MUAT SEMULA

Bola Sepak » Esok » Semua Perlawanan

AFRIKA SELATAN: Liga Premier

21:00Bloem Celtic - Cape Town City -:-
21:00Chippa Utd. - Black Leopards -:-
21:00Maritzburg Utd - Golden Arrows -:-
23:00Kaizer Chiefs - Swallows -:-
23:00Supersport Utd - Tshakhuma -:-

ALBANIA: Divisi Pertama - Kumpulan Penyingkiran

21:00Beselidhja Lezha - Oriku -:-
21:00Partizani II - Koplik -:-

ALGERIA: Ligue 1

05:30JS Kabylie - Oran -:-

ALGERIA: Liga B21

23:00JS Kabylie B21 - Oran B21 -:-

AMERIKA SELATAN: Copa Libertadores

06:15Dep. Tachira (Ven) - Internacional (Bra) -:-
06:15Santos (Bra) - Boca Juniors (Arg) -:-
06:15The Strongest (Bol) - Barcelona SC (Ecu) -:-
08:30Independiente J. T. (Ecu) - Palmeiras (Bra) -:-
08:30Sporting Cristal (Per) - Racing Club (Arg) -:-
08:30Union La Calera (Chi) - Flamengo RJ (Bra) -:-

AMERIKA SELATAN: Copa Sudamericana - Peringkat Kumpulan

06:15Bragantino (Bra) - Emelec (Ecu) -:-
06:15Metropolitanos (Ven) - Athletico-PR (Bra) -:-
08:30Montevideo City (Uru) - Independiente (Arg) -:-
08:30Talleres Cordoba (Arg) - Deportes Tolima (Col) -:-

AMERIKA SYARIKAT: Liga Dua USL

07:00Southern Soccer Academy - Tormenta II -:-
07:00Virginia Beach - Lionsbridge -:-
08:00Boston Bolts - Western Mass Pioneers -:-

ANGOLA: Girabola

22:00Caala - Wiliet -:-
22:00Cuando Cubango - Sagrada -:-
22:00Ferroviario do Huambo - Onze Bravos -:-
22:30Academica - Baixa de Cassanje -:-
22:30Petro Atletico - Santa Rita -:-
22:30Sporting de Cabinda - C.R.D. Libolo -:-
23:30Progresso - Interclube -:-
00:00Primeiro de Agosto - Huila -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

02:10Dep. Riestra - Almirante Brown -:-

ARMENIA: Liga Premier

23:30Pyunik Yerevan - Ararat-Armenia -:-
23:30Urartu - Van -:-

ASIA: Piala AFC - Kelayakan - PlayOff

00:05TertundaBengaluru (Ind) - Club Eagles (Mdv) -:-

AUSTRALIA: Liga-A

17:05Brisbane Roar - Central Coast Mariners -:-
19:20Perth Glory - Western United -:-

AUSTRIA: Bundesliga - Kumpulan Kejohanan

00:30Tirol - Sturm Graz -:-
00:30Wolfsberger AC - LASK -:-

AUSTRIA: Bundesliga - Kumpulan Penyingkiran

00:30Ried - Admira -:-
00:30St. Polten - Altach -:-
02:30Austria Vienna - Hartberg -:-

AUSTRIA: 2. Liga

00:10Lafnitz - Wacker Innsbruck -:-
00:30Amstetten - FAC Wien -:-
00:30Grazer - A. Lustenau -:-
00:30Horn - Kapfenberg -:-
00:30LASK Juniors - BW Linz -:-

BANGLADESH: Liga Premier

23:00Saif Sporting Club - Muktijoddha Sangsad -:-

BELANDA: Eredivisie Wanita - Kumpulan Penyingkiran

01:30Excelsior W - VV Alkmaar W -:-

BELGIUM: Liga Super Wanita - Peringkat Pemenang

01:00St. Liege W - Gent W -:-

BELGIUM: Liga Super Wanita - Peringkat Pengalah

02:00Femina Woluwe W - Aalst W -:-
02:00Zulte Waregem W - Charleroi W -:-

BENIN: Ligue 1 - Kumpulan Kejohanan

23:00Ayema - Buffles du Borgou -:-
23:00Bembereke - ASOS -:-
23:00Eternel - Hodio -:-
23:00FC Loto - AS Cotonou -:-

