Bola Sepak » 17.06.2024 » Semua Perlawanan
Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
EROPAH: Euro
00:00Slovenia - Denmark -:-03:00Serbia - England -:-
21:00Romania - Ukraine -:-
00:00Belgium - Slovakia -:-
AMERIKA SYARIKAT: Kejuaraan USL
06:00North Carolina - Monterey Bay -:-AMERIKA SYARIKAT: MLS Next Pro
07:00Huntsville - Chicago Fire II -:-07:00St. Louis City 2 - Houston Dynamo 2 -:-
10:00Colorado Rapids 2 - Ventura County -:-
AMERIKA SYARIKAT: Liga Dua USL
01:00Thunder Bay Chill - St. Croix -:-04:00Glens SC - San Francisco City -:-
05:00West Seattle Junction - Tacoma Stars -:-
06:00Tampa Bay B23 - Swan City -:-
06:00Union FC Macomb - Kalamazoo FC -:-
07:00Portland B23 - Ballard -:-
07:00Tobacco Road - Charlotte Eagles -:-
07:30Sarasota Paradise - Miami -:-
AMERIKA SYARIKAT: NWSL Wanita
04:00Seattle Reign W - Portland Thorns W -:-10:00Bay FC W - Utah Royals W -:-
ARGENTINA: Torneo Federal
02:00Circulo Deportivo - Cipolletti -:-02:00Def. Pronunciamiento - Sportivo Las Parejas -:-
02:00Germinal - Sol de Mayo -:-
02:30Deportivo Rincon - Sansinena 1:0
02:30Independiente Chivilcoy - Douglas Haig -:-
02:45Argentino MM - Sportivo Estudiantes -:-
03:00Juventud U.U. - Ciudad Bolivar -:-
03:30Gimnasia E.R. - Sportivo Belgrano -:-
03:30Sol de America - Boca Unidos -:-
07:00Santamarina - Olimpo Bahia Blanca -:-
ARGENTINA: Primera B - Apertura
02:00Argentino de Merlo - UAI Urquiza -:-ARGENTINA: Primera C - Apertura
02:00Deportivo Muniz - Leandro N. Alem -:-02:00Puerto Nuevo - Juventud Unida S. M. -:-
02:05Berazategui - Argentino de Rosario -:-
ARGENTINA: Piala Super Antarabangsa
00:00River Plate - Talleres Cordoba -:-ARGENTINA: Primera A Wanita - Apertura
02:00Newells Old Boys W - Gimnasia L.P. W -:-AUSTRALIA: Liga Premier Victoria
18:30Bulleen - George Cross -:-18:30Kingston City - Preston Lions -:-
AUSTRALIA DAN OCEANIA: Kejuaraan OFC B16 Wanita - Kelayakan
08:00Papua New Guinea B16 W - Samoa B16 W -:-BELARUS: Liga Vysshaya
23:00Shakhtyor Soligorsk - Naftan -:-01:00Slavia Mozyr - FC Minsk -:-
BELARUS: Liga Pershaya
00:00Volna Pinsk - Baranovici -:-BRAZIL: Serie A
03:00Athletico-PR - Flamengo RJ -:-03:00Corinthians - Sao Paulo -:-
03:00Vitoria - Internacional -:-
05:30Criciuma - Bahia -:-
05:30Cuiaba - Fortaleza -:-
05:30Gremio - Botafogo RJ -:-
05:30Vasco - Cruzeiro -:-
BRAZIL: Serie B
03:00Brusque - Ceara -:-05:30Goias - Coritiba -:-
05:30Sport Recife - Mirassol -:-
BRAZIL: Serie C - Peringkat Pertama
03:30EC Sao Jose - Londrina -:-03:30Figueirense - Confianca -:-
03:30Remo - Ypiranga FC -:-
06:00SER Caxias - Ferroviaria -:-
BRAZIL: Serie D
02:00Maracana - Santa Cruz de Natal -:-02:00Nova Iguacu - Ipatinga -:-
02:00Santo Andre - Costa Rica -:-
