MUAT SEMULA

Bola Sepak » 26.09.2022 » Semua Perlawanan

AFRIKA: Liga Juara-juara CAF - Kelayakan

02:00Zamalek (Egy) - Elect Sport (Cha) 2:0

AFRIKA: Piala Negara-Negara Afrika B23 - Kelayakan - Kelayakan

22:00South Sudan B23 - Tanzania B23 3:3

ALBANIA: Piala Albania

21:00Besa Kavaje - Korabi Peshkopi 1:1
21:00Cerrik - Erzeni 1:2
21:00Devolli - Laci 0:2
21:00Flamurtari - Vllaznia 2:1
21:00Kastrioti - Vora 1:0
21:00Laberia - Kukesi 0:3
21:00Luzi - Teuta 0:0
21:00Maliqi - Skenderbeu 1:5
21:00Pogradeci - Bylis 0:3

AMERIKA SYARIKAT: Kejuaraan USL

05:00Indy Eleven - Loudoun 1:0

AMERIKA SYARIKAT: MLS Next Pro - PlayOff

07:30St. Louis City 2 - North Texas 2:0
10:30Tacoma Defiance - Houston Dynamo 2 3:2pen

AMERIKA SYARIKAT: NISA

07:00Michigan Stars - Maryland Bobcats 2:0

AMERIKA SYARIKAT: NWSL Wanita

04:00Portland Thorns W - Chicago W 3:0
05:00Kansas City Current W - Washington W 3:0
07:00Orlando Pride W - San Diego Wave W 2:2
08:00Angel City W - Racing Louisville W 1:3

ARGENTINA: Liga Profesional

02:30Gimnasia L.P. - Tigre 0:1
02:30Rosario Central - Platense 1:1
05:00Racing Club - Union de Santa Fe 2:1
07:30Atl. Tucuman - Estudiantes L.P. 3:1
07:30Velez Sarsfield - Barracas Central 1:0

ARGENTINA: Primera Nacional

00:40Brown Adrogue - Belgrano 2:3
02:00Guillermo Brown - Club A. Guemes 1:1
03:00Club Atletico Mitre - Deportivo Madrin 1:0
04:00Deportivo Maipu - Nueva Chicago 1:0
04:00Ind. Rivadavia - Alvarado 1:0
05:00Def. de Belgrano - Villa Dalmine 0:0
06:30Atl. Rafaela - All Boys 4:1
07:30Instituto - Temperley 1:0

ARGENTINA: Torneo Federal

02:00Circulo Deportivo - Cipolletti 1:0
02:00Def. Pronunciamiento - Gimnasia E.R. 3:0
02:30Sol de Mayo - Camioneros Buenos Aires 2:0
03:00Argentino MM - Desamparados 0:0
03:00Defensores Belgrano VR - Sarmiento Resistencia 0:1
03:00Ferro Gen.Pico - Sansinena 2:1
03:00Gimnasia y Tiro - Boca Unidos 2:0
03:00Independiente Chivilcoy - Sportivo Estudiantes 2:1
03:00Juventud Unida Universitario - Ciudad Bolivar 0:2
03:00San Martin Formosa - Racing Cordoba 0:0
03:00Sportivo Las Parejas - Crucero del Norte 2:0
03:30Club Sportivo Penarol - Huracan Las Heras 1:0
04:30Central Norte - Sportivo Belgrano 1:1
06:00Atletico Parana - Antoniana 1:3

ARGENTINA: Primera B - Clausura

02:30Argentino de Quilmes - Villa San Carlos 1:1

ARGENTINA: Primera C - Clausura

02:30Argentino de Merlo - Victoriano A. 4:1
02:30General Lamadrid - Atlas 1:1
02:30Puerto Nuevo - Club Lujan 2:1

ARGENTINA: Primera D - Apertura

02:30CSR Espanol - Def. de Cambaceres 0:1
02:30Yupanqui - Lugano 3:1

ARGENTINA: Primera A Wanita

01:55Boca Juniors W - UAI Urquiza W 2:1
22:00Racing Club W - Deportivo Espanol W 5:0
00:10Lanus W - Villa San Carlos W 4:2

ARUBA: Division di Honor

06:00River Plate - United FC 0:4
08:00Estrella - Racing Club Aruba 2:2

AUSTRIA: Regionalliga Barat - Tyrol

23:00Telfs - SC Imst 3:3

BOLIVIA: Nacional B - Peringkat Kedua

02:00CD Enrique Happ - Morro Municipal 2:0
03:0024 de Septiembre - Mariscal Sucre 2:2
03:00Mojocoya - Destroyers 1:1

