Bola Sepak » Semalam » Semua Perlawanan
Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
ENGLAND: Liga Premier
00:30TertundaBrighton - Manchester City -:-SEPANYOL: LaLiga
23:15Las Palmas - Almeria 0:123:15Villarreal - Valencia 1:0
01:30Rayo Vallecano - Betis 2:0
04:00Atl. Madrid - Barcelona 0:3
AFRIKA SELATAN: Piala Nedbank
00:00Mamelodi Sundowns - Maritzburg Utd 2:0ALBANIA: Liga Super
00:00KF Tirana - Dinamo Tirana 3:2AMERIKA SELATAN: Copa Libertadores B20 - PlayOff
02:00Boca Juniors B20 (Arg) - Flamengo RJ B20 (Bra) 1:2AMERIKA SELATAN: Kejuaraan Amerika Selatan B17 Wanita
05:00Chile B17 W - Ecuador B17 W 5:107:30Uruguay B17 W - Bolivia B17 W 3:1
AMERIKA SYARIKAT: MLS
02:00New England - Cincinnati 1:207:00Atlanta Utd - Orlando City 2:0
AMERIKA SYARIKAT: MLS Next Pro
03:00Columbus 2 - New York 2 0:203:00Inter Miami II - New York City II 3:2
03:00Philadelphia II - Toronto II 2:1
04:00Los Angeles FC II - Minnesota 2 4:1
05:00Crown Legacy - Carolina Core 1:2pen
06:00Cincinnati 2 - Chicago Fire II 1:2pen
06:00Houston Dynamo 2 - Sporting Kansas City II 1:2
07:00St. Louis City 2 - Colorado Rapids 2 1:2
08:00LA Galaxy 2 - San Jose Earthquakes II 2:1
AMERIKA SYARIKAT: NWSL Wanita
06:00Reign W - Washington W 1:007:30Angel City W - Bay FC W 0:1
ANDORRA: Piala Andorra
02:00FC Rangers - Atletic Escaldes 0:4ANTIGUA DAN BARBUDA: Liga Premier ABFA
04:00Swetes - Aston Villa 1:606:00Ottos Rangers - Grenades 2:3
08:00Greenbay Hoppers - All Saints Utd. 0:5
ARAB SAUDI: Divisi 1
02:30Al Adalah - Al Arabi 2:202:30Al Taraji - Al Jabalain 2:2
03:30Jeddah - Al Najma 2:1
ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
03:00Barracas Central - Huracan 1:003:00Godoy Cruz - Tigre 1:0
05:30River Plate - Gimnasia L.P. 3:1
08:00Banfield - Talleres Cordoba 0:0
08:00DihentikanEstudiantes L.P. - Boca Juniors 0:0
ARGENTINA: Primera Nacional
02:00Arsenal Sarandi - Talleres Remedios Escalada 2:103:00Almagro - Chaco For Ever 0:0
03:00Deportivo Moron - Deportivo Madrin 0:0
03:00Guillermo Brown - San Miguel 1:1
03:30Racing Cordoba - Alvarado 2:0
04:15Club Atletico Mitre - Colon Santa FE 2:2
05:00San Martin T. - CA Estudiantes 2:0
06:00Patronato - Club A. Guemes 0:0
ARGENTINA: Primera B - Apertura
02:30Dock Sud - Sacachispas 0:002:30Flandria - Dep. Merlo 0:2
02:30Liniers - Midland 2:0
02:30Sportivo Italiano - Canuelas 2:2
ARGENTINA: Primera C - Apertura
02:30Deportivo Paraguayo - Puerto Nuevo 1:102:30Justo Jose de Urquiza - Central Cordoba 1:1
02:35Atlas - Central Ballester 0:2
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
02:30Atletico Pilar - Provincial 0:0ARGENTINA: Primera A Wanita - Apertura
02:30Belgrano W - Huracan W 2:002:30Racing Club W - Excursionistas W 6:0
02:30Social Atletico Television W - Platense W 0:0
AUSTRIA: Bundesliga - Kumpulan Kejohanan
00:00Salzburg - Hartberg 5:1AZERBAIJAN: Liga Premier
23:00Sumgayit PFC - Sabah Baku 1:2BARBADOS: Liga Premier
06:00Barbados Soccer Academy - Paradise SC -:-08:30Deacons - Ellerton FC -:-
