MUAT SEMULA

Tenis » Hari ini » Semua Perlawanan

ATP - PERSEORANGAN: Cincinnati (Amerika Syarikat), keras

23:10Bautista-Agut R. (Esp) - Cerundolo F. (Arg) 2:1
23:10Karatsev A. (Rus) - Nakashima B. (Usa) 2:0
23:10Molcan A. (Svk) - Schwartzman D. (Arg) 1:2
01:05Ruusuvuori E. (Fin) - Wolf J. (Usa) 2:0
Set 3Bonzi B. (Fra) - Isner J. (Usa) 1:1 (6:7,6:3,3:3)
Set 3Rune H. (Den) - Norrie C. (Gbr) 1:1 (6:7,6:4,0:1)
Set 2Wawrinka S. (Sui) - Murray A. (Gbr) 0:1 (6:7,5:3)
Set 2Cilic M. (Cro) - Munar J. (Esp) 1:0 (6:3,2:0)
04:30Giron M. (Usa) - Goffin D. (Bel) -:-
06:00Khachanov K. (Rus) - Korda S. (Usa) -:-
07:00Berrettini M. (Ita) - Tiafoe F. (Usa) -:-
08:30Shapovalov D. (Can) - Dimitrov G. (Bul) -:-
22:00Carreno-Busta P. (Esp) - Kecmanovic M. (Srb) -:-
22:00Coric B. (Cro) - Musetti L. (Ita) -:-
22:00Fritz T. (Usa) - Baez S. (Arg) -:-
22:00Kokkinakis T. (Aus) - Sinner J. (Ita) -:-
22:00Krajinovic F. (Srb) - Evans D. (Gbr) -:-
22:00Kyrgios N. (Aus) - Davidovich Fokina A. (Esp) -:-
22:00Laaksonen H. (Sui) - De Minaur A. (Aus) -:-
22:00Paul T. (Usa) - Brooksby J. (Usa) -:-
22:00Ramos A. (Esp) - Fognini F. (Ita) -:-
22:00Sonego L. (Ita) - Shelton B. (Usa) -:-

WTA - PERSEORANGAN: Cincinnati (Amerika Syarikat), keras

23:10Krejcikova B. (Cze) - Kudermetova V. (Rus) 0:2
23:10Rybakina E. (Kaz) - Abdelaziz M. (Egy) 2:0
00:35Anisimova A. (Usa) - Kasatkina D. (Rus) 2:0
00:45Sorribes Tormo S. (Esp) - Riske A. (Usa) 0:2
Set 2McNally C. (Usa) - Sasnovich A. (Blr) 1:0 (6:3,1:4)
04:30Fernandez L. A. (Can) - Alexandrova E. (Rus) -:-
04:30Martincova T. (Cze) - Parrizas-Diaz N. (Esp) -:-
04:30Teichmann J. B. (Sui) - Kvitova P. (Cze) -:-
06:00Garcia C. (Fra) - Martic P. (Cro) -:-
07:00Kanepi K. (Est) - Azarenka V. (Blr) -:-
07:30Townsend T. (Usa) - Tomljanovic A. (Aus) -:-
08:30Stephens S. (Usa) - Cornet A. (Fra) -:-
22:00Bencic B. (Sui) - Cirstea S. (Rou) -:-
22:00Gauff C. (Usa) - Bouzkova M. (Cze) -:-
22:00Haddad Maia B. (Bra) - Ostapenko J. (Lat) -:-
22:00Kalinina A. (Ukr) - Mertens E. (Bel) -:-
22:00Kenin S. (Usa) - Rogers S. (Usa) -:-
22:00Keys M. (Usa) - Putintseva Y. (Kaz) -:-
22:00Kostyuk M. (Ukr) - Giorgi C. (Ita) -:-
22:00DibatalkanMuchova K. (Cze) - Halep S. (Rou) -:-
22:00Osaka N. (Jpn) - Zhang S. (Chn) -:-
22:00Pliskova Ka. (Cze) - Williams V. (Usa) -:-
22:00Trevisan M. (Ita) - Kalinskaya A. (Rus) -:-
22:00Williams S. (Usa) - Raducanu E. (Gbr) -:-

