MUAT SEMULA

Bola Sepak » Hari ini » Semua Perlawanan

EROPAH: Liga Juara-juara - PlayOff

03:00Liverpool - Real Madrid 0:1

AFRIKA SELATAN: Liga Premier - Kumpulan Penyingkiran

21:00Cape Town All Stars - Pretoria U. -:-

AFRIKA SELATAN: Piala Nedbank

00:00Mamelodi Sundowns - Marumo Gallants 2:1mt

ALGERIA: Ligue 1

23:45MC Alger - JS Kabylie 0:2
23:45Tlemcen - ASO Chlef -:-

ALGERIA: Liga B21

23:45ES Setif B21 - Saoura B21 2:1
23:45Tlemcen B21 - ASO Chlef B21 3:2

AMERIKA SYARIKAT: MLS

06:00Los Angeles FC - San Jose 3:2
07:00Atlanta Utd - Columbus 1:2
07:00New York - DC United 4:1
07:00Toronto - Chicago 3:2
07:30CF Montreal - Cincinnati 4:3
07:30New England - Philadelphia Union 1:1
07:30Orlando City - Dallas 1:3
08:00Inter Miami - Portland 2:1
08:00Minnesota - New York City 0:1
09:00Colorado - Nashville SC 1:3
09:00Kansas City - Vancouver 0:1
09:30Real Salt Lake - Houston 3:0

AMERIKA SYARIKAT: Kejuaraan USL

02:00Louisville City - FC Tulsa 4:1
04:00Indy Eleven - New Mexico 1:2
07:00Hartford Athletic - Phoenix Rising 1:2
07:00Loudoun - Charleston 1:1
07:00Miami FC - Pittsburgh 2:2
08:30Rio Grande - San Antonio 2:3
10:00Monterey Bay - Colorado Springs 4:2
10:00Oakland Roots - Sacramento Republic 1:1
10:30LA Galaxy 2 - San Diego Loyal 2:2

AMERIKA SYARIKAT: Liga Satu USL

07:00North Carolina - Richmond Kickers 2:1
07:30Chattanooga Red Wolves - Greenville 0:1
07:30Tormenta - Tucson 0:1
08:00Union Omaha - Northern Colorado 0:0
10:30Central Valley Fuego - Forward Madison 1:1

AMERIKA SYARIKAT: Liga Dua USL

02:00Toledo Villa - Fort Wayne 1:3
02:00Vermont Green - Black Rock 4:1
03:00Morris Elite - Euro New York 2:1
03:00St. Louis - Chicago City 1:1
05:00Dayton - Cleveland Force -:-
07:00Charlotte Eagles - North Carolina FC B23 3:1
07:00Commonwealth Cardinals - Lionsbridge 1:4
07:00FC Florida B23 - Caledonia 0:1
07:00Flint City - Kalamazoo FC 1:1
07:00Florida Elite - Tampa Bay B23 3:0
07:00Motown - Hudson Valley 2:1
07:00Oakland County - Ann Arbor 0:5
07:00South Bend Lions - Kings Hammer 2:1
07:00The Villages - Weston 2:0
07:00Virginia Beach - Patuxent 2:1
07:00Wake FC - Tobacco Road 4:0
07:00West Virginia - North Carolina Fusion B23 0:1
07:30Bantams - Peachtree City MOBA 1:2
07:30Northern Virginia - Christos 1:3
07:30One Knoxville - Dalton 4:1
07:30Southern Soccer Academy - East Atlanta 2:1
08:00AHFC Royals - Houston FC 1:2
08:00Corpus Christi FC - Round Rock 2:4
08:00Houston Sur - Brazos Valley Cavalry 0:3
08:00Louisiana - Little Rock Rangers 4:1
08:00Manitoba - Thunder Bay Chill 0:2
08:00Salt City - Park City 2:4
08:00Springfield - Kaw Valley 1:1
08:30Tennessee - Tri-Cities 2:3
09:00New Mexico B23 - Flatirons Rush 2:3

AMERIKA SYARIKAT: NISA

07:30Chattanooga - Bay Cities 4:2
10:00California Utd. - Flower City 1:0

AMERIKA SYARIKAT: NWSL Wanita

08:00Chicago W - Portland Thorns W 2:2

ANDORRA: Piala Andorra

23:00Atletic Escaldes - Extremenya -:-

ANGOLA: Girabola

22:00CD Lunda Sul - Sporting de Cabinda -:-
22:00Caala - Academica -:-
22:00Cuando Cubango - Sporting de Benguela -:-
22:00Huila - Wiliete -:-

ARAB SAUDI: Liga Profesional Saudi

00:20Al-Faisaly - Al-Ettifaq 1:1
00:20Al-Nasr - Al Ahli SC 1:1
00:15Dhamk - Al-Fateh -:-
00:20Al Feiha - Al-Taawon -:-

ARAB SAUDI: Divisi 1

02:00Al Ain - Al Qadisiya 1:0
02:00Al Draih - Al Wehda 0:3
02:00Al Jeel - Al Nahdha 2:1
02:00Al Kholood - Al-Kawkab 0:0
02:00Al Oruba - Bisha 4:1
02:00Al-Sahel - Al Jabalain 1:0
02:00Al-Shoalah - Hajer 1:0
02:00Jeddah - Al Adalh 0:0
02:00Najran - Al Khaleej 0:0
02:00Ohod - Al Akhdoud 1:0

ARGENTINA: Primera Nacional

02:10Instituto - Chacarita Juniors 2:0
02:10Nueva Chicago - Chaco For Ever 1:0
02:30Flandria - Villa Dalmine 3:1
02:30Sacachispas - Guillermo Brown 0:0
05:00Tristan Suarez - Def. de Belgrano 0:2
06:10Quilmes - Atletico Atlanta 1:3

ARGENTINA: Torneo Federal

00:30Douglas Haig - Racing Cordoba -:-

ARGENTINA: Primera B - Apertura

00:05Deportivo Armenio - Comunicaciones 0:2
00:05Fenix - Ituzaingo 2:1
02:30Defensores Unidos - Acassuso 4:1
02:30Dock Sud - Canuelas 2:2
02:30San Miguel - Los Andes 1:1
02:30Talleres Remedios Escalada - Colegiales 0:1
02:30UAI Urquiza - Justo Jose de Urquiza 1:2
02:30Villa San Carlos - Argentino de Quilmes 1:2

ARGENTINA: Primera C - Apertura

06:00Real Pilar - Atlas 1:1

ARGENTINA: Primera D - Apertura

02:30Argentino de Rosario - Juventud Unida S. M. 1:2
02:30Yupanqui - Deportivo Paraguayo 2:1

ARGENTINA: Primera A Wanita

00:00CA Estudiantes W - Rosario Central W 4:2
02:00River Plate W - San Lorenzo W 0:0
04:00TertundaBoca Juniors W - Ferro W -:-
04:00TertundaDefensores de Belgrano W - Excursionistas W -:-
04:00TertundaDeportivo Espanol W - CA Estudiantes W -:-
04:00TertundaEl Porvenir W - Independiente W -:-
04:00TertundaEstudiantes W - Platense W -:-
04:00TertundaRacing Club W - Huracan W -:-
04:00TertundaRosario Central W - Lanus W -:-
04:00TertundaSan Lorenzo W - Gimnasia L.P. W -:-
04:00TertundaSocial Atletico Television W - River Plate W -:-
04:00TertundaUAI Urquiza W - Comunicaciones W -:-
22:00Comunicaciones W - Defensores de Belgrano W -:-

ARMENIA: Liga Premier

23:00Ararat Yerevan - Ararat-Armenia 0:1

ARUBA: Division di Honor - Peringkat Pemenang

06:30Britannia - Racing Club Aruba 1:4
08:30La Fama - Dakota 0:5

AUSTRALIA: NPL ACT

13:00Canberra Croatia - Canberra Olympic 2:1
13:00Gungahlin - Tigers FC 5:1

AUSTRALIA: NPL Utara NSW

12:00Valentine P. - Edgeworth E. 1:0
14:30Broadmeadow - Lake Macquarie 5:0

AUSTRALIA: NPL NSW

13:00Sydney Utd - Sutherland Sharks 1:0
14:00Rockdale Ilinden - Sydney Olympic 1:3

AUSTRALIA: NPL Queensland

14:00Brisbane B21 - Gold Coast 1:2

AUSTRIA: Bundesliga - Liga Konferensi - PlayOff

23:00Rapid Vienna - Tirol -:-

AUSTRIA: Regionalliga Tengah

23:00Ried (Am) - Allerheiligen 0:2
23:00Stadl Paura - Wels 0:1
01:00Vocklamarkt - Deutschlandsberger 1:1

AUSTRIA: Regionalliga Barat - Tyrol - Kumpulan Penempatan

23:00Kufstein - SC Imst 1:7

AUSTRIA: Regionalliga Barat - Tyrol - Kumpulan Penyingkiran

00:00Tirol (Am) - Fugen 3:0

AUSTRIA: Regionalliga Barat - Salzburg - Kumpulan Penyingkiran

22:00Kuchl - Seekirchen -:-

AUSTRIA: Regionalliga Barat - Vorarlberg - Kumpulan Penyingkiran

23:00Rothis - Rotenberg 1:1
00:00Lauterach - Egg 5:0
16:30Dornbirner SV - A. Lustenau (Am) 3:1

