Bola Sepak » 13.05.2024 » Kemungkinan
Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
Kemungkinan disediakan oleh bet365 - Taruh sekarang!
ENGLAND: Liga Premier
23:30Manchester United - Arsenal -:- [ 5.75 | 5.00 | 1.44 ]SEPANYOL: LaLiga
00:30Valencia - Rayo Vallecano -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.75 ]03:00Betis - Almeria -:- [ 1.36 | 4.75 | 7.50 ]
AFRIKA: Piala Gabungan CAF - PlayOff
00:00Berkane - Zamalek -:-AFRIKA SELATAN: Liga Premier
23:30AmaZulu - Kaizer Chiefs -:-AMERIKA SYARIKAT: MLS
04:45Portland - Seattle -:- [ 2.55 | 3.75 | 2.55 ]AMERIKA SYARIKAT: Kejuaraan USL
07:00Miami FC - Indy Eleven -:-AMERIKA SYARIKAT: MLS Next Pro
03:00Columbus 2 - Cincinnati 2 -:-03:00Minnesota 2 - Ventura County -:-
03:00Sporting Kansas City II - Colorado Rapids 2 -:-
04:00Los Angeles FC II - Vancouver Whitecaps 2 -:-
07:00St. Louis City 2 - Austin FC II -:-
08:00Town FC - North Texas -:-
AMERIKA SYARIKAT: NISA
07:00Club de Lyon - Maryland Bobcats -:-08:05Arizona Monsoon - LA Force -:-
AMERIKA SYARIKAT: NWSL Wanita
05:30Chicago W - Utah Royals W -:-06:00Kansas City Current W - New York W -:-
07:30Angel City W - Houston W -:-
08:00San Diego Wave W - Gotham W -:-
ANDORRA: Primera Divisió
00:30Atletic America - Pas de la Casa -:-ANGOLA: Girabola
23:00Primeiro de Agosto - Academica -:-23:00Wiliete - Sao Salvador -:-
ARAB SAUDI: Divisi 1
23:55Al Qadisiya - Al Najma -:-00:15Al-Faisaly - Hajer -:-
ARGENTINA: Liga Profesional
04:00Argentinos Jrs - Rosario Central -:- [ 1.62 | 3.50 | 6.00 ]04:00Atl. Tucuman - Boca Juniors -:- [ 2.75 | 3.30 | 2.50 ]
04:00Belgrano - Racing Club -:- [ 2.75 | 3.20 | 2.63 ]
04:00Dep. Riestra - San Lorenzo -:- [ 2.88 | 2.75 | 2.88 ]
04:00Gimnasia L.P. - Velez Sarsfield -:- [ 3.10 | 3.30 | 2.30 ]
04:00Godoy Cruz - Barracas Central -:- [ 2.20 | 2.75 | 4.00 ]
04:00Huracan - Defensa y Justicia -:- [ 3.00 | 2.75 | 2.75 ]
04:00Independiente - Talleres Cordoba -:- [ 2.20 | 3.20 | 3.40 ]
04:00Lanus - Ind. Rivadavia -:- [ 1.50 | 4.00 | 7.00 ]
04:00Newells Old Boys - Platense -:- [ 2.15 | 2.88 | 4.00 ]
04:00River Plate - Central Cordoba -:- [ 1.40 | 4.50 | 8.00 ]
04:00Sarmiento Junin - Instituto -:- [ 3.00 | 2.88 | 2.70 ]
04:00Tigre - Estudiantes L.P. -:-
04:00Union de Santa Fe - Banfield -:- [ 2.30 | 2.75 | 3.75 ]
ARGENTINA: Primera Nacional
00:05San Telmo - Atletico Atlanta -:-02:00Guillermo Brown - Deportivo Madrin -:-
02:05Club A. Guemes - Quilmes -:-
02:30Alvarado - Talleres Remedios Escalada -:-
02:30Deportivo Maipu - Ferro -:-
03:00Gimnasia Jujuy - San Miguel -:-
04:10Nueva Chicago - Gimnasia Mendoza -:-
06:10Patronato - Chacarita Juniors -:-
ARGENTINA: Primera B - Apertura
02:30Dep. Merlo - Villa Dalmine -:-02:30Flandria - Comunicaciones -:-
02:30San Martin Burzaco - Midland -:-
ARGENTINA: Primera A Wanita - Apertura
04:00Excursionistas W - Rosario Central W -:-04:00Huracan W - Boca Juniors W -:-
04:00Newells Old Boys W - Banfield W -:-
04:00Platense W - Belgrano W -:-
04:00Racing Club W - CA Estudiantes W -:-
04:00River Plate W - Independiente W -:-
04:00San Luis W - San Lorenzo W -:-
04:00Social Atletico Television W - Ferro W -:-
04:00UAI Urquiza W - Gimnasia L.P. W -:-
ASIA: Piala Asia AFC Wanita B17
16:00Australia B17 W - Thailand B17 W -:-16:00Jepun B17 W - China B17 W -:-
AUSTRALIA: Liga Premier Victoria
18:30Bulleen - Northcote City -:-18:30Kingston City - George Cross -:-
AUSTRALIA DAN OCEANIA: Liga Juara-juara OFC
09:00Ifira Black Bird (Van) - Magenta (Nca) -:-12:00Pirae (Tah) - Vaivase-Tai (Sam) -:-
