MUAT SEMULA

Bola Sepak » Hari ini » Tamat

EROPAH: Piala Super UEFA

03:00Real Madrid - Eintracht Frankfurt 2:0

AFRIKA SELATAN: Liga Premier

23:00AmaZulu - Supersport Utd 2:1
01:30Chippa Utd. - Royal AM 1:3
01:30Mamelodi Sundowns - TS Galaxy 0:1
01:30Sekhukhune - Golden Arrows 1:0
01:30Stellenbosch - Orlando Pirates 1:1

AMERIKA SYARIKAT: NISA

10:00TertundaBay Cities - Syracuse Pulse -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

02:00Deportivo Madrin - Deportivo Moron 0:1

ARGENTINA: Primera C - Clausura

02:30Leandro N. Alem - Laferrere 0:0

AUSTRIA: Regionalliga Barat - Vorarlberg

00:30FC Wolfurt - Egg 5:1
00:30Gofis - Rotenberg 2:2
00:30Rothis - RW Rankweil 2:1
00:30SC A. D. - Hohenems 1:1
01:00Bregenz - Altach B21 3:1
01:00Lauterach - Dornbirner SV 0:0

BOLIVIA: Divisi Profesional - Clausura

03:00Santa Cruz - The Strongest 0:3

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Premier

02:00FK Sarajevo - Tuzla City 1:5

DUNIA: Persahabatan Antarabangsa

00:00Tajikistan B19 - Uzbekistan B19 0:3

DUNIA: Persahabatan Kelab

23:00ASD Pineto Calcio (Ita) - Recanatese (Ita) 0:4
23:00Coruxo FC (Esp) - Pontevedra (Esp) 1:0
23:30Corvinul Hunedoara (Rou) - Progresul Ezeris (Rou) 8:0
23:30Monopoli (Ita) - Sorrento (Ita) 1:1
00:00Achnas (Cyp) - Paralimni (Cyp) 1:0
00:00Carrarese (Ita) - Monterosi (Ita) 1:1
00:00FK Vozdovac (Srb) - Al Ahli Dubai (Uae) 4:4
00:00Fanfulla (Ita) - Villa Valle (Ita) 1:1
00:00FeralpiSalo (Ita) - Entella (Ita) 1:2
00:00Gubbio (Ita) - Trestina (Ita) 1:0
00:00R. Sociedad B (Esp) - Rayo Majadahonda (Esp) 0:1
00:00San Donato (Ita) - Scandicci (Ita) 1:1
00:00Sotiras (Cyp) - Ol. Nicosia (Cyp) 4:2
00:30Panachaiki (Gre) - Atromitos (Gre) 1:2
00:45Baleares (Esp) - Santa Eulalia (Esp) 2:0
01:00Aguilas FC (Esp) - Almeria B (Esp) 1:0
01:00Amorebieta (Esp) - Numancia (Esp) 1:1
01:00Anorthosis (Cyp) - Doxa (Cyp) 0:0
01:00Barcelona B (Esp) - Valencia B (Esp) 2:1
01:00Celta Vigo B (Esp) - Bergantinos (Esp) 2:3
01:00Domzale (Slo) - Shakhtar (Ukr) 0:3
01:00Escobedo (Esp) - Laredo (Esp) 0:3
01:00Langreo (Esp) - Lealtad (Esp) 2:1pen
01:00Murcia (Esp) - Alcorcon (Esp) 1:1
01:00Nea Salamis (Cyp) - Ermis (Cyp) 1:0
01:00Olot (Esp) - Gimnastic (Esp) 1:3
01:00Peralada (Esp) - Sabadell (Esp) 0:1
01:00Real Titanico (Esp) - R. Oviedo B (Esp) 1:3
01:00Unionistas (Esp) - Alcorcon B (Esp) 2:4
01:00Vilafranca (Esp) - Prat (Esp) 1:2
01:30Arandina (Esp) - Gimnastica Segoviana (Esp) 2:4
01:30Atl. Madrid B (Esp) - San Sebastian Reyes (Esp) 2:2
01:30Cappellen (Bel) - Antwerp B (Bel) 1:6
01:30Rapitenca (Esp) - Sant Andreu (Esp) 0:3
01:30Sestao (Esp) - Ath Bilbao B (Esp) 2:0
01:30Trival Valderas (Esp) - Union Adarve (Esp) 1:3
01:45Antequera (Esp) - Melilla (Esp) 1:3
02:00Arenteiro (Esp) - Ferrol (Esp) 2:2
02:00Bembibre (Esp) - Atletico Astorga (Esp) 0:1
02:00CE Manresa (Esp) - Cornella (Esp) 0:3
02:00Dollingstown (Nir) - Glenavon (Nir) 0:2
02:00Logrones (Esp) - Leonesa (Esp) 3:0
02:00Orihuela (Esp) - CF Intercity (Esp) 0:3
02:00San Cristobal CP (Esp) - Terrassa (Esp) 1:0pen
02:00UCAM Murcia (Esp) - Palo (Esp) 1:0pen
02:00URSL Vise (Bel) - La Calamine (Bel) 4:1
02:30Forli (Ita) - Cesena (Ita) 0:6
02:30Miajadas (Esp) - Don Benito (Esp) 2:0
02:30San Fernando (Esp) - Betis B (Esp) 0:1
02:30Torrent (Esp) - Saguntino (Esp) 0:0
03:00Olivenza (Esp) - CD Badajoz (Esp) 0:2

