MUAT SEMULA

Bola Sepak » Hari ini » Kemungkinan

EROPAH: Liga Europa - Kelayakan

00:00HJK (Fin) - Maribor (Slo) -:- [ 1.95 | 3.75 | 3.40 ]

EROPAH: Piala Super UEFA

88'Real Madrid - Eintracht Frankfurt 2:0 [ 1.44 | 4.75 | 7.00 ]

AFRIKA SELATAN: Liga Premier

23:00AmaZulu - Supersport Utd 2:1
01:30Chippa Utd. - Royal AM 1:3
01:30Mamelodi Sundowns - TS Galaxy 0:1
01:30Sekhukhune - Golden Arrows 1:0
01:30Stellenbosch - Orlando Pirates 1:1

AMERIKA SELATAN: Copa Libertadores - PlayOff

08:30Palmeiras (Bra) - Atletico-MG (Bra) -:- [ 1.85 | 3.40 | 4.50 ]
08:30Talleres Cordoba (Arg) - Velez Sarsfield (Arg) -:- [ 2.20 | 3.20 | 3.40 ]

AMERIKA SELATAN: Copa Sudamericana - PlayOff

06:15Ceara (Bra) - Sao Paulo (Bra) -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.40 ]

AMERIKA SYARIKAT: MLS - All Stars

08:30MLS All-Stars - Liga MX All-Stars -:-

AMERIKA SYARIKAT: Kejuaraan USL

07:00Miami FC - FC Tulsa -:-
09:00San Antonio - Loudoun -:-
10:00San Diego Loyal - Monterey Bay -:-

AMERIKA SYARIKAT: Liga Satu USL

07:00North Carolina - Forward Madison -:-

AMERIKA SYARIKAT: NISA

07:00Chattanooga - California Utd. -:-
10:00TertundaBay Cities - Syracuse Pulse -:-

AMERIKA SYARIKAT: NWSL Wanita

07:30Washington W - Portland Thorns W -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

02:00Deportivo Madrin - Deportivo Moron 0:1 [ 2.37 | 2.70 | 3.80 ]

ARGENTINA: Primera C - Clausura

02:30Leandro N. Alem - Laferrere 0:0

ARGENTINA: Copa Argentina

08:10Agropecuario - Boca Juniors -:-

ARGENTINA: Liga Simpanan - Peringkat Kedua

21:00Boca Juniors 2 - Racing Club 2 -:-
22:00Aldosivi 2 - Godoy Cruz 2 -:-
22:00Barracas Central 2 - Rosario Central 2 -:-
22:00Newells Old Boys 2 - River Plate 2 -:-

ARMENIA: Liga Premier

00:00Ararat Yerevan - Ararat-Armenia -:-

ARMENIA: Liga Pertama

21:30FC Gandzasar - Pyunik Yerevan 2 -:-

AUSTRALIA DAN OCEANIA: Liga Juara-juara OFC

08:00Hienghene (Nca) - Rewa (Fij) -:-
11:00Nikao (Coi) - Auckland (Nzl) -:-

AUSTRIA: Regionalliga Barat - Vorarlberg

00:30FC Wolfurt - Egg 5:1
00:30Gofis - Rotenberg 2:2
00:30Rothis - RW Rankweil 2:1
00:30SC A. D. - Hohenems 1:1
01:00Bregenz - Altach B21 3:1
01:00Lauterach - Dornbirner SV 0:0

BOLIVIA: Divisi Profesional - Clausura

90'Santa Cruz - The Strongest 0:2 [ 3.75 | 3.80 | 1.90 ]
06:00Palmaflor - Blooming -:- [ 1.55 | 4.33 | 5.50 ]
08:15Bolivar - Guabira -:- [ 1.14 | 8.00 | 21.00 ]

BOLIVIA: Nacional B - Peringkat Pertama

01:00Vaca Diez - Libertad FC -:-

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Premier

02:00FK Sarajevo - Tuzla City 1:5

BRAZIL: Serie B

06:00Chapecoense-SC - Novorizontino -:-
06:00Nautico - CRB -:-
08:30Criciuma - Guarani -:-

BRAZIL: Copa Paulista

07:00Sao Caetano - Oeste -:-

COSTA RICA: Divisi Primera - Apertura

08:00San Carlos - Saprissa -:- [ 2.37 | 3.40 | 2.62 ]

