MUAT SEMULA

Bola Sepak » 03.10.2022 » Semua Perlawanan

ENGLAND: Liga Premier

23:30Leeds - Aston Villa -:-

SEPANYOL: LaLiga

00:30Girona - Real Sociedad -:-
03:00Real Madrid - Osasuna -:-

ALBANIA: Liga Super

01:00Partizani - KF Tirana -:-

ALGERIA: Ligue 1

23:00Chelghoum - JS Kabylie -:-
23:00MC Alger - ASO Chlef -:-
23:00Paradou - Khenchela -:-
01:00ES Setif - Constantine -:-
03:00Oran - USM Alger -:-
03:00Saoura - CR Belouizdad -:-

ALGERIA: Liga B21

00:00Saoura B21 - CR Belouizdad B21 -:-

AMERIKA SYARIKAT: MLS

01:00New York City - Orlando City -:-
03:00Portland - Los Angeles FC -:-
05:00Kansas City - Seattle -:-
08:30Nashville SC - Houston -:-

AMERIKA SYARIKAT: Kejuaraan USL

08:00LA Galaxy 2 - Sacramento Republic -:-

AMERIKA SYARIKAT: MLS Next Pro - PlayOff

05:00Columbus 2 - Toronto II -:-
08:30St. Louis City 2 - Tacoma Defiance -:-

AMERIKA SYARIKAT: NISA

07:00Syracuse Pulse - Michigan Stars -:-

AMERIKA SYARIKAT: NWSL Wanita

06:00Chicago W - Angel City W -:-

ANDORRA: Primera Divisió

00:30FC Santa Coloma - Atletic Escaldes -:-

ARAB SAUDI: Liga Profesional Saudi

23:20Al Feiha - Al-Shabab -:-
23:20Al-Hilal - Al-Taawon -:-
02:00Al-Fateh - Abha -:-
02:00Al-Nasr - Al-Ittihad FC -:-

ARAB SAUDI: Divisi 1

23:05Hajer - Al-Hazem -:-
23:15Al-Qaisumah - Al Jabalain -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

02:30Patronato - Atl. Tucuman -:-
02:30Talleres Cordoba - Lanus -:-
05:00Boca Juniors - Velez Sarsfield -:-
07:30Argentinos Jrs - River Plate -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

02:30Flandria - Tristan Suarez -:-
02:30San Telmo - Atletico Atlanta -:-
02:30Temperley - Agropecuario -:-
03:00Almirante Brown - Def. de Belgrano -:-
03:00Club A. Guemes - Atl. Rafaela -:-
03:30Estudiantes Rio Cuarto - Club Atletico Mitre -:-
03:30Gimnasia Mendoza - CA Estudiantes -:-
05:00Chaco For Ever - San Martin S.J. -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

03:00Boca Unidos - Atletico Parana -:-
03:00Douglas Haig - Defensores Belgrano VR -:-
03:00Gimnasia E.R. - Union Sunchales -:-
03:00Sportivo Estudiantes - Sol de Mayo -:-
03:00Villa Mitre - Juventud Unida Universitario -:-
03:30Desamparados - Circulo Deportivo -:-
03:30Racing Cordoba - Def. Pronunciamiento -:-
06:00Antoniana - Sportivo Las Parejas -:-

ARGENTINA: Primera B - Clausura

01:05Dep. Merlo - Colegiales -:-
01:05Deportivo Armenio - Los Andes -:-
01:05San Miguel - Ituzaingo -:-
01:05Villa San Carlos - Justo Jose de Urquiza -:-
02:30Defensores Unidos - Argentino de Quilmes -:-

ARGENTINA: Liga Simpanan - Peringkat Kedua

21:00Arsenal Sarandi 2 - Newells Old Boys 2 -:-
21:00Racing Club 2 - Defensa y Justicia 2 -:-
21:00Union de Santa Fe 2 - Rosario Central 2 -:-