AUSTRIA: Bundesliga - Kumpulan Kejohanan
23:00A. Klagenfurt - SK Rapid -:- [ 3.50 | 3.60 | 2.00 ]23:00Hartberg - Salzburg -:- [ 5.00 | 4.33 | 1.50 ]
23:00LASK - Sturm Graz -:- [ 2.63 | 3.40 | 2.45 ]
AUSTRIA: Regionalliga Barat
23:00RW Rankweil - SC Imst -:-AUSTRIA: Karnten
23:00A. Klagenfurt (Am) - Atus Velden -:-23:00St. Jakob/Ros - SV Kraig -:-
23:30SV Spittal - Donau Klagenfurt -:-
AUSTRIA: Salzburg
23:00Thalgau - Grodig -:-AUSTRIA: Tirol - Kumpulan Penyingkiran
23:00Telfs - Vols -:-AUSTRIA: Tirol - Kumpulan Promosi
23:00Ebbs - FC Volders -:-AZERBAIJAN: Liga Premier
23:30Sumgayit PFC - Sabail -:-BAHRAIN: Liga Premier
00:00Al-Ahli Manama - Al-Shabbab -:-00:00Manama Club - Al-Hidd -:-
00:00Sitra - East Riffa -:-
BELARUS: Liga Vysshaya
23:00Zhodino - Naftan -:-01:00Slavia Mozyr - Neman -:-
BELARUS: Liga Pershaya
23:00Baranovici - FC Slonim -:-BELARUS: Liga Vysshaya Wanita
18:00Dyussh-Polesgu W - Smorgon W -:-19:00FC Gomel W - Belarus B19 W -:-
20:00Dynamo Brest W - Bobruichanka W -:-
21:00Dnyapro W - Zorka-BDU W -:-
23:00Din. Minsk W - Minsk FK W -:-
BELGIUM: Liga Jupiler - Kumpulan Kejohanan
00:30Antwerp - Cercle Brugge -:-BENIN: Ligue 1 - Kumpulan Kejohanan
23:00Bani Ganse - Ayema -:-23:00Cavaliers - AS Sobemap -:-
23:00Coton FC - FC Loto -:-
23:00Dragons - Takunnin -:-
BENIN: Ligue 1 - Kumpulan Penyingkiran
23:00ASVO - Adjidja -:-23:00Ainonvi - JAK -:-
23:00Avrankou Omnisport - Aziza -:-
23:00Djeffa - Police -:-
23:00Etoiles Filantes - Ouidah -:-
BHUTAN: Liga Premier
18:00Tensung - Thimphu City -:-BOSNIA DAN HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
01:30Posusje - Sloga Doboj -:-BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - FBiH
23:00Gornji Rahic - Sloboda -:-23:00Stupcanica - Gradacac -:-
BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - RS
23:00Omarska - Romanija Pale -:-BRAZIL: Serie A
03:00Atletico GO - Cruzeiro -:- [ 2.88 | 3.20 | 2.45 ]03:00Fortaleza - Botafogo RJ -:- [ 2.05 | 3.25 | 3.75 ]
03:00Palmeiras - Athletico-PR -:- [ 1.70 | 3.60 | 4.75 ]
05:30Bahia - Bragantino -:- [ 1.91 | 3.50 | 3.60 ]
BRAZIL: Serie B
03:00Mirassol - Paysandu PA -:-BRAZIL: Serie C - Peringkat Pertama
03:30CSA - Athletic Club -:-03:30Ferroviaria - Nautico -:-
06:00Remo - Floresta EC -:-
06:00Volta Redonda - Botafogo PB -:-
BRAZIL: Serie D
02:00Real Brasilia - Brasiliense -:-02:30Maracana - Treze PB -:-
03:00Barra FC - Cascavel -:-
03:00Itabuna - Audax RJ -:-
03:00Manauara - Porto Velho -:-
03:00Moto Clube - Maranhao -:-
03:00River-PI - AE Altos -:-
03:00Sousa - Potiguar de Mossoró -:-
05:00Mixto - Uniao Rondonopolis -:-
06:30Maringa FC - Costa Rica -:-
BRAZIL: Carioca C
02:00Caac Brazil - Paraty -:-02:00Campos AA - Uniao Central -:-
02:00EC Resende - Santa Cruz RJ -:-
02:00Riostrense - EC Vera Cruz -:-
02:00Uni Souza - Niteroiense -:-
BRAZIL: Goiano 2
02:30Inhumas - ASEEV -:-03:00Trindade - Anapolina -:-
BRAZIL: Matogrossense 2
03:30Caceres - Sinop -:-03:30Campo Novo - Juara -:-
BRAZIL: Mineiro 2
05:00Mamore - North Esporte Clube -:-BRAZIL: Paranaense 2
03:00Gremio Maringa - Rio Branco PR -:-05:00Foz do Iguacu - Patriotas -:-
BRAZIL: Paulista A4 - PlayOff
02:00Francana - Rio Branco SP -:-BRAZIL: Rondoniense - PlayOff
02:00Barcelona RO - Uniao Cacoalense -:-BRAZIL: Baiano B20
02:00Alagoinhas B20 - Ypiranga B20 -:-02:00Vitoria da Conquista B20 - Jequie B20 -:-
BRAZIL: Paulista B20 - Peringkat Pertama
02:00Santo Andre B20 - Santos B20 -:-BRAZIL: Pernambucano B20 - Peringkat Pertama
