MUAT SEMULA

Bola Sepak » Semalam » Semua Perlawanan

MALAYSIA: Liga Premier

20:15Skuad Projek - Terengganu 2 1:5
21:00UiTM - PDRM FC 1:1

AFRIKA SELATAN: Liga Premier

01:30Royal AM - Orlando Pirates 2:2

AFRIKA SELATAN: Piala Nedbank

00:00Mamelodi Sundowns - Marumo Gallants 2:1mt

ALGERIA: Ligue 1

23:45Constantine - Chelghoum 3:3
23:45Hussein Dey - Arba 0:1
23:45Magra - Oran 0:0
23:45Medea - Biskra 1:1
23:45Paradou - USM Alger 0:1
23:45Relizane - CR Belouizdad 0:8
23:45MC Alger - JS Kabylie 0:2

ALGERIA: Liga B21

23:45MC Alger B21 - JS Kabylie B21 1:3
23:45ES Setif B21 - Saoura B21 2:1
23:45Tlemcen B21 - ASO Chlef B21 3:2

AMERIKA SYARIKAT: Kejuaraan USL

07:00New York 2 - Birmingham 1:2
07:30Atlanta United 2 - OC Blues 0:0
10:00Las Vegas Lights - El Paso 0:1

AMERIKA SYARIKAT: MLS Next Pro

07:00New England Revolution II - Philadelphia II 1:0
07:00Toronto II - Chicago Fire II 2:6

AMERIKA SYARIKAT: Liga Dua USL

07:00Midwest United - Lansing City 1:0
07:00Nona - Miami 1:0
07:00Ocean City - Philadelphia Lone Star 2:1
07:00Seacoast Utd Phantoms - Western Mass Pioneers 4:0
07:05RC New Jersey - Reading 0:0
08:00Peoria - Menace 2:4
08:00St. Croix - Minneapolis City 1:0
08:00Texas United - Mississippi Brilla 2:2
10:00Central Valley Fuego 2 - San Francisco City 0:3
10:00Lane United - Portland B23 1:2
10:00PDX FC - Oly Town 2:1

AMERIKA SYARIKAT: NWSL Wanita

07:00Orlando Pride W - Washington W 2:2

ANGOLA: Girabola

22:00C.R.D. Libolo - Bravos do Maquis 1:1
22:00Interclube - Petro Atletico 1:1
22:00Kabuscorp - Progresso 4:0
22:00Primeiro de Agosto - Sagrada 3:1

ARAB SAUDI: Liga Profesional Saudi

00:25Al-Hazem - Al Batin 2:3
02:00Al-Raed - Al-Shabab 0:2
00:20Al-Faisaly - Al-Ettifaq 1:1
00:20Al-Nasr - Al Ahli SC 1:1

ARGENTINA: Primera Nacional

05:00Ind. Rivadavia - CA Estudiantes 2:0
07:10Agropecuario - Brown Adrogue 1:1

ARGENTINA: Torneo Federal

08:30Sportivo Estudiantes - Camioneros Buenos Aires 2:1

ARGENTINA: Primera B - Apertura

00:05Deportivo Armenio - Comunicaciones 0:2
00:05Fenix - Ituzaingo 2:1

ARGENTINA: Primera A Wanita

01:00Huracan W - Estudiantes W 0:0
22:00Gimnasia L.P. W - El Porvenir W 2:1
00:00CA Estudiantes W - Rosario Central W 4:2

ARMENIA: Liga Premier

18:00Alashkert - Pyunik Yerevan 1:1
18:00Noravank - BKMA 3:2
21:00Urartu - Van 2:0
23:00Ararat Yerevan - Ararat-Armenia 0:1

AUSTRALIA: Liga-A - PlayOff

17:45Melbourne City - Western United 0:2

AUSTRALIA: NPL ACT

13:00O'Connor Knights - West Canberra Wanderers 4:3
16:00Monaro Panthers FC - Belconnen United 6:0

AUSTRALIA: NPL Utara NSW

12:00Adamstown Rosebud - Cooks Hill United 3:4
12:30Weston Workers - Newcastle Olympic 2:2
13:00TertundaMaitland - Lambton J. -:-

AUSTRALIA: NPL NSW

17:00Manly Utd - APIA Leichhardt 4:1
17:00Marconi Stallions - Sydney FC B21 5:3

AUSTRALIA: NPL Queensland

13:00Brisbane City - Peninsula 2:2
15:15TertundaEastern Suburbs - Olympic FC -:-
17:00Queensland Lions - Capalaba FC 8:0

AUSTRALIA: NPL Australia Selatan

13:00Croydon Kings - Cumberland Utd. 3:0
13:30Adelaide Comets - West Torrens 4:1
13:30NE Metrostars - Adelaide Olympic 2:0
13:30South Adelaide - White City 1:1
13:30Sturt Lions - Adelaide B21 1:1

AUSTRALIA: NPL Victoria

13:00Avondale FC - Melbourne Knights 1:1
14:45Dandenong City - St Albans 1:2
15:30Port Melbourne Sharks - Hume City 1:2
16:00Altona Magic - Green Gully 0:4
16:45South Melbourne - Bentleigh Greens 3:2
17:00Dandenong Thunder - Heidelberg Utd 1:2

AUSTRALIA: NPL Australia Barat

15:00Armadale - Inglewood Utd 0:1
15:00TertundaBalcatta - Gwelup Croatia SC -:-
15:00ECU Joondalup - Sorrento 4:2
17:00Perth SC - Bayswater 1:3
17:00Stirling Macedonia - Floreat Athena 0:1
18:00Perth Glory B21 - Cockburn City 1:0

AUSTRIA: Regionalliga Timur

00:30Mauerwerk - Stripfing 2:1
01:00Leobendorf - Admira (Am) 2:1
01:00Marchfeld - TWL Elektra 2:1
01:00Neusiedl - Wiener Viktoria 0:0
01:00Wiener Neustadt - Bruck Leitha 2:0
01:10First Vienna - Wiener 2:2
21:00Traiskirchen - Drassburg 1:0

AUSTRIA: Regionalliga Tengah

01:00Bad Gleichenberg - Sturm Graz (Am) 0:3
01:00Kalsdorf - Union Gurten 1:1
01:15SV Spittal - Weindorf St. Anna 0:2
22:00WSC Wels - Gleisdorf 5:1
22:30SC Weiz - Wolfsberger (Am) 0:1
23:00Ried (Am) - Allerheiligen 0:2
23:00Stadl Paura - Wels 0:1

AUSTRIA: Regionalliga Barat - Tyrol - Kumpulan Penempatan

01:30SV Worgl - Reichenau 1:1
23:00Kufstein - SC Imst 1:7

AUSTRIA: Regionalliga Barat - Tyrol - Kumpulan Penyingkiran

01:00SV Innsbruck - Hall 0:2
00:00Tirol (Am) - Fugen 3:0

AUSTRIA: Regionalliga Barat - Salzburg - Kumpulan Penyingkiran

01:00SAK 1914 - Saalfelden 3:0
22:00Bischofshofen - Grodig 3:1

AUSTRIA: Regionalliga Barat - Vorarlberg - Kumpulan Penyingkiran

22:00Bregenz - RW Rankweil 3:2
23:00Rothis - Rotenberg 1:1
00:00Lauterach - Egg 5:0

AUSTRIA: Regionalliga Barat - Kumpulan Promosi

22:00SC A. D. - Telfs 2:2
00:00Hohenems - A. Salzburg 1:2

AUSTRIA: Bundesliga Wanita

20:00Wacker Innsbruck W - Altach/Vorderland W 1:5
21:45Altenmarkt W - First Vienna W 2:7

AZERBAIJAN: Piala Azerbaijan

23:00Qarabag - Zira 2:1pen

BANGLADESH: Liga Premier

17:00TertundaSaif Sporting Club - Abahani Limited -:-

BELANDA: Tweede Divisie

21:30ASWH - Noordwijk 1:5
21:30De Treffers - Hardenberg 1:1
21:30Excelsior Maassluis - Spakenburg 4:0
21:30IJsselmeervogels - GVVV 3:0
21:30Koninklijke HFC - Katwijk 4:1
21:30Quick Boys - Jong Volendam 1:3
21:30Rijnsburgse Boys - Jong Sparta Rotterdam 2:1
21:30Scheveningen - Kozakken Boys 2:1
21:30TEC - AFC 2:2

