MUAT SEMULA

Bola Keranjang » Hari ini » Semua Perlawanan

AMERIKA SYARIKAT: NBA

08:00Philadelphia 76ers - Orlando Magic -:-
08:00Washington Wizards - Brooklyn Nets -:-
08:30Atlanta Hawks - Minnesota Timberwolves -:-
08:30Boston Celtics - Charlotte Hornets -:-
08:30Miami Heat - Portland Trail Blazers -:-
09:00Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers -:-
09:00Milwaukee Bucks - Memphis Grizzlies -:-
09:30Dallas Mavericks - Toronto Raptors -:-
09:30San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder -:-
10:00Utah Jazz - Houston Rockets -:-
11:00Denver Nuggets - Los Angeles Clippers -:-
11:00Sacramento Kings - Detroit Pistons -:-
11:30Los Angeles Lakers - Indiana Pacers -:-

EROPAH: Liga Eropah

00:00Unics Kazan - Barcelona -:-

EROPAH: Piala Eropah

01:30Promitheas - Valencia 68:71
02:00Buducnost - Ulm 68:89
03:00MoraBanc Andorra - Lokomotiv Kuban 76:86
03:30Cedevita Olimpija - Gran Canaria 60:75
03:30Levallois - Turk Telekom 99:82
03:30TertundaVirtus Bologna - Bursaspor -:-

SEPANYOL: ACB

02:00Breogan - Baskonia 89:83
03:00TertundaReal Betis - Fuenlabrada -:-
04:30Manresa - Obradoiro CAB 104:84

AMERIKA SYARIKAT: Liga G NBA

01:30Wisconsin Herd - Lakeland Magic 104:103
08:00Long Island Nets - Fort Wayne Mad Ants -:-
08:00Westchester - Maine Celtics -:-
09:00Oklahoma City Blue - Texas Legends -:-
09:30Rio Grande Valley Vipers - Austin Toros Spurs -:-
10:00Salt Lake City Stars - Memphis Hustle -:-

AMERIKA SYARIKAT: NCAA

07:00Army - American -:-
07:30Florida - Mississippi St. -:-
07:30NC Asheville - N. Carolina A&T -:-
07:30TertundaPenn State - Minnesota -:-
07:30Radford - Hampton -:-
08:00Alabama - LSU -:-
08:00Binghamton - Stony Brook -:-
08:00Bucknell - Colgate -:-
08:00Charleston Southern - High Point -:-
08:00Creighton - St. John's (N.Y.) -:-
08:00East Tennessee St - Mercer -:-
08:00Furman - Western Carolina -:-
08:00Gardner Webb - USC Upstate -:-
08:00Georgia Tech - Wake Forest -:-
08:00Hartford - New Hampshire -:-
08:00TertundaLafayette - Holy Cross -:-
08:00Longwood - Campbell -:-
08:00Louisville - Boston College -:-
08:00Loyola MD - Boston University -:-
08:00NC State - Virginia Tech -:-
08:00NJIT - Vermont -:-
08:00Navy - Lehigh -:-
08:00Pulau Rhode - La Salle -:-
08:00Quinnipiac - Rider -:-
08:00Saint Josephs - George Washington -:-
08:00TertundaTemple - Wichita State -:-
08:00UMBC - Albany -:-
08:00UMass Lowell - Maine -:-
08:00Valparaiso - Northern Iowa -:-
08:00Wofford - Citadel -:-
09:00Drake - Bradley -:-
09:00Missouri State - Illinois State -:-
09:00Oklahoma State - TCU -:-
09:00Southern Illinois - Indiana State -:-
09:00Southern Mississippi - Southeastern Baptist College -:-
09:00Villanova - Marquette -:-
09:30Rutgers - Iowa -:-
09:30Texas A&M - Kentucky -:-
10:00Auburn - Georgia -:-
10:00DePaul - Xavier -:-
10:00Pittsburgh - Virginia -:-
10:00Wyoming - San Jose State -:-
11:00Colorado State - New Mexico -:-
12:00DibatalkanCalifornia - Arizona State -:-

ARGENTINA: Liga A

08:00Gimnasia - Obera TC -:-
08:00Olimpico - Obras Sanitarias -:-
08:30Regatas - Instituto de Cordoba -:-
09:00Quimsa - Hispano Americano -:-

AUSTRALIA: NBL

18:30TertundaPerth - Adelaide -:-

BELARUS: Liga Premier

23:00Borisfen - Tsmokі Minsk 3 80:60

BELARUS: Liga Premier Wanita

22:00Brest W - BDU-Tsmoki W -:-

BELGIUM: Divisi Teratas Wanita

03:30Liege W - Kortrijk W 80:60

BRAZIL: Super 8

06:00Sao Paulo - Caxias do Sul 91:72

BULGARIA: NBL

00:00TertundaCherno More - Balkan -:-
00:00TertundaShumen - Yambol -:-
01:00TertundaRilski Sportist - Beroe -:-

