Bola Sepak » 15.04.2024 » Kemungkinan
Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
Kemungkinan disediakan oleh bet365 - Taruh sekarang!
ASIA: Piala Asia AFC B23
21:00Australia B23 - Jordan B23 0:023:30Qatar B23 - Indonesia B23 2:0
ENGLAND: Liga Premier
23:30Arsenal - Aston Villa 0:2 [ 1.25 | 6.00 | 10.00 ]SEPANYOL: LaLiga
00:30Ath Bilbao - Villarreal 1:1 [ 1.57 | 4.20 | 5.25 ]03:00Real Sociedad - Almeria 2:2 [ 1.30 | 5.00 | 11.00 ]
ALBANIA: Liga Super
00:00Dinamo Tirana - Erzeni 2:0ALGERIA: Piala Algeria
03:30Tlemcen - MC Alger 0:2AMERIKA SELATAN: Kejuaraan Amerika Selatan Wanita B20
05:00Chile B20 W - Colombia B20 W 0:207:30Bolivia B20 W - Brazil B20 W 0:2
AMERIKA SYARIKAT: MLS
02:30Atlanta Utd - Philadelphia Union 2:2 [ 2.30 | 4.00 | 2.80 ]04:45St. Louis City - Austin FC 1:0 [ 1.91 | 3.75 | 4.00 ]
AMERIKA SYARIKAT: Kejuaraan USL
05:00North Carolina - Birmingham 1:1AMERIKA SYARIKAT: MLS Next Pro
02:00Toronto II - Cincinnati 2 2:105:00New York 2 - Chicago Fire II 6:5pen
05:00Portland Timbers 2 - Colorado Rapids 2 2:0
06:00Sporting Kansas City II - Houston Dynamo 2 4:0
07:30New York City II - New England Revolution II 6:2
08:30North Texas - Tacoma Defiance 2:1
09:00Real Monarchs - Town FC 0:1
10:00Los Angeles FC II - Ventura County 2:1
AMERIKA SYARIKAT: Liga Satu USL
04:00Lexington - Spokane Velocity 2:2AMERIKA SYARIKAT: NISA
08:00Irvine Zeta - Capo 1:1AMERIKA SYARIKAT: NWSL Wanita
06:00Gotham W - Kansas City Current W 1:108:00Bay FC W - Reign W 3:2
ANDORRA: Primera Divisió
00:30Atletic America - Esperanca 0:5ANGOLA: Girabola
15:30Sporting de Cabinda - Primeiro de Agosto 2:1ANTIGUA DAN BARBUDA: Liga Premier ABFA
04:00Greenbay Hoppers - Green City 3:406:00Grenades - Willikies 5:0
08:00Garden Stars - Swetes 1:3
ARAB SAUDI: Divisi 1
23:40Hajer - Al Bukayriyah 0:100:05Al Arabi - Al Ain 2:2
ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
03:00Sarmiento Junin - Platense 0:1 [ 2.55 | 2.88 | 3.20 ]05:15Gimnasia L.P. - Banfield 1:2 [ 2.60 | 3.20 | 2.88 ]
07:00Central Cordoba - San Lorenzo 0:0 [ 3.40 | 3.20 | 2.25 ]
ARGENTINA: Primera Nacional
01:30Tristan Suarez - Quilmes 1:3 [ 4.75 | 3.10 | 2.00 ]02:00Arsenal Sarandi - San Telmo 0:0 [ 2.60 | 2.90 | 3.10 ]
02:30Guillermo Brown - Chacarita Juniors 0:3 [ 3.10 | 3.00 | 2.55 ]
03:00Gimnasia y Tiro - Club Atletico Mitre 1:0 [ 2.25 | 2.75 | 4.20 ]
03:00Racing Cordoba - Ferro 1:1 [ 2.60 | 2.88 | 3.10 ]
04:00DihentikanPatronato - San Miguel 0:0 [ 2.40 | 2.75 | 3.60 ]
05:00Club A. Guemes - Gimnasia Jujuy 1:1 [ 2.45 | 2.75 | 3.60 ]
05:50San Martin S.J. - San Martin T. 0:0 [ 2.45 | 2.88 | 3.40 ]
08:00Def. de Belgrano - Deportivo Madrin 2:3 [ 2.05 | 3.00 | 4.00 ]
ARGENTINA: Torneo Federal
02:00Circulo Deportivo - Olimpo Bahia Blanca 3:102:00Deportivo Camioneros - Ciudad Bolivar 0:2
02:00Germinal - Sansinena 3:1
02:30Def. Pronunciamiento - Defensores Belgrano VR 1:0
03:00Crucero del Norte - Sarmiento de La Banda 1:0
03:00Deportivo Rincon - Cipolletti 1:0
03:00El Linqueno - Sportivo Belgrano 1:0
03:00Gimnasia E.R. - Douglas Haig 1:1
03:00Gutierrez Mendoza - Sportivo Estudiantes 1:0
03:00Villa Mitre - Sol de Mayo 3:1
03:30Argentino MM - Biblioteca Atenas 2:3
03:30Sol de America - Central Norte 0:1
04:009 de Julio Rafaela - Sportivo Las Parejas 0:1
04:00Union Sunchales - Boca Unidos 2:1
06:30Juventud Antoniana - San Martin Formosa 1:0
ARGENTINA: Primera B - Apertura
02:30Sportivo Italiano - Argentino de Quilmes 1:103:40Colegiales - Canuelas 4:0
05:30San Martin Burzaco - Dep. Merlo 1:2
ARGENTINA: Primera C - Apertura
02:30Central Cordoba - El Porvenir 1:002:30Deportivo Espanol - Def. de Cambaceres 0:0