BELANDA: Eredivisie
23:45Sparta Rotterdam - Ajax 2:203:00PSV - Twente 1:0
BELANDA: KNVB Beker Wanita
23:45Excelsior W - Heerenveen W 2:0BELGIUM: Liga Jupiler
23:00Antwerp - Royale Union SG 1:101:30Cercle Brugge - RWDM 4:0
01:30Gent - Charleroi 5:0
01:30Leuven - KV Mechelen 1:0
01:30Westerlo - Genk 1:1
BENIN: Ligue 1 - Kumpulan Kejohanan
23:00Coton FC - AS Sobemap 1:023:00Dragons - ASPAC 1:0
23:00Espoir - Damissa 1:0
23:00JS Pobe - Requins 1:1
BENIN: Ligue 1 - Kumpulan Penyingkiran
23:00Ainonvi - Avrankou Omnisport 2:023:00Buffles du Borgou - Soleil 1:1
23:00JAK - Police 1:1
23:00Pantheres - Tonnerre 0:1
BERMUDA: Liga Premier
03:00Hamilton Parish - X-Roads Warriors 7:003:00Paget - Somerset 1:2
03:00YMSC - Devonshire Cougars 4:3
BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga BiH
01:00Borac Banja Luka - Zvijezda 09 3:103:00Velez Mostar - Igman K. 2:0
BRAZIL: Alagoano - PlayOff
04:00ASA - CSE 2:0BRAZIL: Amazonense - Peringkat Kedua
03:45Amazonas - Operario Esporte Clube 3:1BRAZIL: Baiano - PlayOff
03:00Vitoria - Barcelona 4:1BRAZIL: Capixaba - PlayOff
02:30Rio Branco ES - Nova Venecia 1:1BRAZIL: Carioca - Taca Guanabara - PlayOff
03:00Nova Iguacu - Vasco 1:0BRAZIL: Carioca - Taca Rio
05:30Botafogo RJ - Sampaio Correa FE 2:1BRAZIL: Catarinense - PlayOff
05:00Marcilio Dias - Brusque 0:1pen06:30Criciuma - Hercilio Luz 2:1
BRAZIL: Cearense - PlayOff
04:00Fortaleza - Maracana 3:0BRAZIL: Cearense 2
02:30Maranguape - Guarani de Juazeiro 1:103:00Pacatuba - Itapipoca 0:2
04:00Icasa - Cariri FC 1:0
BRAZIL: Gaucho - PlayOff
03:00Juventude - Internacional 0:0BRAZIL: Goiano - PlayOff
03:00Goiania - Atletico GO 2:3BRAZIL: Matogrossense - PlayOff
05:00Luverdense - Cuiaba 0:1BRAZIL: Mineiro - PlayOff
06:00America MG - Atletico-MG 2:1BRAZIL: Paraense - PlayOff
02:30Caete - Aguia De Maraba 0:204:00Paysandu PA - Bragantino 3:1
BRAZIL: Paranaense - PlayOff
06:30Maringa FC - Coritiba 2:0BRAZIL: Paulista - PlayOff
03:00Bragantino - Internacional de Limeira 3:005:00Sao Paulo - Novorizontino 1:2pen
07:15Santos - Portuguesa 1:0pen
BRAZIL: Pernambucano - PlayOff
03:00Retro - Nautico 1:1penBRAZIL: Potiguar - Peringkat Kedua
03:00America RN - ABC 0:0BRAZIL: Rondoniense
03:30Porto Velho - Genus 2:203:30Vilhena EC - Barcelona RO 1:1
BRAZIL: Sergipano - Penyingkiran - PlayOff
02:30Olimpico EC - Carmopolis 1:403:00Atletico Gloriense - America SE 1:1
BRAZIL: Sul-Matogrossense - PlayOff
03:30Ivinhema - Operario MS 0:104:00Costa Rica - Dourados 0:0
04:00Portuguesa MS - Aquidauanense 2:2
BRAZIL: Baiano B20
02:00Alagoinhas B20 - Bahia B20 0:402:00Vitoria da Conquista B20 - Barcelona B20 4:1
BULGARIA: Parva Liga
23:45CSKA Sofia - Botev Plovdiv 4:0CHAD: Divisi Premiere - LPFN
22:45Foullah Edifice - Emat 0:022:45Gazelle - AS Psi 2:3
CHILE: Divisi Primera
23:00Coquimbo - Colo Colo 0:023:00Huachipato - Copiapo 2:1
05:00Palestino - Union La Calera 0:0
07:30U. Catolica - A. Italiano 0:0
CHILE: Primera B
05:00CD Santa Cruz - Recoleta 1:205:00San Felipe - S. Wanderers 1:2