BRAZIL: Serie A

07:00Sao Paulo - Avai 4:0

BRAZIL: Serie B

05:30Criciuma - Chapecoense-SC 2:0

BRAZIL: Serie C - Peringkat Kedua

04:00Mirassol - Aparecidense 2:1
04:00Volta Redonda - Botafogo SP 1:2

BRAZIL: Serie D - PlayOff

03:00Pouso Alegre - America RN 1:0

BRAZIL: Copa Paulista - PlayOff

02:00Sao Caetano - Piracicaba 1:0

BURKINA FASO: Liga Premier

00:00ASF Dioulasso - AS Douanes 0:2
00:00Kadiogo - Bobo-Dioulasso 1:1

CHILE: Primera B

23:30Deportes Iquique - U. De Concepcion 1:2
02:00Ferroviario - Copiapo 1:2
02:00S. Wanderers - Recoleta 0:0
07:30CD Santa Cruz - D. Puerto Montt 0:2

CHILE: Divisi Segunda

23:00Iberia - Ind. Cauquenes 1:0
23:00Lautaro - D. Concepcion 2:0
23:00Limache - San Marcos de Arica 1:0
23:00Rodelindo - Real San Joaquin 3:2
23:00Valdivia - San Antonio Unido 0:4

CHILE: Piala Chile

04:30U. De Chile - U. Catolica 1:0

COLOMBIA: Primera A - Clausura

03:00Envigado - Ind. Medellin 1:2
05:05Unión Magdalena - Santa Fe 0:2
07:10Petrolera - Junior 0:1
09:15Deportes Tolima - Pereira 1:3

COSTA RICA: Divisi Primera - Apertura

01:00Cartagines - AD Santos 1:1
05:00Guanacasteca - Puntarenas FC 1:1
07:15Saprissa - Sporting San Jose 2:1

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

01:15Puerto Golfito FC - Cofutpa 1:4
03:00Santa Ana - Ad Aserri 3:2
04:00Cariari Pococi - CS Uruguay 3:1
04:00Quepos Cambute - Municipal Garabito 3:1

CURAÇAO: Promé Divishon - Peringkat Pemenang

06:00CSD Barber - Jong Colombia 2:1
06:00Centro Dominguito - Willemstad 1:1
06:00Jong Holland - Scherpenheuvel 1:3

DUNIA: Persahabatan Antarabangsa

23:00Niger - Liberia 0:0
00:15Scotland B18 - Estonia B18 4:1
17:00Jerman B17 - Israel B17 3:1
17:30Belgium B18 - England B18 1:2
18:00Austria B16 - Jerman B16 0:3
18:30Sepanyol B18 - Romania B18 1:1
20:00Habsyah - Sudan 2:2
20:00Makedonia Utara B19 - Cyprus B19 3:2
20:00Uzbekistan B17 - Estonia B17 2:3
21:00Finland B19 - Portugal B19 1:2
21:00Makedonia Utara B21 - Arab Saudi B20 1:1
21:00Uruguay B17 - Belgium B17 2:1
21:00Zwolle - Suriname 5:0
21:30Itali B21 - Jepun B21 1:1
22:30Portugal B18 - Turki B18 2:2
23:00Algeria B20 - Sudan B20 1:1
23:00Serbia B19 - Perancis B19 3:1
23:00Syria - Iraq 0:1
00:00Slovenia B21 - Bosnia dan Herzegovina B21 2:3

DUNIA: Persahabatan Kelab

02:00Guineueta (Esp) - Granollers (Esp) 3:1
05:00Guadalajara Chivas (Mex) - Club America (Mex) 1:3

DUNIA: Persahabatan Antarabangsa Wanita

22:00India B17 W - Sweden B17 W 1:3

ECUADOR: Liga Pro - Peringkat Kedua

04:30Delfin - Mushuc Runa 0:0
07:00Emelec - Dep. Cuenca 3:1

ECUADOR: Serie B

23:45Ind. Juniors - Santo Domingo 1:0
01:00Manta - Imbabura 1:0
02:00EL Nacional - Buhos ULVR 3:1