02:30Juventud Unida S. M. - Berazategui 0:1
02:30Leandro N. Alem - Deportivo Paraguayo 1:1
02:30Lugano - Sportivo Barracas 0:0
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
02:30Atletico Pilar - Belgrano Zarate 2:0ARGENTINA: Primera A Wanita - Apertura
02:00Excursionistas W - Ferro W 0:302:00UAI Urquiza W - Banfield W 2:0
02:30Huracan W - Social Atletico Television W 1:0
04:00TertundaRiver Plate W - San Lorenzo W -:-
ARMENIA: Liga Pertama
20:00Noah 2 - Ararat Yerevan 2 0:020:00Onor - Andranik 0:4
ARUBA: Division di Honor - Kumpulan Penyingkiran
04:00United FC - CDRA 2:006:00Real Koyari - Jong Aruba 2:1
08:00Caravel - La Fama 0:3
AUSTRALIA: Liga Premier Victoria
18:30Bulleen - Langwarrin 0:018:30Kingston City - Eastern Lions 1:1
AUSTRIA: Bundesliga - Kumpulan Kejohanan
23:00SK Rapid - A. Klagenfurt 1:1 [ 1.60 | 4.00 | 5.50 ]AZERBAIJAN: Liga Premier
23:00Sabah Baku - Qarabag 3:2BAHRAIN: Liga Premier
00:00Al Riffa - Al-Hala 2:000:00Al-Hidd - East Riffa 1:1
00:00Al-Muharraq - Al-Shabbab 3:0
BARBADOS: Liga Premier
06:00Deacons - Kickstart 0:208:30Brittons Hill - Ellerton FC 1:1
BELANDA: Eredivisie
02:00Nijmegen - Zwolle 2:2 [ 1.57 | 4.33 | 5.00 ]BELARUS: Liga Vysshaya
23:00Dynamo Brest - FC Minsk 3:0BELGIUM: Liga Jupiler - Kumpulan Kejohanan
00:30Anderlecht - Royale Union SG 2:1 [ 2.80 | 3.20 | 2.55 ]BELGIUM: Liga Jupiler - Kumpulan Liga Konferensi
01:15Leuven - Gent 2:1 [ 5.50 | 4.00 | 1.57 ]BELGIUM: Liga Pro Pencabar
01:15Patro Eisden - Oostende 2:3 [ 1.95 | 3.25 | 4.00 ]BOLIVIA: Divisi Profesional - Apertura - PlayOff
03:00SA Bulo Bulo - Bolivar 1:0 [ 2.75 | 3.50 | 2.20 ]05:30GV San Jose - The Strongest 0:2 [ 3.10 | 3.60 | 2.00 ]
07:30Nacional Potosi - Universitario de Vinto 0:1 [ 1.53 | 4.00 | 5.25 ]
BOSNIA DAN HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
02:00Zeljeznicar - FK Sarajevo 0:0BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - RS
00:30Radnik Bijeljina - BSK Banja Luka 2:0BRAZIL: Serie A
03:00Athletico-PR - Cuiaba 4:0 [ 1.53 | 3.60 | 7.00 ]03:00Atletico GO - Flamengo RJ 1:2 [ 4.75 | 3.75 | 1.73 ]
03:00Corinthians - Atletico-MG 0:0 [ 2.50 | 3.10 | 3.10 ]
03:00Vasco - Gremio 2:1 [ 2.10 | 3.30 | 3.50 ]
04:00Cruzeiro - Botafogo RJ 3:2 [ 2.15 | 3.10 | 3.80 ]
05:30Vitoria - Palmeiras 0:1 [ 3.75 | 3.30 | 2.10 ]
BRAZIL: Acreano - Peringkat Kedua
04:00SC Humaita - Independencia 2:106:00Sao Francisco FC - Galvez 1:2
BRAZIL: Amazonense - PlayOff
05:00Amazonas - Manaus 1:2penBRAZIL: Cearense 2 - PlayOff
03:00Itapipoca - Tirol 2:2BRAZIL: Gaucho 2
02:00Pelotas - Inter Santa Maria 0:102:00Veranopolis - GE Gloria 0:1
02:30Aimore - Lajeadense 1:1
03:00Passo Fundo - EC Cruzeiro 2:1
BRAZIL: Paraense - PlayOff
04:00Paysandu PA - Remo 1:1BRAZIL: Rondoniense
03:30Barcelona RO - Uniao Cacoalense 0:204:00Vilhena EC - Genus 1:1
BRAZIL: Sul-Matogrossense - PlayOff
03:00Dourados - Operario MS 1:0BRAZIL: Copa Rio U20 - PlayOff
02:00Fluminense B20 - Flamengo RJ B20 0:1BRAZIL: Baiano B20
02:00Conquista FC B20 - Barcelona B20 3:1BRAZIL: Capixaba B20
02:00Rio Branco-VN B20 - Estrela do Norte B20 1:2BRAZIL: Paulista B20 - Peringkat Pertama
03:00Gremio Prudente B20 - Presidente Prudente B20 2:1BRAZIL: Pernambucano B20 - Peringkat Pertama
02:00Aguia FC B20 - CA Porto B20 1:102:00Santa Cruz B20 - Sete de Setembro B20 4:1
BRAZIL: Brasileiro Wanita
02:00Sao Paulo W - Botafogo RJ W 3:003:00Ferroviaria W - Fluminense W 2:1
BRAZIL: Brasileiro A2 Wanita
02:00Sao Jose W - Juventude W 0:202:00Taubate W - Doce Mel W 4:0
02:00UD Alagoana W - Recanto W 5:1
03:00Bahia W - Minas ICESP W 2:0
03:00JC W - Sport Recife W 1:4
BRAZIL: Brasileiro A3 Wanita
02:00Confianca W - Vitoria W 1:602:00Mixto PB W - Botafogo PB W 1:0
