MUAT SEMULA

Bola Sepak » 02.10.2022 » Semua Perlawanan

ENGLAND: Liga Premier

00:30West Ham - Wolves -:-
21:00Manchester City - Manchester United -:-
23:30Leeds - Aston Villa -:-

SEPANYOL: LaLiga

00:30Sevilla - Atl. Madrid -:-
03:00Mallorca - Barcelona -:-
20:00Espanyol - Valencia -:-
22:15Celta Vigo - Betis -:-
00:30Girona - Real Sociedad -:-

AFRIKA SELATAN: Kejuaraan Asas Motsepe

21:30Platinum City - Cape Town Spurs -:-
21:30Polokwane - Hungry Lions -:-

AFRIKA SELATAN: Cabaran Diski

16:00Maritzburg Utd B23 - Cape Town City B23 -:-
16:00Supersport Utd B23 - TS Galaxy B23 -:-
18:00Amazulu B23 - Richards Bay B23 -:-
18:30Swallows B23 - Orlando Pirates B23 -:-

AFRIKA SELATAN: Piala MTN 8

21:30Kaizer Chiefs - AmaZulu -:-

ALBANIA: Divisi Pertama

18:30Tomori Berat - Dinamo Tirana -:-
21:00Burreli - Oriku -:-

ALGERIA: Ligue 1

23:00Chelghoum - JS Kabylie -:-
23:00MC Alger - ASO Chlef -:-
23:00Paradou - Khenchela -:-

ALGERIA: Ligue 2

23:00Annaba - Khemis El Khechna -:-
23:00Batna - Ghozlane -:-
23:00Bordj Menail - Khroub -:-
23:00Harrach - Eulma -:-
23:00MO Constantine - Skikda -:-
23:00Mlila - US Chaouia -:-
23:00Telaghema - Ouargla -:-
23:00US Souf - Hamra Annaba -:-

ALGERIA: Liga B21

00:00Saoura B21 - CR Belouizdad B21 -:-

AMERIKA SELATAN: Copa Sudamericana - PlayOff

04:00Sao Paulo (Bra) - Independiente J. T. (Ecu) -:-

AMERIKA SYARIKAT: MLS

01:30New England - Atlanta Utd -:-
03:30Colorado - Dallas -:-
05:30Charlotte - Philadelphia Union -:-
07:30CF Montreal - DC United -:-
07:30Cincinnati - Chicago -:-
07:30Columbus - New York -:-
10:00San Jose - Minnesota -:-
10:00Vancouver - Austin FC -:-
10:30Los Angeles - Real Salt Lake -:-

AMERIKA SYARIKAT: Kejuaraan USL

06:30Loudoun - Detroit -:-
07:00Hartford Athletic - Charleston -:-
07:00Indy Eleven - FC Tulsa -:-
07:00Miami FC - Memphis -:-
07:00Pittsburgh - San Antonio -:-
08:30Rio Grande - Louisville City -:-
10:00Monterey Bay - Tampa Bay -:-
10:00OC Blues - San Diego Loyal -:-
10:00Oakland Roots - Birmingham -:-
10:30Phoenix Rising - New York 2 -:-

AMERIKA SYARIKAT: Liga Satu USL

07:00Greenville - Tucson -:-
07:00North Carolina - Union Omaha -:-
07:30Chattanooga Red Wolves - Charlotte Independ. -:-
07:30Tormenta - Richmond Kickers -:-
10:30Central Valley Fuego - Northern Colorado -:-

AMERIKA SYARIKAT: NISA

07:00Maryland Bobcats - Albion San Diego -:-

AMERIKA SYARIKAT: NWSL Wanita

06:00Gotham W - Portland Thorns W -:-
07:00Washington W - Houston W -:-
07:30Racing Louisville W - Kansas City Current W -:-
10:00Reign W - Orlando Pride W -:-

ANDORRA: Primera Divisió

17:00Inter Escaldes - Sant Julia -:-
19:30UE Engordany - Penya -:-
22:00UE Santa Coloma - Ordino -:-
00:30FC Santa Coloma - Atletic Escaldes -:-

ANGOLA: Girabola

22:00Cuando Cubango - Academica -:-
22:00Santa Rita - Petro Atletico -:-
22:30Sporting de Cabinda - Dragao -:-

ARAB SAUDI: Liga Profesional Saudi

23:30Al-Raed - Al Adalh -:-
23:30Dhamk - Al Taee -:-
02:00Al Khaleej - Al Batin -:-
02:00Al Wehda - Al-Ettifaq -:-
23:20Al Feiha - Al-Shabab -:-
23:20Al-Hilal - Al-Taawon -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00Central Cordoba - Sarmiento Junin -:-
00:00Platense - Defensa y Justicia -:-
02:30San Lorenzo - Huracan -:-
05:00Banfield - Godoy Cruz -:-
07:30Arsenal Sarandi - Independiente -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

02:00Alvarado - Ferro -:-
02:00Deportivo Madrin - Sacachispas -:-
02:10Almagro - Ind. Rivadavia -:-
02:30Villa Dalmine - Brown Adrogue -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

03:00Ciudad Bolivar - Ferro Gen.Pico -:-
03:00Olimpo Bahia Blanca - Independiente Chivilcoy -:-
03:00Sansinena - Club Sportivo Penarol -:-
08:00Sarmiento Resistencia - Central Norte -:-
22:00Camioneros Buenos Aires - Argentino MM -:-
22:00Juventud Unida Gualeguaychu - Gimnasia y Tiro -:-

ARGENTINA: Primera B - Clausura

02:30UAI Urquiza - Canuelas -:-

ARGENTINA: Primera C - Clausura

02:30Claypole - General Lamadrid -:-
02:30Excursionistas - San Martin Burzaco -:-
02:30Laferrere - Puerto Nuevo -:-
02:30Liniers - El Porvenir -:-
02:30Victoriano A. - Berazategui -:-
06:00Midland - Leandro N. Alem -:-

ARGENTINA: Primera D - Apertura

04:00Def. de Cambaceres - Yupanqui -:-
04:00Deportivo Muniz - Deportivo Paraguayo -:-
04:00Juventud Unida S. M. - Mercedes -:-
04:00Lugano - Central Ballester -:-
04:00Sportivo Barracas - CSR Espanol -:-

ARMENIA: Liga Premier

19:00Van - Noah -:-

ARMENIA: Liga Pertama

21:00Ararat Yerevan 2 - BKMA 2 -:-

ARUBA: Division di Honor

04:30Caravel - Dakota -:-
08:30Racing Club Aruba - Deportivo Nacional -:-

AUSTRALIA: NPL Utara NSW - PlayOff

11:00Maitland - Lambton J. -:-

AUSTRIA: Bundesliga

23:00A. Lustenau - Wolfsberger -:-
23:00Salzburg - LASK -:-
23:00Tirol - Rapid Vienna -:-
20:30Hartberg - A. Klagenfurt -:-
20:30Ried - Altach -:-
23:00Austria Vienna - Sturm Graz -:-

AUSTRIA: 2. Liga

16:30FAC Wien - BW Linz -:-

AUSTRIA: Regionalliga Timur

20:00Warth - ASV Siegendorf -:-

AUSTRIA: Regionalliga Tengah

01:00Weindorf St. Anna - Leoben -:-
22:00Wolfsberger (Am) - LASK (Am) -:-

AUSTRIA: Regionalliga Barat - Tyrol

17:00Tirol (Am) - SV Worgl -:-
22:00Telfs - SC Kundl -:-

AUSTRIA: Regionalliga Barat - Vorarlberg

23:00Egg - SC A. D. -:-
17:00RW Rankweil - Gofis -:-
17:00Rotenberg - Dornbirner SV -:-
21:30Altach B21 - FC Wolfurt -:-

AUSTRIA: Bundesliga Wanita

17:00Altach/Vorderland W - First Vienna W -:-
19:00Kleinmunchen W - St. Polten W -:-
20:00Bergheim W - Sturm Graz W -:-

AZERBAIJAN: Liga Premier

19:30Shamakhi - Sabah Baku -:-
22:00Sumgayit PFC - Kapaz -:-

BELANDA: Eredivisie

00:45Groningen - AZ Alkmaar -:-
02:00Ajax - G.A. Eagles -:-
03:00Twente - Vitesse -:-
18:15Sittard - FC Volendam -:-
20:30Excelsior - Utrecht -:-
20:30Nijmegen - Feyenoord -:-
22:45Waalwijk - Sparta Rotterdam -:-

