MUAT SEMULA

Bola Sepak » Esok » Semua Perlawanan

DUNIA: Piala Dunia Kelab FIFA

01:00Seattle - Al Ahly -:-

ENGLAND: Liga Premier

23:00Aston Villa - Leicester -:-
23:00Brentford - Southampton -:-
23:00Brighton - Bournemouth -:-
23:00Manchester United - Crystal Palace -:-
23:00Wolves - Liverpool -:-
01:30Newcastle Utd - West Ham -:-
22:00Nottingham - Leeds -:-
00:30Tottenham - Manchester City -:-

SEPANYOL: LaLiga

23:15Elche - Villarreal -:-
01:30Atl. Madrid - Getafe -:-
04:00Betis - Celta Vigo -:-
21:00Mallorca - Real Madrid -:-
23:15Girona - Valencia -:-

AFRIKA: Kejuaraan Negara-negara Afrika - PlayOff

03:30Algeria - Senegal -:-

AFRIKA SELATAN: Liga Premier

23:30Supersport Utd - Cape Town City -:-
02:00Marumo Gallants - Sekhukhune -:-
21:30TS Galaxy - Kaizer Chiefs -:-

AFRIKA SELATAN: Kejuaraan Asas Motsepe

21:30Cape Town All Stars - Pretoria Callies -:-
21:30Casric Stars - Baroka -:-

AFRIKA SELATAN: Cabaran Diski

16:00Richards Bay B23 - Mamelodi Sundowns B23 -:-
17:00Cape Town City B23 - Sekhukhune B23 -:-
18:00Golden Arrows B23 - Kaizer Chiefs B23 -:-
19:00Stellenbosch B23 - Supersport Utd B23 -:-

ALBANIA: Divisi Pertama

20:00Beselidhja Lezha - Cerrik -:-
20:00Burreli - Lushnja -:-
20:00Tomori Berat - Besa Kavaje -:-

ANDORRA: Primera Divisió

18:00Inter Escaldes - Ordino -:-
20:30UE Santa Coloma - Atletic Escaldes -:-
23:00FC Santa Coloma - Penya -:-

ANGOLA: Girabola

22:00DibatalkanCuando Cubango - Primeiro de Agosto -:-
22:00Santa Rita - Sporting de Benguela -:-
23:00Wiliete - Sagrada -:-

ARAB SAUDI: Liga Profesional Saudi

23:00Al Feiha - Al Wehda -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

04:00Arsenal Sarandi - Estudiantes L.P. -:-
04:00Sarmiento Junin - Barracas Central -:-
06:15Belgrano - River Plate -:-
08:30Argentinos Jrs - Racing Club -:-
08:30Lanus - San Lorenzo -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

04:00All Boys - Nueva Chicago -:-
04:00Patronato - Guillermo Brown -:-
07:45Alvarado - San Martin S.J. -:-
08:20Def. de Belgrano - Temperley -:-

ARGENTINA: Primera C - Apertura

04:00Atlas - Deportivo Espanol -:-
04:00Laferrere - Club Lujan -:-
04:00Puerto Nuevo - Midland -:-
04:00San Martin Burzaco - Liniers -:-
04:00Victoriano A. - Berazategui -:-

ARGENTINA: Liga Simpanan - Peringkat Pertama

20:00Banfield 2 - Huracan 2 -:-
20:00Defensa y Justicia 2 - Gimnasia L.P. 2 -:-
20:00San Lorenzo 2 - Lanus 2 -:-

ARGENTINA: Primera A Wanita - Apertura

04:00UAI Urquiza W - Banfield W -:-
20:00Platense W - Boca Juniors W -:-

AUSTRALIA: Liga-A

12:00WS Wanderers - Western United -:-

AUSTRALIA: NPL NSW

12:00Central Coast B21 - WS Wanderers B21 -:-
12:00Sydney FC B21 - Mount Druitt Rangers -:-
12:00Sydney Olympic - Sutherland Sharks -:-
14:00Blacktown City - Manly Utd -:-
14:00Sydney Utd - Marconi Stallions -:-

AUSTRALIA: Liga-A Wanita

13:00Adelaide W - Brisbane W -:-
13:00Newcastle W - Canberra W -:-

AUSTRIA: Piala OFB

01:00Wiener - Ried -:-

AZERBAIJAN: Liga Premier

20:00Zira - Gabala -:-
22:30Neftci Baku - Sumgayit PFC -:-

BELANDA: Eredivisie

01:45FC Volendam - AZ Alkmaar -:-
03:00FC Emmen - Vitesse -:-
03:00Utrecht - Heerenveen -:-
04:00Excelsior - Waalwijk -:-
19:15Cambuur - Ajax -:-
21:30Feyenoord - PSV -:-
21:30G.A. Eagles - Nijmegen -:-
23:45Groningen - Twente -:-

BELANDA: Eerste Divisie

19:15Roda - Maastricht -:-

BELANDA: Tweede Divisie

00:00Jong Sparta Rotterdam - Noordwijk -:-
01:00TEC - De Treffers -:-

BELANDA: Derde Divisie

21:00ADO 20 Heemskerk - Rosmalen -:-
21:00HV & CV Quick - Baronie -:-
21:00Oss - DEM -:-
21:00RKSV UDI - Gemert -:-
21:00USV Hercules - TOGB -:-
21:00Watergraafsmeer - GVV Unitas -:-
21:30Groene Ster - VVSB -:-
21:30Hsc 21 - Dongen -:-
21:30UNA - Blauw Geel -:-

BELANDA: Divisie 1 B21 - Musim Bunga

23:00Almere City B21 - FC Twente/Heracles B21 -:-

BELANDA: Eredivisie Wanita

19:15PSV W - Ajax W -:-

BELGIUM: Liga Jupiler

23:00Cercle Brugge - St. Liege -:-
01:15Eupen - Westerlo -:-
01:15Seraing - Leuven -:-
03:45St. Truiden - Kortrijk -:-
20:30Antwerp - Club Brugge -:-
23:00KV Mechelen - Charleroi -:-

BELGIUM: Liga Pro Pencabar

23:00RWDM 47 - St. Liege B23 -:-
03:00Lierse K. - Beerschot VA -:-
23:00Club Brugge B23 - Virton -:-

BELGIUM: Divisi Nasional 1

02:30Dessel - Leuven B -:-
02:30Gent B - Francs Borains -:-
03:00Boom - Knokke -:-
03:00Mandel United - Antwerp B -:-
03:00OC Charleroi - RAAL La Louviere -:-
03:30Tessenderlo - Hoogstraten -:-
22:00Ninove - Patro Eisden -:-
22:00RFC De Liege - Charleroi B -:-
22:00Saint Eloois - URSL Vise -:-

BELGIUM: Kumpulan Divisi Amatur Kedua ACFF

03:00Meux - Solieres Sport -:-
03:00Namur - Jette -:-
03:00Rebecquoise - Tubize -:-
03:00Verlaine - Binche -:-
21:30Hamoir - Borinage 2 -:-
21:30Stockay-Warfusee - Ganshoren -:-
21:30Warnant - Acren -:-
22:00Royal Union SG 2 - Waremme -:-
22:00UR La Louviere - Stade Disonais -:-

BELGIUM: Kumpulan Divisi Amatur Kedua VFV A

01:00KRC Harelbeke - Dikkelvenne -:-
01:30Waregem 2 - KRC Gent -:-
02:30Oostkamp - Oudenaarde -:-
02:30Torhout - Gullegem -:-
02:30Wetteren - Cercle Brugge 2 -:-
22:00Erpe-Mere - Lokeren-Temse -:-
22:00Olsa Brakel - Zelzate -:-
22:00Petegem - Aalst -:-
22:00Westhoek - Merelbeke -:-

BELGIUM: Kumpulan Divisi Amatur Kedua VFV B

23:00Diegem - Sp. Hasselt -:-
01:30Hades - Pepingen-Halle -:-
03:00K.RC. Mechelen - K. Berchem Sport -:-
03:00Lille - Beerschot VA 2 -:-
03:00Merksem - Turnhout -:-
03:00Tongeren - Bocholter -:-
22:00Belisia Bilzen - Cappellen -:-
22:00Londerzeel - FC Lebbeke -:-
22:00Lyra-Lierse Berlaar - KV Mechelen 2 -:-

BELGIUM: Liga Super Wanita

23:15Club Brugge W - Waregem W -:-
02:00Oud-Heverlee Leuven W - Gent W -:-

BELGIUM: Nasional Pertama Wanita

23:00Famkes Merkem W - Zwevezele W -:-
00:00Chastre W - Oud-Heverlee Leuven II W -:-
00:00Mons W - Genk II W -:-
00:00St. Liege II W - RFC De Liege W -:-
00:00Westerlo W - RSC Anderlecht II W -:-

BERMUDA: Liga Premier

09:00Robin Hood - St. Georges Colts -:-

BOLIVIA: Divisi Profesional

03:00Libertad Gran Mamore - Vaca Diez -:-
05:30The Strongest - Universitario de Vinto -:-
08:00Oriente Petrolero - Nacional Potosi -:-

BOTSWANA: Liga Premier

21:30Extension Gunners - Sua Flamingoes -:-
22:00Gaborone Utd - Security Systems -:-
22:00Masitoaka - Prisons XI Gaborone -:-