ATP - BEREGU: Cincinnati (Amerika Syarikat), keras

01:10Murray J./Soares B. - Cabal J./Farah R. 2:1
03:00Kokkinakis T./Kyrgios N. - Bolelli S./Fognini F. 2:0
04:10De Minaur A./Norrie C. - Dodig I./Krajicek A. -:-
22:00Alcaraz C./Carreno-Busta P. - Gonzalez S./Roger-Vasselin E. -:-
22:00Glasspool L./Heliovaara H. - Paul T./Tiafoe F. -:-
22:00Blumberg W./Johnson S. - Ebden M./Purcell M. -:-
22:00Krawietz K./Mies A. - Hurkacz H./Isner J. -:-
22:00Mektic N./Pavic M. - Kubot L./Wawrinka S. -:-
22:00Dimitrov G./Rublev A. - Evans D./Peers J. -:-
22:00Khachanov K./Shapovalov D. - Murray J./Soares B. -:-
22:00Rune H./Tsitsipas S. - Matos R./Vega Hernandez D. -:-
22:00Puetz T./Venus M. - Cerundolo F./Schwartzman D. -:-

WTA - BEREGU: Cincinnati (Amerika Syarikat), keras

23:15Hozumi E./Ninomiya M. - Begu I./Trevisan M. 0:2
01:10Xu Y./Yang Z. - Dzalamidze N./Niculescu M. 2:1
Set 2Krawczyk D./Schuurs D. - Krunic A./Linette M. 1:0 (6:4,2:3)
04:25Flipkens K./Sorribes Tormo S. - Kichenok L./Ostapenko J. -:-
05:55Bouzkova M./Siegemund L. - Rosolska A./Routliffe E. -:-
22:00Azarenka V./Jabeur O. - Aoyama S./Chan H-C. -:-
22:00Guarachi A./Klepac A. - Aney J./Neel I. -:-
22:00Hradecka L./Mirza S. - Raducanu E./Rybakina E. -:-
22:00Melichar N./Perez E. - McNally C./Townsend T. -:-
22:00Dolehide C./Sanders S. - Kontaveit A./Stephens S. -:-
22:00Chan L./Stosur S. - Danilina A./Haddad Maia B. -:-
22:00Cornet A./Teichmann J. B. - Dabrowski G./Olmos G. -:-

PENCABAR LELAKI - PERSEORANGAN: Grodzisk Mazowiecki (Poland), keras

23:50Janvier M. (Fra) - Zhang Z. (Chn) 1:2
01:10Majchrzak K. (Pol) - Medjedovic H. (Srb) 0:2
01:55Basic M. (Bih) - Added D. (Fra) 0:2
Set 2Machac T. (Cze) - Zekic M. (Srb) 1:0 (6:3,5:2)
16:00Alvarez Varona N. (Esp) - Kasnikowski M. (Pol) -:-
16:00Decamps G. (Bra) - Krutykh O. (Ukr) -:-
16:00Kirkin E. (Tur) - Marchenko I. (Ukr) -:-
16:00Sachko V. (Ukr) - Andujar-Alba P. (Esp) -:-
16:00Squire H. (Ger) - Rodionov J. (Aut) -:-
16:00Zuk K. (Pol) - Haase R. (Ned) -:-

PENCABAR LELAKI - PERSEORANGAN: Santo Domingo (Republik Dominika) - Kelayakan, tanah liat

02:10Barrientos N. (Col) - Huertas Del Pino A. (Per) 2:0
02:10Burruchaga R. A. (Arg) - Chappell N. (Usa) 2:0
02:10Juarez F. (Arg) - Baker B. (Gbr) 2:0
Set 1Boscardin Dias P. (Bra) - Tracy J. (Usa) 0:0 (3:2)
Set 1Mejia N. (Col) - Chung Y. (Kor) 0:0 (2:1)
04:00Alvarez N. (Per) - Kypson P. (Usa) -:-