02:30Brasiliense - Capital FC -:-
03:00Anapolis - Real Brasilia -:-
03:00Atletico-CE - Sousa -:-
03:00Cameta - River-PI -:-
03:00GE Brasil - Hercilio Luz -:-
03:00Itabaiana - Jacuipense -:-
03:00Juazeirense - Petrolina -:-
03:00Moto Clube - Fluminense-PI -:-
03:00Novo Hamburgo - Cascavel -:-
03:00Potiguar de Mossoró - Iguatu -:-
03:00Serra - Itabuna -:-
03:30Manaus - Sao Raimundo RR -:-
04:00Clube Recreativo e Atletico Catalano - Uniao Rondonopolis -:-
04:00Concordia - Cianorte -:-
05:00America RN - Treze PB -:-
05:30Maringa FC - Sao Jose EC -:-
06:00SC Humaita - Manauara -:-
BRAZIL: Baiano 2
02:00Grapiuna - Galicia -:-02:00Jacobinense - Leonico -:-
02:00Vitoria da Conquista - Fluminense de Feira -:-
BRAZIL: Carioca C
01:45Caac Brazil - EC Resende -:-01:45Campos AA - Paraty -:-
01:45EC Vera Cruz - Santa Cruz RJ -:-
BRAZIL: Catarinense 2
02:00Gremio Juventus - Carlos Renaux -:-02:00Guarani de Palhoca - Tubarao -:-
02:00Metropolitano - Camboriu -:-
02:00Santa Catarina - Atletico Catarinense -:-
BRAZIL: Cearense 3
02:30Crato - Terra e Mar -:-02:30Esporte Limoeiro - Tiangua EC -:-
BRAZIL: Gaucho 2
02:00Esportivo - GE Gloria -:-02:00GE Bage - Lajeadense -:-
02:00Inter Santa Maria - Monsoon -:-
03:00Aimore - Futvida -:-
03:00Uniao RS - Passo Fundo -:-
BRAZIL: Goiano 2
02:30ASEEV - Gremio Anapolis -:-BRAZIL: Matogrossense 2 - PlayOff
04:00Sport Sinop - Pocone -:-BRAZIL: Mineiro 2
02:30URT - Caldense -:-BRAZIL: Paraense B2
02:30Tesla - Pedreira -:-02:30Tiradentes PA - Gaviao -:-
BRAZIL: Paranaense 2
02:30AA Iguacu - Nacional PR -:-02:30Paranavai-PR - Gremio Maringa -:-
BRAZIL: Copa Paulista
02:00Monte Azul - Francana -:-BRAZIL: Alagoano B20
02:00Desportiva Alianca B20 - Ubertec B20 -:-02:00Guarani de Paripueira B20 - Satuba B20 -:-
02:00Liga do Sertao B20 - Cruzeiro Arapiraca B20 -:-
02:00Murici B20 - Lajense B20 -:-
02:00Olhodaguense B20 - Talisma B20 -:-
BRAZIL: Matogrossense B20
03:00Santa Cruz MT B20 - Nova Mutum B20 -:-05:00Juara B20 - Sinop B20 -:-
BRAZIL: Mineiro B20
02:00Ipatinga B20 - Coimbra B20 -:-BRAZIL: Paraibano B20
02:00Internacional PB B20 - Confianca PB B20 -:-02:00Sport PB B20 - Spartax B20 -:-
03:00EC de Patos B20 - Nacional de Patos B20 -:-
03:00Sabugy B20 - Sousa B20 -:-
03:00Sao Paulo Crystal B20 - Treze PB B20 -:-
BRAZIL: Paranaense B20 - Peringkat Kedua
02:30Parana B20 - Hope Internacional B20 -:-BRAZIL: Pernambucano B20 - Peringkat Kedua
02:00Santa Cruz B20 - Petrolina B20 -:-BRAZIL: Sul-Matogrossense B20
01:00TertundaComercial MS B20 - Corumbaense B20 -:-03:00TertundaUniao ABC B20 - Sao Gabriel MS B20 -:-
BRAZIL: Brasileiro Wanita
02:00Atletico-MG W - Avai Kindermann W -:-02:00Gremio W - Cruzeiro W -:-