ARUBA: Division di Honor

06:00Santa Fe - Estrella -:-
08:00Britannia - River Plate -:-

ASIA: Kejuaraan AFC B17 - Kelayakan

18:00Bahrain B17 - Qatar B17 -:-
18:00Emiriah Arab Bersatu B17 - Palestine B17 -:-
18:00Filipina B17 - Jepun B17 -:-
18:00Guam B17 - Indonesia B17 -:-
18:00Kuwait B17 - Myanmar B17 -:-
18:00Lubnan B17 - Oman B17 -:-
18:00Maldives B17 - India B17 -:-
18:00Turkmenistan B17 - Syria B17 -:-

AUSTRIA: Bundesliga

23:00Austria Vienna - Sturm Graz -:-

BELANDA: Eredivisie

02:00FC Emmen - Heerenveen -:-

BELARUS: Liga Simpanan Vysshaya

19:00Arsenal Dzyarzhynsk 2 - Neman 2 -:-
20:00Minsk 2 - Energetik-BGU 2 -:-
20:00Slavia Mozyr 2 - Isloch Minsk 2 -:-

BELGIUM: Liga Jupiler

00:30Kortrijk - Antwerp -:-
03:00St. Truiden - Eupen -:-

BELGIUM: Liga Pro Pencabar

02:00St. Liege B23 - Anderlecht B23 -:-

BERMUDA: Liga Premier

02:00Boulevard Blazers - St. Georges Colts -:-
02:00Devonshire Cougars - Somerset -:-
02:00Hamilton Parish - X-Roads Warriors -:-

BOLIVIA: Divisi Profesional - Clausura

03:00Universitario de Vinto - Always Ready -:-
05:15The Strongest - Universitario -:-
07:30Oriente Petrolero - Blooming -:-

BULGARIA: Parva Liga

20:00Lok. Plovdiv - CSKA 1948 Sofia -:-
22:30CSKA Sofia - Pirin Blagoevgrad -:-

BULGARIA: Liga Ketiga - Barat Laut

21:00Boruna - Botev Vratsa II -:-

BURKINA FASO: Liga Premier

00:00ASFA Yennega - ASF Dioulasso -:-
00:00Bobo-Dioulasso - Etoile Filante -:-
00:00Salitas - AS Douanes -:-

CHILE: Divisi Primera

23:00Nublense - O'Higgins -:-
02:00Colo Colo - U. Catolica -:-
05:00Cobresal - U. Espanola -:-

CHILE: Primera B

07:30Melipilla - Ferroviario -:-
07:30San Felipe - Magallanes -:-

CHILE: Divisi Segunda

02:00General Velasquez - Iberia -:-
02:30D. Concepcion - Rodelindo -:-

COLOMBIA: Primera A - Clausura

03:00Pereira - Dep. Pasto -:-
05:05Junior - Dep. Cali -:-
07:10America De Cali - Atl. Nacional -:-
09:15Santa Fe - Envigado -:-

COSTA RICA: Divisi Primera - Apertura

05:00Alajuelense - Grecia -:-
05:00Guadalupe - Saprissa -:-
05:00Guanacasteca - Cartagines -:-
05:00Herediano - San Carlos -:-
05:00Puntarenas FC - AD Santos -:-
05:00Zeledon - Sporting San Jose -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

04:00AD M. T. - Cariari Pococi -:-
04:00ADR Jicaral - Quepos Cambute -:-
04:00CS Uruguay - Santa Ana -:-
04:00Carmelita - AD Sarchi -:-
04:00Consultants Desamparados - Ad Aserri -:-
04:00Liberia - Cofutpa -:-
04:00Limon Black Star - San Jose FC -:-
04:00Municipal Garabito - Puerto Golfito FC -:-

CROATIA: HNL

23:30Sibenik - Gorica -:-

CYPRUS: Divisi Pertama

00:00APOEL - AEL Limassol -:-
00:00Chloraka - Aris -:-
00:00Karmiotissa - Ol. Nicosia -:-
00:00Paralimni - Nea Salamis -:-

DENMARK: Liga Super

00:00FC Copenhagen - Aarhus -:-

ECUADOR: Liga Pro - Peringkat Kedua

02:00Orense - Delfin -:-
04:30Cumbaya - Aucas -:-
07:00Barcelona SC - Guayaquil City -:-

ECUADOR: Serie B

23:30Imbabura - Olmedo -:-
01:00Libertad - America de Quito -:-
04:00Chacaritas - Santo Domingo -:-

