MUAT SEMULA

Tenis » Hari ini » Semua Perlawanan

ATP - PERSEORANGAN: Rome (Itali), tanah liat

23:50Bedene A. (Slo) - Struff J-L. (Ger) 0:2
00:25Cilic M. (Cro) - Bublik A. (Kaz) 2:1
01:10Hurkacz H. (Pol) BERSARA - Musetti L. (Ita) 0:1
16:10Bautista-Agut R. (Esp) - Paul T. (Usa) 2:0
16:10Davidovich Fokina A. (Esp) - Dimitrov G. (Bul) 2:0
16:10Millman J. (Aus) - Lajovic D. (Srb) 2:0
Set 2Carballes Baena R. (Esp) - Norrie C. (Gbr) 0:1 (4:6,4:5)
18:00Shapovalov D. (Can) - Majchrzak K. (Pol) 2:0
Set 2Sonego L. (Ita) - Monfils G. (Fra) 1:0 (6:4,3:2)
Set 1Berrettini M. (Ita) - Basilashvili N. (Geo) 0:0 (3:3)
Set 1Musetti L. (Ita) - Opelka R. (Usa) 0:0 (1:1)
20:20Djokovic N. (Srb) - Fritz T. (Usa) -:-
20:30Nishikori K. (Jpn) WO - Carreno-Busta P. (Esp) -:-
22:00Schwartzman D. (Arg) - Auger F. A. (Can) -:-
23:30Delbonis F. (Arg) - Goffin D. (Bel) -:-

WTA - PERSEORANGAN: Rome (Itali), tanah liat

00:05Sorribes Tormo S. (Esp) - Giorgi C. (Ita) 2:1
16:00DibatalkanMuchova K. (Cze) - Keys M. (Usa) -:-
16:05Mladenovic K. (Fra) - Bencic B. (Sui) 2:0
16:05Trevisan M. (Ita) - Shvedova Y. (Kaz) 1:2
16:10Siegemund L. (Ger) - Podoroska N. (Arg) 1:2
16:10Stephens S. (Usa) - Keys M. (Usa) 1:2
Set 2Garcia C. (Fra) - Cocciaretto E. (Ita) 1:0 (7:6,2:0)
Set 1Kudermetova V. (Rus) - Mertens E. (Bel) 0:0 (3:3)
Set 1Pera B. (Usa) - Zidansek T. (Slo) 0:0 (4:3)
19:45DibatalkanMuguruza G. (Esp) - Pavlyuchenkova A. (Rus) -:-
19:45Zheng S. (Chn) - Krejcikova B. (Cze) -:-
19:45Muguruza G. (Esp) - Tig P. M. (Rou) -:-
21:15Kerber A. (Ger) - Cornet A. (Fra) -:-
21:15Tomljanovic A. (Aus) - Vondrousova M. (Cze) -:-
00:00Konta J. (Gbr) - Ostapenko J. (Lat) -:-

ATP - BEREGU: Rome (Itali), tanah liat

23:40Behar A./Escobar G. - Kontinen H./Roger-Vasselin E. 2:1
19:00DibatalkanKhachanov K./Rublev A. - Kubot L./Skugor F. -:-
19:45Cecchinato M./Travaglia S. - Koolhof W./Rojer J. -:-
20:20Tsitsipas P./Tsitsipas S. - Kubot L./Skugor F. -:-
20:50Sonego L./Vavassori A. - Mannarino A./Paire B. -:-
21:15Krawietz K./Tecau H. - Cilic M./Melo M. -:-
21:50De Minaur A./Struff J-L. - Dodig I./Polasek F. -:-
22:45Arevalo M./Middelkoop M. - Evans D./Skupski N. -:-
23:20Cabal J./Farah R. - Fognini F./Musetti L. -:-

WTA - BEREGU: Rome (Itali), tanah liat

16:00DibatalkanMattek-Sands B./Pegula J. - Barty A./Brady J. -:-
16:10Mattek-Sands B./Pegula J. - Fichman S./Olmos G. 1:2
17:30DibatalkanBegu I./Errani S. - Kenin S./Riske A. -:-
17:45Begu I./Errani S. - Wang Q./Wang Y. 2:1
19:30Kasatkina D./Martic P. - Chan H-C./Chan L. -:-
21:00Garcia C./Podoroska N. - Carter H./Stefani L. -:-
22:30Vesnina E./Zvonareva V. - Alexandrova E./Yang Z. -:-
22:45Kudryavtseva A./Niculescu M. - Dabrowski G./Muhammad A. -:-

