft 0:1
FINLAND: Kansallinen Liiga Wanita
00:00PK-35 Vantaa W - HJK W 1:619:00PKKU W - Aland Utd W 1:3
21:00JyPK W - Ilves W 0:0
21:00KuPS W - Honka W 3:1
FINLAND: Ykkonen Wanita
18:00ONS Oulu W - KTP W 1:119:00VIFK W - HJK Akatemia W 1:3
20:00Lahti W - TPS W 1:1
20:00P-Iirot Rauma W - EBK W 0:1
20:00VJS W - Ilves 2 W 4:4
GEORGIA: Erovnuli Liga
20:30Samgurali - Samtredia 4:000:00Dila Gori - Dinamo Tbilisi 2:1
GHANA: Liga Premier
23:00Nations FC - Accra Lions 1:023:00Berekum Chelsea - Asante Kotoko 2:1
23:00Legon Cities - Great Olympics 2:1
GHANA: Liga Divisi Satu
23:00Accra Athletic - Akatsi All Stars 0:023:00Tamale City - Steadfast 3:4
23:00Techiman Heroes - VC Warriors 2:0
23:00Wa Suntaa - Maana 1:0
23:00Eleven Wonders - Debibi 2:1
23:00Golden Kick - Kings Palace 3:0
23:00Koforidua - Uncle T United 1:0
23:00Nania - Okwawu 2:0
23:00Northern City - Wa Power 0:1
GREECE: Divisi A Wanita
18:45AEK Athens FC W - OFI Crete W 0:122:00PAOK W - Elpides Karditsas W 2:0
GUINEA: Ligue 1
00:00Ashanti GB - Flamme Olympique 3:100:00Horoya - Hafia 0:1
HABSYAH: Liga Premier
23:00Dire Dawa - Ethiopian Insurance 0:520:00St. George - Hadiya Hossana 1:1
23:00Hawassa - Defence Force 2:3
HONG KONG: Liga Premier
15:00Resources Capital - Tai Po 1:115:00Southern District - Kitchee 0:3
HUNGARY: Liga OTP Bank
02:30Mezokovesd-Zsory - MTK Budapest 1:1 [ 2.90 | 3.70 | 2.10 ]23:45Fehervar FC - DVTK 0:0 [ 1.60 | 3.90 | 4.75 ]
23:45Paks - Kisvarda 2:1 [ 1.45 | 4.75 | 5.00 ]
23:45Puskas Academy - Debrecen 4:1 [ 1.38 | 4.50 | 7.00 ]
HUNGARY: NB III - Barat Daya
23:00Dunafoldvar - Majosi 6:1HUNGARY: NB I Wanita - PlayOff
23:00MTK Hungaria W - Puskas Academy W 2:1ICELAND: Lengjudeildin
22:00Leiknir Reykjavik - IR Reykjavik 1:022:00Throttur - Njardvik 0:1
00:30Dalvik/Reynir - Fjolnir 0:0
ICELAND: Divisi 2
03:15Fjallabyggd - Kormakur/Hvot 0:303:15Haukar - Aegir 1:1
22:00Hottur / Huginn - KFG 3:2
22:00Olafsvik - Vogar 2:0
22:00Selfoss - Fjardabyggd/Leiknir 2:1
00:30Reynir - Volsungur 0:5
ICELAND: Piala Iceland
03:15Fram - IH Hafnarfjordur 3:003:30Afturelding - Valur 1:3
ICELAND: Piala Iceland Wanita
20:00Tindastoll W - Thor/KA W 1:222:00Grindavik W - Akranes W 3:2pen
22:00Grotta W - Keflavik W 1:3
INDONESIA: Liga 1 - PlayOff
20:00Persib Bandung - Bali United 3:0IRAQ: Liga Bintang-Bintang Iraq
23:15Arbil - Al-Hudod 0:023:15Baghdad - Naft Al-Basra 1:1
01:30Karbalaa - Al Shorta 1:2
21:00Naft Missan - Al Talaba 0:1
23:15Al Najaf - Duhok 1:0
23:15Al Zawraa - Zakho 1:1
IRELAND: Divisi Premier
02:45Drogheda - Galway 2:3 [ 2.88 | 3.40 | 2.30 ]02:45Dundalk - Shamrock 1:0 [ 5.00 | 4.00 | 1.57 ]
02:45Shelbourne - Waterford 1:0 [ 1.80 | 3.40 | 4.10 ]
02:45Sligo - Bohemians 0:3 [ 2.63 | 3.40 | 2.45 ]
02:45St. Patricks - Derry City 0:1 [ 2.60 | 3.40 | 2.45 ]
IRELAND: Divisi 1
02:45Bray - Cork City 1:302:45Cobh Ramblers - Treaty United 1:1
02:45UC Dublin - Finn Harps 3:3
02:45Wexford - Kerry 2:0
IRELAND: Piala FAI
02:45Wayside Celtic - Collinstown 2:1mt21:00Midleton - St Francis 3:0
22:00Maynooth Univ. - Gorey Rangers 1:4
23:00College Corinthians - Cobh Wanderers 4:5
ISRAEL: Ligat ha'Al - Kumpulan Penyingkiran
23:00Hapoel Hadera - Hapoel Tel Aviv 0:1 [ 2.30 | 3.20 | 2.90 ]23:00Moadon Sport Ashdod - Hapoel Jerusalem 3:1 [ 2.50 | 3.10 | 2.75 ]
ITALI: Serie A
02:45Fiorentina - Napoli 2:2 [ 2.05 | 3.50 | 3.60 ]00:00Lecce - Atalanta 0:2 [ 3.60 | 3.60 | 2.00 ]
ITALI: Serie B - PlayOff
02:30Palermo - Sampdoria 2:0 [ 2.45 | 3.20 | 3.10 ]ITALI: Primavera 1
23:00Fiorentina B19 - Sampdoria B19 2:217:00Frosinone B19 - Juventus B19 0:0
19:00AS Roma B19 - Bologna B19 4:1
19:00Empoli B19 - Lazio B19 0:0
19:00Inter B19 - Atalanta B19 2:0
ITALI: Primavera 2 - PlayOut
16:30Alessandria B19 - Crotone B19 3:1ITALI: Primavera 2 - Promosi - PlayOff
17:00Benevento B19 - AlbinoLeffe B19 1:020:00Napoli B19 - Udinese B19 2:3pen
21:00Parma B19 - Ascoli B19 1:2mt
21:00Unione Venezia B19 - Pisa B19 2:1pen
ITALI: Serie A Wanita - Kumpulan Kejohanan
21:00Sassuolo W - Juventus W 2:3ITALI: Serie A Wanita - Kumpulan Penyingkiran
00:00AC Milan W - Sampdoria W 3:1IVORY COAST: Ligue 1
23:30Lys Sassandra - Korhogo 0:123:30DihentikanRacing d'Abidjan - Bouake 2:2
23:30SO Armee - Mouna 1:2
23:30Sporting Gagnoa - San Pedro 1:1
23:30Stella Adjame - ASI d'Abengourou 2:3
JEPUN: Liga J1
15:00Avispa Fukuoka - C-Osaka 0:3 [ 2.55 | 3.00 | 3.00 ]18:00Sagan Tosu - Nagoya 0:2 [ 2.90 | 3.20 | 2.55 ]
JEPUN: Liga J2
13:00Chiba - Ehime 7:1 [ 1.48 | 4.50 | 5.75 ]13:00Kusatsu - Iwaki 0:1 [ 5.50 | 3.40 | 1.67 ]
13:00Mito - Oita 1:1 [ 2.38 | 3.00 | 3.10 ]
13:00Montedio Yamagata - Blaublitz 0:2 [ 2.55 | 3.10 | 2.75 ]
13:00Tokushima - Kumamoto 1:2 [ 2.70 | 3.00 | 2.70 ]
13:00Yokohama - Shimizu 2:0 [ 2.70 | 3.00 | 2.63 ]
14:00Kagoshima Utd - V-Varen Nagasaki 0:3 [ 3.50 | 3.75 | 1.91 ]
JEPUN: Liga J3
12:00Imabari - Fukushima Utd 1:213:00Grulla Morioka - YSCC 0:1
13:00Kamatamare - Omiya Ardija 0:2
13:00Nagano - Kanazawa 1:2
13:00Nara Club - Gifu 2:1
13:00Toyama - Osaka 2:0
13:00Yamaga - Giravanz Kitakyushu 1:1
16:00Ryukyu - Tegevajaro Miyazaki 2:1
JEPUN: Liga WE Wanita
12:00Albirex Niigata W - Hiroshima W 0:213:00Beleza W - JEF United W 2:1
16:00Inac Kobe Leonesa W - Urawa W 0:2
JEPUN: Liga Nadeshiko Wanita
12:00Ehime W - Yokohama FC Seagulls W 0:113:00Setagaya Sfida FC W - FC Takatsuki Speranza W 4:0
14:30NGU Nagoya W - Orca Kamogawa W 0:0
JERMAN: Bundesliga
21:30Bayer Leverkusen - Augsburg 2:1 [ 1.20 | 7.50 | 12.00 ]21:30Dortmund - Darmstadt 4:0 [ 1.13 | 9.50 | 19.00 ]
21:30Eintracht Frankfurt - RB Leipzig 2:2 [ 2.15 | 3.90 | 3.00 ]
21:30Heidenheim - Köln 4:1 [ 2.05 | 4.20 | 3.10 ]
21:30Hoffenheim - Bayern Munich 4:2 [ 3.50 | 4.33 | 1.85 ]
21:30Union Berlin - Freiburg 2:1 [ 1.85 | 3.70 | 4.10 ]
21:30VfB Stuttgart - B. Monchengladbach 4:0 [ 1.20 | 7.50 | 11.00 ]
21:30Werder Bremen - Bochum 4:1 [ 2.15 | 3.80 | 3.10 ]
