MUAT SEMULA

Tenis » Hari ini » Semua Perlawanan

ATP - PERSEORANGAN: Halle (Jerman), rumput

01:15Squire H. (Ger) - Tsitsipas S. (Gre) 0:2
18:00Berrettini M. (Ita) - Michelsen A. (Usa) -:-
18:00Darderi L. (Ita) - Struff J-L. (Ger) -:-
19:30Koepfer D. (Ger) - Fils A. (Fra) -:-
21:00Eubanks C. (Usa) - Bublik A. (Kaz) -:-
21:00Medvedev D. (Wrl) - Zhang Z. (Chn) -:-
22:30Sonego L. (Ita) - Zverev A. (Ger) -:-

ATP - PERSEORANGAN: London (United Kingdom), rumput

23:25Shelton B. (Usa) - Mpetshi Perricard G. (Fra) 0:2
23:45Murray A. (Gbr) - Popyrin A. (Aus) 2:1
01:55Navone M. (Arg) - Draper J. (Gbr) 0:2
19:00Hijikata R. (Aus) - Arnaldi M. (Ita) -:-
20:30Dimitrov G. (Bul) - Korda S. (Usa) -:-
22:00Thompson J. (Aus) - Murray A. (Gbr) -:-
23:30Raonic M. (Can) - Fritz Taylor (Usa) -:-

ATP - PERSEORANGAN: Piala Davis - Kumpulan III (Dunia)

23:30Bertran P. (Dom) - Hernandez Mariona K. A. (Gtm) 2:0
23:30Chin J. (Jam) - Fellows J. (Pur) 0:2
00:40Cid R. (Dom) - Hernandez Mariona K. (Gtm) 2:0
00:55Bicknell B. (Jam) - Evans G. (Pur) 2:0
03:00Crespo Piedra R. (Cos) - Major Jr M. (Bhs) 0:2
03:10Vergara del Puerto M. A. (Par) - Perez B. (Ven) 2:1
05:25Winstead C. (Cos) - Roberts J. (Bhs) 2:1
05:50Vallejo D. (Par) - Rodriguez R. (Ven) 2:0
Set 2Bugarikj B. (Mkd) - Jovanovic P. (Mne) 0:1 (2:6,0:1)
Set 1Christodoulou S. (Cyp) - Rasulov S. (Aze) 0:0 (4:3)
Set 1Gorban A. (Mda) - Agushi M. (Kos) 0:0 (4:0)
17:30Deari S. (Mkd) - Cungu R. (Mne) -:-
17:30Efstathiou M. (Cyp) - Azizov T. (Aze) -:-
17:30Snitari I. (Mda) - Tashi V. (Kos) -:-

ATP - PERSEORANGAN: Piala Davis - Kumpulan IV (Dunia)

17:00Hakizumwami J. (Rwa) - Gatoto A. (Bur) -:-
17:00Jadoun N. (Sen) - Hagoua O. (Cmr) -:-
17:00Rihane Y. (Alg) - Andre F. (Ang) -:-
17:00Shah K. S. (Ken) - Saidi C. (Drc) -:-
18:30Andre S. (Sen) - Teboh E. (Cmr) -:-
18:30Niyigena E. (Rwa) - Iradukunda G. (Bur) -:-
18:30Sahtali T. (Alg) - Domingos D. (Ang) -:-
18:30Yego I. K. (Ken) - Bushamuka W. (Drc) -:-

WTA - PERSEORANGAN: Berlin (Jerman), rumput

17:00Azarenka V. (Wrl) - Sonmez Z. (Tur) -:-
18:30TergangguWang Xin. (Chn) - Jabeur O. (Tun) 0:1
20:00Siniakova K. (Cze) - Zheng Q. (Chn) -:-
21:30Vondrousova M. (Cze) - Kalinskaya A. (Wrl) -:-
23:00Kasatkina D. (Wrl) - Sabalenka A. (Wrl) -:-

WTA - PERSEORANGAN: Birmingham (United Kingdom), rumput

23:10Pliskova Ka. (Cze) - Dolehide C. (Usa) 1:2
23:20Putintseva Y. (Kaz) - Burel C. (Fra) 2:0
01:25Boulter K. (Gbr) BERSARA - Kalinina A. (Ukr) 0:1
19:00Tomljanovic A. (Aus) - Zhu L. (Chn) -:-
20:30Cocciaretto E. (Ita) - Stephens S. (Usa) -:-
22:00Fernandez L. (Can) - Golubic V. (Sui) -:-
23:30Potapova A. (Wrl) - Bronzetti L. (Ita) -:-

WTA - PERSEORANGAN: Piala Billie Jean King - Kumpulan III (Dunia)

Set 2Draskovic A. (Mne) - Eyvazova L. (Aze) 1:0 (6:0,0:0)
Set 2Gevorgyan M. (Arm) - Frayman D. (Cyp) 0:1 (0:6,0:0)
Set 1Hietaranta L. (Fin) - Visnevscaia E. (Mda) 0:0 (5:1)
Set 1Qinami R. (Alb) - Giardi T. (San) 0:0 (2:5)
16:40Rabiot L. (Lux) - Lohan S. (Irl) -:-
17:30Amiraghyan A. (Arm) - Serban R. (Cyp) -:-
17:30Dule K. (Alb) - Alletti S. (San) -:-
17:30Kulikova A. (Fin) - Rencheli A. (Mda) -:-
17:30Nikcevic T. (Mne) - Dzjachangirova M. (Aze) -:-
17:30Weckerle M. (Lux) - Simunyu C. (Irl) -:-

ATP - BEREGU: Halle (Jerman), rumput

18:00Gille S./Vliegen J. - Doumbia S./Reboul F. -:-
19:30TergangguFrantzen C./Jebens H. - Bhambri Y./Olivetti A. 0:0
19:30Hurkacz H./Sinner J. - Lammons N./Withrow J. -:-
22:30Glasspool L./Rojer J. - Krawietz K./Puetz T. -:-
22:30Nys H./Zielinski J. - Hanfmann Y./Koepfer D. -:-

ATP - BEREGU: London (United Kingdom) - Kelayakan, rumput

00:15Cash J./Galloway R. - Erler A./Miedler L. 2:0

ATP - BEREGU: London (United Kingdom), rumput

17:00DibatalkanArevalo M./Pavic M. - Paul T./Tiafoe F. -:-
19:30Baez S./Mannarino A. - Koolhof W./Mektic N. -:-
19:30Skupski N./Venus M. - Humbert U./Shelton B. -:-
21:00Bopanna R./Ebden M. - Erler A./Miedler L. -:-
21:00Gonzalez S./Roger-Vasselin E. - Draper J./Norrie C. -:-

ATP - BEREGU: Piala Davis - Kumpulan III (Dunia)

02:35Gandini A. J./Esteban - Dominguez S./Tagashira K. 1:2
02:40Bicknell B./Chin J. - Fellows J./Hernandez N. 2:0
08:50Drozdowski T./Escurra Isnardi H. J. - Martinez A./Pino S. 1:2
08:50DibatalkanVallejo D./Vergara del Puerto M. A. - Perez B./Rodriguez R. -:-
10:10Crespo Piedra R./Pocasangre P. - Nottage D./Roberts J. 2:0
10:10DibatalkanCrespo Piedra R./Winstead C. - Nottage D./Roberts J. -:-
19:00Bugarikj B./Huseinovic A. - Knezevic S./Samardzic M. -:-
19:00Kyratzis S./Neos E. - Azizov T./Garayev H. -:-
19:00Cazac I./Snitari I. - Jakupi J./Limani F. -:-

ATP - BEREGU: Piala Davis - Kumpulan IV (Dunia)

