Bola Sepak » 26.04.2024 » Kemungkinan
Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
Kemungkinan disediakan oleh bet365 - Taruh sekarang!
ASIA: Piala Asia AFC B23 - PlayOff
01:30Korea Selatan B23 - Indonesia B23 2:3pen22:00Uzbekistan B23 - Arab Saudi B23 2:0
ENGLAND: Liga Premier
03:00Brighton - Manchester City 0:4 [ 8.00 | 5.50 | 1.33 ]AFRIKA SELATAN: Kejuaraan Asas Motsepe
21:00Black Leopards - Orbit College 3:021:00Pretoria Callies - Upington City 1:1
ALGERIA: Ligue 1
23:00Biskra - ES Setif 2:223:00TertundaBiskra - Oran -:-
23:00TertundaES Setif - US Souf -:-
23:00El Bayadh - Khenchela 1:0
23:00TertundaJS Kabylie - Constantine -:-
23:00TertundaKhenchela - MC Alger -:-
23:00TertundaMagra - Saoura -:-
23:00TertundaParadou - ASO Chlef -:-
23:00Saoura - US Souf 6:0
ALGERIA: Liga B21
23:00ASO Chlef B21 - Magra B21 2:023:00El Bayadh B21 - Khenchela B21 0:0
23:00MC Alger B21 - Paradou B21 0:1
23:00Saoura B21 - US Souf B21 5:0
AMERIKA SELATAN: Copa Libertadores - Peringkat Kumpulan
06:00Cerro Porteno (Par) - Fluminense (Bra) 0:006:00Cobresal (Chi) - Talleres Cordoba (Arg) 0:2
08:00Barcelona SC (Ecu) - Sao Paulo (Bra) 0:2
08:00Palestino (Chi) - Millonarios (Col) 3:1
AMERIKA SELATAN: Copa Sudamericana - Peringkat Kumpulan
06:00Metropolitanos (Ven) - Lanus (Arg) 0:2 [ 5.50 | 3.80 | 1.65 ]06:00Nacional Asuncion (Par) - Racing Montevideo (Uru) 2:2 [ 2.20 | 3.20 | 3.40 ]
08:00Always Ready (Bol) - Cesar Vallejo (Per) 2:0 [ 1.30 | 5.25 | 10.00 ]
08:00Fortaleza (Bra) - Boca Juniors (Arg) 4:2 [ 2.00 | 3.30 | 4.00 ]
10:00Delfin (Ecu) - Internacional (Bra) 1:2 [ 3.80 | 3.30 | 2.05 ]
10:00Ind. Medellin (Col) - Defensa y Justicia (Arg) 2:1 [ 2.25 | 3.20 | 3.40 ]
AMERIKA SYARIKAT: MLS Next Pro
10:00Tacoma Defiance - Town FC 3:2ANDORRA: Piala Andorra
02:30Atletic Escaldes - UE Santa Coloma 0:1ANGOLA: Girabola
23:00Kabuscorp - Primeiro de Agosto 2:2ARAB SAUDI: Liga Profesional Saudi
23:00Al Feiha - Al Taee 1:0 [ 2.50 | 3.60 | 2.45 ]02:00Al Riyadh - Al Ahli SC 2:1 [ 7.00 | 5.75 | 1.30 ]
02:00Al Wehda - Al-Hazem 0:2 [ 1.91 | 3.75 | 3.30 ]
23:00Al-Hilal - Al-Fateh 3:1 [ 1.22 | 6.50 | 10.00 ]
23:00Dhamk - Al-Taawon 0:1 [ 2.63 | 3.30 | 2.55 ]
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
00:15Deportivo Metalurgico - Estrella Del Sur 0:3ARGENTINA: Liga Simpanan - Peringkat Pertama
02:00Newells Old Boys 2 - Estudiantes L.P. 2 2:002:00Platense 2 - Union de Santa Fe 2 2:1
02:00River Plate 2 - Instituto 2 1:0
02:30San Lorenzo 2 - Deportivo Riestra 2 1:1
06:00Ind. Rivadavia 2 - Argentinos Jrs 2 0:1
ARMENIA: Liga Premier
23:00Ararat Yerevan - Van 1:1AUSTRALIA: Liga-A
17:45Brisbane Roar - Adelaide United 3:4 [ 2.10 | 4.20 | 2.90 ]AUSTRALIA: NPL NSW
17:30Manly Utd - NWS Spirit 3:217:30Sydney FC B23 - Sydney Utd 0:2