21:30Wolfsburg - Mainz 1:3 [ 3.10 | 3.50 | 2.25 ]
JERMAN: 3. Liga
19:30Aue - Mannheim 2:0 [ 2.10 | 3.75 | 3.00 ]19:30Dresden - Duisburg 4:0 [ 1.27 | 5.75 | 8.00 ]
19:30Freiburg II - Viktoria Koln 1:0 [ 2.35 | 3.60 | 2.70 ]
19:30Hallescher - Dortmund II 1:1 [ 2.00 | 3.90 | 3.10 ]
19:30Lubeck - RW Essen 3:3 [ 3.90 | 3.90 | 1.75 ]
19:30Munich 1860 - Arminia Bielefeld 0:2 [ 2.88 | 3.70 | 2.15 ]
19:30Preussen Munster - Unterhaching 2:0 [ 1.33 | 5.75 | 6.50 ]
19:30Regensburg - Saarbrucken 0:1 [ 2.15 | 3.75 | 2.88 ]
19:30Sandhausen - Ingolstadt 1:1 [ 2.60 | 3.60 | 2.38 ]
19:30Ulm - Verl 4:2 [ 1.80 | 3.90 | 3.60 ]
JERMAN: Regionalliga Utara
01:30Spelle-Venhaus - Hamburger SV II 2:621:30Eimsbutteler - Jeddeloh 0:2
21:30Holstein Kiel II - Kilia Kiel 3:3
21:30Lohne - VfB Oldenburg 0:2
21:30Meppen - Teutonia Ottensen 3:1
21:30Phonix Lubeck - Bremer 3:4
21:30SC Weiche-08 - Eintracht Norderstedt 0:2
21:30TSV Havelse - Drochtersen / Assel 1:2
JERMAN: Regionalliga Barat
18:00Köln II - Dusseldorf II 3:220:00Alemannia Aachen - SSVg Velbert 2:0
20:00B. Monchengladbach II - Bocholt 3:3
20:00Paderborn II - Oberhausen 1:1
20:00Rodinghausen - Fortuna Koln 1:0
20:00Wegberg-Beeck - FC Gutersloh 1:2
20:00Wiedenbruck - Lippstadt 1:1
20:00Wuppertaler - Duren 1:1
JERMAN: Regionalliga Sudwest
20:00Bahlinger - Mainz 2:220:00Balingen - Kassel 4:3
20:00FC 08 Homburg - Stuttgarter Kickers 3:0
20:00FSV Frankfurt - Fulda-Lehnerz 4:0
20:00Freiberg - Aalen 3:1
20:00Kickers Offenbach - Steinbach Haiger 0:3
20:00Stuttgart II - Hoffenheim II 2:0
20:00TuS Koblenz - Mainz II 1:3
20:00Walldorf - Eintracht Frankfurt II 0:0
JERMAN: Regionalliga Bayern
00:30Turkgucu Munchen - Memmingen 0:120:001. FC Schweinfurt - Bayreuth 3:1
20:00Aschaffenburg - Ansbach 4:4
20:00Bamberg - Bayern II 2:1
20:00Buchbach - Aubstadt 5:2
20:00Burghausen - Augsburg II 4:1
20:00Nurnberg II - Schalding 4:0
20:00Wurzburger Kickers - Vilzing 4:0
JERMAN: Oberliga NOFV-Nord
01:00Lichtenberg - Mahlsdorf 1:001:30Furstenwalde - TB Berlin 0:2
01:30Tasmania Berlin - Zehlendorf 2:2
19:00Wismar - Staaken 4:1
20:00Dynamo Schwerin - TuS Makkabi Berlin 4:1
20:00Rathenow - TSG Neustrelitz 0:4
JERMAN: Oberliga NOFV- Süd
19:17Auerbach - Bischofswerdaer 2:319:17Bautzen - Plauen 2:2
20:00Einheit Rudolstadt - Einheit Wernigerode 3:0
20:00Krieschow - Ludwigsfelder 3:2
20:00Magdeburg II - Grimma 2:0
20:00Motor Marienberg - Halberstadt 3:4
20:00Sandersdorf - Arnstadt 1:2
JERMAN: Oberliga Schleswig-Holstein
20:00Dornbreite Lubeck - Lubeck II 1:020:00Eichede - VfR Neumunster 1:1
20:00Flensburg - SC Weiche-08 II 1:0
20:00Heider SV - Eckernforder SV 6:0
20:00Inter Turkspor Kiel - Bordesholm 4:2
20:00Neumunster - Hohenwestedt 4:1
20:00Nordmark Satrup - Todesfelde 1:5
20:00Preussen Reinfeld - Oldenburger 5:2
JERMAN: Oberliga Hamburg
01:00Alsterbruder - Sasel 0:101:00Altona - Suderelbe 2:0
01:00Dassendorf - TSV Buchholz 08 4:2
01:00ETSV Hamburg - Duneberg 7:1
01:00Harksheide - Wandsbeker Concordia 2:2
01:00Niendorfer TSV - Paloma 2:2
01:00Rugenbergen - HEBC Hamburg 1:1
01:00SC Victoria Hamburg - Halstenbek-Rellingen 4:1
01:00Turkiye Wilhelmsburg - Tornesch 7:0
JERMAN: Oberliga Niedersachsen
01:00Rotenburger - Hildesheim 3:001:30BSV Rehden - Meppen II 1:2
01:30Egestorf-Langreder - Delmenhorst 2:2
20:00Schoningen - Arminia Hannover 1:2
22:00Bornreihe - Eilvese 1:7
22:00Emden - Vorsfelde 4:1
22:00Heeslinger - Ramlingen-Ehlershausen 2:1
22:00Lupo-Martini Wolfsburg - Eintracht Celle 3:1
22:00VfL Oldenburg - Bersenbruck 1:4
JERMAN: Oberliga Westfalen
01:15Gievenbeck - Brunninghausen 2:1JERMAN: Oberliga Hessen
00:30Giessen - RW Walldorf 2:100:30Hunfelder - VfB Marburg 2:0
01:00Hanauer SC - Hanau 5:1
02:00Friedberg - Fernwald 3:1
20:00Stadtallendorf - Waldgirmes 1:1
21:00SV Steinbach - Erlensee 3:2
21:00TUS Dietkirchen - Weidenhausen 6:3
21:00Viktoria Griesheim - Alzenau 2:1
JERMAN: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:00Bitburg - SpVgg Quierschied 3:120:00Auersmacher - Eintracht Trier 0:2
20:00FK Pirmasens - Karbach 7:2
20:00Mechtersheim - Engers 3:3
21:30Baumholder - RW Koblenz 1:3
21:30Morlautern - Waldalgesheim 1:1
21:30Pfeddersheim - Cosmos Koblenz 0:8
22:00Dudenhofen - Gonsenheim 1:2
00:00Arminia Ludwigshafen - Kaiserslautern II 3:8
JERMAN: Oberliga Bayern Nord
20:00ATSV - Kornburg 1:120:00Abtswind - Regensburg II 3:1
20:00Bayern Hof - Neudrossenfeld 1:1
20:00Cham - Ingolstadt II 2:2
20:00Coburg - Hankofen-Hailing 0:1
20:00Donaustauf - Eichstatt 2:8
20:00Fortuna Regensburg - Eltersdorf 1:0
20:00Neumarkt - Gebenbach 1:4
JERMAN: Oberliga Bayern Süd
20:00Erlbach - Rain/Lech 2:120:00Garching - Deisenhofen 4:5
20:00Gundelfingen - TSV Landsberg 2:3
20:00Heimstetten - Nordlingen 4:1
20:00Ismaning - Kirchheimer 0:0
20:00Kirchanschoring - Schwaben Augsburg 0:1
20:00Kottern-St. Mang - Dachau 1:1
20:00Pipinsried - Turkspor Augsburg 4:1
20:00Sonthofen - Munich 1860 II 1:2
JERMAN: Oberliga Baden-Württemberg
21:30Bissingen - FC Holzhausen 3:021:30Denzlingen - Ravensburg 3:2
21:30Grossaspach - Normannia Gmund 2:0
21:30Hollenbach - Backnang 2:1
21:30Mutschelbach - Goppinger 2:0
21:30Nottingen - Reutlingen 3:1
21:30Oberachern - FC 08 Villingen 0:2
21:30Pforzheim - Essingen 2:2
21:30VfR Mannheim - Offenburger FV 4:0
JERMAN: Oberliga Mittelrhein
01:00Bonn-Endenich 08 - Bonner 1:2JERMAN: 2. Bundesliga Wanita
20:00Potsdam W - B. Monchengladbach W 2:1 [ 1.36 | 4.75 | 6.25 ]KANADA: Liga Premier Kanada
10:00Pacific FC - Atl. Ottawa 0:1KAZAKHSTAN: Liga Premier
20:00Atyrau - FC Astana 1:022:00Aktobe - Ordabasy 0:0
00:00Kaisar Kyzylorda - Zhenis 1:0
KENYA: Liga Premier
18:00Rangers - Kakamega Homeboyz 2:120:00Kariobangi Sharks - Shabana 2:1
21:00Police FC - Tusker 0:1
KENYA: Liga Super
18:00Migori - Gusii 0:018:00Mulembe United - Vihiga 2:1
20:00Assad - Dimba Patriots 0:1
20:00Mombasa Stars - Luanda Villa 2:0
KEPULAUAN FAROE: 1. Deild