20:00Dieng H./Languina Y. - Hagoua O./Kamdem B. -:-
20:00Habiyambere E./Niyigena E. - Gatoto A./Ndayishimiye H. -:-
20:00Rihane Y./Sahtali T. - Andre C. L./Andre F. -:-
20:00Shah K./Yego I. K. - Bushamuka W./Saidi C. -:-

WTA - BEREGU: Berlin (Jerman), rumput

17:00Eikeri U./Neel I. - Kichenok L./Kichenok N. -:-
18:30Melichar N./Perez E. - Chan H-C./Kudermetova V. -:-
20:00Azarenka V./Badosa P. - Alexandrova E./Khromacheva I. -:-
21:30TergangguGauff C./Pegula J. - Noskova L./Siniakova K. 0:1
23:00Niemeier J./Noha Akugue N. - Schuurs D./Stefani L. -:-

WTA - BEREGU: Birmingham (United Kingdom), rumput

19:00Dart H./Lumsden M. - Bouzkova M./Sorribes Tormo S. -:-
20:30Hsieh S-W./Mertens E. - Murray S./Silva E. -:-
22:00Minnen G./Watson H. - Dabrowski G./Routliffe E. -:-

WTA - BEREGU: Piala Billie Jean King - Kumpulan III (Dunia)

19:00Badde L./Brdarevic E. - Heffernan S./Simunyu C. -:-
19:00Hietaranta L./Kulikova A. - Gamretkaia A./Rencheli A. -:-
19:00Bulatovic S./Mirkovic P. - Dzjachangirova M./Eyvazova L. -:-
19:00Dule K./Qinami R. - Benedettini G./Pelliccioni E. -:-
19:00Gevorkian N./Sogomonyan A. - Andronicou N./Constantinou M. -:-

PENCABAR LELAKI - PERSEORANGAN: Blois (Perancis), tanah liat

Set 1Gea A. (Fra) - Faurel T. (Fra) 0:0 (4:3)
Set 1Landaluce M. (Esp) - Tabur C. (Fra) 0:0 (3:2)
Set 1Sanchez Jover C. (Esp) - Bertola R. (Sui) 0:0 (4:3)
16:45Lock B. (Zim) - Marie J. (Fra) -:-
17:30Blanch Dar. (Usa) - Debru G. (Fra) -:-
17:30Kirkin E. (Tur) - Taberner C. (Esp) -:-
17:30Naw H. (Syr) - Berankis R. (Ltu) -:-
18:15Krumich M. (Cze) - Bouquet L. (Fra) -:-
19:00Alvarez Varona N. (Esp) - Butvilas E. (Ltu) -:-
19:00Lamasine T. (Fra) - Bax F. (Fra) -:-
19:00Moeller E. (Den) - Iannaccone F. (Ita) -:-
19:45Bourgue M. (Fra) - Kachmazov A. (Wrl) -:-
20:30Echargui M. (Tun) - Ursu V. (Ukr) -:-
20:30Geerts M. (Bel) - Gaubas V. (Ltu) -:-
20:30Hemery C. (Fra) - Berrettini J. (Ita) -:-
21:15Karlovskiy E. (Wrl) - Denolly C. (Fra) -:-

PENCABAR LELAKI - PERSEORANGAN: Ilkley (United Kingdom), rumput

17:30TergangguBroom C. (Gbr) - Kukushkin M. (Kaz) 0:0
17:30Cressy M. (Usa) - Svajda Z. (Usa) -:-
19:00Bonzi B. (Fra) - Kudla D. (Usa) -:-
19:00TergangguGaston H. (Fra) - Barrios Vera Tomas (Chi) 1:1
19:00TergangguPeniston R. (Gbr) - Klein L. (Svk) 0:1
20:30Diallo G. (Can) - Droguet T. (Fra) -:-
20:30Napolitano S. (Ita) - Wong C. (Hkg) -:-
20:30Rocha H. (Por) - Barrere G. (Fra) -:-
22:00Fery A. (Gbr) - Harris Lloyd (Rsa) -:-
22:00Gasquet R. (Fra) - Mayot H. (Fra) -:-
23:30Albot R. (Mda) - Atmane T. (Fra) -:-
23:30Goffin D. (Bel) - Stricker D. (Sui) -:-

PENCABAR LELAKI - PERSEORANGAN: Poznan (Poland), tanah liat

23:50Bielinskyi V. (Ukr) - Majchrzak K. (Pol) 0:2
16:40Mager G. (Ita) - Svrcina D. (Cze) -:-
16:40Olivieri G. A. (Arg) - Dalla Valle E. (Ita) -:-
18:00Dutra Da Silva D. (Bra) - Ugo Carabelli C. (Arg) -:-
18:00Hardt N. (Dom) - Barton H. (Cze) -:-
18:00Kasnikowski M. (Pol) - Fonio G. (Ita) -:-
19:30Jianu F. C. (Rou) - Vincent Ruggeri S. (Ita) -:-
21:00Sachko V. (Ukr) - Elias G. (Por) -:-
22:00Majchrzak K. (Pol) - Carreno-Busta P. (Esp) -:-

PENCABAR LELAKI - PERSEORANGAN: Santa Cruz 2 (Bolivia), tanah liat

01:10Blanch U. (Usa) - Aboian L. (Arg) 0:2
01:10Habib H. (Leb) - Pucinelli de Almeida M. (Bra) 2:0
01:10Justo G. I. (Arg) - Torres J. B. (Arg) 0:2
03:00Aboian V. (Arg) - Sakamoto P. (Bra) 1:2
03:15Cuellar Lorberg A. E. (Bol) - Olivo R. (Arg) 0:2
03:15Schachter N. (Usa) - Soto M. (Chi) 1:2
04:40Barreto D. (Esp) - Dellien Velasco M. A. (Bol) 0:2
05:40Boscardin Dias P. (Bra) - Pereira J. (Bra) 0:2
06:10Blanch D. (Usa) - Prado Angelo J. C. (Bol) 1:2
06:20Casanova H. (Arg) - Reis Da Silva J. (Bra) 2:0
07:25Cerundolo J. M. (Arg) - Midon L. (Arg) 2:1

PENCABAR LELAKI - PERSEORANGAN: Sassuolo (Itali), tanah liat

23:10van Assche L. (Fra) - Burruchaga R. A. (Arg) 2:1
00:10Klizan M. (Svk) - Zeppieri G. (Ita) BERSARA 0:0
02:05De Jong J. (Ned) - Muller A. (Fra) 2:0
17:00Campana Lee G. (Kor) - Cecchinato M. (Ita) -:-
17:00Tirante T. A. (Arg) - Weis A. (Ita) -:-
18:30Altmaier D. (Ger) - Travaglia S. (Ita) -:-
18:30Coria F. (Arg) - Arnaboldi F. (Ita) -:-
18:30Klizan M. (Svk) - Ficovich J. P. (Arg) -:-
21:30van Assche L. (Fra) - Boyer T. (Usa) -:-
23:00Buse I. (Per) - De Jong J. (Ned) -:-

PENCABAR WANITA - PERSEORANGAN: Gaiba (Itali), rumput

23:50Stevanovic N. (Srb) - Errani S. (Ita) 0:2
00:05Topalova G. (Bul) - Zavatska K. (Ukr) 0:2
00:50Ricci B. (Ita) - Montgomery R. (Usa) 0:2
19:30Bandecchi S. (Sui) - Andreeva E. (Wrl) -:-
21:00Pera B. (Usa) - Falei A. (Wrl) -:-
21:30Bara I. (Rou) - Raina A. (Ind) -:-
22:30Van Uytvanck A. (Bel) - Rakhimova K. (Wrl) -:-

