MUAT SEMULA

Bola Sepak » Hari ini » Semua Perlawanan

ALGERIA: Divisi 1

23:00ES Setif - Hussein Dey -:-
23:00MC Alger - Bel Abbes -:-

AMERIKA SELATAN: Copa Libertadores

06:15Cruzeiro (Bra) - U. De Chile (Chi) -:-
06:15River Plate (Arg) - Emelec (Ecu) -:-
08:30Junior (Col) - Alianza Lima (Per) -:-
08:30Penarol (Uru) - Libertad Asuncion (Par) -:-
08:30Vasco (Bra) - Racing Club (Arg) -:-

ANGOLA: Girabola

23:00Petro Atletico - Domant 1:0

ARAB SAUDI: Liga Profesional Saudi - Kumpulan Penyingkiran

00:25Ohod - Al Taee 5:0
00:10Al-Raed - Al-Kawkab -:-

AUSTRALIA: Liga-A - PlayOff

17:50Newcastle Jets - Melbourne City -:-

AUSTRALIA: NPL Victoria

18:15Avondale FC - Northcote City -:-
18:15Pascoe Vale - Port Melbourne Sharks -:-
18:30Green Gully - Bentleigh Greens -:-

AUSTRALIA: Liga Perdana Brisbane

18:30Centenary Stormers - Brisbane K. -:-

AUSTRALIA: NPL Australia Selatan

18:45Adelaide Comets - South Adelaide -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

17:00Redlands - Western Pride -:-

AUSTRIA: Liga Erste

00:30A. Lustenau - Wacker Innsbruck -:-
00:30BW Linz - Kapfenberg -:-
00:30Ried - Liefering -:-
00:30Wattens - FAC Wien -:-

AUSTRIA: Regionalliga Timur

23:00St. Polten (Am) - Amstetten -:-

AUSTRIA: Regionalliga Tengah

00:55Vorwarts Steyr - Sturm Graz (Am) -:-

AZERBAIJAN: Liga Perdana

23:00Zira - Qarabag -:-

BELARUS: Liga Vysshaya

22:30FC Minsk - Brest -:-
00:45FC Gomel - Isloch Minsk -:-

BRAZIL: Copa do Nordeste - Kelayakan

06:15America RN - Confianca -:-

BRAZIL: Copa do Nordeste - PlayOff

08:45Botafogo PB - Bahia -:-

BULGARIA: Parva Liga - Kumpulan Penyingkiran

22:30Septemvri Sofia - Dunav Ruse -:-

BURKINA FASO: Liga Perdana

23:00Salitas - Bobo-Dioulasso -:-

BURUNDI: Ligue A

21:00Olympic S. - Le Messager -:-
21:00Ngozi City - Delta Star -:-

COLOMBIA: Liga Aguila - Apertura

07:00La Equidad - Santa Fe -:-
09:00America De Cali - Petrolera -:-

COLOMBIA: Copa Aguila

08:45Cucuta - Cartagena -:-

COLOMBIA: Liga Aguila Wanita

05:00Cortulua W - Atlético F.C. W -:-
06:00America de Cali W - Orsomarso W -:-

CROATIA: 1. HNL

00:00Istra 1961 - Zapresic -:-

DENMARK: Piala Landspokal

00:30Brondby - Midtjylland 3:1

DUNIA: Perlawanan Persahabatan Antarabangsa

08:00Saint Kitts dan Nevis - Jamaica -:-

ENGLAND: Liga Kebangsaan Vanarama Utara

02:45Spennymoor - North Ferriby -:-

ENGLAND: Liga Kebangsaan Vanarama Selatan

02:45Wealdstone - Oxford City -:-

ENGLAND: Liga Perdana Selatan

02:45Dunstable - Gosport -:-
02:45St Ives - Basingstoke -:-

ENGLAND: Liga Perdana Utara

02:45Coalville - Workington -:-
02:45Shaw Lane - Barwell -:-
02:45Stalybridge - Witton -:-
02:45Stourbridge - Stafford -:-