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

45+'Cariari Pococi - Ad Aserri 1:0
45+'Escorpiones - AD M. T. 0:1
05:00San Jose FC - CS Uruguay -:-

DENMARK: Divisi 1

00:00Hillerod - Koge -:- [ 5.50 | 4.00 | 1.61 ]

DUNIA: Persahabatan Antarabangsa

00:00Tajikistan B19 - Uzbekistan B19 0:3
00:30Itali B19 - Albania B19 -:-
16:30Itali B18 - Albania B18 -:-

DUNIA: Persahabatan Kelab

23:00ASD Pineto Calcio (Ita) - Recanatese (Ita) 0:4
23:00Coruxo FC (Esp) - Pontevedra (Esp) 1:0
23:30Corvinul Hunedoara (Rou) - Progresul Ezeris (Rou) 8:0
23:30Monopoli (Ita) - Sorrento (Ita) 1:1
00:00Achnas (Cyp) - Paralimni (Cyp) 1:0
00:00Carrarese (Ita) - Monterosi (Ita) 1:1
00:00FK Vozdovac (Srb) - Al Ahli Dubai (Uae) 4:4
00:00Fanfulla (Ita) - Villa Valle (Ita) 1:1
00:00FeralpiSalo (Ita) - Entella (Ita) 1:2
00:00Gubbio (Ita) - Trestina (Ita) 1:0
00:00R. Sociedad B (Esp) - Rayo Majadahonda (Esp) 0:1
00:00San Donato (Ita) - Scandicci (Ita) 1:1
00:00Sotiras (Cyp) - Ol. Nicosia (Cyp) 4:2
00:30Panachaiki (Gre) - Atromitos (Gre) 1:2
00:45Baleares (Esp) - Santa Eulalia (Esp) 2:0
01:00Aguilas FC (Esp) - Almeria B (Esp) 1:0
01:00Amorebieta (Esp) - Numancia (Esp) 1:1
01:00Anorthosis (Cyp) - Doxa (Cyp) 0:0
01:00Barcelona B (Esp) - Valencia B (Esp) 2:1
01:00Celta Vigo B (Esp) - Bergantinos (Esp) 2:3
01:00Domzale (Slo) - Shakhtar (Ukr) 0:3
01:00Escobedo (Esp) - Laredo (Esp) 0:3
01:00Langreo (Esp) - Lealtad (Esp) 2:1pen
01:00Murcia (Esp) - Alcorcon (Esp) 1:1
01:00Nea Salamis (Cyp) - Ermis (Cyp) 1:0
01:00Olot (Esp) - Gimnastic (Esp) 1:3
01:00Peralada (Esp) - Sabadell (Esp) 0:1
01:00Real Titanico (Esp) - R. Oviedo B (Esp) 1:3
01:00Unionistas (Esp) - Alcorcon B (Esp) 2:4
01:00Vilafranca (Esp) - Prat (Esp) 1:2
01:30Arandina (Esp) - Gimnastica Segoviana (Esp) 2:4
01:30Atl. Madrid B (Esp) - San Sebastian Reyes (Esp) 2:2
01:30Cappellen (Bel) - Antwerp B (Bel) 1:6
01:30Rapitenca (Esp) - Sant Andreu (Esp) 0:3
01:30Sestao (Esp) - Ath Bilbao B (Esp) 2:0
01:30Trival Valderas (Esp) - Union Adarve (Esp) 1:3
01:45Antequera (Esp) - Melilla (Esp) 1:3
02:00Arenteiro (Esp) - Ferrol (Esp) 2:2
02:00Bembibre (Esp) - Atletico Astorga (Esp) 0:1
02:00CE Manresa (Esp) - Cornella (Esp) 0:3
02:00Dollingstown (Nir) - Glenavon (Nir) 0:2
02:00Logrones (Esp) - Leonesa (Esp) 3:0
02:00Orihuela (Esp) - CF Intercity (Esp) 0:3
02:00San Cristobal CP (Esp) - Terrassa (Esp) 1:0pen
02:00UCAM Murcia (Esp) - Palo (Esp) 1:0pen
02:00URSL Vise (Bel) - La Calamine (Bel) 4:1
02:30Forli (Ita) - Cesena (Ita) 0:6
02:30Miajadas (Esp) - Don Benito (Esp) 2:0
02:30San Fernando (Esp) - Betis B (Esp) 0:1
02:30Torrent (Esp) - Saguntino (Esp) 0:0
03:00Olivenza (Esp) - CD Badajoz (Esp) 0:2
56'Cordoba (Esp) - Merida (Esp) 2:1
23:00Pro Sesto (Ita) - USD Casatese (Ita) -:-