02:00Sobradinho W - Cresspom W 0:0
02:30Fluminense de Joinville W - Brasil de Farroupilha W 0:5
02:30R4 EC W - Uniao RN W 1:1
03:00Ypiranga AP W - Paraiso EC W 1:1
05:00Rio Negro W - Taruma W 3:0
BULGARIA: Parva Liga
00:30Beroe - Lok. Plovdiv 2:2 [ 3.30 | 3.25 | 2.30 ]22:30CSKA 1948 Sofia - Lok. Sofia 2:1 [ 1.91 | 3.10 | 4.75 ]
CAMEROON: Elit Satu - Kumpulan Penyingkiran
21:00APEJES Academy - Bamenda 1:321:00Bamboutos FC - Aigle Royal 1:1
23:00Fauve Azur Elite - Union Douala 0:1
23:00UMS de Loum - Fovu Baham 2:0
CHAD: Divisi Premiere - LPFN
23:00AS Farcha - As Dgssie 0:123:00AS Psi - Elect Sport 1:2
23:00Gazelle - Emat 2:4
CHILE: Divisi Primera
00:30O'Higgins - Huachipato 0:0 [ 2.45 | 3.20 | 3.00 ]00:30U. De Chile - Coquimbo 1:1 [ 1.95 | 3.50 | 4.00 ]
03:00Nublense - Palestino 0:2 [ 2.38 | 3.10 | 3.25 ]
08:00A. Italiano - Union La Calera 2:2 [ 2.20 | 3.20 | 3.60 ]
CHILE: Primera B
05:30San Felipe - Deportes Temuco 2:305:30San Luis - La Serena 0:1
CHILE: Divisi Segunda
00:30D. Concepcion - Ferroviario 3:203:00General Velasquez - Provincial Ovalle 2:0
05:30Lautaro - Trasandino 0:1
CHILE: Divisi Primera Wanita
23:00Cobresal W - Antofagasta W 4:323:00TertundaU. Catolica W - U. De Chile W -:-
COLOMBIA: Primera A - Apertura
03:00Chico - Patriotas 1:2 [ 2.15 | 3.00 | 4.00 ]05:10Ind. Medellin - Bucaramanga 1:0 [ 1.95 | 3.25 | 4.33 ]
07:20Dep. Pasto - Millonarios 2:3 [ 3.50 | 3.20 | 2.20 ]
09:30Alianza - La Equidad 0:3 [ 3.80 | 3.00 | 2.20 ]
COLOMBIA: Primera B - Apertura
05:00Cartagena - Real Cundinamarca 2:105:00Cucuta - Leones 1:1
05:00Huila - Real Santander 1:0
COLOMBIA: Liga Wanita
05:00Llaneros W - Alianza W 0:1COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura - PlayOff
01:15ADR Jicaral - Limon Black Star 3:005:00CS Uruguay - AD Sarchi 1:1
CROATIA: HNL
01:00Istra 1961 - Rijeka 0:2 [ 8.50 | 4.00 | 1.40 ]CROATIA: 1. HNL Wanita
21:00Hajduk Split W - Zadar W 3:0CYPRUS: Kejuaraan Cyta - Kumpulan Kejohanan
00:00Aris - AEK Larnaca 0:100:30Anorthosis - Omonia 0:2
DENMARK: Liga Super - Kumpulan Kejohanan
00:00Midtjylland - FC Copenhagen 2:2 [ 3.10 | 3.40 | 2.20 ]DUNIA: Persahabatan Antarabangsa
02:00DibatalkanNigeria B16 - Itali B16 -:-23:00England B16 - Belgium B16 1:2
DUNIA: Persahabatan Kelab
03:00AE Altos (Bra) - Petrolina (Bra) 3:3ECUADOR: Liga Pro - Peringkat Pertama
02:00U. Catolica - Independiente J. T. 2:2 [ 2.70 | 3.10 | 2.50 ]04:30EL Nacional - Imbabura 2:0 [ 1.70 | 3.80 | 4.00 ]
07:00Libertad - Barcelona SC 0:3 [ 3.75 | 3.50 | 1.85 ]
EL SALVADOR: Divisi Primera - Clausura
05:0011 Deportivo - Jocoro 1:005:00Fuerte San Francisco - Platense Municipal 5:2
08:00Municipal Limeno - Metapan 2:0
EMIRIAH ARAB BERSATU: Liga UAE
22:00Al Wasl - Hatta 3:000:30Ittihad Kalba - Al Wahda 1:0
EMIRIAH ARAB BERSATU: Divisi 1
21:50TertundaAl Ramms - Al Hamriyah -:-21:50Masfut - Dibba 1:2
21:55Dubai City - Gulf Heroes 2:4
21:55United FC - Gulf United 2:0
ENGLAND: Liga Premier 2
20:00Leeds B21 - Derby B21 3:0ENGLAND: Liga Pembangunan Profesional
20:00Crewe B21 - Ipswich B21 1:120:00Wigan B21 - Bournemouth B21 1:2
21:00Sheffield Utd B21 - Watford B21 5:0
ENGLAND: Liga Super Wanita
01:45Arsenal W - Bristol City W 5:0ESTONIA: Esiliiga
00:00Levadia B21 - Paide Linnameeskond B21 3:0FINLAND: Piala Suomen
00:00Rollon Pojat - SJK 0:8FINLAND: Kansallinen Liiga Wanita
23:30Aland Utd W - KuPS W 0:2GEORGIA: Erovnuli Liga
23:00Samgurali - Iberia 1999 2:300:00Telavi - Torpedo 0:0
GHANA: Liga Premier
23:00Aduana S - Heart of Lions 1:023:00Bechem United - Real Tamale 3:2
23:00Dreams - Asante Kotoko 2:0
23:00Medeama - Legon Cities 1:0
23:00Nations FC - Bofoakwa Tano 2:2
