Bola Sepak » 31.03.2024 » Kemungkinan
Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
Kemungkinan disediakan oleh bet365 - Taruh sekarang!
ENGLAND: Liga Premier
23:00Bournemouth - Everton -:- [ 2.20 | 3.60 | 3.20 ]23:00Chelsea - Burnley -:- [ 1.29 | 6.00 | 9.50 ]
23:00Nottingham - Crystal Palace -:- [ 2.25 | 3.30 | 3.30 ]
23:00Sheffield Utd - Fulham -:- [ 4.50 | 4.00 | 1.73 ]
23:00Tottenham - Luton -:- [ 1.20 | 8.00 | 11.00 ]
01:30Aston Villa - Wolves -:- [ 1.60 | 4.33 | 5.00 ]
04:00Brentford - Manchester United -:- [ 2.90 | 3.80 | 2.25 ]
21:00Liverpool - Brighton -:- [ 1.36 | 5.50 | 7.50 ]
23:30Manchester City - Arsenal -:- [ 1.91 | 3.75 | 3.80 ]
SEPANYOL: LaLiga
23:15Almeria - Osasuna -:- [ 2.63 | 3.20 | 2.80 ]01:30Valencia - Mallorca -:- [ 2.05 | 3.00 | 4.20 ]
04:00Barcelona - Las Palmas -:- [ 1.25 | 6.50 | 10.00 ]
20:00Celta Vigo - Rayo Vallecano -:- [ 1.95 | 3.30 | 4.00 ]
22:15Girona - Betis -:- [ 1.75 | 3.80 | 4.75 ]
00:30Alaves - Real Sociedad -:- [ 3.50 | 2.90 | 2.38 ]
AFRIKA: Liga Juara-juara CAF - PlayOff
02:00Young Africans - Mamelodi Sundowns -:- [ 2.40 | 2.88 | 3.00 ]05:00Esperance Tunis - ASEC Mimosas -:- [ 1.44 | 3.80 | 7.00 ]
AFRIKA: Piala Gabungan CAF - PlayOff
21:00Rivers United - USM Alger -:-AFRIKA SELATAN: Liga Premier
23:30TS Galaxy - AmaZulu -:-23:45Sekhukhune - Orlando Pirates -:-
21:30Cape Town Spurs - Swallows -:-
AFRIKA SELATAN: Cabaran Diski
16:00Amazulu B23 - Cape Town Spurs B23 -:-16:00Richards Bay B23 - TS Galaxy B23 -:-
18:00Stellenbosch B23 - Mamelodi Sundowns B23 -:-
ALBANIA: Liga Super
01:00Dinamo Tirana - Skenderbeu -:-ALBANIA: Divisi Pertama
20:00Bylis - Kastrioti -:-20:00Flamurtari - Apolonia Fier -:-
20:00Luzi - Burreli -:-
20:00Tomori Berat - Besa Kavaje -:-
20:00Vora - Korabi Peshkopi -:-
AMERIKA SYARIKAT: MLS
02:00Philadelphia Union - Minnesota -:- [ 1.80 | 4.20 | 3.80 ]04:00Colorado - Los Angeles FC -:- [ 3.10 | 3.60 | 2.20 ]
07:30Charlotte - Cincinnati -:- [ 2.20 | 3.50 | 3.20 ]
07:30DC United - CF Montreal -:- [ 1.73 | 4.20 | 4.20 ]
07:30Inter Miami - New York City -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.80 ]
07:30Orlando City - New York -:- [ 2.25 | 3.20 | 3.40 ]
07:30Toronto - Kansas City -:- [ 2.75 | 3.30 | 2.55 ]
08:30Austin FC - Dallas -:- [ 2.70 | 3.30 | 2.75 ]
08:30Houston - San Jose -:- [ 1.83 | 3.50 | 4.50 ]
08:30Nashville SC - Columbus -:- [ 3.40 | 3.60 | 2.10 ]
09:30Real Salt Lake - St. Louis City -:- [ 1.80 | 3.80 | 4.33 ]
10:30Los Angeles - Seattle -:- [ 1.91 | 3.60 | 4.00 ]
10:30Vancouver - Portland -:- [ 1.83 | 3.80 | 4.00 ]
AMERIKA SYARIKAT: Kejuaraan USL
04:00Louisville City - Birmingham -:-07:00Indy Eleven - Detroit -:-
07:00Miami FC - Charleston -:-
07:30Tampa Bay - Pulau Rhode -:-
08:30San Antonio - Monterey Bay -:-
10:00OC Blues - FC Tulsa -:-
10:00Oakland Roots - Las Vegas Lights -:-
10:00Sacramento Republic - Memphis -:-
10:30Phoenix Rising - New Mexico -:-
AMERIKA SYARIKAT: MLS Next Pro
05:00Vancouver Whitecaps 2 - Portland Timbers 2 -:-08:00Huntsville - Columbus 2 -:-
AMERIKA SYARIKAT: Liga Satu USL
04:00One Knoxville - Tormenta -:-07:30TertundaChattanooga Red Wolves - Union Omaha -:-
AMERIKA SYARIKAT: NISA
05:00TertundaSavannah Clovers - LA Force -:-AMERIKA SYARIKAT: NWSL Wanita
03:30Kansas City Current W - Angel City W -:-07:00New York W - Gotham W -:-
07:30Portland Thorns W - Racing Louisville W -:-
10:00Bay FC W - Houston W -:-
ANGOLA: Girabola
23:00Sagrada - Santa Rita -:-22:00Sporting de Cabinda - Kabuscorp -:-
ANTIGUA DAN BARBUDA: Liga Premier ABFA
04:00Garden Stars - All Saints Utd. -:-06:00Parham - Greenbay Hoppers -:-
08:00Pigotts Bullets - Ottos Rangers -:-
ARAB SAUDI: Liga Profesional Saudi
03:00Al Riyadh - Abha -:- [ 2.25 | 3.30 | 2.90 ]03:00Al Shabab - Al-Hilal -:- [ 5.75 | 4.33 | 1.45 ]
03:00Al Wehda - Al-Fateh -:- [ 2.30 | 3.40 | 2.70 ]
03:00Al-Nassr - Al Taee -:- [ 1.13 | 8.00 | 15.00 ]
ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
04:00Boca Juniors - San Lorenzo -:- [ 2.00 | 3.10 | 4.33 ]06:00Central Cordoba - Racing Club -:- [ 4.50 | 3.25 | 1.91 ]
08:00Talleres Cordoba - Velez Sarsfield -:- [ 2.05 | 3.25 | 4.00 ]
ARGENTINA: Primera Nacional
00:05Arsenal Sarandi - Chacarita Juniors -:- [ 2.50 | 3.10 | 3.10 ]02:00Gimnasia Mendoza - Colon Santa FE -:- [ 3.20 | 3.20 | 2.38 ]
03:00Almagro - Atl. Rafaela -:- [ 2.90 | 2.75 | 2.90 ]
03:00Temperley - Defensores Unidos -:- [ 1.85 | 3.00 | 5.50 ]
03:00Tristan Suarez - Ferro -:- [ 2.63 | 3.00 | 3.00 ]
ARGENTINA: Torneo Federal
03:00Deportivo Rincon - Kimberley -:-03:30Argentino MM - Ciudad Bolivar -:-
03:30Crucero del Norte - Sarmiento Resistencia -:-
03:30Villa Mitre - Sansinena -:-
06:00Santamarina - Germinal -:-
06:00Union Sunchales - Sarmiento de La Banda -:-
ARGENTINA: Primera B - Apertura
02:30Acassuso - Villa Dalmine -:-02:30Argentino de Merlo - Fenix -:-
02:30Colegiales - Dep. Merlo -:-
02:30Comunicaciones - Deportivo Armenio -:-
02:30Sportivo Italiano - Midland -:-
02:30UAI Urquiza - Sacachispas -:-
02:30Villa San Carlos - Los Andes -:-
03:40San Martin Burzaco - Excursionistas -:-
ARGENTINA: Primera C - Apertura
02:05El Porvenir - General Lamadrid -:-02:30Argentino de Rosario - Central Ballester -:-
06:00Real Pilar - Claypole -:-
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
02:30Provincial - Deportivo Metalurgico -:-ARGENTINA: Primera A Wanita - Apertura
02:00CA Estudiantes W - Excursionistas W -:-02:00Ferro W - UAI Urquiza W -:-
02:00Rosario Central W - Huracan W -:-
ARMENIA: Liga Premier
23:00Urartu - Van -:-21:00Shirak Gyumri - Ararat-Armenia -:-
23:00Noah - Pyunik Yerevan -:-
AUSTRALIA: Liga-A
08:00Wellington Phoenix - Brisbane Roar -:- [ 2.05 | 3.60 | 3.50 ]12:00Melbourne Victory - Perth Glory -:- [ 1.44 | 5.50 | 5.75 ]
AUSTRALIA: NPL NSW
12:00Blacktown City - Sydney Utd -:-12:00Rockdale Ilinden - NWS Spirit -:-
AUSTRALIA: Liga-A Wanita
13:00Sydney W - Melbourne W -:-15:00Perth W - Melbourne City W -:-
AUSTRIA: Bundesliga - Kumpulan Kejohanan
20:30Hartberg - SK Rapid -:- [ 3.10 | 3.75 | 2.15 ]20:30LASK - A. Klagenfurt -:- [ 1.57 | 4.00 | 5.75 ]
23:00Sturm Graz - Salzburg -:- [ 3.10 | 3.60 | 2.20 ]
AUSTRIA: Bundesliga - Kumpulan Penyingkiran
00:00A. Lustenau - Tirol -:- [ 2.90 | 3.60 | 2.30 ]00:00Wolfsberger - Altach -:- [ 2.30 | 3.40 | 3.00 ]
AUSTRIA: 2. Liga
16:30Stripfing - First Vienna -:-16:30Sturm Graz (Am) - Admira -:-
18:30Liefering - FAC Wien -:-
AUSTRIA: Regionalliga Timur
23:00Austria (Am) - Mauerwerk -:-23:00Wiener Viktoria - Leobendorf -:-
AUSTRIA: Regionalliga Tengah
00:00Ried (Am) - Vorwarts Steyr -:-AUSTRIA: Regionalliga Barat
23:00Dornbirner SV - Reichenau -:-23:00Rothis - Altach B21 -:-
AUSTRIA: Karnten
20:00Kottmannsdorf - SV Spittal -:-21:00Atus Velden - SC Landskron -:-
AUSTRIA: Niederosterreich
23:00St. Polten (Am) - Waidhofen/Thaya -:-23:00Haitzendorf - Gloggnitz -:-
AUSTRIA: Steiermark
23:00Hartberg (Am) - SV Union Gnas -:-AUSTRIA: Tirol
23:00Ebbs - SV Worgl -:-AUSTRIA: Vorarlberg
23:00Alberschwende - Rotenberg -:-AZERBAIJAN: Liga Premier
23:00Sabah Baku - Zira -:-22:00Sumgayit PFC - Araz -:-
BELANDA: Eredivisie
23:30Nijmegen - PSV -:- [ 6.00 | 5.00 | 1.44 ]01:45Sparta Rotterdam - Sittard -:- [ 2.15 | 3.60 | 3.20 ]
03:00G.A. Eagles - Excelsior -:- [ 1.60 | 4.00 | 5.75 ]
03:00Waalwijk - Heerenveen -:- [ 2.80 | 3.50 | 2.45 ]
04:00AZ Alkmaar - Vitesse -:- [ 1.29 | 5.50 | 11.00 ]
18:15Zwolle - Ajax -:- [ 4.75 | 4.00 | 1.70 ]
20:30Feyenoord - Utrecht -:- [ 1.30 | 6.00 | 8.00 ]
