MUAT SEMULA

Bola Sepak » 05.10.2022 » Semua Perlawanan

ASIA: Piala AFC - PlayOff

23:00Seeb (Oma) - Al Riffa (Bhr) -:-
21:00Sogdiana (Uzb) - Kuala Lumpur City (Mys) -:-

EROPAH: Liga Juara-juara - Peringkat Kumpulan

00:45Bayern Munich - Plzen -:-
00:45Marseille - Sporting -:-
03:00Ajax - Napoli -:-
03:00Club Brugge - Atl. Madrid -:-
03:00Eintracht Frankfurt - Tottenham -:-
03:00FC Porto - Bayer Leverkusen -:-
03:00Inter - Barcelona -:-
03:00Liverpool - Rangers -:-
00:45RB Leipzig - Celtic -:-
00:45Salzburg - D. Zagreb -:-

AFRIKA SELATAN: Liga Premier

23:00Sekhukhune - Orlando Pirates -:-
01:30Golden Arrows - Cape Town City -:-
01:30Stellenbosch - Maritzburg Utd -:-
01:30Supersport Utd - Royal AM -:-
01:30TS Galaxy - Marumo Gallants -:-
23:00AmaZulu - Richards Bay -:-

AMERIKA UTARA DAN TENGAH: Liga CONCACAF

09:00Real Espana (Hon) - Alajuelense (Cos) -:-

ARAB SAUDI: Divisi 1

23:00Al Qadisiya - Al Riyadh -:-
23:45Ohod - Al Arabi -:-
01:15Al Akhdoud - Al-Shoalah -:-
23:25Al Kholood - Al-Sahel -:-
23:40Al Oruba - Al-Faisaly -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

01:00Aldosivi - Barracas Central -:-
03:30Godoy Cruz - San Lorenzo -:-
03:30Newells Old Boys - Arsenal Sarandi -:-
06:00Sarmiento Junin - Tigre -:-
08:30Velez Sarsfield - Banfield -:-

ARGENTINA: Liga Simpanan - Peringkat Kedua

21:00Boca Juniors 2 - Gimnasia L.P. 2 -:-
22:00Banfield 2 - Velez Sarsfield 2 -:-
22:00Central Cordoba 2 - Independiente 2 -:-
22:00Tigre 2 - Sarmiento Junin 2 -:-

ARMENIA: Piala Armenia

23:00Ararat Yerevan - Ararat-Armenia -:-
19:00Mika - FC Gandzasar -:-
19:00Syunik - Shirak Gyumri -:-
19:00West Armenia - Alashkert -:-

ASIA: Kejuaraan AFC B17 - Kelayakan

18:00Afghanistan B17 - Timor Leste B17 -:-
18:00Arab Saudi B17 - Maldives B17 -:-
18:00Australia B17 - Northern Mariana Islands B17 -:-
18:00Bangladesh B17 - Singapura B17 -:-
18:00Brunei B17 - Uzbekistan B17 -:-
18:00China B17 - Kemboja B17 -:-
18:00Hong Kong B17 - Kyrgyzstan B17 -:-
18:00India B17 - Kuwait B17 -:-
18:00Indonesia B17 - Emiriah Arab Bersatu B17 -:-
18:00Iran B17 - Laos B17 -:-
18:00Iraq B17 - Lubnan B17 -:-
18:00Jepun B17 - Turkmenistan B17 -:-
18:00Jordan B17 - Filipina B17 -:-
18:00Korea Selatan B17 - Sri Lanka B17 -:-
18:00Malaysia B17 - Guam B17 -:-
18:00Oman B17 - Bahrain B17 -:-
18:00Tajikistan B17 - Mongolia B17 -:-
18:00Thailand B17 - Nepal B17 -:-
18:00Vietnam B17 - Taiwan B17 -:-
18:00Yaman B17 - Bhutan B17 -:-

AUSTRIA: Regionalliga Barat - Tyrol

01:30Motz/Silz - Reichenau -:-

AZERBAIJAN: Divisi Pertama

17:00Kapaz 2 - Energetik Mingechevir -:-
17:00Sumgayit PFC 2 - MOIK Baku -:-
17:00Turan 2 - Gabala 2 -:-
17:00Zira 2 - Araz -:-

