MUAT SEMULA

Bola Sepak » Hari ini » Semua Perlawanan

ASIA: Piala Asia AFC B23

23:30Kuwait B23 - Uzbekistan B23 0:5
23:30Jordan B23 - Indonesia B23 -:-
23:30Qatar B23 - Australia B23 -:-

ENGLAND: Liga Premier

02:30Wolves - Arsenal 0:2
20:30Everton - Nottingham -:-
22:00Aston Villa - Bournemouth -:-
22:00Crystal Palace - West Ham -:-
23:30Fulham - Liverpool -:-

ENGLAND: Piala FA

00:15Manchester City - Chelsea 1:0
22:30Coventry - Manchester United -:-

SEPANYOL: LaLiga

00:30Valencia - Betis 1:2
03:00Girona - Cadiz 4:1
20:00Getafe - Real Sociedad -:-
22:15Almeria - Villarreal -:-
00:30Alaves - Atl. Madrid -:-

AFRIKA: Liga Juara-juara CAF - PlayOff

03:00Esperance Tunis - Mamelodi Sundowns 1:0

AFRIKA: Piala Gabungan CAF - PlayOff

00:00Zamalek - Dreams -:-

AFRIKA SELATAN: Liga Premier

23:00Sekhukhune - Cape Town Spurs 1:0
23:30Orlando Pirates - AmaZulu 1:0
02:00Supersport Utd - Chippa Utd. 0:2
21:00Polokwane - Cape Town City -:-
21:00Richards Bay - Kaizer Chiefs -:-
23:30TS Galaxy - Stellenbosch -:-

AFRIKA SELATAN: Kejuaraan Asas Motsepe

21:00Orbit College - NB La Masia -:-
21:00Pretoria Callies - Hungry Lions -:-

AFRIKA SELATAN: Cabaran Diski

15:30Chippa Utd. B23 - Orlando Pirates B23 -:-
16:00Cape Town Spurs B23 - Sekhukhune B23 -:-
17:30Mamelodi Sundowns B23 - Kaizer Chiefs B23 -:-
18:00Richards Bay B23 - Golden Arrows B23 -:-
18:00Stellenbosch B23 - Cape Town City B23 -:-
18:00Swallows B23 - Amazulu B23 -:-

ALBANIA: Liga Super

00:00Partizani - Dinamo Tirana 2:0
00:00Teuta - Vllaznia 0:0

ALBANIA: Divisi Pertama

21:00Apolonia Fier - Bylis -:-
21:00Flamurtari - AF Elbasani -:-
21:00Kastrioti - Burreli -:-
21:00Korabi Peshkopi - Luzi -:-
21:00Lushnja - Besa Kavaje -:-
21:00Vora - Tomori Berat -:-

ALGERIA: Ligue 1

23:00Paradou - El Bayadh 1:0

ALGERIA: Ligue 2

22:00El Khemis - Mostaganem -:-
22:00Guir Abadla - ASM Oran -:-

AMERIKA SELATAN: Kejuaraan Amerika Selatan Wanita B20

Separuh masaVenezuela B20 W - Chile B20 W 0:0
07:30Brazil B20 W - Colombia B20 W -:-

AMERIKA SYARIKAT: MLS

07:30Atlanta Utd - Cincinnati -:-
07:30CF Montreal - Orlando City -:-
07:30Columbus - Portland -:-
07:30Inter Miami - Nashville SC -:-
07:30New York City - DC United -:-
07:30Toronto - New England -:-
08:30Chicago - Real Salt Lake -:-
08:30Houston - Austin FC -:-
08:30Kansas City - St. Louis City -:-
09:30Colorado - Dallas -:-
10:30Los Angeles FC - New York -:-
10:30Seattle - Vancouver -:-

AMERIKA SYARIKAT: Kejuaraan USL

90+'Detroit - Oakland Roots 3:1
04:00Loudoun - Louisville City 0:1
Separuh masaHartford Athletic - San Antonio 1:1
06:00FC Tulsa - Charleston -:-
07:00Miami FC - Birmingham -:-
07:00North Carolina - New Mexico -:-
07:30Tampa Bay - El Paso -:-
08:00Colorado Springs - Indy Eleven -:-
08:00Las Vegas Lights - Pulau Rhode -:-
08:00Memphis - Monterey Bay -:-
10:00OC Blues - Sacramento Republic -:-
10:30Phoenix Rising - Pittsburgh -:-

AMERIKA SYARIKAT: MLS Next Pro

04:00Ventura County - Sporting Kansas City II 1:1
08:00Huntsville - Chattanooga -:-
10:00Town FC - Austin FC II -:-

AMERIKA SYARIKAT: Liga Satu USL

03:00Union Omaha - Charlotte Independ. 0:0
06:00Richmond Kickers - Spokane Velocity -:-
07:30Chattanooga Red Wolves - Northern Colorado -:-

AMERIKA SYARIKAT: NISA

07:00Club de Lyon - Savannah Clovers -:-
10:30Capo - Arizona Monsoon -:-

AMERIKA SYARIKAT: NWSL Wanita

01:00Washington W - Gotham W 2:0
Separuh masaRacing Louisville W - Utah Royals W 1:1
07:30Kansas City Current W - Bay FC W -:-
10:00Portland Thorns W - Houston W -:-

ANDORRA: Primera Divisió

02:30Carroi - Atletic America 2:3
17:00Penya - FC Santa Coloma -:-
19:30Pas de la Casa - Atletic Escaldes -:-
22:00Inter Escaldes - Esperanca -:-
00:30Ordino - UE Santa Coloma -:-

ANGOLA: Girabola

22:00Uniao de Malanje - C.R.D. Libolo -:-
22:00Santa Rita - Sporting de Cabinda -:-
22:00Sao Salvador - Interclube -:-
23:00Wiliete - Huila -:-

ANTIGUA DAN BARBUDA: Liga Premier ABFA

04:00All Saints Utd. - Pigotts Bullets -:-
06:00Garden Stars - SAP -:-
08:00Greenbay Hoppers - Parham -:-

ARAB SAUDI: Liga Profesional Saudi

23:00Al Akhdoud - Dhamk 1:2
02:00Al-Ettifaq - Al Wehda 0:0
02:00Al-Hazem - Al-Ittihad FC 2:3

ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional - PlayOff

02:30Argentinos Jrs - Defensa y Justicia 2:1pen
34'Estudiantes L.P. - Barracas Central 1:0
08:15Godoy Cruz - Velez Sarsfield -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

00:00TertundaDeportivo Madrin - Chaco For Ever -:-
00:35Atletico Atlanta - Almagro 3:0
02:00CA Estudiantes - All Boys 1:1
02:30Defensores Unidos - Def. de Belgrano 3:2
06:05Colon Santa FE - Temperley -:-
07:00Talleres Remedios Escalada - Tristan Suarez -:-
22:30Club Atletico Mitre - Gimnasia Mendoza -:-
00:00Arsenal Sarandi - San Martin S.J. -:-
00:00San Miguel - Racing Cordoba -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

03:00Boca Unidos - Sol de America 0:0
03:00Ferro Gen.Pico - Gutierrez Mendoza 1:2
22:00Cipolletti - Circulo Deportivo -:-
22:00Kimberley - Villa Mitre -:-
22:00San Martin Formosa - Sarmiento Resistencia -:-
22:00Sol de Mayo - Germinal -:-
22:30Douglas Haig - Independiente Chivilcoy -:-
22:30Huracan Las Heras - Deportivo Camioneros -:-

ARGENTINA: Primera B - Apertura

02:30Canuelas - UAI Urquiza 0:2
02:30Dep. Merlo - Acassuso 0:0
02:30Deportivo Armenio - Sportivo Italiano 2:1
04:05Comunicaciones - Argentino de Merlo 1:1
22:00Fenix - Flandria -:-
22:00Villa Dalmine - Liniers -:-
00:00Los Andes - Colegiales -:-

ARGENTINA: Primera C - Apertura

02:30Def. de Cambaceres - Atlas 1:1
02:30Yupanqui - Central Ballester 3:0
22:00Club Lujan - Lugano -:-
22:00El Porvenir - Puerto Nuevo -:-
22:00Real Pilar - CSR Espanol -:-
22:05General Lamadrid - Mercedes -:-

ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura

02:00Social Atletico Television - Provincial 1:1
02:30Defensores de Glew - Juventud de Bernal -:-
22:00Belgrano Zarate - Estrella de Berisso -:-

ARGENTINA: Primera A Wanita - Apertura

23:00Ferro W - Platense W 4:1
02:00Gimnasia L.P. W - Huracan W 3:0
02:30Rosario Central W - Independiente W 1:1
22:00Racing Club W - Social Atletico Television W -:-

ARMENIA: Liga Premier

20:00Pyunik Yerevan - Ararat-Armenia -:-

ARMENIA: Liga Pertama

20:00Shirak Gyumri 2 - Mika -:-
20:00Nikarm - Lernayin Artsakh -:-

ARUBA: Division di Honor - Peringkat Pemenang

06:30River Plate - Dakota -:-
08:30Estrella - Deportivo Nacional -:-

AUSTRALIA: Liga-A

13:00TertundaCentral Coast Mariners - Adelaide United -:-
15:00Perth Glory - Western United -:-

AUSTRALIA: NPL ACT

11:15Yoogali - Monaro Panthers FC -:-
13:00Gungahlin - Canberra Olympic -:-

AUSTRALIA: NPL Utara NSW

12:30Broadmeadow - Maitland -:-
12:30Charlestown Azzurri - Lambton J. -:-

AUSTRALIA: NPL NSW

13:00Sydney Olympic - NWS Spirit -:-
13:00Sydney Utd - Marconi Stallions -:-
13:00WS Wanderers B23 - Blacktown City -:-
13:00Wollongong Wolves - Sydney FC B23 -:-
14:30APIA Leichhardt - Rockdale Ilinden -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

14:15Rochedale - Brisbane Roar B23 -:-
14:30Olympic FC - Gold Coast -:-

AUSTRALIA: NPL Australia Selatan

13:30Adelaide United B23 - South Adelaide -:-

AUSTRALIA: Liga Negeri Utara NSW

12:30Wallsend Red Devils - South Cardiff -:-

AUSTRALIA: Liga Premier Queensland

12:30SWQ Thunder - St. George Willawong -:-

AUSTRALIA: Kejuaraan Selatan Tasmania

12:00South Hobart B21 - Hobart Utd. -:-

AUSTRALIA: Liga Premier Victoria

13:00Melbourne Heart B21 - Preston Lions -:-

AUSTRALIA: Liga-A Wanita - PlayOff

13:00Central Coast Mariners W - Sydney W -:-
13:00Newcastle W - Melbourne City W -:-

AUSTRIA: Bundesliga - Kumpulan Kejohanan

20:30LASK - Hartberg -:-
23:00Salzburg - A. Klagenfurt -:-

AUSTRIA: Bundesliga - Kumpulan Penyingkiran

23:00Altach - BW Linz 2:2
23:00Austria Vienna - Tirol 3:0
23:00Wolfsberger - A. Lustenau 1:1

AUSTRIA: 2. Liga

16:30Grazer - St. Polten -:-

AUSTRIA: Regionalliga Tengah

01:00Weindorf St. Anna - LASK (Am) 3:1
21:00Wolfsberger (Am) - ASK Voitsberg -:-
21:30ASK Klagenfurt - Vorwarts Steyr -:-

AUSTRIA: Regionalliga Barat

23:00Dornbirner SV - Motz/Silz 0:4
23:00Hohenems - RW Rankweil 5:0
23:00SC Imst - Wals-Grunau 2:1
23:00TSV St. Johann - Kufstein 2:2
16:30Reichenau - Schwaz -:-

AUSTRIA: Burgenland

23:00Halbturn - Pinkafeld 3:1
23:00Margarethen - Marz 2:0
00:00Schattendorf - USVS Rudersdorf 3:0

AUSTRIA: Salzburg

23:30SAK 1914 - SC Golling 1:1
22:00TSU Bramberg - Puch -:-

AUSTRIA: Tirol - Kumpulan Promosi

23:00Ebbs - SK St. Johann -:-

AUSTRIA: Vorarlberg

23:00Hard - SC A. D. 3:1
23:00Horbranz - Alberschwende 2:3
00:00Rotenberg - Egg 1:1

AUSTRIA: Wien

16:30WAF Brigittenau - Wienerberger -:-

AUSTRIA: Bundesliga Wanita

17:00First Vienna W - Dornbirn W -:-
18:00Bergheim W - St. Polten W -:-
18:45Sturm Graz W - Wacker Innsbruck W -:-
19:00Kleinmunchen W - Austria Vienna W -:-
19:30Neulengbach W - Altach/Vorderland W -:-

AZERBAIJAN: Liga Premier

23:00Zira - Neftci Baku 3:1
20:30Kapaz - Sabah Baku -:-
23:00Araz - Sabail -:-

BELANDA: Eerste Divisie

00:45Maastricht - Willem II 1:1
03:00Groningen - Cambuur 3:0

BELANDA: Tweede Divisie

00:00De Treffers - Lisse 2:1
20:00ADO 20 Heemskerk - Jong Almere City -:-

BELANDA: Derde Divisie

00:00GVV Unitas - Barendrecht 2:1
00:00Hoogeveen - ODIN '59 3:2
00:00Hsc 21 - RKAV Volendam 2:0
01:30Groene Ster - Meerssen 0:2
20:00AWC - UNA -:-
20:00Baronie - Blauw Geel -:-
20:00Oss - Rosmalen -:-
20:00TOGB - HV & CV Quick -:-

BELANDA: KNVB Beker

00:00Feyenoord - Nijmegen -:-

BELANDA: Eredivisie Wanita

18:15Den Haag W - Feyenoord W -:-
18:15Excelsior W - Sittard W -:-
18:15Utrecht W - Twente W -:-

BELARUS: Liga Vysshaya

23:00Slavia Mozyr - Dynamo Brest 1:1
19:00Slutsk - Isloch Minsk -:-
21:00Din. Minsk - Zhodino -:-
23:00Neman - Vitebsk -:-

BELARUS: Liga Pershaya

00:00Din. Minsk 2 - Baranovici 0:0
18:00Orsa - Niva Dolbizno -:-
20:00Shakhtyor Soligorsk 2 - Energetik-BGU -:-
21:00Lokomotiv Gomel - Molodecno -:-
22:00Lida - Maxline -:-

BELARUS: Liga Vysshaya Wanita

19:00Vitebsk W - Belarus B19 W -:-
21:00Dyussh-Polesgu W - Minsk FK W -:-

BELGIUM: Liga Jupiler - Kumpulan Kejohanan

02:45Genk - Anderlecht 2:1
19:30Cercle Brugge - Antwerp -:-
00:30Royale Union SG - Club Brugge -:-