DUNIA: Piala Dunia Wanita B20

01:00Jerman B20 W - Colombia B20 W 0:1

DUNIA: Persahabatan Kelab Wanita

00:00Slavia Prague W (Cze) - Real Madrid W (Esp) 0:2
00:30Athletic Bilbao W (Esp) - Eibar W (Esp) 1:0

ENGLAND: Piala EFL

02:45Blackburn - Hartlepool 4:0
02:45Coventry - Bristol City 1:4
02:45Middlesbrough - Barnsley 0:1
02:45Plymouth - Peterborough 0:2
02:45Port Vale - Rotherham 1:2
02:45Sheffield Wed - Sunderland 2:0

EROPAH: Liga Konferensi Europa - Kelayakan

00:00Guimaraes (Por) - Hajduk Split (Cro) 1:0

ESTONIA: Meistriliiga Wanita

00:00Polva Lootos W - Tallina Kalev W 0:1

FINLAND: Kakkonen Kumpulan C

23:30Vaajakoski - JJK Jyvaskyla 0:2

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

01:00Malacateco - Santa Lucia 3:1
03:00Iztapa - Coban Imperial 4:3

ICELAND: Lengjudeildin

01:00Selfoss - Thor A. 2:1

ICELAND: Piala Iceland

02:00KA Akureyri - Aegir 3:0

IRELAND UTARA: Liga Premier Wanita

02:45Linfield W - Glentoran W 0:4
02:45Mid-Ulster W - Sion Swifts W 1:2
03:00Crusaders W - Cliftonville W 1:2

JERMAN: 3. Liga

01:00Dresden - Verl 2:0
01:00Mannheim - Aue 1:0
01:00Saarbrucken - Dortmund II 1:0
01:00VfL Osnabruck - Ingolstadt 0:1
01:00Wehen - SpVgg Bayreuth 4:1

JERMAN: Regionalliga Barat

00:00Lippstadt - Rodinghausen 2:0
01:30Straelen - Kaan-Marienborn 0:1

JERMAN: Oberliga Schleswig-Holstein

01:00Bordesholm - Flensburg 1:3
01:00Heider SV - SC Weiche-08 II 3:0
01:00Neumunster - Kilia Kiel 1:2
01:00Pansdorf - Inter Turkspor Kiel 4:3