ENGLAND: Liga Bostik

02:45Kingstonian - Dulwich Hamlet -:-

ENGLAND: Professional Development League

19:00Huddersfield B23 - Nottingham B23 -:-
20:00Sheffield Wed B23 - Burnley B23 -:-
21:00Sheffield Utd B23 - Birmingham B23 -:-
22:00Bristol City B23 - Barnsley B23 -:-

ENGLAND: Liga Perdana Bawah 18

20:00Newcastle Utd B18 - Middlesbrough B18 -:-

EROPAH: Liga Europa - PlayOff

03:05Arsenal - Atl. Madrid -:-
03:05Marseille - Salzburg -:-

ESTONIA: Meistriliiga

00:30Kalju - Narva -:-

ESTONIA: Esiliiga

00:00Keila JK - Tartu Welco 0:1

GEORGIA: Erovnuli Liga

20:30Chikhura - Saburtalo Tbilisi -:-
22:30Dinamo Tbilisi - Poti -:-
00:30Torpedo - Bolnisi -:-

GHANA: Liga Perdana

23:00Aduana Stars - Berekum Chelsea -:-

GUINEA: Ligue 1

00:30Fello Star - Renaissance -:-
00:30Horoya - Milo FC -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture

04:00Capoise - Cosmopolites -:-
04:00Cavaly - Mirebalais -:-
04:00Petit-Goave - Don Bosco -:-
04:00Racing Haitien - Arcahaie -:-
04:00Racing des Gonaives - Tempete -:-
04:00Sud-Est - Fica -:-

INDONESIA: Liga 1

16:30Arema Malang - Persipura Jayapura -:-
19:30Pusamania Borneo - Madura United -:-

IRAN: Liga Pro

20:30Foolad - Tractor -:-
20:30Gostaresh - Padideh Khorasan -:-
20:30Meshki Pooshan - Pars Janoobi Jam -:-
20:30Naft Tehran - Zob Ahan -:-
20:30Paykan - Saipa -:-
20:30Sepahan - Esteghlal F.C. -:-
22:45Persepolis - Sepidrood Rasht -:-
22:45Sanat Naft - Esteghlal Khuzestan -:-

IRAQ: Liga Super

21:00Al-Hudod - Al Shorta -:-

ISRAEL: Liga Leumit - Kumpulan Promosi

00:30H. Ironi Rishon - Beitar Tel Aviv 1:0
00:30Hapoel Hadera - M. Nazareth 0:0
00:30Hapoel Katamon - Hapoel Tel Aviv 3:2
21:00Hapoel Afula - H. Nazareth -:-

ISRAEL: Liga Leumit - Kumpulan Penyingkiran

21:00Hapoel Bnei Lod - Hapoel Marmorek -:-
21:00Hapoel Kfar-Saba - Ramat Hasharon -:-
21:00Hapoel Petah Tikva - Hap. Ramat Gan -:-
21:00M. Herzliya - Ironi Nesher -:-

ITALI: Primavera 1

20:30Inter B19 - Lazio B19 -:-

IVORY COAST: Ligue 1

23:30ASEC Mimosas - San-Pedro 0:1

JERMAN: 2. Bundesliga

00:30Arminia Bielefeld - Kaiserslautern -:-
00:30Bochum - Aue -:-

JERMAN: Regionalliga Utara

80'Lubeck - St. Pauli II 2:2

JERMAN: Regionalliga Sudwest

00:30TSV Steinbach - Stadtallendorf -:-

JERMAN: Regionalliga Bayern

00:15Eichstatt - Ingolstadt II -:-
00:15Pipinsried - Seligenporten -:-

JERMAN: Oberliga NOFV- Süd

00:30Barleben - Sandersdorf -:-

JERMAN: Oberliga Hamburg

00:45Dassendorf - Hamburger SV III -:-

JERMAN: Oberliga Bayern Nord

00:15Erlangen - Wurzburger Kickers II -:-
00:30Aschaffenburg - Eltersdorf -:-

JERMAN: Oberliga Bayern Süd

00:00Schwaben Augsburg - Rain/Lech -:-

JORDAN: Liga Perdana

00:30Shabab Al Ordon - Mansheyat 4:2
22:00Al Hussein - Al Buqaa -:-
00:30Al Wehdat - Aqaba -:-

