Bola Sepak » Hari ini » Semua Perlawanan
Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
EROPAH: Liga Juara-juara - PlayOff
03:00PSG - Dortmund 0:1AFRIKA SELATAN: Liga Premier
01:30Cape Town City - Swallows 2:001:30Kaizer Chiefs - TS Galaxy 2:2
01:30Royal AM - Cape Town Spurs 0:1
01:30Supersport Utd - Sekhukhune 1:1
ALBANIA: Liga Super
22:00Dinamo Tirana - KF Egnatia -:-22:00Erzeni - Teuta -:-
22:00KF Tirana - Vllaznia -:-
22:00Kukesi - Partizani -:-
22:00Skenderbeu - Laci -:-
ALBANIA: Divisi Pertama
22:00Besa Kavaje - Flamurtari -:-22:00Burreli - Apolonia Fier -:-
22:00Kastrioti - Korabi Peshkopi -:-
22:00Luzi - Vora -:-
22:00Tomori Berat - Lushnja -:-
AMERIKA SELATAN: Copa Libertadores - Peringkat Kumpulan
06:00Caracas (Ven) - Penarol (Uru) 0:106:00Rosario Central (Arg) - Atletico-MG (Bra) 0:1
08:00Dep. Tachira (Ven) - Libertad Asuncion (Par) 1:1
08:00Nacional (Uru) - River Plate (Arg) 2:2
08:00Palestino (Chi) - Flamengo RJ (Bra) 1:0
10:00U. de Deportes (Per) - Junior (Col) 1:1
AMERIKA SELATAN: Copa Sudamericana - Peringkat Kumpulan
06:00Nacional Asuncion (Par) - Corinthians (Bra) 0:206:00Racing Montevideo (Uru) - Argentinos Jrs (Arg) 2:1
08:00Cesar Vallejo (Per) - Ind. Medellin (Col) 1:5
08:00TertundaTomayapo (Bol) - Internacional (Bra) -:-
08:30Alianza (Col) - Cruzeiro (Bra) 0:3
08:30Ameliano (Par) - Danubio (Uru) 2:1
10:00Always Ready (Bol) - Defensa y Justicia (Arg) 3:0
AMERIKA SYARIKAT: Piala Terbuka AS
07:00Pittsburgh - FC Tulsa 0:107:30Atlanta Utd - Charlotte Independ. 3:0
08:00Houston - Detroit 3:4pen
08:30Dallas - Memphis 1:0
10:00OC Blues - Loudoun 1:2
10:00San Jose - Oakland Roots 1:0
80'Sacramento Republic - Monterey Bay 2:0
ANGOLA: Girabola
22:00CD Lunda Sul - Interclube -:-22:00Santa Rita - Wiliete -:-
22:00Sao Salvador - Huila -:-
22:00Uniao de Malanje - Kabuscorp -:-
22:30Academica - C.R.D. Libolo -:-
23:00Petro Atletico - Sporting de Cabinda -:-
23:00Primeiro de Agosto - Bravos do Maquis -:-
ARAB SAUDI: Divisi 1
23:55Hajer - Al Kholood 1:100:20Al Najma - Al Safa 1:1
00:20Jeddah - Al-Faisaly 1:0
23:55Al Taraji - Al Jandal -:-
00:40Al Oruba - Al Arabi -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
02:05Talleres Remedios Escalada - Racing Cordoba 0:0ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
02:00Deportivo Metalurgico - Deportivo Camioneros 0:100:30Barrancas - Atletico Pilar -:-
ARGENTINA: Liga Simpanan - Peringkat Pertama
02:00Banfield 2 - San Lorenzo 2 1:102:00Belgrano 2 - Racing Club 2 2:1
02:00Sarmiento Junin 2 - Estudiantes L.P. 2 0:1
02:00Union de Santa Fe 2 - Godoy Cruz 2 2:1
06:00Independiente 2 - Talleres Cordoba 2 0:1
ARMENIA: Liga Premier
23:00Ararat-Armenia - BKMA 4:1ARMENIA: Liga Pertama
20:00Onor - Ararat Yerevan 2 -:-ARUBA: Division di Honor - Kumpulan Penyingkiran
08:00La Fama - Real Koyari 8:1AUSTRALIA: Liga Negeri Utara NSW
18:00TertundaSingleton Strikers - South Cardiff -:-18:00Thornton Redbacks - Kahibah -:-