BAHRAIN: Liga Premier

21:45Al-Shabbab - Bahrain SC -:-
00:00TertundaAl-Ahli Manama - Al Riffa -:-
00:00TertundaAl-Budaiya - East Riffa -:-
00:45Sitra - Al Khalidiyah -:-

BELANDA: Tweede Divisie

02:00Koninklijke HFC - Quick Boys -:-
02:00Kozakken Boys - Noordwijk -:-
02:00Lisse - Jong Volendam -:-
02:00Spakenburg - Excelsior Maassluis -:-
02:00TEC - IJsselmeervogels -:-

BELANDA: Derde Divisie

02:00Barendrecht - Sportlust -:-
02:00Ermelo - ASWH -:-
02:00Excelsior 31 - Stedoco -:-
02:00GVVV - Sparta Nijkerk -:-
02:00RKAV Volendam - Harkemase Boys -:-
02:00Rijnvogels - VVOG -:-
02:00Staphorst - ACV Assen -:-

BELARUS: Liga Simpanan Vysshaya

18:00Vitebsk 2 - BATE 2 -:-

BOLIVIA: Divisi Profesional - Clausura

03:00Palmaflor - Royal Pari -:-
06:15Nacional Potosi - Guabira -:-
08:30Wilstermann - Bolivar -:-

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Premier

00:00Zrinjski - Siroki Brijeg -:-

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - RS

21:00Famos Vojkovici - Omarska -:-
21:00Laktasi - Slavija -:-
21:00Ljubic Prnjavor - Novi Grad -:-
21:00Prijedor - Mrkonjic Grad -:-
21:00Radnik Bijeljina - Modrica -:-
21:00Sutjeska Foca - Kozara -:-
21:00Tekstilac - Krupa -:-
21:00Zeljeznicar Banja Luka - Zvijezda 09 -:-
21:00Zvornik - Podrinje J. -:-

BRAZIL: Serie A

08:30Juventude - Corinthians -:-

BRAZIL: Serie B

06:00Brusque - Sport Recife -:-
06:00CRB - Chapecoense-SC -:-
06:00Gremio - CSA -:-
06:00Operario - Vasco -:-
06:00Vila Nova - Criciuma -:-
08:30Nautico - Tombense -:-
08:30Novorizontino - Bahia -:-

COLOMBIA: Primera B - Clausura

08:40Leones - Chico -:-

CYPRUS: Piala Cyprus

23:00AEL Limassol - Ermis -:-
23:00Achyronas-Onisilos - APOEL -:-
23:00Chloraka - Omonia 29th May -:-
23:00Karmiotissa - Ypsonas -:-
23:00Nea Salamis - Peyia 2014 FC -:-
23:00Othellos Athienou - Doxa -:-
23:00Paeek - Anorthosis -:-
23:00Paralimni - Olympias Lympion -:-
23:00Zakakiou - Paphos -:-

DENMARK: Piala Landspokal

21:45Saedding/Guldager - Middelfart -:-

ECUADOR: Serie B

08:00Manta - EL Nacional -:-

ENGLAND: Liga Championship

02:45Bristol City - Coventry -:-
02:45Luton - Huddersfield -:-
02:45Sheffield Utd - QPR -:-
02:45Sunderland - Blackpool -:-
03:00Cardiff - Blackburn -:-
03:00Reading - Norwich -:-

ENGLAND: Liga Satu

02:45Burton - Fleetwood -:-
02:45Cheltenham - Bolton -:-
02:45Ipswich - Cambridge Utd -:-
02:45Plymouth - Sheffield Wed -:-

ENGLAND: Liga Dua

02:45Hartlepool - Doncaster -:-
02:45Stevenage - Sutton -:-
02:45Swindon - Newport -:-
02:45Walsall - Northampton -:-

ENGLAND: Liga Nasional

02:45Aldershot - Eastleigh -:-
02:45Barnet - Maidstone -:-
02:45Boreham Wood - Bromley -:-
02:45Chesterfield - Dagenham & Red. -:-
02:45Dorking - Yeovil -:-
02:45Gateshead - Altrincham -:-
02:45Halifax - York -:-
02:45Notts County - Wrexham -:-
02:45Oldham - Scunthorpe -:-
02:45Solihull Moors - Wealdstone -:-
02:45Southend - Woking -:-
02:45Torquay - Maidenhead -:-

