MUAT SEMULA

Bola Sepak » Hari ini » Tamat

ALGERIA: Ligue 1

23:00Tlemcen - ES Setif 0:1

AMERIKA SYARIKAT: Liga Dua USL

07:00TertundaMinneapolis City - Peoria -:-
08:00TertundaLouisiana - Mississippi Brilla -:-
08:00TertundaMenace - Manitoba -:-
08:00TertundaTexas United - Blue Goose -:-
08:30TertundaKaw Valley - Chicago City -:-

ARGENTINA: Liga Simpanan - Peringkat Akhir - PlayOff

23:00Lanus 2 - Estudiantes L.P. 2 4:0

AUSTRIA: Regionalliga Tengah

01:00Deutschlandsberger - SC Weiz 1:1
01:00Weindorf St. Anna - Stadl Paura 7:0
01:00Wels - WSC Wels 1:0
01:30Allerheiligen - Vocklamarkt 1:2

AUSTRIA: Regionalliga Barat - Salzburg - Kumpulan Penyingkiran

00:30USK Anif - Wals-Grunau 5:1

AUSTRIA: Regionalliga Barat - Kumpulan Promosi

01:30Johann - Schwaz 1:1

BELANDA: Derde Divisie

02:00Excelsior 31 - Stedoco 0:0
02:00Harkemase Boys - Lisse 1:1
02:00Oostzaan - ADO 20 Heemskerk 0:0
02:00Staphorst - Ermelo 1:3

BENIN: Ligue 1 - Kumpulan Kejohanan

23:00Coton FC - FC Loto 0:1
23:00Dynamo Abomey - Eternel 1:0

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - FBiH

23:30Banovici - Travnik 2:1
23:30Bratstvo Gracanica - GOSK Gabela 1:2
23:30Gradacac - Tomislav 1:2
23:30Hajduk Orasje - TOSK Tesanj 2:1
23:30Igman K. - Gradina Srebrenik 1:0
23:30Jedinstvo Bihac - Hadzici 5:3
23:30Kakanj - Mladost DK 1:0
23:30Vis Simm-Bau - Gorazde 1:0

BRAZIL: Campeonato Carioca 2 - Peringkat Pertama

02:00Angra dos Reis - America RJ 1:1
02:00Marica - Friburguense 1:3

CYPRUS: Piala Cyprus

00:00Omonia - Achnas 1:0pen

DENMARK: Divisi Kedua - Kumpulan Penyingkiran

01:00Kolding - Aarhus Fremad 2:2

DUNIA: Persahabatan Antarabangsa

00:55Catalonia Selection - Jamaica 6:0
01:00Algeria B23 - Palestine B23 2:0

EMIRIAH ARAB BERSATU: Liga UAE

01:00Al Wahda - Al Nasr 2:2
01:00Al Wasl - Al Jazira 2:1

EROPAH: Euro B17 - PlayOff

01:00Belanda B17 - Itali B17 2:1

ESTONIA: Meistriliiga

00:30Narva - Flora 0:3

ESTONIA: Meistriliiga Wanita

00:00Tallina Kalev W - Polva Lootos W 2:1

FINLAND: Piala Suomen

23:00AC Oulu - Ilves 2 4:0
23:00SJK Akatemia - SJK 2:3
23:30EPS - Mariehamn 0:3
23:30HJS - Kiffen 2:0
23:30JIPPO - Atlantis 1:3
23:30VPS - VJS 2:0
00:00Ilves-Kissat - PK-35 2:7
00:00JaPS - Komeetat 3:1
00:00Mikkeli - Jaro 1:0pen
01:00KTP - Haka 2:4