PENCABAR LELAKI - BEREGU: Blois (Perancis), tanah liat

16:00DibatalkanKarlovskiy E./Zakharov A. - Denolly C./Gea A. -:-
22:00Lock B./Lock C. - Genov A./Pujol Navarro B. -:-
22:00Davis J. B./MacKinlay J. - Banthia S./Sharan D. -:-
22:00Fancutt T. J./Statham J. R. - Babic Z./Roveri Sidney G. -:-
22:15Potenza L./Whiting T. - Stevenson K./Taylor A. -:-
23:30Bertola R./Geerts M. - Merino A./Negritu Ch. -:-
23:30Bayldon B./Hermans M. - Debru G./Inchauspe P. -:-
23:45Barnat J./Duda F. - Echargui M./Iannaccone F. -:-

PENCABAR LELAKI - BEREGU: Ilkley (United Kingdom), rumput

22:00Daniell M./Middelkoop M. - Broom C./Jones B. -:-
22:00Nedunchezhiyan J./Prashanth V. - Balaji N. S./Johnson L. -:-
23:30Chandrasekar A./Kadhe A. - Goransson A./Verbeek S. -:-
23:30King E./Stalder R. - Barrios Vera Tomas/Garin C. -:-

PENCABAR LELAKI - BEREGU: Poznan (Poland), tanah liat

16:40Blus A./Pawelski M. - Roca B. O./Sanchez Izquierdo N. -:-
20:00Drzewiecki K./Matuszewski P. - Goldhoff G./Walkow S. -:-
21:00Alves M./Dutra Da Silva D. - Olivieri G. A./Ugo Carabelli C. -:-
22:30Cervantes I./Vega Hernandez D. - Nam Ji S./Niklas-Salminen P. -:-
22:30Luz O./Zormann Da Silva M. - Jecan M. A./Pichler D. -:-
23:30Kalovelonis M./Tsitsipas P. - Kasnikowski M./Majchrzak K. -:-

PENCABAR LELAKI - BEREGU: Santa Cruz 2 (Bolivia), tanah liat

07:55Gomez J. S./Urrea A. - Hudd E./Stevenson D. 0:2
08:20Pucinelli de Almeida M./Zanellato N. - Dellien Velasco M. A./Dellien I. 1:2
09:10Aboian L./Aboian V. - Davila Gasser E./Garcia R. 2:0
09:55Jokkul G./Schachter N. - Meza A./Lingua Lavallen A. L. 2:0

PENCABAR LELAKI - BEREGU: Sassuolo (Itali), tanah liat

23:20Molchanov D./Oswald P. - Matsui T./Uesugi K. 1:2
17:00Nouza P./Rikl P. - Andreozzi G./Reyes-Varela M. A. -:-
20:00Bortolotti M./Romios M. C. - Ellis B./Eysseric J. -:-
20:00Arneodo R./Weissborn S. - Cina F./Gaio F. -:-
21:30Burruchaga R. A./Coria F. - Begemann A./Cornea V. V. -:-
00:30Bondioli F./Cecchinato M. - Altmaier D./Martinez L. D. -:-

PENCABAR WANITA - BEREGU: Gaiba (Itali), rumput

20:00Lechemia E./Zimmermann K. - Moratelli A./Perrin C. -:-
23:00Danilina A./Xu Y. - Baptiste H./Parks A. -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Casablanca (Maghribi), tanah liat

18:00Bonsach G. K. (Den) - Di Natale G. M. (Arg) -:-
18:00Delage P. (Fra) - Fernandez-Gonzalez M. (Esp) -:-
18:00Deschamps T. (Fra) - Benchetrit E. (Mar) -:-
18:00Hamza Reguig S. (Alg) - Fahim I. M. (Mar) -:-
18:00Poertner L. (Ger) - Marti Pujolras A. (Esp) -:-
18:00Trochu P. (Fra) - Bertimon M. (Fra) -:-
20:00Benchakroun M. (Mar) - Bennani K. (Mar) -:-
20:00Bittoun C. (Fra) - Lalami Laaroussi Y. (Mar) -:-
20:00Dlimi Y. (Mar) - Ahouda W. (Mar) -:-
20:00Moundir Y. (Sui) - Bennani R. (Mar) -:-
20:00Reitano S. (Ita) - Missoum A. (Mar) -:-
20:00Slump S. (Ned) - Briant A. (Fra) -:-
22:00Bellegy A. (Fra) - Lapalu V. (Fra) -:-
22:00Gannon C. (Irl) - Panaras A. (Fra) -:-
22:00Matsuoka H. (Jpn) - Morandais J. (Gua) -:-
22:00Smiej Y. (Mar) - Descotte M. F. (Arg) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Cluj Napoca (Romania), tanah liat

14:30Ghetu G. (Rou) - Papoe C. G. (Rou) -:-
14:30Paz J. P. (Arg) - Pop D. F. (Rou) 2:0
14:30Stringer T. (Usa) - Ionel N. D. (Rou) 0:2
16:00Chirita I. A. (Rou) - Marinescu M. R. (Rou) -:-
16:00Verdes E. D. (Rou) - Coman M. A. (Rou) -:-
16:00Villalon N. (Chi) - Orlov V. (Ukr) -:-
17:00Bara F. G. (Rou) - Apltauer F. (Cze) -:-
17:00Boitan G. A. (Rou) - Torrealba B. (Chi) -:-
17:00Loof T. (Ned) - Giunta M. (Ita) -:-
18:30Campana F. (Ita) - Cretu C. (Rou) -:-
18:30Fita Juan S. (Esp) - Calvano G. (Ita) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Hillcrest (Afrika Selatan), keras

15:00Beaven J. (Gbr) - Eqbal I. (Ind) -:-
15:00De K. R. (Rsa) - Henning P. (Rsa) 0:2
15:00Van Wyk K. (Rsa) - Koenig L. (Gbr) -:-
16:30Aleshchev A. (Wrl) - van Schalkwyk C. H. (Nam) -:-
16:30Beckley A. (Rsa) - Baldovinetti G. (Ita) -:-
16:30Fantini L. (Ita) - Aggarwal P. (Ind) -:-
16:30Hans K. (Ind) - Flores J. (Cos) -:-
17:30Harris M. (Rsa) - Oplustil P. (Cze) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Hong Kong 2 (Hong Kong), keras

10:00Bhat A. P. (Usa) BERSARA - Imai S. (Jpn) 0:1
10:00Mehra R. (Ind) - Nishiwaki K. (Jpn) 1:2
10:00Suksumrarn T. (Tha) - Jansen W. (Gbr) 0:2
10:00Zhang J. (Aus) - Inui Y. (Jpn) 2:1
11:30Chanta T. (Tha) - Kawachi K. (Jpn) 2:1
11:30Delaney J. (Aus) - Yamanaka T. (Jpn) 2:0
11:30Dev S D P. (Ind) - Delaney J. (Aus) 2:0
11:30Javia D. (Ind) - Chang Tsu Li (Tpe) BERSARA 1:0
12:30Masabayashi T. (Jpn) - Van Herzeele J. (Bel) -:-
12:30Ng K. L. (Hkg) - Ly Nam H. (Vie) -:-
12:30Samrej K. (Tha) - Tajima N. (Jpn) 2:0
12:30Wang K. (Tpe) - Rai A. (Nzl) 0:2
14:00Kalyanpur A. (Ind) - Cheng J. (Hkg) -:-
15:30Reddy R. (Ind) - Ou S. (Tpe) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Koszalin 2 (Poland), tanah liat

