Bola Sepak » 24.03.2024 » Semua Perlawanan
Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
AFRIKA SELATAN: Cabaran Diski
16:00Cape Town City B23 - Chippa Utd. B23 4:116:00Polokwane B23 - Sekhukhune B23 1:1
19:00Cape Town Spurs B23 - Stellenbosch B23 2:1
21:00Orlando Pirates B23 - Kaizer Chiefs B23 0:2
ALGERIA: Ligue 1
22:30Magra - Constantine 2:3AMERIKA SYARIKAT: MLS
02:00New England - Chicago 1:102:00New York - Inter Miami 4:0
07:30Charlotte - Columbus 2:0
07:30Cincinnati - New York City 1:0
07:30Orlando City - Austin FC 2:0
07:30Toronto - Atlanta Utd 2:0
07:30Vancouver - Real Salt Lake 1:2
08:30Kansas City - Los Angeles 2:3
08:30St. Louis City - DC United 2:2
09:30Colorado - Houston 0:1
10:30Los Angeles FC - Nashville SC 5:0
10:30Portland - Philadelphia Union 1:3
10:30San Jose - Seattle 3:2
AMERIKA SYARIKAT: Kejuaraan USL
02:00Hartford Athletic - Birmingham 1:004:00Detroit - Loudoun 2:1
04:00Louisville City - Pittsburgh 3:1
07:00Indy Eleven - Sacramento Republic 1:1
07:00North Carolina - Tampa Bay 1:1
07:30Charleston - New Mexico 4:0
08:00Las Vegas Lights - El Paso 1:0
08:30San Antonio - Colorado Springs 2:0
10:00OC Blues - Miami FC 2:2
10:00Phoenix Rising - Oakland Roots 1:0
AMERIKA SYARIKAT: MLS Next Pro
02:00Vancouver Whitecaps 2 - Real Monarchs 5:303:00Chattanooga - Cincinnati 2 3:0
AMERIKA SYARIKAT: Liga Satu USL
06:00Richmond Kickers - Tormenta 1:306:30One Knoxville - Lexington 2:0
07:00Greenville - Forward Madison 0:0
09:00Spokane Velocity - Northern Colorado 1:0
AMERIKA SYARIKAT: NISA
05:00TertundaGeorgia Lions - Capo -:-AMERIKA SYARIKAT: NWSL Wanita
04:00Chicago W - Reign W 2:107:30Washington W - Bay FC W 2:1
08:30Houston W - Racing Louisville W 0:0
10:00San Diego Wave W - Kansas City Current W 1:2
AMERIKA UTARA DAN TENGAH: Liga Negara-negara CONCACAF - Promosi - PlayOff
04:00Kanada - Trinidad dan Tobago 2:007:15Costa Rica - Honduras 3:1
ANTIGUA DAN BARBUDA: Liga Premier ABFA
04:00Garden Stars - Old Road 1:006:00Parham - Pigotts Bullets 3:3
08:00SAP - Aston Villa 1:0
ARGENTINA: Primera Nacional
02:30CA Estudiantes - Arsenal Sarandi 1:002:30Defensores Unidos - Deportivo Moron 2:0
02:30San Miguel - Agropecuario 1:1
02:35Aldosivi - Alvarado 0:0
03:00Deportivo Madrin - Temperley 0:1
03:00San Telmo - Almagro 4:1
04:00Deportivo Maipu - Tristan Suarez 1:0
04:40Quilmes - Guillermo Brown 1:0
08:00Gimnasia Jujuy - Patronato 1:1
ARGENTINA: Torneo Federal
02:00Germinal - Circulo Deportivo 3:003:00Ciudad Bolivar - Gutierrez Mendoza 2:1
03:00Deportivo Camioneros - San Martin M. 0:1
03:00Ferro Gen.Pico - Biblioteca Atenas 0:0
03:00Independiente Chivilcoy - Def. Pronunciamiento 3:1
03:00TertundaSansinena - Olimpo Bahia Blanca -:-
03:30Gimnasia E.R. - El Linqueno 0:1
03:30Sol de Mayo - Deportivo Rincon 1:0
04:00Huracan Las Heras - Sportivo Estudiantes 2:1
04:00San Martin Formosa - Union Sunchales 3:0
04:00Villa Mitre - Santamarina 2:0
07:00Sarmiento Resistencia - Sol de America 1:0
07:30Douglas Haig - 9 de Julio Rafaela 1:1
08:00Juventud U.U. - Argentino MM 0:0
ARGENTINA: Primera B - Apertura
00:30Los Andes - Sportivo Italiano 0:002:00Dep. Merlo - Dock Sud 3:0
02:30Canuelas - Villa San Carlos 2:1
02:30Excursionistas - UAI Urquiza 1:1
02:30Sacachispas - Colegiales 1:4
04:00TertundaArgentino de Quilmes - Comunicaciones -:-
ARGENTINA: Primera C - Apertura
02:30Central Ballester - Deportivo Espanol 0:002:30El Porvenir - Club Lujan 0:2
02:30General Lamadrid - Berazategui 2:3
02:30Ituzaingo - Sportivo Barracas 2:2
02:30Leandro N. Alem - CSR Espanol 1:0
06:00Mercedes - Justo Jose de Urquiza 1:1
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
00:00Everton La Plata - Barrancas 1:102:30Provincial - Estrella de Berisso 0:1
ARGENTINA: Copa Argentina
07:30Boca Juniors - Central Norte 3:0ARGENTINA: Primera A Wanita - Apertura
02:00Rosario Central W - Belgrano W 0:202:30Gimnasia L.P. W - San Lorenzo W 1:1
02:30San Luis W - Social Atletico Television W 1:1
ASIA: Kejuaraan WAFF B23
04:00Australia B23 - Mesir B23 2:1pen04:00Korea Selatan B23 - Arab Saudi B23 1:0
ASIA: Kejuaraan WAFF B23 - Tempat ke5-ke8
01:00Iraq B23 - Emiriah Arab Bersatu B23 2:1pen01:00Thailand B23 - Jordan B23 1:3
AUSTRALIA: NPL NSW
12:00Sydney Utd - Sutherland Sharks 1:012:00Wollongong Wolves - WS Wanderers B21 0:2
AUSTRALIA: NPL Queensland
13:00Brisbane B21 - Wynnum Wolves 1:114:30Olympic FC - Gold Coast Knights 0:1
AUSTRALIA: Liga-A Wanita
11:00Canberra W - Wellington Phoenix W 1:013:00Brisbane W - Perth W 2:0
13:00Sydney W - Adelaide W 3:0
AUSTRIA: Regionalliga Timur
23:00Leobendorf - Traiskirchen 3:123:00Mauerwerk - Drassburg 1:2
AUSTRIA: Regionalliga Tengah
21:30ASK Klagenfurt - LASK (Am) 2:1AUSTRIA: Regionalliga Barat
23:00TSV St. Johann - Motz/Silz 2:422:00FC Wolfurt - Dornbirner SV 4:1
22:00Rothis - Kufstein 2:0
AUSTRIA: Burgenland
23:00ASV Siegendorf - Klingenbach 2:123:00Kohfidisch - Marz 0:5
22:00USVS Rudersdorf - Pinkafeld 2:1
AUSTRIA: Karnten
18:00Donau Klagenfurt - KAC 1909 0:522:00SV Spittal - Atus Ferlach 4:1
AUSTRIA: Salzburg
22:00TSU Bramberg - Kuchl 1:3AUSTRIA: Tirol
23:00SC Kundl - FC Volders 2:117:30Tirol (Am) - SK St. Johann 2:1
18:30Innsbrucker AC - Fugen 4:0
23:00Telfs - Ebbs 2:1
AUSTRIA: Wien
23:00Stadlau - A XIII-Auhof Center 1:017:30Slovan Hac - 1980 Wien 4:3
17:30WAF Brigittenau - Dinamo Helfort 2:4
AUSTRIA: Bundesliga Wanita
18:00Wacker Innsbruck W - Austria Vienna W 0:419:00Sturm Graz W - Altach/Vorderland W 0:2
BAHRAIN: Piala Bahrain - PlayOff
02:45Al-Shabbab - Manama Club 0:1BELANDA: Eerste Divisie
03:00Cambuur - Telstar 1:003:00Maastricht - Den Bosch 1:0
03:00Roda - Breda 3:1
03:00Willem II - Venlo 2:0
BELANDA: Tweede Divisie
01:00De Treffers - Katwijk 3:0BELANDA: Derde Divisie
01:00GVV Unitas - Sportlust 1:101:00Hoogeveen - Rijnvogels 0:5
01:00Hsc 21 - Staphorst 2:0
01:00Oss - Stedoco 0:2
01:00Rosmalen - Barendrecht 0:2
21:00Baronie - HV & CV Quick 0:4
21:00Gemert - Meerssen 3:3
21:30Groene Ster - UNA 3:1
21:30TEC - AWC 3:0
BELANDA: Eredivisie Wanita
23:30AZ Alkmaar W - Twente W 2:221:30PSV W - Feyenoord W 1:1
23:45Excelsior W - Utrecht W 1:4
BELARUS: Liga Vysshaya Wanita
23:00Dnyapro W - Dyussh-Polesgu W 22:0BELGIUM: Divisi Nasional 1
03:00Charleroi B - Cappellen 5:003:00Heist - Dessel 1:3
03:00Lokeren-Temse - OC Charleroi 2:1
03:00Virton - Saint Eloois 1:1
21:30Namur - RAAL La Louviere 0:4
22:00Knokke - Leuven B 2:1
22:00Tienen - Hoogstraten 3:0
BELGIUM: Kumpulan Divisi Amatur Kedua ACFF
02:30Jette - Stockay-Warfusee 1:002:30La Calamine - Stade Vervietois 1:4
03:00Renaissance Mons - Union Rochefortoise 1:0
03:00Tubize - Binche 2:1
03:00UR La Louviere - Acren 2:0
03:00Verlaine - Meux 1:2
22:00Hamoir - Royal Union SG 2 0:3
22:00Rebecquoise - Tournai 0:0
22:00Warnant - Ganshoren 5:0
BELGIUM: Kumpulan Divisi Amatur Kedua VFV A
02:30Oostkamp - Waregem 2 1:503:00Gullegem - Olsa Brakel 2:3
03:00KRC Gent - Dikkelvenne 3:2
03:00Mandel United - Cercle Brugge 2 0:4
03:00Ninove - KRC Harelbeke 2:1
03:00Torhout - Zelzate 0:6
22:00Petegem - Aalst 1:6
22:00Voorde Appelterre - Oudenaarde 0:0
22:00Wetteren - Merelbeke 2:5
BELGIUM: Kumpulan Divisi Amatur Kedua VFV B
02:30Wezel Sport - K.RC. Mechelen 2:503:00Bocholter - Lyra-Lierse Berlaar 2:4
03:00FC Lebbeke - Belisia Bilzen 2:2
03:00Hasselt - Tongeren 1:0
03:00Houtvenne - KV Mechelen 2 1:0
03:00K. Berchem Sport - Merksem 4:0
03:00Lille - Hades 2:1
03:00Overijse - Boom 1:2
22:00Londerzeel - Diegem 2:5
BELGIUM: Liga Super Wanita - Peringkat Pemenang
02:00Oud-Heverlee Leuven W - Genk W 8:002:15St. Liege W - Gent W 3:0
BELGIUM: Liga Super Wanita - Peringkat Pengalah
23:00Waregem W - Mechelen W 1:1BELGIUM: Nasional Pertama Wanita
00:00Chastre W - Genk II W 0:400:30Mons W - Club Brugge II W 2:0
01:30Waregem II W - RSC Anderlecht II W 0:2
03:00RFC De Liege W - Aalst W 1:1
22:00St. Liege II W - Famkes Merkem W 3:0
BENIN: Ligue 1 - Kumpulan Kejohanan
23:00AS Sobemap - Cavaliers 1:123:00ASPAC - Dadje 0:1
23:00Dynamo Abomey - AS Cotonou 3:1
23:00Takunnin - Dragons 0:0
23:00Ayema - Bani Ganse 0:1