BELANDA: Tweede Divisie

23:00Jong Sparta Rotterdam - De Treffers -:-

BELANDA: Derde Divisie

20:00ADO 20 Heemskerk - Baronie -:-
20:00HV & CV Quick - Watergraafsmeer -:-
20:00RKSV UDI - Oss -:-
20:00Rosmalen - Gemert -:-
20:00TOGB - Blauw Geel -:-
20:00USV Hercules - GVV Unitas -:-
20:00VVSB - Dongen -:-
20:30UNA - Hsc 21 -:-

BELANDA: Eredivisie Wanita

18:15Ajax W - Heerenveen W -:-
18:15PSV W - Den Haag W -:-

BELARUS: Liga Vysshaya

18:00Arsenal Dzyarzhynsk - Neman -:-
20:00FC Minsk - Energetik-BGU -:-
22:00Slavia Mozyr - Isloch Minsk -:-

BELARUS: Liga Pershaya

18:00Naftan - Maxline Rogachev -:-
20:00Petrikov - Molodecno -:-
22:00Volna Pinsk - Baranovici -:-

BELARUS: Liga Simpanan Vysshaya

17:00Din. Minsk 2 - Shakhter Soligorsk 2 -:-
18:30Belshina 2 - Brest 2 -:-
19:00BATE 2 - Zhodino 2 -:-

BELGIUM: Liga Jupiler

00:15Oostende - Genk -:-
00:15Westerlo - Waregem -:-
02:45Club Brugge - KV Mechelen -:-
19:30Anderlecht - Charleroi -:-
22:00Gent - Cercle Brugge -:-
00:30Kortrijk - Antwerp -:-

BELGIUM: Liga Pro Pencabar

02:00Beerschot VA - Deinze -:-
22:00Beveren - Lierse K. -:-

BELGIUM: Divisi Nasional 1

01:30Dessel - Ninove -:-
01:30Francs Borains - Saint Eloois -:-
01:30Tessenderlo - Leuven B -:-
02:00Boom - Hoogstraten -:-
02:00OC Charleroi - RFC De Liege -:-
02:00RAAL La Louviere - Charleroi B -:-
20:30Antwerp B - Mandel United -:-
21:00Knokke - Gent B -:-
21:00Tienen - Patro Eisden -:-
21:00URSL Vise - Heist -:-

BELGIUM: Kumpulan Divisi Amatur Kedua ACFF

02:00Namur - Waremme -:-
02:00Rebecquoise - Stockay-Warfusee -:-
02:00Royal Union SG 2 - Verlaine -:-
21:00Acren - Stade Disonais -:-
21:00Binche - Jette -:-
21:00Borinage 2 - Ganshoren -:-
21:00Hamoir - Solieres Sport -:-
21:00Tubize - UR La Louviere -:-
21:00Warnant - Meux -:-

BELGIUM: Kumpulan Divisi Amatur Kedua VFV A

00:30Waregem 2 - Oostkamp -:-
02:00KRC Gent - Olsa Brakel -:-
02:00Lokeren-Temse - Erpe-Mere -:-
21:00Gullegem - Dikkelvenne -:-
21:00Merelbeke - KRC Harelbeke -:-
21:00Westhoek - Oudenaarde -:-
21:00Wetteren - Petegem -:-
21:00Zelzate - Torhout -:-

BELGIUM: Kumpulan Divisi Amatur Kedua VFV B

01:30Londerzeel - Hades -:-
01:30Turnhout - FC Lebbeke -:-
02:00Sp. Hasselt - Lille -:-
21:00Bocholter - Lyra-Lierse Berlaar -:-
21:00Cappellen - Belisia Bilzen -:-
21:00Diegem - Beerschot VA 2 -:-
21:00KV Mechelen 2 - K. Berchem Sport -:-
21:00Merksem - K.RC. Mechelen -:-
21:00Pepingen-Halle - Tongeren -:-

BELGIUM: Nasional Pertama Wanita

23:00Chastre W - RFC De Liege W -:-
23:00Mons W - Oud-Heverlee Leuven II W -:-
23:00St. Liege II W - Waregem II W -:-

BERMUDA: Liga Premier

08:00Robin Hood - Dandy Town Hornets -:-

BOLIVIA: Divisi Profesional - Clausura

03:00Nacional Potosi - Royal Pari -:-
05:15Aurora - Palmaflor -:-
07:30Bolivar - Independiente Petrolero -:-

BOLIVIA: Nacional B - Peringkat Kedua

03:00Real Oruro - Mojocoya -:-

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Premier

01:00Siroki Brijeg - Igman K. -:-

BRAZIL: Serie A

02:00Atletico-MG - Fluminense -:-
02:00Ceara - America MG -:-
02:00Internacional - Santos -:-
06:00Athletico-PR - Juventude -:-
06:00Avai - Atletico GO -:-
06:00Flamengo RJ - Bragantino -:-
06:00Goias - Fortaleza -:-
08:00Corinthians - Cuiaba -:-

BRAZIL: Serie B

05:30Ituano - CRB -:-

BRAZIL: Serie C - PlayOff

04:00ABC - Mirassol -:-

BRAZIL: Copa Paulista - PlayOff

02:00Piracicaba - Sao Caetano -:-
04:00Marilia - Portuguesa -:-

BURKINA FASO: Liga Premier

00:00ASEC Koudougou - USFA -:-
00:00Majestic - Vitesse -:-
00:00Rahimo - Kadiogo -:-
00:00Sonabel Ouagadougou - AS Police -:-
00:00ASFA Yennega - ASF Dioulasso -:-
00:00Bobo-Dioulasso - Etoile Filante -:-

BURUNDI: Liga Primus

21:00Aigle Noir FC - Tigre Noir -:-
21:00Bumamuru - Magara Young Boys -:-
21:00Dynamik - Bujumbura C. -:-
21:00Kayanza - Le Messager Ngozi -:-
21:00Musongati - Inter Star -:-
21:00Olympic S. - Rukinzo -:-

CHILE: Divisi Primera

23:00Huachipato - Antofagasta -:-
02:00Palestino - Everton -:-
07:00Curico Unido - La Serena -:-
23:00Nublense - O'Higgins -:-

CHILE: Primera B

04:30Copiapo - Rangers -:-
04:30D. Puerto Montt - S. Morning -:-

CHILE: Divisi Segunda

03:00San Antonio Unido - Lautaro -:-
05:00San Marcos de Arica - Valdivia -:-

COLOMBIA: Primera A - Clausura

03:00Cortulua - Bucaramanga -:-
05:05Once Caldas - Jaguares de Cordoba -:-
07:10La Equidad - Millonarios -:-
09:15Itagüí Ditaires - Deportes Tolima -:-

COLOMBIA: Primera B - Clausura

04:00Valledupar - Barranquilla -:-
05:00Cartagena - Boca Juniors -:-

CROATIA: HNL

01:30D. Zagreb - Slaven Belupo -:-
21:00Rijeka - Hajduk Split -:-
23:30Sibenik - Gorica -:-

CROATIA: Prva NL

21:30Solin - Rudes -:-

CROATIA: 1. HNL Wanita

22:00Dinamo Maksimir W - Rijeka W -:-
22:00Hajduk Split W - Agram Zagreb W -:-
22:00ZNK Split W - Osijek W -:-
22:00Zadar W - Viktorija Slavonski Brod W -:-

CYPRUS: Divisi Pertama

00:00Apollon Limassol - Paphos -:-
00:00Doxa - Omonia -:-
01:00AEK Larnaca - Anorthosis -:-
00:00APOEL - AEL Limassol -:-
00:00Chloraka - Aris -:-

CYPRUS: Divisi 2

21:00Achyronas-Onisilos - PO Xylotympou 2006 -:-
21:00Olympias Lympion - Alki Oroklini -:-

DENMARK: Liga Super

20:00Midtjylland - Viborg -:-
20:00Silkeborg - Horsens -:-
22:00Brondby - Lyngby -:-
00:00FC Copenhagen - Aarhus -:-

DENMARK: Divisi 1

19:00Koge - Fredericia -:-
19:00Naestved - Hillerod -:-

DENMARK: Divisi Kedua

21:00Thisted FC - Hellerup -:-

DENMARK: Divisi ke-3

19:00Holstebro - Dalum IF -:-
19:00VSK Aarhus - Young Boys FD -:-

DENMARK: Elitedivisionen Wanita

18:00Thisted FC W - KoldingQ W -:-
22:00Koge W - Sundby W -:-
22:45Fortuna Hjorring W - Brondby W -:-