BELGIUM: Liga Jupiler - Kumpulan Liga Konferensi

00:15Westerlo - St. Liege 3:3
02:00Gent - KV Mechelen 3:1

BELGIUM: Liga Jupiler - Kumpulan Penyingkiran

22:00Kortrijk - RWDM -:-

BELGIUM: Divisi Nasional 1

02:00Antwerp B - Knokke 2:4
02:00Charleroi B - OC Charleroi 3:1
02:00Heist - URSL Vise 1:1
02:00Hoogstraten - Saint Eloois 2:1
02:00Lokeren-Temse - Virton 1:3
02:00RAAL La Louviere - Gent B 3:1
21:00Cappellen - Tienen -:-
21:00Leuven B - Tessenderlo -:-
21:00Namur - Dessel -:-

BELGIUM: Kumpulan Divisi Amatur Kedua ACFF

01:30Jette - Hamoir 1:0
01:30La Calamine - Rebecquoise 3:1
01:30Tournai - Renaissance Mons 1:1
02:00Meux - Acren -:-
02:00Tubize - Stade Vervietois -:-
02:00Verlaine - Warnant -:-
21:00Binche - UR La Louviere -:-
21:00Royal Union SG 2 - Ganshoren -:-
21:00Stockay-Warfusee - Union Rochefortoise -:-

BELGIUM: Kumpulan Divisi Amatur Kedua VFV A

00:30Waregem 2 - Voorde Appelterre 4:0
01:30Dikkelvenne - Mandel United 2:0
01:30Oudenaarde - Torhout 1:0
02:00KRC Gent - Gullegem 3:1
02:00Merelbeke - Oostkamp 1:2
21:00Aalst - Ninove -:-
21:00Cercle Brugge 2 - KRC Harelbeke -:-
21:00Wetteren - Petegem -:-
22:00Zelzate - Olsa Brakel -:-

BELGIUM: Kumpulan Divisi Amatur Kedua VFV B

02:00Bocholter - Londerzeel 2:0
02:00Hasselt - Houtvenne 1:1
02:00K. Berchem Sport - Hades 3:2
02:00K.RC. Mechelen - Lille 1:0
02:00Lyra-Lierse Berlaar - Belisia Bilzen 0:2
02:00Merksem - Wezel Sport -:-
02:00Tongeren - Overijse 3:0
21:00Diegem - FC Lebbeke -:-
21:00KV Mechelen 2 - Boom -:-

BELGIUM: Liga Pro B21

02:00Patro Eisden B21 - St. Truiden B21 5:3

BELGIUM: Liga Super Wanita - Peringkat Pemenang

01:00St. Liege W - Oud-Heverlee Leuven W 0:3

BELGIUM: Nasional Pertama Wanita

00:00Tienen W - Chastre W 2:0
21:00Oud-Heverlee Leuven II W - Mons W -:-
21:00St. Liege II W - Moldavo W -:-

BENIN: Ligue 1 - Kumpulan Penyingkiran

23:00Abeilles - Dynamo Parakou 3:3
23:00Ainonvi - Djeffa -:-
23:00Dynamique Djougou - Soleil -:-
23:00Police - ASVO -:-
23:00Buffles du Borgou - Hodio -:-
23:00Etoiles Filantes - Avrankou Omnisport -:-
23:00JAK - Aziza -:-
23:00Ouidah - Adjidja -:-
23:00Real Sport - Pantheres -:-
23:00Tonnerre - Bembereke -:-

BOLIVIA: Divisi Profesional - Apertura - PlayOff

34'Universitario de Vinto - The Strongest 0:0

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH

02:45FK Sarajevo - Borac Banja Luka 1:1

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - FBiH

23:00BFK Simm Bau - Mladost DK 4:2
23:00Bratstvo Gracanica - Gornji Rahic 6:3
23:00Kakanj - Gradina Srebrenik 3:0
23:00Sloboda - Hadzici 0:0
23:00Tomislav - Celik Zenica 1:1
23:00Banovici - Gradacac -:-
23:00Jedinstvo Bihac - Stupcanica -:-
23:00TOSK Tesanj - Gorazde -:-

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - RS

22:30Omarska - Zeljeznicar Banja Luka -:-

BOTSWANA: Liga Premier

21:30BDF XI - Security Systems -:-
21:30Holy Ghost - Masitoaka -:-

BRAZIL: Serie A

03:00Fluminense - Vasco 2:1
04:00TertundaCriciuma - Fortaleza -:-
34'Bragantino - Corinthians 1:0
34'Gremio - Cuiaba 0:0
08:00Atletico-MG - Cruzeiro -:-

BRAZIL: Serie B

02:30Chapecoense-SC - Ituano 3:1
03:30Santos - Paysandu PA 2:0
90+'Amazonas - Sport Recife 2:3
Separuh masaCeara - Goias 1:1

BRAZIL: Serie C - Peringkat Pertama

04:00Remo - Volta Redonda 1:2
04:00Tombense - EC Sao Jose 1:0
06:30SER Caxias - Athletic Club -:-
06:30Ypiranga FC - CSA -:-

BRAZIL: Amapaense - PlayOff

Separuh masaTrem - Santos AP 1:1

BRAZIL: Cearense 2 - PlayOff

03:00Tirol - Itapipoca 4:2

BRAZIL: Gaucho 2

02:00Sao Gabriel - Aimore -:-
4'GE Gloria - Uniao RS 0:0
22:00Gaucho - Veranopolis -:-

BRAZIL: Maranhense - PlayOff

03:30DibatalkanMaranhao - Sampaio Correa -:-

BRAZIL: Paulista A3 - PlayOff

Separuh masaVotuporanguense - Desportivo 0:0
21:00EC Sao Bernardo - Gremio Prudente -:-

BRAZIL: Paulista A4 - PlayOff

02:00Rio Branco SP - Jau 1:1
06:30SKA Brasil - Francana -:-

BRAZIL: Rondoniense

03:30Barcelona RO - Vilhena EC -:-
07:00Uniao Cacoalense - Ji-Parana -:-

BRAZIL: Roraimense - Peringkat Kedua

67'GAS - Rio Negro 3:2
06:30Nautico FC - Monte Roraima -:-

BRAZIL: Baiano B20

21:00SSA B20 - Jacobina B20 -:-
02:00Alagoinhas B20 - Bahia De Feira B20 -:-
02:00Barcelona B20 - Conquista FC B20 -:-
02:00Grapiuna B20 - Jequie B20 -:-
02:00Ypiranga B20 - Bahia B20 -:-
20:00Jacuipense B20 - Juazeirense B20 -:-

BRAZIL: Capixaba B20 - PlayOff

02:00Estrela do Norte B20 - Porto Vitoria B20 -:-
02:00Real Noroeste B20 - Vitoria ES B20 -:-

BRAZIL: Catarinense B20

02:00Inter de Lages B20 - Joinville B20 1:5

BRAZIL: Goiano B20

02:30Jataiense B20 - Goias B20 -:-

BRAZIL: Paranaense B20 - Peringkat Pertama

21:30Iraty B20 - Batel B20 -:-
02:30Andraus Brasil B20 - Parana B20 -:-
02:30Apucarana SC B20 - Prudentopolis B20 -:-
02:30Arapongas B20 - Sao Joseense B20 -:-
02:30Coritiba B20 - Patriotas B20 -:-
02:30Gremio Maringa B20 - AA Iguacu B20 -:-
02:30Hope Internacional B20 - Londrina B20 -:-

BRAZIL: Paulista B20 - Peringkat Pertama

02:00Botafogo SP B20 - Francana B20 8:0
02:00Corinthians B20 - Sao Caetano B20 0:0
02:00Novorizontino B20 - Gremio Prudente B20 2:1
02:00Palmeiras B20 - Ibrachina B20 3:1
02:00RB Bragantino B20 - Capivariano B20 1:1
02:00Santos B20 - Maua B20 3:0
02:00Sao Paulo B20 - Osasco Audax B20 4:0

BRAZIL: Pernambucano B20 - Peringkat Pertama

02:00Atletico Torres B20 - Sport Recife B20 1:1
02:00CA Porto B20 - Nautico B20 0:1
02:00Central SC B20 - Petrolina B20 3:3
02:00Santa Fe B20 - Jaguar B20 0:0
02:00Sete de Setembro B20 - Aguia FC B20 2:1

BRAZIL: Brasileiro Wanita

02:00Avai Kindermann W - Santos W 1:3
02:00Fluminense W - Botafogo RJ W 0:0
02:00Real Brasilia W - Sao Paulo W 1:0
21:30Internacional W - Flamengo RJ W -:-

BRAZIL: Brasileiro A2 Wanita

02:00Juventude W - Taubate W 1:0
02:00Sport Recife W - Fortaleza W 1:0
06:00Doce Mel W - Sao Jose W -:-
21:00Minas ICESP W - Athletico-PR W -:-
22:00Mixto W - Bahia W -:-

BULGARIA: Parva Liga

01:15Levski - Beroe 1:0
20:15Lok. Plovdiv - CSKA 1948 Sofia -:-
22:45Lok. Sofia - Botev Plovdiv -:-

BULGARIA: Liga Vtora

22:00Ludogorets II - Yantra Gabrovo -:-

BULGARIA: Liga Ketiga - Tenggara

01:00Botev II - Sekirovo Rakovski 0:0

BULGARIA: Liga Ketiga - Barat Daya

23:00Minyor Pernik - Razlog 2:0

BULGARIA: Liga Ketiga - Timur Laut

21:00Kubrat - Dorostol -:-
21:00Ustrem Donchevo - Spartak II -:-

BULGARIA: Liga Ketiga - Barat Laut

22:00Juventus Malchika - OFK Levski -:-

BURUNDI: Liga Primus

21:00Rukinzo - Vital’O -:-

CAMEROON: Elit Satu - Kumpulan Penyingkiran

23:00Aigle Royal - Fortuna Mfou 2:3
22:00TertundaBamboutos FC - APEJES Academy -:-
22:00TertundaFauve Azur Elite - Aigle Royal -:-
22:00TertundaFortuna Mfou - Bamenda -:-
22:00TertundaLes Astres - Fovu Baham -:-
22:00TertundaUMS de Loum - Union Douala -:-

CHILE: Divisi Primera

03:00Cobresal - Nublense 2:2
34'U. Catolica - Colo Colo 0:1
08:30Coquimbo - O'Higgins -:-
00:30Huachipato - Deportes Iquique -:-

CHILE: Primera B

00:30Magallanes - San Marcos de Arica 0:2
03:00Deportes Temuco - San Luis 0:3
08:30Rangers - S. Morning -:-
00:30Antofagasta - Recoleta -:-

CHILE: Divisi Segunda

00:30Linares Unido - General Velasquez 0:2
03:00Melipilla - D. Puerto Montt 0:1
34'Trasandino - San Antonio Unido 1:0
00:30Deportes Rengo - Concon National -:-

CHILE: Divisi Primera Wanita

90+'U. De Chile W - Everton W 4:1
78'S. Morning W - Palestino W 4:0
22:00U. Espanola W - Colo Colo W -:-
23:00A. Italiano W - Deportes Iquique W -:-
23:00TertundaAntofagasta W - U. Catolica W -:-
23:00U. De Concepcion W - Coquimbo W -:-

COLOMBIA: Primera A - Apertura

Separuh masaPereira - Millonarios 0:1
07:10Junior - Once Caldas -:-
09:30Alianza - Jaguares de Cordoba -:-

COLOMBIA: Primera B - Apertura

03:00Real Cundinamarca - Bogota 2:2
04:00Leones - Cartagena 0:0
73'Atlético F.C. - Quindio 0:1
69'Huila - Barranquilla 1:0

COLOMBIA: Liga Wanita

74'Dep. Cali W - Santa Fe W 1:0
Separuh masaReal Santander W - La Equidad W 1:1
07:00Millonarios W - Cucuta W -:-
07:30Deportivo Pereira W - Llaneros W -:-

COSTA RICA: Divisi Primera - Clausura

4'Zeledon - Grecia 0:0
10:00Alajuelense - Saprissa -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura - PlayOff

04:00AD Sarchi - CS Uruguay 1:2

CROATIA: HNL

23:00Osijek - Istra 1961 1:2
01:10Slaven Belupo - Hajduk Split 0:1
23:00Lok. Zagreb - D. Zagreb -:-

CROATIA: Prva NL

23:00Sibenik - Solin 2:1
23:00Vukovar 1991 - Dugopolje 1:1
20:50Cibalia - Orijent -:-

CROATIA: Druga NL

23:00Dugo Selo - Bjelovar 2:0
23:00Grobnican - Belisce 5:0
23:00Hrvace - Kustosija 1:3
23:00Jadran LP - Marsonia 2:3
23:00Krk - Opatija 1:2
23:00Trnje - Dragovoljac 3:1

CROATIA: 1. HNL Wanita

22:00Medimurje Cakovec W - ZNK Split W -:-
23:00Agram Zagreb W - Dinamo Maksimir W -:-
23:00Osijek W - Hajduk Split W -:-
23:00Zadar W - Gorica W -:-

CYPRUS: Kejuaraan Cyta - Kumpulan Kejohanan

22:00Paphos - Anorthosis -:-
00:00AEK Larnaca - Omonia -:-
00:30APOEL - Aris -:-

CYPRUS: Kejuaraan Cyta - Kumpulan Penyingkiran

00:00Zakakiou - Karmiotissa 2:5
00:30Apollon Limassol - AEL Limassol 4:1

DENMARK: Liga Super - Kumpulan Kejohanan

22:00FC Copenhagen - Silkeborg -:-
00:00Brondby - Midtjylland -:-

DENMARK: Liga Super - Kumpulan Penyingkiran

20:00Hvidovre IF - Vejle -:-
20:00Viborg - Lyngby -:-

DENMARK: Divisi 1 - Kumpulan Promosi

21:00Aalborg - Kolding -:-

DENMARK: Divisi ke-3 - Kumpulan Kejohanan

19:00Ishoj IF - Holbaek -:-

DENMARK: Divisi ke-3 - Kumpulan Penyingkiran

19:00Lyseng - Vanlose -:-

DENMARK: Elitedivisionen Wanita - Kumpulan Kejohanan

19:00KoldingQ W - Fortuna Hjorring W -:-
21:00Nordsjaelland W - Aarhus W -:-

DUNIA: Persahabatan Antarabangsa

02:00Mesir B17 - Libya B17 2:1

DUNIA: Persahabatan Kelab

18:00Lion City (Sgp) - Tampines (Sgp) -:-

DUNIA: Persahabatan Antarabangsa Wanita

16:00Georgia B16 W - Estonia B17 W -:-
16:00San Marino B16 W - Luxembourg B16 W -:-

EL SALVADOR: Divisi Primera - Clausura

09:00Luis Angel Firpo - Metapan -:-
09:00Municipal Limeno - FAS -:-

EMIRIAH ARAB BERSATU: Liga UAE

00:30Al Wahda - Ajman 1:2
22:00Al Bataeh - Al Nasr -:-
22:00Khorfakkan - Bani Yas -:-
00:30Al Ahli Dubai - Ittihad Kalba -:-
00:30Al Sharjah - Al Jazira -:-

