MUAT SEMULA

Bola Sepak » 01.10.2022 » Semua Perlawanan

ENGLAND: Liga Premier

19:30Arsenal - Tottenham -:-
22:00Bournemouth - Brentford -:-
22:00Crystal Palace - Chelsea -:-
22:00Fulham - Newcastle Utd -:-
22:00Liverpool - Brighton -:-
22:00Southampton - Everton -:-
00:30West Ham - Wolves -:-

MALAYSIA: Liga Super

20:15Johor DT - Negeri Sembilan -:-
20:15Sarawak United - Sri Pahang -:-
21:00Kedah - Petaling Jaya CFC -:-
21:00Selangor - Melaka United FC -:-
21:00Terengganu - Sabah FC -:-

SEPANYOL: LaLiga

03:00Ath Bilbao - Almeria -:-
20:00Cadiz - Villarreal -:-
22:15Getafe - Valladolid -:-
00:30Sevilla - Atl. Madrid -:-

AFRIKA SELATAN: Kejuaraan Asas Motsepe

21:30Cape Town All Stars - Uthongathi -:-
21:30Casric Stars - Black Leopards -:-
21:30JDR Stars - Pretoria U. -:-
21:30Magesi - Tshakhuma -:-
21:30Pretoria Callies - MM Platinum -:-
21:30Venda - Baroka -:-

AFRIKA SELATAN: Cabaran Diski

16:00Chippa Utd. B23 - Stellenbosch B23 -:-
16:00Golden Arrows B23 - Royal AM B23 -:-
16:00Sekhukhune B23 - Mamelodi Sundowns B23 -:-
18:30Marumo Gallants B23 - Kaizer Chiefs B23 -:-

AFRIKA SELATAN: Piala MTN 8

21:30Orlando Pirates - Mamelodi Sundowns -:-

ALBANIA: Liga Super

23:45Teuta - Vllaznia -:-
21:00KF Egnatia - Kastrioti -:-
21:00Laci - Kukesi -:-

ALBANIA: Divisi Pertama

18:30Flamurtari - Besa Kavaje -:-
21:00Apolonia Fier - Lushnja -:-
21:00Beselidhja Lezha - Terbuni -:-
21:00Korabi Peshkopi - Cerrik -:-
21:00Luzi - Skenderbeu -:-

ALGERIA: Ligue 1

23:00Arba - El Bayadh -:-
02:00Biskra - Magra -:-

ALGERIA: Ligue 2

23:00ASM Oran - Saida -:-
23:00Ben Aknoun - Oued Sly -:-
23:00Hussein Dey - Relizane -:-
23:00JSM Tiaret - Medea -:-
23:00Mostaganem - Widad Adabi de Boufarik -:-
23:00Saida - GC Mascara -:-
23:00Temouchent - RC kouba -:-
23:00Tlemcen - El Khemis -:-
23:00Annaba - Khemis El Khechna -:-
23:00Batna - Ghozlane -:-
23:00Bordj Menail - Khroub -:-
23:00Harrach - Eulma -:-
23:00MO Constantine - Skikda -:-
23:00Mlila - US Chaouia -:-
23:00Telaghema - Ouargla -:-
23:00US Souf - Hamra Annaba -:-

ALGERIA: Liga B21

23:00Chelghoum B21 - JS Kabylie B21 -:-
23:00MC Alger B21 - ASO Chlef B21 -:-
00:00Oran B21 - USM Alger B21 -:-

AMERIKA SYARIKAT: MLS

07:30Toronto - Inter Miami -:-

AMERIKA SYARIKAT: Kejuaraan USL

10:00Las Vegas Lights - New Mexico -:-

AMERIKA SYARIKAT: NWSL Wanita

10:00San Diego Wave W - New York W -:-

ANGOLA: Girabola

22:00Bravos do Maquis - Primeiro de Agosto -:-
22:00C.R.D. Libolo - Huila -:-
22:00CD Lunda Sul - Sporting de Benguela -:-
22:30Interclube - Sagrada -:-
22:30Isaac de Benguela - Wiliete -:-

ARAB SAUDI: Liga Profesional Saudi

23:30Al-Raed - Al Adalh -:-
23:30Dhamk - Al Taee -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

06:00Estudiantes L.P. - Colon Santa FE -:-
06:00Tigre - Aldosivi -:-
08:30Racing Club - Rosario Central -:-
08:30Union de Santa Fe - Newells Old Boys -:-
00:00Central Cordoba - Sarmiento Junin -:-
00:00Platense - Defensa y Justicia -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

08:10Gimnasia Jujuy - San Martin T. -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

22:00Cipolletti - CA Liniers -:-

ARGENTINA: Primera B - Clausura

08:00Talleres Remedios Escalada - Acassuso -:-

ARGENTINA: Primera C - Clausura

02:30Deportivo Espanol - Sportivo Italiano -:-

ARMENIA: Liga Premier

23:30Ararat Yerevan - Urartu -:-
19:00Shirak Gyumri - Lernayin Artsakh -:-
21:00Pyunik Yerevan - Alashkert -:-

ARUBA: Division di Honor

08:00United FC - La Fama -:-

ASIA: Kejuaraan AFC B17 - Kelayakan

18:00Bahrain B17 - Lubnan B17 -:-
18:00Emiriah Arab Bersatu B17 - Guam B17 -:-
18:00Kuwait B17 - Maldives B17 -:-
18:00Myanmar B17 - Arab Saudi B17 -:-
18:00Palestine B17 - Malaysia B17 -:-
18:00Qatar B17 - Iraq B17 -:-
18:00Syria B17 - Jordan B17 -:-
18:00Turkmenistan B17 - Filipina B17 -:-

AUSTRALIA: NPL ACT - PlayOff

16:00Canberra Croatia - Monaro Panthers FC -:-

AUSTRALIA: Piala Australia

17:45Sydney Utd - Macarthur FC -:-

AUSTRIA: Bundesliga

23:00A. Lustenau - Wolfsberger -:-
23:00Salzburg - LASK -:-
23:00Tirol - Rapid Vienna -:-

AUSTRIA: 2. Liga

00:10Dornbirn - Austria II -:-
00:10First Vienna - Kapfenberg -:-
00:10Vorwarts Steyr - Horn -:-
02:30St. Polten - Amstetten -:-
20:30Admira - Liefering -:-
20:30Grazer - Sturm Graz (Am) -:-
20:30Rapid Vienna (Am) - Lafnitz -:-

AUSTRIA: Regionalliga Timur

01:00Drassburg - Kremser -:-
01:30Traiskirchen - TWL Elektra -:-
01:30Wiener - Mauerwerk -:-
02:00Neusiedl - Wiener Viktoria -:-
02:00Wiener Neustadt - Marchfeld -:-
22:30Donaufeld Wien - Leobendorf -:-
22:30Stripfing - Bruck Leitha -:-

AUSTRIA: Regionalliga Tengah

01:00Deutschlandsberger - Bad Gleichenberg -:-
01:00Kalsdorf - Treibach -:-
01:00Ried (Am) - Allerheiligen -:-
01:00SAK Klagenfurt - Union Gurten -:-
01:00SC Weiz - Gleisdorf -:-
01:30Vocklamarkt - WSC Wels -:-

AUSTRIA: Regionalliga Barat - Tyrol

01:00Hall - Motz/Silz -:-
19:30Kitzbuhel - Reichenau -:-
22:00Kufstein - Fugen -:-
22:00SC Imst - Schwaz -:-

AUSTRIA: Regionalliga Barat - Salzburg

01:00SAK 1914 - Seekirchen -:-
20:00SC Golling - Saalfelden -:-
22:00A. Salzburg - Johann -:-
22:00Bischofshofen - USK Anif -:-
22:00Grodig - Wals-Grunau -:-
22:00UFC Hallein - Kuchl -:-

AUSTRIA: Regionalliga Barat - Vorarlberg

22:00Bregenz - Rothis -:-
22:00Hohenems - Lauterach -:-
23:00Egg - SC A. D. -:-

AUSTRIA: Bundesliga Wanita

00:00Neulengbach W - Altenmarkt W -:-
20:00Austria Vienna W - Wacker Innsbruck W -:-

AZERBAIJAN: Liga Premier

23:00Sabail - Gabala -:-
19:30Turan - Zira -:-
22:00Qarabag - Neftci Baku -:-

BELANDA: Eredivisie

22:30Cambuur - PSV -:-
00:45Groningen - AZ Alkmaar -:-

BELANDA: Eerste Divisie

02:00Almere City - Roda -:-
02:00Breda - Venlo -:-
02:00Den Bosch - Heracles -:-
02:00Den Haag - Jong PSV -:-
02:00Eindhoven FC - Dordrecht -:-
02:00Graafschap - Jong AZ Alkmaar -:-
02:00Helmond - Oss -:-
02:00Maastricht - Willem II -:-
02:00Telstar - Jong Utrecht -:-
02:00Zwolle - Jong Ajax -:-

BELANDA: Tweede Divisie

20:30Hardenberg - Rijnsburgse Boys -:-
20:30Lisse - Oostzaan -:-
20:30Noordwijk - Excelsior Maassluis -:-
21:00Jong Volendam - Scheveningen -:-
21:00Kozakken Boys - AFC -:-
21:00Spakenburg - Quick Boys -:-
21:30Katwijk - TEC -:-
21:30Koninklijke HFC - IJsselmeervogels -:-
23:00Jong Sparta Rotterdam - De Treffers -:-

BELANDA: Derde Divisie

20:30Barendrecht - ACV Assen -:-
20:30Excelsior 31 - ASWH -:-
20:30GVVV - VV DOVO -:-
20:30Hoek - VVOG -:-
20:30Rijnvogels - Harkemase Boys -:-
20:30Stedoco - Sportlust -:-
21:00Ermelo - RKAV Volendam -:-
21:00Sparta Nijkerk - Ter Leede -:-
21:00Urk - Staphorst -:-

BELANDA: Divisie 1 B21 - Musim Luruh

21:00Zwolle B21 - Graafschap B21 -:-
21:15FC Emmen B21 - Den Haag B21 -:-
21:30Willem II B21 - Groningen B21 -:-
22:00Almere City B21 - Feyenoord B21 -:-

BELANDA: Divisie 1 B18 - Musim Luruh

18:00Feyenoord B18 - Graafschap B18 -:-
20:30Ajax B18 - Zwolle B18 -:-
21:00Den Haag B18 - AZ Alkmaar B18 -:-
21:15FC Twente/Heracles B18 - PSV B18 -:-

BELANDA: Eredivisie Wanita

01:30Feyenoord W - Telstar W -:-
01:30PEC Zwolle W - Sittard W -:-
01:30VV Alkmaar W - Excelsior W -:-

BELARUS: Liga Vysshaya

01:00FC Gomel - Vitebsk -:-
18:00Belshina - Dynamo Brest -:-
20:00Din. Minsk - Shakhtyor Soligorsk -:-
22:00BATE - Zhodino -:-

BELARUS: Liga Pershaya

18:00Osipovici - Smorgon -:-
19:50Lokomotiv Gomel - FC Slonim -:-
21:30Lida - Ostrovets -:-

BELARUS: Liga Simpanan Vysshaya

18:00Dnepr Mogilev 2 - Slutsk 2 -:-
18:30FC Gomel 2 - Vitebsk 2 -:-

BELARUS: Liga Vysshaya Wanita

18:30Zorka-BDU W - Minsk FK W -:-
20:30Dnyapro W - Din. Minsk W -:-

BELGIUM: Liga Jupiler

02:45St. Liege - Seraing -:-
22:00Leuven - Royale Union SG -:-
00:15Oostende - Genk -:-
00:15Westerlo - Waregem -:-

BELGIUM: Liga Pro Pencabar

02:00Genk B23 - Dender -:-
02:00Virton - Club Brugge B23 -:-
22:00Lommel SK - RWDM 47 -:-

BELGIUM: Kumpulan Divisi Amatur Kedua VFV A

00:30Waregem 2 - Oostkamp -:-

BELGIUM: Liga Super Wanita

02:00Charleroi W - Waregem W -:-
02:30Genk W - RSC Anderlecht W -:-
19:30Mechelen W - Club Brugge W -:-
21:30Aalst W - Oud-Heverlee Leuven W -:-
21:30St. Liege W - Femina Woluwe W -:-