23:00Nsoatreman - Great Olympics 1:1
23:00Samartex - Berekum Chelsea 3:2
23:00Accra Lions - Bibiani Gold Stars 2:0
GHANA: Liga Divisi Satu
23:00Akatsi All Stars - Home Stars 1:023:00Asekem - Swedru All Blacks 1:0
23:00Brong Ahafo - Mighty Royals 0:2
23:00Eleven Wonders - Berekum City 1:1
23:00Elmina Sharks - Skyy 3:1
23:00Hohoe United - Na God 3:1
23:00Holy Stars - Future Stars 0:0
23:00King Faisal - Rospak 0:0
23:00Kings Palace - Koforidua 0:0
23:00Kotoku Royals - Still Believe 0:0
23:00Nzema Kotoko - Ebusua 1:0
23:00Pac Academy - Young Redbull 4:0
23:00Sefwi All Stars - New Edubiase 1:0
23:00Susubiribi - Okwawu 1:1
23:00Uncle T United - Golden Kick 0:1
23:00VC Warriors - Maana 2:1
23:00Venomous Vipers - Soccer Intellectuals 1:0
23:00Vision - Accra Athletic 2:0
23:00Wa Suntaa - Steadfast 1:1
23:00Baffour SA - Techiman Liberty 1:0
GIBRALTAR: Liga Nasional
01:30Lynx - Manchester 62 1:3GREECE: Liga Super - Kumpulan Kejohanan
01:30AEK Athens FC - Aris 2:0 [ 1.20 | 6.00 | 17.00 ]GREECE: Liga Super 2 - Kumpulan Penyingkiran
21:00Diagoras - Giouchtas 1:021:00Olympiakos Piraeus B - Panathinaikos B 0:1
21:00Panachaiki - PAE Egaleo 1:0
GREECE: Gamma Ethniki - Kumpulan 3
21:00Ellas Syrou - Pyliou 3:0GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura
04:00Achuapa - Malacateco 2:006:00Guastatoya - Comunicaciones 2:0
GUINEA: Ligue 1
00:00Gangan - Horoya 1:000:00Kaloum Star - Hafia 3:1
00:00SOAR - Kamsar 0:2
HABSYAH: Liga Premier
00:00Ethiopia Bunna - Adama City 0:1HAITI: Championnat Nasional - Serie de Ouverture
04:00Capoise - Fica 1:004:00TertundaJuventus - America des Cayes -:-
04:00Real Hope - Racing des Gonaives 3:1
05:00Tempete - Baltimore 1:1
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
05:00Olancho - Olimpia 1:007:15Motagua - UPNFM 4:0
09:30Vida - Genesis 0:1
HUNGARY: Liga OTP Bank
00:45Mezokovesd-Zsory - Puskas Academy 0:4 [ 6.50 | 3.75 | 1.55 ]HUNGARY: Liga Bank Merkantil
23:00Ajka - Csakvari 0:123:00Budafoki - Gyor 2:1
23:00Gyirmot - BVSC-Zuglo 2:1
23:00Kazincbarcikai - Nyiregyhaza 0:1
23:00Mosonmagyarovari TE - Honved 0:2
23:00Pecsi MFC - Tiszakecske 1:0
23:00Soroksar - BFC Siofok 2:0
23:00Szeged - Haladas 2:1
ICELAND: Besta-deild karla
01:00Kopavogur - Akranes 0:403:15Fylkir - Valur 0:0
ICELAND: Piala Iceland
23:00Thor A. - Fjardabyggd/Leiknir 5:102:30KFK Kopavogur - Vidir 0:3
INDIA: ISL
22:00Mohun Bagan - Mumbai City 2:1 [ 2.20 | 3.60 | 3.00 ]INDIA: Liga-I 2
18:30Kenkre - Dempo 0:418:30Sudeva Delhi - SC Bengaluru 0:1
INDONESIA: Liga 1
16:00PSS Sleman - Arema Malang 4:116:00Persita - Persib Bandung 3:3
20:00Persikabo 1973 - Bali United 3:2
IRAN: Divisi 1
21:15Damash Gilan - Chadormalu 0:021:30Saipa - Kheybar Khorramabad 1:0
22:00Mes Kerman - Astara 2:0
22:30Naft Gachsaran - Shahre Raz 0:1
23:00Mes Soongoun - Pars Janoobi Jam 1:1
23:15Moghavemat - Ario Eslamshahr 1:1
IRAQ: Liga Bintang-Bintang Iraq
23:00TertundaAl Kahrabaa - Arbil -:-23:00TertundaKarbalaa - Al Talaba -:-
01:00Baghdad - Al Zawraa 1:2
20:00Al Naft - Al Wasat 1:0
20:00Al-Qassim - Al Najaf 1:2
22:30Duhok - Al Karkh 0:0
00:30Naft Al-Basra - Al-Hudod 1:2
ISRAEL: Ligat ha'Al - Kumpulan Kejohanan
00:45Hapoel Haifa - Maccabi Bnei Raina 2:0 [ 2.20 | 3.20 | 3.00 ]ISRAEL: Ligat ha'Al - Kumpulan Penyingkiran
00:00Hapoel Jerusalem - Maccabi Petach Tikva 2:0 [ 2.10 | 3.10 | 3.20 ]01:00Moadon Sport Ashdod - Netanya 0:0 [ 3.30 | 3.20 | 2.15 ]
ISRAEL: Liga Alef Utara
19:00M. Nazareth - Hapoel Migdal HaEmek 4:1ISRAEL: Liga Alef Selatan
01:30Holon Yermiyahu - M. Ironi Kiryat Malachi 3:1ITALI: Serie A
00:00DihentikanUdinese - AS Roma 1:1 [ 3.25 | 3.20 | 2.30 ]02:45Inter - Cagliari 2:2 [ 1.18 | 7.50 | 12.00 ]
