Bola Sepak » 29.04.2024 » Semua Perlawanan
Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
ASIA: Piala Asia AFC B23 - PlayOff
22:00Indonesia B23 - Uzbekistan B23 0:2ENGLAND: Liga Premier
23:30Nottingham - Manchester City 0:2SEPANYOL: LaLiga
00:30Villarreal - Rayo Vallecano 3:003:00Betis - Sevilla 1:1
AFRIKA: Piala Gabungan CAF - PlayOff
00:00Dreams - Zamalek 0:303:00Berkane - USM Alger 3:0
AFRIKA SELATAN: Liga Premier
23:30Cape Town City - Golden Arrows 1:1ALBANIA: Liga Super
01:00KF Tirana - Partizani 1:2ALBANIA: Divisi Pertama
21:00Bylis - Flamurtari 4:200:00AF Elbasani - Vora 2:0
ALGERIA: Ligue 1
02:00Oran - CR Belouizdad 1:0AMERIKA SYARIKAT: MLS Next Pro
02:00Chicago Fire II - Atlanta United 2 2:003:00New England Revolution II - Inter Miami II 3:1
03:00New York City II - Crown Legacy 1:3
03:00Orlando City B - Toronto II 1:2
04:00Cincinnati 2 - Philadelphia II 3:1
04:00Los Angeles FC II - Portland Timbers 2 2:0
05:00New York 2 - Columbus 2 0:2
05:00Sporting Kansas City II - Minnesota 2 4:1
08:30North Texas - Houston Dynamo 2 3:2pen
10:00Real Monarchs - Vancouver Whitecaps 2 1:0
AMERIKA SYARIKAT: NISA
08:00Irvine Zeta - Arizona Monsoon 4:0AMERIKA SYARIKAT: Piala Liga Satu USL
04:00Lexington - Forward Madison 1:0AMERIKA SYARIKAT: NWSL Wanita
05:00Gotham W - Racing Louisville W 1:1ANDORRA: Primera Divisió
00:30FC Santa Coloma - Ordino 2:0ANGOLA: Girabola
23:00Wiliete - Academica 2:0ARAB SAUDI: Divisi 1
00:10Al Arabi - Ohod 3:200:10Al-Faisaly - Al Ain 0:2
ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional - PlayOff
02:30Argentinos Jrs - Velez Sarsfield 0:1penARGENTINA: Primera Nacional
00:10Brown Adrogue - Colon Santa FE 0:402:00Deportivo Moron - Aldosivi 2:1
02:00Guillermo Brown - Arsenal Sarandi 2:0
02:30Alvarado - San Miguel 1:0
02:30San Telmo - Deportivo Madrin 2:1
02:30Temperley - Estudiantes Rio Cuarto 0:1
03:00Gimnasia Jujuy - Deportivo Maipu 2:0
03:00San Martin S.J. - Atl. Rafaela 2:1
03:30Chaco For Ever - Defensores Unidos 3:0
03:30Club A. Guemes - Ferro 1:3
03:30Gimnasia Mendoza - Gimnasia y Tiro 0:0
06:10All Boys - Chacarita Juniors 0:0
08:10Racing Cordoba - Quilmes 1:0
ARGENTINA: Torneo Federal
02:00Circulo Deportivo - Deportivo Rincon 3:202:00Germinal - Kimberley 2:1
02:00Sol de Mayo - Sansinena 2:1
02:30Def. Pronunciamiento - 9 de Julio Rafaela 3:1
02:30Juventud U.U. - Huracan Las Heras 1:1
02:30San Martin M. - Sportivo Estudiantes 2:0
02:35Villa Mitre - Olimpo Bahia Blanca 1:3
03:00Argentino MM - Gutierrez Mendoza 1:0
03:00El Linqueno - Sportivo Las Parejas 0:0
03:00Gimnasia E.R. - Defensores Belgrano VR 0:1
03:00Sol de America - Union Sunchales 3:1
04:00Juventud Antoniana - Central Norte 1:1
06:00Santamarina - Cipolletti 0:0
ARGENTINA: Primera B - Apertura
02:30Acassuso - Laferrere 1:102:30Flandria - Argentino de Quilmes 0:0
ARGENTINA: Primera C - Apertura
02:30Atlas - Argentino de Rosario 3:302:30Central Ballester - Berazategui 0:0
02:30Juventud Unida S. M. - Club Lujan 2:1
02:30Lugano - El Porvenir 2:1
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
02:30Estrella de Berisso - Everton La Plata 0:0ARGENTINA: Primera A Wanita - Apertura
02:00Newells Old Boys W - CA Estudiantes W 1:002:00San Luis W - Ferro W 3:1
04:00TertundaRiver Plate W - Rosario Central W -:-
ARMENIA: Liga Pertama
