MUAT SEMULA

Tenis » Hari ini » Semua Perlawanan

ATP - PERSEORANGAN: Terbuka Perancis (Perancis), tanah liat

00:25Ruud C. (Nor) - Sonego L. (Ita) 3:2
03:00Rune H. (Den) - Gaston H. (Fra) 3:0
Set 2Djokovic N. (Srb) - Schwartzman D. (Arg) 1:0 (6:1,0:3)
21:25Zverev A. (Ger) - Zapata Miralles B. (Esp) -:-
21:55Auger F. A. (Can) - Nadal R. (Esp) -:-

WTA - PERSEORANGAN: Terbuka Perancis (Perancis), tanah liat

00:40Keys M. (Usa) - Rybakina E. (Kaz) 2:1
17:10Trevisan M. (Ita) - Sasnovich A. (Blr) 2:0
18:10Fernandez L. A. (Can) - Anisimova A. (Usa) 2:1
20:25Mertens E. (Bel) - Gauff C. (Usa) -:-
23:25Teichmann J. B. (Sui) - Stephens S. (Usa) -:-

ATP - BEREGU: Terbuka Perancis (Perancis), tanah liat

17:10Matos R./Vega Hernandez D. - Gille S./Vliegen J. 2:1
17:10Granollers M./Zeballos H. - O´Mara J./Withrow J. 2:0
17:15Puetz T./Venus M. - Arevalo M./Rojer J. 1:2
Set 2McDonald M./Paul T. - Koolhof W./Skupski N. 0:1 (3:6,0:0)

WTA - BEREGU: Terbuka Perancis (Perancis), tanah liat

23:45Hradecka L./Mirza S. - Juvan K./Zidansek T. 2:0
23:55Fernandez L. A./Flipkens K. - Kudermetova V./Mertens E. 0:2
17:10McNally C./Zhang S. - Kostyuk M./Ruse G. 1:2
Set 2Doi M./Tomljanovic A. - Garcia C./Mladenovic K. 1:0 (7:5,4:5)
Set 1Kichenok L./Ostapenko J. - Dabrowski G./Olmos G. 0:0 (4:4)
21:20Muhammad A./Shibahara E. - Keys M./Townsend T. -:-
22:20Zanevska M./Zimmermann K. - Chan L./Stosur S. -:-

BEREGU CAMPURAN: Terbuka Perancis (Perancis), tanah liat

23:05DibatalkanKlepac A./Bopanna R. - Cornet A./Roger-Vasselin E. -:-
23:05Klepac A./Bopanna R. - Muhammad A./Glasspool L. 2:0
19:10Haddad Maia B./Soares B. - Mirza S./Dodig I. 2:0
20:50Burel C./Gaston H. - Eikeri U./Vliegen J. -:-
22:50Krawczyk D./Skupski N. - Sanders S./Gille S. -:-
23:50Klepac A./Bopanna R. - Hradecka L./Escobar G. -:-

PENCABAR LELAKI - PERSEORANGAN: Forli 6 (Itali) - Kelayakan, tanah liat

16:10Coppejans K. (Bel) - Mazza M. (Ita) 2:1
16:10Fonio G. (Ita) - Janvier M. (Fra) 2:1
16:15Alvarez Varona N. (Esp) - Gutierrez Oscar J. (Bra) 0:2
18:20Viola M. (Ita) - Martineau M. (Fra) 0:2
18:50Haase R. (Ned) - Baldi F. (Ita) 2:0
Set 2Kivattsev K. (Rus) - Gulbis E. (Lat) 0:1 (3:6,2:4)
Set 1Miceli M. (Ita) - Fils A. (Fra) 0:0 (1:3)
Set 1De Rossi M. (San) - De Schepper K. (Fra) 0:0 (0:0)
20:45Fatic N. (Bih) - Giunta M. (Ita) -:-
21:30Darderi L. (Ita) - Tabacco G. (Ita) -:-
21:55Seyboth Wild T. (Bra) - Gigante M. (Ita) -:-
22:15Capecchi D. (Ita) - Passaro F. (Ita) -:-

PENCABAR LELAKI - PERSEORANGAN: Little Rock (Amerika Syarikat) - Kelayakan, keras

23:00Aragone J. (Usa) - Kirchheimer S. (Usa) -:-
23:00Klier Junior G. (Bra) - Descotte M. F. (Arg) -:-
23:00Mukund S. K. (Ind) - Pervolarakis M. (Gre) -:-
00:30Smith K. (Usa) - Leite W. (Bra) -:-
00:30Smith R. (Usa) - Sweeny D. (Aus) -:-
00:30Zhukayev B. (Kaz) - Svajda Z. (Usa) -:-

