Bola Sepak » 26.03.2024 » Tamat
Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
ASIA: Piala Dunia - Kelayakan - Peringkat Kedua
16:00DibatalkanKorea Utara - Jepun -:-16:45Lubnan - Australia 0:5
17:30Bangladesh - Palestine 0:1
19:00Filipina - Iraq 0:5
20:00China - Singapura 4:1
20:00Vietnam - Indonesia 0:3
20:30Thailand - Korea Selatan 0:3
21:30India - Afghanistan 1:2
22:00Kyrgyzstan - Taiwan 5:1
22:00Malaysia - Oman 0:2
22:30Uzbekistan - Hong Kong 3:0
23:00Tajikistan - Arab Saudi 1:1
23:00Turkmenistan - Iran 0:1
AFRIKA: Piala Negara-negara Afrika - Kelayakan - Pusingan Awal
21:00Eswatini - Somalia 2:223:00Mauritius - Chad 1:2
00:00Liberia - Djibouti 0:0
AMERIKA SELATAN: Kejuaraan Amerika Selatan B17 Wanita - Kumpulan Akhir
05:00Brazil B17 W - Ecuador B17 W 4:007:30Paraguay B17 W - Colombia B17 W 0:0
ANTIGUA DAN BARBUDA: Liga Premier ABFA
06:00Willikies - John Hughes 0:1ARGENTINA: Primera Nacional
02:00Chacarita Juniors - San Martin T. 1:003:00Almirante Brown - Gimnasia Mendoza 0:0
06:00Ferro - All Boys 2:2
07:30Club A. Guemes - Racing Cordoba 0:1
07:50Atletico Atlanta - Nueva Chicago 0:0
08:00Atl. Rafaela - Brown Adrogue 0:0
08:00Chaco For Ever - Def. de Belgrano 3:0
08:00Estudiantes Rio Cuarto - Club Atletico Mitre 0:0
08:45Colon Santa FE - Gimnasia y Tiro 1:0
ARGENTINA: Torneo Federal
07:30Sportivo Belgrano - Sportivo Las Parejas 1:0ARGENTINA: Primera B - Apertura
02:30Acassuso - San Martin Burzaco 1:002:30Fenix - Liniers 2:1
02:30Villa Dalmine - Deportivo Armenio 1:1
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
02:30Juventud de Bernal - Atletico Pilar 1:3ARGENTINA: Copa Argentina
04:15Godoy Cruz - San Martin S.J. 1:0pen06:30Platense - Olimpo Bahia Blanca 1:0pen
ARGENTINA: Primera A Wanita - Apertura
02:00Banfield W - River Plate W 0:122:00Platense W - Racing Club W 1:1
ARUBA: Division di Honor - Kumpulan Penyingkiran
07:00Real Koyari - La Fama 1:609:00Bubali - Unistars 0:1
AUSTRALIA DAN OCEANIA: Piala Negara-negara OFC - Kelayakan
09:00Kepulauan Cook - Tonga 1:0BELGIUM: Liga Pro B21
02:30Oostende B21 - RFC De Liege B21 5:0BRAZIL: Gaucho - PlayOff
08:45Internacional - Juventude 1:2penBRAZIL: Goiano - PlayOff
06:30Atletico GO - Goiania 3:1BRAZIL: Mineiro - Kumpulan Penyingkiran
06:30Ipatinga - Patrocinense 3:0BRAZIL: Paranaense B20 - Peringkat Pertama
02:30Campo Mourao B20 - Arapongas B20 4:0BRAZIL: Brasileiro Wanita
04:00Bragantino W - Atletico-MG W 2:107:00Flamengo RJ W - Corinthians W 2:3
CAMEROON: Elit Satu - Kumpulan Kejohanan
23:00Stade Renard - Cotonsport 1:1CHILE: Divisi Primera
06:00U. De Chile - Cobresal 2:2CHILE: Divisi Segunda
06:00D. Concepcion - Linares Unido 2:108:00Concon National - D. Puerto Montt 0:3
COLOMBIA: Primera A - Apertura
05:00Once Caldas - Alianza 1:0COLOMBIA: Primera B - Apertura