EL SALVADOR: Divisi Primera - Apertura

05:00Luis Angel Firpo - Platense Municipal -:-
05:15Alianza FC - FAS -:-

EMIRIAH ARAB BERSATU: Liga UAE

00:00Al Ain - Ittihad Kalba -:-

ENGLAND: Liga Pembangunan Profesional

20:00Cardiff B21 - Reading B21 -:-
20:00Wigan B21 - Burnley B21 -:-
21:00Charlton B21 - QPR B21 -:-
21:00Millwall B21 - Bristol City B21 -:-
22:00Swansea B21 - Colchester B21 -:-

ESTONIA: Esiliiga

00:00Parnu - Levadia B21 -:-
00:00Viimsi JK - Nomme Utd -:-

FINLAND: Veikkausliiga - Kumpulan Kejohanan

23:30HJK - Inter Turku -:-

GHANA: Liga Premier

23:00Bechem United - Kotoku Royals -:-
23:00Dreams - Accra Lions -:-
23:00King Faisal - Asante Kotoko -:-
23:00Legon Cities - Berekum Chelsea -:-
23:00Medeama - Aduana S -:-
23:00Nsoatreman - Karela -:-
23:00Samartex - Great Olympics -:-
23:00Tamale City - Real Tamale -:-

GIBRALTAR: Liga Nasional

00:00College 1975 FC - Europa Point -:-
00:30Lions Gibraltar - St Josephs -:-

GREECE: Liga Super

00:30Volos - Aris -:-
02:30PAOK - Panathinaikos -:-
23:00Giannina - Panaitolikos -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

01:00Guastatoya - Comunicaciones -:-
03:00Santa Lucia - Iztapa -:-
07:00Xinabajul - Coban Imperial -:-

HABSYAH: Liga Premier

18:00Fasil Kenema - Adama City -:-
21:00Defence Force - Hadiya Hossana -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

04:00Real Sociedad - UPNFM -:-
06:00Motagua - Real Espana -:-
06:00Olancho - Vida -:-

HUNGARY: Liga OTP Bank

00:45Puskas Academy - MOL Fehervar -:-

HUNGARY: Liga Bank Merkantil

23:00Ajka - BFC Siofok -:-
23:00Kazincbarcikai - Gyor -:-
23:00MTK Budapest - Csakvari -:-
23:00Pecsi MFC - Haladas -:-
23:00Szeged - Budafoki -:-
23:00Tiszakecske - Soroksar -:-

ICELAND: Besta-deild karla - Kumpulan Kejohanan

23:00KA Akureyri - KR Reykjavik -:-

ICELAND: Besta-deild karla - Kumpulan Penyingkiran

23:00Keflavik - Akranes -:-
01:15Fram - Leiknir Reykjavik -:-

INDONESIA: Liga 1

17:00PS Barito Putera - PSM Makassar -:-

IRAN: Liga Pro Teluk Parsi

23:00Persepolis - Tractor -:-
23:30Sanat Naft - Mes Rafsanjan -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

00:00Sakhnin - Nes Tziona -:-
01:15Hapoel Tel Aviv - Hapoel Jerusalem -:-

ISRAEL: Liga Leumit

00:00Hap. Ramat Gan - Nof Hagalil -:-
00:00Hapoel Petah Tikva - Ironi Tiberias -:-
00:00Maccabi Jaffa - Hapoel Kfar-Saba -:-

ITALI: Serie A

00:00Atalanta - Fiorentina -:-
02:45Juventus - Bologna -:-

ITALI: Serie C - Kumpulan A

23:30Arzignano - Trento -:-
23:30Juventus B23 - Pergolettese -:-
23:30Mantova - Pro Sesto -:-
23:30Sangiuliano City - Piacenza -:-

ITALI: Primavera 1

18:30Udinese B19 - Lecce B19 -:-
22:30Empoli B19 - AS Roma B19 -:-

IVORY COAST: Ligue 1

23:30Academie de FAD - SO Armee -:-
02:00ASEC Mimosas - San Pedro -:-
23:30Bouake - Sporting Gagnoa -:-