AUSTRIA: Regionalliga Barat - Kumpulan Promosi

00:00Hohenems - A. Salzburg 1:2

AUSTRIA: Bundesliga Wanita

41'Bergheim W - Austria Vienna W 0:1
41'Sturm Graz W - Sudburgenland W 3:1

BELANDA: Eredivisie - Kumpulan Penyingkiran

00:00Den Haag - Excelsior -:-

BELANDA: Eredivisie - Liga Konferensi - PlayOff

11'AZ Alkmaar - Vitesse 1:0

BELANDA: Derde Divisie

41'ADO 20 Heemskerk - Watergraafsmeer 1:2
41'Blauw Geel - Dongen 0:0
20:00EVV - HVV Hollandia -:-
41'GVV Unitas - DEM 0:0
41'Gemert - Oostzaan 1:1
41'HV & CV Quick - USV Hercules 0:0
41'Oss - Hsc 21 0:0
41'UNA - Hoogland 0:1
41'Westlandia - Groene Ster 0:0

BELANDA: Piala Eredivisie Wanita

18:15Twente W - Den Haag W 2:0
11'Ajax W - PSV W 0:0

BELARUS: Liga Vysshaya

00:00Shakhtyor Soligorsk - Vitebsk 2:0
21:00Energetik-BGU - Slavia Mozyr -:-
23:00Neman - Belshina -:-

BELARUS: Liga Simpanan Vysshaya

17:00Zhodino 2 - Din. Minsk 2 0:1
18:00Brest 2 - BATE 2 0:1
41'Shakhter Soligorsk 2 - Vitebsk 2 0:1

BELARUS: Liga Vysshaya Wanita

85'Dynamo Brest W - Vitebsk W 0:4
21:00Bobruichanka W - Dnyapro W -:-
23:00Din. Minsk W - Zorka-BDU W -:-

BELGIUM: Divisi Nasional 1 - Penyingkiran - PlayOff

21:00Lyra-Lierse Berlaar - Aalst 0:5

BENIN: Ligue 1 - Kumpulan Kejohanan

23:00Ayema - AS Cotonou 2:2
23:00Dynamo Abomey - Pantheres 5:1
23:00Espoir - Cavaliers 2:0
23:00ASVO - Coton FC -:-
23:00Adjidja - Djeffa -:-
23:00Buffles du Borgou - Dadje -:-
23:00FC Loto - Bembereke -:-
23:00JS Pobe - Eternel -:-

BENIN: Ligue 1 - Kumpulan Penyingkiran

23:00JAC - Avrankou Omnisport -:-
23:00Real Sport - Energie Sports -:-
23:00Requins - AS Sobemap -:-
23:00Soleil - Baboni -:-
23:00Takunnin - Damissa -:-
23:00ASOS - Police -:-
23:00ASPAC - Upi Onm -:-
23:00Dynamique Djougou - Dynamo Parakou -:-
23:00Hodio - Tonnerre -:-
23:00Sitatunga - Dragons -:-

BOLIVIA: Divisi Profesional - Apertura - PlayOff

03:00Nacional Potosi - Blooming 3:1

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Premier

23:00Prijedor - Zrinjski 0:2
23:00Leotar - Tuzla City -:-
23:00Posusje - Borac Banja Luka -:-
23:00Sloboda - Zeljeznicar -:-

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - FBiH

23:30Bratstvo Gracanica - Gradacac 3:2
23:30GOSK Gabela - Banovici 4:3
23:30Gorazde - Kakanj 1:2
23:30Gradina Srebrenik - Hajduk Orasje 3:2
23:30Hadzici - Tomislav 1:0
23:30Mladost DK - Igman K. 1:2
23:30TOSK Tesanj - Jedinstvo Bihac 1:1
23:30Travnik - Vis Simm-Bau 1:3

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - RS

23:00Kozarska Dubica - Kozara 2:1
23:00Ljubic Prnjavor - Novi Grad 1:0
23:00Modrica - Slavija 2:1
23:00Podrinje J. - Tekstilac 4:1
23:00Sloga Doboj - Omarska 5:0
23:00Sutjeska Foca - Zvijezda 09 4:3
23:00Zeljeznicar Banja Luka - Krupa 0:1
23:00Zvornik - Buducnost Pilica 7:2

BRAZIL: Serie A

03:30Goias - Bragantino 1:1
06:00Sao Paulo - Ceara 2:2
07:30Fortaleza - Juventude 1:1

BRAZIL: Serie B

03:30CSA - Novorizontino 2:1
06:00Sampaio Correa - Guarani 2:1

BRAZIL: Serie C - Peringkat Pertama

02:00Figueirense - Ferroviario 1:0
04:00Campinense - Vitoria 0:1
05:00Confianca - Aparecidense 1:1
06:00ABC - GE Brasil 3:0
22:00Volta Redonda - Botafogo PB -:-

BRAZIL: Serie D

02:00Aimore - Gremio Juventus 2:0
02:00Parana - Santo Andre 1:0
02:00Portuguesa RJ - Cianorte 0:0
02:00Tuna Luso - Moto Clube 0:2
02:30Brasiliense - Costa Rica 0:2
02:30SE Juventude - Julho Esporte 0:0
03:00Caldense - Ferroviaria 1:2
03:00Fluminense-PI - Pacajus 1:2
03:00Internacional de Limeira - URT 1:0
03:00Marcilio Dias - Sao Luiz 1:1
03:00Oeste - Perolas Negras 0:1
03:00Real Noroeste - Bahia De Feira 1:1
03:00Sao Bernardo - Nova Iguacu 1:0
03:30Porto Velho - Rio Branco 0:1
04:00Icasa - America RN 1:1
05:00Juazeirense - ASA 0:0
05:00Nautico FC - Trem 3:5
05:30Tocantinopolis - Castanhal 4:1
06:00CSE - Alagoinhas 2:1
23:00Operario VG - Gremio Anapolis -:-

BRAZIL: Campeonato Amapaense

04:00Macapa - Oratorio 1:1

BRAZIL: Campeonato Gaucho 2

02:00Avenida - Sao Gabriel 1:0
02:00EC Cruzeiro - Esportivo 0:0
02:00GE Gloria - Tupi RS 1:0
05:00Lajeadense - Santa Cruz RS 4:1

BRAZIL: Campeonato Mineiro 2

02:00Betim - Varginha 0:3
02:00Coimbra - Democrata SL 0:2
02:30Luziense - Uberaba 2:1
02:30Tupi-MG - Nacional de Muriae 1:1
03:00Ipatinga - Boa 1:1
21:00Tupynambas - Aymores -:-

BRAZIL: Brasileiro Wanita

01:00Corinthians W - Avai Kindermann W 4:0
02:00Bragantino W - Esmac W 1:1
02:00Internacional W - Real Brasilia W 2:1
22:00Flamengo RJ W - Gremio W -:-

BULGARIA: Parva Liga - Liga Konferensi - PlayOff

23:30Botev Plovdiv - Beroe 2:1

BULGARIA: Liga Ketiga - Tenggara

23:00Atletik Kuklen - Rodopa Smolyan 0:4
23:00Dimitrovgrad - Karnobat 2:2
23:00Lok. Plovdiv II - Chernomorets 1919 2:2
23:00Yambol 1915 - Borislav Parvomay 0:3

BULGARIA: Liga Ketiga - Barat Daya

23:00Bansko - Hebar 2 2:1
23:00Botev Ihtiman - Vladaya 4:1
23:00Gotse Delchev - Bistritsa 1:3
23:00Kostinbrod - Oborishte 0:2
23:00Kyustendil - Belasitsa 2:0
23:00Nadezhda Dobroslavci - Chepintsi 9:1
23:00Rilski Sportist - Chavdar Etropole 1:2
23:00Septemvri Sofia 2 - Razlog 3:1
23:00Slivnishki Geroy - Pirin Blagoevgrad 2 1:1

BULGARIA: Liga Ketiga - Timur Laut

23:00Chernolomets - Riltzi -:-

BULGARIA: Liga Ketiga - Barat Laut

23:00Bdin Vidin - Lokomotiv Dryanovo 6:0
23:00Botev Vratsa II - Juventus Malchika 1:0
23:00Mezdra - Drenovets 2:0
23:00OFK Levski - Etar II 3:2
23:00Peshtera Galata - Akademik Svishtov 0:3
23:00Spartak Pleven - Sevlievo 2:0
23:00Vihar Slavyanovo - Partizan Cerven Brjag 1:0
23:00Yantra Polski Trambesh - Pavlikeni 3:1

CAMEROON: Elit Dua

21:00FC Rangers of Bafut - AS Fap -:-
23:00Leopard de Douala - Aigle Royal -:-

CHILE: Divisi Primera

03:00La Serena - A. Italiano 3:2
05:30Cobresal - U. De Chile 1:0
08:00Huachipato - Palestino 2:1

CHILE: Primera B

00:30D. Puerto Montt - Barnechea 1:1
00:30S. Morning - Cobreloa 0:1
00:30Deportes Iquique - Melipilla -:-
00:30Deportes Temuco - Copiapo -:-

CHILE: Divisi Segunda

03:00San Antonio Unido - Rodelindo 1:1

CROATIA: 2. HNL

23:30Cibalia - Croatia Zmijavci 1:0
23:30Dubrava - Varazdin 2:3
23:30Dugopolje - Rudes 3:2
23:30Kustosija - D. Zagreb 2 3:2
23:30Orijent - Opatija 3:0
23:30Osijek 2 - Bijelo Brdo 1:1
23:30Zapresic - Solin 0:1

