Bola Sepak » 24.04.2024 » Kemungkinan
Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
Kemungkinan disediakan oleh bet365 - Taruh sekarang!
ASIA: Liga Juara-juara AFC - PlayOff
02:00Al-Hilal (Sau) - Al Ain (Uae) 2:118:00Yokohama M. (Jpn) - Ulsan HD (Kor) 4:2pen
ASIA: Piala AFC - PlayOff
00:00Al Nahda (Oma) - Al Ahed (Leb) 2:217:00Central Coast Mariners (Aus) - Kant (Kgz) 3:0
ASIA: Piala Asia AFC B23
23:30Kuwait B23 - Malaysia B23 2:123:30Uzbekistan B23 - Vietnam B23 3:0
ENGLAND: Liga Premier
03:00Arsenal - Chelsea 5:0 [ 1.40 | 5.00 | 7.00 ]AFRIKA SELATAN: Liga Premier
01:30Mamelodi Sundowns - Sekhukhune 2:1ALBANIA: Divisi Pertama
21:00Korabi Peshkopi - Luzi 5:1ALBANIA: Piala Albania
00:00KF Tirana - Kukesi 1:000:00Vllaznia - KF Egnatia 1:1mt
ALGERIA: Piala Algeria
04:00MC Alger - Constantine 2:1mtAMERIKA SELATAN: Copa Libertadores - Peringkat Kumpulan
06:00Caracas (Ven) - Rosario Central (Arg) 1:106:00Estudiantes L.P. (Arg) - Gremio (Bra) 0:1
08:00Atletico-MG (Bra) - Penarol (Uru) 3:2
08:00Liverpool M. (Uru) - San Lorenzo (Arg) 1:0
08:30Colo Colo (Chi) - Alianza Lima (Per) 0:0
10:00Junior (Col) - LDU Quito (Ecu) 1:1
AMERIKA SELATAN: Copa Sudamericana - Peringkat Kumpulan
06:00Union La Calera (Chi) - Cruzeiro (Bra) 0:0 [ 4.33 | 3.30 | 1.91 ]08:00Deportivo Garcilaso (Per) - Cuiaba (Bra) 1:1 [ 2.05 | 3.25 | 4.00 ]
08:00Sportivo Trinidense (Par) - Nacional Potosi (Bol) 2:0 [ 1.53 | 4.20 | 6.00 ]
08:30Argentinos Jrs (Arg) - Corinthians (Bra) 1:0 [ 2.75 | 2.90 | 2.70 ]
10:00Alianza (Col) - U. Catolica (Ecu) 1:3 [ 3.40 | 3.20 | 2.25 ]
AMERIKA SELATAN: Kejuaraan Amerika Selatan Wanita B20 - Kumpulan Akhir
05:00Argentina B20 W - Brazil B20 W 0:207:30Paraguay B20 W - Venezuela B20 W 2:0
10:45Colombia B20 W - Peru B20 W 1:0
AMERIKA UTARA DAN TENGAH: Piala Juara-Juara CONCACAF
10:15Club America - Pachuca 1:1 [ 1.62 | 3.80 | 5.00 ]ANGOLA: Girabola
23:00Petro Atletico - Sao Salvador 5:0ARAB SAUDI: Divisi 1
23:50Al Adalah - Al Jandal 2:000:30Al Oruba - Al Kholood 1:0
01:45Al-Faisaly - Al Arabi 2:1
00:15Al Bukayriyah - Al Qadisiya 1:1
00:15Al Jabalain - Al Najma 0:2
ARGENTINA: Primera Nacional
06:00Ferro - Alvarado 3:0 [ 1.91 | 3.00 | 4.75 ]ARGENTINA: Primera B - Apertura
02:30Laferrere - San Martin Burzaco 2:0ARGENTINA: Primera C - Apertura
02:30Berazategui - Claypole 3:102:30Justo Jose de Urquiza - Leandro N. Alem 3:1
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