20:00TertundaOnor - Alashkert 2 -:-ARUBA: Division di Honor - Kumpulan Penyingkiran
04:00CDRA - Unistars 1:406:00Sport Boys - Jong Aruba 1:3
08:00La Fama - Santa Fe 8:1
AUSTRIA: Bundesliga - Kumpulan Kejohanan
23:00Salzburg - Sturm Graz 2:2AUSTRIA: Salzburg
23:00Kuchl - Thalgau 4:1AUSTRIA: Tirol - Kumpulan Penyingkiran
23:00Telfs - Kematen 5:0AUSTRIA: Tirol - Kumpulan Promosi
23:00Ebbs - Tirol (Am) 1:1AZERBAIJAN: Liga Premier
00:00Sumgayit PFC - Qarabag 1:023:00Zira - Araz 0:1
BAHRAIN: Liga Premier
00:00Al-Hidd - Al Khalidiyah 0:000:00Al-Najma - Al-Ahli Manama 2:1
00:00Manama Club - Busaiteen 2:1
BELARUS: Liga Vysshaya
23:00Slavia Mozyr - Arsenal Dzyarzhynsk 3:001:00Shakhtyor Soligorsk - Slutsk 1:2
BELARUS: Liga Vysshaya Wanita
23:00Din. Minsk W - Dnyapro W 8:0BELGIUM: Liga Jupiler - Kumpulan Kejohanan
00:30Royale Union SG - Antwerp 4:1BELGIUM: Liga Jupiler - Kumpulan Penyingkiran
01:15RWDM - Kortrijk 0:1BENIN: Ligue 1 - Kumpulan Kejohanan
23:00ASPAC - Takunnin 2:123:00Cavaliers - Coton FC 0:1
23:00FC Loto - AS Sobemap 1:1
23:00JS Pobe - Espoir 1:0
BENIN: Ligue 1 - Kumpulan Penyingkiran
23:00Avrankou Omnisport - Ainonvi 2:023:00Bembereke - Abeilles 5:0
23:00Djeffa - Adjidja 0:0
23:00Dynamo Parakou - Hodio 2:1
23:00Etoiles Filantes - ASVO 0:1
BOLIVIA: Divisi Profesional - Apertura - PlayOff
04:00The Strongest - Universitario de Vinto 1:3pen06:00Independiente - SA Bulo Bulo 3:1
BOSNIA DAN HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
23:00Posusje - Zrinjski 0:102:45FK Sarajevo - Velez Mostar 3:0
22:30Tuzla City - Igman K. 1:2
BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - FBiH
23:00Celik Zenica - Bratstvo Gracanica 0:123:00Gornji Rahic - TOSK Tesanj 2:1
23:00Stupcanica - Banovici 3:1
BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - RS
01:00Sutjeska Foca - Radnik Bijeljina 0:0BRAZIL: Serie A
03:00Corinthians - Fluminense 3:003:00Cruzeiro - Vitoria 3:1
05:30Fortaleza - Bragantino 1:1
05:30Juventude - Athletico-PR 1:1
07:00Internacional - Atletico GO 1:1
BRAZIL: Serie B
03:00Coritiba - Brusque 1:005:30Goias - Ponte Preta 3:0
BRAZIL: Serie C - Peringkat Pertama
03:30CSA - Ferroviaria 1:103:30Londrina - Ypiranga FC 0:4
06:00Botafogo PB - SER Caxias 1:1
06:30Volta Redonda - Floresta EC 2:1
BRAZIL: Serie D
02:30Brasiliense - Anapolis 1:002:30Maracana - America RN 1:1
03:00Barra FC - Novo Hamburgo 1:1
03:00Cameta - AE Altos 0:1
03:00Fluminense-PI - Maranhao 1:2
03:00Itabuna - Real Noroeste 0:0
03:00Moto Clube - Tocantinopolis 2:2
03:00Sousa - Iguatu 0:0
03:00Trem - Manaus 0:0
04:00Concordia - GE Brasil 2:0
05:00Mixto - Clube Recreativo e Atletico Catalano 1:1
BRAZIL: Gaucho 2
02:00GE Bage - Monsoon 1:202:00GE Gloria - Brasil Farroupilha 3:1
02:00Pelotas - Aimore 2:0
02:00Sao Gabriel - Lajeadense 0:0
02:00Veranopolis - EC Cruzeiro 3:1
03:00Esportivo - Uniao RS 5:1
03:00Inter Santa Maria - Futvida 5:1
BRAZIL: Goiano 2
02:30Ouvidorense - Centro Oeste 0:302:30Santa Helena - Gremio Anapolis 2:1
03:00Anapolina - ASEEV 0:1
03:00Trindade - Inhumas 0:3
BRAZIL: Matogrossense 2
03:00Pocone - Operario-VG 2:103:00Santa Cruz MT - Sinop 0:1
04:00Caceres - Juara 1:1
04:00Sport Sinop - Campo Novo 3:1
BRAZIL: Copa Rio U20 - PlayOff
02:00Vasco B20 - Flamengo RJ B20 4:1BRAZIL: Baiano B20
02:00Leonico B20 - Vitoria B20 0:302:00Vitoria da Conquista B20 - Conquista FC B20 3:0