20:15Vikingur 2 - FC Suduroy 3:120:30Sandur - TB/FCS/Royn 1:1
23:00HB Torshavn 2 - Klaksvik 2 0:3
23:00Hoyvik - AB Argir 0:5
23:30NSI Runavik 2 - B36 Torshavn 2 2:2
KOREA SELATAN: Liga K 1
15:30Daejeon - Incheon 0:1 [ 3.00 | 3.10 | 2.40 ]18:00Gimcheon Sangmu - Jeju Utd 1:0 [ 1.90 | 3.60 | 3.90 ]
KOREA SELATAN: Liga K 2
15:30Ansan Greeners - Cheongju 0:0 [ 3.40 | 2.75 | 2.30 ]18:00Seoul E. - Jeonnam 1:2 [ 1.83 | 3.50 | 3.80 ]
18:00Suwon Bluewings - Bucheon FC 1995 0:1 [ 1.65 | 3.60 | 4.50 ]
KOREA SELATAN: K3 League
13:00Busan Kyotong - Pocheon 2:114:00Changwon - Siheung Citizen 2:2
14:00Hwaseong - Ulsan Citizen 1:0
14:00Paju Citizen - Yangpyeong 1:1
KOSOVO: Superliga
21:00Feronikeli - Dukagjini 3:221:00KF Llapi - FC Ballkani 0:1
21:00Klubi Futbollistik Gjilani - Drita 2:1
21:00Malisheva - Liria 7:4
21:00Prishtina - Fushe Kosova 5:0
KUWAIT: Liga Premier - Kumpulan Penyingkiran
00:10Al Jahra - Khaitan 0:100:10Al Shabab - Kazma SC 0:2
KYRGYZSTAN: Liga Premier
19:30Alay Osh - Alga 4:119:30Kant - Talant 2:0
LATVIA: 1. Liga
18:00Tukums 2000 2 - Super Nova 0:420:00Afa Olaine - FK Smiltene 1:1
22:00Valmiera 2 - Marupe 4:0
00:00RFS 2 - Riga FC 2 3:0
LATVIA: Piala Latvia
01:00Sports United/Cesis - Rigas Futbola Skola 0:1201:45DSVK Traktors - Plavinas 1:2
02:15Lielupe - Valka 5:1
19:30Aliance - FK Limbazi 20:0
20:00Madona/BJSS - Kuldigas/Goldingen 4:2mt
21:30Beitar/Riga Mariners - RSU 4:1
22:00Talsi - Kekava-Auda 3:4
23:30Sigulda - LSPA 0:5
00:00Dinamo Riga - Iecava 1:3
LESOTHO: Liga Premier
20:00CCX - LCS 2:420:00Defence Force - ACE Maseru 1:1
20:00LMPS - Bantu 1:0
20:00Lifofane - Machokha 1:1
20:00Lijabatho - Naughty Boys 4:1
20:00Linare - Manonyane 1:0
20:00Lioli - Matlama 1:1
20:00Liphakoe - Likila 3:1
LITHUANIA: A Lyga
00:00Dainava Alytus - Suduva 0:121:00Transinvest - Siauliai FA 1:3
23:00FK Panevezys - Hegelmann 0:2
LITHUANIA: I Lyga
23:00Babrungas - Nevezis Kedainiai 1:100:00Neptunas - Tauras Taurage 2:1
18:00Garliava - Riteriai 0:1
19:00FK Minija - BE1 NFA 1:1
00:00BFA Vilnius - Banga 2 2:2
LUXEMBOURG: BGL Ligue
00:00Differdange - Wiltz 1:100:00Dudelange - Niedercorn 0:2
00:00Jeunesse Esch - Victoria Rosport 0:2
00:00Kaerjeng - Racing Luxembourg 1:4
00:00Marisca Mersch - Union Titus Petange 1:4
00:00Mondorf - Fola 6:0
00:00Schifflange - Hesperange 1:4
00:00UNA Strassen - Mondercange 1:0
MAKAU: Liga Elit - Kumpulan Penyingkiran
19:00TertundaGala - Monte Carlo -:-21:00TertundaTak Chun Ka I - University of Macau -:-
MAKEDONIA UTARA: 1. MFL
23:00Bregalnica Stip - Sileks 1:123:00Brera Strumica - Makedonija GP 5:3
23:00Rabotnicki - Shkendija 0:2
23:00Struga - Shkupi 1:2
23:00Vardar - Tikves 2:2
23:00Voska Sport - KF Gostivar 1:1
MALAWI: Liga Super
20:30Big Bullets - Mzuzu City 2:020:30TertundaCreck Sporting - Big Bullets -:-
20:30Creck Sporting - FOMO 1:0
20:30Kamuzu Barracks - Moyale Barracks 0:0
MALI: Divisi Premiere
00:30Onze Createurs - Korofina 1:1MAURITIUS: Liga Super
19:30Entente Boulet - Grande Riviere 0:119:30Pamplemousses - Chebel Citizens 2:0
19:30Riviere Du Rempart - Port Louis 1:2
19:30Savanne - Cercle De Joachim 2:5
MEXICO: Liga MX Wanita - Clausura - PlayOff
09:00Monterrey W - Pachuca W 2:011:00Club America W - U.A.N.L.- Tigres W 3:1
MONGOLIA: Liga Premier
16:15FC Ulaanbaatar - Brera Ilch 4:219:15Deren - Khangarid 1:2
MONTENEGRO: Liga Druga
23:30FK Podgorica - Bokelj 3:723:30Grbalj - Iskra 3:2
23:30Internacional - Kom Podgorica 2:9
23:30Lovcen - Igalo 2:0
23:30Otrant - Berane 6:0
MOZAMBIQUE: Mocambola
21:00Ferroviario Nampula - UD Songo 3:0NIGER: Super Ligue
23:30ASFAN - Akokana 5:123:30ASGNN - Urana 0:0
23:30Sahel - US Gendarmerie 0:3
NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 2
22:00Sandefjord 2 - Start 2 4:2NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 5
20:00Hodd 2 - Aalesund 2 0:1NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 6
19:00Fyllingsdalen - Innstrandens 1:121:00Kongsvinger 2 - Fredrikstad 2 0:0
PARAGUAY: Divisi Primera - Apertura
05:30Ameliano - Sportivo Trinidense 0:2 [ 2.45 | 3.20 | 2.80 ]08:00Nacional Asuncion - 2 de Mayo 3:1 [ 2.45 | 3.10 | 2.80 ]
PARAGUAY: Division Intermedia
02:30Colegiales - Recoleta 2:407:30Encarnacion FC - 12 de Junio 2:0
22:003 de Febrero - Atl. Tembetary 0:2
22:00Fernando de la Mora - Guairena 1:2
PERANCIS: Ligue 2
02:45Angers - Dunkerque 0:0 [ 1.48 | 4.33 | 5.75 ]02:45Auxerre - Concarneau 4:1 [ 1.36 | 5.25 | 5.75 ]
02:45Bastia - Paris FC 1:1 [ 3.60 | 4.00 | 1.80 ]
02:45Bordeaux - Pau 3:2 [ 1.70 | 4.00 | 4.10 ]
02:45Caen - Valenciennes 3:0 [ 1.33 | 4.75 | 8.00 ]
02:45Grenoble - Amiens 1:3 [ 2.20 | 3.40 | 3.00 ]
02:45Guingamp - Laval 0:1 [ 1.70 | 3.75 | 4.33 ]
02:45Quevilly Rouen - St Etienne 2:1 [ 4.50 | 4.10 | 1.57 ]
02:45Rodez - AC Ajaccio 2:0 [ 1.42 | 4.50 | 6.50 ]
02:45Troyes - Annecy 1:1 [ 2.40 | 3.70 | 2.45 ]
PERANCIS: Nasional
00:00Avranches - Niort 1:300:00Chateauroux - Cholet 1:2
00:00GOAL FC - Orleans 1:1
00:00Le Mans - Marignane GCB 2:1
00:00Martigues - Nimes 1:0
00:00Red Star - Epinal 4:2
00:00Rouen - Dijon 0:5
00:00Sochaux - Versailles 1:1
00:00Villefranche - Nancy 2:1
PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan A
00:00Aubagne - Andrezieux 0:000:00Bourgoin Jallieu - Ales 0:0
00:00Cannes - Thonon-Evian 2:1
00:00Chamalieres - Toulon 2:2
00:00Grasse - Jura Sud 3:2
00:00Le Puy-en-Velay - Hyeres 1:1
00:00Toulouse II - Frejus Saint Raphael 1:2
PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan B
00:00Angers II - Saint-Pryve 1:400:00Angouleme CFC - Paris 13 Atl. 1:2
00:00Avoine - Les Herbiers 0:4
00:00Blois - Bergerac 0:2
00:00Bourges 18 - La Roche 0:1
00:00Libourne - Saumur Olympique 2:5
00:00Trelissac - Romorantin 0:2
PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan C
00:00Bastia-Borgo - Racing CFF 3:400:00Beauvais - Virois 6:2
00:00Boulogne - Lorient II 2:4
00:00Chateaubriant - Aubervilliers 2:0
00:00Dinan - Stade Briochin 2:1