JERMAN: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

01:30Gonsenheim - Mainz 1:0

JERMAN: Oberliga Bayern Süd

00:30Gundelfingen - Turkspor Augsburg 5:0
01:30Memmingen - Munich 1860 II 0:1

JERMAN: Oberliga Niederrhein

01:00Sonsbeck - Uerdingen 0:1
01:15Kray - Hilden 1:3
01:30Cronenberger - SSVg Velbert 0:1
01:30Duisburg - Union Nettetal 0:0
01:30FC Monheim - TuRU Dusseldorf 3:1
01:30Germania Ratingen - Homberg 2:1
01:30MSV Dusseldorf - Meerbusch 1:3
01:30Schonnebeck - SC St. Tonis 1:2
01:30TVD Velbert - Baumberg 4:1

LITHUANIA: I Lyga

23:00FK Minija - BFA Vilnius 3:1

MESIR: Liga Premier

00:30Arab Contractors - El Gounah 0:0
00:30Smouha - Future FC 1:1
03:00Al Ahly - Al Masry 2:0

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 3

01:00Vidar - Sandnes Ulf 2 2:1

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 6

01:30Senja - Skjetten 3:1

NORWAY: Piala NM

00:00Jerv - Odd 2:3mt

PARAGUAY: Copa Paraguay

02:45Colegiales - Resistencia 1:2

POLAND: Divisi 1

00:00Podbeskidzie - Skra 0:1
00:00R. Rzeszow - Arka Gdynia 1:3
00:00Zaglebie Sosnowiec - Tychy 1:0
02:30LKS Lodz - Puszcza 2:0

POLAND: Divisi 2

23:00Garbarnia - Slask Wroclaw 2 3:1
23:00Siarka Tarnobrzeg - GKS Jastrzebie 0:0
23:00Zaglebie 2 - Lech Poznan 2 1:0
00:00Kotwica Kolobrzeg - Wisla Pulawy 2:1
00:00Polkowice - Pogon Siedlce 1:2
00:00Stezyca - Hutnik Krakow 2:1
01:00Elblag - Stomil Olsztyn 4:0
01:00Motor Lublin - KKS Kalisz 0:3

PORTUGAL: Liga Revelacao B23 - Pusingan Awal

01:00Braga B23 - Gil Vicente B23 2:3
01:00FC Famalicao B23 - Vizela B23 3:2
01:00Leixoes B23 - Rio Ave B23 1:0

PORTUGAL: Piala Super Wanita

00:30Benfica W - Braga W 3:0

QATAR: QSL

00:40Al Sailiya - Shamal 2:1

REPUBLIK CZECH: Piala MOL

23:00Prerov - Prostejov 1:4

RUSIA: FNL 2 - Kumpulan 2

23:00Dynamo Moscow 2 - Torpedo Moscow 2 2:3
23:00Electron VN - Rodina Moscow B21 0:0
23:00Luki-Energiya - Dynamo Petersburg 3:2
23:00Murom - Tver 1:0
23:00Zenit 2 - Yadro 2:1
23:30Znamya Truda - Vladimir 0:3
00:00Tekstilshtik - S. Kostroma 2:2

RUSIA: FNL 2 - Kumpulan 3

23:00Kosmos - Saratov 0:1
23:00Kursk - D. Bryansk 0:0
23:00Kvant - Sakhalinets 0:2
23:00Tambov - M. Lipetsk 1:2
23:30Ryazan - Rodina Moscow 2 0:0

SCOTLAND: Piala Cabaran

02:45Hibernian 2 - Brechin 1:2pen
02:45Spartans - Rangers B 0:1
03:00Hearts 2 - Buckie Thistle 2:3