DUNIA: Persahabatan Antarabangsa

00:00Costa Rica B17 - Nicaragua B17 -:-
10:30Saint Vincent dan Grenadines - Grenada -:-

ECUADOR: Liga Pro - Peringkat Kedua

06:45Nueve de Octubre - LDU Quito -:-
09:00Mushuc Runa - Emelec -:-

ECUADOR: Serie B

23:45EL Nacional - Ind. Juniors -:-
02:00Manta - Buhos ULVR -:-
23:30Imbabura - Olmedo -:-

EL SALVADOR: Divisi Primera - Apertura

05:00Atletico Marte - Metapan -:-
08:30Chalatenango - Jocoro -:-
09:00Dragon - Aguila -:-
09:15Santa Tecla - 11 Deportivo -:-

EMIRIAH ARAB BERSATU: Liga UAE

00:00Al Nasr - Al Wasl -:-
00:00Dibba Al Fujairah - Ajman -:-
21:15Al Bataeh - Al Wahda -:-
21:15Al Dhafra - Al Ahli Dubai -:-
00:00Al Ain - Ittihad Kalba -:-

EMIRIAH ARAB BERSATU: Divisi 1

21:15Al Thaid - Al Hamriyah -:-
21:15Masfut - Masafi -:-
21:20Al Arabi - Al-Taawon -:-

ENGLAND: Liga Championship

19:00Stoke City - Watford -:-

ENGLAND: Liga Nasional

00:20Boreham Wood - Maidstone -:-

ENGLAND: Divisi Premier Liga Isthmian

22:00Kingstonian - Potters Bar -:-

ENGLAND: Liga Premier 2

21:00Wolves B21 - Manchester City B21 -:-

ENGLAND: Piala Liga Hungary

18:30Sunderland W - Liverpool W -:-
19:00Durham W - Sheffield Utd W -:-
21:00Birmingham W - Brighton W -:-
21:00Blackburn W - Leicester W -:-
21:00Lewes W - Charlton W -:-
21:00London City Lionesses W - West Ham W -:-
21:00Reading W - Tottenham W -:-
22:00Bristol City W - Crystal Palace W -:-
22:00Coventry United W - Southampton W -:-

EROPAH: Piala Rantau UEFA - Kelayakan

15:00Bavaria (Am) - Jersey (Am) -:-

EROPAH: Liga Premier (Crimea)

20:00Kyzyltash - FC Sevastopol -:-
20:00Ocean Kerch - Rubin Yalta -:-

ESTONIA: Meistriliiga

00:30Flora - Legion -:-
19:30Paide - Narva -:-
22:15Kalju - Levadia -:-

ESTONIA: Esiliiga

17:30Flora B21 - FC Alliance -:-

ESTONIA: Meistriliiga Wanita

17:00Saku Sporting W - Tallina Kalev W -:-

ESWATINI: Liga Premier MTN Swazi

21:00Madlenya - Manzini Wanderers -:-
21:00Mbabane Swall. - Young Buffaloes -:-
21:00Royal Leopards - Manzini Sea Birds -:-

FILIPINA: PFL

16:00Mendiola FC 1991 - Stallion -:-

FINLAND: Veikkausliiga - Kumpulan Kejohanan

21:00Haka - SJK -:-
21:00KuPS - Honka -:-
23:30HJK - Inter Turku -:-

FINLAND: Veikkausliiga - Kumpulan Penyingkiran

20:00Ilves - Mariehamn -:-
21:00AC Oulu - Lahti -:-
21:00VPS - HIFK -:-

FINLAND: Ykkonen - Kumpulan Kejohanan

22:00Ekenas - KTP -:-

FINLAND: Ykkonen - Kumpulan Penyingkiran

22:00Mikkeli - PEPO -:-

FINLAND: Piala Suomen Wanita - PlayOff

18:00Aland Utd W - HJK W -:-

GEORGIA: Erovnuli Liga

19:30Bolnisi - Dinamo Batumi -:-
19:30Torpedo - Dinamo Tbilisi -:-

GHANA: Liga Premier

23:00Hearts of Oak - Bibiani Gold Stars -:-
23:00Bechem United - Kotoku Royals -:-
23:00Dreams - Accra Lions -:-
23:00King Faisal - Asante Kotoko -:-
23:00Legon Cities - Berekum Chelsea -:-
23:00Medeama - Aduana S -:-
23:00Nsoatreman - Karela -:-

GIBRALTAR: Liga Nasional

00:30Lincoln Red Imps - Manchester 62 -:-
00:00College 1975 FC - Europa Point -:-
00:30Lions Gibraltar - St Josephs -:-

GREECE: Liga Super

00:30Lamia - Levadiakos -:-
20:00Asteras Tripolis - OFI Crete -:-
21:00Olympiakos Piraeus - Atromitos -:-
00:30Volos - Aris -:-

GREECE: Piala Greece

21:00Almyros Gaziou - Elassona -:-
21:00Byron Kavala - Panachaiki -:-
21:00Ionikos Ionias - Diagoras Vrachneikon -:-
21:00Nafpaktiakos - AEL Larissa -:-
21:00PAOK Kristonis - Panthrakikos -:-
21:00Smyrnis - Kifisias -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

05:00Municipal - Achuapa -:-
08:00Deportivo Mixco - Malacateco -:-
10:00Xelaju - Antigua GFC -:-

HABSYAH: Liga Premier

18:00Welayta Dicha - Ethiopia Bunna -:-
21:00Hawassa - Legetafo Legedadi -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

05:30Marathon - Honduras Progreso -:-
08:00Victoria - Olimpia -:-

HONG KONG: Piala FA

15:00Resources Capital - Hong Kong FC -:-

HUNGARY: Liga OTP Bank

23:00Debrecen - Honved -:-
01:30Vasas - Zalaegerszegi -:-
22:30Kecskemeti TE - Ferencvarosi TC -:-
00:45Puskas Academy - MOL Fehervar -:-

HUNGARY: Liga Bank Merkantil

21:00Bekescsaba 1912 - Mosonmagyarovari TE -:-
21:00Dorogi - Kozarmisleny SE -:-
21:00Gyirmot - Nyiregyhaza -:-
21:00Szentlorinc - DVTK -:-
23:00Ajka - BFC Siofok -:-
23:00Kazincbarcikai - Gyor -:-
23:00MTK Budapest - Csakvari -:-
23:00Pecsi MFC - Haladas -:-
23:00Szeged - Budafoki -:-
23:00Tiszakecske - Soroksar -:-

HUNGARY: NB III - Timur

17:00Debrecen II - Fuzesgyarmati SK -:-
17:00Vasas II - Bekescsaba 1912 II -:-
21:00BKV Elore - Eger SE -:-
21:00DVTK II - Hatvan -:-
21:00Jaszberenyi - Hajduszoboszloi SE -:-
21:00Karcagi - Penzugyor -:-
21:00Korosladany MSK - BVSC-Zuglo -:-
21:00Putnok - Debreceni EAC -:-
21:00Senyo Carnifex - Tiszaujvaros -:-
21:00Tiszafuredi - Kisvarda II -:-

HUNGARY: NB III - Tengah

17:00Ujpest II - PTE-PEAC -:-
18:30Hodmezovasarhely FC - Kecskemeti TE II -:-
21:00ESMTK Budapest - Dunaujvaros PASE -:-
21:00FC Dabas - Majosi -:-
21:00Ivancsa - Paks II -:-
21:00DibatalkanMakoi - Ferencvaros II -:-
21:00Szekszardi UFC - Honved II -:-
21:00Szolnoki MAV - Cegledi -:-

HUNGARY: NB III - Barat

17:00Gyor II - VLS Veszprem -:-
17:00Puskas Academy II - Mori SE -:-
17:00Zalaegerszegi II - Tatabanya -:-
20:00Kelen - Gyirmot II -:-
21:00Budaorsi SC - Komaromi VSE -:-
21:00Csornai - MOL Fehervar II -:-
21:00III. keruleti TUE UPE - Bicskei -:-
21:00Kaposvar - Balatonfuredi -:-
21:00Nagykanizsa - Teskand -:-
21:00Zsambek - Erdi -:-

HUNGARY: NB I Wanita

20:45Ferencvarosi TC W - Gyor W -:-
21:00Astra Hungary W - MOL Fehervar W -:-

ICELAND: Besta-deild karla - Kumpulan Kejohanan

23:00KA Akureyri - KR Reykjavik -:-

ICELAND: Besta-deild karla - Kumpulan Penyingkiran

23:00Keflavik - Akranes -:-

ICELAND: Piala Iceland

00:00Hafnarfjordur - Vikingur Reykjavik -:-

INDONESIA: Liga 1

17:00Persib Bandung - Persija Jakarta -:-
21:30PSIS Semarang - Bhayangkara Solo -:-