AUSTRALIA: NPL Queensland
18:30Redlands - Wynnum Wolves 0:1AUSTRALIA: NPL Australia Selatan
18:00Adelaide City - Adelaide United B23 2:318:00South Adelaide - Croydon Kings 2:2
AUSTRALIA: NPL Victoria
17:30Melbourne Knights - Oakleigh Cannons 0:1AUSTRALIA: Liga Satu NSW
18:00Nepean - Bankstown City Lions 0:1AUSTRALIA: Liga Negeri SA
18:45West Torrens - Sturt Lions 2:0AUSTRALIA: Liga Premier Victoria
18:30Bentleigh Greens - Melbourne Heart B21 1:018:30Northcote City - Brunswick City 2:1
18:30Preston Lions - Werribee City 5:0
AUSTRIA: 2. Liga
00:10Kapfenberg - Horn 1:300:10Lafnitz - Leoben 2:3
00:10Ried - Amstetten 3:0
AUSTRIA: Regionalliga Timur
01:30Austria (Am) - Kremser 1:1AUSTRIA: Regionalliga Tengah
00:00Wallern/St Marienkirchen - Weindorf St. Anna 5:1AUSTRIA: Salzburg
00:00Union Henndorf - SAK 1914 1:000:30Grodig - USK Anif 0:0
AUSTRIA: Vorarlberg
00:30A. Lustenau (Am) - Lauterach 2:2AUSTRIA: Wien
00:00Red Star Penzing - Dinamo Helfort 3:100:30SV Donau - Sportunion Mauer 1:3
AZERBAIJAN: I Liqa
19:30Shamakhi - Difai Agsu 2:120:00Mingachevir - Iravan 1:0
BANGLADESH: Liga Premier
17:45Rahmatgonj MFS - Fortis 1:217:45Sheikh Russel Krira Chakra - Abahani Limited 0:1
BARBADOS: Liga Premier
07:00Brittons Hill - Paradise SC 3:009:00Empire - Weymouth Wales 1:3
BELANDA: Eredivisie
00:45Heerenveen - PSV 0:8 [ 7.50 | 5.25 | 1.36 ]03:00G.A. Eagles - Feyenoord 1:3 [ 5.75 | 4.20 | 1.57 ]
BELANDA: Derde Divisie
02:00TEC - HV & CV Quick 3:0BELANDA: Divisie 1 B18 - Musim Bunga
23:30Feyenoord B18 - Ajax B18 1:3BELANDA: Eredivisie Wanita
01:30Ajax W - AZ Alkmaar W 3:0BELARUS: Liga Vysshaya
23:30Vitebsk - BATE 1:0BELARUS: Liga Pershaya
22:30Volna Pinsk - Belarus B17 3:0BELGIUM: Liga Jupiler - Kumpulan Kejohanan
02:30Antwerp - Royale Union SG 0:3 [ 3.10 | 3.50 | 2.20 ]BRAZIL: Acreano - Peringkat Kedua
04:30Rio Branco - SC Humaita 0:306:30Independencia - Sao Francisco FC 4:1
BRAZIL: Amapaense - PlayOff
07:00TertundaOratorio - Trem -:-BRAZIL: Gaucho 2
02:00EC Cruzeiro - Brasil Farroupilha 2:102:00GE Bage - Pelotas 0:1
06:00Aimore - Inter Santa Maria 2:1
BRAZIL: Brasileiro B20
02:00Atletico GO B20 - Gremio B20 0:103:00Cuiaba B20 - RB Bragantino B20 2:0
04:30Botafogo B20 - Fluminense B20 0:0
BRAZIL: Paranaense B20 - Peringkat Pertama
02:00Prudentopolis B20 - Rolandia EC B20 1:502:30Iraty B20 - Operario B20 0:3
BULGARIA: Liga Vtora
22:00Marek - Septemvri Sofia 1:1CHAD: Divisi Premiere - LPFN
22:45Foullah Edifice - Gazelle 2:2COLOMBIA: Copa Colombia
06:30Patriotas - Bucaramanga 0:3 [ 2.70 | 3.10 | 2.75 ]08:00Quindio - Envigado 2:3 [ 2.10 | 3.40 | 3.60 ]
09:00Once Caldas - Fortaleza 0:1 [ 1.91 | 3.50 | 4.00 ]
CROATIA: HNL
00:00Istra 1961 - Slaven Belupo 3:0 [ 2.10 | 2.90 | 3.80 ]CROATIA: Prva NL