PENCABAR LELAKI - PERSEORANGAN: Heilbronn (Jerman), tanah liat

23:50Giannessi A. (Ita) - Gunneswaran P. (Ind) 2:0
00:20Coppejans K. (Bel) - Taberner C. (Esp) 2:0
16:00DibatalkanGojowczyk P. (Ger) - Kuznetsov An. (Rus) -:-
17:10Etcheverry T. M. (Arg) - Kuznetsov An. (Rus) 2:0
17:10Kohlschreiber P. (Ger) - Janvier M. (Fra) 2:0
17:10Polmans M. (Aus) - Galan Riveros D. E. (Col) 0:2
Set 1Kirkin E. (Tur) - Menezes J. (Bra) 0:0 (5:5)
Set 1McDonald M. (Usa) - Vukic A. (Aus) 0:0 (5:3)
Set 2Molleker R. (Ger) - Hoang A. (Fra) 0:1 (0:6,1:1)
20:00Novak D. (Aut) - Maden Y. (Ger) -:-
20:20Moraing M. (Ger) - Laaksonen H. (Sui) -:-
20:30Griekspoor T. (Ned) - Hanfmann Y. (Ger) -:-

PENCABAR LELAKI - PERSEORANGAN: Zagreb (Croatia), tanah liat

23:40Seyboth Wild T. (Bra) - Safiullin R. (Rus) 2:1
23:55Vidak A. (Cro) - Rola B. (Slo) 0:2
16:10Dzumhur D. (Bih) - Soeda G. (Jpn) 2:0
16:10Popko D. (Kaz) - Barrios T. (Chi) 0:2
16:10Varillas Patino-Samudio J. P. (Per) - Sousa P. (Por) 2:0
Set 2Gulbis E. (Lat) - Gojo B. (Cro) 0:1 (6:7,0:1)
Set 2Baez S. (Arg) - Ramanathan R. (Ind) 1:0 (6:4,5:0)
Set 2Mayer L. (Arg) - Ferreira Silva F. (Por) 1:0 (6:3,0:0)
19:45Zuk K. (Pol) - Rodionov J. (Aut) -:-
20:00Serdarusic N. (Cro) - Martinez Portero P. (Esp) -:-

PENCABAR LELAKI - BEREGU: Heilbronn (Jerman), tanah liat

21:30Daniel T./Zapata Miralles B. - Arends S./Sharan D. -:-
21:50Matos R./Alves F. - Sabanov I./Sabanov M. -:-
22:00Altuna T./Celikbilek A. - Kudla D./McDonald M. -:-

PENCABAR LELAKI - BEREGU: Zagreb (Croatia), tanah liat

19:40Popko D./Tabilo A. - Pasha N./Schnur M. J. -:-
21:10Jebavy R./Martin A. - Balaji N. S./Ramanathan R. -:-
21:15Golubev A./Nedovyesov A. - Baez S./Seyboth Wild T. -:-
21:30Ajdukovic D./Nincevic F. - Coria F./Gomez E. -:-
22:40Margaroli L./Safwat M. - Arneodo R./Olivetti A. -:-
22:45Walkow S./Zielinski J. - Golubev D./Tiurnev E. -:-
23:00Babic Z./Fallert F. - King E./Reese H. -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Antalya (Turki), tanah liat

15:00Akkoyun U. (Tur) - Nedelko I. (Rus) 0:2
16:30Madaras N. (Swe) - Alabdullah B. (Kuw) 2:0
16:30Veldheer M. (Ned) - Fomin S. (Uzb) 2:1
18:00Borg L. (Swe) - Tenti F. (Arg) -:-
18:00Krutykh O. (Ukr) - Nakagawa N. (Jpn) -:-
18:00Noguchi R. (Jpn) - Hardt N. (Dom) 0:2

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Jerusalem (Israel), keras

14:30Lazarov A. (Bul) - Al T. S. (Isr) 2:0
15:00Hasson J. (Isr) - Corwin F. (Usa) 1:2
15:00Montsi K. (Rsa) - Cash J. (Gbr) 1:2

