MUAT SEMULA

Bola Sepak » Semalam » Semua Perlawanan

EROPAH: Euro

00:00Belgium - Slovakia 0:1
03:00Austria - Perancis 0:1
00:00Turki - Georgia 3:1

AMERIKA SYARIKAT: Liga Satu USL

09:00Northern Colorado - One Knoxville 2:1

AMERIKA SYARIKAT: Liga Dua USL

10:00Arizona Arsenal - Redlands FC 0:0

ARGENTINA: Torneo Federal

02:30El Linqueno - Defensores Belgrano VR 2:2
03:00San Martin M. - Biblioteca Atenas 1:0

ARGENTINA: Primera B - Apertura

02:00Argentino de Quilmes - Sacachispas 2:0
02:10Los Andes - Canuelas 3:2
02:10Sportivo Italiano - Colegiales 0:1

ARGENTINA: Liga Simpanan - Peringkat Akhir - PlayOff

02:00Lanus 2 - Banfield 2 2:1
02:00Velez Sarsfield 2 - Talleres Cordoba 2 2:0
05:00Estudiantes L.P. 2 - Newells Old Boys 2 2:3pen
05:00River Plate 2 - Defensa y Justicia 2 4:0

ARGENTINA: Primera A Wanita - Apertura

02:00Huracan W - Ferro W 2:3
02:00Platense W - River Plate W 0:3
02:00Social Atletico Television W - Rosario Central W 0:1

AUSTRALIA: NPL Utara NSW

18:00Newcastle Olympic - Adamstown Rosebud 1:2

AUSTRALIA: Liga Negeri Utara NSW

18:00Thornton Redbacks - Belmont Swansea Utd. 0:3

AUSTRALIA DAN OCEANIA: Piala Negara-negara OFC

12:00New Zealand - Kepulauan Solomon 3:0

BELARUS: Piala Belarus

22:00Lokomotiv Gomel - Isloch Minsk 0:5
00:00Molodecno - Zhodino 0:2

BHUTAN: Liga Premier

20:00Transport United - Tensung 0:1

BRAZIL: Serie A

07:30Atletico-MG - Palmeiras 0:4

BRAZIL: Serie B

08:00Chapecoense-SC - Operario 0:1

BRAZIL: Serie C - Peringkat Pertama

07:00ABC - Volta Redonda 0:1
07:00Nautico - Floresta EC 0:1

BRAZIL: Serie D

07:00Agua Santa - Pouso Alegre 1:0
07:15Trem - Princesa Solimoes 0:0

BRAZIL: Carioca C

01:45Riostrense - Uni Souza 0:4
01:45Uniao Central - Niteroiense 0:2

BRAZIL: Paraense B2

21:00Belenense - Fonte Nova 0:2
21:00Venus - Amazonia IFC 0:3

BRAZIL: Copa Paulista

02:00Oeste - Uniao Suzano 0:0

BRAZIL: Brasileiro Wanita

02:00Botafogo RJ W - Internacional W 0:3
02:00Fluminense W - America Mineiro W 1:0
03:00Sao Paulo W - Palmeiras W 1:5
05:00Corinthians W - Bragantino W 4:2

CHILE: Piala Chile

03:00Provincial Ovalle - Cobresal 1:3
07:00Barnechea - Limache 1:0
07:00Central Norte - Antofagasta 1:5
07:00Puente Alto - U. De Chile 1:5

DUNIA: Persahabatan Antarabangsa

20:00Latvia B18 - Finland B18 -:-

DUNIA: Persahabatan Kelab

00:30Aubstadt (Ger) - 1. FC Schweinfurt (Ger) 3:3

DUNIA: Persahabatan Antarabangsa Wanita

01:00Mexico B17 W - Colombia B17 W 1:0

ESTONIA: Meistriliiga

23:00Kalju - Tallinna Kalev 2:0
23:00Paide - Parnu JK Vaprus 0:1

GUINEA: Ligue 1

00:00Kaloum Star - Horoya 1:1
00:00TertundaFlamme Olympique - Sequence -:-

IRAQ: Liga Bintang-Bintang Iraq

21:45Al Karkh - Al Kahrabaa 3:3
21:45Al-Qassim - Baghdad 2:0
00:30Al Minaa - Al Wasat 4:2
00:30Al Najaf - Al-Hudod 1:0
00:30Al Zawraa - Karbalaa 5:2