BELGIUM: Nasional Pertama Wanita

20:00Westerlo W - Gent II W -:-
20:30Zwevezele W - RSC Anderlecht II W -:-
21:00Moldavo W - Genk II W -:-
21:30GBA Kontich W - Tienen W -:-
22:00Famkes Merkem W - Wuustwezel W -:-
23:00Chastre W - RFC De Liege W -:-
23:00Mons W - Oud-Heverlee Leuven II W -:-
23:00St. Liege II W - Waregem II W -:-

BERMUDA: Liga Premier

08:00PHC Zebras - North Village Rams -:-

BOLIVIA: Divisi Profesional - Clausura

03:00Santa Cruz - Tomayapo -:-
08:00Guabira - Wilstermann -:-

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Premier

02:00Zrinjski - Sloboda -:-
20:00Borac Banja Luka - Sloga Doboj -:-
21:00Leotar - Zeljeznicar -:-

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - FBiH

21:30Banovici - Hadzici -:-
21:30Bratstvo Gracanica - Travnik -:-
21:30GOSK Gabela - Mladost DK -:-
21:30Gorazde - BFK Simm Bau -:-
21:30Gradina Srebrenik - Gradacac -:-
21:30Kakanj - Stupcanica -:-
21:30TOSK Tesanj - Jedinstvo Bihac -:-
21:30Tomislav - FK Radnicki Lukavac -:-

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - RS

21:30Kozara - Tekstilac -:-
21:30Krupa - Laktasi -:-
21:30Modrica - Famos Vojkovici -:-
21:30Mrkonjic Grad - Zeljeznicar Banja Luka -:-
21:30Omarska - Sutjeska Foca -:-
21:30Podrinje J. - Ljubic Prnjavor -:-
21:30Slavija - Prijedor -:-
21:30Zvijezda 09 - Zvornik -:-

BRAZIL: Serie B

06:00CSA - Guarani -:-
06:00Operario - Vila Nova -:-
06:00Sampaio Correa - Gremio -:-
08:30Chapecoense-SC - Bahia -:-
22:00Brusque - Criciuma -:-

BULGARIA: Parva Liga

00:30Botev Plovdiv - Slavia Sofia -:-
18:45Lok. Sofia - Ludogorets -:-

BURKINA FASO: Liga Premier

00:00RDF - Royal -:-
00:00ASEC Koudougou - USFA -:-
00:00Majestic - Vitesse -:-
00:00Rahimo - Kadiogo -:-
00:00Sonabel Ouagadougou - AS Police -:-

BURUNDI: Liga Primus

21:00New Oil - TOP Junior -:-
21:00Vital’O - Flambeau du Centre -:-

CHILE: Divisi Primera

07:00Union La Calera - Coquimbo -:-
23:00Huachipato - Antofagasta -:-

CHILE: Divisi Segunda

02:00Real San Joaquin - Trasandino -:-
02:30Ind. Cauquenes - Limache -:-

COLOMBIA: Primera A - Clausura

09:00Ind. Medellin - Petrolera -:-

COLOMBIA: Primera B - Clausura

04:00Orsomarso - Fortaleza -:-
07:00Tigres - Bogota -:-

CROATIA: HNL

00:00Varazdin - Istra 1961 -:-
22:55Osijek - Lok. Zagreb -:-

CROATIA: Prva NL

20:50Dubrava - Croatia Zmijavci -:-
21:30Bijelo Brdo - Cibalia -:-
21:30Jarun - Dugopolje -:-
21:30Vukovar 1991 - Dragovoljac -:-

CROATIA: Druga NL

21:30Belisce - Trnje -:-
21:30Bjelovar - Dugo Selo -:-
21:30Jadran LP - Zagorec K. -:-
21:30Marsonia - Grobnican -:-

CYPRUS: Divisi Pertama

00:00Apollon Limassol - Paphos -:-
00:00Doxa - Omonia -:-

CYPRUS: Divisi 2

00:00Achnas - Othellos Athienou -:-
00:00Omonia 29th May - Omonia Aradippou -:-
21:00Anagennisi Derynia - M.E.A.P. Nisou -:-
21:00Ermis - Zakakiou -:-
21:00Peyia 2014 FC - Paeek -:-
21:00Ypsonas - Ayia Napa -:-

DENMARK: Liga Super

01:00Aalborg - Odense -:-

DENMARK: Divisi 1

00:30Hvidovre IF - Vejle -:-
20:00Vendsyssel FF - Helsingor -:-
21:00Nykobing - Sonderjyske -:-

DENMARK: Divisi Kedua

20:00Aarhus Fremad - Skive -:-
20:00Kolding - BK Frem -:-
20:00Roskilde - Esbjerg -:-
21:00B.93 - Brabrand -:-

DENMARK: Divisi ke-3

19:00Ishoj IF - Middelfart -:-
19:00Lyseng - Tarnby -:-
20:00Naesby - Vanlose -:-
20:00SfB-Oure - FA 2000 -:-

DENMARK: Elitedivisionen Wanita

20:00Nordsjaelland W - Aarhus W -:-

DUNIA: Persahabatan Antarabangsa

00:00Costa Rica B17 - Nicaragua B17 -:-

ECUADOR: Liga Pro - Peringkat Kedua

08:00Gualaceo - U. Catolica -:-

ECUADOR: Serie B

23:45EL Nacional - Ind. Juniors -:-

ECUADOR: Copa Ecuador - Peringkat Kumpulan

07:00Nueve de Octubre - EL Nacional -:-

EMIRIAH ARAB BERSATU: Liga UAE

21:15Al Sharjah - Khorfakkan -:-
21:15Bani Yas - Al Jazira -:-
00:00Al Nasr - Al Wasl -:-
00:00Dibba Al Fujairah - Ajman -:-

EMIRIAH ARAB BERSATU: Divisi 1

21:15Al Ramms - Al Jazira Hamra -:-
21:15Al Urooba - Al Ahli Fujairah -:-
21:20Fursan Hispania - Baynounah -:-

ENGLAND: Liga Championship

03:00Hull - Luton -:-
22:00Blackburn - Millwall -:-
22:00Blackpool - Norwich -:-
22:00Bristol City - QPR -:-
22:00Cardiff - Burnley -:-
22:00Coventry - Middlesbrough -:-
22:00Reading - Huddersfield -:-
22:00Rotherham - Wigan -:-
22:00Sheffield Utd - Birmingham -:-
22:00Sunderland - Preston -:-
22:00West Brom - Swansea -:-

ENGLAND: Liga Satu

22:00Accrington - Morecambe -:-
22:00Bolton - Lincoln -:-
22:00Burton - Forest Green -:-
22:00Cambridge Utd - Derby -:-
22:00Charlton - Oxford Utd -:-
22:00Cheltenham - Shrewsbury -:-
22:00Exeter - Bristol Rovers -:-
22:00Fleetwood - Barnsley -:-
22:00Ipswich - Portsmouth -:-
22:00Milton Keynes Dons - Peterborough -:-
22:00Port Vale - Sheffield Wed -:-
22:00Wycombe - Plymouth -:-

ENGLAND: Liga Dua

02:45Mansfield - Hartlepool -:-
20:00Harrogate - Bradford City -:-
22:00Carlisle - Crewe -:-
22:00Crawley - Stevenage -:-
22:00Gillingham FC - Sutton -:-
22:00Leyton Orient - Newport -:-
22:00Rochdale - Doncaster -:-
22:00Salford - Grimsby -:-
22:00Stockport - Walsall -:-
22:00Swindon - Northampton -:-
22:00Tranmere - Barrow -:-
22:00Wimbledon - Colchester -:-

ENGLAND: Liga Nasional

22:00Aldershot - Wealdstone -:-
22:00Barnet - York -:-
22:00Chesterfield - Maidenhead -:-
22:00Dorking - Dagenham & Red. -:-
22:00Gateshead - Eastleigh -:-
22:00Halifax - Woking -:-
22:00Notts County - Altrincham -:-
22:00Oldham - Wrexham -:-
22:00Solihull Moors - Bromley -:-
22:00Southend - Yeovil -:-
22:00Torquay - Scunthorpe -:-
00:20Boreham Wood - Maidstone -:-

ENGLAND: Liga Nasional Utara

22:00Leamington - Telford -:-
22:00Southport - Bradford PA -:-

ENGLAND: Liga Nasional Selatan

22:00Dartford - Hungerford -:-

ENGLAND: Divisi Premier NPL

22:00Atherton - Ashton Utd -:-
22:00FC United - Marine -:-
22:00Guiseley - Warrington Rylands -:-
22:00Lancaster - Belper -:-
22:00Matlock - Nantwich -:-
22:00TertundaNantwich - Gainsborough -:-
22:00TertundaSouth Shields - Hyde -:-
22:00Stafford - Liversedge -:-
22:00Stalybridge - Morpeth -:-
22:00Warrington - Radcliffe -:-
22:00TertundaWhitby - Bamber Bridge -:-

ENGLAND: Divisi Sentral Liga Selatan

22:00Bedford - Stourbridge -:-
22:00Hednesford - AFC Rushden & Diamonds -:-
22:00TertundaIlkeston - Needham Market -:-
22:00Kings Langley - Bromsgrove -:-
22:00TertundaLeiston - Coalville -:-
22:00TertundaMickleover - Basford -:-
22:00TertundaNuneaton - Hitchin -:-
22:00Redditch - Royston -:-
22:00TertundaSt. Ives - Alvechurch -:-
22:00Stratford - Rushall -:-
22:00Tamworth - Barwell -:-
22:00Beaconsfield - Poole -:-
22:00TertundaBracknell - Dorchester -:-
22:00Chesham - Tiverton -:-
22:00Dorchester - Harrow -:-
22:00Gosport - North Leigh -:-
22:00Hartley Wintney - Truro -:-
22:00TertundaPlymouth Parkway - Winchester -:-
22:00Swindon S - Harrow -:-

ENGLAND: Divisi Premier Liga Isthmian

02:45Enfield Town - Corinthian-Casuals -:-
22:00Aveley - Margate -:-
22:00Bishop's Stortford - Wingate & Finchley -:-
22:00Bowers & Pitsea - Horsham FC -:-
22:00Canvey - Bognor Regis -:-

ENGLAND: Piala FA - Kelayakan

03:00Needham Market - Brightlingsea -:-
19:30Congleton - Fylde -:-
21:00Anstey Nomads - Shefford -:-
22:00Alvechurch - Nuneaton -:-
22:00Bamber Bridge - Buxton -:-
22:00Banbury - Berkhamsted -:-
22:00Basford - Boston -:-
22:00Bath - Sevenoaks -:-
22:00Beckenham - Binfield -:-
22:00Billericay - Biggleswade -:-
22:00Carshalton - Havant & W -:-
22:00Cheshunt - Kidderminster -:-
22:00Chester - Hanley Town -:-
22:00Chorley - Blyth -:-
22:00Clitheroe - Bury AFC -:-
22:00Coalville - Sudbury -:-
22:00Dulwich Hamlet - Folkestone -:-
22:00Gainsborough - Worksop -:-
22:00Gloucester - Merthyr Town -:-
22:00Hampton & Richmond - Paulton Rovers -:-
22:00Hanwell Town - Ebbsfleet -:-
22:00Hendon - Herne Bay -:-
22:00Hornchurch - Braintree -:-
22:00Hyde - Darlington -:-
22:00King’s Lynn - Kettering -:-
22:00Met. Police - Chippenham -:-
22:00Oxford City - Plymouth Parkway -:-
22:00Peterborough Sports - Hemel Hempstead -:-
22:00Romford - Chelmsford -:-
22:00Scarborough - Curzon Ashton -:-
22:00South Shields - Marske -:-
22:00St. Ives - Chasetown -:-
22:00Stocksbridge - Ashington -:-
22:00Swindon S - Farnborough -:-
22:00Taunton - Walton & Hersham -:-
22:00Three Bridges - Hereford -:-
22:00Weston-super-Mare - Helston Athletic -:-
22:00Weymouth - Welling -:-
22:00Worthing - Eastbourne Boro -:-
22:00Yate - Bracknell -:-