20:30Twente - Heracles -:- [ 1.22 | 6.00 | 12.00 ]
22:45Almere City - FC Volendam -:- [ 1.45 | 4.75 | 7.50 ]
BELANDA: Tweede Divisie
01:00Jong Almere City - Spakenburg -:-BELANDA: Derde Divisie
01:00Meerssen - Oss -:-01:00UNA - TEC -:-
BELANDA: Eredivisie Wanita
23:30PEC Zwolle W - Excelsior W -:-23:30Sittard W - Utrecht W -:-
18:15AZ Alkmaar W - PSV W -:-
20:30Heerenveen W - Ajax W -:-
BELARUS: Liga Vysshaya
23:00Isloch Minsk - Shakhtyor Soligorsk -:-18:00FC Gomel - Neman -:-
20:00Zhodino - Slutsk -:-
22:00FC Minsk - Din. Minsk -:-
BELGIUM: Liga Jupiler - Kumpulan Kejohanan
03:45Anderlecht - Antwerp -:- [ 2.30 | 3.40 | 3.00 ]BELGIUM: Liga Jupiler - Kumpulan Liga Konferensi
01:15Leuven - KV Mechelen -:- [ 2.75 | 3.20 | 2.63 ]00:30St. Truiden - Westerlo -:- [ 2.20 | 3.50 | 3.20 ]
BELGIUM: Liga Pro Pencabar
23:00Anderlecht B23 - Francs Borains -:- [ 2.30 | 3.60 | 2.80 ]03:00Deinze - Waregem -:- [ 2.40 | 3.60 | 2.75 ]
03:00St. Liege B23 - Lierse K. -:- [ 3.60 | 3.75 | 1.91 ]
19:30Seraing - Oostende -:- [ 2.90 | 3.50 | 2.30 ]
22:00Patro Eisden - Lommel SK -:- [ 2.80 | 3.25 | 2.55 ]
BELGIUM: Divisi Nasional 1
03:00Antwerp B - URSL Vise -:-03:00RAAL La Louviere - Lokeren-Temse -:-
BELGIUM: Kumpulan Divisi Amatur Kedua VFV A
03:00Dikkelvenne - Petegem -:-BELGIUM: Liga Super Wanita - Peringkat Pemenang
23:15Club Brugge W - St. Liege W -:-BELGIUM: Liga Super Wanita - Peringkat Pengalah
23:00Mechelen W - Charleroi W -:-BELGIUM: Nasional Pertama Wanita
00:00Chastre W - Moldavo W -:-02:30RSC Anderlecht II W - Tienen W -:-
21:00Oud-Heverlee Leuven II W - St. Liege II W -:-
BENIN: Ligue 1 - Kumpulan Kejohanan
23:00Bani Ganse - AS Sobemap -:-23:00Cavaliers - Ayema -:-
23:00JS Pobe - Takunnin -:-
23:00Requins - Dadje -:-
23:00ASPAC - Espoir -:-
23:00Dragons - Damissa -:-
23:00Dynamo Abomey - Coton FC -:-
23:00FC Loto - AS Cotonou -:-
BENIN: Ligue 1 - Kumpulan Penyingkiran
23:00Adjidja - ASVO -:-23:00Aziza - Avrankou Omnisport -:-
23:00Buffles du Borgou - Tonnerre -:-
23:00Hodio - Pantheres -:-
23:00Police - Djeffa -:-
23:00Real Sport - Dynamo Parakou -:-
23:00Dynamique Djougou - Abeilles -:-
23:00JAK - Ainonvi -:-
23:00Ouidah - Etoiles Filantes -:-
23:00Soleil - Bembereke -:-
BOLIVIA: Divisi Profesional - Apertura
03:00SA Bulo Bulo - Tomayapo -:- [ 1.73 | 3.50 | 4.00 ]05:30Guabira - Universitario de Vinto -:- [ 2.20 | 3.30 | 3.00 ]
08:00Nacional Potosi - Royal Pari -:-
BOSNIA DAN HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
23:00Borac Banja Luka - Zrinjski -:-03:45GOSK Gabela - Posusje -:-
BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - FBiH
23:00Banovici - Jedinstvo Bihac -:-23:00Gorazde - Celik Zenica -:-
23:00Gornji Rahic - Kakanj -:-
23:00Gradacac - BFK Simm Bau -:-
23:00Gradina Srebrenik - Sloboda -:-
23:00Hadzici - Bratstvo Gracanica -:-
23:00Mladost DK - Tomislav -:-
23:00Stupcanica - TOSK Tesanj -:-
BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - RS
01:00Sutjeska Foca - BSK Banja Luka -:-21:30Omarska - Famos Vojkovici -:-
21:30Zeljeznicar Banja Luka - Laktasi -:-
23:00Radnik Bijeljina - Leotar -:-
BOTSWANA: Liga Premier
22:00TertundaMasitoaka - Jwaneng Galaxy -:-22:00Police XI - Matebele -:-
22:00TertundaTafic FC - Sua Flamingoes -:-
22:00TertundaTownship Rollers - Matebele -:-
BRAZIL: Acreano - Peringkat Pertama
04:00Vasco da Gama AC - Acreano -:-06:00Andira - Independencia -:-
BRAZIL: Alagoano - PlayOff
04:00ASA - CRB -:-BRAZIL: Amazonense - Peringkat Kedua - PlayOff
03:30Manauara - Nacional-AM -:-07:30Princesa Solimoes - Unidos do Alvorada -:-
BRAZIL: Capixaba - PlayOff
04:00Rio Branco ES - Porto Vitoria -:-BRAZIL: Carioca - Taca Guanabara - PlayOff
04:00Nova Iguacu - Flamengo RJ -:-BRAZIL: Catarinense - PlayOff
03:30Brusque - Criciuma -:-BRAZIL: Cearense - PlayOff
03:40Fortaleza - Ceara -:-BRAZIL: Gaucho - PlayOff
03:30Juventude - Gremio -:- [ 3.30 | 3.40 | 2.00 ]BRAZIL: Maranhense
03:00Maranhao - Imperatriz -:-BRAZIL: Matogrossense - PlayOff
03:30Cuiaba - Uniao Rondonopolis -:-06:00Mixto - Luverdense -:-
BRAZIL: Mineiro - PlayOff
03:30Atletico-MG - Cruzeiro -:-BRAZIL: Paraense - PlayOff
04:00Paysandu PA - Aguia De Maraba -:-BRAZIL: Paraibano - PlayOff
07:30Botafogo PB - Serra Branca -:-BRAZIL: Paranaense - PlayOff
04:00Maringa FC - Athletico-PR -:-BRAZIL: Paulista A2 - PlayOff
02:10Noroeste - Portuguesa Santista -:-22:10Juventus-SP - Velo Clube -:-
BRAZIL: Paulista A3 - PlayOff
02:00Desportivo - Catanduva -:-04:00Bragantino II - Gremio Prudente -:-
04:00Sertaozinho - EC Sao Bernardo -:-
06:15Marilia - Votuporanguense -:-
BRAZIL: Paulista A4
02:00Audax-SP - Penapolense -:-02:00Barretos EC - Jau -:-
02:00Francana - America SP -:-
02:00Nacional SP - SKA Brasil -:-
02:00Rio Branco SP - Independente SP -:-
02:00Sao-Carlense - Vocem -:-
02:00Taquaritinga - CA Joseense -:-
02:00Uniao Barbarense - Jabaquara -:-
BRAZIL: Pernambucano - PlayOff
03:30Nautico - Sport Recife -:-BRAZIL: Piauiense - PlayOff
03:00Parnahyba - AE Altos -:-BRAZIL: Potiguar - Peringkat Kedua
03:00CE Forca E Luz - America RN -:-03:00Potiguar de Mossoró - Potyguar Seridoense -:-
BRAZIL: Rondoniense
03:30Porto Velho - Barcelona RO -:-BRAZIL: Roraimense - Peringkat Pertama
04:30Rio Negro - Atl. Roraima -:-06:30Nautico FC - Sao Raimundo RR -:-
BRAZIL: Sergipano - PlayOff
03:00Itabaiana - Dorense -:-BRAZIL: Sul-Matogrossense - PlayOff
06:00Corumbaense - Dourados -:-BRAZIL: Tocantinense - PlayOff
04:00Tocantinopolis - Uniao Carmolandense -:-BRAZIL: Copa Rio U20
02:00Botafogo B20 - Boavista B20 -:-02:00Flamengo RJ B20 - Portuguesa RJ B20 -:-
02:00Fluminense B20 - Bangu B20 -:-
02:00Sampaio Correa FE B20 - Audax RJ B20 -:-
02:00Volta Redonda B20 - Nova Iguacu B20 -:-
BRAZIL: Baiano B20
02:00Alagoinhas B20 - Juazeirense B20 -:-02:00Bahia B20 - Bahia De Feira B20 -:-
02:00Itabuna B20 - Barcelona B20 -:-
02:00Jequie B20 - Conquista FC B20 -:-
02:00Ypiranga B20 - Catuense B20 -:-
BRAZIL: Capixaba B20
02:00Real Noroeste B20 - Nova Venecia B20 -:-05:30Jaguare B20 - SAO Mateus B20 -:-
BRAZIL: Catarinense B20
02:00Joinville B20 - Marcilio Dias B20 -:-BRAZIL: Goiano B20
02:30Vila Nova B20 - Royal B20 -:-BRAZIL: Paranaense B20 - Peringkat Pertama
02:30Apucarana SC B20 - Rolandia EC B20 -:-02:30Cascavel B20 - Gremio Maringa B20 -:-
02:30Coritiba B20 - Iraty B20 -:-
02:30Londrina B20 - Araucaria B20 -:-
02:30Patriotas B20 - Cambe B20 -:-
02:30Rio Branco PR B20 - Andraus Brasil B20 -:-
02:30Sao Joseense B20 - Campo Mourao B20 -:-
03:00Parana B20 - Batel B20 -:-
BULGARIA: Parva Liga
01:00Lok. Sofia - CSKA Sofia -:- [ 19.00 | 5.50 | 1.22 ]21:30Botev Plovdiv - Cherno More -:- [ 2.20 | 3.20 | 3.50 ]
00:00CSKA 1948 Sofia - Beroe -:- [ 1.60 | 3.60 | 6.00 ]
BULGARIA: Liga Vtora
22:00Chernomorets 1919 - Strumska Slava -:-22:00Spartak Pleven - Ludogorets II -:-
22:00Svoge - Chernomorets Balchik -:-
BULGARIA: Liga Ketiga - Tenggara
22:00Lok. Plovdiv II - Sokol Markovo -:-BULGARIA: Liga Ketiga - Barat Daya
20:00CSKA Sofia II - Kostinbrod -:-BULGARIA: Liga Ketiga - Timur Laut
21:00Dunav Ruse II - Fratria -:-21:00Spartak II - Benkovski -:-
BULGARIA: Liga Ketiga - Barat Laut
21:00Botev Vratsa II - Sevlievo -:-CAMEROON: Elit Satu - Kumpulan Kejohanan
21:00Canon Yaounde - Cotonsport -:-21:00Colombe - Stade Renard -:-
21:00Dynamo Douala - Gazelle -:-
21:00Victoria United - Yong Sports -:-
CAMEROON: Elit Satu - Kumpulan Penyingkiran
21:00APEJES Academy - Les Astres -:-21:00Aigle Royal - Avion Academy -:-