00:00Granville - Chambly 3:0
00:00Guingamp II - Saint-Malo 2:3
PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan D
00:00Besancon - Biesheim 1:100:00Bourg en Bresse - St Quentin 5:3
00:00Colmar - Auxerre II 1:0
00:00Creteil - Wasquehal 1:3
00:00FC 93 - Feignies-Aulnoye 1:0
00:00Furiani Agliani - Fleury-Merogis 0:1
00:00Macon - Haguenau 0:1
PERANCIS: Divisi 1 Wanita - PlayOff
00:00Paris FC W - Reims W 2:1pen03:00Lyon W - Paris SG W 2:1
PERU: Liga 1 - Apertura
03:30Grau - Cusco 4:0 [ 1.65 | 3.60 | 5.00 ]PERU: Liga 2
02:15U. San Martin - Dep. Municipal 2:2PERU: Liga Wanita
23:30Dep. Municipal W - Ayacucho W 1:004:30Cesar Vallejo W - AD Cantolao W 0:0
23:30FBC Melgar W - Sporting Cristal W 1:0
POLAND: Ekstraklasa
00:00Stal Mielec - Pogon Szczecin 0:0 [ 3.75 | 4.20 | 1.80 ]02:30Gornik Zabrze - Puszcza 1:1 [ 1.75 | 3.75 | 4.33 ]
21:00Korona Kielce - Ruch 2:0 [ 1.73 | 4.00 | 4.20 ]
23:30Slask Wroclaw - Radomiak Radom 2:0 [ 1.70 | 3.75 | 4.75 ]
POLAND: Divisi 1
00:00Pruszkow - Plock 2:1 [ 3.60 | 3.40 | 1.83 ]02:30R. Rzeszow - Motor Lublin 1:3 [ 3.25 | 3.40 | 1.95 ]
21:00Zaglebie Sosnowiec - Legnica 1:2 [ 3.50 | 3.50 | 1.83 ]
23:30GKS Katowice - Wisla 5:2 [ 2.45 | 3.50 | 2.38 ]
POLAND: Divisi 2
02:30GKS Jastrzebie - Wisla Pulawy 0:018:00Lech Poznan II - Sandecja Nowy S. 0:1
18:45Pogon Siedlce - Chojniczanka 2:3
21:00Ol. Grudziadz - KKS Kalisz 0:1
23:30Elblag - Polonia Bytom 1:3
POLAND: III Liga - Kumpulan I
18:00Legia II - Wikielec 1:021:00Zambrow - Legionowo 3:1
23:00Bron Radom - Sulejowek 1:1
23:00GKS Belchatow - Jagiellonia II 1:0
23:00Mlawa - Grodzisk M. 1:5
23:00Skierniewice - Swit 4:3
23:30Concordia Elblag - LKS Lomza 1:3
POLAND: III Liga - Kumpulan II
18:00Vineta W. - Kleczew 2:319:00Unia Swarzedz - Swinoujscie 4:0
20:00Cartusia Kartuzy - Solec Kujawski 5:2
20:00Nowe Skalmierzyce - Notec Czarnkow 3:1
20:00Starogard Gdanski - Luzino 1:5
22:00Stolem Gniewino - Gedania Gdansk 1:2
23:00Zawisza - Sroda 4:0
00:00Pogon Szczecin II - Elana Torun 0:2
POLAND: III Liga - Kumpulan III
23:00Warta Gorzow - Bielsko-Biala 2:220:00Gornik Z. II - Jelenia Gora 2:1
21:00Polkowice - Zielona Gora 2:0
22:00Starowice Dolne - Unia Turza Slaska 1:4
23:00Carina Gubin - Bytom Odrzanski 2:0
23:00Goczalkowice Zdroj - Sleza Wroclaw 3:1
23:00Gwarek Tarnowskie Gory - Stilon Gorzow 1:1
23:00Pawlowice - Kluczbork 2:1
POLAND: III Liga - Kumpulan IV
18:00KS Wieczysta Krakow - Swidniczanka Swidnik 1:019:00Podhale Nowy Targ - Sokol Sieniawa 5:1
23:00Orleta Radzyn - Karpaty Krosno 1:2
23:00Unia Tarnow - Czarni Polaniec 2:3
00:00Wisloka Debica - Siarka Tarnobrzeg 2:1
POLAND: Liga Remaja Sentral
18:00Jagiellonia B19 - Korona Kielce B19 2:118:00Warta P. B19 - Rakow Czestochowa B19 1:0
18:00Wisla B19 - Odra Opole B19 2:3
PORTUGAL: Liga Portugal
01:45FC Famalicao - Casa Pia 1:2 [ 1.55 | 4.33 | 5.25 ]03:45Rio Ave - Benfica 1:1 [ 6.50 | 5.25 | 1.36 ]
22:30Arouca - Guimaraes 1:3 [ 3.10 | 3.50 | 2.20 ]
22:30Boavista - Vizela 2:2 [ 2.00 | 3.10 | 4.00 ]
22:30Estrela - Gil Vicente 1:0 [ 1.67 | 3.90 | 4.75 ]
22:30SC Farense - Portimonense 1:3 [ 2.80 | 4.10 | 2.15 ]
PORTUGAL: Liga Portugal 2
01:00Benfica B - FC Porto B 5:2 [ 2.20 | 3.70 | 2.60 ]01:00Ferreira - Os Belenenses 2:1 [ 1.85 | 3.60 | 3.40 ]
18:00Feirense - Vilaverdense 1:1 [ 2.15 | 3.40 | 2.80 ]
PORTUGAL: Taca Revelacao B23
01:00Estoril B23 - Torreense B23 3:2PORTUGAL: Campeonato Nacional B19 - Kumpulan Kejohanan
18:00Guimaraes B19 - SC Farense B19 1:018:00Sporting B19 - FC Famalicao B19 2:2
00:00Academico Viseu B19 - Benfica B19 0:0
00:00FC Porto B19 - Braga B19 3:3
PORTUGAL: Campeonato Nacional B19 - Kumpulan Penyingkiran
21:00Boavista B19 - Rio Ave B19 0:122:00Ferreira B19 - Maritimo B19 1:0
22:00LFC Lourosa B19 - Vizela B19 2:0
00:00Alverca B19 - Beira Mar B19 2:2
00:00Chaves B19 - Gil Vicente B19 1:1
00:00Estoril B19 - Belenenses B19 2:3
00:00Torreense B19 - Academica B19 0:0
QATAR: Piala Emir
00:00Al-Duhail - Al-Sadd 0:1REPUBLIK CHINA DI TAIWAN: Liga Bola Sepak Mulan Wanita
15:00Kaohsiung W - Taoyuan Mars W 0:016:00Taichung Blue W - Taipei Bravo W 3:2
18:00Hualien W - Hang Yuan W 1:5
REPUBLIK CONGO: Ligue 1
20:00Juk - Otoho d'Oyo 2:422:00Nathalys - V.Club Mokanda 0:2
22:30CARA Brazzaville - Etoile du Congo 0:1
REPUBLIK CZECH: 1. Liga - Kumpulan Kejohanan
23:00Mlada Boleslav - Sparta Prague 0:5 [ 8.00 | 4.50 | 1.40 ]23:00Plzen - Ostrava 1:1 [ 1.75 | 4.33 | 3.80 ]
23:00Slovacko - Slavia Prague 1:2 [ 6.50 | 4.75 | 1.42 ]
REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan A
23:30Taborsko akademie - Slavia Prague B 0:200:00Pisek - Hostoun 2:2
16:15Motorlet Prague - Kraluv Dvur 3:0
23:00Domazlice - Ceske Budejovice B 2:1
00:00Karlovy Vary - Povltavska FA 1:2
REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan B
23:00Teplice B - Jablonec B 4:200:00Ceska Lipa - Mlada Boleslav B 0:4
00:00Usti nad Labem - Kolin 4:1
16:30Prepere - Zivanice 1:2
00:00Velvary - Banik Most-Sous 2:0
REPUBLIK CZECH: MSFL
23:00FK Blansko - Trinec 2:323:00Zlinsko - CSK Uhersky Brod 2:0
23:30Start Brno - Hodonin 1:1
00:00Hlucin - Karvina B 2:1
01:00Hranice - Frydlant n. O. 3:2
16:15Brno Bohunice - FK Frydek-Mistek 0:4
16:15Rosice - Slovacko B 1:1
16:30Znojmo - Ostrava B 0:2
REPUBLIK CZECH: Divisi A
16:30FK Komarov - Aritma Prague 1:116:30Rokycany - TJ Klatovy 4:0
23:00Doubravka - Katovice 5:0
23:00Horovice - Domazlice B 4:3
23:00Sobeslav - Viktoria Marianske Lazne 3:1
23:00Tachov - Sokolov 0:5
REPUBLIK CZECH: Divisi B
01:00Chomutov - Hrebec 1:116:15Neratovice - Brandys n. Labem 1:0
16:15Steti - Kladno 0:2
16:15Ujezd Prague - Meteor Prague 3:0
19:30Cesky Brod - Brezova 2:2
22:00Cheb - Louny 3:0
23:00FK Ostrov - Slany 2:3
23:00Nespeky - Admira Prague B 0:2
REPUBLIK CZECH: Divisi C
16:15Letohrad - Spoje Prague 0:021:00Novy Bydzov - Slavia Hradec 3:0
23:00Dobrovice - Kosmonosy 1:1
23:00Usti nad Orlici - Hlinsko 2:0