00:30Barrancas - Deportivo Camioneros 1:2ARGENTINA: Liga Simpanan - Peringkat Pertama
02:00Barracas Central 2 - Atl. Tucuman 2 0:102:00Godoy Cruz 2 - Boca Juniors 2 1:0
02:00Racing Club 2 - Banfield 2 0:0
02:00Velez Sarsfield 2 - Belgrano 2 4:0
ARMENIA: Liga Premier
23:00Urartu - Noah 0:1ARUBA: Division di Honor - Kumpulan Penyingkiran
08:00Caravel - Jong Aruba 1:2AUSTRALIA: NPL Queensland
18:30TertundaPeninsula - Olympic FC -:-18:30Sunshine Coast Wanderers - Queensland Lions 3:1
AUSTRALIA: Liga Negeri Utara NSW
18:00Belmont Swansea Utd. - Kahibah 2:118:00Singleton Strikers - Cessnock City Hornets 1:3
18:00TertundaThornton Redbacks - West Wallsend -:-
18:00TertundaToronto Awaba Stags - Wallsend Red Devils -:-
AUSTRIA: Bundesliga - Kumpulan Kejohanan
00:30A. Klagenfurt - Salzburg 4:3 [ 9.00 | 5.25 | 1.33 ]00:30Hartberg - LASK 1:2 [ 3.30 | 3.60 | 2.15 ]
AUSTRIA: Bundesliga - Kumpulan Penyingkiran
00:30A. Lustenau - Wolfsberger 1:2 [ 3.80 | 3.40 | 2.05 ]00:30Tirol - Austria Vienna 1:0 [ 3.60 | 3.40 | 2.05 ]
02:30BW Linz - Altach 2:1 [ 2.90 | 2.88 | 2.70 ]
AZERBAIJAN: Piala Azerbaijan
21:00Gabala - Zira 0:200:00Qarabag - Neftci Baku 4:1
BAHRAIN: Liga Premier
00:00Al-Hala - Al-Shabbab 0:100:00East Riffa - Al Riffa 1:1
00:00Sitra - Al-Hidd 1:1
BARBADOS: Liga Premier
07:00Barbados Soccer Academy - Kickstart 1:309:00Ellerton FC - Wotton 1:2
BELANDA: Eredivisie
00:45Twente - Almere City 3:1 [ 1.29 | 5.50 | 11.00 ]BELANDA: Divisie 1 B18 - Musim Bunga
00:30Utrecht B18 - Ajax B18 1:4BELARUS: Liga Vysshaya Wanita
19:00Smorgon W - FC Gomel W 0:1BELGIUM: Liga Jupiler - Kumpulan Liga Konferensi
02:30St. Liege - KV Mechelen 0:0 [ 2.50 | 3.50 | 2.63 ]02:30St. Truiden - Gent 0:2 [ 3.30 | 3.60 | 2.05 ]
02:30Westerlo - Leuven 1:1 [ 2.45 | 3.75 | 2.55 ]
BOSNIA DAN HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
00:00Velez Mostar - Sloga Doboj 1:002:30Zeljeznicar - Siroki Brijeg 1:0
22:00Zvijezda 09 - Tuzla City 3:2
00:00Borac Banja Luka - Posusje 1:0
BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - RS
22:30Kozara - Mrkonjic Grad 2:222:30Ljubic Prnjavor - Famos Vojkovici 3:1
22:30Nevesinje - BSK Banja Luka 3:1
22:30Prijedor - Leotar 5:0
22:30Romanija Pale - Laktasi 1:0
22:30Slavija - Zvornik 2:1
22:30Zeljeznicar Banja Luka - Sutjeska Foca 1:1
00:30Radnik Bijeljina - Omarska 3:0
BRAZIL: Serie B
08:00Brusque - Mirassol 3:1BRAZIL: Maranhense - PlayOff
06:30Moto Clube - Maranhao 0:1BRAZIL: Roraimense - Peringkat Kedua