05:00Unión Magdalena - Leones 2:307:00Orsomarso - Inter Palmira 4:2
07:30Boca Juniors - Atlético F.C. 0:1
COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura
04:00Consultants Desamparados - Cariari Pococi 3:105:00Jaco - Carmelita 2:2
09:00Ad Aserri - Guadalupe 1:1
09:00Antioquia - Cofutpa 0:5
DUNIA: Persahabatan Antarabangsa
23:15Sri Lanka - Bhutan 2:000:00Azerbaijan - Bulgaria 1:1
01:00Cyprus - Serbia 0:1
01:00Montenegro - Makedonia Utara 1:0
02:00Malta B21 - Slovakia B21 1:4
02:00Sweden - Albania 1:0
03:00Guinea - Bermuda 5:1
03:00Kuwait B19 - Oman B19 0:1
03:00Tanjung Verde - Guinea Khatulistiwa 1:0
03:30Gabon - Republik Congo 1:1
04:00Jordan B20 - Jepun B19 2:0
04:05Perancis B23 - Amerika Syarikat B23 2:2
05:00Bolivia - Andorra 1:0
05:00Comoros - Angola 0:0
05:00Tunisia B20 - Mesir B20 1:1
06:00Guinea Bissau - Sudan 2:1
06:00Maghribi B16 - Nigeria B16 3:5
10:00Mexico B23 - Argentina B23 3:0
18:30Slovakia B19 - Ireland B19 1:3
19:00Croatia B18 - Switzerland B18 1:2
20:00Malawi - Zambia 1:2
21:00Moldova B19 - Estonia B19 2:1
21:00Portugal B20 - Denmark B20 1:4
22:00Moldova - Kepulauan Cayman 4:0
23:00Portugal B18 - Denmark B18 0:1
23:00Zimbabwe - Kenya 1:3
00:00Uganda - Ghana 2:2
DUNIA: Persahabatan Kelab
23:00Sogndal (Nor) - Brann (Nor) 1:201:00Landskrona (Swe) - Eskilsminne (Swe) 1:1
18:00Basaksehir (Tur) - Tuzlaspor (Tur) 4:1
19:00FC Copenhagen (Den) - B.93 (Den) 3:2
20:00Vasteras SK (Swe) - Degerfors B21 (Swe) 0:0
21:00Samsunspor (Tur) - Corum (Tur) 6:1
22:00Basaksehir (Tur) - Kocaelispor (Tur) 5:2
23:30AIK (Swe) - Valerenga (Nor) 4:0
DUNIA: Persahabatan Antarabangsa Wanita
23:00Mexico B16 W - Sweden B16 W 1:101:00Perancis B16 W - Belanda B16 W 2:2
01:00Portugal B16 W - Jepun B16 W 0:1
ECUADOR: Liga Pro - Peringkat Pertama
05:30Delfin - Libertad 1:108:00Orense - Emelec 1:1
ENGLAND: Liga Nasional Selatan
03:45TertundaTaunton - Slough -:-ENGLAND: Liga Pembangunan Profesional
21:00Barnsley B21 - Watford B21 1:221:00Fleetwood B21 - Charlton B21 0:5
22:00Coventry B21 - Bristol City B21 0:0
22:00Peterborough B21 - Ipswich B21 2:1
EROPAH: Euro B21 - Kelayakan
02:30Moldova B21 - Belanda B21 0:319:00Armenia B21 - Romania B21 0:1
20:00Azerbaijan B21 - Ukraine B21 0:3
21:00Gibraltar B21 - Georgia B21 0:2
21:00Makedonia Utara B21 - Sweden B21 0:2
22:00Greece B21 - Andorra B21 1:0
22:00Kazakhstan B21 - Hungary B21 0:3
22:00Montenegro B21 - Finland B21 1:2
22:00Poland B21 - Bulgaria B21 0:1
00:00Albania B21 - Switzerland B21 1:3
00:00Norway B21 - San Marino B21 4:0
00:30Republik Czech B21 - Iceland B21 4:1
EROPAH: Euro B19 - Kelayakan - Peringkat Kedua
19:00Austria B19 - Sepanyol B19 1:219:00Slovenia B19 - Kosovo B19 2:0
21:00Jerman B19 - Turki B19 2:0
21:00Latvia B19 - Makedonia Utara B19 1:1
21:00Romania B19 - Croatia B19 1:0
21:00Ukraine B19 - Switzerland B19 3:0
21:30Itali B19 - Georgia B19 5:0
