MUAT SEMULA

Bola Sepak » Hari ini » Semua Perlawanan

ALGERIA: Ligue 1

23:00Medea - Magra -:-
00:00TertundaConstantine - CR Belouizdad -:-
00:00Skikda - Tlemcen -:-
00:30JS Kabylie - Biskra -:-
00:45MC Alger - Saoura -:-

ALGERIA: Liga B21

17:00TertundaConstantine B21 - CR Belouizdad B21 -:-
17:00JS Kabylie B21 - Biskra B21 -:-
17:00MC Alger B21 - Saoura B21 -:-
17:00Medea B21 - Magra B21 -:-
17:00Skikda B21 - Tlemcen B21 -:-

AMERIKA SYARIKAT: MLS

03:00Kansas City - Austin FC 1:1

AMERIKA SYARIKAT: Kejuaraan USL

07:00TertundaCharleston - New York 2 -:-
07:00Pittsburgh - Miami FC 1:1
07:30Louisville City - Memphis 3:0
08:00Rio Grande - Real Monarchs 1:0
08:30Oklahoma City Energy - Birmingham 1:2
09:30El Paso - Colorado Springs 1:1
09:30New Mexico - Austin Bold 0:0
10:00OC Blues - Oakland Roots 1:0
10:30Phoenix Rising - Tacoma Defiance 3:0
10:30San Diego Loyal - LA Galaxy 2 2:1

AMERIKA SYARIKAT: Liga Satu USL

08:00Forward Madison - Richmond Kickers 0:0
08:00Union Omaha - New England II 4:2
10:00Tucson - Chattanooga Red Wolves 2:3

AMERIKA SYARIKAT: Liga Dua USL

05:00Miami City - FC Florida B23 0:2
05:00New Jersey Copa - New York B23 0:2
05:00South Bend Lions - Oakland County 0:1
07:00Florida Elite - The Villages 0:1
07:00Reading - West Chester Utd 0:2
07:00St. Louis Scott Gallagher - Chicago United 1:1
07:00West Virginia - North Carolina FC B23 -:-
07:30Asheville City - Dalton -:-
07:30Flint City - Kings Hammer -:-
07:30North Carolina Fusion B23 - Virginia Beach 2:0
07:30Southern Soccer Academy - East Atlanta -:-
08:00Corpus Christi FC - Houston FC -:-
08:00Green Bay Voyageurs - Wichita -:-
08:00Little Rock Rangers - Round Rock -:-
08:00Menace - Kaw Valley -:-
08:30Brazos Valley Cavalry - AHFC Royals -:-
09:00Ogden City - Park City -:-

AMERIKA SYARIKAT: NISA - Musim Bunga

08:00San Diego 1904 - Chattanooga 1:1

AMERIKA UTARA DAN TENGAH: Piala Dunia - Kelayakan - Peringkat Kedua

04:00Saint Kitts dan Nevis - El Salvador 0:4
05:00Haiti - Kanada 0:1
07:05Panama - Curacao 2:1

ANGOLA: Girabola

23:30Petro Atletico - Primeiro de Agosto 3:0
23:30Progresso - Academica 0:0
22:00Santa Rita - Huila -:-
23:00Wiliet - Ferroviario do Huambo -:-

ARUBA: Division di Honor

06:00La Fama - Racing Club Aruba 1:3
08:00Dakota - Caravel 5:1

ASIA: Piala Dunia - Kelayakan - Peringkat Kedua

24'Korea Selatan - Lubnan 0:1

AUSTRALIA: Liga-A - PlayOff

62'Brisbane Roar - Adelaide United 1:2

AUSTRALIA: NPL ACT

13:00TertundaTigers FC - Gungahlin -:-
61'Tuggeranong Utd - Canberra Croatia 0:1

AUSTRALIA: NPL NSW

60'Rockdale City Suns - Blacktown City 1:3
62'Sydney Utd - Marconi Stallions 0:0

AUSTRALIA: NPL Queensland

24'Gold Coast Knights - Sunshine Coast Wanderers 0:0
24'Logan Lightning - Moreton Bay Utd 0:0
16:00Brisbane Strikers - Queensland Lions -:-

AUSTRALIA: Liga Premier Brisbane

15:00St. George Willawong - Bayside -:-

BELARUS: Liga Vysshaya

23:45BATE - Neman 3:0
01:45Shakhtyor Soligorsk - Vitebsk 2:0
22:00Isloch Minsk - Dynamo Brest -:-
00:00Rukh Brest - Zhodino -:-

BELARUS: Liga Pershaya

00:00Orsa - Belshina 0:1
20:00Krumkachy - Volna Pinsk -:-
22:00Lida - Baranovici -:-
00:00Arsenal Dzyarzhynsk - FC Slonim -:-

BENIN: Ligue 1 - Kumpulan Kejohanan

23:00ASOS - AS Cotonou -:-
23:00Dynamo Parakou - Hodio 3:0
23:00Damissa - Buffles du Borgou -:-
23:00Eternel - Dragons -:-
23:00FC Loto - Bembereke -:-
23:00Requins - Ayema -:-