CHILE: Divisi Segunda
23:00D. Concepcion - Concon National 3:105:00General Velasquez - Osorno 1:3
CHILE: Divisi Primera Wanita
23:00Deportes Iquique W - Palestino W 3:003:00U. Catolica W - Everton W 5:2
COLOMBIA: Primera A - Apertura
03:00Envigado - Millonarios 1:105:10Dep. Cali - Patriotas 0:1
07:20Fortaleza - America De Cali 0:0
09:30Pereira - Itagüí Ditaires 2:1
COLOMBIA: Primera B - Apertura
04:00Real Cundinamarca - Boca Juniors 1:0COLOMBIA: Liga Wanita
04:30Real Santander W - Cucuta W 0:305:00Dep. Pasto W - America de Cali W 0:3
05:00Millonarios W - Deportivo Pereira W 1:0
08:00Dep. Cali W - Llaneros W 3:0
COSTA RICA: Divisi Primera - Clausura
05:00TertundaSporting San Jose - Alajuelense -:-06:00TertundaCartagines - AD Santos -:-
COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura
05:00AD Sarchi - Puerto Golfito FC 3:005:00Limon Black Star - Escorpiones 3:2
CROATIA: HNL
00:10Rudes - D. Zagreb 0:3CURAÇAO: Promé Divishon
05:30TertundaCentro Dominguito - Jong Holland -:-07:45TertundaScherpenheuvel - Undeba -:-
CYPRUS: Kejuaraan Cyta - Kumpulan Kejohanan
23:00Anorthosis - AEK Larnaca 0:1CYPRUS: Kejuaraan Cyta - Kumpulan Penyingkiran
23:00Achnas - Nea Salamis 2:0DENMARK: Liga Super
00:00Aarhus - Hvidovre IF 1:000:00Brondby - Silkeborg 4:1
00:00Lyngby - Viborg 2:0
00:00Midtjylland - Vejle 3:0
00:00Nordsjaelland - Randers FC 1:1
00:00Odense - FC Copenhagen 0:2
DUNIA: Persahabatan Antarabangsa
02:30Sint Maarten - Anguilla 1:112:00Kepulauan Solomon - Fiji 2:1
DUNIA: Persahabatan Kelab
23:00Ranheim (Nor) - Stjordals Blink (Nor) 3:023:30Oster (Swe) - Oskarshamn (Swe) 2:0
01:00Viking (Nor) - Haugesund (Nor) 2:0
23:30Strindheim (Nor) - Rosenborg 2 (Nor) 8:2
ECUADOR: Liga Pro - Peringkat Pertama
02:00U. Catolica - Dep. Cuenca 3:304:30Delfin - Tecnico U. 2:0
07:00EL Nacional - Emelec 0:1
EL SALVADOR: Divisi Primera - Clausura
05:0011 Deportivo - Fuerte San Francisco 1:105:30Luis Angel Firpo - Platense Municipal 3:1
EMIRIAH ARAB BERSATU: Divisi 1
02:00Al Arabi - Dibba 1:202:00Al Hamriyah - Masafi 1:0
02:00Al Jazira Hamra - Masfut 2:1
02:00Al-Taawon - Dubai City 4:1
ENGLAND: Liga Championship
23:00Leeds - Millwall 2:0ENGLAND: Piala FA
23:30Manchester United - Liverpool 4:3mtENGLAND: Liga Premier 2
21:00Sunderland B21 - Newcastle Utd B21 2:3ENGLAND: Liga Pembangunan Profesional
21:00Crewe B21 - Burnley B21 2:4ENGLAND: Liga Nasional Wanita Utara
23:00West Brom W - Halifax W 1:0EROPAH: Euro Wanita B17 - Kelayakan - Pusingan 2 - Liga A
19:30Republik Czech B17 W - Jerman B17 W 0:023:30Perancis B17 W - Slovakia B17 W 5:0
EROPAH: Euro Wanita B17 - Kelayakan - Pusingan 2 - Liga B
01:00Romania B17 W - Georgia B17 W 2:116:00Bosnia dan Herzegovina B17 W - Kazakhstan B17 W 3:1
20:00Armenia B17 W - Estonia B17 W 0:5
ESTONIA: Esiliiga
23:00Tabasalu - Paide Linnameeskond B21 0:123:30Harju JK Laagri - Flora B21 2:0
01:00Tallinna Kalev B21 - Viimsi JK 2:2
GEORGIA: Erovnuli Liga 2
00:00Shturmi - Khobi 5:0GHANA: Liga Premier