21:00Bamboutos FC - UMS de Loum -:-
21:00Bamenda - Union Douala -:-
21:00Fauve Azur Elite - Fovu Baham -:-
CAMEROON: Elit Dua - Kumpulan Kejohanan
22:00TertundaBafoussam - Aigle Moungo -:-22:00TertundaDragon de Yaounde - Bafmeng United -:-
22:00TertundaEding Sport - Panthere -:-
22:00TertundaFeutcheu - Tonnerre -:-
CAMEROON: Elit Dua - Kumpulan Penyingkiran
22:00TertundaAS Fap - Leopard de Douala -:-22:00TertundaIsohsa - Foncha -:-
22:00TertundaRenaissance - FC Rangers of Bafut -:-
22:00TertundaYafoot - Bafang -:-
CHAD: Divisi Premiere - LPFN
22:45Algoy - As Dgssie -:-22:45Elect Sport - Ascot -:-
22:45Renaissance - AS Psi -:-
CHILE: Divisi Primera
23:00Huachipato - U. Catolica -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.40 ]05:00Colo Colo - Everton -:- [ 1.62 | 3.60 | 5.50 ]
07:30Copiapo - Union La Calera -:- [ 2.80 | 3.50 | 2.45 ]
CHILE: Primera B
05:00Curico Unido - La Serena -:-07:30Deportes Temuco - Rangers -:-
23:00S. Wanderers - Magallanes -:-
23:00U. De Concepcion - Recoleta -:-
CHILE: Divisi Segunda
05:00D. Puerto Montt - D. Concepcion -:-07:30Concon National - Real San Joaquin -:-
CHILE: Divisi Primera Wanita
05:00A. Italiano W - U. Catolica W -:-22:00Cobresal W - U. De Chile W -:-
COLOMBIA: Primera A - Apertura
03:00Envigado - Atl. Nacional -:- [ 3.40 | 3.30 | 2.20 ]05:10Dep. Pasto - Once Caldas -:- [ 2.50 | 2.90 | 3.30 ]
07:20Chico - Jaguares de Cordoba -:- [ 1.85 | 3.50 | 4.50 ]
09:30Fortaleza - Millonarios -:- [ 2.38 | 3.20 | 3.10 ]
COLOMBIA: Liga Wanita
00:00Santa Fe W - La Equidad W -:-COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura
09:00Guadalupe - CS Uruguay -:-CROATIA: HNL
00:00Rudes - Rijeka -:- [ 11.00 | 6.00 | 1.20 ]02:30Hajduk Split - D. Zagreb -:- [ 2.38 | 3.30 | 2.75 ]
CROATIA: 1. HNL Wanita
23:00Agram Zagreb W - Gorica W -:-CYPRUS: Kejuaraan Cyta - Kumpulan Kejohanan
22:00AEK Larnaca - APOEL -:-00:00Aris - Anorthosis -:-
00:30Omonia - Paphos -:-
CYPRUS: Kejuaraan Cyta - Kumpulan Penyingkiran
01:00AEL Limassol - Achnas -:-01:00Nea Salamis - Karmiotissa -:-
CYPRUS: Divisi 2 - Kumpulan Penyingkiran
21:30Achyronas-Onisilos - M.E.A.P. Nisou -:-DENMARK: Liga Super - Kumpulan Penyingkiran
20:00Randers FC - Lyngby -:- [ 1.95 | 3.60 | 4.00 ]22:00Viborg - Hvidovre IF -:- [ 1.62 | 4.00 | 5.50 ]
DENMARK: Divisi 1 - Kumpulan Penyingkiran
20:00Helsingor - Naestved -:- [ 2.40 | 3.80 | 2.70 ]DENMARK: Divisi 1 - Kumpulan Promosi
23:30Aalborg - Sonderjyske -:- [ 2.30 | 3.60 | 2.90 ]DJIBOUTI: Divisi 1
02:00Hopital - Gendarmerie -:-DUNIA: Persahabatan Antarabangsa
01:00Arab Saudi B16 - Ivory Coast B16 -:-01:00Jepun B16 - Republik Czech B16 -:-
01:00Perancis B16 - Argentina B16 -:-
01:00Wales B16 - Mexico B16 -:-
20:00Qatar B23 - China B23 -:-
DUNIA: Persahabatan Kelab
00:00KTP (Fin) - Valtti (Fin) -:-19:00Traeff (Nor) - Byasen (Nor) -:-
DUNIA: Persahabatan Antarabangsa Wanita
20:00Bhutan W - Hong Kong W -:-ECUADOR: Liga Pro - Peringkat Pertama
02:00Mushuc Runa - Aucas -:- [ 2.55 | 3.30 | 2.50 ]04:30Libertad - Tecnico U. -:- [ 2.70 | 3.20 | 2.45 ]
07:00Cumbaya - EL Nacional -:- [ 4.33 | 3.60 | 1.73 ]
EL SALVADOR: Divisi Primera - Clausura
08:00Alianza FC - Aguila -:-08:30Municipal Limeno - 11 Deportivo -:-
09:30FAS - Luis Angel Firpo -:-
EMIRIAH ARAB BERSATU: Liga UAE
02:00Al Ain - Al Sharjah -:-02:00Al Bataeh - Al Jazira -:-
02:00Al Wasl - Khorfakkan -:-
EMIRIAH ARAB BERSATU: Divisi 1
02:00Al Dhafra - Dibba Al Fujairah -:-02:00Al Urooba - United FC -:-
02:00Gulf Heroes - Al Thaid -:-
ENGLAND: Divisi Premier NPL
23:00Atherton - Basford -:-23:00Bamber Bridge - Gainsborough -:-
23:00Guiseley - Lancaster -:-
23:00Ilkeston - Bradford PA -:-
23:00Macclesfield - FC United -:-
23:00Matlock - Marine -:-
23:00Morpeth - Warrington Rylands -:-
23:00Stafford - Workington -:-
23:00Worksop - Hyde -:-
ENGLAND: Divisi Sentral Liga Selatan
23:00Alvechurch - Mickleover -:-23:00Coalville - Bromsgrove -:-
23:00Kettering - Barwell -:-
23:00Leamington - Halesowen -:-
23:00Leiston - Berkhamsted -:-
23:00Stamford - Royston -:-
23:00Stourbridge - Stratford -:-
23:00Sudbury - St. Ives -:-
23:00Hanwell Town - Didcot -:-
23:00Hendon - Beaconsfield -:-
23:00Sholing - Plymouth Parkway -:-
23:00Swindon S - Salisbury -:-
23:00Tiverton - Merthyr Town -:-
23:00Winchester - Dorchester -:-
ENGLAND: Divisi Premier Liga Isthmian
23:00Bognor Regis - Enfield Town -:-23:00Cheshunt - Horsham FC -:-
23:00Dulwich Hamlet - Billericay -:-
23:00Hornchurch - Wingate & Finchley -:-
23:00Kingstonian - Hashtag -:-
23:00Potters Bar - Margate -:-
23:00Whitehawk - Canvey -:-
ENGLAND: Liga Super Wanita
19:00Manchester United W - Everton W -:-22:00West Ham W - Brighton W -:-
ENGLAND: Kejuaraan Wanita
19:00Durham W - Crystal Palace W -:-19:00Reading W - Blackburn W -:-
20:00Charlton W - Birmingham W -:-
21:00London City Lionesses W - Sheffield Utd W -:-
21:00Southampton W - Lewes W -:-
21:00Watford W - Sunderland W -:-
ENGLAND: Liga Nasional Wanita Utara
21:00Derby W - Nottingham W -:-21:00Huddersfield W - Wolverhampton W -:-
21:00Newcastle Utd W - Liverpool Feds W -:-
21:00Stoke City LFC W - Halifax W -:-
21:00Stourbridge W - Burnley W -:-
22:00West Brom W - Fylde W -:-
ENGLAND: Liga Nasional Wanita Selatan
21:00Billericay W - Oxford Utd W -:-21:00Hashtag W - Cardiff City Ladies W -:-
21:00London Bees W - Plymouth W -:-
21:00Milton Keynes Dons W - Portsmouth W -:-
21:00Rugby Borough W - Ipswich W -:-
21:30Chatham W - Cheltenham W -:-
ENGLAND: Piala Liga Hungary - PlayOff
22:00Arsenal W - Chelsea W -:-ESTONIA: Meistriliiga
17:30Tammeka - Flora -:-19:30Levadia - Paide -:-
ESTONIA: Esiliiga
23:00Elva - Tallinna Kalev B21 -:-23:00Flora B21 - Levadia B21 -:-
23:00Paide Linnameeskond B21 - Tartu Welco -:-
23:00Tabasalu - Harju JK Laagri -:-
23:00Viimsi JK - FC Tallinn -:-
GABON: Championnat D1
22:30CF Mounana - FC Libreville -:-22:30Lozo - Centre Sportif Bendje -:-
22:30Missile - Dikaki -:-
GEORGIA: Erovnuli Liga
23:00Dinamo Tbilisi - Samtredia -:-01:00Gagra - Samgurali -:-
GEORGIA: Erovnuli Liga 2
20:00Dusheti - Rustavi -:-20:00Khobi - Bolnisi -:-
GHANA: Piala Ghana
23:00Nsoatreman - Karela -:-23:00Bofoakwa Tano - Skyy -:-
23:00Legon Cities - Bechem United -:-
GIBRALTAR: Liga Nasional
23:30Mons Calpe - College 1975 FC -:-02:30Glacis United - Magpies -:-
22:30Europa Point - Lynx -:-
GREECE: Liga Super - Kumpulan Kejohanan
23:00Panathinaikos - PAOK -:- [ 2.10 | 3.30 | 3.60 ]GREECE: Liga Super - Kumpulan Penyingkiran
23:30Volos - Kifisia -:- [ 2.25 | 3.30 | 3.30 ]01:30Giannina - Panaitolikos -:- [ 2.05 | 3.25 | 4.00 ]
02:00OFI Crete - Atromitos -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.75 ]
GREECE: Liga Super 2 - Kumpulan Promosi
19:30Kalamata - PAE Chania -:-21:45Athens Kallithea - Ionikos -:-
GREECE: Gamma Ethniki - Kumpulan 1
21:00Aris Avatou - Panthrakikos -:-21:00Chaniotis - Aetos Varvaras -:-
21:00Kavala - Chrisoupolis -:-
21:00M. Alexandros Agia Marina - Apollon Paralimniou -:-
21:00Niki Efkarpias - Aris Petinos -:-
21:00Orestis Orestiadas - Epanomi -:-
21:00Thermaikos FC - Poseidonas Michanionas -:-
21:00Veria - Doxa Dramas -:-
GREECE: Gamma Ethniki - Kumpulan 2
21:00Asteras Petriti - Ethnikos Neou -:-21:00Eordaikos - Anagennisi Arta -:-
21:00Kastoria - Thyella Katsikas -:-
21:00Lefkimmi - Asteras Stavrou -:-
21:00Svoronos FC - Kileler -:-
21:00Thesprotos - Trikala FC -:-
21:00Vataniakos - Nea Artaki -:-
GREECE: Gamma Ethniki - Kumpulan 3