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Premier

00:00FK Sarajevo - Sloboda -:-
02:00Borac Banja Luka - Zrinjski -:-
21:55Krupa - Radnik Bijeljina -:-
22:00Olimpik Sarajevo - Mladost DK -:-
00:00Siroki Brijeg - Tuzla City -:-
00:00Velez Mostar - Zeljeznicar -:-

BRAZIL: Campeonato Alagoano - PlayOff

07:00CSA - CSE -:-

BRAZIL: Campeonato Cearense - Peringkat Kedua

02:30Atletico-CE - Pacajus -:-
02:30Ferroviario - Caucaia -:-
07:00Icasa - Ceara -:-

BRAZIL: Campeonato Paulista - PlayOff

03:00Corinthians - Internacional de Limeira -:-

BRAZIL: Campeonato Roraimense - Peringkat Pertama

05:00Atl. Roraima - Rio Negro -:-
07:00Sao Raimundo RR - GAS -:-

BRAZIL: Copa do Brasil B20

20:30Floresta EC B20 - Uniao ABC B20 -:-

BULGARIA: Parva Liga - Kumpulan Kejohanan

00:30Lok. Plovdiv - Beroe -:-
22:00Arda - CSKA 1948 Sofia -:-
00:30CSKA Sofia - Ludogorets -:-

BULGARIA: Liga Vtora

23:00Ludogorets II - Lok. Gorna -:-
19:30Septemvri Sofia - Svoge -:-
23:00DibatalkanStrumska Slava - Kariana Erden -:-
23:00Yantra Gabrovo - Minyor Pernik -:-

BULGARIA: Liga Ketiga - Tenggara

23:00Atletik Kuklen - Rodopa Smolyan -:-
23:00Borislav Parvomay - Spartak Plovdiv -:-
23:00FC Vereya - Rozova Dolina -:-
23:00Gigant Saedinenie - Karnobat -:-
23:00Gorski Izvor - Chernomorets 1919 -:-
23:00Haskovo 1957 - Dimitrovgrad -:-
23:00Maritsa Plovdiv - Nesebar -:-
23:00Sokol Markovo - Levski Karlovo -:-
23:00Yambol 1915 - Zagorets -:-

BULGARIA: Liga Ketiga - Barat Daya

23:00Balkan Botevgrad - Slivnishki Geroy -:-
23:00Bansko - Marek -:-
23:00Chavdar Etropole - Chepintsi -:-
23:00Gotse Delchev - Vladaya -:-
23:00Nadezhda Dobroslavci - Botev Ihtiman -:-
23:00Perun - Oborishte -:-
23:00Rilski Sportist - Kyustendil -:-
23:00Velbazhd - Belasitsa -:-
23:00Vihren - Razlog -:-

BURUNDI: Liga Primus

20:00Aigle Noir FC - Flambeau du Centre -:-
20:00Olympic S. - Le Messager Ngozi -:-
20:00Vital’O - Musongati -:-

CROATIA: 1. HNL

23:00Istra 1961 - Lok. Zagreb -:-
01:05Osijek - Sibenik -:-
22:00Slaven Belupo - Rijeka -:-
00:05D. Zagreb - Varazdin -:-

CROATIA: 2. HNL

21:00D. Zagreb 2 - Zapresic -:-
23:30Bijelo Brdo - Medimurje -:-
23:30Cibalia - Orijent -:-
23:30Dubrava - Croatia Zmijavci -:-
23:30Opatija - Kustosija -:-
23:30Sesvete - NK Junak Sinj -:-
23:30Solin - Osijek 2 -:-

CROATIA: 3. HNL Tengah

23:00Lucko - Vrbovec -:-

CROATIA: 3. HNL Utara

00:00Bjelovar - Granicar Djurdjevac -:-
00:00NK Polet - Varteks Varazdin -:-

CROATIA: 3. HNL Timur

23:30Bedem Ivankovo - Oriolik -:-
23:30Belisce - Croatia Dakovo -:-
23:30Cepin - Sloga NG -:-
23:30Kutjevo - Slavonac Bukovlje -:-
23:30Marsonia - Vuteks Sloga -:-
23:30Pleternica - NASK Nasice -:-
23:30Vihor Jelisavac - Valpovka -:-
23:30Vukovar 1991 - Slavonija Pozega -:-
23:30Zrinski Jurjevac - Granicar Zupanja -:-