PENCABAR LELAKI - PERSEORANGAN: Poznan (Poland) - Kelayakan, tanah liat

17:05Ferreira Silva F. (Por) BERSARA - Kravchenko G. (Ukr) 0:0
17:05DibatalkanMichalski D. (Pol) - Donski A. (Bul) -:-
17:05Sopolinski B. (Pol) - Gerch L. (Ger) 0:2
17:15Michalski D. (Pol) - Chandrasekar A. (Ind) 2:0
18:10Gomez-Herrera C. (Esp) - Prihodko O. (Ukr) 1:2
Set 3Peliwo F. (Pol) - Durasovic V. (Nor) 1:1 (6:3,4:6,3:1)
Set 3Krutykh O. (Ukr) - Niklas-Salminen P. (Fin) 1:1 (2:6,7:5,3:3)
20:45Berkieta T. (Pol) - Torres J. B. (Arg) -:-
20:45Nikles J. (Sui) - Ejupovic E. (Ger) -:-
21:05Diez S. (Can) - Molleker R. (Ger) -:-
22:00Dutra Da Silva D. (Bra) - Jahn J. (Ger) -:-
22:15Stodder T. (Ger) - Vatutin A. (Rus) -:-
22:30Kasnikowski M. (Pol) - Squire H. (Ger) -:-

PENCABAR LELAKI - PERSEORANGAN: Prostejov (Republik Czech) - Kelayakan, tanah liat

16:10Jianu F. C. (Rou) - Mpetshi Perricard G. (Fra) 0:2
16:15Erler A. (Aut) - Shang J. (Chn) 2:1
17:05Atmane T. (Fra) - Madarasz G. (Hun) 2:0
17:10Paulson A. (Cze) - Poljak D. (Cze) 2:1
17:50Hassan B. (Leb) - Jurajda A. (Cze) 2:0
Set 3Marozsan F. (Hun) - Karol M. (Svk) 1:1 (6:4,5:7,0:0)
Set 2Myneni S. (Ind) - Cuevas M. (Uru) 0:1 (1:6,2:4)
21:00Comesana F. (Arg) - Fajta P. (Hun) -:-
21:00Kadhe A. (Ind) - Hemery C. (Fra) -:-
21:05Miedler L. (Aut) - Nejedly P. (Cze) -:-
21:05Siniakov D. (Cze) - Neumayer L. (Aut) -:-
22:35Wessels L. (Ger) - Kumstat J. (Cze) -:-

PENCABAR LELAKI - PERSEORANGAN: Surbiton (United Kingdom) - Kelayakan, rumput

17:00DibatalkanJubb P. (Gbr) - Hussey G. (Gbr) -:-
17:00DibatalkanRamanathan R. (Ind) - Rosenkranz M. (Ger) -:-
17:00DibatalkanWhitehouse M. (Gbr) - Hoang A. (Fra) -:-
18:00Purcell M. (Aus) - Samuel T. (Gbr) 2:0
18:05Nedovyesov A. (Kaz) - Jung J. (Tpe) 0:2
18:05Ramanathan R. (Ind) - Paris J. (Gbr) 2:0
Set 2Brouwer G. (Ned) - Wendelken H. (Gbr) 1:0 (6:4,5:3)
Set 2Broom C. (Gbr) - McHugh A. (Gbr) 0:1 (6:7,0:0)
Set 2Jansen W. (Gbr) - Harris B. (Gbr) 0:1 (5:7,0:0)
21:00Herbert P. (Fra) - Cash J. (Gbr) -:-
21:00Van Rijthoven T. (Ned) - Virtanen O. (Fin) -:-
21:00Weightman O. (Gbr) - Copil M. (Rou) -:-
22:30Hoang A. (Fra) - Hussey G. (Gbr) -:-
22:30Little D. (Gbr) - Bellier A. (Sui) -:-
22:30Whitehouse M. (Gbr) - Rosenkranz M. (Ger) -:-

PENCABAR LELAKI - PERSEORANGAN: Troisdorf (Jerman), tanah liat

23:35Squire H. (Ger) - Klein L. (Svk) 0:2
Set 2Klein L. (Svk) - Bergs Z. (Bel) 1:0 (6:2,5:4)