EMIRIAH ARAB BERSATU: Divisi 1

21:55Al Jazira Hamra - Al Thaid -:-
21:55Dibba - Al Ahli Fujairah -:-
22:00Al Hamriyah - Dibba Al Fujairah -:-

ENGLAND: Liga Championship

00:15QPR - Preston 1:0
19:30Blackburn - Sheffield Wed -:-

ENGLAND: Liga Super Wanita

19:00Manchester United W - Tottenham W -:-
21:00Arsenal W - Leicester W -:-
21:15Manchester City W - West Ham W -:-

ENGLAND: Kejuaraan Wanita

19:00Reading W - Durham W -:-
21:00Birmingham W - Sheffield Utd W -:-
21:00Lewes W - Crystal Palace W -:-
21:00Southampton W - London City Lionesses W -:-
21:00Sunderland W - Charlton W -:-

ENGLAND: Liga Nasional Wanita Utara

21:00Burnley W - Liverpool Feds W -:-
21:00Fylde W - Huddersfield W -:-
21:00Halifax W - Newcastle Utd W -:-
21:00Stoke City LFC W - West Brom W -:-
21:00Wolverhampton W - Nottingham W -:-
21:00Wolverhampton W - Derby W -:-

ENGLAND: Liga Nasional Wanita Selatan

20:00Ipswich W - Cardiff City Ladies W -:-
21:00Billericay W - Plymouth W -:-
21:00Cheltenham W - Portsmouth W -:-
21:00London Bees W - Rugby Borough W -:-
21:00Oxford Utd W - Milton Keynes Dons W -:-
22:00Hashtag W - Chatham W -:-

EROPAH: Liga Premier (Crimea)

20:00Gvardiya - Kyzyltash -:-
23:00Sparta-KT - Alushta-Crimea -:-

EROPAH: Liga Juara-juara Wanita - PlayOff

01:00Lyon W - Paris SG W 3:2

EROPAH: Piala All-Island Wanita

23:00Shamrock W - DLR Waves W 4:0
00:00Galway United W - Glentoran W 4:0
01:00Wexford W - Cliftonville W 6:0
02:30Athlone WFC W - Sligo W 2:1
23:00Crusaders W - Treaty Utd W -:-
23:00Lisburn Ladies W - Peamount W -:-

ESTONIA: Meistriliiga

19:30Kuressaare - Narva -:-
22:00Flora - Kalju -:-

ESTONIA: Esiliiga

17:30Elva - Tabasalu -:-
17:30Paide Linnameeskond B21 - FC Tallinn -:-
17:30Tallinna Kalev B21 - Harju JK Laagri -:-
17:30Tartu Welco - Levadia B21 -:-

ESTONIA: Meistriliiga Wanita

00:00Tallina Kalev W - Saku Sporting W -:-

FIJI: Liga Premier

09:00Nadroga - Suva -:-
09:30Nasinu - Labasa -:-
11:00Nadi - Ba -:-
11:00Navua - Tailevu Naitasiri -:-

FILIPINA: PFL

15:00Stallion - Manila Montet -:-
16:00Davao Aguilas - Manila Digger -:-
17:30Philippine Air Force - United City -:-
20:00Maharlika - Kaya -:-

FINLAND: Veikkausliiga

23:30VPS - Gnistan 3:2
23:30Ekenas - AC Oulu -:-

FINLAND: Ykkonen

21:00KuPS Akatemia - Klubi 04 -:-
21:00OLS Oulu - Atlantis -:-

FINLAND: Kakkonen Kumpulan A

23:30GrIFK - JaPS 2 -:-

FINLAND: Kakkonen Kumpulan B

00:30Tampere Utd - Ilves 2 5:1

FINLAND: Kakkonen Kumpulan C

23:00OPS - Narpes Kraft 2:2
00:00SJK Akatemia 2 - TP-47 2:0

FINLAND: Piala Suomen

01:00Edustus IPS - MiPK 0:1
00:00POHU/Hurjin - LoPa -:-

FINLAND: Kansallinen Liiga Wanita

01:00PKKU W - JyPK W 2:3

FINLAND: Ykkonen Women

23:00P-Iirot Rauma W - Lahti W 0:2
19:00Ilves 2 W - VIFK W -:-
22:00HJK Akatemia W - KTP W -:-

GABON: Championnat D1

21:30Bouenguidi - Stade Mandji -:-
21:30CF Mounana - FC Libreville -:-
21:30Lozo - Centre Sportif Bendje -:-
21:30Missile - Dikaki -:-
21:30Pelican Lambarene - Mangasport -:-
21:30Vautour - Mberi Sportif -:-

GEORGIA: Erovnuli Liga

23:00Samgurali - Dinamo Tbilisi 3:1
01:00Kolkheti 1913 - Dinamo Batumi 2:2
00:00Gagra - Dila Gori -:-

GHANA: Liga Premier

23:00Karela - Accra Lions 1:1
23:00Legon Cities - Hearts of Oak 2:0
23:00Asante Kotoko - Samartex -:-
23:00Bibiani Gold Stars - Aduana S -:-
23:00Bofoakwa Tano - Bechem United -:-
23:00Heart of Lions - Nations FC -:-
23:00Real Tamale - Nsoatreman -:-

GHANA: Liga Divisi Satu

23:00Berekum City - Brong Ahafo 6:0
23:00Golden Kick - Susubiribi 2:1
23:00Nania - Uncle T United 3:1
23:00New Edubiase - Elmina Sharks 1:0
23:00Young Redbull - Asekem 0:2
23:00Debibi - Techiman Liberty -:-
23:00Ebusua - Venomous Vipers -:-
23:00Eleven Wonders - Baffour SA -:-
23:00Future Stars - Nzema Kotoko -:-
23:00Home Stars - Kings Palace -:-
23:00Koforidua - Hohoe United -:-
23:00Mighty Royals - Young Apostles -:-
23:00Na God - Vision -:-
23:00Okwawu - Akatsi All Stars -:-
23:00Rospak - Pac Academy -:-
23:00Skyy - Holy Stars -:-
23:00Soccer Intellectuals - King Faisal -:-
23:00Still Believe - ADVSA -:-
23:00Swedru All Blacks - Sefwi All Stars -:-
23:00Wa Power - Maana -:-

GIBRALTAR: Liga Nasional - Kumpulan Kejohanan

01:30Mons Calpe - St Josephs 0:2

GREECE: Liga Super - Kumpulan Kejohanan

22:00Lamia - Panathinaikos -:-
00:30Aris - AEK Athens FC -:-

GREECE: Liga Super - Kumpulan Penyingkiran

23:30OFI Crete - Volos 2:1
00:30Asteras Tripolis - Panaitolikos 0:2
00:30Atromitos - Kifisia 1:2
20:00Panserraikos - Giannina -:-

GREECE: Liga Super 2 - Kumpulan Penyingkiran

21:00Giouchtas - Panachaiki -:-
21:00Karditsa - Kozani FC -:-
21:00PAOK B - Kampaniakos -:-
21:00Panathinaikos B - PAE Egaleo -:-

GREECE: Liga Super 2 - Kumpulan Promosi

22:00Athens Kallithea - Ilioupoli -:-
22:00PAE Chania - Ionikos -:-

GREECE: Gamma Ethniki - Kumpulan 1

21:00Veria - M. Alexandros Agia Marina -:-

GREECE: Gamma Ethniki - Kumpulan 3

21:00PAO Varda - Vyzas FC -:-
18:00Rodos - Ellas Syrou -:-
21:00Afantou - Ialisos -:-

GREECE: Divisi A Wanita

17:00AEK Athens FC W - Rethymniakos W -:-
17:00Elpides Karditsas W - Panathinaikos W -:-
18:30Asteras Tripolis W - OFI Crete W -:-
20:00PAOK W - Atromitou W -:-
21:00AEL Larissa W - Trikala W -:-
21:00Olimpiada Imittou W - Volos 2004 W -:-

GUINEA: Ligue 1

00:00Horoya - Loubha 0:1
00:00Milo FC - Kamsar 3:0
00:00Gangan - Hafia -:-

HABSYAH: Liga Premier

00:00Welayta Dicha - St. George 1:0
21:00Ethiopia Bunna - Defence Force -:-
00:00Ethiopia Nigd Bank - Sidama Bunna -:-

HAITI: Championnat Nasional - Serie de Ouverture

05:00Rivartibonitienne - Tempete -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura

Separuh masaMarathon - Real Espana 0:0
07:15Real Sociedad - Vida -:-
09:30Genesis - Olancho -:-

HONG KONG: Liga Premier

15:00HK B23 - Eastern AA -:-
15:00North District - Resources Capital -:-

HUNGARY: Liga OTP Bank

23:00Ferencvarosi TC - Kisvarda 0:0
01:30DVTK - Debrecen 5:3
20:05Kecskemeti TE - Mezokovesd-Zsory -:-
22:00Fehervar FC - Zalaegerszegi -:-
00:30Ujpest - MTK Budapest -:-

HUNGARY: Liga Bank Merkantil

23:00BFC Siofok - BVSC-Zuglo -:-
23:00Csakvari - Gyirmot -:-
23:00Haladas - Mosonmagyarovari TE -:-
23:00Honved - Pecsi MFC -:-
23:00Kozarmisleny SE - Ajka -:-
23:00Soroksar - Budafoki -:-
23:00Tiszakecske - Kazincbarcikai -:-

HUNGARY: NB III - Timur Laut

17:00Debrecen II - Ujpest II -:-
23:00Cigand SE - Kisvarda II -:-
23:00Eger SE - REAC -:-
23:00Gyongyosi - Tiszafuredi -:-
23:00Karcagi - SBTC -:-
23:00Putnok - Debreceni EAC -:-
23:00Senyo Carnifex - DVTK II -:-
23:00Tiszaujvaros - Hatvan -:-

HUNGARY: NB III - Barat Laut

17:00Gyirmot II - SC Sopron -:-
17:00Puskas Academy II - Komaromi VSE -:-
23:00Balatonfuredi - Haladas Zanati -:-
23:00Bicskei - Kelen -:-
23:00Budaorsi SC - Gyor II -:-
23:00Dorogi - VLS Veszprem -:-
23:00III. keruleti TUE UPE - Zalaegerszegi II -:-
23:00Tatabanya - Csornai -:-

HUNGARY: NB III - Tenggara

17:00Szeged II - FC Dabas -:-
17:00Vasas II - Martfui -:-
23:00Bekescsaba 1912 - BKV Elore -:-
23:00Cegledi - Kecskemeti TE II -:-
23:00Hodmezovasarhely FC - Fuzesgyarmati SK -:-
23:00Korosladany MSK - Honved II -:-
23:00Penzugyor - Monori -:-
23:00Szolnoki MAV - ESMTK Budapest -:-

HUNGARY: NB III - Barat Daya

17:00Fehervar FC II - Dunaujvaros PASE -:-
23:00Dunafoldvar - Nagykanizsa -:-
23:00Erdi - Majosi -:-
23:00Gardony Varosi - Paks II -:-
23:00Kaposvar - MTK Budapest II -:-
23:00Mohacsi - Ivancsa -:-
23:00PTE-PEAC - Szekszardi UFC -:-
23:00Szentlorinc - Ferencvaros II -:-

HUNGARY: NB I Wanita

23:00Soroksar W - Szent Mihaly W 3:3
01:00Budaorsi SC W - MTK Hungaria W 0:2

ICELAND: Besta-deild karla

00:15KR Reykjavik - Fram 0:1
22:00KA Akureyri - Vestri -:-

ICELAND: Besta deild Wanita

23:00Valur W - Thor/KA W -:-
00:00Tindastoll W - Hafnarfjordur W -:-

ICELAND: Piala Iceland Wanita

21:00Fjolnir W - Sindri W -:-
22:00Njardvik W - IH Hafnarfjordur W -:-
22:00Volsungur W - Fjardab/Hottur/Leiknir W -:-
23:00Augnablik W - Fram W -:-
23:00Smari W - Grindavik W -:-

INDIA: Liga-I 2

18:30Kenkre - SC Bengaluru -:-
18:30SC Goa - Dempo -:-

INDONESIA: Liga 1

16:00Madura United - PSM Makassar -:-
20:00Borneo - Arema Malang -:-
20:00PS Barito Putera - Persija Jakarta -:-

IRAN: Liga Pro Teluk Parsi

21:00Zob Ahan - Aluminium Arak -:-
21:30Malavan - Sepahan -:-

IRAN: Divisi 1

21:30Ario Eslamshahr - Damash Gilan -:-
21:30Kheybar Khorramabad - Darya Babol -:-
21:45Mes Soongoun - Naft M.I.S -:-
22:00Mes Shahr Babak - Khooshe Talaee -:-
22:15Chadormalu - Naft Gachsaran -:-
22:30Pars Janoobi Jam - Saipa -:-
22:30Shahin Bandar Ameri - Astara -:-
22:30Shahre Raz - Mes Kerman -:-
22:45Esteghlal Molasani - Moghavemat -:-

IRAQ: Liga Bintang-Bintang Iraq

23:00TertundaAl Naft - Al Shorta -:-
23:00TertundaAl Wasat - Naft Missan -:-
20:45Al Minaa - Karbalaa -:-
23:00TertundaAl Karkh - Al Zawraa -:-
23:00TertundaAl Talaba - Newroz -:-
23:00TertundaAl-Qassim - Duhok -:-
23:00TertundaBaghdad - Al-Hudod -:-
23:00TertundaNaft Al-Basra - Al Najaf -:-
23:00TertundaZakho - Al Quwa Al Jawiya -:-
23:15Naft Missan - Al Kahrabaa -:-

IRELAND: Divisi 1

02:30Longford - Cork City 1:4

ISRAEL: Ligat ha'Al - Kumpulan Kejohanan

23:00Sakhnin - Maccabi Bnei Raina 0:2
01:00Maccabi Haifa - H. Beer Sheva 4:1

ISRAEL: Ligat ha'Al - Kumpulan Penyingkiran

23:00Netanya - Hapoel Jerusalem 1:0
01:00Maccabi Petach Tikva - Hapoel Tel Aviv 4:2
00:00Hapoel Hadera - Moadon Sport Ashdod -:-

ITALI: Serie A

00:00Empoli - Napoli 1:0
02:45Verona - Udinese 1:0
18:30Sassuolo - Lecce -:-
21:00Torino - Frosinone -:-
00:00Salernitana - Fiorentina -:-

ITALI: Serie C - Kumpulan A

00:30Atalanta B23 - Pro Sesto 3:0
00:30Fiorenzuola - Padova 1:1
00:30L.R. Vicenza - Trento 2:0
00:30Legnago Salus - Alessandria 0:0
00:30Lumezzane - Mantova 4:3
00:30Pergolettese - AlbinoLeffe 1:1
00:30Pro Patria - Virtus Verona 1:3
00:30Pro Vercelli - Arzignano 2:0
00:30Renate - Giana Erminio 0:2
00:30Triestina - Novara 2:2