18:00West Wallsend - Belmont Swansea Utd. -:-
AUSTRIA: Regionalliga Tengah
01:00SC Weiz - Weindorf St. Anna 2:2AUSTRIA: Karnten
00:00SC Landskron - SV Spittal -:-00:30Donau Klagenfurt - SAK Klagenfurt -:-
AUSTRIA: Salzburg
23:30Union Henndorf - Strasswalchen -:-00:00Eugendorf - Thalgau -:-
AUSTRIA: Steiermark
01:00Hartberg (Am) - Lebring 2:001:00Ilzer SV - Stadtwerke Bruck/Mur 1:1
01:00Lafnitz (Am) - Hohenhaus Schladming 5:2
01:00SV Frauental - Koflach 1:2
01:00SV Union Gnas - Furstenfeld 0:3
01:00SV Wildon - Heiligenkreuz 2:1
01:00UFC Fehring - Kalsdorf 1:1
01:00Weinland Gamlitz - Tillmitsch 0:2
AUSTRIA: Vorarlberg
00:00Lochau - FC Lustenau -:-AZERBAIJAN: I Liqa
19:00Iravan - Difai Agsu -:-BAHRAIN: Liga Premier
00:00Al Riffa - Al-Ahli Manama -:-00:00Al-Muharraq - East Riffa -:-
00:00Al-Shabbab - Al Khalidiyah -:-
BELARUS: Piala Belarus
23:00Zhodino - Isloch Minsk -:-BELARUS: Liga Vysshaya Wanita
19:00Zorka-BDU W - Dynamo Brest W -:-20:00Bobruichanka W - Dyussh-Polesgu W -:-
21:00Minsk FK W - FC Gomel W -:-
23:00Belarus B19 W - Dnyapro W -:-
BELGIUM: Liga Pro B21
00:00Oostende B21 - Lommel SK B21 -:-BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Piala Bosnia & Herzegovina
00:00Zrinjski - Borac Banja Luka -:-BOTSWANA: Liga Premier
21:00Holy Ghost - Police XI -:-21:00Jwaneng Galaxy - Eleven Angels -:-
21:00Nico - Security Systems -:-
21:00Orapa United - Matebele -:-
21:00Tafic FC - Masitoaka -:-
21:00VTM FC - Township Rollers -:-
BRAZIL: Serie B
08:00Botafogo SP - Mirassol 0:0BRAZIL: Serie D
02:30Audax RJ - Democrata SL 0:1BRAZIL: Matogrossense 2
06:30Paulistano FC - Rondonopolis 0:9BRAZIL: Roraimense - Peringkat Kedua
07:00Progresso - Sao Raimundo RR 0:1309:00Monte Roraima - Atl. Roraima 3:0
BRAZIL: Catarinense B20
02:00Inter de Lages B20 - Criciuma B20 0:3BRAZIL: Paranaense B20 - Peringkat Pertama
02:30AA Iguacu B20 - Campo Mourao B20 1:0BRAZIL: Brasileiro Wanita
02:00Fluminense W - Avai Kindermann W 1:006:00TertundaSantos W - Gremio W -:-
BRAZIL: Brasileiro A3 Wanita
02:00Botafogo PB W - Uniao RN W 0:1BULGARIA: Liga Ketiga - Barat Daya
23:00Balkan Botevgrad - Vihren -:-23:00Bistritsa - Septemvri Sofia 2 -:-
23:00CSKA Sofia II - Minyor Pernik -:-
23:00Hebar 2 - Botev Ihtiman -:-
23:00Kostinbrod - Slivnishki Geroy -:-
23:00Levski II - CSKA 1948 Sofia III -:-
23:00Oborishte - Kyustendil -:-
23:00Razlog - Bansko -:-
23:00Slavia Sofia 2 - Septemvri Simitli -:-
BULGARIA: Liga Ketiga - Timur Laut
22:00Septemvri Tervel - Ludogorets III -:-BURUNDI: Coupe du President
21:00Le Messager Ngozi - Bumamuru -:-21:00Vital’O - Deira -:-
CHILE: Divisi Primera Wanita
23:00Deportes Iquique W - Antofagasta W -:-23:00S. Morning W - A. Italiano W -:-
COSTA RICA: Divisi Primera - Clausura
09:00San Carlos - Saprissa 0:310:00Liberia - Grecia 1:0
CYPRUS: Kejuaraan Cyta - Kumpulan Penyingkiran
00:00Achnas - AEL Limassol 2:000:00Karmiotissa - Nea Salamis 1:3