CYPRUS: Divisi Pertama - Kumpulan Penyingkiran

00:00Ermis - Paralimni -:-
23:00Paphos - Doxa -:-

DENMARK: Divisi 1 - Kumpulan Penyingkiran

01:00Hobro - Skive IK -:-
01:00Vendsyssel FF - Kolding -:-

DENMARK: Divisi 1 - Kumpulan Promosi

01:00Koge - Helsingor -:-

EMIRIAH ARAB BERSATU: Liga UAE

02:00Al Ahli Fujairah - Ajman -:-
02:00Al Ain - Hatta -:-
02:00Al Jazira - Khorfakkan -:-
02:00Al Nasr - Al Ahli Dubai -:-
02:00Al Wasl - Al Dhafra -:-
02:00Bani Yas - Al Wahda -:-
02:00Ittihad Kalba - Al Sharjah -:-

ENGLAND: Liga Premier

01:00Manchester United - Leicester -:-
03:15Southampton - Crystal Palace -:-

ENGLAND: Liga Nasional

02:00Aldershot - Yeovil -:-
02:00Solihull Moors - Weymouth -:-
02:00Stockport - Dagenham & Red. -:-
02:45Chesterfield - King’s Lynn -:-
02:45Maidenhead - Notts County -:-
02:45Wealdstone - Bromley -:-
03:00Sutton - Woking -:-

ENGLAND: Liga Premier B18

18:00Chelsea B18 - Arsenal B18 -:-
20:00Burnley B18 - Manchester City B18 -:-

EROPAH: Liga Premier (Crimea)

21:30TSK Simferopol - Krymteplytsia -:-

ESTONIA: Meistriliiga

23:00Legion - Parnu JK Vaprus -:-

ESTONIA: Piala Estonia

01:00Flora - Narva -:-
23:00Tulevik - Levadia -:-

ESWATINI: Liga Premier MTN Swazi

21:00Royal Leopards - Green M. -:-

FINLAND: Veikkausliiga

23:30Ilves - HJK -:-
23:30Lahti - KuPS -:-

FINLAND: Ykkonen

23:30PK-35 - MuSa -:-
23:30VPS - Gnistan -:-

FINLAND: Kansallinen Liiga Wanita

22:00Honka W - KuPS W -:-
23:30HJK W - PK-35 Helsinki W -:-
23:30Ilves W - Jypk W -:-
00:00PK-35 Vantaa W - TiPS W -:-

GEORGIA: Erovnuli Liga

20:00Samtredia - Dinamo Batumi -:-
20:00Shukura - Loco. Tbilisi -:-
22:00Saburtalo Tbilisi - Dinamo Tbilisi -:-

GHANA: Liga Premier

23:00Bechem United - Hearts of Oak -:-
23:00Berekum Chelsea - Ashanti -:-
23:00Dreams - King Faisal -:-
23:00Eleven Wonders - Inter Allies -:-
23:00Elmina Sharks - Karela -:-
23:00Medeama - WAFA -:-

GIBRALTAR: Liga Nasional - Kumpulan Kejohanan

02:30Europa FC - Lions Gibraltar -:-

GREECE: Liga Super - Kumpulan Kejohanan

00:30Aris - Panathinaikos -:-
00:30Asteras Tripolis - AEK Athens FC -:-
00:30Olympiakos Piraeus - PAOK -:-

GREECE: Liga Bola Sepak

22:00Almopos - PO Triglia -:-
22:00Apollon Pontou - Veria -:-
22:00TertundaAsteras Vlachioti - Episkopi -:-
22:00Ialisos - PAE Egaleo -:-
22:00Kalamata - Aspropyrgos Enosis -:-
22:00Kavala - Thesprotos -:-
22:00Niki Volos - Rodos -:-
22:00O. Volos - Kozani -:-
22:00Pierikos - Panserraikos -:-
22:00TertundaSantorini - Kallithea -:-

GREECE: Gamma Ethniki - Kumpulan 1

22:00Aetos Orfani - F.C. Pandramaikos -:-
22:00Ampelokipon - M. Alexandros Orfaniou -:-
22:00Anagennisi Thalassias - Didymoteicho -:-
22:00Chrisoupolis - Aris Avatou -:-
22:00Ethnikos Sochos - Apollon Paralimniou -:-
22:00Iraklis - Evosmou -:-
22:00Orfeas Xanthi - Elpida Sapes -:-
22:00DibatalkanSidirochori - Alexandroypolis -:-