ITALI: Serie C - Kumpulan B

22:30Juventus B23 - Fermana -:-
22:30Lucchese - Carrarese -:-
22:30Perugia - Arezzo -:-
22:30Pescara - Ancona -:-
22:30Pontedera - Olbia -:-
22:30Recanatese - Gubbio -:-
22:30Rimini - Entella -:-
22:30Sassari - Cesena -:-
22:30Sestri Levante - Vis Pesaro -:-
22:30Spal - Pineto -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan A

21:00Alcione Milano - Borgosesia -:-
21:00Bra - Vado -:-
21:00Chieri - Sanremese -:-
21:00Chisola - Citta di Varese -:-
21:00Derthona FbC - Fezzanese -:-
21:00Gozzano - Ticino -:-
21:00Lavagnese - Asti -:-
21:00PDHA - Alba -:-
21:00Pinerolo - Ligorna -:-
21:00Vogherese - Albenga -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan B

21:00Calcio Caravaggese - Arconatese -:-
21:00Castellanzese - Piacenza -:-
21:00Ciserano-Bergamo - Crema -:-
21:00Clivense - Brusaporto -:-
21:00Folgore Caratese - Palazzolo -:-
21:00Real Calepina - Caldiero Terme -:-
21:00Tritium - Desenzano -:-
21:00USD Casatese - Club Milano -:-
21:00Varesina - Ponte San Pietro -:-
21:00Villa Valle - Legnano -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan C

21:00Bolzano - Adriese -:-
21:00Breno - Montebelluna -:-
21:00Castegnato - Montecchio Maggiore -:-
21:00Cjarlins Muzane - Bassano Virtus -:-
21:00Este - Dolomiti Bellunesi -:-
21:00Mestre - Mori -:-
21:00Portogruaro - Campodarsego -:-
21:00Treviso - Chions -:-
21:00Union Clodiense - Luparense -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan D

21:00AC Carpi - Forli -:-
21:00Aglianese Calcio - SCD Progresso -:-
21:00Corticella - San Donnino -:-
21:00Lentigione - Prato -:-
21:00Mezzolara - Sammaurese -:-
21:00Ravenna - Certaldo -:-
21:00Sangiuliano City - Fanfulla -:-
21:00Victor San Marino - AC Imolese -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan E

21:00Ghivizzano Borgo - Seravezza Pozzi -:-
21:00Livorno - Sangiovannese -:-
21:00Mobilieri Ponsacco - Follonica Gavorrano -:-
21:00Montevarchi - Orvietana -:-
21:00Pianese - Vivi Altotevere -:-
21:00Poggibonsi - SC Cenaia -:-
21:00Real Forte Querceta - Tau -:-
21:00San Donato - Grosseto -:-
21:00Trestina - Figline -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan F

21:00AS Sora - Fano -:-
21:00Atletico Ascoli - Sambenedettese -:-
21:00Campobasso - S. N. Notaresco -:-
21:00L Aquila - United Riccione -:-
21:00Matese - Termoli -:-
21:00Real Monterotondo - Calcio Chieti -:-
21:00Roma City - Fossombrone -:-
21:00Tivoli Calcio - Avezzano -:-
21:00VIS - Vastogirardi -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan G

02:45Cavese - Cynthialbalonga 4:2
20:30Nocerina - Latte Dolce -:-
20:30San Felice Gladiator - Atletico Uri -:-
21:00Budoni Calcio - Boreale -:-
21:00Flaminia - Cassino -:-
21:00Nuova Florida - Anzio Calcio 1924 -:-
21:00Ostia Mare - Romana -:-
21:00Sarrabus Ogliastra - San Marzano -:-
21:00Trastevere Calcio - Ischia -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan H

21:00A.C.D. Nardo - Rotonda -:-
21:00Altamura - Gallipoli -:-
21:00Angri - Paganese -:-
21:00Casarano - Matera -:-
21:00Citta di Fasano - Santa Maria Cilento -:-
21:00Fidelis Andria - Manfredonia -:-
21:00Gravina - Bitonto -:-
21:00Martina Calcio - Barletta -:-
21:00Palmese 1914 - Gelbison -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan I

02:30Trapani - Licata 2:1
21:00Akragas - San Luca -:-
21:00Castrovillari - Portici 1906 -:-
21:00Locri 1909 - Reggio Calabria -:-
21:00Sancataldese - Igea Virtus -:-
21:00US Ragusa - Gioiese -:-
21:00Vibonese - Siracusa -:-
21:30Canicatti - AS Acireale -:-

ITALI: Primavera 1

17:00Monza B19 - Lazio B19 -:-
19:00Torino B19 - Frosinone B19 -:-
21:00Empoli B19 - Verona B19 -:-

ITALI: Serie A Wanita - Kumpulan Penyingkiran

18:30Sampdoria W - AC Milan W -:-
21:00Napoli W - Pomigliano W -:-

ITALI: Serie B Wanita

18:00Lazio W - Tavagnacco W -:-
18:30Ternana W - Genoa W -:-
20:00Freedom W - Bologna W -:-
20:00Parma W - Ravenna W -:-
21:00Cesena W - Chievo Verona W -:-
21:00Pavia W - San Marino Academy W -:-
21:00Verona W - RES Roma W -:-
21:30Arezzo W - Brescia W -:-

IVORY COAST: Ligue 1

23:30Academie de FAD - Lys Sassandra -:-
23:30Mouna - Stella Adjame 1:2
23:30San Pedro - Zoman 2:2
01:45AS Denguele - Racing d'Abidjan 3:2
23:30ASI d'Abengourou - SO Armee -:-
23:30Bouake - SOL -:-
23:30Korhogo - Stade d'Abidjan -:-

JEPUN: Liga J1

14:00FC Tokyo - Machida -:-
14:00Nagoya - C-Osaka -:-

JEPUN: Liga J2

13:00Chiba - Blaublitz -:-
13:00Kagoshima Utd - Tochigi -:-
13:00Oita - Iwaki -:-
13:00Renofa Yamaguchi - Mito -:-
13:00V-Varen Nagasaki - Yokohama -:-

JEPUN: Liga J3

12:00Fukushima Utd - Omiya Ardija -:-
12:00Vanraure - Giravanz Kitakyushu -:-

JEPUN: Liga WE Wanita

11:30C-Osaka W - Beleza W -:-
12:00Albirex Niigata W - Parceiro Nagano W -:-
12:00Mynavi Sendai W - Urawa W -:-
13:00Nojima Stella W - Inac Kobe Leonesa W -:-
13:00Saitama W - Hiroshima W -:-
14:00Omiya Ardija W - JEF United W -:-

JEPUN: Liga Nadeshiko Wanita

12:00FC Takatsuki Speranza W - Harima Albion W -:-
12:00NGU Nagoya W - Gunma W -:-
12:00Orca Kamogawa W - Kunoichi W -:-
12:00Yokohama FC Seagulls W - Nittaidai W -:-
13:00Setagaya Sfida FC W - Ehime W -:-
14:00Shizuoka Bonita W - Miyazaki W -:-

JERMAN: Bundesliga

00:30Union Berlin - Bayern Munich 1:5
21:30Werder Bremen - VfB Stuttgart -:-
23:30Dortmund - Bayer Leverkusen -:-

JERMAN: 2. Bundesliga

02:30Hamburger SV - Holstein Kiel 0:1
19:30Hannover - St. Pauli -:-
19:30Hansa Rostock - Magdeburg -:-
19:30Karlsruher - Hertha Berlin -:-

JERMAN: 3. Liga

19:30Mannheim - RW Essen -:-
22:30Preussen Munster - Freiburg II -:-

JERMAN: Regionalliga Utara

23:00Kilia Kiel - Hamburger SV II 1:1
18:00Hannover II - VfB Oldenburg -:-
19:00Eimsbutteler - Holstein Kiel II -:-
20:00St. Pauli II - Drochtersen / Assel -:-

JERMAN: Regionalliga Nordost

19:00Babelsberg - Energie Cottbus -:-
19:00Hertha Berlin II - Chemnitzer -:-
19:00Jena - Berliner AK 07 -:-

JERMAN: Regionalliga Sudwest

20:00FSV Frankfurt - Stuttgarter Kickers -:-
20:00Mainz - Eintracht Frankfurt II -:-
20:00Stuttgart II - Steinbach Haiger -:-

JERMAN: Oberliga NOFV-Nord

18:00TuS Makkabi Berlin - TSG Neustrelitz -:-
19:30Tasmania Berlin - Mahlsdorf -:-
20:00Furstenwalde - Sparta Lichtenberg -:-
20:00Zehlendorf - Staaken -:-

JERMAN: Oberliga NOFV- Süd

20:00Halle - Arnstadt -:-

JERMAN: Oberliga Schleswig-Holstein

20:00Eichede - Inter Turkspor Kiel -:-
22:30Lubeck II - VfR Neumunster -:-

JERMAN: Oberliga Hamburg

16:45HEBC Hamburg - ETSV Hamburg -:-
20:00Halstenbek-Rellingen - Niendorfer TSV -:-
20:00Rugenbergen - Tornesch -:-
20:00TSV Buchholz 08 - Alsterbruder -:-

JERMAN: Oberliga Bremen

17:00Geestemunde - Komet Arsten -:-

JERMAN: Oberliga Niedersachsen

23:00Arminia Hannover - Ramlingen-Ehlershausen 1:0
00:00Emden - Rotenburger 4:0
16:15VfL Oldenburg - Delmenhorst -:-
21:00Heeslinger - Hildesheim -:-
21:00Lupo-Martini Wolfsburg - Bersenbruck -:-

JERMAN: Oberliga Westfalen

20:00Bovinghausen - Gievenbeck -:-
21:00Clarholz - ASC 09 Dortmund -:-
21:00Eintracht Rheine - Vreden -:-
21:00Lotte - Siegen -:-
21:00Turkspor Dortmund - Finnentrop/Bamenohl -:-
21:00Westfalia Rhynern - Brunninghausen -:-
21:30Ennepetal - Wattenscheid -:-

JERMAN: Oberliga Hessen

21:00Eddersheim - Fernwald -:-
21:00Hunfelder - Hanauer SC -:-
21:00SV Steinbach - Alzenau -:-

JERMAN: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

19:30Worms - Eintracht Trier -:-
20:00Cosmos Koblenz - FK Pirmasens -:-
21:00Kaiserslautern II - Karbach -:-
21:00Waldalgesheim - Diefflen -:-
21:30SpVgg Quierschied - Dudenhofen -:-

JERMAN: Oberliga Bayern Süd

19:00Garching - TSV Landsberg -:-

JERMAN: Oberliga Baden-Württemberg

20:00Grossaspach - VfR Mannheim -:-

JERMAN: Oberliga Mittelrhein

21:00Bergisch Gladbach - Hennef -:-
21:00Porz - Hurth -:-
21:00Siegburger - Eintracht Hohkeppel -:-
21:15Frechen - Bonner -:-
21:15Schafhausen - Freialdenhoven -:-
21:30Fortuna Koln II - Germania Teveren -:-
21:30VfL Vichttal - Konigsdorf -:-

JERMAN: Oberliga Niederrhein

21:00Frintrop - Homberg -:-
21:00Germania Ratingen - Baumberg -:-
21:00Hilden - TVD Velbert -:-
21:00SW Essen - Buderich -:-
21:00Sonsbeck - Hamborn -:-
21:30Mulheimer FC 97 - Schonnebeck -:-
22:00Meerbusch - Uerdingen -:-

JERMAN: Junioren Bundesliga Utara

17:00Dresden B19 - VfL Osnabruck B19 -:-
19:30Braunschweig B19 - Hannover B19 -:-
20:00Union Berlin B19 - Hamburger SV B19 -:-

JERMAN: Junioren Bundesliga Selatan

16:30Heidenheim B19 - Mainz B19 -:-
17:00Bayern B19 - Ingolstadt B19 -:-

JERMAN: Junioren Bundesliga Barat

00:00Köln B19 - Verl B19 1:0
17:00Bochum B19 - Dusseldorf B19 -:-
17:00Wuppertaler B19 - Leverkusen B19 -:-
21:00Bielefeld B19 - Paderborn B19 -:-

JERMAN: Bundesliga Wanita

20:00Köln W - Freiburg W -:-
00:30Duisburg W - Wolfsburg W -:-

JERMAN: 2. Bundesliga Wanita

17:00Bayern Munich II W - Meppen W -:-
17:00Eintracht Frankfurt II W - B. Monchengladbach W -:-
17:00Gutersloh W - Ingolstadt W -:-
17:00Hoffenheim II W - Potsdam W -:-
20:00Hamburger SV W - Wolfsburg II W -:-
20:00Sand W - Jena W -:-
20:00Weinberg W - Andernach W -:-

KANADA: Liga Premier Kanada

02:00Atl. Ottawa - Cavalry 1:1

KAZAKHSTAN: Liga Premier

19:30FC Astana - Tobol -:-
22:00Zhetysu Taldykorgan - Shakhter Karagandy -:-

KEMBOJA: CPL

17:00Angkor Tiger - NagaWorld -:-
17:00Prey Veng - Visakha -:-
19:00Tiffy Army - Dangkor -:-

KENYA: Liga Premier

20:00Gor Mahia - Leopards -:-
20:00Muranga - Muhoroni Youth -:-
20:00Ulinzi Stars - Tusker -:-

KENYA: Liga Super

18:00MCF - Vihiga -:-
18:00Mulembe United - Dimba Patriots -:-
20:00Mombasa Stars - Silibwet -:-
20:00Rainbow - Nairobi United -:-

KEPULAUAN FAROE: Liga Premier

01:30Klaksvik - Toftir 3:0
22:0007 Vestur Sorvagur - Skala Itrottarfelag -:-
22:00Vikingur - B36 Torshavn -:-
00:00IF Fuglafjordur - NSI Runavik -:-

KEPULAUAN FAROE: 1. Deild

23:00NSI Runavik 2 - TB/FCS/Royn 12:0

KOREA SELATAN: Liga K 1

13:00Gangwon - Incheon -:-
15:30Daegu - Daejeon -:-

KOREA SELATAN: Liga K 2

13:00Ansan Greeners - Gimpo FC -:-
13:00Anyang - Suwon Bluewings -:-
15:30Asan - Jeonnam -:-
15:30Gyeongnam - Seoul E. -:-

KOREA SELATAN: K3 League

13:00Gangneung - Yeoju Citizen -:-
13:00Hwaseong - Pocheon -:-
14:00Changwon - Yangpyeong -:-
14:00Gyeongju KHNP - Mokpo -:-