BRAZIL: Goiano B20
02:30Jataiense B20 - Atletico GO B20 0:2BRAZIL: Pernambucano B20 - Peringkat Pertama
02:00Retro B20 - Belo Jardim B20 2:1BRAZIL: Brasileiro Wanita
02:00Sao Paulo W - Bragantino W 2:103:00Ferroviaria W - Palmeiras W 2:1
BRAZIL: Brasileiro A2 Wanita
02:00Athletico-PR W - Juventude W 1:002:00Sao Jose W - Mixto W 0:1
02:00Taubate W - Minas ICESP W 1:0
03:00Recanto W - JC W 0:4
BRAZIL: Brasileiro A3 Wanita
02:00ESMAC W - Paysandu PA W 0:102:00Nautico Capibaribe W - Acaua W 2:2
02:00Pinda Ferroviaria W - Realidade Jovem W 2:1pen
02:00Uniao RN W - R4 EC W 1:0
03:00Taruma W - Rio Negro W 1:2
BULGARIA: Parva Liga - Kumpulan Kejohanan
01:15Cherno More - Lok. Plovdiv 1:0BULGARIA: Parva Liga - Kumpulan Liga Konferensi
22:45CSKA 1948 Sofia - Arda 1:1BURKINA FASO: Liga Premier
00:00ASFA Yennega - Kozaf 2:100:00Royal - Majestic 0:1
00:00USFA - ASF Dioulasso 0:0
00:00Vitesse - Sonabel Ouagadougou 0:0
CAMEROON: Elit Satu - Kumpulan Penyingkiran
23:00Bamenda - Fauve Azur Elite 0:023:00Union Douala - Les Astres 1:0
CHILE: Divisi Primera
00:30Everton - Coquimbo 1:203:00Huachipato - U. De Chile 0:4
06:00Colo Colo - Union La Calera 3:1
08:30Deportes Iquique - Palestino 2:1
CHILE: Primera B
00:30Recoleta - Magallanes 0:104:00TertundaS. Wanderers - San Luis -:-
06:00San Felipe - Rangers 1:2
CHILE: Divisi Segunda
00:30D. Puerto Montt - Osorno 1:003:00General Velasquez - Lautaro 6:2
03:00Real San Joaquin - Deportes Rengo 0:1
CHILE: Divisi Primera Wanita
23:00Palestino W - U. Espanola W 2:123:00U. Catolica W - Coquimbo W 2:1
23:00U. De Concepcion W - Antofagasta W 3:0
COLOMBIA: Primera A - Apertura
04:00Patriotas - Dep. Pasto 0:306:00Bucaramanga - Alianza 1:0
06:00Dep. Cali - Junior 0:0
06:00Envigado - Ind. Medellin 0:1
06:00Itagüí Ditaires - Fortaleza 1:1
06:00Jaguares de Cordoba - Santa Fe 1:0
06:00La Equidad - Pereira 0:2
06:00Millonarios - Chico 3:0
06:00Once Caldas - America De Cali 0:0
COLOMBIA: Primera B - Apertura
04:30Cartagena - Real Santander 3:107:00Unión Magdalena - Huila 2:0
08:00Quindio - Llaneros 1:0
COLOMBIA: Liga Wanita
05:00Cucuta W - Alianza W 0:009:00La Equidad W - Dep. Pasto W 1:2
COSTA RICA: Divisi Primera - Clausura
06:00Saprissa - Guanacasteca 4:1COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura - PlayOff
04:00CS Uruguay - ADR Jicaral 0:0CROATIA: HNL
23:00Gorica - Osijek 0:301:30Lok. Zagreb - Rijeka 3:1
CROATIA: 1. HNL Wanita - Kumpulan Penyingkiran
23:00Agram Zagreb W - Zadar W 4:1CYPRUS: Kejuaraan Cyta - Kumpulan Kejohanan
00:00AEK Larnaca - Anorthosis 1:100:00Aris - Paphos 1:1
00:00Omonia - APOEL 1:0
CYPRUS: Kejuaraan Cyta - Kumpulan Penyingkiran
22:00Othellos Athienou - Zakakiou 3:100:30Apollon Limassol - Karmiotissa 0:0
00:30Doxa - AEL Limassol 2:2
DENMARK: Liga Super - Kumpulan Kejohanan
00:00FC Copenhagen - Aarhus 3:2DUNIA: Persahabatan Antarabangsa
16:15Croatia B16 - Finland B16 2:018:30Uruguay B16 - Sweden B16 0:2
DUNIA: Persahabatan Kelab
00:00DibatalkanOnsala (Swe) - Landvetter (Swe) -:-ECUADOR: Liga Pro - Peringkat Pertama
01:30Imbabura - Independiente J. T. 0:104:00Macara - Aucas 0:2
07:00Emelec - Barcelona SC 1:1
EL SALVADOR: Divisi Primera - Clausura
05:0011 Deportivo - FAS 0:005:30Aguila - Dragon 3:1
ENGLAND: Liga Nasional - PlayOff
23:00Bromley - Altrincham 3:1ENGLAND: Liga Premier 2