16:00De Jonge D. (Ned) - Staeheli L. (Sui) -:-
16:00Kamrowski M. (Pol) - Szajrych J. (Pol) -:-
16:00Monzon I. (Arg) - Rapagnetta D. (Ita) -:-
16:00Wiskandt M. (Ger) - Molder M. (Est) -:-
17:30Bojarski A. (Pol) - Genier T. (Sui) -:-
17:30Dhamne M. (Ind) - Rajski M. (Pol) -:-
17:30Nandal Y. (Ind) - Zahraj P. (Ger) -:-
18:00Dzhavakian Y. (Ukr) - Donald M. (Cze) -:-
18:00Eriksson S. (Swe) - Ruehl T. (Ger) -:-
18:00Kielan S. (Pol) - Hallquist Lithen J. (Swe) -:-
19:30Freire Da Silva A. (Fra) - Cias P. (Pol) -:-
19:30Pieczonka F. (Pol) - Zuk K. (Pol) -:-
19:30Pohjola P. (Fin) - Barrena A. (Arg) -:-
23:00Crowther C. (Aus) - Kokot B. (Pol) -:-
23:00Kosinski F. (Pol) - Kaukovalta P. (Fin) -:-
23:00Sorger S. (Aut) - Malaszszak M. (Ger) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Kursumlijska Banja 8 (Serbia), tanah liat

15:00Hrazdil J. (Cze) - Zakaryia F. (Egy) -:-
15:00Juhas K. (Srb) - Bol J. (Ned) -:-
15:00Markovski O. (Mkd) - Sanchez Martinez B. (Ger) 0:2
15:00Parisca I. (Ven) - Pavlovic L. (Fra) -:-
16:30Giraldi C. (Esp) - Jankanj V. (Srb) -:-
16:30Polukhin S. (Wrl) - Garcia Mestre J. (Esp) -:-
18:00Compagnucci T. (Ita) - Tomic R. (Bih) -:-
18:00Srbljak G. (Mkd) - Pisaric A. (Srb) -:-
19:30Markov V. (Bul) - Micov S. (Mkd) -:-
19:30Milic O. (Srb) - Pel S. (Ned) -:-
22:30Chepelev A. (Wrl) - Stankovic S. (Srb) -:-
22:30Ivanov S. (Wrl) - Kapasi K. (Usa) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Monastir 25 (Tunisia), keras

16:00Sach T. (Aus) - Pereira T. (Por) -:-
16:00Trifi A. (Tun) - Zhu M. (Usa) -:-
17:30Shanmugam A. (Ind) - Ouakaa A. (Tun) -:-
23:00Elsayed A. (Egy) - Tessa L. (Fra) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Nyiregyháza 2 (Hungary), tanah liat

16:00Bacaloni A. (Ita) - Boros A. (Hun) -:-
16:00Fajta P. (Hun) - Ujvary M. (Aut) -:-
16:00Forger A. (Ned) - Yunis F. (Ger) -:-
16:00Lanik T. (Svk) - Karol M. (Svk) -:-
17:30Cherie Ligniere E. (Ita) - Ferrari F. (Ita) -:-
17:30Estevez J. (Arg) - Hornung G. (Hun) -:-
17:30Kellovsky D. (Cze) - Kincses K. (Hun) -:-
17:30Tomescu D. A. (Rou) - Mashtakov M. (Ukr) -:-
19:30Bieldiugin T. (Ukr) - Lehmann N. (Arg) -:-
19:30Carnevalle L. (Arg) - Bruna N. (Chi) -:-
19:30Hipfl N. (Aut) - Roncadelli F. (Uru) -:-
19:30Kis Balazs R. (Hun) - Gundacker J. (Aut) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Rancho Santa Fe, CA (Amerika Syarikat), keras

03:10Neff A. (Usa) - Pham D. (Aus) 0:2
03:35Boulais J. (Can) - Altamirano C. (Usa) 1:2
04:30Anthrop J. (Usa) - Kang K. (Usa) 2:0
05:15Frusina A. (Usa) - Svajda T. (Usa) 0:2
00:00Bulus C. (Nga) - Perera M. (Usa) -:-
00:00Hanzlik C. (Usa) - Ponwith N. (Usa) -:-
00:00Kleege W. (Usa) - Brumm J. (Usa) -:-
00:00Wallart E. (Fra) - Vithoontien L. (Jpn) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Saarlouis (Jerman), tanah liat

Set 1Prechtel S. (Ger) - Visker N. (Ned) 0:0 (3:2)
16:40Bobrov B. (Wrl) - Van Sambeek F. (Ned) -:-
16:40Cucka K. (Ger) - Goldsteiner P. (Aut) -:-
17:30Marysko V. (Ger) - Tresca G. (Ita) -:-
18:00Fomin S. (Uzb) - Corwin F. (Usa) -:-
18:00Gavrielides L. (Ger) - Tkemaladze Z. (Geo) -:-
20:00Bakshi A. (Geo) - Filip J. (Cze) -:-
20:00Brunclik P. (Cze) - Den Heijer G. (Ned) -:-
20:00Vrbensky M. (Cze) - Pontjodikromo S. (Ned) -:-
22:00Welte M. (Ger) - Oetzbach A. (Ger) -:-
23:00Wiedenmann L. (Ger) - Vale D. (Por) -:-
00:00Stuchlik O. O. (Cze) - Gerch L. (Ger) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M25 Cattolica (Itali), tanah liat

03:05D'Agostino S. (Ita) - Mazza M. (Ita) 2:0
18:00Basile P. (Ita) - Oradini G. (Ita) -:-
18:00Milev Y. (Bul) - Ovcharenko O. (Ukr) -:-
18:00Picchione A. (Ita) - Kestelboim M. (Arg) -:-
19:30Baroni N. (Ita) - Lopez Montagud C. (Esp) -:-
19:30Forti F. (Ita) - D'Agostino S. (Ita) -:-
21:00Pecci A. (Ita) - Schiessl J. E. (Bra) -:-
21:00Pennaforti G. (Ita) - Otegui J. B. (Arg) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M25 Changwon (Korea Selatan), keras

09:00Hall F. (Nzl) - Park U. (Kor) 0:2
09:00Han Seon Yong (Kor) - Miyoshi K. (Jpn) 0:2
09:00Hyeon-Yun J. (Kor) - Chu S. (Kor) 2:1
09:00Kim D. (Kor) - Uchida K. (Jpn) 0:2
09:00Lee J. M. (Kor) - Miyoshi K. (Jpn) -:-
10:00Clark Z. (Usa) - Park S. (Kor) 0:2
10:00Oh Chan-Yeong (Kor) - Mochizuki Y. (Jpn) 2:1
10:00Ozolins K. (Lat) - Shin S. (Kor) 0:2
10:00Taguchi R. (Jpn) - Kim D. J. (Kor) 1:2
11:00Nakagawa N. (Jpn) - Kim G. J. (Kor) 2:0
11:00Shin W. (Kor) - Isomura K. (Jpn) BERSARA 1:0
11:00Takahashi Y. (Jpn) - Ryan Ziegann S. (Aus) 2:0
11:00Takamisawa T. (Jpn) - Tokuda R. (Jpn) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M25 Duffel (Belgium), tanah liat

15:30Beaupain S. (Bel) - Stanke C. (Ger) -:-
15:30Bidan F. (Leb) - Vankan M. (Ger) -:-
15:30Collignon K. (Bel) - Sultonov K. (Uzb) -:-
15:30Legout T. (Fra) - Huens H. (Bel) -:-
17:00Bailly G. A. (Bel) - Wehnelt K. (Ger) -:-
17:00Basile A. (Bel) - Ratiu N. (Bel) -:-
17:00Buldorini P. (Ita) - Herman L. (Bel) -:-
17:00Colson T. (Bel) - Sperle J. (Ger) -:-
17:00Deckers A. (Ned) - Houkes M. (Ned) -:-
17:00Demanet E. (Bel) - Loge J. (Bel) -:-
17:00Huysmans A. (Bel) - Vasa E. (Fin) -:-
17:00Jong A. M. (Ned) - Palumbo E. (Lux) -:-
17:00Kopp S. (Aut) - Torcq B. (Bel) -:-
17:00Onclin G. (Bel) - Van W. S. (Ned) -:-
17:00Romeo F. (Bel) - Perot R. (Fra) -:-
17:00Ungerman O. (Bel) - Safwat M. (Egy) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M25 Luzhou (Republik Rakyat China), keras