23:00Aduana S - Asante Kotoko 2:123:00Bechem United - Legon Cities 1:0
23:00Bibiani Gold Stars - Bofoakwa Tano 2:1
23:00Dreams - Samartex 2:2
23:00Karela - Real Tamale 3:2
23:00Nations FC - Berekum Chelsea 3:0
23:00Nsoatreman - Medeama 1:0
GHANA: Liga Divisi Satu
23:00Berekum City - Debibi 2:023:00Brong Ahafo - Young Apostles 0:1
23:00Eleven Wonders - Techiman Liberty 2:1
23:00Elmina Sharks - Rospak 2:1
23:00Hohoe United - Golden Kick 2:1
23:00Holy Stars - Young Redbull 1:0
23:00King Faisal - Pac Academy 0:1
23:00Kings Palace - Accra Athletic 2:1
23:00Kotoku Royals - Home Stars 0:0
23:00Mighty Royals - Baffour SA 2:0
23:00Na God - Still Believe 0:0
23:00New Edubiase - Soccer Intellectuals 0:1
23:00Nzema Kotoko - Swedru All Blacks 0:1
23:00Sefwi All Stars - Future Stars 1:1
23:00Skyy - Ebusua 1:1
23:00Uncle T United - Susubiribi 0:1
23:00Venomous Vipers - Asekem 4:1
23:00Vision - Okwawu 0:0
23:00Wa Suntaa - Techiman Heroes 0:1
23:00Northern City - Maana 2:0
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura
01:00Guastatoya - Xelaju 1:105:00Achuapa - Coban Imperial 1:2
GUINEA: Ligue 1
00:00SOAR - Kaloum Star 1:0HABSYAH: Liga Premier
00:00Welayta Dicha - Ethiopian Insurance 2:2HAITI: Championnat Nasional - Serie de Ouverture
04:00America des Cayes - Juventus 1:004:00Fica - Capoise 1:1
04:00Racing des Gonaives - Real Hope 1:2
05:00Baltimore - Tempete 0:0
HUNGARY: Liga OTP Bank
00:30MTK Budapest - Kisvarda 2:1HUNGARY: Liga Bank Merkantil
00:00Csakvari - Pecsi MFC 1:000:00Haladas - Gyor 1:3
00:00Tiszakecske - Budafoki 2:2
INDIA: Liga-I
21:30Inter Kashi - Aizawl 5:4IRAN: Liga Pro Teluk Parsi
23:15Aluminium Arak - Nassaji Mazandaran 1:023:15Mes Rafsanjan - Zob Ahan 2:2
23:15Persepolis - Paykan 2:0
23:15Sepahan - Gol Gohar 2:0
23:30Esteghlal Khuzestan - Foolad 0:0
23:30Malavan - Sanat Naft 1:0
23:30Shams Azar Qazvin - Tractor 0:2
01:30Havadar SC - Esteghlal F.C. 0:1
IRAN: Divisi 1
23:30Astara - Moghavemat 1:223:30Chadormalu - Mes Soongoun 0:1
23:30Darya Babol - Khooshe Talaee 1:0
23:30Esteghlal Molasani - Naft M.I.S 1:1
23:30Kheybar Khorramabad - Mes Kerman 3:1
23:30Shahre Raz - Pars Janoobi Jam 2:2
IRAQ: Liga Super
02:30Al Najaf - Al Kahrabaa 1:0ISRAEL: Ligat ha'Al
02:00Maccabi Tel Aviv - Hapoel Haifa 3:102:30Maccabi Haifa - Hapoel Tel Aviv 0:0
ITALI: Serie A
01:00AS Roma - Sassuolo 1:001:00TertundaAtalanta - Fiorentina -:-
03:45Inter - Napoli 1:1
ITALI: Serie B
23:15Ascoli - Lecco 4:1ITALI: Serie C - Kumpulan A
01:30Alessandria - Renate 0:101:30Arzignano - Trento 0:0
ITALI: Serie C - Kumpulan B
23:15Gubbio - Perugia 0:101:30Fermana - Sestri Levante 1:1
03:45Vis Pesaro - Cesena 0:2
ITALI: Serie C - Kumpulan C
01:30Casertana - Virtus Francavilla 2:001:30Taranto - Sorrento 0:0
03:45Foggia - Juve Stabia 2:1
03:45Monopoli - Turris 0:0
03:45Monterosi - Crotone 1:0
ITALI: Serie A Wanita - Kumpulan Kejohanan
23:00Inter W - Juventus W 3:3IVORY COAST: Ligue 1
23:30ASI d'Abengourou - San Pedro 2:323:30Racing d'Abidjan - Stade d'Abidjan 0:2
02:00ASEC Mimosas - Mouna 1:0