BRAZIL: Serie A

06:00Palmeiras - Corinthians 1:1
06:00Santos - Juventude 0:0

BRAZIL: Serie B

03:30CRB - Confianca 3:2
06:00GE Brasil - Vasco 1:2
06:00Vila Nova - CSA 1:0
08:00Cruzeiro - Goias 1:1

BRAZIL: Serie C - Peringkat Pertama

02:00EC Sao Jose - Ituano 0:0
02:00Novorizontino - Oeste 0:0
04:00Botafogo SP - Mirassol 1:3
04:00Manaus - Floresta EC 2:1
06:00Jacuipense - Paysandu PA 0:2
22:00Criciuma - Ypiranga FC -:-
22:00Tombense - AE Altos -:-

BRAZIL: Serie D

02:00Atletico-CE - Treze PB 2:2
02:00Joinville - Aimore 1:0
02:30Gama - Aparecidense 0:0
02:30Moto Clube - Guarany 0:2
03:00Alagoinhas - Itabaiana 0:0
03:00Murici - Bahia De Feira 2:0
03:00Palmas - SE Juventude 1:2
03:00Sao Bento - Bangu 1:1
03:00Uberlandia - Rio Branco ES 3:2
04:00Sao Raimundo RR - Fast Clube 1:1
06:00Esportivo - Gremio Juventus 2:1
06:00Julho Esporte - Imperatriz 2:0

BRAZIL: Campeonato Carioca 2 - Peringkat Pertama

02:00Americano FC - Cabofriense 2:0
02:00Angra dos Reis - Sampaio Correa FE 0:2
02:00Audax RJ - Macae 6:0
02:00Friburguense - Goncalense 3:1
02:00Marica - America RJ 1:0

BURKINA FASO: Liga Premier

00:00AS Douanes - Salitas 3:2

CROATIA: 3. HNL Tengah

23:30Dugo Selo - Tresnjevka 2:2
23:30Gaj Mace - HASK 1:1
23:30Jarun - Vrbovec 1:2
23:30Kurilovec - Ponikve 2:2
23:30Lucko - Segesta 2:0
23:30Mladost Petrinja - Maksimir 6:1
23:30Trnje - Spansko 0:2
23:30Vrapce - Zagorec K. 3:4
01:30Karlovac - Bistra 3:0

CROATIA: 3. HNL Utara - Kumpulan Penyingkiran

00:00Granicar Djurdjevac - Bjelovar 1:4
00:00Podravac Virje - Rudar Mursko Sredisce 8:2
00:00Varteks Varazdin - Virovitica 3:1

CROATIA: 3. HNL Utara - Kumpulan Promosi

00:00NK Polet - Tehnicar Cvetkovec 5:0
00:00Podravina Ludbreg - Radnik Krizevci 5:0

CROATIA: 3. HNL Selatan

23:30GOSK Dubrovnik - Vodice 2:1
23:30Hrvace - Primorac Biograd 1:5
23:30Kamen Ivanbegovina - Zmaj Makarska 2:0
23:30Neretvanac - HV Posedarje 2:0
23:30OSK Otok - Zagora 5:2
23:30RNK Split - Neretva 4:1
23:30Urania Baska Voda - Sloga Mravince 1:4
23:30Uskok Klis - Zmaj Blato 3:0

CROATIA: 3. HNL Timur

00:00Bedem Ivankovo - Vukovar 1991 0:1
00:00Belisce - Kutjevo 4:2
00:00Cepin - Vihor Jelisavac 2:0
00:00Granicar Zupanja - Valpovka 2:0
00:00Marsonia - Slavonija Pozega 0:3
00:00NASK Nasice - Oriolik 5:1
00:00Pleternica - Slavonac Bukovlje 2:2
00:00Vuteks Sloga - Sloga NG 2:2
00:00Zrinski Jurjevac - Croatia Dakovo 0:1

DUNIA: Persahabatan Antarabangsa

01:00Ghana - Ivory Coast 0:0
02:00Australia B23 - Mexico B23 2:3
02:15Montenegro B20 - Albania B20 2:0
03:00Maghribi - Burkina Faso 1:0
08:00Mexico - Honduras 0:0
21:00Tanzania - Malawi -:-

DUNIA: Persahabatan Kelab

00:00Kalsdorf (Aut) - Maribor (Slo) 0:2
00:30WSC Wels (Aut) - ASKO Pregarten (Aut) 2:1
16:30Union Bremen (Ger) - Bremer (Ger) -:-
20:00Baerum (Nor) - Notodden (Nor) -:-
20:00Eintracht Norderstedt (Ger) - Heider SV (Ger) -:-
20:00Hodd (Nor) - Aalesund (Nor) -:-
22:00Kongsvinger (Nor) - Kjelsas (Nor) -:-

DUNIA: Persahabatan Antarabangsa Wanita

00:00Luxembourg W - Belgium W 0:1
02:00Slovenia W - Croatia W 4:1
02:00Uruguay W - Puerto Rico W 5:1
66'Jepun W - Mexico W 3:1
17:00Latvia W - Estonia W -:-
19:00Lithuania W - Kepulauan Faroe W -:-
23:00Jordan W - Tunisia W -:-
00:30Malta W - Montenegro W -:-

