MUAT SEMULA

Hoki » Hari ini » Semua Perlawanan

FINLAND: Liiga

Tempoh keduaHameenlinna - Ilves 2:2
Tempoh keduaJYP - KalPa 4:3
Masa rehatJukurit - Karpat 0:2
Masa rehatPelicans - SaiPa 5:0
Masa rehatTPS Turku - KooKoo 1:0
Tempoh keduaTappara - Vaasan Sport 1:1
20:30IFK Helsinki - Tappara -:-
23:00Assat - Hameenlinna -:-
23:00Ilves - Jukurit -:-
23:00KalPa - JYP -:-
23:00Lukko - TPS Turku -:-
23:00SaiPa - Pelicans -:-
00:30KooKoo - Karpat -:-

SWEDEN: SHL

22:15Brynäs - Rogle -:-
22:15HV 71 - Malmo -:-
22:15Lulea - Oskarshamn -:-
22:15Skelleftea - Linkoping -:-

AMERIKA SYARIKAT: AHL

08:00Bridgeport Islanders - Hershey Bears -:-
08:00Cleveland Monsters - Chicago Wolves -:-
08:00Hartford Wolf Pack - Utica Comets -:-
08:00Syracuse Crunch - Charlotte Checkers -:-
08:00Toronto Marlies - Laval Rocket -:-
08:05Lehigh Valley Phantoms - Providence Bruins -:-
08:05Springfield Thunderbirds - Wilkes-Barre/Scranton -:-
09:00Milwaukee Admirals - Manitoba Moose -:-
09:00Rockford IceHogs - Iowa Wild -:-
09:00Texas Stars - Grand Rapids Griffins -:-
10:00Calgary Wranglers - Bakersfield Condors -:-
11:00Coachella Valley Firebirds - San Diego Gulls -:-
11:00Henderson Silver Knights - Colorado Eagles -:-
11:00Ontario Reign - Tucson Roadrunners -:-
11:00San Jose Barracuda - Abbotsford Canucks -:-

AMERIKA SYARIKAT: ECHL

06:30Newfoundland - Maine Mariners -:-
08:00Adirondack Thunder - Reading Royals -:-
08:00Jacksonville IceMen - Florida Everblades -:-
08:05Norfolk Admirals - Trois-Rivieres Lions -:-
08:05Worcester Railers - South Carolina Stingrays -:-
08:10Wheeling Nailers - Iowa Heartlanders -:-
08:15Toledo Walleye - Kansas City -:-
08:30Savannah Ghost Pirates - Orlando Solar Bears -:-
08:35Cincinnati Cyclones - Indy Fuel -:-
09:00Fort Wayne Komets - Kalamazoo Wings -:-
09:05Tulsa Oilers - Idaho Steelheads -:-
10:10Utah Grizzlies - Allen Americans -:-

AMERIKA SYARIKAT: FPHL

08:00Binghamton Black Bears - Delaware Thunder -:-
08:30Danbury Hat Tricks - Columbus River Dragons -:-
08:35Carolina Thunderbirds - Watertown Wolves -:-
08:35Elmira Mammoth - Motor City Rockers -:-

AMERIKA SYARIKAT: SPHL

08:05Roanoke - Pensacola Ice Flyers -:-
08:35Knoxville Ice Bears - Birmingham Bulls -:-
09:00Evansville Thunderbolts - Fayetteville Marksmen -:-
09:00Huntsville Havoc - Macon Mayhem -:-
09:10Quad City Storm - Vermilion County Bobcats -:-

AMERIKA SYARIKAT: USHL

08:05Amerika Syarikat B18 - Madison Capitols -:-
08:10Muskegon Lumberjacks - Youngstown Phantoms -:-
09:05Cedar Rapids - Chicago Steel -:-
09:05Dubuque Fighting Saints - Green Bay Gamblers -:-
09:05Lincoln Stars - Sioux Falls Stampede -:-
09:05Omaha Lancers - Tri-City Storm -:-
09:05Sioux City - Des Moines Buccaneers -:-
09:05Waterloo Black Hawks - Fargo Force -:-