BELANDA: Derde Divisie

20:30ACV Assen - Excelsior 31 0:2
20:30Ermelo - Barendrecht 4:1
20:30Hoek - VVSB 2:0
20:30Lisse - Staphorst 3:1
20:30ODIN '59 - Harkemase Boys 3:3
20:30Sparta Nijkerk - VVOG 3:2
20:30Stedoco - Ajax (Am) 1:1
20:30Ter Leede - Sportlust 0:5
20:30VV DOVO - GOES 3:0

BELANDA: Divisie 1 B18 - PlayOff

21:00AZ Alkmaar B18 - PSV B18 2:0

BELARUS: Liga Vysshaya

00:00Slutsk - FC Gomel 2:2
20:00Dynamo Brest - BATE 0:3
22:00Zhodino - Din. Minsk 3:4
00:00Shakhtyor Soligorsk - Vitebsk 2:0

BELARUS: Liga Simpanan Vysshaya

19:00Isloch Minsk 2 - Dnepr Mogilev 2 2:3
19:00Slutsk 2 - FC Gomel 2 1:1

BELARUS: Liga Vysshaya Wanita

19:00FC Gomel W - Belarus B19 W 0:3
22:00Minsk FK W - Smorgon W 6:0

BENIN: Ligue 1 - Kumpulan Kejohanan

23:00Ayema - AS Cotonou 2:2
23:00Dynamo Abomey - Pantheres 5:1
23:00Espoir - Cavaliers 2:0

BENIN: Ligue 1 - Kumpulan Penyingkiran

23:00JAC - Avrankou Omnisport -:-
23:00Real Sport - Energie Sports -:-
23:00Requins - AS Sobemap -:-
23:00Soleil - Baboni -:-
23:00Takunnin - Damissa -:-

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Premier

02:00Velez Mostar - FK Sarajevo 3:0
23:00Prijedor - Zrinjski 0:2

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - FBiH

23:30Bratstvo Gracanica - Gradacac 3:2
23:30GOSK Gabela - Banovici 4:3
23:30Gorazde - Kakanj 1:2
23:30Gradina Srebrenik - Hajduk Orasje 3:2
23:30Hadzici - Tomislav 1:0
23:30Mladost DK - Igman K. 1:2
23:30TOSK Tesanj - Jedinstvo Bihac 1:1
23:30Travnik - Vis Simm-Bau 1:3

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - RS

23:00Kozarska Dubica - Kozara 2:1
23:00Ljubic Prnjavor - Novi Grad 1:0
23:00Modrica - Slavija 2:1
23:00Podrinje J. - Tekstilac 4:1
23:00Sloga Doboj - Omarska 5:0
23:00Sutjeska Foca - Zvijezda 09 4:3
23:00Zeljeznicar Banja Luka - Krupa 0:1
23:00Zvornik - Buducnost Pilica 7:2

BRAZIL: Serie B

06:00Tombense - Bahia 1:0
08:30Criciuma - Cruzeiro 0:1

BRAZIL: Serie C - Peringkat Pertama

22:00EC Sao Jose - Atletico-CE 1:1

BRAZIL: Campeonato Amapaense

07:15Santos AP - Ypiranga AP 2:1

BULGARIA: Parva Liga - Kumpulan Penyingkiran

01:00Botev Vratsa - Etar 3:2

BULGARIA: Parva Liga - Liga Konferensi - PlayOff

23:30Botev Plovdiv - Beroe 2:1

BULGARIA: Liga Ketiga - Tenggara

23:00DihentikanZagorets - Nesebar -:-
22:00Beroe II - Gigant Saedinenie 4:0
22:00Krumovgrad - Haskovo 3:1
23:00Atletik Kuklen - Rodopa Smolyan 0:4
23:00Dimitrovgrad - Karnobat 2:2
23:00Lok. Plovdiv II - Chernomorets 1919 2:2
23:00Yambol 1915 - Borislav Parvomay 0:3

BULGARIA: Liga Ketiga - Barat Daya

21:00Vihren - Balkan Botevgrad 3:2
23:00Bansko - Hebar 2 2:1
23:00Botev Ihtiman - Vladaya 4:1
23:00Gotse Delchev - Bistritsa 1:3
23:00Kostinbrod - Oborishte 0:2
23:00Kyustendil - Belasitsa 2:0
23:00Nadezhda Dobroslavci - Chepintsi 9:1
23:00Rilski Sportist - Chavdar Etropole 1:2
23:00Septemvri Sofia 2 - Razlog 3:1
23:00Slivnishki Geroy - Pirin Blagoevgrad 2 1:1

BULGARIA: Liga Ketiga - Timur Laut

22:00Botev Novi Pazar - Ludogorets III 1:4
22:00Dorostol - Chernomorets Balchik 1:4
22:00Dunav Ruse - Spartak II 1:1
22:00Septemvri Tervel - Sportist Toshevo 9:1
22:00Shumen 2007 - Ustrem Donchevo 2:4
22:00Svetkavitsa - Lokomotiv Ruse 3:0

BULGARIA: Liga Ketiga - Barat Laut

23:00Bdin Vidin - Lokomotiv Dryanovo 6:0
23:00Botev Vratsa II - Juventus Malchika 1:0
23:00Mezdra - Drenovets 2:0
23:00OFK Levski - Etar II 3:2
23:00Peshtera Galata - Akademik Svishtov 0:3
23:00Spartak Pleven - Sevlievo 2:0
23:00Vihar Slavyanovo - Partizan Cerven Brjag 1:0
23:00Yantra Polski Trambesh - Pavlikeni 3:1

BURUNDI: Coupe du President

21:00Bumamuru - Flambeau du Centre -:-

CAMEROON: Elit Satu

23:00OFTA - Fovu Baham 1:1
23:00Union Douala - Canon Yaounde 1:2
23:00Yong Sports - Fortuna Mfou 2:2
01:00Feutcheu - Les Astres 0:1

CAMEROON: Elit Dua

21:00Foncha - Dynamo Douala 1:1
22:30Stade de Bertoua - Lion Blesse 2:1

CHILE: Divisi Primera

08:30Curico Unido - Coquimbo 3:0

CHILE: Primera B

06:00CD Santa Cruz - S. Wanderers 2:0
00:30D. Puerto Montt - Barnechea 1:1
00:30S. Morning - Cobreloa 0:1

CHILE: Divisi Segunda

06:00Trasandino - Iberia 1:0

COLOMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

07:00Bogota - Quindio 1:1

CROATIA: 2. HNL

23:30Sesvete - Jarun 3:2
23:30Cibalia - Croatia Zmijavci 1:0
23:30Dubrava - Varazdin 2:3
23:30Dugopolje - Rudes 3:2
23:30Kustosija - D. Zagreb 2 3:2
23:30Orijent - Opatija 3:0
23:30Osijek 2 - Bijelo Brdo 1:1
23:30Zapresic - Solin 0:1

CROATIA: 3. HNL Tengah

23:30Bistra - Mladost Petrinja 3:1
23:30HASK - Lukavec 3:0
23:30Karlovac - Tresnjevka 5:0
23:30Kurilovec - Vrbovec 3:1
23:30Ravnice - Ponikve 1:2
23:30Segesta - Dugo Selo 1:6
23:30Trnje - Lucko 4:4
23:30Vrapce - Maksimir 2:2
23:30Zagorec K. - Gaj Mace 4:1

CROATIA: 3. HNL Selatan

23:30GOSK Dubrovnik - HV Posedarje 1:2
23:30HNK Zadar - NK Junak Sinj 4:0
23:30Hrvace - Vodice 2:0
23:30Jadran LP - Neretvanac 5:0
23:30Neretva - Kamen Podbablje 1:0
23:30OSK Otok - Zmaj Makarska 2:1
23:30Primorac Biograd - RNK Split 1:1
23:30Uskok Klis - Urania Baska Voda 3:4
23:30Zagora - Sloga Mravince 3:3