BRAZIL: Campeonato Alagoano

03:00Cruzeiro Arapiraca - Coruripe -:-

BRAZIL: Campeonato Amazonense

03:30Amazonas - Parintins -:-
03:30Nacional-AM - Iranduba -:-
03:30Princesa Solimoes - Atletico Rio Negro -:-

BRAZIL: Campeonato Baiano

03:00Doce Mel - Juazeirense -:-

BRAZIL: Campeonato Brasiliense

02:00Paranoa - Brasilia -:-

BRAZIL: Campeonato Capixaba

04:00Vilavelhense - Itapemirim -:-

BRAZIL: Campeonato Catarinense

03:00Concordia - Chapecoense-SC -:-
03:30Avai - Figueirense -:-

BRAZIL: Campeonato Cearense

05:30Pacajus - Barbalha -:-

BRAZIL: Campeonato Gaucho

03:30Gremio - Aimore -:-

BRAZIL: Campeonato Goiano

02:30Ipora - Inhumas -:-
03:00Goianesia - Vila Nova -:-
21:30Goiania - Atletico GO -:-

BRAZIL: Campeonato Maranhense - Peringkat Kedua

04:00Pinheiro - Cordino EC -:-

BRAZIL: Campeonato Matogrossense

03:30Dom Bosco - Cuiaba -:-
07:00Sport Sinop - Luverdense -:-

BRAZIL: Campeonato Mineiro

03:00Democrata SL - Villa Nova MG -:-
03:30America MG - Cruzeiro -:-
04:00Pouso Alegre - Patrocinense -:-
06:00Ipatinga - Atletico-MG -:-
06:00Tombense - Caldense -:-

BRAZIL: Campeonato Paraense

05:00TertundaBragantino - Tuna Luso -:-
20:45Itupiranga - Tuna Luso -:-
21:00Castanhal - Aguia De Maraba -:-
21:00Sao Francisco - Caete -:-
21:00Tapajos - Cameta -:-

BRAZIL: Campeonato Paranaense

05:30Aruko Sports - Maringa FC -:-
05:30Cascavel - Operario -:-

BRAZIL: Campeonato Paulista

02:30Sao Bento - Mirassol -:-
03:00Ferroviaria - Sao Bernardo -:-
03:00Guarani - Bragantino -:-
05:30Palmeiras - Santos -:-
22:00Ituano - Agua Santa -:-

BRAZIL: Campeonato Paulista A2

02:00Primavera EC - Rio Claro -:-
02:00Sao Caetano - Monte Azul -:-
03:00Comercial - Taubate -:-
04:00EC Lemense - Portuguesa Santista -:-
05:00Linense - Noroeste -:-
06:30Velo Clube - Oeste -:-

BRAZIL: Campeonato Pernambucano

03:00Retro - CA Porto -:-
03:30Salgueiro - Santa Cruz -:-

BRAZIL: Campeonato Piauiense

02:45Julho Esporte - Fluminense-PI -:-
03:00River-PI - Corisabba -:-

BRAZIL: Campeonato Potiguar - Peringkat Pertama

03:00Potyguar - Potiguar -:-

BRAZIL: Campeonato Sergipano

03:00Confianca - Estanciano EC -:-
03:00Lagarto - Dorense -:-

BRAZIL: Campeonato Tocantinense

03:00Capital FC - Palmas 3:0
03:00Gurupi - Tocantinopolis -:-
04:00Interporto - Tocantins -:-

BRAZIL: Copa do Nordeste

04:30Ceara - Sampaio Correa -:-
04:30Nautico - CRB -:-
05:30ABC - Fortaleza -:-
07:30Bahia - Ferroviario -:-

BURKINA FASO: Liga Premier

23:30AS Police - Royal -:-
23:30ASEC Koudougou - RDF -:-
23:30Rahimo - Sonabel Ouagadougou -:-
01:45Etoile Filante - Vitesse -:-
23:30ASFA Yennega - Majestic -:-
23:30Bobo-Dioulasso - ASF Dioulasso -:-

BURUNDI: Liga Primus

21:00Aigle Noir FC - Bumamuru -:-
21:00Dynamik - Magara Young Boys -:-
21:00Kayanza - Inter Star -:-
21:00Musongati - Le Messager Ngozi -:-
21:00Olympic S. - Flambeau du Centre -:-

CHILE: Divisi Primera

05:00Magallanes - Union La Calera -:-
07:30U. Espanola - Everton -:-

COLOMBIA: Primera A - Apertura

04:30Ind. Medellin - Santa Fe -:-
06:45Jaguares de Cordoba - Atl. Nacional -:-
09:00Dep. Pasto - America De Cali -:-

COLOMBIA: Primera B - Apertura

05:00Atlético F.C. - Real Santander -:-
05:00Cortulua - Valledupar -:-
05:00Patriotas - Llaneros -:-

COLOMBIA: Liga Wanita

03:00Deportivo Pereira W - Ind. Medellin W -:-

COSTA RICA: Divisi Primera - Clausura

07:00Zeledon - Guanacasteca -:-
08:00Sporting San Jose - Herediano -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura

03:00Puerto Golfito FC - ADR Jicaral -:-
05:00CS Uruguay - Santa Ana -:-
05:00Consultants Desamparados - Ad Aserri -:-
09:00Cofutpa - Municipal Garabito -:-
09:00Liberia - AD Sarchi -:-

CROATIA: HNL

00:30Slaven Belupo - D. Zagreb -:-
22:00Gorica - Sibenik -:-
00:30Hajduk Split - Rijeka -:-

CYPRUS: Divisi 2 - Kumpulan Penyingkiran

20:30Ermis - Ypsonas -:-
20:30Olympias Lympion - Anagennisi Derynia -:-

DUNIA: Persahabatan Antarabangsa

20:00Norway B17 - Poland B17 -:-
00:00Sweden B17 - Belgium B17 -:-

DUNIA: Persahabatan Kelab

23:00Ettelbruck (Lux) - Dudelange (Lux) -:-
23:00Hartberg (Aut) - Weindorf St. Anna (Aut) -:-
23:00Haugesund (Nor) - V. Haugesund (Nor) -:-
23:00Norrkoping (Swe) - Silkeborg (Den) -:-
23:00Regensburg II (Ger) - Hankofen-Hailing (Ger) -:-
23:00Shelbourne (Irl) - Treaty United (Irl) -:-
23:00Trebon (Cze) - Caslav (Cze) -:-
23:00UNA Strassen (Lux) - Jeunesse Esch (Lux) -:-
23:30Sonderjyske (Den) - Landskrona (Swe) -:-
00:00Kremser (Aut) - Amstetten (Aut) -:-
00:00Paide Linnameeskond B21 (Est) - Levadia B21 (Est) -:-
01:00Riteriai (Ltu) - FK Panevezys (Ltu) -:-
01:00S. Rzeszow (Pol) - S. Wola (Pol) -:-
01:00Suduva (Ltu) - Garliava (Ltu) -:-
01:00Tartu Kalev (Est) - Legion B21 (Est) -:-
01:00Tlaxcala (Mex) - Houston (Usa) -:-
01:30Columbus (Usa) - Pittsburgh (Usa) -:-
01:30Ingolstadt II (Ger) - Rain/Lech (Ger) -:-
02:00Galway (Irl) - Shamrock (Irl) -:-
02:00Nordsjaelland (Den) - Sheriff Tiraspol (Mda) -:-
03:00Vancouver (Can) - Charlotte (Usa) -:-
04:00Kansas City (Usa) - Louisville City (Usa) -:-
04:00LDU Quito (Ecu) - Aucas (Ecu) -:-
05:00Austin FC (Usa) - El Paso (Usa) -:-
07:00Atlante (Mex) - Atlanta Utd (Usa) -:-
11:00Los Angeles (Usa) - New York City (Usa) -:-
11:00Monterey Bay (Usa) - San Jose (Usa) -:-
16:00Rubin Kazan (Rus) - Ufa (Rus) -:-
16:00Ulyanovsk (Rus) - Khimki (Rus) -:-
16:30Ch. Odessa (Ukr) - Vejle (Den) -:-
18:00Kvitkovice (Cze) - Puchov (Svk) -:-
18:00Rudar (Mne) - Karlovac (Cro) -:-
18:00Tabasalu (Est) - Tallinna Kalev B21 (Est) -:-
18:00Zaglebie (Pol) - Chrobry Glogow (Pol) -:-
20:00Arsimi (Mkd) - Bashkimi (Mkd) -:-
20:00Tammeka B21 (Est) - Nomme Kalju B21 (Est) -:-
21:00Altach (Aut) - Illertissen (Ger) -:-
21:00BW Linz (Aut) - Kolos Kovalivka (Ukr) -:-
21:00Dusseldorf-West (Ger) - Rellinghausen (Ger) -:-
21:00Erlensee (Ger) - Fulda-Lehnerz (Ger) -:-
21:00FSV Frankfurt (Ger) - Eintracht Frankfurt II (Ger) -:-
21:00Helsingor (Den) - Tobol (Kaz) -:-
21:00Mastis (Ltu) - Nevezis Kedainiai (Ltu) -:-
21:00Pirin Blagoevgrad (Bul) - CSKA Sofia (Bul) -:-
21:00Ural (Rus) - Ararat-Armenia (Arm) -:-
21:00Velez Mostar (Bih) - FC Baia Mare (Rou) -:-
21:30Lokomotiv Moscow (Rus) - Urartu (Arm) -:-
22:00Akhmat Grozny (Rus) - Khimki (Rus) -:-
22:00Niedercorn (Lux) - Eintracht Trier (Ger) -:-
22:00Nomme Utd (Est) - FC Alliance (Est) -:-
22:00Prva Iskra Baric (Srb) - Prijedor (Bih) -:-
22:00Tirol (Aut) - Flora (Est) -:-
22:00TuS Hordel (Ger) - Luner SV (Ger) -:-
22:00Ulyanovsk (Rus) - AGMK (Uzb) -:-
22:30Rosenborg (Nor) - Levanger (Nor) -:-