ENGLAND: Liga Premier 2

02:00Aston Villa B21 - West Brom B21 -:-
02:00Brighton B21 - Tottenham B21 -:-
02:00Fulham B21 - Everton B21 -:-
02:00Leeds B21 - Stoke City B21 -:-
02:00Middlesbrough B21 - Newcastle Utd B21 -:-
02:00Norwich B21 - Derby B21 -:-
19:00Blackburn B21 - Manchester United B21 -:-
19:00Chelsea B21 - Leicester B21 -:-
21:00Liverpool B21 - Arsenal B21 -:-
21:00West Ham B21 - Crystal Palace B21 -:-

ENGLAND: Piala Antarabangsa Liga Premier

02:00Wolves B21 - FC Porto B -:-

ENGLAND: Liga Premier B18

18:00Brighton B18 - Leicester B18 -:-
18:00Crystal Palace B18 - Chelsea B18 -:-
18:00Derby B18 - Wolverhampton B18 -:-
18:00Everton B18 - Manchester City B18 -:-
18:00Manchester United B18 - Blackburn B18 -:-
18:00Newcastle Utd B18 - Stoke City B18 -:-
18:00Norwich B18 - Arsenal B18 -:-
18:00Southampton B18 - Fulham B18 -:-
19:00Aston Villa B18 - Tottenham B18 -:-
19:00Leeds B18 - Sunderland B18 -:-
19:00West Ham B18 - West Brom B18 -:-
19:30Liverpool B18 - Nottingham B18 -:-

ENGLAND: Piala Liga Hungary

19:30Aston Villa W - Manchester United W -:-

EROPAH: Piala Rantau UEFA - Kelayakan

22:30Ivano-Frankivsk Oblast (Am) - Malta (Am) -:-
22:30Split Region (Am) - Belgrade (Am) -:-

EROPAH: Liga Premier (Crimea)

19:00Alushta - FC Yalta -:-
21:00TSK Simferopol - Sparta-KT -:-

ESTONIA: Meistriliiga

19:30Tallinna Kalev - Parnu JK Vaprus -:-
22:00Kuressaare - Tammeka -:-
00:30Flora - Legion -:-

ESTONIA: Esiliiga

20:00Harju Jalgpallikooli - Elva -:-
20:00Tulevik - Paide Linnameeskond B21 -:-

ESTONIA: Meistriliiga Wanita

17:00Flora W - Polva Lootos W -:-
17:00Parnu JK Vaprus W - Tulevik W -:-
17:00Tammeka Tartu W - Tabasalu W -:-

ESWATINI: Liga Premier MTN Swazi

21:00Denver - Nsingizini Hotspurs -:-
21:00Green M. - Seven Dreams -:-
21:00Mbabane Highlanders - Tambankulu -:-
21:00Moneni Pirates - Tambuti -:-

FILIPINA: PFL

16:00United City - Maharlika -:-
19:00Azkals - Kaya -:-

FINLAND: Ykkonen - Kumpulan Kejohanan

23:30TPS - KPV Kokkola -:-
20:00JaPS - Jaro -:-

FINLAND: Ykkonen - Kumpulan Penyingkiran

20:00PIF Pargas - SJK Akatemia -:-
21:00PK-35 - Gnistan -:-

FINLAND: Kakkonen Kumpulan A

19:00Atlantis - PeKa -:-
19:00Futura - PPJ -:-
19:00JIPPO - KaPa -:-
19:00Kiffen - Keski-Uusimaa -:-
19:00KuPS Akatemia - Lahden Reipas -:-
19:00LaPa - NJS -:-

FINLAND: Kakkonen Kumpulan B

19:00GrIFK - Jazz Pori -:-
19:00HJS - Ilves 2 -:-
19:00Ilves-Kissat - VJS -:-
19:00KaaPo - Klubi 04 -:-
19:00MuSa - SalPa -:-
19:00Tampere Utd - EPS -:-

FINLAND: Kakkonen Kumpulan C

19:00GBK Kokkola - Hercules -:-
19:00JJK Jyvaskyla - Narpes Kraft -:-
19:00Kajaani - Rovaniemi -:-
19:00Komeetat - VIFK -:-
19:00OLS Oulu - OTP -:-
19:00Vaajakoski - JBK -:-

FINLAND: Kansallinen Liiga Wanita - Kumpulan Penyingkiran

00:00Honka W - NJS W -:-
22:00Ilves W - ONS Oulu W -:-

GEORGIA: Erovnuli Liga

19:30Gagra - Dila Gori -:-
19:30Samgurali - Saburtalo Tbilisi -:-
22:00Telavi - Loco. Tbilisi -:-

GEORGIA: Erovnuli Liga 2

19:30FC Gareji Sagarejo - Rustavi -:-
19:30Merani Tbilisi - Spaeri -:-
22:00Shukura - WIT Georgia -:-

GHANA: Liga Premier

23:00Hearts of Oak - Bibiani Gold Stars -:-

GIBRALTAR: Liga Nasional

02:45Europa FC - Magpies -:-
22:00Mons Calpe - Lynx -:-
00:30Lincoln Red Imps - Manchester 62 -:-

GREECE: Liga Super

00:30Lamia - Levadiakos -:-

HABSYAH: Liga Premier

18:00Ethiopian Insurance - St. George -:-
21:00Dire Dawa - Sidama Bunna -:-

HUNGARY: Liga OTP Bank

02:00Mezokovesd-Zsory - Paks -:-
20:30Ujpest - Kisvarda -:-
23:00Debrecen - Honved -:-

HUNGARY: NB III - Tengah

17:00Bank - MTK Budapest II -:-

HUNGARY: NB I Wanita

20:00DVTK W - Ujpest W -:-
21:00MTK Hungaria W - Szekszardi UFC W -:-
21:00Puskas Academy W - Kelen W -:-
21:00Szent Mihaly W - Haladas W -:-

ICELAND: Piala Iceland

00:00Hafnarfjordur - Vikingur Reykjavik -:-

ICELAND: Urvalsdeild Wanita

22:00Breidablik W - Throttur W -:-
22:00IBV Vestmannaeyjar W - Afturelding W -:-
22:00KR Reykjavik W - Thor/KA W -:-
22:00Stjarnan W - Keflavik W -:-
22:00Valur W - Selfoss W -:-

INDONESIA: Liga 1

16:30Borneo - Madura United -:-
17:00Dewa United - RANS Nusantara -:-
21:00Arema Malang - Persebaya -:-

INDONESIA: Liga 2 - Pusingan Pertama

14:15Persewar Waropen - Persipura Jayapura -:-
15:15Persipal BU - Putra Delta -:-
15:15Sulut Utd - PSBS Biak Numfor -:-
16:15Gresik - PSIM Yogyakarta -:-
16:15Nusantara - PSCS Cilacap -:-
16:15Persekat - Bekasi City -:-
16:15Persipa Pati - Persikab -:-
16:30PSPS Riau - Karo United -:-
17:30Persiraja Aceh - Perserang Serang -:-
19:15PSKC Cimahi - Sriwijaya -:-
19:30Persijap Jepara - Persela Lamongan -:-

IRAN: Liga Pro Teluk Parsi

22:30Aluminium Arak - Malavan -:-
22:30Nassaji Mazandaran - Naft M.I.S -:-
23:00Gol Gohar - Esteghlal F.C. -:-
23:30Foolad - Mes Kerman -:-
23:30Zob Ahan - Paykan -:-

IRELAND: Divisi Premier

02:45Bohemians - UC Dublin -:-
02:45Dundalk - Drogheda -:-
02:45St. Patricks - Derry City -:-
03:00Finn Harps - Shelbourne -:-

IRELAND: Divisi 1

02:45Athlone - Longford -:-
02:45Treaty United - Galway -:-
02:45Waterford - Cobh Ramblers -:-
02:45Wexford - Bray -:-

IRELAND: Liga Nasional Wanita

21:00Galway WFC W - Dublin Waves W -:-
21:00Shelbourne W - Cork City W -:-
23:50Athlone WFC W - Wexford W -:-
00:00Peamount W - Bohemians WFC W -:-

IRELAND UTARA: Liga Premier NIFL

02:45Glentoran - Ballymena -:-
02:45Portadown - Glenavon -:-
22:00C. Rangers - Crusaders -:-
22:00Cliftonville - Newry City -:-
22:00Dungannon - Linfield -:-
00:30Larne - Coleraine -:-

IRELAND UTARA: Kejuaraan NIFL

22:00Annagh - H&W Welders -:-
22:00Ards - Dergview -:-
22:00Ballyclare - Warrenpoint -:-
22:00Dundela - Newington -:-
22:00Knockbreda - Ballinamallard -:-
22:00Loughgall - Institute -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

23:00Kiryat Shmona - Hapoel Haifa -:-
00:15Moadon Sport Ashdod - Hapoel Hadera -:-

ISRAEL: Liga Alef Utara

18:00Hapoel Qalansawe - Maccabi Nujeidat Ahmad -:-

ISRAEL: Liga Alef Selatan

18:00Ironi Modiin - Maccabi Yavne -:-

ITALI: Serie A

21:00Napoli - Torino -:-
00:00Inter - AS Roma -:-

ITALI: Serie B

02:30Cosenza - Como -:-
20:00Bari - Brescia -:-
20:00Cagliari - Unione Venezia -:-
20:00Cittadella - Ternana -:-
20:00Modena - Reggina -:-
20:00Palermo - Sudtirol -:-
20:00Parma - Frosinone -:-
20:00Spal - Genoa -:-
22:15Perugia - Pisa -:-

ITALI: Serie C - Kumpulan A

20:30AlbinoLeffe - Lecco -:-

ITALI: Serie C - Kumpulan B

20:30Sassari - Vis Pesaro -:-
23:30Pontedera - Siena -:-

ITALI: Serie C - Kumpulan C

20:30Messina - Calcio Giugliano -:-
23:30Audace Cerignola - Gelbison -:-
23:30Avellino - Potenza -:-
23:30Crotone - Juve Stabia -:-
23:30Pescara - Monterosi -:-
23:30Picerno - Monopoli -:-
23:30Taranto - Foggia -:-
23:30Turris - Catanzaro -:-
23:30Virtus Francavilla - Fidelis Andria -:-
23:30Viterbese - Latina -:-

ITALI: Primavera 1

17:00Cagliari B19 - Napoli B19 -:-
17:00Inter B19 - Atalanta B19 -:-
19:00Torino B19 - Juventus B19 -:-
21:00Cesena B19 - Sassuolo B19 -:-
21:00Sampdoria B19 - Frosinone B19 -:-

ITALI: Primavera 2

17:00Entella B19 - Cosenza B19 -:-
17:00Reggina B19 - Perugia B19 -:-
20:00Genoa B19 - Cittadella B19 -:-
20:00Monopoli B19 - Spezia B19 -:-
21:00Ascoli B19 - Crotone B19 -:-
21:00Brescia B19 - Cremonese B19 -:-
21:00Como B19 - Spal B19 -:-
21:00Imolese B19 - Pescara B19 -:-
21:00Monza B19 - Vicenza B19 -:-
21:00Parma B19 - AlbinoLeffe B19 -:-
21:00Pordenone B19 - Padova B19 -:-
21:00Reggiana B19 - Alessandria B19 -:-
21:00Salernitana B19 - Lazio B19 -:-
21:00Ternana B19 - Pisa B19 -:-
21:00Unione Venezia B19 - FeralpiSalo B19 -:-
21:00Viterbese B19 - Benevento B19 -:-

ITALI: Serie A Wanita

01:00Como W - Inter W -:-
18:30Fiorentina W - Sassuolo W -:-
20:30AC Milan W - Sampdoria W -:-

IVORY COAST: Ligue 1

23:30SOL - Bassam -:-
02:00Stade d Abidjan - AS Denguele -:-
23:30Lys Sassandra - Korhogo -:-