PENCABAR LELAKI - PERSEORANGAN: Santo Domingo (Republik Dominika), tanah liat

06:00Dutra Da Silva D. (Bra) - Delbonis F. (Arg) -:-
06:00Dzumhur D. (Bih) - Bertran P. (Dom) -:-
06:00Stebe C. (Ger) - Olivieri G. A. (Arg) -:-
07:30Carballes Baena R. (Esp) - Villanueva G. (Arg) -:-
07:30Comesana F. (Arg) - Trungelliti M. (Arg) -:-
22:00Giannessi A. (Ita) - Quiroz R. (Ecu) -:-
22:00Hardt N. (Dom) - Lama G. (Chi) -:-
22:00Melzer G. (Aut) - Cachin P. (Arg) -:-
22:00Olivo R. (Arg) - Bueno G. (Per) -:-
22:00Tirante T. A. (Arg) - Varillas Patino-Samudio J. P. (Per) -:-
22:00Ugo Carabelli C. (Arg) - Bonadio R. (Ita) -:-

PENCABAR LELAKI - PERSEORANGAN: Vancouver (Kanada) - Kelayakan, keras

01:05Lokoli L. (Fra) - Stakusic M. (Can) 2:0
01:10Blanch U. (Usa) - Kumar O. (Usa) 2:0
01:10Smith R. (Usa) - Saville L. (Aus) 0:2
Set 2Escoffier A. (Fra) - Ayeni A. (Usa) 0:1 (6:7,4:5)
Set 2Jubb P. (Gbr) - Nanda G. (Usa) 1:0 (6:1,1:4)
Set 2Watanuki Y. (Jpn) - Chidekh C. (Fra) 1:0 (6:1,5:5)

PENCABAR LELAKI - PERSEORANGAN: Vancouver (Kanada), keras

04:05Diallo G. (Can) - Bergs Z. (Bel) -:-
05:50Koepfer D. (Ger) - Piros Z. (Hun) -:-
05:50Uchida K. (Jpn) - Ymer E. (Swe) -:-
07:05Ritschard A. (Sui) - Vesely J. (Cze) -:-
11:00Jarry N. (Chi) - Thompson J. (Aus) -:-

PENCABAR WANITA - PERSEORANGAN: Vancouver (Kanada), keras

01:05Watson H. (Gbr) - Cocciaretto E. (Ita) 2:1
04:00DibatalkanSharma A. (Aus) - Wang Q. (Chn) -:-
04:15Papamichail D. (Gre) - Harrison C. (Usa) -:-
04:20Chwalinska M. (Pol) - Burrage J. (Gbr) -:-
04:20Sharma A. (Aus) - Grammatikopoulou V. (Gre) -:-
05:35Doi M. (Jpn) - Jimenez Kasintseva V. (And) -:-
05:45Inglis M. (Aus) - Tan H. (Fra) -:-
08:00Miyazaki Y. (Gbr) - Bronzetti L. (Ita) -:-
08:30Paquet C. (Fra) - Zhao C. (Can) -:-

PENCABAR LELAKI - BEREGU: Grodzisk Mazowiecki (Poland), keras

16:00Johnson L./Mansouri S. - Nys H./Reboul F. -:-
16:00Manafov V./Margaroli L. - Arneodo R./O´Mara J. -:-
16:00Balaji N. S./Nedunchezhiyan J. - Arias B./Zeballos F. -:-
16:00Haase R./Oswald P. - Drzewiecki K./Niklas-Salminen P. -:-
16:00Cornea V. V./Stevens B. - Janowicz J./Majchrzak K. -:-
16:00Pel D./Walkow S. - Matuszewski P./Sachko V. -:-
16:00Erler A./Weissborn T-S. - Fayziev S./Krutykh O. -:-
16:00Kielan S./Wojcik Y. - Added D./Olivetti A. -:-