CROATIA: Liga Premijer

01:00Cedevita - Zabok 86:77

CROATIA: Liga Premijer Wanita

01:30Sibenik W - Ragusa Dubrovnik W 51:75

CYPRUS: Divisi A

00:30Achilleas - ETHA Engomi 60:67
01:30Paralimni - Omonia 75:79

DENMARK: Dameligaen Wanita

02:00BMS Herlev W - Falcon W 55:80

EROPAH: Liga Juara-juara - Kelayakan - Peringkat Pemenang

03:00Hapoel Holon - Besiktas 74:68

EROPAH: Piala Eropah FIBA - Peringkat Kedua

05:00Benfica - Sporting CP 64:72

EROPAH: Liga ABA

00:00Partizan - Mega Basket -:-

EROPAH: Piala Alpe Adria - PlayOff

02:00TertundaIlirija - Pardubice -:-

EROPAH: BIBL - Peringkat Pertama

01:00Levski - FMP Akademija 81:84

EROPAH: Liga BNXT

02:30TertundaZwolle - Amsterdam -:-
03:30Leiden - Hague 80:66

EROPAH: ENBL

01:00TertundaBetsafe/Liepaja - Siauliai -:-

EROPAH: Liga Latvia-Estonia

01:00BC Kalev/Cramo - Tallinna Kalev 113:55

EROPAH: Liga Unike

00:00Rahoveci - Tirana 100:89
02:00Kamza Basket - Prizreni 86:95

EROPAH: Liga Eropah Wanita

00:00Dynamo Kursk W - Sopron W 73:77
00:00TertundaFenerbahce W - Schio W -:-
00:00TertundaMBA Moscow W - Venezia W -:-
01:00Arka Gdynia W - Landes W 74:87
01:00Galatasaray W - Uni Girona W 80:68
01:00TTT Riga W - Lattes Montpellier W 45:80
03:30Perfumerías Avenida W - USK Prague W 85:75
22:00UMMC Ekaterinburg W - Szekszard W -:-

EROPAH: EuroCup Wanita - PlayOff

23:00Nesibe Aydin W - Olympiakos W 68:87
03:00TertundaFlammes Carolo W - CBK Mersin W -:-
22:00Nadezhda W - Polkowice W -:-

EROPAH: Liga WABA Wanita - Peringkat Pemenang

23:30Vojvodina W - Badel 1862 Skopje W 79:55
00:00Orlovi W - Athlete Celje W 73:84
01:00TertundaBuducnost W - Montana 2003 W -:-
03:15Triglav W - Plamen Pozega W 102:81

FILIPINA: Piala Gabenor

15:00TertundaNLEX Road Warriors - Alaska Aces -:-
18:00TertundaRain or Shine Elasto Painters - NorthPort -:-

FINLAND: Korisliiga

00:30BC Nokia - Bisons Loimaa 101:62
00:30Helsinki Seagulls - Salon Vilpas 85:79
00:30Kataja - Karhu Basket 78:106
00:30Lahti Basketball - UU-Korihait Uusikaupunki 114:67
00:30Pyrinto Tampere - Kobrat 100:90

FINLAND: Korisliiga Wanita

00:30Espoo Team W - Forssan Alku W 65:73
00:30Lappeenranta W - Vimpelin Veto W 62:52
00:30PeKa W - Tapiolan Honka W 94:67

GREECE: A2

23:00Harilaos Trikoupis - AS Karditsas 51:77

HUNGARY: NB I. A

01:00Pecsi VSK - Szombathely 77:88

ICELAND: Liga Premier Wanita

02:15Breidablik W - Grindavik W 77:71
03:15TertundaNjardvik W - Fjolnir W -:-
04:15TertundaKeflavik W - Haukar W -:-

INDONESIA: IBL

14:00Indonesia Patriots - Hangtuah -:-
16:00Satya Wacana - Bali United -:-
18:00Tangerang Hawks - Dewa United -:-
20:00Bima Perkasa Yogyakarta - Evos Thunder -:-

IRAN: Liga Super - Peringkat Kedua

19:30Exxon Tehran - Kalleh -:-
22:00Shahrdari Gorgan - Mes Rafsanjan -:-

ISRAEL: Liga Leumit

01:00H. Hevel Modiin - Ramat Hasharon 95:83

ITALI: Lega A

03:00Brindisi - Basket Napoli 89:75

ITALI: Serie A2

03:30Baltur Cento - Chieti Basket 68:79
03:45Capo d'Orlando - Assigeco Piacenza 68:66

ITALI: Serie A1 Wanita

03:00Schio W - Libertas Moncalieri W 82:50

ITALI: Serie A2 Wanita - Utara

02:00Ponzano W - Brixia W 59:83
02:30Libertas Udine W - Vicenza W 61:53
04:00TertundaBasket Crema W - Mantova W -:-

ITALI: Serie A2 Wanita - Selatan

01:00Nico Basket W - Savona W 58:63

JERMAN: Pro A

02:30Leverkusen - Bochum 104:75

JERMAN: DBBL Wanita

00:00Wasserburg W - Freiburg W 58:98
01:00TertundaTK Hannover W - Keltern W -:-
02:30Gottingen W - Saarlouis W 68:69
03:00Marburg W - Halle W 76:51