JERMAN: Bundesliga

23:30Schalke - Augsburg -:-

JERMAN: Regionalliga Bayern

20:00Aubstadt - Bayern II -:-
20:00Eichstatt - Buchbach -:-
20:00Hankofen-Hailing - Heimstetten -:-
20:00Nurnberg II - Augsburg II -:-
20:00Pipinsried - Illertissen -:-
20:00Rain/Lech - Furth II -:-
20:00Spvgg Ansbach 09 - 1. FC Schweinfurt -:-
20:00Turkgucu Munchen - Unterhaching -:-
20:00Vilzing - Aschaffenburg -:-
20:00Wurzburger Kickers - Burghausen -:-

JERMAN: Oberliga Schleswig-Holstein

20:00Husumer - Dornbreite Lubeck -:-

JERMAN: Oberliga Hessen

21:00Alzenau - Erlensee -:-
21:00Baunatal - RW Walldorf -:-
21:00Eddersheim - Unter-Flockenbach -:-
21:00Giessen - Hadamar -:-
21:00Hanau - Steinbach Haiger II -:-
21:00SV Steinbach - Friedberg -:-
21:00TUS Dietkirchen - Fernwald -:-
21:00Viktoria Griesheim - Neuhof -:-
21:00Weidenhausen - Waldgirmes -:-

JERMAN: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

21:30Dudenhofen - Mechtersheim -:-

JERMAN: Oberliga Bayern Süd

22:00Schalding - Turkspor Augsburg -:-

KANADA: Liga Premier Kanada

03:30Cavalry - Valour -:-

KANADA: U Sports

01:00Montreal - Laval -:-
01:00Sherbrooke - UQTR -:-
01:00Trent - Laurentian -:-
01:00UOIT - Nipissing -:-
01:00UQAM - Concordia -:-
01:45Memorial - StFX -:-
02:00MacEwan - Lethbridge -:-
02:15Dalhousie - Acadia -:-
02:15Moncton - Saint Marys -:-
02:15UPEI - UNB -:-
03:00Toronto - RMC -:-
03:00Toronto Metropolitan - Queens -:-
03:15York - Algoma -:-
04:15Alberta - Saskatchewan -:-
04:15Laurier - Windsor -:-
04:15Waterloo - Guelph -:-

KEPULAUAN FAROE: Liga Premier

00:00HB Torshavn - Toftir -:-

KOREA SELATAN: Liga K 1 - Kumpulan Penyingkiran

13:00Seongnam - Suwon -:-

KOREA SELATAN: Liga WK Wanita

14:00Changnyeong W - Suwon FC W -:-
14:00Gyeongju WFC W - Sejong Sportstoto W -:-
14:00Incheon Hyundai Steel W - Boeun Sangmu W -:-
14:00Seoul WFC W - Hwacheon K. W -:-

KUWAIT: Liga Premier

00:20Al Salmiya - Kazma SC -:-

KYRGYZSTAN: Liga Premier

19:00Kaganat - Dordoi Bishkek -:-
19:00Talant - Neftchi Kochkor-Ata -:-

LATVIA: Optibet Virsliga

23:00BFC Daugavpils - Valmiera -:-

LIBERIA: Divisi Pertama LFA

23:30Invincible Eleven - Heaven Eleven -:-
23:30Liberia R. - Jubilee -:-
01:00Mighty Barrolle - Cece United -:-

LITHUANIA: I Lyga

00:30BE1 NFA - Riteriai 2 -:-
00:00Siauliai 2 - FK Panevezys 2 -:-

LUXEMBOURG: Piala Luxembourg

23:00Walferdange - FC Mamer -:-

MAGHRIBI: Botola Pro

23:00FUS Rabat - Maghreb Fez -:-
01:15Moghreb Tetouan - Union Touarga -:-
03:30Hassania Agadir - Mouloudia Oujda -:-
03:30Wydad - Berkane -:-

MAGHRIBI: Botola 2

00:00Rapide Oued Zem - Chabab Atlas Khenifra -:-
00:00Widad Temara - Stade Marocain -:-
00:00Wydad Fes - Sale -:-

MALTA: Liga Premier

23:15Balzan - Hibernians -:-

MALTA: Liga Cabaran

23:30Naxxar Lions - Qrendi -:-
23:30San Gwann - Vittoriosa -:-

MEXICO: Liga MX - Apertura

01:00Toluca - Queretaro -:-
07:05Santos Laguna - Mazatlan FC -:-
09:00Club Leon - Club Tijuana -:-