SLOVAKIA: Piala Slovakia

23:00Bacuch - Zavazna Poruba 3:2pen
23:00Bitarova - Namestovo 3:5
23:00Brezno - Filakovo 2:0
23:00Bystricka - Dynamo Diviaky 2:0
23:00Casta - Inter Bratislava 0:8
23:00Chlebnice - Oravske Vesele 1:0
23:00Detva - Podkonice 0:3
23:00Druzstevnik Borov - Gerlachov 3:2pen
23:00Dudince - Kovacova 0:3
23:00Dvorniky - Kechnec 1:4
23:00FK Krasna - Vranov 1:7
23:00FO Kinex Bytca - Bela 7:3
23:00Hlinik nad Hronom - Ladomerska Vieska 2:3
23:00Horka - Roznava 0:4
23:00Hrinova - Zarnovica 5:4
23:00Igram WO - Senica -:-
23:00Iskra Hnusta - Kalinovo 1:2
23:00Komjatice - FK Nove Zamky 1:7
23:00Kras. Podhradie - Rudnany 1:0pen
23:00Liptovska Tepla - Lip. Stiavnica 1:0
23:00Lokomotiva Kosice - Medzev 2:3pen
23:00MFK Krupina - Vinica 1:3
23:00Nacina Ves - Pavlovce n. Uhom 2:0
23:00Nizna - Tvrdosin 1:2
23:00OFK Mokry Haj - Castkovce 0:1pen
23:00OSK Fintice - Velky Saris 0:4
23:00OSK Teplicka - 1.FK Svidnik 2:4
23:00Olcnava - Gelnica 2:1
23:00Partizan Osrblie - Spisska Nova Ves 0:9
23:00Pezinok - Vrakuna B. 0:1pen
23:00Poltar - Slavia TU Kosice 1:2
23:00Ruskov - Snina 0:5
23:00SK Velke Zaluzie - Kalna n. Hronom 0:4
23:00Sarisske Dravce - Sabinov 4:0
23:00Sasova - Badin 1:5
23:00Sliac - Pliesovce 4:2
23:00Slovan Trstena - Sokol Zubrohlava 0:2
23:00Slovenske Darmoty - MSK Lucenec 0:2
23:00Sokol Liesek - Martin 1:2
23:00Spartak Vysoka - Makov 1:4
23:00Stara Bystrica - Tatran Turzovka 1:4
23:00TJ Visnove - Banik Stranavy 0:2
23:00Tahanovce - Mladost Kalsa 1:5
23:00Tomasovce - Rimavska Sobota 1:2pen
23:00Torysa - Lubovna 0:2
23:00Turcianska Stiavnicka - HA Banska Bystrica 0:3
23:00Velky Krtis - Radzovce 2:1
23:00Vikartovce - Spisske Podhradie 0:4
23:00Vinohrad Cebovce - TJD Pribelce 0:1
23:30TJ Salka - Velke Ludince 0:5

SLOVAKIA: 1. Liga Wanita

23:00Nove Zamky W - Trencin W 0:3
23:00Ruzomberok W - Petrzalka W 3:0
23:00Slovan Bratislava W - Myjava W 3:1
23:00Trnava W - GFC W 4:1
23:00Zilina W - B. Bystrica W 1:12

SWEDEN: Divisi 1 - Norra

01:00Gefle - Stockholm Internazionale 4:1
01:00Pitea - Umea FC 3:1
01:00Sollentuna - Team TG FF 2:0
01:00Sylvia - Taby 1:2
01:00Vasalund - Sandvikens 0:0

SWEDEN: Divisi 1 - Södra

00:30Tvaaker - Qviding 2:1
01:00IFK Malmo - Lunds 0:3
01:00Oddevold - GAIS 0:2
01:00Torn - Olympic 3:2
01:00Trollhattan - Vanersborgs IF 1:1

SWEDEN: Divisi 2 - Norra Svealand

02:00Osteraker IFK - Skiljebo 0:3

SWEDEN: Divisi 2 - Västra Götaland

01:30Eskilsminne - Ullareds IK 6:0

SWITZERLAND: Liga Super

01:00Luzern - Grasshoppers 1:1

URUGUAY: Copa Uruguay

00:30Colon - Los Halcones 3:1
02:00La Luz - Deportivo Italiano 2:1pen
02:00Rampla Juniors - Rio Negro 2:1pen

UZBEKISTAN: Liga Super

23:00Bunyodkor - Qizilqum 1:2

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.