DUNIA: Persahabatan Antarabangsa Wanita

22:00Iceland B17 W - Slovakia B17 W -:-

DUNIA: Persahabatan Kelab Wanita

23:00Ferencvarosi TC W (Hun) - Pomurje W (Slo) -:-
21:00Valerenga W (Nor) - Hammarby W (Swe) -:-
22:00Vittsjo W (Swe) - Trelleborg W (Swe) -:-

EL SALVADOR: Divisi Primera - Clausura

05:15Chalatenango - Alianza FC -:-
05:15Platense Municipal - Santa Tecla -:-
05:30Atletico Marte - Dragon -:-
05:30Jocoro - Luis Angel Firpo -:-

EMIRIAH ARAB BERSATU: Liga UAE

00:15Bani Yas - Al Sharjah -:-
21:30Al Dhafra - Al Ain -:-
21:30Ittihad Kalba - Al Wahda -:-
00:15Al Jazira - Khorfakkan -:-
00:15Al Wasl - Al Bataeh -:-

EMIRIAH ARAB BERSATU: Divisi 1

21:15Al Thaid - Al-Taawon -:-
21:20Al Arabi - Al Jazira Hamra -:-

ENGLAND: Liga Championship

23:00Huddersfield - QPR -:-
23:00Hull - Cardiff -:-
23:00Luton - Stoke City -:-
23:00Middlesbrough - Blackpool -:-
23:00Millwall - Sunderland -:-
23:00Preston - Bristol City -:-
23:00Reading - Watford -:-
23:00Swansea - Birmingham -:-

ENGLAND: Liga Satu

23:00Accrington - Lincoln -:-
23:00Bolton - Cheltenham -:-
23:00Bristol Rovers - Milton Keynes Dons -:-
23:00Cambridge Utd - Ipswich -:-
23:00Derby - Morecambe -:-
23:00Exeter - Charlton -:-
23:00Fleetwood - Burton -:-
23:00Forest Green - Peterborough -:-
23:00Oxford Utd - Shrewsbury -:-
23:00Port Vale - Wycombe -:-
23:00Portsmouth - Barnsley -:-
23:00Sheffield Wed - Plymouth -:-

ENGLAND: Liga Dua

23:00Bradford City - Mansfield -:-
23:00Carlisle - Harrogate -:-
23:00Colchester - Barrow -:-
23:00Crewe - Grimsby -:-
23:00Doncaster - Hartlepool -:-
23:00Gillingham FC - Crawley -:-
23:00Leyton Orient - Wimbledon -:-
23:00Northampton - Walsall -:-
23:00Salford - Rochdale -:-
23:00Stockport - Tranmere -:-
23:00Sutton - Stevenage -:-

ENGLAND: Liga Nasional

23:00Aldershot - Dorking -:-
23:00Boreham Wood - Chesterfield -:-
23:00Bromley - Maidenhead -:-
23:00Eastleigh - Woking -:-
23:00Oldham - Halifax -:-
23:00Solihull Moors - Gateshead -:-
23:00Southend - York -:-
23:00Torquay - Notts County -:-
23:00Wealdstone - Dagenham & Red. -:-
23:00Yeovil - Maidstone -:-
01:20Altrincham - Wrexham -:-

ENGLAND: Liga Nasional Utara

23:00Alfreton - Boston -:-
23:00Banbury - Kettering -:-
23:00Buxton - King’s Lynn -:-
23:00Chester - Spennymoor -:-
23:00Chorley - Southport -:-
23:00Darlington - Telford -:-
23:00Farsley - Hereford -:-
23:00Fylde - Curzon Ashton -:-
23:00Gloucester - Bradford PA -:-
23:00Kidderminster - Scarborough -:-
23:00Leamington - Blyth -:-
23:00Peterborough Sports - Brackley Town -:-

ENGLAND: Liga Nasional Selatan

23:00Chelmsford - Bath -:-
23:00Cheshunt - Hemel Hempstead -:-
23:00Chippenham - Braintree -:-
23:00Concord - Farnborough -:-
23:00Eastbourne Boro - Taunton -:-
23:00Ebbsfleet - Havant & W -:-
23:00Hungerford - Oxford City -:-
23:00Slough - Dover -:-
23:00St. Albans - Hampton & Richmond -:-
23:00Tonbridge - Worthing -:-
23:00Welling - Dartford -:-
23:00Weymouth - Dulwich Hamlet -:-

ENGLAND: Divisi Premier NPL

23:00Ashton Utd - Morpeth -:-
23:00Bamber Bridge - Stalybridge -:-
23:00Gainsborough - Whitby -:-
23:00Hyde - Warrington Rylands -:-
23:00Liversedge - Belper -:-
23:00Marske - Guiseley -:-
23:00Matlock - FC United -:-
23:00Nantwich - Atherton -:-
23:00Radcliffe - Marine -:-
23:00South Shields - Lancaster -:-
23:00Warrington - Stafford -:-

ENGLAND: Divisi Sentral Liga Selatan

23:00Alvechurch - Nuneaton -:-
23:00Barwell - Royston -:-
23:00Bedford - Leiston -:-
23:00Bromsgrove - Hednesford -:-
23:00Coalville - AFC Rushden & Diamonds -:-
23:00Needham Market - Kings Langley -:-
23:00Rushall - Redditch -:-
23:00St. Ives - Hitchin -:-
23:00Stourbridge - Basford -:-
23:00Stratford - Ilkeston -:-
23:00Chesham - Hendon -:-
23:00Hanwell Town - Bracknell -:-
23:00Harrow - Beaconsfield -:-
23:00Hartley Wintney - Met. Police -:-
23:00Hayes & Yeading - North Leigh -:-
23:00Poole - Gosport -:-
23:00Salisbury - Plymouth Parkway -:-
23:00Swindon S - Weston-super-Mare -:-
23:00Tiverton - Dorchester -:-
23:00Truro - Yate -:-
23:00Winchester - Merthyr Town -:-

ENGLAND: Divisi Premier Liga Isthmian

23:00Aveley - Bowers & Pitsea -:-
23:00Billericay - Enfield Town -:-
23:00Bishop's Stortford - Corinthian-Casuals -:-
23:00Bognor Regis - Brightlingsea -:-
23:00Carshalton - Canvey -:-
23:00Folkestone - Hornchurch -:-
23:00Hastings - Margate -:-
23:00Herne Bay - Horsham FC -:-
23:00Lewes - Kingstonian -:-
23:00Potters Bar - Haringey -:-
23:00Wingate & Finchley - Cray Wanderers -:-

ENGLAND: Piala Liga Premier - PlayOff

21:00Bristol City B21 - Everton B21 -:-

ENGLAND: Liga Super Wanita

20:00Manchester United W - Everton W -:-
20:30Tottenham W - Chelsea W -:-
22:00Liverpool W - Reading W -:-

ENGLAND: Kejuaraan Wanita

20:00Durham W - Sheffield Utd W -:-
22:00Blackburn W - Bristol City W -:-
22:00Charlton W - Coventry United W -:-
22:00Lewes W - Birmingham W -:-
22:00London City Lionesses W - Sunderland W -:-
22:00Southampton W - Crystal Palace W -:-

EROPAH: Piala Atlantik

01:00FC Copenhagen - Elfsborg -:-

ESWATINI: Liga Premier MTN Swazi

19:30Moneni Pirates - Denver -:-
21:00Green M. - Nsingizini Hotspurs -:-
21:45Young Buffaloes - Mbabane Highlanders -:-

FIJI: Juara vs Juara

11:00Rewa - Suva -:-

GAMBIA: Liga GFA

01:00Brikama U. - Armed Forces -:-
01:00Samger - Hawks -:-
01:00Team Rhino - Real Banjul -:-
01:00Wallidan - WAA Banjul -:-

GHANA: Liga Premier

23:00Tamale City - Kotoku Royals -:-
23:00Aduana S - Nsoatreman -:-
23:00Berekum Chelsea - Bechem United -:-
23:00Bibiani Gold Stars - Karela -:-
23:00Great Olympics - Dreams -:-
23:00Legon Cities - King Faisal -:-
23:00Medeama - Samartex -:-

