MUAT SEMULA

Besbol » Hari ini » Semua Perlawanan

AMERIKA SYARIKAT: MLB

00:05Washington Nationals - Colorado Rockies 13:7
00:10Boston Red Sox - Baltimore Orioles 5:3
Ining keenamMinnesota Twins - Kansas City Royals 1:5
Ining keenamSt.Louis Cardinals - Milwaukee Brewers 8:0
Ining pertamaOakland Athletics - Texas Rangers 0:0
04:10Atlanta Braves - Miami Marlins -:-
04:10Cincinnati Reds - San Francisco Giants -:-
04:10Detroit Tigers - Cleveland Guardians -:-
Ining pertamaTampa Bay Rays - New York Yankees 0:0
06:05Washington Nationals - Colorado Rockies -:-
06:10Boston Red Sox - Baltimore Orioles -:-
07:15Arizona Diamondbacks - Los Angeles Dodgers -:-
07:15Chicago White Sox - Chicago Cubs -:-
07:15New York Mets - Philadelphia Phillies -:-
10:07Los Angeles Angels - Toronto Blue Jays -:-
10:10San Diego Padres - Pittsburgh Pirates -:-
10:10Seattle Mariners - Houston Astros -:-
23:35Cincinnati Reds - San Francisco Giants -:-

JEPUN: NPB

12:00Fukuoka S. Hawks - Hiroshima Carp -:-
12:00Orix Buffaloes - Chunichi Dragons -:-
12:00Rakuten Gold. Eagles - Yakult Swallows -:-
12:00Seibu Lions - Yokohama Baystars -:-
13:00Chiba Lotte Marines - Hanshin Tigers -:-
13:00Nippon Ham Fighters - Yomiuri Giants -:-

KOREA SELATAN: KBO

13:00KIA Tigers - SSG Landers -:-
13:00KT Wiz Suwon - Hanwha Eagles -:-
13:00LG Twins - Samsung Lions -:-
13:00Lotte Giants - Kiwoom Heroes -:-
13:00NC Dinos - Doosan Bears -:-

MEXICO: LMB

05:00Mexico - Monclova -:-
06:00Monterrey - Quintana Roo -:-
07:00Aguascalientes - Saltillo -:-
07:00Laguna - Durango -:-
07:00Veracruz - Yucatan -:-
07:30Leon - Puebla -:-
08:00Tabasco - Oaxaca -:-
08:30Dos Laredos - Guadalajara -:-
10:35Campeche - Toros de Tijuana -:-

AMERIKA SYARIKAT: IL

04:05Scranton/WB - Jacksonville -:-
05:05Columbus Clippers - Buffalo Bisons -:-
05:05Louisville Bats - Omaha Storm Chasers -:-
06:35Durham Bulls - Charlotte Knights -:-
06:35Lehigh Valley IronPigs - Worcester -:-
06:35Norfolk Tides - Gwinnett Stripers -:-
06:35Syracuse Mets - Rochester Red Wings -:-
07:05Toledo Mud Hens - Nashville Sounds -:-
07:35Memphis Redbirds - Iowa Cubs -:-
08:05Columbus Clippers - Buffalo Bisons -:-
08:05Louisville Bats - Omaha Storm Chasers -:-
08:07St. Paul - Indianapolis Indians -:-

AMERIKA SYARIKAT: PCL

08:05Oklahoma City RedHawks - Reno Aces -:-
08:05Tacoma Rainiers - Las Vegas 51s -:-
08:35Albuquerque Isotopes - Round Rock Express -:-
08:35El Paso Chihuahuas - Sugar Land -:-
09:37Sacramento River Cats - Salt Lake Bees -:-

AUSTRIA: Bundesliga

Ining ketujuhVienna Metrostars - Wr. Neustadt 8:12
19:00Dornbirn - ASAK Athletics -:-
19:00Traiskirchen - Schwechat -:-
21:30Dornbirn - ASAK Athletics -:-