ENGLAND: Divisi Premier NPL

02:45Ashton Utd - Whitby -:-
02:45Atherton - Radcliffe -:-
02:45FC United - South Shields -:-
02:45Marske - Lancaster -:-
02:45Morpeth - Bamber Bridge -:-
02:45TertundaRadcliffe - Stalybridge -:-
02:45Warrington - Warrington Rylands -:-

ENGLAND: Divisi Sentral Liga Selatan

02:45Nuneaton - Bedford -:-
02:45Hayes & Yeading - Gosport -:-
02:45North Leigh - Hanwell Town -:-
02:45Poole - Plymouth Parkway -:-

ENGLAND: Divisi Premier Liga Isthmian

02:45Corinthian-Casuals - Cray -:-
02:45Margate - Haringey -:-

ENGLAND: Trofi EFL

02:00Bristol Rovers - Crystal Palace B21 -:-
02:00Exeter - Southampton B21 -:-
02:00Gillingham FC - Brighton B21 -:-
02:00Harrogate - Everton B21 -:-
02:00Mansfield - Derby -:-
02:00Milton Keynes Dons - West Ham B21 -:-
02:00Tranmere - Leeds B21 -:-
02:30Barrow - Manchester United B21 -:-
02:30Bradford City - Leicester B21 -:-
02:45Colchester - Charlton -:-
02:45Oxford Utd - Chelsea B21 -:-
02:45Portsmouth - Aston Villa B21 -:-

ENGLAND: Liga Premier B18

02:00Derby B18 - Nottingham B18 -:-

EROPAH: Euro B17 - Kelayakan - Peringkat Pertama

19:00Finland B17 - Greece B17 -:-
22:00Itali B17 - Kosovo B17 -:-

EROPAH: Piala Rantau UEFA - Kelayakan

15:00Lazio (Am) - Bavaria (Am) -:-

EROPAH: Liga Remaja UEFA - Peringkat Kumpulan

19:00RB Leipzig B19 - Celtic B19 -:-
20:00Real Madrid B19 - Shakhtar B19 -:-
20:30Salzburg B19 - D. Zagreb B19 -:-
22:00Benfica B19 - Paris SG B19 -:-
22:00Chelsea B19 - AC Milan B19 -:-
22:00Manchester City B19 - FC Copenhagen B19 -:-
22:00Sevilla B19 - Dortmund B19 -:-

EROPAH: Liga Remaja UEFA - PlayOff Pemenang

02:45Shamrock B19 - AZ Alkmaar B19 -:-
19:00Jelgava B19 - MTK Budapest B19 -:-
20:00Apolonia Fier B19 - FC Astana B19 -:-
20:00Pobeda B19 - Coleraine B19 -:-
20:00Slavia Prague B19 - Genk B19 -:-
22:00Omonia B19 - Crvena zvezda B19 -:-
22:00Pyunik Yerevan B19 - Llanes B19 -:-
22:00Slavia Sofia B19 - Panathinaikos B19 -:-
23:00Galatasaray B19 - Miercurea Ciuc B19 -:-
00:00Domzale B19 - Young Boys B19 -:-
00:00Trencin B19 - Zalgiris B19 -:-
00:00Zaglebie B19 - Rukh Lviv B19 -:-

EROPAH: Euro Wanita B19 - Kelayakan - Pusingan 1 - Liga A

18:00England B19 W - Slovenia B19 W -:-
21:00Itali B19 W - Serbia B19 W -:-
21:00Norway B19 W - Malta B19 W -:-
21:00Wales B19 W - Hungary B19 W -:-
23:00Sepanyol B19 W - Scotland B19 W -:-
23:00Slovakia B19 W - Denmark B19 W -:-
23:00Switzerland B19 W - Finland B19 W -:-
00:00Portugal B19 W - Belgium B19 W -:-

EROPAH: Euro Wanita B19 - Kelayakan - Pusingan 1 - Liga B

16:00Kazakhstan B19 W - Republik Czech B19 W -:-
18:00Romania B19 W - Armenia B19 W -:-
20:30Albania B19 W - Latvia B19 W -:-
20:30Bosnia dan Herzegovina B19 W - Moldova B19 W -:-

EROPAH: Euro Wanita B17 - Kelayakan - Pusingan 1 - Liga B

23:00Belarus B17 W - Armenia B17 W -:-
01:00Luxembourg B17 W - Georgia B17 W -:-
23:00Romania B17 W - Lithuania B17 W -:-