PENCABAR LELAKI - BEREGU: Santo Domingo (Republik Dominika), tanah liat

22:00Burruchaga R. A./Hardt N. - Juarez F./Mena F. -:-
22:00Dutra Da Silva D./Merino A. - King E./Monroe N. -:-
22:00Etcheverry T. M./Olivieri G. A. - Olivo R./Tirante T. A. -:-
22:00Barrientos N./Reyes-Varela M. - Galdos S./Tsitsipas P. -:-
22:00Quiroz R./Rodriguez C. - Bonadio R./Giannessi A. -:-
22:00Raja P./Sharan D. - Bertran P./Estrella V. -:-
22:00Gonzales R./Stalder R. - Martinez L. D./Mejia N. -:-
22:00Boscardin Dias P./Villanueva G. - Cachin P./Ugo Carabelli C. -:-

PENCABAR WANITA - BEREGU: Vancouver (Kanada), keras

09:30Cabrera L./Hon P. - Doi M./Peterson R. -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Anseong (Korea Selatan), tanah liat

09:00Gray T. (Aus) - Jang Y. (Kor) -:-
09:00Kim C. (Kor) - Pavlekovich Smith T. (Aus) -:-
09:00Kim J. H. (Kor) - Agostini S. (Ita) -:-
09:00Sookton-Eng C. (Tha) - Fancutt T. J. (Aus) -:-
10:00Lee . H. (Kor) - Adachi T. (Jpn) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Craiova (Romania), tanah liat

17:00Ionel N. D. (Rou) - Guna R. (Rou) -:-
17:00Piraino G. (Ita) - Roncalli S. (Ita) -:-
17:00Tomescu D. A. (Rou) - Sun F. (Chn) -:-
18:30Dancu V. A. (Rou) - Markovski O. (Mkd) -:-
18:30Radu C. (Rou) - Cretu C. (Rou) -:-
18:30Snitari I. (Mda) - Gima S. (Rou) -:-
20:00Pop M. M. A. (Rou) - Donev G. (Bul) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Eindhoven (Belanda), tanah liat

16:00Bischof F. (Ger) - Dubouch M. (Fra) -:-
16:00Khoeblal E. (Ned) - Merida Aguilar D. (Esp) -:-
16:00Perchicot . M. (Fra) - Deschamps T. (Fra) -:-
17:30Oetzbach A. (Ger) - Wassermann D. (Ned) -:-
19:00Nijboer R. (Ned) - Reymond A. (Fra) -:-
19:00Slump S. (Ned) - Zielinski M. (Ger) -:-
19:00Verbeek D. (Ned) - Gandolfi G. (Ita) -:-
19:00Woerner P. (Ger) - Brigida O. (Ita) -:-
21:30Fuele M. (Hun) - Stuurman R. (Ned) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Jakarta 2 (Indonesia), keras

13:00Crnokrak A. (Aus) - Park U. (Kor) -:-
13:00M Rifqi F. (Ina) - Sueoka Y. (Jpn) -:-
13:00Mukund S. K. (Ind) - Susanto A. (Ina) -:-
13:00Nishiwaki K. (Jpn) - Imamura M. (Jpn) -:-
16:00Barki N. A. (Ina) - Kumasaka T. (Jpn) -:-
16:00Kotzen A. (Usa) - Shanmugam A. (Ind) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Malmo (Sweden), tanah liat

19:00Boureau A. (Fra) - Sheyngezikht L. (Bul) -:-
19:00Eriksson Ziverts J. (Swe) - Fellin M. (Ita) -:-
19:00Renard L. (Swe) - Henning B. (Ger) -:-
19:00Wallin O. (Swe) - Goldsteiner P. (Aut) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Ueberlingen (Jerman), tanah liat