JORDAN: Piala Jordan

23:00Al Salt - Sahab 2:1

KYRGYZSTAN: Liga Premier

20:00Kyrgyzaltyn - Ilbirs 1:1

LATVIA: 1. Liga Wanita

00:00Auda W - FK Olaine W 1:0

LITHUANIA: A Lyga

00:00Dainava Alytus - Siauliai FA 2:2

MESIR: Liga Premier

00:00El Ismaily - Enppi 2:2
00:00Zamalek - Al Masry 1:2
21:00Smouha - El Daklyeh 3:2
00:00El Ettehad El Sakandary - Al Ahly 0:1
00:00ZED - Pharco 2:2

MOZAMBIQUE: Mocambola

20:30UD Songo - Black Bulls 1:1

NORWAY: Divisi 2 - Kumpulan 2

23:00Valerenga 2 - Tromsdalen 2:3

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 1

02:00Asane 2 - Sandviken 0:1

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 2

00:00Madla IL - Sandefjord 2 4:0
00:00Sola - Start 2 3:0

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 3

01:30Mjondalen 2 - Gamle Oslo 2:3

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 5

00:00Skedsmo - Aalesund 2 3:0

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 6

02:00Kongsvinger 2 - Ham-Kam 2 2:1

PARAGUAY: Division Intermedia

05:00Independiente - Colegiales 1:1
07:30Rubio Nu - Encarnacion FC 1:1

REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Super

19:35Meizhou Hakka - Shanghai Port 1:2

RUSIA: FNL 2 - Divisi B - Kumpulan 1

20:00Dynamo Makhachkala 2 - Biolog 1:2
21:00Alania 2 - Maykop 2:2
21:30Astrakhan - FK Pobeda 1:0
22:00Forte Taganrog - Spartak Nalchik 2:0
22:00Kholding - Stavropol 0:3
22:30Rubin Yalta - Nart Cherkessk 3:0
23:00Kamensk-Shakhtinsky - Legion Makhachkala 2:1
00:00Rostov 2 - FC Sevastopol 2:1

SIERRA LEONE: Liga Premier

00:15Wusum Stars - Bai Bureh Warriors 2:0
00:30Kahunla - Lamboi 1:1
00:30Luawa - Mighty Blackpool 1:1
00:30Old Edwardians - Diamond Stars 0:1
00:30Freetown City - Kholifa Stars 3:0
00:30Ports Authority - Wilberforce Strikers 0:0

SINGAPURA: Liga Premier

19:45DPMM - Lion City 0:2

SOMALIA: Liga Nasional

20:30Horseed - Midnimo 4:1

SWEDEN: Superettan

01:00Trelleborg - Brage 1:0

SWEDEN: Divisi 2 - Södra Svealand

01:15Nykopings - Atvidabergs 1:1

SWEDEN: Svenska Cupen - Kelayakan

01:30Jonkopings - Smedby 0:4

SWEDEN: Allsvenskan Wanita

01:00Hacken W - Vittsjo W 2:0

URUGUAY: Divisi Primera - Torneo Intermedio

04:00Boston River - Cerro Largo 0:2

UZBEKISTAN: Liga Super

23:00Lok. Tashkent - Din. Samarkand 0:2
23:00Olympic - OKMK 0:1

UZBEKISTAN: Liga Pro

21:00Dostlik Tashkent - Kokand 1912 1:1
21:00Shortan Guzor - Olimpik-Mobiuz 3:0

VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura

03:30Bolivar - Atletico La Cruz 2:3
07:30Fundacion AIFI - Anzoategui FC 0:1

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.