23:00Damissa - JS Pobe 2:0
23:00FC Loto - Coton FC 1:1
23:00Requins - Espoir 0:3
BENIN: Ligue 1 - Kumpulan Penyingkiran
23:00Abeilles - Pantheres 2:023:00Ainonvi - ASVO 0:2
23:00Police - Ouidah 1:0
23:00Tonnerre - Dynamique Djougou 2:0
23:00Avrankou Omnisport - Adjidja 1:1
23:00Bembereke - Hodio 1:1
23:00Djeffa - Aziza 1:2
23:00Dynamo Parakou - Soleil 2:1
23:00Etoiles Filantes - JAK 0:2
23:00Real Sport - Buffles du Borgou 1:1
BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - FBiH
22:30Celik Zenica - Mladost DK 2:122:30Gornji Rahic - Gorazde 1:2
22:30TOSK Tesanj - Gradacac 3:2
BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - RS
00:00Sutjeska Foca - Leotar 1:001:00Radnik Bijeljina - Kozarska Dubica 1:0
22:00Omarska - Laktasi 2:1
BRAZIL: Acreano - Peringkat Pertama
04:00Senador Guiomard - Rio Branco 1:106:00Placido de Castro - Galvez 1:2
BRAZIL: Brasiliense - PlayOff
02:30Ceilandia - Gama 4:3BRAZIL: Capixaba - PlayOff
04:00Vitoria ES - Rio Branco-VN 0:1BRAZIL: Catarinense - PlayOff
07:30Avai - Brusque 2:2BRAZIL: Cearense 2
03:00Cariri FC - Pacatuba 5:003:00Tirol - Guarani de Juazeiro 1:0
BRAZIL: Maranhense
02:30Moto Clube - Sampaio Correa 0:0BRAZIL: Matogrossense - PlayOff
06:00Uniao Rondonopolis - Mixto 2:1BRAZIL: Mineiro - Tempat ke5-ke8
05:30Pouso Alegre - Athletic Club 1:3BRAZIL: Paulista A2 - PlayOff
02:00Noroeste - Sao Bento 1:106:15Velo Clube - Sao Jose EC 2:1
22:00Juventus-SP - Ferroviaria 1:1
22:10Portuguesa Santista - Piracicaba 3:2
BRAZIL: Paulista A3
02:00Desportivo - Bandeirante 1:002:00EC Sao Bernardo - Bragantino II 0:1
02:00Gremio Prudente - Uniao Sao Joao 2:1
02:00Lemense - Catanduva 2:2
02:00Marilia - Votuporanguense 0:0
02:00Matonense - Rio Preto 0:3
02:00Sao Caetano - Sertaozinho 0:2
02:00Uniao Suzano - Itapirense 0:0
BRAZIL: Paulista A4
02:00America SP - Taquaritinga 0:102:00CA Joseense - Rio Branco SP 1:1
02:00Jabaquara - Nacional SP 3:2
02:00SKA Brasil - Uniao Barbarense 1:0
06:00Independente SP - Francana 0:2
21:00Jau - Sao-Carlense 1:0
21:00Penapolense - Barretos EC 0:1
21:00Vocem - Audax-SP 0:3
BRAZIL: Rondoniense
07:30Ji-Parana - Porto Velho 0:2BRAZIL: Roraimense - Peringkat Pertama
04:30Real Sao Luiz - River-RR 1:206:30Monte Roraima - Progresso 5:1
BRAZIL: Sergipano - Penyingkiran - PlayOff
02:15America SE - Atletico Gloriense 2:103:00Carmopolis - Olimpico EC 0:1
BRAZIL: Sergipano - PlayOff
05:00Lagarto - Falcon 2:1penBRAZIL: Sul-Matogrossense - PlayOff
03:00Coxim - Corumbaense 1:205:00Aquidauanense - Portuguesa MS 0:1
BRAZIL: Tocantinense - PlayOff
03:00Uniao Carmolandense - Araguaina 1:1BRAZIL: Copa Alagoas - PlayOff
06:00CSA - Murici 3:3BRAZIL: Copa Verde
05:00Amazonas - Remo 2:2BRAZIL: Copa do Nordeste
05:00AE Altos - America RN 1:107:30ABC - Sport Recife 0:2
07:30Fortaleza - Vitoria 0:1
BRAZIL: Baiano B20
02:00Barcelona B20 - Grapiuna B20 0:002:00Jacobina B20 - Estrela De Marco B20 0:1
02:00Jequie B20 - Vitoria da Conquista B20 0:2
02:00Juazeirense B20 - Catuense B20 3:4
BRAZIL: Capixaba B20
02:00Estrela do Norte B20 - Vilavelhense B20 0:302:00TertundaForte B20 - Rio Branco-VN B20 -:-
02:00G.E.L. B20 - Porto Vitoria B20 1:5
02:00Sport-ES B20 - Serra B20 3:1
06:30Jaguare B20 - Nova Venecia B20 2:3
BRAZIL: Catarinense B20
02:00Inter de Lages B20 - Chapecoense-SC B20 0:302:00Marcilio Dias B20 - Brusque B20 1:1
BRAZIL: Paranaense B20 - Peringkat Pertama
02:30AA Iguacu B20 - Azuriz B20 0:002:30Andraus Brasil B20 - Operario B20 0:2
02:30Araucaria B20 - Cascavel B20 1:1
02:30Batel B20 - Patriotas B20 0:3
02:30Cambe B20 - Prudentopolis B20 2:0
02:30Parana S.T.C. B20 - Cianorte B20 3:4
02:30Rio Branco PR B20 - Apucarana SC B20 1:0
02:30Rolandia EC B20 - Coritiba B20 1:1
02:30Sao Joseense B20 - Hope Internacional B20 1:1
BRAZIL: Brasileiro Wanita
02:00Real Brasilia W - Avai Kindermann W 1:003:30Cruzeiro W - Internacional W 3:1
21:00Palmeiras W - Botafogo RJ W 0:2
BULGARIA: Liga Ketiga - Tenggara
21:00Haskovo - Dimitrovgrad 1:121:00Spartak Plovdiv - Asenovets 5:0
BULGARIA: Liga Ketiga - Timur Laut
21:00Kubrat - Fratria 0:521:00Lokomotiv Ruse - Spartak II 0:1
21:00Ludogorets III - Svetkavitsa 3:0
21:00Ustrem Donchevo - Dunav Ruse II 2:2
CAMEROON: Elit Satu - Kumpulan Kejohanan
21:00Canon Yaounde - Colombe 0:123:00Dynamo Douala - Victoria United 0:1
CAMEROON: Elit Satu - Kumpulan Penyingkiran
23:00Bamenda - UMS de Loum 2:222:00Bamboutos FC - Fauve Azur Elite 0:0
CAMEROON: Elit Dua - Kumpulan Kejohanan
23:00Eding Sport - Bafoussam 1:021:00Tonnerre - Bafmeng United 2:0
22:00TertundaAigle Moungo - Bafmeng United -:-
22:00TertundaBafoussam - Dragon de Yaounde -:-
22:00TertundaEding Sport - Feutcheu -:-
22:00TertundaPanthere - Tonnerre -:-
23:00Dragon de Yaounde - Feutcheu 0:5
CAMEROON: Elit Dua - Kumpulan Penyingkiran
21:00Isohsa - AS Fap 2:221:00Renaissance - Yafoot 0:2
22:00TertundaBafang - Foncha -:-
22:00TertundaFC Rangers of Bafut - Leopard de Douala -:-
22:00TertundaRenaissance - AS Fap -:-
22:00TertundaYafoot - Isohsa -:-
23:00Bafang - FC Rangers of Bafut 2:0
23:00Leopard de Douala - Foncha 1:1
CHAD: Divisi Premiere - LPFN
23:00AS Psi - Ascot 1:123:00Gazelle - Algoy 1:0
23:00Tourbillon - Emat 0:2
CHILE: Divisi Primera
05:00Everton - Palestino 0:0CHILE: Primera B
23:00La Serena - Barnechea 0:005:00CD Santa Cruz - San Felipe 0:2
05:00Recoleta - Curico Unido 2:1
07:30Rangers - San Luis 2:4
23:00Antofagasta - San Marcos de Arica 2:1
CHILE: Divisi Segunda
05:00Osorno - Ferroviario 1:007:00Trasandino - Provincial Ovalle 2:2
CHILE: Divisi Primera Wanita
02:30Coquimbo W - U. Espanola W 1:022:00U. De Chile W - Colo Colo W 0:1
22:00U. De Concepcion W - U. Catolica W 1:3
23:00Everton W - Cobresal W 2:0
00:00Palestino W - Antofagasta W 2:2
COLOMBIA: Primera A - Apertura
03:00Millonarios - Dep. Cali 1:105:10Deportes Tolima - Pereira 2:1
07:20Jaguares de Cordoba - Fortaleza 0:1
09:30America De Cali - Chico 3:2
COLOMBIA: Liga Wanita
05:00Atl. Nacional W - Real Santander W 8:005:00Cucuta W - Dep. Pasto W 2:1
05:00Junior W - Millonarios W 0:3
05:00Llaneros W - Ind. Medellin W 1:0
06:30America de Cali W - Dep. Cali W 2:1
CROATIA: Prva NL
23:00Sibenik - Cibalia 1:0CROATIA: 1. HNL Wanita
21:00Dinamo Maksimir W - Zadar W 3:021:00Gorica W - Osijek W 0:11
21:00Medimurje Cakovec W - Agram Zagreb W 2:2
DENMARK: Divisi Kedua
21:00Esbjerg - Aarhus Fremad 2:2DENMARK: Elitedivisionen Wanita - Kumpulan Kejohanan
22:00Brondby W - Fortuna Hjorring W 0:0DUNIA: Persahabatan Antarabangsa
23:00Makedonia Utara B18 - Estonia B19 3:023:00Malawi - Kenya 0:4
23:00Tajikistan B23 - Vietnam B23 0:0
00:00Ivory Coast - Benin 2:2
01:00Ireland - Belgium 0:0
01:00Slovakia - Austria 0:2
02:30Arab Saudi B23 - China B23 1:0
02:30Qatar B23 - Uzbekistan B23 1:1
03:00Denmark - Switzerland 0:0
03:00England - Brazil 0:1
03:00Uruguay - Basque Country 1:1
04:00Croatia - Tunisia 1:0pen
04:00Guiana Perancis - Haiti 1:1
04:00Jepun B19 - Syria B20 2:2
04:00Perancis - Jerman 0:2
05:00Algeria B20 - Tunisia B20 2:3
05:00Mauritania B20 - Mesir B20 1:2
06:00Republik Dominika - Aruba 2:0
06:30Paraguay B23 - Republik Dominika B23 2:0
17:00Rusia B16 - Burkina Faso B17 3:1
18:00DibatalkanFinland B18 - Georgia B18 -:-
18:00Itali B18 - Austria B18 2:0
19:00Amerika Syarikat B19 - England B19 3:2
19:45Croatia B18 - Finland B18 2:2
20:00Habsyah - Lesotho 2:1
20:30Alanyaspor - Curacao 2:2
21:00Cyprus B18 - Poland B18 0:0
21:00Malawi B20 - Kenya B20 3:1
22:30Switzerland B18 - Arab Saudi B18 2:0
23:00Georgia B18 - Denmark B18 1:1
23:00Norway B18 - Romania B18 2:2
DUNIA: Persahabatan Kelab
23:00Atromitos (Gre) - Lamia (Gre) 2:223:00Oskarshamn (Swe) - Atvidabergs (Swe) 2:2
23:15Stockholm Internazionale (Swe) - Sollentuna (Swe) 3:1
23:15Vaajakoski (Fin) - JJK Jyvaskyla (Fin) 1:2
00:00Sandnes Ulf (Nor) - Bryne (Nor) 0:2
01:00Aarau (Sui) - Drita (Kos) 2:2
01:00DibatalkanAtlantis (Fin) - PK-35 (Fin) -:-
01:00Stabaek (Nor) - Lillestrom (Nor) 0:1
01:30Lechia Gdansk (Pol) - Valmiera (Lat) 5:1
02:00Crvena zvezda (Srb) - Zenit (Rus) 1:0