02:00Serrano PE B20 - Sete de Setembro B20 -:-BRAZIL: Brasileiro Wanita
02:00Avai Kindermann W - Internacional W -:-04:00Gremio W - America Mineiro W -:-
BRAZIL: Brasileiro A2 Wanita
02:00Taubate W - Mixto W -:-03:00JC W - VF4 W -:-
BRAZIL: Brasileiro A3 Wanita
02:00Uniao RN W - Botafogo PB W -:-BULGARIA: Parva Liga - Kumpulan Kejohanan
00:30Levski - Cherno More -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.60 ]BULGARIA: Parva Liga - Kumpulan Penyingkiran
22:45Etar - Lok. Sofia -:- [ 3.60 | 3.20 | 2.10 ]BULGARIA: Liga Vtora
23:00Belasitsa - Ludogorets II -:-23:00Dunav Ruse - Montana -:-
23:00Septemvri Sofia - Strumska Slava -:-
23:00Yantra Gabrovo - Svoge -:-
20:00Marek - Dobrudzha -:-
BULGARIA: Liga Ketiga - Tenggara
23:00Spartak Plovdiv - Botev II -:-BURKINA FASO: Liga Premier
00:00ASEC Koudougou - Kozaf -:-00:00ASFA Yennega - Kadiogo -:-
00:00Sonabel Ouagadougou - AS Douanes -:-
00:00Sporting Cascades - USFA -:-
00:00Vitesse - Majestic -:-
00:00Royal - Etoile Filante -:-
CHAD: Divisi Premiere - LPFN
22:45Renaissance - Emat -:-CHILE: Divisi Primera
00:30Copiapo - Cobreloa -:-03:00A. Italiano - Colo Colo -:-
08:00Deportes Iquique - Nublense -:-
CHILE: Primera B
00:30Barnechea - Antofagasta -:-00:30Recoleta - La Serena -:-
05:30Curico Unido - San Luis -:-
CHILE: Divisi Segunda
00:30D. Puerto Montt - San Antonio Unido -:-03:00Melipilla - Provincial Ovalle -:-
05:30Real San Joaquin - Trasandino -:-
CHILE: Divisi Primera Wanita
23:00Cobresal W - U. Espanola W -:-23:00U. Catolica W - S. Morning W -:-
23:00U. De Chile W - Deportes Iquique W -:-
23:00U. De Concepcion W - Everton W -:-
00:30Coquimbo W - Colo Colo W -:-
COLOMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular
06:15La Equidad - Santa Fe -:-08:30Deportes Tolima - Once Caldas -:-
COSTA RICA: Divisi Primera - Clausura
04:00Alajuelense - Guanacasteca -:-04:00Grecia - San Carlos -:-
04:00Puntarenas FC - Cartagines -:-
04:00Saprissa - AD Santos -:-
04:00Sporting San Jose - Herediano -:-
04:00Zeledon - Liberia -:-
CROATIA: HNL
23:00Lok. Zagreb - Slaven Belupo -:-01:10Istra 1961 - Hajduk Split -:-
CROATIA: Prva NL
23:30Jarun - Zrinski Osjecko -:-23:30Solin - Croatia Zmijavci -:-
CROATIA: 1. HNL Wanita - Kumpulan Kejohanan
23:00Hajduk Split W - Osijek W -:-23:00ZNK Split W - Dinamo Maksimir W -:-
CROATIA: 1. HNL Wanita - Kumpulan Penyingkiran
23:00Gorica W - Agram Zagreb W -:-23:00Zadar W - Medimurje Cakovec W -:-
CYPRUS: Kejuaraan Cyta - Kumpulan Penyingkiran
00:00Apollon Limassol - Othellos Athienou -:-00:00Nea Salamis - Zakakiou -:-
DENMARK: Liga Super - Kumpulan Kejohanan
00:00Midtjylland - Aarhus -:- [ 1.50 | 4.33 | 6.00 ]02:00Nordsjaelland - Silkeborg -:- [ 1.40 | 4.75 | 7.00 ]
ECUADOR: Liga Pro - Peringkat Pertama
02:00EL Nacional - Independiente J. T. -:-04:30Delfin - Orense -:-
07:00Barcelona SC - Aucas -:-
EL SALVADOR: Divisi Primera - Clausura - PlayOff
05:00Aguila - FAS -:-05:00Luis Angel Firpo - Metapan -:-
ENGLAND: Liga Pembangunan Profesional
21:00Charlton B21 - Peterborough B21 -:-ESTONIA: Meistriliiga
00:00Nomme Utd - Paide -:-FINLAND: Veikkausliiga
23:30Ekenas - Ilves -:-23:30Lahti - Mariehamn -:-
FINLAND: Ykkosliiga
23:00JaPS - JIPPO -:-23:30KaPa - Mikkeli -:-
23:30SalPa - TPS -:-
23:30KTP - Jaro -:-
FINLAND: Ykkonen
23:00Keski-Uusimaa - KuPS Akatemia -:-23:30Atlantis - VIFK -:-
23:30Jazz Pori - Rovaniemi -:-
23:30Klubi 04 - EPS -:-
23:30Vaajakoski - OLS Oulu -:-
23:30JJK Jyvaskyla - KPV Kokkola -:-
FINLAND: Kakkonen Kumpulan A