GAMBIA: Liga GFA

00:00Armed Forces - Steve Biko 3:1
02:00Banjul Utd - WAA Banjul 0:0

GEORGIA: Erovnuli Liga

23:00Dinamo Tbilisi - Telavi 3:2
01:00Dinamo Batumi - Samgurali 4:4

ICELAND: Piala Iceland

01:00Fylkir - Vestmannaeyjar 2:1

IRAN: Liga Pro Teluk Parsi

23:30Aluminium Arak - Paykan 1:1
23:30TertundaFoolad - Sepahan -:-
23:30TertundaHavadar SC - Gol Gohar -:-
23:30Naft M.I.S - Sanat Naft 2:2
23:30TertundaPersepolis - Padideh Khorasan -:-
23:30Tractor - Moghavemat 2:1

IRAQ: Liga Super

01:00Al Quwa Al Jawiya - Al Najaf 2:1

ITALI: Serie C - Promosi - PlayOff

01:00Catanzaro - Padova 0:0

ITALI: Serie D - Kumpulan D - PlayOff

00:00Ravenna - Ath. Carpi 4:0

ITALI: Serie D - Peringkat pemenang

23:00Recanatese - San Donato 2:1

ITALI: Primavera 1 - PlayOff

23:00Cagliari B19 - Sampdoria B19 1:1

JERMAN: Regionalliga Utara - Kumpulan Promosi

01:00Hildesheim - Teutonia Ottensen 3:3

JERMAN: Oberliga NOFV-Nord

00:30Mahlsdorf - TSG Neustrelitz 2:1

JERMAN: Oberliga NOFV- Süd

01:00Arnstadt - Plauen 0:2
01:00Einheit Wernigerode - Inter Leipzig 2:4

JERMAN: Oberliga Westfalen - Kumpulan Promosi

00:30Kaan-Marienborn - Paderborn II 4:2

JERMAN: Oberliga Bayern Nord - Kumpulan Penyingkiran

00:30Karlburg - Wurzburger FV 1:3

JERMAN: Oberliga Bayern Süd - Kumpulan Penyingkiran

01:00Fortuna Regensburg - VfB Hallbergmoos-Goldach 2:2
01:00Sonthofen - Dachau 2:1

JERMAN: Oberliga Baden-Württemberg

01:00Nottingen - Stuttgarter Kickers 0:3
01:00Oberachern - Dorfmerkingen 2:5

LITHUANIA: Piala Lithuania

00:00Suduva - Banga 2:0
00:00Transinvest - Jonava 1:2

NORWAY: Eliteserien

00:00Aalesund - Jerv 2:1
00:00Bodo/Glimt - Stromsgodset 2:2
00:00TertundaKristiansund - Tromso -:-
00:00Odd - Sandefjord 0:1
00:00Viking - Ham-Kam 1:1
02:00Lillestrom - Valerenga 2:0

NORWAY: Toppserien Wanita

00:00Arna-Bjornar W - Kolbotn W 0:5
00:00Brann W - Roa W 2:0
00:00Lyn W - Avaldsnes W 3:2
00:00Rosenborg W - LSK Kvinner W 1:0
00:00Stabaek S W - Valerenga W 1:4

NORWAY: Piala Norway Wanita

00:00Bodo W - Tromso W 1:2
01:00Grimstad W - Sandefjord W 5:0
01:00Molde W - Aalesund W 0:1
01:15Porsanger W - Medkila W 1:4

POLAND: Divisi 2 - Promosi - PlayOff

23:45Ruch - Stezyca 1:0mt

REPUBLIK CZECH: MSFL

23:00Sigma Olomouc B - Rosice 2:1
23:30CSK Uhersky Brod - Ostrava B 0:2
23:30FK Blansko - Vrchovina 0:0
23:30FK Frydek-Mistek - Znojmo 3:0
23:30Otrokovice - Slovacko B 3:4
23:30Unicov - Vratimov 2:0
23:30Velke Mezirici - Jihlava B 4:0
00:00Hlucin - Zlin B 3:1

REPUBLIK CZECH: Zlinsky KP

00:00FC Velke Karlovice - Slusovice 1:1
00:00Valasska Polanka - Borsice 3:2

REPUBLIK CZECH: Jihomoravsky KP

23:30Ivancice - Ratiskovice 1:4
23:30Kurim - SK Krumvir 0:0
23:30TertundaSparta Brno - Lisen B -:-
23:30TertundaSvratka Brno - Mutenice -:-