16:00Martinez M. (Sui) - Bulitski A. (Blr) -:-
16:00Roncadelli F. (Uru) - Heller P. (Ger) -:-
16:00Zima L. (Ger) - Vasquez G. A. (Ger) -:-
19:30Nad P. (Svk) - Florig P. (Ger) -:-
21:00Fix D. (Ger) - Negritu Ch. (Ger) -:-
21:30Al A. T. (Ger) - Popovic S. (Srb) -:-
21:30Gavrielides L. (Ger) - Barnat J. (Cze) -:-
23:00Gerch L. (Ger) - Welte M. (Ger) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M25 Koksijde (Belgium), tanah liat

00:00Wojcik J. (Usa) - De Loore J. (Bel) 0:2
16:00Huens H. (Bel) - Martin K. (Bel) -:-
16:00Pauwels M. (Bel) - Gautier A. (Fra) -:-
16:30Schlagenhauf N. (Ger) - Navone M. (Arg) -:-
17:30Casanova H. (Arg) - Blockx A. (Bel) -:-
17:30Marie J. (Fra) - Rojas O. (Bel) -:-
17:30Sanchez Jover C. (Esp) - Gill F. (Gbr) -:-
19:00Bailly G. A. (Bel) - Stanke C. (Ger) -:-
19:00Collignon R. (Bel) - Gadamauri B. (Bel) -:-
19:00Molleker R. (Ger) - Leite W. (Bra) -:-
20:30Freire Da Silva A. (Fra) - Dellien Velasco M. A. (Bol) -:-
20:30Rosenkranz M. (Ger) - Hermans M. (Ned) -:-
22:00Beaupain S. (Bel) - Ernaelsteen V. (Bel) -:-
00:00Bovy A. (Bel) - Onclin G. (Bel) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M25 Muttenz (Switzerland), tanah liat

18:30Wehnelt K. (Ger) - Bertola R. (Sui) -:-
19:30Paulson A. (Cze) - Bax F. (Fra) -:-
19:30Vrbensky M. (Cze) - Staeheli L. (Sui) -:-

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W15 Eindhoven (Belanda), tanah liat

16:00Barth A. (Ned) - Tran D. (Ned) -:-
16:00Dema V. (Ukr) - Schalekamp S. (Ned) -:-
16:00Hoedt M. (Ned) - Di Tommaso C. (Aus) -:-
16:00Kim M. C. (Ned) - Havermans D. (Ned) -:-
17:30Liauw A Fong N. (Ned) - Van Poppel E. (Ned) -:-
17:30Visscher S. J. (Ned) - Fohnen F. (Bel) -:-
19:00Dal S. (Ger) - Nuudi M. (Est) -:-

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W15 Erwitte (Jerman), tanah liat

17:00Kuparev A. (Ger) - Bulat B. (Rou) -:-
17:00Onitoiu A. (Rou) - Weissheim A. M. (Ger) -:-
17:00Vasilescu A. (Rou) - Daems J. (Ger) -:-
18:30Kanduth S. (Aut) - Grubor A. (Can) -:-
18:30Rennert J. V. (Ger) - Kotlikova I. M. (Cze) -:-
19:00Scholl C. (Usa) - Feistel G. (Ger) -:-
20:00Schubries A. (Ger) - Preugschat P. (Ger) -:-
21:30Hering K. (Ger) - Rioux L. (Jpn) -:-

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W25 Aldershot (United Kingdom), keras

18:00Dunne K. (Gbr) - Garland J. (Tpe) -:-
18:00Gao X. (Chn) - Stresnakova K. (Svk) -:-
18:00Kimchi S. (Isr) - Ng T. (Usa) -:-
18:00Ueda R. (Jpn) - Shimizu E. (Jpn) -:-
19:00Davis F. (Gbr) - Kaji H. (Jpn) -:-
19:00Friedsam A-L. (Ger) - Conway J. (Gbr) -:-
19:30Baharmus H. (Ind) - Liang E. S. (Tpe) -:-
19:30Sema E. (Jpn) - Marcinkevica D. (Lat) -:-

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W25 Mogyorod (Hungary), tanah liat