21:00Afantou - Panelefsiniakos F.C. -:-21:00Filiatron - Thyella D. -:-
21:00Ialisos - Rodos -:-
21:00Kyanos A. V. - PAO Varda -:-
21:00Mykonos - Korinthos -:-
21:00Vyzas FC - Panegialios FC -:-
GREECE: Gamma Ethniki - Kumpulan 4
19:30Ellopiakos - Atsalenios -:-21:00AO Ilisiakos - Episkopi -:-
21:00Aris Petroupolis - Almyros Gaziou -:-
21:00Atromitos Piraeus - Agios Nikolaos -:-
21:00Ermis Z. - Panionios -:-
21:00Ethnikos Piraeus - Fostiras -:-
21:00Ipato - Proodeftiki -:-
21:00Paraskevi - Peramaikos -:-
21:00Smyrnis - Chaidari -:-
GREECE: Divisi A Wanita
18:00Asteras Tripolis W - Kastoria W -:-20:00Panathinaikos W - Atromitou W -:-
21:00AEK Athens FC W - Olimpiada Imittou W -:-
21:00OFI Crete W - Rethymniakos W -:-
21:00PAOK W - AEL Larissa W -:-
21:00Seirines Grevenon W - Trikala W -:-
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura
06:00Deportivo Mixco - Malacateco -:-GUINEA: Ligue 1
00:00Ashanti GB - Renaissance -:-00:00Horoya - Sangaredi -:-
00:00Loubha - Gangan -:-
00:00Wakriya - Flamme Olympique -:-
00:00Hafia - SOAR -:-
00:00Kamsar - Sequence -:-
00:00Milo FC - Kaloum Star -:-
HABSYAH: Liga Premier
00:00Ethiopian Insurance - Hawassa -:-21:00Ethiopia Nigd Bank - Dire Dawa -:-
00:00Sidama Bunna - Shashemene Kenema -:-
HAITI: Championnat Nasional - Serie de Ouverture
04:00Fica - Racing des Gonaives -:-05:00Rivartibonitienne - Cosmopolites -:-
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
07:00Real Espana - Olancho -:-09:15Victoria - Motagua -:-
HONG KONG: Liga Premier
15:00North District - Tai Po -:-16:30Hong Kong FC - Lee Man Warriors -:-
18:00Hong Kong Rangers - Eastern AA -:-
HUNGARY: Liga OTP Bank
00:00MTK Budapest - Kecskemeti TE -:- [ 2.20 | 3.25 | 2.80 ]02:30Zalaegerszegi - DVTK -:- [ 2.63 | 3.30 | 2.25 ]
21:30Paks - Ujpest -:- [ 1.67 | 3.60 | 4.33 ]
00:00Mezokovesd-Zsory - Ferencvarosi TC -:- [ 8.50 | 4.33 | 1.30 ]
HUNGARY: Liga Bank Merkantil
23:00Mosonmagyarovari TE - Nyiregyhaza -:-22:00Budafoki - Honved -:-
22:00Soroksar - Haladas -:-
23:00Ajka - Gyirmot -:-
23:00Kazincbarcikai - Csakvari -:-
23:00Pecsi MFC - Kozarmisleny SE -:-
23:00Szeged - Tiszakecske -:-
23:00Vasas - BVSC-Zuglo -:-
HUNGARY: NB III - Timur Laut
17:00Kisvarda II - Tiszafuredi -:-17:00Ujpest II - Putnok -:-
20:00REAC - DVTK II -:-
22:00Debreceni EAC - Senyo Carnifex -:-
22:00Hatvan - Cigand SE -:-
22:00SBTC - Eger SE -:-
22:00Tiszaujvaros - Gyongyosi -:-
HUNGARY: NB III - Barat Laut
23:00VLS Veszprem - Puskas Academy II -:-17:00Gyirmot II - Csornai -:-
22:00Dorogi - III. keruleti TUE UPE -:-
22:00Haladas Zanati - Gyor II -:-
22:00Kelen - Balatonfuredi -:-
22:00SC Sopron - Budaorsi SC -:-
22:00Tatabanya - Bicskei -:-
HUNGARY: NB III - Tenggara
17:00Honved II - ESMTK Budapest -:-17:00Kecskemeti TE II - Korosladany MSK -:-
17:00Vasas II - Monori -:-
22:00Cegledi - Szolnoki MAV -:-
22:00FC Dabas - BKV Elore -:-
22:00Fuzesgyarmati SK - Szeged II -:-
22:00Martfui - Bekescsaba 1912 -:-
22:00Penzugyor - Hodmezovasarhely FC -:-
HUNGARY: NB III - Barat Daya
17:00Ferencvaros II - Mohacsi -:-17:00MTK Budapest II - Ivancsa -:-
22:00Dunafoldvar - PTE-PEAC -:-
22:00Gardony Varosi - Fehervar FC II -:-
22:00Majosi - Dunaujvaros PASE -:-
22:00Nagykanizsa - Szentlorinc -:-
22:00Szekszardi UFC - Kaposvar -:-
HUNGARY: NB I Wanita
23:00Soroksar W - Budaorsi SC W -:-INDIA: ISL
22:00Mohun Bagan - Chennai Super Kings -:- [ 1.53 | 4.00 | 5.50 ]INDIA: Liga-I
19:00Sreenidi Deccan - Rajasthan United -:-IRELAND: Liga Nasional Wanita
23:00Bohemians WFC W - Cork City W -:-00:00Shamrock W - Treaty Utd W -:-
01:00Peamount W - Wexford W -:-
03:00Sligo W - Galway United W -:-
03:30Athlone WFC W - Shelbourne W -:-
IRELAND UTARA: Kejuaraan NIFL
23:00Knockbreda - H&W Welders -:-IRELAND UTARA: Piala Ireland
01:30Cliftonville - Larne -:-ISRAEL: Ligat ha'Al - Kumpulan Kejohanan
01:00Maccabi Tel Aviv - Sakhnin -:- [ 1.29 | 6.00 | 7.00 ]ISRAEL: Ligat ha'Al - Kumpulan Penyingkiran
00:30Maccabi Petach Tikva - Moadon Sport Ashdod -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.10 ]ISRAEL: Liga Alef Utara
02:00Hapoel Karf Kanna - Hapoel Bnei Zalfa -:-ITALI: Serie A
01:00Lazio - Juventus -:- [ 3.10 | 3.10 | 2.45 ]03:45Fiorentina - AC Milan -:- [ 2.88 | 3.30 | 2.50 ]
ITALI: Serie C - Kumpulan A
23:15Arzignano - Triestina -:-23:15Novara - Lumezzane -:-
01:30Giana Erminio - Fiorenzuola -:-
01:30Mantova - Atalanta B23 -:-
01:30Pro Patria - Legnago Salus -:-
01:30Virtus Verona - Renate -:-
03:45Alessandria - Pro Vercelli -:-
03:45Pro Sesto - L.R. Vicenza -:-
ITALI: Serie C - Kumpulan B
23:15Ancona - Spal -:-23:15Cesena - Pescara -:-
23:15Entella - Pontedera -:-
03:45Pineto - Recanatese -:-
ITALI: Serie C - Kumpulan C
23:15Juve Stabia - Messina -:-01:30Latina - Foggia -:-
01:30Potenza - Crotone -:-
03:45Audace Cerignola - Turris -:-
03:45Avellino - Picerno -:-
03:45Brindisi - Virtus Francavilla -:-
ITALI: Serie A Wanita - Kumpulan Penyingkiran
01:00Como W - AC Milan W -:-IVORY COAST: Ligue 1
23:30Lys Sassandra - Stella Adjame -:-23:30Racing d'Abidjan - Zoman -:-
23:30SO Armee - Stade d'Abidjan -:-
23:30Sporting Gagnoa - SOL -:-
01:45ASI d'Abengourou - Korhogo -:-
23:30Academie de FAD - Mouna -:-
JEPUN: Liga J3
12:00Gainare Tottori - Vanraure -:-13:00Fukushima Utd - YSCC -:-
13:00Giravanz Kitakyushu - Omiya Ardija -:-
13:00Grulla Morioka - Tegevajaro Miyazaki -:-
13:00Nara Club - Kanazawa -:-
13:00Yamaga - Gifu -:-
JEPUN: Liga WE Wanita
13:00C-Osaka W - Inac Kobe Leonesa W -:-13:00Hiroshima W - JEF United W -:-
13:00Parceiro Nagano W - Urawa W -:-
13:00Saitama W - Omiya Ardija W -:-
JEPUN: Liga Nadeshiko Wanita
12:00Gunma W - Setagaya Sfida FC W -:-12:00Miyazaki W - Yokohama FC Seagulls W -:-
12:00Nittaidai W - Kunoichi W -:-
JERMAN: Bundesliga
01:30Bayern Munich - Dortmund -:- [ 1.40 | 5.75 | 6.00 ]21:30Augsburg - Köln -:- [ 1.75 | 4.00 | 4.50 ]
23:30VfB Stuttgart - Heidenheim -:- [ 1.25 | 6.00 | 10.00 ]
JERMAN: 2. Bundesliga
03:30Hertha Berlin - Nurnberg -:- [ 1.73 | 4.20 | 4.20 ]19:30Greuther Furth - Hamburger SV -:- [ 3.00 | 3.75 | 2.25 ]
19:30Magdeburg - Hannover -:- [ 2.45 | 3.75 | 2.80 ]
19:30Schalke - Karlsruher -:- [ 2.30 | 3.75 | 2.80 ]
19:30St. Pauli - Paderborn -:- [ 1.60 | 4.50 | 4.75 ]
19:30Wehen - VfL Osnabruck -:- [ 2.05 | 3.60 | 3.50 ]
JERMAN: 3. Liga
23:30Freiburg II - Munich 1860 -:- [ 3.75 | 3.30 | 2.05 ]19:30Viktoria Koln - Lubeck -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.30 ]
22:30Verl - Sandhausen -:- [ 2.15 | 3.60 | 3.10 ]
JERMAN: Regionalliga Utara
23:00VfB Oldenburg - TSV Havelse -:-19:00Hamburger SV II - St. Pauli II -:-
JERMAN: Regionalliga Nordost
19:00Viktoria Berlin - Babelsberg -:-20:00Chemnitzer - Zwickau -:-
JERMAN: Regionalliga Barat
20:00Paderborn II - Rodinghausen -:-20:00Wegberg-Beeck - Köln II -:-
JERMAN: Oberliga Niedersachsen
23:00Arminia Hannover - Heeslinger -:-23:00Bornreihe - Rotenburger -:-
JERMAN: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
20:00Diefflen - Morlautern -:-JERMAN: Oberliga Bayern Nord
23:00Abtswind - ATSV -:-23:00Coburg - Neumarkt -:-
00:00Eltersdorf - Gebenbach -:-
JERMAN: 2. Bundesliga Wanita
17:00Bayern Munich II W - B. Monchengladbach W -:-17:00Jena W - Meppen W -:-
17:00Sand W - Ingolstadt W -:-
20:00Eintracht Frankfurt II W - Potsdam W -:-
20:00Gutersloh W - Andernach W -:-
20:00Weinberg W - Wolfsburg II W -:-
JERMAN: DFB Pokal Wanita
21:45Bayern Munich W - Eintracht Frankfurt W -:-JORDAN: Liga Premier