00:00Othellos Athienou - Doxa 3:0
23:00Zakakiou - Apollon Limassol -:-
DUNIA: Persahabatan Antarabangsa
23:00Peru B20 - Costa Rica B20 3:217:00Bosnia dan Herzegovina B16 - Greece B16 -:-
20:00Hungary B16 - Slovenia B16 -:-
DUNIA: Persahabatan Kelab
22:00Anderlecht B23 (Bel) - Genk B23 (Bel) -:-DUNIA: Persahabatan Antarabangsa Wanita
23:00Israel B16 W - Greece B16 W 3:4ECUADOR: Serie B
04:00Leones del Norte - Ind. Juniors 1:108:00Manta - San Antonio FC 1:1
EMIRIAH ARAB BERSATU: Liga UAE
00:45Al Wahda - Al Nasr 1:0ENGLAND: Liga Satu - PlayOff
03:00Bolton - Barnsley 2:3ENGLAND: Liga Dua - PlayOff
02:30Crawley - Milton Keynes Dons 3:0ENGLAND: Liga Pembangunan Profesional
02:00Colchester B21 - Watford B21 2:1ENGLAND: Liga Premier B18
00:30Sunderland B18 - Blackburn B18 1:201:00Middlesbrough B18 - Newcastle Utd B18 3:4
EROPAH: Liga Konferensi Europa - PlayOff
00:45Club Brugge - Fiorentina -:-EROPAH: Euro Wanita B17
21:30Norway B17 W - Perancis B17 W -:-00:30Sweden B17 W - England B17 W -:-
ESTONIA: Piala Estonia
23:00Paide - Kalju -:-FILIPINA: PFL
15:45Kaya - Philippine Air Force -:-FINLAND: Kakkonen Kumpulan B
23:30Poxyt - Tampere Utd -:-FINLAND: Piala Suomen
01:05PPJ - JaPS 2 2:023:00Atlantis - JaPS -:-
23:00OLS Oulu - SJK -:-
23:30GBK Kokkola - AC Oulu -:-
23:30Honka - PK-35 -:-
23:30KaPa 1924 - JBK -:-
23:30Kultsu - Lahti -:-
23:30Mikkeli 2 - Mikkeli -:-
23:30SalPa - Ekenas -:-
23:30VIFK - SJK Akatemia -:-
23:30Vaajakoski - KTP -:-
00:00Ilves 2 - Inter Turku -:-
00:00Lahden Reipas - Haka -:-
00:00VJS - Gnistan -:-
00:30MuSa - TPV -:-
GHANA: Liga Premier
23:00Berekum Chelsea - Hearts of Oak -:-GREECE: Liga Super 2 - Kumpulan Penyingkiran
21:00Aiolikos - Kampaniakos -:-21:00Giouchtas - Panathinaikos B -:-
21:00Iraklis - Karditsa -:-
21:00Kozani FC - PAOK B -:-
21:00PAE Egaleo - Olympiakos Piraeus B -:-
GUINEA: Ligue 1
00:00Hafia - Milo FC 2:3IRAN: Divisi 1
21:45Ario Eslamshahr - Darya Babol -:-22:00Mes Shahr Babak - Mes Kerman -:-
22:00Mes Soongoun - Saipa -:-
22:30Chadormalu - Khooshe Talaee -:-
22:30Shahre Raz - Moghavemat -:-
23:00Esteghlal Molasani - Shahin Bandar Ameri -:-
23:00Kheybar Khorramabad - Astara -:-
23:00Naft M.I.S - Damash Gilan -:-
23:30Pars Janoobi Jam - Naft Gachsaran -:-
IRAQ: Liga Bintang-Bintang Iraq
20:45Al Karkh - Arbil -:-20:45Newroz - Al-Qassim -:-
23:00Naft Al-Basra - Al Wasat -:-
ISRAEL: Liga Leumit - Kumpulan Penyingkiran
00:00H. Akko - Hap. Ramat Gan 1:200:00Hapoel Afula - Ihud Bnei Shfaram 3:0
00:00MS Kafr Qasim - H. Ironi Rishon 2:0
00:00Nes Tziona - Hapoel Kfar-Saba 1:2
ISRAEL: Liga Leumit - Kumpulan Promosi
00:00Bnei Yehuda - Maccabi Jaffa 3:100:00Hapoel Umm al-Fahm - M. Herzliya 1:2
00:00Kiryat Shmona - Ironi Tiberias 2:0
00:00Nof Hagalil - Ramat Hasharon 2:0
ITALI: Serie C - Promosi - PlayOff
02:30Atalanta B23 - Trento 3:102:30Audace Cerignola - Giugliano 1:1
02:30Giana Erminio - Pro Vercelli 3:0
