MUAT SEMULA

Bola Sepak » Hari ini » Semua Perlawanan

ENGLAND: Liga Premier

03:30Southampton - Leicester 2:2
03:30Watford - Chelsea 1:2
03:30West Ham - Brighton 1:1
03:30Wolves - Burnley 0:0
04:15Aston Villa - Manchester City 1:2
04:15Everton - Liverpool 1:4

SEPANYOL: LaLiga

04:00Real Madrid - Ath Bilbao 1:0

AFRIKA SELATAN: Liga Premier

23:15Marumo Gallants - TS Galaxy 3:1

ALGERIA: Liga B21

22:00MC Alger B21 - Paradou B21 -:-
22:00RC Relizane B21 - Constantine B21 -:-
22:00Tlemcen B21 - Medea B21 -:-

AMERIKA UTARA DAN TENGAH: Liga CONCACAF

7'Motagua (Hon) - Forge (Can) 0:0

ANGOLA: Girabola

23:00Wiliete - Interclube -:-

ARAB SAUDI: Divisi 1

23:15Al Wehda - Najran 0:1

ARGENTINA: Copa Argentina

Separuh masaTalleres Cordoba - Godoy Cruz 0:0

AUSTRALIA: Piala FFA

16:30Tigers FC - APIA Tigers -:-

AUSTRIA: Bundesliga

02:00Altach - Sturm Graz 0:1

BAHRAIN: Piala Bahrain - Peringkat Keempat

23:00Al-Budaiya - Al-Ahli Manama 0:0
23:00Al-Hala - Al-Muharraq 0:2
23:00Al-Hidd - Al Khalidiyah -:-
23:00Bahrain SC - Malkia 1:0
23:00East Riffa - Sitra -:-
23:00Al-Ittifaq - Busaiteen -:-
23:00Al-Ittihad - Al-Shabbab -:-
23:00Manama Club - Al Riffa -:-
23:00Qalali - Al-Najma -:-
23:00Tadamun Buri - Isa Town -:-

BELANDA: Eredivisie

03:00Feyenoord - Heracles 2:1

BELARUS: Liga Vysshaya - Kumpulan Penyingkiran

23:30Slavia Mozyr - Krumkachy -:-

BELGIUM: Kumpulan Divisi Amatur Kedua VFV A

03:00Ronse - Lokeren-Temse 1:2

BELGIUM: Piala Belgium

01:00Eupen - Waregem 3:2mt
01:45Westerlo - Leuven 2:3
03:00Lommel SK - Gent 0:2
03:30KV Mechelen - Cercle Brugge 2:1mt
03:30Kortrijk - Oostende 1:0
03:45Genk - Club Brugge 3:4pen

BOLIVIA: Divisi Profesional

03:00Santa Cruz - Nacional Potosi 1:1
07:00Aurora - Wilstermann 1:1
79'Bolivar - Palmaflor 2:1

BRAZIL: Copa Verde

07:00Paysandu PA - Remo 2:2

BULGARIA: Parva Liga

23:30Tsarsko Selo - Levski 0:1
18:45CSKA 1948 Sofia - Pirin Blagoevgrad -:-
21:00Ludogorets - Arda -:-
23:30CSKA Sofia - Lok. Sofia -:-

BULGARIA: Liga Vtora

20:30Dobrudzha - Sozopol -:-
20:30Levski Lom - Etar -:-

BULGARIA: Liga Ketiga - Timur Laut

01:00Ustrem Donchevo - Sportist Toshevo 2:2

CHILE: Divisi Primera - Penyingkiran - PlayOff

04:45Copiapo - D. Puerto Montt 2:2
76'Deportes Temuco - S. Morning 2:1

COLOMBIA: Primera A - Clausura - Quadrangular

07:00Pereira - Atl. Nacional 1:1
09:05Junior - Dep. Cali -:-

COSTA RICA: Divisi Primera - Apertura - PlayOff

10:00Saprissa - Herediano -:-

CROATIA: Piala Croatia

23:00Osijek - Slaven Belupo 1:0pen
01:30D. Zagreb - Rijeka 1:3

DUNIA: Piala Arab FIFA

00:00Maghribi - Palestine 4:0
03:00Arab Saudi - Jordan 0:1

DUNIA: Persahabatan Antarabangsa Wanita

05:00India W - Venezuela W 1:2
48'Brazil W - Chile W 0:0

EL SALVADOR: Divisi Primera - Apertura - PlayOff

05:00Jocoro - Alianza FC 2:3
05:15Platense Municipal - Luis Angel Firpo 2:2
7'Aguila - 11 Deportivo 0:0

ENGLAND: Liga Nasional Selatan

03:45Havant & W - Dulwich Hamlet 2:2

ENGLAND: Divisi Sentral Liga Selatan

03:45Gosport - Wimborne 2:0
03:45Harrow - Farnborough 1:2
03:45TertundaTiverton - Yate -:-

ENGLAND: Trofi EFL - PlayOff

03:00Sheffield Wed - Hartlepool 0:3
03:00Sunderland - Oldham 0:1
03:45Crewe - Doncaster 2:0
03:45Ipswich - Arsenal B21 2:3pen