ECUADOR: Serie B

04:30Chacaritas - America de Quito 1:0
07:00Cumbaya - LDU Portoviejo 1:1

ENGLAND: Liga Nasional - PlayOff

19:00Stockport - Hartlepool -:-

EROPAH: Euro

00:00Denmark - Finland 0:1
03:00Belgium - Rusia 3:0
21:00England - Croatia -:-
00:00Austria - Makedonia Utara -:-

EROPAH: Liga Premier (Crimea)

23:00Gvardeyets - Ocean Kerch -:-
23:00Kafa - TSK Simferopol -:-
23:00Krymteplytsia - Yevpatoriya -:-
23:00SKCHF Sevastopol - Kyzyltash -:-

ESTONIA: Meistriliiga

18:00Flora - Parnu JK Vaprus -:-

ESWATINI: Liga Premier MTN Swazi

18:30Denver - Tinyosi -:-
18:30Mbabane Highlanders - Tambankulu -:-
21:00Green M. - Royal Leopards -:-
21:00Mhlume - Manzini Sea Birds -:-
21:00Moneni Pirates - Milling Hotspurs -:-
21:00Tambuti - Young Buffaloes -:-

FINLAND: Ykkonen

20:00PK-35 - KPV Kokkola -:-
23:00Rovaniemi - TPS -:-
23:30Gnistan - Mikkeli -:-
23:30JIPPO - Jaro -:-
23:30MuSa - VPS -:-

FINLAND: Kakkonen Kumpulan A

22:00Keski-Uusimaa - PEPO -:-
23:30Atlantis - PeKa -:-
23:30KaPa - JaPS -:-
23:30NJS - Lahden Reipas -:-

FINLAND: Kakkonen Kumpulan B

23:30GrIFK - Ilves-Kissat -:-
23:30Honka Akatemia - Jazz Pori -:-
23:30Ilves 2 - SalPa -:-

FINLAND: Kakkonen Kumpulan C

18:00OLS Oulu - Kemi City -:-
23:30GBK Kokkola - VIFK -:-
23:30OTP - SJK Akatemia -:-

GAMBIA: Liga GFA

04:00Hawks - WAA Banjul 1:0
06:00Tallinding United - Real Banjul -:-

GEORGIA: Erovnuli Liga

21:30Samtredia - Dinamo Tbilisi -:-
21:30Shukura - Saburtalo Tbilisi -:-

GEORGIA: Erovnuli Liga 2

21:00Chikhura - Bolnisi -:-
21:00Merani Martvili - FC Gareji Sagarejo -:-
21:00WIT Georgia - Rustavi -:-

GHANA: Liga Premier

23:00Aduana Stars - Liberty -:-
23:00Ashanti - Ebusua -:-
23:00Bechem United - Berekum Chelsea -:-
23:00Karela - Legon Cities -:-
23:00King Faisal - Great Olympics -:-
23:00WAFA - Dreams -:-

GREECE: Liga Bola Sepak

01:00Veria - Kavala 2:0
22:00Almopos - Panserraikos -:-
22:00TertundaApollon Pontou - PO Triglia -:-
22:00Asteras Vlachioti - PAE Egaleo -:-
22:00Kalamata - Kallithea -:-
22:00Niki Volos - Aspropyrgos Enosis -:-
22:00Pierikos - Kozani -:-
22:00Rodos - Ialisos -:-
22:00Santorini - Episkopi -:-

GREECE: Gamma Ethniki - Kumpulan 7

22:00Agios Ierotheos - Pangytheatikos -:-
22:00Aris Skalas - Ermis Meligous -:-
22:00Ermionidas-Ermis - Panarkadikos -:-
22:00Foinikas N. Epidavrou - Kifisias -:-
22:00Molaikos - Koronida Koiladas -:-
22:00Rouf FC - Atromitos Chiliomodi -:-

GREECE: Gamma Ethniki - PlayOff Promosi

22:00Acheron Kanalaki - Poseidonas Michanionas -:-
22:00Karditsa - Orfeas Xanthi -:-

GUINEA: Ligue 1

22:30Santoba - Horoya -:-
00:00Loubha - Elephant Coleah -:-

ICELAND: Pepsideild

01:00Stjarnan - Valur 2:1
01:00Vikingur Reykjavik - Hafnarfjordur 2:0

IRELAND: Divisi Premier

02:30Longford - St. Patricks 1:3
02:45Sligo - Drogheda 1:2

ITALI: Serie C - Promosi - PlayOff

00:00Padova - Alessandria -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan A

22:00Caronnese - Castellanzese -:-
22:00Casale - Sanremese -:-
22:00Citta di Varese - Bra -:-
22:00Folgore Caratese - Lavagnese -:-
22:00Fossano - Arconatese -:-
22:00Imperia - Gozzano -:-
22:00PDHA - Borgosesia -:-
22:00Sestri Levante - Saluzzo -:-
22:00Vado - Legnano -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan B