21:00AFC Eskilstuna (Swe) - FBK Karlstad (Swe) 3:0
21:00Asane (Nor) - Hodd (Nor) 2:0
21:00Kristiansund (Nor) - Aalesund (Nor) 1:1
21:00Moss (Nor) - Ull/Kisa (Nor) 1:2
21:00Traeff (Nor) - Volda (Nor) 3:0
21:30Shkendija (Mkd) - Rabotnicki (Mkd) 1:1
22:00Kongsvinger (Nor) - Mjondalen (Nor) 1:0
23:00Haugesund (Nor) - Egersunds (Nor) 0:1
23:00Odd (Nor) - Sandefjord (Nor) 0:2
00:00Viking (Nor) - Rosenborg (Nor) 5:0
DUNIA: Persahabatan Kelab Wanita
21:00KTP W (Fin) - EBK W (Fin) 2:1ECUADOR: Liga Pro - Peringkat Pertama
02:00TertundaMushuc Runa - U. Catolica -:-04:30Imbabura - Cumbaya 0:0
EL SALVADOR: Divisi Primera - Clausura
05:15Jocoro - Platense Municipal 1:208:30Santa Tecla - Municipal Limeno 2:4
09:00Metapan - FAS 1:2
EMIRIAH ARAB BERSATU: Divisi 1
02:00Al Ramms - Al Dhafra 0:302:00Al Thaid - Gulf United 2:2
02:00Dubai City - Al Urooba 1:2
02:00Masfut - Al Hamriyah 0:0
ENGLAND: Liga Satu
23:00Burton - Port Vale 0:123:00Carlisle - Stevenage 2:2
23:00Northampton - Derby 1:0
ENGLAND: Liga Dua
23:00Barrow - Newport 1:023:00Crewe - Wimbledon 1:1
23:00Doncaster - Forest Green 2:0
23:00Grimsby - Wrexham 1:3
23:00Morecambe - Gillingham FC 2:3
23:00Notts County - Salford 1:2
23:00Sutton - Accrington 3:1
23:00Tranmere - Crawley 1:3
01:15Stockport - Milton Keynes Dons 5:0
ENGLAND: Liga Nasional
23:00Aldershot - Solihull Moors 1:123:00Altrincham - Gateshead 2:3
23:00Barnet - Dorking 6:0
23:00Bromley - York 0:2
23:00Chesterfield - Boreham Wood 3:0
23:00Dagenham & Red. - Oldham 0:0
23:00Eastleigh - Hartlepool 1:1
23:00Fylde - Oxford City 2:1
23:00Rochdale - Maidenhead 1:0
23:00Southend - Woking 0:0
23:00Wealdstone - Kidderminster 1:1
ENGLAND: Liga Nasional Utara
23:00Bishop's Stortford - Scarborough 0:223:00Brackley Town - Alfreton 1:0
23:00Chester - South Shields 0:1
23:00Chorley - Boston 0:3
23:00Curzon Ashton - Banbury 4:1
23:00Hereford - Farsley 4:1
23:00Peterborough Sports - Blyth 2:2
23:00Rushall - Darlington 3:2
23:00Southport - Buxton 2:2
23:00Spennymoor - Gloucester 3:0
23:00Warrington - Scunthorpe 0:2
ENGLAND: Liga Nasional Selatan
23:00Aveley - St. Albans 2:123:00Braintree - Yeovil 0:1
23:00Chippenham - Welling 4:1
23:00Dartford - Hemel Hempstead 1:1
23:00Dover - Farnborough 1:3
23:00Maidstone - Weston-super-Mare 1:0
23:00Slough - Eastbourne Boro 1:1
23:00Taunton - Chelmsford 2:3
23:00Tonbridge - Truro 2:1
23:00Torquay - Hampton & Richmond 1:0
23:00Weymouth - Havant & W 4:1
23:00Worthing - Bath 2:2
ENGLAND: Divisi Premier NPL
23:00Bamber Bridge - Stafford 0:223:00Bradford PA - Worksop 1:2
23:00FC United - Basford 2:0
23:00Gainsborough - Workington 4:2
23:00Guiseley - Ilkeston 1:2
23:00Hyde - Warrington Rylands 0:0
23:00Lancaster - Marine 0:2
23:00Macclesfield - Morpeth 3:0
23:00Matlock - Whitby 1:5
23:00Radcliffe - Ashton Utd 2:5
ENGLAND: Divisi Sentral Liga Selatan
23:00Barwell - Royston 2:123:00Bromsgrove - Needham Market 3:0
23:00Halesowen - Coalville 2:1
23:00Hitchin - Telford 1:1
23:00Kettering - Alvechurch 2:0
23:00Redditch - Leamington 0:3
23:00St. Ives - Berkhamsted 1:0
23:00Stamford - Leiston 3:0
23:00Stourbridge - Sudbury 1:1
23:00Stratford - Long Eaton 3:2
23:00AFC Totton - Beaconsfield 3:0
23:00Basingstoke - Chesham 1:1
23:00Bracknell - Plymouth Parkway 2:0
23:00Didcot - Gosport 0:4
23:00Dorchester - Salisbury 1:0
23:00Harrow - Hungerford 1:6
23:00Hayes & Yeading - Swindon S 2:2
23:00Hendon - Winchester 2:1
23:00Merthyr Town - Walton & Hersham 1:1
23:00Poole - Sholing 0:3
23:00Tiverton - Hanwell Town 2:0
ENGLAND: Divisi Premier Liga Isthmian
23:00Billericay - Wingate & Finchley 1:223:00Bognor Regis - Dulwich Hamlet 0:2
23:00Canvey - Hashtag 2:2
23:00Chatham - Haringey 2:1
23:00Cheshunt - Carshalton 1:0
23:00Horsham FC - Hastings 2:1
23:00Lewes - Concord 2:1
23:00Margate - Enfield Town 1:1
23:00Potters Bar - Kingstonian 6:1
23:00Whitehawk - Hornchurch 0:4
23:00Cray Wanderers - Folkestone 0:1
ENGLAND: Liga Super Wanita
21:00Everton W - Liverpool W 0:022:00Bristol City W - Tottenham W 0:1
23:00Leicester W - Brighton W 2:3
00:30West Ham W - Chelsea W 0:2
ENGLAND: Kejuaraan Wanita
22:00Birmingham W - Lewes W 2:022:00Blackburn W - Southampton W 2:1
22:00Charlton W - London City Lionesses W 1:2
22:00Crystal Palace W - Watford W 3:0
22:00Sheffield Utd W - Reading W 5:1
22:00Sunderland W - Durham W 5:3
ENGLAND: Liga Nasional Wanita Utara
22:00Burnley W - Stoke City LFC W 2:122:00Derby W - Fylde W 2:1
22:00TertundaHalifax W - Nottingham W -:-
22:00Huddersfield W - Liverpool Feds W 1:1
ENGLAND: Liga Nasional Wanita Selatan
23:00Ipswich W - Chatham W 5:022:00Cheltenham W - Billericay W 4:2
22:00Milton Keynes Dons W - Cardiff City Ladies W 3:0
22:00Oxford Utd W - London Bees W 3:1
22:00Portsmouth W - Rugby Borough W 4:0
EROPAH: Euro B19 - Kelayakan - Peringkat Kedua
23:00Austria B19 - Slovenia B19 2:023:00Belanda B19 - Perancis B19 0:1
23:00Denmark B19 - Greece B19 2:1
23:00Sepanyol B19 - Kosovo B19 2:1
23:30Republik Czech B19 - Itali B19 1:2
02:00Israel B19 - Montenegro B19 0:1
04:00Portugal B19 - Serbia B19 4:1
EROPAH: Euro B17 - Kelayakan - Peringkat Kedua
23:00England B17 - Hungary B17 5:000:00Portugal B17 - Croatia B17 3:0
00:30Belanda B17 - Finland B17 0:1
03:00Perancis B17 - Ireland Utara B17 5:2
EROPAH: Euro Wanita B17 - Kelayakan - Pusingan 2 - Liga A
20:00Jerman B17 W - Perancis B17 W 1:220:00Slovakia B17 W - Republik Czech B17 W 1:1
EROPAH: Euro Wanita B17 - Kelayakan - Pusingan 2 - Liga B
01:00Georgia B17 W - Latvia B17 W 0:501:00Kepulauan Faroe B17 W - Romania B17 W 3:1
17:00Estonia B17 W - Bosnia dan Herzegovina B17 W 0:5
17:00Kazakhstan B17 W - Armenia B17 W 7:0
EROPAH: Piala All-Island Wanita
23:00DLR Waves W - Crusaders W 0:101:00Peamount W - Linfield W 2:2
01:00Treaty Utd W - Shamrock W 1:1
02:00Cork City W - Wexford W 2:2
03:00Sligo W - Galway United W 0:2
22:00Cliftonville W - Shelbourne W 1:1
23:00Bohemians WFC W - Lisburn Ladies W 4:0
00:30Glentoran W - Athlone WFC W 2:5
FIJI: Liga Premier
10:00Rewa - Labasa 2:1FINLAND: Ykkosliigacup - PlayOff
23:15Jaro - JaPS 4:0GAMBIA: Liga GFA
00:15Armed Forces - Brikama U. 0:200:30BST Galaxy - Falcons 0:0
00:30Bombada - Fortune 2:1
00:30WAA Banjul - Marimoo 0:1
00:30Banjul Utd - Real Banjul 1:3
00:30Greater Tomorrow - Wallidan 0:1
00:30Steve Biko - TMT 1:1
00:30Team Rhino - Samger 1:1
GHANA: Liga Premier
23:00Samartex - Hearts of Oak 2:123:00Berekum Chelsea - Bechem United 1:1
23:00Bofoakwa Tano - Karela 2:1
23:00Great Olympics - Aduana S 4:2
23:00Legon Cities - Nsoatreman 1:0
23:00Medeama - Dreams 0:0
GHANA: Liga Divisi Satu
23:00Golden Kick - Vision 3:023:00Nania - Hohoe United 2:1
23:00Okwawu - Kotoku Royals 0:0
23:00Rospak - Holy Stars 2:0
23:00Still Believe - Koforidua 1:0
23:00VC Warriors - Techiman Heroes 0:0
23:00Wa Power - Northern City 1:0
23:00Young Redbull - Nzema Kotoko 2:1
23:00Accra Athletic - Na God 1:2
23:00Akatsi All Stars - Uncle T United 2:2
23:00Asekem - King Faisal 0:2
23:00Baffour SA - Young Apostles 1:1
23:00Debibi - Eleven Wonders 1:0
23:00Ebusua - New Edubiase 0:0
23:00Future Stars - Skyy 0:1
23:00Home Stars - ADVSA 1:1
23:00Maana - Wa Suntaa 0:1
23:00Mighty Royals - Berekum City 1:0
23:00Pac Academy - Sefwi All Stars 2:1
23:00Soccer Intellectuals - Elmina Sharks 1:0
23:00Steadfast - Tamale City 0:1
23:00Susubiribi - Kings Palace 1:0
23:00Swedru All Blacks - Venomous Vipers 1:0
23:00Techiman Liberty - Brong Ahafo 1:0
GREECE: Liga Super 2 - Kumpulan Penyingkiran
21:00Aiolikos - Iraklis 1:121:00Kozani FC - Karditsa 1:0
21:00Panachaiki - Giouchtas 0:1
22:00TertundaDiagoras - Olympiakos Piraeus B -:-
22:00TertundaKampaniakos - PAOK B -:-
22:00TertundaPAE Egaleo - Panathinaikos B -:-
GREECE: Liga Super 2 - Kumpulan Promosi
21:00Ionikos - PAE Chania 5:121:00Makedonikos - Levadiakos 1:3
21:00Niki Volos - AEL Larissa 1:1
GREECE: Gamma Ethniki - Kumpulan 1
21:00Aetos Varvaras - Niki Efkarpias 2:221:00Aris Petinos - Apollon Paralimniou 0:0
21:00Chrisoupolis - M. Alexandros Agia Marina 2:0
21:00Doxa Dramas - Kavala 0:1
21:00Epanomi - Chaniotis 0:3
