MUAT SEMULA

Bola Keranjang » Hari ini » Semua Perlawanan

AMERIKA SYARIKAT: NBA

08:00Detroit Pistons - Charlotte Hornets -:-
08:00Indiana Pacers - Sacramento Kings -:-
08:00Washington Wizards - Portland Trail Blazers -:-
08:30Boston Celtics - Phoenix Suns -:-
09:00Houston Rockets - Toronto Raptors -:-
09:00Minnesota Timberwolves - Orlando Magic -:-
09:00San Antonio Spurs - Philadelphia 76ers -:-
10:00Utah Jazz - Atlanta Hawks -:-

ASIA: ABL

18:00Singapore Slingers - Eastern Long Lions -:-
20:00Zamboanga Valientes - Macau Black Bears -:-

EROPAH: Liga Eropah

01:45Fenerbahce - Alba Berlin -:-
02:00Monaco - Real Madrid -:-
02:00Zalgiris Kaunas - Partizan -:-
03:00Olympiakos - Anadolu Efes -:-
03:30Baskonia - Panathinaikos -:-
04:00Lyon-Villeurbanne - Virtus Bologna -:-

AMERIKA SYARIKAT: Liga G NBA

08:00Greensboro Swarm - Grand Rapids Gold -:-
08:00Maine Celtics - College Park Skyhawks -:-
09:00Memphis Hustle - Delaware 87ers -:-
09:00Sioux Falls Skyforce - Birmingham Squadron -:-
09:00Wisconsin Herd - Windy City Bulls -:-
11:00Santa Cruz Warriors - Ontario Clippers -:-

AMERIKA SYARIKAT: NCAA

06:00Harvard - Yale -:-
07:00Dartmouth - Brown -:-
07:30Ball State - Eastern Michigan -:-
08:00Iona - Mt. St. Marys -:-
08:00Manhattan - Siena -:-
08:00Pennsylvania - Columbia -:-
08:00Princeton - Cornell -:-
08:00Quinnipiac - Fairfield -:-
08:00Rider - St. Peters -:-
08:00St. Louis - VCU Rams -:-
09:00Niagara - Canisius -:-
10:00Akron - Kent State -:-
10:00San Diego State - Boise State -:-
12:00Nevada - Air Force -:-
12:00UNLV - Fresno State -:-

ARGENTINA: Liga A

08:00Union De Santa Fe - San Lorenzo -:-

ARGENTINA: Liga Femenina Wanita

23:00Riachuelo W - Montmartre W -:-

AUSTRALIA: NBL

14:30Illawarra Hawks - Tasmania JackJumpers -:-
17:00Brisbane Bullets - New Zealand Breakers -:-

AUSTRALIA: WNBL Wanita

15:30Southside W - Sydney W -:-
18:30Perth Lynx W - Townsville W -:-

AUSTRIA: Superliga

22:30BBC Nord - Wels -:-

AUSTRIA: Liga Zweite

02:00Upper Austrian Ballers - Basket Flames -:-
00:00Salzburg - Wagram -:-

AUSTRIA: Superliga Wanita

02:30Flying Foxes W - Vienna Timberwolves W -:-
19:45UBSC-DBBC Graz W - DBB LZ OO W -:-