JEPUN: Liga J1

13:00Avispa Fukuoka - Kobe -:-
13:00C-Osaka - Shonan -:-
13:00TertundaShimizu - Iwata -:-
14:00Hiroshima - Urawa -:-
14:00Kashima - FC Tokyo -:-
14:00Sagan Tosu - Kyoto -:-
15:00G-Osaka - Kashiwa -:-
15:00Nagoya - Yokohama M. -:-
15:00Sapporo - Kawasaki Frontale -:-

JEPUN: Liga J2

13:00Kofu - Tochigi -:-
13:00Kusatsu - Omiya Ardija -:-
13:00Montedio Yamagata - Albirex Niigata -:-
15:00Tokushima - Machida -:-
17:30Ryukyu - Yokohama -:-
18:00Oita - V-Varen Nagasaki -:-

JEPUN: Liga J3

13:00Fujieda MYFC - YSCC -:-
18:00Kagoshima Utd - Nagano -:-

JEPUN: Liga Nadeshiko Wanita

12:00FC Takatsuki Speranza W - Nittaidai W -:-
12:00Orca Kamogawa W - C-Osaka W -:-

JEPUN: Piala Liga WE Wanita - PlayOff

15:00Urawa W - Beleza W -:-

JERMAN: Bundesliga

02:30Bayern Munich - Bayer Leverkusen -:-
21:30Eintracht Frankfurt - Union Berlin -:-
21:30Freiburg - Mainz -:-
21:30Köln - Dortmund -:-
21:30RB Leipzig - Bochum -:-
21:30Wolfsburg - VfB Stuttgart -:-
00:30Werder Bremen - B. Monchengladbach -:-

JERMAN: 2. Bundesliga

00:30Hannover - Hamburger SV -:-
00:30Paderborn - Darmstadt -:-
19:00Dusseldorf - Arminia Bielefeld -:-
19:00Greuther Furth - Sandhausen -:-
19:00Holstein Kiel - Hansa Rostock -:-

JERMAN: 3. Liga

01:00Aue - Meppen -:-
20:00Dortmund II - Munich 1860 -:-
20:00Duisburg - Hallescher -:-
20:00Elversberg - Verl -:-
20:00Saarbrucken - Freiburg II -:-
20:00SpVgg Bayreuth - Dresden -:-
20:00VfL Osnabruck - Mannheim -:-

JERMAN: Regionalliga Utara

01:00BSV Rehden - Drochtersen / Assel -:-
01:30Hannover II - Hildesheim -:-
02:00Lubeck - Delmenhorst -:-
19:30SC Weiche-08 - Teutonia Ottensen -:-
20:00Emden - Phonix Lubeck -:-
22:00Jeddeloh - St. Pauli II -:-

JERMAN: Regionalliga Nordost

01:00Hertha Berlin II - Halberstadt -:-
01:00Lokomotive Leipzig - Erfurt -:-
01:00Viktoria Berlin - BFC Dynamo -:-
19:00Babelsberg - Lichtenberg -:-
19:00TB Berlin - Greifswald -:-
20:00Chemnitzer - Chemie Leipzig -:-

JERMAN: Regionalliga Barat

00:00Lippstadt - Ahlen -:-
01:30Oberhausen - Duren -:-
20:00Alemannia Aachen - Fortuna Koln -:-
20:00B. Monchengladbach II - Bocholt -:-
20:00Kaan-Marienborn - Dusseldorf II -:-
20:00Köln II - Wattenscheid -:-
20:00Rodinghausen - Wuppertaler -:-
20:00Schalke II - Preussen Munster -:-
20:00Straelen - Wiedenbruck -:-

JERMAN: Regionalliga Sudwest

01:00Eintracht Trier - RW Koblenz -:-
01:00Kickers Offenbach - Fulda-Lehnerz -:-
01:00Steinbach Haiger - Aalen -:-
01:00Ulm - Balingen -:-
20:00Bahlinger - FSV Frankfurt -:-
20:00Stuttgart II - FC 08 Homburg -:-
20:00Walldorf - Kassel -:-
20:00Worms - Hoffenheim II -:-

JERMAN: Regionalliga Bayern

23:00Bayern II - Furth II -:-
23:00Vilzing - Rain/Lech -:-
01:001. FC Schweinfurt - Eichstatt -:-
01:00Aschaffenburg - Turkgucu Munchen -:-
01:00Augsburg II - Hankofen-Hailing -:-
01:00Buchbach - Pipinsried -:-
01:00Burghausen - Aubstadt -:-
01:00Heimstetten - Wurzburger Kickers -:-
01:00Illertissen - Nurnberg II -:-
01:00Unterhaching - Spvgg Ansbach 09 -:-

JERMAN: Oberliga NOFV-Nord

01:00MSV Neuruppin - Rathenow -:-
01:45Zehlendorf - Staaken -:-
19:00Blau Weiss Berlin - TuS Makkabi Berlin -:-
20:001.FC Frankfurt - Tasmania Berlin -:-
20:00Rostocker FC - Dynamo Schwerin -:-

JERMAN: Oberliga NOFV- Süd

20:00Auerbach - Nordhausen -:-
20:00Blau-Weiss Zorbau - Einheit Wernigerode -:-
20:00Freital - Eilenburg -:-
20:00Grimma - Krieschow -:-
20:00Ludwigsfelder - Oberlausitz -:-
20:00Plauen - Halle -:-
20:00SV 1890 Westerhausen - An der Fahner Hohe -:-
20:00Sandersdorf - Einheit Rudolstadt -:-

JERMAN: Oberliga Schleswig-Holstein

20:00Kilia Kiel - SC Weiche-08 II -:-
20:00Pansdorf - Oldenburger -:-
21:30Todesfelde - Neumunster -:-
22:00Frisia Risum-Lindholm - Bordesholm -:-
23:00Inter Turkspor Kiel - Dornbreite Lubeck -:-

JERMAN: Oberliga Hamburg

01:00HEBC Hamburg - Rugenbergen -:-
01:00Suderelbe - Tornesch -:-
01:30Hamm United - Dassendorf -:-
01:30Harksheide - SC Victoria Hamburg -:-
01:30Paloma - Niendorfer TSV -:-
02:00Hamburger SV III - Sasel -:-
21:00Curslack-Neuengamme - Wandsbeker Concordia -:-
21:30Altona - Eimsbutteler -:-

JERMAN: Oberliga Bremen

01:30Oberneuland - Geestemunde -:-
19:00BTS Neustadt - OSC Bremerhaven -:-
20:00Aumund-Vegesack - Werder Bremen III -:-
20:00Brinkumer - Schwachhausen -:-
21:00Woltmershausen - Hemelingen -:-
22:00Surheide - Blumenthaler -:-

JERMAN: Oberliga Niedersachsen

01:30Ahlerstedt/Ottendorf - Rotenburger -:-
02:00Gifhorn - Pattensen -:-

JERMAN: Oberliga Westfalen

21:00Paderborn II - Clarholz -:-

JERMAN: Oberliga Hessen

01:00Fernwald - Friedberg -:-
01:30Eddersheim - Viktoria Griesheim -:-
01:30RW Walldorf - Erlensee -:-
02:00Baunatal - Eintracht Frankfurt II -:-
21:00Hadamar - Neuhof -:-
21:00SV Steinbach - Weidenhausen -:-
21:00Unter-Flockenbach - Stadtallendorf -:-

JERMAN: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

01:00Hertha Wiesbach - Diefflen -:-
01:30Engers - Ahrweiler -:-
20:00TuS Koblenz - SG 2000 Mulheim-Karlich -:-
21:00Arminia Ludwigshafen - FK Pirmasens -:-
21:00Pfeddersheim - Mainz -:-
21:30Gonsenheim - Waldalgesheim -:-
21:30Morlautern - Jagersburg -:-
00:00Kirchberg - Eisbachtal -:-

JERMAN: Oberliga Baden-Württemberg

01:00FC 08 Villingen - Pforzheim -:-
01:30ATSV Mutschelbach - Nottingen -:-
20:00Goppinger SV - Reutlingen -:-
20:00Neckarsulmer - Freiburger -:-
20:00Ravensburg - Bissingen -:-
21:30Hollenbach - FC Holzhausen -:-
21:30Oberachern - Backnang -:-
21:30Offenburger FV - Stuttgarter Kickers -:-

JERMAN: Oberliga Mittelrhein

01:30Bonner - Bergisch Gladbach -:-
02:00FC Viktoria 08 - Frechen -:-

JERMAN: Oberliga Niederrhein

01:30FC Monheim - Schonnebeck -:-
01:30Kleve - Duisburg -:-

JERMAN: Junioren Bundesliga Utara

17:00Hannover B19 - Hansa Rostock B19 -:-
17:00Hertha B19 - Zehlendorf B19 -:-
17:00St. Pauli B19 - Cottbus B19 -:-
18:00Wolfsburg B19 - Magdeburg B19 -:-
19:00RB Leipzig B19 - Berliner AK 07 B19 -:-
19:00Werder Bremen B19 - Hamburger SV B19 -:-

JERMAN: Junioren Bundesliga Selatan

17:00Bayern B19 - Hoffenheim B19 -:-
17:00Mainz B19 - Eintracht Frankfurt B19 -:-
18:00Heidenheim B19 - Reutlingen B19 -:-
19:00Augsburg B19 - Stuttgart B19 -:-
19:00Freiburg B19 - Walldorf B19 -:-
20:00Darmstadt B19 - Nurnberg B19 -:-

JERMAN: Junioren Bundesliga Barat

17:00Leverkusen B19 - Bochum B19 -:-
19:00Dortmund B19 - Bonner B19 -:-
19:00Hilden B19 - Dusseldorf B19 -:-

JERMAN: Bundesliga Wanita

01:16Wolfsburg W - Bayer Leverkusen W -:-
19:01Köln W - Potsdam W -:-

JERMAN: 2. Bundesliga Wanita

20:00Eintracht Frankfurt II W - Ingolstadt W -:-

JORDAN: Liga Premier

23:00Al Ramtha - Moghayer Al Sarhan -:-
01:30Aqaba - Al Sareeh -:-
23:00Al Wehdat - Al Salt -:-

KANADA: Liga Premier Kanada

10:00Pacific FC - Edmonton -:-

KANADA: U Sports

06:15Acadia - Cape Breton -:-
06:15Mount Allison - Dalhousie -:-
08:15Brock - McMaster -:-
08:15Guelph - Western -:-
08:15Laval - Sherbrooke -:-
08:15UQAM - McGill -:-
08:15Windsor - Laurier -:-
09:00UBC Okanagan - UFV -:-
10:00Thompson Rivers - Trinity Western -:-
10:30UBC - UNBC -:-
00:00Trent - Nipissing -:-

KAZAKHSTAN: Liga Premier

19:00Kaspij Aktau - Aksu -:-
20:00Ordabasy - Atyrau -:-
22:00Taraz - Maqtaaral -:-

KENYA: Liga Premier

18:00TertundaTalanta FC - Nairobi City -:-
20:00TertundaAPS Bomet - Nzoia Sugar -:-
20:00Bidco United - Nzoia Sugar -:-
20:00TertundaBidco United - Leopards -:-
20:00Gor Mahia - Ulinzi Stars -:-
20:00TertundaGor Mahia - Rangers -:-
20:00KCB - Kariobangi Sharks -:-
20:00TertundaKCB - Fortune Sacco -:-
20:00TertundaKakamega Homeboyz - Police FC -:-
20:00Talanta FC - Fortune Sacco -:-
20:00TertundaUlinzi Stars - Sofapaka -:-
20:15TertundaTusker - Bandari -:-

KEPULAUAN FAROE: 1. Deild

22:00IF Fuglafjordur - 07 Vestur Sorvagur 2 -:-
22:00Undri - HB Torshavn 2 -:-
22:00Vikingur 2 - TB/FCS/Royn -:-
00:00NSI Runavik 2 - Klaksvik 2 -:-