GREECE: Gamma Ethniki - Kumpulan 2

22:00A. Asteras - Thermaikos FC -:-
22:00Edessaikos - PAOK Alexandreia -:-
22:00Ethnikos Giannitsa - Aetos Varvaras -:-
22:00M. Alexandros Trikala - Poseidonas Michanionas -:-
22:00Makedonikos - Nea Kallikrateia -:-
22:00Niki Agkathia - Giannitsa -:-
22:00Thyella Sarakinoi - Pao Koufalion -:-

GREECE: Gamma Ethniki - Kumpulan 3

22:00Amyntaio - Iraklis Larissa -:-
22:00Karditsa - Dias Diou -:-
22:00Karitsa - Atromitos Palamas -:-
22:00Kozani FC - Elassona -:-
22:00Makedonikos Foufas - Ethnikos Neou -:-
22:00Meteora - Fikis -:-
22:00Oikonomos - Sellana -:-

GREECE: Gamma Ethniki - Kumpulan 10

22:00AE Neapolis - Aris Soudas -:-
22:00AEEK Inka - Platanias FC -:-
22:00Agios Nikolaos - Palaiochora -:-
22:00Almyros Gaziou - Neos Asteras Rethymno -:-
22:00Damastas - Aris Rethymnou -:-
22:00Irodotos - Giouchtas -:-
22:00Poros - Ierapetra -:-
22:00Rethymniakos - Atsalenios -:-

GUINEA: Ligue 1

22:30Loubha - Kaloum Star -:-

HABSYAH: Liga Premier

15:00Wolkite Kenema - Dire Dawa -:-
20:00Hadiya Hossana - Sebeta City -:-

HUNGARY: NB III - Timur

23:30BVSC-Zuglo - Cegledi -:-
23:30Eger SE - Tiszafuredi -:-
23:30Fuzesgyarmati SK - DVTK II -:-
23:30Gyongyosi - Jaszberenyi -:-
23:30Hatvan - Debrecen II -:-
23:30Kisvarda II - Senyo Carnifex -:-
23:30Mezokovesd-Zsory II - Tiszakecske -:-
23:30Putnok - Sajobabony -:-
23:30SBTC - Balassagyarmat -:-
23:30Tallya - Tiszaujvaros -:-

HUNGARY: NB III - Tengah

17:00Ujpest II - Szekszardi UFC -:-
23:30Dunaujvaros PASE - Ivancsa -:-
23:30FC Dabas - Honved II -:-
23:30Ferencvaros II - Dabas-Gyon -:-
23:30Kozarmisleny SE - Korosladany MSK -:-
23:30Majosi - Hodmezovasarhely FC -:-
23:30Monori - Vac -:-
23:30Paks II - ESMTK Budapest -:-
23:30Szegedi - Rakosmenti KSK -:-
00:00Kecskemeti TE - Taksony -:-

HUNGARY: NB III - Barat

23:30BKV Elore - Puskas Academy II -:-
23:30Erdi - Veszprem -:-
23:30Gardony Varosi - Balatonfuredi -:-
23:30Komaromi VSE - Nagyatadi -:-
23:30MOL Fehervar II - SC Sopron -:-
23:30Menfocsanak - Papai Perutz -:-
23:30Mosonmagyarovari TE - III. keruleti TUE UPE -:-
23:30Nagykanizsa - Lipoti -:-
23:30Zalaegerszegi II - Tatabanya -:-
00:30Bicskei - Szabadkikoto -:-

ICELAND: Urvalsdeild Wanita

02:00Fylkir W - Tindastoll W -:-
02:00Thor/KA W - Selfoss W -:-
03:15Stjarnan W - Keflavik W -:-

IRAQ: Liga Super

03:00Al Talaba - Naft Missan -:-
21:00Al Naft - Al Karkh -:-
21:00Al Shorta - Arbil -:-

IRELAND UTARA: Piala Ireland

02:45Ballymena - Dergview -:-
02:45Glentoran - Crusaders -:-
02:45Larne - C. Rangers -:-
02:45Loughgall - Linfield -:-

ISRAEL: Piala Negeri

01:30Hapoel Tel Aviv - Beitar Tel Aviv -:-

ITALI: Serie A

02:45Napoli - Udinese -:-
00:30Cagliari - Fiorentina -:-

ITALI: Serie C - Promosi - PlayOff

21:00AlbinoLeffe - Grosseto -:-
21:00Pro Vercelli - Juventus B23 -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan A