22:00Breno - Ciserano-Bergamo -:-
22:00Calcio Caravaggese - Scanzorosciate -:-
22:00Crema - Sona -:-
22:00Desenzano Calvina - NibionnOggiono -:-
22:00Real Calepina - USD Casatese -:-
22:00Seregno - Franciacorta -:-
22:00Tritium - Fanfulla -:-
22:00Villa Valle - Brusaporto -:-
22:00Vis Nova Giussano - Ponte San Pietro -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan C

22:00Adriese - Mestre -:-
22:00Ambrosiana - ArzignanoChiampo -:-
22:00Bolzano - San Giorgio-Sedico -:-
22:00Caldiero Terme - Montebelluna -:-
22:00Campodarsego - Feltre -:-
22:00Cartigliano - Union Clodiense -:-
22:00Chions - Trento -:-
22:00Delta Rovigo - Este -:-
22:00Manzanese - Luparense -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan D

22:00G.S. Bagnolese - Marignanese -:-
22:00Ghivizzano Borgo - SCD Progresso -:-
22:00Lentigione - Fiorenzuola -:-
22:00Mezzolara - Aglianese Calcio -:-
22:00Prato - Forli -:-
22:00Pro Livorno - Seravezza Pozzi -:-
22:00Real Forte Querceta - Sammaurese -:-
22:00Rimini - Correggese -:-
22:00Sasso Marconi - Corticella -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan E

22:00ACN Siena - UC Sinalunghese -:-
22:00Cannara - San Donato -:-
22:00Flaminia - Foligno -:-
22:00Grassina - Trestina -:-
22:00Montespaccato - Follonica Gavorrano -:-
22:00Ostia Mare - Pianese -:-
22:00Sangiovannese - Montevarchi Calcio -:-
22:00Scandicci - Lornano Badesse -:-
22:00Tiferno Lerchi - Trastevere Calcio -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan F

22:00ASD Pineto Calcio - Castelfidardo -:-
22:00Agnonese - Aprilia -:-
22:00Cynthialbalonga - Vastogirardi -:-
22:00Fiuggi - Montegiorgio -:-
22:00Giulianova - Matese -:-
22:00Porto Sant'Elpidio - Castelnuovo Vomano -:-
22:00Recanatese - S. N. Notaresco -:-
22:00Rieti - Campobasso -:-
22:00US Tolentino - Vastese -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan G

22:00Afragolese - Arzachena -:-
22:00Cassino - San Felice Gladiator -:-
22:00Lanusei Calcio - SS Nola 1925 -:-
22:00Latina - Insieme Formia -:-
22:00Muravera - Sassari -:-
22:00Savoia - Nuova Florida -:-
22:00Vis Artena - Nocerina -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan H

22:00Audace Cerignola - A.C.D. Nardo -:-
22:00Bitonto - Citta di Fasano -:-
22:00Brindisi - Portici 1906 -:-
22:00Francavilla - Fidelis Andria -:-
22:00Lavello - Taranto -:-
22:00Molfetta Calcio - Altamura -:-
22:00Picerno - Gravina -:-
22:00Puteolana Internapoli - Casarano -:-
22:00Sorrento - Real Aversa -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan I

22:00AS Acireale - Dattilo -:-
22:00Biancavilla - Santa Maria Cilento -:-
22:00Cittanovese - San Luca -:-
22:00FC Messina - Castrovillari -:-
22:00Gelbison Cilento - Roccella -:-
22:00Licata - Messina -:-
22:00Rotonda - Paterno -:-
22:00S. Agata - Rende Calcio -:-
22:00US Ragusa - Troina -:-

ITALI: Primavera 1

17:00Genoa B19 - Lazio B19 -:-
17:00Torino B19 - Juventus B19 -:-
21:00AS Roma B19 - AC Milan B19 -:-
23:00Spal B19 - Sassuolo B19 -:-

IVORY COAST: Ligue 1 - Peringkat Pemenang

23:30Academie de FAD - SO Armee -:-

JEPUN: Liga J2

64'Albirex Niigata - Okayama 0:0
61'Chiba - Verdy 0:1
62'Kyoto - Kusatsu 1:1
63'Mito - Sagamihara 2:0
64'Montedio Yamagata - Renofa Yamaguchi 1:0
62'V-Varen Nagasaki - Yamaga 1:0
24'Iwata - Kofu 1:0
24'Machida - Blaublitz 0:0
17:00Ehime - Kanazawa -:-
18:00Omiya Ardija - Tochigi -:-
18:00Ryukyu - Giravanz Kitakyushu -:-

JEPUN: Liga J3

12:00Azul Claro Numazu - Kagoshima Utd 0:2
12:00Fujieda MYFC - Imabari 1:1
12:00Gainare Tottori - Nagano 1:8
12:00Vanraure - YSCC 3:0
64'Kamatamare - Fukushima Utd 0:1
61'Toyama - Kumamoto 1:0

JEPUN: Piala Levain YBC - PlayOff

16:00Shonan - FC Tokyo -:-
16:00Yokohama M. - Sapporo -:-
17:00Urawa - Kobe -:-

JERMAN: 2. Bundesliga Wanita

20:00Turbine Potsdam 2 W - Arminia Bielefeld W -:-

KAZAKHSTAN: Liga Premier

23:00Shakhtar Karagandy - Kyzylzhar 0:1
21:00FC Astana - Tobol -:-
21:00Taraz - K. Almaty -:-
23:00Kaisar Kyzylorda - Turan -:-