07:00Sao Raimundo RR - River-RR 3:109:00Rio Negro - Progresso 6:0
BRAZIL: Goiano B20
02:30Royal B20 - Trindade B20 0:1BULGARIA: Liga Ketiga - Tenggara
22:00Lok. Plovdiv II - Botev II 2:0BULGARIA: Liga Ketiga - Timur Laut
22:00Lokomotiv Ruse - Dunav Ruse II 1:4BULGARIA: Piala Bulgaria
23:45Ludogorets - Hebar 4:0BURKINA FASO: Liga Premier
00:00Etoile Filante - ASFA Yennega 1:000:00Majestic - Bobo-Dioulasso 1:0
00:00Rahimo - Sonabel Ouagadougou 0:1
00:00USFA - Vitesse 0:1
CAMEROON: Elit Satu - Kumpulan Penyingkiran
23:00Fortuna Mfou - Bamenda 1:223:00UMS de Loum - Union Douala 2:1
21:00Fauve Azur Elite - Aigle Royal 2:0
23:00Bamboutos FC - APEJES Academy 0:2
CHAD: Divisi Premiere - LPFN
22:45AS Farcha - Tourbillon 1:222:45Aiglons - Emat 1:0
22:45Stars J. Talents - AS Psi 0:2
COLOMBIA: Copa Colombia
08:40Tigres - Cucuta 1:0 [ 2.75 | 3.00 | 2.88 ]CYPRUS: Kejuaraan Cyta - Kumpulan Penyingkiran
00:00Zakakiou - Doxa 2:323:00Karmiotissa - Othellos Athienou 6:6
00:00AEL Limassol - Nea Salamis 5:4
DUNIA: Persahabatan Antarabangsa
23:00Belarus B16 - Azerbaijan B16 4:000:00Sepanyol B18 - Switzerland B18 1:1
16:00Serbia B16 - Kazakhstan B16 4:0
16:30Maghribi B18 - Guatemala B18 2:1pen
17:00Mali B18 - Arab Saudi B18 4:2
18:00Libya B17 - Algeria B17 0:2
18:30Finland B16 - Sweden B16 0:2
21:00Ecuador B18 - Slovakia B18 0:2
21:15Croatia B16 - Uruguay B16 2:2
21:30Rusia B16 - Ghana B16 3:1
21:30Turki B18 - Jamaica B18 10:1
22:00Maghribi B17 - Mesir B17 1:3
DUNIA: Persahabatan Antarabangsa Wanita
18:00Uzbekistan B18 W - Kyrgyzstan B18 W 6:121:00Tajikistan B18 W - Turkmenistan B18 W 4:0
23:00Jordan B20 W - Lubnan B20 W 0:3
ECUADOR: Serie B
04:00Manta - Gualaceo 1:008:00Vargas Torres - Guayaquil City 2:1
ENGLAND: Liga Championship
03:00Leicester - Southampton 5:0 [ 1.95 | 4.00 | 3.50 ]ENGLAND: Liga Satu
02:45Cambridge Utd - Wycombe 1:1 [ 3.50 | 3.20 | 2.20 ]02:45Cheltenham - Peterborough 2:0 [ 2.30 | 4.00 | 2.55 ]
ENGLAND: Liga Dua
02:45Barrow - Bradford City 1:2 [ 2.38 | 3.30 | 3.00 ]02:45Colchester - Doncaster 1:4 [ 3.75 | 3.75 | 1.91 ]
ENGLAND: Liga Nasional - PlayOff
02:00Solihull Moors - Gateshead 3:0 [ 2.80 | 3.25 | 2.50 ]ENGLAND: Liga Nasional Utara - PlayOff
02:45Alfreton - Boston 0:1penENGLAND: Liga Nasional Selatan - PlayOff
02:45Braintree - Bath 1:0mtENGLAND: Divisi Premier NPL
02:45Bamber Bridge - Macclesfield 2:102:45Guiseley - Worksop 2:4
ENGLAND: Divisi Premier Liga Isthmian
02:45Cheshunt - Horsham FC 1:002:45Concord - Bognor Regis 0:4