19:00Southampton B21 - Manchester United B21 3:6ENGLAND: Liga Pembangunan Profesional
18:00Sheffield Wed B21 - Swansea B21 0:120:00TertundaCrewe B21 - Charlton B21 -:-
20:00Wigan B21 - Watford B21 1:3
ENGLAND: Liga Super Wanita
01:45Bristol City W - Manchester City W 0:4ESTONIA: Meistriliiga Wanita
00:00Flora W - Tallina Kalev W 3:0FINLAND: Veikkausliiga
23:30Mariehamn - Ilves 0:1FINLAND: Ykkosliiga
23:30JIPPO - Jaro 2:023:30KaPa - JaPS 3:3
23:30SJK Akatemia - TPS 0:3
FINLAND: Ykkonen
23:00VIFK - KPV Kokkola 1:1FINLAND: Kakkonen Kumpulan B
23:30Ilves-Kissat - P-Iirot Rauma 1:423:30VJS - Poxyt 6:0
23:30EBK - Ilves 2 2:1
FINLAND: Kakkonen Kumpulan C
23:30Narpes Kraft - JBK 1:5FINLAND: Piala Suomen
00:00Polin Pallo - Toolon Taisto 1:5GAMBIA: Liga GFA
00:30Marimoo - Samger 1:100:30Steve Biko - Fortune 2:1
GHANA: Liga Premier
23:00Nsoatreman - Bofoakwa Tano 0:0GHANA: Liga Divisi Satu
23:00Asekem - Rospak 1:023:00Brong Ahafo - Eleven Wonders 1:3
23:00Holy Stars - New Edubiase 1:0
23:00Home Stars - Okwawu 0:0
23:00King Faisal - Ebusua 2:0
23:00Kings Palace - Hohoe United 0:0
23:00Kotoku Royals - Na God 1:0
23:00Nzema Kotoko - Skyy 2:2
23:00Pac Academy - Soccer Intellectuals 2:0
23:00Sefwi All Stars - Elmina Sharks 1:0
23:00Susubiribi - Nania 2:1
23:00Swedru All Blacks - Young Redbull 1:0
23:00Techiman Liberty - Mighty Royals 2:0
23:00Uncle T United - Still Believe 3:1
23:00Venomous Vipers - Future Stars 1:1
23:00Wa Suntaa - Northern City 3:0
23:00Young Apostles - Berekum City 1:0
23:00Akatsi All Stars - Golden Kick 2:2
23:00Vision - Koforidua 0:2
GIBRALTAR: Liga Nasional - Kumpulan Kejohanan
01:30St Josephs - Magpies 2:0GREECE: Liga Super - Kumpulan Kejohanan
00:30PAOK - AEK Athens FC 3:201:30Panathinaikos - Aris 0:1
GREECE: Liga Super 2 - Kumpulan Penyingkiran
21:00Aiolikos - PAOK B 1:2GREECE: Liga Super 2 - Kumpulan Promosi
21:00Ionikos - Athens Kallithea 0:2GREECE: Divisi A Wanita
23:00Atromitou W - Olimpiada Imittou W 1:1GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura - PlayOff
04:30Municipal - Malacateco 4:008:00Antigua GFC - Xinabajul 2:1
GUINEA: Ligue 1
00:00Ashanti GB - Wakriya 1:000:00Gangan - SOAR 1:2
00:00Sangaredi - Loubha 2:1
00:00Sequence - Hafia 1:4
HAITI: Championnat Nasional - Serie de Ouverture
04:00Juventus - America des Cayes 0:404:00Ouanaminthe - Capoise 1:0
04:00Racing Haitien - Cavaly 0:2
04:00Racing des Gonaives - Fica 1:0
05:00Triomphe Liancourt - Tempete 0:1
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
05:30Genesis - UPNFM 1:005:30Marathon - Olancho 2:1
05:30Olimpia - Victoria 2:0
05:30Real Sociedad - Real Espana 2:1
05:30Vida - Motagua 1:2
HUNGARY: Liga OTP Bank
23:45MTK Budapest - Ferencvarosi TC 1:2HUNGARY: Liga Bank Merkantil
23:00BVSC-Zuglo - Csakvari 1:023:00Budafoki - BFC Siofok 1:0
23:00Gyirmot - Kozarmisleny SE 3:5
23:00Kazincbarcikai - Honved 1:0
23:00Mosonmagyarovari TE - Gyor 0:5
23:00Pecsi MFC - Haladas 1:1
23:00Szeged - Soroksar 0:0
23:00Vasas - Tiszakecske 1:1
HUNGARY: NB III - Timur Laut
23:00Debreceni EAC - Cigand SE 0:023:00Hatvan - Karcagi 0:1
23:00SBTC - Gyongyosi 1:1
23:00Senyo Carnifex - Putnok 1:2
23:00Tiszafuredi - DVTK II 0:0
HUNGARY: NB III - Barat Laut
23:00Csornai - III. keruleti TUE UPE 2:323:00Haladas Zanati - Puskas Academy II 0:5
23:00Kelen - Dorogi 2:1
23:00Komaromi VSE - Gyirmot II 2:0