REPUBLIK CZECH: Stredocesky KP

23:00Cesky Brod B - Klicany 1:5

ROMANIA: Liga 3 - PlayOff Kenaikan Liga

23:00CA Oradea - CS Hunedoara 2:4
23:00CSM Deva - CSC Dumbravita 1:5
23:00CSM Focsani - Dante Botosani 0:0
23:00FC Pucioasa - CSM Slatina 0:2
23:00Foresta Suceava - Otelul 0:1
23:00Metalurgistul Cugir - FC Baia Mare 0:4
23:00Popesti Leordeni - Progresul Spartac 0:1
23:00Tunari - Afumati 3:2
23:00Viitorul Daesti - Odorheiu 0:1

SERBIA: Liga Super - Kumpulan Penyingkiran

23:00Zeleznicar Pancevo - Radnicki 1923 1:3
01:00IMT Novi Beograd - Novi Pazar 1:3

SERBIA: Liga Srpska - Barat

23:00Borac 1926 - Sloga Kraljevo 1:0
23:00Mladi Radnik - Real Podunavci 3:1
23:00Sloga Pozega - Buducnost Arilje 6:0
23:00Susica - RSK Rabrovo 4:2
23:00Takovo - Jedinstvo U. 1:0
01:00Sloboda - Radevac 2:0

SLOVAKIA: Divisi C Barat

23:00Belusa - Nitra 3:0
23:00Crystal - Kalna n. Hronom 2:3
23:00FK Nove Zamky - Levice 3:0
23:00Imel - Sala 0:4
23:00Malzenice - Z. Moravce-Vrable B 4:1
23:00Marcelova - AFC Nove Mesto 4:1
23:00Partizanske - Castkovce 0:2
23:00Povazska Bystrica - Myjava 2:0
23:00Velke Ludince - Galanta 3:0

SWEDEN: Divisi 1 - Norra

01:00Forward - Karlstad 0:1
01:00Hammarby TFF - Haninge IFK 2:2
01:00Motala - Orebro Syr. 3:1
01:00Sollentuna - Stockholm Internazionale 2:0
01:00Sylvia - Sandvikens 1:1

SWEDEN: Divisi 1 - Södra

00:30Lunds - Torns 1:0
01:00IFK Malmo - Qviding 1:2
01:00Tvaakers - Ljungskile 0:0
01:30Vanersborgs IF - Trollhattan 1:0

SWEDEN: Divisi 2 - Norrland

01:30Bergnasets AIK - Skelleftea 1:3

SWEDEN: Divisi 2 - Norra Svealand

02:00Osteraker IFK - IFK Stocksund 3:1

SWEDEN: Divisi 2 - Västra Götaland

01:00Assyriska BK - Onsala 0:6
01:30Ullareds IK - Torslanda 0:4

SWEDEN: Divisi 2 - Södra Götaland

01:00Eslovs - Hassleholms IF 0:1
01:00Hassleholm - Balkan 2:3
01:00Hogsby - Karlskrona 1:0

SWEDEN: Divisi 2 - Södra Svealand

01:00United Nordic - Trosa-Vagnharads 2:1
01:30Arameisk-Syrianska - Huddinge 3:2

SWEDEN: Divisi 2 - Norra Götaland

01:00Ahlafors - Angered 1:1
01:00Stenungsunds - Herrestads AIF 3:2
01:15Lidkopings FK - Grebbestads 3:0

TUNISIA: Ligue Professionnelle 1 - Kumpulan Kejohanan

23:00CS Sfaxien - Etoile Sahel 1:0

TURKI: 1. Lig - PlayOff

23:30Erzurum - Istanbulspor AS 2:4
02:00Eyupspor - Bandirmaspor 1:0

URUGUAY: Divisi Segunda

00:00Racing Montevideo - La Luz 0:1
02:00Miramar - Sud America 3:0
02:00Uruguay Montevideo - Central Esp. 2:0

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.