KAZAKHSTAN: Divisi Pertama

18:00Kyzylzhar Academy - Akademiya Ontustik -:-
19:00FK Tarlan - Igilik -:-
20:00Kairat Academy - Okzhetpes -:-
20:00Shakhtar Bulat - Ekibastuz -:-
20:30Maqtaaral - Aksu -:-

KEPULAUAN FAROE: Liga Premier

22:00EB Streymur - NSI Runavik -:-
22:00HB Torshavn - Vikingur -:-
22:00Klaksvik - TB/FCS/Royn -:-
23:00Toftir - B36 Torshavn -:-

KEPULAUAN FAROE: 1. Deild

01:00Skala Itrottarfelag - Vikingur 2 2:1

KOREA SELATAN: Liga K 2

12:00Jeonnam - Bucheon FC 1995 0:2
15:00Ansan Greeners - Busan -:-
17:30Gyeongnam - Gimcheon Sangmu -:-

KOREA SELATAN: K3 League

15:00Gyeongju KHNP - Cheongju -:-
16:00Busan Kyotong - Cheonan City -:-
16:00Gimhae - Pyeongtaek Citizen -:-
18:00Incheon Korail - Gangneung -:-

LATVIA: Optibet Virsliga

19:00BFC Daugavpils - Valmiera -:-
21:00Riga FC - Noah -:-
21:30Spartaks - FK Liepaja -:-
00:00RFS - Metta/LU -:-

LESOTHO: Liga Premier

17:00Liphakoe - LMPS -:-
20:00Bantu - LCS -:-
20:00CCX - Matlama -:-
20:00Lifofane - Linare -:-
20:00Lijabatho - Defence Force -:-
20:00Likhopo - Manonyane -:-
20:00Lioli - Kick4Life -:-
20:00Sefotha-Fotha - Mazenod -:-

LIBYA: Liga Premier

23:00Abu Salim - Olympic Azzaweya -:-
22:30Al Hilal - Al Taawun -:-
22:30Ngom Ajdabiya - Al Sadaqa -:-
23:00Al-Athad - Al Madina -:-
23:00Al-Ittihad - Rafeeq -:-

LITHUANIA: A Lyga

00:00Riteriai - Mastis 1:1

LITHUANIA: I Lyga

18:00Kauno Zalgiris 2 - Suduva 2 -:-
18:00Silas - Riteriai 2 -:-
19:00Babrungas - FK Panevezys 2 -:-

MAGHRIBI: Botola 2

00:00Sale - Dcheira 2:2
00:00Union Touarga - Salmi 1:3
02:00Raja Beni Mellal - Wydad Fes 0:1
00:00RAC Casablanca - Ittihad Khemisset -:-
00:00Widad Temara - TAS Casablanca -:-

MAKAU: Liga Elit

19:00Monte Carlo - Cheng Fung -:-
21:00Policia - Tak Chun Ka I -:-

MALAWI: Liga Super

20:30Chitipa United - Karonga United -:-
20:30Ekwendeni Hammers - Mighty Tigers -:-
20:30Red Lions - Mighty Wanderers -:-

MAURITANIA: Ligue 1 - Kumpulan Penyingkiran

00:00Garde Nationale - Police -:-
02:25Madine Trarza - Kedia 1:0
00:00Armee - Inter Nouakchott -:-

MOZAMBIQUE: Mocambola

21:00Desportivo Maputo - Ferroviario Lichinga -:-
21:00Ferroviario - Incomati Xinavane -:-
21:00Ferroviario Nacala - Costa -:-
21:00LD Maputo - ENH Vilankulo -:-
21:00Matchedje Mocuba - Ferroviario Nampula -:-
21:00UD Songo - Ferroviario Beira -:-

NIGERIA: NPFL

23:00Abia Warriors - Lobi -:-
23:00Adamawa Utd - Rivers United -:-
23:00Enugu - Sunshine Stars -:-
23:00Heartland - Jigawa Golden Stars -:-
23:00Kano - Akwa -:-
23:00Katsina Utd - Enyimba -:-
23:00Kwara - MFM FC -:-
23:00Nasarawa - Plateau -:-
23:00Warri Wolves - Dakkada FC -:-
23:00Wikki - Ifeanyi Ubah -:-

NIGERIA: NNL

23:00TertundaABS - Road Safety -:-
23:00TertundaCrown FC - Gateway Utd. -:-
23:00TertundaDelta Force - Ekiti United -:-
23:00TertundaFC Zamfara - Malumfashi -:-
23:00TertundaGombe - Rarara -:-
23:00TertundaGreen Beret - Oyah Sports -:-
23:00TertundaIbom Youths - Goddosky -:-
23:00TertundaJ'Atete - Holy Arrows -:-
23:00TertundaJoy Cometh - Bendel -:-
23:00TertundaKogi - DMD -:-
23:00TertundaMighty - Nigeria Airforce FC -:-
23:00TertundaNnewi - Osun -:-
23:00TertundaShekarau - Niger Tornadoes -:-
23:00TertundaStationery Stores - Go Round -:-
23:00TertundaTaraba - EFCC -:-
23:00TertundaYobe Stars - Kebbi -:-
23:00TertundaApex Krane - Abia Comets -:-
23:00TertundaDynamite Force - Calabar Rovers -:-
23:00TertundaNilayo - Vandrezzer -:-
23:00TertundaRemo Stars - Bayelsa -:-
23:00TertundaShooting - Giant Brillars -:-