KOSOVO: Superliga

21:00KF Llapi - Fushe Kosova -:-
21:00Malisheva - Prishtina -:-

KYRGYZSTAN: Liga Premier

19:00Kyrgyzaltyn - Neftchi Kochkor-Ata -:-

LATVIA: Virsliga

19:00Metta/LU - Riga FC -:-
21:00Auda - Tukums 2000 -:-

LATVIA: 1. Liga

00:00Skanste - Super Nova 0:0
22:30JFK Ventspils - Valmiera 2 -:-
23:00RFS 2 - FK Smiltene -:-

LATVIA: 1. Liga Wanita

00:30SFK Riga W - Riga FC W 0:1
00:00Metta/LU W - Rigas W -:-

LESOTHO: Liga Premier

21:00Linare - Matlama -:-

LIBYA: Liga Premier

00:00Al Madina - Al Ahly Tripoli 1:0
22:00Al Hilal Benghazi - Al Tahaddi -:-
22:00Al Taawun - Al akhdar -:-

LITHUANIA: A Lyga

23:00Siauliai FA - Dainava Alytus 1:0
18:00FK Panevezys - Transinvest -:-
20:00Hegelmann - Banga -:-
23:25Zalgiris - Mastis -:-

LUBNAN: Liga Premier - Peringkat Pengalah

21:00Tadamon - Al Sahel -:-

LUBNAN: Piala Lebanon

21:00Al Ansar - Nejmeh SC -:-

LUXEMBOURG: BGL Ligue

00:00Differdange - Hesperange 2:0
00:00Jeunesse Esch - Marisca Mersch 3:1
00:00Mondercange - Niedercorn 2:1
00:00Mondorf - Union Titus Petange 2:1
22:00Dudelange - Schifflange -:-
22:00Kaerjeng - Victoria Rosport -:-
22:00Racing Luxembourg - Wiltz -:-
22:00UNA Strassen - Fola -:-

MAGHRIBI: Botola Pro

00:00IR Tanger - FUS Rabat 2:1
02:00Mouloudia Oujda - Chabab Mohammedia 0:0
04:00Wydad - Hassania Agadir 1:0
00:00TertundaBerkane - Moghreb Tetouan -:-
00:00Union Touarga - Jeunesse Sportive Soualem -:-

MAGHRIBI: Botola 2

00:00Chabab Benguerir - Chabab Atlas Khenifra 1:1
00:00Sale - Rapide Oued Zem 1:0
00:00Wydad Fes - RAC Casablanca 3:1
02:00Olympique Khouribga - Stade Marocain 3:1

MAKAU: Liga Elit

21:00Gala - Monte Carlo -:-
18:00Chao Pak Chei - Hang Sai -:-
20:00Tak Chun Ka I - Sporting Macau -:-

MAKEDONIA UTARA: 1. MFL

22:00KF Gostivar - Brera Strumica -:-
22:00Makedonija GP - Struga -:-
22:00Sileks - Shkupi -:-
22:00Tikves - Shkendija -:-
22:00Vardar - Voska Sport -:-

MALAWI: Liga Super

20:30Bangwe All Stars - Karonga United -:-
20:30Chitipa United - Big Bullets -:-
20:30Dedza Dynamos - Silver Strikers -:-
20:30Mighty Tigers - Mzuzu City -:-

MALI: Divisi Premiere

00:30Bakaridjan - Bougouba 2:0
00:30Foot Elite - Onze Createurs -:-
00:30US Bougouni - Real Bamako 2:1
02:30Cercle Olympique - USFAS Bamako 1:2
00:30AS Police - Djoliba -:-
00:30Stade Malien - USC Kita -:-

MALTA: Liga Premier

17:00Sirens - Gudja -:-
20:00Mosta FC - Hibernians -:-
22:15Valletta - Balzan -:-

MALTA: Liga Cabaran - Kumpulan Penyingkiran

20:00Zejtun - Swieqi -:-
22:30Luqa - St. Andrews -:-
22:30Msida - Fgura -:-

MALTA: Liga Cabaran - Kumpulan Promosi

01:00Pieta - Senglea 4:2
20:00Zurrieq - Zabbar -:-

MAURITANIA: Ligue 1

01:00Entou - Kaedi 3:4
03:50Chemal - Garde Nationale 1:1

MESIR: Divisi 2 A - Kumpulan Promosi

21:30Al-Sekka - Tanta -:-
21:30Ghazl El Mahallah - Raya -:-
21:30Haras El Hodood - La Viena -:-
21:30Proxy - Petrojet -:-
21:30Wadi Degla - Al Qanah -:-

MEXICO: Liga MX - Clausura

07:00Club Leon - Monterrey -:-
09:05Guadalajara Chivas - Queretaro -:-
09:05Santos Laguna - Pachuca -:-
09:05U.A.N.L.- Tigres - Necaxa -:-
11:10U.N.A.M.- Pumas - Club America -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura - Play In

11:00Atletico La Paz - Alebrijes Oaxaca -:-

MEXICO: Liga Premier Serie A

01:00Deportiva Venados - Montaneses 4:2
Separuh masaPioneros - San Juan de Aragon 2:0
06:00Aguacateros de Periban - Porto Palmeiras -:-
09:00Irapuato - Escorpiones -:-
11:00Los Cabos - Mexicali -:-

MEXICO: Liga Premier Serie B

00:00Canoneros - Chilpancingo 0:2
06:00Ciervos - Pachuca 2 -:-
06:00Uruapan - Huracanes Izcalli -:-
08:00Ayense - Caja Oblatos -:-

MEXICO: Liga MX U23 - Clausura

23:00Club Leon B23 - Monterrey B23 1:1
23:00Guadalajara Chivas B23 - Queretaro B23 2:1
23:00U.A.N.L.- Tigres B23 - Necaxa B23 3:0
23:00U.N.A.M.- Pumas B23 - Club America B23 0:1
23:00Cruz Azul B23 - Atlas B23 -:-

MOLDOVA: Super Liga - Kumpulan Kejohanan

23:00Balti - Petrocub 0:3
20:00Sheriff Tiraspol - Dacia Buiucani -:-
23:00Zimbru Chisinau - Milsami -:-

MONGOLIA: Liga Premier

16:15Falcons - Khoromkhon -:-
19:15FC Ulaanbaatar - Deren -:-

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liga

21:00Rudar - Petrovac -:-
22:30Arsenal Tivat - Mornar Bar -:-
00:00Sutjeska - Jedinstvo -:-

MONTENEGRO: Liga Druga

23:00Internacional - FK Podgorica 1:4
00:00Iskra - Bokelj 0:2

MOZAMBIQUE: Mocambola

21:00Costa - Black Bulls -:-
21:00Ferroviario Lichinga - Ferroviario -:-
21:00Ferroviario Nampula - Ferroviario Beira -:-
21:00Textafrica - UD Songo -:-

NAMIBIA: Liga Premier MTC

20:00Eeshoke - Life Fighters -:-
20:00Julinho Sporting - Blue Waters -:-
20:00Okakarara - Okahandja -:-
20:00Ongos - African Stars -:-
20:00UNAM - Mighty Gunners -:-
20:00Young Africans - Orlando Pirates -:-
20:00Young Brazilians - Tigers -:-
22:30Khomas Nampol - Civics -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Clausura

08:00Sport Sebaco - Matagalpa -:-
09:00Ocotal - Jalapa -:-

NICARAGUA: Liga Primera B20 - Clausura

46'Sport Sebaco B20 - Matagalpa B20 0:1
06:00Ocotal B20 - Jalapa B20 -:-
00:00UNAN-Managua B20 - Diriangen B20 -:-

NIGERIA: NPFL

23:00Abia Warriors - Bayelsa United 1:0
23:00Kano - Gombe -:-
23:00Katsina Utd - Sporting Lagos -:-
23:00Kwara - Akwa -:-
23:00Lobi - Bendel -:-
23:00Niger Tornadoes - Doma United -:-
23:00Plateau - Remo Stars -:-
23:00Rivers United - Enugu -:-
23:00Sunshine Stars - Enyimba -:-

NIGERIA: NNL

22:00Abia Comets - Edel -:-
22:00Nigeria Airforce FC - Zamfara United -:-
22:00Osun - Solution -:-
22:00Rovers FC - Dakkada FC -:-
22:00Vandrezzer - Smart City -:-
22:00Wikki - Mighty -:-

NORWAY: Eliteserien

20:30HamKam - Stromsgodset -:-
23:00Brann - Odd -:-
23:00Haugesund - Rosenborg -:-
23:00Kristiansund - Tromso -:-
23:00Sandefjord - Lillestrom -:-
23:00Sarpsborg 08 - KFUM Oslo -:-
23:00Viking - Fredrikstad -:-

NORWAY: OBOS-ligaen

00:00Lyn - Valerenga 1:1

NORWAY: Divisi 2 - Kumpulan 1

21:00Jerv - Hodd -:-

NORWAY: Divisi 2 - Kumpulan 2

20:00Strommen - Valerenga 2 -:-
20:45Alta - Ull/Kisa -:-
21:00Eidsvold - Junkeren -:-
22:30Grorud - Tromsdalen -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 1

21:00Asane 2 - OS TF -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 2

21:00Sandnes Ulf 2 - Start 2 -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 3

23:00Assiden - Mjondalen 2 -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 4

19:00Rosenborg 2 - Lillestrom 2 -:-
19:30Stromsgodset 2 - Surnadal -:-
21:00Melhus - Stabaek 2 -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 5

20:30Traeff - Lorenskog -:-
21:00Aalesund 2 - Gjellerasen -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 6

00:00Fyllingsdalen - Mjolner 2:1
19:00Elverum - Floya -:-
21:30Harstad - Bodo/Glimt 2 -:-
21:30Ulfstind - Kongsvinger 2 -:-

NORWAY: Divisi 1 Wanita

19:00Kil/Hemne W - Avaldsnes W -:-
21:00Odd W - Ovrevoll Hosle W -:-
21:00Tromso W - Aalesund W -:-

PANAMA: LPF - Apertura

Separuh masaHerrera - San Francisco 0:0
07:15Union D. U. - Veraguas -:-
09:30Plaza Amador - Tauro -:-

PARAGUAY: Divisi Primera - Apertura

34'Ameliano - General Caballero JLM 1:0
08:00Libertad Asuncion - Sportivo Trinidense -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

21:30Fernando de la Mora - Encarnacion FC -:-
21:30Independiente - 12 de Junio -:-

PERANCIS: Ligue 1

23:00Nantes - Rennes 0:3
03:00Lens - Clermont 1:0
21:00Le Havre - Metz -:-
21:00Lille - Strasbourg -:-
21:00Reims - Montpellier -:-
23:05Brest - Monaco -:-

PERANCIS: Ligue 2

01:00AC Ajaccio - Caen 2:1
01:00Amiens - Dunkerque 0:1
01:00Angers - Troyes 2:1
01:00Annecy - Grenoble 0:1
01:00Concarneau - Quevilly Rouen 0:0
01:00Guingamp - Bastia 0:1
01:00Paris FC - Valenciennes 2:1
01:00Pau - Laval 3:0
01:00St Etienne - Bordeaux 2:1

PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan A

00:00Ales - Frejus Saint Raphael 1:0
00:00Hyeres - Grasse 2:2
00:00Jura Sud - Chamalieres 2:2
00:00Le Puy-en-Velay - Aubagne 1:2
01:00Cannes - Toulon 2:1

PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan B

00:00Angers II - Trelissac 2:2
00:00Bourges 18 - Saumur Olympique 2:3
00:00La Roche - Blois 2:1
00:00Romorantin - Avoine 0:1
00:00Saint-Pryve - Angouleme CFC 0:1

PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan C

00:00Beauvais - Guingamp II 0:3
00:00Racing CFF - Dinan 0:2
00:00Saint-Malo - Chateaubriant 2:0
00:00Virois - Boulogne 1:0
00:30Lorient II - Granville 3:2
01:00Stade Briochin - Aubervilliers 2:0

PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan D

23:00Feignies-Aulnoye - Colmar 3:3
00:00Auxerre II - St Quentin 5:0
00:00Biesheim - Bourg en Bresse 0:2
00:00FC 93 - Fleury-Merogis 1:4
00:00Macon - Besancon 0:0

PERANCIS: Divisi 2 Wanita

00:00Nantes W - Orleans W 2:2
19:00Metz W - Strasbourg W -:-
21:00Le Mans W - Thonon Evian W -:-
21:00Marseille W - Lens W -:-
21:00Montauban W - Nice W -:-
21:00Rodez W - Albi-Marssac W -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

02:00Los Chankas - Sport Huancayo 6:0
70'ADT Tarma - Cesar Vallejo 1:0
73'Carlos Mannucci - Cajamarca 1:0
00:00Sporting Cristal - Cusco -:-

PERU: Liga 2

02:00Santos - Moquegua 1:0
04:00TertundaAD Cantolao - Binacional -:-
04:00TertundaComerciantes - Dep. Municipal -:-
04:00TertundaDeportivo Coopsol - Santos -:-
04:00TertundaJuan Pablo II - Alianza Huanuco -:-
04:00TertundaMoquegua - U. San Martin -:-
04:00TertundaPirata - ADA Jaen -:-
04:00TertundaSan Marcos - Carlos Stein -:-
04:00TertundaUnion Huaral - Juan Aurich -:-

PERU: Liga Wanita

23:30FBC Melgar W - Alianza Lima W 1:2
04:00Killas W - Dep. Municipal W -:-
23:30U. de Deportes W - AD Cantolao W -:-

POLAND: Ekstraklasa

23:30Ruch - Widzew Lodz 2:3
02:00Zaglebie - Jagiellonia 1:2
18:30Cracovia - Puszcza -:-
21:00LKS Lodz - Lech Poznan -:-
23:30Legia - Slask Wroclaw -:-

POLAND: Divisi 1

23:30Leczna - Lechia Gdansk 0:1
02:00Odra Opole - Chrobry Glogow 3:0
18:40Arka Gdynia - Plock -:-
21:00Legnica - Motor Lublin -:-
00:00Termalica B-B. - GKS Katowice -:-

POLAND: Divisi 2

23:30Sandecja Nowy S. - Hutnik Krakow 0:1
18:00Lech Poznan II - S. Wola -:-
19:00Stezyca - GKS Jastrzebie -:-
20:00Kotwica Kolobrzeg - LKS Lodz II -:-
20:00Zaglebie II - Chojniczanka -:-

POLAND: III Liga - Kumpulan I

23:00Skierniewice - Legia II 4:0
23:00Swit - Bron Radom 0:0
23:00T. Mazowiecki - Wikielec 3:0
23:00Warta Sieradz - Legionowo 2:2
00:00Sulejowek - Jagiellonia II 1:0

POLAND: III Liga - Kumpulan II

23:00Sroda - Pogon Szczecin II 1:2
23:00Swit Skolwin - Cartusia Kartuzy 2:0

POLAND: III Liga - Kumpulan III

23:00Jelenia Gora - Unia Turza Slaska 2:1
23:00Zielona Gora - Goczalkowice Zdroj 0:2
23:00Kluczbork - Carina Gubin -:-