23:00SC Sopron - Bicskei 1:2
23:00VLS Veszprem - Tatabanya 3:2
HUNGARY: NB III - Tenggara
23:00BKV Elore - Szeged II 4:423:00ESMTK Budapest - Bekescsaba 1912 0:0
23:00FC Dabas - Korosladany MSK 1:1
23:00Fuzesgyarmati SK - Cegledi 1:5
23:00Martfui - Hodmezovasarhely FC 1:4
23:00Monori - Szolnoki MAV 2:2
HUNGARY: NB III - Barat Daya
23:00Dunaujvaros PASE - Mohacsi 2:023:00Ivancsa - Kaposvar 3:3
23:00Majosi - Szentlorinc 2:1
23:00Nagykanizsa - Fehervar FC II 4:2
23:00Szekszardi UFC - Gardony Varosi 1:0
HUNGARY: NB I Wanita
23:00Astra Hungary W - MTK Hungaria W 1:523:00Budaorsi SC W - Puskas Academy W 0:6
ICELAND: Besta-deild karla
00:15Vikingur Reykjavik - KA Akureyri 4:202:30KR Reykjavik - Breidablik 2:3
INDIA: ISL - PlayOff
22:00Mumbai City - Goa 2:0INDONESIA: Liga 1
16:00Persikabo 1973 - PS Barito Putera 3:4ITALI: Serie A
00:00Atalanta - Empoli 2:000:00Napoli - AS Roma 2:2
02:45Fiorentina - Sassuolo 5:1
ITALI: Serie C - Kumpulan B
02:00Ancona - Lucchese 0:002:00Arezzo - Sestri Levante 2:1
02:00Carrarese - Pontedera 2:1
02:00Cesena - Perugia 2:0
02:00Entella - Recanatese 1:0
02:00Fermana - Pescara 1:3
02:00Gubbio - Rimini 4:0
02:00Olbia - Spal 1:4
02:00Pineto - Sassari 2:2
02:00Vis Pesaro - Juventus B23 2:1
ITALI: Primavera 1
20:30Sampdoria B19 - AS Roma B19 0:200:00Juventus B19 - Torino B19 2:0
IVORY COAST: Ligue 1
23:30SOL - Korhogo 1:000:00SO Armee - ASEC Mimosas 0:0
02:00Stella Adjame - San Pedro 0:1
JEPUN: Liga Nadeshiko Wanita
14:00Harima Albion W - Shizuoka Bonita W 2:0JERMAN: Bundesliga
23:30Mainz - Köln 1:101:30Darmstadt - Heidenheim 0:1
JERMAN: 3. Liga
01:30Unterhaching - Munich 1860 2:0KANADA: Liga Premier Kanada
05:00Cavalry - Pacific FC 0:0KENYA: Liga Super
15:00Silibwet - Mathare Utd. 1:1KUWAIT: Liga Premier - Kumpulan Kejohanan
23:55Al Naser - Al Salmiya 1:2KUWAIT: Liga Premier - Kumpulan Penyingkiran
22:30Kazma SC - Al Shabab 2:0KUWAIT: Divisi 1
23:55Tadamon - Burgan 1:123:55Yarmouk - Al Sulaibikhat 1:0
KYRGYZSTAN: Liga Premier
19:00Alay Osh - Neftchi Kochkor-Ata 1:1LATVIA: 1. Liga
00:00Riga FC 2 - Skanste 0:0LIBYA: Liga Premier
23:00Al Ittihad Misurata - Al Madina 1:023:00Asswehly - Olympic Azzaweya 1:1
23:00Al Bashaer - Abu Salim 2:0
23:00Al-Ittihad - Al Malaab El Libby 3:2
LITHUANIA: A Lyga
00:00Dainava Alytus - FK Panevezys 0:0LITHUANIA: I Lyga
23:00Banga 2 - FK Panevezys 2 1:200:00Hegelmann Litauen 2 - Kauno Zalgiris 2 0:3
LUXEMBOURG: BGL Ligue
00:00Hesperange - Dudelange 2:100:30Niedercorn - Kaerjeng 2:0
MAGHRIBI: Botola Pro
00:00FUS Rabat - Renaissance Zemamra 0:202:00Maghreb Fez - Wydad 1:1
04:00Moghreb Tetouan - Youssoufia Berrechid 0:0
04:00TertundaRaja Casablanca - Berkane -:-
MAGHRIBI: Botola 2
00:00Chabab Atlas Khenifra - Sale 1:100:00Ittifaq Marrakech - Chabab Benguerir 1:1
00:00Jeunesse Massira - Dcheira 2:2
00:00Rapide Oued Zem - Wydad Fes 1:0
MALTA: Liga Cabaran - Kumpulan Penyingkiran
23:00St. Andrews - Lija 5:023:00Tarxien - Luqa 3:3
23:00Zebbug - Zejtun 1:0
MAURITANIA: Ligue 1
00:30Tevragh-Zeina - SNIM 3:001:00Nouadhibou - Entou 1:0
03:50Pompiers - Nouakchott King's 1:1
MESIR: Liga Premier
00:00Arab Contractors - Smouha 0:100:00Ceramica Cleopatra - Pharco 1:1
MESIR: Divisi 2 A - Kumpulan Promosi
21:30Al Qanah - Al-Sekka 3:021:30Ghazl El Mahallah - La Viena 2:1
21:30Petrojet - Wadi Degla 3:1