21:50Jarun - Vukovar 1991 2:2 [ 2.90 | 3.25 | 2.20 ]23:00Sesvete - Dubrava 1:1 [ 1.95 | 3.30 | 3.40 ]
CROATIA: Druga NL
23:00Dragovoljac - Jadran LP 0:023:00Kustosija - Karlovac 0:1
CYPRUS: Divisi 2 - Kumpulan Penyingkiran
22:00Ermis - PO Xylotympou 2006 2:1DENMARK: Divisi 1 - Kumpulan Promosi
00:00Fredericia - Aalborg 2:1 [ 3.30 | 3.80 | 2.00 ]DJIBOUTI: Divisi 1
20:00ASC Hayab - Dikhil 3:222:30Ports - Gendarmerie 2:2
DUNIA: Persahabatan Antarabangsa
23:00Belarus B16 - Tajikistan B16 5:116:00Ghana B16 - Serbia B16 5:1
18:30Croatia B16 - Sweden B16 2:3
21:15Finland B16 - Uruguay B16 0:3
21:30Rusia B16 - Kazakhstan B16 1:0
22:00Tunisia B17 - Libya B17 1:1
DUNIA: Persahabatan Antarabangsa Wanita
18:00Uzbekistan B18 W - Turkmenistan B18 W 9:121:00Tajikistan B18 W - Iran B18 W 0:5
ECUADOR: Serie B
08:00Ind. Juniors - Cuniburo 4:0EL SALVADOR: Divisi Primera - Clausura
09:30Santa Tecla - Aguila 2:4EMIRIAH ARAB BERSATU: Liga UAE
22:05Al Nasr - Ittihad Kalba 2:222:05Bani Yas - Hatta 4:2
00:45Al Wasl - Al Jazira 2:2
00:45Emirates Club - Al Wahda 0:0
ENGLAND: Liga Premier 2
21:30Reading B21 - Manchester City B21 3:0ENGLAND: Liga Pembangunan Profesional
02:00Sheffield Utd B21 - Sheffield Wed B21 2:021:00Hull City B21 - Crewe B21 3:0
ENGLAND: Liga Nasional Wanita Utara
02:45Halifax W - Nottingham W 2:1ESTONIA: Meistriliiga
00:00Parnu JK Vaprus - Nomme Utd 2:1FINLAND: Veikkausliiga
23:00Inter Turku - Ekenas 2:1 [ 1.50 | 3.80 | 6.00 ]FINLAND: Ykkonen
00:00JJK Jyvaskyla - EPS 3:1 [ 1.55 | 4.00 | 4.33 ]FINLAND: Kakkonen Kumpulan A
23:30JaPS 2 - Kiffen 0:123:30MyPa - Lahden Reipas 3:1
00:00Atlantis 2 - Futura 0:2
00:00PPJ - GrIFK 2:3
FINLAND: Kakkonen Kumpulan B
00:00Ilves 2 - VJS 1:1FINLAND: Piala Suomen
01:15NoPS 2 - VaKP 1:300:00TuWe - MuSa 0:10
00:45Fish United - TPV 1:3
FINLAND: Kansallinen Liiga Wanita
00:00PK-35 Vantaa W - Ilves W 0:0GAMBIA: Liga GFA
00:30Falcons - Armed Forces 3:100:30Real Banjul - TMT 4:0
00:30Wallidan - BST Galaxy 0:1
GEORGIA: Erovnuli Liga
23:00Kolkheti 1913 - Samtredia 2:000:00Dinamo Tbilisi - Telavi 0:0
GHANA: Liga Premier
23:00Legon Cities - Berekum Chelsea 3:2GHANA: Liga Divisi Satu
23:00ADVSA - Accra Athletic 0:123:00Baffour SA - Debibi 2:1
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura - PlayOff
08:00Malacateco - Municipal 3:210:45Xinabajul - Antigua GFC 0:1
GUINEA: Ligue 1
00:00Milo FC - Wakriya 2:0HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
07:15Motagua - Real Sociedad 3:009:30Victoria - Marathon 1:0
HUNGARY: Piala Hungary Wanita
02:00Gyor W - MTK Hungaria W 2:1penICELAND: Piala Iceland
23:00Afturelding - Dalvik/Reynir 4:123:00Akranes - Tindastoll 3:0
23:00Grotta - Thor A. 0:3
23:00KA Akureyri - IR Reykjavik 2:1mt
23:00Vikingur Reykjavik - Vidir 4:1