16:00Kis C. E. (Hun) - Labrana F. (Chi) -:-
16:00Meyer Auf Der Heide L. (Ger) - Nagy A. (Hun) -:-
16:00Sakellaridi S. (Gre) - Vojcinakova I. (Svk) -:-
17:00Molnar K. (Hun) - Toth A. K. (Hun) -:-
17:00Saigo R. (Jpn) - Radisic N. (Slo) -:-
17:00Sramkova R. (Svk) - Erjavec V. (Slo) -:-
19:00Bulgaru M. (Rou) - Ghioroaie Y-G. (Rou) -:-
19:00Sanchez A. S. (Mex) - Meri E. (Svk) -:-
19:00Semenova A. (Rus) - Oliynykova O. (Cro) -:-
21:00Lahey A. (Usa) - Stollar F. (Hun) -:-

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W25 Ourense (Sepanyol), keras

17:00Cortez Llorca L. (Esp) - Berecoechea N. (Fra) -:-
17:00Ozeki M. (Jpn) - Hinojosa Gomez J. (Mex) -:-
17:00Perello Saavedra J. (Esp) - Berberovic N. (Bih) -:-
17:00Peyre L. (Arg) - Brogan A. (Gbr) -:-
18:30Alhogbani Y. (Sau) - Dmitruk K. (Blr) -:-
18:30Ku Y. (Kor) - You X. (Chn) -:-

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W25 Vrnjacka Banja (Serbia), tanah liat

16:00Curovic T. (Srb) - Stamatova J. (Bul) -:-
18:30Lodikova D. (Rus) - Matsuda M. (Jpn) -:-
18:30Lopatetska D. (Ukr) - Colmegna M. (Ita) -:-
18:30Pigato L. (Ita) - Brancaccio N. (Ita) -:-

ITF LELAKI - BEREGU: M15 Anseong (Korea Selatan), tanah liat

10:00Fukuda S./Kawahashi Y. - Kim H./Shin S. -:-
10:00Hyun J. H./Kim G. J. - Adam-Gedge Z./Bronka A. -:-
12:00Hyeon-Yun J./Kim D. J. - Agostini S./Kalyanpur A. -:-
12:00Han Seon Yong/Kim S. - Sinclair C./Sookton-Eng C. -:-
12:00Jang Y./Shin W. - Park D./Sim W. -:-
13:00Fancutt T. J./Niki T. - Suzuki K./Yoshimura D. -:-
13:00Gray T./Pavlekovich Smith T. - Chung H./Kim J. H. -:-

ITF LELAKI - BEREGU: M15 Jakarta 2 (Indonesia), keras

14:30Congcar C./Koaykul K. - Dev S D P./Reddy R. -:-
14:30Bathrinath L./Shanmugam A. - Somani P./Sureshkumar M. -:-
14:30Okamura I./Takeuchi K. - Bouzige M./Sach T. -:-
14:30Leong M. W. K./Trismuwantara G. - Mesakh A./Sasongko A. H. -:-

ITF LELAKI - BEREGU: M15 Malmo (Sweden), tanah liat

20:30Cook E./Sibille I. - Rikl P./Vocel M. -:-
20:30Kobelt N./Temirhanov A. - Campana F./Noce G. M. -:-
22:00Bergevi F./Veldheer M. - Rosati P./Spiridon D. C. -:-
22:00Cohen E./Weibull R. - Noltorp O./Sonesson L. O. -:-

ITF LELAKI - BEREGU: M15 Ueberlingen (Jerman), tanah liat

16:00Barnat J./Duda F. - Al A. T./Fix D. -:-
16:00Frawley J./Negritu Ch. - Broska F./Simons M. -:-
16:00Florig P./Rehberg M. H. - Welte M./Wiskandt M. -:-
16:00Steinmann M./Vardhan Y. - Handel T./Heller P. -:-
19:30Homberg M./Weindl M. - Martinez M./Parizzia N. -:-
20:00Santibanez S./Stepanov R. - Loosen T./Wolfschmidt A. -:-
21:00Dimitris S./Sakellaridis S. - Rieder H./Sakellaridis M. -:-
21:00Rein P./Schellhorn P. - Jurajda A./Siniakov D. -:-