02:45Potters Bar - Hastings 1:3
02:45Whitehawk - Enfield Town 1:0
ENGLAND: Liga Pembangunan Profesional
02:00QPR B21 - Birmingham B21 0:2ENGLAND: Liga Premier B18
19:30Leeds B18 - Derby B18 5:0FINLAND: Veikkausliiga
00:00SJK - HJK 3:3 [ 3.30 | 3.30 | 2.00 ]FINLAND: Ykkosliiga
23:30JaPS - SalPa 2:323:30Jaro - KaPa 4:2
23:30KTP - SJK Akatemia 5:1
23:30Mikkeli - JIPPO 1:1
23:30PK-35 - TPS 1:1
FINLAND: Kakkonen Kumpulan B
00:00Honka - EBK 0:000:00P-Iirot Rauma - HJS 3:3
00:00TPV - Ilves-Kissat 3:1
FINLAND: Piala Suomen
00:00Kyparamaki - PEPO 0:300:30Mikkeli 2 - KeuPa 2:1
01:00NuPS 2 - PPS/Old Stars 2:1
00:30FC Kirkkonummi - Keski-Uusimaa 0:4
GREECE: Liga Super - Kumpulan Kejohanan
22:00Lamia - PAOK 1:1 [ 13.00 | 7.50 | 1.18 ]00:30Aris - Olympiakos Piraeus 1:1 [ 7.50 | 4.50 | 1.40 ]
GREECE: Gamma Ethniki - Kumpulan 1
21:00Aetos Varvaras - Poseidonas Michanionas 1:421:00Aris Avatou - Kavala 0:1
21:00Epanomi - Doxa Dramas 0:3
21:00Keravnos Anchelochori - Chrisoupolis 0:3
21:00M. Alexandros Agia Marina - Chaniotis 2:5
21:00Orestis Orestiadas - Niki Efkarpias 3:0
21:00PAOK Kristonis - Apollon Paralimniou 3:3
21:00Panthrakikos - Aris Petinos 6:0
21:00Thermaikos FC - Veria 1:0
GREECE: Gamma Ethniki - Kumpulan 2
16:00Svoronos FC - Zakynthos 4:121:00Asteras Petriti - Lefkimmi 0:2
21:00Asteras Stavrou - Anagennisi Arta 0:2
21:00Eordaikos - Kastoria 2:1
21:00Kileler - Pierikos 2:0
21:00Nea Artaki - Ethnikos Neou 1:1
21:00Thesprotos - Fikis 3:0
21:00Trikala FC - Thyella Katsikas 2:0
21:00Vataniakos - Magnisiakos 3:0
GREECE: Gamma Ethniki - Kumpulan 3
16:00Mykonos - Mesolongi AE 3:021:00Ermionidas-Ermis - Filiatron 1:1
21:00Panargiakos - Rodos 2:1
21:00Pyliou - Thyella D. 1:1
GREECE: Gamma Ethniki - Kumpulan 4
21:00AO Ilisiakos - Paraskevi 3:121:00Agios Nikolaos - Proodeftiki 2:0
21:00Almyros Gaziou - Atsalenios 2:1
21:00Atromitos Piraeus - Chaidari 0:4
21:00Ellopiakos - Ermis Z. 2:0
21:00Episkopi - Panionios 1:4
21:00Ethnikos Piraeus - Smyrnis 3:0
21:00Fostiras - Peramaikos 1:3
21:00Ipato - Aris Petroupolis 2:1
GUINEA: Ligue 1
00:00Flamme Olympique - Renaissance 2:000:00Ashanti GB - Kamsar 0:2
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
09:00Real Espana - Genesis 2:1HUNGARY: Piala Hungary
02:00Paks - Kisvarda 2:1ICELAND: Piala Iceland
03:15Fjolnir - Selfoss 4:2ICELAND: Piala Iceland Wanita
02:30Kopavogur W - Grotta W 1:2penINDIA: ISL - PlayOff
22:00Goa - Mumbai City 2:3 [ 2.30 | 3.10 | 3.00 ]INDONESIA: Liga 1