BAHRAIN: Liga Premier

00:30Al Ittihad - Nuwaidrad -:-

BELARUS: Liga Premier

19:00Impuls - Grodno -:-
19:00Rubon - Minsk 2 -:-
20:00Gomel - Borisfen -:-

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH

23:30Zrinjski Mostar - Slavija -:-

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH Wanita

00:30Orlovi W - Lavovi W -:-

BRAZIL: NBB

06:30Sao Jose - Bauru -:-

BULGARIA: NBL

00:00Yambol - Rilski Sportist -:-
00:30Beroe - Levski -:-

CHILE: LNB

07:30Catolica - Leones de Quilpue -:-

CROATIA: Liga Prva

00:00Kastela - Mladost -:-
00:00Omis - Stoja -:-

DENMARK: Basketligaen

03:00Herlev Wolfpack - Vaerlose -:-

DENMARK: Piala Denmark

23:00Naestved - Randers -:-

DENMARK: Kvindebasketligaen Wanita

03:00Falcon W - Amager W -:-

DUNIA: Liga Juara-juara Amerika

06:00Franca - Obras Sanitarias -:-
08:00Quimsa - Bigua -:-

EROPAH: Liga ABA

01:00Split - Zadar -:-
00:00MZT Skopje - Cedevita Olimpija -:-

EROPAH: Liga BNXT

03:30Circus Brussels - Liege -:-
03:30Limburg - Oostende -:-

EROPAH: Liga Latvia-Estonia

01:00Rakvere Tarvas - BK Ogre -:-
01:30Keila - Betsafe/Liepaja -:-
21:00Latvijas Universitate - Tallinna Kalev -:-
23:00Parnu - Valmiera Glass Via -:-
00:00Rapla - Tartu Ulikool -:-
00:30Prometey - BC Kalev/Cramo -:-

EROPAH: Liga WABA Wanita - Peringkat Pemenang

00:00Athlete Celje W - Duga W -:-

EROPAH: WBBL Wanita

01:00RTU/Merks W - Daugavpils W -:-
21:00TertundaVici Aistes Kaunas W - Kibirkstis W -:-
22:00Liepajas Papirs/LSSS W - Daugavpils W -:-

FILIPINA: Piala Gabenor

16:30NLEX Road Warriors - Phoenix Fuelmasters -:-
18:45Meralco Bolts - Blackwater Bossing -:-

FINLAND: Korisliiga - Peringkat Pemenang

00:30KTP Kotka Basket - Karhu Basket -:-
00:30Kouvot Kouvola - Salon Vilpas -:-
23:00Kataja - Helsinki Seagulls -:-

FINLAND: Korisliiga - Peringkat Pengalah

21:00Pyrinto Tampere - BC Nokia -:-
22:00Lahti Basketball - Kobrat -:-
00:00UU-Korihait Uusikaupunki - Honka -:-

FINLAND: I Divisioona A

02:00ToPo Helsinki - Pyrinto Tampere 2 -:-
00:00Oulu - Helsingin NMKY -:-
00:30Kristika Turku - Huima -:-

FINLAND: Korisliiga Wanita - Peringkat Pemenang

23:00Espoo Team W - Forssan Alku W -:-
23:00PeKa W - Pyrinto W -:-

FINLAND: Korisliiga Wanita - Peringkat Pengalah

21:00Torpan Pojat Helsinki W - HBA-Marsky Helsinki W -:-
21:00Vimpelin Veto W - Lappeenranta W -:-

FINLAND: I Divisioona Wanita

19:00Lahti Basketball W - HBA W -:-

GEORGIA: Liga Super

Suku KeempatBatumi - Cactus Tbilisi 69:53
15:00Gurjaani Delta - Olimpi Tbilisi -:-
17:00Titebi - Mega Tbilisi -:-
19:00Kavkasia - TSU -:-

GREECE: Liga Basket

22:00Peristeri - Apollon Patras -:-
23:00Promitheas - AS Karditsas -:-

GREECE: Liga Elit

22:00FEA Filadelfeia - Ermis Schimatari -:-
23:00Amyntas - AO Triton -:-
23:00Iraklis - Panerythraikos -:-
23:00Kavala - Agriniou -:-
23:00Koroivos - Psychikou -:-
23:00Maroussi - NE Megaridas -:-
23:00Papagou - Aias Evosmou -:-

GREECE: A1 Wanita

19:00Eleftheria W - Panathlitikos W -:-
19:00Esperides Kalliotheas W - PAOK W -:-
19:30Chania W - Panathinaikos W -:-
21:30GAS Evnikos W - Dafni W -:-
23:00Lefkadas W - Giannina W -:-
23:00Olympiakos W - Proteas Voulas W -:-

HUNGARY: NB I. A

01:00KTE-Duna - Alba Fehervar -:-
00:00Soproni KC - Zalakeramia -:-

HUNGARY: NB I. A Wanita

02:30Vasas Csata W - DVTK W -:-

ICELAND: Liga Premier

02:15IR Reykjavik - Grindavik -:-
04:15Keflavik - Breidablik -:-

INDONESIA: IBL

12:30Satya Wacana - Evos Thunder -:-
15:00Hangtuah - Indonesia Patriots -:-
17:30Bima Perkasa Yogyakarta - Satria Muda -:-
20:00Bali United - Surabaya -:-