03:30Al Hussein - Maan -:-03:30Shabab Al Ordon - Al Ramtha -:-
KAZAKHSTAN: Liga Premier
17:00Aktobe - Zhenis -:-17:00Kyzylzhar - Tobol -:-
19:30FC Astana - Yelimay Semey -:-
22:00Ordabasy - Kairat Almaty -:-
KEMBOJA: CPL
16:45Angkor Tiger - Phnom Penh Crown -:-16:45Prey Veng - Svay Rieng -:-
KENYA: Liga Super
18:00Gusii - Mombasa Elite -:-18:00Luanda Villa - Naivas FC -:-
18:00MCF - Kajiado -:-
18:00Mulembe United - Mathare Utd. -:-
20:00Dimba Patriots - Vihiga -:-
20:00Kibera - Silibwet -:-
KENYA: Piala FKF
17:00Compel - Mara Sugar -:-20:00Assad - Denmak -:-
20:00Shabana - Leopards -:-
20:00Ulinzi Stars - Kariobangi Sharks -:-
KEPULAUAN FAROE: 1. Deild
23:00TB/FCS/Royn - AB Argir -:-01:15B36 Torshavn 2 - HB Torshavn 2 -:-
KOREA SELATAN: Liga K 1
13:00Gangwon - Seoul -:- [ 2.70 | 3.20 | 2.30 ]15:30Gwangju FC - Daegu -:- [ 2.15 | 3.20 | 3.00 ]
KOREA SELATAN: Liga K 2
13:00Bucheon FC 1995 - Gyeongnam -:- [ 2.55 | 3.20 | 2.60 ]13:00Jeonnam - Cheonan City -:- [ 1.80 | 3.60 | 3.50 ]
15:30Suwon Bluewings - Busan -:- [ 1.95 | 3.25 | 3.50 ]
KOREA SELATAN: K3 League
13:00Busan Kyotong - Gangneung -:-13:00Pocheon - Gyeongju KHNP -:-
13:00Yangpyeong - Chuncheon -:-
14:00Yeoju Citizen - Siheung Citizen -:-
KOSOVO: Superliga
19:00Feronikeli - Fushe Kosova -:-19:00KF Llapi - Liria -:-
19:00Klubi Futbollistik Gjilani - Dukagjini -:-
KUWAIT: Liga Premier - Kumpulan Kejohanan
02:30Al Naser - Al Kuwait -:-02:30Al Salmiya - Al Arabi -:-
LATVIA: Virsliga
19:00Grobina - Auda -:-21:00Valmiera - Riga FC -:-
LATVIA: 1. Liga Wanita
23:00Metta/LU W - Auda W -:-00:00SFK Riga W - FK Liepaja W -:-
LESOTHO: Liga Premier
21:00ACE Maseru - Machokha -:-21:00Likila - Defence Force -:-
21:00Liphakoe - Lioli -:-
21:00Manonyane - Lijabatho -:-
21:00Naughty Boys - CCX -:-
LITHUANIA: A Lyga
23:00Siauliai FA - Transinvest -:-20:00Suduva - Dainava Alytus -:-
23:25Kauno Zalgiris - Zalgiris -:-
LUXEMBOURG: BGL Ligue
23:00Jeunesse Esch - Differdange -:-23:00Schifflange - Kaerjeng -:-
23:30Victoria Rosport - Fola -:-
01:00Dudelange - UNA Strassen -:-
01:00Hesperange - Mondercange -:-
01:00Marisca Mersch - Mondorf -:-
01:00Union Titus Petange - Racing Luxembourg -:-
01:30Niedercorn - Wiltz -:-
MAGHRIBI: Coupe du Trone
06:00Raja Casablanca - Olympique de Safi -:-06:00Renaissance Zemamra - Chabab Benguerir -:-
MAKAU: Liga Elit
15:00Sporting Macau - Lun Lok -:-MAKEDONIA UTARA: 1. MFL
21:00Brera Strumica - Rabotnicki -:-21:00KF Gostivar - Makedonija GP -:-
21:00Shkendija - Bregalnica Stip -:-
21:00Struga - Voska Sport -:-
MALTA: Trofi FA
23:30Mosta FC - Sliema -:-MAURITANIA: Ligue 1
06:30Nouadhibou - Pompiers -:-08:30Douane - SNIM -:-
MEXICO: Liga MX - Clausura
09:00Monterrey - Guadalajara Chivas -:- [ 1.73 | 3.75 | 4.75 ]09:00Pachuca - Toluca -:- [ 2.30 | 3.80 | 2.88 ]
11:05U.N.A.M.- Pumas - Cruz Azul -:- [ 2.55 | 3.60 | 2.60 ]
MEXICO: Liga Premier Serie A
01:00Leones Negros 2 - Mexicali -:-02:00San Juan de Aragon - Reboceros de La Piedad -:-
06:00Aguacateros de Periban - Petroleros Salamanca -:-
06:00Colima FC - Alacranes de Durango -:-
06:00Tritones Vallarta - Los Cabos -:-
07:00Cafetaleros - Canamy -:-
07:00Escorpiones - Inter Playa Del Carmen -:-
07:00Inter de Queretaro - Irapuato -:-
07:00Mineros de Fresnillo - UA Zacatecas -:-
08:00Lobos ULMX - Halcones de Zapopan -:-
09:00Porto Palmeiras - Deportiva Venados -:-
MEXICO: Liga Premier Serie B
02:00Chilpancingo - Santiago -:-02:00Huracanes Izcalli - Ciervos -:-
06:00CDM - Canoneros -:-
06:00Pachuca 2 - Artesanos Metepec -:-
MEXICO: Liga MX U23 - Clausura
23:00U.N.A.M.- Pumas B23 - Cruz Azul B23 -:-23:30Pachuca B23 - Toluca B23 -:-
23:00Atlas B23 - Queretaro B23 -:-
23:00Juarez B23 - Santos Laguna B23 -:-
23:00Necaxa B23 - Club Leon B23 -:-
MEXICO: Liga MX Wanita - Clausura
07:00San Luis W - Pachuca W -:-11:10Juarez W - Toluca W -:-
MOLDOVA: Super Liga - Kumpulan Kejohanan
23:00Zimbru Chisinau - Balti -:-21:00Petrocub - Dacia Buiucani -:-
23:00Milsami - Sheriff Tiraspol -:-
MONGOLIA: Liga Premier
17:15Khangarid - Deren -:-20:15Khaan Khuns-Erchim - Khoromkhon -:-
MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liga
01:00Buducnost - Petrovac -:-MONTENEGRO: Liga Druga
21:00Berane - Otrant -:-MYANMAR: Piala Liga MNL
17:00Rainbow - Rakhine United -:-17:00Shwe Pyi Thar - Mahar United -:-
17:00Yangon - Chinland -:-
17:30Shan United - Kachin United -:-
NORWAY: Eliteserien
00:00Odd - Haugesund -:- [ 2.38 | 3.40 | 2.88 ]OMAN: Liga Professional
02:00Al-Rustaq - Bahla -:-02:00Al-Wahda - Sur Club -:-
PARAGUAY: Divisi Primera - Apertura
06:00Cerro Porteno - Nacional Asuncion -:- [ 1.50 | 4.00 | 6.00 ]08:30Libertad Asuncion - Olimpia Asuncion -:- [ 1.80 | 3.30 | 4.00 ]
PERANCIS: Ligue 1
00:00Metz - Monaco -:- [ 5.25 | 4.20 | 1.62 ]04:00Lyon - Reims -:- [ 2.05 | 3.60 | 3.50 ]
19:00Lorient - Brest -:- [ 4.20 | 3.30 | 1.95 ]
21:00Clermont - Toulouse -:- [ 3.10 | 3.40 | 2.30 ]
21:00Le Havre - Montpellier -:- [ 2.55 | 3.30 | 2.80 ]
21:00Nice - Nantes -:- [ 1.75 | 3.50 | 5.25 ]
23:05Strasbourg - Rennes -:- [ 3.10 | 3.50 | 2.25 ]
PERANCIS: Ligue 2
02:00Amiens - Pau -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.60 ]02:00Bordeaux - Paris FC -:- [ 2.30 | 3.25 | 3.10 ]
02:00Concarneau - Angers -:- [ 3.25 | 3.25 | 2.25 ]
02:00Dunkerque - Annecy -:- [ 2.38 | 3.10 | 3.10 ]
02:00Grenoble - Guingamp -:- [ 2.80 | 3.00 | 2.70 ]
02:00Laval - Bastia -:- [ 2.05 | 3.00 | 4.00 ]
02:00Quevilly Rouen - Caen -:- [ 2.30 | 3.10 | 3.20 ]
02:00Troyes - Rodez -:- [ 2.70 | 3.30 | 2.55 ]
PERANCIS: Nasional
02:30Avranches - Rouen -:-02:30Nancy - GOAL FC -:-
02:30Villefranche - Sochaux -:-
PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan A
01:00Ales - Hyeres -:-01:00Frejus Saint Raphael - Le Puy-en-Velay -:-
01:00Toulon - Andrezieux -:-
PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan B
01:30Avoine - Trelissac -:-PERANCIS: Divisi 1 Wanita
20:30Paris SG W - Dijon W -:-PERANCIS: Divisi 2 Wanita
19:00Rodez W - Lens W -:-20:00Marseille W - Orleans W -:-
21:00Le Mans W - Nantes W -:-
21:00Metz W - Thonon Evian W -:-
21:00Montauban W - Albi-Marssac W -:-
21:00Nice W - Strasbourg W -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
03:15Grau - Carlos Mannucci -:- [ 1.70 | 4.00 | 4.50 ]05:45FBC Melgar - Cienciano -:- [ 1.65 | 4.00 | 5.00 ]
09:00Cesar Vallejo - U. de Deportes -:- [ 3.80 | 3.40 | 1.91 ]
PERU: Liga Wanita
23:30U. de Deportes W - Defensores W -:-04:00Killas W - Biavo W -:-
23:30Sporting Cristal W - Ayacucho W -:-
POLAND: Ekstraklasa
00:30Piast Gliwice - Slask Wroclaw -:- [ 2.10 | 3.10 | 4.00 ]03:00Pogon Szczecin - Cracovia -:- [ 1.91 | 3.60 | 4.00 ]
POLAND: Divisi 1
00:30Chrobry Glogow - Wisla -:- [ 5.25 | 4.00 | 1.53 ]03:00Podbeskidzie - Termalica B-B. -:- [ 2.70 | 3.30 | 2.40 ]
POLAND: Divisi 2
00:00LKS Lodz II - Polonia Bytom -:-PORTUGAL: Liga Portugal
23:30Arouca - SC Farense -:- [ 1.75 | 3.75 | 4.75 ]23:30Guimaraes - Moreirense -:- [ 1.91 | 3.40 | 4.20 ]
02:00Boavista - Rio Ave -:- [ 2.75 | 3.00 | 2.88 ]
04:30Estoril - FC Porto -:- [ 9.00 | 5.00 | 1.36 ]
PORTUGAL: Liga Portugal 2
23:30AVS - Santa Clara -:- [ 2.80 | 3.10 | 2.63 ]23:30FC Porto B - Penafiel -:- [ 1.80 | 3.75 | 4.20 ]
PORTUGAL: Liga 3 - Kumpulan Penyingkiran
23:00Amora - Pero Pinheiro -:-23:00Anadia - Trofense -:-
23:00Dezembro - Oliveira Hospital -:-
23:00SC Vianense - Canelas 2010 -:-
23:00Sanjoanense - AD Fafe -:-
01:00Caldas - Sporting B -:-
PORTUGAL: Liga 3 - Kumpulan Promosi