23:30GrIFK - NJS -:-23:30PEPO - Lahden Reipas -:-
00:00Atlantis 2 - MyPa -:-
00:00JaPS 2 - PPJ -:-
FINLAND: Kakkonen Kumpulan B
23:30VJS - P-Iirot Rauma -:-FINLAND: Kakkonen Kumpulan C
23:00Hercules - JPS Jyvaskyla -:-23:00TP-47 - Kuopion Elo -:-
23:30JBK - SJK Akatemia 2 -:-
23:30Narpes Kraft - GBK Kokkola -:-
23:30OPS - OTP -:-
FINLAND: Piala Suomen
23:00LoPa - Poxyt 2 -:-01:00NJS III - Kuusysi Lahti -:-
FINLAND: Ykkonen Wanita
23:00P-Iirot Rauma W - VJS W -:-00:00Ilves 2 W - HJK Akatemia W -:-
GHANA: Liga Divisi Satu
23:00ADVSA - Koforidua -:-23:00Akatsi All Stars - Still Believe -:-
23:00Asekem - Ebusua -:-
23:00Baffour SA - Mighty Royals -:-
23:00Debibi - Berekum City -:-
23:00Home Stars - Nania -:-
23:00King Faisal - Skyy -:-
23:00Kotoku Royals - Hohoe United -:-
23:00Maana - Northern City -:-
23:00Nzema Kotoko - Elmina Sharks -:-
23:00Okwawu - Golden Kick -:-
23:00Pac Academy - Future Stars -:-
23:00Sefwi All Stars - Holy Stars -:-
23:00Susubiribi - Accra Athletic -:-
23:00Swedru All Blacks - Soccer Intellectuals -:-
23:00Techiman Heroes - Wa Suntaa -:-
23:00Techiman Liberty - Eleven Wonders -:-
23:00VC Warriors - Steadfast -:-
23:00Venomous Vipers - New Edubiase -:-
23:00Wa Power - Tamale City -:-
23:00Young Apostles - Brong Ahafo -:-
23:00Young Redbull - Rospak -:-
GIBRALTAR: Liga Nasional - Kumpulan Kejohanan
01:30Mons Calpe - Magpies -:-GREECE: Liga Super - Kumpulan Kejohanan
01:00PAOK - Olympiakos Piraeus -:- [ 2.30 | 3.50 | 2.88 ]GRENADA: Divisi Premier
04:00Mt. Rich - Camerhogne -:-04:00TertundaShamrock - Paradise -:-
04:00St. John's - Hurricanes -:-
HABSYAH: Liga Premier
23:00Hambericho Durame - Defence Force -:-HUNGARY: Liga OTP Bank
01:30Debrecen - Fehervar FC -:- [ 2.15 | 3.40 | 3.00 ]HUNGARY: Liga Bank Merkantil
23:00Ajka - Honved -:-23:00BVSC-Zuglo - Nyiregyhaza -:-
23:00Csakvari - Kozarmisleny SE -:-
23:00Gyirmot - Tiszakecske -:-
23:00Kazincbarcikai - Gyor -:-
23:00Mosonmagyarovari TE - Budafoki -:-
23:00Szeged - BFC Siofok -:-
HUNGARY: NB III - Timur Laut
23:00Debreceni EAC - Debrecen II -:-23:00Hatvan - Gyongyosi -:-
23:00Senyo Carnifex - Eger SE -:-
23:00Tiszafuredi - Cigand SE -:-
HUNGARY: NB III - Barat Laut
23:00Budaorsi SC - Balatonfuredi -:-23:00Haladas Zanati - Bicskei -:-
23:00Kelen - Csornai -:-
23:00Komaromi VSE - Dorogi -:-
23:00SC Sopron - Tatabanya -:-
23:00VLS Veszprem - III. keruleti TUE UPE -:-
HUNGARY: NB III - Tenggara
23:00BKV Elore - Vasas II -:-23:00Bekescsaba 1912 - Szeged II -:-
23:00ESMTK Budapest - Korosladany MSK -:-
23:00FC Dabas - Hodmezovasarhely FC -:-
23:00Fuzesgyarmati SK - Monori -:-
23:00Martfui - Penzugyor -:-
HUNGARY: NB III - Barat Daya
23:00Dunaujvaros PASE - Erdi -:-23:00Ivancsa - Szentlorinc -:-
23:00MTK Budapest II - PTE-PEAC -:-
23:00Majosi - Gardony Varosi -:-
23:00Mohacsi - Kaposvar -:-
23:00Szekszardi UFC - Nagykanizsa -:-
ICELAND: Besta-deild karla
01:00KR Reykjavik - Kopavogur -:-03:15Fylkir - Breidablik -:-
03:15Vikingur Reykjavik - Hafnarfjordur -:-
IRAN: Liga Pro Teluk Parsi
22:45Zob Ahan - Paykan -:-00:00Esteghlal F.C. - Foolad -:-
00:00Esteghlal Khuzestan - Nassaji Mazandaran -:-
IRAN: Divisi 1
21:45Darya Babol - Esteghlal Molasani -:-22:45Moghavemat - Mes Shahr Babak -:-
IRAQ: Liga Bintang-Bintang Iraq
23:00Al Kahrabaa - Al-Qassim -:-23:00Al Karkh - Al Naft -:-
23:00Arbil - Al-Hudod -:-
23:00Baghdad - Naft Al-Basra -:-
23:00Newroz - Al Wasat -:-
ITALI: Serie A
00:00Juventus - Salernitana -:- [ 1.17 | 7.50 | 15.00 ]02:45Atalanta - AS Roma -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.60 ]