11:30Bai Y. (Chn) - Li Z. (Chn) 2:0
12:00Mo Y. C. (Chn) - Zeng Y. (Chn) 0:2
12:00Pang R. (Chn) - Chen X. D. (Chn) 1:2
12:00Wang A. (Chn) - Wang Q. (Chn) 2:0
12:00Zhou Y. (Chn) - Mukund S. K. (Ind) 2:0
13:00Dong Z. (Chn) - Sinha N. K. (Ind) -:-
13:00Yin B. S. (Tpe) - Hsu J. (Tpe) -:-
13:00Yu B. (Chn) - Zhang L. (Chn) -:-
13:00Zhang C. (Chn) - Zheng Z. (Chn) -:-
13:00Zhang Y. (Chn) - Huang T. (Tpe) -:-
13:00Ziheng H. (Chn) - Li Z. (Chn) -:-
15:30Tang S. (Chn) - Okamura I. (Jpn) -:-
15:30Yang J. (Ger) - Jin Y. (Chn) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M25 Montauban (Perancis), tanah liat

16:00Camus C. (Fra) - Piombo T. (Fra) -:-
16:00Chazal M. (Fra) - Jarry Fillol D. (Usa) -:-
16:00Colombo A. (Ita) - Raquillet L. (Fra) -:-
17:30Fondriest M. (Ita) - Lagarrigue L. (Fra) -:-
17:30Le M. R. (Fra) - Coulibaly E. (Ivo) -:-
17:30Ribecai M. (Ita) - Wenger D. (Sui) -:-
18:00Giustino L. (Ita) - Reymond A. (Fra) -:-
19:30Added D. (Fra) - Aubriot A. (Fra) -:-
20:00Recoura N. (Fra) - Dussin L. (Fra) -:-
21:30Gerbaud T. (Fra) - Giovannini F. (Ita) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M25 Mungia-Laukariz (Sepanyol), tanah liat (tertutup)

00:05Divar C. (Esp) - Bueno Gil A. (Esp) 2:1
17:00Callejon H. S. (Esp) - Nijboer R. (Ned) -:-
17:00Vanshelboim E. (Ukr) - Martinez S. A. (Esp) -:-
18:30Cervantes Tomas L. (Esp) - Gulin S. (Wrl) -:-
18:30De Krom M. (Ned) - Damas M. (Esp) -:-
18:30Radulov I. (Bul) - Divar C. (Esp) -:-
20:30Ferreira Silva F. (Por) - Rossi L. (Ita) -:-
22:00Barroso Campos A. (Esp) - Echeverria J. (Esp) -:-
00:00Winter Lopez B. (Esp) - Vives Marcos P. (Esp) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M25 Tulsa, OK (Amerika Syarikat), keras

01:55Ilagan A. (Usa) - Van Emburgh J. (Usa) 2:0
03:05Vandecasteele Q. (Usa) - Gorzny S. (Usa) 2:1
06:10Sheehy J. (Usa) - Braswell J. (Usa) 0:2
06:30Hulme M. (Aus) - Peliwo F. (Pol) 1:2
06:35Kissell C. (Usa) - Tomic B. (Aus) 0:2
22:00Guzauskas G. (Usa) - Jose R. L. E. (Bra) -:-
22:00Kingsley C. (Usa) - Braswell M. (Usa) -:-
22:00Nanda G. (Usa) - Roddick J. (Usa) -:-
22:00Spizzirri E. (Usa) - Sinclair C. (Nmi) -:-
23:30Alvarez Valdes L. C. (Mex) - Pearson K. (Aus) -:-
23:30Harper C. (Can) - Kotzen N. I. (Usa) -:-
23:30Kuzuhara B. (Usa) - Kim A. (Usa) -:-
23:30Rollins P. (Usa) - Okonkwo O. (Gbr) -:-

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W100 Ilkley (United Kingdom), rumput

17:30TergangguBolkvadze M. (Geo) - Tan H. (Fra) 0:0
17:30Joint M. (Aus) - Waltert S. (Sui) -:-
17:30Oz I. (Tur) - Snigur D. (Ukr) -:-
17:30TergangguParrizas-Diaz N. (Esp) - Jacquemot E. (Fra) 0:0
19:00Baindl K. (Ukr) - Ponchet J. (Fra) -:-
19:00Hartono A. (Ned) - McDonald E. (Gbr) -:-
19:00Tararudee L. (Tha) - Xu M. (Gbr) -:-
20:30Banks A. (Gbr) - Hontama M. (Jpn) -:-
20:30TergangguJamrichova R. (Svk) - Stoiber R. A. (Gbr) 0:0

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W15 Bucharest 3 (Romania), tanah liat

14:30Candiotto A. (Bra) - Paterno G. (Ita) -:-
14:30Dimitrova D. (Bul) - Ivanova I. (Bul) 0:2
14:30Slama M. (Usa) - Tiron E. (Rou) -:-
16:00Barbulescu B. (Rou) - Welker E. (Ger) -:-
16:00Gennaro C. (Ita) - Muntean V. (Fra) -:-
16:00Svatikova L. (Svk) - Zvereva V. (Wrl) -:-
17:30Ferrara V. (Ita) - Yoruk I. (Tur) -:-
17:30Simion O. (Rou) - Zvonaru I. (Rou) -:-
17:30Tig P. M. (Rou) - Popa G. S. (Rou) -:-
19:00Bertea E. R. (Rou) - Encheva L. (Bul) -:-
19:00Gavrila O. (Rou) - Szabo B. (Rou) -:-

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W15 Hillcrest (Afrika Selatan), keras

15:00Atturu S. (Usa) - Ogata H. (Jpn) -:-
15:00Easwaramurthi A. (Ind) - Liauw A Fong N. (Ned) -:-
15:00Higashitani N. (Jpn) - Marmorstein J. (Usa) 2:0
15:00Ozeki M. (Jpn) - Jordaan M. (Rsa) 2:0
16:30Jamshidi E. (Den) - Stagno B. (Ita) -:-
16:30Phang Ziyi N. (Mys) - Ramduth K. L. (Rsa) -:-
16:30Van Z. J. (Rsa) - Kruger I. (Rsa) -:-
17:30Mariani Mat. (Ita) - Fuller S. (Rsa) -:-

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W15 Kursumlijska Banja 8 (Serbia), tanah liat

15:00Nagy A. (Hun) - Konjikusic P. (Srb) 0:2
15:00Vangelova A. (Bul) - Senic N. (Srb) 0:2
16:00Shubladze A. (Wrl) - Evtimova D. (Bul) -:-
16:30Bergler O. (Pol) - Lakic I. (Mne) -:-
18:00Hoste Ferrer C. (Esp) - Smejkalova A. (Cze) -:-
18:00Kostovic T. (Srb) - Herdzelas D. (Bih) -:-
18:00Stankovic A. (Srb) - Mladenovic N. (Srb) -:-
18:00Tucakovic S. (Bih) - Danailova E. (Bul) -:-
19:30Alexandrova R. (Bul) - Karatancheva A. (Bul) -:-
19:30Coppez K. (Bel) - Stamatova J. (Bul) -:-
19:30Grujic J. (Srb) - Hejtmanek A. J. (Ger) -:-
19:30Krokhotina V. (Wrl) - Varul L. (Est) -:-