PENCABAR LELAKI - PERSEORANGAN: Vicenza (Itali), tanah liat

17:05Pellegrino A. (Ita) - Collarini A. (Arg) 2:0

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Antalya 16 (Turki), tanah liat

15:30Deschamps T. (Fra) - Ferrari G. (Ita) 0:2

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Brcko (Bosnia dan Herzegovina), tanah liat

17:00Onclin G. (Bel) - Collignon R. (Bel) 2:1

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Bucharest (Romania), tanah liat

17:00Cretu C. (Rou) - Manda C. (Rou) 0:2

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Cancun 6 (Mexico), keras

22:00Holt B. (Usa) - Knaff A. (Lux) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Heraklion 3 (Greece), keras

15:00Sekiguchi S. (Jpn) - Ivanov S. A. (Bul) 2:0

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Monastir 20 (Tunisia), keras

17:00Montsi K. (Rsa) - Brymer G. (Usa) 0:2

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Quito (Ecuador), tanah liat

00:00Ribeiro E. (Bra) - Dellien Velasco M. A. (Bol) 0:2
23:00Huertas Del Pino A. (Per) - Dellien Velasco M. A. (Bol) -:-

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M15 Ulcinj 2 (Montenegro), tanah liat

16:30Chrysochos P. (Cyp) - Serafini M. (Ita) 0:2

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M25 Jablonec Nad Nisou (Republik Czech), tanah liat

16:00Sultonov K. (Uzb) - Damm M. (Usa) 2:1

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M25 Mataro (Sepanyol), tanah liat

16:40Llamas Ruiz P. (Esp) - Martin Tiffon P. (Esp) 1:2

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M25 Monastir 7 (Tunisia), keras

16:30Li Z. (Chn) - Santillan A. (Aus) 1:2

ITF LELAKI - PERSEORANGAN: M25 Netanya (Israel), keras

20:00Seelig K. (Usa) - Cukierman D. (Isr) -:-

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W15 Antalya 16 (Turki), tanah liat

15:30Barkova T. (Rus) - Bilardo F. (Ita) 2:0

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W15 Cancun 6 (Mexico), keras

22:00Fung S. (Can) - Imamura S. (Jpn) -:-

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W15 Heraklion 3 (Greece), tanah liat

15:00Pavlou D. (Gre) - Radivojevic L. (Srb) 0:2

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W15 Krsko (Slovenia), tanah liat

20:00Novak K. (Slo) - Kladivova A. (Cze) -:-

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W15 Monastir 14 (Tunisia), keras

16:30Morita A. (Jpn) - Zhabrailova M. (Rus) 2:0

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W15 Santa Margarita de Montbui (Sepanyol), keras

17:30Parres Azcoitia O. (Esp) - Berecoechea N. (Fra) 0:2

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W25 Netanya (Israel), keras

18:30Wickmayer Y. (Bel) - Hon P. (Aus) 0:2

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W25 Tbilisi (Georgia), keras

14:00Dmitruk K. (Blr) - Brogan A. (Gbr) 0:2

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W60 Grado (Itali), tanah liat

23:05In-Albon Y. (Sui) - Errani S. (Ita) 2:0
22:30In-Albon Y. (Sui) - Cocciaretto E. (Ita) -:-

ITF WANITA - PERSEORANGAN: W60 Orlando, FL 2 (Amerika Syarikat), keras

22:00Anderson R. (Usa) - Vickery S. (Usa) -:-

ITF LELAKI - BEREGU: M15 Cancun 6 (Mexico), keras

23:00Chappell N./O'Hoisin O. - Aramburu Contreras I. J./Gomez J. S. 2:0

ITF LELAKI - BEREGU: M15 Quito (Ecuador), tanah liat

03:00Dellien Velasco M. A./Huertas Del Pino A. - Gimenez I./Zanellato N. 0:2

ITF WANITA - BEREGU: W15 Cancun 6 (Mexico), keras

23:00Fung S./Ivanova D. - Graver S./Ngounoue M. 0:2
02:55Fung S./Ivanova D. - Hinojosa Gomez J./Tsao C. Y. 2:1

