MUAT SEMULA

Bola Sepak » Hari ini » Semua Perlawanan

ENGLAND: Liga Premier

03:00Liverpool - Crystal Palace -:-

SEPANYOL: LaLiga

23:30Ath Bilbao - Mallorca 0:0
Separuh masaGetafe - Atl. Madrid 0:1
03:30Betis - Elche -:-

AMERIKA SYARIKAT: MLS Next Pro

08:00Minnesota 2 - Tacoma Defiance -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

02:30Nueva Chicago - Deportivo Moron -:-
03:00Ind. Rivadavia - Gimnasia Jujuy -:-
08:10Ferro - Almirante Brown -:-

ARGENTINA: Primera B - Clausura

27'Justo Jose de Urquiza - Los Andes 0:0
02:30Argentino de Quilmes - Ituzaingo -:-

ARGENTINA: Primera C - Clausura

02:30Excursionistas - Victoriano A. -:-
02:30Leandro N. Alem - General Lamadrid -:-
04:30Midland - Laferrere -:-

ARGENTINA: Primera D - Apertura

02:30Sportivo Barracas - Lugano -:-

ARGENTINA: Liga Simpanan - Peringkat Kedua

21:00River Plate 2 - Arsenal Sarandi 2 -:-
22:00Defensa y Justicia 2 - Barracas Central 2 -:-
22:00Rosario Central 2 - Boca Juniors 2 -:-
22:00Velez Sarsfield 2 - Aldosivi 2 -:-

ARGENTINA: Primera A Wanita

23:00Comunicaciones W - El Porvenir W 1:0
17'Lanus W - Deportivo Espanol W 1:0

AUSTRALIA: NPL Australia Barat

19:30Armadale - Bayswater -:-

AUSTRIA: Regionalliga Barat - Tyrol

23:00Motz/Silz - SV Worgl 5:1
23:00SC Kundl - SC Imst 0:2
23:00Schwaz - Kitzbuhel 3:1
23:00Telfs - Kufstein 0:3
23:30Fugen - Hall 4:1

AUSTRIA: Regionalliga Barat - Salzburg

23:00A. Salzburg - Saalfelden 1:0
23:00Bischofshofen - SAK 1914 3:0
23:00Johann - Wals-Grunau 1:2
23:00Kuchl - USK Anif 0:2
23:00UFC Hallein - SC Golling 0:5
73'Grodig - Seekirchen 1:2

BELANDA: Eerste Divisie

27'Jong PSV - Dordrecht 0:0
27'Jong Utrecht - Heracles 0:1
27'Maastricht - Breda 2:0

BELARUS: Liga Vysshaya

00:30Dnyapro - Shakhtyor Soligorsk 0:7

BELARUS: Liga Simpanan Vysshaya

18:00Dnepr Mogilev 2 - Shakhter Soligorsk 2 -:-

BELGIUM: Piala Belgium - Kelayakan

01:00Weerstand Koersel - Belisia Bilzen -:-

BOLIVIA: Divisi Profesional - Clausura

03:00Always Ready - Blooming -:-
07:00Aurora - Royal Pari -:-

BRAZIL: Brasileiro B20 - PlayOff

03:30America MG B20 - Corinthians B20 -:-

BRAZIL: Brasileiro Wanita - PlayOff

07:00Flamengo RJ W - Internacional W -:-

BULGARIA: Parva Liga

23:00Lok. Sofia - Lok. Plovdiv 0:0
Separuh masaBotev Vratsa - Spartak 1:0

BULGARIA: Liga Vtora

70'Litex Lovech - Ludogorets II 3:1
23:00Strumska Slava - Krumovgrad -:-

BULGARIA: Liga Ketiga - Barat Daya

23:00CSKA Sofia II - Vladaya 3:2

CHILE: Primera B

03:00CD Santa Cruz - Deportes Iquique -:-
05:30San Felipe - Barnechea -:-
08:00Copiapo - San Luis -:-

COLOMBIA: Primera A - Clausura

04:15Once Caldas - Patriotas -:-
06:20La Equidad - America De Cali -:-

COLOMBIA: Primera B - Clausura

08:35Leones - Cucuta -:-

COSTA RICA: Divisi Primera - Apertura

09:00Zeledon - Puntarenas FC -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

03:00TertundaPuerto Golfito FC - Municipal Garabito -:-

DENMARK: Liga Super

63'Aarhus - Lyngby 1:0

DENMARK: Divisi 1

00:30Hvidovre IF - Fremad Amager -:-
00:30Sonderjyske - Helsingor -:-

DUNIA: Persahabatan Kelab

00:00Shakhtar (Ukr) - Al-Fateh (Sau) 1:3
69'Aguilas FC (Esp) - Lorca Deportiva (Esp) 0:0
Separuh masaEsperance Tunis (Tun) - CR Belouizdad (Alg) 1:0