23:00Vysoke Myto - Benesov 3:0
REPUBLIK CZECH: Divisi D
16:15Slovan Havlickuv Brod - Tasovice 1:023:00Nove Mesto na Morave - Velke Mezirici 2:2
23:00Zdar nad Sazavou - Zdirec n. D. 3:0
REPUBLIK CZECH: Divisi E
23:30HFK Olomouc - Sternberk 2:116:15Kostelec na Hane - Skastice 1:4
22:30Rymarov - Kozlovice 2:0
23:00Bzenec - Novy Jicin 4:3
23:00Holesov - Nove Sady 2:2
23:00Vsetin - Batov 1:1
REPUBLIK CZECH: Divisi F
21:30Bridlicna - Vitkovice 1:523:00Hlubina - Havirov 2:1
23:00Repiste - Bilovec 2:0
23:00Valasske Mezirici - Jesenik 1:1
REPUBLIK CZECH: Jihocesky KP
00:00Hluboka nad Vltavou - Jankov 6:016:15Mirovice - Tyn nad Vltavou 3:2
16:30SK Rudolfov - Milevsko 0:9
19:30FC Semice - Olesnik 1:4
23:00TJ Osek - Drazice 1:1
23:00Trebetice - Malse Roudne 0:3
REPUBLIK CZECH: Jihomoravsky KP
00:00Mutenice - Boskovice - Letovice 0:423:00Lednice - Rajhradice 4:0
23:30Bosonohy - Rousinov 3:2
23:30Moravska Slavia - Svratka Brno 0:1
23:30Ratiskovice - Bystrc 5:3
23:30SK Krumvir - Sparta Brno 1:5
REPUBLIK CZECH: Karlovarsky KP
16:00Citice - Lomnice 0:316:30KV Dvory - Viktoria Marianske Lazne B 7:3
23:00Chodov - Trstenice 3:5
23:00Union Nove Sedlo - Loko K. Vary 2:2
23:00Vintirov - Banik Kralovske Porici 4:2
REPUBLIK CZECH: Kralovehradecky KP
00:00Horice - Jaromer 2:323:00Dvur Kralove - Libcany 3:1
REPUBLIK CZECH: Liberecky KP
16:30Velke Hamry B - Frydlant 4:023:00Sedmihorky - Chrastava 0:2
23:00Slovan Hradek nad Nisou - Lomnice nad Popelkou 7:1
23:00Straz p. Ralskem - Kostalov-Libstat 0:2
23:00Zelezny Brod - Novy Bor 1:1
REPUBLIK CZECH: Moravskoslezsky KP
16:15Cesky Tesin - Jakubcovice 2:023:00Brusperk - Koberice 0:1
23:00Dolni Benesov - Orlova 0:3
23:00Hermanice - Dolni Datyne 0:1
23:00Krasne Pole - Kravare 2:1
23:00Petrvald na Morave - Stonava 1:3
REPUBLIK CZECH: Olomoucky KP
16:30Litovel - Zabreh 0:723:00Mohelnice - Dolany 0:3
23:00Zelatovice - Velke Losiny 4:1
REPUBLIK CZECH: Pardubicky KP
23:00Ceska Trebova - SK Pardubicky 3:223:00Libisany - Moravany 1:5
23:00Litomysl - Holice 2:1
23:00Prelouc - Chocen 3:0
23:00Tremosnice - Lanskroun 1:3
REPUBLIK CZECH: Plzensky KP
00:00Chotikov - Rapid Plzen 0:116:15Horni Briza - Petrin Plzen B 2:3
20:00Kaznejov - Plzen-Cernice 5:1
22:00Holysov - Sokol Radnice 0:0
23:00Stribro - Kosutka Plzen 2:2
00:00Nepomuk - Myto 1:2
00:00Vejprnice - Nyrsko 5:1
00:00Zruc - Sokol Lhota 1:1
REPUBLIK CZECH: Prazsky prebor
16:15Maribor - Tempo Praha 2:016:30Dukla JM - CAFC P. 4:1
16:30Zlicin - Kolovraty 0:1
16:45Treboradice - Predni Kopanina 1:1
19:15Motorlet Prague B - Vysehrad 0:4
19:30Zizkov B - Uhrineves 1:1
23:00Dolni Chabry - Podoli Praha 3:0
23:00Stresovice - Kralovice 1:1
REPUBLIK CZECH: Stredocesky KP
01:00Porici n. S. - Velim 3:216:15Kutna Hora - Milin 0:4
16:30SK Chlumec - Mnichovohradistsky SK 3:2
23:00Dobris - Libis 0:3
23:00Tochovice - Povltavska FA B 1:4
REPUBLIK CZECH: Ustecky KP
16:30Cernovice - Banik Most - Sous B 1:016:30Oldrichov - Usti nad Labem B 0:3
21:00Ledvice - Litomericko 0:4
23:00Brna - Nestemice 0:3
23:00FK Jilove - Srbice 4:1
23:00Vilemov - Probostov 5:6
23:00Zatec - Modlany 3:1
REPUBLIK CZECH: Vysocina KP
00:00Bystrice n. Pernstejnem - Nova Ves 0:322:30Kamenice nad Lipou - Chotebor 1:1
22:30Ledec nad Sazavou - Velke Mezirici B 3:1
22:30Rapotice - Nove Mesto na Morave B 3:2
REPUBLIK CZECH: Zlinsky KP
00:00Luhacovice - Borsice 3:023:00Bystrice pod Hostynem - Osvetimany 1:0
23:00Kvasice - Hluk 2:2
23:00Napajedla - Slusovice 0:1
REPUBLIK CZECH: Liga B19
16:00Liberec B19 - Slavia Prague B19 2:216:00Mlada Boleslav B19 - Frydek-Mistek B19 1:1
16:15Ceske Budejovice B19 - Plzen B19 1:3
17:00Dukla Prague B19 - Ostrava B19 4:0
17:00FK Pardubice B19 - Sigma Olomouc B19 1:0
17:00Zlin B19 - Slovacko B19 2:2
19:00Jihlava B19 - Karvina B19 3:0
19:30Brno B19 - Sparta Prague B19 1:2
REPUBLIK CZECH: 1. Liga Wanita - Kumpulan Kejohanan
20:00Sparta Prague W - Slavia Prague W 1:3REPUBLIK CZECH: 1. Liga Wanita - Kumpulan Penyingkiran
17:00Lok. Brno W - Plzen W 0:220:00Ostrava W - Pardubice W 1:2
REPUBLIK CZECH: 2. Liga Wanita - Kumpulan Penyingkiran
17:00Teplice W - Hradec Kralove W 2:000:30Prague Raptors W - Dukla Prague W 1:0
REPUBLIK CZECH: 2. Liga Wanita - Kumpulan Promosi
20:00Lisen W - Sparta Prague B W 0:6REPUBLIK DEMOKRATIK CONGO: Ligue 1 - Kumpulan Kejohanan
21:00Lubumbashi Sport - St Eloi Lupopo 0:321:00Mazembe - Dauphins Noirs 6:0
REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Super
19:35Qingdao West Coast - Shanghai Port 3:5 [ 15.00 | 9.00 | 1.14 ]REPUBLIK RAKYAT CHINA: Piala FA
15:30Langfang Glory City - Heilongjiang Ice City 2:1pen15:30Shenzhen Jixiang - Nanjing City 0:1
17:00Guangdong GZ-Power - Wuxi Wugou 0:1
17:00Shaanxi Union - Guangzhou FC 2:1pen
17:30Hunan Billows - Shijiazhuang Gongfu 0:3
REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Super Wanita
15:00Changchun Dazhong Zhuoyue W - Guangdong Meizhou W 3:315:00Shandong SL W - Jiangsu Suning W 2:2
15:00Wuhan Jiangda W - Beijing Beikong W 1:0
ROMANIA: Liga 1 - Kumpulan Penyingkiran
01:00FC Botosani - Mioveni 1:0 [ 1.50 | 3.75 | 6.50 ]ROMANIA: Liga 3 - Seria 1 - Kumpulan Penyingkiran
23:00Aerostar - Somuz Falticeni 0:123:00TertundaBrodoc - CSM Vaslui -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 1 - Kumpulan Promosi
23:00Municipal Bacau - FC Bacau 0:123:00Stiinta Miroslava - Bucovina Radauti 3:1
ROMANIA: Liga 3 - Seria 2 - Kumpulan Penyingkiran
23:00Fortino Ianca - Sutesti 0:123:00TertundaHamangia Baia - Braila -:-
23:00Vointa Limpezis - CSM Ramnicu Sarat 1:1
ROMANIA: Liga 3 - Seria 2 - Kumpulan Promosi
23:00CSM Focsani - Unirea Branistea 2:023:00Sporting Liesti - Metalul Buzau 0:4
ROMANIA: Liga 3 - Seria 3 - Kumpulan Penyingkiran
23:00Inainte Modelu - Recolta Gh. Doja 3:123:00Axiopolis Cernavoda - Gloria Baneasa 1:1
23:00Progresul Fundulea - Voluntari 2 1:1
ROMANIA: Liga 3 - Seria 3 - Kumpulan Promosi