IRAN: Liga Pro Teluk Parsi

23:00Gol Gohar - Esteghlal F.C. -:-
23:30Foolad - Mes Kerman -:-
23:30Zob Ahan - Paykan -:-
21:30Havadar SC - Sepahan -:-
23:00Persepolis - Tractor -:-
23:30Sanat Naft - Mes Rafsanjan -:-

IRELAND: Divisi Premier

02:45Sligo - Shamrock -:-

IRELAND: Liga Nasional Wanita

23:50Athlone WFC W - Wexford W -:-
00:00Peamount W - Bohemians WFC W -:-
21:00Sligo W - Treaty Utd W -:-

IRELAND UTARA: Liga Premier NIFL

00:30Larne - Coleraine -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

23:00Kiryat Shmona - Hapoel Haifa -:-
00:15Moadon Sport Ashdod - Hapoel Hadera -:-
01:00Netanya - H. Beer Sheva -:-
01:30Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv -:-
00:00Sakhnin - Nes Tziona -:-

ITALI: Serie A

00:00Inter - AS Roma -:-
02:45Empoli - AC Milan -:-
18:30Lazio - Spezia -:-
21:00Lecce - Cremonese -:-
21:00Sampdoria - Monza -:-
21:00Sassuolo - Salernitana -:-
00:00Atalanta - Fiorentina -:-

ITALI: Serie B

22:15Benevento - Ascoli -:-

ITALI: Serie C - Kumpulan A

20:30Novara - L.R. Vicenza -:-
20:30Pro Patria - Pro Vercelli -:-
20:30Renate - Pordenone -:-
20:30Triestina - Virtus Verona -:-
23:30Arzignano - Trento -:-
23:30Juventus B23 - Pergolettese -:-
23:30Mantova - Pro Sesto -:-
23:30Sangiuliano City - Piacenza -:-

ITALI: Serie C - Kumpulan B

23:30Pontedera - Siena -:-
20:30Ancona - Montevarchi -:-
20:30Carrarese - Gubbio -:-
20:30Cesena - Recanatese -:-
20:30Entella - AC Imolese -:-
20:30Fermana - Olbia -:-
20:30Fiorenzuola - Reggiana -:-
20:30Rimini - Alessandria -:-
20:30San Donato - Lucchese -:-

ITALI: Serie C - Kumpulan C

23:30Audace Cerignola - Gelbison -:-
23:30Avellino - Potenza -:-
23:30Crotone - Juve Stabia -:-
23:30Pescara - Monterosi -:-
23:30Picerno - Monopoli -:-
23:30Taranto - Foggia -:-
23:30Turris - Catanzaro -:-
23:30Virtus Francavilla - Fidelis Andria -:-
23:30Viterbese - Latina -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan A

21:00Asti - Sestri Levante -:-
21:00Borgosesia - Sanremese -:-
21:00Castanese - Legnano -:-
21:00Castellanzese - Stresa Vergante -:-
21:00Chieri - Casale -:-
21:00Chisola - Fezzanese -:-
21:00Fossano - Vado -:-
21:00HSL Derthona - Gozzano -:-
21:00PDHA - Ligorna -:-
21:00Pinerolo - Bra -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan B

21:00Arconatese - Breno -:-
21:00Brusaporto - Desenzano -:-
21:00Caronnese - Varesina -:-
21:00Citta di Varese - Real Calepina -:-
21:00Folgore Caratese - USD Casatese -:-
21:00Franciacorta - Ciserano-Bergamo -:-
21:00Lumezzane - Alcione Milano -:-
21:00Ponte San Pietro - Seregno -:-
21:00Villa Valle - Sona -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan C

21:00Caldiero Terme - Villafranca -:-
21:00Cjarlins Muzane - Portogruaro -:-
21:00Dolomiti Bellunesi - Cartigliano -:-
21:00Este - Torviscosa -:-
21:00Legnago Salus - Adriese -:-
21:00Levico Terme - Montebelluna -:-
21:00Luparense - Union Clodiense -:-
21:00Mestre - Bolzano -:-
21:00Montecchio Maggiore - Campodarsego -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan D

21:00AC Carpi - G.S. Bagnolese -:-
21:00Correggese - Scandicci -:-
21:00Crema - Ravenna -:-
21:00Fanfulla - Sammaurese -:-
21:00Forli - Corticella -:-
21:00Giana Erminio - Sant'Angelo -:-
21:00Mezzolara - Lentigione -:-
21:00Pistoiese - Real Forte Querceta -:-
21:00Salsomaggiore - Prato -:-
21:00United Riccione - Aglianese Calcio -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan E

21:00Citta di Castello - Ponsacco -:-
21:00Flaminia - Arezzo -:-
21:00Follonica Gavorrano - Poggibonsi -:-
21:00Ghivizzano Borgo - Livorno -:-
21:00Grosseto - Trestina -:-
21:00Orvietana - Pianese -:-
21:00Sangiovannese - Tau -:-
21:00Seravezza Pozzi - Montespaccato -:-
21:00Terranuova Traiana - Ostia Mare -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan F

21:00ASD Pineto Calcio - VIS -:-
21:00Avezzano - Vastese -:-
21:00Calcio Chieti - Cynthialbalonga -:-
21:00Nuova Florida - Sambenedettese -:-
21:00Porto D'Ascoli - Fano -:-
21:00Roma City - Termoli -:-
21:00S. N. Notaresco - Montegiorgio -:-
21:00Trastevere Calcio - Matese -:-
21:00US Tolentino - Vastogirardi -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan G

21:00Angri - SS Nola 1925 -:-
21:00Arzachena - Lupa Frascati -:-
21:00Atletico Uri - Paganese -:-
21:00Casertana - Sarrabus Ogliastra -:-
21:00Palmese 1914 - Aprilia -:-
21:00Pomezia - Real Monterotondo -:-
21:00Portici 1906 - Ilvamaddalena -:-
21:00Sorrento - Tivoli Calcio -:-
21:00Vis Artena - Cassino -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan H

21:00Bitonto - Barletta -:-
21:00Casarano - Nocerina -:-
21:00Cavese - Matera -:-
21:00Francavilla - Altamura -:-
21:00Gravina - Afragolese -:-
21:00Lavello - A.C.D. Nardo -:-
21:00Martina Franca - Brindisi -:-
21:00Molfetta Calcio - Citta di Fasano -:-
21:00San Felice Gladiator - Puteolana Internapoli -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan I

21:00AS Acireale - Lamezia Terme -:-
21:00Licata - Catania -:-
21:00Real Aversa - Cittanovese -:-
21:00San Luca - Mariglianese -:-
21:00Sancataldese - Canicatti -:-
21:00Santa Maria Cilento - S. Agata -:-
21:00Trapani - Paterno -:-
21:00US Ragusa - Locri 1909 -:-
21:00Vibonese - Castrovillari -:-

ITALI: Primavera 1

17:00Bologna B19 - AC Milan B19 -:-
19:00Fiorentina B19 - Verona B19 -:-

ITALI: Serie A Wanita

18:30Juventus W - Pomigliano W -:-
20:30AS Roma W - Parma W -:-

ITALI: Serie B Wanita

21:00Apulia Trani W - Cesena W -:-
21:00Cittadella W - Tavagnacco W -:-
21:00Genoa W - Brescia W -:-
21:00Napoli W - Chievo Verona W -:-
21:00San Marino Academy W - Ravenna W -:-
21:00Ternana W - Lazio W -:-
21:00Trento W - Torres W -:-
21:00Verona W - Arezzo W -:-

IVORY COAST: Ligue 1

23:30Lys Sassandra - Korhogo -:-
01:45Stella Adjame - ASI d'Abengourou -:-
23:30Academie de FAD - SO Armee -:-

JEPUN: Liga J2

12:00Kumamoto - Blaublitz -:-
13:00Kanazawa - Okayama -:-
13:00Mito - Chiba -:-
13:00Renofa Yamaguchi - Grulla Morioka -:-
13:00Vegalta Sendai - Verdy -:-

JEPUN: Liga J3

12:00Azul Claro Numazu - Yamaga -:-
12:00Imabari - Gainare Tottori -:-
12:00Iwaki - Kamatamare -:-
12:00Vanraure - Ehime -:-
13:00Gifu - Fukushima Utd -:-
13:00Giravanz Kitakyushu - Tegevajaro Miyazaki -:-
13:00Toyama - Sagamihara -:-