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Monastir (Tunisia), keras

16:30Dougaz A. (Tun) - Heide G. (Bra) 2:0
16:30Kestelboim M. (Arg) - Chung Y. (Kor) 1:2
16:30Pereira F. (Chi) - Donski A. (Bul) 0:2
17:30Elamin A. (Irl) - Pervolarakis M. (Gre) 0:2
17:30Lock B. (Zim) - Nhavene B. (Moz) -:-
17:30Rodriguez Taverna S. (Arg) - Kachmazov A. (Rus) -:-
17:30Takahashi Y. (Jpn) - Benchakroun M. (Mar) 2:0
19:00Mitsui S. (Jpn) - Beale J. (Aus) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Prijedor (Bosnia dan Herzegovina), tanah liat

17:30Kalenichenko D. (Ukr) - Neuchrist M. (Aut) -:-
17:30Yevseyev D. (Kaz) - Bortolotti M. (Ita) -:-
19:00Giacomini L. (Ita) - Klier Junior G. (Bra) -:-
19:00Madarasz G. (Hun) - Dubrivnyy A. (Rus) -:-
20:30Krstin P. (Srb) - Janicijevic M. (Srb) -:-
20:30Tajima N. (Jpn) - Zekic M. (Srb) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Troisdorf (Jerman), tanah liat

Set 1Dietel M. (Ger) - Fanselow S. (Ger) 0:0 (0:4)
19:45Rehberg M. H. (Ger) - Gerch L. (Ger) -:-
19:45van Assche L. (Fra) - Perchicot . M. (Fra) -:-
20:30Lipovsek P. T. (Slo) - Wehnelt K. (Ger) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Valldoreix (Sepanyol), tanah liat

19:30Boscardin Dias P. (Bra) - Cacao T. (Por) -:-
19:30Legout T. (Fra) - Tatlot J. S. (Fra) -:-
19:30Rybakov A. (Usa) - Cuevas M. (Uru) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M25 Prague (Republik Czech), tanah liat

17:00Sachko V. (Ukr) - Rune H. (Den) -:-
17:00Sanchez Izquierdo N. (Esp) - De Jong J. (Ned) -:-
18:30Bonadio R. (Ita) - Furness E. (Fra) -:-
18:30Galovic V. (Cro) - Kopriva V. (Cze) -:-
18:30Lehecka J. (Cze) - Durasovic V. (Nor) -:-
20:00Krumich M. (Cze) - Tseng C. H. (Tpe) -:-
20:00Kwiatkowski T. S. (Usa) - Duda F. (Cze) -:-

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W15 Antalya (Turki), tanah liat

15:00Dinu C. (Rou) - Cengiz B. (Tur) 2:0
18:00Muradow A. (Tur) - Malygina E. (Est) -:-
19:30Kim D. (Kor) - Zantedeschi A. (Ita) -:-
19:30Matsuda M. (Jpn) - Arcangioli M. (Fra) -:-
19:30Ostlund F. (Swe) - Mutavdzic M. (Gbr) -:-

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W15 Jerusalem (Israel), keras

14:30Jebawy J. (Ger) - Khirin N. (Isr) 0:2
14:30Mishieva N. (Rus) - Major N. (Isr) 0:2
14:30Sholokhova M. (Rus) - Morvayova V. (Svk) 2:0
15:00Jaruskova T. (Svk) - Osborne A. (Aus) 2:1

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W15 Monastir (Tunisia), keras

16:30Kubareva A. (Blr) - Davis E. (Usa) 2:0
16:30Sema E. (Jpn) - Koshiishi A. (Jpn) 2:0
17:30Prati F. (Ita) - Mair L. (Ita) -:-
17:30Proctor L. (Usa) - Helmi O. (Den) -:-
19:00Lodikova D. (Rus) - Vanlangendonck E. (Bel) -:-
19:00Vernet C. (Fra) - Ivanova D. (Usa) -:-

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W25 Salinas (Ecuador), keras

23:00Pigossi L. (Bra) - Jorge F. (Por) -:-
23:30Akita S. (Jpn) - Burrage J. (Gbr) -:-
23:30Kempen M. (Bel) - Gamarra Martins I. (Bra) -:-