22:00Borgosesia - Gozzano -:-
22:00Chieri - Fossano -:-
22:00Sanremese - Citta di Varese -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan B

22:00Fanfulla - NibionnOggiono -:-
22:00Villa Alme - Tritium -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan C

22:00ArzignanoChiampo - Union Clodiense -:-
22:00Cartigliano - Chions -:-
22:00Este - Delta Rovigo -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan D

22:00Real Forte Querceta - Correggese -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan E

22:00Follonica Gavorrano - Lornano Badesse -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan F

22:00ASD Pineto Calcio - Castelnuovo Vomano -:-
22:00Fiuggi - Vastogirardi -:-
22:00Porto Sant'Elpidio - Rieti -:-
22:00Recanatese - Agnonese -:-
22:00S. N. Notaresco - Montegiorgio -:-
22:00Vastese - Castelfidardo -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan G

22:00Cassino - Arzachena -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan I

22:00Cittanovese - Troina -:-
22:00Licata - Rotonda -:-

ITALI: Primavera 1

17:00Empoli B19 - Atalanta B19 -:-
20:00Bologna B19 - Lazio B19 -:-

ITALI: Primavera 2

17:00Frosinone B19 - Spezia B19 -:-
21:00Pisa B19 - Reggina B19 -:-
22:00Reggiana B19 - Vicenza B19 -:-

JEPUN: Liga J1

18:00G-Osaka - Hiroshima -:-
18:00Kawasaki Frontale - Vegalta Sendai -:-
18:00Nagoya - Kashima -:-

JERMAN: Bundesliga

00:00Schalke - Hertha Berlin -:-

JERMAN: Regionalliga Sudwest

01:00Balingen - Ulm -:-

KAZAKHSTAN: Divisi Pertama

19:00Taraz-Karatau - Ekibastuz -:-

KENYA: Liga Premier

18:00Leopards - Mathare Utd. -:-
20:15Wazito - Gor Mahia -:-

KOREA SELATAN: Liga K 1

18:00TertundaSeongnam - Jeonbuk -:-
18:00Suwon - Jeju Utd -:-
18:30Gangwon - Ulsan Hyundai -:-
19:00TertundaDaegu - Seoul -:-

KUWAIT: Liga Premier - Kumpulan Kejohanan

02:30Al Kuwait - Al Qadisiya -:-
02:30Al Sahel - Al Salmiya -:-
02:30Al-Fahaheel - Al Arabi -:-
02:30Kazma SC - Al Shabab -:-
02:30Khaitan - Al Naser -:-

LESOTHO: Liga Premier

21:00Lifofane - Lioli -:-

LIBYA: Liga Premier

04:30Al Nasr - Al akhdar -:-
05:00Al Madina - Abu Salim -:-
05:00Rafeeq - Al Wehda -:-

LITHUANIA: A Lyga

23:00FK Panevezys - Zalgiris -:-

MAGHRIBI: Botola Pro

06:00Difaa El Jadidi - Olympique de Safi -:-
06:00IR Tanger - Hassania Agadir -:-
06:00Mouloudia Oujda - Rapide Oued Zem -:-
06:00TertundaYoussoufia Berrechid - Wydad -:-

MALI: Divisi Premiere

00:30Sonni - Djoliba -:-

MOLDOVA: Divizia Nationala

23:00Speranta Nisporeni - Floresti -:-
21:00Codru Lozova - Zimbru Chisinau -:-
21:00Sf.Gheorghe - Dinamo-Auto Cioburciu -:-
23:00Sheriff Tiraspol - Milsami -:-

MONTENEGRO: Liga Druga

23:30Berane - Igalo -:-
23:30Bokelj - Ibar -:-
23:30Grbalj - Arsenal Tivat -:-
23:30Kom Podgorica - Jedinstvo -:-

NIGERIA: NNL

23:00Bendel - Goddosky -:-
23:00Calabar Rovers - Osun -:-
23:00Crown FC - Ibom Youths -:-
23:00Delta Force - Dynamite Force -:-
23:00Ekiti United - Giant Brillars -:-
23:00Gateway Utd. - Bayelsa -:-
23:00Holy Arrows - Abia Comets -:-
23:00J'Atete - Remo Stars -:-
23:00Joy Cometh - One Rocket -:-
23:00Nilayo - Shooting -:-
23:00Nnewi - Stationery Stores -:-
23:00Vandrezzer - Go Round -:-