JEPUN: Liga Nadeshiko Wanita

12:00Angeviolet Hiroshima W - Yokohama FC Seagulls W -:-
12:00Ehime W - Gunma W -:-
12:00Harima Albion W - NGU Nagoya W -:-
13:00Kunoichi W - Setagaya Sfida FC W -:-

JERMAN: Bundesliga

00:30Werder Bremen - B. Monchengladbach -:-
21:30Hertha Berlin - Hoffenheim -:-
23:30Schalke - Augsburg -:-

JERMAN: 2. Bundesliga

02:30St. Pauli - Heidenheim -:-
19:30Kaiserslautern - Braunschweig -:-
19:30Karlsruher - Nurnberg -:-
19:30Magdeburg - Regensburg -:-

JERMAN: 3. Liga

19:00Viktoria Koln - VfB Oldenburg -:-
20:00Wehen - RW Essen -:-

JERMAN: Regionalliga Utara

20:00Eintracht Norderstedt - Bremen II -:-
21:00Bremer - Holstein Kiel II -:-

JERMAN: Regionalliga Nordost

19:00Berliner AK 07 - Altglienicke -:-
19:30Meuselwitz - Luckenwalde -:-

JERMAN: Regionalliga Sudwest

20:00Mainz II - Freiberg -:-

JERMAN: Oberliga NOFV-Nord

19:30TSG Neustrelitz - Schwerin -:-
20:00Furstenwalde - CFC Hertha -:-
20:00Mahlsdorf - Hansa Rostock II -:-
21:00Pampow - RSV Eintracht -:-

JERMAN: Oberliga NOFV- Süd

19:00Bautzen - Bischofswerdaer -:-

JERMAN: Oberliga Schleswig-Holstein

23:00Inter Turkspor Kiel - Dornbreite Lubeck -:-
20:00Eichede - Heider SV -:-
20:30Lubeck II - GW Siebenbaumen -:-
21:00Eckernforder SV - Flensburg -:-

JERMAN: Oberliga Hamburg

19:00Turkiye Wilhelmsburg - TSV Buchholz 08 -:-

JERMAN: Oberliga Bremen

21:00Union Bremen - Vatan Bremen -:-
21:30Leher - Komet Arsten -:-

JERMAN: Oberliga Niedersachsen

21:00Arminia Hannover - Hannoverscher SC -:-
21:00Eintracht Celle - Heeslinger -:-
21:00Lupo-Martini Wolfsburg - FT Braunschweig -:-
21:00Papenburg - Ramlingen-Ehlershausen -:-

JERMAN: Oberliga Westfalen

21:00Eintracht Rheine - Siegen -:-
21:00FC Gutersloh - Preussen Munster 2 -:-
21:00Gievenbeck - Schermbeck 2020 -:-
21:00Lotte - Vreden -:-
21:00Sprockhovel - Delbrucker -:-
21:00Westfalia Rhynern - ASC 09 Dortmund -:-
21:30Ennepetal - Erndtebruck -:-
21:30Finnentrop/Bamenohl - Bovinghausen -:-

JERMAN: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

00:00Kirchberg - Eisbachtal -:-
21:00Elversberg II - Auersmacher -:-

JERMAN: Oberliga Baden-Württemberg

21:00Rielasingen-Arlen - Grossaspach -:-

JERMAN: Oberliga Mittelrhein

21:30Konigsdorf - Siegburger -:-

JERMAN: Oberliga Niederrhein

21:00Germania Ratingen - MSV Dusseldorf -:-
21:00Hamborn - Cronenberger -:-
21:00Homberg - SC St.Tonis -:-
21:00Kray - Sonsbeck -:-
21:00Meerbusch - Uerdingen -:-
21:00SW Essen - Union Nettetal -:-
21:30Hilden - Baumberg -:-
21:30TuRU Dusseldorf - TVD Velbert -:-

JERMAN: Junioren Bundesliga Utara

17:00Holstein Kiel B19 - Union Berlin B19 -:-
17:00Meppen B19 - Dresden B19 -:-

JERMAN: Junioren Bundesliga Selatan

17:00Munich 1860 B19 - Eintracht Trier B19 -:-
17:00Unterhaching B19 - Karlsruher B19 -:-

JERMAN: Junioren Bundesliga Barat

17:00Duisburg B19 - B. Monchengladbach B19 -:-
17:00Preussen Munster B19 - Schalke B19 -:-
17:00Verl B19 - Paderborn B19 -:-
17:00Viktoria Koln B19 - RW Essen B19 -:-

JERMAN: Bundesliga Wanita

19:01Eintracht Frankfurt W - SV Bremen W -:-
19:01Meppen W - Hoffenheim W -:-
22:01Duisburg W - Bayern Munich W -:-
22:01Freiburg W - SGS Essen W -:-

JERMAN: 2. Bundesliga Wanita

17:00Freiburg II W - Jena W -:-
17:00Gutersloh W - Turbine Potsdam II W -:-
17:00RB Leipzig W - Köln II W -:-
17:00Wolfsburg II W - Bayern Munich II W -:-
20:00Hoffenheim II W - Andernach W -:-
20:00Sand W - 1.FC Nurnberg W -:-

JORDAN: Liga Premier

23:00Al Wehdat - Al Salt -:-
01:30Al Faisaly Amman - Al Hussein -:-

KANADA: Liga Premier Kanada

02:00HFX Wanderers - Atl. Ottawa -:-
05:00Forge - York Utd -:-

KANADA: U Sports

00:00Trent - Nipissing -:-
01:45Memorial - StFX -:-
02:00MacEwan - Saskatchewan -:-
02:15UNB - Saint Marys -:-
03:15Toronto - Queens -:-
03:15Toronto Metropolitan - RMC -:-
03:15UOIT - Laurentian -:-
03:15York - Algoma -:-
04:15Alberta - Lethbridge -:-
04:15Calgary - Mount Royal -:-
09:00UBC Okanagan - Trinity Western -:-
10:00Thompson Rivers - UFV -:-
10:30UBC - UNBC -:-

KAZAKHSTAN: Liga Premier

17:00Kyzylzhar - K. Almaty -:-
17:00Tobol - Shakhtar Karagandy -:-
19:00Akzhayik Uralsk - Aktobe -:-
20:00Turan - FC Astana -:-

KENYA: Liga Premier

20:00APS Bomet - Nairobi City -:-
20:00Kakamega Homeboyz - Leopards -:-
20:00Police FC - Bandari -:-
20:00Tusker - Rangers -:-
20:00Wazito - Sofapaka -:-

KEPULAUAN FAROE: Liga Premier

22:00AB Argir - Skala Itrottarfelag -:-
22:00B36 Torshavn - Vikingur -:-
22:00EB Streymur - 07 Vestur Sorvagur -:-
22:00NSI Runavik - Klaksvik -:-
00:00HB Torshavn - Toftir -:-

KEPULAUAN FAROE: 1. Deild

00:00NSI Runavik 2 - Klaksvik 2 -:-
02:00B36 Torshavn 2 - Sandur -:-

KOREA SELATAN: Liga K 1 - Kumpulan Kejohanan

13:00Jeju Utd - Gangwon -:-

KOREA SELATAN: Liga K 1 - Kumpulan Penyingkiran

15:30Suwon FC - Gimcheon Sangmu -:-

KOREA SELATAN: Liga K 2

12:30Daejeon - Gwangju FC -:-
15:00Gyeongnam - Jeonnam -:-

KOREA SELATAN: K3 League

13:00Busan Kyotong - Ulsan Citizen -:-
13:00Yangju - Changwon -:-
14:00Gangneung - Mokpo -:-

KOSOVO: Superliga

23:00TertundaDrenica - FC Ballkani -:-
23:00TertundaDukagjini - Drita -:-
23:00TertundaMalisheva - Klubi Futbollistik Gjilani -:-
23:00TertundaPrishtina - Ferizaj -:-
23:00TertundaTrepca 89 - KF Llapi -:-
21:00Dukagjini - Ferizaj -:-
21:00Prishtina - Trepca 89 -:-

KUWAIT: Liga Premier

23:00Al Naser - Al Qadisiya -:-
01:20Al Kuwait - Al-Fahaheel -:-
00:20Al Salmiya - Kazma SC -:-