EL SALVADOR: Divisi Primera - Apertura

05:00Luis Angel Firpo - Dragon 1:2
05:15Alianza FC - 11 Deportivo 5:0

ENGLAND: Liga Pembangunan Profesional

19:00Sheffield Wed B21 - Wigan B21 0:2
20:00Crewe B21 - Burnley B21 0:0
21:00Reading B21 - Millwall B21 2:1

ENGLAND: Liga Super Wanita

23:00Chelsea W - Manchester City W 2:0
01:45Liverpool W - Everton W 0:3

EROPAH: Liga Negara-Negara UEFA - Liga A

02:45Austria - Croatia 1:3
02:45Belanda - Belgium 1:0
02:45Denmark - Perancis 2:0
02:45Wales - Poland 0:1

EROPAH: Liga Negara-Negara UEFA - Liga C

00:00Azerbaijan - Kazakhstan 3:0
00:00Slovakia - Belarus 1:1
02:45Kepulauan Faroe - Turki 2:1
02:45Luxembourg - Lithuania 1:0

EROPAH: Liga Elit B20

23:00Romania B20 - Jerman B20 0:1
00:30TertundaNorway B20 - Republik Czech B20 -:-

EROPAH: Euro Wanita B17 - Kelayakan - Pusingan 1 - Liga A

00:00Sepanyol B17 W - Poland B17 W 3:0

FINLAND: Kakkonen Kumpulan C

23:00Hercules - OLS Oulu 1:1

GHANA: Liga Premier

23:00Aduana S - Samartex 2:2
23:00Asante Kotoko - Hearts of Oak 1:1
23:00Bibiani Gold Stars - Bechem United 1:0
23:00Karela - Dreams 2:0
23:00Kotoku Royals - Nsoatreman 0:0
23:00Real Tamale - Legon Cities 0:1
23:00Berekum Chelsea - Medeama 1:0

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

00:00Achuapa - Santa Lucia 2:1
02:15Malacateco - Guastatoya 1:1

INDIA: Divisi Premier Calcutta A - Kumpulan Kejohanan

17:15TertundaBhawanipore - ATK Mohun Bagan -:-

INDONESIA: Liga 2 - Pusingan Pertama

16:30Perserang Serang - PSDS Deli Serdang 2:1
17:30PSMS Medan - Semen Padang 1:0
17:30Persiraja Aceh - PSPS Riau 2:1
19:15Balikpapan - Deltras Sidoarjo 3:1

IVORY COAST: Ligue 1

23:30Korhogo - Sporting Gagnoa 0:0
02:00ES Bafing - ASEC Mimosas 1:3

KANADA: Liga Premier Kanada

05:00Edmonton - Forge 1:1

KANADA: U Sports

01:00McGill - Sherbrooke 2:0
01:00Montreal - Concordia 4:0
01:00UQAM - Laval 4:1
02:15Algoma - Windsor 0:9
02:15TertundaCape Breton - UNB -:-
02:15TertundaDalhousie - UPEI -:-
02:15Laurentian - RMC 3:2
02:15Nipissing - Queens 3:2
02:15TertundaSaint Marys - Memorial -:-
02:15TertundaStFX - Moncton -:-
03:00UNBC - MacEwan 3:1
03:00Victoria - Mount Royal 0:1
03:15Brock - Western 0:0
03:15McMaster - Waterloo 2:1
03:15Toronto - Carleton 0:0
03:15Toronto Metropolitan - UOIT 1:0
03:15York - Guelph 2:0
04:00UBC - Saskatchewan 4:0
04:00UBC Okanagan - Lethbridge 4:1
05:15TertundaMount Allison - Acadia -:-

KOREA SELATAN: Liga K 2

18:00Jeonnam - Busan 0:1
18:30Gwangju FC - Ansan Greeners 3:0

KOREA SELATAN: Liga WK Wanita

15:00Sejong Sportstoto W - Suwon FC W 1:1

LATVIA: 1. Liga

00:30Salaspils FK - Dinamo Riga 0:1

LIBERIA: Divisi Pertama LFA

23:30Heaven Eleven - LPRC Oiler 2:4
23:30Sute S. - Mighty Barrolle 0:2

MAGHRIBI: Botola 2

00:00Chabab Atlas Khenifra - Ittihad Khemisset 0:3
00:00RAC Casablanca - Jeunesse Massira 2:1
00:00Renaissance Zemamra - Raja Beni Mellal 1:0
00:00Stade Marocain - Chabab Benguerir 0:0

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura

06:00Alacranes de Durango - Celaya 1:1
08:05Cancun - Dorados de Sinaloa 1:2
08:05Leones Negros - Atlante 2:2
10:05Venados - Atletico La Paz 3:0