BELANDA: Hoofdklasse

19:00Hoofddorp Pioniers - Amersfoort -:-
20:00Curacao Neptunus - Storks -:-
20:00DSS/Kinheim - RCH Pinguins -:-
20:00HCAW - L&D Amsterdam -:-

CUBA: Serie Nacional - PlayOff

22:00Mayabeque - Ciego de Avila 0:7
02:00Matanzas - Las Tunas -:-
02:00Pinar del Rio - Sancti Spiritus -:-
22:00Matanzas - Las Tunas -:-

FINLAND: SM-sarja

18:00Mets - Pirates -:-

ITALI: Serie A1 - Peringkat Pemenang

02:00Fortitudo 1953 - Torino 4:0
02:30TertundaCollecchio - Parma -:-
Ining kelimaNettuno - San Marino 0:1
Ining keempatBBC Grosseto - Horta di Godo 2:2

ITALI: Serie A1 - Peringkat Pengalah

Ining
Tambahan
Padova - Verona 1:7
21:30TergangguRimini - Crocetta 7:7
Ining pertamaMacerata - Torre Pedrera 2:0
Ining kesembilanModena - Sala Baganza 2:0
02:30TertangguhPadova - Verona -:-
Ining keempatRimini - Crocetta 0:0
17:00BSC Grosseto - Longbridge -:-
17:00Cervignano - Ronchi -:-
17:00Ciemme - Settimo -:-
17:00Poviglio - Brescia -:-
17:00Rovigo - Senago -:-
21:30BSC Grosseto - Longbridge -:-
21:30Cervignano - Ronchi -:-
21:30Ciemme - Settimo -:-
21:30Poviglio - Brescia -:-
21:30Rovigo - Senago -:-

JERMAN: Bundesliga Selatan

01:00Guggenberger - Mannheim 11:4
20:00Guggenberger - Mannheim -:-

LITHUANIA: LBL

19:00Kaunas Green - BK Vilnius -:-
16:00Kauno GAJA - BK Vilnius 2 -:-
19:00Kauno GAJA - BK Vilnius 2 -:-

NORWAY: Eliteserien

20:00Valerenga - Pretenders Rascals -:-
23:00Valerenga - Pretenders Rascals -:-

REPUBLIK CHINA DI TAIWAN: CPBL - Peringkat Pertama

17:05Chinatrust Brothers - Wei Chuan Dragons -:-
17:05Uni Lions - Rakuten Monkeys -:-

REPUBLIK CZECH: Extraliga - Peringkat Pemenang

19:00Hrosi Brno - Draci Brno -:-
19:00Ostrava - Eagles Prague -:-
22:00Trebic - Tempo Prague -:-

SEPANYOL: Division de Honor

23:00Sant Boi - Barcelona 7:9
17:00Barcelona - Sant Boi -:-
19:00Valencia - Zaragoza -:-
23:00Zaragoza - Valencia -:-

SWEDEN: Elitserien

19:00Sundsvall - Akademin -:-
22:00Sundsvall - Akademin -:-

SWITZERLAND: NLA

17:00Therwil Flyers - Zurich Barracudas -:-
20:00Therwil Flyers - Zurich Barracudas -:-

UNITED KINGDOM: NBL

17:00Essex Arrows - London -:-
19:00Lancashire Legends - Sheffield Bruins -:-
19:00London Capitals - London Legends -:-
21:00London - BC Vetra -:-
22:00Lancashire Legends - London Capitals -:-
22:00Sheffield Bruins - London Legends -:-
23:00BC Vetra - Essex Arrows -:-

VENEZUELA: LMBP

04:30Samanes de Aragua - Delfines de La Guaira -:-
05:30Centauros de La Guaira - Senadores de Caracas -:-
06:00Marineros de Carabobo - Guerreros de Caracas -:-
07:00Caciques de Distrito - Lideres de Miranda -:-

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

Flashscore.com.my menyediakan skor besbol secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.