21:30Raya - Proxy 1:1
21:30Tanta - Haras El Hodood 0:1
MEXICO: Liga MX - Clausura
08:00Necaxa - Monterrey 2:508:00Santos Laguna - San Luis 0:3
MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura - PlayOff
07:00Atlante - Cancun 2:109:05Leones Negros - Zacatecas Mineros 3:0
MEXICO: Liga Premier Serie A
02:00Montaneses - Irapuato 2:0MEXICO: Liga MX U23 - Clausura
23:00Necaxa B23 - Monterrey B23 1:101:30Santos Laguna B23 - San Luis B23 0:3
MEXICO: Liga MX Wanita - Clausura
07:00Guadalajara Chivas W - Cruz Azul W 4:007:00San Luis W - Puebla W 2:2
09:06Mazatlan FC W - U.N.A.M.- Pumas W 2:7
MOLDOVA: Super Liga - Kumpulan Kejohanan
23:00Petrocub - Sheriff Tiraspol 2:1MONTENEGRO: Liga Druga
00:00Iskra - Otrant 0:000:00Kom Podgorica - Berane 2:3
NICARAGUA: Liga Primera - Clausura
05:00Jalapa - Diriangen 1:006:00UNAN-Managua - Sport Sebaco 6:3
09:00Esteli - Matagalpa 1:0
09:00Ferretti - Ocotal 1:0
NICARAGUA: Liga Primera B20 - Clausura
00:00UNAN-Managua B20 - Sport Sebaco B20 7:102:00Jalapa B20 - Diriangen B20 1:2
03:00Ferretti B20 - Ocotal B20 6:1
06:00Esteli B20 - Matagalpa B20 8:0
NIGER: Super Ligue
00:00Olympic Niamey - Jangorzo 0:023:30Douanes Niamey - Nigelec 0:1
23:30Zumunta - Sahel 1:1
NIGERIA: NPFL
23:00Akwa - Kano 3:023:00Enugu - Plateau 2:0
23:00Enyimba - Katsina Utd 1:0
23:00Gombe - Lobi 3:2
23:00Sporting Lagos - Abia Warriors 4:2
00:30Shooting - Sunshine Stars 2:0
NORWAY: Eliteserien
23:00Fredrikstad - Sandefjord 1:023:00KFUM Oslo - Brann 0:0
23:00Lillestrom - HamKam 1:1
23:00Molde - Haugesund 2:1
23:00Stromsgodset - Kristiansund 2:2
23:00Tromso - Sarpsborg 08 0:3
01:15Odd - Viking 3:3
NORWAY: OBOS-ligaen
23:00Lyn - Ranheim 1:1NORWAY: Divisi 2 - Kumpulan 1
19:00Viking 2 - Brattvag 3:222:00Brann 2 - Eik-Tonsberg 3:4
NORWAY: Divisi 2 - Kumpulan 2
01:00Valerenga 2 - Strindheim 0:602:00Junkeren - Stjordals Blink 0:3
NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 2
23:00Sola - Odds 2 2:100:00Vidar - Sandefjord 2 5:2
NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 4
00:00Lillestrom 2 - Stromsgodset 2 1:2NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 5
00:00Kristiansund 2 - Aalesund 2 0:2OMAN: Liga Professional
00:30Dhofar - Al Nasr 0:4PARAGUAY: Divisi Primera - Apertura
05:302 de Mayo - Libertad Asuncion 2:005:30Guarani - Nacional Asuncion 3:1
08:00Cerro Porteno - General Caballero JLM 4:0
PERANCIS: Ligue 1
23:05Rennes - Brest 4:501:00Lyon - Monaco 3:2
03:00Marseille - Lens 2:1
PERU: Liga 1 - Apertura
03:30Alianza Atl. - ADT Tarma 1:206:30FBC Melgar - Alianza Lima 1:0
09:00Deportivo Garcilaso - Los Chankas 1:1
09:00U. de Deportes - Comerciantes Unidos 6:0
PERU: Liga 2
23:45Moquegua - U. San Martin 1:102:00Juan Pablo II - Alianza Huanuco 1:1
04:15Comerciantes - Dep. Municipal 1:1
POLAND: Ekstraklasa
23:30Lech Poznan - Cracovia 0:0POLAND: Divisi 1
00:00Leczna - Termalica B-B. 0:100:00Chrobry Glogow - Plock 0:2
00:00Odra Opole - Motor Lublin 0:2
POLAND: Divisi 2
00:00LKS Lodz II - Ol. Grudziadz 1:100:15Stomil Olsztyn - Lech Poznan II 1:0
POLAND: III Liga - Kumpulan IV
23:00Wisloka Debica - Sokol Sieniawa 1:2PORTUGAL: Liga Portugal
01:00Estoril - FC Famalicao 1:003:30FC Porto - Sporting 2:2
PORTUGAL: Liga 3 - Kumpulan Promosi
00:00Alverca - Varzim 1:002:00Felgueiras - LFC Lourosa 2:0
PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Kumpulan Promosi