00:30IH Hafnarfjordur - Hafnir 4:2
03:15Keflavik - Breidablik 2:1
INDONESIA: Liga 1
16:00PSIS Semarang - Persikabo 1973 3:016:00Persis Solo - Persita 1:2
20:00RANS Nusantara - Persija Jakarta 0:1
IRAN: Piala Hazfi
22:15Mes Kerman - Chadormalu 1:2pen22:30Moghavemat - Gol Gohar 0:3
22:45Aluminium Arak - Persepolis 5:4pen
22:45Havadar SC - Mes Soongoun 3:1
23:00Malavan - Saipa 2:1mt
23:00Tractor - Zob Ahan 2:1pen
00:00Esteghlal Molasani - Sepahan 1:2mt
IRAQ: Liga Bintang-Bintang Iraq
23:00Al Minaa - Newroz 1:423:00Al Quwa Al Jawiya - Karbalaa 2:1
01:15Al Naft - Al Shorta 1:1
20:45Al Karkh - Al Zawraa 0:3
20:45Al-Qassim - Duhok 1:3
23:00Al Wasat - Naft Missan 0:2
ISRAEL: Liga Leumit - Kumpulan Penyingkiran
21:00H. Akko - MS Kafr Qasim 5:221:00Hapoel Afula - H. Ironi Rishon 2:0
21:00Hapoel Kfar-Saba - Hap. Ramat Gan 2:2
21:00Nes Tziona - Ihud Bnei Shfaram 2:2
ISRAEL: Liga Leumit - Kumpulan Promosi
21:00Bnei Yehuda - Kiryat Shmona 0:021:00Hapoel Umm al-Fahm - Ironi Tiberias 0:2
21:00Nof Hagalil - M. Herzliya 5:0
21:00Ramat Hasharon - Maccabi Jaffa 4:2
ISRAEL: Liga Alef Utara
18:40H. Raanana - Tayibe 3:018:40Hapoel Bnei Zalfa - Kiryat Yam 3:3
18:40Hapoel Karf Kanna - Hapoel Kaukab 2:1
18:40M. Kiryat Ata-Bialik - Ironi Baka 0:0
18:40M. Nazareth - Ironi Nesher 3:1
18:40MS Tira - Tzeirei Kafr Kanna 4:1
18:40Maccabi Nujeidat Ahmad - Hapoel Migdal HaEmek 3:3
ISRAEL: Liga Alef Selatan
18:40H. Bikat Hayarden - Hapoel Marmorek 1:218:40Holon Yermiyahu - H. Herzliya 4:1
18:40Ironi Modiin - FC Dimona 0:0
18:40M. Ironi Ashdod - Hapoel Kfar Shalem 2:0
18:40Maccabi Shaarayim - Hapoel Bnei Lod 2:0
18:40Maccabi Yavne - Shimshon Kafr Qasim 2:3
18:40Shimshon Tel Aviv - Agudat Sport Ashdod 0:1
19:00Nordia Jerusalem - M. Ironi Kiryat Malachi 2:1
ITALI: Serie A
02:00Udinese - AS Roma 1:2 [ 3.25 | 3.20 | 2.30 ]ITALI: Primavera 1
00:00Fiorentina B19 - Inter B19 1:2ITALI: Serie B Wanita
20:30Chievo Verona W - Ravenna W 1:1IVORY COAST: Ligue 1
00:00Korhogo - ASEC Mimosas 0:0JERMAN: 2. Bundesliga
00:30Hertha Berlin - Hannover 1:1 [ 2.25 | 3.60 | 2.90 ]00:30St. Pauli - Hansa Rostock 1:0 [ 1.33 | 5.50 | 8.00 ]
JERMAN: Oberliga Hamburg
00:45Dassendorf - Duneberg 4:0JERMAN: Oberliga Niedersachsen
00:30Bornreihe - BSV Rehden 1:4JERMAN: Oberliga Bayern Nord
00:15Abtswind - Kornburg 2:200:15Fortuna Regensburg - Regensburg II 3:2
JERMAN: Oberliga Bayern Süd
02:00Kirchheimer - Kirchanschoring 0:1JERMAN: Oberliga Baden-Württemberg
00:15Denzlingen - Grossaspach 0:3JORDAN: Liga Premier
23:00Al Salt - Maan 2:001:45AL Jalil - Moghayer Al Sarhan 0:1
23:00Shabab Al Ordon - Al Wehdat 0:3
KAZAKHSTAN: Divisi Pertama
17:00TertundaAkzhayik Uralsk - Arys -:-17:00Okzhetpes - SD Family 4:1
19:00FK Tarlan - Zhetisay 0:1
19:00Taraz - Altai 3:1