GIBRALTAR: Liga Nasional - Kumpulan Kejohanan

23:00Glacis United - Lynx -:-
23:00Lincoln Red Imps - St Josephs -:-

GIBRALTAR: Liga Nasional - Kumpulan Penyingkiran

01:30Manchester 62 - Europa Point -:-

GREECE: Liga Super

23:00OFI Crete - Giannina -:-
01:00Ionikos - Aris -:-
23:00Panathinaikos - Lamia -:-
23:30Atromitos - AEK Athens FC -:-

GREECE: Liga Super 2

19:30TertundaVeria - Diagoras -:-
20:45TertundaAlmopos - Thesprotos -:-
20:45TertundaIlioupoli - Proodeftiki -:-
20:45TertundaIraklis - Apollon Larissa -:-
20:45TertundaMakedonikos - Iraklis Larissa -:-
20:45TertundaPAE Chania - Irodotos -:-
20:45TertundaPAE Egaleo - Athens Kallithea -:-
20:45TertundaPanachaiki - Olympiakos Piraeus B -:-

GREECE: Gamma Ethniki - Kumpulan 1

21:00F.C. Pandramaikos - Aris Avatou -:-
21:00Thermaikos FC - Apollon Paralimniou -:-

GREECE: Gamma Ethniki - Kumpulan 3

21:00Panelefsiniakos F.C. - Chalkis -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura

05:00Municipal - Deportivo Mixco -:-
09:00Malacateco - Santa Lucia -:-
10:00Antigua GFC - Comunicaciones -:-

HABSYAH: Liga Premier

20:00Welayta Dicha - Sidama Bunna -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura

09:00Olimpia - Motagua -:-
09:00Vida - Real Sociedad -:-

HONG KONG: Liga Premier

15:00Hong Kong Rangers - Lee Man Warriors -:-
16:30Hong Kong FC - Resources Capital -:-
18:00Kitchee - Sham Shui Po -:-

HUNGARY: Liga OTP Bank

00:00Honved - Kisvarda -:-
02:30MOL Fehervar - Debrecen -:-
22:00Zalaegerszegi - Mezokovesd-Zsory -:-
00:30Ferencvarosi TC - Ujpest -:-

HUNGARY: Liga Bank Merkantil

21:00Bekescsaba 1912 - Gyirmot -:-
21:00Budafoki - Kazincbarcikai -:-
21:00Csakvari - Soroksar -:-
21:00Dorogi - MTK Budapest -:-
21:00Gyor - Haladas -:-
21:00Kozarmisleny SE - Ajka -:-
21:00Mosonmagyarovari TE - Pecsi MFC -:-
21:00Nyiregyhaza - BFC Siofok -:-
22:00Szeged - Szentlorinc -:-

INDIA: ISL

22:00ATK Mohun Bagan - Bengaluru -:-

INDIA: Liga-I

16:30Sudeva Delhi - Punjab -:-
19:00Neroca FC - Gokulam -:-

INDONESIA: Liga 1

17:00Persib Bandung - PSS Sleman -:-
19:30Bali United - PS Barito Putera -:-

IRAQ: Liga Super

19:30Naft Missan - Al Zawraa -:-
22:00Karbalaa - Duhok -:-
00:30Al-Hudod - Al Kahrabaa -:-

IRELAND UTARA: Kejuaraan NIFL

23:00Ballinamallard - Warrenpoint -:-
23:00Dundela - Dergview -:-

IRELAND UTARA: Piala Ireland

23:00Ballymena - Newington -:-
23:00Cliftonville - Coleraine -:-
23:00Glenavon - H&W Welders -:-
23:00Institute - Ballyclare -:-
23:00Larne - Linfield -:-
23:00Portadown - Glentoran -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

23:30Maccabi Tel Aviv - Sakhnin -:-
00:00Hapoel Haifa - Moadon Sport Ashdod -:-
00:00Hapoel Jerusalem - Netanya -:-
01:30Kiryat Shmona - Beitar Jerusalem -:-

ITALI: Serie A

01:00AS Roma - Empoli -:-
03:45Sassuolo - Atalanta -:-
19:30Spezia - Napoli -:-
22:00Torino - Udinese -:-

ITALI: Serie B

23:15Como - Frosinone -:-
23:15Palermo - Reggina -:-
23:15Parma - Genoa -:-

ITALI: Serie C - Kumpulan A

21:30Arzignano - Pordenone -:-
21:30Juventus B23 - Piacenza -:-
21:30Mantova - Virtus Verona -:-
21:30Novara - AlbinoLeffe -:-
21:30Padova - Pergolettese -:-
21:30Pro Patria - L.R. Vicenza -:-
21:30Pro Vercelli - FeralpiSalo -:-
21:30Renate - Trento -:-
21:30Sangiuliano City - Lecco -:-
21:30Triestina - Pro Sesto -:-

ITALI: Serie C - Kumpulan B

00:30Ancona - Reggiana -:-
00:30Cesena - Siena -:-
00:30Pontedera - Alessandria -:-
00:30Recanatese - AC Imolese -:-
00:30Rimini - Gubbio -:-

ITALI: Serie C - Kumpulan C

21:30Catanzaro - Fidelis Andria -:-
21:30Messina - Audace Cerignola -:-
21:30Pescara - Potenza -:-
21:30Picerno - Juve Stabia -:-
21:30Turris - Monterosi -:-
21:30Viterbese - Monopoli -:-
00:30Foggia - Gelbison -:-
00:30Taranto - Latina -:-
00:30Virtus Francavilla - Giugliano -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan A

21:30Gozzano - Derthona FbC -:-
21:30Sestri Levante - Asti -:-
21:30Stresa Vergante - Castellanzese -:-
21:30Vado - Fossano -:-
22:00Ligorna - PDHA -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan B

21:30Alcione Milano - Lumezzane -:-
21:30Breno - Arconatese -:-
21:30Ciserano-Bergamo - Franciacorta -:-
21:30Desenzano - Brusaporto -:-
21:30Real Calepina - Citta di Varese -:-
21:30Seregno - Ponte San Pietro -:-
21:30Sona - Villa Valle -:-
21:30USD Casatese - Folgore Caratese -:-
21:30Varesina - Caronnese -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan C

21:30Adriese - Legnago Salus -:-
21:30Campodarsego - Montecchio Maggiore -:-
21:30Cartigliano - Dolomiti Bellunesi -:-
21:30Montebelluna - Levico Terme -:-
21:30Portogruaro - Cjarlins Muzane -:-
21:30Torviscosa - Este -:-
21:30Union Clodiense - Luparense -:-
21:30Villafranca - Caldiero Terme -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan D

21:30Aglianese Calcio - United Riccione -:-
21:30G.S. Bagnolese - AC Carpi -:-
21:30Real Forte Querceta - Pistoiese -:-
21:30Sammaurese - Fanfulla -:-
21:30Sant'Angelo - Giana Erminio -:-
21:30Scandicci - Correggese -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan E

21:30Arezzo - Flaminia -:-
21:30Livorno - Ghivizzano Borgo -:-
21:30Mobilieri Ponsacco - Citta di Castello -:-
21:30Montespaccato - Seravezza Pozzi -:-
21:30Ostia Mare - Terranuova Traiana -:-
21:30Pianese - Orvietana -:-
21:30Poggibonsi - Follonica Gavorrano -:-
21:30Tau - Sangiovannese -:-
21:30Trestina - Grosseto -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan F

21:30Cynthialbalonga - Calcio Chieti -:-
21:30Matese - Trastevere Calcio -:-
21:30Montegiorgio - S. N. Notaresco -:-
21:30Sambenedettese - Nuova Florida -:-
21:30Termoli - Roma City -:-
21:30Vastese - Avezzano -:-
21:30Vastogirardi - US Tolentino -:-
22:00VIS - ASD Pineto Calcio -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan G

21:00Paganese - Atletico Uri -:-
21:30Aprilia - Palmese 1914 -:-
21:30Cassino - Vis Artena -:-
21:30Ilvamaddalena - Portici 1906 -:-
21:30Lupa Frascati - Arzachena -:-
21:30Real Monterotondo - Pomezia -:-
21:30SS Nola 1925 - Angri -:-
21:30Sarrabus Ogliastra - Casertana -:-
21:30Tivoli Calcio - Sorrento -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan H

03:00Barletta - Bitonto -:-
21:30Afragolese - Gravina -:-
21:30Matera - Cavese -:-
21:30Nocerina - Casarano -:-
21:30Puteolana Internapoli - San Felice Gladiator -:-
22:00A.C.D. Nardo - Lavello -:-
22:00Altamura - Francavilla -:-
22:00Brindisi - Martina Calcio -:-
22:00Citta di Fasano - Molfetta Calcio -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan I

21:30AS Acireale - Sancataldese -:-
21:30Canicatti - Santa Maria Cilento -:-
21:30Castrovillari - Catania -:-
21:30Cittanovese - Trapani -:-
21:30Lamezia Terme - Real Aversa -:-
21:30Locri 1909 - Licata -:-
21:30Mariglianese - Vibonese -:-
22:00Paterno - San Luca -:-
22:00S. Agata - US Ragusa -:-