23:00Amarante - AD Limianos 2:323:00Moncarapachense - Setubal 1:2
00:00Pevidem - Sao Joao de Ver 2:3
QATAR: QSL
23:30Al Ahli Doha - Al Wakra 1:023:30Al Arabi - Muaither SC 4:3
23:30Al Rayyan - Al-Sadd 4:0
23:30Almarkhiya - Umm-Salal 1:1
23:30Qatar SC - Al-Duhail 4:2
23:30Shamal - Al-Gharafa 1:0
REPUBLIK CONGO: Ligue 1
23:00Cheminots - V.Club Mokanda 0:1REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan A
23:00Hostoun - Dukla Prague B 1:023:00Taborsko akademie - Pisek 4:2
REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan B
23:00Zapy - Prepere 5:0REPUBLIK CZECH: Divisi B
23:00Louny - Chomutov 1:3REPUBLIK CZECH: Divisi C
23:00Benatky - Benesov 2:023:00Hlinsko - Trutnov 2:1
REPUBLIK CZECH: Jihocesky KP
23:00Jankov - TJ Osek 0:323:00Junior Strakonice - Mirovice 2:2
REPUBLIK CZECH: Karlovarsky KP
23:00Touzim - Trstenice 1:7REPUBLIK CZECH: Kralovehradecky KP
23:00Ceska Skalice - Dvur Kralove 2:023:00Jaromer - Cerveny Kostelec 5:1
23:00Lazne Belohrad - Horice 1:3
23:00Trebes - Nachod 0:3
23:00Tyniste nad Orlici - Police nad Metuji 0:4
REPUBLIK CZECH: Pardubicky KP
23:00Horni Redice - Ceska Trebova 0:423:00Lanskroun - Libisany 5:1
23:00Moravany - Chocen 1:3
23:00Prosetin - Hermanuv Mestec 2:0
23:00Vysoke Myto B - Tremosnice 3:2
REPUBLIK CZECH: Plzensky KP
23:00Sokol Radnice - Rapid Plzen 2:4REPUBLIK CZECH: Stredocesky KP
23:00Mnichovohradistsky SK - Tochovice 2:223:00Porici n. S. - SK Chlumec 3:1
23:00Pruhonice - Sedlcany 2:4
23:00Sokolec - Poricany 0:1
REPUBLIK DOMINIKA: LDF
04:00TertundaDelfines Del Este - Cibao -:-ROMANIA: Liga 1 - Kumpulan Kejohanan
02:00CFR Cluj - Sepsi 2:1ROMANIA: Liga 1 - Kumpulan Penyingkiran
23:15Poli Iasi - UTA Arad 0:222:30Petrolul - FC Botosani 1:2
ROMANIA: Liga 2 - Kumpulan Kejohanan
20:00Hunedoara - Sevisul Selimbar 3:1RUSIA: Liga Premier
00:15Dynamo Moscow - Zenit 1:002:30Baltika - CSKA Moscow 3:1
18:00FK Krylya Sovetov Samara - Krasnodar 0:0
20:15Rubin Kazan - Ural 1:1
22:30Sochi - F. Voronezh 0:0
00:45FK Rostov - Orenburg 2:1
RUSIA: FNL
23:00Torpedo Moscow - Khimki 1:200:00Kuban - Neftekhimik 1:1
22:00Chernomorets Novorossijsk - Dynamo Makhachkala 0:0
SAN MARINO: Campionato Sammarinese - PlayOff
23:30Tre Penne - Juvenes/Dogana 3:0SENEGAL: Ligue 1
01:00Generation F. - Casa 1:101:00Jamono Fatick - Diambars 3:4
01:00Linguere - Guediawaye 0:0
01:00Mbour - US Goree 1:0
01:00Ouakam - Dakar SC 0:1
01:00Pikine - Jaraaf 0:1
01:00Teungueth - Sonacos 1:0
SEPANYOL: LaLiga2
00:30Levante - Cartagena 0:100:30Valladolid - Huesca 1:0
03:00Albacete - Eibar 2:1
SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 1
01:00Dep. La Coruna - Arenteiro 2:2SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 2
23:00Murcia - Ceuta 1:000:00Recreativo Huelva - Linares 1:4
02:00Atl. Madrid B - Algeciras 3:1
02:00Merida - Sanluqueno 0:0
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 1
23:00Arosa SC - Alondras 1:1SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 3
23:30Vimenor - UC Cartes 2:1SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 5
00:30Vilassar de Mar - Grama 2:0SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 7
23:00Real Madrid C - Parla 1:1SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 9
00:00Motril - Juventud Torremolinos 0:100:30CD Torreperogil - Torredonjimeno 1:2