MEXICO: Liga Premier Serie A - Apertura

01:00Leviatan - Montaneses -:-
01:00Pachuca 2 - Inter Playa Del Carmen -:-
05:00Dongu - Deportiva Venados -:-
05:00Inter de Queretaro - Tulancingo -:-
05:00Tampico Madero - Saltillo -:-
06:00Gavilanes de Matamoros - Colima FC -:-
08:00Reboceros de La Piedad - Lobos ULMX -:-

MEXICO: Liga Premier Serie B - Apertura

01:00Zitacuaro - Alebrijes de Oaxaca 2 -:-

MEXICO: Liga MX U20 - Apertura

00:00Santos Laguna B20 - Mazatlan B20 -:-

MEXICO: Liga MX Wanita - Apertura

01:00Puebla W - Santos Laguna W -:-
05:00Necaxa W - Atlas W -:-
08:00Pachuca W - Juarez W -:-
09:00Mazatlan FC W - San Luis W -:-
10:00Guadalajara Chivas W - Club America W -:-

MOLDOVA: Super Liga

23:00Sheriff Tiraspol - Sf.Gheorghe -:-

MYANMAR: Liga Nasional

17:00Ayeyawady - Sagaing -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

08:00Diriangen - Ocotal -:-
09:00Esteli - Sport Sebaco -:-

NORWAY: Eliteserien

23:00Aalesund - Viking -:-
23:00Ham-Kam - Jerv -:-
23:00Haugesund - Odd -:-
23:00Sandefjord - Sarpsborg 08 -:-
01:00Kristiansund - Rosenborg -:-

NORWAY: OBOS-ligaen

00:00Grorud - Raufoss -:-
00:00Kongsvinger - Sogndal -:-
00:00Ranheim - Sandnes Ulf -:-
00:00Stabaek - Asane -:-
00:00Start - KFUM Oslo -:-

NORWAY: Divisi 2 - Kumpulan 1

23:00Flekkeroy - Odds 2 -:-

NORWAY: Divisi 2 - Kumpulan 2

00:00Ull/Kisa - Hodd -:-
22:00Tromsdalen - Valerenga 2 -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 5

23:00Strindheim - Rana FK -:-
23:30Junkeren - Byasen -:-
22:00Bodo/Glimt 2 - Rosenborg 2 -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 6

20:00Stromsgodset 2 - Bossekop -:-

NORWAY: Divisi 1 Wanita - Peringkat Kedua

23:00Klepp W - Honefoss W -:-

OMAN: Liga Professional

23:30Al Nahda - Al Suwaiq -:-
21:10Al-Bashaeer - Sohar -:-
21:10Al-Msnaa - Dhofar -:-
22:45Al-Ittihad - Al Nasr -:-
00:00Bahla - Seeb -:-

PARAGUAY: Divisi Primera - Clausura

04:00Guairena FC - Olimpia Asuncion -:-
04:00Tacuary - Ameliano -:-
06:30Libertad Asuncion - General Caballero JLM -:-

PERANCIS: Ligue 1

23:05Monaco - Nantes -:-
02:45Lens - Lyon -:-

PERANCIS: Nasional

00:30Concarneau - Chateauroux -:-

POLAND: Ekstraklasa

23:30Widzew Lodz - Rakow -:-

POLAND: Divisi 1

00:00Termalica B-B. - Podbeskidzie -:-
00:00Chrobry Glogow - Odra Opole -:-

POLAND: Divisi 2

00:00Polonia Warszawa - GKS Jastrzebie -:-
01:00KKS Kalisz - Hutnik Krakow -:-

PORTUGAL: Liga Portugal

01:00Ferreira - Arouca -:-
03:30FC Famalicao - Boavista -:-

PORTUGAL: Taça de Portugal

23:00SC Angrense - Nacional -:-
00:00Caldas - Covilha -:-
03:00Academica - Tondela -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao B23