KUWAIT: Piala Emir

23:55Al Jahra - Burgan -:-
23:55Al Shabab - Al Naser -:-
23:55Khaitan - Al Sulaibikhat -:-
23:55Tadamon - Al-Fahaheel -:-

LIBYA: Liga Perdana - Peringkat Kedua

22:30Abi Al Ashar - Rafeeq -:-
22:30Al Wehda - Mahalla Tripoli -:-
22:30Al Madina - Al-Khmes -:-

MALAYSIA: Liga Super

21:00PKNS - PKNP -:-
21:00Terengganu - Kedah -:-

MALAYSIA: Liga Perdana

16:45DibatalkanKuantan - Terengganu 2 -:-
21:00JDT II - Felcra -:-
21:00UiTM - PDRM -:-

MAURITANIA: Super D1

23:45Ksar - Kaedi -:-
01:45ASAC Concorde - Tevragh-Zeina -:-

MESIR: Liga Perdana

39'Al Ahly - Zamalek 0:2
21:45El Raja - El Ettehad El Sakandary -:-
00:00El Ismaily - Al Nasr -:-

MEXICO: Liga de Ascenso - Clausura - PlayOff

09:30Cafetaleros de Tapachula - Leones Negros -:-

NICARAGUA: Divisi Primera - Clausura - Pemenang

06:00Ferretti - Ocotal -:-
09:00Juventus Managua - Managua FC -:-

NIGERIA: NPFL

23:00Enugu - MFM FC 0:0
23:00Plateau - Kwara 2:0

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 1

01:00Traeff - Kristiansund 2 -:-
20:00Molde 2 - Drobak-Frogn -:-
00:00Follo - Lokomotiv Oslo -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 3

01:00Sola - Staal Jorpeland -:-
00:00Sandefjord 2 - Vindbjart -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 4

00:00Brodd - Viking 2 -:-

NORWAY: Piala Super

00:30Lillestrom - Rosenborg 0:1

PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan A

00:30Bergerac - Monaco II -:-

PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan B

22:00Paris SG II - Annecy -:-

POLAND: Ekstraklasa - Kumpulan Penyingkiran

00:00Arka Gdynia - Piast Gliwice -:-

POLAND: Divisi 2

23:00Gwardia Koszalin - ROW Rybnik -:-
23:00S. Wola - Garbarnia -:-
23:30LKS Lodz - Warta Poznan -:-

POLAND: III Liga - Kumpulan III

00:00Skra - Falubaz Zielon. -:-

POLAND: Central Youth League

17:00Arka Gdynia B19 - Podbeskidzie B19 -:-

QATAR: Piala Putera Mahkota

00:00Al-Sadd - Al-Duhail -:-

REPUBLIK CZECH: 1. Liga

00:00Dukla Prague - Brno -:-
00:00Jihlava - Mlada Boleslav -:-

REPUBLIK CZECH: MSFL

23:00Valasske Mezirici - Prostejov -:-

REPUBLIK CZECH: Karlovarsky KP

00:00FC Cheb - Stara Role -:-

REPUBLIK CZECH: Zlinsky KP

00:30Batov - FC Velke Karlovice -:-

REPUBLIK DEMOKRATIK CONGO: Liga Super - Peringkat Akhir

22:30AS Maniema - St Eloi Lupopo -:-

ROMANIA: Liga 1 - Kumpulan Kejohanan

00:00Poli Iasi - Astra 0:3

RUSIA: PFL - Timur

14:00Sakhalin - Smena Komsomolsk -:-
17:00Chita - Omsk -:-
18:00Zenit Irkutsk - Dynamo Barnaul -:-