KOREA SELATAN: Liga K 1 - Kumpulan Kejohanan

15:30Incheon - Ulsan Hyundai -:-
18:00Jeonbuk - Pohang -:-

KOREA SELATAN: Liga K 1 - Kumpulan Penyingkiran

13:00Seoul - Daegu -:-

KOREA SELATAN: Liga K 2

12:30Gimpo FC - Asan -:-
15:00Seoul E. - Bucheon FC 1995 -:-
17:30Anyang - Ansan Greeners -:-

KOREA SELATAN: K3 League

13:00Siheung Citizen - Pocheon -:-
14:00Cheonan City - Dangjin Citizen -:-
14:00Gyeongju KHNP - Hwaseong -:-
14:00Paju Citizen - Incheon Korail -:-
18:00Cheongju - Gimhae -:-

KOSOVO: Superliga

21:00Drita - Drenica -:-
21:00FC Ballkani - Klubi Futbollistik Gjilani -:-
21:00KF Llapi - Malisheva -:-
23:00TertundaDrenica - FC Ballkani -:-
23:00TertundaDukagjini - Drita -:-
23:00TertundaMalisheva - Klubi Futbollistik Gjilani -:-
23:00TertundaPrishtina - Ferizaj -:-
23:00TertundaTrepca 89 - KF Llapi -:-

KUWAIT: Liga Premier

23:00Tadamon - Al Sahel -:-
01:20Al Arabi - Al Jahra -:-
23:00Al Naser - Al Qadisiya -:-

LATVIA: Optibet Virsliga

18:00Tukums 2000 - Auda -:-
20:00RFS - Metta/LU -:-
21:00FK Liepaja - Spartaks -:-

LATVIA: 1. Liga

18:00Grobina - Dinamo Riga -:-
19:00Riga FC 2 - Salaspils FK -:-
21:00Valmiera 2 - Afa Olaine -:-
23:00Rezekne - FK Smiltene -:-

LIBERIA: Divisi Pertama LFA

23:30Freeport - BEA Mountain -:-

LITHUANIA: A Lyga

20:00Jonava - Mastis -:-
22:00Hegelmann - Siauliai FA -:-

LITHUANIA: I Lyga

00:00Dainava Alytus - Atmosfera -:-
01:00BFA Vilnius - FK Minija -:-
19:00Ekranas - Neptunas -:-
20:00Garliava - Babrungas -:-

LITHUANIA: Piala Lithuania

22:00Zalgiris - Kauno Zalgiris -:-

LUBNAN: Liga Premier

20:30Tripoli - Al Hikma -:-
21:30Nejmeh SC - Al Sahel -:-

LUXEMBOURG: Piala Luxembourg

02:00Lorentzweiler - Victoria Rosport -:-
22:00Bastendorf - Racing Luxembourg -:-
00:00Cebra - Jeunesse Junglinster -:-

MAGHRIBI: Botola Pro

23:00FAR Rabat - Difaa El Jadidi -:-
03:30Chabab Mohammedia - Raja Casablanca -:-

MAGHRIBI: Botola 2

00:00Chabab Benguerir - Youssoufia Berrechid -:-
00:00USM Oujda - RAC Casablanca -:-
00:00Ittihad Khemisset - Renaissance Zemamra -:-
00:00Jeunesse Massira - Ittifaq Marrakech -:-
00:00Raja Beni Mellal - Dcheira -:-

MAKEDONIA UTARA: 1. MFL

20:00Makedonija GP - Struga -:-
21:00Bregalnica Stip - Rabotnicki -:-

MAKEDONIA UTARA: 2. MFL

21:00Arsimi - Borec -:-
21:00Belasica - Besa 1976 -:-
21:00Pelister - Voska Sport -:-
21:00Sloga Vinica - KF Gostivar -:-
21:00Teteks - Sasa -:-
21:00Vardar - Lok. Skopje -:-

MALAWI: Liga Super

20:30TertundaBlue Eagles - MAFCO -:-
20:30TertundaEkwendeni Hammers - Kamuzu Barracks -:-
20:30TertundaMighty Tigers - Big Bullets -:-
20:30Mighty Wanderers - MAFCO -:-
20:30TertundaMighty Wanderers - Moyale Barracks -:-
20:30Moyale Barracks - Rumphi United -:-
20:30Silver Strikers - Blue Eagles -:-

MALTA: Liga Premier

21:00Hamrun - Floriana -:-
21:00Mosta FC - Sirens -:-
23:15Santa Lucia - Gudja -:-
23:15Zebbug - Marsaxlokk -:-

MEXICO: Liga MX - Apertura

08:00Puebla - Club America -:-
10:00Juarez - U.N.A.M.- Pumas -:-

MEXICO: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Correcaminos 2 - Uruapan -:-
00:00Leones Negros 2 - Tritones Vallarta -:-

MEXICO: Liga MX U20 - Apertura

23:00Juarez B20 - U.N.A.M.- Pumas B20 -:-
22:00Atlas B20 - Necaxa B20 -:-
22:00Cruz Azul B20 - Guadalajara Chivas B20 -:-
22:00Monterrey B20 - Pachuca B20 -:-
22:00San Luis B20 - U.A.N.L.- Tigres B20 -:-

MEXICO: Liga MX Wanita - Apertura

06:05Queretaro W - Cruz Azul W -:-
08:00Club Tijuana W - Toluca W -:-
10:00U.A.N.L.- Tigres W - Monterrey W -:-

MOLDOVA: Super Liga

20:00Zimbru Chisinau - Dinamo-Auto Cioburciu -:-
23:00Milsami - Balti -:-

MONGOLIA: Liga Premier

16:00Khovd - Ulaanbaatar City -:-
19:00BCH Lions - Khoromkhon -:-

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liga

21:00Buducnost - Iskra -:-
21:00Rudar - Jezero -:-
21:00Sutjeska - Jedinstvo -:-
22:00Decic - Mornar Bar -:-
22:00OFK Petrovac - Arsenal Tivat -:-

MYANMAR: Liga Nasional

17:00Yadanarbon - Shan United -:-

NEW ZEALAND: Liga Nasional - Kumpulan Kejohanan

08:00Cashmere Technical - Miramar -:-
09:00Napier City - Wellington 2 -:-
10:00Wellington Olympic - Auckland -:-

NEW ZEALAND: Liga Nasional Wanita

10:00Auckland United W - Western Springs W -:-

NORWAY: Eliteserien

22:00Tromso - Molde -:-
00:00Lillestrom - Bodo/Glimt -:-
00:00Valerenga - Stromsgodset -:-

NORWAY: Divisi 2 - Kumpulan 1

19:00Ullern - V. Haugesund -:-
20:00Notodden - Egersunds -:-
20:00Orn - Sotra -:-
21:00Moss - Staal Jorpeland -:-
21:00DibatalkanStrommen - Oygarden -:-
22:00Arendal - Halden -:-

NORWAY: Divisi 2 - Kumpulan 2

20:00Kjelsas - Levanger -:-
22:00Baerum - Frigg -:-
23:00SK Gjovik-Lyn - Alta -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 1

19:00Ready - Fyllingsdalen -:-
19:30OS TF - Lokomotiv Oslo -:-
20:00Nordstrand - Grei -:-
23:00Kjelsas 2 - Froya -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 2

20:00Lillehammer - Volda -:-
21:30Forde - Spjelkavik -:-
22:00Aalesund 2 - Honefoss -:-
22:00Elverum - Toten -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 3

20:00Bjarg - Sola -:-
20:00Brodd - Stord -:-
20:30Vidar - Fana -:-
21:00Brann 2 - Viking 2 -:-
21:00Bremnes - Akra -:-
22:00Djerv 1919 - Lysekloster -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 4

20:00Fram - Follo -:-
20:00Pors - Jeloy -:-
20:00Randesund - Halsen -:-
20:00Vindbjart - Uradd -:-
21:00Fredrikstad 2 - Mandalskameratene -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 5

20:00Nardo - Kolstad -:-
20:00Steinkjer - Melhus -:-
20:00Tiller - Trygg/Lade -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 6

20:00Senja - Floya -:-
21:00Lorenskog - Gjellerasen -:-

NORWAY: Divisi 1 Wanita - Peringkat Kedua

22:00Medkila W - Kil/Hemne W -:-

PALESTIN: Liga West Bank

00:00Al Quds - Al Khaleel -:-
21:00Shabab Al-Dhahiriya - Ahli Al-Khalil -:-
21:00Wadi Al-Nes - Islami Kalkelea -:-
00:00Shabab Alsamu - Jabal Al Mukaber -:-

PARAGUAY: Divisi Primera - Clausura

06:30Sol de America - Cerro Porteno -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

02:30Guarani de Trinidad - Martin Ledesma -:-
02:30Rubio Nu - Deportivo Santani -:-

PERANCIS: Ligue 1

03:00Angers - Marseille -:-
23:00Strasbourg - Rennes -:-

PERANCIS: Ligue 2

21:00St Etienne - Grenoble -:-

PERANCIS: Nasional

01:30Bastia-Borgo - Versailles -:-
01:30Bourg en Bresse - Sedan -:-
01:30Dunkerque - Stade Briochin -:-
01:30Le Mans - Avranches -:-
01:30Le Puy-en-Velay - Red Star -:-
01:30Martigues - Paris 13 Atl. -:-
01:30Nancy - Cholet -:-
01:30Orleans - Villefranche -:-

PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan A

22:00Poissy - Guingamp II -:-
23:00Rennes II - Saint-Pryve -:-
00:00Beauvais - Chateaubriant -:-
00:00Blois - Caen II -:-
00:00Chartres - Chambly -:-
00:00Evreux - Colombes -:-
00:00Granville - Vannes -:-
00:00Rouen - Saint-Malo -:-

PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan B

01:30Boulogne - FC 93 -:-
20:30St Quentin - Furiani Agliani -:-
23:00Reims II - Metz II -:-
00:00Besancon - Sainte-Genevieve -:-
00:00Creteil - Lusitanos -:-
00:00Haguenau - Belfort -:-
00:00Wasquehal - Epinal -:-
00:30Fleury-Merogis - Colmar -:-

PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan C

00:00Canet Roussillon - Lyon - La Duchere -:-
00:00Evian TG - Louhans Cuiseaux -:-
00:00Frejus Saint Raphael - Sete -:-
00:00Marignane - Aubagne -:-
00:00Saint Priest - Hyeres -:-
00:00Toulon - Jura Sud -:-

PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan D

01:00Les Herbiers - Angouleme CFC -:-
01:30Bergerac - Trelissac -:-
23:00GOAL FC - Andrezieux -:-
00:00Chamalieres - Bourges 18 -:-
00:00Saumur Olympique - Romorantin -:-
00:00Vierzon - Nantes II -:-
00:30Moulins-Yzeure - Lorient II -:-

PERANCIS: Divisi 1 Wanita

03:00Montpellier W - Bordeaux W -:-
20:30Dijon W - Paris FC W -:-
20:30Fleury 91 W - Soyaux W -:-
20:30Lyon W - Rodez W -:-
20:30Reims W - Guingamp W -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

02:15Alianza Atl. - U. de Deportes -:-
04:30Cajamarca - Cesar Vallejo -:-
08:00Carlos Mannucci - Ayacucho -:-

POLAND: Ekstraklasa

00:00Radomiak Radom - Cracovia -:-
02:30Plock - Piast Gliwice -:-
21:00Gornik Z. - Zaglebie -:-
23:30Lech Poznan - Legia -:-

POLAND: Divisi 1

00:00LKS Lodz - Zaglebie Sosnowiec -:-
02:30Chojniczanka - Wisla -:-
21:00Skra - GKS Katowice -:-
23:30S. Rzeszow - R. Rzeszow -:-

POLAND: Divisi 2

19:00Slask Wroclaw 2 - Pruszkow -:-
20:30Elblag - Kotwica Kolobrzeg -:-
21:00Pogon Siedlce - Wisla Pulawy -:-
21:00Stomil Olsztyn - Lech Poznan 2 -:-
23:00Motor Lublin - Siarka Tarnobrzeg -:-
00:00Polkowice - Stezyca -:-