CROATIA: 3. HNL Timur

00:00Cepin - Pleternica 2:2
00:00Kutjevo - Slavonija Pozega 0:1
00:00Bedem Ivankovo - Belisce 1:1
00:00Granicar Zupanja - Darda 6:2
00:00NASK Nasice - Gornja Vrba 4:0
00:00Slavonac Bukovlje - Marsonia 1:2
00:00Sloga NG - Oriolik 3:1
00:00Vuteks Sloga - Croatia Dakovo 2:2
00:00Zrinski Jurjevac - Vukovar 1991 1:3

CROATIA: 3. HNL Barat

23:30Cres - Naprijed Hreljin 7:1
23:30Crikvenica - Buje 2:0
23:30Grobnican - Rudar Labin 2:1
23:30NK Pomorac - Krk 3:2
23:30Nehaj Senj - Jadran Porec 1:1
23:30Novigrad - Vinodol 3:4
23:30Uljanik Pula - Pazinka 4:0

CURAÇAO: Promé Divishon

08:00Jong Holland - SUBT 3:1

DENMARK: Divisi 1 - Kumpulan Penyingkiran

20:30Esbjerg - Blokhus 2:2
20:30Fremad Amager - Vendsyssel FF 1:4
20:30Koge - Hobro 4:4

DENMARK: Elitedivisionen Wanita - Kumpulan Kejohanan

01:00Brondby W - Nordsjaelland W 1:1
19:00Fortuna Hjorring W - KoldingQ W 2:0

DENMARK: Elitedivisionen Wanita - Kumpulan Penyingkiran

00:30Varde W - Aalborg W 1:5
20:00Aarhus W - Odense Q W 2:0
20:00B93 W - Sundby W 3:0

DUNIA: Persahabatan Antarabangsa

23:00Emiriah Arab Bersatu B23 - Vietnam B23 3:0
00:00India - Jordan 0:2

ECUADOR: Liga Pro - Peringkat Pertama

08:00Gualaceo - Aucas 1:4

EMIRIAH ARAB BERSATU: Piala Presiden

23:30TertundaAl Wahda - Al Sharjah -:-

ENGLAND: Liga Dua - PlayOff

23:00Mansfield - Port Vale 0:3

ENGLAND: Liga Nasional - PlayOff

19:30Wrexham - Grimsby 4:5mt

EROPAH: Liga Premier (Crimea)

18:00DibatalkanGvardeyets - Rubin Yalta -:-
20:00Ocean Kerch - Alushta 0:3
21:00Kyzyltash - Yevpatoriya 0:1
22:00FC Sevastopol - TSK Simferopol 0:3

ESTONIA: Meistriliiga

00:30Tallinna Kalev - Legion 2:2

ESTONIA: Esiliiga

20:00Harju Jalgpallikooli - Elva 4:2
20:00Nomme Utd - FC Alliance 2:2
20:00Tulevik - Viimsi JK 0:3

ESTONIA: Meistriliiga Wanita

18:00Flora W - Tulevik W 13:0
20:00Saku Sporting W - Parnu JK Vaprus W 3:0
20:00Tallina Kalev W - Tabasalu W 1:0

FINLAND: Veikkausliiga

22:00AC Oulu - SJK 1:0
22:00Haka - Lahti 1:1
22:00Inter Turku - Ilves 2:2

FINLAND: Kansallinen Liiga Wanita

00:00PK-35 Vantaa W - PK-35 Helsinki W 0:0
19:00HJK W - KuPS W 1:2
19:00HPS W - Ilves W 5:0
19:00NJS W - ONS Oulu W 0:1

GABON: Championnat D1

22:30Lozo - Bitam 1:1
22:30Mangasport - Sapins 1:0
22:30Oyem - CF Mounana 0:0
22:30Stade Mandji - Bouenguidi 0:0
22:30Stade Migoveen - FC Libreville 0:1

GAMBIA: Liga GFA

00:00Hawks - Elite United 1:0
00:00Wallidan - Marimoo 0:1

GEORGIA: Erovnuli Liga

00:00Dila Gori - Loco. Tbilisi 4:1

GEORGIA: Erovnuli Liga 2

21:00Merani Martvili - WIT Georgia 2:2
21:00Spaeri - Shukura 2:1

GREECE: Gamma Ethniki - PlayOff Promosi

22:00A. Asteras - Panachaiki 2:3
22:00Makedonikos - Ilioupoli 2:1
22:00Proodeftiki - Iraklis Larissa 4:0

HUNGARY: NB I Wanita - Penyingkiran - PlayOff

23:00Soroksar W - Kelen W 2:0

HUNGARY: NB I Wanita - PlayOff

23:00MTK Hungaria W - Haladas W 1:0

ICELAND: Inkasso-deildin

02:30Fjolnir - Kordrengir 1:1
03:15Kopavogur - Afturelding 2:0
03:15Selfoss - Vogar 4:0
22:00Grindavik - Fylkir 1:0
22:00Grotta - KV Reykjavik 5:1
22:00Vestri - Thor A. 3:3

ICELAND: Divisi 2

21:00Hottur / Huginn - Olafsvik 0:0
22:00Aegir - Fjardabyggd/Leiknir 3:0
22:00IR Reykjavik - Magni 1:1
00:00Fjallabyggd - Throttur 1:1

ICELAND: Piala Iceland Wanita

02:00Throttur W - Vikingur Reykjavik W 2:1
21:00Akranes W - KR Reykjavik W 0:6
22:00Hafnarfjordur W - Stjarnan W 0:1
22:00Thor/KA W - Haukar W 6:0
00:30Selfoss W - Afturelding W 3:1

IRAN: Divisi 1

23:00Esteghlal Molasani - Shahin Bushehr 1:0
23:00Pars Janoobi Jam - Esteghlal Khuzestan 1:0

IRAQ: Liga Super

21:00Al Naft - Al Zawraa 2:2
21:00Baghdad - Al Minaa 0:1
23:30Arbil - Al Sinaah 2:1
23:30Naft Missan - Al Diwaniya 1:1

IRELAND: Divisi Premier

02:45Bohemians - Drogheda 1:1
02:45Derry City - Finn Harps 2:2
02:45Dundalk - St. Patricks 1:0
02:45UC Dublin - Sligo 1:1
03:00Shamrock - Shelbourne 2:0

IRELAND: Divisi 1

02:45Bray - Athlone 3:0
02:45Cobh Ramblers - Longford 2:4
02:45Galway - Cork City 0:1
02:45Waterford - Treaty United 4:0

IRELAND: Liga Nasional Wanita

19:00Cork City W - Shelbourne W 0:4
23:00Dublin Waves W - Galway WFC W 0:1
00:00Treaty Utd W - Sligo W 0:0

ITALI: Serie D - Kumpulan E - PlayOff

23:30Poggibonsi - Follonica Gavorrano 4:2

ITALI: Primavera 1 - PlayOff

00:00AS Roma B19 - Juventus B19 2:0
23:00Inter B19 - Cagliari B19 3:3mt

JEPUN: Liga J1

13:00Hiroshima - Nagoya 1:0
16:00Avispa Fukuoka - Urawa 0:0

JEPUN: Liga J2

12:00Kumamoto - Kofu 1:1
17:00Verdy - Omiya Ardija 1:1

JEPUN: Liga J3

13:00Giravanz Kitakyushu - YSCC 0:1

JEPUN: Liga Nadeshiko Wanita

12:00C-Osaka W - Orca Kamogawa W 1:0
12:00NGU Nagoya W - Harima Albion W 1:1
12:00Nittaidai W - FC Takatsuki Speranza W 1:0
14:00Yokohama FC Seagulls W - Angeviolet Hiroshima W 3:0

JERMAN: Regionalliga Utara - Kumpulan Penyingkiran

21:00Jeddeloh - St. Pauli II 3:0

JERMAN: Regionalliga Bayern - Kumpulan Penyingkiran

00:30Furth II - Donaustauf 4:0
01:00Eltersdorf - Spvgg Ansbach 09 2:1

JERMAN: PlayOff Regionalliga

20:00BFC Dynamo - VfB Oldenburg 0:2

JERMAN: Oberliga NOFV-Nord

19:00Blau Weiss Berlin - Torgelower Greif 0:2

JERMAN: Oberliga NOFV- Süd

20:00Einheit Rudolstadt - Bischofswerdaer 1:1
20:00Inter Leipzig - Jena II 4:0
20:00Nordhausen - Blau-Weiss Zorbau 0:2