POLAND: III Liga - Kumpulan IV

23:00Wisloka Debica - Unia Tarnow 2:1

POLAND: Liga Remaja Sentral

17:00Zaglebie B19 - Arka Gdynia B19 -:-
18:00Gornik Z. B19 - Rakow Czestochowa B19 -:-
18:00Jagiellonia B19 - Cracovia B19 -:-
18:00Pogon Szczecin B19 - Odra Opole B19 -:-

POLAND: Ekstraliga Wanita

19:00Stomilanki Olsztyn W - Pogon Szczecin W -:-

PORTUGAL: Liga Portugal

01:00Boavista - Estrela 1:1
03:30Braga - Vizela 2:1
22:30Chaves - Estoril -:-
22:30FC Famalicao - Portimonense -:-

PORTUGAL: Liga Portugal 2

18:00Oliveirense - Os Belenenses -:-
21:00Academico Viseu - Mafra -:-
22:30Vilaverdense - Maritimo -:-

PORTUGAL: Liga 3 - Kumpulan Promosi

00:00Alverca - Felgueiras 1:1
02:00Varzim - Atletico CP 1:1

PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Kumpulan Promosi

23:00AD Limianos - Sao Joao de Ver -:-
23:00Lusitania - Moncarapachense -:-
23:00Pevidem - Amarante -:-
23:00Setubal - Santarem -:-

PORTUGAL: Campeonato Nacional B19 - Kumpulan Kejohanan

23:00Benfica B19 - Guimaraes B19 1:2
23:00SC Farense B19 - Sporting B19 1:2

PORTUGAL: Campeonato Nacional B19 - Kumpulan Penyingkiran

23:00Academica B19 - Estoril B19 0:0
23:00Belenenses B19 - Alverca B19 2:1
23:00Chaves B19 - Ferreira B19 5:3
23:00Gil Vicente B19 - Rio Ave B19 1:2
23:00Maritimo B19 - LFC Lourosa B19 3:0
23:00Setubal B19 - Torreense B19 1:2
23:00Vizela B19 - Boavista B19 3:1

PORTUGAL: Taça de Portugal Wanita

23:00Racing Power W - Braga W -:-
00:15Sporting W - Benfica W -:-

QATAR: Divisi 2

23:30Al Mesaimeer - Al-Waab 2:1
23:30Al Sailiya - Al Khor 0:2
23:30Al-Shahaniya - Al-Kharitiyath 3:1
23:30Lusail - Al Bidda 1:1

REPUBLIK CONGO: Ligue 1

22:00Etoile du Congo - Nathalys -:-
01:00Kondzo - Cheminots -:-
22:00Leopard - Diables Noirs -:-
22:00V.Club Mokanda - JS Talangai -:-

REPUBLIK CZECH: 1. Liga

00:00Teplice - Ceske Budejovice 2:2
21:00FK Pardubice - Mlada Boleslav -:-
21:00Liberec - Hradec Kralove -:-
21:00Slavia Prague - Sigma Olomouc -:-
00:00Slovacko - Plzen -:-

REPUBLIK CZECH: FNL

23:00Lisen - Sigma Olomouc B 1:2
23:00Pribram - Taborsko 1:1
16:15Zizkov - Chrudim -:-
23:00Jihlava - Sparta Prague B -:-
23:00Kromeriz - Dukla Prague -:-
23:00Varnsdorf - Prostejov -:-
00:00Opava - Vlasim -:-

REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan A

00:00Karlovy Vary - Hostoun 6:2
16:15Bohemians 1905 B - Taborsko akademie -:-
16:15Dukla Prague B - Slavia Prague B -:-
16:30Plzen B - Admira Prague -:-
23:00Povltavska FA - Vltavin -:-

REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan B

23:00Ceska Lipa - Pardubice B 3:1
23:00Velvary - Zapy 1:1
16:15Chlumec nad Cidlinou - Banik Most-Sous -:-
16:15Hradec Kralove B - Mlada Boleslav B -:-
16:15Liberec B - Jablonec B -:-
17:00Teplice B - Usti nad Labem -:-
23:00Brozany - Zivanice -:-

REPUBLIK CZECH: MSFL

16:15Slovacko B - Hodonin -:-
16:15Unicov - Karvina B -:-
16:30Zlin B - Frydlant n. O. -:-

REPUBLIK CZECH: Divisi A

23:00Horovice - Viktoria Marianske Lazne 0:1
23:00Rokycany - Katovice 2:0
23:00Sobeslav - FK Komarov 5:2
23:00Tachov - Doubravka 1:0
16:00Pribram B - Aritma Prague -:-
16:30Domazlice B - Sokolov -:-
22:00Jindrichuv Hradec - TJ Klatovy -:-

REPUBLIK CZECH: Divisi B

23:00FK Ostrov - Meteor Prague 2:0
23:00Nespeky - Cesky Brod 1:2

REPUBLIK CZECH: Divisi C

23:00Usti nad Orlici - Spoje Prague 2:1
23:00Vysoke Myto - Slavia Hradec 2:1
23:00Caslav - Hlinsko -:-
23:00FK Turnov - Benatky -:-
23:00Novy Bydzov - Dobrovice -:-
23:00Trutnov - Kosmonosy -:-

REPUBLIK CZECH: Divisi D

16:15Brno B - Velke Mezirici -:-
21:00Humpolec - Tasovice -:-
22:00Pelhrimov - Zdirec n. D. -:-
22:00Polna - Breclav -:-
22:00Zdar nad Sazavou - Slovan Havlickuv Brod -:-

REPUBLIK CZECH: Divisi E

22:00Kozlovice - Batov -:-
22:00Vsechovice - Strani -:-

REPUBLIK CZECH: Divisi F

16:15Havirov - Jesenik -:-
21:00Krnov - Sumperk -:-
22:00Bilovec - Bohumin -:-
22:00Frenstat p. R. - Vratimov -:-

REPUBLIK CZECH: Jihocesky KP

23:00Drazice - Protivin 0:2
23:00Milevsko - Malse Roudne 1:3
16:30Trebon - Trhove Sviny -:-
21:00Trebetice - FC Semice -:-

REPUBLIK CZECH: Jihomoravsky KP

22:30Moravska Slavia - Mutenice -:-
22:30Rajecko - Sparta Brno -:-
22:30Rajhradice - Kurim -:-

REPUBLIK CZECH: Karlovarsky KP

23:00Chodov - Viktoria Marianske Lazne B 3:0
23:00Hroznetin - Touzim 2:1
23:00Union Nove Sedlo - Vintirov 7:0
16:00Karlovy Vary B - Banik Kralovske Porici -:-
23:00FK Ostrov B - Citice -:-

REPUBLIK CZECH: Kralovehradecky KP

23:00Nachod - Solnice 0:2
20:00Chlumec nad Cidlinou B - Libcany -:-
20:00Rychnov nad Kneznou - Jaromer -:-
23:00Cerveny Kostelec - Tyniste nad Orlici -:-
23:00Horice - Trebes -:-
23:00Police nad Metuji - Ceska Skalice -:-

REPUBLIK CZECH: Liberecky KP

23:00Chrastava - Novy Bor 6:0
23:00Sedmihorky - Lomnice nad Popelkou 0:2
23:00Zelezny Brod - Straz p. Ralskem 4:4
23:00Visnova - Slovan Hradek nad Nisou -:-

REPUBLIK CZECH: Moravskoslezsky KP

22:00Kravare - Moravan Oldrisov -:-
22:00Pusta Polom - Stonava -:-
22:00Vresina - Orlova -:-

REPUBLIK CZECH: Olomoucky KP

22:00Bohunovice - Mohelnice -:-
22:00Cechovice - Zabreh -:-
22:00Konice - Urcice -:-
22:00Medlov - Postrelmov -:-
22:00Rapotin - SK Lipova -:-
22:00Velke Losiny - Belotin -:-

REPUBLIK CZECH: Pardubicky KP

23:00Ceska Trebova - Prosetin 3:0
23:00Chocen - SK Pardubicky 1:0
23:00Holice - Moravany 2:0
23:00Libisany - Horni Redice 6:5
23:00Litomysl - Lanskroun 0:0
23:00Prelouc - Svitavy 2:2
23:00Hermanuv Mestec - Vysoke Myto B -:-

REPUBLIK CZECH: Plzensky KP

23:00Chotikov - Nepomuk 4:1
23:00Myto - Kaznejov 4:1
23:00Vejprnice - Stribro 5:0
22:00Holysov - Plzen-Cernice -:-
23:00Zruc - Kosutka Plzen -:-

REPUBLIK CZECH: Prazsky prebor

23:00Dolni Chabry - Zizkov B 1:1
23:00Predni Kopanina - CAFC P. 2:1
23:00Stresovice - Podoli Praha 3:2

REPUBLIK CZECH: Stredocesky KP

23:00Dobris - Mnichovohradistsky SK 4:0
23:00Povltavska FA B - Tuchlovice 2:1
23:00Tochovice - Pruhonice 3:1
23:00Poricany - Velim -:-
23:00Sedlcany - SK Doksy -:-

REPUBLIK CZECH: Ustecky KP

23:00Brna - Banik Most - Sous B 2:4
23:00FK Jilove - Cernovice 2:0
23:00Vilemov - Zatec 7:2

REPUBLIK CZECH: Vysocina KP

16:30Sapeli Polna - Zdar nad Sazavou B -:-
22:00Ledec nad Sazavou - FS Trebic -:-
22:00Nova Ves - Chotebor -:-

REPUBLIK CZECH: Zlinsky KP

22:00Borsice - Slusovice -:-
22:00Stitna nad Vlari - Hrachovec -:-

REPUBLIK DEMOKRATIK CONGO: Ligue 1 - Kumpulan Kejohanan

21:00AS Maniema - Don Bosco -:-
21:00TertundaMazembe - Dauphins Noirs -:-
22:30AS Vita Club - Lubumbashi Sport -:-

REPUBLIK DOMINIKA: LDF

04:00Delfines Del Este - Moca 2:2
4'San Cristobal - Cibao 0:0
22:00Atlantico - Vega Real -:-

REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Super

19:00Henan Songshan Longmen - Qingdao Hainiu -:-
19:35Meizhou Hakka - Shanghai Port -:-
20:00Beijing Guoan - Qingdao West Coast -:-

REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Jia

15:30Dalian Yingbo - Yanbian Longding -:-
15:30Foshan Nanshi - Chongqing Tonglianglong -:-
19:30Guangzhou FC - Wuxi Wugou -:-
19:30Nanjing City - Suzhou Dongwu -:-

REPUBLIK RAKYAT CHINA: Piala FA

14:30Fuzhou Changle Jingangtui - Hunan Billows -:-
14:30Qingdao Elite - Hubei Istar -:-
15:00Shanghai Shenshui - Haikou Mingcheng -:-
15:30Qujing Yibu - Guangxi Hengchen -:-

REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Super Wanita

15:00Changchun Dazhong Zhuoyue W - Yongchuan Chashan W -:-
15:00Guangdong Meizhou W - Beijing Beikong W -:-
15:00Shaanxi Changan W - Hainan Qiongzhong W -:-
15:00Zhejiang W - Jiangsu Suning W -:-

ROMANIA: Liga 1 - Kumpulan Kejohanan

01:30FCSB - FC Rapid Bucuresti 2:2
00:00Sepsi - Univ. Craiova -:-

ROMANIA: Liga 1 - Kumpulan Penyingkiran

21:00Otelul - Universitatea Cluj -:-

ROMANIA: Liga 2 - Kumpulan Kejohanan

16:00Sevisul Selimbar - Unirea Slobozia -:-
18:30Gloria Buzau - Miercurea Ciuc -:-

ROMANIA: Liga 1 Wanita - Kumpulan Kejohanan

18:00Politehnica Timisoara W - Farul Constanta W -:-

ROMANIA: Liga 1 Wanita - Kumpulan Penyingkiran

16:00Targu Mures W - Banat W -:-
20:00Gloria 2018 Bistrita W - CSM Alexandria W -:-

RUSIA: Liga Premier

00:30CSKA Moscow - Akhmat Grozny 1:2
19:00Pari NN - Dynamo Moscow -:-
21:15Zenit - Orenburg -:-
23:15Sochi - Ural -:-

RUSIA: FNL

23:00Torpedo Moscow - Arsenal Tula 1:1

RUSIA: FNL 2 - Divisi B - Kumpulan 2

17:00Spartak Moscow 2 - Dynamo Moscow 2 -:-
19:00Rodina Moscow B21 - Dynamo Petersburg -:-
19:00Zenit 2 - Dynamo Vologda -:-
20:00Znamya Truda - Tver -:-
22:00Baltika 2 - Yenisey 2 -:-

RUSIA: FNL 2 - Divisi B - Kumpulan 3

11:00Dynamo Vladivostok - Kvant -:-
13:00Sakhalin - Kolomna -:-
18:00Khimki 2 - SKA Khabarovsk 2 -:-
18:00Tambov - Salyut-Belgorod -:-
19:00Arsenal Tula 2 - Kosmos -:-
19:00Kompozit - FK Orjol -:-
19:00Penza - Ryazan -:-

RUSIA: FNL 2 - Divisi B - Kumpulan 4

20:00Uralets Nizhny Tagil - Dynamo Barnaul -:-

RUSIA: Divisi Supreme Wanita

16:30Zvezda 2005 W - Spartak Moscow W -:-
20:00Krasnodar W - Chertanovo M. W -:-

RWANDA: Liga Premier

21:00Etincelles - Muhazi United -:-
21:00Gorilla - Musanze -:-
21:00Mukura Victory Sports - AS Kigali -:-

RÉUNION: Regionale 1

19:30Saint-Louisienne - Sainte Rose -:-
19:30Sainte-Suzanne - Saint-Denis -:-
19:30Tamponnaise - Piton -:-
19:30Trois Bassins - Ravine Blanche -:-
19:45Jeanne d'Arc - Excelsior -:-
19:45Saint-Pierroise - St. Louis -:-
20:00JS Gauloise - Saint-Pauloise FC -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

21:00Juvenes/Dogana - San Giovanni -:-
21:00Libertas - Pennarossa -:-
00:15Folgore - San Marino Academy B22 -:-

SCOTLAND: Liga Satu

00:30Cove Rangers - Alloa 2:3

SCOTLAND: Piala Scotland

22:00Rangers - Hearts -:-

SCOTLAND: SWPL 1 Wanita - Kumpulan Kejohanan

20:00Hibernian W - Glasgow City W -:-
20:00Partick W - Rangers W -:-
23:10Celtic W - Hearts W -:-

SCOTLAND: SWPL 1 Wanita - Kumpulan Penyingkiran

23:00Dundee Utd W - Aberdeen W -:-
23:00Hamilton W - Spartans LFC W -:-
23:00Motherwell W - Montrose W -:-