POLAND: III Liga - Kumpulan I

18:00Legia II - Warta Sieradz -:-
20:00Bron Radom - Concordia Elblag -:-
21:00Blonianka Blonie - Grodzisk M. -:-
21:00Sokol Ostroda - Skierniewice -:-
21:00Swit - Zambrow -:-
22:00Mlawa - Pilica Bialobrzegi -:-
22:00T. Mazowiecki - Legionowo -:-
22:00Ursus Warszawa - LKS Lodz II -:-

POLAND: III Liga - Kumpulan II

18:00Gedania Gdansk - B. Gdynia -:-
19:00Blekitni Stargard - Unia Janikowo -:-
19:00Kleczew - Vineta W. -:-
20:00Solec Kujawski - Jarocin -:-
20:00Sroda - Pogon Szczecin II -:-
21:00Stolem Gniewino - Unia Swarzedz -:-
22:00Ol. Grudziadz - Starogard Gdanski -:-

POLAND: III Liga - Kumpulan III

18:00Rakow 2 - Carina Gubin -:-
20:30Chrobry Glogow 2 - Goczalkowice Zdroj -:-
21:00Brzeg - Odra Wodzislaw -:-
21:00Nysa - Sleza Wroclaw -:-
21:00Zielona Gora - Polonia Bytom -:-
21:30Stilon Gorzow - Legnica 2 -:-
22:00Gwarek Tarnowskie Gory - Warta Gorzow -:-
22:00Kluczbork - Bielsko-Biala -:-

POLAND: III Liga - Kumpulan IV

19:00Unia Tarnow - Wisloka Debica -:-
20:00Lublinianka - Czarni Polaniec -:-
21:00Chelmianka Chelm - KS Wieczysta Krakow -:-
21:00Orleta Radzyn - LKS Lagow -:-

POLAND: Liga Remaja Sentral

17:00Wisla B19 - Arka Gdynia B19 -:-
18:00Korona Kielce B19 - Lech Poznan B19 -:-
18:00Pogon Szczecin B19 - Rakow Czestochowa B19 -:-
18:00Zaglebie B19 - Cracovia B19 -:-
19:30Jagiellonia B19 - Polonia W. B19 -:-
20:00Legia B19 - Slask W. B19 -:-

PORTUGAL: Liga Portugal

02:00Sporting - Gil Vicente -:-
04:15FC Porto - Braga -:-
22:30Vizela - Portimonense -:-

PORTUGAL: Taça de Portugal

18:00SB Castelo Branco - SC Farense -:-
21:00Lajense - Moreirense -:-
21:00Varzim - Feirense -:-
22:001º de Maio Funchal - Serpa -:-
22:00Agueda - Pevidem -:-
22:00GD Joane - BSAD -:-
22:00Leiria - CDC Montalegre -:-
22:00Oliveira Hospital - Estrela -:-
22:00Sanjoanense - Os Marialvas -:-
22:00Vasco da Gama - Leixoes -:-
23:00Arronches Benfica - SC Vianense -:-
23:45Os Belenenses - Torreense -:-

QATAR: Piala QSL

00:15Al Ahli Doha - Qatar SC -:-
00:15Al Wakra - Al Sailiya -:-
00:15Umm-Salal - Al-Sadd -:-

REPUBLIK CHINA DI TAIWAN: Liga Bola Sepak Mulan Wanita

16:00Hang Yuan W - Taoyuan W -:-
16:00Hualien W - Taipei Bravo W -:-
18:00Kaohsiung W - Taichung Blue W -:-

REPUBLIK CZECH: 1. Liga

22:00Bohemians - Plzen -:-
22:00Mlada Boleslav - Sigma Olomouc -:-
22:00Ostrava - Ceske Budejovice -:-

REPUBLIK CZECH: Divisi 2

23:30Pribram - Sigma Olomouc B -:-
00:00Opava - Taborsko -:-
16:15Trinec - Chrudim -:-
22:00Lisen - Karvina -:-
22:00Prostejov - Sparta Prague B -:-

REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan A

00:30Pisek - Hostoun -:-
16:15Motorlet Prague - Dukla Prague B -:-
16:15Zbuzany - Povltavska FA -:-
16:30Ceske Budejovice B - Plzen B -:-
16:30Kraluv Dvur - Domazlice -:-
20:30Prestice - Vltavin -:-
22:00Karlovy Vary - Admira Prague -:-

REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan B

16:15Benesov - Prepere -:-
22:00Banik Most - Sous - Zivanice -:-
22:00Velvary - Usti nad Labem -:-

REPUBLIK CZECH: MSFL

21:00CSK Uhersky Brod - Slovacko B -:-
21:00FK Blansko - Unicov -:-
21:00Frydlant n. O. - Hranice -:-
21:00Hodonin - Vrchovina -:-
21:00Rosice - Kvitkovice -:-
21:00Vitkovice - Zlin B -:-
21:30Kromeriz - Velke Mezirici -:-

REPUBLIK CZECH: Divisi A

16:15Petrin Plzen - Tochovice -:-
16:15Viktoria Marianske Lazne - Pribram B -:-
16:30FK Komarov - Sokol Lom -:-
22:00Doubravka - Aritma Prague -:-
22:00Horovice - Cesky Krumlov -:-
22:00Katovice - TJ Klatovy -:-
22:00Sobeslav - Horni Briza -:-

REPUBLIK CZECH: Divisi B

00:30Chomutov - Brezova -:-
16:15Ceska Lipa - Kladno -:-
16:15Libis - Admira Prague B -:-
16:30Kosmonosy - Louny -:-
22:00Cesky Brod - Ujezd Prague -:-
22:00Cheb - Steti -:-
22:00Slany - Neratovice -:-

REPUBLIK CZECH: Divisi C

16:15Brandys n. Labem - Letohrad -:-
16:30Velke Hamry - Benatky -:-
22:00Nachod - Usti nad Orlici -:-
22:00Trutnov - Caslav -:-
22:00Vysoke Myto - Novy Bydzov -:-

REPUBLIK CZECH: Divisi D

16:15Breclav - Sperice -:-
16:15Brno Bohunice - Zdirec n. D. -:-
21:00Humpolec - Start Brno -:-
21:00Slovan Havlickuv Brod - Zdar nad Sazavou -:-

REPUBLIK CZECH: Divisi E

21:00Batov - Holesov -:-
21:00Bzenec - Vsetin -:-
21:00Nove Sady - Sumperk -:-
21:00Prerov - Sternberk -:-

REPUBLIK CZECH: Divisi F

16:15Opava B - Karvina B -:-
21:00Bridlicna - Krnov -:-
21:00Hlubina - Frenstat p. R. -:-

REPUBLIK CZECH: Jihocesky KP

16:15TJ Osek - FC Semice -:-
16:30SK Rudolfov - Drazice -:-
22:00Tatran Prachatice - Trhove Sviny -:-
22:00Tyn nad Vltavou - Jankov -:-

REPUBLIK CZECH: Jihomoravsky KP

21:30Bosonohy - Rousinov -:-
21:30Lednice - Lisen B -:-
21:30Moravska Slavia - Boskovice -:-
21:30Ratiskovice - Kurim -:-
21:30SK Krumvir - Mutenice -:-
21:30Sparta Brno - Bystrc -:-

REPUBLIK CZECH: Karlovarsky KP

16:15Loko K. Vary - Lomnice -:-
22:00Banik Kralovske Porici - Nova Role -:-
22:00Chodov - KV Dvory -:-
22:00Citice - FK Ostrov -:-
22:00Hroznetin - Vintirov -:-

REPUBLIK CZECH: Kralovehradecky KP

16:15Vysoka nad Labem - Cerveny Kostelec -:-
22:00Libcany - Rychnov nad Kneznou -:-
22:00Trebes - Kostelec n. O. -:-

REPUBLIK CZECH: Liberecky KP

16:30Frydlant - Lomnice nad Popelkou -:-
18:45Zelezny Brod - Rovensko p. Tr. -:-
22:00Mimon - Slovan Hradek nad Nisou -:-
22:00Novy Bor - Studenec -:-
22:00Straz p. Ralskem - Sedmihorky -:-
22:00Visnova - Velke Hamry B -:-

REPUBLIK CZECH: Moravskoslezsky KP

21:00Brusperk - Orlova -:-
21:00Dolni Benesov - Cesky Tesin -:-
21:00Dolni Datyne - Petrvald na Morave -:-
21:00Hermanice - Haj ve Slezsku -:-
21:00Vratimov - Moravan Oldrisov -:-

REPUBLIK CZECH: Olomoucky KP

16:00Lutin - Konice -:-
21:00Rapotin - Litovel -:-

REPUBLIK CZECH: Pardubicky KP

21:00Holice - Lanskroun -:-
21:00Libisany - Hermanuv Mestec -:-
21:00Litomysl - Horni Redice -:-
21:00Moravska Trebova - Lazne Bohdanec -:-
21:00Prelouc - Chocen -:-
21:00Tremosnice - Vysoke Myto B -:-

REPUBLIK CZECH: Plzensky KP

16:30Holysov - Sokol Lhota -:-
19:00Petrin Plzen B - Rapid Plzen -:-
22:00Chotikov - Nyrsko -:-
22:00Myto - Stribro -:-
22:00Nepomuk - Tachov -:-

REPUBLIK CZECH: Prazsky prebor

16:15Maribor - Zizkov B -:-
16:15Olympia Radotin - Podoli Praha -:-
16:30Dukla JM - Tempo Praha -:-
16:30Hostivar - Kolovraty -:-
16:30Kralovice - CAFC P. -:-
16:30Predni Kopanina - Vysehrad -:-
16:30Spoje Prague - Motorlet Prague B -:-
16:30Zlicin - Uhrineves -:-

REPUBLIK CZECH: Stredocesky KP

16:15Kutna Hora - Sokolec -:-
16:30Horky nad Jizerou - Hrebec -:-
16:30Spartak Pribram - Poricany -:-
22:00Dobris - Pruhonice -:-
22:00Nespeky - Union Beroun -:-
22:00Tuchlovice - Velim -:-

REPUBLIK CZECH: Ustecky KP

16:15Nestemice - Kadan -:-
16:15Srbice - Banik Most - Sous B -:-
16:30Litomericko - Modlany -:-
20:00Cernovice - Horni Jiretin -:-
22:00Brna - Krupka -:-
22:00FK Jilove - Oldrichov -:-
22:00Perstejn - Zatec -:-

REPUBLIK CZECH: Vysocina KP

21:00Chotebor - Polna -:-
21:00Dukovany - Namest n. Oslavou -:-
21:00Okrisky - Velke Mezirici B -:-
21:00Pelhrimov - Zirovnice -:-

REPUBLIK CZECH: Zlinsky KP

16:15Luhacovice - Bystrice pod Hostynem -:-
21:00Kvasice - Borsice -:-
21:00Morkovice - Nedasov -:-
21:00Slusovice - Nevsova -:-

REPUBLIK CZECH: Liga B19

16:00Ostrava B19 - Karvina B19 -:-
17:00FK Pardubice B19 - Pribram B19 -:-
17:00Hradec Kralove B19 - Sparta Prague B19 -:-
17:00Jihlava B19 - Zlin B19 -:-
17:00Mlada Boleslav B19 - Plzen B19 -:-
17:00Slovacko B19 - Brno B19 -:-
19:00Sigma Olomouc B19 - Slavia Prague B19 -:-
19:45Ceske Budejovice B19 - Dukla Prague B19 -:-

REPUBLIK CZECH: 1. Liga Wanita

16:30Plzen W - Dukla Prague W -:-
19:00Liberec W - Lok. Brno W -:-
19:00Ostrava W - Slavia Prague W -:-

ROMANIA: Liga 1

02:00Univ. Craiova - Voluntari -:-
00:00Mioveni - U Craiova 1948 -:-

ROMANIA: Liga 2

16:00CSC Dumbravita - Ripensia Timisoara -:-
16:00Poli Iasi - FC Baia Mare -:-
16:00Progresul Spartac - U. Dej -:-
17:00Sevisul Selimbar - Steaua Bucuresti -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 1

20:00Brodoc - Viitorul Darabani -:-
20:00Bucovina Radauti - Somuz Falticeni -:-
20:00Foresta Suceava - Municipal Bacau -:-
20:00Stiinta Miroslava - Ceahlaul -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 2