02:30Gubbio - Rimini 0:1
02:30Juventus B23 - Arezzo 2:0
02:30Legnago Salus - Lumezzane 1:0
02:30Pescara - Pontedera 2:2
02:30Taranto - Latina 0:0
03:00Picerno - Crotone 2:0
JERMAN: 2. Bundesliga
00:30VfL Osnabruck - Schalke 0:4JERMAN: Regionalliga Utara
00:30Phonix Lubeck - Hamburger SV II -:-JERMAN: Regionalliga Barat
01:00Wuppertaler - Dusseldorf II 1:0JERMAN: Oberliga Bremen
01:00Bremen II - Oberneuland 14:0JERMAN: Oberliga Baden-Württemberg
00:30Hollenbach - Essingen -:-KANADA: Championship
23:00Forge - CF Montreal 1:109:00Cavalry - Vancouver 1:2
KAZAKHSTAN: Piala Kazakhstan - PlayOff
21:00Atyrau - Kairat Almaty -:-21:00Tobol - FC Astana -:-
23:00Ordabasy - Aktobe -:-
23:00Yelimay Semey - Kyzylzhar -:-
KEMBOJA: CPL - Kumpulan Kejohanan
19:00Boeung Ket - Phnom Penh Crown -:-19:00Svay Rieng - Visakha -:-
KENYA: Liga Super
18:00Mulembe United - Rainbow -:-20:00Kisumu All-Stars - Assad -:-
KUWAIT: Liga Premier - Kumpulan Kejohanan
00:00Al Naser - Al Arabi 0:402:15Al Salmiya - Al Qadisiya 0:0
KYRGYZSTAN: Liga Premier
19:30Alay Osh - Muras United -:-LATVIA: Virsliga
23:00Tukums 2000 - Jelgava 2:1LIBYA: Liga Premier
23:00Abu Salim - Al Madina 1:123:00Al Malaab El Libby - Al Bashaer 2:0
23:00Al-Khmes - Al Ittihad Misurata 0:0
23:00Olympic Azzaweya - Al-Ittihad 0:0
23:00Asaria - Al Ahly Tripoli -:-
LITHUANIA: Piala Lithuania
00:00Atmosfera - BFA Vilnius 6:000:00BE1 NFA - Ekranas 0:1
00:00Garliava - Kauno Zalgiris 0:5
00:00Nemunas - Sveikata 3:1
23:00Viltis Vilnius - Nevezis Kedainiai -:-
MAGHRIBI: Botola Pro
03:00Berkane - Moghreb Tetouan 3:2MALTA: Trofi FA
01:00Floriana - Gzira 3:2penMAURITIUS: Liga Super
22:30Pamplemousses - Grande Riviere -:-MESIR: Liga Premier
00:00Al Ahly - El Ettehad El Sakandary 4:1MESIR: Divisi 2 A - Kumpulan Penyingkiran
21:30Abu Qir Semad - Telecom Egypt -:-21:30Asyut Petroleum - Nasr Taadeen -:-
21:30Gomhoriat Shebin - Aswan SC -:-
21:30Makadi - Nojom Al Mostabel -:-
21:30Misr Elmaqasah - Dekernes -:-
MESIR: Divisi 2 A - Kumpulan Promosi
21:30Haras El Hodood - Al Qanah -:-21:30La Viena - Tanta -:-
21:30Proxy - Ghazl El Mahallah -:-
21:30Wadi Degla - Raya -:-
MOLDOVA: Super Liga - Kumpulan Penyingkiran
22:00Drochia - Sparta Selemet -:-22:00Floresti - Saxan Gagauz Yeri -:-
22:00Victoria - Univer-Oguzsport -:-
MONTENEGRO: Piala Montenegro
22:00Rudar - Buducnost -:-23:00Jezero - Decic -:-
MYANMAR: Piala Liga MNL
17:00Kachin United - Rakhine United -:-17:30Glory Goal - Rainbow -:-
NIGER: Super Ligue
23:15Akokana - Olympic Niamey 0:123:15Jangorzo - Sahel 0:1
23:15Urana - Liberte 0:0
23:15ASFAN - Police -:-
23:15Tahoua - Douanes Niamey -:-
NORWAY: Piala NM
00:00Eidsvold - Sandnes Ulf -:-00:00Lysekloster - KFUM Oslo -:-
00:00Molde - Sarpsborg 08 -:-
00:00Raufoss - Fredrikstad -:-
00:00Stabaek - Bryne -:-
00:00Valerenga - HamKam -:-
NORWAY: Piala Norway Wanita
21:30Mjolner W - Honefoss W -:-00:00Bjornevatn W - Porsanger W 3:0