21:00Keravnos Anchelochori - Orestis Orestiadas 0:3
21:00PAOK Kristonis - Aris Avatou 0:0
21:00Panthrakikos - Thermaikos FC 2:2
GREECE: Gamma Ethniki - Kumpulan 2
19:00Thyella Katsikas - Zakynthos 2:320:00Trikala FC - Lefkimmi 4:0
21:00Anagennisi Arta - Kastoria 0:0
21:00Asteras Stavrou - Fikis 3:0
21:00Kileler - Eordaikos 1:1
21:00Magnisiakos - Asteras Petriti 0:3
21:00Nea Artaki - Svoronos FC 0:0
21:00Pierikos - Ethnikos Neou 0:2
21:00Vataniakos - Thesprotos 1:3
GREECE: Gamma Ethniki - Kumpulan 3
18:00PAO Varda - Afantou 1:119:00Panelefsiniakos F.C. - Mykonos 0:3
21:00Panargiakos - Filiatron 1:1
21:00Panegialios FC - Marko 0:1
21:00Thyella D. - Korinthos 1:4
21:00Vyzas FC - Ermionidas-Ermis 1:1
GREECE: Gamma Ethniki - Kumpulan 4
21:00Agios Nikolaos - Ethnikos Piraeus 1:321:00Almyros Gaziou - Paraskevi 6:1
21:00Atsalenios - Ermis Z. 1:1
21:00Chaidari - Ipato 1:0
21:00Episkopi - Aris Petroupolis 3:2
21:00Fostiras - Ellopiakos 1:1
21:00Panionios - Smyrnis 2:2
21:00Peramaikos - Proodeftiki 0:3
GREECE: Divisi A Wanita
21:00AEL Larissa W - Elpides Karditsas W 2:121:00Atromitou W - Asteras Tripolis W 0:0
21:00Olimpiada Imittou W - Seirines Grevenon W 0:0
21:00Rethymniakos W - Kastoria W 3:0
21:00Trikala W - OFI Crete W 0:1
21:00Volos 2004 W - Panathinaikos W 0:7
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura
05:00Coban Imperial - Zacapa 1:008:00Xinabajul - Guastatoya 3:1
HAITI: Championnat Nasional - Serie de Ouverture
05:00Tempete - Rivartibonitienne 0:0HONG KONG: Liga Premier
15:00TertundaTai Po - Hong Kong FC -:-HUNGARY: NB III - Timur Laut
18:00DVTK II - Ujpest II 1:218:00Debrecen II - Tiszaujvaros 4:2
21:00Cigand SE - SBTC 1:0
21:00Eger SE - Karcagi 1:1
21:00Gyongyosi - Debreceni EAC 0:1
21:00Putnok - Hatvan 0:1
21:00Senyo Carnifex - Kisvarda II 1:3
21:00Tiszafuredi - REAC 3:2
HUNGARY: NB III - Barat Laut
18:00Gyirmot II - Tatabanya 3:318:00Gyor II - Komaromi VSE 0:1
18:00Puskas Academy II - Csornai 2:0
18:00Zalaegerszegi II - SC Sopron 1:0
21:00Balatonfuredi - VLS Veszprem 0:1
21:00Bicskei - Dorogi 2:3
21:00Budaorsi SC - Kelen 2:1
21:00III. keruleti TUE UPE - Haladas Zanati 3:2
HUNGARY: NB III - Tenggara
18:00Szeged II - Kecskemeti TE II 0:118:00Vasas II - Penzugyor 4:2
21:00BKV Elore - Honved II 2:1
21:00Bekescsaba 1912 - Fuzesgyarmati SK 8:2
21:00ESMTK Budapest - Martfui 2:2
21:00Hodmezovasarhely FC - Cegledi 2:1
21:00Korosladany MSK - Monori 0:1
21:00Szolnoki MAV - FC Dabas 4:2
HUNGARY: NB III - Barat Daya
18:00Fehervar FC II - MTK Budapest II 0:021:00Dunaujvaros PASE - Ferencvaros II 0:0
21:00Erdi - Nagykanizsa 0:1
21:00Ivancsa - Majosi 4:1
21:00Kaposvar - Paks II 1:3
21:00Mohacsi - Szekszardi UFC 1:1
21:00PTE-PEAC - Gardony Varosi 2:2
21:00Szentlorinc - Dunafoldvar 3:1
HUNGARY: NB I Wanita
00:30MTK Hungaria W - Soroksar W 2:222:00Astra Hungary W - Gyor W 1:2
INDIA: Liga-I
19:00Sreenidi Deccan - Churchill Brothers 2:221:30TRAU FC - Neroca FC 1:2
INDIA: Liga-I 2
17:30SC Bengaluru - SC Goa 1:017:30United SC - Dempo 0:1
INDIA: IWL Wanita
18:00Gokulam Kerala W - East Bengal W 5:118:00Odisha FC W - Kickstart W 6:0
IRELAND UTARA: Liga Premier NIFL
23:00Coleraine - Dungannon 1:123:00Glenavon - Loughgall 1:2
23:00Glentoran - Ballymena 4:0
23:00Newry City - Crusaders 0:1
IRELAND UTARA: Kejuaraan NIFL
23:00Ards - Dergview 2:023:00Ballinamallard - Annagh 1:0
23:00H&W Welders - Institute 0:1
23:00Knockbreda - Ballyclare 2:0
23:00Newington - Dundela 1:3
ITALI: Serie C - Kumpulan A
00:30L.R. Vicenza - Legnago Salus 1:121:00Pergolettese - Novara 1:1
21:00Pro Vercelli - Padova 2:0
23:15Renate - Arzignano 0:3
ITALI: Serie C - Kumpulan B
00:30Perugia - Pineto 2:200:30Pescara - Pontedera 1:0
00:30Recanatese - Ancona 2:0
00:30Sassari - Vis Pesaro 1:0
00:30Spal - Carrarese 0:0
21:00Arezzo - Fermana 2:0
21:00Lucchese - Cesena 0:1
ITALI: Serie C - Kumpulan C
00:30Giugliano - Avellino 3:221:00Turris - Catania 2:1
23:15Audace Cerignola - Potenza 2:1
ITALI: Serie D - Kumpulan A
21:30PDHA - Citta di Varese 2:221:30Vogherese - Borgosesia 1:0
22:00Alba - Ligorna 1:2
22:00Gozzano - Vado 1:1
22:00Sanremese - Fezzanese 0:0
22:30Lavagnese - Alcione Milano 2:1
ITALI: Serie D - Kumpulan B
21:30Brusaporto - Caldiero Terme 1:121:30Castellanzese - Legnano 0:0
21:30Ciserano-Bergamo - Desenzano 0:2
21:30Clivense - Tritium 1:0
21:30Folgore Caratese - Calcio Caravaggese 2:1
21:30Piacenza - Ponte San Pietro 4:0
21:30USD Casatese - Arconatese 1:1
21:30Varesina - Crema 2:0
21:30Villa Valle - Palazzolo 1:3
ITALI: Serie D - Kumpulan C
21:30Cjarlins Muzane - Campodarsego 0:021:30Treviso - Bassano Virtus 0:1
21:30Union Clodiense - Mori 2:0
ITALI: Serie D - Kumpulan D
21:30AC Carpi - Mezzolara 3:021:30Fanfulla - San Donnino 2:0
21:30Pistoiese - Prato 0:1
21:30Ravenna - Sammaurese 1:0
21:30Sant'Angelo - AC Imolese 3:2
ITALI: Serie D - Kumpulan E
21:30Figline - SC Cenaia 3:021:30Mobilieri Ponsacco - Vivi Altotevere 0:0
21:30Pianese - Montevarchi 4:3
21:30Poggibonsi - Tau 1:3
21:30Sangiovannese - Follonica Gavorrano 0:2
ITALI: Serie D - Kumpulan F
21:30Calcio Chieti - United Riccione 2:021:30Campobasso - Vastogirardi 0:0
21:30L Aquila - Fossombrone 2:0
21:30Matese - Sambenedettese 0:0
21:30Roma City - AS Sora 2:2
21:30Termoli - S. N. Notaresco 2:0
22:00VIS - Fano 5:1
ITALI: Serie D - Kumpulan G
21:30Atletico Uri - Latte Dolce 2:021:30Flaminia - Cavese 0:2
21:30Ischia - Romana 2:0
21:30Nuova Florida - Budoni Calcio 0:0
21:30Ostia Mare - Boreale 0:0
21:30Sarrabus Ogliastra - Cynthialbalonga 1:1
21:30Trastevere Calcio - Cassino 1:0
22:00San Felice Gladiator - Anzio Calcio 1924 1:0
ITALI: Serie D - Kumpulan H
21:30Casarano - Paganese 2:021:30Gelbison - Manfredonia 2:1
21:30Rotonda - Bitonto 3:0
22:00Altamura - Santa Maria Cilento 1:0
22:00Gravina - Barletta 2:2
23:00Fidelis Andria - Gallipoli 1:1
00:00Martina Calcio - Citta di Fasano 1:0
ITALI: Serie D - Kumpulan I
21:30Castrovillari - AS Acireale 0:121:30Gioiese - Portici 1906 2:3
21:30Vibonese - Reggio Calabria 1:0
22:00Akragas - Igea Virtus 3:0
22:00Canicatti - Locri 1909 3:0
22:00S. Agata - Siracusa 1:1
22:00US Ragusa - San Luca 3:2
ITALI: Serie A Wanita - Kumpulan Kejohanan
22:00Fiorentina W - Inter W 0:3ITALI: Serie A Wanita - Kumpulan Penyingkiran
19:30AC Milan W - Pomigliano W 4:0ITALI: Serie B Wanita
21:30Arezzo W - Verona W 1:221:30Bologna W - Tavagnacco W 6:2
21:30Cesena W - RES Roma W 3:0
21:30Chievo Verona W - Pavia W 6:2
21:30Genoa W - Brescia W 3:0
21:30Lazio W - Freedom W 4:0
21:30Ravenna W - San Marino Academy W 1:3
21:30Ternana W - Parma W 0:1
IVORY COAST: Ligue 1
23:30Bouake - AS Denguele 3:223:30Mouna - ASI d'Abengourou 3:1
23:30San Pedro - ASEC Mimosas 1:0
23:30Stade d'Abidjan - Lys Sassandra 1:0
01:45SOL - Racing d'Abidjan 1:5
23:30Korhogo - Academie de FAD 1:2
23:30Zoman - Sporting Gagnoa 0:1
JEPUN: Liga J2
13:00Fujieda MYFC - Kumamoto 2:113:00Iwaki - Montedio Yamagata 0:0
13:00Kagoshima Utd - Yokohama 0:4
13:00Mito - Chiba 0:0
13:00Renofa Yamaguchi - Ehime 1:1
13:00Shimizu - Blaublitz 1:0
13:00Tochigi - Oita 2:1
13:00V-Varen Nagasaki - Kofu 1:1
13:00Vegalta Sendai - Tokushima 0:0
16:00Kusatsu - Okayama 1:2
JEPUN: Liga J3
12:00Imabari - Giravanz Kitakyushu 0:112:00Vanraure - Nagano 1:1
13:00Azul Claro Numazu - Ryukyu 2:1
13:00Fukushima Utd - Toyama 0:0
13:00Kamatamare - Nara Club 1:1
13:00Kanazawa - Sagamihara 1:0
13:00YSCC - Gainare Tottori 1:1
14:00Gifu - Grulla Morioka 3:1
JEPUN: Liga WE Wanita
12:00Albirex Niigata W - C-Osaka W 1:013:00Beleza W - Hiroshima W 2:1
13:00JEF United W - Urawa W 1:2
13:00Omiya Ardija W - Nojima Stella W 1:0
15:00Inac Kobe Leonesa W - Parceiro Nagano W 3:0
JEPUN: Liga Nadeshiko Wanita
11:30Orca Kamogawa W - Miyazaki W 0:412:00Kunoichi W - Gunma W 6:1
12:00NGU Nagoya W - FC Takatsuki Speranza W 2:0
JERMAN: Regionalliga Utara
01:30SC Weiche-08 - Lohne 4:321:00Eintracht Norderstedt - Eimsbutteler 1:0
21:00Holstein Kiel II - VfB Oldenburg 1:3
21:00Teutonia Ottensen - Jeddeloh 1:1
22:00Drochtersen / Assel - Hannover II 2:1