DUNIA: Piala Dunia Wanita B20

01:00Jerman B20 W - Colombia B20 W 0:1 [ 1.20 | 5.75 | 10.00 ]
45+'New Zealand B20 W - Mexico B20 W 1:1 [ 4.20 | 3.60 | 1.72 ]
07:00Sepanyol B20 W - Brazil B20 W -:- [ 1.95 | 3.40 | 3.50 ]
10:00Costa Rica B20 W - Australia B20 W -:- [ 6.50 | 4.20 | 1.40 ]

DUNIA: Persahabatan Kelab Wanita

00:00Slavia Prague W (Cze) - Real Madrid W (Esp) 0:2
00:30Athletic Bilbao W (Esp) - Eibar W (Esp) 1:0

ECUADOR: Serie B

45+'Santo Domingo - Ind. Juniors 0:0
08:00Imbabura - Manta -:-
08:00Olmedo - Libertad -:-

ENGLAND: Piala EFL

02:45Blackburn - Hartlepool 4:0 [ 1.30 | 5.25 | 11.00 ]
02:45Coventry - Bristol City 1:4 [ 2.25 | 3.40 | 3.10 ]
02:45Middlesbrough - Barnsley 0:1 [ 1.70 | 3.80 | 4.75 ]
02:45Plymouth - Peterborough 0:2 [ 2.00 | 3.75 | 3.40 ]
02:45Port Vale - Rotherham 1:2 [ 3.20 | 3.30 | 2.30 ]
02:45Sheffield Wed - Sunderland 2:0 [ 2.20 | 3.40 | 3.20 ]

EROPAH: Liga Konferensi Europa - Kelayakan

00:00Guimaraes (Por) - Hajduk Split (Cro) 1:0 [ 2.10 | 3.30 | 3.30 ]
21:30Kyzylzhar (Kaz) - APOEL (Cyp) -:- [ 4.75 | 3.60 | 1.72 ]
22:00Tobol (Kaz) - Zrinjski (Bih) -:- [ 2.50 | 3.30 | 2.75 ]
00:00Rakow (Pol) - Trnava (Svk) -:- [ 1.60 | 4.00 | 5.25 ]

ESTONIA: Esiliiga

00:00Viimsi JK - Nomme Utd -:-

ESTONIA: Piala Estonia

00:00Paide III - Johvi Phoenix -:-
00:00Tulevik - Vandra Vaprus -:-

ESTONIA: Meistriliiga Wanita

00:00Polva Lootos W - Tallina Kalev W 0:1

FINLAND: Kakkonen Kumpulan C

23:30Vaajakoski - JJK Jyvaskyla 0:2
23:30GBK Kokkola - VIFK -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

01:00Malacateco - Santa Lucia 3:1
88'Iztapa - Coban Imperial 4:3
05:00Guastatoya - Deportivo Mixco -:-
06:00Xinabajul - Achuapa -:-
08:00Comunicaciones - Xelaju -:-
10:00Antigua GFC - Municipal -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

05:00Real Sociedad - Real Espana -:-
09:00Motagua - Vida -:-
09:00Victoria - UPNFM -:-
09:15Honduras Progreso - Olancho -:-
09:30Marathon - Olimpia -:-

ICELAND: Lengjudeildin

01:00Selfoss - Thor A. 2:1
75'Kopavogur - Vogar 3:1

ICELAND: Piala Iceland

02:00KA Akureyri - Aegir 3:0

IRELAND UTARA: Liga Premier Wanita

02:45Linfield W - Glentoran W 0:4
90+'Mid-Ulster W - Sion Swifts W 1:2
87'Crusaders W - Cliftonville W 1:2
03:00Lisburn Ladies W - Derry City W -:-