FINLAND: Veikkausliiga - Kumpulan Kejohanan

23:00KuPS - Haka -:-

GHANA: Liga Premier

23:00Bechem United - Asante Kotoko -:-

GREECE: Piala Greece

21:00Asteras Stavrou - Almopos -:-
21:00Diagoras - Apollon Pontou -:-
21:00Makedonikos - Karditsa -:-
21:00PAE Egaleo - Panserraikos -:-

HABSYAH: Liga Premier

18:00Bahir Dar Kenema - Wolkite Kenema -:-
21:00Arba Menche - Ethiopian Insurance -:-

HUNGARY: Liga Bank Merkantil

21:00Csakvari - Szentlorinc -:-
21:00Mosonmagyarovari TE - Budafoki -:-
21:00Nyiregyhaza - MTK Budapest -:-
21:00Soroksar - Ajka -:-
23:00Gyor - Gyirmot -:-
00:00BFC Siofok - Pecsi MFC -:-
00:00DVTK - Dorogi -:-
00:00Haladas - Kazincbarcikai -:-
00:00Kozarmisleny SE - Bekescsaba 1912 -:-
00:00Tiszakecske - Szeged -:-

ICELAND: Besta-deild karla - Kumpulan Kejohanan

00:45Vikingur Reykjavik - Valur -:-

ICELAND: Besta-deild karla - Kumpulan Penyingkiran

23:30Vestmannaeyjar - Hafnarfjordur -:-

IRELAND UTARA: Piala Liga Ireland

02:45Annagh - Larne -:-
02:45Ballyclare - Newry City -:-
02:45Ballymena - Coleraine -:-
02:45Cliftonville - C. Rangers -:-
02:45Dundela - Linfield -:-
02:45Dungannon - Portadown -:-
02:45Glenavon - Loughgall -:-
02:45Glentoran - Warrenpoint -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan A

21:00Bra - HSL Derthona -:-
21:00Castanese - Pinerolo -:-
21:00Fezzanese - PDHA -:-
21:00Gozzano - Fossano -:-
21:00Legnano - Chisola -:-
21:00Ligorna - Casale -:-
21:00Sanremese - Asti -:-
21:00Sestri Levante - Castellanzese -:-
21:00Stresa Vergante - Chieri -:-
21:00Vado - Borgosesia -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan D

21:00Aglianese Calcio - AC Carpi -:-
21:00Corticella - United Riccione -:-
21:00G.S. Bagnolese - Forli -:-
21:00Lentigione - Correggese -:-
21:00Prato - Pistoiese -:-
21:00Ravenna - Giana Erminio -:-
21:00Real Forte Querceta - Fanfulla -:-
21:00Sammaurese - Mezzolara -:-
21:00Sant'Angelo - Salsomaggiore -:-
21:00Scandicci - Crema -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan I

21:00Canicatti - Real Aversa -:-
21:00Castrovillari - AS Acireale -:-
21:00Catania - Vibonese -:-
21:00Cittanovese - Santa Maria Cilento -:-
21:00Lamezia Terme - Sancataldese -:-
21:00Locri 1909 - San Luca -:-
21:00Mariglianese - Licata -:-
21:00Paterno - US Ragusa -:-
21:00S. Agata - Trapani -:-

ITALI: Coppa Italia Serie C

23:30Crotone - Messina -:-
23:30Juve Stabia - Audace Cerignola -:-
23:30Taranto - Monopoli -:-
03:00Foggia - Picerno -:-
03:00Latina - Calcio Giugliano -:-
03:00Virtus Francavilla - Potenza -:-
20:00L.R. Vicenza - Virtus Verona -:-
20:30Alessandria - Novara -:-
20:30Ancona - Rimini -:-
20:30Gubbio - Recanatese -:-
20:30Mantova - Trento -:-
20:30Pergolettese - Sangiuliano City -:-
20:30Renate - Pro Sesto -:-
20:30Viterbese - San Donato -:-
21:00Cesena - Fermana -:-
21:00Fiorenzuola - Lucchese -:-
21:30Pordenone - AC Imolese -:-
00:00Entella - Carrarese -:-
00:00Lecco - Juventus B23 -:-
00:00Montevarchi - Monterosi -:-
00:00Pescara - Vis Pesaro -:-
00:00Piacenza - Pro Vercelli -:-
00:00Pro Patria - AlbinoLeffe -:-
00:00Siena - Pontedera -:-
00:00Triestina - Arzignano -:-