JERMAN: Oberliga Schleswig-Holstein - Kumpulan Penyingkiran

20:00Lubeck II - Altenholz 4:5
20:00TertundaNeumunster - Kronshagen -:-

JERMAN: Oberliga Hessen - Kumpulan Penyingkiran

01:45Friedberg - Alzenau 5:2
02:00RW Walldorf - Baunatal 4:1
20:00Ginsheim - Hanau 2:0

JERMAN: Oberliga Hessen - Kumpulan Promosi

21:00Eddersheim - Fulda-Lehnerz 2:3
21:00Hadamar - Neuhof 2:2
21:00Hessen Dreieich - Stadtallendorf 2:1
21:00Waldgirmes - Erlensee 3:1

JERMAN: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Kumpulan Penyingkiran

20:00DibatalkanRochling - SG 2000 Mulheim-Karlich -:-
21:30Emmelshausen - Jagersburg 1:1
21:30Salmrohr - Eppelborn 1:1
22:00Eisbachtal - Pfeddersheim 8:1

JERMAN: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Kumpulan Promosi

20:00TuS Koblenz - Diefflen 3:0
20:00Worms - Karbach 4:0
21:30Engers - Arminia Ludwigshafen 3:3
21:30Hertha Wiesbach - Gonsenheim 2:0

JERMAN: Oberliga Bayern Nord - Kumpulan Penyingkiran

22:00Seligenporten - Neudrossenfeld 1:2
22:00Vatan Spor A'burg - TuS Rollbach 2:3
22:00Wurzburger FV - Karlburg 4:1

JERMAN: Oberliga Bayern Süd - Kumpulan Penyingkiran

20:00Pullach - Unterfohring 3:2
22:00VfB Hallbergmoos-Goldach - Fortuna Regensburg 3:0
22:30Dachau - Sonthofen 3:0

JERMAN: Oberliga Baden-Württemberg

21:30Backnang - Bissingen 4:3
21:30FC 08 Villingen - TSV Ilshofen 1:2
21:30Freiberg - Lorrach-Brombach 7:1
21:30Linx - Freiburger 2:3
21:30Neckarsulmer - Dorfmerkingen 0:2
21:30Ravensburg - Bruchsal 2:1
21:30Reutlingen - Goppinger SV 4:2
21:30Rielasingen-Arlen - Pforzheim 1:0
21:30Stuttgarter Kickers - Oberachern 2:0
21:30Walldorf II - Nottingen 4:2

JERMAN: Oberliga Niederrhein - Peringkat Pemenang

22:00TVD Velbert - Schonnebeck 1:3
00:00SW Essen - SSVg Velbert 1:0

JERMAN: DFB Pokal Wanita

22:45Wolfsburg W - Potsdam W 4:0

KAZAKHSTAN: Divisi Pertama

16:00FC Astana 2 - Igilik 5:2
19:00Ekibastuz - Zhetysu Taldykorgan 0:0
19:00K. Almaty 2 - Akademiya Ontustik 2:2
19:00Okzhetpes - Shakhtar Bulat 6:0
20:00Baykonur Kyzylorda - Zhenis 0:4
20:00FK Tarlan - Kaisar Kyzylorda 1:3
20:00Taraz-Karatau 2 - Yassy 3:0

KENYA: Liga Premier

18:00Police FC - Rangers 2:1
18:00Ulinzi Stars - Bandari 0:0
20:00DibatalkanMathare Utd. - Tusker -:-
20:00Sofapaka - Vihiga 1:0

KEPULAUAN FAROE: Liga Premier

01:00B36 Torshavn - HB Torshavn 0:1
02:00Klaksvik - EB Streymur 3:0
22:0007 Vestur Sorvagur - Skala Itrottarfelag 2:0

KEPULAUAN FAROE: 1. Deild

20:00Vikingur 2 - Klaksvik 2 4:1
22:00TB/FCS/Royn - Undri 6:2

KOREA SELATAN: Liga K 1

15:30Seoul - Gimcheon Sangmu 2:2
18:00Jeonbuk - Jeju Utd 0:2
18:00Suwon FC - Ulsan Hyundai 1:2

KOREA SELATAN: Liga K 2

15:00Busan - Gwangju FC 0:3
17:30Anyang - Gyeongnam 1:0
17:30Seoul E. - Daejeon 0:1

KOREA SELATAN: K3 League

14:00Changwon - Yangju 0:1
14:00Mokpo - Gangneung 2:3
18:00Gimhae - Cheongju 2:0

KOSOVO: Superliga - Kumpulan Penyingkiran

22:00Vushtrria - Malisheva 1:3

LATVIA: Optibet Virsliga

01:00Riga FC - RFS 2:0
20:00FK Liepaja - Valmiera 1:3
21:00BFC Daugavpils - Auda 1:2
23:30Metta/LU - Super Nova 1:1

LATVIA: 1. Liga

23:00Rezekne - Skanstes 0:4
18:00Tukums 2000 2 - Riga FC 2 1:6
20:00Daugava Riga 2 - Afa Olaine 3:2
23:00Jelgava - FK Smiltene 1:0

LITHUANIA: I Lyga

18:00Zalgiris 2 - Marijampole City 1:0
19:00Babrungas - Garliava 5:0
20:00Neptunas - Ekranas 4:3
21:00Atmosfera - Dainava Alytus 0:3
22:00Riteriai 2 - BE1 NFA 1:1
00:00Banga 2 - Nevezis Kedainiai 0:2

LUXEMBOURG: Divisi Nasional - Kumpulan Penyingkiran

22:00Jeunesse Junglinster - Wiltz 1:2pen

LUXEMBOURG: Piala Luxembourg

02:00Dudelange - Racing Luxembourg 2:3

MAGHRIBI: Botola 2

00:00Chabab Atlas Khenifra - Kawkab Marrakech 4:1
00:00Chabab Benguerir - Wydad Fes 0:0
00:00Dcheira - TAS Casablanca 0:0
00:00Renaissance Zemamra - USM Oujda 2:2

MAGHRIBI: Coupe du Trone

00:00Maghreb Fez - Youssoufia Berrechid 0:2

MAKAU: Liga Elit

19:00Monte Carlo - Chao Pak Chei 0:3
21:00Lun Lok - Cheng Fung 4:3

MALAWI: Liga Super

20:30Big Bullets - Silver Strikers 3:1
20:30Blue Eagles - Kamuzu Barracks 0:0
20:30TertundaCivo Utd - Mighty Wanderers -:-
20:30TertundaDedza Dynamos - Sable Farming -:-
20:30MAFCO - Rumphi United 3:0
20:30TertundaRed Lions - Ekwendeni Hammers -:-

MALI: Divisi Premiere

01:00Korofina - Cercle Olympique 1:1
01:00Onze Createurs - Bougouba 0:1
03:00LC Bamako - ASOM 1:0
00:00USC Kita - Yeelen 2:1

MESIR: Liga Premier

00:30El Gounah - El Ettehad El Sakandary 1:0
03:00Misr Elmaqasah - Pharco 0:0
22:00Ghazl El Mahallah - El Gaish 0:1
00:30Smouha - Enppi 1:1
00:30Zamalek - El Ismaily 2:1

MESIR: Divisi 2 - Kumpulan A

22:00Al Aluminium - Tamya 4:4
22:00Dayrout - Asyut Petroleum -:-
22:00El Alameen - Qena 5:0
22:00El Madina El Monowara - Mallawi 2:4
22:00El Minya - El Badari 3:0
22:00Fayoum - Beni Suef -:-
22:00Kima Aswan - Aswan SC -:-
22:00Sohag - Telephonaat Beni Suef 1:4

MEXICO: Liga MX Wanita - Akhir Super

10:06Guadalajara Chivas W - Monterrey W 1:1

NIGERIA: NPFL

18:00MFM FC - Gombe 3:1
23:00Dakkada FC - Rivers United 2:3
23:00Enyimba - Nasarawa 3:2
23:00Heartland - Shooting 3:1
23:00Kwara - Akwa 1:0
23:00DihentikanNiger Tornadoes - Lobi 0:0
23:00Plateau - Enugu 4:0
23:00Remo Stars - Kano 1:3
23:00Sunshine Stars - Katsina Utd 2:0
23:00Wikki - Abia Warriors 1:0