ITALI: Primavera 1

18:00Sampdoria B19 - AS Roma B19 -:-
22:00Bologna B19 - Cesena B19 -:-

ITALI: Serie A Wanita

21:30Inter W - Sassuolo W -:-

ITALI: Serie B Wanita

18:00Napoli W - Trento W -:-
21:30Brescia W - Lazio W -:-
21:30Cesena W - Cittadella W -:-
21:30Chievo Verona W - Apulia Trani W -:-
21:30Ravenna W - Ternana W -:-
21:30San Marino Academy W - Arezzo W -:-
21:30Tavagnacco W - Genoa W -:-
21:30Torres W - Verona W -:-

IVORY COAST: Ligue 1

23:30ES Bafing - Lys Sassandra -:-
01:45Bouake - Stade d Abidjan -:-
01:45San Pedro - Sporting Gagnoa -:-
23:30Bassam - Racing d'Abidjan -:-

JERMAN: Bundesliga

01:30B. Monchengladbach - Schalke -:-
22:30VfB Stuttgart - Werder Bremen -:-
00:30Wolfsburg - Bayern Munich -:-

JERMAN: 2. Bundesliga

03:30Greuther Furth - Nurnberg -:-
20:30Hansa Rostock - Hamburger SV -:-
20:30Magdeburg - Karlsruher -:-
20:30St. Pauli - Hannover -:-

JERMAN: 3. Liga

20:00VfB Oldenburg - Munich 1860 -:-
21:00RW Essen - Duisburg -:-

JERMAN: Regionalliga Utara

20:30Hannover II - Lubeck -:-
21:00Bremen II - Lohne -:-
21:00Bremer - TSV Havelse -:-
21:00Hildesheim - SC Weiche-08 -:-
21:00Teutonia Ottensen - Phonix Lubeck -:-
22:00Drochtersen / Assel - St. Pauli II -:-

JERMAN: Regionalliga Nordost

20:00Chemnitzer - Greifswald -:-
20:00Lichtenberg - Erfurt -:-
20:00Luckenwalde - Energie Cottbus -:-
23:00Meuselwitz - Halberstadt -:-

JERMAN: Regionalliga Barat

21:00Preussen Munster - Alemannia Aachen -:-

JERMAN: Oberliga NOFV-Nord

20:00TuS Makkabi Berlin - Staaken -:-
21:001.FC Frankfurt - Schwerin -:-
21:00MSV Neuruppin - CFC Hertha -:-
21:00Zehlendorf - TSG Neustrelitz -:-

JERMAN: Oberliga NOFV- Süd

20:30Eilenburg - Einheit Rudolstadt -:-
20:30SV 1890 Westerhausen - Halle -:-

JERMAN: Oberliga Hamburg

17:45HEBC Hamburg - Dassendorf -:-
20:00Turkiye Wilhelmsburg - Tornesch -:-
21:00Rugenbergen - Eimsbutteler -:-

JERMAN: Oberliga Bremen

20:00Hemelingen - OSC Bremerhaven -:-
20:00Leher - Oberneuland -:-
20:00Schwachhausen - Komet Arsten -:-
21:00Woltmershausen - BTS Neustadt -:-
22:00Union Bremen - Aumund-Vegesack -:-

JERMAN: Oberliga Niedersachsen

21:00Ahlerstedt/Ottendorf - Bersenbruck -:-
21:00Egestorf-Langreder - Lupo-Martini Wolfsburg -:-
21:00Gifhorn - Eintracht Celle -:-
21:00Papenburg - Arminia Hannover -:-
21:00Pattensen - FT Braunschweig -:-
21:00Rotenburger - VfL Oldenburg -:-
21:00Schoningen - Hannoverscher SC -:-
21:00Spelle-Venhaus - Heeslinger -:-

JERMAN: Oberliga Westfalen

21:00Erndtebruck - Preussen Munster 2 -:-
22:00ASC 09 Dortmund - Siegen -:-
22:00Eintracht Rheine - Ennepetal -:-
22:00FC Gutersloh - Delbrucker -:-
22:00Gievenbeck - Sprockhovel -:-
22:00Schermbeck 2020 - Vreden -:-
22:00Westfalia Rhynern - Paderborn II -:-
22:30Finnentrop/Bamenohl - Clarholz -:-

JERMAN: Oberliga Niederrhein

23:00SW Essen - Hamborn -:-
01:00Uerdingen - Sonsbeck -:-
21:45Union Nettetal - Duisburg -:-
22:00Baumberg - TVD Velbert -:-
22:00Homberg - Germania Ratingen -:-
22:00Meerbusch - MSV Dusseldorf -:-
22:00SC St.Tonis - Schonnebeck -:-
22:30Hilden - Kray -:-
22:30TuRU Dusseldorf - FC Monheim -:-

JERMAN: Junioren Bundesliga Utara

18:00Holstein Kiel B19 - Wolfsburg B19 -:-
18:00Werder Bremen B19 - Hertha B19 -:-
19:30Viktoria Berlin B19 - RB Leipzig B19 -:-
20:00Hamburger SV B19 - Hannover B19 -:-

JERMAN: Junioren Bundesliga Selatan

18:00Mainz B19 - Freiburg B19 -:-
18:00Nurnberg B19 - Eintracht Trier B19 -:-
19:00Ingolstadt B19 - Munich 1860 B19 -:-
20:00Reutlingen B19 - Unterhaching B19 -:-

JERMAN: Bundesliga Wanita

20:00Hoffenheim W - Duisburg W -:-
20:00Potsdam W - Bayern Munich W -:-
23:00Bayer Leverkusen W - SV Bremen W -:-
23:00Meppen W - Eintracht Frankfurt W -:-

JERMAN: 2. Bundesliga Wanita

21:001.FC Nurnberg W - Bayern Munich II W -:-
21:00Andernach W - Sand W -:-
21:00Freiburg II W - Eintracht Frankfurt II W -:-

KENYA: Liga Premier

20:00Bidco United - Police FC -:-
20:00Nzoia Sugar - Leopards -:-
20:00Vihiga - Ulinzi Stars -:-

KOSOVO: Piala Kosovar

20:00Behari - Prizreni -:-
20:00Klubi Futbollistik Gjilani - Vjosa -:-
20:00Malisheva - Fushe Kosova -:-
20:00Prishtina - Dukagjini -:-

KUWAIT: Liga Premier

00:15Kazma SC - Al Qadisiya -:-
22:55Al Jahra - Tadamon -:-

LESOTHO: Liga Premier

22:00CCX - Naughty Boys -:-
22:00Defence Force - Manonyane -:-
22:00Lioli - Lifofane -:-
22:00Matlama - Galaxy -:-

LIBERIA: Divisi Pertama LFA

23:30Nimba Kwado - Sute S. -:-
23:30Nimba United - Heaven Eleven -:-

LIBYA: Liga Premier

00:00Al Hilal - Darnes -:-

LUBNAN: Liga Premier - Peringkat Pemenang

21:00Nejmeh SC - Bourj FC -:-

MALI: Divisi Premiere

23:45Bakaridjan - Foot Elite -:-
23:45US Bougouni - USFAS Bamako -:-
23:45USC Kita - Yeelen -:-

MALTA: Liga Premier

23:15Pieta Hotspurs - Gzira -:-
23:15Sirens - Mosta FC -:-
21:00Hibernians - Balzan -:-
22:00Valletta - Birkirkara -:-
23:15Marsaxlokk - Zebbug -:-

MALTA: Liga Cabaran - Kumpulan Penyingkiran

23:30Swieqi - Marsaskala -:-
21:00Marsa FC - Fgura -:-
21:00San Gwann - Qrendi -:-
23:30Mqabba FC - St. Andrews -:-

MALTA: Liga Cabaran - Kumpulan Promosi

23:30Tarxien - Zejtun Corinthians -:-
18:00Melita FC - Sliema -:-
23:30Naxxar Lions - Zurrieq -:-

MAURITANIA: Ligue 1

00:15Madine Trarza - Nouakchott King's -:-

MAURITIUS: Liga Super

19:30Savanne - Grande Riviere -:-
22:30Port Louis - Petite Riviere -:-

MESIR: Liga Premier

20:45El Daklyeh - Aswan SC -:-
23:00Ghazl El Mahallah - Haras El Hodood -:-

MEXICO: Liga MX - Clausura

07:00Club Leon - Pachuca -:-
09:05Cruz Azul - U.A.N.L.- Tigres -:-
11:05Santos Laguna - Club America -:-

MEXICO: Liga Premier Serie A - Clausura

00:00Correcaminos 2 - Lobos ULMX -:-
01:00Cimarrones de Sonora 2 - Tecos FC -:-
01:00Leones Negros 2 - Chihuahua -:-
06:00Cafetaleros - Inter Playa Del Carmen -:-
06:00Dongu - Yalmakan -:-
06:00Inter de Queretaro - Gavilanes de Matamoros -:-
07:00Mineros de Fresnillo - Dep. Tepic -:-
09:00Reboceros de La Piedad - Tulancingo -:-
10:00Tampico Madero - Colima FC -:-
11:00Los Cabos - Mexicali -:-

MEXICO: Liga Premier Serie B - Clausura

01:00Canoneros Marina - Calor De San Pedro -:-
05:00Chilpancingo - Ciervos -:-
06:30Mazorqueros - Zitacuaro -:-