KYRGYZSTAN: Liga Premier

19:00Alga - Nur-Batken -:-
19:00Kant - Alay Osh -:-
19:00Kara Balta - Ilbirs -:-

LATVIA: Optibet Virsliga

23:00BFC Daugavpils - Valmiera -:-

LATVIA: 1. Liga

23:00Rezekne - FK Smiltene -:-
18:00Tukums 2000 2 - Saldus SS/Leevon -:-
22:00Alberts - Jelgava -:-

LIBERIA: Divisi Pertama LFA

23:30Freeport - BEA Mountain -:-
21:30LPRC Oiler - Sute S. -:-
23:30Invincible Eleven - Heaven Eleven -:-
23:30Liberia R. - Jubilee -:-

LITHUANIA: A Lyga

22:55FK Panevezys - Suduva -:-

LITHUANIA: I Lyga

00:30BE1 NFA - Riteriai 2 -:-

LUBNAN: Liga Premier

20:30Salam Zgharta - Al Ahed -:-
20:30Tadamon - Al Akhaa Al Ahli -:-

LUXEMBOURG: Piala Luxembourg

00:00Cebra - Jeunesse Junglinster -:-
01:00Steinfort - Mondercange -:-
21:00Avenir Beggen - Jeunesse Canach -:-
21:00Echternach - Bissen -:-
22:00AS Luxembourg/Porto - Kaerjeng -:-
22:00AS Wincrange - Niedercorn -:-
22:00Blo Weiss Itzig - Union Titus Petange -:-
22:00CS Sanem - Marisca Mersch -:-
22:00Clemency - Rumelange -:-
22:00Diekirch - Luxembourg City -:-
22:00Esch - Bettembourg -:-
22:00FC Kehlen - Fola -:-
22:00FC Munsbach - Dudelange -:-
22:00FC Red Black/Egalite - Alisontia Steinsel -:-
22:00FC Schengen - Schifflange -:-
22:00Harlange/Tarchamps - Hesperange -:-
22:00Jeunesse Gilsdorf - Wiltz -:-
22:00Koeppchen - US Hostert -:-
22:00Les Ardoisiers Perle - Jeunesse Esch -:-
22:00Mertzig - Mondorf -:-
22:00Norden - Grevenmacher -:-
22:00Pratzerthal/Redange - Berbourg -:-
22:00Racing Troisvierges - Differdange -:-
22:00Red Star Merl/Belair - Blo Weiss Medernach -:-
22:00Sandweiler - Jeunesse Schieren -:-
22:00Sp. Bertrange - UNA Strassen -:-
22:00Syra Mensdorf - Rodange -:-
22:00US Feulen - Yellow Boys -:-
22:00Union Remich/Bous - Ettelbruck -:-
23:00Walferdange - FC Mamer -:-

MAGHRIBI: Botola Pro

01:15Olympique de Safi - IR Tanger -:-
03:30Jeunesse Sportive Soualem - Olympique Khouribga -:-
23:00FUS Rabat - Maghreb Fez -:-

MAGHRIBI: Botola 2

00:00Ittihad Khemisset - Renaissance Zemamra -:-
00:00Jeunesse Massira - Ittifaq Marrakech -:-
00:00Raja Beni Mellal - Dcheira -:-
00:00Rapide Oued Zem - Chabab Atlas Khenifra -:-
00:00Widad Temara - Stade Marocain -:-
00:00Wydad Fes - Sale -:-

MAKEDONIA UTARA: 1. MFL

21:00Pobeda - Shkendija -:-
21:00Shkupi - Sileks -:-
21:00Tikves - FK Skopje -:-

MALAWI: Liga Super

20:30Big Bullets - Civo Utd -:-
20:30Dedza Dynamos - Mighty Tigers -:-
20:30Ekwendeni Hammers - Karonga United -:-
20:30TertundaRumphi United - Red Lions -:-
20:30Sable Farming - Kamuzu Barracks -:-

MALTA: Liga Premier

23:15Santa Lucia - Gudja -:-
23:15Zebbug - Marsaxlokk -:-
21:00Birkirkara - Valletta -:-
22:00Gzira - Pieta Hotspurs -:-
23:15Balzan - Hibernians -:-

MALTA: Liga Cabaran

17:00Mqabba FC - Sliema -:-
21:00Melita FC - St. Andrews -:-
21:00Swieqi - Fgura -:-
23:30Naxxar Lions - Qrendi -:-
23:30San Gwann - Vittoriosa -:-

MEXICO: Liga MX - Apertura

06:00San Luis - U.A.N.L.- Tigres -:-
06:05Monterrey - Pachuca -:-
08:05Atlas - Necaxa -:-
10:05Cruz Azul - Guadalajara Chivas -:-

MEXICO: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Correcaminos 2 - Uruapan -:-
00:00Leones Negros 2 - Tritones Vallarta -:-
05:00Canamy - Real de Arteaga -:-
05:00Halcones de Zapopan - UA Zacatecas -:-
06:00Mineros de Fresnillo - Chihuahua -:-
09:00Mexicali - Tecos FC -:-
10:00Los Cabos - Dep. Tepic -:-

MEXICO: Liga Premier Serie B - Apertura

01:00Chilpancingo - Tho Mayas -:-
05:00Atl. Angelopolis - Calor De San Pedro -:-
05:00Huracanes Izcalli - Canoneros Marina -:-
05:30Mazorqueros - Ciervos -:-

MEXICO: Liga MX U20 - Apertura

22:00Club Leon B20 - Club Tijuana B20 -:-
22:00Toluca B20 - Queretaro B20 -:-
00:00Santos Laguna B20 - Mazatlan B20 -:-

MEXICO: Liga MX Wanita - Apertura

01:00U.N.A.M.- Pumas W - Club Leon W -:-

MOLDOVA: Super Liga

23:00Milsami - Balti -:-
20:00Dacia Buiucani - Petrocub -:-
23:00Sheriff Tiraspol - Sf.Gheorghe -:-

MONGOLIA: Liga Premier

13:00Khaan Khuns-Erchim - Khangarid -:-
16:00Tuv Buganuud - Deren -:-
19:00Falcons - FC Ulaanbaatar -:-

MONTENEGRO: Liga Druga

21:30FK Podgorica - Kom Podgorica -:-
21:30Grbalj - Mladost DG -:-
21:30Igalo - Bokelj -:-
21:30OFK Niksic - Berane -:-
21:30Zeta - Otrant -:-

MOZAMBIQUE: Mocambola

21:00Black Bulls - Ferroviario Beira -:-
21:00ENH Vilankulo - UD Songo -:-
21:00Ferroviario - Incomati Xinavane -:-
21:00Ferroviario Lichinga - Ferroviario Nampula -:-
21:00Ferroviario Nacala - Matchedje Mocuba -:-
21:00LD Maputo - Costa -:-

MYANMAR: Liga Nasional

17:00Yangon - Rakhine United -:-

NEW ZEALAND: Liga Nasional - Kumpulan Kejohanan

08:00Birkenhead - Christchurch -:-
10:00Auckland United - Melville -:-

NEW ZEALAND: Liga Nasional Wanita

09:15Central Football W - Northern Rovers W -:-
09:45Canterbury United W - Eastern Suburbs W -:-
10:00Capital Football W - Southern United W -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

05:00Matagalpa - Juventus Managua -:-
08:00Ferretti - Managua FC -:-

NORWAY: Eliteserien

00:00Lillestrom - Bodo/Glimt -:-
00:00Valerenga - Stromsgodset -:-
23:00Aalesund - Viking -:-
23:00Ham-Kam - Jerv -:-
23:00Haugesund - Odd -:-
23:00Sandefjord - Sarpsborg 08 -:-

NORWAY: OBOS-ligaen

20:00Brann - Stjordals Blink -:-
20:00Bryne - Skeid -:-
20:00Fredrikstad - Mjondalen -:-

NORWAY: Divisi 2 - Kumpulan 2

23:00SK Gjovik-Lyn - Alta -:-
20:00Traeff - Eidsvold -:-
22:30Brattvag - Asker -:-
00:00Ull/Kisa - Hodd -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 1

23:00Kjelsas 2 - Froya -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 2

19:00Raufoss 2 - Hodd 2 -:-
20:00Molde 2 - Floro -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 5

22:15Orkla - Innstrandens -:-
23:00Strindheim - Rana FK -:-
23:30Junkeren - Byasen -:-

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 6

18:00Funnefoss/Vormsund - Skjervoy -:-
20:30Mjolner - Lillestrom 2 -:-
21:00Harstad - Skjetten -:-