ITF WANITA - BEREGU: W15 Monastir 14 (Tunisia), keras

23:00Koussenkova V./Zhabrailova M. - Wei S./Yao X. 0:2

ITF WANITA - BEREGU: W60 Grado (Itali), tanah liat

23:10Fomina A./Jakupovic D. - Chong E. W./Liang E. S. 2:0

ITF WANITA - BEREGU: W60 Orlando, FL 2 (Amerika Syarikat), keras

01:50Chang S./Kulikov A. - Chang H./Mandlik E. 2:1

LELAKI - PERSEORANGAN: Terbuka Perancis (Perancis), tanah liat

17:00La Serna J. M. (Arg) - Nicod J. (Cze) 1:2
17:05Dietrich D. (Sui) - Bueno G. (Per) 2:0
17:05Jucha W. (Fra) - van Schalkwyk C. H. (Nam) 2:0
18:15Vergara del Puerto M. A. (Par) - Gavrielides L. (Ger) 2:1
18:55Butvilas E. (Ltu) - Michelsen A. (Usa) 2:0
Set 3Zheng M. (Usa) - Lee G. C. (Kor) 1:1 (4:6,6:1,3:3)
Set 2Bailly G. A. (Bel) - Weekes J. (Can) 1:0 (6:3,5:2)
Set 1Pawelski M. (Pol) - Landaluce M. (Esp) 0:0 (4:5)
20:40Nirundorn T. (Tha) - Papamalamis T. (Fra) -:-
20:45Petr V. (Cze) - Demin Y. (Rus) -:-
20:50Prado Angelo J. C. (Bol) - Leroux J. (Fra) -:-
21:00Barton H. (Cze) - Godsick N. (Usa) -:-
21:00Poljicak M. (Cro) - Pires T. (Fra) -:-
21:20Blockx A. (Bel) - Gaubas V. (Ltu) -:-
21:55Rocha H. (Por) - Prizmic D. (Cro) -:-
21:55Rodenas P. (Esp) - Buse I. (Per) -:-
22:10Pieczkowski O. (Pol) - Lestir L. (Fra) -:-
22:30Lilov V. (Usa) - Pacheco M. R. (Mex) -:-
22:30Williams C. (Usa) - Mensik J. (Cze) -:-
22:55Midon L. (Arg) - Privara P. B. (Svk) -:-
23:40Debru G. (Fra) - Mikrut L. (Cro) -:-
23:45Wong C. (Hkg) - Feldbausch K. (Sui) -:-
23:50Inchauspe P. (Fra) - Vallejo D. (Par) -:-
00:25Kuzuhara B. (Usa) - Tokac T. (Tur) -:-

PEREMPUAN - PERSEORANGAN: Terbuka Perancis (Perancis), tanah liat

17:05Andreeva M. (Rus) - Kupres M. (Can) 2:0
17:05Daubnerova N. (Svk) - Ishii S. (Jpn) 2:0
17:05Klimovicova L. (Cze) - Moyano L. (Arg) 1:2
17:05Preston T. (Aus) - Slama M. (Usa) 2:0
17:05Salkova D. (Cze) - Costoulas S. (Bel) 2:1
17:05Vargova N. (Svk) - Quevedo K. (Usa) 2:0
Set 3Rakotomanga R. . T. S. (Fra) - Blokhina A. (Usa) 1:1 (3:6,6:3,5:6)
Set 3Struplova J. (Cze) - Lim J. (Fra) 1:1 (6:3,4:6,0:2)
Set 3Iliev S. (Fra) - Zaytseva K. (Rus) 0:1 (2:6,5:4)
Set 2Laki M. (Gre) - Bejlek S. (Cze) 0:1 (5:7,0:4)
Set 1Shnaider D. (Rus) - Ciric Bagaric L. (Cro) 0:0 (1:0)
20:25Steur J. L. S. (Ger) - Kinoshita H. (Jpn) -:-
20:40Tomajkova K. (Cze) - Hovde L. (Usa) -:-
20:45Okutoyi A. (Ken) - Van Impe A. (Bel) -:-
21:25Valentova T. (Cze) - Jimenez Kasintseva V. (And) -:-
22:10Marcinko P. (Cro) - Cross K. (Can) -:-
22:15Kuhl C. (Ger) - Fontenel C. (Sui) -:-
22:15Lopez Q. (Usa) - Peyre L. (Arg) -:-
22:20Lew Y. F. A. (Fra) - Xu A. (Can) -:-
22:50Khayrutdinova E. (Rus) - Svendsen J. C. (Den) -:-
23:25Macavei S. (Usa) - Bartunkova N. (Cze) -:-
23:40Mboko V. (Can) - Soulie A. (Fra) -:-
00:00Kempenaers-Pocz C. (Aus) - Glushkova D. (Bul) -:-
00:00Pawlak L. (Fra) - Havlickova L. (Cze) -:-

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

Flashscore.com.my menyediakan skor tenis secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.