JERMAN: Bundesliga
00:30Dortmund - Eintracht Frankfurt 3:1JERMAN: 3. Liga
23:30Sandhausen - Unterhaching 1:002:30Ingolstadt - Verl 0:1
JERMAN: Oberliga Schleswig-Holstein
23:30Lubeck II - Inter Turkspor Kiel 4:1JERMAN: Oberliga Westfalen
23:00Sprockhovel - ASC 09 Dortmund 3:5JERMAN: Bundesliga Wanita
01:30Duisburg W - Eintracht Frankfurt W 1:2KAZAKHSTAN: Piala Kazakhstan
13:00Okzhetpes - Khan Tengri 2:215:00AKAS - Ertis Pavlodar 1:1
17:00Turkistan - Taraz 0:3
19:00Arys - Kaspij Aktau 0:0
KEPULAUAN FAROE: Liga Premier
23:00IF Fuglafjordur - 07 Vestur Sorvagur 0:101:00EB Streymur - Toftir 1:1
LIBERIA: Divisi Pertama LFA
00:00Liberia R. - Heaven Eleven 2:200:00NPA Anchors - Watanga 0:7
00:00Paynesville - Nimba Kwado 5:0
LITHUANIA: A Lyga
00:30Zalgiris - Hegelmann 1:3LITHUANIA: I Lyga
00:00FK Panevezys 2 - Neptunas 0:0LUXEMBOURG: BGL Ligue
23:00Fola - Union Titus Petange 0:323:00Kaerjeng - Marisca Mersch 1:0
23:00Mondercange - Schifflange 2:1
23:00Mondorf - Jeunesse Esch 0:2
23:00Racing Luxembourg - Hesperange 2:5
23:00UNA Strassen - Niedercorn 0:1
23:00Wiltz - Victoria Rosport 2:2
MAGHRIBI: Botola Pro
06:00Berkane - FUS Rabat 2:006:00IR Tanger - Hassania Agadir 0:1
06:00Youssoufia Berrechid - Wydad 0:0
MAGHRIBI: Botola 2
06:00Ittifaq Marrakech - Stade Marocain 1:106:00Olympique Khouribga - Jeunesse Massira 4:2
06:00USM Oujda - Chabab Atlas Khenifra 1:0
06:00Wydad Fes - Dcheira 1:0
MALI: Divisi Premiere
00:15Djoliba - Stade Malien 2:1MALTA: Liga Premier
23:15Gzira - Mosta FC 2:1MALTA: Liga Cabaran - Kumpulan Penyingkiran
23:30Zebbug - Msida 6:023:30Zejtun - Luqa 1:1
MEXICO: Liga MX - Clausura
07:00Atlas - Monterrey 1:209:00San Luis - Pachuca 2:1
09:00Toluca - U.N.A.M.- Pumas 3:0
MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura
09:05Atletico La Paz - Correcaminos 1:1MEXICO: Liga Premier Serie A
02:00Montaneses - Halcones de Zapopan 2:105:00Dep. Tepic - Apodaca 0:1
07:00Tampico Madero - San Juan de Aragon 6:0
MEXICO: Liga MX U23 - Clausura
23:00Atlas B23 - Monterrey B23 1:223:00San Luis B23 - Pachuca B23 3:2
MEXICO: Liga MX Wanita - Clausura
09:05Guadalajara Chivas W - Club America W 2:1MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liga
00:00Petrovac - Jedinstvo 1:000:30Mornar Bar - Buducnost 1:0
NICARAGUA: Liga Primera - Clausura
06:00Managua FC - Ocotal 1:009:00Esteli - UNAN-Managua 3:0
09:00Ferretti - Matagalpa 2:1
NICARAGUA: Liga Primera B20 - Clausura
00:00Ferretti B20 - Matagalpa B20 2:203:00Managua FC B20 - Ocotal B20 4:1
06:00Esteli B20 - UNAN-Managua B20 6:0
NIGERIA: NPFL
23:00Abia Warriors - Sunshine Stars 0:023:00Bayelsa United - Kano 2:1
23:00Bendel - Doma United 4:0
23:00Enugu - Lobi 2:1
23:00Enyimba - Niger Tornadoes 3:1
23:00Gombe - Akwa 1:1
23:00Katsina Utd - Plateau 2:1
23:00Sporting Lagos - Kwara 2:0
00:30Shooting - Remo Stars 2:0
NORWAY: Piala Super OBOS - PlayOff
02:00Frigg - Eidsvold 5:3NORWAY: Nasjonal B19 CL
00:00Valerenga B19 - Tromso B19 0:0NORWAY: Divisi 1 Wanita