AMERIKA SYARIKAT: NCAA

04:00Long Island Sharks - Stonehill -:-
06:00Niagara Purple Eagles - Army Black Knights -:-
08:00Bentley Falcons - Holy Cross Crusaders -:-
08:00Brown Bears - St. Lawrence Saints -:-
08:00Colgate Raiders - Union Dutchmen -:-
08:00Cornell Big Red - Rensselaer Engineers -:-
08:00Harvard Crimson - Quinnipiac Bobcats -:-
08:00Maine Black Bears - Boston University Terriers -:-
08:00Michigan State Spartans - Notre Dame Fighting Irish -:-
08:00Michigan Wolverines - Wisconsin Badgers -:-
08:00New Hampshire Wildcats - Merrimack Warriors -:-
08:00Northeastern - Connecticut -:-
08:00Ohio State Buckeyes - Penn State Nittany Lions -:-
08:00Providence Friars - Massachusetts Minutemen -:-
08:00Yale University - Clarkson Golden Knights -:-
08:05Canisius Golden Griffins - Rochester Tigers -:-
08:07Bowling Green Falcons - Ferris State Bulldogs -:-
08:07Northern Michigan Wildcats - Lake Superior State Lakers -:-
08:15Massachusetts Lowell - Boston College Eagles -:-
09:00Dartmouth Big Green - Princeton Tigers -:-
09:07Bemidji State Beavers - Michigan Tech Huskies -:-
09:07Minnesota State Mavericks - St. Thomas Tommies -:-
09:30Minnesota Duluth Bulldogs - Western Michigan Broncos -:-
09:30St. Cloud State Huskies - Miami (Ohio) -:-
10:00Air Force Falcons - Mercyhurst Lakers -:-
12:07Alaska Nanooks - Arizona State Sun Devils -:-

AMERIKA SYARIKAT: PHF Wanita

08:00New York Riveters W - Connecticut Whale W -:-

ASIA: Liga Asia

13:00Nikko Ice Bucks - HL Anyang -:-
14:00Red Eagles Hokkaido - East Hokkaido Cranes -:-
16:00Tohoku Free Blades - Yokohama Grits -:-

AUSTRIA: Liga Hoki ICE

02:15Fehervar AV19 - Klagenfurt -:-
02:15Salzburg - Val Pusteria -:-
02:15Vienna Capitals - HK Olimpija -:-
02:45Asiago - Black Wings Linz -:-
02:45Bolzano - Villach -:-

BELARUS: Extraleague

Tempoh ketigaBrest - Vitebsk 4:2
Tempoh ketigaLida - Lokomotiv Orsha 2:4
Tempoh ketigaNeman Grodno - Novopolotsk 3:1
17:25Molodechno - Zhlobin -:-
19:00Soligorsk - Gomel -:-
22:00Yunost Minsk - Mogilev -:-

DENMARK: Metal Ligaen

02:00Rodovre Mighty Bulls - Frederikshavn -:-
02:00Sonderjyske - Herlev -:-
03:00Herning Blue Fox - Odense Bulldogs -:-
03:00Rungsted Cobras - Esbjerg -:-

EROPAH: Liga BeNe

03:30Den Haag - Liege Bulldogs -:-

ESTONIA: Hokiliiga

01:35Valk 494 - Kurbads -:-
19:00Valk 494 - Kurbads -:-
22:00Kohtla-Jarve - HC Panter -:-

FINLAND: Mestis

Masa rehatForssa - Kettera 1:3
Tempoh keduaHokki - Peliitat 1:1
Masa rehatK-Vantaa - Kiekko-Pojat 3:4
Masa rehatKokkola - Zemgale 1:2
Tempoh keduaRoKi - KeuPa 2:1
23:00Kokkola - Zemgale -:-