IRELAND: Liga Super

03:30UCC Demons - Neptune -:-

ISRAEL: Liga Super

00:20Gilboa Galil - Hapoel Haifa -:-

ITALI: Serie A1 Wanita

21:30Sassari W - Campobasso W -:-

JEPUN: Liga.B

12:00Shimane - Hokkaido -:-
13:00Hiroshima D. - Sun Rockers Shibuya -:-
13:00Ryukyu - Toyama -:-
13:05Shiga - NeoPhoenix -:-
14:05Gunma - SeaHorses Mikawa -:-
14:05Ibaraki Robots - Kyoto -:-
14:05Nagoya Fighting Eagles - Akita -:-
14:05Sendai - Diamond Dolphins -:-
14:05Yokohama - Chiba -:-
16:05Alvark - Osaka -:-
16:35Niigata - Utsunomiya Brex -:-
18:05Shinshu - Brave Thunders -:-

JERMAN: BBL

01:00TertundaSyntainics MBC - Alba Berlin -:-
02:00Hamburg - Rostock -:-
03:30Wurzburg - Chemnitz -:-

JERMAN: Pro B

21:00Bayern 2 - Koblenz -:-
22:30Ludwigsburg 2 - OrangeAcademy -:-

JERMAN: DBBL Wanita

21:00Alba Berlin W - Marburg W -:-
00:00Osnabruck W - Saarlouis W -:-

KANADA: U Sports

08:00UPEI - Saint Marys -:-
09:00Brock - Toronto -:-
09:00Guelph - Queens -:-
09:00Lakehead - TMU -:-
09:00Laurentian - Nipissing -:-
09:00UBC Okanagan - Victoria -:-
09:00University of Ottawa - Carleton -:-
10:00Manitoba - Winnipeg -:-
10:00Regina - Calgary -:-
10:00Saskatchewan - Alberta -:-
11:00Lethbridge - MacEwan -:-
11:00Mount Royal - Brandon -:-
11:00UBC - UFV -:-
11:00UNBC - Thompson Rivers -:-

KOREA SELATAN: KBL

13:00Anyang - Seoul Thunders -:-
13:00Mobis Phoebus - Goyang -:-
15:00KoGas - Suwon KT -:-

KOREA SELATAN: WKBL Wanita

17:00Hana 1Q W - Samsung Blue Minx W -:-

KOSOVO: Superliga

00:00Peja - Rahoveci -:-

KOSOVO: Superliga Wanita

00:30Penza W - Trepca W -:-
19:00United Basketball W - Prishtina W -:-
22:00Bashkimi W - Vellaznimi W -:-

LITHUANIA: LKL

23:00Prienai - Nevezis -:-
23:20Jonavos - Rytas -:-

LITHUANIA: NKL - Peringkat Pemenang

22:00Suduva- Mantinga - Kauno Atletas -:-
22:00Telsiai - Zalgiris Kaunas 2 -:-

LITHUANIA: NKL - Peringkat Pengalah

21:00Vilniaus Stekas - Kretinga -:-
22:00Klaipedos Neptunas - Delikatesas Joniskis -:-
22:00Palangos Kursiai - Vilkaviskis -:-

LUXEMBOURG: Liga Total

03:00Soleuvre - Grengewald Hueschtert -:-
03:30Bertrange - Musel Pikes -:-
03:30Contern - Heffingen -:-
03:30Ettelbruck - Amicale Steesel -:-
03:30Larochette - Walferdange -:-
03:45Esch - T71 Dudelange -:-

LUXEMBOURG: Liga Total Wanita

02:30Grengewald Hueschtert W - Contern W -:-

NORWAY: BLNO

23:00Froya - Asker -:-
00:00Ammerud - Tromso -:-

NORWAY: Kvinneligaen Wanita

21:30Asker W - Tromso W -:-
00:00Midtbyen W - Ullern W -:-

PERANCIS: LNB

03:00Gravelines-Dunkerque - Nanterre -:-
03:00Le Portel - Strasbourg -:-
03:00Roanne - Nancy -:-
22:15Ada Blois - Boulogne-Levallois -:-
22:15Cholet - Le Mans -:-