00:30Lecce - Udinese -:- [ 2.30 | 3.20 | 3.10 ]
ITALI: Piala Super (Serie C)
23:00Juve Stabia - Mantova -:-ITALI: Serie A Wanita - Kumpulan Kejohanan
00:00Juventus W - AS Roma W -:-JAMAICA: Liga Premier - PlayOff
05:00Mount Pleasant - Waterhouse -:-09:00Cavalier - Arnett Gardens -:-
JERMAN: Bundesliga
23:30Bayern Munich - Wolfsburg -:- [ 1.36 | 5.50 | 6.50 ]01:30Bochum - Bayer Leverkusen -:- [ 4.20 | 4.00 | 1.73 ]
JERMAN: 3. Liga
01:30Saarbrucken - Freiburg II -:-JERMAN: Bundesliga Wanita
00:30SV Bremen W - Wolfsburg W -:-KANADA: Liga Premier Kanada
07:00Vancouver FC - Atl. Ottawa -:-KAZAKHSTAN: Liga Premier
00:00Ordabasy - Tobol -:-KUWAIT: Liga Premier - Kumpulan Kejohanan
00:05Al Qadisiya - Al-Fahaheel -:-KUWAIT: Liga Premier - Kumpulan Penyingkiran
22:40Al Jahra - Al Shabab -:-KYRGYZSTAN: Liga Premier
20:00Aldier - Alay Osh -:-LATVIA: 1. Liga
00:00Skanste - Alberts -:-LITHUANIA: A Lyga
23:25Kauno Zalgiris - Siauliai FA -:-LITHUANIA: I Lyga
23:00Banga 2 - Siauliai 2 -:-00:30Hegelmann Litauen 2 - BFA Vilnius -:-
LUXEMBOURG: BGL Ligue
00:00Schifflange - UNA Strassen -:-00:30Fola - Kaerjeng -:-
MAKEDONIA UTARA: 1. MFL
23:00KF Gostivar - Rabotnicki -:-23:00Makedonija GP - Bregalnica Stip -:-
23:00Shkendija - Struga -:-
23:00Shkupi - Brera Strumica -:-
23:00Sileks - Vardar -:-
23:00Tikves - Voska Sport -:-
MEXICO: Liga MX Wanita - Clausura - PlayOff
04:00Club America W - Guadalajara Chivas W -:-04:00Monterrey W - U.N.A.M.- Pumas W -:-
04:00Pachuca W - Club Leon W -:-
04:00U.A.N.L.- Tigres W - Juarez W -:-
MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liga
01:00Buducnost - Jedinstvo -:-01:00Decic - Jezero -:-
01:00Mladost DG - Sutjeska -:-
01:00Mornar Bar - Rudar -:-
01:00Petrovac - Arsenal Tivat -:-
MYANMAR: Piala Liga MNL
17:00Mahar United - Shwe Pyi Thar -:-17:30Chinland - Yangon -:-
NIGER: Super Ligue
23:15US Gendarmerie - Douanes Niamey -:-23:15Police - ASGNN -:-
NIGERIA: NPFL
23:00TertundaAkwa - Heartland -:-23:00TertundaBayelsa United - Plateau -:-
23:00TertundaEnyimba - Rivers United -:-
23:00TertundaNiger Tornadoes - Kwara -:-
23:00TertundaRemo Stars - Kano -:-
23:00TertundaShooting - Abia Warriors -:-
23:00TertundaSporting Lagos - Enugu -:-
NORWAY: Eliteserien
23:00HamKam - Haugesund -:-23:00KFUM Oslo - Fredrikstad -:-
23:00Sandefjord - Sarpsborg 08 -:-
23:00Stromsgodset - Viking -:-
23:00Tromso - Odd -:-
01:15Lillestrom - Brann -:-
NORWAY: Divisi 2 - Kumpulan 1
21:00Viking 2 - Orn -:-22:00Brann 2 - Brattvag -:-
NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 2
00:00Staal Jorpeland - Sandefjord 2 -:-00:00Start 2 - Odds 2 -:-
NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 5
00:00Lorenskog - Molde 2 -:-PANAMA: LPF - Apertura - PlayOff
04:00Herrera - Plaza Amador -:-PARAGUAY: Divisi Primera - Apertura
04:30Cerro Porteno - Olimpia Asuncion -:-PERANCIS: Ligue 1
03:00Clermont - Lyon -:- [ 4.20 | 4.00 | 1.75 ]03:00Marseille - Lorient -:- [ 1.40 | 4.75 | 7.00 ]
03:00Montpellier - Monaco -:- [ 3.60 | 4.00 | 1.85 ]
03:00Nantes - Lille -:- [ 4.00 | 3.50 | 1.91 ]
03:00PSG - Toulouse -:- [ 1.40 | 5.75 | 5.50 ]
03:00Rennes - Lens -:- [ 2.55 | 3.40 | 2.63 ]
03:00Strasbourg - Metz -:- [ 2.05 | 3.60 | 3.40 ]
PERU: Liga 1 - Apertura
02:00Cajamarca - FBC Melgar -:-04:00Deportivo Garcilaso - Grau -:-
07:30U. de Deportes - Sporting Cristal -:-
POLAND: Ekstraklasa
23:30Lech Poznan - Legia -:-POLAND: Divisi 1
00:00Polonia Warszawa - Leczna -:-00:00Legnica - Podbeskidzie -:-
POLAND: Divisi 2