CROATIA: 3. HNL Tengah

23:30Bistra - Mladost Petrinja 3:1
23:30HASK - Lukavec 3:0
23:30Karlovac - Tresnjevka 5:0
23:30Kurilovec - Vrbovec 3:1
23:30Ravnice - Ponikve 1:2
23:30Segesta - Dugo Selo 1:6
23:30Trnje - Lucko 4:4
23:30Vrapce - Maksimir 2:2
23:30Zagorec K. - Gaj Mace 4:1

CROATIA: 3. HNL Selatan

23:30GOSK Dubrovnik - HV Posedarje 1:2
23:30HNK Zadar - NK Junak Sinj 4:0
23:30Hrvace - Vodice 2:0
23:30Jadran LP - Neretvanac 5:0
23:30Neretva - Kamen Podbablje 1:0
23:30OSK Otok - Zmaj Makarska 2:1
23:30Primorac Biograd - RNK Split 1:1
23:30Uskok Klis - Urania Baska Voda 3:4
23:30Zagora - Sloga Mravince 3:3

CROATIA: 3. HNL Timur

00:00Bedem Ivankovo - Belisce 1:1
00:00Granicar Zupanja - Darda 6:2
00:00NASK Nasice - Gornja Vrba 4:0
00:00Slavonac Bukovlje - Marsonia 1:2
00:00Sloga NG - Oriolik 3:1
00:00Vuteks Sloga - Croatia Dakovo 2:2
00:00Zrinski Jurjevac - Vukovar 1991 1:3

CROATIA: 3. HNL Barat

23:30Cres - Naprijed Hreljin 7:1
23:30Crikvenica - Buje 2:0
23:30Grobnican - Rudar Labin 2:1
23:30NK Pomorac - Krk 3:2
23:30Nehaj Senj - Jadran Porec 1:1
23:30Novigrad - Vinodol 3:4
23:30Uljanik Pula - Pazinka 4:0

CROATIA: Liga Pertama Wanita - Kumpulan Kejohanan

18:00Dinamo Maksimir W - Rijeka W -:-
00:00Osijek W - ZNK Split W -:-

CROATIA: Liga Pertama Wanita - Kumpulan Penyingkiran

23:00Zadar W - Neretva W -:-
23:30Agram Zagreb W - Medimurje Cakovec W -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

07:00CSD Barber - Victory Boys -:-
09:15Scherpenheuvel - Centro Dominguito 1:1

DENMARK: Liga Super - Liga Konferensi - PlayOff

00:30Aalborg - Viborg -:-

DENMARK: Divisi 1 - Kumpulan Promosi

54'Helsingor - Nykobing 1:2
54'Horsens - Hvidovre IF 1:1
52'Lyngby - Fredericia 1:0

DENMARK: Divisi Kedua - Kumpulan Penyingkiran

82'Aarhus Fremad - Skive 1:1
Separuh masaFA 2000 - Middelfart 1:0
41'Brabrand - Kolding 0:1

DENMARK: Divisi Kedua - Kumpulan Promosi

85'Naestved - Hellerup 2:1
21:00B.93 - Thisted FC -:-
21:00Hillerod - AB Copenhagen -:-

DENMARK: Divisi ke-3 - Kumpulan Kejohanan

56'VSK Aarhus - Naesby 3:2
20:00BK Frem - Lyseng -:-
20:00Roskilde - Dalum IF -:-

DENMARK: Divisi ke-3 - Kumpulan Penyingkiran

19:00Karlslunde - Herlev -:-
19:00Vanlose - Young Boys FD -:-
54'Roskilde KFUM's - Slagelse 1:3

DENMARK: Elitedivisionen Wanita - Kumpulan Kejohanan

52'Koge W - Thisted FC W 2:2

DUNIA: Persahabatan Antarabangsa

23:00Emiriah Arab Bersatu B23 - Vietnam B23 3:0
00:00India - Jordan 0:2
08:08Mexico - Nigeria 2:1
23:40Emiriah Arab Bersatu - Gambia -:-

DUNIA: Kejohanan Toulon

41'Argentina B20 - Arab Saudi B20 0:0
23:30Perancis B20 - Panama B23 -:-

ECUADOR: Liga Pro - Peringkat Pertama

02:00Mushuc Runa - Dep. Cuenca 1:0
04:30Orense - Guayaquil City 0:1
07:00Tecnico U. - Emelec 1:1

ENGLAND: Liga Championship - PlayOff

23:30Huddersfield - Nottingham -:-

ENGLAND: Liga Dua - PlayOff

23:00Mansfield - Port Vale 0:3

ENGLAND: Liga Nasional - PlayOff

52'Solihull Moors - Chesterfield 2:1

EROPAH: Euro B17 - PlayOff

22:30Perancis B17 - Portugal B17 -:-

ESTONIA: Meistriliiga

00:30Tallinna Kalev - Legion 2:2
52'Kalju - Paide 1:0
22:15Levadia - Flora -:-
00:30Kuressaare - Tammeka -:-

ESTONIA: Meistriliiga Wanita

17:00Polva Lootos W - Tammeka Tartu W 0:2

FINLAND: Veikkausliiga

21:00HIFK - Honka -:-
21:00KuPS - HJK -:-
23:30Mariehamn - VPS -:-

FINLAND: Ykkonen

23:30Jaro - TPS -:-
23:30PIF Pargas - JaPS -:-
23:30PK-35 - Mikkeli -:-
23:30SJK Akatemia - Gnistan -:-

FINLAND: Kakkonen Kumpulan A

21:00Atlantis - Futura -:-
22:00JIPPO - LaPa -:-
23:30NJS - KuPS Akatemia -:-
23:30PeKa - Lahden Reipas -:-

FINLAND: Kakkonen Kumpulan B

23:30EPS - Honka Akatemia -:-
23:30HJS - Ilves-Kissat -:-
23:30Ilves 2 - Jazz Pori -:-
23:30SalPa - VJS -:-

FINLAND: Kakkonen Kumpulan C

86'JBK - OLS Oulu 1:2
22:30Kajaani - JJK Jyvaskyla -:-
23:30Narpes Kraft - OTP -:-
23:30Rovaniemi - Hercules -:-

GABON: Championnat D1

22:30Missile - Mberi Sportif -:-

GAMBIA: Liga GFA

03:00Falcons - Fortune 1:1
05:00Team Rhino - Real Banjul 2:1
00:00Steve Biko - WAA Banjul -:-

GHANA: Liga Premier

23:00Aduana S - Dreams -:-
23:00Ashanti - Accra Lions -:-
23:00Berekum Chelsea - Elmina Sharks -:-
23:00King Faisal - Great Olympics -:-
23:00Legon Cities - Bibiani Gold Stars -:-
23:00Medeama - Asante Kotoko -:-
23:00Real Tamale - Eleven Wonders -:-
23:00WAFA - Bechem United -:-

HUNGARY: NB III - Timur

23:00BKV Elore - Senyo Carnifex -:-
23:00Debrecen II - Tiszaujvaros -:-
23:00Debreceni EAC - SBTC -:-
23:00Eger SE - Ujpest II -:-
23:00Hajduszoboszloi SE - Tiszafuredi -:-
23:00Hidasnemeti VSC - Fuzesgyarmati SK -:-
23:00Jaszberenyi - DVTK II -:-
23:00Kazincbarcikai - Bekescsaba 1912 II -:-
23:00Kisvarda II - Tallya -:-
23:00Putnok - Torokszentmiklos -:-

HUNGARY: NB III - Tengah

23:00Balassagyarmat - Makoi -:-
23:00Cegledi - Szekszardi UFC -:-
23:00Dunaujvaros PASE - Rakosmenti KSK -:-
23:00ESMTK Budapest - Paks II -:-
23:00FC Dabas - MTK Budapest II -:-
23:00Ferencvaros II - Dabas-Gyon -:-
23:00Gerjeni - Vac -:-
23:00Honved II - Ivancsa -:-
23:00Kozarmisleny SE - Monori -:-
23:00Mohacsi - Hodmezovasarhely FC -:-

HUNGARY: NB III - Barat

23:00Andrashida - Mosonmagyarovari TE -:-
23:00BVSC-Zuglo - Zalaegerszegi II -:-
23:00Balatonfuredi - Gyirmot II -:-
23:00Erdi - Veszprem -:-
23:00Kaposvar - Gardony Varosi -:-
23:00MOL Fehervar II - Bicskei -:-
23:00Nagykanizsa - Puskas Academy II -:-
23:00Papai Perutz - Gyor II -:-
23:00SC Sopron - Komaromi VSE -:-
23:00Tatabanya - Kelen -:-

HUNGARY: NB I Wanita - Penyingkiran - PlayOff

23:00Soroksar W - Kelen W 2:0
23:30Astra Hungary W - Debrecen W -:-

HUNGARY: NB I Wanita - PlayOff

23:00MTK Hungaria W - Haladas W 1:0

ICELAND: Besta-deild karla

00:00Fram - Valur -:-
00:30Vikingur Reykjavik - KA Akureyri -:-

ICELAND: Divisi 2

00:00Fjallabyggd - Throttur 1:1
00:00Volsungur - Haukar -:-

ICELAND: Piala Iceland Wanita

00:30Selfoss W - Afturelding W 3:1
01:00Tindastoll W - Valur W 1:4
22:30Fjardab/Hottur/Leiknir W - Breidablik W -:-
23:00Keflavik W - IBV Vestmannaeyjar W -:-