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W60 Saint-Gaudens (Perancis), tanah liat

23:00Aiava D. (Aus) - Gutierrez C. M. (Esp) -:-
23:00Droguet A. (Fra) - Ruse G. (Rou) -:-
23:00Dulgheru A. (Rou) - Paar L. (Rou) -:-
00:30Liang E. S. (Tpe) - Nara K. (Jpn) -:-

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W60+H La Bisbal D'Emporda (Sepanyol), tanah liat

16:10Kozlova Kat. (Ukr) - Muramatsu C. (Jpn) 2:0
16:10Minnen G. (Bel) - Saez L. O. (Esp) 2:0
16:10Pieri J. (Ita) - Babos T. (Hun) 2:1
17:30Mintegi Del Olmo A. (Esp) - Khromacheva I. (Rus) 0:2
Set 1Waltert S. (Sui) - Barthel M. (Ger) 0:0 (4:5)
Set 2Arruabarrena-V. L. (Esp) - Juvan K. (Slo) 1:0 (6:1,0:0)
Set 1Friedsam A-L. (Ger) - Diatchenko V. (Rus) 0:0 (0:3)
20:20Maristany Zuleta De Reales G. (Esp) - Danilovic O. (Srb) -:-

ITF LELAKI - BEREGU: M15 Antalya (Turki), tanah liat

19:30Glinka D./Tkemaladze Z. - Friberg K./Yitbarek S. -:-
21:00Carou I./Navone M. - Ivanov V./Korolev V. -:-
21:00Michalski D./Pichler D. - Massara A./Piraino G. -:-
21:00Akkoyun U./Stevens B. - Cretu C./Madaras N. -:-
21:00Kopp S./Veldheer M. - Forti F./Galoppini D. -:-
21:00Kazakov I./Veremeychuk D. - Monzon I./Tenti F. -:-

ITF LELAKI - BEREGU: M15 Jerusalem (Israel), keras

15:00Gengel M./Langmajer D. - Cozbinov A./Deviatiarov M. 1:2
17:00Gaponenko A./Haviv R. - Binding J./Duncan S. 0:2
17:00Castelnuovo L./Lazarov A. - Ginat R./Kimhi O. 2:0
17:00Sarouk Y./Simon S. - Bergevi F./Freund S. -:-
17:30Cash J./Corwin F. - Friedler A./Zuckerman N. -:-
17:30Mayo K./Stalder R. - Goldenberg L./Hasson J. -:-
17:30Caripi V./Stevenson K. - Canter A./Salton D. -:-
18:30Cubelic K./Tamar G. - Beckley A./Montsi K. -:-

ITF LELAKI - BEREGU: M15 Monastir (Tunisia), keras

19:00Holt B./Smith R. - Ghorbel A./Ouakaa A. -:-
19:00Bruna E./Vernier M. - Ichikawa T./Watanabe S. -:-
19:00Cotler L./Vilicich B. - Bittoun C./Tessa L. -:-
20:30Justo G. I./Pereira F. - Crepaldi E./Kestelboim M. -:-
20:30Campese C./Revelli G. - Chung Y./Park U. -:-
20:30Donski A./Strombachs R. - Chakrouni A./Turchi A. -:-

ITF LELAKI - BEREGU: M15 Prijedor (Bosnia dan Herzegovina), tanah liat

20:30Fajta P./Marozsan F. - Heger T./Nareyka B. M. -:-
22:00Micov S./Rogic Hadzalic A. - Barun B./Kekez D. -:-
22:00Fatic N./Tadic V. - Bortolotti M./Neuchrist M. -:-
22:00Medjedovic H./Tepavac M. - Jotovski T./Setkic A. -:-
22:00Kalenichenko D./Tomas A. - Jandric D./Popovic S. -:-

ITF LELAKI - BEREGU: M15 Troisdorf (Jerman), tanah liat

20:35Hoeveler L./Sperle J. - Galarza J. I./Paz J. P. -:-
21:15Mortier S./Schuetze C. - Doering M./Walterscheid-Tukic N. -:-
21:15Torski O./Wiskandt M. - Hermans M./Smits G. -:-
22:00Gentzsch T./Greven M. - Ibrahim H./Stodder T. -:-