DUNIA: Sukan Solidariti Islam - PlayOff

19:00Azerbaijan B23 - Algeria B23 -:-
22:00Turki B23 - Arab Saudi B23 -:-

DUNIA: Persahabatan Kelab Wanita

00:00Barcelona W (Esp) - Bayern Munich W (Ger) -:-

ECUADOR: Liga Pro - Peringkat Kedua

08:00Dep. Cuenca - Delfin -:-

ENGLAND: Divisi Sentral Liga Selatan

02:45Barwell - Ilkeston -:-
02:45Kings Langley - Bedford -:-
02:45Redditch - Stratford -:-
02:30Bracknell - Harrow -:-

ENGLAND: Divisi Premier Liga Isthmian

02:45Aveley - Billericay -:-

ENGLAND: Liga Premier 2

27'Chelsea B21 - Fulham B21 0:1
27'Newcastle Utd B21 - Stoke City B21 0:1
27'Sunderland B21 - Aston Villa B21 0:2

ENGLAND: Liga Pembangunan Profesional

18:00Colchester B21 - Sheffield Wed B21 -:-
19:00Cardiff B21 - Peterborough B21 -:-
20:00Bristol City B21 - Hull City B21 -:-
20:00Ipswich B21 - Wigan B21 -:-
20:00Millwall B21 - Barnsley B21 -:-

ESTONIA: Esiliiga

00:00Nomme Utd - Paide Linnameeskond B21 4:1
00:00Tulevik - Viimsi JK 1:0

ESTONIA: Piala Estonia

00:15Tallinna Kalev - Soccernet -:-
00:30Tammeka - Parnu -:-

FINLAND: Veikkausliiga

23:00HIFK - SJK 0:2

FINLAND: Ykkonen

23:30Mikkeli - KTP -:-

FINLAND: Kakkonen Kumpulan B

00:00Ilves 2 - Tampere Utd 1:3

FINLAND: Kakkonen Kumpulan C

23:30Vaajakoski - Komeetat -:-

GEORGIA: Erovnuli Liga

00:00Saburtalo Tbilisi - Torpedo 2:4

ICELAND: Besta-deild karla

27'Keflavik - KR Reykjavik 0:0
03:15Breidablik - Vikingur Reykjavik -:-
03:15Fram - Leiknir Reykjavik -:-

INDIA: Piala Durand

20:30East Bengal - ATK Mohun Bagan -:-

IRELAND: Divisi 1

02:45Cork City - Waterford -:-

ITALI: Serie A

90+'Verona - Napoli 2:5
02:45Juventus - Sassuolo -:-

JEPUN: Liga J2

18:00Yokohama - Kusatsu -:-

JERMAN: 3. Liga

69'Duisburg - Freiburg II 3:1

JERMAN: Regionalliga Utara

00:30Eintracht Norderstedt - Hamburger SV II -:-

KOREA SELATAN: Liga K 2

18:00Anyang - Bucheon FC 1995 -:-
18:00Busan - Seoul E. -:-

KYRGYZSTAN: Liga Premier

16:00Kaganat - Talant -:-

LATVIA: Optibet Virsliga

23:00BFC Daugavpils - Riga FC 0:4

LITHUANIA: Piala Lithuania

00:00Jonava - Hegelmann -:-

MESIR: Piala Mesir

27'Zamalek - El Ismaily 1:0

MEXICO: Liga MX U20 - Apertura

22:00Atlas B20 - Juarez B20 -:-
23:00Mazatlan B20 - Queretaro B20 -:-

MEXICO: Liga MX Wanita - Apertura

06:00Toluca W - Cruz Azul W -:-
08:00Pachuca W - Queretaro W -:-
10:00Mazatlan FC W - U.A.N.L.- Tigres W -:-
10:00Santos Laguna W - U.N.A.M.- Pumas W -:-

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liga

00:00Rudar - Buducnost -:-

NORWAY: Divisi 2 - Kumpulan 2

62'Valerenga 2 - Eidsvold 5:0

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 1

23:00Froya - Stabaek 2 4:1
72'Kjelsas 2 - Lyn 2:1
27'Lokomotiv Oslo - Skeid 2 1:0