23:00Bodo/Glimt W - Ovrevoll Hosle W 3:2PANAMA: LPF - Apertura
05:00Tauro - Herrera 1:207:15Veraguas - Miguelito 1:1
PARAGUAY: Divisi Primera - Apertura
05:40Nacional Asuncion - Tacuary 0:108:00Guarani - Sportivo Trinidense 1:2
PERANCIS: Ligue 1
00:05Rennes - Marseille 2:003:45Montpellier - PSG 2:6
PERANCIS: Nasional
02:30Rouen - Epinal 1:0PERANCIS: Divisi 1 Wanita
04:00Le Havre W - Montpellier W 3:3POLAND: Ekstraklasa
00:30Legia - Piast Gliwice 3:1POLAND: Divisi 2
00:00Chojniczanka - Stomil Olsztyn 1:002:30S. Wola - KKS Kalisz 0:1
PORTUGAL: Liga Portugal
23:30Chaves - Guimaraes 1:223:30Moreirense - Arouca 1:0
02:00Casa Pia - Benfica 0:1
04:30Sporting - Boavista 6:1
PORTUGAL: Liga Portugal 2
23:30Leixoes - Mafra 1:1PORTUGAL: Liga 3 - Kumpulan Penyingkiran
23:00Caldas - Amora 1:223:00Oliveira Hospital - Sporting B 0:2
PORTUGAL: Liga 3 - Kumpulan Promosi
23:00LFC Lourosa - Atletico CP 3:103:00Braga B - Felgueiras 2:1
PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Kumpulan A
23:00AD Limianos - Tirsense 0:323:00Dumiense - Maritimo B 2:0
23:00Os Sandinenses - CD Portosantense 0:1
23:00Ribeirao - CDC Montalegre 0:1
23:00SC Vila Real - Brito 2:0
23:00Vilar de Perdizes - Pevidem 1:1
PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Kumpulan B
23:00ACDR Lamelas - Amarante 0:223:00AD Marco 09 - Guimaraes B 3:0
23:00Florgrade - Gondomar 3:0
23:00Oliveira do Douro - Paredes 0:2
23:00Salgueiros - Rebordosa 1:1
23:00Sao Joao de Ver - Beira Mar 1:1
23:00Vila Mea - Valadares Gaia 3:3
PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Kumpulan C
23:00AC Marinhense - Uniao de Coimbra 0:123:00Alverca B - Fontinhas 0:1
23:00Mortagua - CD Rabo Peixe 2:1
23:00Peniche - Vitoria 2:0
23:00SB Castelo Branco - Gouveia 3:2
23:00Tomar - Sertanense 0:2
PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Kumpulan D
23:00FC Barreirense - Real SC 4:123:00Fabril do Barreiro - O Elvas CAD 2:1
23:00Juv. Evora - Louletano 0:1
23:00Lusitano GC - Imortal 3:0
23:00Oriental - Setubal 3:3
23:00Sintrense - Moncarapachense 1:2
23:00Vasco da Gama - Serpa 1:0
PORTUGAL: Liga BPI Wanita
23:00Vilaverdense W - Racing Power W 0:1QATAR: QSL
02:30Al-Gharafa - Al Rayyan 3:002:30Almarkhiya - Qatar SC 1:2
REPUBLIK CZECH: 1. Liga
01:00Sparta Prague - Hradec Kralove 2:1REPUBLIK DOMINIKA: LDF
04:00Delfines Del Este - Atlantico 2:006:00Atletico Pantoja - Moca 2:2
ROMANIA: Liga 1 - Kumpulan Kejohanan
03:00FCSB - Sepsi 2:1ROMANIA: Liga 1 - Kumpulan Penyingkiran
00:15FC Hermannstadt - Din. Bucuresti 3:023:30UTA Arad - Voluntari 4:3
RUSIA: FNL
20:00Chernomorets Novorossijsk - Shinnik Yaroslavl 1:020:00Leningradets - Yenisey 0:4
22:00Khimki - Neftekhimik 1:3
22:00Tjumen - Alania Vladikavkaz 0:1
22:30Akron Togliatti - Saratov 2:0
23:00Arsenal Tula - Volgar-Astrakhan 0:0
23:00SKA Khabarovsk - Torpedo Moscow 2:0
00:30Kamaz - Dynamo Makhachkala 2:1
00:30Rodina Moscow - Kuban 1:0
RUSIA: FNL 2 - Divisi A Emas - Musim Bunga
20:30FK Novosibirsk - Ufa 0:023:00Chaika Peschanokopskoye - Veles Moscow 1:0