23:00Varzim - Academica -:-03:30Felgueiras - Covilha -:-
23:00Atletico CP - Braga B -:-
PORTUGAL: Campeonato Nacional B19 - Kumpulan Kejohanan
00:00Benfica B19 - Academico Viseu B19 -:-00:00FC Famalicao B19 - Sporting B19 -:-
PORTUGAL: Campeonato Nacional B19 - Kumpulan Penyingkiran
00:00Academica B19 - Torreense B19 -:-00:00Beira Mar B19 - Alverca B19 -:-
00:00Belenenses B19 - Estoril B19 -:-
00:00Gil Vicente B19 - Chaves B19 -:-
00:00Rio Ave B19 - Boavista B19 -:-
00:00Vizela B19 - LFC Lourosa B19 -:-
QATAR: QSL
02:30Al Arabi - Al-Gharafa -:-02:30Qatar SC - Al Wakra -:-
REPUBLIK CONGO: Ligue 1
01:00Otoho d'Oyo - Diables Noirs -:-22:00Etoile du Congo - Inter Club -:-
REPUBLIK CZECH: 1. Liga
01:00Slovacko - Slavia Prague -:- [ 4.75 | 3.75 | 1.73 ]21:00Hradec Kralove - Karvina -:- [ 1.62 | 4.00 | 5.50 ]
21:00Mlada Boleslav - Zlin -:- [ 1.57 | 4.20 | 5.50 ]
21:00Ostrava - Teplice -:- [ 1.60 | 4.00 | 5.25 ]
00:00Ceske Budejovice - Sparta Prague -:- [ 7.00 | 5.75 | 1.36 ]
REPUBLIK CZECH: FNL
16:15Zizkov - Sigma Olomouc B -:- [ 1.95 | 3.40 | 3.25 ]REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan A
16:15Bohemians 1905 B - Motorlet Prague -:-16:15Slavia Prague B - FK Robstav -:-
17:00Taborsko akademie - Karlovy Vary -:-
REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan B
23:30Zapy - Brozany -:-16:15Pardubice B - Liberec B -:-
REPUBLIK CZECH: MSFL
16:15Ostrava B - Rosice -:-21:00Znojmo - Hlucin -:-
REPUBLIK CZECH: Divisi A
23:30Doubravka - Horovice -:-23:30Katovice - Sokolov -:-
23:30Rokycany - Pribram B -:-
23:30Sobeslav - Tachov -:-
REPUBLIK CZECH: Divisi B
23:30Nespeky - Cheb -:-20:00Admira Prague B - Kladno -:-
REPUBLIK CZECH: Divisi C
23:30Novy Bydzov - Chrudim B -:-23:30Usti nad Orlici - Trutnov -:-
REPUBLIK CZECH: Divisi D
21:00Tasovice - Brno B -:-REPUBLIK CZECH: Divisi E
21:00Strani - Rymarov -:-21:00Vsechovice - Kostelec na Hane -:-
REPUBLIK CZECH: Divisi F
21:00Bruntal - Bilovec -:-21:00Polanka nad Odrou - Repiste -:-
21:00Sumperk - Frenstat p. R. -:-
REPUBLIK CZECH: Jihocesky KP
21:00Junior Strakonice - TJ Osek -:-REPUBLIK CZECH: Kralovehradecky KP
23:30Dvur Kralove - Police nad Metuji -:-23:30Libcany - Solnice -:-
23:30Trebes - Jicin -:-
22:30Ceska Skalice - Chlumec nad Cidlinou B -:-
22:30Horice - Cerveny Kostelec -:-
22:30Jaromer - Nachod -:-
22:30Lazne Belohrad - Rychnov nad Kneznou -:-
22:30Tyniste nad Orlici - Dobruska -:-
REPUBLIK CZECH: Olomoucky KP
21:00Brodek u Prerova - Zelatovice -:-21:00Dolany - Velke Losiny -:-
21:00SK Lipova - Bohunovice -:-
21:00Zabreh - Belotin -:-
REPUBLIK CZECH: Pardubicky KP
21:00Lanskroun - Holice -:-21:00Lazne Bohdanec - SK Pardubicky -:-
21:00Prosetin - Prelouc -:-
21:00Svitavy - Moravany -:-
21:00Vysoke Myto B - Litomysl -:-
REPUBLIK CZECH: Plzensky KP
23:30Nepomuk - Sokol Radnice -:-23:30Stribro - Chotikov -:-
22:30Zruc - Holysov -:-
REPUBLIK CZECH: Stredocesky KP
23:30Velim - Milin -:-22:30Poricany - Sedlcany -:-
22:30Pruhonice - Povltavska FA B -:-
22:30Sokolec - Tochovice -:-
REPUBLIK CZECH: Vysocina KP
21:00Pacov - Bystrice n. Pernstejnem -:-21:30Nove Mesto na Morave B - Velke Mezirici B -:-
21:30Rapotice - Sapeli Polna -:-
REPUBLIK CZECH: Zlinsky KP
16:15Brumov - Hluk -:-21:00Francova Lhota - Luhacovice -:-
21:00Hrachovec - Morkovice -:-
21:00Nevsova - Stitna nad Vlari -:-
REPUBLIK CZECH: 1. Liga Wanita
20:00Slovacko W - Sparta Prague W -:-REPUBLIK CZECH: 2. Liga Wanita
22:00Hradec Kralove W - Olomouc W -:-REPUBLIK DEMOKRATIK CONGO: Ligue 1 - Kumpulan Kejohanan
21:30AS Maniema - AS Vita Club -:-REPUBLIK DEMOKRATIK CONGO: Ligue 1 - Kumpulan Penyingkiran
21:30TertundaSimba - US Panda -:-REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Super
15:30Changchun Yatai - Tianjin Jinmen Tiger -:- [ 3.00 | 3.25 | 2.40 ]19:35Shandong Taishan - Shanghai Shenhua -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.50 ]
20:00Meizhou Hakka - Zhejiang Professional -:- [ 3.60 | 3.60 | 2.00 ]
REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Jia
15:30Suzhou Dongwu - Foshan Nanshi -:-19:30Guangxi Pingguo Haliao - Wuxi Wugou -:-
19:30Nanjing City - Liaoning Tieren -:-
19:30Shijiazhuang Gongfu - Qingdao Red Lions -:-
REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Yi
15:00Beijing Technology - Rizhao Yuqi -:-15:00Taian Tiankuang - Nantong Haimen -:-
15:30Shanghai Port B - Hunan Billows -:-
16:00Shenzhen Juniors - Quanzhou Yassin -:-
18:00Haikou Mingcheng - Jiangxi Dark Horse -:-
REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Super Wanita
15:00Guangdong Meizhou W - Shanghai RCB W -:-15:00Jiangsu Suning W - Beijing Beikong W -:-
15:00Shandong SL W - Changchun Dazhong Zhuoyue W -:-
ROMANIA: Liga 1 - Kumpulan Kejohanan
03:00Univ. Craiova - FC Rapid Bucuresti -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.25 ]ROMANIA: Liga 1 - Kumpulan Penyingkiran
00:00Universitatea Cluj - UTA Arad -:- [ 1.95 | 3.40 | 4.00 ]19:00U Craiova 1948 - Otelul -:- [ 2.30 | 3.20 | 3.20 ]
ROMANIA: Liga 1 Wanita - Kumpulan Penyingkiran
18:00CSM Alexandria W - Banat W -:-RUSIA: Liga Premier
00:00Spartak Moscow - Ural -:-19:00F. Voronezh - Orenburg -:-
21:30Rubin Kazan - Akhmat Grozny -:-
00:30Lokomotiv Moscow - Krasnodar -:-
RUSIA: FNL
00:30Rodina Moscow - Volgar-Astrakhan -:-22:00Alania Vladikavkaz - Chernomorets Novorossijsk -:-
22:30Neftekhimik - Akron Togliatti -:-
RUSIA: FNL 2 - Divisi B - Kumpulan 1
21:00Legion Makhachkala - Kholding -:-21:00Rubin Yalta - Kamensk-Shakhtinsky -:-
RUSIA: Divisi Supreme Wanita
16:30FK Krylya Sovetov Samara W - Spartak Moscow W -:-19:00FK Rostov W - Dynamo Moscow W -:-
22:00Zenit W - Rubin Kazan W -:-
RWANDA: Liga Premier
21:00APR - Muhazi United -:-21:00Bugesera - Etincelles -:-
21:00Sunrise - AS Kigali -:-
RÉUNION: Regionale 1
20:00Excelsior - Sainte-Suzanne -:-20:00Piton - JS Gauloise -:-
20:00Saint-Pauloise FC - Ravine Blanche -:-
20:00Sainte Rose - Trois Bassins -:-
20:00St. Louis - Saint-Denis -:-
20:00Tamponnaise - Jeanne d'Arc -:-
SCOTLAND: Liga Premier
23:00Aberdeen - Ross County -:- [ 1.73 | 3.75 | 4.75 ]23:00Hearts - Kilmarnock -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.75 ]
23:00Motherwell - St. Mirren -:- [ 2.45 | 3.40 | 2.88 ]
23:00Rangers - Hibernian -:- [ 1.29 | 7.00 | 7.50 ]
23:00St Johnstone - Dundee FC -:- [ 2.70 | 3.40 | 2.60 ]
19:00Livingston - Celtic -:- [ 12.00 | 7.00 | 1.22 ]
SCOTLAND: Championship
23:00Arbroath - Dunfermline -:- [ 4.00 | 3.60 | 1.80 ]23:00Dundee Utd - Raith -:- [ 1.70 | 3.60 | 4.20 ]
23:00Morton - Queen's Park -:- [ 1.91 | 3.40 | 3.60 ]
23:00Partick - Inverness -:- [ 1.80 | 3.50 | 4.00 ]
SCOTLAND: Liga Satu
23:00Alloa - Annan -:- [ 1.62 | 3.80 | 4.50 ]23:00Cove Rangers - Stirling -:- [ 2.05 | 3.50 | 3.20 ]
23:00Hamilton - Queen of South -:- [ 1.40 | 4.20 | 6.50 ]
23:00Kelty Hearts - Edinburgh City -:- [ 1.18 | 6.50 | 12.00 ]
01:30Montrose - Falkirk -:- [ 6.50 | 4.75 | 1.36 ]
SCOTLAND: Liga Dua
23:00Dumbarton - Stenhousemuir -:- [ 2.55 | 3.50 | 2.38 ]23:00East Fife - Elgin City -:- [ 1.83 | 3.50 | 3.75 ]
23:00Peterhead - Clyde -:- [ 1.95 | 3.50 | 3.40 ]
23:00Spartans - Forfar Athletic -:- [ 2.05 | 3.50 | 3.10 ]
23:00Stranraer - Bonnyrigg Rose -:- [ 2.05 | 3.60 | 3.00 ]
SCOTLAND: Liga Highland
23:00Clachnacuddin - Banks O' Dee -:-23:00Deveronvale - Buckie Thistle -:-
23:00Forres Mechanics - Formartine Utd -:-
23:00Keith - Huntly -:-
23:00Strathspey Thistle - Nairn County -:-
23:00Turriff Utd - Lossiemouth -:-
SCOTLAND: Liga Lowland