IRAN: Liga Pro Teluk Parsi

23:30TertundaEsteghlal F.C. - Naft M.I.S -:-
23:30Foolad - Sepahan -:-
23:30TertundaGol Gohar - Zob Ahan -:-
23:30Havadar SC - Gol Gohar -:-
23:30TertundaMoghavemat - Persepolis -:-
23:30TertundaNassaji Mazandaran - Tractor -:-
23:30TertundaPadideh Khorasan - Foolad -:-
23:30TertundaPaykan - Mes Rafsanjan -:-
23:30Persepolis - Padideh Khorasan -:-
23:30TertundaSanat Naft - Havadar SC -:-
23:30TertundaSepahan - Aluminium Arak -:-

IRAQ: Liga Super

23:30Arbil - Al Sinaah 2:1
23:30Naft Missan - Al Diwaniya 1:1
02:00Al Talaba - Samarra 3:1
21:00Al Kahrabaa - Al-Qassim -:-
21:00Newroz - Al Najaf -:-
21:00Zakho - Al Wasat -:-
23:30Naft Al-Basra - Al Quwa Al Jawiya -:-

IRELAND: Liga Nasional Wanita

23:00Dublin Waves W - Galway WFC W 0:1
00:00Treaty Utd W - Sligo W 0:0
01:00Bohemians WFC W - Peamount W 2:1
01:30Wexford W - Athlone WFC W 2:1

ITALI: Serie D - Kumpulan A - PlayOff

22:00Sanremese - Citta di Varese -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan B - PlayOff

22:00Legnano - USD Casatese -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan C - PlayOff

22:00Union Clodiense - Adriese -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan D - PlayOff

00:00Ravenna - Lentigione -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan D - PlayOut

22:00G.S. Bagnolese - Sasso Marconi -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan E - PlayOff

23:30Poggibonsi - Follonica Gavorrano 4:2

ITALI: Serie D - Kumpulan F - PlayOff

22:00Trastevere Calcio - Sambenedettese -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan F - PlayOut

22:00Fano - Castelfidardo -:-
22:00Vastogirardi - Castelnuovo Vomano -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan H - PlayOff

22:00Francavilla - Bitonto -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan H - PlayOut

22:00A.C.D. Nardo - San Giorgio -:-
22:00Lavello - Rotonda -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan I - PlayOff

22:00Cavese - AS Acireale -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan I - PlayOut

22:00Castrovillari - Rende Calcio -:-

ITALI: Serie D - Peringkat pemenang

22:00Novara - SG City Nova -:-
23:00Calcio Giugliano - Audace Cerignola -:-
23:00San Donato - Rimini -:-

ITALI: Primavera 1 - PlayOff

23:00Inter B19 - Cagliari B19 3:3mt

ITALI: Primavera 2 - Promosi - PlayOff

21:00Parma B19 - Frosinone B19 -:-

IVORY COAST: Ligue 1

23:30Racing d'Abidjan - Academie de FAD -:-

JEPUN: Liga J1

12:05Kobe - Sapporo 4:1
13:00Kyoto - Kawasaki Frontale 1:0
14:00FC Tokyo - Kashima 3:1
14:00Shonan - C-Osaka 0:2
15:00Iwata - Yokohama M. 0:2
15:00Kashiwa - Shimizu 3:1
16:00Sagan Tosu - G-Osaka 2:1

JEPUN: Liga J2

13:00Albirex Niigata - Montedio Yamagata 3:0
13:00Machida - Blaublitz 2:0
13:00V-Varen Nagasaki - Okayama 0:0
13:00Vegalta Sendai - Tochigi 2:1
13:00Yokohama - Renofa Yamaguchi 1:0
14:00Chiba - Mito 2:1
17:00Kusatsu - Oita 0:1
17:30Ryukyu - Tokushima 3:3
18:00Kanazawa - Grulla Morioka 2:1

JEPUN: Liga J3

11:00Yamaga - Imabari 2:1
12:00Fukushima Utd - Tegevajaro Miyazaki 0:0
12:00Iwaki - Gainare Tottori 2:0
12:00Sagamihara - Toyama 0:1
13:00Fujieda MYFC - Azul Claro Numazu 3:1
13:00Kamatamare - Kagoshima Utd 0:4
13:00Nagano - Gifu 2:2
14:00Ehime - Vanraure 3:1

JEPUN: Liga Nadeshiko Wanita

12:00Gunma W - Ehime W 2:1
13:00Setagaya Sfida FC W - Kunoichi W 1:3

JERMAN: Regionalliga Utara - Kumpulan Penyingkiran

41'BSV Rehden - Eintracht Norderstedt 0:2
41'Hannoverscher SC - Heider SV 0:0
41'Luneburger Hansa - Phonix Lubeck 0:1
41'Oberneuland - Drochtersen / Assel 0:0

JERMAN: Oberliga NOFV-Nord

20:00Brandenburger - Seelow -:-
20:00TertundaCFC Hertha - Greifswald -:-
20:00CFC Hertha - Zehlendorf -:-
20:00Greifswald - Ludwigsfelder -:-
20:00Hansa Rostock II - MSV Neuruppin -:-
20:00TertundaLudwigsfelder - Stendal -:-
20:00TertundaMahlsdorf - Pampow -:-
20:00TertundaRSV Eintracht - Blau Weiss Berlin -:-
20:00Rostocker FC - Stern -:-
20:00TertundaSchwerin - TSG Neustrelitz -:-
20:00Schwerin - Staaken -:-
20:00TertundaSeelow - Hansa Rostock II -:-
20:00Stendal - Pampow -:-
20:00TertundaStern - MSV Neuruppin -:-
20:00TSG Neustrelitz - RSV Eintracht -:-
20:00TertundaTorgelower Greif - Brandenburger -:-
20:00TertundaZehlendorf - Rostocker FC -:-

JERMAN: Oberliga NOFV- Süd

20:00An der Fahner Hohe - Grimma -:-
20:00TertundaBautzen - Halle -:-
20:00TertundaBischofswerdaer - Oberlausitz -:-
20:00TertundaBlau-Weiss Zorbau - Arnstadt -:-
20:00TertundaEinheit Rudolstadt - An der Fahner Hohe -:-
20:00Einheit Wernigerode - Bautzen -:-
20:00TertundaErfurt - Jena II -:-
20:00TertundaGrimma - Einheit Wernigerode -:-
20:00Halle - Martinroda -:-
20:00Krieschow - Arnstadt -:-
20:00TertundaPlauen - Krieschow -:-
20:00TertundaSandersdorf - Inter Leipzig -:-
22:00Oberlausitz - Erfurt -:-

JERMAN: Oberliga Schleswig-Holstein - Kumpulan Penyingkiran

20:00TertundaEutin - Frisia Risum-Lindholm -:-

JERMAN: Oberliga Westfalen - Kumpulan Penyingkiran

21:00Finnentrop/Bamenohl - RSV Meinerzhagen -:-
21:00Preussen Munster 2 - Holzwickeder SC -:-
21:00Sprockhovel - Clarholz -:-
21:00Vreden - TuS Haltern -:-
21:15Westfalia Herne - Hammer SpVgg. -:-

JERMAN: Oberliga Westfalen - Kumpulan Promosi

21:00Eintracht Rheine - Westfalia Rhynern -:-
21:00Erndtebruck - Wattenscheid -:-
21:00FC Gutersloh - ASC 09 Dortmund -:-
21:00Schermbeck 2020 - Kaan-Marienborn -:-
21:00Siegen - Paderborn II -:-

JERMAN: Oberliga Hessen - Kumpulan Penyingkiran

21:00Bad Vilbel - Hunfelder -:-
21:00SV Steinbach - Viktoria Griesheim -:-
21:00Zeilsheim - Flieden -:-

JERMAN: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Kumpulan Penyingkiran

21:00Elversberg II - Hassia Bingen -:-
22:00Speyer - Kaiserslautern II -:-

JERMAN: Oberliga Mittelrhein

21:00Alfter - Eilendorf -:-
21:00Breinig - Wesseling-Urfeld -:-
21:00Duren - Friesdorf -:-
21:00Glesch-Paffendorf - Siegburger -:-
21:00Hennef - Frechen -:-
21:00Hurth - VfL Vichttal -:-
21:30Deutz - Bergisch Gladbach -:-
21:30Fortuna Koln II - Freialdenhoven -:-
21:30Pesch - FC Viktoria 08 -:-

JERMAN: Oberliga Niederrhein - Peringkat Pemenang

00:00SW Essen - SSVg Velbert 1:0
21:00Kleve - Germania Ratingen -:-
21:30Bocholt - Meerbusch -:-
21:30Hilden - Baumberg -:-

JERMAN: Oberliga Niederrhein - Peringkat Pengalah

21:00Cronenberger - 1.FC Monchengladbach -:-
21:00Dusseldorf-West - Niederwenigern -:-
21:00Kray - SC Velbert -:-
21:00Union Nettetal - Jahn Hiesfeld -:-
21:30SpVgg Sterkrade-Nord - Duisburg -:-
21:30TuRU Dusseldorf - DJK Teutonia St.Tonis -:-