FINLAND: Suomi-sarja

00:00DibatalkanKarhu HT - Muik Hockey -:-
Masa rehatJHT - RaaheK 3:3
Masa rehatS-Kiekko - Virkia 1:2
Masa rehatTitaanit - Hunters 1:3
22:00Hunters - Titaanit -:-
22:00DibatalkanMuik Hockey - Karhu HT -:-
22:00Muik Hockey - Riemu -:-
22:00RaaheK - JHT -:-
23:00Virkia - S-Kiekko -:-
23:10HCIK - Jarvenpaa -:-
00:30Pyry - LeKi -:-

FINLAND: SM-sarja B20 - Peringkat Pemenang

23:00KalPa B20 - Pelicans Lahti B20 3:2pen
23:00KooKoo B20 - Assat B20 4:1
Masa rehatLukko B20 - IFK Helsinki B20 2:3
Tempoh keduaJokerit B20 - Karpat B20 0:2
18:00Tappara B20 - Kiekko-Espoo B20 -:-
21:30Jyvaskyla B20 - Jokerit B20 -:-
22:00Pelicans Lahti B20 - Karpat B20 -:-
22:00TPS B20 - KooKoo B20 -:-

FINLAND: SM-sarja B20 - Peringkat Pengalah

23:00SaiPa B20 - Koovee B20 4:3pen
Tempoh ketigaIlves B20 - Jukurit B20 2:2
19:10RoKi B20 - TUTO B20 -:-
21:00Vaasan Sport B20 - Ilves B20 -:-
21:30Koovee B20 - SaPKo B20 -:-
22:00Hameenlinna B20 - SaiPa B20 -:-
22:00Jukurit B20 - Kiekko-Espoo U20 B -:-
22:45Hokki B20 - Kettera B20 -:-

FINLAND: Naisten Liiga

21:00Ilves W - Hameenlinna W -:-
21:00Kuortane W - Lukko W -:-
21:30IFK Helsinki W - KalPa W -:-
22:15Kiekko-Espoo W - TPS W -:-
23:00Karpat W - RoKi W -:-

HUNGARY: Liga Erste

Masa rehatGyergyoi - DAB 2:2
Tempoh pertamaDEAC - Ujpest 0:0
Tempoh pertamaDVTK - Ferencvaros 0:2

JERMAN: DEL

02:30Augsburger Panther - Bietigheim/Bissingen -:-
02:30Bremerhaven - Frankfurt Lions -:-
02:30Eisbaren Berlin - Munchen -:-
02:30Grizzly Wolfsburg - Kolner -:-
02:30Iserlohn Roosters - Dusseldorf -:-
02:30Schwenninger - ERC Ingolstadt -:-

JERMAN: DEL2

02:30Freiburg - Kassel -:-
02:30Heilbronner - Regensburg -:-
02:30Krefeld Pinguine - Kaufbeuren -:-
02:30Landshut - Selber -:-
02:30Nauheim - Lausitzer Fuchse -:-
03:00Bayreuth - Dresdner Eislowen -:-
03:00Ravensburg - Crimmitschau -:-

JERMAN: Oberliga Utara

03:00Crocodiles Hamburg - Hammer Eisbaren -:-
03:00EC Hannover - Hannover Scorpions -:-
03:00Erfurt - Halle -:-
03:00Essen - Krefelder EV -:-
03:00Herner - Herford -:-
03:00Rostock - Diez-Limburg -:-
03:00Trappers - Leipzig -:-

JERMAN: Oberliga Selatan

02:30Fussen - Landsberg -:-
02:30Passau - Lindau -:-
03:00Deggendorfer - Peiting -:-
03:00Klostersee - Weiden -:-
03:00Memmingen - Tolzer Lowen -:-
03:00Riessersee - Starbulls Rosenheim -:-

KANADA: OHL

08:00Flint Firebirds - Ottawa 67s -:-
08:00Hamilton Bulldogs - Niagara IceDogs -:-
08:00Kingston Frontenacs - Peterborough Petes -:-
08:00London Knights - Saginaw Spirit -:-
08:05Sarnia Sting - Soo Greyhounds -:-
08:05Sudbury Wolves - Mississauga Steelheads -:-
08:30Kitchener Rangers - Guelph Storm -:-
08:35Oshawa Generals - Barrie Colts -:-