00:30Fiorentina - Genoa 1:1 [ 1.80 | 3.50 | 4.75 ]
ITALI: Serie C - Kumpulan A
00:30Mantova - L.R. Vicenza 1:2ITALI: Serie C - Kumpulan B
00:30Carrarese - Rimini 3:000:30Gubbio - Pontedera 0:0
02:45Vis Pesaro - Perugia 1:0
ITALI: Serie C - Kumpulan C
00:30Casertana - Picerno 2:100:30Latina - Turris 1:2
02:45Audace Cerignola - Virtus Francavilla 3:0
02:45Catania - Messina 1:0
02:45Monopoli - Taranto 1:2
ITALI: Serie A Wanita - Kumpulan Kejohanan
00:00AS Roma W - Juventus W 2:1ITALI: Serie B Wanita
00:30Bologna W - Parma W 1:3JERMAN: Bundesliga
23:30Bayer Leverkusen - Werder Bremen 5:0 [ 1.20 | 7.00 | 13.00 ]JERMAN: 3. Liga
01:30Freiburg II - Dresden 1:1 [ 8.50 | 5.25 | 1.29 ]JERMAN: Bundesliga Wanita
00:30Duisburg W - Bayern Munich W 1:5KANADA: Liga Premier Kanada
07:00Vancouver FC - Valour 4:1KENYA: Liga Premier
20:00Muhoroni Youth - Shabana 1:2KEPULAUAN FAROE: Liga Premier
00:00EB Streymur - IF Fuglafjordur 5:002:00NSI Runavik - B36 Torshavn 1:0
KYRGYZSTAN: Liga Premier
16:30Aldier - Ilbirs 2:118:30Talant - Alga 3:2
LATVIA: 1. Liga
22:00Rezekne - JFK Ventspils 2:2LITHUANIA: A Lyga
23:25Kauno Zalgiris - Dainava Alytus 1:0LITHUANIA: I Lyga
23:00FK Panevezys 2 - Hegelmann Litauen 2 2:223:00Kauno Zalgiris 2 - Riteriai 2:1
MAGHRIBI: Botola Pro
00:00Olympique de Safi - Berkane 1:2 [ 3.20 | 2.80 | 2.25 ]02:00Moghreb Tetouan - IR Tanger 1:1 [ 2.20 | 2.90 | 3.20 ]
04:00Chabab Mohammedia - Raja Casablanca 0:2 [ 7.50 | 4.00 | 1.36 ]
MAGHRIBI: Botola 2
23:00Jeunesse Massira - Raja Beni Mellal 1:423:00RAC Casablanca - Olympique Khouribga 1:0
23:00Rapide Oued Zem - Chabab Benguerir 0:1
23:00Stade Marocain - Wydad Fes 1:1
MALI: Divisi Premiere
00:15Djoliba - Koro 1:000:15Foot Elite - Real Bamako 2:2
00:15Onze Createurs - US Bougouni 0:1
MAURITANIA: Ligue 1
00:30Kaedi - SNIM 2:200:30Tevragh-Zeina - Gendrim 2:0
01:30Ksar - ASAC Concorde 1:1
MESIR: Liga Premier
01:00El Ismaily - Future FC 1:122:00Arab Contractors - Pyramids 0:2
MEXICO: Liga MX - Clausura
08:00Atlas - San Luis 2:1 [ 2.38 | 3.40 | 3.00 ]08:00U.N.A.M.- Pumas - Club Leon 1:0 [ 1.91 | 3.80 | 3.80 ]
10:06Juarez - Club Tijuana 0:1 [ 2.38 | 3.40 | 3.10 ]
MEXICO: Liga Premier Serie A
02:00Halcones de Zapopan - Reboceros de La Piedad 0:002:00Montaneses - Canamy 3:1
MEXICO: Liga Premier Serie B
01:00Caja Oblatos - Santiago 3:2penMEXICO: Liga MX U23 - Clausura
23:00Atlas B23 - San Luis B23 0:023:00Juarez B23 - Club Tijuana B23 0:2
23:00U.N.A.M.- Pumas B23 - Club Leon B23 1:1
MEXICO: Liga MX Wanita - Clausura
07:00San Luis W - Juarez W 0:309:06Mazatlan FC W - Monterrey W 0:3
MOLDOVA: Super Liga - Kumpulan Kejohanan
23:00Zimbru Chisinau - Petrocub 1:1NICARAGUA: Liga Primera - Clausura
01:00Jalapa - Managua FC 1:205:00Sport Sebaco - Ferretti 0:3
06:00UNAN-Managua - Ocotal 1:1 [ 2.20 | 3.50 | 2.70 ]
09:00Masachapa - Matagalpa 1:2 [ 2.50 | 3.40 | 2.50 ]
NICARAGUA: Liga Primera B20 - Clausura
00:00Masachapa B20 - Matagalpa B20 1:102:00Sport Sebaco B20 - Ferretti B20 1:2
03:00UNAN-Managua B20 - Ocotal B20 3:0
NIGERIA: NNL
22:00Smart City - Ekiti United 5:0NORWAY: Eliteserien
23:00Molde - Kristiansund 2:0 [ 1.22 | 6.50 | 13.00 ]23:00Odd - Sandefjord 2:2 [ 1.70 | 3.75 | 5.00 ]
23:00Rosenborg - HamKam 1:0 [ 1.65 | 3.75 | 5.75 ]
23:00Tromso - Haugesund 0:1 [ 1.60 | 4.20 | 5.00 ]
01:15Lillestrom - Bodo/Glimt 0:5 [ 3.10 | 3.50 | 2.25 ]
NORWAY: OBOS-ligaen
23:00Valerenga - Stabaek 1:3 [ 1.55 | 4.20 | 5.00 ]NORWAY: Divisi 2 - Kumpulan 1
22:00Viking 2 - Jerv 2:100:00Hodd - Brann 2 2:3
NORWAY: Divisi 2 - Kumpulan 2
23:00Valerenga 2 - Stjordals Blink 0:2NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 1