JERMAN: PlayOff Oberliga

21:00Emden - Bremer -:-
21:00Wandsbeker Concordia - Todesfelde -:-

JERMAN: PlayOff Junioren Bundesliga

83'Hertha B19 - Dortmund B19 1:2

KANADA: Liga Premier Kanada

07:00Pacific FC - Valour 2:2

KENYA: Liga Premier

41'Kakamega Homeboyz - Leopards 0:1
41'Nairobi City - Gor Mahia 1:0
20:00Nzoia Sugar - KCB -:-
41'Talanta FC - Kariobangi Sharks 0:0
41'Wazito - Bidco United 0:0

KOREA SELATAN: Liga K 1

15:30Incheon - Seongnam 1:0
18:00Daegu - Pohang 2:2
18:00Gangwon - Suwon 1:1

KOREA SELATAN: Liga K 2

15:00Ansan Greeners - Gimpo FC 1:1
17:30Asan - Jeonnam 1:0

KOREA SELATAN: K3 League

14:00Dangjin Citizen - Cheonan City 1:1
16:00Hwaseong - Gyeongju KHNP 2:2
16:00Ulsan Citizen - Busan Kyotong 0:2

LAOS: Liga Lao

16:00Champasak United - Master 7 1:1
17:00Young Elephant - Ezra 2:0
81'Luangprabang United - Viengchanh 0:0

LATVIA: Optibet Virsliga

23:30Metta/LU - Super Nova 1:1
21:00Spartaks - Tukums 2000 -:-

LATVIA: 1. Liga

23:00Jelgava - FK Smiltene 1:0
81'Valmiera 2 - Salaspils FK 9:0
21:00Grobina - Alberts -:-
23:00Saldus SS/Leevon - Dinamo Riga -:-

LITHUANIA: A Lyga

22:30Jonava - Riteriai -:-

LITHUANIA: I Lyga

00:00Banga 2 - Nevezis Kedainiai 0:2
41'FK Panevezys 2 - Siauliai 2 0:1

MAGHRIBI: Botola 2

00:00Chabab Atlas Khenifra - Kawkab Marrakech 4:1
00:00Chabab Benguerir - Wydad Fes 0:0
00:00Dcheira - TAS Casablanca 0:0
00:00Renaissance Zemamra - USM Oujda 2:2
00:00Jeunesse Massira - Ittihad Khemisset -:-
00:00RAC Casablanca - Moghreb Tetouan -:-
00:00Sale - Stade Marocain -:-

MAGHRIBI: Coupe du Trone

00:00Maghreb Fez - Youssoufia Berrechid 0:2
00:30FUS Rabat - Union Touarga -:-

MAKAU: Liga Elit

18:00CFB Macau - Tak Chun Ka I 3:0
41'Casa de Portugal - Sporting Macau 0:1

MALAWI: Liga Super

11'Karonga United - TN Stars 0:0
11'Mighty Tigers - Civo Utd 0:0
11'Mighty Wanderers - Red Lions 0:0

MALI: Divisi Premiere

00:00USC Kita - Yeelen 2:1
01:00Black Stars - CS Duguwolofila 0:0
01:00Real Bamako - Bakaridjan 1:1
03:00Foot Elite - USFAS Bamako 1:0

MESIR: Liga Premier

00:30Smouha - Enppi 1:1
00:30Zamalek - El Ismaily 2:1
22:00Future FC - Eastern Company -:-
00:30Pyramids - Al Masry -:-

MESIR: Divisi 2 - Kumpulan C

22:00Alexandria SC - Salloum -:-

NICARAGUA: Liga Primera B20 - Clausura - PlayOff

08:00Esteli B20 - Managua FC B20 2:0

NIGERIA: NPFL

23:00Dakkada FC - Rivers United 2:3
23:00Enyimba - Nasarawa 3:2
23:00Heartland - Shooting 3:1
23:00Kwara - Akwa 1:0
23:00DihentikanNiger Tornadoes - Lobi 0:0
23:00Plateau - Enugu 4:0
23:00Remo Stars - Kano 1:3
23:00Sunshine Stars - Katsina Utd 2:0
23:00Wikki - Abia Warriors 1:0

NIGERIA: NNL

23:00DMD - Green Beret 0:0
23:00Giant Brillars - Campos 2:1
23:00Ikorodu City - Ibom Youths 3:0
23:00Kogi - Doma United 2:1
23:00Nigeria Airforce FC - JM Liberty 1:0
23:00Nnewi - One Rocket 1:0
23:00Osun - Adoration 3:1
23:00Ottasolo - Bayelsa United 0:0
23:00Oyah Sports - El Kanemi 1:2
23:00Road Safety - Kebbi 2:4
01:00Bendel - Abeokuta 2:0
01:00Cynosure - Apex Krane 4:0
23:00Abuja FC - Yobe Stars -:-
23:00Gateway Utd. - J'Atete -:-
23:00Go Round - Rovers FC -:-
23:00Malumfashi - Adamawa Utd -:-
23:00Mighty - Zamfara -:-
23:00Sporting Lagos - Crown FC -:-

NORWAY: Eliteserien

00:00Stromsgodset - Viking 3:2
00:00Haugesund - Aalesund -:-
00:00Jerv - Sarpsborg 08 -:-
00:00Molde - Bodo/Glimt -:-
00:00Sandefjord - Kristiansund -:-
00:00Tromso - Lillestrom -:-

NORWAY: OBOS-ligaen

21:00Bryne - Start -:-
21:00Ranheim - Fredrikstad -:-
21:00Sogndal - Sandnes Ulf -:-

NORWAY: Divisi 2 - Kumpulan 2

84'Frigg - Brattvag 4:0
41'Asker - Traeff 0:0

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 1

23:00Grei - Nordstrand 0:3

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 2

41'Brumunddal - Hodd 2 2:1
21:00Kongsvinger 2 - Aalesund 2 -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 3

22:00Viking 2 - Lysekloster -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 4

21:00Mandalskameratene - Fram -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 5

41'Trygg/Lade - Nardo 0:1
21:00Rana FK - Steinkjer -:-
22:00Innstrandens - Strindheim -:-
22:00Orkla - Bodo/Glimt 2 -:-
23:00Byasen - Junkeren -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 6

41'Stromsgodset 2 - Lorenskog 0:3
21:00Floya - Skjetten -:-
23:30Gjellerasen - Skjervoy -:-

NORWAY: Toppserien Wanita

21:00Avaldsnes W - Brann W -:-
21:00Kolbotn W - Lyn W -:-
21:00LSK Kvinner W - Stabaek S W -:-
21:00Roa W - Arna-Bjornar W -:-

NORWAY: Divisi 1 Wanita - Peringkat Pertama

85'Klepp W - Kil/Hemne W 0:2
22:00Aasane W - Honefoss W -:-

PANAMA: LPF - Apertura - PlayOff

08:00Miguelito - Alianza 1:2

PARAGUAY: Division Intermedia

22:00Fernando de la Mora - River Plate -:-
22:00Sportivo Iteno - San Lorenzo -:-

PERANCIS: Ligue 2 - Kumpulan Penyingkiran

22:00Quevilly Rouen - Villefranche -:-

PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan A

00:00Caen II - Plabennec 2:2
00:00Granville - Chartres 5:1
00:00Romorantin - Poissy 6:0
00:00Rouen - Guingamp II 2:1
00:00Saint-Malo - Saint-Pryve 1:0
00:00Vannes - Chateaubriant 1:2
00:00Versailles - Blois 3:1
00:00Vitre - Lorient II 0:5

PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan B

00:00Beauvais - Sainte-Genevieve 2:1
00:00Belfort - Reims II 4:2
00:00Epinal - Auxerre II 3:0
00:00Fleury-Merogis - Lens II 5:0
00:00Lusitanos - St Quentin 2:2
00:00Metz II - FC 93 3:0
00:00Sannois - Haguenau 3:1
00:00Schiltigheim - Paris 13 Atl. 0:1

PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan C

00:00Frejus Saint Raphael - Aubagne 2:0
00:00GFA74 - Marseille II 3:1
00:00Hyeres - Louhans Cuiseaux 2:0
00:00Lyon - La Duchere - Grasse 0:3
00:00Martigues - Marignane 3:0
00:00Monaco II - Lyon II 4:1
00:00Saint Priest - Jura Sud 0:0
00:00Toulon - GOAL FC 2:1

PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan D

00:00Angers II - Andrezieux 2:4
00:00Bergerac - Montpellier II 2:1
00:00Beziers - Angouleme CFC 3:1
00:00Bourges 18 - Nantes II 2:1
00:00Le Puy - Colomiers 2:1
00:00Les Herbiers - Chamalieres 1:1
00:00Moulins-Yzeure - Trelissac 4:1
00:00Stade Montois - Canet Roussillon 2:2

PERU: Liga 1 - Apertura

00:00U. San Martin - ADT Tarma 2:0
07:00Carlos Mannucci - Grau 1:0
00:00AD Cantolao - Dep. Municipal -:-

PERU: Liga 2 - Apertura

00:30Comerciantes Unidos - Juan Aurich 4:3
02:00Pirata - Llacuabamba 1:0
04:00Cusco - Deportivo Coopsol 3:0

PERU: Liga Wanita

00:00Sport Boys W - AD Cantolao W 1:3
04:00U. de Deportes W - U. San Martin W 6:1
07:00Dep. Municipal W - Cesar Vallejo W 1:3