ENGLAND: Trofi FA

03:45Ashton Utd - Guiseley 1:2
03:45Bradford PA - Marine 4:3pen

ENGLAND: Piala Liga Premier

03:00Everton B23 - Peterborough B23 0:3

ESTONIA: Meistriliiga

01:30Levadia - Flora 1:5

GREECE: Piala Greece

23:00Aris - OFI Crete 3:1
23:00Levadiakos - Olympiakos Piraeus 3:2
01:00Panathinaikos - Volos 2:1
02:15AEK Athens FC - Kifisias 4:0
03:30AEL Larissa - PAOK 1:1
21:00Agios Nikolaos - Karditsa -:-
23:00Lamia - Ionikos -:-

GUINEA: Ligue 1

00:00Kamsar - Loubha 0:1
00:00Ashanti GB - Hafia -:-
00:00Elephant Coleah - Flamme Olympique -:-
00:00Sequence - Kaloum Star -:-

INDIA: ISL

22:00Jamshedpur - Hyderabad -:-

INDIA: Trofi Santosh

12:00Tripura - Nagaland -:-
16:30Manipur - Mizoram -:-
16:30Meghalaya - Arunachal -:-

INDONESIA: Liga 1

16:15Persipura Jayapura - Bhayangkara Solo -:-
21:30Persela Lamongan - PSM Makassar -:-

INDONESIA: Liga 2 - Pusingan Pertama

19:15Persewar Waropen - PSBS Biak Numfor -:-

IRAN: Divisi 1

18:30Astara - Saipa -:-
18:30Kheybar Khorramabad - Esteghlal Molasani -:-
18:30Khooshe Talaee - Shams Azar Qazvin -:-
18:30Mes Kerman - Arman Gohar -:-
18:30Mes Shahr Babak - Machine Sazi -:-
18:30Qashqai Shiraz - Rayka Babol -:-
18:30Vista Toorbin - Shahin Bushehr -:-
19:00Esteghlal Khuzestan - Malavan -:-
19:00Pars Janoobi Jam - Shahrdari Hamedan -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

01:00Hapoel Jerusalem - Kiryat Shmona 0:1
01:30Maccabi Tel Aviv - Nof Hagalil 1:1
02:15H. Beer Sheva - Hapoel Tel Aviv 2:1

ITALI: Serie A

01:30Bologna - AS Roma 1:0
01:30Inter - Spezia 2:0
03:45Genoa - AC Milan 0:3
03:45Sassuolo - Napoli 2:2

ITALI: Serie B

01:00Parma - Brescia 0:1
03:30Cittadella - Como 2:2

JERMAN: Junioren Bundesliga Utara

23:00Hertha B19 - Cottbus B19 2:0
01:30Dresden B19 - Chemnitzer FC B19 2:0

JERMAN: Junioren Bundesliga Selatan

01:00Bayern B19 - Augsburg B19 1:2

KUWAIT: Liga Premier

22:20Al Shabab - Al-Fahaheel -:-
00:35Al Naser - Kazma SC -:-

LIBERIA: Divisi Pertama LFA

23:30BEA Mountain - LPRC Oiler -:-
23:30Freeport - Heaven Eleven 5:1
23:30MC Breweries - Nimba United 3:1
23:30Mighty Barrolle - Invincible Eleven 1:1
23:30Nimba Kwado - Sute S. 1:0
23:30Watanga - Liberia R. 0:1

LIBYA: Liga Premier

00:00TertundaAl-Ittihad - Al Ahly Tripoli -:-

MALI: Divisi Premiere

00:00USFAS Bamako - LC Bamako -:-

MESIR: Divisi 2 - Kumpulan C

20:30Al Magd - Al Zarka -:-
20:30Alexandria SC - Baladiyat El Mahalla -:-
20:30El Mansoura - Al Hammam -:-
20:30El Raja - Pioneers -:-
20:30Haras El Hodood - Alaab Damanhour -:-
20:30Kafr El Sheikh - Abu Qir Semad -:-
20:30Said El Mahalla - El Olympi -:-
20:30Salloum - Dekernes -:-

MEXICO: Liga MX - Apertura - PlayOff

11:00U.A.N.L.- Tigres - Club Leon -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura - PlayOff

7'Tepatitlan de Morelos - Dorados de Sinaloa 0:0

MEXICO: Liga Premier Serie A - PlayOff

06:00Saltillo - Alacranes de Durango -:-
10:30Dep. Tepic - Cafetaleros -:-

MOLDOVA: Divizia Nationala

19:00Petrocub - Sheriff Tiraspol -:-

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liga

23:00Mornar Bar - Decic 1:2
00:00OFK Petrovac - Sutjeska 3:0

MONTENEGRO: Liga Druga

20:00Arsenal Tivat - Jedinstvo -:-
20:00Berane - FK Cetinje -:-
20:00Igalo - Mladost DG -:-
20:00Kom Podgorica - Grbalj -:-
20:00OFK Titograd - Bokelj -:-