JERMAN: 3. Liga

01:00Dresden - Verl 2:0 [ 1.83 | 3.60 | 3.75 ]
01:00Mannheim - Aue 1:0 [ 1.83 | 3.50 | 3.80 ]
01:00Saarbrucken - Dortmund II 1:0 [ 1.83 | 3.40 | 4.00 ]
01:00VfL Osnabruck - Ingolstadt 0:1 [ 2.20 | 3.40 | 3.20 ]
01:00Wehen - SpVgg Bayreuth 4:1 [ 1.70 | 3.75 | 4.50 ]

JERMAN: Regionalliga Barat

00:00Lippstadt - Rodinghausen 2:0
01:30Straelen - Kaan-Marienborn 0:1

JERMAN: Oberliga Schleswig-Holstein

01:00Bordesholm - Flensburg 1:3
01:00Heider SV - SC Weiche-08 II 3:0
01:00Neumunster - Kilia Kiel 1:2
01:00Pansdorf - Inter Turkspor Kiel 4:3

JERMAN: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

01:30Gonsenheim - Mainz 1:0

JERMAN: Oberliga Bayern Süd

00:30Gundelfingen - Turkspor Augsburg 5:0
01:30Memmingen - Munich 1860 II 0:1

JERMAN: Oberliga Niederrhein

01:00Sonsbeck - Uerdingen 0:1
01:15Kray - Hilden 1:3
01:30Cronenberger - SSVg Velbert 0:1
01:30Duisburg - Union Nettetal 0:0
01:30FC Monheim - TuRU Dusseldorf 3:1
01:30Germania Ratingen - Homberg 2:1
01:30MSV Dusseldorf - Meerbusch 1:3
01:30Schonnebeck - SC St. Tonis 1:2
01:30TVD Velbert - Baumberg 4:1

JORDAN: Liga Premier

23:00Al Hussein - Maan -:-

LITHUANIA: I Lyga

23:00FK Minija - BFA Vilnius 3:1

MESIR: Liga Premier

00:30Arab Contractors - El Gounah 0:0
00:30Smouha - Future FC 1:1
87'Al Ahly - Al Masry 1:1
00:30El Ismaily - El Ettehad El Sakandary -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura

06:00Alebrijes Oaxaca - Zacatecas Mineros -:-
08:05Venados - Dorados de Sinaloa -:-
10:05Cimarrones de Sonora - Leones Negros -:-

MEXICO: Liga MX U20 - Apertura

22:00Queretaro B20 - San Luis B20 -:-

MYANMAR: Liga Nasional

16:30Ispe FC - Chinland -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

08:00Ocotal - Sport Sebaco -:-
10:00Diriangen - Jalapa -:-

NICARAGUA: Liga Primera B20 - Apertura

05:00Diriangen B20 - Jalapa B20 -:-
05:00Ocotal B20 - Sport Sebaco B20 -:-
00:00UNAN-Managua B20 - Juventus Managua B20 -:-

NIGERIA: Piala Aiteo

23:00Heartland - Katsina Utd -:-
23:00Kogi - Kano -:-
23:00Niger Tornadoes - Lobi -:-
23:00Wikki - Nasarawa -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 3

01:00Vidar - Sandnes Ulf 2 2:1

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 6

01:30Senja - Skjetten 3:1

NORWAY: Piala NM

00:00Jerv - Odd 2:3mt [ 4.00 | 4.20 | 1.80 ]

NORWAY: Nasjonal B19 CL - Peringkat Pengalah

19:00Aalesund B19 - Haugesund B19 -:-

NORWAY: Nasjonal B19 CL - PlayOff

20:00Brann B19 - Stabaek B19 -:-
23:00Valerenga B19 - Stromsgodset B19 -:-

PANAMA: LPF - Clausura

05:00Alianza - Arabe Unido -:-
07:15Miguelito - Tauro -:-
09:30Potros del Este - Plaza Amador -:-