SEPANYOL: LaLiga2

00:30Elche - Gijon 2:1
03:00Huesca - Zaragoza 1:2
20:00Espanyol - FC Andorra -:-
22:15CD Eldense - Albacete -:-
22:15Eibar - Alcorcon -:-
00:30Mirandes - Burgos CF -:-

SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 1

23:00Sabadell - Cornella 2:1
00:00Teruel - Sestao 1:0
01:00Dep. La Coruna - Cultural Leonesa 2:0
02:00Rayo Majadahonda - Tarazona 0:0
18:00Gimnastic - Celta Vigo B -:-
22:00Barcelona B - Lugo -:-
00:00Arenteiro - Ponferradina -:-
00:00R. Union - Unionistas -:-
00:00SD Logrones - Osasuna B -:-

SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 2

00:00Algeciras - Antequera 2:3
02:00Real Madrid B - Alcoyano 3:1
02:00Sanluqueno - Recreativo Huelva 1:0
18:00Ceuta - Baleares -:-
18:00Granada CF B - San Fernando -:-
18:00Malaga - Murcia -:-
18:00Melilla - Merida -:-
18:00UD Ibiza - Atl. Madrid B -:-
00:00CF Intercity - Cordoba -:-
00:00Linares - Castellon -:-

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 1

23:00Coruxo FC - Dep. Fabril 1:2
18:00Cayon - Torrelavega -:-
18:00Rayo Cantabria - Arandina -:-
23:00Guijuelo - Racing Club Villalbes -:-
23:00Langreo - Valladolid Promesas -:-
23:00Pontevedra - Ourense CF -:-
00:00Marino de Luanco - Zamora -:-
00:00Real Aviles - Covadonga -:-

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 2

23:00AD San Juan - Mutilvera 3:0
01:00Real Sociedad C - Ath Bilbao B 0:0
18:00Arenas Club de Getxo - Zaragoza B -:-
18:00Brea - Utebo FC -:-
23:00Calahorra - Valle Egues -:-
23:00Gernika - Logrones -:-
23:00Naxara - Barbastro -:-
23:00Tudelano - Izarra -:-
00:00Barakaldo - Alaves B -:-

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 3

00:00La Nucia - Manresa 2:0
02:00Alzira - Valencia B 2:1
18:00CE Europa - Badalona Futur -:-
18:00Hercules - Santa Eulalia -:-
18:00Penya Indep. - Espanyol B -:-
23:00Cerdanyola - Lleida -:-
00:00Sant Andreu - Torrent -:-
00:00Terrassa - Saguntino -:-

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 4

17:00Antoniano - CD Estepona -:-
17:30Betis B - Aguilas FC -:-
17:30La Union - Ciudad Real -:-
18:00Cartagena B - Cadiz B -:-
18:00UCAM Murcia - San Roque -:-
18:00Velez - Sevilla B -:-
23:00Palo - Racing Cartagena MM -:-
00:00Orihuela - Linense -:-
00:00Yeclano - Marbella -:-

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 5

00:00Guadalajara - Villanovense 1:2
18:00San Sebastian Reyes - Mensajero -:-
18:00Union Adarve - Getafe B -:-
18:00Ursaria - Numancia -:-
18:30Montijo - CD Badajoz -:-
19:00San Fernando - Navalcarnero -:-
23:00CF Talavera - Illescas -:-
23:30Cacereno - Atl. Paso -:-
00:00Gimnastica Segoviana - Llerenense -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 1

23:30Gran Pena - Barbadas-Bentraces 1:1
01:30Rapido de Bouzas - Polvorin 1:2
18:00Viveiro - Estradense -:-
18:15Atletico Arteixo - Silva SD -:-
23:00Arzua - Paiosaco -:-
00:00Alondras - Sarriana -:-
00:00Somozas - Betanzos -:-
00:00UD Ourense - Arosa SC -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 2

18:00Gijon B - Llanes -:-
18:00Gijon Industrial - Praviano -:-
18:00Lealtad - Union Club Ceares -:-
18:00Lenense - Llanera -:-
18:00Real Titanico - Barcia -:-
23:00Basico Urraca - Aviles Stadium -:-
23:30CD Colunga - L'Entregu -:-
23:30Tuilla - Luarca -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 3

23:00Atletico Albericia - Revilla 2:1
23:00UD Samano - Atletico Mineros 3:0
01:00Solares - Escobedo 0:3
18:00Guarnizo - Siete Villas -:-
22:30Velarde - CD Colindres -:-
23:00Castro - Bezana -:-
23:00Tropezon - Vimenor -:-
23:00UC Cartes - Torina -:-
00:00Naval Reinosa - Laredo -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 4

23:00Durango - Derio 0:1
23:00Lagun Onak - Portugalete 2:2
23:00Padura - Touring KE 1:0
23:15SD Leioa - Anaitasuna FT 0:0
00:00SD Deusto - Aurrera Ondarroa 3:0
19:00Anorga - Urduliz -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 5

23:30Rapitenca - Vilassar de Mar 2:2
17:45Grama - Pobla Mafumet -:-
18:00Castelldefels - Vilafranca -:-
18:00Mollerussa - Girona B -:-
18:00Prat - Reus FCR -:-
18:00San Cristobal CP - Peralada -:-
18:30L Hospitalet - FC L'escala -:-
22:30Olot - UE Tona -:-
23:30Badalona - Montanesa -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 6

23:00Gandia - Torrellano 4:0
23:00Jove - Castellonense 0:0
23:00Silla CF - Ontinyent 1931 -:-
23:30Acero - Levante B -:-
23:30Soneja - Atzeneta -:-
00:00Patacona - Villarreal C -:-
00:00Rayo Ibense - Ilicitano -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 7

17:30Ad Torrejon - Alcorcon B -:-
17:30Collado Villalba - Tres Cantos -:-
17:30Leganes B - Pozuelo de Alarcon -:-
17:30Parla - CD Mostoles -:-
17:30Trival Valderas - Villanueva -:-
18:00Colonia M. - Rayo Vallecano B -:-
18:00Las Rozas - Canillas -:-
18:00RSD Alcala - Real Madrid C -:-
00:00Galapagar - Paracuellos Antamira -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 8

23:30Atletico Astorga - Villaralbo 2:0
23:30Burgos CF B - Leonesa B 0:2
23:30Mirandes B - Palencia CA 1:0
00:00Palencia CF - Almazan 3:1
23:00Atl. Tordesillas - Salamanca -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 9

00:00Ejido - Huetor Tajar 0:0
00:00Torre del Mar - Malaga City 0:0
18:00Almeria B - Jaen -:-
18:00CP Almeria - CD Torreperogil -:-
18:00Juventud Torremolinos - Huetor Vega -:-
19:00Mancha - Atletico Melilla -:-
00:00Maracena - Arenas Armilla -:-
00:00Rincon - Malaga B -:-
00:00Torredonjimeno - Motril -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 10

23:00La Palma - Ceuta B 1:2
00:00Puente Genil - Conil 2:0
01:00Bollullos - Cartaya 2:2
01:00Ciudad de Lucena - Atletico Espeleno 1:0
17:30CD Gerena - Sevilla C -:-
18:00Coria C.F. - Xerez CD -:-
23:00Pozoblanco - CD Utrera -:-
00:00Ayamonte - Cordoba B -:-
00:00Xerez D.F.C. - Cabecense -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 11

23:00Llosetense - Felanitx 1:2
23:00Manacor - Arenal 3:1
18:00Mallorca B - Poblense -:-
18:30Portmany - Constancia -:-
22:00Alcudia - Mercadal -:-
23:00Alaior - Collerense -:-
23:00Soller - Inter Manacor -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 12

00:30San Bartolome - Yaiza 1:0
18:00Tenerife B - CD Buzanada -:-
19:00Atletico Victoria - Tamaraceite -:-
19:00Gran Tarajal - Teror -:-
19:00Ibarra - Herbania -:-
19:00Las Palmas B - Arucas -:-
19:30Lanzarote - CD Marino -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 13

17:30Molinense - Deportiva Minera -:-
18:00Plus Ultra - Ciudad Cieza -:-
22:00UCAM Murcia B - Montecasillas -:-
23:00CAP Ciudad de Murcia - Balsicas Atletico -:-
23:30CD Algar - E.G. El Palmar -:-
00:00Caravaca - Racing Murcia -:-
00:00Lorca Deportiva - Pulpileno -:-
00:00Muleno - Real Murcia B -:-
00:30Bullense - Alcantarilla -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 14

17:30CD Calamonte - Fuente de Cantos -:-
18:30Montehermoso - Moralo -:-
18:30Pueblonuevo - Olivenza -:-
18:30Trujillo - Diocesano -:-
00:00CD Coria - Don Benito -:-
00:00Jaraiz - Castuera -:-
00:00Jerez CF - Arroyo -:-
00:00RCP Valverdeno - Azuaga -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 15

23:00CD Ardoi - Pamplona 3:1
23:00Cortes - Ezcabarte 0:1
00:00Lerines - Pena 4:4
22:30CD Cantolagua - Alesves -:-
23:00Cirbonero - Beti Kozkor -:-
23:00Lagunak - Burlades -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 16

23:00Varea - Berceo 3:2
00:00Vianes - River Ebro 2:1
18:00Racing Rioja - Casalarreina -:-
22:30Anguiano - Logrones B -:-
23:00Alfaro - Oyonesa -:-
23:00Tedeon - CDFC Calzada -:-
23:30Arnedo - CCD Alberite -:-
00:00Haro Deportivo - Comillas -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 17

23:15Ebro - Huesca B 1:0
23:00Atletico Monzon - Caspe -:-
23:00CF Illueca - Borja -:-
23:00Carinena - Cuarte -:-
23:00Fuentes - Epila -:-
23:30Ejea - Binefar -:-
23:30Tamarite - Fraga -:-
23:30Utrillas - Calamocha -:-
00:00Almudevar - Belchite 97 -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 18

23:30Tarancon - Toledo 1:0
00:00Azuqueca - Villarrubia 1:2
18:00Socuellamos - Marchamalo -:-
23:00Torrijos - Conquense -:-
23:00Villarrobledo - Villacanas -:-
00:00La Solana - Albacete B -:-
00:00Puertollano C.F. - San Clemente -:-
00:00Quintanar del Rey - Cazalegas -:-
00:00Tomelloso - Huracan de Balazote -:-

SEPANYOL: Liga F Wanita

00:00Madrid C. W - Athletic Bilbao W 2:1
18:00Atletico Madrid W - Betis W -:-
20:00Villarreal W - Sevilla W -:-
22:00Valencia W - Real Sociedad W -:-

SEPANYOL: Primera Federacion Wanita

18:00Alaves W - CE Europa W -:-
18:00Atl. Madrid B W - Alhama W -:-
18:00Barcelona B W - Espanyol W -:-
18:00CA Osasuna W - DUX Logrono W -:-
18:00Dep. La Coruna W - Cacereno W -:-
18:00Madrid C. B W - Albacete W -:-
18:00SE AEM W - Athletic Bilbao B W -:-

SERBIA: Liga Super - Kumpulan Kejohanan

00:00Crvena zvezda - Partizan 3:2

SERBIA: Liga Super - Kumpulan Penyingkiran

22:00Sp. Subotica - Javor -:-

SERBIA: Prva Liga - Kumpulan Kejohanan

22:00OFK Beograd - Jedinstvo U. -:-
00:00Macva - Graficar Beograd -:-

SERBIA: Prva Liga - Kumpulan Penyingkiran

23:00Dubocica - Sloboda -:-
00:00Metalac - Radnicki Beograd -:-

SERBIA: Liga Srpska - Belgrade

22:30BASK - Teleoptik -:-
22:30Jedinstvo Surcin - Radnicki Obrenovac -:-
22:30Padinska Skela - Sindjelic B. -:-

SERBIA: Liga Srpska - Vojvodina

17:00Omladinac NB - Zeleznicar Indjija -:-
22:30Borac Sajkas - Podunavac Belegis -:-

SERBIA: Liga Srpska - Timur

22:30SFS Borac - Djerdap -:-
22:30Timocanin - Trayal Krusevac -:-
22:30Zitoradja - Vlasina -:-

SERBIA: Liga Srpska - Barat

22:00Vrelo Sport - Mladi Radnik -:-

SIERRA LEONE: Liga Premier

00:15TertundaKholifa Stars - Lamboi -:-
00:15TertundaLuawa - Kahunla -:-
00:15TertundaMighty Blackpool - Real Republicans -:-
00:15TertundaPorts Authority - Bhantal -:-
00:15Wusum Stars - SLIFA -:-
00:15TertundaDiamond Stars - Bai Bureh Warriors -:-
00:15TertundaEast End Lions - Bo Rangers -:-
00:15TertundaFreetown City - Wusum Stars -:-
00:15Kahunla - Bai Bureh Warriors -:-
00:15TertundaKallon - Old Edwardians -:-
00:15Old Edwardians - Kholifa Stars -:-

SLOVAKIA: Nike liga - Kumpulan Kejohanan

00:00Dun. Streda - Ruzomberok 0:0
23:30Trnava - Slovan Bratislava -:-

SLOVAKIA: Nike liga - Kumpulan Penyingkiran

00:00Michalovce - Skalica 1:3
00:00Z. Moravce-Vrable - Banska Bystrica 0:1

SLOVAKIA: 2. liga

16:30Zilina B - Myjava -:-

SLOVAKIA: 3. Liga - Timur

17:00Slavia TU Kosice - Lubovna -:-
22:30Filakovo - MSK Lucenec -:-
22:30Kalinovo - Spisske Podhradie -:-
22:30Rimavska Sobota - Snina -:-
22:30Stropkov - Lipany -:-

SLOVAKIA: 3. Liga - Baratv

22:30Podkonice - Dubnica -:-
22:30Sala - Malacky -:-
22:30Velke Ludince - Sered -:-

SLOVAKIA: 4. liga - Bratislava

23:00Domino - Nova Dedinka 2:2
23:00Dunajska Luzna - Pezinok -:-
23:00Ivanka pri Dunaji - NSK 1922 Bratislava -:-
23:00Rovinka - Rohoznik -:-
23:00Rusovce - Bernolakovo -:-
23:00Slovan Most - Vrakuna B. -:-
23:00Tomasov - Inter Bratislava -:-

SLOVAKIA: 4. liga - Tengah

16:30OSK Besenova - Medzibrod -:-
22:00Lip. Stiavnica - Krasno -:-
22:00Sokol Zubrohlava - Cadca -:-

SLOVAKIA: 4. liga - Timur

22:00Lokomotiva Kosice - Mladost Kalsa -:-
22:00Medzev - FK Cana -:-
22:00Pavlovce n. Uhom - Rudnany -:-
22:00Raslavice - Gerlachov -:-
22:00Velky Saris - Kechnec -:-