22:00Leixoes B23 - FC Famalicao B23 -:-
00:00Mafra B23 - Estoril B23 -:-

QATAR: Piala QSL

00:15Al Arabi - Almarkhiya -:-
00:15Al Rayyan - Shamal -:-
00:15Al-Gharafa - Al-Duhail -:-

REPUBLIK CZECH: 1. Liga

01:00Slavia Prague - Liberec -:-

REPUBLIK DOMINIKA: LDF - PlayOff

06:00Moca - Cibao -:-

ROMANIA: Liga 1

23:30Farul Constanta - UTA Arad -:-
02:30FCSB - FC Arges -:-
23:00FC Botosani - Universitatea Cluj -:-

ROMANIA: Liga 2

21:00Unirea Constanta - FC Buzau -:-

RUSIA: Liga Premier

00:00Akhmat Grozny - Dynamo Moscow -:-
00:00Nizhny Novgorod - Spartak Moscow -:-
00:00FK Krylya Sovetov Samara - Krasnodar -:-

RUSIA: FNL 2 - Kumpulan 2

01:00Dynamo Petersburg - Zenit 2 -:-

RUSIA: FNL 2 - Kumpulan 3

23:00Znamya Noginsk - Khimki 2 -:-

SCOTLAND: Piala SWPL Wanita

23:00Kilmarnock W - Gartcairn W -:-
23:00Motherwell W - Dundee Utd W -:-
23:30Glasgow City W - Aberdeen W -:-

SEPANYOL: LaLiga2

00:30Granada CF - Huesca -:-
00:30R. Oviedo - Cartagena -:-
03:00UD Ibiza - Lugo -:-

SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 1

00:00CF Talavera - Leonesa -:-
01:00Dep. La Coruna - San Fernando -:-

SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 2

00:00Castellon - Osasuna B -:-
00:00R. Sociedad B - Barcelona B -:-

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 1

23:00Bergantinos - Valladolid Promesas -:-
23:00Coruxo FC - Laredo -:-
23:00Guijuelo - Marino de Luanco -:-
23:00Langreo - Burgos Promesas -:-
23:00Torrelavega - Palencia CA -:-
23:30Zamora - Compostela -:-

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 2

23:00Izarra - Alfaro -:-
23:00Tarazona - Utebo FC -:-
00:00Sestao - Arenas Club de Getxo -:-
00:00Tudelano - Logrones B -:-

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 3

23:00Teruel - Hercules -:-

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 4

00:00Velez - San Roque -:-
00:00Xerez D.F.C. - Betis B -:-
00:30Recreativo Huelva - Cadiz B -:-

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 5

23:00Navalcarnero - Guadalajara -:-
23:30CD Coria - Gimnastica Segoviana -:-
00:00Villanovense - Cacereno -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 1

23:00Arosa SC - Alondras -:-
23:00Arzua - Paiosaco -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 2

00:00Caudal Deportivo - Llanera -:-
00:00Condal - Tuilla -:-
00:00Covadonga - Valdesoto -:-
00:00Gijon B - Llanes -:-
00:00L'Entregu - Aviles Stadium -:-
00:00Lealtad - Luarca -:-
00:00Praviano - CD Colunga -:-
00:00Real Titanico - Union Club Ceares -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 3

23:00Gama - Naval Reinosa -:-
23:00Textil Escudo - Tropezon -:-
23:00UD Samano - UC Cartes -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 4

23:00Padura - SD Leioa -:-
00:00Barakaldo - Basconia -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 5

23:00Badalona - UE Sants -:-
00:00L Hospitalet - Peralada -:-
00:00Vilassar de Mar - Pobla Mafumet -:-
00:05Sant Andreu - Rapitenca -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 6

23:00Hercules B - Rayo Ibense -:-
23:00Silla CF - Acero -:-
23:30Orihuela - Roda -:-
00:00Torrent - Jove -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 7

00:00RSD Alcala - RSC International -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 8

23:00Arandina - Almazan -:-
23:00Becerril - Bembibre -:-
23:00Salamanca - Leonesa B -:-
23:00Unami CP - Real Avila -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 9

23:00Marbella - Palo -:-
00:00Jaen - Maracena -:-
00:30Motril - Torre del Mar -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 10

00:00Puente Genil - Coria C.F. -:-
00:30Antoniano - Rota -:-
01:00Atletico Espeleno - Sevilla C -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 11