23:00Forde - Askoy 0:0NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 2
00:00Sola - Sandefjord 2 2:2NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 4
22:00Stabaek 2 - Rosenborg 2 4:1NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 5
23:00Gjellerasen - Traeff 1:2PANAMA: LPF - Apertura
05:00Plaza Amador - Alianza 1:107:15Union D. U. - Herrera 1:2
PARAGUAY: Divisi Primera - Apertura
05:30Sp. Luqueno - Libertad Asuncion 0:3 [ 3.10 | 3.40 | 2.15 ]08:00Cerro Porteno - Ameliano 3:0 [ 1.45 | 4.00 | 6.00 ]
PERANCIS: Ligue 1
02:45Lyon - Brest 4:3 [ 2.05 | 3.40 | 3.75 ]PERANCIS: Nasional
00:30Nancy - Martigues 3:2PERANCIS: Divisi 1 Wanita
03:00St Etienne W - Lyon W 1:6PERU: Liga 1 - Apertura
02:00Cesar Vallejo - Comerciantes Unidos 3:1 [ 1.50 | 3.80 | 6.50 ]06:00Cusco - ADT Tarma 3:2 [ 2.45 | 3.40 | 2.70 ]
08:30Alianza Lima - Grau 2:0 [ 1.33 | 4.75 | 10.00 ]
PERU: Liga 2
23:30Ayacucho - U. San Martin 0:100:00Moquegua - Dep. Municipal 2:0
04:00Llacuabamba - Juan Aurich 3:0
PERU: Liga Wanita
23:30AD Cantolao W - Sporting Cristal W 0:304:00Ayacucho W - U. de Deportes W 1:7
04:00Biavo W - Carlos Mannucci W 0:2
POLAND: Ekstraklasa
23:30Gornik Zabrze - Slask Wroclaw 2:0 [ 2.30 | 3.10 | 3.00 ]POLAND: Divisi 1
00:00Podbeskidzie - Polonia Warszawa 1:2 [ 2.15 | 3.25 | 3.10 ]POLAND: Divisi 2
23:00GKS Jastrzebie - Skra 2:000:15LKS Lodz II - Lech Poznan II 2:2
PORTUGAL: Liga Portugal
01:00Arouca - Boavista 2:1 [ 1.70 | 3.80 | 5.00 ]01:00Portimonense - Casa Pia 2:2 [ 2.45 | 3.40 | 3.00 ]
03:30Benfica - Moreirense 3:0 [ 1.25 | 6.00 | 11.00 ]
PORTUGAL: Liga Portugal 2
03:30Maritimo - Santa Clara 0:0 [ 2.75 | 3.00 | 2.63 ]PORTUGAL: Liga 3 - Kumpulan Promosi
00:00LFC Lourosa - Covilha 2:2PORTUGAL: Liga Revelacao B23 - Kumpulan Penyingkiran
22:00Mafra B23 - Portimonense B23 1:200:00Braga B23 - Academico Viseu B23 0:1
PORTUGAL: Liga BPI Wanita
00:15Sporting W - Benfica W 3:1QATAR: Divisi 2
23:30Al Bidda - Al-Shahaniya 1:223:30Lusail - Al-Kharitiyath 0:0
REPUBLIK CONGO: Ligue 1
01:00Etoile du Congo - JS Talangai 1:1REPUBLIK CZECH: 1. Liga
00:00Plzen - Slavia Prague 1:0 [ 3.50 | 3.30 | 2.05 ]REPUBLIK CZECH: Kralovehradecky KP
23:00Ceska Skalice - Cerveny Kostelec 3:123:00Horice - Dvur Kralove 0:3
23:00Jaromer - Chlumec nad Cidlinou B 1:2
23:00Lazne Belohrad - Police nad Metuji 1:6
REPUBLIK CZECH: Piala Czech Wanita
23:30Sparta Prague W - Slavia Prague W 0:4REPUBLIK DOMINIKA: LDF
04:00Delfines Del Este - Universidad O&M 1:2REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Yi
15:00Dalian Kuncheng - Rizhao Yuqi 0:115:00Taian Tiankuang - Hubei Istar 0:1
15:30Xian Ronghai - Nantong Haimen 1:4
18:00Haikou Mingcheng - Guangdong GZ-Power 0:2
ROMANIA: Liga 1 - Kumpulan Kejohanan
02:00CFR Cluj - FCSB 0:1 [ 2.15 | 3.10 | 3.40 ]ROMANIA: Liga 1 - Kumpulan Penyingkiran
23:15Din. Bucuresti - Poli Iasi 1:0 [ 2.05 | 3.20 | 3.40 ]ROMANIA: Liga 2 - Kumpulan Kejohanan
22:30Mioveni - Sevisul Selimbar 0:0RUSIA: Liga Premier
00:00FK Krylya Sovetov Samara - Rubin Kazan 2:0RUSIA: FNL
00:00Kuban - Kamaz 1:200:30Rodina Moscow - Leningradets 2:0
00:00Neftekhimik - Dynamo Makhachkala 0:3
RUSIA: FNL 2 - Divisi B - Kumpulan 2
22:00Spartak Moscow 2 - Saturn Moscow 1:0RWANDA: Liga Premier
21:00AS Kigali - APR 2:2SCOTLAND: SWPL 1 Wanita - Kumpulan Kejohanan
00:10Partick W - Celtic W 0:5SCOTLAND: SWPL 1 Wanita - Kumpulan Penyingkiran
23:00Motherwell W - Dundee Utd W 2:1SENEGAL: Ligue 1
00:30Guediawaye - Ouakam 4:200:30Jaraaf - Casa 0:0
00:30Linguere - Generation F. 0:0
00:30Sonacos - Pikine 0:0
SEPANYOL: LaLiga2
00:30Burgos CF - Racing Santander 2:1 [ 2.20 | 3.50 | 3.20 ]00:30Zaragoza - Elche 1:1 [ 3.10 | 2.88 | 2.63 ]