JEPUN: Liga J2

18:00Omiya Ardija - Montedio Yamagata -:-

JEPUN: Piala Maharaja

16:30Kofu - Kashima -:-
18:30Kyoto - Hiroshima -:-

JERMAN: Oberliga Baden-W├╝rttemberg

00:30Rielasingen-Arlen - FC 08 Villingen -:-

KAZAKHSTAN: Liga Premier

23:00Akzhayik Uralsk - Turan -:-

KENYA: Liga Premier

20:00Bandari - KCB -:-
20:00Fortune Sacco - Tusker -:-
20:00Kariobangi Sharks - Gor Mahia -:-
20:00Nairobi City - Bidco United -:-
20:00Nzoia Sugar - Ulinzi Stars -:-
20:00Rangers - Kakamega Homeboyz -:-
20:00Sofapaka - APS Bomet -:-

KEPULAUAN FAROE: Piala Kepulauan Faroe

22:00HB Torshavn - Vikingur -:-
22:00Klaksvik - 07 Vestur Sorvagur -:-

KOREA SELATAN: Liga K 2

18:00Daejeon - Jeonnam -:-
18:30Asan - Seoul E. -:-

KOREA SELATAN: Piala Korea

18:00Daegu - Seoul -:-
18:00Ulsan Hyundai - Jeonbuk -:-

KUWAIT: Divisi 1

23:00Al Sulaibikhat - Al Shabab -:-

LIBYA: Liga Premier

20:00Abu Salim - Al-Athad -:-
20:00Al Hilal - Darnes -:-
20:00Al Nasr - Al-Suqoor -:-
20:00Al Sadaqa - Al Ahly Benghazi -:-
20:00Al akhdar - Al Taawun -:-
20:00Asaria - Al Ahly Tripoli -:-
20:00Asswehly - Al-Khmes -:-
20:00Mahalla Tripoli - Al Madina -:-
20:00Olympic Azzaweya - Al-Ittihad -:-
20:00Shabaab Al Jabal - Al Tahaddi -:-

LITHUANIA: Piala Lithuania

22:30Hegelmann - FK Panevezys -:-

MAKEDONIA UTARA: Piala Macedonia

20:00Akademija Pandev - Ljuboten -:-
20:00Bregalnica Stip - Pelister -:-
20:00Shkendija - FK Skopje -:-
20:00Shkupi - Voska Sport -:-
20:00Struga - Rabotnicki -:-
20:00Tikves - Sileks -:-
20:00Vardar - Fortuna Skopje -:-

MALAWI: Liga Super

20:30Civo Utd - TN Stars -:-
20:30Red Lions - Moyale Barracks -:-
20:30Sable Farming - Big Bullets -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura

06:05Leones Negros - Celaya -:-
08:05Pumas Tabasco - Dorados de Sinaloa -:-
10:05Venados - Tlaxcala -:-

MYANMAR: Liga Nasional

17:00Hantharwady United - Ispe FC -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 1

00:00Grorud 2 - Lyn -:-
00:00Sandviken - Stabaek 2 -:-
00:30Oppsal - Skeid 2 -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 2

02:00Kongsvinger 2 - Brumunddal -:-

PERANCIS: Ligue 2

02:45Guingamp - Rodez -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

02:00Grau - Carlos Stein -:-
02:00U. San Martin - AD Cantolao -:-
04:15Dep. Municipal - Cajamarca -:-
06:30Cienciano - Sport Huancayo -:-
09:00Cesar Vallejo - Alianza Lima -:-

POLAND: Divisi 2

00:00Kotwica Kolobrzeg - Garbarnia -:-
19:00Lech Poznan 2 - Pogon Siedlce -:-

POLAND: Liga Remaja Sentral

17:00Arka Gdynia B19 - Lech Poznan B19 -:-
18:00Rakow Czestochowa B19 - Legia B19 -:-

QATAR: Divisi 2

01:00Al Muaidar - Al Bidda -:-

REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan B

22:00Velvary - Banik Most - Sous -:-

REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Super

15:30Changchun Yatai - Guangzhou FC -:-
19:30Meizhou Hakka - Shandong Taishan -:-
19:30Shanghai Port - Beijing Guoan -:-
19:30Wuhan FC - Chengdu Rongcheng -:-