NIGERIA: NNL

23:00EFCC - ABS 2:2
01:00Vandrezzer - Ekiti United 3:2
19:00Ijebu - Abia Comets 2:1
23:00DMD - Green Beret 0:0
23:00Giant Brillars - Campos 2:1
23:00Ikorodu City - Ibom Youths 3:0
23:00Kogi - Doma United 2:1
23:00Nigeria Airforce FC - JM Liberty 1:0
23:00Nnewi - One Rocket 1:0
23:00Osun - Adoration 3:1
23:00Ottasolo - Bayelsa United 0:0
23:00Oyah Sports - El Kanemi 1:2
23:00Road Safety - Kebbi 2:4

NORWAY: Eliteserien

22:00Ham-Kam - Odd 1:2
00:00Stromsgodset - Viking 3:2

NORWAY: Divisi 2 - Kumpulan 1

19:00Oygarden - Orn 2:1
19:00Sotra - Egersunds 1:2
20:00Halden - Staal Jorpeland 1:1
21:00Ullern - Arendal 0:3
22:00Moss - Strommen 2:1
22:00Notodden - Flekkeroy 0:4

NORWAY: Divisi 2 - Kumpulan 2

19:00Hodd - Alta 2:0
21:00Eidsvold - Levanger 2:1
22:00Kjelsas - SK Gjovik-Lyn 4:0
22:00Ull/Kisa - Baerum 4:2

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 1

18:30Fyllingsdalen - Lokomotiv Oslo 1:1
20:00Froya - Oppsal 2:0
20:00OS TF - Sandviken 4:1
22:00Stabaek 2 - Lyn 1:6
23:00Grei - Nordstrand 0:3

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 2

19:00Forde - Raufoss 2 2:0
22:00Floro - Volda 2:0
22:00Lillehammer - Honefoss 1:1
22:00Toten - Elverum 1:3

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 3

20:00Stord - Vidar 1:4
21:00Bjarg - Bremnes 3:0
21:00Brann 2 - Brodd 2:0
21:00Sola - Djerv 1919 2:2

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 4

20:00Follo - Eik-Tonsberg 1:1
20:00Sarpsborg 2 - Pors Grenland 1:4
21:00Fredrikstad 2 - Randesund 3:1
21:00Halsen - IL Express 4:2

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 5

22:00Melhus - Kolstad 1:4

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 6

19:00Funnefoss/Vormsund - Senja 2:1
21:00Mjondalen 2 - Bossekop 6:0

NORWAY: Nasjonal B19 CL

18:00Lillestrom B19 - Tromso B19 3:0

NORWAY: Toppserien Wanita

22:00Valerenga W - Rosenborg W 1:1

NORWAY: Divisi 1 Wanita - Peringkat Pertama

19:00Medkila W - Bodo W 2:2
21:00Tromso W - Ovrevoll Hosle W 3:0
22:00Aalesund W - Grimstad W 1:0

PARAGUAY: Division Intermedia

05:303 de Febrero - Rubio Nu 0:0
07:45Sp. Luqueno - Pastoreo 1:1
22:00Atyra - 2 de Mayo 0:1
22:00Martin Ledesma - Sportivo Trinidense 0:2

PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan A

00:00Caen II - Plabennec 2:2
00:00Granville - Chartres 5:1
00:00Romorantin - Poissy 6:0
00:00Rouen - Guingamp II 2:1
00:00Saint-Malo - Saint-Pryve 1:0
00:00Vannes - Chateaubriant 1:2
00:00Versailles - Blois 3:1
00:00Vitre - Lorient II 0:5

PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan B

00:00Beauvais - Sainte-Genevieve 2:1
00:00Belfort - Reims II 4:2
00:00Epinal - Auxerre II 3:0
00:00Fleury-Merogis - Lens II 5:0
00:00Lusitanos - St Quentin 2:2
00:00Metz II - FC 93 3:0
00:00Sannois - Haguenau 3:1
00:00Schiltigheim - Paris 13 Atl. 0:1

PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan C

00:00Frejus Saint Raphael - Aubagne 2:0
00:00GFA74 - Marseille II 3:1
00:00Hyeres - Louhans Cuiseaux 2:0
00:00Lyon - La Duchere - Grasse 0:3
00:00Martigues - Marignane 3:0
00:00Monaco II - Lyon II 4:1
00:00Saint Priest - Jura Sud 0:0
00:00Toulon - GOAL FC 2:1

PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan D

00:00Angers II - Andrezieux 2:4
00:00Bergerac - Montpellier II 2:1
00:00Beziers - Angouleme CFC 3:1
00:00Bourges 18 - Nantes II 2:1
00:00Le Puy - Colomiers 2:1
00:00Les Herbiers - Chamalieres 1:1
00:00Moulins-Yzeure - Trelissac 4:1
00:00Stade Montois - Canet Roussillon 2:2

PERANCIS: Divisi 1 Wanita

03:05Bordeaux W - Paris FC W 1:4
20:30Dijon W - Reims W 2:2
20:30Fleury 91 W - St Etienne W 4:2
20:30Issy W - Montpellier W 2:5
20:30Soyaux W - Guingamp W 2:0

PERU: Liga 1 - Apertura

00:00U. San Martin - ADT Tarma 2:0

PERU: Liga 2 - Apertura

00:30Comerciantes Unidos - Juan Aurich 4:3

PERU: Liga Wanita

00:00Sport Boys W - AD Cantolao W 1:3

POLAND: III Liga - Kumpulan I

23:00Mamry Gizycko - Jagiellonia II 0:1
00:00Bron Radom - Blonianka Blonie 0:1
00:00T. Mazowiecki - KS Kutno 2:0
17:00LKS Lodz II - Skierniewice 3:2
18:00Legia II - Ursus Warszawa 2:2
18:00Wikielec - Szczuczyn 3:0
19:00Pilica Bialobrzegi - Swit 3:1
22:00Biala Piska - Sokol Aleksandrow L. 4:1
00:00Pelikan - Polonia Warszawa 0:2

POLAND: III Liga - Kumpulan II

18:00B. Gdynia - Kluczevia Stargard 2:1
21:00Blekitni Stargard - Unia Janikowo 1:2
22:00Przodkowo - Nowe Skalmierzyce 0:1
23:00Jarocin - Stolem Gniewino 2:2
23:00Kleczew - Starogard Gdanski 1:1
23:00Kotwica Kolobrzeg - Koszalin 1:0
23:00Ol. Grudziadz - Sroda 7:2
00:00Pogon Szczecin II - Elana Torun 3:0

POLAND: III Liga - Kumpulan III

20:00Foto-Higiena Gac - Piast Zmigrod 2:3
20:00Sleza Wroclaw - Polonia Bytom 4:2
20:00Zielona Gora - Goczalkowice Zdroj 3:0
21:00Bielsko-Biala - Carina Gubin 2:2
22:00Zaglebie 2 - Gornik Z. 2 5:1
23:00Brzeg - Jelenia Gora 3:1
23:00Gwarek Tarnowskie Gory - Warta Gorzow 0:0
23:00Kluczbork - Odra Wodzislaw 2:4
23:00Pawlowice - Legnica 2 6:0

POLAND: III Liga - Kumpulan IV

19:00Cracovia 2 - Wisloka Debica 1:1
21:00Biala Podlaska - Tomasovia T. L. 1:0
23:00Avia Swidnik - Wolka Pelkinska 5:1
23:00Chelmianka Chelm - Siarka Tarnobrzeg 1:0
23:00Korona Rzeszow - Unia Tarnow 2:1
23:00S. Wola - Ostrowiec Swietokrzyski 0:0

POLAND: Liga Remaja Sentral

18:00Warta Poznan B18 - Cracovia B18 0:0
19:00Gornik Z. B18 - Pogon Szczecin B18 2:0
19:00Gwarek Zabrze B18 - Slask B18 1:1
19:00Polonia W. B18 - UKS SMS Lodz B18 2:2
19:00Rakow Czestochowa B18 - Lech Poznan B18 1:3
19:00S. Rzeszow B18 - Legia B18 1:3
19:00Wisla B18 - Jagiellonia B18 2:1
19:00Zaglebie B18 - Arka Gdynia B18 2:1

PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Kumpulan Promosi

21:00Paredes - Sao Martinho 1:0
21:00Salgueiros - Leca 0:0
21:00Vilaverdense - Maritimo B 0:0