SLOVAKIA: 4. liga - Barat

22:00Crystal - Imel -:-
22:00FK TJ Lokomotiva Kozarovce - Trstice -:-
22:00Gbely - Blava -:-
22:00Pata - Gabcikovo -:-
22:00Stankovce - Trebatice -:-
22:00Z. Moravce-Vrable B - Levice -:-

SLOVAKIA: 1. Liga Wanita - Kumpulan Penyingkiran

23:00Petrzalka W - Trencin W 1:2

SLOVENIA: Prva liga

23:30O. Ljubljana - Aluminij 5:0
21:00Maribor - Rogaska -:-
23:30Celje - Domzale -:-

SLOVENIA: 2. SNL

23:00Bilje - Nafta 0:2
23:00Fuzinar - ND Gorica 0:2
23:00Grosuplje - Jadran Dekani -:-
23:00Primorje - Ilirija -:-
23:00Tabor Sezana - Bistrica -:-

SLOVENIA: 3. SNL - Timur

00:00Dobrovce - Ljutomer 3:1
00:30Brezice - Korotan 4:1
22:30NK Smartno - Race -:-

SLOVENIA: 3. SNL - Barat

23:00Dob - Ljubljana Svoboda 1:0
23:00Dren Vrhnika - Ziri 3:0
23:00Jesenice - Izola 0:0
23:00NK Sobec Lesce - Fama Vipava 0:0
23:00Skofja Loka - Sencur 2:2
23:00Slovan Ljubljana - NK Adria 5:0
23:00Brda - Kocevje -:-

SLOVENIA: 1. SZNL Wanita - Kumpulan Kejohanan

19:00Mura W - Olimpija W -:-

SLOVENIA: 1. SZNL Wanita - Kumpulan Penyingkiran

17:00Gazon W - Drava W -:-
21:00Primorje W - Cerklje W -:-

SOMALIA: Liga Nasional

20:30Dekedda - Midnimo -:-

SURINAME: SML

04:30Inter Moengotapoe - Flora -:-
07:00Robinhood - Broki -:-

SWEDEN: Allsvenskan

23:30Malmo FF - Vasteras SK 1:0
20:00AIK - Djurgarden -:-
20:00GAIS - Mjallby -:-
22:30Hacken - Hammarby -:-
22:30Halmstad - Brommapojkarna -:-

SWEDEN: Superettan

19:00Oddevold - Gefle -:-
21:00Brage - Landskrona -:-

SWEDEN: Divisi 1 - Norra

19:00Pitea - Orebro Syr. -:-
21:00Taby - Umea FC -:-
22:00Karlbergs - Hammarby TFF -:-

SWEDEN: Divisi 1 - Södra

19:00Tvaaker - Olympic -:-
21:00Falkenberg - Norrby -:-
21:00Ljungskile - Torns -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Norrland

19:00IFK Ostersund - IFK Lulea -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Norra Götaland

20:00Kumla IFK - Saffle SK -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Norra Svealand

23:00Gute - Viggbyholms 3:1
19:00Jarfalla - Sandvikens AIK -:-
22:00FC Arlanda - Hudiksvall -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Södra Götaland

22:00Karlshamn - IFK Berga -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Södra Svealand

19:00Enskede - Mjolby AI FF -:-
19:00Huddinge - Arameisk-Syrianska -:-
20:30Sylvia - Sleipner -:-
21:00BK Ljungsbro - Nacka Iliria -:-
00:00IFK Eskilstuna - Syrianska -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Västra Götaland

19:00Varbergs GIF - Qviding -:-
20:00Savedalen - BK Astrio -:-
21:00Tord - Hittarp -:-
22:00Frolunda - Ockero -:-

SWEDEN: Allsvenskan Wanita

19:00Hammarby W - IF Brommapojkarna W -:-
21:00Kristianstad W - Malmo W -:-
21:00Trelleborg W - Pitea W -:-

SWEDEN: Elitettan Wanita

20:00Kalmar W - Malmo FF W -:-
20:00Lidkopings FK W - Sundsvall W -:-
20:00Uppsala W - Eskilstuna United W -:-

SWITZERLAND: Liga Super

00:00Servette - Grasshoppers 1:0
00:00Yverdon - Lausanne Ouchy 3:0
02:30Lugano - Lausanne 2:0
22:30Luzern - Basel -:-
22:30Winterthur - Young Boys -:-
22:30Zurich - St. Gallen -:-

SWITZERLAND: Liga Cabaran

00:00Vaduz - Wil 3:1

SWITZERLAND: Liga Promosi

23:00St. Gallen II - Kriens 3:0
21:00Biel - Servette B21 -:-
22:00Lugano II - Bruhl -:-

SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 1

23:00Echallens - Chenois 1:1
23:00Monthey - Sarraz-Ecleplens 2:2
23:00Oberwallis Naters - Grand-Saconnex 1:1
23:30Pully - Sion II 2:7
23:30Vevey - Meyrin 4:1
20:00Yverdon II - La Chaux-De-Fonds -:-
21:00Coffrane - Terre Sainte -:-

SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 2

00:00Emmenbrucke - Muri 2:2
21:00Langenthal - Muttenz -:-

SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 3

23:00Freienbach - Uzwil 0:4
23:00Winterthur II - Mendrisio 4:0
00:00Grasshopper II - Eschen 1:0
00:00Kosova - Tuggen 1:5
20:00Gossau - Kreuzlingen -:-

SÃO TOMÉ DAN PRÍNCIPE: Campeonato Nacional

23:00Agrosport - Juba 2:0
23:00Alianca Nacional - CD Guadalupe 2:1
23:00Inter Bom-Bom - 6 de Setembro 0:1
23:00Caixao Grande - Vitoria do Riboque -:-
23:00Trindade - Praia Cruz -:-
23:00UDRA - Palmar -:-

TAJIKISTAN: Liga Vysshaya

23:00CSKA-Pomir Dushanbe - Ravshan 0:0
23:00Istiqlol Dushanbe - Kuktosh 6:0
21:00Regar-TadAZ - Khujand -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

19:00Tabora United - Geita Gold -:-
21:00Singida Fountain Gate - Mashujaa -:-
00:00Azam - Ihefu -:-

THAILAND: Liga Thai 1

18:30Muang Thong Utd - Lamphun Warrior -:-
19:00Prachuap - Sukhothai -:-
20:00Nakhon Pathom - Bangkok Utd -:-

THAILAND: Liga Thai 2

18:30Chiangmai FC - Chainat -:-
19:00Rayong FC - Samut Prakan City -:-
19:30Kanchanaburi - Chiangmai Utd -:-
20:00Krabi - Lampang -:-

TOGO: Championnat National

23:30ASC Kara - Gbikinti Bassar 1:0
22:00TertundaASC Kara - Gbohloe-Su -:-
22:00TertundaBarracuda - Tambo -:-
22:00TertundaDoumbe - Binah -:-
22:00TertundaDynamic Togolais - Gbikinti Bassar -:-
22:00TertundaEntente II - Kakadl -:-
22:00TertundaGomido - Espoir -:-
22:00TertundaOTR - Semassi -:-
22:00TertundaUnisport - Kara -:-
23:30Dynamic Togolais - Doumbe -:-
23:30Espoir - Barracuda -:-
23:30Gbohloe-Su - Semassi -:-
23:30Gomido - Entente II -:-
23:30Kara - Kakadl -:-
23:30Tambo - OTR -:-
23:30Unisport - Binah -:-

TUNISIA: Piala Tunisia

21:30Alaouite - Korba -:-
21:30Ben Guerdane - Club Africain -:-
21:30Bouchamma - Etoile Sahel -:-
21:30Chebba - ES Djerba -:-
21:30Jeunesse Sportive - US Tataouine -:-
21:30Menzel Kamel - Olympique Beja -:-
21:30Metlaoui - Monastir -:-
21:30Moknine - Sporting Ben Arous -:-
21:30Soliman - Gabes -:-

TURKI: Liga Super

00:00Kayserispor - Trabzonspor 1:2
00:00Samsunspor - Adana Demirspor 1:1
18:30Basaksehir - Rizespor -:-
00:00Antalyaspor - Hatayspor -:-
00:00Galatasaray - Pendikspor -:-
00:00Gaziantep - Kasimpasa -:-

TURKI: 1. Lig

00:00Eyupspor - Boluspor 0:0
18:30Bodrumspor - Sanliurfaspor -:-
21:00Corum - Adanaspor AS -:-
21:00Genclerbirligi - Erzurumspor -:-
00:00Sakaryaspor - Keciorengucu -:-

TURKI: 2. Lig Kumpulan Putih

20:00Adiyaman FK - Trabzon FK -:-
20:00Altinordu - Yeni Mersin Idmanyurdu -:-
20:00Ankara Demirspor - Diyarbekirspor -:-
20:00Beyoglu Yeni Carsi - Vanspor FK -:-
20:00Bucaspor 1928 - Erokspor -:-
20:00Bursaspor - Afyonspor -:-
20:00Kirsehir SK - Kirklarelispor -:-
20:00Nazillispor - Karacabey Belediyespor -:-
20:00Serik Bld. - Zonguldakspor -:-

TURKI: 2. Lig Kumpulan Merah

20:00Aksaray Bld. - Sariyer -:-
20:00Amedspor - Igdir FK -:-
20:00Arnavutkoy Bl. - Fethiyespor -:-
20:00Belediye Derince - Soma Spor -:-
20:00Etimesgut - 24Erzincanspor -:-
20:00Iskenderunspor - Denizlispor -:-
20:00Isparta 32 Spor - Inegolspor -:-
20:00Karaman - Kastamonuspor -:-
20:00Usakspor - Menemenspor -:-

TURKI: 3. Lig Kumpulan 1

20:0052 Orduspor - Kucukcekmece -:-
20:00Edirnespor - Mardin BB -:-
20:00Inegol Kafkas - Tarsus -:-
20:00Karabuk Idmanyurdu - Arguvan -:-
20:00Kepez Bld. - Ayvalikgucu -:-
20:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Gumushanespor -:-
20:00Talasgucu - Hopaspor -:-

TURKI: 3. Lig Kumpulan 2

20:00Anadolu Universitesi - Bulvarspor -:-
20:00Batman Petrolspor - Pazarspor -:-
20:00Elazigspor - Sapanca Genclikspor -:-
20:00Ergene Velimese - Amasyaspor -:-
20:00Karsiyaka - Hacettepe 1945 -:-
20:00Kelkit - Efeler 09 -:-
20:00Silifke - Eynesil -:-

TURKI: 3. Lig Kumpulan 3

20:001922 Konyaspor - Fatsa Bld. -:-
20:00Agri 1970 - Dar. Genclerbirligi -:-
20:00Akhisarspor - Erbaaspor -:-
20:00Bayburt Cenclik - Sivas Dort Eylulspor -:-
20:00Karakopru - Osmaniyespor -:-
20:00Kutahyaspor - Tepecik -:-
20:00Silivrispor - Bornova -:-

TURKI: 3. Lig Kumpulan 4

20:00Adana - Catalca -:-
20:00Bergama FK - Balikesirspor -:-
20:00Cankaya FK - 23 Elazig FK -:-
20:00Sebat Genclikspor - Nevsehir -:-
20:00Siirt Ozel - Kestel -:-
20:00Sultanbeyli - Musspor -:-
20:00Tokat - Bursa -:-

TURKI: Super Lig Wanita

17:00Amed SK W - Hakkarigucu Spor W -:-
17:00Belediyesi W - Adana Idmanyurd W -:-
17:00Fatih Vatan Spor W - ALG Spor W -:-
17:30Gaziantep W - Karagumruk W -:-
19:00Besiktas W - Fomget GSK W -:-
19:00Beylerbeyi W - 1207 Antalyaspor W -:-
19:00Galatasaray W - Karadeniz Ereglispor W -:-
19:00Trabzonspor W - Fenerbahce W -:-

UGANDA: Liga Premier

20:00Villa - Bright Stars -:-

UGANDA: Big League

21:00Booma - Blacks Power -:-
21:00Jinja North - Kataka -:-
21:00Kaaro Karungi - Onduparaka -:-
21:00Lugazi - Kiyinda Boys -:-
21:00Police - Mbale Heroes -:-
21:00Young Elephant - Kigezi HomeBoyz -:-

UKRAINE: Liga Premier

23:00Vorskla Poltava - Kolos Kovalivka 0:2
18:00Veres Rivne - Dnipro-1 -:-
20:30Oleksandriya - LNZ Cherkasy -:-
23:00Dyn. Kiev - Zhytomyr -:-

UKRAINE: Liga Persha - Kumpulan Penyingkiran

17:45FC Chernihiv - Metalist Kharkov -:-
19:15Kremin - Nyva Ternopil -:-

UKRAINE: Liga Persha - Kumpulan Promosi

17:00Epitsentr - Livyi Bereg -:-
18:30Nyva Buzova - Viktoria -:-

UKRAINE: Liga Druha

17:30Zvyagel - Karpaty Lviv 2 -:-
20:00UCSA - Rukh Lviv 2 -:-

UKRAINE: Liga B19

16:00Shakhtar B19 - Zarya B19 -:-
17:00Minaj B19 - Rukh Lviv B19 -:-
22:05Metalist 1925 B19 - Obolon Kiev B19 -:-

URUGUAY: Divisi Primera - Apertura

02:00Boston River - Penarol 1:3
Separuh masaNacional - Rampla Juniors 3:0
07:30Maldonado - Miramar -:-
00:00Fenix - Wanderers -:-

URUGUAY: Divisi Segunda - Torneo Competencia

21:00Juventud - Sud America -:-
22:00Cerrito - Colon -:-

VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura

07:00Inter de Barinas - Monagas -:-
07:00La Guaira - Dep. Tachira -:-

VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura

04:00Dynamo Puerto - Fundacion AIFI 1:1
Separuh masaMaritimo - Atletico La Cruz 0:0

WALES: Cymru Premier - Kumpulan Kejohanan

21:15Caernarfon - Bala -:-
21:15TNS - Connahs Q. -:-
21:15UWIC FC - Newtown -:-

WALES: Cymru Premier - Kumpulan Penyingkiran

21:15Aberystwyth - Pontypridd -:-
21:15Colwyn Bay - Barry -:-
21:15Penybont - Haverfordwest -:-

ZAMBIA: Liga Super

21:00Green Buffaloes - Red Arrows -:-
21:00Green Eagles - Kabwe -:-
21:00Kansanshi - Zanaco -:-
21:00Konkola - MUZA -:-
21:00NAPSA Stars - Mufulira -:-
21:00Prison Leopards - Trident -:-
21:00ZESCO - Mutondo Stars -:-

ZIMBABWE: Liga Bola Sepak Premier

21:00Bulawayo Chiefs - Simba Bhora -:-
21:00Dynamos - TelOne -:-
21:00Highlanders - Chicken Inn -:-
21:00Hwange - Ngezi Platinum -:-
21:00Manica - CAPS Utd -:-

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.