16:00Persebaya - Bali United 0:220:00Persik Kediri - PSS Sleman 4:4
IRAQ: Liga Bintang-Bintang Iraq
23:15Al Zawraa - Naft Al-Basra 3:001:30Al Najaf - Baghdad 1:1
IRELAND UTARA: Kejuaraan NIFL
01:45Knockbreda - H&W Welders 2:1ISRAEL: Liga Alef Utara
17:00Tzeirey Um El Fahem - Hapoel Bueine 4:4ITALI: Serie D - Kumpulan C
21:00Bolzano - Portogruaro 2:2ITALI: Coppa Italia
03:00Lazio - Juventus 2:1 [ 2.80 | 3.10 | 2.70 ]JEPUN: Piala Levain YBC
18:00Blaublitz - Shonan 2:1mt [ 3.60 | 3.25 | 1.91 ]18:00Kumamoto - Sagan Tosu 0:1 [ 2.30 | 3.50 | 2.55 ]
18:00Kusatsu - Kashiwa 1:3 [ 5.00 | 4.33 | 1.45 ]
18:00Nagano - Kyoto 3:2mt [ 2.90 | 3.20 | 2.25 ]
18:00Nara Club - Hiroshima 0:6 [ 10.00 | 7.50 | 1.18 ]
18:00Okayama - Yokohama 3:4pen [ 2.50 | 3.00 | 2.63 ]
18:00Ryukyu - G-Osaka 2:1 [ 2.75 | 3.75 | 2.10 ]
18:00Toyama - Shimizu 1:0pen [ 4.20 | 3.10 | 1.80 ]
18:30Gainare Tottori - Urawa 2:5 [ 4.75 | 5.25 | 1.40 ]
JERMAN: Oberliga Schleswig-Holstein
00:45Todesfelde - Preussen Reinfeld 2:1JERMAN: Oberliga Bremen
01:00BTS Neustadt - TURA Bremen 3:000:30Hemelingen - Brinkumer 2:2
JERMAN: Oberliga Niedersachsen
00:45Arminia Hannover - BSV Rehden 1:100:45Rotenburger - Emden 0:6
JERMAN: Oberliga Bayern Nord
00:15Neumarkt - Eltersdorf 1:100:30Bayern Hof - Ammerthal 3:0
JERMAN: Oberliga Mittelrhein
00:45Schafhausen - Frechen 0:2KANADA: Championship
09:00Cavalry - Vancouver FC 1:0KENYA: Liga Super
18:00Migori - Mara Sugar 0:120:00Mombasa Stars - Darajani Gogo 0:1
KEPULAUAN FAROE: Piala Kepulauan Faroe
00:30FC Suduroy - TB/FCS/Royn 0:200:30Hoyvik - Vikingur 1:3
00:30Sandur - AB Argir 1:2pen
KOSOVO: Piala Kosovar
21:00Drita - Prishtina 0:1mt21:00FC Ballkani - Suhareka 2:2
LITHUANIA: A Lyga
00:00Siauliai FA - Suduva 0:123:00TertundaFK Panevezys - Mastis -:-
23:00Transinvest - Hegelmann 1:2
00:00Kauno Zalgiris - Banga 0:3
MESIR: Liga Premier
01:00TertundaAl Ahly - Ceramica Cleopatra -:-01:00Pharco - Al Masry 1:2
22:00El Gaish - Enppi 1:0
MOLDOVA: Piala Moldova
00:00Petrocub - Balti 5:100:00Zimbru Chisinau - Sheriff Tiraspol 1:0
MONTENEGRO: Liga Druga
23:00Berane - Iskra 2:323:00Bokelj - Kom Podgorica 0:1
23:00FK Podgorica - Grbalj 2:1
23:00Internacional - Igalo 0:2
23:00Otrant - Lovcen 4:1
NORWAY: Piala NM
00:00Skeid - Raufoss 1:2 [ 4.00 | 3.80 | 1.67 ]00:00Askoy - Brann 2:5
00:00Baerum - Stabaek 0:5 [ 6.50 | 5.25 | 1.36 ]
00:00Bjarg - Asane 0:3
00:00Eidsvold - Mjondalen 1:0 [ 3.60 | 4.20 | 1.70 ]