03:00Ferrol - Huesca 2:1 [ 2.20 | 2.88 | 4.00 ]
SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 1
01:00Celta Vigo B - Lugo 4:1 [ 1.75 | 3.25 | 4.20 ]01:00Unionistas - Barcelona B 4:1 [ 2.55 | 2.90 | 2.63 ]
SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 2
00:00Atl. Madrid B - Malaga 0:1 [ 2.55 | 3.10 | 2.55 ]00:00Recreativo Huelva - Real Madrid B 1:0 [ 2.20 | 2.88 | 3.20 ]
02:00Antequera - Sanluqueno 2:1 [ 2.20 | 3.00 | 3.10 ]
02:00Castellon - Granada CF B 3:0 [ 1.20 | 5.25 | 10.00 ]
SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 1
23:00Dep. Fabril - Guijuelo 2:223:00Torrelavega - Langreo 0:1
23:30Covadonga - R. Oviedo B 1:0
00:00Marino de Luanco - Rayo Cantabria 0:1
00:00Zamora - Valladolid Promesas 1:1
SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 2
23:00Barbastro - Tudelano 0:023:00Izarra - Calahorra 2:1
00:00Logrones - Real Sociedad C 0:0
SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 3
00:00Alzira - Terrassa 1:3SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 4
23:00Linense - Palo 0:000:00Aguilas FC - La Union 2:0
00:00Marbella - Sevilla B 2:0
00:00Yeclano - Betis B 0:1
SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 5
23:00CD Badajoz - Mensajero 3:023:00Navalcarnero - Guadalajara 3:1 [ 2.60 | 2.80 | 2.70 ]
23:30Llerenense - Cacereno 0:0 [ 3.20 | 2.80 | 2.25 ]
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 1
23:00Arosa SC - Pontevedra B 3:023:00Arzua - Gran Pena 0:0
23:00Betanzos - Alondras 0:0
23:00Paiosaco - Bergantinos 0:1
00:00Sarriana - UD Ourense 1:2
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 2
23:00Luarca - Gijon B 0:523:30Caudal Deportivo - CD Colunga 0:0
00:00L'Entregu - Real Titanico 2:1
00:00Llanera - Basico Urraca 3:0
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 3
23:00Vimenor - Solares 2:1SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 5
23:00Reus FCR - Olot 0:200:00Vilassar de Mar - Pobla Mafumet 1:0
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 6
23:00Burriana - Acero 1:023:30Utiel - Rayo Ibense 2:0
00:00Castellonense - Gandia 3:3
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 7
23:00Rayo Vallecano B - Alcorcon B 0:0SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 8
23:00Becerril - Santa Marta Tormes 3:023:00Bembibre - Colegios Diocesanos 2:0
23:00Real Avila - Atletico Astorga 2:1
23:00Salamanca - Palencia CF 2:0
00:00Almazan - Burgos CF B 1:0
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 9
23:30Rincon - Maracena 0:300:00CD Torreperogil - Almeria B 1:4
00:00Jaen - Torre del Mar 3:0
01:00Huetor Tajar - Juventud Torremolinos 2:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 10
23:00Ceuta B - Xerez D.F.C. 1:200:00Atletico Espeleno - Ayamonte 3:2
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 11
23:00Binissalem - Manacor 1:2SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 13
23:00Muleno - CAP Ciudad de Murcia 4:100:00Ciudad Cieza - Bullense 2:1
00:00Pulpileno - UCAM Murcia B 0:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 14
23:00Diocesano - CD Coria 0:400:00Don Benito - CD Calamonte 3:1
00:00Moralo - Jaraiz 4:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 15
23:00Alesves - Bidezarra 0:623:00Lerines - Cirbonero 0:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 16
23:00CDFC Calzada - CCD Alberite 3:123:00Oyonesa - Anguiano 3:0
23:00River Ebro - Racing Rioja 3:0
00:00Tedeon - Pena Balsamaiso 1:0
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 17
23:00Calamocha - CF Illueca 2:023:30Caspe - Fuentes 2:2
23:30Epila - Utrillas 1:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 18