23:00Civil Service Strollers - Albion Rovers -:-23:00Linlithgow Rose - Cowdenbeath -:-
23:00Stirling University - Edinburgh University -:-
SCOTLAND: SWPL 1 Wanita - Kumpulan Kejohanan
19:10Partick W - Hearts W -:-21:00Rangers W - Hibernian W -:-
23:10Glasgow City W - Celtic W -:-
SCOTLAND: SWPL 1 Wanita - Kumpulan Penyingkiran
20:00Montrose W - Hamilton W -:-23:00Dundee Utd W - Spartans LFC W -:-
23:00Motherwell W - Aberdeen W -:-
SEPANYOL: LaLiga2
23:15Eibar - CD Eldense -:- [ 1.80 | 3.60 | 4.50 ]23:15FC Andorra - Mirandes -:- [ 1.91 | 3.10 | 4.75 ]
23:15Leganes - Cartagena -:- [ 1.62 | 3.50 | 6.50 ]
01:30Albacete - Huesca -:- [ 2.15 | 2.88 | 4.00 ]
01:30Gijon - Racing Santander -:- [ 2.20 | 3.25 | 3.40 ]
20:00Alcorcon - Amorebieta -:- [ 2.20 | 3.00 | 3.80 ]
22:15Ferrol - Elche -:- [ 3.10 | 2.90 | 2.63 ]
22:15Zaragoza - Tenerife -:- [ 2.45 | 2.75 | 3.50 ]
00:30R. Oviedo - Villarreal B -:- [ 1.53 | 4.00 | 6.50 ]
SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 1
23:00Cornella - Dep. La Coruna -:- [ 5.00 | 3.00 | 1.73 ]23:00Fuenlabrada - Sabadell -:- [ 1.95 | 3.10 | 3.60 ]
23:00Unionistas - SD Logrones -:- [ 1.60 | 3.30 | 5.25 ]
01:00Sestao - Rayo Majadahonda -:- [ 1.83 | 3.10 | 4.33 ]
01:00Tarazona - Celta Vigo B -:- [ 3.40 | 3.00 | 2.05 ]
01:00Teruel - R. Union -:- [ 2.45 | 2.80 | 2.88 ]
18:00Ponferradina - Gimnastic -:- [ 2.20 | 2.90 | 3.20 ]
22:00Cultural Leonesa - Lugo -:- [ 2.05 | 3.00 | 3.40 ]
SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 2
01:00Ceuta - Algeciras -:- [ 1.70 | 3.40 | 4.20 ]03:00Antequera - Alcoyano -:- [ 2.10 | 3.10 | 3.20 ]
03:00Castellon - Recreativo Huelva -:- [ 1.36 | 4.20 | 6.50 ]
03:00Merida - Cordoba -:- [ 4.50 | 3.25 | 1.70 ]
18:00Atl. Madrid B - CF Intercity -:- [ 1.83 | 3.20 | 4.00 ]
18:00Baleares - Real Madrid B -:- [ 4.00 | 3.00 | 1.91 ]
18:00Melilla - Sanluqueno -:- [ 2.60 | 3.00 | 2.50 ]
18:00San Fernando - UD Ibiza -:- [ 4.20 | 3.10 | 1.80 ]
22:00Malaga - Linares -:- [ 1.53 | 3.40 | 6.00 ]
SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 1
23:30Arandina - Pontevedra -:-23:45Racing Club Villalbes - Valladolid Promesas -:-
02:00Ourense CF - Cayon -:-
19:00Dep. Fabril - Langreo -:-
22:00Rayo Cantabria - Real Aviles -:-
22:30Compostela - Guijuelo -:-
23:00Marino de Luanco - R. Oviedo B -:-
23:30Covadonga - Coruxo FC -:-
00:00Zamora - Torrelavega -:-
SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 2
23:00Ath Bilbao B - Calahorra -:-23:00Valle Egues - AD San Juan -:-
00:00Barbastro - Barakaldo -:-
00:00Brea - Naxara -:-
18:00Alaves B - Mutilvera -:-
18:00Utebo FC - Zaragoza B -:-
23:00Gernika - Real Sociedad C -:-
23:00Izarra - Arenas Club de Getxo -:-
00:00Logrones - Tudelano -:-
SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 3
00:00Alzira - Hercules -:-00:00Badalona Futur - Andratx -:-
17:00Valencia B - Formentera -:-
18:00Espanyol B - Torrent -:-
18:00Manresa - Cerdanyola -:-
18:00Santa Eulalia - Penya Indep. -:-
23:30Saguntino - CE Europa -:-
SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 4
00:00Ciudad Real - Orihuela -:-00:00Marbella - San Roque -:-
17:30Betis B - La Union -:-
18:00CD Estepona - Palo -:-
18:00Cadiz B - UCAM Murcia -:-
18:00Racing Cartagena MM - Sevilla B -:-
23:00Linense - Velez -:-
00:00Yeclano - Antoniano -:-
00:30Aguilas FC - Cartagena B -:-
SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 5
00:00Numancia - Union Adarve -:- [ 1.80 | 3.50 | 4.00 ]18:00Illescas - Guadalajara -:- [ 1.85 | 3.20 | 3.90 ]
18:00Villanovense - Mensajero -:- [ 1.80 | 3.00 | 4.50 ]
18:30Montijo - CF Talavera -:- [ 3.60 | 3.10 | 1.95 ]
19:00Atl. Paso - San Fernando -:-
23:00CD Badajoz - Getafe B -:- [ 3.00 | 2.88 | 2.30 ]
23:00Navalcarnero - San Sebastian Reyes -:- [ 4.00 | 2.88 | 1.95 ]
23:30Llerenense - Ursaria -:-
00:00Gimnastica Segoviana - Cacereno -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 1
18:00Polvorin - Somozas -:-18:15Silva SD - UD Ourense -:-
23:00Arzua - Viveiro -:-
23:00Betanzos - Pontevedra B -:-
23:00Gran Pena - Rapido de Bouzas -:-
23:00Paiosaco - Arosa SC -:-
23:30Barbadas-Bentraces - Atletico Arteixo -:-
23:30Sarriana - Bergantinos -:-
00:00Estradense - Alondras -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 2
18:00Aviles Stadium - Condal -:-23:00Barcia - Praviano -:-
00:00Llanera - Gijon B -:-
00:15Gijon Industrial - Lenense -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 3
00:30Revilla - Guarnizo -:-00:00Atletico Mineros - Tropezon -:-
00:00Naval Reinosa - Velarde -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 5
00:00FC L'escala - San Cristobal CP -:-18:00Girona B - Badalona -:-
18:00Montanesa - Pobla Mafumet -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 6
00:00Jove - Gandia -:-00:00Torrellano - Acero -:-
17:00Patacona - Soneja -:-
18:00Silla CF - Levante B -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 7
23:00Rayo Vallecano B - Real Madrid C -:-18:00Paracuellos Antamira - RSD Alcala -:-
00:00CD Mostoles - Alcorcon B -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 8
23:00Becerril - Colegios Diocesanos -:-23:00Bembibre - Atl. Tordesillas -:-
23:00Real Avila - Palencia CF -:-
23:00Salamanca - Leonesa B -:-
00:00Palencia CA - Almazan -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 9
01:00CD Torreperogil - Mancha -:-18:00Arenas Armilla - Torredonjimeno -:-
18:00Huetor Vega - Almeria B -:-
18:00Maracena - Ejido -:-
18:00Rincon - Juventud Torremolinos -:-
23:00Motril - Torre del Mar -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 10
18:00CD Gerena - Coria C.F. -:-22:30Cordoba B - Xerez D.F.C. -:-
00:00Ciudad de Lucena - Ayamonte -:-
00:00Xerez CD - Bollullos -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 11
23:30Inter Manacor - Alaior -:-SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 13
00:00Montecasillas - Bullense -:-00:00Racing Murcia - CD Algar -:-
00:30Pulpileno - Plus Ultra -:-
01:00Balsicas Atletico - Lorca Deportiva -:-
01:00Muleno - Caravaca -:-
16:00Real Murcia B - Ciudad Cieza -:-
18:00E.G. El Palmar - Alcantarilla -:-
00:00CAP Ciudad de Murcia - Molinense -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 14
01:00Don Benito - RCP Valverdeno -:-00:00Moralo - CD Coria -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 16
23:00Pena Balsamaiso - Vianes -:-SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 17
17:00Huesca B - Binefar -:-22:30Calamocha - Carinena -:-
23:00Borja - Cuarte -:-
23:30Caspe - CF Illueca -:-
23:30Ebro - Atletico Monzon -:-
23:30Tamarite - Almudevar -:-
23:45Epila - Ejea -:-
00:00Fraga - Fuentes -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 18
18:00Cazalegas - Tomelloso -:-18:00Villarrubia - Torrijos -:-
23:00Azuqueca - Quintanar del Rey -:-
23:00Conquense - La Solana -:-
23:00Marchamalo - San Clemente -:-
23:00Toledo - Socuellamos -:-
23:30Huracan de Balazote - Puertollano C.F. -:-
23:30Villacanas - Albacete B -:-
00:00Villarrobledo - Tarancon -:-
SEPANYOL: Liga F Wanita
23:00Atletico Madrid W - Valencia W -:-02:00Villarreal W - Real Madrid W -:-
18:00Huelva W - Costa Adeje Tenerife W -:-
20:00Granada W - Madrid C. W -:-
22:00Athletic Bilbao W - Las Planas W -:-
00:00Levante W - Barcelona W -:-
SEPANYOL: Primera Federacion Wanita
23:00Madrid C. B W - DUX Logrono W -:-18:00SE AEM W - Albacete W -:-
18:30Barcelona B W - Alhama W -:-
23:30Dep. La Coruna W - CE Europa W -:-
SERBIA: Liga Super