KEPULAUAN FAROE: Piala Kepulauan Faroe
00:30EB Streymur - 07 Vestur Sorvagur 5:002:00B36 Torshavn - Skala Itrottarfelag 3:1
LATVIA: Virsliga
23:00Metta - Auda 1:3LATVIA: 1. Liga
00:00Rezekne - Valmiera 2 1:0LITHUANIA: I Lyga
22:00BE1 NFA - BFA Vilnius 1:023:00Babrungas - FK Minija 0:0
23:00Nevezis Kedainiai - Ekranas 1:2
00:00Neptunas - Garliava 1:0
LUBNAN: Liga Premier - Peringkat Pemenang
21:00Racing - Nejmeh SC 0:3MAKAU: Liga Elit
21:00Chao Pak Chei - Monte Carlo 3:0MALI: Divisi Premiere
00:30Bougouba - Korofina 1:002:30Onze Createurs - Black Stars 1:1
00:30AS Police - US Bougouni 1:2
MALTA: Liga Cabaran - Kumpulan Promosi
00:00Marsa - Zurrieq 0:0MAURITANIA: Ligue 1
00:30Douane - Ksar 2:2MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura - PlayOff
09:05Cancun - Atlante 0:111:05Zacatecas Mineros - Leones Negros 0:0
MEXICO: Liga Premier Serie A
00:00Correcaminos 2 - Orgullo Reynosa 1:2MEXICO: Liga MX U23 - Clausura
23:00Puebla B23 - Club America B23 3:223:00Queretaro B23 - U.N.A.M.- Pumas B23 1:4
MEXICO: Liga MX Wanita - Clausura
09:00U.A.N.L.- Tigres W - Juarez W 1:011:10Club Tijuana W - Pachuca W 3:4
MONGOLIA: Liga Premier
19:15Deren - Khovd 3:2MOZAMBIQUE: Mocambola
21:00Ferroviario Beira - Brera Tchumene 0:0MYANMAR: Piala Liga MNL
17:15Rainbow - Shan United 0:717:30Rakhine United - Glory Goal 2:0
NICARAGUA: Liga Primera - Clausura
05:00Jalapa - UNAN-Managua 1:108:00Diriangen - Ferretti 1:0
NICARAGUA: Liga Primera B20 - Clausura
02:00Jalapa B20 - UNAN-Managua B20 0:105:00Diriangen B20 - Ferretti B20 0:1
NIGERIA: NPFL
23:00Rivers United - Katsina Utd 2:023:00Remo Stars - Niger Tornadoes 3:0
NIGERIA: NNL
20:001472 FC - Vandrezzer 3:022:00Smart City - Rovers FC 1:0
NORWAY: Piala NM
23:00Oppsal - Valerenga 0:4 [ 13.00 | 9.00 | 1.11 ]00:00Eik-Tonsberg - Fredrikstad 2:5 [ 6.50 | 4.50 | 1.36 ]
00:00Honefoss - Sarpsborg 08 1:2 [ 5.00 | 4.20 | 1.50 ]
PARAGUAY: Division Intermedia
22:00Sp. Carapegua - Rubio Nu 1:1PERANCIS: Nasional
00:30Niort - Martigues 1:3PERU: Liga Wanita
02:00UNSAAC W - FBC Melgar W 0:104:00Dep. Municipal W - Carlos Mannucci W 0:3
POLAND: Ekstraklasa
00:00Piast Gliwice - Warta Poznan 2:0 [ 1.83 | 2.88 | 5.25 ]POLAND: Divisi 1
00:00Motor Lublin - Chrobry Glogow 1:1 [ 1.73 | 3.75 | 4.33 ]00:00Termalica B-B. - Odra Opole 0:1 [ 1.95 | 3.50 | 3.75 ]
02:30GKS Katowice - Leczna 0:0 [ 1.91 | 3.50 | 4.20 ]
POLAND: III Liga - Kumpulan II
23:15Pogon Szczecin II - Swit Skolwin 0:4POLAND: III Liga - Kumpulan III
21:30Sleza Wroclaw - Carina Gubin 1:1PORTUGAL: Liga Portugal 2
01:00Leiria - Penafiel 0:2 [ 2.10 | 3.20 | 3.40 ]PORTUGAL: Liga Revelacao B23 - Kumpulan Penyingkiran
18:00Academico Viseu B23 - Rio Ave B23 5:218:00Portimonense B23 - Braga B23 0:4
18:00Santa Clara B23 - Leixoes B23 0:0