MEXICO: Liga MX U20 - Clausura

23:00Club Leon B20 - Pachuca B20 -:-
23:00Cruz Azul B20 - U.A.N.L.- Tigres B20 -:-
01:00Santos Laguna B20 - Club America B20 -:-
23:00Guadalajara Chivas B20 - Queretaro B20 -:-
23:00Monterrey B20 - Toluca B20 -:-
23:00U.N.A.M.- Pumas B20 - Atlas B20 -:-

MEXICO: Liga MX Wanita - Clausura

02:00Cruz Azul W - U.N.A.M.- Pumas W -:-

NAMIBIA: Liga Premier MTC

19:00Tura Magic - Eleven Arrows -:-
20:00Black Africa - Mighty Gunners -:-
20:00Julinho Sporting - Tigers -:-
20:00Life Fighters - Orlando Pirates -:-
20:00Young Africans - Okahandja -:-
20:00Young Brazilians - Civics -:-
21:00African Stars - Citizens -:-
21:00UNAM - Blue Waters -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Clausura

07:00UNAN-Managua - Jalapa -:-
09:00Esteli - Sport Sebaco -:-
10:00Ferretti - Managua FC -:-

NICARAGUA: Liga Primera B20 - Clausura

00:00Ferretti B20 - Managua FC B20 -:-
04:00UNAN-Managua B20 - Jalapa B20 -:-
06:00Esteli B20 - Sport Sebaco B20 -:-

NIGERIA: NPFL

23:00Bendel - Gombe -:-
22:00Enyimba - El Kanemi -:-
23:00Akwa - Remo Stars -:-
23:00Dakkada FC - Abia Warriors -:-
23:00Doma United - Rivers United -:-
23:00Niger Tornadoes - Lobi -:-
23:00Plateau - Kwara -:-
23:00Shooting - Nasarawa -:-
23:00Sunshine Stars - Bayelsa United -:-
23:00Wikki - Enugu -:-

OMAN: Liga Professional

23:15Seeb - Al-Msnaa -:-
00:00Al Oruba - Al Nasr -:-
21:15Bahla - Al-Bashaeer -:-
21:30Al-Ittihad - Al Suwaiq -:-
23:45Sohar - Al-Rustaq -:-

PANAMA: LPF - Apertura

05:00Alianza - Miguelito -:-
07:15Union D. U. - UMECIT -:-
09:30Plaza Amador - Tauro -:-

PARAGUAY: Divisi Primera - Apertura

05:00Sportivo Trinidense - Cerro Porteno -:-
07:30Resistencia - Libertad Asuncion -:-

PERANCIS: Ligue 1

00:00Paris SG - Toulouse -:-
02:00Troyes - Lyon -:-
04:00Rennes - Lille -:-
20:00Clermont - Monaco -:-
22:00AC Ajaccio - Nantes -:-
22:00Auxerre - Reims -:-
22:00Lorient - Angers -:-
22:00Strasbourg - Montpellier -:-
00:05Brest - Lens -:-

PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan A

23:00Rennes II - Saint-Malo -:-
01:00Beauvais - Guingamp II -:-
01:00Blois - Rouen -:-
01:00Chartres - Caen II -:-
01:00Evreux - Saint-Pryve -:-
01:00Granville - Poissy -:-
01:30Vannes - Chateaubriant -:-

PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan B

23:00Epinal - Furiani Agliani -:-
00:00Colmar - Sainte-Genevieve -:-
01:00Besancon - Belfort -:-
01:00Creteil - Metz II -:-
01:00Fleury-Merogis - Haguenau -:-
01:00St Quentin - FC 93 -:-
01:00Wasquehal - Lusitanos -:-

PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan C

23:00Lyon II - Lyon - La Duchere -:-
01:00Grasse - Hyeres -:-
01:00Louhans Cuiseaux - Auxerre II -:-
01:00Marignane - Frejus Saint Raphael -:-
01:00Saint Priest - Aubagne -:-
01:00Toulon - Sete -:-
02:00Ales - Jura Sud -:-

PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan D

23:00Chamalieres - Nantes II -:-
00:00GOAL FC - Angouleme CFC -:-
01:00Romorantin - Bourges 18 -:-
01:00Saumur Olympique - Lorient II -:-
01:00Trelissac - Andrezieux -:-
01:00Vierzon - Stade Bordelais -:-
01:30Moulins-Yzeure - Angers II -:-

PERANCIS: Divisi 1 Wanita

19:45Paris SG W - Le Havre W -:-

PERANCIS: Divisi 2 Wanita

23:00Clermont W - St Etienne W -:-
01:00Saint-Malo W - Strasbourg W -:-
20:00Brest W - CA Paris W -:-
20:00Grenoble W - Montauban W -:-
20:00Toulouse W - Le Puy W -:-
20:30Metz W - Le Mans W -:-
21:30Lens W - Issy W -:-
21:30Marseille W - Nimes W -:-
21:30Nantes W - La Roche W -:-
21:30Nice W - Albi-Marssac W -:-
21:30Nord Allier W - Thonon Evian W -:-
21:30Orleans W - Lille W -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

02:00Grau - FBC Melgar -:-
04:30Cajamarca - Cienciano -:-
04:30U. de Deportes - AD Cantolao -:-
08:00Deportivo Garcilaso - Binacional -:-
23:00Sporting Cristal - Alianza Lima -:-

POLAND: Ekstraklasa

00:30Gornik Z. - Lechia Gdansk -:-
03:00Zaglebie - Legia -:-
19:30Radomiak Radom - Stal Mielec -:-
22:00Lech Poznan - Legnica -:-
00:30Pogon Szczecin - Slask Wroclaw -:-

PORTUGAL: Liga Portugal

23:30Santa Clara - Boavista -:-
02:00Benfica - Casa Pia -:-
04:30Estoril - Guimaraes -:-
23:30Braga - FC Famalicao -:-
23:30Chaves - Maritimo -:-

PORTUGAL: Liga Portugal 2

23:30FC Porto B - BSAD -:-
23:30Nacional - Torreense -:-
19:00Penafiel - Mafra -:-
22:00Benfica B - Tondela -:-
22:00Trofense - Leixoes -:-

PORTUGAL: Liga 3

23:00AD Fafe - Braga B -:-
23:00CDC Montalegre - Varzim -:-
23:00Fontinhas - Real SC -:-
23:00Guimaraes B - Sao Joao de Ver -:-
01:00Felgueiras - Canelas 2010 -:-
19:00Sanjoanense - Vilaverdense -:-
20:00Oliveira Hospital - Setubal -:-
23:00Sporting B - Os Belenenses -:-

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

19:00Ferreiras - CD Rabo Peixe -:-
23:00AC Marinhense - Alcains -:-
23:00Amarante - Pevidem -:-
23:00Arronches Benfica - Sintrense -:-
23:00Atletico CP - Olhanense -:-
23:00Camacha - Machico -:-
23:00Desportivo Moncao - SC Vianense -:-
23:00Dezembro - Sertanense -:-
23:00Esperanca de Lagos - Imortal -:-
23:00FC Alpendorada - Castro Daire -:-
23:00GD Braganca - Dumiense -:-
23:00GD Resende - LFC Lourosa -:-
23:00Gondomar - Guarda Desportiva -:-
23:00Juv. Evora - SC Praiense -:-
23:00Lusitano GC - Vasco da Gama -:-
23:00Merelinense - Brito -:-
23:00Mortagua - Uniao Da Serra -:-
23:00Pedras Salgadas - Maria de Fonte -:-
23:00Rebordosa - Beira Mar -:-
23:00Rio Maior SC - Loures -:-
23:00SB Castelo Branco - Pero Pinheiro -:-
23:00SC Angrense - Fabril do Barreiro -:-
23:00Salgueiros - Maritimo B -:-
23:00Santarem - Coruchense -:-
23:00Serpa - Oriental Dragon -:-
23:00Tirsense - Vila Mea -:-
23:00Valadares Gaia - Leca -:-
23:00Vilar de Perdizes - Sao Martinho -:-

PORTUGAL: Liga BPI Wanita

23:00Benfica W - Albergaria/Durit W -:-
23:00Torreense W - Vilaverdense W -:-
23:00Valadares Gaia W - Sporting W -:-

QATAR: QSL

00:00Al Rayyan - Al Arabi -:-
00:00Al-Duhail - Al Ahli Doha -:-
21:35Almarkhiya - Qatar SC -:-
00:00Shamal - Al Sailiya -:-

REPUBLIK CONGO: Ligue 1

22:00Diables Noirs - Otoho d'Oyo -:-

REPUBLIK CZECH: 1. Liga

01:00FK Pardubice - Slavia Prague -:-
22:00Brno - Plzen -:-
22:00Ceske Budejovice - Liberec -:-
22:00Hradec Kralove - Bohemians -:-

REPUBLIK CZECH: Piala Czech Wanita

23:00Lisen W - Lok. Brno W -:-

ROMANIA: Liga 1

02:00FC Rapid Bucuresti - Voluntari -:-
21:30Mioveni - Sepsi -:-

RWANDA: Liga Premier

21:00Espoir - Bugesera -:-
21:00Marines - Rwamagana City -:-
21:00Musanze - Etincelles -:-
21:00Rayon Sport - Kiyovu -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