NORWAY: Eliteserien

00:00Bodo/Glimt - Mjondalen -:-
00:00Lillestrom - Haugesund -:-
00:00Sarpsborg 08 - Brann -:-
00:00Stromsgodset - Rosenborg -:-

NORWAY: OBOS-ligaen

00:00Asane - Start 2:0
00:00Grorud - KFUM Oslo 2:2
00:00Ham-Kam - Strommen 2:0
00:00Jerv - Bryne 2:1
00:00Ranheim - Sogndal 0:4
00:00Sandnes Ulf - Raufoss 1:1
00:00Ull/Kisa - Stjordals Blink 4:1
02:00Aalesund - Fredrikstad 2:2

PARAGUAY: Division Intermedia

03:00General Caballero JLM - Deportivo Santani 5:2
22:002 de Mayo - Deportivo Capiata -:-
22:00Fulgencio Yegros - Guarani de Trinidad -:-
22:00Sportivo Iteno - Rubio Nu -:-
22:00Sportivo Trinidense - Fernando de la Mora -:-
22:00Tacuary - Independiente -:-

PERU: Copa Bicentenario

01:15Comerciantes Unidos - Cajamarca 0:1
04:00Pirata - Cienciano 1:0pen
08:30Deportivo Coopsol - U. de Deportes 1:0

PERU: Liga Wanita

23:30Cajamarca W - Atletico Trujillo W 0:3
02:00U. de Deportes W - AD Cantolao W 8:1
04:30Carlos Mannucci W - Dep. Municipal W 3:0
23:30Killas W - Ayacucho W -:-

POLAND: Divisi 1

18:40Chrobry Glogow - Arka Gdynia -:-
18:40GKS Jastrzebie - R. Rzeszow -:-
18:40Leczna - Sandecja Nowy S. -:-
18:40Legnica - Zaglebie Sosnowiec -:-
18:40Puszcza - GKS Belchatow -:-
18:40Radomiak Radom - Korona Kielce -:-
18:40Termalica B-B. - Stomil Olsztyn -:-
18:40Tychy - LKS Lodz -:-
18:40Widzew Lodz - Odra Opole -:-

POLAND: III Liga - Kumpulan I - Kumpulan Kejohanan

01:11Polonia Warszawa - Biala Piska 4:0

POLAND: III Liga - Kumpulan I - Kumpulan Penyingkiran

23:00Concordia Elblag - Blonianka Blonie 0:3
23:00Pelikan - W. Mazowieckie 3:1
23:00Sokol Aleksandrow L. - Wasilkow 9:1
23:00Ursus Warszawa - KS Kutno 3:3
23:00Wikielec - T. Mazowiecki 0:1
23:00Zambrow - Huragan Morag 2:1

POLAND: III Liga - Kumpulan II - Kumpulan Kejohanan

23:00Swit Skolwin - Elana Torun 1:0
21:00B. Gdynia - Przodkowo -:-

POLAND: III Liga - Kumpulan II - Kumpulan Penyingkiran

23:00Gornik Konin - Chemik Police 2:2
23:00Gwardia Koszalin - Kleczew 2:6
17:00Pomorzanin Torun - Jarocin -:-

POLAND: III Liga - Kumpulan III

23:00Bielsko-Biala - Foto-Higiena Gac 5:1
23:00Kluczbork - Legnica 2 1:2
23:00Piast Zmigrod - Gwarek Tarnowskie Gory 0:0
23:00Polonia Bytom - ROW Rybnik 3:1
23:00Polonia Swidnica - Gornik Z. 2 1:0
23:00Ruch - Goczalkowice Zdroj 1:2
23:00Warta Gorzow - Pawlowice 0:0
23:00Zaglebie 2 - Brzeg 1:0
23:00Zielona Gora - Nysa 2:2

POLAND: III Liga - Kumpulan IV

23:30Avia Swidnik - Sokol Sieniawa 1:1
23:30Biala Podlaska - Wisla Pulawy 0:2
23:30Chelmianka Chelm - Lewart Lubartow 2:1
23:30Hetman Tykocin - Siarka Tarnobrzeg 0:3
23:30Jutrzenka Giebultow - Wiazownica 0:1
23:30Korona Kielce 2 - Sandomierz 2:0
23:30Ostrowiec Swietokrzyski - LKS Lagow 1:1
23:30S. Wola - Cracovia 2 2:2
23:30Wisloka Debica - Podhale Nowy Targ 3:1
23:30Wolka Pelkinska - Stal Krasnik 3:2