22:00Cruzeiro W - Corinthians W -:-
BRAZIL: Brasileiro A3 Wanita
02:30Coritiba W - Brasil de Farroupilha W -:-BRAZIL: Capixaba Wanita
02:00Guarapariense W - Prosperidade W -:-02:00Harpia W - Estadual W -:-
02:00Rio Branco-VN W - Atletico Capixaba W -:-
CHILE: Piala Chile
00:30Trasandino - La Serena -:-02:00Alas Portuarias - D. Puerto Montt -:-
03:00Deportes Rengo - CD Santa Cruz -:-
03:00General Velasquez - Curico Unido -:-
03:00Lautaro - O'Higgins -:-
03:00SAU Temuco - Nublense -:-
03:00Santiago City - Palestino -:-
CHILE: Divisi Primera Wanita
23:00U. Espanola W - U. De Concepcion W -:-00:00Deportes Iquique W - Colo Colo W -:-
COLOMBIA: Primera B - Apertura - PlayOff
04:30Orsomarso - Llaneros -:-COLOMBIA: Liga Wanita - Kumpulan Promosi
07:00Millonarios W - America de Cali W -:-CROATIA: Druga NL - Kumpulan Penyingkiran
00:00HNK Zadar - Segesta -:-00:00Uljanik Pula - Slavonija Pozega -:-
DUNIA: Persahabatan Antarabangsa
04:30Ecuador - Honduras -:-06:30Panama - Paraguay -:-
DUNIA: Persahabatan Kelab
23:30Shkendija (Mkd) - Tikves (Mkd) -:-DUNIA: Kejohanan Maurice Revello - PlayOff
00:15Ukraine B23 - Ivory Coast B20 -:-FINLAND: Kakkonen Kumpulan B
23:30TPV - HJS -:-FINLAND: Piala Suomen
23:00PPJ - Ekenas -:-23:00TuPS - HJK -:-
23:30GrIFK - MuSa -:-
00:00Mariehamn - KuPS -:-
GHANA: Liga Premier
23:00Asante Kotoko - Bofoakwa Tano -:-23:00Bechem United - Hearts of Oak -:-
23:00Berekum Chelsea - Heart of Lions -:-
23:00Dreams - Aduana S -:-
23:00Great Olympics - Real Tamale -:-
23:00Legon Cities - Bibiani Gold Stars -:-
23:00Medeama - Karela -:-
23:00Nsoatreman - Nations FC -:-
23:00Samartex - Accra Lions -:-
GRENADA: Divisi Premier
04:00Camerhogne - Fontenoy -:-04:00TertundaFontenoy - Queens Park Rangers -:-
04:00Hard Rock - Paradise -:-
04:00TertundaSAB Spartans - Camerhogne -:-
04:00TertundaShamrock - Hurricanes -:-
06:00Hurricanes - Queens Park Rangers -:-
GUINEA: Ligue 1
00:00Kaloum Star - Horoya -:-00:00Flamme Olympique - Sequence -:-
HABSYAH: Liga Premier
23:00Shashemene Kenema - Ethiopian Insurance -:-ICELAND: Besta deild Wanita
00:00Fylkir W - Valur W -:-00:00Tindastoll W - Vikingur Reykjavik W -:-
ITALI: Serie D - Peringkat pemenang - PlayOff
00:00Trapani - Campobasso -:-KANADA: Liga Premier Kanada
05:00Vancouver FC - Cavalry -:-KANADA: CSL
06:00Unity - Future Stars -:-KAZAKHSTAN: Liga Premier
23:00FC Astana - Ordabasy -:-23:00Yelimay Semey - Aktobe -:-
LATVIA: Virsliga
23:00Auda - Metta -:-01:00RFS - Riga FC -:-
LATVIA: 1. Liga
00:00Afa Olaine - Ogre United -:-LITHUANIA: A Lyga
23:25Zalgiris - FK Panevezys -:-LITHUANIA: I Lyga
23:00BFA Vilnius - Siauliai 2 -:-00:00Ekranas - Kauno Zalgiris 2 -:-
MALAWI: Liga Super
20:30TertundaBaka City - Civo Utd -:-MESIR: Liga Premier