02:00Domagnano - Tre Penne -:-
02:00Folgore - Pennarossa -:-
22:00Faetano - Cosmos -:-
22:00Juvenes/Dogana - La Fiorita -:-

SCOTLAND: Liga Premier

23:00Aberdeen - Motherwell -:-
23:00Hearts - Dundee Utd -:-
23:00Livingston - Kilmarnock -:-
23:00Rangers - Ross County -:-
23:00St. Mirren - Hibernian -:-
20:00St Johnstone - Celtic -:-

SCOTLAND: Championship

23:00Arbroath - Raith -:-
23:00Hamilton - Dundee FC -:-
23:00Inverness - Morton -:-
23:00Partick - Cove Rangers -:-

SCOTLAND: Liga Satu

23:00Airdrieonians - Clyde -:-
23:00Alloa - Peterhead -:-
23:00Dunfermline - Montrose -:-
23:00Kelty Hearts - Falkirk -:-
23:00Queen of South - FC Edinburgh -:-

SCOTLAND: Liga Dua

23:00Bonnyrigg Rose - Annan -:-
23:00East Fife - Stirling -:-
23:00Elgin City - Albion Rovers -:-
23:00Forfar Athletic - Stranraer -:-
23:00Stenhousemuir - Dumbarton -:-

SCOTLAND: Liga Highland

23:00Banks O' Dee - Rothes -:-
23:00Buckie Thistle - Brora Rangers -:-
23:00Fraserburgh - Huntly -:-
23:00Keith - Deveronvale -:-
23:00Lossiemouth - Inverurie Loco Works -:-
23:00Turriff Utd - Formartine Utd -:-

SCOTLAND: Liga Lowland

23:00Berwick - Cumbernauld Colts -:-
23:00Civil Service Strollers - Dalbeattie Star -:-
23:00Edinburgh University - Cowdenbeath -:-
23:00Gretna 2008 - Hearts 2 -:-
23:00Rangers B - Gala Fairydean -:-

SCOTLAND: SWPL 1 Wanita

21:00Glasgow City W - Partick W -:-
22:30Celtic W - Aberdeen W -:-
00:00Dundee Utd W - Rangers W -:-
00:00Hamilton W - Spartans LFC W -:-
00:00Hibernian W - Braehead W -:-
00:00Motherwell W - Hearts W -:-

SEPANYOL: LaLiga2

23:15Huesca - Mirandes -:-
23:15Leganes - Gijon -:-
01:30Tenerife - Albacete -:-
04:00Alaves - Eibar -:-
21:00Villarreal B - Granada CF -:-
23:15FC Andorra - Zaragoza -:-

SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 1

00:00Linense - Linares -:-
02:00CF Talavera - Algeciras -:-
02:00Dep. La Coruna - Merida -:-
19:00Ceuta - Fuenlabrada -:-
19:00Leonesa - Ferrol -:-
19:00Real Madrid B - Alcorcon -:-
19:00Unionistas - Cordoba -:-
00:00Celta Vigo B - Pontevedra -:-

SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 2

00:00R. Union - CF Intercity -:-
02:00Cornella - Barcelona B -:-
02:00Murcia - R. Sociedad B -:-
19:00Amorebieta - Sabadell -:-
19:00CD Eldense - Baleares -:-
19:00La Nucia - Castellon -:-
23:00Logrones - Alcoyano -:-
00:00Gimnastic - Ath Bilbao B -:-

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 1

23:30Burgos Promesas - R. Oviedo B -:-
00:00Valladolid Promesas - Polvorin -:-
19:00Arenteiro - Torrelavega -:-
19:00Real Aviles - Bergantinos -:-
23:15Rayo Cantabria - Zamora -:-
00:00Marino de Luanco - Langreo -:-
00:00Palencia CA - Coruxo FC -:-

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 2

23:30Mutilvera - Beasain -:-
00:00AD San Juan - Cirbonero -:-
19:00Logrones B - Real Sociedad C -:-
19:00Utebo FC - Tudelano -:-
19:30Alaves B - Brea -:-
23:30Alfaro - Sestao -:-
00:00Arenas Club de Getxo - Racing Rioja -:-
00:00Gernika - Arnedo -:-
00:00Tarazona - Izarra -:-

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 3

18:00Mallorca B - Saguntino -:-
18:30Zaragoza B - Teruel -:-
19:00CE Manresa - Formentera -:-
19:00Hercules - Prat -:-
19:00Ibiza Islas Pitiusas - Badalona Futur -:-
19:00Lleida - Valencia B -:-
19:00Terrassa - Santa Eulalia -:-
23:30Olot - Ebro -:-
00:00Alzira - Espanyol B -:-

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 4

19:00Cadiz B - Cartagena B -:-
19:00Mancha - Juventud Torremolinos -:-
19:00UCAM Murcia - Velez -:-
19:30Sanluqueno - Mar Menor -:-
20:00Betis B - Recreativo Huelva -:-
23:15San Roque - Sevilla B -:-
00:00Antequera - Granada CF B -:-
00:00Ejido - CD Utrera -:-
00:00Yeclano - Xerez D.F.C. -:-

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 5

23:15Diocesano - Navalcarnero -:-
19:00Atl. Madrid B - CD Coria -:-
19:00CD Estepona - Don Benito -:-
19:00Cacereno - Melilla -:-
19:00Guadalajara - Cerdanyola -:-
19:00Socuellamos - Alcorcon B -:-
19:00Union Adarve - Montijo -:-
19:00Villanovense - Atl. Paso -:-
00:00Gimnastica Segoviana - Leganes B -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 1

23:15Dep. Fabril - Estradense -:-
19:00Racing Club Villalbes - Viveiro -:-
00:00Alondras - Arosa SC -:-
00:00CD Choco - Atletico Arteixo -:-
00:00Paiosaco - Arzua -:-
00:00Somozas - Gran Pena -:-
00:00UD Ourense - Silva SD -:-
00:15Barco - Rapido de Bouzas -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 2

19:00Aviles Stadium - L'Entregu -:-
19:00Llanes - Gijon B -:-
19:00Union Club Ceares - Real Titanico -:-
19:00Valdesoto - Covadonga -:-
22:45Llanera - Caudal Deportivo -:-
23:30CD Colunga - Praviano -:-
23:30Luarca - Lealtad -:-
23:30Tuilla - Condal -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 3

23:00Revilla - Solares -:-
23:15UC Cartes - UD Samano -:-
00:00Atletico Albericia - Escobedo -:-
19:00Cayon - Siete Villas -:-
00:00Castro - Torina -:-
00:00Naval Reinosa - Gama -:-
00:00Tropezon - Textil Escudo -:-
00:00Vimenor - Guarnizo -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 4

23:30Aurrera Ondarroa - Anaitasuna FT -:-
23:30Pasaia - Aurrera -:-
00:00Basconia - Barakaldo -:-
00:00Lagun Onak - Urduliz -:-
00:00SD Leioa - Padura -:-
18:30Portugalete - Durango -:-
19:00San Ignacio - Touring KE -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 5

19:00CE Europa - UE Tona -:-
19:00Girona B - Grama -:-
19:00L Hospitalet - Rapitenca -:-
19:00Montanesa - Pobla Mafumet -:-
19:00Sant Andreu - UE Sants -:-
19:30Vilafranca - Castelldefels -:-
00:00Badalona - San Cristobal CP -:-
00:15Vilassar de Mar - Peralada -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 6

23:00Patacona - Atzeneta -:-
23:30Rayo Ibense - Hercules B -:-
00:00Acero - Silla CF -:-
00:00Jove - Torrent -:-
18:30Roda - Orihuela -:-
19:00Levante B - Gandia -:-
23:30Castellon B - Villarreal C -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 7

18:30Ad Torrejon - Rayo Vallecano B -:-
18:30Canillas - CDE Madrid -:-
18:30Collado Villalba - Real Aranjuez -:-
19:00CD Mostoles - Trival Valderas -:-
19:00Pozuelo de Alarcon - Getafe B -:-
19:00Ursaria - Las Rozas -:-
00:00Paracuellos Antamira - Galapagar -:-
00:00RSC International - RSD Alcala -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 8

19:00La Virgen - Numancia B -:-
19:00Mirandes B - Atl. Tordesillas -:-
19:30Leonesa B - Salamanca -:-
23:15Santa Marta Tormes - Atletico Astorga -:-
23:30Almazan - Arandina -:-
23:30Bembibre - Becerril -:-
23:30Palencia CF - Ponferradina B -:-
23:30Real Avila - Unami CP -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 9

00:00Torre del Mar - Malaga City -:-
19:00Malaga B - Arenas Armilla -:-
19:00Motril - Palo -:-
19:30Huracan Melilla - Torredonjimeno -:-
19:30Marbella - Maracena -:-
00:00Jaen - Atletico de Porcuna -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 10

23:15Conil - Ceuta B -:-
19:00Atletico Espeleno - Ayamonte -:-
23:00Cordoba B - Coria C.F. -:-
23:30Bollullos - Rota -:-
23:30Puente Genil - Sevilla C -:-
00:00Antoniano - Cartaya -:-
00:00Pozoblanco - Ciudad de Lucena -:-
00:00Xerez CD - CD Gerena -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 11