22:00Spelle-Venhaus - Bremer 2:2
JERMAN: Oberliga Schleswig-Holstein
01:00Oldenburger - SC Weiche-08 II 5:321:00Eichede - Neumunster 1:1
21:00Lubeck II - Todesfelde 0:1
21:00VfR Neumunster - Eckernforder SV 3:2
22:30Inter Turkspor Kiel - Flensburg 2:2
JERMAN: Oberliga Hamburg
21:00Alsterbruder - Suderelbe 3:721:00ETSV Hamburg - Rugenbergen 3:0
21:00Niendorfer TSV - Altona 0:5
21:00Tornesch - Paloma 1:0
22:00Sasel - Duneberg 5:0
JERMAN: Oberliga Bremen
23:00Blockdiek - Woltmershausen 1:220:00Hemelingen - Aumund-Vegesack 6:3
22:00Blumenthaler - OSC Bremerhaven 2:2
22:00Leher - Union Bremen 2:2
JERMAN: Oberliga Niedersachsen
01:00Emden - Eilvese 3:021:00Rotenburger - Lupo-Martini Wolfsburg 0:2
21:00Vorsfelde - Meppen II 2:0
22:00Bersenbruck - Arminia Hannover 1:4
22:00Bornreihe - Eintracht Celle 4:3
22:00Hildesheim - Schoningen 4:2
22:00VfL Oldenburg - Heeslinger 0:2
JERMAN: Oberliga Westfalen
22:00ASC 09 Dortmund - Preussen Munster 2 0:022:00Brunninghausen - Sprockhovel 1:1
22:00Eintracht Rheine - Clarholz 2:1
22:00Gievenbeck - Ennepetal 4:0
22:00Turkspor Dortmund - Westfalia Rhynern 3:1
22:00Vreden - Lotte 1:1
22:00Wattenscheid - Siegen 0:3
22:15Erkenschwick - Bovinghausen 1:0
22:30Finnentrop/Bamenohl - Schermbeck 2020 3:2
JERMAN: Oberliga Hessen
22:00RW Walldorf - VfB Marburg 2:322:00Viktoria Griesheim - Friedberg 0:2
JERMAN: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
00:45Bitburg - Gonsenheim 1:221:30RW Koblenz - Eintracht Trier 0:1
22:15Baumholder - Diefflen 1:2
22:30SpVgg Quierschied - Kaiserslautern II 0:2
JERMAN: Oberliga Bayern Nord
23:00Abtswind - Coburg 3:123:00Cham - Fortuna Regensburg 0:3
23:00Regensburg II - Wurzburger FV 2:1
JERMAN: Oberliga Bayern Süd
20:00Garching - Heimstetten 0:2JERMAN: Oberliga Baden-Württemberg
23:00Ravensburg - Essingen 2:0JERMAN: Oberliga Mittelrhein
22:00Bonner - VfL Vichttal 0:022:00Freialdenhoven - Siegburger 1:0
22:00Hennef - Fortuna Koln II 0:5
22:15Bonn-Endenich 08 - Germania Teveren 3:4
22:30Eintracht Hohkeppel - Porz 5:0
22:30Konigsdorf - Hurth 1:1
JERMAN: Oberliga Niederrhein
01:00Uerdingen - Hilden 4:022:00Baumberg - TVD Velbert 2:1
22:00Germania Ratingen - Frintrop 2:1
22:00Homberg - Union Nettetal 0:1
22:00Schonnebeck - Meerbusch 2:2
22:30Buderich - Sonsbeck 1:0
22:30Mulheimer FC 97 - SW Essen 2:2
22:30SC St.Tonis - Kleve 1:0
JERMAN: Bundesliga Wanita
00:45Wolfsburg W - Bayern Munich W 0:421:00RB Leipzig W - Duisburg W 3:0
JERMAN: 2. Bundesliga Wanita
18:00Andernach W - Bayern Munich II W 2:018:00B. Monchengladbach W - Sand W 1:1
18:00Wolfsburg II W - Eintracht Frankfurt II W 0:0
21:00Hoffenheim II W - Weinberg W 0:0
21:00Ingolstadt W - Jena W 0:4
21:00Meppen W - Hamburger SV W 4:0
21:00Potsdam W - Gutersloh W 2:0
KENYA: Liga Super
20:00Darajani Gogo - Mulembe United 1:120:00Kisumu All-Stars - Gusii 1:0
20:00Migori - Vihiga 0:0
20:00Mombasa Stars - Kajiado 4:0
20:00Silibwet - Mombasa Elite 2:0
KOREA SELATAN: Piala Korea
13:00Bucheon FC 1995 - Busan Kyotong 2:113:00Busan - Ulsan Citizen 1:0pen
13:00Cheonan City - Yangsan Eogok 4:0
13:00Cheongju - Geoje 2:0
13:00Hwaseong - Yeoju Citizen 2:0
13:00Jeonnam - Gangneung 1:0
13:00Suwon Bluewings - Chuncheon 2:1
LESOTHO: Liga Premier
21:00CCX - Liphakoe 0:121:00LMPS - ACE Maseru 4:1
21:00Lifofane - Naughty Boys 2:1
21:00Lioli - Likila 1:0
21:00Machokha - Manonyane 1:1
LIBERIA: Divisi Pertama LFA
00:00Cece United - NPA Anchors 3:000:00Kallon Liberia - Freeport 1:1
00:00LPRC Oiler - Invincible Eleven 0:1
00:00Heaven Eleven - Paynesville 3:1
00:00Mighty Barrolle - Liberia R. 0:1
00:00Nimba Kwado - Global Pharma 0:1
LUBNAN: Liga Premier - Peringkat Pengalah
20:15Tripoli - Al Ahli Nabatiya 1:2MAGHRIBI: Coupe du Trone
06:00Dcheira - Ittihad Fkih Ben Salah 3:106:00Taza - Union Touarga 0:2
MAKAU: Liga Elit
15:00Gala - Benfica 1:2MALI: Divisi Premiere
00:15Foot Elite - Korofina 2:000:15Onze Createurs - Binga 2:0
00:15USC Kita - Real Bamako 1:0
00:15Black Stars - Bakaridjan 0:2
00:15Bougouba - Koro 0:0
00:15US Bougouni - Stade Malien 0:0
00:15USFAS Bamako - Djoliba 0:2
MAURITIUS: Liga Super
19:00Entente Boulet - Chebel Citizens 2:419:30Savanne - Port Louis 1:5
MEXICO: Liga MX - Clausura
09:00Juarez - Puebla 4:3MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura
05:00Tepatitlan de Morelos - Tapatio 0:407:00Zacatecas Mineros - Dorados de Sinaloa 3:1
09:05Correcaminos - Venados 2:1
11:05Tlaxcala - Leones Negros 0:4
MEXICO: Liga Premier Serie A
01:00Deportiva Venados - Inter de Queretaro 2:002:00Mineros de Fresnillo - Leones Negros 2 1:1
02:00San Juan de Aragon - Lobos ULMX 0:3
06:00Halcones de Zapopan - Tampico Madero 0:2
06:00Pioneros - Escorpiones 0:1
07:00Canamy - Porto Palmeiras 2:0
07:00Mexicali - Tritones Vallarta 1:2
09:00Irapuato - Aguacateros de Periban 3:2pen
11:00Los Cabos - Colima FC 3:2
MEXICO: Liga Premier Serie B
00:00Canoneros - Zitacuaro 1:006:00Artesanos Metepec - Chilpancingo 3:0
06:00Uruapan - Dongu 5:0
08:00Ayense - Huracanes Izcalli 3:0
MEXICO: Liga MX Wanita - Clausura
02:00U.N.A.M.- Pumas W - Puebla W 3:307:00Toluca W - Club Leon W 0:0
09:00Atlas W - Monterrey W 0:1
09:00Mazatlan FC W - Queretaro W 2:2
11:06U.A.N.L.- Tigres W - Guadalajara Chivas W 1:0
MONTENEGRO: Liga Druga
22:00Berane - Igalo 0:022:00TertundaFK Podgorica - Kom Podgorica -:-
22:00Grbalj - Lovcen 1:0
22:00Internacional - Iskra 1:0
22:00Otrant - Bokelj 0:0
NIGERIA: NPFL
23:00Doma United - Gombe 1:123:00Kano - Sporting Lagos 1:0
23:00Heartland - Enugu 1:2
23:00Katsina Utd - Abia Warriors 2:1
23:00Kwara - Enyimba 2:1
23:00Lobi - Bayelsa United 1:1
23:00Plateau - Akwa 1:2
23:00TertundaSunshine Stars - Rivers United -:-
00:30Remo Stars - Bendel 2:0
NIGERIA: NNL
22:00Ekiti United - Vandrezzer 2:022:00Inter Lagos - Tradesafe 2:0
22:00Nigeria Airforce FC - Yobe Stars 3:1
22:00One Rocket - Warri Wolves 0:0
NORWAY: Divisi 1 Wanita
01:00Kil/Hemne W - Odd W 2:220:00Avaldsnes W - Bodo/Glimt W 0:1
22:30Tromso W - Honefoss W 1:2
PANAMA: LPF - Apertura
05:00Tauro - Independiente 1:007:15Herrera - Arabe Unido 3:0
09:30Miguelito - Union D. U. 1:1
PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan A
01:00Ales - Andrezieux 0:101:00Bourgoin Jallieu - Cannes 2:4
01:00Frejus Saint Raphael - Thonon-Evian 3:0
01:00Grasse - Aubagne 1:1
01:00Toulon - Jura Sud 1:2
01:00Toulouse II - Le Puy-en-Velay 1:6
02:00Chamalieres - Hyeres 2:1
PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan B
01:00Blois - Bourges 18 2:001:00Libourne - Saint-Pryve 0:1
01:00Saumur Olympique - Paris 13 Atl. 0:0
01:30Avoine - Angers II 0:0
PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan C
23:00Aubervilliers - Racing CFF 2:101:00Boulogne - Guingamp II 4:0
01:00Chambly - Lorient II 1:2
01:00Chateaubriant - Beauvais 1:0
01:00Dinan - Bastia-Borgo 2:0
01:00Granville - Virois 1:0
PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan D
23:00Colmar - FC 93 4:201:00Auxerre II - Biesheim 0:1
01:00Creteil - Besancon 1:0
01:00Fleury-Merogis - Wasquehal 2:3
01:00St Quentin - Feignies-Aulnoye 1:1
03:00Furiani Agliani - Haguenau 0:0
PERANCIS: Divisi 2 Wanita
20:00Strasbourg W - Albi-Marssac W 4:021:00Le Mans W - Montauban W 2:0
22:00Nantes W - Marseille W 3:2
22:00Orleans W - Metz W 1:3
22:00Thonon Evian W - Rodez W 1:1
22:30Lens W - Nice W 0:2
PERU: Liga Wanita
23:30Ayacucho W - Carlos Mannucci W 0:204:00Biavo W - FBC Melgar W 1:1
23:30Cesar Vallejo W - UNSAAC W 4:1
POLAND: Divisi 2
01:00Ol. Grudziadz - Stezyca 1:119:00Hutnik Krakow - S. Wola 1:1
POLAND: III Liga - Kumpulan I
02:15Skierniewice - Legionowo 0:0POLAND: III Liga - Kumpulan II
23:00Sroda - Solec Kujawski 3:119:00Vineta W. - Swinoujscie 1:0
POLAND: III Liga - Kumpulan III
00:00Kluczbork - Jelenia Gora 1:019:00Gornik Z. II - Warta Gorzow 1:0
POLAND: III Liga - Kumpulan IV
21:00Siarka Tarnobrzeg - Wislanie Jaskowice 2:121:00Swidniczanka Swidnik - Garbarnia 1:1
POLAND: Ekstraliga Wanita
20:00Stomilanki Olsztyn W - UKS SMS Lodz W 0:4PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Kumpulan A