00:00Elverum - HamKam 2:4 [ 15.00 | 8.00 | 1.11 ]
00:00Flekkeroy - Egersunds 0:1 [ 2.90 | 4.00 | 1.91 ]
00:00Floya - Tromso 0:6 [ 21.00 | 12.00 | 1.07 ]
00:00Fram - Arendal 0:3 [ 4.75 | 4.75 | 1.44 ]
00:00Frigg - KFUM Oslo 0:3
00:00Froya - Sogndal 2:3pen [ 19.00 | 9.00 | 1.10 ]
00:00Hodd - Aalesund 1:0mt
00:00Junkeren - Bodo/Glimt 0:2 [ 21.00 | 6.50 | 1.14 ]
00:00Kjelsas - Kongsvinger 3:2 [ 2.15 | 3.50 | 2.75 ]
00:00Mandalskameratene - Bryne 0:7 [ 7.50 | 5.75 | 1.25 ]
00:00Melhus - Ranheim 1:5 [ 34.00 | 12.00 | 1.05 ]
00:00Pors - Odd 0:1 [ 12.00 | 6.50 | 1.17 ]
00:00Rade - Moss 2:1 [ 8.00 | 5.50 | 1.25 ]
00:00Skjervoy - Alta 0:1
00:00Stjordals Blink - Levanger 0:1 [ 2.38 | 3.80 | 2.30 ]
00:00Stord - Lysekloster 0:4 [ 8.00 | 6.50 | 1.20 ]
00:00Strindheim - Molde 1:2 [ 15.00 | 7.00 | 1.17 ]
00:00Torvastad - Viking 3:4
00:00Traeff - Kristiansund 1:2 [ 9.50 | 6.50 | 1.20 ]
00:00Ull/Kisa - Rosenborg 1:3 [ 8.00 | 5.25 | 1.30 ]
00:00V. Haugesund - Sandnes Ulf 0:4
NORWAY: Toppserien Wanita
00:00Valerenga W - Stabaek S W 3:2NORWAY: Piala Norway Wanita
00:30Blindheim W - Aalesund W 1:2penPERANCIS: Ligue 2
02:45Auxerre - Laval 4:0 [ 1.53 | 4.00 | 6.00 ]02:45Bastia - Concarneau 2:0 [ 2.20 | 3.10 | 3.40 ]
02:45Bordeaux - Dunkerque 2:0 [ 1.75 | 3.75 | 4.50 ]
02:45Caen - Annecy 2:1 [ 2.50 | 3.30 | 2.70 ]
02:45Grenoble - St Etienne 0:2 [ 3.50 | 3.40 | 2.00 ]
02:45Guingamp - Angers 1:2 [ 2.25 | 3.10 | 3.25 ]
02:45Quevilly Rouen - Amiens 3:3 [ 2.30 | 3.10 | 3.10 ]
02:45Rodez - Paris FC 1:0 [ 2.50 | 3.10 | 2.80 ]
02:45Troyes - Pau 2:2 [ 2.20 | 3.40 | 3.10 ]
02:45Valenciennes - AC Ajaccio 1:0 [ 4.33 | 2.75 | 2.10 ]
PERANCIS: Divisi 1 Wanita
00:30Dijon W - Reims W 1:100:30Le Havre W - Fleury 91 W 1:3
00:30Lille W - Bordeaux W 1:2
00:30Lyon W - Guingamp W 2:1
00:30Montpellier W - St Etienne W 4:0
00:30Paris SG W - Paris FC W 1:1
PERU: Liga 1 - Apertura
04:00Comerciantes Unidos - Alianza Atl. 0:0 [ 2.00 | 3.20 | 4.00 ]PERU: Liga 2
04:30Dep. Municipal - Deportivo Coopsol 2:1POLAND: Divisi 1
00:00Podbeskidzie - Tychy 0:2 [ 3.00 | 3.20 | 2.38 ]00:00Zaglebie Sosnowiec - S. Rzeszow 0:1 [ 2.70 | 3.40 | 2.38 ]
02:30R. Rzeszow - Wisla 1:1 [ 5.00 | 3.60 | 1.65 ]
00:00Plock - Legnica 2:1 [ 2.20 | 3.20 | 3.00 ]
00:00Pruszkow - Arka Gdynia 2:0 [ 4.20 | 3.40 | 1.83 ]
POLAND: Piala Poland Wanita
22:00UKS SMS Lodz W - GKS Katowice W 0:123:00Gdansk W - Slask Wroclaw W 1:2
QATAR: QSL
23:30Al Arabi - Almarkhiya 1:223:30Al Rayyan - Al Ahli Doha 4:1