23:00M. Lipetsk - Rodina Moscow 2 1:1
00:00R. Volgograd - Murom 1:1
RUSIA: FNL 2 - Divisi A Perak - Musim Bunga
19:00Mashuk - Miass 2:319:00Omsk - Ulyanovsk 0:2
20:00Kursk - S. Kostroma 0:2
23:00Khimik - D. Bryansk 3:1
23:00Tekstilshtik - Kaluga 1:1
SCOTLAND: SWPL 1 Wanita - Kumpulan Kejohanan
23:00Hearts W - Glasgow City W 0:200:00Hibernian W - Partick W 2:0
00:10Celtic W - Rangers W 2:1
SCOTLAND: SWPL 1 Wanita - Kumpulan Penyingkiran
00:00Hamilton W - Motherwell W 0:4SENEGAL: Ligue 1
00:30Generation F. - Sonacos 0:000:30Jaraaf - US Goree 2:0
00:30Mbour - Linguere 0:0
01:00Casa - Diambars 1:0
SEPANYOL: LaLiga2
23:15Ferrol - Valladolid 2:001:30Elche - Albacete 3:2
01:30Zaragoza - Espanyol 0:1
SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 1
23:00R. Union - R. Sociedad B 1:300:00Arenteiro - Rayo Majadahonda 2:2
01:00Cultural Leonesa - Celta Vigo B 0:0
03:00Ponferradina - Lugo 0:0
SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 2
23:00Atl. Madrid B - Real Madrid B 2:0SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 1
23:00Rayo Cantabria - Pontevedra 2:223:30Covadonga - Cayon 4:0
00:00Compostela - Langreo 0:1
00:00Dep. Fabril - Torrelavega 1:0
00:00Marino de Luanco - Coruxo FC 0:1
00:30Real Aviles - R. Oviedo B 2:0
00:30Zamora - Racing Club Villalbes 1:1
SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 2
23:00Valle Egues - Zaragoza B 3:323:30Barbastro - AD San Juan 1:1
23:30Izarra - Mutilvera 2:1
00:00Gernika - Tudelano 1:4
01:00Logrones - Barakaldo 0:0
01:00Real Sociedad C - Naxara 1:0
SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 3
00:00Terrassa - CE Europa 4:1SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 4
00:00Aguilas FC - Palo 0:200:00Linense - San Roque 1:1
00:00Marbella - Racing Cartagena MM 1:0
00:00Yeclano - Orihuela 0:1
SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 5
23:30Navalcarnero - Getafe B 0:000:00Cacereno - CF Talavera 4:0
00:00Gimnastica Segoviana - Ursaria 2:0
00:00Llerenense - Guadalajara 1:0
00:00Numancia - Mensajero 3:0
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 2
00:00Luarca - Barcia 3:0SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 3
00:00Castro - UD Samano 1:000:30Naval Reinosa - Guarnizo 1:1
01:00Laredo - Torina 1:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 5
00:00Vilassar de Mar - Montanesa 2:101:00Reus FCR - Badalona 0:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 6
23:00Levante B - Ilicitano 0:1SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 8
23:30Santa Marta Tormes - Ponferradina B 2:100:00Becerril - Atl. Tordesillas 0:2
00:00Bembibre - Burgos CF B 1:1
00:00Real Avila - Leonesa B 0:0
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 13
23:00Real Murcia B - E.G. El Palmar 7:123:30Muleno - UCAM Murcia B 2:1
00:00Balsicas Atletico - CD Algar 2:2
00:00CAP Ciudad de Murcia - Lorca Deportiva 1:0
00:30Pulpileno - Alcantarilla 1:0
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 14