00:00Arab Contractors - El Gaish -:-21:00El Gounah - National Bank Egypt -:-
00:00Zamalek - Al Masry -:-
MOZAMBIQUE: Mocambola
20:30Textafrica - Ferroviario Beira -:-NIGERIA: NPFL
23:00Abia Warriors - Akwa -:-23:00Enugu - Bendel -:-
23:00Sunshine Stars - Remo Stars -:-
23:15Sporting Lagos - Enyimba -:-
NORWAY: Divisi 2 - Kumpulan 2
23:30Alta - Stjordals Blink -:-23:00Valerenga 2 - Tromsdalen -:-
NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 2
00:00Madla IL - Sandefjord 2 -:-00:00Sola - Start 2 -:-
NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 4
21:00Stabaek 2 - Mosjoen -:-NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 5
00:00Skedsmo - Aalesund 2 -:-PERU: Liga 2
00:00Moquegua - Santos -:-02:15Pirata - Carlos Stein -:-
04:30Deportivo Coopsol - Dep. Municipal -:-
PERU: Liga Wanita
00:00Ayacucho W - FBC Melgar W -:-00:00U. de Deportes W - Carlos Mannucci W -:-
04:00Defensores W - Killas W -:-
REPUBLIK CZECH: Karlovarsky KP
23:00Touzim - Citice -:-REPUBLIK CZECH: Kralovehradecky KP
23:00Trebes - Jaromer -:-REPUBLIK CZECH: Moravskoslezsky KP
23:00Vresina - Krasne Pole -:-REPUBLIK CZECH: Olomoucky KP
23:00Bohunovice - Dolany -:-REPUBLIK CZECH: Zlinsky KP
23:00Francova Lhota - Morkovice -:-23:00Hrachovec - Slusovice -:-
23:00Nevsova - Borsice -:-
REPUBLIK DOMINIKA: LDF
04:00Cibao - Atletico Pantoja -:-06:00San Cristobal - Delfines Del Este -:-
RUSIA: FNL 2 - Divisi A Emas - Promosi - PlayOff
00:00R. Volgograd - FK Novosibirsk -:-SEPANYOL: LaLiga2 - Promosi - PlayOff
00:30R. Oviedo - Espanyol -:-SEPANYOL: Primera RFEF - PlayOff Promosi
02:00Barcelona B - Cordoba -:-SEPANYOL: Tercera RFEF - PlayOff Promosi
00:00Gran Pena - Salamanca -:-00:00Laredo - Cuarte -:-
00:00Real Murcia B - CD Coria -:-
01:00Xerez D.F.C. - Jove -:-
SEPANYOL: Liga F Wanita
23:00Athletic Bilbao W - Sevilla W -:-SOMALIA: Liga Nasional
20:30Gaadiidka - Elman -:-SURINAME: SML
04:30SV Transvaal - Flora -:-07:00Inter Moengotapoe - Notch -:-
SWEDEN: Superettan
23:00Sandvikens - Oddevold -:-TOGO: Championnat National
23:30Binah - Barracuda -:-23:30Dynamic Togolais - Tambo -:-
23:30Espoir - Kara -:-
23:30Gomido - Gbikinti Bassar -:-
23:30OTR - Gbohloe-Su -:-
URUGUAY: Divisi Primera - Torneo Intermedio
23:30Fenix - Wanderers -:-02:00Danubio - Rampla Juniors -:-
05:00Penarol - Racing Montevideo -:-
URUGUAY: Divisi Segunda
02:00Tacuarembo - La Luz -:-07:30Oriental - Colon -:-
UZBEKISTAN: Liga Super
23:00Pakhtakor - Navbahor Namangan -:-23:00Sogdiana - Nasaf Qarshi -:-
23:00Lok. Tashkent - Din. Samarkand -:-
23:00Olympic - OKMK -:-
Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »
Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.