NICARAGUA: Liga Primera B20 - Apertura - PlayOff

05:00Ferretti B20 - Esteli B20 1:2
54'Juventus Managua B20 - Diriangen B20 1:0

NORWAY: OBOS-ligaen - Kumpulan Penyingkiran

02:00Hodd - Stjordals Blink 3:2

NORWAY: OBOS-ligaen - Promosi - PlayOff

01:00KFUM Oslo - Sogndal 1:0

PARAGUAY: Copa Paraguay

06:00Sol de America - Olimpia Asuncion 2:3pen

PERANCIS: Ligue 1

02:00Angers - Monaco 1:3
02:00Brest - St Etienne 1:0
02:00Metz - Montpellier 1:3
02:00Strasbourg - Bordeaux 5:2
02:00Troyes - Lorient 2:0
04:00Clermont - Lens 2:2
04:00Lyon - Reims 1:2
04:00Nantes - Marseille 0:1
04:00Paris SG - Nice 0:0
04:00Rennes - Lille 1:2

POLAND: Divisi 1

01:00Chrobry Glogow - LKS Lodz 1:0
03:30R. Rzeszow - GKS Katowice 2:2

POLAND: Divisi 2

23:00Pogon Siedlce - Ruch 1:1

POLAND: Piala Poland

00:15Arka Gdynia - Zaglebie 2:1
03:00Motor Lublin - Legia 1:2

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

23:00Valadares Gaia - Leca 0:1

QATAR: Piala QSL

21:00Al-Gharafa - Al Arabi -:-
23:10Al Khor - Al Sailiya -:-

REPUBLIK CZECH: 1. Liga

01:00Bohemians - Karvina 3:0

REPUBLIK DEMOKRATIK CONGO: Ligue 1

22:00AS Vita Club - AC Kuya -:-

ROMANIA: Piala Romania

00:30Politehnica Timisoara - FC Arges 0:1pen

SCOTLAND: Liga Premier

03:45Aberdeen - Livingston 2:0
03:45Dundee FC - St Johnstone 1:0
03:45Hibernian - Rangers 0:1
03:45St. Mirren - Ross County 0:0

SCOTLAND: Piala Cabaran

03:30Queen of South - Morton 2:1

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 15

03:30Subiza - Cirbonero 1:0

SEPANYOL: Copa del Rey

23:30Mensajero - Zaragoza 0:1
01:30Bergantinos - Tudelano 2:0
02:00Algeciras - Unionistas 1:2
02:00Brea - UD Ibiza 0:2
02:00Cordoba - Sevilla 0:1mt
02:00Gimnastica Segoviana - Mallorca 0:2mt
02:00Solares - Espanyol 2:3
03:00AD San Juan - San Sebastian Reyes 1:2
03:00Alzira - Fuenlabrada 0:1
03:00Andratx - R. Oviedo 2:1
03:00Mancha - Internacional de Madrid 2:1
03:00UCAM Murcia - Dep. La Coruna 3:4mt
03:15CF Talavera - Cornella 2:0
03:30Arenteiro - SD Logrones 2:1
03:30CE Europa - Amorebieta 0:1
03:30Cacereno - Ponferradina 1:2
03:30Calahorra - Baleares 1:2pen
03:30Extremadura UD - Zamora 1:4
03:30Linares - Gimnastic 1:0pen
03:30San Fernando - Leonesa 2:3
04:00CFI Alicante - Betis 0:4
04:00Panaderia - Real Sociedad 0:4
04:00San Roque - Mirandes 0:3
23:00Velez - Las Palmas -:-

SERBIA: Liga Super

01:30Crvena zvezda - FK Vozdovac 1:0

SERBIA: Piala Serbia

23:15Dubocica - Partizan 0:1
20:00Novi Pazar - Backa -:-
22:00Javor - Vojvodina -:-

SEYCHELLES: Liga Divisi Pertama

21:30Bazar Brothers - Real Maldives -:-

SWITZERLAND: Liga Super

03:30Young Boys - Lugano 3:1

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

00:00Simba - Geita Gold 2:1

TURKI: Piala Turkey

00:00Kayserispor - Igdir FK 4:0
02:00Hatayspor - Eyupspor 2:1pen
18:00Giresunspor - Ankara Demirspor -:-
18:00Umraniyespor - Arnavutkoy Bl. -:-
19:00Menemenspor - H.Trabzon -:-
20:00Ankaragucu - Nazillispor -:-
20:00Yeni Malatyaspor - Akhisarspor -:-
22:00Goztepe - Kahta -:-
00:00Konyaspor - Vanspor FK -:-

UKRAINE: Liga Remaja

17:00Shakhtar B19 - Lviv B19 -:-

UKRAINE: Piala Ukraine

01:00LNZ Cherkasy - Dnipro-1 0:2

UZBEKISTAN: Liga Super - Kumpulan Penyingkiran

19:00Olympic - Mashal Muborak -:-

VENEZUELA: Divisi Primera - Peringkat Kedua

03:00Estudiantes Merida - La Guaira 4:1
05:15Caracas - Monagas 2:0
59'Lara - Dep. Tachira 2:0

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

FlashScore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman FlashScore.com.my untuk alasan teknikal.