23:00CD Portosantense - Dumiense 1:223:00Camacha - Vilar de Perdizes 0:1
23:00Maritimo B - SC Mirandela 4:0
00:00AD Limianos - Pevidem 0:0
00:00Brito - Os Sandinenses 0:0
00:00CDC Montalegre - SC Vila Real 0:0
00:00Tirsense - Ribeirao 3:0
PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Kumpulan B
00:00Amarante - Salgueiros 2:200:00Florgrade - Guimaraes B 1:1
00:00Gondomar - Sao Joao de Ver 2:0
00:00Paredes - AD Marco 09 0:2
00:00Rebordosa - Oliveira do Douro 2:0
00:00Valadares Gaia - ACDR Lamelas 2:1
PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Kumpulan C
20:00Lusitania - Mortagua 2:300:00CD Rabo Peixe - Alverca B 1:1
00:00Fontinhas - Tomar 2:0
00:00Gouveia - Peniche 1:3
00:00SB Castelo Branco - Sertanense 1:1
00:00Uniao de Coimbra - Santarem 1:0
00:00Vitoria - AC Marinhense 0:2
PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Kumpulan D
00:00Imortal - Vasco da Gama 1:200:00Louletano - Oriental 4:1
00:00Lusitano GC - O Elvas CAD 1:1
00:00Moncarapachense - FC Barreirense 1:1
00:00Real SC - Juv. Evora 0:2
00:00Serpa - Sintrense 2:2
PORTUGAL: Campeonato Nacional B19 - Kumpulan Penyingkiran
23:00Boavista B19 - Ferreira B19 3:2PORTUGAL: Liga BPI Wanita
23:00Racing Power W - Valadares Gaia W 0:119:00Maritimo W - Damaiense W 1:4
22:00Ouriense W - Torreense W 2:3
23:00Albergaria/Durit W - Vilaverdense W 2:0
QATAR: Piala QFA - PlayOff
02:30Al Khor - Al Bidda 0:1pen02:30Al-Shahaniya - Al Mesaimeer 2:1pen
REPUBLIK CONGO: Ligue 1
23:00Nathalys - Otoho d'Oyo 0:201:00Vegas - AS BNG 0:0
22:00CARA Brazzaville - Kondzo 2:0
22:00V.Club Mokanda - Diables Noirs 1:2
REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan A
01:00Karlovy Vary - Pisek 0:217:15Dukla Prague B - Bohemians 1905 B 3:0
17:30Plzen B - Taborsko akademie 3:3
REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan B
17:15Chlumec nad Cidlinou - Zapy 2:018:00Teplice B - Kolin 2:1
22:00Brozany - Prepere 2:0
REPUBLIK CZECH: MSFL
23:00Rosice - CSK Uhersky Brod 4:017:15Karvina B - Frydlant n. O. 2:1
17:15Unicov - Trinec 0:0
17:30Zlin B - Znojmo 1:0
REPUBLIK CZECH: Divisi A
07:00TertundaDomazlice B - Doubravka -:-22:00Jindrichuv Hradec - Rokycany 1:1
REPUBLIK CZECH: Divisi B
23:00Cheb - Brandys n. Labem 1:122:00Louny - Admira Prague B 2:0
REPUBLIK CZECH: Divisi C
22:00Benatky - Hlinsko 4:122:00Caslav - Usti nad Orlici 0:3
22:00FK Turnov - Kosmonosy 0:0
22:00Trutnov - Novy Bydzov 1:0
REPUBLIK CZECH: Divisi D
17:15Brno B - Sperice 2:017:15Velke Mezirici - Tasovice 1:1
22:00Humpolec - Slovan Havlickuv Brod 1:2
22:00Lanzhot - Lisen B 2:0
22:00Stara Rise - Zdirec n. D. 1:3
22:00Zdar nad Sazavou - Pelhrimov 4:2
REPUBLIK CZECH: Divisi E
22:00HFK Olomouc - Kostelec na Hane 0:122:00Kozlovice - Prerov 5:1
REPUBLIK CZECH: Divisi F
17:15Havirov - Opava B 1:122:00Bilovec - Vratimov 1:4
22:00Bohumin - Bruntal 4:1
22:00Frenstat p. R. - Bridlicna 1:0
22:00Krnov - Valasske Mezirici 1:1
REPUBLIK CZECH: Jihocesky KP
22:00Malse Roudne - Jankov 8:022:00TJ Osek - Mirovice 3:3
22:00Trebetice - Olesnik 1:3
23:00Trebon - Hluboka nad Vltavou 2:0
REPUBLIK CZECH: Jihomoravsky KP
22:00Rajhradice - Sparta Brno 1:2REPUBLIK CZECH: Karlovarsky KP
17:00Karlovy Vary B - Union Nove Sedlo 3:122:00FK Ostrov B - Lomnice 5:2
REPUBLIK CZECH: Kralovehradecky KP
19:00Rychnov nad Kneznou - Horice 3:020:00Police nad Metuji - Trebes 7:1
22:00Cerveny Kostelec - Dvur Kralove 0:1
22:00Solnice - Jaromer 2:1
REPUBLIK CZECH: Liberecky KP
00:00Pencin - Frydlant 3:1REPUBLIK CZECH: Moravskoslezsky KP
22:00Koberice - Stonava 0:222:00Kravare - Orlova 2:0
22:00Moravan Oldrisov - Dolni Datyne 1:4
22:00Pusta Polom - Dolni Benesov 4:1
REPUBLIK CZECH: Olomoucky KP
22:00Bohunovice - Medlov 0:322:00Konice - Litovel 1:1
22:00SK Lipova - Zabreh 1:1
22:30Velke Losiny - Urcice 2:0
REPUBLIK CZECH: Pardubicky KP
22:00Moravany - Lanskroun 2:122:00SK Pardubicky - Svitavy 1:4
REPUBLIK CZECH: Plzensky KP
22:00Holysov - Myto 3:522:00Sokol Radnice - Sokol Lhota 0:1
REPUBLIK CZECH: Stredocesky KP
22:00Sedlcany - SK Chlumec 2:1REPUBLIK CZECH: Ustecky KP
23:30Usti nad Labem B - Probostov 1:022:00Kadan - Zatec 3:0
REPUBLIK CZECH: Vysocina KP
21:00Velke Mezirici B - Zdar nad Sazavou B 1:122:00Chotebor - Nove Mesto na Morave B 2:0
22:00Nova Ves - Pacov 2:0
REPUBLIK CZECH: Zlinsky KP
22:00Borsice - Francova Lhota 3:122:00Stitna nad Vlari - Napajedla 2:2
REPUBLIK CZECH: Liga B19
23:45Zlin B19 - Mlada Boleslav B19 4:1REPUBLIK CZECH: 1. Liga Wanita
00:00Pardubice W - Ostrava W 0:018:00Lok. Brno W - Slavia Prague W 0:11
REPUBLIK DEMOKRATIK CONGO: Ligue 1 - Kumpulan Kejohanan
20:30Dauphins Noirs - St Eloi Lupopo 1:222:40Don Bosco - AS Vita Club 0:0
REPUBLIK DEMOKRATIK CONGO: Ligue 1 - Kumpulan Penyingkiran
21:30TertundaUS Panda - Sanga Balende -:-REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Jia
15:30Dalian Yingbo - Guangxi Pingguo Haliao 1:015:30Shanghai Jiading Huilong - Liaoning Tieren 1:0
15:30Wuxi Wugou - Suzhou Dongwu 0:1
REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Yi
15:00Xian Ronghai - Beijing Technology 0:415:30Quanzhou Yassin - Haikou Mingcheng 2:1
16:00Shenzhen Juniors - Ganzhou Ruishi 0:0
17:00Jiangxi Dark Horse - Shanghai Port B 2:1
19:30Guangxi Lanhang - Guangxi Hengchen 2:2
REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Super Wanita
15:00Guangdong Meizhou W - Shandong SL W 2:115:00Zhejiang W - Beijing Beikong W 1:2
15:05Henan Songshan Longmen W - Changchun Dazhong Zhuoyue W 3:3
ROMANIA: Liga 1 Wanita - Kumpulan Kejohanan
19:00Farul Constanta W - Politehnica Timisoara W 3:021:00Olimpia Cluj W - Miercurea Ciuc W 5:0
RUSIA: FNL
21:00TertundaVolgar-Astrakhan - Neftekhimik -:-RÉUNION: Regionale 1
19:30Saint-Louisienne - Tamponnaise 1:020:00JS Gauloise - Saint-Pierroise 0:3
20:00Jeanne d'Arc - St. Louis 0:1
20:00Ravine Blanche - Sainte Rose 1:0
20:00Saint-Denis - Saint-Pauloise FC 2:1
20:00Sainte-Suzanne - Piton 3:2
20:00Trois Bassins - Excelsior 0:7
SCOTLAND: Championship
23:00Arbroath - Partick 0:123:00Ayr - Queen's Park 1:2
23:00Dundee Utd - Inverness 1:1
23:00Morton - Dunfermline 0:1
SCOTLAND: Liga Satu
23:00Alloa - Queen of South 0:223:00Annan - Kelty Hearts 3:2
23:00Cove Rangers - Hamilton 1:3
23:00Falkirk - Edinburgh City 4:1
23:00Stirling - Montrose 1:0
SCOTLAND: Liga Dua
23:00Clyde - Spartans 0:023:00Dumbarton - Bonnyrigg Rose 2:0
23:00East Fife - Stranraer 2:1
23:00Elgin City - Forfar Athletic 1:1
23:00Stenhousemuir - Peterhead 0:0
SCOTLAND: Liga Highland
23:00Brechin - Turriff Utd 5:123:00Formartine Utd - Banks O' Dee 1:4
23:00Forres Mechanics - Nairn County 0:0
23:00Fraserburgh - Rothes 5:0
23:00Huntly - Brora Rangers 1:0
23:00Inverurie Loco Works - Keith 1:2
23:00Lossiemouth - Deveronvale 3:3
23:00Strathspey Thistle - Clachnacuddin 2:1
23:00Wick Academy - Buckie Thistle 3:1
SCOTLAND: Liga Lowland
23:00Albion Rovers - Edinburgh University 1:223:00Berwick - Caledonian Braves 0:2
23:00Civil Service Strollers - Tranent 1:2
23:00Cowdenbeath - East Stirlingshire 1:2
23:00Gretna 2008 - Hearts B 0:3
23:00Linlithgow Rose - Bo'ness United 1:2
23:00TertundaTranent - Celtic B -:-
23:00Broomhill - East Kilbride 1:6
SCOTLAND: Piala Cabaran
00:15TNS - Airdrieonians 1:2SCOTLAND: Piala SWPL Wanita
21:30Rangers W - Partick W 4:1SEPANYOL: LaLiga2
23:15Alcorcon - R. Oviedo 1:001:30Cartagena - FC Andorra 1:0
01:30Villarreal B - Leganes 1:2
04:00Espanyol - Tenerife 1:1
21:00Amorebieta - Gijon 3:1
23:15Huesca - Burgos CF 3:0
23:15Valladolid - Eibar 3:1
SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 1
23:00R. Sociedad B - Teruel 2:223:00SD Logrones - R. Union 1:1
01:00Rayo Majadahonda - Dep. La Coruna 0:2
02:00Celta Vigo B - Fuenlabrada 4:1
03:00Sabadell - Arenteiro 0:1
23:30Barcelona B - Cornella 1:0
SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 2
23:00Cordoba - San Fernando 1:023:00Sanluqueno - Murcia 0:1
01:00Algeciras - Malaga 0:0
01:00Real Madrid B - Castellon 0:2
19:00Alcoyano - Baleares 1:1
19:00CF Intercity - Antequera 2:1
19:00Granada CF B - Atl. Madrid B 1:0
19:00Linares - Melilla 0:0