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W15 Monastir 23 (Tunisia), keras

16:00Delaunay C. (Nca) - Mansouri Y. (Fra) -:-
16:00Kuzmova K. (Svk) - Nikolenko T. (Kaz) -:-
16:00Mansfield K. (Usa) - Villet M. (Fra) -:-
16:00Maquet M. (Bel) - Adams J. (Usa) -:-
16:00Plaza Araujo L. (Bra) - Gupta A. (Ind) -:-
16:00Szostak M. (Fra) - Cherny I. (Gbr) -:-
16:00Tjen J. (Ina) - Demidova D. (Wrl) -:-
23:00Chiu B. (Usa) - Martellenghi E. (Ita) -:-
23:00Komano M. (Fra) - Tahiri M. (Usa) -:-
23:00Phanthala M. (Fra) - Andreevskaya V. (Kgz) -:-
23:00Sziedat F. (Ger) - Refaat M. (Egy) -:-

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W15 Rancho Santa Fe, CA (Amerika Syarikat), keras

02:00Campana A. (Usa) - Webb S. (Aus) 2:0
02:00Campana C. (Usa) - Murphy M. (Usa) 2:0
02:00Eraydin B. (Tur) - Bruu-Syversen F. (Usa) 2:0
02:00Tse E. (Nzl) - Frodin T. (Usa) 0:2
00:00Alsola J. L. (Can) - Codd K. (Usa) -:-
00:00Barksdale K. (Usa) - Grubor A. (Can) -:-
00:00Burgic E. (Bih) - Hance K. (Usa) -:-
00:00Kamper E. (Den) - Ionescu E. (Usa) -:-

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W35 Luzhou (Republik Rakyat China), keras

09:15Grechkina A. (Wrl) - Zeng Z. (Chn) 2:1
09:15He Jiaying (Chn) - Dong N. (Chn) 1:2
09:15Iatcenko P. (Wrl) - Zhang R. (Chn) 2:0
09:15Imamura S. (Jpn) - Gao D. (Chn) 2:0
09:15Morvayova V. (Svk) - Li Y. (Tpe) 2:0
09:15Zheng W. (Chn) - Lu J. (Chn) 0:2
10:45Huang Yujia (Chn) - Wang M. (Chn) BERSARA 1:0
10:45Lu J. (Chn) - Li Ji. (Chn) 0:2
10:45Luo X. (Chn) - Liu Z. (Chn) 2:0
10:45Prozorova T. (Wrl) - Yuan C. (Chn) 2:0
10:45Zhao X. (Chn) - Yao X. (Chn) 0:2
10:45Zolotareva A. (Wrl) - Shi H. (Chn) 2:1
13:45Xun F. Y. (Chn) - Nugroho P. M. (Ina) 0:2

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W35 Taipei (Republik China di Taiwan), keras

09:30Arakawa H. (Jpn) - Yamazaki I. (Jpn) 2:1
09:30Naklo T. (Tha) - Wu Ho C. (Hkg) 2:1
09:30Sakatsume H. (Jpn) - Huang Y. (Tpe) 2:0
09:30Shimizu E. (Jpn) - Liang E. S. (Tpe) 0:2
11:00Cho I-H. (Tpe) - Park S. (Kor) 0:2
11:00Muramatsu C. (Jpn) - Aikawa M. (Jpn) -:-
11:00Saigo R. (Jpn) - Bhamidipaty S. R. (Ind) 0:2
11:00Sema E. (Jpn) - Rioux L. (Jpn) -:-
12:30Okuwaki R. (Jpn) - Kawagishi N. (Jpn) -:-
12:30Sato N. (Jpn) - Cho T. (Tpe) -:-

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W35 Wichita, KS (Amerika Syarikat), keras

23:00Corley P. C. (Usa) - Kuwata H. (Jpn) -:-
23:00Daniel J. (Usa) - Giavara H. (Usa) -:-
23:00Honer A. (Usa) - Ratliff S. (Usa) -:-
23:00Hu V. (Usa) - Neffa A. P. (Par) -:-
00:30Brace C. (Can) - Roselli G. (Ita) -:-
00:30Cross K. (Can) - Bui J. (Can) -:-
00:30Failla J. (Usa) - Krywoj S. (Arg) -:-
00:30Kiss C. (Usa) - Lincer O. (Pol) -:-
00:30Reami A. (Usa) - Fakih K. (Usa) -:-
00:30Robinson J. (Usa) - Tanguilig C. (Usa) -:-
00:30Smith R. (Usa) - Hewitt D. (Usa) -:-

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W35+H Tauste (Sepanyol), keras

23:30Rey Garcia A. (Esp) - Gonzalez Vilar R. (Esp) 0:2
23:30Reyngold E. (Wrl) - Rodriguez V. (Mex) 0:2
01:00Koike E. (Jpn) - Popa M. S. (Rou) 2:0
03:00Bozovic A. (Aus) - Klimovicova L. (Cze) 0:2
15:00Andrianjafitrimo T. (Fra) - Tian F. (Chn) -:-
15:00Martinez Vaquero M. (Esp) - Bhosale R. (Ind) 0:2
16:00Vedder E. (Ned) - Volodko K. (Ukr) -:-
18:00Kostic T. (Aut) - Yashina E. (Wrl) -:-
19:00Cortez Llorca L. (Esp) - Klimovicova L. (Cze) -:-
19:00Ishii S. (Jpn) - Gonzalez Vilar R. (Esp) -:-

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W50 Ystad (Sweden), tanah liat

23:30Taraba Wallberg N. (Swe) - Burillo Escorihuela I. (Esp) 1:2
16:00DibatalkanRinaldo Persson K. (Swe) - Vandewinkel H. (Bel) -:-
16:00DibatalkanZaar L. (Swe) - Peterson R. (Swe) -:-
16:50Karatancheva L. (Bul) - Aksu A. (Tur) -:-
16:50Lazaro Garcia A. (Esp) - Munk Mortensen R. (Den) -:-
16:50Nahimana S. (Bur) - Ivanov V. (Nzl) -:-
16:50Vargova N. (Svk) - Vandewinkel H. (Bel) -:-
18:15Charaeva A. (Wrl) - Rouvroy M. (Fra) -:-
18:15Janicijevic S. (Fra) - Matoula M. (Gre) -:-
18:15Martinez Cirez C. (Esp) - Fita Boluda A. (Esp) -:-
18:15Strakhova V. (Ukr) - Curmi F. (Mlt) -:-
20:00Cengiz B. (Tur) - In-Albon Y. (Sui) -:-
20:00Mendez S. (Aus) - Kerkhove L. (Ned) -:-
20:00Sieg M. (Usa) - Pieri T. (Ita) -:-
20:00Zaar L. (Swe) - Tubello A. (Fra) -:-
21:30Ibragimova A. (Wrl) - Falkowska W. (Pol) -:-
23:00Hennemann C. W. (Swe) - Benoit M. (Bel) -:-

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W75 Olomouc (Republik Czech), tanah liat

Set 1Michalkova B. (Cze) - Buyukakcay C. (Tur) 0:0 (0:5)
Set 1Okalova M. (Svk) - Romero Gormaz L. (Esp) 0:0 (3:2)
Set 1Jang S. J. (Kor) - Lee G. (Rou) 0:0 (3:0)
Set 1Palicova B. (Cze) - Pastikova J. (Cze) 0:0 (3:2)
17:30Chwalinska M. (Pol) - Rame A. (Fra) -:-
17:30Geerlings Martinez A. (Esp) - McPhee K. (Aus) -:-
17:30Grammatikopoulou V. (Gre) - Anshba A. (Wrl) -:-
17:30Struplova J. (Cze) - Maleckova J. (Cze) -:-
19:00Bondar A. (Hun) - Radivojevic L. (Srb) -:-
19:00Sakellaridi S. (Gre) - Stollar F. (Hun) -:-
19:00Schmidt L. (Ger) - Avdeeva J. (Wrl) -:-
19:00You X. (Chn) - Kuhl C. (Ger) -:-
20:30Hovde L. (Usa) - Deichmann K. (Lie) -:-