20:00CSM Focsani - Vointa Limpezis -:-
20:00Dinamo Bacau - CSM Ramnicu Sarat -:-
20:00Fortino Ianca - Sporting Liesti -:-
20:00Metalul Buzau - Braila -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 3

20:00Agricola Borcea - Calarasi -:-
20:00Gloria Baneasa - Afumati -:-
20:00Recolta Gh. Doja - Gloria Albesti -:-
20:00Voluntari 2 - F. Constanta 2 -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 4

20:00Popesti Leordeni - Campulung -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 5

20:00CSO Plopeni - Blejoi Vispesti -:-
20:00Kids Tampa Brasov - Sepsi 2 -:-
20:00Olimpic Zarnesti - SR Brasov -:-
20:00Paulesti - Cetate Rasnov -:-
20:00Targu Secuiesc - Odorheiu -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 6

20:00Calimanesti - Horezu -:-
20:00Sporting Rosiori - Minerul Costesti -:-
20:00Viitorul Daesti - Vedita Colonesti -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 7

20:00Hateg - Viitorul Simian -:-
20:00Lupac - Jiul Petrosani -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 8

20:00CSM Resita - Bisnov -:-
20:00Progresul Pecica - Ineu -:-
20:00Teuz Cermei - Ghiroda & Giarmata Vii -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 9

20:00Corvinul Hunedoara - Unirea Ungheni -:-
20:00Ocna Mures - Sanatatea Cluj -:-
20:00Viitorul Cluj - ACS Targu Mures 1898 -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 10

20:00CSM Zalau - CFR Cluj II -:-
20:00FC Bihor - Gloria 2018 Bistrita -:-
20:00Sighetu Marmatiei - FC Olimpia Satu Mare -:-
20:00Victoria Carei - Minerul Ocna Dej -:-

RUSIA: Liga Premier

19:00Orenburg - Sochi -:-
21:30Khimki - CSKA Moscow -:-
00:00Lokomotiv Moscow - Ural -:-

RUSIA: FNL

16:45Ufa - Baltika -:-
18:00Yenisey - Dynamo Makhachkala -:-
19:00Veles Moscow - Volgar-Astrakhan -:-
20:00Ulyanovsk - SKA Khabarovsk -:-
21:00Kamaz - Rodina Moscow -:-
21:00Rubin Kazan - Arsenal Tula -:-
23:00Kuban - Krasnodar 2 -:-
23:00Neftekhimik - Akron Togliatti -:-
00:00Alania Vladikavkaz - Shinnik Yaroslavl -:-

RUSIA: FNL 2 - Kumpulan 1

20:00Legion Dynamo - Alania 2 -:-
20:00SKA Rostov-on-Don - R. Volgograd -:-
20:00Stavropol - Biolog -:-
21:00Maykop - Mashuk -:-
22:00Chernomorets Novorossijsk - Kholding -:-

RUSIA: FNL 2 - Kumpulan 2

19:00Luki-Energiya - Rodina Moscow B21 -:-
21:00Chertanovo M. - Tver -:-
21:00Vladimir - Tekstilshtik -:-

RUSIA: FNL 2 - Kumpulan 3

18:00Kursk - Sakhalinets -:-

RUSIA: FNL 2 - Kumpulan 4

19:00Zenit-Izhevsk - Khimik Avgust -:-
22:00Tjumen - Ural 2 -:-

RUSIA: Divisi Supreme Wanita - Kumpulan Kejohanan

00:00Lokomotiv Moscow W - Zenit W -:-
18:00CSKA Moscow W - FK Rostov W -:-

RWANDA: Liga Premier

21:00Bugesera - Etincelles -:-
21:00Kiyovu - Sunrise -:-
21:00Marines - Rayon Sport -:-
21:00Mukura Victory Sports - Gorilla -:-
21:00Police - Gasogi United -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

03:15Juvenes/Dogana - Murata -:-
21:00Domagnano - Fiorentino -:-
21:00La Fiorita - Cosmos -:-
21:00Virtus - Libertas -:-

SCOTLAND: Liga Premier

19:30Hearts - Rangers -:-
22:00Aberdeen - Kilmarnock -:-
22:00Celtic - Motherwell -:-
22:00Dundee Utd - St Johnstone -:-
22:00Ross County - Hibernian -:-
22:00St. Mirren - Livingston -:-

SCOTLAND: Championship

22:00Ayr - Inverness -:-
22:00Cove Rangers - Arbroath -:-
22:00Hamilton - Dundee FC -:-
22:00Partick - Morton -:-
22:00Queen's Park - Raith -:-

SCOTLAND: Liga Satu

22:00Dunfermline - Peterhead -:-
22:00Falkirk - Clyde -:-
22:00Kelty Hearts - Airdrieonians -:-
22:00Montrose - FC Edinburgh -:-
22:00Queen of South - Alloa -:-

SCOTLAND: Liga Dua

22:00Bonnyrigg Rose - Stenhousemuir -:-
22:00East Fife - Stirling -:-
22:00Elgin City - Annan -:-
22:00Forfar Athletic - Dumbarton -:-
22:00Stranraer - Albion Rovers -:-

SCOTLAND: Liga Highland

22:00TertundaBrora Rangers - Lossiemouth -:-
22:00Buckie Thistle - Turriff Utd -:-
22:00Deveronvale - Keith -:-
22:00TertundaFormartine Utd - Banks O' Dee -:-
22:00Forres Mechanics - Rothes -:-
22:00Huntly - Strathspey Thistle -:-
22:00Inverurie Loco Works - Brechin -:-
22:00TertundaKeith - Fraserburgh -:-
22:00Nairn County - Wick Academy -:-

SCOTLAND: Liga Lowland

22:00Berwick - Bo'ness United -:-
22:00Caledonian Braves - East Kilbride -:-
22:00Cowdenbeath - East Stirlingshire -:-
22:00Cumbernauld Colts - Stirling University -:-
22:00Edinburgh University - Broomhill -:-
22:00Gala Fairydean - Celtic B -:-
22:00Gretna 2008 - Tranent Juniors -:-
22:00Hearts 2 - Rangers B -:-
22:00Spartans - Dalbeattie Star -:-

SEPANYOL: LaLiga2

03:00Tenerife - Gijon -:-
22:15Mirandes - Las Palmas -:-
22:15Racing Santander - Malaga -:-
00:30FC Andorra - Levante -:-

SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 1

23:00Merida - Pontevedra -:-
23:00Unionistas - Rayo Majadahonda -:-

SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 2

23:00CF Intercity - Cornella -:-
00:00Logrones - Sabadell -:-

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 1

22:30R. Oviedo B - Ourense CF -:-

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 2

23:00Beasain - Cirbonero -:-

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 3

22:00Espanyol B - Ibiza Islas Pitiusas -:-
00:00Saguntino - Badalona Futur -:-
00:00Valencia B - Zaragoza B -:-

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 5

22:00Alcorcon B - Union Adarve -:-
23:00Leganes B - Don Benito -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 1

00:30Estradense - Dep. Fabril -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 3

22:15Torina - Castro -:-
23:00Escobedo - Atletico Albericia -:-
23:00Solares - Revilla -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 4

22:30Touring KE - San Ignacio -:-
23:00Anaitasuna FT - Aurrera Ondarroa -:-
23:00Aurrera - Pasaia -:-
23:00Urduliz - Lagun Onak -:-
23:45SD Deusto - CD Vitoria -:-
00:00Durango - Portugalete -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 6

23:00Atzeneta - Patacona -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 8

22:45Ponferradina B - Palencia CF -:-
23:00Atletico Astorga - Santa Marta Tormes -:-
23:15Numancia B - La Virgen -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 10

00:00Bollullos - Ceuta B -:-
00:00Cartaya - Ciudad de Lucena -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 11

22:30Manacor - Mercadal -:-
22:30Santanyi - Inter Manacor -:-
23:00Sant Jordi - Constancia -:-
23:30Collerense - Llosetense -:-
00:00Poblense - Andratx -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 12

23:30Santa Ursula - Tamaraceite -:-
00:00Arucas - Yaiza -:-
00:00Ibarra - Panaderia -:-
00:00Villa Santa Brigida - Tenerife B -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 13

00:00Bullense - CAP Ciudad de Murcia -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 18

00:00Ciudad Real - Quintanar -:-

SEPANYOL: Liga F Wanita

18:00Alaves W - Villarreal W -:-
18:00Betis W - Tenerife W -:-
22:00Huelva W - Valencia W -:-
00:15Barcelona W - Madrid C. W -:-

SEPANYOL: Primera Federacion Wanita

22:00Rayo Vallecano W - Barcelona B W -:-

SERBIA: Liga Super

23:00Novi Pazar - Mladost -:-
21:00TSC Backa Topola - Radnik -:-
23:00Javor - FK Vozdovac -:-

SERBIA: Liga Srpska - Belgrade

16:00Borac Lazarevac - Zvezdara -:-
16:00Sindjelic B. - Teleoptik -:-
21:30BASK - Usce -:-
21:30BSK Borca - Brodarac -:-
21:30Buducnost Dobanovci - Zemun -:-
21:30Jedinstvo Surcin - Radnicki Obrenovac -:-
21:30OFK Beograd - Prva Iskra Baric -:-
21:30Studentski Grad - Torlak -:-

SERBIA: Liga Srpska - Vojvodina

21:30Becej - 1. Maj Ruma -:-
21:30Hajduk 1912 - Radnicki 1912 -:-
21:30Omladinac NB - Jedinstvo SP -:-

SERBIA: Liga Srpska - Timur

21:00Jagodina - Timocanin -:-
21:00Paracin - Dunav Prahovo -:-
21:00Radnicki Svilajnac - Pcinja -:-
21:00Timok - SFS Borac -:-
21:00Toplicanin - Mesevo -:-

SERBIA: Liga Srpska - Barat

21:00Borac 1926 - Real Podunavci -:-
21:00Buducnost Arilje - Sloga Pozega -:-
21:00Buducnost Krusik - Sloga Kraljevo -:-
21:00FAP - Tutin -:-
21:00Macva Bogatic - Smederevo -:-
21:00Mladi Radnik - Sloga 1940 -:-

SINGAPURA: Liga Premier

17:30Tampines - Geylang -:-
17:30Tanjong Pagar - Young Lions -:-

SLOVAKIA: Fortuna liga

23:30Ruzomberok - Skalica -:-
00:00Banska Bystrica - Michalovce -:-
00:00L. Mikulas - Dun. Streda -:-
00:00Zilina - Trencin -:-

SLOVAKIA: 2. liga

21:00FK Humenne - Trebisov -:-
21:00Komarno - Puchov -:-
21:00Pohronie - S. Bratislava B -:-
21:00Povazska Bystrica - Raca -:-
21:00Presov - Myjava -:-
00:00FC Kosice - Dubnica -:-

SLOVAKIA: 3. Liga - Timur

20:00Bardejov - Slavia TU Kosice -:-
21:00Kalinovo - Lipany -:-
21:00Namestovo - 1.FK Svidnik -:-
21:00Spisska Nova Ves - Giraltovce -:-
21:00Vranov - Filakovo -:-

SLOVAKIA: 3. Liga - Barat

21:00FK Nove Zamky - Castkovce -:-
21:00Malzenice - Inter Bratislava -:-
21:00Martin - Sered -:-
21:00Sala - AFC Nove Mesto -:-

SLOVAKIA: 4. liga - Bratislava

19:30NSK 1922 Bratislava - Pezinok -:-
21:30Bernolakovo - Nova Dedinka -:-
21:30Domino - Tomasov -:-

SLOVAKIA: 4. liga - Tengah

21:00Banik Stranavy - Makov -:-
21:00Salkova - Slavia Staskov -:-

SLOVAKIA: 4. liga - Barat

20:30Levice - Kolarovo -:-
20:30Marcelova - Nitra -:-

SLOVENIA: Prva liga

21:00Domzale - Mura -:-
23:30O. Ljubljana - Tabor Sezana -:-

SLOVENIA: 2. SNL

21:30Bilje - Krsko -:-
21:30Dob - Ilirija -:-
21:30Fuzinar - Nafta -:-
21:30Primorje - NK Krka -:-