ITF LELAKI - BEREGU: M25 Koksijde (Belgium), tanah liat

23:00Catini N./Leite W. - Bailly G. A./Blockx A. 1:2
20:00Calzi R./Whiting T. - Pearson K./Wojcik J. -:-
21:00Navone M./Sanchez Jover C. - Rojas O./Verstegen Q. -:-
22:00Bailly G. A./Blockx A. - Babic Z./Freund S. -:-
22:00Sannen T./Verwerft L. G. - Gadamauri B./Maguire C. -:-

ITF LELAKI - BEREGU: M25 Muttenz (Switzerland), tanah liat

19:30Huber D./Kahoun J. - Jaeger N./Stepanov T. -:-
21:00Iannaccone F./Ocleppo J. - Revelli G./Schiavetti P. -:-
21:00Moundir A./Yang J. - Schaer R./Sebesta J. -:-
21:00Burdet A./Zimmermann I. - Bertola R./Paul J. -:-

ITF WANITA - BEREGU: W15 Eindhoven (Belanda), tanah liat

20:30Brune A./Okur D. - Havermans D./Schalekamp S. -:-
20:30Azarko A./Pantelic S. - Bulbarella M./Di Tommaso C. -:-
20:30Janssen C./Sandberg V. - Paukstyte P./Petretic L. -:-
20:30Tran D./Tran L. - Barth A./Verhaar A. -:-
21:30Diatlova K./Fohnen F. - Yuldasheva S./Zyryanova A. -:-

ITF WANITA - BEREGU: W15 Erwitte (Jerman), tanah liat

20:30Junge-Ilges C./Onitoiu A. - Kuparev A./Rumpf P. -:-
22:00Boehner L./Gettwart F. - Samardzic A. E./Schneider L. -:-
22:30Feistel G./Ristic-North R. - Daems J./Weissheim A. M. -:-
22:30Lukic T./Wildgruber A. - Kanduth S./Padberg C. -:-
00:30Koehler F. L./Schroeder L. - Patrascu M./Richter K. M. -:-

ITF WANITA - BEREGU: W25 Aldershot (United Kingdom), keras

19:30Bagerbaseh E. K./Matos Sequeira Fernandes J. - Lukosiute A./Maloney E. -:-
19:30Blake A./Neilson G. T. - Daley D./Wilson E. -:-
20:30Baharmus H./Collens B. - Sema E./Stoiber R. A. -:-
20:30Matthews J./Szostak M. - Black . B. ./Davis F. -:-
21:00Christie F./Collins A. - Gao X./Xun F. Y. -:-
21:00Ng T./Proctor L. - Shimizu E./Ueda R. -:-

ITF WANITA - BEREGU: W25 Ourense (Sepanyol), keras

18:30Benito M./Pereira De Aguiar G. - Eraydin B./Takayama C. -:-
22:00Bavisetti S./Berecoechea N. - Kivity O./Mor K. -:-
22:00Bouzas Maneiro J./Marti L. - Cavalle-Reimers I./Cortez Llorca L. -:-
22:00Hinojosa Gomez J./Ozeki M. - Victoria G./Plaza Araujo L. -:-
22:00Perello Saavedra J./Peyre L. - Gonzalez Encinas M./Navarro M. F. -:-

ITF WANITA - BEREGU: W25 Vrnjacka Banja (Serbia), tanah liat

20:00Curovic T./Kozaki F. - Crimmel Z./Stojanovic L. -:-
20:00Radivojevic L./Romero Gormaz L. - Senic N./Stankovic A. -:-
21:30Matsuda M./Muramatsu C. - Sretenovic T./Wong H. Y. C. -:-
21:30Petrovic A./Radenkovic M. - Karatancheva A./Karatancheva L. -:-

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

Flashscore.com.my menyediakan skor tenis secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.