PARAGUAY: Copa Paraguay

02:45Colegiales - Resistencia 1:2
06:30Cristobal Colon - Guarani -:-

POLAND: Divisi 1

00:00Podbeskidzie - Skra 0:1 [ 1.53 | 3.80 | 5.75 ]
00:00R. Rzeszow - Arka Gdynia 1:3 [ 3.00 | 3.20 | 2.25 ]
00:00Zaglebie Sosnowiec - Tychy 1:0 [ 2.30 | 3.30 | 2.75 ]
02:30LKS Lodz - Puszcza 2:0 [ 2.15 | 3.25 | 3.20 ]
00:00Chojniczanka - S. Rzeszow -:- [ 2.50 | 3.25 | 2.55 ]
00:00Termalica B-B. - Chrobry Glogow -:- [ 1.66 | 3.60 | 4.50 ]

POLAND: Divisi 2

23:00Garbarnia - Slask Wroclaw 2 3:1
23:00Siarka Tarnobrzeg - GKS Jastrzebie 0:0
23:00Zaglebie 2 - Lech Poznan 2 1:0
00:00Kotwica Kolobrzeg - Wisla Pulawy 2:1
00:00Polkowice - Pogon Siedlce 1:2
00:00Stezyca - Hutnik Krakow 2:1
01:00Elblag - Stomil Olsztyn 4:0
01:00Motor Lublin - KKS Kalisz 0:3

PORTUGAL: Liga Revelacao B23 - Pusingan Awal

01:00Braga B23 - Gil Vicente B23 2:3
01:00FC Famalicao B23 - Vizela B23 3:2
01:00Leixoes B23 - Rio Ave B23 1:0
00:00SC Farense B23 - Portimonense B23 -:-

PORTUGAL: Piala Super Wanita

00:30Benfica W - Braga W 3:0
75'Sporting W - FC Famalicao W 3:0

QATAR: QSL

00:40Al Sailiya - Shamal 2:1
22:30Al Ahli Doha - Al-Duhail -:-
00:40Al Arabi - Al Rayyan -:-

REPUBLIK CZECH: Piala MOL

23:00Prerov - Prostejov 1:4 [ 17.00 | 9.00 | 1.11 ]

REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Super

20:00Hebei Yilinshanzhuang - Tianjin Jinmen Tiger -:- [ 8.50 | 4.75 | 1.36 ]

RUSIA: FNL 2 - Kumpulan 2

23:00Dynamo Moscow 2 - Torpedo Moscow 2 2:3
23:00Electron VN - Rodina Moscow B21 0:0
23:00Luki-Energiya - Dynamo Petersburg 3:2
23:00Murom - Tver 1:0
23:00Zenit 2 - Yadro 2:1
23:30Znamya Truda - Vladimir 0:3
00:00Tekstilshtik - S. Kostroma 2:2

RUSIA: FNL 2 - Kumpulan 3

23:00Kosmos - Saratov 0:1
23:00Kursk - D. Bryansk 0:0
23:00Kvant - Sakhalinets 0:2
23:00Tambov - M. Lipetsk 1:2
23:30Ryazan - Rodina Moscow 2 0:0

RUSIA: Liga Remaja

22:00F. Voronezh B19 - Chertanovo M. B19 -:-

SCOTLAND: Piala Cabaran

02:45Hibernian 2 - Brechin 1:2pen [ 2.10 | 4.00 | 2.55 ]
02:45Spartans - Rangers B 0:1 [ 6.50 | 4.75 | 1.33 ]
90'Hearts 2 - Buckie Thistle 2:3 [ 2.25 | 4.00 | 2.45 ]