POLAND: Liga Remaja Sentral

18:00Korona Kielce B18 - Pogon Szczecin B18 -:-
18:00Zaglebie B18 - Escola Warszawa B18 -:-
21:00Arka Gdynia B18 - Lechia Gdansk B18 -:-
23:00Lech Poznan B18 - UKS SMS Lodz B18 -:-

REPUBLIK DEMOKRATIK CONGO: Ligue 1

22:30AS Maniema - Motema Pembe -:-
22:30AS Maniema - RCK -:-
22:30Dauphins Noirs - AC Rangers -:-

REPUBLIK DOMINIKA: LDF

04:00Moca - Atletico Pantoja 0:0
23:00Universidad O&M - Atletico -:-

RWANDA: Liga Premier - Kumpulan Kejohanan

18:00Marines - Rayon Sport -:-
21:00APR - Police -:-
21:00AS Kigali - Espoir -:-
21:30Rutsiro - Bugesera -:-

RWANDA: Liga Premier - Kumpulan Penyingkiran

21:00Gorilla - Kiyovu -:-
21:00Musanze - Mukura Victory Sports -:-

SENEGAL: Ligue 1

01:00Niary Tally - Generation F. 0:0

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 1 - Kumpulan Penyingkiran

01:00Ourense CF - Arzua 0:2
18:00Pontellas - Agrupacion Estudiantil -:-
00:00Atios - Pontes -:-
00:00Barco - Viveiro -:-
00:00Ribadumia - Paiosaco -:-
00:00UD Ourense - Fisterra -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 3 - Kumpulan Penyingkiran

01:00Rinconeda Polanco - Castro 2:3
23:00Bezana - Barreda Balompie -:-
23:00CD Barquereno - Guarnizo -:-
23:00CF Ribamontan al Mar - Torina -:-
23:00Revilla - Solares -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 4 - Kumpulan Penyingkiran

23:45Sodupe - Somorrostro 1:3
00:00Ariznabarra - Balmaseda 2:3
00:00Durango - Urgatzi 1:0
00:00Lagun Onak - Aurrera Ondarroa 2:3
00:00Santurtzi - Tolosa 1:0

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 5 - Kumpulan Penyingkiran

23:30Peralada - Pobla Mafumet 0:3
00:00Banyoles - Santfeliuenc -:-
00:00Horta - Valls -:-
00:00UE Figueres - Igualada -:-
00:00UE Sants - Montanesa -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 7 - Kumpulan Penyingkiran

17:30Atletico Pinto - RSD Alcala -:-
17:30El Alamo - Santa Ana -:-
17:30Real Aranjuez - Villanueva -:-
17:30Villaverde San Andres - Complutense -:-
18:00Mostoles - San Fernando -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 8 - Kumpulan Penyingkiran

00:00Almazan - Salamanca B 2:1
00:00Bupolsa - Santa Marta Tormes 0:1
18:00Real Burgos CF - Becerril -:-
00:30Cebrerena - Penaranda -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 11 - Kumpulan Penyingkiran

00:00Ferriolense - Binissalem 0:1
00:30Felanitx - Esporles 3:0
01:00Genova - Santa Catalina Atletico 2:1

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 12 - Kumpulan Penyingkiran

00:00Ibarra - Arucas 0:2
19:00Tacoronte - UD Guia -:-
19:00Vera - Villa Santa Brigida -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 13 - Kumpulan Penyingkiran

00:00CAP Ciudad de Murcia - EDMF Churra -:-
00:00Deportiva Minera - Olimpico de Totana -:-
00:00Huercal-Overa - Plus Ultra -:-
00:00Lorca FC - E.G. El Palmar -:-
00:00Muleno - Minerva -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 15 - Kumpulan Penyingkiran

23:00Lourdes - CD River Ega 2:3
00:00Bidezarra - Subiza 0:2
00:30CD Baztan - CD Corellano 0:0
23:00Pena Azagresa - Txantrea -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 17 - Kumpulan Penyingkiran

18:00Fraga - Villanueva CF -:-
18:20Valdefierro - Sabinanigo -:-
23:30Carinena - Epila -:-
23:30Tamarite - Sarinena -:-
00:00Atletico Monzon - Robres -:-
00:00San Juan Zaragoza - Almudevar 0:3

SEPANYOL: Divisi Tercera - PlayOff Promosi

23:15Atl. Paso - Santa Ursula 1:1mt
00:00Beti Kozkor - Huarte 1:1mt
00:30CD Ardoi - Pamplona 2:1mt
03:00Arosa SC - Estradense 0:0mt
19:00CD Buzanada - Tenerife B -:-
23:00Polvorin - Somozas -:-
00:30Tropezon - Siete Villas -:-

SERBIA: Liga Srpska - PlayOff Kenaikan Semula - Promosi - PlayOff

23:30Mladost GAT - Teleoptik 1:1
23:30Sloga Pozega - Timok 0:1

SIERRA LEONE: Liga Premier

00:15TertundaDiamond Stars - Kamboi Eagles -:-

SLOVAKIA: Divisi C Barat

23:00Castkovce - AFC Nove Mesto 3:0
23:00FK Nove Zamky - Crystal 2:1
23:00Kalna n. Hronom - Galanta 1:1
23:00Povazska Bystrica - Marcelova 3:0
23:00Sala - Belusa 1:1
23:00Malzenice - Velke Ludince -:-
23:00Z. Moravce-Vrable B - Imel -:-