RUSIA: PFL - Barat

23:00Luki-Energiya - Pskov 747 -:-
23:00Vladimir - Chertanovo M. -:-

RUSIA: Liga Remaja

16:00Arsenal Tula B21 - Anzhi B21 -:-

RWANDA: Liga Bola Sepak Kebangsaan

21:30Kiyovu - Miroplast -:-

RÉUNION: Regionale 1

00:30Saint-Pauloise FC - Tamponnaise -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera

02:00Melistar - Huetor Vega -:-

SERBIA: Liga Super - Kumpulan Kejohanan

00:00Partizan - Radnicki Nis 3:1

SERBIA: Prva Liga

22:30Backa Topola - Teleoptik -:-
22:30Buducnost Dobanovci - Din. Vranje -:-
22:30Jagodina - Radnicki Pirot -:-
00:00Metalac - Bezanija -:-

SLOVAKIA: Divisi C Timur

23:00B. Nova Ves - Šarišské Michalany -:-

SOMALIA: Kejohanan Nation Link Telecom

20:00Madbacadda - Dekedda -:-
20:00Heegan - Horseed -:-

SUDAN: Liga Perdana

22:00Hay Al Wadi - Al Shorta -:-
01:00Ahli Shendi - Al Hilal Kadougli -:-
01:00Al-Hilal Omdurman - Amal Atbara -:-
22:00Al Merreikh Club Nyala - Ahli Khartoum -:-
22:00Wad Hashim Sennar - Merreikh El-Fasher -:-

SWEDEN: Allsvenskan Wanita

00:30Malmo W - Eskilstuna United W 9:0

SYRIA: Liga Perdana

21:00AL Mohafaza - Hottin -:-
21:00Al Taliya - Al Nawaeir -:-
21:00Herafio Halab - Al Karamah -:-
21:00Tishreen - Al-Ittih.Aleppo -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

20:00Mbeya City - Singida United -:-
20:00Njombe Mji - Ndanda -:-

TUNISIA: Ligue Professionnelle 1

22:30Bizertin - Sfaxien -:-
22:30Club Africain - Metlaoui -:-
22:30Etoile Sahel - CO Medenine -:-
22:30Gabes - Ben Guerdane -:-
22:30Monastir - Stade Gabesien -:-
22:30Stade Tunisien - JS Kairouan -:-
22:30Zarzis - Esperance Tunis -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

20:00FC Asgabat - Balkan -:-

UGANDA: Liga Perdana

21:00Vipers - Kampala City -:-
21:30Police - Onduparaka FC -:-

UKRAINE: Liga Perdana - Kumpulan Kejohanan

22:00Mariupol - Shakhtar -:-

UKRAINE: Persha Liga

23:00Volyn Lutsk - Helios -:-

UKRAINE: Liga Druha

21:00Zhytomyr - Bukovyna -:-
22:00Dnipro - Metalurg Zaporozhye -:-
22:00Tavriya - Inhulets 2 -:-
22:30Real Pharma - Sudnobudivnyk Mykolaiv -:-
23:00Ivano-Frankivsk - Nyva Ternopil -:-

UKRAINE: Liga Remaja - Peringkat Pemenang

19:00Karpaty B21 - Oleksandriya B21 -:-

UKRAINE: Liga Remaja - Peringkat Pengalah

18:00Stal Kamianske B21 - Ch. Odessa B21 -:-
19:00Zirka Kropyvnytskyi B21 - Olimpik Donetsk B21 -:-

UZBEKISTAN: Liga Super

23:30Bunyodkor - Lok. Tashkent 1:2

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

FlashScore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman FlashScore.com.my untuk alasan teknikal.

Tukar kepada versi sentuh