23:00SC Farense B23 - Mafra B23 3:2
PORTUGAL: Campeonato Nacional B19 - Kumpulan Kejohanan
18:00Benfica B19 - Braga B19 4:1QATAR: Piala Emir
22:15Al Khor - Lusail 2:1REPUBLIK CONGO: Ligue 1
22:00Juk - CARA Brazzaville 2:1REPUBLIK CZECH: MSFL
22:30Unicov - Zlinsko 5:0REPUBLIK CZECH: Divisi B
00:00Kladno - Hrebec 2:0REPUBLIK CZECH: Divisi E
00:30Batov - Novy Jicin 2:3REPUBLIK CZECH: Prazsky prebor
23:30Motorlet Prague B - Dolni Chabry 6:2REPUBLIK DEMOKRATIK CONGO: Ligue 1 - Kumpulan Penyingkiran
21:30Blessing - Groupe Bazano 1:022:30FC Renaissance - AC Kuya 1:3
REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Super
18:00Qingdao West Coast - Nantong Zhiyun 0:2 [ 2.38 | 3.40 | 2.88 ]19:00Shenzhen Xinpengcheng - Qingdao Hainiu 1:3 [ 1.91 | 3.20 | 4.50 ]
19:35Cangzhou - Henan Songshan Longmen 2:3 [ 4.00 | 3.75 | 1.85 ]
19:35Changchun Yatai - Meizhou Hakka 0:1 [ 1.85 | 3.30 | 4.75 ]
19:35Wuhan Three Towns - Tianjin Jinmen Tiger 2:1 [ 1.95 | 3.60 | 3.75 ]
19:35Zhejiang Professional - Beijing Guoan 1:2 [ 3.60 | 3.75 | 2.00 ]
20:00Chengdu Rongcheng - Shandong Taishan 0:1 [ 1.91 | 4.00 | 3.50 ]
ROMANIA: Liga 1 - Kumpulan Kejohanan
02:45Univ. Craiova - CFR Cluj 0:1 [ 2.60 | 3.40 | 2.60 ]ROMANIA: Liga 1 - Kumpulan Penyingkiran
00:00FC Hermannstadt - Petrolul 2:0 [ 2.30 | 3.00 | 3.50 ]ROMANIA: Liga 2 - Kumpulan Kejohanan
00:00Gloria Buzau - Hunedoara 2:2ROMANIA: Liga 3 - Seria 3 - Kumpulan Penyingkiran
22:00Inainte Modelu - Gloria Baneasa 1:0ROMANIA: Liga 3 - Seria 3 - Kumpulan Promosi
22:00Calarasi - Afumati 0:2ROMANIA: Liga 3 - Seria 4 - Kumpulan Penyingkiran
22:00Muscel - Moreni 1:0ROMANIA: Liga 3 - Seria 4 - Kumpulan Promosi
22:00Popesti Leordeni - CS Din. Bucuresti 0:1ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Kumpulan Penyingkiran
22:00Sepsi 2 - SR Brasov 2:3ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Kumpulan Promosi
22:00Cetate Rasnov - Kids Tampa Brasov 2:1ROMANIA: Liga 3 - Seria 6 - Kumpulan Penyingkiran
22:00Unirea Bascov - Calimanesti 4:0ROMANIA: Liga 3 - Seria 6 - Kumpulan Promosi
22:00R. Valcea - Cetatea 2:222:00Vedita Colonesti - Viitorul Daesti 2:1
ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Kumpulan Penyingkiran
22:00Jiul Petrosani - Gilortul Tg. Carbunesti 0:522:00U Craiova 1948 2 - CS U Craiova 2 1:2
ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Kumpulan Promosi
19:00Viitorul Simian - CSM Deva 2:3ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Kumpulan Penyingkiran
22:00Avantul Periam - Ineu 3:2ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Kumpulan Penyingkiran
22:00Avantul Reghin - Targu Mures 1898 0:122:00Metalurgistul Cugir - Viitorul Cluj 2:3
ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Kumpulan Penyingkiran