NORWAY: Toppserien Wanita - Kumpulan Kejohanan

21:00Stabaek S W - Brann W -:-
22:00Valerenga W - Rosenborg W -:-

NORWAY: Toppserien Wanita - Kumpulan Penyingkiran

21:00Aasane W - Arna-Bjornar W -:-
21:00Avaldsnes W - Tromso W -:-
21:00LSK Kvinner W - Lyn W -:-
21:00Roa W - Kolbotn W -:-

NORWAY: Divisi 1 Wanita - Peringkat Kedua

19:00Bodo W - Grimstad W -:-
22:00Ovrevoll Hosle W - Aalesund W -:-
23:00Klepp W - Honefoss W -:-

OMAN: Liga Professional

21:10Oman FC - Sur Club -:-
21:15Al-Rustaq - Al Oruba -:-
23:30Al Nahda - Al Suwaiq -:-

PALESTIN: Liga West Bank

00:00Shabab Alsamu - Jabal Al Mukaber -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

21:00Colegiales - Sportivo Trinidense -:-
21:00San Lorenzo - Sp. Luqueno -:-

PERANCIS: Ligue 1

23:00Strasbourg - Rennes -:-
03:00Paris SG - Nice -:-
19:00Lorient - Lille -:-
21:00AC Ajaccio - Clermont -:-
21:00Auxerre - Brest -:-
21:00Toulouse - Montpellier -:-
21:00Troyes - Reims -:-
23:05Monaco - Nantes -:-

PERANCIS: Ligue 2

01:00Annecy - Bastia -:-
01:00Caen - Quevilly Rouen -:-
01:00Dijon - Le Havre -:-
01:00Metz - Pau -:-
01:00Nimes - Paris FC -:-
01:00Niort - Guingamp -:-
01:00Rodez - Amiens -:-
01:00Valenciennes - Sochaux -:-

PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan A

23:00Rennes II - Saint-Pryve -:-
00:00Beauvais - Chateaubriant -:-
00:00Blois - Caen II -:-
00:00Chartres - Chambly -:-
00:00Evreux - Colombes -:-
00:00Granville - Vannes -:-
00:00Rouen - Saint-Malo -:-

PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan B

23:00Reims II - Metz II -:-
00:00Besancon - Sainte-Genevieve -:-
00:00Creteil - Lusitanos -:-
00:00Haguenau - Belfort -:-
00:00Wasquehal - Epinal -:-
00:30Fleury-Merogis - Colmar -:-

PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan C

00:00Canet Roussillon - Lyon - La Duchere -:-
00:00Evian TG - Louhans Cuiseaux -:-
00:00Frejus Saint Raphael - Sete -:-
00:00Marignane - Aubagne -:-
00:00Saint Priest - Hyeres -:-
00:00Toulon - Jura Sud -:-
01:00Ales - Grasse -:-
02:00Lyon II - Auxerre II -:-

PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan D

23:00GOAL FC - Andrezieux -:-
00:00Chamalieres - Bourges 18 -:-
00:00Saumur Olympique - Romorantin -:-
00:00Vierzon - Nantes II -:-
00:30Moulins-Yzeure - Lorient II -:-
01:00Stade Bordelais - Angers II -:-

PERANCIS: Divisi 1 Wanita

18:45Le Havre W - Paris SG W -:-

PERANCIS: Divisi 2 Wanita

19:00Le Puy W - Marseille W -:-
19:00Lens W - Brest W -:-
19:00Nice W - Grenoble W -:-
19:00Strasbourg W - Le Mans W -:-
21:00Albi-Marssac W - Toulouse W -:-
21:00CA Paris W - Nantes W -:-
21:00Issy W - Orleans W -:-
21:00La Roche W - Saint-Malo W -:-
21:00Lille W - Metz W -:-
21:00Montauban W - Thonon Evian W -:-
21:00Nord Allier W - Clermont W -:-
21:00St Etienne W - Nimes W -:-

POLAND: Ekstraklasa

23:30Lech Poznan - Legia -:-
02:30Pogon Szczecin - Lechia Gdansk -:-
18:30Legnica - Stal Mielec -:-
21:00Jagiellonia - Korona Kielce -:-
23:30Widzew Lodz - Rakow -:-

POLAND: Divisi 1

23:30S. Rzeszow - R. Rzeszow -:-
02:00Leczna - Tychy -:-
18:40Ruch - Sandecja Nowy S. -:-
21:00Puszcza - Arka Gdynia -:-
00:00Termalica B-B. - Podbeskidzie -:-

POLAND: Divisi 2

23:00Motor Lublin - Siarka Tarnobrzeg -:-
00:00Polkowice - Stezyca -:-
00:00Polonia Warszawa - GKS Jastrzebie -:-

POLAND: III Liga - Kumpulan I

18:00Pelikan - Jagiellonia II -:-

POLAND: III Liga - Kumpulan III

18:00Gornik Z. 2 - Pawlowice -:-

POLAND: III Liga - Kumpulan IV

19:00Cracovia 2 - Avia Swidnik -:-
21:00Sokol Sieniawa - Ostrowiec Swietokrzyski -:-
21:00Wiazownica - Korona Kielce 2 -:-
21:30Sandomierz - Biala Podlaska -:-
22:00S. Wola - Podhale Nowy Targ -:-

POLAND: Liga Remaja Sentral

18:00Escola Warszawa B19 - Lechia G. B19 -:-
18:00Legnica B19 - Gornik Z. B19 -:-

PORTUGAL: Liga Portugal

01:00Chaves - Estoril -:-
03:30Guimaraes - Benfica -:-
22:30Rio Ave - Santa Clara -:-

PORTUGAL: Taça de Portugal

23:00Arronches Benfica - SC Vianense -:-
23:45Os Belenenses - Torreense -:-
18:00Gondomar - Penafiel -:-
18:00Lamelas - Camacha -:-
18:00Sao Joao de Ver - Esperanca de Lagos -:-
21:00Santarem - Mafra -:-
22:00AD Fafe - Anadia -:-
22:00Coruchense - Trofense -:-
22:00Fabril do Barreiro - Academico Viseu -:-
22:00Fontinhas - SC Praiense -:-
22:00GD Braganca - Montijo -:-
22:00GD Resende - Felgueiras -:-
22:00Juv. Evora - Vilafranquense -:-
22:00Loures - Beira Mar -:-
22:00Machico - Alverca -:-
22:00Merelinense - CD Rabo Peixe -:-
22:00Moura AC - Dumiense -:-
22:00Olhanense - Monte do Trigo -:-
22:00Oriental - Paredes -:-
22:00Oriental Dragon - Canelas 2010 -:-
22:00Paivense - Tirsense -:-
22:00Pero Pinheiro - Ferreiras -:-
22:00Pombal - Vigor Mocidade -:-
22:00Sao Martinho - Guarda Desportiva -:-
22:00Sertanense - Castro Daire -:-
22:00Setubal - Vilar de Perdizes -:-
22:00Silves FC - Courense -:-
22:00Sintrense - Real SC -:-
22:00Uniao Da Serra - Oliveirense -:-
22:00Valadares Gaia - Olivais e Moscavide -:-
22:00Vasco da Gama P. Delgada - Imortal -:-
22:00Vila Caiz - Amora -:-
22:00Vilaverdense - Atletico CP -:-
23:00SC Angrense - Nacional -:-
00:00Caldas - Covilha -:-

QATAR: Piala QSL

00:15Al Ahli Doha - Qatar SC -:-
00:15Al Wakra - Al Sailiya -:-
00:15Umm-Salal - Al-Sadd -:-
00:15Al Arabi - Almarkhiya -:-
00:15Al Rayyan - Shamal -:-
00:15Al-Gharafa - Al-Duhail -:-

REPUBLIK CZECH: 1. Liga

01:00Sparta Prague - Hradec Kralove -:-
22:00Jablonec - Brno -:-
22:00Teplice - FK Pardubice -:-
22:00Zlin - Slovacko -:-

REPUBLIK CZECH: Divisi 2

16:15Slavia Prague B - Vyskov -:-
22:00Varnsdorf - Vlasim -:-

REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan A

16:15Bohemians 1905 B - Sokolov -:-

REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan B

16:15Chlumec nad Cidlinou - Zapy -:-
16:15Hradec Kralove B - Kolin -:-
16:15Mlada Boleslav B - Zizkov -:-
17:00Teplice B - Jablonec B -:-
22:00Brozany - Pardubice B -:-