MEXICO: Liga Premier Serie A - Apertura

00:00UA Zacatecas - Chihuahua 0:1
01:00Catedraticos Elite - Lobos ULMX 1:2
01:00Montaneses - Inter Playa Del Carmen 2:2

MEXICO: Liga MX Wanita - Apertura

04:45Cruz Azul W - Club Tijuana W 1:1
06:00San Luis W - Queretaro W 1:0

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 6

23:30Lillestrom 2 - Senja 1:1

PANAMA: LPF - Clausura

05:00Plaza Amador - Union D. U. 1:2
07:15Veraguas - Tauro 1:2

PARAGUAY: Divisi Primera - Clausura

04:00Resistencia - Nacional Asuncion 0:1
06:30Cerro Porteno - Tacuary 5:0

PERANCIS: Nasional

00:30Chateauroux - Dunkerque 1:0

PERU: Liga 1 - Clausura

02:00Carlos Stein - Carlos Mannucci 1:2

PERU: Liga 2 - Clausura

04:00Alianza Huanuco - Alfonso Ugarte 4:2
04:00Comerciantes Unidos - Cusco 2:1
04:00Santos - Los Chankas 5:0
04:00Union Huaral - Pirata 2:1

PERU: Liga Wanita - PlayOff

03:00Carlos Mannucci W - Alianza Lima W 1:1

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

23:00Beira Mar - Valadares Gaia 1:1
23:00SC Praiense - Imortal 1:1

QATAR: Piala QSL

01:00Al-Sadd - Al Wakra 3:0
01:00Qatar SC - Umm-Salal 1:3
22:50Almarkhiya - Al Rayyan 1:1

RUSIA: FNL

23:00Dynamo Makhachkala - Rodina Moscow 0:0

RUSIA: FNL 2 - Kumpulan 2

19:00Yadro - Dynamo Petersburg 2:2
20:00Dynamo Vologda - Khimik 0:0
20:00Rodina Moscow B21 - Zenit 2 0:1
20:00Tver - Dynamo Moscow 2 2:0
20:00Yenisey 2 - Luki-Energiya 7:0
21:00Krasnogorsk - Electron VN 4:0
23:00Vladimir - Murom 1:4
23:00Znamya Truda - Tekstilshtik 0:1
23:30S. Kostroma - Chertanovo M. 4:0
00:00Leningradets - Zvezda St. Peterburg 4:2

RUSIA: FNL 2 - Kumpulan 3

16:00Sakhalin - Kursk 1:0
18:00Khimki 2 - Kosmos 2:3
18:00Znamya Noginsk - Penza 1:1
19:00Arsenal Tula 2 - Rodina Moscow 2 0:2
19:00Sakhalinets - Ryazan 1:1
20:00Kolomna - Salyut-Belgorod 2:2
23:00D. Bryansk - Peresvet Podolsk 1:0
23:00M. Lipetsk - Kvant 3:0
23:00Saratov - Kaluga 3:1
23:00Tambov - Strogino M. 2:3

SCOTLAND: SWPL 1 Wanita

23:00Aberdeen W - Celtic W 0:3
23:00Dundee Utd W - Hamilton W 3:2
23:00Rangers W - Motherwell W 4:0

SEPANYOL: LaLiga2

00:30Albacete - FC Andorra 1:1
00:30Eibar - Racing Santander 2:1

SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 1

23:00Pontevedra - Linense 0:0
00:00Fuenlabrada - CF Talavera 2:1
00:00Leonesa - Cordoba 0:3

SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 2

00:00Gimnastic - Amorebieta 1:0
00:00Numancia - La Nucia 2:0

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 1

23:00Marino de Luanco - Zamora 1:0
23:00Palencia CA - Bergantinos 2:1
00:00Compostela - Langreo 0:1
00:30Burgos Promesas - Ourense CF 1:1

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 2

23:00Alfaro - Tudelano 2:0
23:00Tarazona - Beasain 1:1
23:00Utebo FC - Izarra 1:0
00:00Gernika - Racing Rioja 1:2

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 3

23:00Olot - Valencia B 0:2
00:00Alzira - Teruel 0:1

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 4

00:00Antequera - Cartagena B 2:0
00:00Ejido - Granada CF B 1:1
00:00Yeclano - Velez 0:3
00:45Sanluqueno - Recreativo Huelva 1:1
01:00Mancha - CD Utrera 2:1