KANADA: U Sports

08:00TertundaSaint Marys - StFX -:-
09:00DibatalkanGuelph - Laurier -:-
09:00TertundaMcMaster - Waterloo -:-
09:00TertundaToronto - Ontario Univ. -:-

KAZAKHSTAN: Liga Nasional

21:30Tobol Kostanay - Astana -:-

KOREA SELATAN: KBL

18:00KoGas - Dongbu Promy -:-

KOREA SELATAN: WKBL Wanita

18:00KB Stars W - Busan BNK Sum W -:-

LITHUANIA: LKL

00:50Neptunas - Alytaus Dzukija 70:85

LUXEMBOURG: Liga Total Wanita

01:45Grengewald Hueschtert W - Esch W 76:50

PERANCIS: Espoirs B21

02:00Pau-Orthez B21 - Dijon B21 61:88

POLAND: Energa Basket Liga

00:30Zielona Gora - Lublin -:-

PORTUGAL: LPB

03:00TertundaBenfica - FC Porto -:-
05:00Ovarense - Imortal 76:68
05:15TertundaVitoria S.C. - Oliveirense -:-

REPUBLIK CHINA DI TAIWAN: SBL - Peringkat Pertama

18:00Bank of Taiwan - Pauian -:-
20:00Jeoutai - Taiwan Beer -:-

REPUBLIK CZECH: Piala Czech

00:30Hradec Kralove - Nymburk 75:80

REPUBLIK CZECH: ZBL Wanita

01:00KP Brno W - Hradec Kralove W 77:81

REPUBLIK CZECH: Piala Czech Wanita

02:30Chomutov W - Slovanka W 78:89

REPUBLIK RAKYAT CHINA: CBA

11:00Shandong - Ningbo Rockets -:-
15:00Jiangsu - Zhejiang -:-
15:30Liaoning - Xinjiang -:-
19:35Shenzhen - Shanghai -:-
20:00Beijing Royal Fighters - Guangzhou -:-

ROMANIA: Divizia A - Peringkat Pertama

23:00CSM Focsani - Rapid Bucuresti 75:71
00:00BCM Pitesti - Miercurea Ciuc 82:66
00:00CSM Ploiesti - Municipal Galati 86:81
00:00TertundaSCM Craiova - CSM Targu Jiu -:-
00:30Constanta - CSU Sibiu 75:77
02:00TertundaCSM Oradea - Dinamo Bucharest -:-

RUSIA: Liga Super

00:00Barnaul - MBA Moscow -:-
00:00Dynamo Vladivostok - Samara -:-
00:00Irkutsk - Runa Basket Moscow -:-
00:00Khimki M. - Lokomotiv Kuban 2 -:-
00:00Sibirtelek-Lokomotiv - Dome-Springs Izhevsk -:-
00:00Temp Sumz Revda - CSKA Moscow 2 -:-
00:00Uralmash Ekaterinburg - Ufimets Ufa -:-

SEPANYOL: LEB Oro

03:30Estudiantes - Huesca 70:59
03:30Feve Oviedo - Mallorca Palma 68:53
03:30Granada - Castello 86:66
03:30TertundaLeyma Coruna - Alicante -:-
03:45TertundaMelilla - Palencia -:-
03:45Real Valladolid - Prat Joventut 71:95
04:00Almansa - Caceres 93:69

SEPANYOL: LEB Plata

03:00Benicarlo - Cartagena -:-
03:00Valencia B - Alginet -:-
03:00Vive Menorca - Sant Antoni -:-

SERBIA: Liga Pertama

01:00TertundaKK Dunav - Kolubara -:-
01:00TertundaKK Dynamic - OKK Novi Pazar -:-
01:00TertundaRadnicki - Sloga -:-
01:00TertundaSloboda - Zlatibor Cajetina -:-
01:00TertundaVrsac - KK Metalac -:-
01:30Tamis - Slodes 109:78
01:30Vojvodina Novi Sad - Leskovac Zdravlje 78:74

SLOVAKIA: Extraliga

01:00BC Komarno - BK Svit 94:79

SLOVAKIA: Piala Slovakia

01:00Astrum Levice - MBK Handlova 90:77

SLOVENIA: Liga Nova KBM

02:00Domzale - Tajfun Sentjur 66:63

SWITZERLAND: Liga SB

02:30BBC Monthey - SAM Massagno 93:74
02:30Geneva Lions - BC Boncourt 79:81
02:30Neuchatel - Regio Basel 85:74
02:30TertundaSwiss Central Basket - Lugano Tigers -:-

SWITZERLAND: Liga SB Wanita

03:30Geneve W - Helios VS W 59:78
03:30TertundaNyon W - BBC Troistorrents W -:-

TURKI: Super Ligi

23:00Merkezefendi - Bahcesehir Univ. 89:113

UKRAINE: Liga Super FBU

00:00Kryvbas - BC Dnipro -:-

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

FlashScore.com.my menyediakan skor bola keranjang secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman FlashScore.com.my untuk alasan teknikal.