NORWAY: Eliteserien

00:00Kristiansund - Bodo/Glimt -:-

PANAMA: LPF - Apertura - PlayOff

08:00Costa del Este - Veraguas -:-

POLAND: Divisi 1

00:00Radomiak Radom - Termalica B-B. -:-

POLAND: Divisi 2

19:00S. Rzeszow - Garbarnia -:-
22:00Polkowice - Ol. Grudziadz -:-

POLAND: III Liga - Kumpulan I - Kumpulan Kejohanan

23:00Skierniewice - Polonia Warszawa -:-
23:00Swit - Legionowo -:-
00:00Jagiellonia II - Biala Piska -:-
00:00Legia II - Grodzisk M. -:-

POLAND: III Liga - Kumpulan IV

18:00Avia Swidnik - Jutrzenka Giebultow -:-
23:00Wisla Pulawy - Siarka Tarnobrzeg -:-
23:00Wolka Pelkinska - Ostrowiec Swietokrzyski -:-

POLAND: Piala Poland Wanita

22:15Leczna W - Czarni Sosnowiec W -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

23:00Santa Clara - Rio Ave -:-
23:00Tondela - Belenenses -:-
01:00Nacional - Benfica -:-
03:30Sporting - Boavista -:-

REPUBLIK CZECH: 1. Liga

00:00Sparta Prague - Plzen -:-

REPUBLIK DEMOKRATIK CONGO: Ligue 1

20:30Don Bosco - AS Vita Club -:-
22:30Mazembe - Motema Pembe -:-
22:30RCK - Dauphins Noirs -:-
22:30St Eloi Lupopo - AS Maniema -:-

ROMANIA: Liga 2 - Kumpulan Kejohanan

22:30Mioveni - Calarasi -:-

ROMANIA: Piala Romania

01:15Din. Bucuresti - Astra -:-

ROMANIA: Piala Romania Wanita

16:00Universitatea Alexandria W - Olimpia Cluj W -:-
22:30Heniu Prundu Bargaului W - Vasas Odorhei W -:-
22:30SN Constanta W - Piros Security W -:-
22:30Vulpitele Galbene Roman W - Carmen Bucuresti W -:-

RUSIA: PFL - Kumpulan 2

23:00Murom - Zvezda St. Peterburg -:-
23:00Vladimir - Znamya Truda -:-

RUSIA: PFL - Kumpulan 4

23:30Kamaz - Nosta -:-
21:00Lada Dimitrovgrad - Volna Nizhegorodskaya -:-

RUSIA: Liga Remaja - Kumpulan Kejohanan

17:00Zenit B19 - FK Rostov B19 -:-
18:00Rubin Kazan B19 - Spartak Moscow B19 -:-
18:00Strogino M. B19 - Akhmat Grozny B19 -:-
19:00CSKA Moscow B19 - Sochi B19 -:-
21:30Lokomotiv Moscow B19 - Krasnodar B19 -:-

RUSIA: Liga Remaja - Kumpulan Penyingkiran

17:00Konoplev Academy B19 - FC Tambov B19 -:-
18:00R. Volgograd B19 - UOR B19 -:-
19:00Ufa B19 - Chertanovo M. B19 -:-
20:00Dynamo Moscow B19 - Khimki B19 -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - PlayOff

02:45Folgore - Libertas -:-

SCOTLAND: Championship - Kumpulan Penyingkiran

02:45Airdrieonians - Cove Rangers -:-
02:45Morton - Montrose -:-

SCOTLAND: Liga Satu - Kumpulan Penyingkiran

02:45Dumbarton - Stranraer -:-
02:45Edinburgh City - Elgin City -:-

SEPANYOL: LaLiga

01:00Osasuna - Cadiz -:-
02:00Elche - Alaves -:-
04:00Levante - Barcelona -:-

SEPANYOL: Divisi Segunda B - Kumpulan 3 - Kumpulan Penyingkiran

00:00Espanyol B - Santa Eulalia -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 4 - Kumpulan Penyingkiran

23:00TertundaBalmaseda - Santurtzi -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 4 - Peringkat Kedua

00:00SD Deusto - Basconia -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 5 - Kumpulan Penyingkiran

23:00Igualada - Banyoles -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 9 - Kumpulan Promosi

00:00Torredonjimeno - Palo -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 10 - Kumpulan Penyingkiran

00:00Sevilla C - Cabecense -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 10 - Kumpulan Promosi