SLOVAKIA: Divisi C Timur

23:00Giraltovce - Snina 3:0
23:00Lipany - Vranov 4:0
21:00Spisske Podhradie - Mladost Kalsa -:-
23:001.FK Svidnik - Slavia TU Kosice -:-
23:00B. Nova Ves - Spisska Nova Ves -:-
23:00Krompachy - FK Humenne -:-
23:00Sobrance-Sobranecko - Stropkov -:-

SLOVAKIA: Divisi C Sentral

23:30Filakovo - Jednota Banova -:-
23:30Krasno - Namestovo -:-
23:30Liptovský Hradok - Zarnovica -:-
23:30Oravske Vesele - Zvolen -:-

SLOVAKIA: Divis C Bratislava

23:00Bahon - Raca 1:3
23:00Bernolakovo - Rusovce 2:2
23:00Inter Bratislava - Slovan Most 6:0
23:00Kalinkovo - Rohoznik 0:1
23:00Malacky - Pezinok 6:2
23:00Rovinka - Devinska N. Ves 4:0
23:00Tomasov - Dunajska Luzna -:-

SOMALIA: Kejuaraan Telecom Nation Link

20:30Elman - Horseed -:-

SWEDEN: Superettan

19:00Varnamo - Trelleborgs -:-

SWEDEN: Divisi 1 - Norra

23:00Orebro Syr. - Umea FC 1:2
19:00Brommapojkarna - Pitea -:-
19:00Hammarby TFF - Sandvikens -:-
22:00IFK Lulea - Sylvia -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Norrland

18:00Ytterhogdals - Storfors AIK -:-
21:00Gottne IF - Bergnasets AIK -:-
21:00IFK Ostersund - Sandviks -:-
22:00Team TG FF - Skelleftea -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Norra Svealand

19:00Gute - Sandvikens -:-
20:00Kvarnsvedens - Skiljebo -:-
21:00IFK Stocksund - Stockholm Internazionale -:-
21:00Jarfalla - LIdingo IFK -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Västra Götaland

19:00Eskilsminne - Ullareds IK -:-
19:00Onsala - Frolunda -:-
20:00Tord - Savedalen -:-
20:00Varbergs GIF - Husqvarna -:-
20:00Vinbergs - Hoganas BK -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Södra Götaland

20:00Olympic - Rappe GOIF -:-
21:00Karlskrona - Balkan -:-
22:00IFK Berga - Eslovs -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Södra Svealand

18:00United Nordic - Eskilstuna City -:-
20:00Nykopings - Varmbols -:-
22:00Arameisk-Syrianska - Motala -:-
22:00Karlslunds - Huddinge -:-
00:00IFK Eskilstuna - Smedby -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Norra Götaland

20:00Stenungsunds - Forward -:-
21:00IFK Skovde - Nordvarmland -:-
21:00Karlstad II - Yxhults IK -:-
21:00Vanersborgs FK - Angered -:-

SWEDEN: Elitettan Wanita

21:00Norrkoping W - Kalmar W -:-

SWITZERLAND: Liga Promosi - Kumpulan Penyingkiran

01:30Bellinzona - Breitenrain 2:1

SWITZERLAND: Liga Promosi - Kumpulan Promosi

23:00Yverdon - Stade Nyonnais 3:3

SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 1

23:00La Chaux-De-Fonds - Martigny 4:1
23:00Meyrin - Young Boys II 1:5
23:00Terre Sainte - Echallens 1:2
01:00Chenois - Bulle 2:2
20:30Oberwallis Naters - Olympique de Geneve -:-
21:30Azzurri Lausanne - Vevey -:-

SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 2

23:00Buochs - Goldau 3:1
02:00Biel - Solothurn 2:2
21:00Delemont - Baden -:-
21:00Langenthal - Wohlen -:-
21:00Zug - Grasshopper II -:-

SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 3

23:30Thalwil - Tuggen 2:2
00:00Linth - St. Gallen II 3:2

TOGO: Championnat National

23:00ASC Kara - Kara -:-
23:00Dynamic Togolais - Gbohloe-Su -:-
23:00Entente II - AS Togo-Port -:-
23:00Gomido - OTR -:-
23:00Ifodje - Binah -:-
23:00Koroki Metete - Semassi -:-
23:00Maranatha - Anges de Notse -:-
23:00Sara Sport - Unisport -:-

URUGUAY: Divisi Primera - Apertura

02:00River Plate - Progreso 4:0
04:15Cerrito - Plaza Colonia 1:2
07:15Penarol - Rentistas 1:1
23:30Maldonado - Cerro Largo -:-

VENEZUELA: Divisi Primera - Peringkat Pertama

05:00La Guaira - Puerto Cabello 0:1
07:15Dep. Tachira - Zulia 4:1

ZAMBIA: Liga Super

19:00Forest Rangers - Indeni -:-
21:00ZESCO - NAPSA Stars -:-

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

FlashScore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman FlashScore.com.my untuk alasan teknikal.