KANADA: WHL

09:00Brandon Wheat Kings - Winnipeg Ice -:-
10:00Edmonton Oil Kings - Moose Jaw Warriors -:-
10:00Lethbridge Hurricanes - Regina Pats -:-
11:00Kamloops Blazers - Prince Albert Raiders -:-
11:00Prince George Cougars - Victoria Royals -:-
11:00Tri-City Americans - Portland Winterhawks -:-
11:05Kelowna Rockets - Vancouver Giants -:-
11:05Seattle Thunderbirds - Everett Silvertips -:-
11:05Spokane Chiefs - Swift Current Broncos -:-

KANADA: QMJHL

07:00Cape Breton Eagles - Rimouski Oceanic -:-
07:00Charlottetown Islanders - Halifax Mooseheads -:-
08:00Quebec Remparts - Blainville-Boisbriand Armada -:-
08:00Sherbrooke Phoenix - Acadie-Bathurst Titan -:-
08:00Victoriaville Tigres - Moncton Wildcats -:-
08:30Chicoutimi Sagueneens - Shawinigan Cataractes -:-

KANADA: LNAH

09:00Assurancia de Thetford Mines - Montcalm -:-
09:00Petroliers du Nord - Jonquiere Marquis -:-
09:30Sorel-Tracy - Riviere-du-Loup 3L -:-

KANADA: U Sports

07:00Moncton - Saint Marys -:-
07:00UNB - Acadia -:-
07:00UPEI - StFX -:-
08:00McGill - Carleton -:-
08:00University of Toronto - Brock -:-
08:00Waterloo - Western -:-
08:15York - Lakehead -:-
08:30Concordia - Ottawa Gee-Gees -:-
08:30Guelph - TMU -:-
09:00Saskatchewan - Regina -:-
10:00Calgary - Manitoba -:-
10:00MacEwan - Mount Royal -:-
11:00UBC - Trinity Western University -:-

KAZAKHSTAN: Championship

15:00Nomad Astana - Humo -:-
19:00Kokshetau - Almaty -:-
19:00Pavlodar - Karaganda -:-
19:00Snezhnye Barsy - Beibarys Atyrau -:-

LATVIA: Liga Hokeja Optibet

19:00Riga Prizma - Energija Elektrenai -:-
19:30HS Riga - Zemgale -:-
21:00Kaunas City - Dinamo Riga -:-

NORWAY: Fjordkraft-ligaen

23:00Sparta Sarpsborg - Ringerike -:-
23:00Stjernen - Manglerud -:-
23:00Storhamar - Gruner -:-
23:00Valerenga - Stavanger -:-

NORWAY: Divisi 1

23:00Comet - Bergen -:-
23:00Furuset - Nidaros -:-
23:00Gjovik - Narvik -:-
23:00Lorenskog - Hasle/Loren -:-

PERANCIS: Ligue Magnus

03:00Briancon - Anglet -:-
03:00Mulhouse - Angers -:-
03:00Nice - Gap -:-
03:05Chamonix Mont-Blanc - Grenoble -:-
03:30Amiens - Cergy-Pontoise -:-

POLAND: Liga Hoki Poland

Tempoh keduaJastrzebie - Krakow 1:0
Tempoh keduaSanok - Katowice 2:1
Tempoh pertamaTorun - MMKS Podhale 3:1
02:00Zaglebie Sosnowiec - Unia Oswiecim -:-

REPUBLIK CZECH: Extraliga

Tempoh keduaKarlovy Vary - Plzen 1:0
Tempoh keduaVitkovice - Sparta Prague 0:1
Tempoh keduaKladno - Litvinov 1:0
Tempoh keduaKometa Brno - Trinec 2:0
Tempoh keduaLiberec - Mlada Boleslav 2:0
Tempoh keduaPardubice - Olomouc 0:0