POLAND: Divisi 2 - Promosi - PlayOff

23:00Ruch - Motor Lublin -:-

POLAND: III Liga - Kumpulan I

00:00Pelikan - Polonia Warszawa 0:2

POLAND: III Liga - Kumpulan II

23:00Jarocin - Stolem Gniewino 2:2
23:00Kleczew - Starogard Gdanski 1:1
23:00Kotwica Kolobrzeg - Koszalin 1:0
23:00Ol. Grudziadz - Sroda 7:2
00:00Pogon Szczecin II - Elana Torun 3:0
22:00Swit Skolwin - Zawisza -:-

POLAND: III Liga - Kumpulan III

23:00Brzeg - Jelenia Gora 3:1
23:00Gwarek Tarnowskie Gory - Warta Gorzow 0:0
23:00Kluczbork - Odra Wodzislaw 2:4
23:00Pawlowice - Legnica 2 6:0

POLAND: III Liga - Kumpulan IV

23:00Avia Swidnik - Wolka Pelkinska 5:1
23:00Chelmianka Chelm - Siarka Tarnobrzeg 1:0
23:00Korona Rzeszow - Unia Tarnow 2:1
23:00S. Wola - Ostrowiec Swietokrzyski 0:0
23:00LKS Lagow - Orleta Radzyn -:-
23:00Podhale Nowy Targ - Sokol Sieniawa -:-
23:00Sandomierz - Czarni Polaniec -:-

POLAND: Ekstraliga Wanita

16:15Bydgoszcz W - Leczna W 0:1
16:15Czarni Sosnowiec W - GKS Katowice W 0:0
16:15Medyk Konin W - UJ Krakow W 2:1
16:15Rekord Bielsko-Biala W - Gdansk W 5:2
16:15Tarnovia Tarnow W - Slask Wroclaw W 2:2
22:00UKS SMS Lodz W - Olimpia Szczecin W -:-

PORTUGAL: Liga Portugal 2 - Kumpulan Penyingkiran

00:00Covilha - Alverca -:-

PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Kumpulan Promosi

18:00Olhanense - Sertanense 2:1
21:00Fontinhas - Pero Pinheiro -:-
21:00OS Belenenses - Moncarapachense -:-

PORTUGAL: Liga BPI Wanita - Kumpulan Penyingkiran

23:00Racing Power W - Condeixa W 1:0
23:00Rio Ave W - Ouriense W 1:2
23:00CF Benfica W - Gil Vicente W -:-
23:00Varzim W - Estoril W -:-

PORTUGAL: Taça de Portugal Wanita

00:15Sporting W - FC Famalicao W 2:1

REPUBLIK CHINA DI TAIWAN: Liga Premier

15:00TertundaHang Yuen - Taichung -:-
15:30Taiwan Steel - Ming Chuan University 5:0
16:00Taiwan Power - Taiwan Shihu 0:1

REPUBLIK CONGO: Ligue 1

21:00TertundaOtoho d'Oyo - Kondzo -:-
22:00Diables Noirs - JS Talangai -:-
22:00Inter Club - Leopard -:-

REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan A

23:00Hostoun - Domazlice -:-
23:00Povltavska FA - SK Rakovnik -:-

REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan B

23:00Usti nad Orlici - Chlumec nad Cidlinou 1:3
23:00Velvary - Hradec Kralove B 1:1
16:15Bohemians 1905 B - Pardubice B 2:0
16:15Mlada Boleslav B - Zivanice 3:1
17:00Teplice B - Dukla Prague B 2:1
23:00Brozany - Zbuzany -:-

REPUBLIK CZECH: MSFL

23:00CSK Uhersky Brod - Jihlava B 3:0
23:00Hlucin - Unicov 3:2
23:00Kromeriz - Zlin B 1:0
16:15Ostrava B - Rosice 0:0
16:15Slovacko B - Znojmo 0:0
16:15Velke Mezirici - FK Blansko 1:1

REPUBLIK CZECH: Divisi A

23:00Doubravka - Viktoria Marianske Lazne 4:0
23:00Horovice - Sedlcany 2:0
23:00Sobeslav - Myto 3:0
22:00Jindrichuv Hradec - TJ Klatovy -:-
23:00Sokol Lom - Katovice -:-

REPUBLIK CZECH: Divisi B

23:00Cesky Brod - Tatran Rakovnik 5:0
23:00FK Ostrov - Banik Most - Sous 0:0
23:00Slany - Ceska Lipa 1:3
16:15Meteor Prague - Kladno 1:3

REPUBLIK CZECH: Divisi C

23:00Horky nad Jizerou - Kosmonosy 2:3
23:00Letohrad - Kolin 2:3
23:00Nachod - Velke Hamry 1:0
23:00Trutnov - Caslav 2:1
23:00Vysoke Myto - Benatky 4:1
23:00Poricany - Dvur Kralove -:-
23:00Tochovice - Hlinsko -:-

REPUBLIK CZECH: Divisi D

16:15Velka Bites - Bystrice n. Pernstejnem 2:0
23:00Lanzhot - Polna -:-
23:00Stara Rise - Brno B -:-
23:00Zdar nad Sazavou - Humpolec -:-
23:00Zdirec n. D. - Hodonin -:-

REPUBLIK CZECH: Divisi E

23:00HFK Olomouc - Nove Sady 0:3
23:00Holesov - Vsetin 4:2
23:00Hranice - Sumperk 3:1
23:00Strani - Vsechovice 4:2
23:00Kozlovice - Prerov -:-
23:00Valasske Mezirici - Skastice -:-

REPUBLIK CZECH: Divisi F

23:00Hermanice - Frydlant n. O. 0:7
16:15Opava B - Polanka nad Odrou 2:0
23:00Bilovec - Karvina B -:-
23:00Bohumin - Detmarovice -:-
23:00Bruntal - Havirov -:-
23:00Frenstat p. R. - Vitkovice -:-

REPUBLIK CZECH: Moravskoslezsky KP

23:00Celadna - Pusta Polom 1:1
23:00Cesky Tesin - Krnov 1:3
23:00DibatalkanFulnek - Bridlicna -:-
23:00Hlubina - Dolni Datyne 2:0
23:00Orlova - Koberice 2:1
23:00Petrvald na Morave - Brusperk 1:2

REPUBLIK CZECH: Zlinsky KP

23:00Bystrice pod Hostynem - Slusovice 4:1
23:00Kvasice - Stitna nad Vlari 4:4
23:00Borsice - Nevsova -:-
23:00Valasska Polanka - Nedasov -:-

REPUBLIK CZECH: Jihomoravsky KP

23:00Bystrc - Boskovice 1:0
23:00Moravska Slavia - Bosonohy 3:3
23:00Rajecko - Lisen B 0:0
23:00SK Krumvir - Ratiskovice 5:3
23:00Moravsky Krumlov - Sparta Brno -:-

REPUBLIK CZECH: Vysocina KP

22:30Chotebor - Namest n. Oslavou -:-
22:30Ledec nad Sazavou - Okrisky -:-
22:30Nova Ves - Sapeli Polna -:-
22:30Sperice - Pelhrimov -:-
22:30Vrchovina B - Pribyslav -:-

REPUBLIK CZECH: Kralovehradecky KP

23:00Cernilov - Trebes 2:3pen
41'Rychnov nad Kneznou - Jaromer 1:0
23:00Cerveny Kostelec - Novy Bydzov -:-
23:00Horice - Dobruska -:-
23:00Police nad Metuji - Chlumec nad Cidlinou B -:-
23:00Slavia Hradec - Libcany -:-
23:00Vrchlabi - Kostelec n. O. -:-

REPUBLIK CZECH: Liberecky KP

23:00Hejnice - Novy Bor 1:0
23:00Straz p. Ralskem - Frydlant 1:6
23:00Visnova - Zelezny Brod 4:0

REPUBLIK CZECH: Ustecky KP

23:00Perstejn - Horni Jiretin 4:1
23:00Zatec - Vilemov 2:5
16:30Kadan - FK Jilove 1:0
21:00Banik Most - Sous B - Lovosice -:-
23:00Modra - Domousice -:-

REPUBLIK CZECH: Plzensky KP

00:00Bolevec - Holysov 3:2
00:00Plzen-Cernice - Rapid Plzen 1:3
00:00Vejprnice - Stribro 2:1pen
22:00Stankov - Nepomuk -:-
00:00Domazlice B - Tlumacov -:-
00:00Sokol Radnice - Nyrsko -:-

REPUBLIK CZECH: Jihocesky KP

23:00Blatna - Cimelice 2:4
23:00SK Rudolfov - TJ Osek 1:3
23:00Tatran Prachatice - Cesky Krumlov 1:1
23:00Tyn nad Vltavou - Drazice 3:5
16:30Trebon - Milevsko 3:1
23:00Junior Strakonice - Olesnik -:-

REPUBLIK CZECH: Prazsky prebor

23:00Olympia Radotin - Predni Kopanina 3:4

REPUBLIK CZECH: Stredocesky KP

23:00Kosor - Hrebec 0:4
23:00Nespeky - Velim 0:1
23:00Vlasim B - Tuchlovice 0:3
23:00Cesky Brod B - Dobrovice -:-
23:00Lysa n. L. - Porici n. S. -:-
23:00Nymburg - Bohemia Podebrady -:-

REPUBLIK CZECH: Karlovarsky KP

23:00Hroznetin - Chodov 4:3
23:00Nejdek - Banik Kralovske Porici 0:5
23:00Nova Role - Loko K. Vary 1:1
23:00Zlutice - Lomnice 1:3
16:00Karlovy Vary B - Frantiskovy Lazne 12:0