23:00Agricola Borcea - Afumati 0:023:00Calarasi - LPS HD Clinceni 3:2
ROMANIA: Liga 3 - Seria 4 - Kumpulan Penyingkiran
23:00CSO Plopeni - Moreni 1:023:00Tricolorul Breaza - Paulesti 2:0
ROMANIA: Liga 3 - Seria 4 - Kumpulan Promosi
23:00Blejoi Vispesti - CS Din. Bucuresti 3:723:00Popesti Leordeni - Giurgiu 3:0
ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Kumpulan Penyingkiran
23:00Sepsi 2 - Targu Secuiesc 2:023:00Tarlungeni - SR Brasov 2:4
23:00V. Curita - Odorheiu 2:4
ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Kumpulan Promosi
23:00Cetate Rasnov - Campulung 1:023:00Olimpic Zarnesti - Kids Tampa Brasov 0:1
ROMANIA: Liga 3 - Seria 6 - Kumpulan Penyingkiran
23:00Unirea Bascov - Sporting Rosiori 1:023:00Curtisoara - Horezu 0:2
23:00Petrolul Potcoava - Calimanesti 1:2
ROMANIA: Liga 3 - Seria 6 - Kumpulan Promosi
23:00R. Valcea - Viitorul Daesti 1:423:00Vedita Colonesti - Cetatea 0:3
ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Kumpulan Penyingkiran
23:00Lupac - Gilortul Tg. Carbunesti 2:123:00U Craiova 1948 2 - Turceni 1:2
ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Kumpulan Promosi
21:00Viitorul Simian - Ghiroda & Giarmata Vii 2:423:00CSO Filiasi - CSM Deva 0:2
ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Kumpulan Penyingkiran
23:00Avantul Periam - Soimii Lipova 2:023:00Teuz Cermei - Progresul Pecica 1:2
23:00Socodor - Ineu 2:1
ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Kumpulan Promosi
23:00Peciu Nou - FC Bihor 0:323:00Politehnica Timisoara - Phoenix Buzias 3:1
ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Kumpulan Penyingkiran
23:00Avantul Reghin - Unirea Alba-Iulia 3:123:00Metalurgistul Cugir - Targu Mures 1898 3:2
23:00Industria Galda - Viitorul Cluj 2:0
ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Kumpulan Promosi
23:00Unirea Ungheni - Gloria 2018 Bistrita 2:223:00ACS Medias - Univ. din Alba Iulia 3:1
ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Kumpulan Penyingkiran
23:00Sanatatea Cluj - Victoria Carei 3:021:00Satu Mare - Baile Felix 0:0
23:00Minerul Ocna Dej - FC Baia Mare 0:3
ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Kumpulan Promosi
23:00Santandrei - CSM Zalau 2:123:00FC Olimpia Satu Mare - Sighetu Marmatiei 1:2
ROMANIA: Liga 1 Wanita - Kumpulan Kejohanan
17:30Farul Constanta W - Miercurea Ciuc W 1:0RUSIA: Liga Premier
19:00Dynamo Moscow - FK Krylya Sovetov Samara 4:121:30Lokomotiv Moscow - F. Voronezh 2:0
00:00Sochi - Krasnodar 2:3
RUSIA: FNL
20:00Chernomorets Novorossijsk - Yenisey 0:200:00Dynamo Makhachkala - Rodina Moscow 2:0
RUSIA: FNL 2 - Divisi B - Kumpulan 1
20:00Stavropol - Kamensk-Shakhtinsky 1:121:00Biolog - Angust Nazran 1:1
21:00Spartak Nalchik - Maykop 3:0
22:00FC Sevastopol - Alania 2 4:0
22:00Kholding - Forte Taganrog 2:0
23:00Legion Makhachkala - Nart Cherkessk 1:1
RUSIA: FNL 2 - Divisi B - Kumpulan 2
18:00Rodina Moscow B21 - Baltika 2 2:020:00Zvezda St. Peterburg - Znamya Truda 2:1
23:00Dynamo Moscow 2 - Dynamo Vologda 3:1
RUSIA: FNL 2 - Divisi B - Kumpulan 4
16:00Ural 2 - Sokol Kazan 1:118:30Akron Togliatti 2 - Volna Nizhegorodskaya 0:3
19:00Kirov - Nosta 3:1
20:00Orenburg 2 - Lada Togliatti 1:1
20:00Rubin Kazan 2 - Dynamo Barnaul 1:1
20:00Uralets Nizhny Tagil - Amkar 0:1
RUSIA: Liga Remaja
00:00CSKA Moscow B19 - Chertanovo M. B19 5:1RUSIA: Divisi Supreme Wanita
16:30Spartak Moscow W - Krasnodar W 0:017:00Dynamo Moscow W - Zvezda 2005 W 2:1
17:30Lokomotiv Moscow W - Ryazan W 2:1
19:00CSKA Moscow W - FK Rostov W 2:0
20:00FK Krylya Sovetov Samara W - FK Yenisey W 1:1
22:00Zenit W - Chertanovo M. W 2:0
SAN MARINO: Campionato Sammarinese - PlayOff
02:45La Fiorita - Cosmos 2:0SCOTLAND: Liga Premier - Kumpulan Kejohanan
19:30Celtic - St. Mirren 3:2 [ 1.14 | 7.50 | 17.00 ]19:30Dundee FC - Kilmarnock 1:1 [ 2.35 | 3.70 | 2.80 ]
19:30Hearts - Rangers 3:3 [ 3.60 | 4.20 | 1.80 ]
SCOTLAND: Liga Premier - Kumpulan Penyingkiran
02:45Raith - Partick 2:2pen [ 2.00 | 3.50 | 3.60 ]SCOTLAND: Championship - Kumpulan Penyingkiran
00:30Inverness - Hamilton 2:3 [ 2.45 | 3.40 | 2.80 ]SCOTLAND: Liga Satu - Penyingkiran - PlayOff
02:30Spartans - Dumbarton 2:2 [ 2.30 | 3.60 | 2.80 ]SCOTLAND: Liga Dua - Penyingkiran - PlayOff
22:00Stranraer - East Kilbride 3:1mt [ 2.63 | 3.25 | 2.35 ]SEPANYOL: LaLiga2
02:30Mirandes - Elche 1:1 [ 3.20 | 3.25 | 2.25 ]20:00FC Andorra - Burgos CF 1:0 [ 2.30 | 3.25 | 3.00 ]
22:15Huesca - Racing Santander 0:3 [ 2.40 | 2.88 | 3.20 ]
22:15Leganes - Gijon 2:1 [ 1.83 | 3.30 | 4.50 ]
SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 1
23:00R. Sociedad B - Dep. La Coruna 1:1 [ 2.55 | 3.00 | 2.55 ]SEPANYOL: Segunda RFEF - PlayOff Promosi
23:00San Sebastian Reyes - Rayo Cantabria 1:0mt00:00Barakaldo - Atl. Paso 1:0
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 1 - PlayOff
22:30Sarriana - Gran Pena 0:0SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 3 - PlayOff
00:30Atletico Albericia - Torina 1:2SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 4 - PlayOff
00:00SD Deusto - Beasain 1:000:30Portugalete - Basconia 2:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 6 - PlayOff
00:30Atzeneta - Ontinyent 1931 1:1SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 8 - PlayOff
00:00Atletico Astorga - Salamanca 0:1SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 11 - PlayOff
00:00Platges de Calvia - Poblense 0:0SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 12 - PlayOff
18:30Panaderia - Lanzarote 1:1SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 15 - PlayOff
23:00Huarte - Cortes 1:000:00Pena - CD Ardoi 0:1
SERBIA: Liga Super - Kumpulan Kejohanan
00:30FK Cukaricki - Partizan 0:100:30Mladost - TSC Backa Topola 2:0
SERBIA: Liga Super - Kumpulan Penyingkiran
22:00IMT Novi Beograd - FK Vozdovac 2:122:00Radnicki Nis - Javor 1:2
22:00Zeleznicar Pancevo - Novi Pazar 3:1