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 5

00:00Guadalajara - Alcorcon B 1:1
00:00Villanovense - Leganes B 0:0

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 1

23:00CD Choco - Silva SD 0:0
23:00UD Ourense - Gran Pena 2:1
23:30Barco - Arzua 0:1
23:30Paiosaco - Estradense 0:3

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 2

23:00Llanera - Lealtad 1:0
23:00Union Club Ceares - Condal 2:1
23:15Valdesoto - L'Entregu 0:1
23:30CD Colunga - Covadonga 0:0
23:30Luarca - Praviano 1:1
23:30Tuilla - Caudal Deportivo 0:1

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 3

23:00Cayon - UD Samano 2:2
00:00Tropezon - Escobedo 2:0
00:00Vimenor - Siete Villas 3:2

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 4

23:00SD Leioa - Anaitasuna FT 1:0

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 5

23:00Peralada - Sant Andreu 1:3

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 6

00:00Rayo Ibense - Villarreal C 1:2
00:00Roda - Hercules B 0:2

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 8

23:00Bembibre - Atl. Tordesillas 1:1
23:00Real Avila - Ponferradina B 4:3
23:30Palencia CF - Arandina 1:2
00:00Almazan - Atletico Astorga 1:4

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 9

00:00CD Torreperogil - Arenas Armilla 1:2
00:00Torre del Mar - Marbella 3:0
01:00Torredonjimeno - Malaga B 2:3

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 10

23:30Sevilla C - Conil 1:0
01:00Ciudad de Lucena - Xerez CD 2:1

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 11

23:00Sant Jordi - Soller 1:1
00:00Inter Manacor - Binissalem 2:0
01:00Platges de Calvia - Santanyi 1:2

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 13

23:30Deportiva Minera - Caravaca 2:0
00:00Aguilas FC - E.G. El Palmar 1:0
00:00CAP Ciudad de Murcia - UCAM Murcia B 1:2
00:30Ciudad Cieza - Molinense 1:1

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 14

23:30Montehermoso - Fuente de Cantos 1:1
00:00Villafranca - Jerez CF 1:4

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 15

23:00CD Cantolagua - Beti Onak 1:3
00:00Azkoyen - Burlades 0:0

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 16

23:00Calahorra B - Anguiano 0:2
23:30Vianes - Berceo 1:2
00:00Naxara - Agoncillo 1:0
00:00Oyonesa - River Ebro 2:1

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 17

23:00Almudevar - Caspe 1:0
23:00TertundaAtletico Monzon - CF Illueca -:-
23:00Calamocha - Barbastro 2:1
23:10La Almunia - Huesca B 3:4
23:30Tamarite - Carinena 4:0
23:30Utrillas - Robres 1:1
00:00Epila - Ejea 3:1

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 18

00:30Quintanar - Marchamalo 3:1
00:30Tomelloso - Illescas 0:2
02:00Villarrobledo - Puertollano C.F. 1:3

SEPANYOL: Liga F Wanita

23:00Villarreal W - Barcelona W 1:4
01:00Levante W - Athletic Bilbao W 2:0
03:00TertundaTenerife W - Real Madrid W -:-

SLOVENIA: 3. SNL - Timur

00:00Brezice - Videm 3:0

SOMALIA: Kejuaraan Telecom Nation Link

20:30Gaadiidka - Sahafi 1:0

SWEDEN: Divisi 2 - Södra Svealand

23:00Varmbols - IFK Eskilstuna 1:2

TURKI: 2. Lig Kumpulan Putih

00:0024Erzincanspor - Menemenspor 2:1
00:00Amedspor - Bursaspor 2:0
00:00Corum - Batman Petrolspor 4:1
00:00Tarsus - Sanliurfaspor 1:1

TURKI: 2. Lig Kumpulan Merah

00:00Buca - Kirsehir Belediyespor 0:0
00:00Fethiyespor - Etimesgut 1:0

URUGUAY: Divisi Primera - Clausura

05:00Nacional - Cerro Largo 1:1
07:30Cerrito - Defensor Sp. 1:2

URUGUAY: Divisi Segunda

00:30CA Cerro - Atenas 0:4
00:30Central Esp. - Progreso 1:1
00:30Juventud - Uruguay Montevideo 0:3
00:30Miramar - Rampla Juniors 1:3
00:30Sud America - La Luz 3:0
00:30Villa Espanola - Racing Montevideo 1:2

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.