REPUBLIK CZECH: Olomoucky KP

23:00Litovel - Lutin 1:4
23:00Mohelnice - Usti 5:0
23:00Sternberk - Medlov 3:2
23:00Zelatovice - Kralice na Hane 7:0
23:00Brodek u Prerova - Velke Losiny -:-
23:00Rapotin - SK Lipova -:-
23:00Zabreh - Bohunovice -:-

REPUBLIK CZECH: Pardubicky KP

23:00Ceska Trebova - Prosec 1:1
23:00Chocen - Holice 2:4
23:00Litomysl - Rohovladova Bela 6:0
23:00SK Pardubicky - Luze 4:0
23:00Hermanuv Mestec - Horni Redice -:-
23:00Moravany - Svitavy -:-
23:00Moravska Trebova - Lanskroun -:-

REPUBLIK CZECH: 2. Liga Wanita - Kumpulan Promosi

17:00Sparta Prague B W - Lisen W 6:1

REPUBLIK DEMOKRATIK CONGO: Ligue 1

21:30Lubumbashi Sport - RCK -:-
22:30Motema Pembe - Sanga Balende -:-

REPUBLIK DOMINIKA: LDF

04:00Vega Real - Cibao 0:1

ROMANIA: Liga 1 - Kumpulan Penyingkiran

23:15Chindia Targoviste - Concordia -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 1 - Kumpulan Penyingkiran

23:00CSM Pascani - Somuz Falticeni 1:2
23:00Ceahlaul - Municipal Bacau 3:0
23:00Sporting Vaslui - Stiinta Miroslava 2:2

ROMANIA: Liga 3 - Seria 2 - Kumpulan Penyingkiran

23:00Fortino Ianca - Dinamo Bacau 1:1
23:00Sporting Liesti - CS Faurei 3:1
23:00Sportul Chiscani - CSM Ramnicu Sarat 1:3

ROMANIA: Liga 3 - Seria 3 - Kumpulan Penyingkiran

23:00CSM Oltenita - Inainte Modelu 2:3
23:00Gloria Albesti - Fetesti 5:1
23:00Voluntari 2 - Recolta Gh. Doja 2:1

ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Kumpulan Penyingkiran

23:00Blejoi Vispesti - Kids Tampa Brasov 2:1
23:00SR Brasov - FC Hermannstadt 2 2:0
23:00Targu Secuiesc - CSO Plopeni 2:1

ROMANIA: Liga 3 - Seria 6 - Kumpulan Penyingkiran

23:00CSO Filiasi - CS U Craiova 2 1:2
23:00Minerul Costesti - Petrolul Potcoava 2:0
23:00Sporting Rosiori - Horezu 2:0

ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Kumpulan Penyingkiran

23:00Armata Aurul - Progresul Ezeris 2:1
23:00Jiul Petrosani - Gilortul Tg. Carbunesti 3:1

ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Kumpulan Penyingkiran

23:00Progresul Pecica - Avantul Periam 1:4
23:00Teuz Cermei - Frontiera Curtici 5:2

ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Kumpulan Penyingkiran

23:00Gloria 2018 Bistrita - Avantul Reghin 3:0
23:00Ocna Mures - Ariesul Turda 3:7
23:00Unirea Alba-Iulia - Sanatatea Cluj 3:3

ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Kumpulan Penyingkiran

23:00CSM Zalau - Progresul Somcuta Mare 5:2
23:00Luceafarul Oradea - CFR Cluj II 3:3
23:00Phoenix Simleul Silvaniei - FC Olimpia Satu Mare 6:3

ROMANIA: Liga 1 Wanita - Kumpulan Kejohanan

18:00Heniu Prundu Bargaului W - CSM Alexandria W -:-
18:00Olimpia Cluj W - Politehnica Timisoara W 1:0
41'Vasas Odorhei W - Fairplay Bucuresti W 2:0

ROMANIA: Liga 1 Wanita - Kumpulan Penyingkiran

16:00CSS Targoviste W - Banat W 1:1
16:00FC Baia Mare W - Universitatea Galati W 4:0
16:00Targu Mures W - Piros Security W 0:2

RUSIA: FNL 2 - Kumpulan 1

41'Kholding - Alania 2 3:0
41'Stavropol - Legion Dynamo 0:1
21:00Forte Taganrog - Maykop -:-
22:00Dynamo Makhachkala - FK Anzi Makhackala -:-
22:00R. Volgograd 2 - Chaika Peschanokopskoye -:-
22:00SKA Rostov-on-Don - Mashuk -:-
23:00Chernomorets Novorossijsk - Biolog -:-

RUSIA: FNL 2 - Kumpulan 3 - Kumpulan Promosi

23:00Ryazan - Rodina Moscow 0:1

RUSIA: Piala Rusia - PlayOff

22:00Spartak Moscow - Dynamo Moscow -:-

RUSIA: Divisi Supreme Wanita

00:00Krasnodar W - CSKA Moscow W 0:4
16:00FK Yenisey W - Ryazan W 4:0

RWANDA: Liga Premier

18:30Kiyovu - Marines -:-
21:00AS Kigali - Etoile de L'Est -:-
21:00Etincelles - Mukura Victory Sports -:-
21:00Gicumbi - Bugesera -:-
21:00Musanze - Rutsiro -:-
00:00Police - APR -:-

SCOTLAND: Piala Scotland Wanita

23:10Celtic W - Glasgow City W -:-

SEPANYOL: LaLiga2

00:15Amorebieta - Ponferradina 1:0
00:15Lugo - Malaga 1:0

SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 1

00:30CD Badajoz - Rayo Majadahonda 1:2
00:30Calahorra - CF Talavera 1:2
00:30Dep. La Coruna - Unionistas 0:1
00:30Ferrol - Internacional de Madrid 2:0
00:30Leonesa - Logrones 1:2
00:30R. Union - Tudelano 3:1
00:30SD Logrones - Celta Vigo B 1:1
00:30Zamora - Valladolid Promesas 2:0
00:00Racing Santander - Extremadura UD 2:0

SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 2

00:30Albacete - Costa Brava 1:3
00:30Alcoyano - Gimnastic 0:1
00:30Castellon - Cornella 1:3
00:30Linense - FC Andorra 3:1
00:30Sabadell - Algeciras 0:1
00:30San Fernando - Baleares 0:4
00:30Sanluqueno - Villarreal B 2:1
00:30Sevilla B - Linares 1:4
00:30UCAM Murcia - Barcelona B 1:2

SEPANYOL: Segunda RFEF - PlayOff Kenaikan Semula

00:00La Nucia - Arenas Club de Getxo 2:1
00:00Sestao - CD Eldense 0:1mt
00:00Merida - Teruel -:-
00:00Santa Eulalia - Murcia -:-
00:00Union Adarve - Ceuta -:-

SEPANYOL: Divisi Segunda Wanita

23:30Pradejon W - Gijon W 0:3
01:00Albacete W - Granada W 3:2
01:00CA Osasuna W - SE AEM W 3:3
01:00CD Juan Grande W - Real Union W 2:2
01:00CD Parquesol CF W - Real Oviedo W 1:2
01:00Dep. La Coruna W - Atl. Madrid B W 2:2
01:00Elche CF W - Cordoba W 1:0
01:00La Solana W - Alhama W 1:1
01:00Madrid C. B W - Cacereno W 3:0
01:00Pozoalbense W - Castellon W 2:1
01:00Racing Santander W - Athletic Bilbao B W 3:0
01:00Santa Teresa W - Betis B W 0:0
01:00Seagull W - EDF Logrono W 1:5
01:00Tenerife B W - Femarguin W 1:0
01:00Zaragoza CFF W - Barcelona B W 2:1
00:30Las Planas W - Espanyol W -:-

SEPANYOL: Copa de la Reina Wanita

17:30Barcelona W - Huelva W 6:1

SERBIA: Liga Super - Kumpulan Penyingkiran

22:00Radnicki 1923 - Zeleznicar Pancevo -:-
00:30Novi Pazar - IMT Novi Beograd -:-

SERBIA: Liga Srpska - Belgrade

23:00Brodarac - BSK Borca 2:2
23:00Jedinstvo Surcin - Prva Iskra Baric 1:3
23:00Lestane - Teleoptik 1:3
23:00Radnicki Obrenovac - Zemun 1:1
23:00Studentski Grad - TEK Sloga 3:3
23:00Usce - OFK Beograd 0:2
23:00Zvezdara - Borac Lazarevac 1:3

SERBIA: Liga Srpska - Vojvodina

23:30Dinamo Pancevo - Borac Sajkas 3:0
23:30Feniks 1995 - Hajduk 1912 1:3
23:30Radnicki 1912 - 1. Maj Ruma 3:2
23:30Radnicki Zrenjanin - Borac Sakule 2:1
23:30Stari Grad - Becej 3:2
23:30Tisa Adorjan - Jedinstvo SP 2:0
23:30Vrsac - Kikinda 2:0

SERBIA: Liga Srpska - Timur

23:30Hajduk Veljko - Trayal Krusevac -:-
23:30Paracin - Jagodina -:-
23:30Radnicki Pirot - Pcinja -:-
23:30Radnicki Svilajnac - Mesevo -:-
23:30Sloga Leskovac - Buducnost Popovac -:-
23:30Timocanin - Rembas -:-
23:30Vlasina - Dubocica -:-