PORTUGAL: Liga BPI Wanita - Kumpulan Penyingkiran

23:00Racing Power W - Condeixa W 1:0
23:00Rio Ave W - Ouriense W 1:2

PORTUGAL: Taça de Portugal Wanita

00:15Sporting W - FC Famalicao W 2:1

REPUBLIK CHINA DI TAIWAN: Liga Bola Sepak Mulan Wanita

16:00Hualien W - Hang Yuan W 0:0
18:00TertundaKaohsiung W - Taichung Blue W -:-
19:00Taoyuan W - Taipei Bravo W 0:3

REPUBLIK CONGO: Ligue 1

22:00AS BNG - Patronage Sainte-Anne -:-
22:00V.Club Mokanda - Nico-Nicoye -:-

REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan A

23:00Karlovy Vary - Pribram B 1:2
00:00Motorlet Prague - Vltavin 3:0
01:00Pisek - Plzen B 0:2
16:15Sokolov - Benesov 3:0
16:15DibatalkanVysehrad - Slavia Prague B -:-
16:30Kraluv Dvur - Admira Prague 1:0

REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan B

16:15Jablonec B - Zapy 0:0
16:30Liberec B - Prepere 0:1
23:00Usti nad Orlici - Chlumec nad Cidlinou 1:3
23:00Velvary - Hradec Kralove B 1:1

REPUBLIK CZECH: MSFL

16:15Sigma Olomouc B - Vratimov 3:1
20:30FK Frydek-Mistek - Vrchovina 1:0
23:00CSK Uhersky Brod - Jihlava B 3:0
23:00Hlucin - Unicov 3:2
23:00Kromeriz - Zlin B 1:0

REPUBLIK CZECH: Divisi A

16:15Petrin Plzen - Union Beroun 5:2
22:00Cheb - Rokycany 1:3
22:00Prestice - Ceske Budejovice B 1:1
23:00Doubravka - Viktoria Marianske Lazne 4:0
23:00Horovice - Sedlcany 2:0
23:00Sobeslav - Myto 3:0

REPUBLIK CZECH: Divisi B

00:00Louny - Dobris 4:0
16:15Neratovice - Chomutov 3:0
16:15Steti - Brandys n. Labem 2:1
19:00Brezova - Aritma Prague 2:5
23:00Cesky Brod - Tatran Rakovnik 5:0
23:00FK Ostrov - Banik Most - Sous 0:0
23:00Slany - Ceska Lipa 1:3

REPUBLIK CZECH: Divisi C

16:15Kutna Hora - Libis 4:1
23:00Horky nad Jizerou - Kosmonosy 2:3
23:00Letohrad - Kolin 2:3
23:00Nachod - Velke Hamry 1:0
23:00Trutnov - Caslav 2:1
23:00Vysoke Myto - Benatky 4:1

REPUBLIK CZECH: Divisi D

16:15Breclav - Start Brno 2:2
16:30Slovan Havlickuv Brod - Tasovice 2:5

REPUBLIK CZECH: Divisi E

16:15Bzenec - Slavicin 1:2
23:00HFK Olomouc - Nove Sady 0:3
23:00Holesov - Vsetin 4:2
23:00Hranice - Sumperk 3:1
23:00Strani - Vsechovice 4:2

REPUBLIK CZECH: Divisi F

22:30Rymarov - Novy Jicin 2:0
23:00Hermanice - Frydlant n. O. 0:7

REPUBLIK CZECH: Moravskoslezsky KP

16:30Haj ve Slezsku - Jakubcovice 0:1
20:00Petrovice - Moravan Oldrisov 0:9
23:00Celadna - Pusta Polom 1:1
23:00Cesky Tesin - Krnov 1:3
23:00DibatalkanFulnek - Bridlicna -:-
23:00Hlubina - Dolni Datyne 2:0
23:00Orlova - Koberice 2:1
23:00Petrvald na Morave - Brusperk 1:2

REPUBLIK CZECH: Zlinsky KP

00:00Brumov - Morkovice 3:1
00:30Batov - Napajedla 5:2
16:15Luhacovice - FC Velke Karlovice 3:1
23:00Bystrice pod Hostynem - Slusovice 4:1
23:00Kvasice - Stitna nad Vlari 4:4

REPUBLIK CZECH: Jihomoravsky KP

16:15Kurim - Mutenice 2:0
16:30Ivancice - Rousinov 2:0
16:30Svratka Brno - Brno Bohunice 0:2
23:00Bystrc - Boskovice 1:0
23:00Moravska Slavia - Bosonohy 3:3
23:00Rajecko - Lisen B 0:0
23:00SK Krumvir - Ratiskovice 5:3

REPUBLIK CZECH: Vysocina KP

22:30Bedrichov - Velke Mezirici B 1:3
22:30Trebic - Zirovnice 1:4

REPUBLIK CZECH: Kralovehradecky KP

16:15Jicin - Vysoka nad Labem 1:3
23:00Cernilov - Trebes 2:3pen

REPUBLIK CZECH: Liberecky KP

00:00Slovan Hradek nad Nisou - Lomnice nad Popelkou 3:0
16:30Desna - Rovensko p. Tr. 1:3
16:30Skalice - Sedmihorky 0:0
16:30Velke Hamry B - FK Turnov 1:3
23:00Hejnice - Novy Bor 1:0
23:00Straz p. Ralskem - Frydlant 1:6
23:00Visnova - Zelezny Brod 4:0

REPUBLIK CZECH: Ustecky KP

00:00Srbice - Modlany 8:0
16:00Krupka - Brna 5:3
16:30Oldrichov - Litomericko 5:3
23:00Perstejn - Horni Jiretin 4:1
23:00Zatec - Vilemov 2:5

REPUBLIK CZECH: Plzensky KP

00:00Zruc - Chotikov 2:1
16:00Horni Briza - Sokol Lhota 3:1
00:00Bolevec - Holysov 3:2
00:00Plzen-Cernice - Rapid Plzen 1:3
00:00Vejprnice - Stribro 2:1pen

REPUBLIK CZECH: Jihocesky KP

16:15Mas Taborsko B - Jankov 3:4
23:00Blatna - Cimelice 2:4
23:00SK Rudolfov - TJ Osek 1:3
23:00Tatran Prachatice - Cesky Krumlov 1:1
23:00Tyn nad Vltavou - Drazice 3:5

REPUBLIK CZECH: Prazsky prebor

00:00Uhelne sklady Prague - Admira Prague B 0:3
16:15Motorlet Prague B - Vysehrad B 4:2
16:15Ujezd Prague - Ujezd nad Lesy 3:0
16:30Dukla JM - Podoli Praha 4:2
16:30Hostivar - Kralovice 1:3
16:30Zlicin - Kolovraty 1:2
23:00Olympia Radotin - Predni Kopanina 3:4

REPUBLIK CZECH: Stredocesky KP

16:15Klicany - SK Lhota 5:0
16:30FK Komarov - Povltavska FA B 6:1
23:00Kosor - Hrebec 0:4
23:00Nespeky - Velim 0:1
23:00Vlasim B - Tuchlovice 0:3

REPUBLIK CZECH: Karlovarsky KP

00:00FC Cheb - Vintirov 0:6
20:00Union Nove Sedlo - Touzim 2:2
23:00Hroznetin - Chodov 4:3
23:00Nejdek - Banik Kralovske Porici 0:5
23:00Nova Role - Loko K. Vary 1:1
23:00Zlutice - Lomnice 1:3

REPUBLIK CZECH: Olomoucky KP

22:30Jesenik - Dolany 3:1
23:00Litovel - Lutin 1:4
23:00Mohelnice - Usti 5:0
23:00Sternberk - Medlov 3:2
23:00Zelatovice - Kralice na Hane 7:0

REPUBLIK CZECH: Pardubicky KP

21:00Chrudim B - Tremosnice 3:0
23:00Ceska Trebova - Prosec 1:1
23:00Chocen - Holice 2:4
23:00Litomysl - Rohovladova Bela 6:0
23:00SK Pardubicky - Luze 4:0