ITF LELAKI - BEREGU: M15 Cluj Napoca (Romania), tanah liat

23:00Orlov V./Pavel B. - Torrealba B./Torres B. 2:0
20:00Palosi S./Papoe R. M. - Antonescu V./Chirita I. A. -:-
20:00Bancalari A./Villalon N. - Ambarzumjan E./Fellin P. O. -:-

ITF LELAKI - BEREGU: M15 Hillcrest (Afrika Selatan), keras

17:30Eqbal I./Van Wyk K. - Benaim M./El Sallaly A. -:-
18:30Badenhorst D./Koenig L. - Beckley A./Donski A. -:-
18:30Jestin C./Montsi K. - Henning P./Salton D. -:-
18:30Aleshchev A./Savelev D. - van Schalkwyk C. S./van Schalkwyk C. H. -:-

ITF LELAKI - BEREGU: M15 Hong Kong 2 (Hong Kong), keras

14:00Chaiyarin C./Nithithananont N. BERSARA - Chan K./Wong T. F. 0:1
15:30Golubev D./Tiurnev E. - Inui Y./Nishiwaki K. -:-

ITF LELAKI - BEREGU: M15 Koszalin 2 (Poland), tanah liat

23:00Donald M./Pieczonka F. - Bladelius H./Karlsson Wistrand J. 0:2
23:30Cias P./Kokot B. - Kaukovalta P./Kosinski F. 2:1

ITF LELAKI - BEREGU: M15 Kursumlijska Banja 8 (Serbia), tanah liat

16:30Martinez Arjona S./Torres Espinosa J. - Dinev D./Nedev D. -:-
21:00Donev G./Ivanov S. A. - Ivanov S./Polukhin S. -:-
21:00Juhas K./Ljubojevic A. - Novakovic N./Skobelev S. -:-
21:00Garcia Mestre J./Naharro D. - Kostic S./Stefanovic M. -:-
21:00Simonsson F./Uzhylovsky V. - Latinovic S./Markovski O. -:-
21:00Bassem Sobhy M./Zakaryia F. - Jankanj V./Pilipovic A. -:-

ITF LELAKI - BEREGU: M15 Monastir 25 (Tunisia), keras

23:30De Carvalho V./Ouakaa A. - Loutit J./Weekes J. 0:2
23:30Matulovich M./Saraiva Dos Santos P. A. - Elamin A./Lopez N. 2:0
23:30Knani O./Trifi A. - Elsayed A./Sureshkumar M. 0:2
00:30Berkieta T./Pereira T. - Donnet E./Salle F. -:-
00:30De Pellegrin V./Zarate C. M. - Mischker F./Zhu M. -:-

ITF LELAKI - BEREGU: M15 Nyiregyháza 2 (Hungary), tanah liat

00:00Horak O./Kalina V. - Katuch J./Krajci M. 2:0

ITF LELAKI - BEREGU: M15 Rancho Santa Fe, CA (Amerika Syarikat), keras

05:35Jones A./Summers M. - Seeman J./Thayne W. 0:2
05:45Bullard J./Ponwith N. - Anderson O./Vishnick D. 2:0
06:40Kleege W./Smith K. - Hara Friend J. D./Smith C. 2:0
06:50Crabel A./Strode E. - Charlton J./Maloney P. 0:2

ITF LELAKI - BEREGU: M15 Saarlouis (Jerman), tanah liat

23:05Brunclik P./Filip J. - Fix D./Marysko V. 2:0
23:05Bakshi A./Tkemaladze Z. - Lipp M./Mujakic A. 2:1
00:10Pontjodikromo S./Visker N. - Tobon M./Tresca G. 2:0
00:45Johann L./Welte M. - Bobrov B./Fomin S. 2:1

ITF LELAKI - BEREGU: M25 Cattolica (Itali), tanah liat

23:25Spadola A./Vavassori M. - Bilardo J./Ricca G. 0:2
00:05Oradini G./Ovcharenko O. - La Vela G./Pecci A. 2:0
01:45Antonelli J./Leonardi F. - Forti F./Picchione A. 0:2
02:25Malgaroli L./Serafini M. - Chauhan C. D./Ricci P. 2:0
19:30Malgaroli L./Serafini M. - Bilardo J./Ricca G. -:-
21:00Milev Y./Topo M. - Ciavarella N./Minighini D. -:-

ITF LELAKI - BEREGU: M25 Changwon (Korea Selatan), keras

15:00Hyeon-Yun J./Lee W. B. - Shin S./Sim S. -:-
15:30Clark Z./Ozolins K. - Choe J./Han Seon Yong -:-
15:30Lee J. M./Song M.-K. - Cho Seung Woo/Kim D. J. -:-
16:00Kim J. H./Oh Chan-Yeong - Miyoshi K./Winter E. -:-
17:00Chung H./Son J. - Hyun J. H./Song W. -:-

ITF LELAKI - BEREGU: M25 Duffel (Belgium), tanah liat

22:00Hagers M./Palumbo E. - Hammond L./Hornung M. -:-
22:00Loge J./Ratiu N. - Dhoe B./Torcq B. -:-
22:00Deliano L./Sultonov K. - Ungerman O./Van Der Meerschen M. -:-
22:00Collignon K./Van Raemdonck H. - Garcia Longo N./Nunez L. -:-
23:30Beaupain S./Herman L. - Bailly G. A./Legout T. -:-
23:30Sannen T./Stanke C. - Sperle J./Vankan M. -:-
23:30Kopp S./Wehnelt K. - Schrier T./Wagenaar L. -:-
23:30Opitz J./Zeuch T. - Gabriel N./Gomez Osorio A. -:-

ITF LELAKI - BEREGU: M25 Luzhou (Republik Rakyat China), keras

16:30Okamura I./Sueoka Y. - Wang Q./Zhang L. -:-
16:30Ho R./Yu B. - Li W./Liu S. -:-
16:30Dong Z./Zhang C. - Tang S./Zheng Z. -:-
16:30Lu P./Zheng B. - Sun Q./Yang J. -:-

ITF LELAKI - BEREGU: M25 Montauban (Perancis), tanah liat

23:00Cunat M./Pietri B. - Aubriot A./Coulibaly E. 0:2
23:30Added D./Reymond A. - Lagarrigue L./Renard P. 2:0
17:30Camus C./Matt P. - Jarry Fillol D./Maxant T. -:-
19:30Garcian A./Pires T. - Nikles J./Wenger D. -:-
00:30Colombo A./Fondriest M. - Aubriot A./Coulibaly E. -:-
00:30Added D./Reymond A. - Ceccon R./Piombo T. -:-

ITF LELAKI - BEREGU: M25 Mungia-Laukariz (Sepanyol), tanah liat (tertutup)

23:35Alvarado P./Stepanian A. - De Krom M./Nijboer R. 0:2
21:00Stepanov R./Vanshelboim E. - Bueno Gil A./Forcano I. -:-
22:30Callejon H. S./Gulin S. - Garcia A./Mansilla Diez M. -:-
22:30Colas Sanchez Al./Martinez M. - Gutierrez O. J./Winter Lopez B. -:-