SERBIA: Liga Srpska - Barat

23:30Jedinstvo U. - Sloboda -:-
23:30Macva Bogatic - Susica -:-
23:30Mladi Radnik - Sloga Pozega -:-
23:30RSK Rabrovo - Takovo -:-
23:30Radevac - Buducnost Arilje -:-
23:30Real Podunavci - Borac 1926 -:-
23:30Sloga Kraljevo - Trepca -:-
23:30Smederevo - Sloga 1940 -:-

SIERRA LEONE: Liga Premier

00:15SLIFA - East End Lions 1:1
00:15Anti Drugs Strikers - RSLAF -:-
00:15Bo Rangers - Central Parade -:-
00:15Diamond Stars - Mighty Blackpool -:-
00:15Kamboi Eagles - Sierra Leone Police -:-
00:15Old Edwardians - Kallon -:-
00:15Ports Authority - East End Tigers -:-
00:15Wusum Stars - Freetown City -:-

SLOVAKIA: Divisi C Barat

23:00AFC Nove Mesto - Z. Moravce-Vrable B 1:0
23:00Castkovce - Malzenice 3:0
23:00Myjava - Velke Ludince 1:1
23:00Povazska Bystrica - Marcelova 3:0
23:00Sala - FK Nove Zamky 5:0
23:00Belusa - Partizanske -:-
23:00Galanta - Imel -:-
23:00Levice - Kalna n. Hronom -:-
23:00Nitra - Crystal -:-

SLOVAKIA: Divisi C Timur

23:00Giraltovce - Raslavice 3:3
23:00Krompachy - Rudnany 1:1
23:00Spisska Nova Ves - Vranov 1:0
23:00Snina - Presov -:-
23:00Sobrance-Sobranecko - 1.FK Svidnik -:-
23:00Spisske Podhradie - Lipany -:-
23:00Stropkov - Mladost Kalsa -:-

SLOVAKIA: Divisi C Sentral

23:00D. Kubin - Kovacova 4:1
23:00Liptovský Hradok - Oravske Vesele 1:1
23:00Zarnovica - Rimavska Sobota 2:3
23:00Filakovo - Podkonice -:-
23:00Kalinovo - Jednota Banova -:-
23:00Krasno - Cadca -:-
23:00Lip. Stiavnica - Rakytovce -:-

SLOVAKIA: Divis C Bratislava

23:00Tomasov - Rovinka 0:1
16:30Raca - Malacky 5:0
22:00Vrakuna B. - Nova Dedinka -:-
23:00Devinska N. Ves - MSK Senec -:-
23:00Dunajska Luzna - Pezinok -:-
23:00Ivanka pri Dunaji - Rusovce -:-
23:00Kalinkovo - Inter Bratislava -:-
23:00Slovan Most - Bernolakovo -:-

SLOVAKIA: 1. Liga Wanita - Kumpulan Kejohanan

16:30Slovan Bratislava W - Zilina W 1:1

SLOVAKIA: 1. Liga Wanita - Kumpulan Penyingkiran

17:00Trnava W - Petrzalka W 1:0

SLOVENIA: 3. SNL - Timur

23:00Koroska Dravograd - Podvinci 1:2
23:00NK Smartno - Dravinja 1:2
23:00Posavje Krsko - Videm 1:1
23:00Sampion Celje - Dobrovce 2:2
23:00Zavrc - Smarje 12:0
23:00Zrece - Korotan 3:2
21:00Bistrica - Cirkulane -:-

SLOVENIA: 3. SNL - Barat

23:00Slovan Ljubljana - Izola 2:2
23:00Tolmin - Ljubljana Svoboda 0:2
23:00Ziri - Fama Vipava 1:1
23:30Grosuplje - NK Sobec Lesce 1:1
23:30Skofja Loka - Postojna -:-

SWEDEN: Allsvenskan

23:00Hacken - Sirius 4:3
21:00Degerfors - Malmo FF -:-
21:00Djurgarden - Varbergs -:-
21:00Norrkoping - Elfsborg -:-
23:30Helsingborg - AIK -:-
23:30Varnamo - Hammarby -:-

SWEDEN: Superettan

23:00AFC Eskilstuna - Ostersunds 4:1
85'Orgryte - Dalkurd 2:3
21:00Orebro - Brommapojkarna -:-

SWEDEN: Divisi 1 - Norra

85'Pitea - Sylvia 0:1
80'Stockholm Internazionale - Hammarby TFF 0:0
22:00Haninge IFK - Forward -:-
22:00Karlstad - Motala -:-
23:00Sandvikens - Sollentuna -:-

SWEDEN: Divisi 1 - Södra

85'Lindome - Vanersborgs IF 3:2
82'Qviding - Tvaakers 2:1
21:00Torns - Atvidabergs -:-
22:00Ljungskile - Trollhattan -:-
22:00Oddevold - Lunds -:-
22:00Oskarshamns - IFK Malmo -:-
23:00Falkenbergs - GAIS -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Norrland

19:00Ytterhogdals - Bodens -:-
20:00Friska Viljor - Sandviks -:-
20:00Skelleftea - Sund IF -:-
20:00Storfors AIK - Kiruna -:-
20:00Umea FC - Gottne IF -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Norra Svealand

20:00Hudiksvalls - Osteraker IFK -:-
20:00Skiljebo - Kvarnsvedens -:-
21:00Forsbacka IK - Kungsangens -:-
21:00Jarfalla - Korsnas -:-
22:00IFK Stocksund - Uppsala -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Västra Götaland

19:00Savedalen - Assyriska BK -:-
19:30Landvetter - Varbergs GIF -:-
20:00Husqvarna - Hoganas BK -:-
20:00Tolo - Eskilsminne -:-
20:00Torslanda - Hittarps -:-
22:00Onsala - Ullareds IK -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Södra Götaland

20:00Hassleholms IF - Rosengard -:-
20:00Karlskrona - IFK Berga -:-
20:00Osterlen FF - Asarums -:-
21:00Kristianstads - Ariana -:-
21:00Rappe GOIF - Hassleholm -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Södra Svealand

20:00Huddinge - Karlbergs -:-
20:00Syrianska - IFK Eskilstuna -:-
22:00Nykopings - Sleipner -:-
22:00Smedby - United Nordic -:-
23:00Varmbols - Assyriska FF -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Norra Götaland

20:00Gauthiod - Mjolby AI FF -:-
20:00Herrestads AIF - Vanersborgs FK -:-
20:00Karlslunds - Lidkopings FK -:-
20:00Saffle SK - Ahlafors -:-

SWEDEN: Allsvenskan Wanita

85'Hacken W - Djurgarden W 0:0
21:00AIK W - Linkopings W -:-
21:00Kalmar W - Hammarby W -:-
21:00Vittsjo W - IF Brommapojkarna W -:-

SWEDEN: Elitettan Wanita

21:00Gamla Upsala W - Ravasens IK W -:-

SWITZERLAND: Liga Super - Kumpulan Penyingkiran

22:30Luzern - Schaffhausen -:-

SWITZERLAND: Liga Super Wanita - Kumpulan Penyingkiran

01:15Thun W - Rapperswil W 1:5

SWITZERLAND: Liga Super Wanita - PlayOff

02:00Servette Geneve FC W - Basel W 3:0pen
02:15Zurich W - Grasshopper W 3:0

SWITZERLAND: Liga Super Wanita - Tempat ke5-ke8

23:00St. Gallen W - Aarau W 2:1

TANJUNG VERDE: Campeonato Nacional

01:00Academica Boavista - Palmeira -:-
01:00Barreirense - Mindelo -:-
01:00Mindelense - Botafogo RJ 0:0
01:00Morabeza - Academica Porto Novo -:-
01:00Ultramarina - Rosariense 0:3
01:00Varandinha - Sporting Praia 2:0

THAILAND: Piala Liga

79'Prachuap - Buriram 0:2

TUNISIA: Ligue Professionnelle 1 - Kumpulan Penyingkiran

23:00Metlaoui - Olympique Beja -:-
23:00Zarzis - Hamam-Sousse -:-

TURKI: 1. Lig - PlayOff

11'Bandirmaspor - Eyupspor 1:0
23:00Istanbulspor AS - Erzurum -:-

URUGUAY: Divisi Primera - Apertura

02:00Cerro Largo - Liverpool M. 1:2
04:30Boston River - Montevideo City 3:1
07:00Nacional - Cerrito 3:0
23:30Plaza Colonia - Wanderers -:-

URUGUAY: Divisi Segunda

23:30Progreso - Uruguay Montevideo 0:2
02:00Sud America - Villa Espanola 2:0
21:00CA Cerro - Juventud -:-
00:00Atenas - Racing Montevideo -:-

UZBEKISTAN: Liga Super

22:00Termez Surkhon - Bunyodkor -:-

VENEZUELA: Divisi Primera

05:15La Guaira - Zamora 1:1
07:30Dep. Tachira - Monagas 4:2

VENEZUELA: Divisi Segunda

03:00Petare - Angostura 2:1
04:00Academia Anzoategui - Nueva Esparta 2:1
04:00Titanes - Frontera 2:1
05:00Bolivar - Yaracuyanos 3:0

ZIMBABWE: Liga Bola Sepak Premier

21:00Bulawayo Chiefs - CAPS Utd -:-
21:00Dynamos - Herentals -:-
21:00Tenax CS - Cranborne Bullets -:-

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.