22:00Sanatatea Cluj - FC Baia Mare 2:422:00Satu Mare - Victoria Carei 3:3
RUSIA: Liga Premier
23:15F. Voronezh - FK Krylya Sovetov Samara 0:101:30Akhmat Grozny - Sochi 1:0
01:30CSKA Moscow - Spartak Moscow 0:0
RUSIA: Liga Remaja
16:00F. Voronezh B19 - Chertanovo M. B19 1:116:00Ural B19 - FK Orenburg B19 1:0
18:00Krylya Sovetov Samara B19 - Lokomotiv Moscow B19 0:7
18:00UOR 5-Yegoryevsk B19 - Baltika B19 0:0
20:00Akhmat Grozny B19 - CSKA Moscow B19 2:4
20:00Dynamo Moscow B19 - FK Rostov B19 1:2
20:00Rubin Kazan B19 - Strogino M. B19 2:0
20:00Zenit B19 - Nizhny Novgorod B19 3:1
22:00Sochi B19 - Krasnodar B19 0:1
22:00Spartak Moscow B19 - Konoplev Academy B19 1:0
RWANDA: Liga Premier
21:00Police - Bugesera 1:2SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 6
00:00Ilicitano - Roda 1:0SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 10
01:00Cordoba B - Ciudad de Lucena 0:1SERBIA: Liga Super - Kumpulan Penyingkiran
23:00FK Vozdovac - Sp. Subotica 0:0SERBIA: Liga Srpska - Belgrade
20:00Torlak - Jedinstvo Surcin 1:221:00Studentski Grad - Radnicki Obrenovac 1:4
SIERRA LEONE: Liga Premier
00:15TertundaBhantal - Freetown City -:-00:15TertundaReal Republicans - Kholifa Stars -:-
SLOVAKIA: Nike liga - Kumpulan Penyingkiran
23:30Michalovce - Banska Bystrica 2:0SLOVAKIA: 1. Liga Wanita - Kumpulan Kejohanan
00:00Myjava W - Slovan Bratislava W 8:2SLOVENIA: 2. SNL
23:00Ilirija - Tabor Sezana 2:0SLOVENIA: Piala Slovenia
02:00Mura - Rogaska 2:3penSOMALIA: Liga Nasional
20:45Midnimo - Heegan 2:3SWEDEN: Allsvenskan
01:00Djurgarden - Malmo FF 0:1 [ 2.70 | 3.40 | 2.55 ]01:00Halmstad - Hammarby 2:1 [ 4.00 | 3.50 | 1.91 ]
01:00Kalmar - GAIS 2:3 [ 2.20 | 3.25 | 3.40 ]
01:00Norrkoping - Elfsborg 4:2 [ 3.10 | 3.60 | 2.20 ]
01:00Vasteras SK - Mjallby 2:1 [ 1.83 | 3.50 | 4.20 ]
SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 1
01:30La Chaux-De-Fonds - Coffrane 4:1SYRIA: Liga Premier
21:00Al Karamah - Horriya 0:021:00Al-Ittihad Aleppo - Wathbah 5:2
21:00Al-Sahel - Tishreen 0:2
21:00Foutoua - Al Wahda 0:1
21:00Hottin - Jableh 1:0
TAJIKISTAN: Liga Vysshaya
19:30Istaravshan - CSKA-Pomir Dushanbe 0:121:00Kuktosh - Barkchi Hisor 2:1 [ 2.00 | 3.50 | 3.00 ]
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
21:00Dodoma Jiji - Kinondoni MC 1:0UGANDA: Liga Premier
21:00Busoga - Wakiso Giants 2:121:00Mbarara City - UPDF 0:0
UKRAINE: Liga Persha - Kumpulan Penyingkiran
17:30Metalist Kharkov - Kremin 2:1UKRAINE: Liga B19
17:00Minaj B19 - Ch. Odessa B19 3:117:00Rukh Lviv B19 - Veres Rivne B19 3:4
18:00Dnipro-1 B19 - Dinamo Kiev B19 1:6
Buat pertaruhan di telefon bimbit anda dengan bet365!
Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »
Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.