00:00Fana W - Fyllingsdalen W -:-
00:00Grei W - KFUM Oslo W -:-
00:00Klepp W - Viking W 0:3
00:00Kongsvinger W - Frigg W -:-
00:00Krokelvdalen W - Tromso W -:-
00:00Snogg W - Start W -:-
00:00Stromsgodset W - Odd W -:-
00:00Tynset W - Tiller W -:-
00:15Volda W - Herd W -:-
OMAN: Liga Professional
00:20Bahla - Seeb 0:121:45Sur Club - Ibri -:-
00:30Sohar - Al-Shabab -:-
PERANCIS: Divisi 1 Wanita
22:30Bordeaux W - Lyon W -:-22:30Fleury 91 W - Montpellier W -:-
22:30Guingamp W - Le Havre W -:-
22:30Paris FC W - Dijon W -:-
22:30Reims W - Paris SG W -:-
22:30St Etienne W - Lille W -:-
PERU: Liga 2
02:00Santos - Comerciantes 0:104:30ADA Jaen - San Marcos 0:2
QATAR: Piala Emir
01:00Umm-Salal - Al Bidda 3:1mt22:15Al-Gharafa - Al Ahli Doha -:-
REPUBLIK CZECH: FNL
16:30Prostejov - Pribram -:-16:30Sparta Prague B - Lisen -:-
23:00Vyskov - Jihlava -:-
23:30Chrudim - Dukla Prague -:-
23:30Taborsko - Opava -:-
23:30Varnsdorf - Kromeriz -:-
00:00Brno - Zizkov -:-
00:00Vlasim - Sigma Olomouc B -:-
REPUBLIK CZECH: Divisi E
22:30Bzenec - Vsetin -:-REPUBLIK CZECH: Divisi F
16:15Havirov - Jesenik -:-23:00Bridlicna - Polanka nad Odrou -:-
23:30Frenstat p. R. - Vratimov -:-
REPUBLIK CZECH: Jihocesky KP
23:30SK Rudolfov - Hluboka nad Vltavou 0:116:15Olesnik - Trebon -:-
21:00Protivin - FC Semice -:-
23:00Drazice - Junior Strakonice -:-
23:00Jankov - Tyn nad Vltavou -:-
23:00Malse Roudne - Trhove Sviny -:-
23:00Milevsko - Mirovice -:-
23:00TJ Osek - Trebetice -:-
REPUBLIK CZECH: Karlovarsky KP
21:00Touzim - Banik Kralovske Porici -:-REPUBLIK CZECH: Kralovehradecky KP
23:00Lazne Belohrad - Solnice -:-23:00Libcany - Jaromer -:-
REPUBLIK CZECH: Liberecky KP
23:00Lomnice nad Popelkou - Straz p. Ralskem -:-REPUBLIK CZECH: Plzensky KP
20:00Zruc - Kosutka Plzen -:-REPUBLIK CZECH: Liga B19
20:30Frydek-Mistek B19 - Karvina B19 -:-REPUBLIK CZECH: Piala Czech Wanita
18:45Slavia Prague W - Slovacko W -:-REPUBLIK DEMOKRATIK CONGO: Ligue 1 - Kumpulan Penyingkiran
20:00Celeste - AC Rangers -:-22:00FC Renaissance - Etoile de Kivu -:-
ROMANIA: Liga 2 - Kumpulan Kejohanan
00:00Gloria Buzau - Unirea Slobozia 3:022:00Sevisul Selimbar - Mioveni -:-
22:30Hunedoara - Miercurea Ciuc -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 1 - Kumpulan Penyingkiran
23:00Somuz Falticeni - CSM Vaslui -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 1 - Kumpulan Promosi
23:00Bucovina Radauti - FC Bacau -:-23:00Municipal Bacau - Stiinta Miroslava -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 2 - Kumpulan Penyingkiran
23:00Braila - CSM Ramnicu Sarat -:-23:00Hamangia Baia - Fortino Ianca -:-
23:00Vointa Limpezis - Sutesti -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 2 - Kumpulan Promosi
20:00Metalul Buzau - Unirea Branistea -:-23:00CSM Focsani - Sporting Liesti -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 3 - Kumpulan Penyingkiran