21:30Republik Czech B19 - Scotland B19 2:0
22:00Israel B19 - Norway B19 0:2
23:00Denmark B19 - Portugal B19 2:0
23:00Greece B19 - Serbia B19 3:3
EROPAH: Euro B17 - Kelayakan - Peringkat Kedua
18:00Bulgaria B17 - Wales B17 1:218:00Romania B17 - Sweden B17 1:1
19:00Belgium B17 - Belanda B17 2:2
19:00Ireland B17 - Croatia B17 0:5
19:00Itali B17 - Finland B17 2:2
19:00Jerman B17 - Portugal B17 2:3
21:00Bosnia dan Herzegovina B17 - Belarus B17 3:1
21:00Denmark B17 - Georgia B17 7:0
21:00Republik Czech B17 - Poland B17 1:2
21:00Serbia B17 - Turki B17 3:0
00:00Austria B17 - Sepanyol B17 3:1
00:00Norway B17 - Slovenia B17 2:1
EROPAH: Liga Elit B20
22:00Republik Czech B20 - England B20 1:300:00Romania B20 - Poland B20 1:1
GHANA: Liga Premier
23:00Heart of Lions - Bibiani Gold Stars 2:223:00Real Tamale - Accra Lions 1:0
ICELAND: Piala Lga Wanita - PlayOff
02:00Valur W - Stjarnan W 4:0IRELAND: Divisi 1
03:45Bray - Longford 1:1ISRAEL: Liga Leumit
01:00H. Akko - Maccabi Jaffa 4:101:00M. Herzliya - Hapoel Kfar-Saba 1:0
01:00Nes Tziona - Ihud Bnei Shfaram 4:1
ISRAEL: Liga Alef Selatan
21:30Nordia Jerusalem - Hapoel Bnei Lod 1:0ITALI: Serie C - Kumpulan A
23:15Triestina - Alessandria 3:1ITALI: Serie C - Kumpulan C
03:30Crotone - Casertana 0:0JAMAICA: Liga Premier
06:00Humble Lions - Lime Hall Academy 6:008:30Tivoli - Harbour View 1:0
JERMAN: Regionalliga Bayern
02:00Aschaffenburg - Bayreuth 1:0JERMAN: Bundesliga Wanita
02:30Eintracht Frankfurt W - SV Bremen W 2:0MAGHRIBI: Coupe du Trone
06:00USM Oujda - FUS Rabat 3:1mtMEXICO: Liga Premier Serie A
10:00DihentikanReboceros de La Piedad - Petroleros Salamanca 0:2MEXICO: Liga MX Wanita - Clausura
07:00Necaxa W - Juarez W 1:409:00Pachuca W - Santos Laguna W 4:0
NIGERIA: NPFL
23:00Niger Tornadoes - Shooting 2:1PERANCIS: Nasional
04:00Versailles - Niort 1:1PORTUGAL: Liga Revelacao B23 - Kumpulan Penyingkiran
19:00SC Farense B23 - Portimonense B23 5:1REPUBLIK DEMOKRATIK CONGO: Ligue 1 - Kumpulan Penyingkiran
21:30TertundaCeleste - Etoile de Kivu -:-21:30TertundaGroupe Bazano - Blessing -:-
SEPANYOL: LaLiga2
03:30Albacete - Ferrol 1:1SERBIA: Prva Liga
22:00Smederevo - Graficar Beograd 1:222:00Sremska Mitrovica - OFK Beograd 0:1
SIERRA LEONE: Liga Premier
00:15Kallon - Wilberforce Strikers 1:1SLOVENIA: 2. SNL
01:00Triglav - Grosuplje 0:1UGANDA: Big League
21:00Kaaro Karungi - Mbale Heroes 2:1UKRAINE: Kejuaraan Wanita - Kumpulan Kejohanan
18:00Ladomir W - Zhilstroy-1 W 0:7UZBEKISTAN: Liga Pro
19:30Aral - Kokand 1912 1:3VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
05:00Angostura - Puerto Cabello 1:0WALES: Cymru Selatan
03:30TertundaGoytre Utd - Llantwit Major -:-WALES: Cymru Utara
04:00Llanidloes - Ruthin 1:3Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »
Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.