PERANCIS: Pro B

03:00ASA - Saint Vallier -:-
03:00Aix Maurienne - Saint Quentin -:-
03:00La Rochelle - Boulazac -:-
03:00Lille - Antibes -:-
03:00Nantes - Vichy-Clermont -:-
03:30St. Chamond - Denain-Voltaire -:-

PERANCIS: Espoirs B21

Suku KeduaRoanne B21 - Nancy B21 26:31
Suku pertamaLe Portel B21 - Strasbourg B21 22:23
23:30Gravelines-Dunkerque B21 - Nanterre B21 -:-
00:00JL Bourg B21 - Limoges B21 -:-
00:00Pau-Orthez B21 - Fos-sur-Mer B21 -:-

PERANCIS: LFB Wanita

03:00Bourges W - La Roche W -:-

PERANCIS: Ligue 2 Wanita

03:00TertundaFeytiat W - Centre Federal BB W -:-

POLAND: Energa Basket Liga

00:30Bydgoszcz - Trefl Sopot -:-
22:30Lublin - Gdynia -:-
00:30Zielona Gora - Torun -:-

POLAND: 1. Liga

01:00HydroTruck Radom - Gornik Walbrzych -:-
22:00Kotwica Kolobrzeg - Polonia Warszawa -:-
22:00Poznan - Alstom Krakow -:-

POLAND: Liga Energa Basket Wanita

22:00Polonia Warszawa W - Torun W -:-

PORTUGAL: LPB

22:30Esgueira - CAB Madeira -:-
23:00Povoa/Monteadriano - Benfica -:-
23:00Sporting CP - FC Porto -:-
00:00Lusitania - Ovarense -:-
00:00Oliveirense - Imortal -:-

PORTUGAL: LFB Wanita

19:00Olivais Coimbra W - Benfica W -:-
00:00Quinta Dos Lombos W - Uniao Sportiva W -:-

REPUBLIK CHINA DI TAIWAN: Liga.P+

19:00Fubon Braves - New Taipei Kings -:-

REPUBLIK CHINA DI TAIWAN: Liga T1

16:30Taichung Suns - New Taipei CTBC DEA -:-
19:00Kaohsiung Aquas - TaiwanBeer HeroBears -:-

ROMANIA: Divizia A - Peringkat Pemenang

23:00Constanta - SCM Craiova -:-
23:30BCM Pitesti - CSM Oradea -:-
00:30Dinamo Bucharest - Cluj-Napoca -:-
00:30Voluntari - Rapid Bucuresti -:-

ROMANIA: Divizia A - Peringkat Pengalah

Suku KeempatCSM Focsani - CSM Targu Mures 66:52
01:30Miercurea Ciuc - BC Steaua Bucuresti -:-
00:30Municipal Galati - CSM Targu Jiu -:-

ROMANIA: Liga Nasional Wanita - Peringkat Pertama

Suku pertamaTargu Mures W - CSBT Alexandria W 9:17
00:00Sepsi S. W - Rapid Bucuresti W -:-

RUSIA: Liga Bersatu VTB - Peringkat Pengalah

Suku KetigaSamara - Parma Perm 49:50
21:00Minsk - Enisey -:-

SEPANYOL: Liga Femenina Wanita

00:15Uni Girona W - Zaragoza W -:-

SERBIA: Liga Pertama

01:00Sloga - Vojvodina Novi Sad -:-
03:00Kolubara - Subotica -:-

SLOVAKIA: Extraliga Wanita - Peringkat Pemenang

00:00Ruzomberok W - Samorin W -:-

SLOVAKIA: Extraliga Wanita - Peringkat Pengalah

22:00UMB Banska Bystrica W - Young Angels Kosice W -:-

SLOVENIA: Liga Nova KBM

02:00Zlatorog Lasko - LTH Castings -:-
03:00Ilirija - Domzale -:-
20:00Tajfun Sentjur - Krka -:-

SWEDEN: Superettan

20:00Wetterbygden Stars - Team4Q -:-
21:30Hogsbo - AIK Basket -:-
21:30IK Eos - Sloga Uppsala -:-
23:00Norrort - Helsingborg -:-
00:00Tureberg - Eskilstuna -:-