REPUBLIK CZECH: Liga Chance

22:00Slavia Prague - Kolin -:-
00:00Litomerice - Sumperk -:-
00:00Prerov - Frydek Mistek -:-
00:00Prostejov - Zlin -:-
00:00Sokolov - Poruba -:-
00:00Vsetin - Jihlava -:-
00:30Trebic - Pardubice B -:-

REPUBLIK CZECH: 2. Liga - Timur

22:00Hokej Vyskov - Havirov -:-
00:00Havlickuv Brod - Novy Jicin -:-
00:30Velke Mezirici - Opava -:-
00:30Zdar nad Sazavou - Koprivnice -:-
00:30Znojmo - Valasske Mezirici -:-

REPUBLIK CZECH: 2. Liga - Barat - Peringkat Pemenang

Tempoh pertamaChomutov - Kobra Praha 0:0
00:00Letnany - Usti nad Labem -:-
00:00Pribram - Mostecti Lvi -:-

REPUBLIK CZECH: 2. Liga - Barat - Peringkat Pengalah

22:00Benatky - Risuty -:-
00:00Hronov - Klatovy -:-
00:00Pisek - Decin -:-

REPUBLIK CZECH: ELJ

Tempoh ketigaKarlovy Vary B20 - Olomouc B20 3:0
Tempoh ketigaPlzen B20 - Vitkovice B20 2:1
Masa rehatLitvinov B20 - Zlin B20 2:3
Tempoh pertamaJihlava B20 - Pardubice B20 1:0
20:00Litvinov B20 - Olomouc B20 -:-
20:00Sparta Prague B20 - Vitkovice B20 -:-
20:45Karlovy Vary B20 - Zlin B20 -:-
21:30Jihlava B20 - Mountfield HK B20 -:-
22:30Kometa Brno B20 - Pardubice B20 -:-
23:00Liberec B20 - Mlada Boleslav B20 -:-

ROMANIA: Campionatul Nasional

Masa rehatCSM Galati - Sapientia B23 12:1
Tempoh ketigaSportul Studentesc - Brasov 1:13
17:00Sportul Studentesc - Brasov -:-
00:30CSM Galati - Sapientia B23 -:-

RUSIA: KHL

Tempoh ketigaCherepovets - Lokomotiv Yaroslavl 2:0
Masa rehatCSKA Moscow - Salavat Ufa 2:0
Masa rehatDyn. Moscow - Barys Astana 3:2
Tempoh keduaSKA St. Petersburg - Bars Kazan 3:4
Tempoh keduaSpartak Moscow - Niznekamsk 0:2
15:00Amur Khabarovsk - Avangard Omsk -:-
22:00Nizhny Novgorod - Din. Minsk -:-

RUSIA: VHL

PenaltiAlmetyevsk - MHC Khimik 1:1
Tempoh ketigaDinamo St. Petersburg - Orsk 1:3
17:00Angarsk - Voronezh -:-
18:00Krasnoyarsk - HC Rostov -:-
22:00Zvezda Moscow - Lada Togliatti -:-

RUSIA: MHL

18:00MHC Spartak - Loko -:-
19:00Russkie Vityazi - Almaz -:-
20:00Mamonty Yugry - Stalnye Lisy -:-

RUSIA: NMHL

Tempoh ketigaBryansk - Dinamo St. Petersburg 2:0
Tempoh ketigaTverichi - Metallurg Cherepovets 2:2
22:00Sokol Novocheboksarsk - Belgorod -:-
22:00Yunison Moscow - Ryazan -:-

SEPANYOL: LNHH

20:05Barcelona - Puigcerda -:-

SLOVAKIA: Extraliga

Masa rehatMichalovce - Ban. Bystrica 0:1
Tempoh keduaKosice - Slovan Bratislava 0:1
Tempoh keduaNitra - Poprad 0:2
Tempoh keduaPresov - Nove Zamky 1:1
Masa rehatZvolen - Liptovsky Mikulas 1:0