23:00Javor - Crvena zvezda -:-01:30Partizan - Sp. Subotica -:-
SERBIA: Prva Liga
00:00Kolubara - Indjija -:-SERBIA: Liga Srpska - Belgrade
23:00Buducnost Dobanovci - Sindjelic B. -:-23:00Rad Beograd - Brodarac -:-
22:00Jedinstvo Surcin - Padinska Skela -:-
22:00Zvezdara - Polet Dorcol -:-
SERBIA: Liga Srpska - Vojvodina
23:001. Maj Ruma - Radnicki Zrenjanin -:-23:00Becej - Kabel Novi Sad -:-
23:00Hajduk 1912 - Podunavac Belegis -:-
23:00Jedinstvo SP - Dinamo Pancevo -:-
23:00Naftagas - Kikinda -:-
23:00Zeleznicar Indjija - Backa -:-
22:00Borac Sajkas - Sloven Ruma -:-
22:00Omladinac NB - Tisa Adorjan -:-
SERBIA: Liga Srpska - Timur
17:00SFS Borac - Sindjelic -:-21:30Buducnost Popovac - Jagodina -:-
21:30Vlasina - Paracin -:-
SERBIA: Liga Srpska - Barat
21:30Vrelo Sport - Takovo -:-SIERRA LEONE: Liga Premier
00:15TertundaBo Rangers - Real Republicans -:-00:15TertundaKholifa Stars - Luawa -:-
00:15TertundaLamboi - Wusum Stars -:-
00:15TertundaMighty Blackpool - Kahunla -:-
02:00Kallon - Freetown City -:-
00:15TertundaBai Bureh Warriors - Kallon -:-
00:15Bhantal - Old Edwardians -:-
00:15TertundaDiamond Stars - Freetown City -:-
00:15TertundaEast End Lions - Ports Authority -:-
00:30Bai Bureh Warriors - Wilberforce Strikers -:-
00:30Kahunla - Real Republicans -:-
00:30Wusum Stars - Luawa -:-
SLOVAKIA: Nike liga - Kumpulan Kejohanan
00:30Slovan Bratislava - Podbrezova -:-23:30Trnava - Zilina -:-
SLOVAKIA: 2. liga
16:30Zilina B - Malzenice -:-SLOVAKIA: 3. Liga - Timur
21:00Filakovo - 1.FK Svidnik -:-21:00Kalinovo - Slavia TU Kosice -:-
21:00Oravske Vesele - Rimavska Sobota -:-
21:00Spisske Podhradie - Vranov -:-
SLOVAKIA: 4. liga - Tengah
21:00Kovacova - Medzibrod -:-21:00Krasno - Sokol Zubrohlava -:-
SLOVAKIA: 4. liga - Timur
21:00FK Cana - Velky Saris -:-21:00Gerlachov - Lokomotiva Kosice -:-
21:00Medzev - Kezmarok -:-
21:00Medzilaborce - Rudnany -:-
21:00Mladost Kalsa - Poprad -:-
21:00Pavlovce n. Uhom - Kechnec -:-
SLOVAKIA: 4. liga - Barat
21:00Blava - Banik Prievidza -:-21:00Imel - TJ Slavoj Boleráz -:-
21:00Levice - Gabcikovo -:-
21:00Trebatice - Gbely -:-
21:00Trstice - Z. Moravce-Vrable B -:-
SLOVENIA: Prva liga
00:30Celje - Aluminij -:-SLOVENIA: 2. SNL
03:00Nafta - Beltinci -:-SLOVENIA: 3. SNL - Timur
23:00Sampion Celje - Krsko -:-01:00Dobrovce - NK Smartno -:-
SURINAME: SML
04:30Flora - Leo Victor -:-07:00SV Transvaal - Inter Wanica -:-
SWEDEN: Allsvenskan
20:00GAIS - Brommapojkarna -:- [ 2.20 | 3.60 | 3.10 ]20:00Hammarby - Kalmar -:- [ 1.85 | 3.60 | 4.20 ]
22:30Hacken - Mjallby -:- [ 1.60 | 4.33 | 4.75 ]
SWEDEN: Superettan
21:00Landskrona - Sandvikens -:- [ 2.05 | 3.50 | 3.10 ]21:00Trelleborg - Oddevold -:- [ 2.05 | 3.40 | 3.20 ]
SWEDEN: Divisi 1 - Norra
23:00United Nordic - AFC Eskilstuna -:-20:00Pitea - Assyriska FF -:-
20:30Sollentuna - Umea FC -:-
SWEDEN: Divisi 1 - Södra
23:00Jonkoping - Olympic -:-23:00Oskarshamn - Ljungskile -:-
22:00Angelholm - Norrby -:-
22:00Onsala - Ariana -:-
SWEDEN: Divisi 2 - Norra Svealand
19:00Dalkurd - Kungsangen -:-19:00IK Franke - FC Arlanda -:-
20:00Falu - Sandvikens AIK -:-
20:00Skiljebo - Farsta -:-
SWEDEN: Divisi 2 - Södra Götaland
19:00Hogaborgs - Rappe GOIF -:-19:00Karlskrona - IFK Trelleborg -:-
20:00IFK Berga - Balkan -:-
SWEDEN: Divisi 2 - Södra Svealand
20:00Atvidabergs - Huddinge -:-22:00Haninge IFK - BK Ljungsbro -:-
22:00Syrianska - Mjolby AI FF -:-
SWEDEN: Divisi 2 - Västra Götaland
20:00Jonsereds - Lindome -:-SWEDEN: Svenska Cupen Wanita - PlayOff
00:00Hammarby W - Hacken W -:-SWITZERLAND: Liga Super
01:00Lausanne Ouchy - Lugano -:- [ 4.75 | 4.00 | 1.70 ]01:00Winterthur - Servette -:- [ 3.60 | 3.50 | 2.00 ]
03:30Basel - Zurich -:- [ 2.55 | 3.40 | 2.63 ]
SWITZERLAND: Liga Cabaran
01:00Baden - Wil -:-SWITZERLAND: Liga Promosi
23:00Bruhl - Etoile-Carouge -:-23:00Luzern II - St. Gallen II -:-
23:00Zurich II - Rapperswil -:-
22:00Servette B21 - Delemont -:-
SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 1
02:30Yverdon II - Monthey -:-SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 2
23:00Courtetelle - Concordia -:-23:00Schotz - Langenthal -:-
23:00Wohlen - Dietikon -:-
SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 3
23:00Wettswil-Bonstetten - Taverne -:-SWITZERLAND: Liga Super Wanita
23:00Aarau W - Grasshopper W -:-23:00Rapperswil W - Zurich W -:-
00:30Thun W - Servette Geneve FC W -:-
01:00Basel W - Young Boys W -:-
02:00Luzern W - St. Gallen W -:-
SYRIA: Liga Premier
20:00Al Wahda - Wathbah -:-THAILAND: Liga Thai 1
18:30Buriram - Chiangrai Utd -:-19:00Muang Thong Utd - Police Tero -:-
19:30Bangkok Utd - Chonburi -:-
20:00Khonkaen Utd. - Nakhon Pathom -:-
THAILAND: Liga Thai 2
18:30Lampang - Samut Prakan City -:-19:00Phrae - Kanchanaburi -:-
19:30Suphanburi - Nakhon Si -:-
20:00Customs Utd - Chanthaburi -:-
TOGO: Championnat National
23:00Doumbe - Unisport -:-23:00Gbikinti Bassar - Barracuda -:-
22:00TertundaBarracuda - Dynamic Togolais -:-
22:00TertundaBinah - Gomido -:-
22:00TertundaEntente II - Unisport -:-
22:00TertundaGbikinti Bassar - Tambo -:-
22:00TertundaKakadl - Gbohloe-Su -:-
22:00TertundaKara - ASC Kara -:-
22:00TertundaOTR - Doumbe -:-
22:00TertundaSemassi - Espoir -:-
23:00ASC Kara - Kakadl -:-
23:00Dynamic Togolais - Gomido -:-
23:00Espoir - Binah -:-
23:00Gbohloe-Su - Kara -:-
23:00OTR - Entente II -:-
23:00Semassi - Tambo -:-
UGANDA: Liga Premier
00:00Uganda Revenue - Vipers -:-21:00Bright Stars - Gadaffi -:-
UKRAINE: Liga Premier
00:00Veres Rivne - Kryvbas -:-18:00Minaj - Oleksandriya -:-
20:30Vorskla Poltava - Dyn. Kiev -:-
20:30Zorya - Metalist 1925 -:-
23:00Kolos Kovalivka - Dnipro-1 -:-
UKRAINE: Liga Persha - Kumpulan Penyingkiran
17:30Metalist Kharkov - MFC Metalurh -:-UKRAINE: Liga Druha
17:00Real Pharma - Karpaty Lviv 2 -:-18:00Kremin 2 - Druzhba Myrivka -:-
19:00Lokomotiv Kiev - Kudrivka -:-
UKRAINE: Liga B19
17:00Rukh Lviv B19 - LNZ Cherkasy B19 -:-UKRAINE: Kejuaraan Wanita - Kumpulan Penyingkiran
17:00Dnipro-1 W - Dyn. Kiev W -:-URUGUAY: Divisi Primera - Apertura
00:30Rampla Juniors - Fenix -:- [ 3.20 | 3.00 | 2.30 ]03:00Liverpool M. - River Plate -:- [ 1.95 | 3.10 | 4.00 ]
06:00Defensor Sp. - Danubio -:- [ 1.91 | 3.25 | 3.80 ]
URUGUAY: Divisi Segunda - Torneo Competencia
03:00Cooper - Atenas -:-03:00Plaza Colonia - Cerrito -:-
03:00Sud America - Tacuarembo -:-
08:30La Luz - Albion -:-
21:00Rentistas - Montevideo City -:-
UZBEKISTAN: Liga Super
22:00Navbahor Namangan - Termez Surkhon -:-22:00Olympic - Neftchi Fargona -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
03:00Rayo Zuliano - Universidad Central -:-05:45Caracas - Inter de Barinas -:-
08:30Portuguesa - Carabobo -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
03:30Academia Anzoategui - Nueva Esparta -:-03:30Frontera - Trujillanos -:-
04:00Dynamo Puerto - Atletico La Cruz -:-
04:00Heroes de Falcon - Yaracuyanos -:-
VIETNAM: Liga-V 1
18:00Hong Linh Ha Tinh - Binh Duong -:-19:00Binh Dinh - Ho Chi Minh -:-
19:00Thanh Hoa - Cong An -:-
20:15Hanoi FC - Nam Dinh -:-
VIETNAM: Liga.V 2
18:00Long An - Hue FC -:-19:00Ba Ria Vung Tau - Binh Phuoc -:-
WALES: Piala FA
01:15UWIC FC - TNS -:-WALES: Premier Wanita - Kumpulan Kejohanan
21:00Swansea W - Cardiff W -:-21:00Wrexham W - Aberystwyth W -:-
WALES: Premier Wanita - Kumpulan Penyingkiran
21:00TNS W - Barry W -:-21:00UWIC LFC W - Pontypridd W -:-
Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »
Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.