ITF LELAKI - BEREGU: M25 Tulsa, OK (Amerika Syarikat), keras

02:10McCormick T./O'Hoisin O. - Andrade A./Zink T. 2:1
02:40Gentry T./Moreno D. - Kim A./Kingsley C. 1:2
06:20Horve L./Okonkwo O. - Rybakov A./Vance J. 2:0

ITF WANITA - BEREGU: W100 Ilkley (United Kingdom), rumput

20:30Mladenovic K./Ruse G. - Aiava D./Joint M. -:-
22:00TergangguJacquemot E./Paquet C. - Kessler M./Rosca C. 0:1
22:00Haverlag I./Rogers A. S. - Mandlik E./Parrizas-Diaz N. -:-
23:30John-Baptiste L./Roach G. - Brooks M./Xu M. -:-
23:30Ponchet J./Schoofs B. - Diatchenko V./Shymanovich I. -:-

ITF WANITA - BEREGU: W15 Bucharest 3 (Romania), tanah liat

19:00Boian I. S./Burcescu M. I. - Gennaro C./Mair L. -:-
19:00Bartone K./Candiotto A. - Croitoru E. M./Mocanu A. C. -:-
19:00Ivanova I./Slama M. - Ogescu C./Ogescu S. -:-

ITF WANITA - BEREGU: W15 Hillcrest (Afrika Selatan), keras

17:30Gouws C./Panaino T. T. - Higashitani N./Ozeki M. -:-
17:30Avataneo S./Tognoni L. - Cason A./Janse v. R. L. H. -:-
17:30Steenkamp L./Van D. M. L. - Easwaramurthi A./Giordano M. -:-
18:30Cabaj Awad J./Pfeifer L. - Ogata H./Rajmohan N. -:-

ITF WANITA - BEREGU: W15 Kursumlijska Banja 8 (Serbia), tanah liat

18:00Lazarenko K./Vangelova A. - Gniewkowska O./Lubsheva M. -:-
19:30Laskutova K./Shubladze A. - Barry S./Giannini N. -:-
21:00Azarko A./Bergler O. - Herea C. A./Kolonus Z. -:-
21:00Coppez K./Pantelic S. - Senic N./Stankovic A. -:-

ITF WANITA - BEREGU: W15 Monastir 23 (Tunisia), keras

23:30Gupta A./Komano M. BERSARA - Alhussein L./Refaat M. 0:1
23:30Cavelli C./Martellenghi E. - Arangio G./Chiu B. 0:2
23:30DibatalkanRsovac D./Safi M. - Jialin T./La Cagnina N. -:-
23:30Rsovac D./Safi M. - Jakovleva A./Tahiri M. 2:1
23:00Kuzmova K./Mansouri Y. - Matsuda R./Persson I. -:-
23:00Plaza Araujo L./Rossini T. - Simmons E./Tjen J. -:-
00:30Delaunay C./Karner E. - Adams J./Bennetto L. -:-
00:30Szostak M./Villet M. - Cho S./Lee E. J. -:-

ITF WANITA - BEREGU: W15 Rancho Santa Fe, CA (Amerika Syarikat), keras

03:30Chen Y./Hui M. - Daavettila S./Sahdiieva A. 0:2
03:30Hance K./Lutkemeyer A. - Alsola J. L./Walker B. 0:2
03:30Fairclough L./McGiffin T. - Deming E./Pareja J. 1:2
03:30Tirunelveli T./Zhu A. - Ahn A./Molnar B. 1:2

ITF WANITA - BEREGU: W35 Luzhou (Republik Rakyat China), keras

10:45Imamura S./Li Y. - Lu J./Wang J. -:-
10:45Iatcenko P./Prozorova T. - Cao Y./Xu J. -:-
10:45Sun Y./Zhang R. - Li Z./Shi H. -:-
10:45Zhang J./Zhu C. - Yang Y./Zolotareva A. -:-
15:15Sun Y./Wang M. - Liu F./Zheng W. -:-

ITF WANITA - BEREGU: W35 Taipei (Republik China di Taiwan), keras

13:30Hsieh S.-Y./Lin F. A. - Lee Y./Wu Ho C. -:-
13:30Morisaki K./Saigo Y. - Kozaki F./Matsuda M. -:-
14:00Arakawa N./Hosoki Y. - Cabrera L./da Silva Fick G. -:-
14:00Omae A./Sema E. - Kuo H./Liang E. S. -:-
15:00Aikawa M./Okuwaki R. - Barry M./Bhamidipaty S. R. -:-
15:00Gumulya B./Rompies J. - Shimizu E./Yamazaki I. -:-
15:00Chu L./Tsai Y. - Cho I-H./Cho T. -:-
15:00Park S./Tsao C. Y. - Jeng J. Y./Mu-Jie T. -:-

ITF WANITA - BEREGU: W35 Wichita, KS (Amerika Syarikat), keras

03:00Cross K./Daniel J. - Arconada U. M./Hewitt D. BERSARA 0:1
03:00Brace C./Lincer O. - Kuwata H./Reami A. 0:2
04:30Corley P. C./Ivanova D. - Flores V./Giavara H. 2:0
04:30Herrero Linana A./Krywoj S. - Lewis M./Reed L. 2:0
04:30Hsu T.-Y./Webster S. - Crawley F./Tanguilig C. 0:2
04:30Bowers A./Webster S. - Failla J./Wong Hong Yi C. 2:0
06:30Fakih K./Ngounoue M. - Roselli G./Xantava T. 2:1
08:00Hsu C./Yamalapalli S. - Deatherage M. B./Jagolinzer J. 2:0

ITF WANITA - BEREGU: W35+H Tauste (Sepanyol), keras

01:00Alejo S./Palazon A. - Orga Nebra M. P./San Jose L. 2:0
01:00Ishii S./Yashina E. - Sanchez A. S./Shinde V. 2:0
02:00Gureva A./Perez Garcia M. P. - Cortez Llorca L./Kostic T. 2:0

ITF WANITA - BEREGU: W50 Ystad (Sweden), tanah liat

23:55Kapcia V./Nikolajeva N. - Ibragimova A./Zyryanova A. 0:2
21:30Nahimana S./Vargova N. - Nuudi M./Samir S. -:-
22:30Hessleryd T./Orswall J. - Bajraliu L./Bergkvist Larsson B. -:-

ITF WANITA - BEREGU: W75 Olomouc (Republik Czech), tanah liat

20:30Breckova N./Denisenko J. - Aney J./Papadakis L. -:-
20:30Hindova D./Jang S. J. - Pastikova J./Smekalova M. -:-
20:30Marcinkevica D./Shapatava S. - Feldmane D. D./Mandelikova K. -:-

PASUKAN - LELAKI: Piala Davis - Kumpulan III (Dunia)

23:30Jamaica - Puerto Rico 2:1
23:30Republik Dominika - Guatemala 2:1
03:00Costa Rica - Bahamas 2:1
03:10Paraguay - Venezuela 2:1
Secara langsungCyprus - Azerbaijan 0:0
Secara langsungMakedonia Utara - Montenegro 0:0
Secara langsungMoldova - Kosovo 0:0

PASUKAN - LELAKI: Piala Davis - Kumpulan IV (Dunia)

17:00Algeria - Angola -:-
17:00Kenya - Republik Demokratik Congo -:-
17:00Rwanda - Burundi -:-
17:00Senegal - Cameroon -:-

PASUKAN - WANITA: Piala Billie Jean King - Kumpulan III (Dunia)

Secara langsungAlbania W - San Marino W 0:0
Secara langsungArmenia W - Cyprus W 0:0
Secara langsungFinland W - Moldova W 0:0
16:00TertangguhLuxembourg W - Ireland W -:-
Secara langsungMontenegro W - Azerbaijan W 0:0

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

Flashscore.com.my menyediakan skor tenis secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.