23:00Axiopolis Cernavoda - Progresul Fundulea -:-23:00Gloria Baneasa - Recolta Gh. Doja -:-
23:00Inainte Modelu - Voluntari 2 -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 3 - Kumpulan Promosi
23:00Afumati - LPS HD Clinceni -:-23:00Calarasi - Agricola Borcea -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 4 - Kumpulan Penyingkiran
23:00CSO Plopeni - Tricolorul Breaza -:-23:00Moreni - FC Pucioasa -:-
23:00Muscel - Paulesti -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 4 - Kumpulan Promosi
23:00CS Din. Bucuresti - Giurgiu -:-23:00Popesti Leordeni - Blejoi Vispesti -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Kumpulan Penyingkiran
23:00Sepsi 2 - Tarlungeni 4:023:00Targu Secuiesc - Odorheiu 1:0
23:00V. Curita - SR Brasov -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Kumpulan Promosi
23:00Campulung - Kids Tampa Brasov 2:123:00Olimpic Zarnesti - Cetate Rasnov 2:1
ROMANIA: Liga 3 - Seria 6 - Kumpulan Penyingkiran
23:00Curtisoara - Calimanesti -:-23:00Sporting Rosiori - Horezu -:-
23:00Unirea Bascov - Petrolul Potcoava -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 6 - Kumpulan Promosi
23:00Cetatea - Viitorul Daesti 0:223:00R. Valcea - Vedita Colonesti 1:1
ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Kumpulan Penyingkiran
23:00Gilortul Tg. Carbunesti - CS U Craiova 2 2:123:00Jiul Petrosani - Turceni 0:1
23:00Lupac - U Craiova 1948 2 2:5
ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Kumpulan Promosi
23:00CSO Filiasi - Viitorul Simian 2:023:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSM Deva 3:1
ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Kumpulan Penyingkiran
23:00Soimii Lipova - Progresul Pecica 2:023:00Teuz Cermei - Ineu 4:2
23:00Avantul Periam - Socodor -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Kumpulan Promosi
23:00FC Bihor - Phoenix Buzias 1:123:00Politehnica Timisoara - Peciu Nou 1:1
ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Kumpulan Penyingkiran
23:00Avantul Reghin - Viitorul Cluj 3:123:00TertundaTargu Mures 1898 - Unirea Alba-Iulia -:-
23:00Metalurgistul Cugir - Industria Galda -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Kumpulan Promosi
23:00ACS Medias - Unirea Ungheni -:-23:00Gloria 2018 Bistrita - Univ. din Alba Iulia -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Kumpulan Penyingkiran
23:00Satu Mare - FC Baia Mare 0:123:00Victoria Carei - Baile Felix 2:2
ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Kumpulan Promosi
23:00CSM Zalau - Sighetu Marmatiei 6:123:00FC Olimpia Satu Mare - Santandrei 2:0
ROMANIA: Piala Romania Wanita
16:00CSM Alexandria W - Gloria 2018 Bistrita W -:-18:00Bihor W - FC Rapid Bucuresti W -:-
19:00Vasas Odorhei W - Univ. Craiova W -:-
20:00Olimpia Cluj W - Miercurea Ciuc W -:-
23:00Politehnica Timisoara W - Banat W -:-
23:00Targu Mures W - Farul Constanta W -:-
RUSIA: FNL