00:00Radnik - Sp. Subotica 0:0
SERBIA: Prva Liga - Kumpulan Kejohanan
23:00Graficar Beograd - OFK Beograd 1:123:00Macva - Indjija 2:2
23:00Smederevo - Tekstilac Odzaci 1:1
23:00Sremska Mitrovica - Jedinstvo U. 0:1
SERBIA: Liga Srpska - Belgrade
23:00BASK - Zvezdara 3:017:00Prva Iskra - Buducnost Dobanovci 2:0
23:00Padinska Skela - Rad Beograd 3:0
23:00Radnicki Obrenovac - Polet Dorcol 4:2
23:00Zemun - Brodarac 0:0
SERBIA: Liga Srpska - Vojvodina
23:00Hajduk 1912 - Omladinac NB 0:323:00Jedinstvo SP - Becej 1:2
23:00Kikinda - Radnicki Zrenjanin 0:0
23:00Naftagas - Zeleznicar Indjija 1:1
23:00Sloven Ruma - 1. Maj Ruma 6:0
SERBIA: Liga Srpska - Timur
23:00Trayal Krusevac - Djerdap 4:123:00Jagodina - Timocanin 3:2
23:00TertundaMesevo - Zitoradja -:-
23:00Paracin - Sindjelic 1:3
23:00Pcinja - SFS Borac 1:3
SERBIA: Liga Srpska - Barat
23:00Borac 1926 - Real Podunavci 2:023:00Omladinac Zablace - Zlatibor Cajetina 0:3
23:00Sloga Petrovac - FAP 2:2
23:00Sloga Pozega - Polet Ljubic 2:3
23:00Takovo - Buducnost Krusik 1:1
23:00Tutin - Loznica 2:0
SIERRA LEONE: Liga Premier
00:15Bhantal - Wilberforce Strikers 0:000:15Luawa - Old Edwardians 2:1
00:15TertundaOld Edwardians - Real Republicans -:-
00:15Bai Bureh Warriors - Mighty Blackpool 0:1
00:15TertundaBhantal - Mighty Blackpool -:-
00:15TertundaBo Rangers - Lamboi -:-
00:15TertundaFreetown City - Ports Authority -:-
00:15TertundaKahunla - Wilberforce Strikers -:-
00:15TertundaSLIFA - Bai Bureh Warriors -:-
00:15Wusum Stars - Ports Authority 1:0
00:15TertundaWusum Stars - Diamond Stars -:-
00:30Kallon - East End Lions 2:3
00:30Real Republicans - Lamboi 1:1
SINGAPURA: Liga Premier
18:00Albirex Niigata - Hougang 1:0 [ 1.75 | 4.20 | 3.30 ]18:00Lion City - Young Lions 3:1 [ 1.09 | 10.00 | 21.00 ]
SLOVAKIA: Nike liga - Kumpulan Kejohanan
23:00Slovan Bratislava - Ruzomberok 5:123:00Trnava - Podbrezova 5:0
23:00Zilina - Dun. Streda 2:3
SLOVAKIA: Nike liga - Kumpulan Penyingkiran
23:00Banska Bystrica - Skalica 2:223:00FC Kosice - Michalovce 2:0
23:00Z. Moravce-Vrable - Trencin 2:2
SLOVAKIA: 2. liga
23:00D. Kubin - Komarno 4:323:00FK Humenne - Presov 2:0
23:00L. Mikulas - Spisska Nova Ves 5:0
23:00Petrzalka - Zilina B 5:1
23:00Povazska Bystrica - Myjava 1:2
23:00Puchov - S. Bratislava B 2:2
23:00Samorin - Malzenice 2:0
23:00Trebisov - Pohronie 0:3
SLOVAKIA: 3. Liga - Timur
23:00Bardejov - Rimavska Sobota 5:123:00MSK Lucenec - Lubovna 0:2
SLOVAKIA: 3. Liga - Baratv
23:00AFC Nove Mesto - Velke Ludince 5:123:00HA Banska Bystrica - Belusa 0:0
23:00Jednota Banova - Galanta 2:0
23:00Martin - Sered 3:0
23:00Sala - Dubnica 6:1
23:00Zvolen - Malacky 1:1
SLOVAKIA: 4. liga - Bratislava
23:00Modra - Ivanka pri Dunaji 0:101:00MSK Senec - Dunajska Luzna 2:0
23:00Bernolakovo - Vrakuna B. 11:0
23:00Domino - Rusovce 5:1
23:00Inter Bratislava - Rohoznik 4:0
23:00Pezinok - NSK 1922 Bratislava 3:1
SLOVAKIA: 4. liga - Tengah
20:30Badin - Krasno 1:023:00Banik Stranavy - Medzibrod 2:0
23:00Cadca - Kovacova 2:1
23:00K. Nove Mesto - Makov 6:0
23:00TJD Pribelce - Lip. Stiavnica 4:0
23:00Tvrdosin - OSK Besenova 1:2
SLOVAKIA: 4. liga - Timur
23:00Kezmarok - Gerlachov 2:123:00Poprad - Rudnany 5:0
23:00Sobrance-Sobranecko - Raslavice 2:0
SLOVAKIA: 4. liga - Barat
23:00Banik Prievidza - Trstice 5:123:00FK Nove Zamky - Hurbanovo 7:2
23:00TJ Slavoj Boleráz - Pata 1:1
SLOVAKIA: 1. Liga Wanita - Kumpulan Kejohanan
17:00B. Bystrica W - Ruzomberok W 3:317:00Trnava W - Myjava W 0:5
SLOVAKIA: 1. Liga Wanita - Kumpulan Penyingkiran
21:00GFC W - Trencin W 1:323:00Petrzalka W - Presov W 0:0
SLOVENIA: Prva liga
21:00Aluminij - Domzale 1:321:00Mura - Rogaska 1:2
21:00Radomlje - Celje 1:1
SLOVENIA: 2. SNL
23:30Beltinci - Fuzinar 6:223:30Tolmin - ND Gorica 0:0
23:30Triglav - Jadran Dekani 1:2
SLOVENIA: 3. SNL - Timur
00:00Krsko - Hajdina 3:022:00Korotan - Ljutomer 1:1
23:00NK Smartno - Koroska Dravograd 6:0
23:00Podvinci - Drava 0:3
23:00Sampion Celje - Race 2:3
SLOVENIA: 3. SNL - Barat
00:00Dren Vrhnika - Ljubljana Svoboda 3:123:00Jesenice - Fama Vipava 2:0
23:30Brda - Dob 0:9
23:30Izola - Kocevje 1:1
23:30Skofja Loka - NK Sobec Lesce 0:0
23:30Slovan Ljubljana - Sencur 5:0
23:30Ziri - NK Adria 2:1
SLOVENIA: 1. SZNL Wanita - Kumpulan Kejohanan
23:00Mura W - ZNK Ljubljana W 1:0SOMALIA: Liga Nasional
20:30Midnimo - Badbaado 1:2SURINAME: SML
07:00Inter Moengotapoe - Voorwaarts 0:0SWEDEN: Superettan
01:00Gefle - Sundsvall 1:0 [ 2.25 | 3.25 | 3.20 ]01:00Trelleborg - Helsingborg 0:0 [ 2.63 | 3.30 | 2.63 ]
01:00Utsikten - Oster 1:1 [ 3.20 | 3.30 | 2.20 ]
19:00Skovde - Ostersund 1:0 [ 3.30 | 3.20 | 2.20 ]
21:00Degerfors - Orgryte 4:1 [ 2.05 | 3.50 | 3.30 ]
21:00Oddevold - Brage 1:1 [ 2.45 | 3.40 | 2.80 ]
SWEDEN: Divisi 1 - Norra
01:00FBK Karlstad - Hammarby TFF 0:122:00Karlstad - IFK Stocksund 2:1
22:00Taby - Orebro Syr. 1:4
SWEDEN: Divisi 1 - Södra
01:00Rosengard - Olympic 2:022:00Eskilsminne - Torslanda 0:3
22:00Falkenberg - Torns 5:0
22:00Oskarshamn - Angelholm 1:1
SWEDEN: Divisi 2 - Norrland
18:00Kiruna - Skelleftea 0:319:00IFK Ostersund - Boden 1:2
19:00Lucksta - IFK Lulea 4:0
20:00Froso IF - Algarna-Harnosand 3:2
21:00Taftea IK - Gottne IF 1:0
21:00Ytterhogdal - Team TG FF 0:1
SWEDEN: Divisi 2 - Norra Götaland
01:00Herrestads AIF - Ahlafors 2:001:30Kongahalla - Vanersborgs IF 3:0
01:30Vanersborgs FK - IFK Skovde 1:2
20:00Kumla IFK - Grebbestad 0:2
20:00Motala - Stenungsunds 3:3
22:00Gauthiod - Forward 1:1
SWEDEN: Divisi 2 - Norra Svealand
02:00Farsta - Osteraker IFK 1:219:00Gute - Sandvikens AIK 2:0
20:00Skiljebo - Hudiksvall 0:2
22:00FC Arlanda - Jarfalla 3:0
22:00IK Franke - Falu 0:2
23:00Enkoping - Dalkurd 8:0
SWEDEN: Divisi 2 - Södra Götaland
01:00Hassleholm - Lodde 0:001:00Karlshamn - Karlskrona 2:1
20:00Simrishamn - Nosaby IF 0:1
21:00IFK Berga - Osterlen FF 4:1
SWEDEN: Divisi 2 - Södra Svealand
19:00Huddinge - Nacka FC 0:221:00Enskede - Sleipner 1:1