00:15Pogon Siedlce - GKS Jastrzebie -:-POLAND: III Liga - Kumpulan IV
23:00Unia Tarnow - Swidniczanka Swidnik -:-POLAND: Liga Remaja Sentral
23:30Arka Gdynia B19 - Legia B19 -:-PORTUGAL: Liga Portugal
01:00Benfica - Arouca -:-01:00Casa Pia - Moreirense -:-
03:30FC Porto - Boavista -:-
PORTUGAL: Liga 3 - Kumpulan Promosi
23:00Varzim - Covilha -:-01:00Alverca - Academica -:-
01:00Felgueiras - Braga B -:-
REPUBLIK CONGO: Ligue 1
01:00JS Talangai - Leopard -:-REPUBLIK CZECH: 1. Liga - Kumpulan Penyingkiran
00:00Karvina - Zlin -:-REPUBLIK CZECH: FNL
23:00Dukla Prague - Prostejov -:-23:00Opava - Vyskov -:-
23:00Vlasim - Taborsko -:-
22:30Sigma Olomouc B - Sparta Prague B -:-
REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan A
23:00Povltavska FA - Plzen B -:-REPUBLIK CZECH: Divisi C
23:00Benatky - Caslav -:-23:00FK Turnov - Vysoke Myto -:-
23:00Hlinsko - Novy Bydzov -:-
REPUBLIK CZECH: Jihocesky KP
23:00Jankov - Trebetice -:-REPUBLIK CZECH: Jihomoravsky KP
23:00Rajhradice - SK Krumvir -:-REPUBLIK CZECH: Karlovarsky KP
23:00Touzim - Karlovy Vary B -:-REPUBLIK CZECH: Kralovehradecky KP
23:00Ceska Skalice - Lazne Belohrad -:-23:00Jaromer - Dvur Kralove -:-
23:00Trebes - Dobruska -:-
23:00Tyniste nad Orlici - Horice -:-
REPUBLIK CZECH: Liberecky KP
23:00Kostalov-Libstat - Rapid Liberec -:-REPUBLIK CZECH: Moravskoslezsky KP
23:00Koberice - Vresina -:-23:00Kravare - Pusta Polom -:-
23:00Moravan Oldrisov - Krasne Pole -:-
REPUBLIK CZECH: Pardubicky KP
23:00Horni Redice - Tremosnice -:-23:00Lanskroun - Hermanuv Mestec -:-
23:00Lazne Bohdanec - Chocen -:-
23:00Moravany - Litomysl -:-
23:00Prosetin - Vysoke Myto B -:-
23:00SK Pardubicky - Libisany -:-
23:00Svitavy - Ceska Trebova -:-
REPUBLIK CZECH: Plzensky KP
00:00Sokol Radnice - Horni Briza -:-REPUBLIK CZECH: Prazsky prebor
23:00Vysehrad - Kralovice -:-REPUBLIK CZECH: Stredocesky KP
23:00Mnichovohradistsky SK - Kutna Hora -:-ROMANIA: Liga 1 - Kumpulan Penyingkiran
02:30Din. Bucuresti - UTA Arad -:-02:30Otelul - FC Botosani -:-
02:30Poli Iasi - Petrolul -:-
02:30U Craiova 1948 - FC Hermannstadt -:-
02:30Voluntari - Universitatea Cluj -:-
RUSIA: Liga Premier
00:00Sochi - Pari NN -:-RUSIA: FNL
23:00Volgar-Astrakhan - Chernomorets Novorossijsk -:-RWANDA: Liga Premier
00:00APR - Amagaju -:-SCOTLAND: SWPL 1 Wanita - Kumpulan Kejohanan
23:10Glasgow City W - Rangers W -:-SCOTLAND: SWPL 1 Wanita - Kumpulan Penyingkiran
23:00Dundee Utd W - Montrose W -:-SEPANYOL: LaLiga2
00:30Albacete - Leganes -:-00:30Cartagena - Tenerife -:-
03:00Elche - Huesca -:-
SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 1
00:00Cultural Leonesa - Teruel -:-01:00Dep. La Coruna - Barcelona B -:-
02:00Osasuna B - Sestao -:-
SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 2
00:00San Fernando - Malaga -:-02:00Real Madrid B - Granada CF B -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 1
00:00Alondras - UD Ourense -:-00:00Arzua - Silva SD -:-
00:00Atletico Arteixo - Bergantinos -:-
00:00Barbadas-Bentraces - Estradense -:-
00:00Gran Pena - Betanzos -:-
00:00Paiosaco - Polvorin -:-
00:00Rapido de Bouzas - Sarriana -:-
00:00Somozas - Pontevedra B -:-
00:00Viveiro - Arosa SC -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 2
23:00Basico Urraca - L'Entregu -:-23:00Condal - CD Colunga -:-
23:00Gijon B - Real Titanico -:-
23:00Gijon Industrial - Llanes -:-
23:00Lealtad - Luarca -:-
23:00Lenense - Caudal Deportivo -:-
23:00Praviano - Aviles Stadium -:-
23:00Union Club Ceares - Llanera -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 4