23:30Al Wakra - Al-Gharafa 2:4
23:30Muaither SC - Qatar SC 3:5
23:30Shamal - Al-Sadd 0:4
23:30Umm-Salal - Al-Duhail 2:0
REPUBLIK CZECH: Piala MOL
00:00Plzen - Zlin 3:0 [ 1.22 | 6.00 | 8.50 ]REPUBLIK CZECH: Kralovehradecky KP
23:30Cerveny Kostelec - Solnice 1:4REPUBLIK CZECH: Liberecky KP
23:30Sedmihorky - Slovan Hradek nad Nisou 0:1REPUBLIK CZECH: Liga B19
17:00Jihlava B19 - Sparta Prague B19 0:5REPUBLIK DEMOKRATIK CONGO: Ligue 1 - Kumpulan Kejohanan
22:00Aigles du Congo - Lubumbashi Sport 1:122:00TertundaSt Eloi Lupopo - Dauphins Noirs -:-
ROMANIA: Liga 1 - Kumpulan Kejohanan
00:00Farul Constanta - FC Rapid Bucuresti 3:1 [ 2.70 | 3.10 | 2.70 ]ROMANIA: Liga 1 - Kumpulan Penyingkiran
00:30FC Botosani - Din. Bucuresti 2:1 [ 2.70 | 2.88 | 2.90 ]21:45Universitatea Cluj - Poli Iasi 1:0 [ 1.70 | 3.50 | 5.25 ]
ROMANIA: Liga 2 - Kumpulan Kejohanan
22:00Sevisul Selimbar - Miercurea Ciuc 2:200:00Mioveni - Unirea Slobozia 0:1
ROMANIA: Liga 1 Wanita - Kumpulan Kejohanan
17:30Politehnica Timisoara W - Miercurea Ciuc W 0:121:30Olimpia Cluj W - Farul Constanta W 0:0
ROMANIA: Liga 1 Wanita - Kumpulan Penyingkiran
20:00Banat W - CSM Alexandria W 1:6RUSIA: Liga Premier
21:00Orenburg - Dynamo Moscow 1:223:15Pari NN - Lokomotiv Moscow 2:3
RUSIA: FNL
17:00SKA Khabarovsk - Rodina Moscow 2:121:00Tjumen - Chernomorets Novorossijsk 1:1
22:00Alania Vladikavkaz - Kuban 3:0
22:00Volgar-Astrakhan - Torpedo Moscow 1:1
22:30Akron Togliatti - Leningradets 0:0
23:00Neftekhimik - Shinnik Yaroslavl 1:2
23:00Saratov - Yenisey 0:2
00:00Khimki - Kamaz 1:0
00:30Dynamo Makhachkala - Arsenal Tula 0:0
RUSIA: FNL 2 - Divisi A Emas - Musim Bunga
19:30Krasnodar 2 - Murom 1:220:30FK Novosibirsk - Rodina Moscow 2 1:1
23:00M. Lipetsk - Chelyabinsk 2:2
23:30Chaika Peschanokopskoye - Ufa 1:0
00:00R. Volgograd - Veles Moscow 2:3
RUSIA: FNL 2 - Divisi A Perak - Musim Bunga
21:00Mashuk - D. Bryansk 1:021:00Omsk - S. Kostroma 0:0
22:00Ulyanovsk - Khimik 0:1
23:00Kursk - Kaluga 1:2
23:00Tekstilshtik - Miass 1:1
RUSIA: FNL 2 - Divisi B - Kumpulan 1
21:00FK Pobeda - FC Sevastopol 0:021:00Kholding - Spartak Nalchik 0:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 12
23:45Gran Tarajal - CD Buzanada 0:1SEPANYOL: Liga F Wanita
00:00Las Planas W - Barcelona W 2:4SERBIA: Liga Srpska - Timur
22:30Buducnost Popovac - Sindjelic 0:122:30Djerdap - Radnicki Svilajnac 1:0
22:30Jedinstvo Krusevac - SFS Borac 0:0
22:30Mesevo - Radnicki Pirot 1:0