SLOVENIA: 3. SNL - Timur

21:30Drava - Ljutomer -:-
21:30Dravinja - Zavrc -:-
21:30Koroska Dravograd - Cirkulane -:-
21:30Posavje Krsko - Dobrovce -:-
21:30Race - Podvinci -:-

SLOVENIA: 3. SNL - Barat

01:00Sencur - Visoko -:-
21:30Brda - Fama Vipava -:-
21:30Ljubljana Svoboda - NK Sobec Lesce -:-
21:30NK Adria - Izola -:-
21:30Skofja Loka - Sava Kranj -:-
21:30Slovan Ljubljana - Ziri -:-
21:30Tolmin - Dren Vrhnika -:-

SLOVENIA: 1. SZNL Wanita

17:00MSM Ptuj W - ZNK Ljubljana W -:-

SOMALIA: Kejuaraan Telecom Nation Link

20:30Jazeera - Badbaado -:-

SWEDEN: Allsvenskan

21:00Malmo FF - Hammarby -:-
23:30Degerfors - Djurgarden -:-

SWEDEN: Superettan

19:00AFC Eskilstuna - Orebro -:-
21:00Landskrona - Dalkurd -:-
21:00Orgryte - Brage -:-
21:00Ostersund - Halmstad -:-

SWEDEN: Divisi 1 - Norra

01:00Motala - Sylvia -:-
19:00Orebro Syr. - Forward -:-
19:00Sollentuna - Taby -:-
22:00Hammarby TFF - Gefle -:-
22:00Haninge IFK - Stockholm Internazionale -:-
22:00Umea FC - Sandvikens -:-

SWEDEN: Divisi 1 - Södra

19:00Tvaaker - Olympic -:-
19:00Vanersborgs IF - GAIS -:-
22:00Angelholm - Atvidabergs -:-
22:00Lindome - IFK Malmo -:-
22:00Ljungskile - Torn -:-
22:00Lunds - Oskarshamn -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Norrland

18:00Ytterhogdal - Storfors AIK -:-
19:00Algarna-Harnosand - Kiruna -:-
20:00Boden - Bergnasets AIK -:-
20:00Friska Viljor - Sund IF -:-
20:00Skelleftea - Umea FC -:-
21:00IFK Lulea - Gottne IF -:-
21:00Sandvik - IFK Ostersund -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Norra Svealand

18:30Hudiksvall - Gute -:-
20:00Skiljebo - Kungsangen -:-
21:00Forsbacka IK - IFK Stocksund -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Västra Götaland

01:00Landvetter - Frolunda -:-
01:00Onsala - Varbergs GIF -:-
19:00Assyriska BK - Hoganas BK -:-
19:30Savedalen - Tolo -:-
19:30Ullareds IK - Hittarp -:-
20:00Husqvarna - BK Astrio -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Södra Götaland

01:00Balkan - Rosengard -:-
01:00Karlskrona - Asarum -:-
01:00Kristianstad - Hassleholms IF -:-
20:00Ariana - IFK Berga -:-
20:00Hassleholm - Hogsby -:-
20:00Nosaby IF - Osterlen FF -:-
21:00Rappe GOIF - Eslov -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Södra Svealand

20:00Enskede - United Nordic -:-
20:00Huddinge - LIdingo IFK -:-
20:00Smedby - Syrianska -:-
22:00Nykopings - IFK Eskilstuna -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Norra Götaland

19:00Ahlafors - Stenungsunds -:-
20:00Karlslund - Nordvarmland -:-
20:00Kumla IFK - Lidkopings FK -:-
21:00Herrestads AIF - Gauthiod -:-

SWEDEN: Elitettan Wanita

19:00Mallbacken W - Bromolla W -:-
20:00Bergdalens IK W - Sundsvall W -:-
21:00Lidkopings FK W - Jitex W -:-
21:00Norrkoping W - Vaxjo DFF W -:-
21:00Uppsala W - Alingsas FC W -:-

SWITZERLAND: Liga Super

00:00Basel - St. Gallen -:-

SWITZERLAND: Liga Cabaran

01:30Yverdon - Aarau -:-
02:15Lausanne - Wil -:-
02:15Thun - Xamax -:-

SWITZERLAND: Liga Promosi

01:00Basel II - Luzern II -:-
22:00Baden - Etoile-Carouge -:-
22:00Cham - Rapperswil -:-
22:00Young Boys II - Zurich II -:-
23:00Bulle - YF Juventus -:-
23:00Stade Nyonnais - Chiasso -:-
23:30Kriens - Bavois -:-

SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 1

21:00Sion II - Chenois -:-
23:00Concordia - Portalban -:-
23:00Meyrin - Oberwallis Naters -:-
23:00Monthey - Echallens -:-
23:00Terre Sainte - Vevey -:-

SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 2

22:00Koniz - Black Stars -:-
22:00Wohlen - Emmenbrucke -:-
22:00Xamax B21 - Solothurn -:-

SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 3

22:00Eschen - Winterthur II -:-
22:00Freienbach - Kreuzlingen -:-
22:00Gossau - Hongg -:-
22:00Linth - Grasshopper II -:-
22:00Wettswil-Bonstetten - Weesen -:-
23:00Lugano II - Tuggen -:-
23:00Paradiso - Uzwil -:-

SWITZERLAND: Liga Super Wanita

22:00Luzern W - Yverdon W -:-
22:00Young Boys W - Aarau W -:-
23:00St. Gallen W - Zurich W -:-
00:00Basel W - Servette Geneve FC W -:-

TAJIKISTAN: Liga Vysshaya

18:00Khujand - Faizkand -:-
18:00Ravshan - Regar-TadAZ -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

21:00Namungo - Kinondoni MC -:-

THAILAND: Liga Thai 1

19:00Nakhon Ratchasima - Khonkaen Utd. -:-
19:30Police Tero - Lamphun Warrior -:-
20:00Chiangrai Utd - Sukhothai -:-
20:30Pathum United - Muang Thong Utd -:-

THAILAND: Liga Thai 2

18:30Samut Prakan City - Phrae -:-
19:00Raj Pracha - Suphanburi -:-
19:30Chiangmai FC - Krabi -:-
20:00Udon Thani - Kasetsart -:-

TUNISIA: Ligue Professionnelle 1

22:00Esperance Tunis - CS Sfaxien -:-
22:00Etoile Sahel - US Tataouine -:-
22:00Stade Tunisien - Hamam-Sousse -:-

TURKI: Liga Super

19:30Kasimpasa - Gaziantep -:-
22:00Ankaragucu - Basaksehir -:-
22:00Kayserispor - Trabzonspor -:-

TURKI: 1. Lig

18:30Pendikspor - Goztepe -:-
21:00Sakaryaspor - Yeni Malatyaspor -:-
00:00Altay - Eyupspor -:-
00:00Rizespor - Bodrumspor -:-

TURKI: 2. Lig Kumpulan Putih

20:30Arnavutkoy Bl. - Inegolspor -:-
20:30Nazillispor - Ankaraspor -:-
20:30Soma Spor - Tarsus -:-
00:00Afjet Afyonspor - Amedspor -:-
00:00Batman Petrolspor - Sivas Belediyespor -:-
00:00Bursaspor - Erokspor -:-
00:00Isparta 32 Spor - 24Erzincanspor -:-
00:00Menemenspor - Duzcespor -:-
00:00Sanliurfaspor - Bayburt Cenclik -:-

TURKI: 2. Lig Kumpulan Merah

20:00Ankara Demirspor - Pazarspor -:-
20:00Etimesgut - Trabzon FK -:-
20:00Kastamonuspor - Fethiyespor -:-
20:00Kirsehir Belediyespor - Usakspor -:-
20:00Serik Belediyespor - Buca -:-
20:30Sariyer - Kirklarelispor -:-
21:00Karacabey Belediyespor - Adiyaman FK -:-
00:00Diyarbekirspor - Zonguldakspor -:-
00:00Iskenderunspor - Vanspor FK -:-
00:00Kocaelispor - Balikesirspor -:-

UGANDA: Liga Premier

19:00Blacks Power - BUL -:-
21:00Kampala City - Wakiso Giants -:-
21:00Maroons - Busoga -:-
21:00UPDF - Express FC -:-
21:00Uganda Revenue - Onduparaka FC -:-

UKRAINE: Liga Premier

18:00Inhulets - Vorskla Poltava -:-
20:00Lviv - Dnipro-1 -:-
22:00Metalist Kharkov - Shakhtar -:-

UKRAINE: Liga Persha

22:00Dinaz Vyshgorod - Zhytomyr -:-
22:00Karpaty Lviv - Ivano-Frankivsk -:-
22:00SC Poltava - FC Chernihiv -:-

UKRAINE: Liga Druha

22:00Khust - Chaika -:-
22:00MFC Metalurh 2 - VAST Mykolaiv -:-
22:00Niva - Zvyagel -:-
22:00Nyva Buzova - Kremin 2 -:-

UKRAINE: Liga Remaja

17:00Zarya B19 - Kryvbas 2020 B19 -:-
17:30Minaj B19 - Dinamo Kiev B19 -:-
18:00Ch. Odessa B19 - Oleksandriya B19 -:-

UKRAINE: Kejuaraan Wanita

17:00Panthers FC Uman W - Dnipro-1 W -:-
22:00Mariupol W - Ateks W -:-

URUGUAY: Divisi Primera - Clausura

05:00Cerro Largo - Danubio -:-
07:30Plaza Colonia - Liverpool M. -:-
23:30Montevideo City - Cerrito -:-

UZBEKISTAN: Liga Super

21:30Bunyodkor - Navbahor Namangan -:-

VENEZUELA: Divisi Primera - Copa Sudamericana - PlayOff

05:00Caracas - La Guaira -:-
07:15Estudiantes Merida - Hermanos Colmenares -:-

VIETNAM: Liga-V 1

18:00Thanh Hoa - Binh Dinh -:-
19:00Nam Dinh - Hong Linh Ha Tinh -:-
19:00Song Lam Nghe An - Viettel -:-
20:15Hanoi FC - Binh Duong -:-

VIETNAM: Liga.V 2

17:00Phu Tho - Hue FC -:-

WALES: Cymru Premier

02:45Airbus - Bala -:-
02:45TNS - Newtown -:-
21:30Connahs Q. - Haverfordwest -:-
21:30Flint - Penybont -:-
21:30Pontypridd - Caernarfon -:-
21:30UWIC FC - Aberystwyth -:-

WALES: Cymru Selatan

02:30Ammanford - Goytre Utd -:-
02:30Briton Ferry - Swansea University -:-
02:30Llanelli - Abergavenny Town -:-
21:30Barry - Taffs Well -:-
21:30Cambrian & Clydach - Pontardawe -:-
21:30Carmarthen Town - Afan Lido -:-
21:30Llantwit Major - Ynyshir Albions -:-
21:30Trefelin - Cwmbran Celtic -:-

WALES: Cymru Utara

02:30Llandudno - Porthmadog -:-
02:30Ruthin - Chirk AAA FC -:-
21:30Buckley - Guilsfield -:-
21:30Colwyn Bay - Prestatyn -:-
21:30Druids - Llanidloes -:-
21:30Gresford - Conwy Borough -:-
21:30Holyhead - Mold Alexandra -:-
21:30Holywell - Penrhyncoch -:-

ZAMBIA: Liga Super

19:00Kansanshi - Green Eagles -:-
21:00Chambishi - Forest Rangers -:-
21:00Green Buffaloes FC - Prison Leopards -:-
21:00Kabwe - Lumwana Radiants -:-
21:00NAPSA Stars - FC Muza -:-
21:00Nchanga Rangers - Nkana -:-
21:00Zanaco - Red Arrows -:-

ZIMBABWE: Liga Bola Sepak Premier

21:00Black Rhinos - Harare City -:-
21:00Bulawayo City FC - Chicken Inn -:-
21:00Herentals - Cranborne Bullets -:-
21:00Ngezi Platinum - ZPC Kariba -:-
21:00Whawha - Bulawayo Chiefs -:-

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.