00:00Alaves C - Portugalete -:-00:00Basconia - Anaitasuna FT -:-
00:00Durango - Touring KE -:-
00:00SD Deusto - Beasain -:-
00:00SD Leioa - San Ignacio -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 5
23:00Olot - Montanesa -:-23:00Reus FCR - Girona B -:-
00:00Vilassar de Mar - UE Tona -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 6
23:00Castellonense - Atzeneta -:-00:00Gandia - Utiel -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 7
00:00Leganes B - Ad Torrejon -:-SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 8
00:00Atl. Tordesillas - Palencia CF -:-00:00Atletico Astorga - Burgos CF B -:-
00:00Becerril - Bembibre -:-
00:00Mirandes B - Real Avila -:-
00:00Palencia CA - Laguna -:-
00:00Santa Marta Tormes - Salamanca -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 9
00:00Arenas Armilla - Huetor Vega -:-00:00CP Almeria - Mancha -:-
00:00Ejido - Jaen -:-
00:00Juventud Torremolinos - Malaga City -:-
00:00Malaga B - Huetor Tajar -:-
00:00Maracena - CD Torreperogil -:-
00:00Rincon - Motril -:-
00:00Torredonjimeno - Atletico Melilla -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 10
00:00Atletico Espeleno - Xerez CD -:-00:00Ayamonte - Cartaya -:-
00:00Bollullos - Puente Genil -:-
00:00CD Gerena - Ceuta B -:-
00:00La Palma - CD Utrera -:-
00:00Xerez D.F.C. - Pozoblanco -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 13
00:00Balsicas Atletico - Racing Murcia -:-00:00CAP Ciudad de Murcia - Montecasillas -:-
00:00CD Algar - Plus Ultra -:-
00:00Caravaca - Ciudad Cieza -:-
00:00Lorca Deportiva - Alcantarilla -:-
00:00Molinense - E.G. El Palmar -:-
00:00Real Murcia B - Deportiva Minera -:-
00:00UCAM Murcia B - Bullense -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 14
00:00Azuaga - CD Coria -:-00:00Castuera - Olivenza -:-
00:00Diocesano - Jerez CF -:-
00:00Don Benito - Montehermoso -:-
00:00Fuente de Cantos - Jaraiz -:-
00:00Moralo - Arroyo -:-
00:00Pueblonuevo - Don Alvaro -:-
00:00RCP Valverdeno - CD Calamonte -:-
00:00Villafranca - Trujillo -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 15
23:00Cirbonero - Burlades -:-SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 16
00:00Alfaro - Anguiano -:-00:00CDFC Calzada - River Ebro -:-
00:00Calahorra B - Casalarreina -:-
00:00Haro Deportivo - Arnedo -:-
00:00Pena Balsamaiso - Comillas -:-
00:00Racing Rioja - Logrones B -:-
00:00Tedeon - Berceo -:-
00:00Varea - CCD Alberite -:-
00:00Vianes - Oyonesa -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 17
23:30Ebro - Epila -:-23:30Huesca B - Belchite 97 -:-
23:30Tamarite - Calamocha -:-
00:00Almudevar - Borja -:-
00:00CF Illueca - Ejea -:-
00:00Fraga - Caspe -:-
00:00Fuentes - Cuarte -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 18
00:00Azuqueca - Huracan de Balazote -:-00:00Quintanar del Rey - Marchamalo -:-
00:00Tarancon - Albacete B -:-
00:00Tomelloso - Puertollano C.F. -:-
00:00Torrijos - San Clemente -:-
00:00Villacanas - Cazalegas -:-
00:00Villarrobledo - Conquense -:-
00:00Villarrubia - Toledo -:-
SEPANYOL: Liga F Wanita
00:30Sevilla W - Huelva W -:-02:30Madrid C. W - Valencia W -:-
SERBIA: Liga Super - Kumpulan Kejohanan
00:30Crvena zvezda - Radnicki 1923 -:-01:30Vojvodina - Napredak -:-
SERBIA: Liga Super - Kumpulan Penyingkiran
22:00Novi Pazar - Sp. Subotica -:-00:00Javor - FK Vozdovac -:-
00:00Radnicki Nis - IMT Novi Beograd -:-
SERBIA: Prva Liga - Kumpulan Kejohanan
23:00Indjija - Sremska Mitrovica -:-23:00Jedinstvo U. - Macva -:-