ITF LELAKI - BEREGU: M15 Valldoreix (Sepanyol), tanah liat

19:30De Krom M./Nijboer R. - Alcala Gurri M./Fernandez-Gonzalez M. -:-
21:00Cabral F./Falcao G. - Burruchaga R. A./Diaz Acosta F. -:-
21:00Kravchenko G./Lopez San Martin A. - Bondarevskiy Y./Prihodko O. -:-
21:00Den Heijer G./Orlov V. - Arribage T./Pietri B. -:-
21:00Gutierrez Oscar J./Pla Malfeito J. - Pobes E./Szic S. -:-
22:30Damm M./Rybakov A. - Barranco C. J./Winter Lopez B. -:-
22:30Hamou M./Tatlot J. S. - Rincon D./Vives Marcos P. -:-
22:30Roumane R./Zusman R. - Cuevas M./Juarez F. -:-

ITF LELAKI - BEREGU: M25 Prague (Republik Czech), tanah liat

21:30Guinard M./Miedler L. - Mukund S. K./Peliwo F. -:-
21:30Cachin P./Sanchez Izquierdo N. - Cornea V. V./Ignatik U. -:-
21:30Safranek V./Satral J. - Barnat J./Jenicek J. -:-
21:30Siniakov D./Svrcina D. - De Jong J./Sachko V. -:-

ITF WANITA - BEREGU: W15 Antalya (Turki), tanah liat

15:00Milosavljevic P./Norin F. - Hering K./Siedliska N. -:-
19:30Ce G./Dinu C. - Avdeeva J./Bakhmutkina P. -:-
19:30Cisovska R./Kuzmova K. - Hering K./Siedliska N. -:-
19:30Rinaldo Persson K./Saner J. - Anil C./Eraydin B. -:-
19:30Radenkovic M./Yasar M. - Ersoz V./Uyar M. A. -:-

ITF WANITA - BEREGU: W15 Jerusalem (Israel), keras

15:00Appleton E./Barnett A. - Kivity O./Ibeto O. J. 2:0
15:00Parentini V. M. . G./Schieroni G. - Duerst J./Stadler N. 0:2
17:30Bereznyak S./Khirin N. - Betzalel M./Kalandarov S. 2:0
17:30Howard Z./Stoilkovska M. - Baszak W./Ryser V. 0:2
17:30Glantz L./Vehvilainen L. - Kanev K./Welker E. -:-
19:00Husaric A./Leon S. - Koldobski K./Milenkovic K. -:-
19:00Milatova S./Nadel N. - Glushko L./Kimchi S. -:-
19:00Osborne A./Sholokhova M. - Altori K./Major N. -:-

ITF WANITA - BEREGU: W15 Monastir (Tunisia), keras

20:30Akid S./Aubertin S. L. - Gimbrere J./Wensveen S. -:-
20:30Christie F./Grey S. B. - Davis E./Inoue H. -:-
20:30Hudson A./Hudson Z. - Raggi A./Sema E. -:-
20:30Gram O./Perez Garcia M. P. - Skachkova K./Zawadzka J. -:-

ITF WANITA - BEREGU: W60 Saint-Gaudens (Perancis), tanah liat

22:30Babel O./Nguyen Tan L. - Morderger T./Morderger Y. -:-
00:00Albie A./Jeanjean L. - Jacquemot E./Wargnier L. -:-
00:30Andrianjafitrimo T./Monnet C. - Bucsa C./Koval V. -:-
00:30Mikulskyte J./Simion O. G. - Cascino E./Ponchet J. -:-

ITF WANITA - BEREGU: W60+H La Bisbal D'Emporda (Sepanyol), tanah liat

20:10Bassols M./Custic M. - Hogenkamp R./Lamens S. -:-
20:30Briones Ginesta A./Kannan A. - Webley-Smith E./You X. -:-
21:40Ferrando C./Marino R. - Di Sarra F./Rosatello C. -:-
21:50Ivakhnenko V./Prisacariu A. - Dzalamidze N./Lansere S. -:-
22:00Mintegi Del Olmo A./Selekhmeteva O. - Bhatia R./Han N. -:-
23:20Barthel M./Minella M. - Kania-Chodun P./Kostic N. -:-

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

FlashScore.com.my menyediakan skor tenis secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman FlashScore.com.my untuk alasan teknikal.