SWEDEN: Basketligan Wanita

02:00Marbo W - Visby W -:-
21:30Uppsala W - Lund W -:-
22:00Sodertalje W - Lulea W -:-
00:00Ostersund W - Norrkoping W -:-
00:30Hogsbo W - Sjuharads W -:-

SWEDEN: Basketettan Wanita

19:00Ostersund 2 W - Alvik 2 W -:-
20:30Fryshuset Basket W - Lidingo W -:-
21:00RIG Mark W - Malbas Malmo W -:-
21:00Tureberg W - AIK Basket W -:-
22:30Lobas W - Haga 2 W -:-
23:00RIG Lulea W - Umea W -:-
23:00Wetterbygden Sparks 2 W - Eskilstuna W -:-
00:30Huddinge W - Helsingborg W -:-

SWITZERLAND: Liga SB

00:30Sdent BBC Nyon - Lugano Tigers -:-
00:30Swiss Central Basket - Regio Basel -:-

SWITZERLAND: Liga SB Wanita

00:30Alte Kanti Aarau W - Helios VS W -:-
00:30BBC Troistorrents W - Pully W -:-
00:30Fribourg W - Nyon W -:-

TURKI: Super Ligi

18:00Manisa - Tofas -:-
20:30Bahcesehir Univ. - Turk Telekom -:-
23:00Galatasaray - Petkim Spor -:-

TURKI: TBL

Suku KetigaSamsunspor - Kocaeli 66:35
19:00Mersin B. B. S. - Fenerbahce 2 -:-
20:45Harem Spor - Ankara Kolejliler -:-
22:30Final Spor - Bornova -:-

TURKI: TB2L - Peringkat Pertama

Suku pertamaLima Spor - Vefa 14:10
18:00Istanbul BB - Ilkadim -:-
18:00Yalova Acarspor - Tesvikiye -:-
19:00Saray - Istanbul Basket -:-
20:00Istanbul Efendileri - Karamursel -:-
21:00Seyhan - Rino Seramik Porselen -:-
21:00Uskudar - Gaziantep GG -:-
23:00Cayirova - Nazilli -:-
23:30Aykanat Spor - Ilkler Sehri Usak -:-

TURKI: KBSL Wanita

Suku KetigaCBK Mersin W - Bellona Kayseri W 55:45
18:00Hatay W - Cankaya W -:-
19:00Rize W - Galatasaray W -:-
20:00Besiktas W - Antalya 07 W -:-
21:00Ormanspor W - Nesibe Aydin W -:-

TURKI: TKBL Wanita

18:00Fenerbahce 2 W - Turgutlu W -:-
19:00Elazig Il Ozel Idare W - Bogazici W -:-
20:15Ferhatoglu W - Elazig W -:-
21:00Urla Bld W - Botas 2 W -:-
21:00Yalova W - Izmit Belediyespor W -:-
22:00Antalya Gunesi W - Emlak Konut Gelisim 2 W -:-

UKRAINE: LigaSuper Wanita

Suku pertamaRivne Osdyushor W - Sdyusshor Odessa W 7:17
18:00Vinnytski Blyskavky 2 W - Sdyusshor Odessa W -:-

UNITED KINGDOM: BBL

03:30Newcastle Eagles - Sheffield Sharks -:-
03:30Plymouth City Patriots - Bristol Flyers -:-
03:45Leicester Riders - Surrey Heat -:-
03:45Manchester Giants - Caledonia Gladiators -:-

UNITED KINGDOM: WBBL Wanita

21:00Durham Palatinates W - Oaklands Wolves W -:-
21:00TertundaSevenoaks Suns W - BA London Lions W -:-
22:30Sevenoaks Suns W - Essex Rebels W -:-
22:30TertundaSevenoaks Suns W - Nottingham Wildcats W -:-
23:30TertundaCardiff Met Archers W - Essex Rebels W -:-
00:00TertundaLeicester Riders W - Caledonia Gladiators W -:-
00:00TertundaSheffield Hatters W - Nottingham Wildcats W -:-

URUGUAY: Liga Uruguaya

07:30Defensor - Urupan -:-
07:30Goes - Urunday Universitario -:-

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

Flashscore.com.my menyediakan skor bola keranjang secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.