23:00OFK Beograd - Smederevo -:-
23:00Tekstilac Odzaci - Graficar Beograd -:-
SERBIA: Prva Liga - Kumpulan Penyingkiran
00:00Dubocica - Vrsac -:-00:00Metalac - Kolubara -:-
00:00Mladost GAT - Sloboda -:-
00:00Novi Sad - Radnicki Beograd -:-
SERBIA: Liga Srpska - Vojvodina
23:00Tisa Adorjan - Podunavac Belegis -:-SIERRA LEONE: Liga Premier
00:15TertundaKallon - SLIFA -:-00:15TertundaOld Edwardians - Diamond Stars -:-
SLOVAKIA: Nike liga - Kumpulan Kejohanan
23:30Dun. Streda - Trnava -:-SLOVAKIA: 3. Liga - Timur
23:00Oravske Vesele - Filakovo -:-23:00Rimavska Sobota - Stropkov -:-
23:00Snina - Bardejov -:-
23:00Spisske Podhradie - Namestovo -:-
SLOVAKIA: 3. Liga - Baratv
23:00Belusa - Podkonice -:-23:00Dubnica - Jednota Banova -:-
23:00Sered - HA Banska Bystrica -:-
SLOVAKIA: 4. liga - Bratislava
23:00Dunajska Luzna - Modra -:-23:00Ivanka pri Dunaji - Nova Dedinka -:-
23:00Rusovce - MSK Senec -:-
23:00Slovan Most - Rovinka -:-
23:00Tomasov - Bernolakovo -:-
SLOVAKIA: 4. liga - Tengah
23:00Kovacova - Badin -:-23:00Krasno - Banik Stranavy -:-
23:00Lip. Stiavnica - Sokol Zubrohlava -:-
23:00Medzibrod - Tvrdosin -:-
SLOVENIA: Prva liga
23:30NK Bravo - Mura -:-SLOVENIA: 2. SNL
23:30Dravinja - Rudar -:-23:30Ilirija - Tolmin -:-
23:30Primorje - Triglav -:-
02:15ND Gorica - Beltinci -:-
SLOVENIA: 3. SNL - Barat
23:30Fama Vipava - Dren Vrhnika -:-01:00Sencur - Jesenice -:-
SLOVENIA: 1. SZNL Wanita - Kumpulan Kejohanan
23:00ZNK Ljubljana W - Radomlje W -:-23:00Olimpija W - Mura W -:-
SLOVENIA: 1. SZNL Wanita - Kumpulan Penyingkiran
23:00Gazon W - Primorje W -:-23:00Krim W - Cerklje W -:-
SOMALIA: Liga Nasional
20:30Jeenyo - Badbaado -:-SWEDEN: Divisi 1 - Södra
00:30Olympic - Eskilsminne -:-TANZANIA: Ligi Kuu Bara
00:00Kinondoni MC - Azam -:-19:00Tanzania Prisons - Ihefu -:-
21:00JKT Tanzania - Singida Fountain Gate -:-
21:00Mtibwa Sugar - Young Africans -:-
00:00Dodoma Jiji - Namungo -:-
THAILAND: Liga Thai 1
19:30Lamphun Warrior - Uthai Thani -:-TRINIDAD DAN TOBAGO: Liga Premier TT
04:00Morvant Caledonia Utd - Point Fortin -:-TURKI: Liga Super
00:00Adana Demirspor - Gaziantep -:-00:00Alanyaspor - Besiktas -:-
00:00Fenerbahce - Kayserispor -:-
00:00Hatayspor - Ankaragucu -:-
00:00Karagumruk - Galatasaray -:-
00:00Kasimpasa - Antalyaspor -:-
00:00Konyaspor - Samsunspor -:-
00:00Pendikspor - Rizespor -:-
00:00Sivasspor - Basaksehir -:-
00:00Trabzonspor - Istanbulspor AS -:-
TURKI: 1. Lig
00:00Adanaspor AS - Bandirmaspor -:-00:00Boluspor - Corum -:-
00:00Erzurumspor - Eyupspor -:-
00:00Giresunspor - Umraniyespor -:-
00:00Goztepe - Bodrumspor -:-
00:00Keciorengucu - Altay -:-
00:00Kocaelispor - Sakaryaspor -:-
00:00Sanliurfaspor - Manisa FK -:-
00:00Tuzlaspor - Genclerbirligi -:-
UKRAINE: Liga Premier
23:00Kryvbas - Zhytomyr -:-20:30Kolos Kovalivka - LNZ Cherkasy -:-
23:00Zorya - Veres Rivne -:-
URUGUAY: Divisi Primera - Apertura
23:30Rampla Juniors - Boston River -:-02:00Progreso - Defensor Sp. -:-
UZBEKISTAN: Liga Super
22:00Nasaf Qarshi - Bunyodkor -:-22:00Termez Surkhon - Din. Samarkand -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
04:00Angostura - Portuguesa -:-04:00Carabobo - Puerto Cabello -:-
VIETNAM: Liga-V 1
18:00Gia Lai - Nam Dinh -:-18:00Hong Linh Ha Tinh - Hanoi FC -:-
19:00Song Lam Nghe An - Ho Chi Minh -:-
20:15Viettel - Binh Dinh -:-
Buat pertaruhan di telefon bimbit anda dengan bet365!
Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »
Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.