19:00Recreativo Huelva - Merida 3:0
19:00UD Ibiza - Ceuta 1:2
SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 1
23:30Valladolid Promesas - Dep. Fabril 3:400:00Coruxo FC - Arandina 1:0
00:00Guijuelo - Covadonga 2:1
01:00Langreo - Ourense CF 1:1
19:00Cayon - Compostela 4:0
19:00R. Oviedo B - Rayo Cantabria 2:2
00:00Pontevedra - Marino de Luanco 2:1
00:00Torrelavega - Racing Club Villalbes 2:1
SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 2
00:00AD San Juan - Izarra 4:000:00Arenas Club de Getxo - Barbastro 0:0
03:15Real Sociedad C - Utebo FC 0:0
19:00Zaragoza B - Alaves B 2:1
00:00Calahorra - Logrones 0:1
00:00Mutilvera - Valle Egues 1:0
00:00Naxara - Gernika 2:1
00:00Tudelano - Brea 2:0
SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 3
23:30Andratx - Santa Eulalia 0:219:00CE Europa - Alzira 0:0
19:00Formentera - Espanyol B 1:1
19:00Penya Indep. - Manresa 1:0
19:00Torrent - Lleida 2:0
00:00Cerdanyola - Saguntino 1:0
00:00Sant Andreu - Badalona Futur 1:1
SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 4
23:00Sevilla B - Linense 2:100:00Palo - Ciudad Real 0:0
01:00Antoniano - Betis B 2:1
02:30Orihuela - Aguilas FC 2:1
18:30La Union - Marbella 1:0
19:00Cartagena B - Yeclano 1:2
19:00San Roque - Racing Cartagena MM 2:1
19:00UCAM Murcia - CD Estepona 1:0
19:00Velez - Cadiz B 0:3
SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 5
00:00San Sebastian Reyes - Numancia 7:103:30Cacereno - CD Badajoz 1:1
18:00Guadalajara - Atl. Paso 3:1
18:30Getafe B - Villanovense 4:1
19:00Union Adarve - Illescas 2:0
19:00Ursaria - Montijo 4:1
19:30Mensajero - Navalcarnero 0:1
20:00San Fernando - Llerenense 0:2
00:00CF Talavera - Gimnastica Segoviana 1:0
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 1
23:00Pontevedra B - Silva SD 2:323:30UD Ourense - Estradense 1:1
00:00Bergantinos - Betanzos 1:1
00:00Viveiro - Gran Pena 1:2
01:00Alondras - Polvorin 2:0
01:00Rapido de Bouzas - Paiosaco 0:2
01:15Atletico Arteixo - Arzua 5:1
03:30Arosa SC - Sarriana 0:1
19:00Somozas - Barbadas-Bentraces 0:0
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 2
23:30Gijon B - Praviano 0:000:00Barcia - Llanes 2:2
01:00L'Entregu - Caudal Deportivo 0:0
19:00Condal - Llanera 0:3
19:00Lenense - Union Club Ceares 0:1
19:00Real Titanico - Luarca 1:3
00:00Tuilla - Lealtad 2:1
00:15CD Colunga - Aviles Stadium 3:1
00:30Basico Urraca - Gijon Industrial 1:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 3
23:30Solares - Atletico Mineros 1:123:30Velarde - Castro 1:0
23:45Escobedo - Siete Villas 2:0
00:00Atletico Albericia - Laredo 0:0
00:00Guarnizo - Bezana 0:2
00:00Tropezon - CD Colindres 0:1
00:00UC Cartes - Revilla 1:0
00:00UD Samano - Naval Reinosa 0:1
00:00Vimenor - Torina 3:0
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 4
23:30Pasaia - Anaitasuna FT 2:023:30Touring KE - Portugalete 1:1
00:00Durango - Anorga 3:1
00:00Padura - Derio 1:1
00:00SD Leioa - Alaves C 2:2
01:30Lagun Onak - Basconia 1:2
01:30San Ignacio - Beasain 1:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 5
18:45Grama - FC L'escala 1:219:00Castelldefels - Reus FCR 0:0
19:00L Hospitalet - Rapitenca 1:2
19:00Mollerussa - Prat 1:0
19:00San Cristobal CP - Girona B 1:2
19:30Pobla Mafumet - Vilafranca 1:1
23:30Peralada - Montanesa 2:0
00:00Olot - Vilassar de Mar 1:0
00:30Badalona - UE Tona 3:2
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 6
23:00Roda - Torrellano 0:023:30Ilicitano - Utiel 2:0
23:30Silla CF - Burriana 1:0
00:00Gandia - Villarreal C 1:0
00:00Rayo Ibense - Atzeneta 0:1
19:00Castellon B - Patacona 1:4
00:00Acero - Castellonense 1:0
00:00Ontinyent 1931 - Levante B 1:0
00:00Soneja - Jove 0:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 7
18:30Ad Torrejon - Paracuellos Antamira 1:318:30Alcorcon B - Pozuelo de Alarcon 2:0
18:30Collado Villalba - Trival Valderas 1:1
18:30Parla - Canillas 0:0
19:00RSD Alcala - Tres Cantos 1:2
19:00Real Madrid C - CD Mostoles 2:0
23:30Galapagar - Colonia M. 0:1
23:30Leganes B - Villanueva 1:0
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 8
23:00Colegios Diocesanos - Mirandes B 1:023:00Santa Marta Tormes - Palencia CA 1:1
00:00Almazan - Salamanca 0:1
00:00Atl. Tordesillas - Laguna 0:1
00:00Atletico Astorga - Becerril 2:0
00:00Leonesa B - Villaralbo 3:4
00:30Burgos CF B - Real Avila 1:2
19:00Ponferradina B - La Virgen 3:0
00:00Palencia CF - Bembibre 1:0
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 9
00:30Malaga City - Jaen 2:300:30Mancha - Motril 4:2
01:30Juventud Torremolinos - Maracena 2:1
19:00Almeria B - Huetor Tajar 3:1
19:00CP Almeria - Arenas Armilla 0:0
19:00Torre del Mar - Huetor Vega 1:0
00:00TertundaEjido - Malaga B -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 10
23:30Bollullos - Cordoba B 0:000:00CD Utrera - Cabecense 2:3
01:00La Palma - CD Gerena 0:1
01:45Ayamonte - Sevilla C 2:1
02:00Conil - Cartaya 2:1
19:00Coria C.F. - Ciudad de Lucena 1:1
19:00Xerez D.F.C. - Atletico Espeleno 3:0
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 11
23:30Alcudia - Ibiza Islas Pitiusas 0:023:30Constancia - Collerense 2:1
23:30Manacor - Felanitx 2:0
23:30Santanyi - Platges de Calvia 0:0
00:00Poblense - Arenal 3:0
19:00Portmany - Inter Manacor 1:1
00:00Alaior - Mercadal 0:0
00:00Soller - Llosetense 0:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 12
01:00Atletico Victoria - Santa Ursula 1:101:00TertundaIbarra - Arucas -:-
01:30TertundaSan Bartolome - CD Marino -:-
01:30TertundaYaiza - Tamaraceite -:-
19:00Tenerife B - Panaderia 4:2
20:00TertundaGran Tarajal - CD Buzanada -:-
20:00TertundaLanzarote - Las Palmas B -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 13
23:30Ciudad Cieza - E.G. El Palmar 2:323:30Plus Ultra - Racing Murcia 1:3
03:00Lorca Deportiva - Muleno 0:1
18:45Molinense - Real Murcia B 3:1
19:00Alcantarilla - Montecasillas 2:1
19:00CD Algar - Deportiva Minera 1:4
23:00UCAM Murcia B - Balsicas Atletico 1:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 14
01:00Trujillo - Olivenza 1:119:30CD Calamonte - Moralo 3:1
20:00Azuaga - Don Benito 2:2
20:00Pueblonuevo - Montehermoso 1:1
00:00Don Alvaro - Castuera 0:1
00:00Jaraiz - Jerez CF 2:0
00:00Villafranca - Fuente de Cantos 1:1
00:30CD Coria - Arroyo 0:0
00:30RCP Valverdeno - Diocesano 2:3
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 15
23:00Bidezarra - Lerines 1:123:00CD Ardoi - Ezcabarte 3:0
23:00CD Cantolagua - Cirbonero 3:0
23:00Subiza - Burlades 2:2
23:00Txantrea - Alesves 2:0
23:30Cortes - Pena 1:0
23:30Oberena - Pamplona 1:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 16
23:30Alfaro - River Ebro 1:200:00Logrones B - Oyonesa 3:1
00:00Varea - Tedeon 8:0
19:00Racing Rioja - Pena Balsamaiso 2:0
19:00Vianes - CDFC Calzada 0:2
23:30Anguiano - Casalarreina 2:1
00:00Arnedo - Berceo 1:0
00:00CCD Alberite - Comillas 2:1
00:00Haro Deportivo - Calahorra B 1:2
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 17
23:30Almudevar - Huesca B 0:123:30Atletico Monzon - Tamarite 0:1
23:30Carinena - Epila 2:6
23:30Cuarte - Calamocha 0:0
00:00Fuentes - Ebro 1:4
23:30Binefar - Borja 0:1
00:00CF Illueca - Belchite 97 1:2
00:00Ejea - Caspe 3:1
00:00Utrillas - Fraga 2:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 18
23:30Puertollano C.F. - Conquense 2:000:00San Clemente - Huracan de Balazote 0:1
00:00Socuellamos - Cazalegas 2:1
00:00Tarancon - Azuqueca 0:0
00:30La Solana - Toledo 1:0
03:30Torrijos - Villarrobledo 0:0
19:00Albacete B - Marchamalo 1:1
00:00Quintanar del Rey - Villacanas 2:0
00:30Tomelloso - Villarrubia 0:3
SEPANYOL: Liga F Wanita
23:00Levante W - Betis W 7:001:00Real Sociedad W - Athletic Bilbao W 0:1
03:00Valencia W - Granada W 4:1
19:00Eibar W - Atletico Madrid W 1:1
21:00Las Planas W - Villarreal W 1:1
23:00Madrid C. W - Huelva W 2:1
SEPANYOL: Primera Federacion Wanita
23:00Albacete W - Barcelona B W 0:223:00Madrid C. B W - Atl. Madrid B W 2:1
00:00DUX Logrono W - CE Europa W 1:0
SERBIA: Prva Liga
00:00Macva - Radnicki Beograd 3:000:00Sloboda - Jedinstvo U. 1:0