23:00Soller - Platges de Calvia -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 13

23:00Caravaca - Ciudad Cieza -:-
23:30E.G. El Palmar - La Union -:-
00:00Alcantarilla - Muleno -:-
00:30Pulpileno - Aguilas FC -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 14

23:30Jerez CF - Montehermoso -:-
00:00Arroyo - Llerenense -:-
00:00Don Alvaro - UP Plasencia -:-
00:00Miajadas - Olivenza -:-
01:00Moralo - La Estrella -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 15

00:00Beti Onak - Cortes -:-
00:00Burlades - Pamplona -:-
00:00CD Ardoi - Valle Egues -:-
00:00Ezcabarte - Subiza -:-
00:00Huarte - Lagunak -:-
00:00Oberena - CD Cantolagua -:-
00:00Pena - Azkoyen -:-
00:00Txantrea - Alesves -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 16

23:00Anguiano - Naxara -:-
23:00CDFC Calzada - Vianes -:-
23:00Haro Deportivo - Yague -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 17

23:00Barbastro - Cuarte -:-
23:00Binefar - Utrillas -:-
23:00CF Illueca - Calamocha -:-
23:00Ejea - Almudevar -:-
23:30Carinena - Atletico Monzon -:-
23:30Caspe - Tamarite -:-
00:30Robres - La Almunia -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 18

23:30La Solana - Azuqueca -:-
23:30Marchamalo - Villarrubia -:-
23:30Torrijos - Villarrobledo -:-
00:00Conquense - Villacanas -:-
00:00Puertollano C.F. - Tomelloso -:-
00:00Toledo - CF Talavera B -:-

SEPANYOL: Liga F Wanita

00:00Athletic Bilbao W - Real Madrid W -:-

SEPANYOL: Primera Federacion Wanita

23:00DUX Logrono W - Eibar W -:-

SERBIA: Liga Super

23:00Mladost GAT - Crvena zvezda -:-
01:00Partizan - Vojvodina -:-
22:00FK Cukaricki - Radnicki Nis -:-

SERBIA: Prva Liga

23:00Rad Beograd - IMT Novi Beograd -:-
00:00Metalac - Trayal Krusevac -:-
20:00Radnicki Beograd - Graficar Beograd -:-
21:00Sremska Mitrovica - Novi Sad -:-
21:00Vrsac - Sloboda -:-
00:00Macva - Zlatibor Cajetina -:-

SLOVAKIA: Fortuna liga

23:30Slovan Bratislava - Podbrezova -:-
00:00Z. Moravce-Vrable - Trnava -:-

SLOVENIA: Prva liga

23:30Celje - Radomlje -:-

SOMALIA: Kejuaraan Telecom Nation Link

20:30Mogadishu City - Horseed -:-

SWEDEN: Allsvenskan

23:30Kalmar - Helsingborg -:-
23:30Sirius - AIK -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Södra Svealand

23:00Varmbols - Trosa-Vagnharads -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

00:00Simba - Dodoma Jiji -:-
21:00Coastal Union - Kagera Sugar -:-
23:15Ruvu Shooting - Young Africans -:-

TURKI: Liga Super

01:00Besiktas - Fenerbahce -:-

TURKI: 1. Lig

00:00Altinordu - Keciorengucu -:-

TURKI: 3. Lig Kumpulan 2

00:00Orduspor 1967 - Dar. Genclerbirligi -:-

URUGUAY: Divisi Primera - Clausura

03:00Boston River - Rentistas -:-
06:30Wanderers - Penarol -:-

URUGUAY: Divisi Segunda - Promosi - PlayOff

00:30Rampla Juniors - Uruguay Montevideo -:-

UZBEKISTAN: Liga Super

21:30Kokand 1912 - Termez Surkhon -:-
21:30Lok. Tashkent - Neftchi Fargona -:-

VENEZUELA: Divisi Primera - Copa Sudamericana - PlayOff

05:00Portuguesa - Puerto Cabello -:-
07:15Lara - Dep. Tachira -:-

VENEZUELA: Divisi Segunda - PlayOff

04:00Academia Anzoategui - Petare -:-
04:00Angostura - Atletico La Cruz -:-

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.