22:00Nykopings - BK Ljungsbro 4:2
SWEDEN: Divisi 2 - Västra Götaland
01:00Lindome - Frolunda 3:318:00Qviding - Landvetter 5:1
19:30Savedalen - Ockero 3:3
20:00Husqvarna - Tord 2:1
21:00Jonsereds - Laholms 2:0
SWEDEN: Allsvenskan Wanita
21:00AIK W - Hacken W 1:221:00Vittsjo W - Norrkoping W 1:2
SWEDEN: Elitettan Wanita
19:00Alingsas W - Umea W 3:019:00Malmo FF W - Sundsvall W 2:1
19:00Orebro W - Bollstanas W 1:0
21:00Jitex W - Mallbacken W 0:2
21:00Lidkopings FK W - Gamla Upsala W 2:2
SWITZERLAND: Liga Super - Kumpulan Penyingkiran
00:00Grasshoppers - Basel 0:1 [ 1.90 | 3.60 | 3.90 ]00:00Lausanne Ouchy - Lausanne 0:4 [ 6.25 | 5.00 | 1.44 ]
00:00Yverdon - Luzern 3:1 [ 2.70 | 3.70 | 2.35 ]
SWITZERLAND: Liga Cabaran
02:15Aarau - Wil 0:402:15Bellinzona - Sion 0:2
02:15Schaffhausen - Baden 2:2
02:15Thun - Vaduz 6:3
02:15Xamax - Stade Nyonnais 4:0
SWITZERLAND: Liga Promosi
22:00Basel II - Biel 0:022:00Breitenrain - Lugano II 1:2
22:00Bulle - Kriens 3:1
22:00Luzern II - Bruhl 1:1
22:00Paradiso - Bavois 2:0
22:00Rapperswil - Etoile-Carouge 3:1
22:00St. Gallen II - Cham 1:1
22:00Young Boys II - Delemont 3:1
22:00Zurich II - Servette B21 0:0
SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 1
22:00Coffrane - Lausanne II 0:122:00Monthey - Terre Sainte 4:1
22:00Oberwallis Naters - Echallens 4:2
22:00Pully - Chenois 1:0
22:00Sarraz-Ecleplens - Meyrin 0:2
22:00Sion II - La Chaux-De-Fonds 6:2
22:00Vevey - Grand-Saconnex 2:0
SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 2
22:00Bassecourt - Solothurn 4:422:00Dietikon - Muri 3:1
22:00Koniz - Emmenbrucke 4:1
22:00Langenthal - Concordia 3:1
22:00Muttenz - Courtetelle 4:1
22:00Rotkreuz - Munsingen 2:4
22:00Schotz - Thun II 5:1
22:00Wohlen - Black Stars 2:3
SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 3
22:00Eschen - Wettswil-Bonstetten 1:122:00Freienbach - Mendrisio 2:0
22:00Grasshopper II - Taverne 1:2
22:00Hongg - YF Juventus 2:1
22:00Kosova - Kreuzlingen 2:1
22:00Linth - Gossau 3:1
22:00Uzwil - Tuggen 1:2
22:00Winterthur II - Balzers 4:1
SWITZERLAND: Liga Super Wanita - PlayOff
00:00Zurich W - Basel W 2:2SWITZERLAND: Liga Super Wanita - PlayOff Penempatan
18:30Grasshopper W - Aarau W 3:022:00St. Gallen W - Luzern W 5:0
SÃO TOMÉ DAN PRÍNCIPE: Campeonato Nacional
23:00Tertunda6 de Setembro - UDRA -:-23:00TertundaCD Guadalupe - Caixao Grande -:-
23:00TertundaJuba - Palmar -:-
23:00TertundaPraia Cruz - Vitoria do Riboque -:-
TAJIKISTAN: Liga Vysshaya
23:00CSKA-Pomir Dushanbe - Khujand 0:0 [ 1.73 | 3.50 | 4.00 ]20:00Istaravshan - Vakhsh 2:1
23:00Barkchi Hisor - Regar-TadAZ 1:2
TANZANIA: Piala Persekutuan
20:30Coastal Union - Azam 0:3THAILAND: Liga Thai 1
19:00Muang Thong Utd - Chonburi 6:019:00Prachuap - Chiangrai Utd 1:0
19:30Trat FC - Lamphun Warrior 2:2
20:00Uthai Thani - Buriram 0:2
THAILAND: Liga Thai 2 - Promosi - PlayOff
19:00Nakhon Si - Rayong FC 1:1TUNISIA: Piala Tunisia
21:30Ahly Sfaxien - Etoile Sahel 0:1TURKI: Liga Super
01:00Antalyaspor - Adana Demirspor 2:1 [ 1.80 | 3.90 | 3.90 ]00:00Ankaragucu - Pendikspor 0:0 [ 1.85 | 3.60 | 4.00 ]
00:00Basaksehir - Trabzonspor 0:1 [ 2.20 | 3.40 | 3.20 ]
00:00Besiktas - Hatayspor 2:2 [ 1.50 | 4.50 | 5.75 ]
00:00Gaziantep - Karagumruk 3:1 [ 2.75 | 3.50 | 2.40 ]
00:00Kayserispor - Konyaspor 2:2 [ 2.90 | 2.40 | 3.25 ]
00:00Rizespor - Kasimpasa 0:0 [ 2.20 | 3.70 | 2.90 ]
00:00Samsunspor - Alanyaspor 1:1 [ 2.05 | 3.40 | 3.60 ]
TURKMENISTAN: Liga Yokary
19:00Arkadag - Energetik 6:020:00Altyn Asyr - Kopetdag Asgabat 1:0
20:00Sagadam - Merw 3:0
21:00Nebitci - FC Asgabat 2:0
UGANDA: Liga Premier
20:00Busoga - BUL 0:320:00Kitara - Gadaffi 3:0
20:00Maroons - Kampala City 1:1
20:00NEC FC - Villa 0:2
20:00Uganda Revenue - Bright Stars 1:1
20:00Vipers - Mbarara City 4:1
20:00Wakiso Giants - UPDF 0:1
UKRAINE: Liga Premier
20:30Dyn. Kiev - Kryvbas 3:1UKRAINE: Liga Persha - Kumpulan Promosi
17:00Ivano-Frankivsk - Viktoria 1:018:00Ahrobiznes Volochysk - SC Poltava 3:1
18:00Epitsentr - Inhulets 1:3
18:00Karpaty Lviv - Livyi Bereg 3:3
18:00Kudrivka-Nyva - FSC Mariupol 1:1
UKRAINE: Liga Druha
17:30Kudrivka - Karpaty Lviv 2 1:218:00Kremin 2 - Lokomotiv Kiev 0:3
22:00VAST Mykolaiv - MFC Metalurh 2 -:-
UKRAINE: Liga B19
18:00Dinamo Kiev B19 - Kryvbas 2020 B19 6:118:00Dnipro-1 B19 - Shakhtar B19 0:2
18:00LNZ Cherkasy B19 - Zarya B19 0:3
18:00Metalist 1925 B19 - Zhytomyr B19 0:0
18:00Minaj B19 - Kolos Kovalivka B19 2:0
18:00Rukh Lviv B19 - Ch. Odesa B19 3:2
18:00Veres Rivne B19 - Oleksandriya B19 0:0
18:00Vorskla Poltava B19 - Obolon Kiev B19 2:1
UKRAINE: Kejuaraan Wanita - Kumpulan Kejohanan
17:00Kolos Kovalivka W - Vorskla Poltava W 0:0UKRAINE: Kejuaraan Wanita - Kumpulan Penyingkiran
16:00Panthers FC Uman W - Mariupol W 4:0URUGUAY: Divisi Primera - Apertura
23:30Fenix - Progreso 1:0 [ 2.35 | 3.10 | 3.00 ]URUGUAY: Divisi Segunda
06:00La Luz - Montevideo City 0:121:00Rentistas - Cerrito 0:1
UZBEKISTAN: Liga Super
22:00Andijan - Met. Bekobod 1:122:00Qizilqum - Olympic 2:4
VIETNAM: Liga-V 1
18:00Song Lam Nghe An - Khanh Hoa 2:119:00Binh Dinh - Hai Phong 1:1
20:15Viettel - Nam Dinh 2:1
VIETNAM: Liga.V 2
18:00Da Nang - Phu Tho 3:0WALES: Cymru Premier - Liga Konferensi - PlayOff
21:45Caernarfon - Penybont 3:1ZAMBIA: Liga Super
19:00NAPSA Stars - Nkwazi 1:221:00Forest Rangers - ZESCO 0:0
21:00Mufulira - Konkola 1:0
21:00Mutondo Stars - Kabwe 1:1
21:00Prison Leopards - Green Eagles 2:0
21:00Red Arrows - Zanaco 1:0
21:00Trident - Power Dynamos 0:0
ZIMBABWE: Liga Bola Sepak Premier
21:00Arenel Movers - Yadah 0:221:00Bikita Minerals - Chegutu Pirates 2:1
21:00Herentals - Bulawayo Chiefs 2:0
21:00Ngezi Platinum - TelOne 2:0
21:00Platinum - Hwange 3:1
21:00ZPC Kariba - Highlanders 1:1
Buat pertaruhan di telefon bimbit anda dengan bet365!
Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »
Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.