22:00Mladost GAT - Novi Sad 0:1
00:00Kolubara - Tekstilac Odzaci 1:1
SERBIA: Liga Srpska - Belgrade
22:30Padinska Skela - BASK 1:1SERBIA: Liga Srpska - Vojvodina
17:00Kabel Novi Sad - Omladinac NB 1:118:00Dinamo Pancevo - Becej 2:0
22:00Podunavac Belegis - Jedinstvo SP 2:2
22:00Tisa Adorjan - Zeleznicar Indjija 1:3
SERBIA: Liga Srpska - Timur
22:00Radnicki Pirot - Buducnost Popovac 6:122:00DihentikanTimocanin - Radnicki Svilajnac 2:1
22:00Zitoradja - Djerdap 1:1
SERBIA: Liga Srpska - Barat
18:00Polet Ljubic - Buducnost Krusik 2:121:30Mihajlovac - Loznica 0:3
SIERRA LEONE: Liga Premier
00:15TertundaFreetown City - Mighty Blackpool -:-00:15TertundaLuawa - Lamboi -:-
00:15TertundaOld Edwardians - Kholifa Stars -:-
00:15TertundaWusum Stars - SLIFA -:-
00:30TertundaBai Bureh Warriors - Lamboi -:-
00:15Bhantal - Diamond Stars 2:1
00:15TertundaEast End Lions - Wilberforce Strikers -:-
00:15TertundaKahunla - Bai Bureh Warriors -:-
00:15TertundaKallon - Bo Rangers -:-
00:15TertundaPorts Authority - Diamond Stars -:-
00:30Wusum Stars - East End Lions 0:2
SLOVAKIA: 2. liga
17:30Malzenice - Trebisov 3:117:30Petrzalka - Puchov 4:2
18:00L. Mikulas - S. Bratislava B 3:1
21:30D. Kubin - Povazska Bystrica 1:1
SLOVAKIA: 3. Liga - Timur
18:00Slavia TU Kosice - Filakovo 2:422:001.FK Svidnik - Spisske Podhradie 1:3
22:00Rimavska Sobota - Lubovna 0:1
22:00Snina - Oravske Vesele 4:2
22:00Stropkov - MSK Lucenec 1:3
SLOVAKIA: 3. Liga - Baratv
22:00Belusa - Dubnica 3:122:00Podkonice - Sala 0:0
22:00Sered - Galanta 0:1
22:00Velke Ludince - Zvolen 3:1
SLOVAKIA: 4. liga - Bratislava
22:00Dunajska Luzna - Slovan Most 0:222:00Ivanka pri Dunaji - Inter Bratislava 0:1
22:00Nova Dedinka - Rovinka 0:1
22:00Rusovce - Tomasov 0:3
22:00Vrakuna B. - Rohoznik 0:0
SLOVAKIA: 4. liga - Tengah
17:30OSK Besenova - Slavia Staskov 1:122:00Krasno - Kovacova 3:1
22:00Lip. Stiavnica - K. Nove Mesto 0:1
22:00Medzibrod - Makov 3:0
22:00Sokol Zubrohlava - Banik Stranavy 1:0
SLOVAKIA: 4. liga - Timur
22:00Gerlachov - Medzilaborce 4:122:00Lokomotiva Kosice - Kezmarok 5:0
22:00Pavlovce n. Uhom - Sokol Lubotice 1:2
22:00Raslavice - Sabinov 0:0
22:00Velky Saris - Mladost Kalsa 1:0
SLOVAKIA: 4. liga - Barat
22:00Blava - Levice 5:222:00Gabcikovo - Hurbanovo 3:0
22:00Gbely - Trstice 2:0
22:00Pata - Trebatice 3:0
22:00Stankovce - Crystal 1:1
22:00TJ Slavoj Boleráz - FK Nove Zamky 0:1
22:00Z. Moravce-Vrable B - Imel 2:0
SLOVAKIA: 1. Liga Wanita
23:00B. Bystrica W - Trencin W 3:5SLOVENIA: Prva liga
03:15Koper - Mura 2:1SLOVENIA: 2. SNL
22:00Fuzinar - Dravinja 1:222:00Primorje - Jadran Dekani 4:1
SLOVENIA: 3. SNL - Timur
00:30Brezice - Ljutomer 8:022:00NK Smartno - Podvinci 2:0
SLOVENIA: 3. SNL - Barat
22:00Brda - Jesenice 0:522:00Fama Vipava - Sencur 5:0
SLOVENIA: 1. SZNL Wanita
18:00Cerklje W - Olimpija W 0:318:00Drava W - Krim W 1:0
18:00ZNK Ljubljana W - Primorje W 2:1
22:30Radomlje W - Mura W 0:1
SWEDEN: Svenska Cupen Wanita
21:00Pitea W - IF Brommapojkarna W 3:021:00Uppsala W - Umea W 0:2
22:00Djurgarden W - AIK W 2:2
22:00Hammarby W - Orebro W 5:2
23:00Hacken W - Kristianstad W 7:2
23:00Vaxjo DFF W - Lidkopings FK W 6:1
SWITZERLAND: Liga Promosi
23:00Bavois - Lugano II 3:123:00Cham - Bruhl 4:0
23:00Rapperswil - Luzern II 2:3
23:00Young Boys II - Zurich II 2:0
00:00Bulle - Biel 1:0
00:00Etoile-Carouge - Servette B21 3:2
00:00St. Gallen II - Breitenrain 4:0
00:30Kriens - Delemont 6:2
SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 1
23:00Echallens - Sion II 1:300:00Chenois - Grand-Saconnex 2:3
00:00Monthey - Vevey 0:2
03:00Lausanne II - Yverdon II 1:0
21:00Terre Sainte - Portalban 3:3
21:30Coffrane - Sarraz-Ecleplens 3:0
21:30Oberwallis Naters - Meyrin 3:1
SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 2
23:00Bassecourt - Rotkreuz 1:223:00Dietikon - Schotz 2:4
23:00Koniz - Wohlen 0:0
00:00Concordia - Thun II 4:2
00:00Langenthal - Courtetelle 0:0
01:00Emmenbrucke - Munsingen 0:3
21:30Muri - Black Stars 1:3
22:00Solothurn - Muttenz 3:3
SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 3
00:00Winterthur II - Uzwil 4:101:00Kosova - Freienbach 1:0
21:00Gossau - Tuggen 1:1
21:30Kreuzlingen - YF Juventus 1:1
23:00Grasshopper II - Wettswil-Bonstetten 1:3
23:00Taverne - Mendrisio 0:2
SWITZERLAND: Liga Super Wanita
23:00Zurich W - Luzern W 1:000:30Thun W - Aarau W 0:3
02:00Grasshopper W - Young Boys W 6:2
02:00Rapperswil W - St. Gallen W 0:3
03:30Servette Geneve FC W - Basel W 2:1
THAILAND: Liga Thai 2
18:30Kasetsart - Lampang 1:619:00Suphanburi - Rayong FC 3:2
19:30Chanthaburi - Krabi 2:0
20:00Nakhon Ratchasima - Phrae 5:0
TURKI: 2. Lig Kumpulan Putih
19:00Adiyaman FK - Serik Bld. 1:219:00Ankaraspor - Diyarbekirspor 1:0
19:00Bucaspor 1928 - Kirsehir SK 4:1
19:00Karacabey Belediyespor - Vanspor FK 2:2
TURKI: 2. Lig Kumpulan Merah
19:00Aksaray Bld. - Igdir FK 1:119:00Amedspor - 24Erzincanspor 4:1
19:00Belediye Derince - Fethiyespor 4:1
19:00Duzcespor - Soma Spor 0:2
19:00Iskenderunspor - Kastamonuspor 0:3
19:00Isparta 32 Spor - Arnavutkoy Bl. 0:1
19:00Karaman - Etimesgut 2:1
19:00Sariyer - Menemenspor 2:4
19:00Usakspor - Inegolspor 0:1
TURKI: 3. Lig Kumpulan 1
19:00Aliaga - Tarsus 10:119:00Edirnespor - Kucukcekmece 2:0
19:00Gumushanespor - Mardin BB 2:3
19:00Karabuk Idmanyurdu - Talasgucu 1:0
19:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Arguvan 5:0
TURKI: 3. Lig Kumpulan 2
19:00Batman Petrolspor - Hacettepe 1945 1:019:00Elazigspor - Kelkit 2:1
19:00Ergene Velimese - Bulvarspor 0:0
19:00Pazarspor - Eynesil 4:1
19:00Silifke - Efeler 09 1:3
19:00Turgutluspor - Sapanca Genclikspor 3:1
TURKI: 3. Lig Kumpulan 3
19:001922 Konyaspor - Bayburt Cenclik 4:019:00Agri 1970 - Fatsa Bld. 1:1
19:00Dar. Genclerbirligi - Tepecik 1:2
19:00Kusadasispor - Bornova 4:1
19:00Kutahyaspor - Osmaniyespor 1:0
TURKI: 3. Lig Kumpulan 4
19:00Adana - Tokat 2:119:00Cankaya FK - Balikesirspor 0:0
19:00Kestel - 23 Elazig FK 4:1
19:00Orduspor 1967 - Nevsehir 4:3
19:00Sebat Genclikspor - Bergama FK 0:1
19:00Siirt Ozel - Catalca 2:1
19:00Sultanbeyli - Bursa 3:0
TURKI: Super Lig Wanita
16:30Hakkarigucu Spor W - Beylerbeyi W 2:117:001207 Antalyaspor W - ALG Spor W 0:1
17:00Adana Idmanyurd W - Besiktas W 0:7
17:00Belediyesi W - Amed SK W 0:2
17:00Karadeniz Ereglispor W - Karagumruk W 1:2
17:00Trabzonspor W - Gaziantep W 1:2
19:00Fenerbahce W - Galatasaray W 2:1
UGANDA: Big League
21:00Kataka - Onduparaka 2:121:00Kigezi HomeBoyz - Kiyinda Boys 1:0
21:00Lugazi - Calvary 1:0
21:00Young Elephant - Kyetume 0:0
UKRAINE: Liga Persha - Kumpulan Penyingkiran
18:00Kremin - Metalist Kharkov 0:018:30Dinaz Vyshgorod - Bukovyna 0:2
UKRAINE: Liga Persha - Kumpulan Promosi
19:15Ahrobiznes Volochysk - Viktoria 0:0UKRAINE: Liga Druha
23:00MFC Metalurh 2 - Chaika -:-18:15Real Pharma - UCSA 1:1
19:00Druzhba Myrivka - Lokomotiv Kiev 3:1
19:30Skala 1911 - Niva 0:0
UKRAINE: Liga B19
18:00Kryvbas 2020 B19 - Kolos Kovalivka B19 2:0URUGUAY: Divisi Primera - Apertura
00:30Rampla Juniors - Miramar 1:105:30Nacional - Progreso 0:0
08:00Maldonado - Defensor Sp. 1:0
21:00CA Cerro - Cerro Largo 1:1
URUGUAY: Divisi Segunda - Torneo Competencia
04:00Tacuarembo - La Luz 1:005:00Montevideo City - Cooper 2:1
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
04:00Metropolitanos - Rayo Zuliano 1:007:00Carabobo - Estudiantes Merida 1:0
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
03:00Nueva Esparta - Bolivar 0:003:30Academia Anzoategui - Atletico La Cruz 0:2
03:30Frontera - El Vigia 2:3
04:00Heroes de Falcon - Aragua 2:1
04:00Trujillanos - Academia Rey 1:0
05:00Maritimo - Dynamo Puerto 2:0
WALES: Piala FA
01:15Connahs Q. - Bala 1:0WALES: Premier Wanita - Kumpulan Kejohanan
22:00Aberystwyth W - Cardiff W 0:222:00Wrexham W - Swansea W 2:3
WALES: Premier Wanita - Kumpulan Penyingkiran
22:00Pontypridd W - Barry W 2:122:00TNS W - UWIC LFC W 3:1
ZIMBABWE: Liga Bola Sepak Premier
21:00Bikita Minerals - Yadah 1:1Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »
Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.