22:00Alania Vladikavkaz - Rodina Moscow -:-23:00Saratov - Chernomorets Novorossijsk -:-
00:00Kamaz - Yenisey -:-
00:30Dynamo Makhachkala - Khimki -:-
RUSIA: FNL 2 - Divisi A Perak - Musim Bunga
21:00Kaluga - D. Bryansk -:-RUSIA: FNL 2 - Divisi B - Kumpulan 1
21:30Angust Nazran - Dynamo Makhachkala 2 -:-SCOTLAND: Liga Premier - Kumpulan Penyingkiran
02:45Airdrieonians - Partick 2:2SCOTLAND: Championship - Kumpulan Penyingkiran
02:45Alloa - Hamilton 2:202:45Montrose - Inverness 0:0
SCOTLAND: Liga Satu - Penyingkiran - PlayOff
02:45Dumbarton - Stirling 2:102:45Spartans - Peterhead 2:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 13
02:30Muleno - Pulpileno 0:1SEPANYOL: Primera Federacion Wanita - Promosi - PlayOff
00:00CA Osasuna W - Alhama W -:-SERBIA: Liga Super - Kumpulan Kejohanan
22:00Napredak - Partizan -:-22:00TSC Backa Topola - Radnicki 1923 -:-
00:00Vojvodina - FK Cukaricki -:-
00:30Mladost - Crvena zvezda -:-
SERBIA: Liga Super - Kumpulan Penyingkiran
00:00Radnik - Javor 0:100:00Sp. Subotica - Radnicki Nis 3:1
01:00FK Vozdovac - Zeleznicar Pancevo 2:3
SERBIA: Prva Liga - Kumpulan Kejohanan
23:00Graficar Beograd - Jedinstvo U. 2:423:00Indjija - Smederevo 3:1
23:00Tekstilac Odzaci - Sremska Mitrovica 2:0
01:00Macva - OFK Beograd 2:0
SERBIA: Prva Liga - Kumpulan Penyingkiran
23:00Radnicki Beograd - Mladost GAT -:-23:00Vrsac - Metalac -:-
SIERRA LEONE: Liga Premier
00:30Old Edwardians - Ports Authority 0:000:30Luawa - Wilberforce Strikers -:-
SLOVAKIA: 4. liga - Timur
16:30FK Cana - Rudnany -:-16:30Kezmarok - Sobrance-Sobranecko -:-
16:30Lokomotiva Kosice - Kechnec -:-
16:30Medzev - Raslavice -:-
16:30Mladost Kalsa - Pavlovce n. Uhom -:-
16:30Poprad - Velky Saris -:-
16:30Sabinov - Gerlachov -:-
16:30Sokol Lubotice - Medzilaborce -:-
SLOVAKIA: 1. Liga Wanita - Kumpulan Kejohanan
17:00Trnava W - Ruzomberok W -:-SOMALIA: Liga Nasional
20:30Badbaado - Elman -:-SWEDEN: Superettan
01:00Orgryte - Helsingborg 0:1SWEDEN: Divisi 1 - Södra
00:30Ljungskile - Trollhattan -:-TANZANIA: Ligi Kuu Bara
21:00Mashujaa - Kinondoni MC -:-00:00Young Africans - Kagera Sugar -:-
THAILAND: Piala FA Thai
19:00Kanchanaburi - Samut Sakhon City -:-20:00Bangkok Utd - Udon United -:-
TUNISIA: Piala Tunisia
21:30OC Kerkennah - Esperance Tunis -:-TURKI: Piala Turkey
01:30Besiktas - Ankaragucu 1:0TURKMENISTAN: Liga Yokary
20:00Ahal - Arkadag -:-20:00Kopetdag Asgabat - Merw -:-
21:00Nebitci - Altyn Asyr -:-
UGANDA: Liga Premier
00:00Kampala City - UPDF 1:021:00Bright Stars - NEC FC -:-
21:00Villa - Wakiso Giants -:-
00:00Vipers - Express FC -:-
UKRAINE: Kejuaraan Wanita - Kumpulan Kejohanan
17:00Shakhtar W - Ladomir W -:-VIETNAM: Liga-V 1
18:00Quang Nam - Cong An -:-19:00Binh Dinh - Hong Linh Ha Tinh -:-
19:00Khanh Hoa - Hai Phong -:-
19:00Nam Dinh - Binh Duong -:-
20:15Ho Chi Minh - Thanh Hoa -:-
Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »
Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.