SLOVAKIA: 1. Liga

Tempoh ketigaSkalica - HC 19 Humenne 2:2
Masa rehatTrnava - Martin 1:1
Tempoh pertamaAstrum Levice - Ziar nad Hronom 2:0
Tempoh keduaDubnica - Slovan Bratislava B 2:0
01:00TertundaPovazska Bystrica - Brezno -:-
Masa rehatTopolcany - Zilina 0:0

SLOVAKIA: 2. Liga - Peringkat Pemenang

00:30Kezmarok - Rimavska Sobota -:-

SLOVAKIA: 2. Liga - Peringkat Pengalah

00:00Sabinov - Dolny Kubin -:-

SLOVENIA: IHL

00:30Croatia - Slavija -:-

SWEDEN: HockeyAllsvenskan

02:00AIK - Vasteras -:-
02:00Almtuna - Vita Hasten -:-
02:00BIK Karlskoga - Modo -:-
02:00Bjorkloven - Kristianstad -:-
02:00Ostersund - Tingsryd -:-
02:00Vastervik - Mora -:-
22:00Djurgarden - Sodertalje -:-

SWEDEN: AllEttan Norra

23:00Boden - Hudiksvall -:-
23:00Kiruna - Stromsbro IF -:-
23:00Lindloven - Sundsvall -:-
23:00Nykopings SK - Tyreso Hanviken -:-
23:00Vasby - Pitea -:-

SWEDEN: AllEttan Södra

02:00Halmstad - Tranas -:-
02:00Visby/Roma - Skovde -:-
23:00Mariestad - Kalmar -:-

SWEDEN: HockeyEttan Norra var

23:00Enkoping - Vannas -:-
23:00Surahammar - Kalix U. -:-
23:00Teg - Borlange -:-

SWEDEN: HockeyEttan Sodra var

02:00KRIF hockey - Huddinge -:-
02:00Koping - Tyringe -:-
02:00Vimmerby - Segeltorps IF -:-
22:00Forshaga - Tyringe -:-
23:00Morrums GoIS - Segeltorps IF -:-

SWEDEN: SuperElit B20 - Peringkat Pemenang

02:00Rogle B20 - HV 71 B20 -:-
19:00Rogle B20 - Växjö B20 -:-
19:00Skelleftea B20 - Leksand B20 -:-
20:00Lulea B20 - Mora B20 -:-

SWEDEN: SuperElit B20 - Peringkat Pengalah

Tempoh keduaAIK B20 - Malmo B20 2:1
Tempoh keduaSodertalje B20 - Oskarshamn B20 0:2
19:00AIK B20 - Oskarshamn B20 -:-
19:00Sodertalje B20 - Malmo B20 -:-
20:00Vasteras B20 - Modo B20 -:-
22:30Linkoping B20 - Brynäs B20 -:-
23:00Farjestads B20 - Timra B20 -:-

SWEDEN: SDHL Wanita

02:00Modo W - Lulea W -:-
19:00Linkoping W - HV 71 W -:-
22:30AIK W - Brynäs W -:-
23:30SDE HF W - Leksand W -:-

SWITZERLAND: Liga Nasional

02:45Ambri-Piotta - Ajoie -:-
02:45Biel - Rapperswil -:-
02:45Fribourg - Zurich -:-
02:45Langnau Tigers - Servette -:-
02:45Lausanne - Davos -:-
02:45Zug - Lugano -:-

SWITZERLAND: Liga Switzerland

03:00Basel - Thurgau -:-
03:00Langenthal - La Chaux-de-Fonds -:-
03:00Olten - GCK Lions -:-
03:00Sierre - Ticino Rockets -:-
03:00Winterthur - Visp -:-

TURKI: Super Lig

02:00Buz Beykoz - Yukselis -:-
22:50Gumus Patenler - Istanbul BB -:-

UKRAINE: UHL

21:00Kremenchuk - Legion -:-
00:00Sokil Kyiv - HC Kyiv 4:1

UNITED KINGDOM: Liga Elit

03:45Fife - Manchester -:-

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

Flashscore.com.my menyediakan skor hoki secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.