23:00Llosetense - Collerense -:-
23:00Mercadal - Manacor -:-
23:30Andratx - Poblense -:-
23:30Constancia - PE Sant Jordi -:-
23:30Inter Manacor - Santanyi -:-
19:00CE Sant Jordi - Penya Independent -:-
19:00Portmany - Binissalem -:-
23:30Platges de Calvia - Soller -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 12

01:00Estrella - Gran Tarajal -:-
01:30Yaiza - Arucas -:-
19:00Tenerife B - Villa Santa Brigida -:-
20:30CD Marino - Lanzarote -:-
20:30La Cuadra - Mensajero -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 13

18:30Molinense - Aguilas FC -:-
19:00E.G. El Palmar - Muleno -:-
19:00Racing Murcia - Caravaca -:-
23:30Alcantarilla - CAP Ciudad de Murcia -:-
23:30Bullense - Real Murcia B -:-
23:30Lorca Deportiva - Ciudad Cieza -:-
23:30Pulpileno - La Union -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 14

23:30UP Plasencia - Don Alvaro -:-
19:00Olivenza - Miajadas -:-
19:00Pueblonuevo - Fuente de Cantos -:-
19:00Villafranca - CD Calamonte -:-
19:15Azuaga - Trujillo -:-
19:30La Estrella - Moralo -:-
23:00Montehermoso - Jerez CF -:-
23:30Llerenense - Arroyo -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 15

23:00CD Ardoi - Lagunak -:-
23:00Ezcabarte - Txantrea -:-
23:00Huarte - Subiza -:-
23:00Oberena - Cortes -:-
23:30Beti Onak - Valle Egues -:-
23:00Burlades - CD Cantolagua -:-
23:30Pena - Pamplona -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 16

23:30Casalarreina - Agoncillo -:-
01:30Comillas - River Ebro -:-
01:30Yague - Haro Deportivo -:-
18:30Calahorra B - Racing Rioja B -:-
19:00Varea - Pena Balsamaiso -:-
00:00Naxara - Anguiano -:-
00:00Oyonesa - Berceo -:-
00:00Vianes - CDFC Calzada -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 17

23:00Robres - Epila -:-
19:00Barbastro - Utrillas -:-
19:00Cuarte - Calamocha -:-
19:00Ejea - Tamarite -:-
19:15Binefar - La Almunia -:-
22:30Huesca B - Almudevar -:-
23:00Carinena - CF Illueca -:-
23:00Caspe - Atletico Monzon -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 18

23:30Villacanas - Conquense -:-
00:00Tarancon - Illescas -:-
00:00Villarrubia - Marchamalo -:-
19:00CF Talavera B - Toledo -:-
19:00Villarrobledo - Torrijos -:-
23:30Quintanar - Ciudad Real -:-
00:00Azuqueca - La Solana -:-
00:00Tomelloso - Puertollano C.F. -:-

SEPANYOL: Liga F Wanita

23:00Alaves W - Levante W -:-
01:15Valencia W - Real Madrid W -:-
19:00Huelva W - Atletico Madrid W -:-
19:00Madrid C. W - Real Sociedad W -:-
19:00Sevilla W - Villarreal W -:-
23:00Barcelona W - Betis W -:-

SEPANYOL: Primera Federacion Wanita

19:00Athletic Bilbao B W - SE AEM W -:-
19:00CA Osasuna W - Tenerife B W -:-
19:00Cacereno W - Barcelona B W -:-
19:00Cordoba W - CD Juan Grande W -:-
19:00Eibar W - Dep. La Coruna W -:-
23:30DUX Logrono W - Granada W -:-
00:00Rayo Vallecano W - Albacete W -:-
00:00Real Oviedo W - Espanyol W -:-

SERBIA: Liga Super

23:00Crvena zvezda - Vojvodina -:-
01:00Sp. Subotica - FK Cukaricki -:-
21:30Napredak - Partizan -:-
23:30Novi Pazar - TSC Backa Topola -:-

SEYCHELLES: Liga Divisi Pertama - Kumpulan Penyingkiran

23:00Bel Air - Northern Dynamo -:-

SIERRA LEONE: Liga Premier

00:15Bo Rangers - Central Parade -:-
00:15FC Johansen - Bai Bureh Warriors -:-
00:15Lamboi - Kamboi Eagles -:-
00:15Luawa - Ports Authority -:-
00:15Real Republicans - East End Tigers -:-
00:15Diamond Stars - Wusum Stars -:-
00:15Old Edwardians - SLIFA -:-

SWITZERLAND: Liga Super

01:00Grasshoppers - Basel -:-
03:30St. Gallen - Servette -:-
21:15Sion - Zurich -:-
23:30Luzern - Young Boys -:-
23:30Winterthur - Lugano -:-

SWITZERLAND: Liga Cabaran

21:15Wil - Bellinzona -:-
23:30Thun - Xamax -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

00:00Young Africans - Namungo -:-
01:30Dodoma Jiji - Azam -:-
19:00Ihefu - Mbeya City -:-
21:00Ruvu Shooting - Kinondoni MC -:-

THAILAND: Liga Thai 1

18:30Nakhon Ratchasima - Bangkok Utd -:-
19:00Chonburi - Lamphun Warrior -:-
19:00Ratchaburi - Nong Bua Pitchaya -:-
20:00Lampang - Khonkaen Utd. -:-

THAILAND: Liga Thai 2

18:30Ranong - Kasetsart -:-
19:00Nakhon Pathom - Customs Utd -:-
19:30Chainat - Nakhon Si -:-
20:00Uthai Thani - Rayong FC -:-

TUNISIA: Ligue Professionnelle 1

21:00Bizertin - Stade Tunisien -:-
21:00Chebba - Etoile Sahel -:-
21:00Club Africain - Rejiche -:-
21:00Hamam-Sousse - CS Sfaxien -:-
21:00Metlaoui - Olympique Beja -:-
21:00Monastir - Ben Guerdane -:-
21:00Slimane - Sidi Bouzid -:-
21:00US Tataouine - Esperance Tunis -:-

TURKI: Liga Super

00:00Antalyaspor - Gaziantep -:-
18:30Istanbulspor AS - Alanyaspor -:-
21:00Hatayspor - Kasimpasa -:-
00:00Galatasaray - Trabzonspor -:-

TURKI: 1. Lig

00:00Rizespor - Yeni Malatyaspor -:-
18:30Manisa FK - Samsunspor -:-
21:00Genclerbirligi - Goztepe -:-
00:00Sakaryaspor - Keciorengucu -:-

TURKI: 2. Lig Kumpulan Putih

19:00Nazillispor - Sivas Belediyespor -:-

TURKI: 3. Lig Kumpulan 1

18:00Edirnespor - Karakopru -:-
19:001922 Konyaspor - Kelkit -:-
19:00Belediye Derince - Yomraspor -:-
19:00Elazigspor - Agri 1970 -:-
19:00Hacettepe 1945 - Eskisehirspor -:-
19:00Kutahyaspor - Catalca -:-
19:00Nevsehir - Yeni Amasyaspor -:-
19:00Yeni Mersin Idmanyurdu - 52 Orduspor -:-

TURKI: 3. Lig Kumpulan 2

19:00Bayrampasa - Kestel -:-
19:00Gumushanespor - Bulvarspor -:-
19:00Igdir FK - Dar. Genclerbirligi -:-
19:00Karaman - Kahramanmaras -:-
19:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Ergene Velimese -:-
19:00Kusadasispor - Eynesil -:-
19:00Ofspor - Elazig Karakocan -:-

TURKI: 3. Lig Kumpulan 3

18:00Aksaray Bld. - Siirt Ozel -:-
18:00Musspor - Bursa -:-
19:00Akhisarspor - Efeler 09 -:-
19:00Arguvan - Erbaaspor -:-
19:00Fatsa Belediyespor - Bergama Bld. -:-
19:00Hopaspor - Beyoglu Yeni Carsi -:-
19:00Kepez Bld. - Sapanca Genclikspor -:-
19:00Nigde Anadolu - Cankaya FK -:-
19:00Tepecik - Osmaniyespor -:-

TURKI: Super Lig Wanita

17:00Amed SK W - 1207 Antalyaspor W -:-
17:00Belediyesi W - Fenerbahce W -:-
17:00Besiktas W - Hatayspor W -:-
17:00Fatih Vatan Spor W - Karadeniz Ereglispor W -:-
17:00Hakkarigucu Spor W - ALG Spor W -:-
17:00Kirecburnu W - Fomget GSK W -:-
17:00Konak Belediyesi W - Trabzonspor W -:-
18:00Adana Idmanyurd W - Galatasaray W -:-
19:30Dudullu W - Karagumruk W -:-

URUGUAY: Divisi Primera - Apertura

04:00Penarol - CA Cerro -:-
06:30Cerro Largo - River Plate -:-
20:45La Luz - Wanderers -:-

VENEZUELA: Divisi Primera

05:00Angostura - Mineros -:-
07:30La Guaira - Monagas -:-

VIETNAM: Liga-V 1

20:15Viettel - Hanoi FC -:-

WALES: Piala FA

20:45Penybont - Holywell -:-

WALES: Premier Wanita

22:00TNS W - Abergavenny Town W -:-

ZAMBIA: Liga Super

21:00Zanaco - Prison Leopards -:-

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.