SLOVAKIA: Piala Slovakia

23:00Bacuch - Zavazna Poruba 3:2pen
23:00Bitarova - Namestovo 3:5
23:00Brezno - Filakovo 2:0
23:00Bystricka - Dynamo Diviaky 2:0
23:00Casta - Inter Bratislava 0:8
23:00Chlebnice - Oravske Vesele 1:0
23:00Detva - Podkonice 0:3
23:00Druzstevnik Borov - Gerlachov 3:2pen
23:00Dudince - Kovacova 0:3
23:00Dvorniky - Kechnec 1:4
23:00FK Krasna - Vranov 1:7
23:00FO Kinex Bytca - Bela 7:3
23:00Hlinik nad Hronom - Ladomerska Vieska 2:3
23:00Horka - Roznava 0:4
23:00Hrinova - Zarnovica 5:4
23:00Igram WO - Senica -:-
23:00Iskra Hnusta - Kalinovo 1:2
23:00Komjatice - FK Nove Zamky 1:7
23:00Kras. Podhradie - Rudnany 1:0pen
23:00Liptovska Tepla - Lip. Stiavnica 1:0
23:00Lokomotiva Kosice - Medzev 2:3pen
23:00MFK Krupina - Vinica 1:3
23:00Nacina Ves - Pavlovce n. Uhom 2:0
23:00Nizna - Tvrdosin 1:2
23:00OFK Mokry Haj - Castkovce 0:1pen
23:00OSK Fintice - Velky Saris 0:4
23:00OSK Teplicka - 1.FK Svidnik 2:4
23:00Olcnava - Gelnica 2:1
23:00Partizan Osrblie - Spisska Nova Ves 0:9
23:00Pezinok - Vrakuna B. 0:1pen
23:00Poltar - Slavia TU Kosice 1:2
23:00Ruskov - Snina 0:5
23:00SK Velke Zaluzie - Kalna n. Hronom 0:4
23:00Sarisske Dravce - Sabinov 4:0
23:00Sasova - Badin 1:5
23:00Sliac - Pliesovce 4:2
23:00Slovan Trstena - Sokol Zubrohlava 0:2
23:00Slovenske Darmoty - MSK Lucenec 0:2
23:00Sokol Liesek - Martin -:-
23:00Spartak Vysoka - Makov 1:4
23:00Stara Bystrica - Tatran Turzovka 1:4
23:00TJ Visnove - Banik Stranavy 0:2
23:00Tahanovce - Mladost Kalsa 1:5
23:00Tomasovce - Rimavska Sobota 1:2pen
23:00Torysa - Lubovna 0:2
23:00Turcianska Stiavnicka - HA Banska Bystrica 0:3
23:00Velky Krtis - Radzovce 2:1
23:00Vikartovce - Spisske Podhradie 0:4
23:00Vinohrad Cebovce - TJD Pribelce 0:1
23:30TJ Salka - Velke Ludince 0:5
23:00FK Svit - Kezmarok -:-
23:30FK Jesenske - Hajnacka -:-

SLOVAKIA: 1. Liga Wanita

23:00Nove Zamky W - Trencin W 0:3
23:00Ruzomberok W - Petrzalka W 3:0
23:00Slovan Bratislava W - Myjava W 3:1
23:00Trnava W - GFC W 4:1
23:00Zilina W - B. Bystrica W 1:12

SWEDEN: Divisi 1 - Norra

01:00Gefle - Stockholm Internazionale 4:1
01:00Pitea - Umea FC 3:1
01:00Sollentuna - Team TG FF 2:0
01:00Sylvia - Taby 1:2
01:00Vasalund - Sandvikens 0:0

SWEDEN: Divisi 1 - Södra

00:30Tvaaker - Qviding 2:1
01:00IFK Malmo - Lunds 0:3
01:00Oddevold - GAIS 0:2
01:00Torn - Olympic 3:2
01:00Trollhattan - Vanersborgs IF 1:1

SWEDEN: Divisi 2 - Norra Svealand

02:00Osteraker IFK - Skiljebo 0:3

SWEDEN: Divisi 2 - Västra Götaland

01:30Eskilsminne - Ullareds IK 6:0

SWEDEN: Svenska Cupen Wanita - Kelayakan

00:30Gamla Upsala W - Bollstanas W -:-

SWITZERLAND: Liga Super

01:00Luzern - Grasshoppers 1:1 [ 1.72 | 4.00 | 4.33 ]

TURKMENISTAN: Liga Yokary

21:00Kopetdag Asgabat - Nebitci -:-

URUGUAY: Copa Uruguay

00:30Colon - Los Halcones 3:1
02:00La Luz - Deportivo Italiano 2:1pen
02:00Rampla Juniors - Rio Negro 2:1pen
07:00Juventud - Universal San Jose -:-
07:00Universitario Salto - Paysandu FC -:-
07:30Quilmes - Deportivo Colonia -:-

UZBEKISTAN: Liga Super

23:00Bunyodkor - Qizilqum 1:2
22:00Din. Samarkand - Sogdiana -:-
22:00Olympic - Kokand 1912 -:-
23:00Navbahor Namangan - Termez Surkhon -:-

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.