ROMANIA: Piala Romania Wanita

20:00Univ. Craiova W - Oltenia Craiova W -:-

RUSIA: Piala Rusia - Laluan Kawasan

00:00Chernomorets Novorossijsk - Yenisey -:-
00:00D. Bryansk - Arsenal Tula -:-
00:00Dynamo Petersburg - Alania Vladikavkaz -:-
00:00Dynamo Vladivostok - SKA Khabarovsk -:-
00:00Kholding - Ufa -:-
00:00Kosmos - Rodina Moscow -:-
00:00Kursk - Dynamo Makhachkala -:-
00:00Nevinnomyssk - Neftekhimik -:-
00:00Peresvet Podolsk - Baltika -:-
00:00R. Volgograd - Shinnik Yaroslavl -:-
00:00Tekstilshtik - Kuban -:-
00:00Tjumen - Volgar-Astrakhan -:-
00:00Ulyanovsk - Rubin Kazan -:-
00:00Vladimir - Akron Togliatti -:-
00:00Zenit-Izhevsk - Kamaz -:-
00:00Zvezda St. Peterburg - Veles Moscow -:-

SAN MARINO: Coppa Titano

02:45Cosmos - Virtus -:-
02:45Domagnano - Libertas -:-
02:45Fiorentino - La Fiorita -:-

SCOTLAND: Liga Premier

02:45Ross County - Motherwell -:-

SCOTLAND: Championship

02:45Cove Rangers - Dundee FC -:-
02:45Queen's Park - Morton -:-

SCOTLAND: Liga Satu

02:45Montrose - Airdrieonians -:-

SCOTLAND: Liga Lowland

02:45Berwick - Stirling University -:-
02:45Civil Service Strollers - East Stirlingshire -:-
02:45Cowdenbeath - Spartans -:-
02:45Gala Fairydean - Dalbeattie Star -:-
02:45Rangers B - Broomhill -:-

SLOVAKIA: 3. Liga - Barat

21:00Galanta - Sered -:-

SLOVENIA: 2. SNL

21:30Dob - NK Krka -:-

SOMALIA: Kejuaraan Telecom Nation Link

20:30Jazeera - Heegan -:-

SWEDEN: Superettan

01:00Oster - Brommapojkarna -:-

TUNISIA: Ligue Professionnelle 1

22:00CS Sfaxien - Stade Tunisien -:-
22:00Hamam-Sousse - Etoile Sahel -:-
22:00Monastir - Club Africain -:-

TURKI: 2. Lig Kumpulan Putih

19:30Bayburt Cenclik - Soma Spor -:-
19:30Sivas Belediyespor - Corum -:-
20:00Ankaraspor - Bursaspor -:-
20:00Duzcespor - Isparta 32 Spor -:-
20:30Erokspor - Afjet Afyonspor -:-
20:30Inegolspor - Sanliurfaspor -:-
23:30Tarsus - Nazillispor -:-
00:0024Erzincanspor - Arnavutkoy Bl. -:-
00:00Amedspor - Batman Petrolspor -:-

TURKI: 2. Lig Kumpulan Merah

19:30Adiyaman FK - Etimesgut -:-
19:30Pazarspor - Kocaelispor -:-
19:30Trabzon FK - Kastamonuspor -:-
19:30Vanspor FK - Diyarbekirspor -:-
20:00Zonguldakspor - Karacabey Belediyespor -:-
20:30Kirklarelispor - Iskenderunspor -:-
20:30Usakspor - Serik Belediyespor -:-
00:00Balikesirspor - Kirsehir Belediyespor -:-
00:00Buca - Sariyer -:-
00:00Fethiyespor - Ankara Demirspor -:-

TURKMENISTAN: Liga Yokary

21:00Ahal - Kopetdag Asgabat -:-

UGANDA: Liga Premier

21:00Busoga - Blacks Power -:-

VENEZUELA: Divisi Primera - Copa Sudamericana - PlayOff

05:00La Guaira - Estudiantes Merida -:-
07:15Hermanos Colmenares - Caracas -:-

VIETNAM: Liga Nasional Wanita

16:30Thai Nguyen W - Ho Chi Minh W -:-
19:00Phong Phu Ha Nam W - Ha Noi 2 W -:-

ZAMBIA: Liga Super

21:00Red Arrows - Buildcon -:-

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.