REPUBLIK CZECH: Liga B19

16:15Opava B19 - Ostrava B19 2:1
17:00Plzen B19 - Slavia Prague B19 1:2
18:00Ceske Budejovice B19 - FC Fastav Zlin B19 1:3
18:00Slovacko B19 - Meteor Prague B19 3:3
19:30Brno B19 - Sparta Prague B19 1:5
20:00Sigma Olomouc B19 - Pribram B19 6:1

REPUBLIK CZECH: 2. Liga Wanita - Kumpulan Penyingkiran

22:30Maribor W - FC Praha W 1:1

REPUBLIK DOMINIKA: LDF

06:00Universidad O&M - San Cristobal 1:0

ROMANIA: Liga 1 - Liga Konferensi - PlayOff

01:30Univ. Craiova - FC Botosani 2:0

ROMANIA: Liga 3 - Seria 1 - Kumpulan Penyingkiran

23:00CSM Pascani - Somuz Falticeni 1:2
23:00Ceahlaul - Municipal Bacau 3:0
23:00Sporting Vaslui - Stiinta Miroslava 2:2

ROMANIA: Liga 3 - Seria 2 - Kumpulan Penyingkiran

23:00Fortino Ianca - Dinamo Bacau 1:1
23:00Sporting Liesti - CS Faurei 3:1
23:00Sportul Chiscani - CSM Ramnicu Sarat 1:3

ROMANIA: Liga 3 - Seria 3 - Kumpulan Penyingkiran

23:00CSM Oltenita - Inainte Modelu 2:3
23:00Gloria Albesti - Fetesti 5:1
23:00Voluntari 2 - Recolta Gh. Doja 2:1

ROMANIA: Liga 3 - Seria 4 - Kumpulan Penyingkiran

23:00FCSB 2 - Academica Clinceni 2 0:1
23:00Moreni - Bradu 1:2

ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Kumpulan Penyingkiran

23:00Blejoi Vispesti - Kids Tampa Brasov 2:1
23:00SR Brasov - FC Hermannstadt 2 2:0
23:00Targu Secuiesc - CSO Plopeni 2:1

ROMANIA: Liga 3 - Seria 6 - Kumpulan Penyingkiran

23:00CSO Filiasi - CS U Craiova 2 1:2
23:00Minerul Costesti - Petrolul Potcoava 2:0
23:00Sporting Rosiori - Horezu 2:0

ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Kumpulan Penyingkiran

23:00Viitorul Simian - Viitorul Tg. Jiu II 5:0
23:00Armata Aurul - Progresul Ezeris 2:1
23:00Jiul Petrosani - Gilortul Tg. Carbunesti 3:1

ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Kumpulan Penyingkiran

23:00Progresul Pecica - Avantul Periam 1:4
23:00Teuz Cermei - Frontiera Curtici 5:2

ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Kumpulan Penyingkiran

23:00Gloria 2018 Bistrita - Avantul Reghin 3:0
23:00Ocna Mures - Ariesul Turda 3:7
23:00Unirea Alba-Iulia - Sanatatea Cluj 3:3

ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Kumpulan Penyingkiran

23:00CSM Zalau - Progresul Somcuta Mare 5:2
23:00Luceafarul Oradea - CFR Cluj II 3:3
23:00Phoenix Simleul Silvaniei - FC Olimpia Satu Mare 6:3

ROMANIA: Liga 3 - PlayOff Kenaikan Liga

22:30Afumati - Tunari 0:2
22:30CS Hunedoara - CA Oradea 0:0
22:30CSC Dumbravita - CSM Deva 1:3
22:30CSM Resita - Ghiroda & Giarmata Vii 1:1
22:30CSM Slatina - FC Pucioasa 2:0
22:30Dante Botosani - CSM Focsani 2:1mt
22:30FC Baia Mare - Metalurgistul Cugir 3:2
22:30Odorheiu - Viitorul Daesti 1:0
22:30Otelul - Foresta Suceava 2:0
22:30Progresul Spartac - Popesti Leordeni 1:1

RUSIA: Liga Premier - Kumpulan Penyingkiran

19:00Khimki - SKA Khabarovsk 3:0
21:00Ufa - Orenburg 1:2

RUSIA: FNL 2 - Kumpulan 2 - Kumpulan Penyingkiran

19:00Znamya Truda - Luki-Energiya 2:1
21:00Olimp-Dolgoprudny 2 - Chita 2:2
21:00Vladimir - Baltika 2 1:0

RUSIA: FNL 2 - Kumpulan 2 - Kumpulan Promosi

23:00Volna Nizhegorodskaya - Dynamo Petersburg 2:0
18:00Krasava - Dynamo Moscow 2 4:3
18:00Yenisey 2 - Zvezda St. Peterburg 1:2
21:00Murom - Tver 2:0
21:00Shinnik Yaroslavl - Leningradets 2:0
22:00Lokomotiv-Kazanka - Kairat Moscow 0:2

RUSIA: FNL 2 - Kumpulan 3 - Kumpulan Penyingkiran

13:00Sakhalin - Kvant 2:1
19:00Arsenal Tula 2 - Vidnoe 4:1
19:00F. Voronezh 2 - Saturn Moscow 0:1
21:00Penza - Kolomna 4:0
22:00Kaluga - Znamya Noginsk 3:0

RUSIA: FNL 2 - Kumpulan 3 - Kumpulan Promosi

13:00Dynamo Vladivostok - FK Saransk 3:3
19:00Salyut-Belgorod - Peresvet Podolsk 4:1
19:00Saratov - Khimki 2 0:2
20:00Kursk - SKA Khabarovsk 2 2:0
21:00D. Bryansk - Strogino M. 1:0
23:00Ryazan - Rodina Moscow 0:1

RUSIA: FNL 2 - Kumpulan 4

18:00FK Novosibirsk - Tjumen 0:4
19:00Nosta - Ural 2 0:2
20:00Miass - Tuymazy 6:2
20:00Orenburg 2 - Chelyabinsk 0:3
22:00Ulyanovsk - Lada Togliatti 2:1

RUSIA: Divisi Supreme Wanita

16:00Zvezda 2005 W - Lokomotiv Moscow W 0:0
21:30Zenit W - Rubin Kazan W 1:1
22:00FK Rostov W - Chertanovo M. W 2:0
00:00Krasnodar W - CSKA Moscow W 0:4

SEPANYOL: LaLiga2

03:00Mirandes - Fuenlabrada 5:1
03:00R. Sociedad B - Zaragoza 1:2
00:15Amorebieta - Ponferradina 1:0
00:15Lugo - Malaga 1:0

SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 1

02:00San Sebastian Reyes - Ath Bilbao B 2:0
00:30CD Badajoz - Rayo Majadahonda 1:2
00:30Calahorra - CF Talavera 1:2
00:30Dep. La Coruna - Unionistas 0:1
00:30Ferrol - Internacional de Madrid 2:0
00:30Leonesa - Logrones 1:2
00:30R. Union - Tudelano 3:1
00:30SD Logrones - Celta Vigo B 1:1
00:30Zamora - Valladolid Promesas 2:0

SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 2

00:00Real Madrid B - Betis B 4:0
00:30Albacete - Costa Brava 1:3
00:30Alcoyano - Gimnastic 0:1
00:30Castellon - Cornella 1:3
00:30Linense - FC Andorra 3:1
00:30Sabadell - Algeciras 0:1
00:30San Fernando - Baleares 0:4
00:30Sanluqueno - Villarreal B 2:1
00:30Sevilla B - Linares 1:4
00:30UCAM Murcia - Barcelona B 1:2

SEPANYOL: Segunda RFEF - PlayOff Kenaikan Semula

00:00La Nucia - Arenas Club de Getxo 2:1
00:00Sestao - CD Eldense 0:1mt

SEPANYOL: Divisi Segunda Wanita

23:30Pradejon W - Gijon W 0:3

SERBIA: Liga Srpska - Belgrade

18:00Radnicki Beograd - BASK 3:1
23:00Brodarac - BSK Borca 2:2
23:00Jedinstvo Surcin - Prva Iskra Baric 1:3
23:00Lestane - Teleoptik 1:3
23:00Radnicki Obrenovac - Zemun 1:1
23:00Studentski Grad - TEK Sloga 3:3
23:00Usce - OFK Beograd 0:2
23:00Zvezdara - Borac Lazarevac 1:3