22:30Paracin - Jagodina 3:1
22:30Pcinja - Zitoradja 5:0
22:30Trayal Krusevac - Dunav Prahovo 3:0
22:30Vlasina - Timocanin 3:2
SERBIA: Piala Serbia
22:00Radnicki 1923 - Vojvodina 0:1SIERRA LEONE: Liga Premier
01:00Ports Authority - Diamond Stars 0:001:00TertundaPorts Authority - Old Edwardians -:-
00:15Wusum Stars - SLIFA 2:0
SLOVAKIA: 2. liga
21:00S. Bratislava B - Malzenice 3:222:30D. Kubin - FK Humenne 0:0
22:30L. Mikulas - Trebisov 1:2
22:30Petrzalka - Spisska Nova Ves 2:0
22:30Povazska Bystrica - Komarno 1:1
22:30Puchov - Presov 3:2
22:30Samorin - Zilina B 1:1
SLOVAKIA: 4. liga - Barat
23:30Blava - Pata 1:1SLOVAKIA: 1. Liga Wanita - Kumpulan Penyingkiran
21:00GFC W - Presov W 4:5SOMALIA: Liga Nasional
20:30Elman - Jeenyo 5:2SWEDEN: Superettan
01:00Degerfors - Helsingborg 2:1 [ 1.67 | 3.80 | 4.20 ]SWITZERLAND: Liga Cabaran
01:30Bellinzona - Schaffhausen 1:101:30Xamax - Wil 2:2
02:15Baden - Aarau 0:1
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
21:00JKT Tanzania - Young Africans 0:0THAILAND: Piala Liga
19:00Chiangrai Utd - Port MTI FC 1:219:30Ratchaburi - Pathum United 0:3
20:00Buriram - Lamphun Warrior 2:1mt
TOGO: Championnat National
23:00TertundaASC Kara - OTR -:-23:00TertundaBarracuda - Entente II -:-
23:00TertundaGbikinti Bassar - Espoir -:-
23:00TertundaGbohloe-Su - Doumbe -:-
23:00TertundaKakadl - Binah -:-
23:00TertundaKara - Gomido -:-
23:00TertundaSemassi - Dynamic Togolais -:-
23:00TertundaTambo - Unisport -:-
TURKI: Piala Turkey
01:30Ankaragucu - Besiktas 0:0 [ 2.70 | 3.20 | 2.60 ]TURKMENISTAN: Liga Yokary
19:00Energetik - Ahal 0:120:00Kopetdag Asgabat - FC Asgabat 0:2
20:30Sagadam - Altyn Asyr 0:2
UGANDA: Liga Premier
00:00Vipers - Maroons 1:121:00Express FC - Airtel Kitara 1:2
00:00NEC FC - BUL 1:0
UKRAINE: Kejuaraan Wanita - Kumpulan Kejohanan
16:00Shakhtar W - Kryvbas W 0:1UKRAINE: Kejuaraan Wanita - Kumpulan Penyingkiran
17:00Panthers FC Uman W - Dnipro-1 W 1:221:30EMC Podolie W - Mariupol W 1:0
WALES: Cymru Utara
02:30Denbigh - Bangor 1876 2:2ZAMBIA: Liga Super
21:00DihentikanMUZA - Nkwazi 0:0ZIMBABWE: Liga Bola Sepak Premier
21:00Bikita Minerals - Simba Bhora 1:021:00Chicken Inn - Hwange 1:0
21:00Herentals - Highlanders 2:2
21:00Ngezi Platinum - Yadah 2:2
21:00Platinum - ZPC Kariba 0:1
21:00TelOne - Bulawayo Chiefs 1:1
Buat pertaruhan di telefon bimbit anda dengan bet365!
Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »
Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.