00:00Xerez CD - San Roque -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 12 - Kumpulan Penyingkiran

00:00Arucas - Ibarra -:-
00:00La Cuadra - Atletico Victoria -:-
00:00UD Guia - Tacoronte -:-
00:00Villa Santa Brigida - Vera -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 12 - Kumpulan Promosi

23:15San Fernando - Atl. Paso -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 18 - Kumpulan Penyingkiran

00:00Almagro - Illescas -:-

SIERRA LEONE: Liga Premier

00:15Anti Drugs Strikers - East End Tigers -:-
03:30East End Lions - Old Edwardians -:-
00:15Bai Bureh Warriors - Sierra Leone Police -:-
00:15Bo Rangers - Freetown City -:-
00:15Diamond Stars - SLIFA -:-
00:15Kamboi Eagles - Ports Authority -:-
00:15Wusum Stars - Central Parade -:-

SLOVENIA: Piala Slovenia

00:00Domzale - O. Ljubljana -:-

SWEDEN: Allsvenskan

00:30Djurgarden - Ostersunds -:-
00:30Hacken - Orebro -:-
00:30Kalmar - Goteborg -:-
00:30Sirius - Elfsborg -:-
00:30Varbergs - Hammarby -:-

SWEDEN: Superettan

00:30Osters - Sundsvall -:-

SWITZERLAND: Liga Super

00:15Vaduz - Young Boys -:-
02:30Basel - Lugano -:-
00:15Servette - Lausanne -:-

SWITZERLAND: Liga Cabaran

01:00Aarau - Kriens -:-
02:00Thun - Schaffhausen -:-
02:00Wil - Chiasso -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

00:00TertundaSimba - Coastal Union -:-
19:00Namungo - Mtibwa Sugar -:-
21:00Ihefu - Polisi M. -:-
00:00Kinondoni MC - Simba -:-

TOGO: Championnat National

22:00TertundaASC Kara - Unisport -:-
22:00TertundaAnges de Notse - AS Togo-Port -:-
22:00TertundaEntente II - Dynamic Togolais -:-
22:00TertundaGomido - Gbohloe-Su -:-
22:00TertundaIfodje - Sara Sport -:-
22:00TertundaOTR - Maranatha -:-
22:00TertundaSemassi - Binah -:-

TUNISIA: Ligue Professionnelle 1

20:30Ben Guerdane - Bizertin -:-
20:30Esperance Tunis - Metlaoui -:-
20:30Etoile Sahel - Olympique Beja -:-
20:30JS Kairouan - US Tataouine -:-
20:30Monastir - Slimane -:-
20:30Rejiche - Sfaxien -:-
20:30Stade Tunisien - Club Africain -:-

TURKI: Liga Super

01:30Alanyaspor - Erzurum -:-
01:30Basaksehir - Kayserispor -:-
01:30Besiktas - Karagumruk -:-
01:30Denizlispor - Galatasaray -:-
01:30Fenerbahce - Sivasspor -:-
01:30Gaziantep - Rizespor -:-
01:30Genclerbirligi - Goztepe -:-
01:30Kasimpasa - Ankaragucu -:-
01:30Yeni Malatyaspor - Hatayspor -:-

TURKI: PlayOff 2. Lig

21:0024Erzincanspor - H.Trabzon -:-
21:00Ankara Demirspor - Kocaelispor -:-
21:00Kirklarelispor - Kirsehir Belediyespor -:-
21:00Vanspor FK - Sakaryaspor -:-

UGANDA: Liga Premier

21:00Airtel Kitara - BUL -:-
21:00Kyetume - Express FC -:-
21:00Police - Kampala City -:-
21:00Vipers - Uganda Revenue -:-

UKRAINE: Liga Persha

22:00VPK-Agro - Veres Rivne -:-
22:00Volyn Lutsk - Ivano-Frankivsk -:-
23:00Alliance - Zhytomyr -:-

UZBEKISTAN: Liga Super

21:40Navbahor Namangan - Termez Surkhon -:-
21:50Pakhtakor - Kokand 1912 -:-

ZAMBIA: Liga Super

19:00Forest Rangers - Prison Leopards -:-
21:00Kabwe - Green Buffaloes FC -:-
21:00NAPSA Stars - Red Arrows -:-
21:00Young Green Eagles - Green Eagles -:-
21:00ZESCO - Nkana -:-

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

FlashScore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman FlashScore.com.my untuk alasan teknikal.