23:30Montehermoso - Jaraiz 0:400:00Don Benito - Villafranca 0:1
00:00Jerez CF - Trujillo 2:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 15
23:30Alesves - Huarte 2:300:00Cirbonero - Bidezarra 1:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 16
23:30Calahorra B - Alfaro 0:100:00CDFC Calzada - Oyonesa 0:0
00:00Casalarreina - Arnedo 1:1
00:00River Ebro - Anguiano 1:3
00:00Tedeon - Haro Deportivo 1:0
00:00Vianes - Racing Rioja 1:0
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 17
23:30Belchite 97 - Utrillas 2:1SEPANYOL: Liga F Wanita
23:00Betis W - Real Sociedad W 0:001:00Athletic Bilbao W - Valencia W 2:0
SEPANYOL: Primera Federacion Wanita
00:00Alhama W - Espanyol W 0:1SERBIA: Liga Super
23:00Crvena zvezda - Radnicki 1923 5:001:00Zeleznicar Pancevo - Javor 0:1
03:00Napredak - Radnicki Nis 1:0
SIERRA LEONE: Liga Premier
00:15TertundaBai Bureh Warriors - Freetown City -:-00:15TertundaBo Rangers - Kahunla -:-
00:15Diamond Stars - SLIFA 3:2
00:15TertundaDiamond Stars - Wilberforce Strikers -:-
00:15TertundaKallon - Real Republicans -:-
00:15TertundaSLIFA - Luawa -:-
00:15Wilberforce Strikers - Bo Rangers 0:0
00:15Freetown City - Kahunla 0:1
00:15TertundaMighty Blackpool - Ports Authority -:-
SLOVAKIA: Nike liga - Kumpulan Kejohanan
00:30Slovan Bratislava - Trnava 0:2SLOVENIA: Prva liga
00:30Maribor - Koper 3:1SLOVENIA: 2. SNL
00:00Rudar - Tabor Sezana 1:0SURINAME: SML
04:30SV Transvaal - Flora 5:007:00Inter Moengotapoe - Notch 2:1
SWEDEN: Svenska Cupen Wanita
23:00Goteborg W - Linkoping W 0:8SWITZERLAND: Liga Super
23:30Lausanne - Young Boys 2:023:30Luzern - Servette 2:2
SWITZERLAND: Liga Promosi
23:00Servette B21 - Cham 1:1TANZANIA: Ligi Kuu Bara
01:30Azam - Young Africans 2:1TOGO: Championnat National
23:00TertundaASC Kara - Gbikinti Bassar -:-23:00TertundaDynamic Togolais - Doumbe -:-
23:00TertundaEspoir - Barracuda -:-
23:00TertundaGbohloe-Su - Semassi -:-
23:00TertundaGomido - Entente II -:-
23:00TertundaKara - Kakadl -:-
23:00TertundaTambo - OTR -:-
23:00TertundaUnisport - Binah -:-
TRINIDAD DAN TOBAGO: Liga Premier TT
04:001976 Phoenix FC - Prison Service 0:2TUNISIA: Ligue Professionnelle 1 - Kumpulan Kejohanan
04:30CS Sfaxien - Monastir 0:1TURKI: Liga Super
01:30Trabzonspor - Fenerbahce 2:3TURKI: 1. Lig
01:30Sakaryaspor - Altay 2:0URUGUAY: Divisi Primera - Apertura
03:30TertundaDanubio - Wanderers -:-06:30TertundaNacional - Progreso -:-
URUGUAY: Divisi Segunda - Torneo Competencia
03:30TertundaOriental - Albion -:-09:00TertundaCooper - Colon -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
05:00Monagas - Rayo Zuliano 2:1VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
03:30TertundaAcademia Rey - Heroes de Falcon -:-03:30Atletico La Cruz - Nueva Esparta 0:0
03:30El Vigia - Trujillanos 1:1
03:30Miranda - Maritimo 1:0
03:30Urena - Frontera 2:1
04:00Aragua - Yaracuyanos 0:2
05:00Bolivar - Fundacion AIFI 2:0
Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »
Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.