01:30Malaga B - Mancha 3:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 13
23:30E.G. El Palmar - UCAM Murcia B 0:400:30Balsicas Atletico - Muleno 2:0
00:30Pulpileno - Caravaca 0:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 14
00:00Don Benito - Trujillo 0:000:00Villafranca - CD Calamonte 2:1
01:00Moralo - Jerez CF 2:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 16
00:00CCD Alberite - Anguiano 1:1SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 17
23:00Binefar - CF Illueca 1:023:00Borja - Utrillas 1:5
23:30Calamocha - Fuentes 3:0
SEPANYOL: Liga F Wanita
00:00Real Madrid W - Las Planas W 2:1SERBIA: Liga Super - Kumpulan Kejohanan
23:30Vojvodina - Crvena zvezda 0:000:00Napredak - Radnicki 1923 1:4
01:30Partizan - TSC Backa Topola 1:2
SERBIA: Prva Liga - Kumpulan Penyingkiran
00:00Sloboda - Vrsac 3:1SIERRA LEONE: Liga Premier
00:15Diamond Stars - Freetown City 1:000:15TertundaKallon - Luawa -:-
00:15Lamboi - Wusum Stars 1:2
00:15TertundaLamboi - Wilberforce Strikers -:-
00:15TertundaWusum Stars - Kahunla -:-
00:30Kallon - Bo Rangers 0:1
00:15Kholifa Stars - Luawa 4:0
00:30SLIFA - Bhantal 0:0
SLOVAKIA: Nike liga - Kumpulan Kejohanan
23:30Dun. Streda - Slovan Bratislava 5:3SLOVAKIA: 4. liga - Bratislava
23:00Nova Dedinka - Rohoznik 2:023:00Rovinka - Rusovce 1:0
23:00Tomasov - Vrakuna B. 3:1
SLOVENIA: Prva liga
23:30Rogaska - Koper 2:223:30Mura - Aluminij 3:1
SLOVENIA: 2. SNL
23:00Bistrica - Beltinci 1:023:00Jadran Dekani - Bilje 2:2
02:00ND Gorica - Primorje 2:3
SLOVENIA: 3. SNL - Barat
23:00Fama Vipava - Skofja Loka 0:2SLOVENIA: 1. SZNL Wanita - Kumpulan Penyingkiran
23:30Krim W - Gazon W 3:0SOMALIA: Liga Nasional
20:30Jeenyo - Kigs 2:1SURINAME: SML
04:30Leo Victor - Inter Moengotapoe 2:307:00Inter Wanica - Broki 1:3
SWEDEN: Divisi 2 - Norrland
00:30Lucksta - Ytterhogdal 0:0SWITZERLAND: Liga Promosi
23:30Servette B21 - Basel II 2:1SÃO TOMÉ DAN PRÍNCIPE: Campeonato Nacional
23:00Porto Real - SC Principe 2:0TANZANIA: Ligi Kuu Bara
21:00JKT Tanzania - Mtibwa Sugar 2:1THAILAND: Liga Thai 1
19:30Bangkok Utd - Prachuap 0:0TURKI: Liga Super
00:00Rizespor - Ankaragucu 2:200:00Trabzonspor - Gaziantep 4:2
UKRAINE: Liga Premier
23:00Kryvbas - Metalist 1925 3:023:00Zhytomyr - Vorskla Poltava 1:0
UKRAINE: Kejuaraan Wanita - Kumpulan Kejohanan
17:00Ladomir W - Kryvbas W 3:117:00Shakhtar W - Vorskla Poltava W 1:3
20:00Zhilstroy-1 W - Kolos Kovalivka W 0:0
UKRAINE: Kejuaraan Wanita - Kumpulan Penyingkiran
20:30Panthers FC Uman W - Dyn. Kiev W 0:1URUGUAY: Divisi Primera - Apertura
02:00Progreso - Liverpool M. 2:105:00CA Cerro - Nacional 1:2
07:30Defensor Sp. - Wanderers 2:2
URUGUAY: Divisi Segunda - Torneo Competencia
02:30Tacuarembo - Oriental 2:2VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
05:00Carabobo - Portuguesa 2:107:30Puerto Cabello - Angostura 1:1
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
03:30Academia Anzoategui - Fundacion AIFI 2:003:30Atletico La Cruz - Bolivar 2:0
03:30El Vigia - Academia Rey 3:2
03:30Miranda - Dynamo Puerto 0:0
04:00Aragua - Urena 3:1
04:00Trujillanos - Yaracuyanos 0:3
VIETNAM: Piala Vietnam
19:00Thanh Hoa - Hai Phong 2:1penWALES: Piala FA
00:25Connahs Q. - TNS 2:1Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »
Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.