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 3

00:30Brodd - Brann 2 1:4
66'Lysekloster - Haugesund 2 2:0

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 4

00:00Pors - Start 2 -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 6

23:00Funnefoss/Vormsund - Tromso 2 5:3
72'Stromsgodset 2 - Skjetten 5:1

NORWAY: Nasjonal B19 CL - Peringkat Pengalah

21:00Sogndal B19 - Rosenborg B19 -:-
23:00Bodo/Glimt B19 - Mjondalen B19 -:-

NORWAY: Nasjonal B19 CL - PlayOff

23:00Stabaek B19 - Brann B19 -:-

PARAGUAY: Divisi Primera - Clausura

04:00Ameliano - General Caballero JLM -:-
06:30Tacuary - Resistencia -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

05:00San Lorenzo - Rubio Nu -:-
07:15Sp. Luqueno - Sportivo Iteno -:-

PERANCIS: Ligue 2

02:45Quevilly Rouen - St Etienne -:-

PERANCIS: Nasional

90+'Nancy - Bourg en Bresse 1:2

PERU: Liga 1 - Clausura

08:00FBC Melgar - AD Cantolao -:-

POLAND: Ekstraklasa

67'Korona Kielce - Warta Poznan 0:1

POLAND: Divisi 1

00:00Ruch - Chojniczanka 1:1

PORTUGAL: Liga Portugal

67'Arouca - Gil Vicente 1:0
03:30Ferreira - Portimonense -:-

PORTUGAL: Liga Portugal 2

67'Mafra - Penafiel 1:0
03:30Leixoes - Trofense -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao B23 - Pusingan Awal

00:00Portimonense B23 - Estoril B23 -:-
00:00SC Farense B23 - Benfica B23 -:-

QATAR: QSL

00:35Al Wakra - Umm-Salal 4:0
22:25Al Arabi - Almarkhiya -:-
00:35Al-Duhail - Al Rayyan -:-

REPUBLIK CZECH: Piala MOL

23:00CSK Uhersky Brod - Vyskov -:-
23:00Hranice - Karvina -:-
00:00Aritma Prague - Brezova -:-

REPUBLIK CZECH: Liga B19

19:30Zlin B19 - Slavia Prague B19 -:-

REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Super

19:30Shanghai Port - Shenzhen -:-
20:00TertundaCangzhou - Zhejiang Professional -:-

REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Jia

15:30Shanghai Jiading Huilong - Beijing Technology -:-
19:30Zibo Cuju - Heilongjiang Ice City -:-

ROMANIA: Liga 1

90+'Farul Constanta - FC Hermannstadt 0:0

ROMANIA: Liga 2

23:00Din. Bucuresti - Otelul -:-

RUSIA: FNL

00:30Rubin Kazan - Kuban 3:0

SEPANYOL: LaLiga2

23:30R. Oviedo - FC Andorra 0:1
Separuh masaLugo - Albacete 1:1
04:00Cartagena - Ponferradina -:-

SERBIA: Liga Super

23:00Radnicki 1923 - FK Cukaricki 1:1

SERBIA: Prva Liga

27'Metalac - Vrsac 2:0

SLOVAKIA: Piala Slovakia

23:00Tovarniky - Myjava -:-

SLOVENIA: Prva liga

12'O. Ljubljana - ND Gorica 0:0

SOMALIA: Kejuaraan Telecom Nation Link

20:30Dekedda - Gaadiidka -:-

SWEDEN: Allsvenskan

72'Hacken - Mjallby 0:0
62'Goteborg - Hammarby 0:0

SWEDEN: Superettan

70'Brage - Landskrona 1:1
68'Brommapojkarna - AFC Eskilstuna 1:0

SWEDEN: Divisi 1 - Södra

67'Olympic - IFK Malmo 2:0
Separuh masaQviding - Trollhattan 0:1

SWEDEN: Divisi 2 - Västra Götaland

01:00Hoganas BK - Varbergs GIF -:-

SWEDEN: Allsvenskan Wanita

68'Djurgarden W - Linkoping W 1:2

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

00:00Namungo - Mtibwa Sugar 2:2
19:00Singida United - Tanzania Prisons -:-
21:00Polisi M. - Young Africans -:-

TURKI: Liga Super

00:15Konyaspor - Basaksehir 0:0
02:45Kasimpasa - Fenerbahce -:-

TURKI: 1. Lig

00:00Adanaspor AS - Tuzlaspor 1:1
27'Erzurum - Pendikspor 0:0

TURKI: Rezerv Lig

23:00Alanyaspor 2 - Besiktas 2 0:3
22:00Kasimpasa 2 - Fenerbahce 2 -:-

TURKMENISTAN: Liga Yokary

21:00Ahal - Sagadam -:-
21:00Altyn Asyr - Kopetdag Asgabat -:-
21:00Energetik - FC Asgabat -:-
21:00Nebitci - Merw -:-

UZBEKISTAN: Liga Super

22:00Kokand 1912 - Navbahor Namangan -:-
23:00Lok. Tashkent - Bunyodkor -:-

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.