23:00Toledo - Torrijos 2:000:00Huracan de Balazote - Socuellamos 2:2
00:00Marchamalo - La Solana 1:0
00:00Villarrubia - Quintanar del Rey 2:1
SEPANYOL: Liga F Wanita
23:00Valencia W - Levante W 1:101:00Real Madrid W - Granada W 5:0
SEPANYOL: Primera Federacion Wanita
23:00CE Europa W - Atl. Madrid B W 2:123:00DUX Logrono W - Alaves W 0:0
23:30Alhama W - SE AEM W 1:0
SERBIA: Liga Super
23:00Crvena zvezda - Zeleznicar Pancevo 3:001:15FK Cukaricki - Partizan 3:2
22:00Novi Pazar - Radnicki Nis 2:2
00:00Mladost - IMT Novi Beograd 1:2
00:00Sp. Subotica - Javor 1:0
SERBIA: Prva Liga
00:00Metalac - Novi Sad 4:222:00Vrsac - Tekstilac Odzaci 2:1
SIERRA LEONE: Liga Premier
00:15Bai Bureh Warriors - Freetown City 0:000:15TertundaBo Rangers - Diamond Stars -:-
00:15Diamond Stars - Wilberforce Strikers 1:1
00:15TertundaKahunla - Old Edwardians -:-
00:15Kallon - Real Republicans 2:1
00:15TertundaKallon - East End Lions -:-
00:15Kholifa Stars - East End Lions 1:1
00:15TertundaSLIFA - Kholifa Stars -:-
00:15TertundaBhantal - Wilberforce Strikers -:-
SLOVAKIA: Nike liga - Kumpulan Kejohanan
23:30Podbrezova - Trnava 0:2SLOVAKIA: 4. liga - Bratislava
23:00Nova Dedinka - MSK Senec 0:023:00Rovinka - Domino 1:1
23:00Tomasov - Slovan Most 4:1
SLOVENIA: Prva liga
23:30Mura - Koper 1:102:15Domzale - O. Ljubljana 1:3
23:30Aluminij - Radomlje 1:1
SLOVENIA: 2. SNL
23:00Dravinja - Beltinci 0:223:00Jadran Dekani - Tolmin 0:0
00:00Nafta - Grosuplje 3:4
SLOVENIA: 1. SZNL Wanita - Kumpulan Kejohanan
23:00Olimpija W - ZNK Ljubljana W 1:1SLOVENIA: 1. SZNL Wanita - Kumpulan Penyingkiran
23:00Drava W - Krim W 3:4SURINAME: SML
04:30Flora - Notch 0:207:00SV Transvaal - Inter Moengotapoe 3:0
SWEDEN: Divisi 1 - Södra
23:00Trollhattan - Tvaaker 1:3SYRIA: Liga Premier
21:00Al Karamah - Wathbah 0:021:00Al Wahda - Jableh 0:3
21:00Al-Ittihad Aleppo - Tishreen 1:1
21:00Al-Sahel - Al Taliya 0:0
21:00Hottin - Horriya 4:1
SÃO TOMÉ DAN PRÍNCIPE: Campeonato Nacional
23:00CD Guadalupe - Inter Bom-Bom 2:223:00Juba - Caixao Grande 0:1
23:00Operarios - Porto Real 1:4
23:00Praia Cruz - Alianca Nacional 2:1
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
00:00Namungo - Azam 0:2TOGO: Championnat National
23:30Espoir - Entente II 0:123:30Gbohloe-Su - Binah 1:0
23:30Kakadl - Tambo 0:0
23:30OTR - Dynamic Togolais 3:0
23:30Semassi - Unisport 0:2
TRINIDAD DAN TOBAGO: Liga Premier TT
04:00Eagles FC - Central FC 1:005:001976 Phoenix FC - Point Fortin 2:0
06:00Police - La Horquetta 4:1
TUNISIA: Ligue Professionnelle 1 - Kumpulan Kejohanan
00:30Monastir - Esperance Tunis 1:1TURKI: Liga Super
00:00Karagumruk - Fenerbahce 1:2 [ 6.50 | 4.75 | 1.45 ]TURKI: 1. Lig
00:00Kocaelispor - Giresunspor 2:0 [ 1.06 | 10.00 | 29.00 ]22:00Erzurumspor - Sakaryaspor 0:0 [ 2.38 | 2.90 | 3.10 ]
UKRAINE: Liga Premier
23:00Zhytomyr - Kolos Kovalivka 1:020:30LNZ Cherkasy - Veres Rivne 1:0
23:00Metalist 1925 - Dnipro-1 1:1
UKRAINE: Kejuaraan Wanita - Kumpulan Kejohanan
16:00Vorskla Poltava W - Ladomir W 6:0URUGUAY: Divisi Primera - Apertura
02:00Defensor Sp. - River Plate 2:1 [ 1.60 | 3.60 | 6.00 ]05:00Penarol - Danubio 2:0 [ 1.60 | 3.60 | 6.50 ]
URUGUAY: Divisi Segunda - Torneo Competencia
23:30Uruguay Montevideo - Albion 0:1VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
03:00Rayo Zuliano - La Guaira 2:205:45Dep. Tachira - Carabobo 1:0
08:30Caracas - Universidad Central 2:2
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
03:30Atletico La Cruz - Miranda 2:103:30El Vigia - Aragua 2:2
03:30Urena - Academia Rey 1:1
04:00Dynamo Puerto - Bolivar 3:1
Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »
Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.