SERBIA: Liga Srpska - Vojvodina

23:30Tekstilac - Omladinac NB 2:4
23:30Dinamo Pancevo - Borac Sajkas 3:0
23:30Feniks 1995 - Hajduk 1912 1:3
23:30Radnicki 1912 - 1. Maj Ruma 3:2
23:30Radnicki Zrenjanin - Borac Sakule 2:1
23:30Stari Grad - Becej 3:2
23:30Tisa Adorjan - Jedinstvo SP 2:0
23:30Vrsac - Kikinda 2:0

SEYCHELLES: Liga Divisi Pertama - Kumpulan Kejohanan

19:00La Passe - Saint Louis 1:2
19:00St Michel United - Cote d'Or 0:0

SIERRA LEONE: Liga Premier

00:15Kallon - Central Parade 1:2
00:15SLIFA - East End Lions 1:1

SINGAPURA: Liga Premier

17:30Hougang - Balestier Khalsa 3:1
17:30Tanjong Pagar - Tampines 4:2

SLOVAKIA: Fortuna liga - Liga Konferensi - PlayOff

02:00Dun. Streda - Trencin 2:1

SLOVAKIA: Divisi C Barat

23:00AFC Nove Mesto - Z. Moravce-Vrable B 1:0
23:00Castkovce - Malzenice 3:0
23:00Myjava - Velke Ludince 1:1
23:00Povazska Bystrica - Marcelova 3:0
23:00Sala - FK Nove Zamky 5:0

SLOVAKIA: Divisi C Timur

22:00Poprad - Slavia TU Kosice 2:1
23:00Giraltovce - Raslavice 3:3
23:00Krompachy - Rudnany 1:1
23:00Spisska Nova Ves - Vranov 1:0

SLOVAKIA: Divisi C Sentral

20:00MSK Lucenec - Martin 2:1
23:00D. Kubin - Kovacova 4:1
23:00Liptovský Hradok - Oravske Vesele 1:1
23:00Zarnovica - Rimavska Sobota 2:3

SLOVAKIA: Divis C Bratislava

23:00Tomasov - Rovinka 0:1

SLOVAKIA: 1. Liga Wanita - Kumpulan Kejohanan

16:00Nove Zamky W - Ruzomberok W 2:0

SLOVAKIA: 1. Liga Wanita - Kumpulan Penyingkiran

21:30B. Bystrica W - Trencin W 0:2

SLOVENIA: 3. SNL - Timur

23:00Koroska Dravograd - Podvinci 1:2
23:00NK Smartno - Dravinja 1:2
23:00Posavje Krsko - Videm 1:1
23:00Sampion Celje - Dobrovce 2:2
23:00Zavrc - Smarje 12:0
23:00Zrece - Korotan 3:2

SLOVENIA: 3. SNL - Barat

01:00Sencur - NK Adria 5:0
21:00Brda - Sava Kranj 2:2
23:00Slovan Ljubljana - Izola 2:2
23:00Tolmin - Ljubljana Svoboda 0:2
23:00Ziri - Fama Vipava 1:1
23:30Grosuplje - NK Sobec Lesce 1:1

SWEDEN: Allsvenskan

21:00Goteborg - Sundsvall 2:0
21:00Mjallby - Kalmar 1:1
23:00Hacken - Sirius 4:3

SWEDEN: Superettan

19:00Brage - Norrby 2:1
19:00Trelleborgs - Landskrona 1:1
21:00Osters - Jonkopings 2:0
21:00Vasteras SK - Halmstad 2:2
23:00AFC Eskilstuna - Ostersunds 4:1

SWEDEN: Divisi 2 - Norra Svealand

19:00Gute - Sandvikens 3:1

SWEDEN: Divisi 2 - Södra Götaland

22:00Balkan - Hogsby 0:1

SWEDEN: Divisi 2 - Södra Svealand

20:00Trosa-Vagnharads - LIdingo IFK 2:1

SWEDEN: Divisi 2 - Norra Götaland

19:00Grebbestads - Stenungsunds 1:3
20:00Angered - Kumla IFK 2:1

SWEDEN: Allsvenskan Wanita

00:00Orebro W - Eskilstuna United W 1:0

SWEDEN: Elitettan Wanita

01:00Lidkopings FK W - Alingsas FC W 0:2
18:00Mallbackens W - Team TG FF W 4:0
20:00Sundsvall W - Jitex W 1:2
21:00Alvsjo W - Vaxjo DFF W 0:4
21:00Bergdalens IK W - Norrkoping W 0:3
21:00Bromolla W - Uppsala W 1:1

SWITZERLAND: Liga Promosi - Kumpulan Penyingkiran

22:00Bruhl - Sion II 4:1
22:00YF Juventus - Black Stars 1:1

SWITZERLAND: Liga Promosi - Kumpulan Promosi

22:00Bellinzona - Chiasso 2:0
22:00Breitenrain - Stade Nyonnais 1:0
22:00Etoile-Carouge - Zurich II 0:3

SWITZERLAND: Liga Promosi - Tempat ke7-ke12

22:00Basel II - Biel 6:1
22:00Bavois - Rapperswil 1:3
22:00Cham - Young Boys II 3:1

SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 1

22:00Bulle - Monthey 2:3
22:00Chenois - Lausanne II 2:1
22:00La Chaux-De-Fonds - Terre Sainte 2:0
22:00Martigny - Vevey 3:1
22:00Meyrin - Lancy 1:1
22:00Oberwallis Naters - Echallens 2:2
22:00Sarraz-Ecleplens - Thun II 3:2

SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 2

22:00Bassecourt - Schotz 0:1
22:00Buochs - Langenthal 2:3
22:00Grasshopper II - Delemont 1:2
22:00Koniz - Zug 1:0
22:00Kosova - Luzern II 0:2
22:00Solothurn - Hongg 4:1
22:00Wohlen - Munsingen 1:3

SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 3

22:00Baden - Paradiso 0:0
22:00Eschen - Winterthur II 1:3
22:00Gossau - Freienbach 3:2
22:00Linth - Uzwil 3:1
22:00Lugano II - Wettswil-Bonstetten 3:2
22:00Thalwil - St. Gallen II 0:6
22:00Tuggen - Balzers 4:0

SWITZERLAND: Liga Super Wanita - Tempat ke5-ke8

22:00Luzern W - Young Boys W 3:1
23:00St. Gallen W - Aarau W 2:1

TAJIKISTAN: Liga Vysshaya

20:30TertundaCSKA-Pomir Dushanbe - Vakhsh -:-
20:30Istaravshan - Eskhata -:-
20:30Ravshan - Faizkand -:-
20:30TertundaRegar-TadAZ - Khujand -:-

THAILAND: Liga Thai 2 - Promosi - PlayOff

19:00Trat FC - Lampang 3:3

TURKI: Super Lig Wanita - PlayOff

22:00Karagumruk W - Fenerbahce W 1:0

UKRAINE: Kejuaraan Wanita - Kumpulan Kejohanan

19:00DibatalkanLadomir W - Kryvbas W -:-
19:00DibatalkanZhilstroy-1 W - Mariupol W -:-
19:00DibatalkanZhilstroy-2 W - Kolos Kovalivka W -:-

UKRAINE: Kejuaraan Wanita - Kumpulan Penyingkiran

19:00DibatalkanEMC Podolie W - Ateks W -:-
19:00DibatalkanVoshod W - Karpaty Lviv W -:-

URUGUAY: Divisi Primera - Apertura

02:00Albion - Danubio 1:2

URUGUAY: Divisi Segunda

23:30Progreso - Uruguay Montevideo 0:2

UZBEKISTAN: Liga Super

22:00TertundaDin. Samarkand - Nasaf Qarshi -:-
22:00Kokand 1912 - Qizilqum 1:3
22:00TertundaSogdiana - Pakhtakor -:-

VENEZUELA: Divisi Primera

05:15Aragua - Portuguesa 0:1
07:30Estudiantes Merida - Mineros 2:0

ZIMBABWE: Liga Bola Sepak Premier

19:00ZPC Kariba - Highlanders 0:0
21:00Black Rhinos - Whawha 1:0
21:00Chicken Inn - Yadah 1:1
21:00Harare City - Bulawayo City FC 0:0
21:00Ngezi Platinum - Manica 0:0
21:00Platinum - Triangle 4:0

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.