REPUBLIK CZECH: MSFL

16:15Ostrava B - FK Frydek-Mistek -:-
16:15Znojmo - Hlucin -:-

REPUBLIK CZECH: Divisi A

16:30Domazlice B - Rokycany -:-

REPUBLIK CZECH: Divisi B

16:15Meteor Prague - Vilemov -:-

REPUBLIK CZECH: Divisi C

16:15Chrudim B - Dvur Kralove -:-
16:15Liberec B - Hlinsko -:-
22:00FK Turnov - Dobrovice -:-

REPUBLIK CZECH: Divisi D

16:15Jihlava B - Bystrice n. Pernstejnem -:-
21:00Lanzhot - Velka Bites -:-
21:00Tasovice - Stara Rise -:-

REPUBLIK CZECH: Divisi E

16:15Brno B - Kozlovice -:-
16:15Slavicin - Skastice -:-
21:00Vsechovice - HFK Olomouc -:-

REPUBLIK CZECH: Divisi F

16:15Havirov - Novy Jicin -:-
21:00Bohumin - Bilovec -:-
21:00Bruntal - Valasske Mezirici -:-
21:00Polanka nad Odrou - Rymarov -:-

REPUBLIK CZECH: Jihocesky KP

16:15Taborsko B - Protivin -:-
16:30Trebon - Olesnik -:-
22:00Hluboka nad Vltavou - Jindrichuv Hradec -:-
22:00Milevsko - Strakonice -:-

REPUBLIK CZECH: Jihomoravsky KP

21:30Ivancice - Svratka Brno -:-
21:30Rajecko - Kunstat -:-

REPUBLIK CZECH: Karlovarsky KP

16:00Karlovy Vary B - Nejdek -:-
22:00Touzim - Union Nove Sedlo -:-

REPUBLIK CZECH: Kralovehradecky KP

16:15Solnice - Dobruska -:-
20:00Chlumec nad Cidlinou B - Jicin -:-
22:00Police nad Metuji - Jaromer -:-
22:00Tyniste nad Orlici - Horice -:-
22:00Vrchlabi - Slavia Hradec -:-

REPUBLIK CZECH: Liberecky KP

16:30Skalice - Pencin -:-

REPUBLIK CZECH: Moravskoslezsky KP

21:00Koberice - Bolatice -:-
21:00Pusta Polom - Repiste -:-
21:00Vresina - Jakubcovice -:-

REPUBLIK CZECH: Olomoucky KP

21:00Brodek u Prerova - Mohelnice -:-
21:00Cechovice - Bohunovice -:-
21:00Dolany - Zelatovice -:-
21:00Medlov - Jesenik -:-
21:00Velke Losiny - Kostelec na Hane -:-
21:00Zabreh - SK Lipova -:-

REPUBLIK CZECH: Pardubicky KP

21:00Ceska Trebova - Moravany -:-
21:00Svitavy - SK Pardubicky -:-

REPUBLIK CZECH: Plzensky KP

22:00Stankov - Plzen-Cernice -:-
22:00Vejprnice - Tlumacov -:-
22:00Zruc - Sokol Radnice -:-

REPUBLIK CZECH: Stredocesky KP

22:00Mnichovohradistsky SK - SK Doksy -:-
22:00Sedlcany - Povltavska FA B -:-

REPUBLIK CZECH: Ustecky KP

22:00Domousice - Lovosice -:-

REPUBLIK CZECH: Vysocina KP

16:30Sapeli Polna - Ledec nad Sazavou -:-
21:00Rapotice - Nova Ves -:-
21:00Vrchovina B - Kamenice nad Lipou -:-

REPUBLIK CZECH: Zlinsky KP

21:00Francova Lhota - Brumov -:-
21:00Osvetimany - Strani -:-
21:00Stitna nad Vlari - Napajedla -:-

REPUBLIK CZECH: 2. Liga Wanita

16:15FC Praha W - Teplice W -:-
21:00Lisen W - Hradec Kralove W -:-
21:00Sparta Prague B W - Olomouc W -:-
21:30Pardubice W - Zlin W -:-

REPUBLIK DOMINIKA: LDF - PlayOff

06:00Atletico Pantoja - Vega Real -:-

ROMANIA: Liga 1

00:00Mioveni - U Craiova 1948 -:-
02:30CFR Cluj - Petrolul -:-
18:00FC Hermannstadt - Sepsi -:-
23:30Farul Constanta - UTA Arad -:-

ROMANIA: Liga 2

16:00FC Brasov - CSM Slatina -:-
16:00Miercurea Ciuc - Metaloglobus Bucharest -:-
16:00Otelul - Viitorul Tg. Jiu -:-
16:00Politehnica Timisoara - Concordia -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 6

20:00CSM Alexandria - Cetatea -:-

RUSIA: Liga Premier

00:00Lokomotiv Moscow - Ural -:-
19:00F. Voronezh - Torpedo Moscow -:-
21:30Zenit - FK Rostov -:-
00:00Akhmat Grozny - Dynamo Moscow -:-
00:00Nizhny Novgorod - Spartak Moscow -:-

RUSIA: FNL

23:00Kuban - Krasnodar 2 -:-
23:00Neftekhimik - Akron Togliatti -:-
00:00Alania Vladikavkaz - Shinnik Yaroslavl -:-

RUSIA: FNL 2 - Kumpulan 1

22:00Chaika Peschanokopskoye - Spartak Nalchik -:-

RUSIA: FNL 2 - Kumpulan 2

19:00Khimik - Torpedo Moscow 2 -:-
19:30Zvezda St. Peterburg - Krasnogorsk -:-
20:00Baltika 2 - Leningradets -:-
20:00Dynamo Moscow 2 - Dynamo Vologda -:-
20:00Electron VN - Yenisey 2 -:-
22:00Murom - S. Kostroma -:-

RUSIA: FNL 2 - Kumpulan 3

12:00Sakhalin - Kvant -:-
18:00Balashikha - Dynamo Vladivostok -:-
18:00Strogino M. - M. Lipetsk -:-
19:00Saratov - Penza -:-
20:00Salyut-Belgorod - Kaluga -:-
20:00Saturn Moscow - SKA Khabarovsk 2 -:-
21:00Peresvet Podolsk - Rodina Moscow 2 -:-
21:00Ryazan - D. Bryansk -:-
21:00Tambov - Arsenal Tula 2 -:-
23:00Znamya Noginsk - Khimki 2 -:-

RUSIA: FNL 2 - Kumpulan 4

17:00Miass - Chelyabinsk -:-
18:00Amkar - Nosta -:-
18:00FK Novosibirsk - Orenburg 2 -:-
19:00Omsk - Dynamo Barnaul -:-

RWANDA: Liga Premier

21:00Musanze - Espoir -:-
21:00Rutsiro - AS Kigali -:-
21:00Rwamagana City - APR -:-

RÉUNION: Regionale 1

19:30Capricorne - Trois Bassins -:-
19:30Jeanne d'Arc - Sainte-Suzanne -:-
19:30Parfin - Sainte Rose -:-
19:30Saint-Pauloise FC - Saint-Denis -:-
19:30Sainte-Marienne - Marsouins -:-
19:30St. Louis - Saint-Pierroise -:-
20:00Excelsior - Tamponnaise -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

21:00Cailungo - San Giovanni -:-
21:00Faetano - Folgore -:-
21:00Tre Penne - Tre Fiori -:-

SCOTLAND: Piala SWPL Wanita

19:00Queen's Park W - Rangers W -:-
20:00Hearts W - Spartans LFC W -:-
20:00Partick W - Celtic W -:-
21:00Hamilton W - Hibernian W -:-
21:00Stirling University W - Braehead W -:-
23:00Kilmarnock W - Gartcairn W -:-
23:00Motherwell W - Dundee Utd W -:-
23:30Glasgow City W - Aberdeen W -:-

SEPANYOL: LaLiga2

00:30FC Andorra - Levante -:-
03:00Villarreal B - Burgos CF -:-
22:15Alaves - Ponferradina -:-
22:15Leganes - Albacete -:-
00:30Granada CF - Huesca -:-
00:30R. Oviedo - Cartagena -:-

SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 1

23:00Merida - Pontevedra -:-
23:00Unionistas - Rayo Majadahonda -:-
01:00Fuenlabrada - Linares -:-
02:00CD Badajoz - Ferrol -:-
18:00Alcorcon - Real Madrid B -:-
18:00Ceuta - Algeciras -:-
18:00Linense - Celta Vigo B -:-
22:00Cordoba - San Sebastian Reyes -:-
00:00CF Talavera - Leonesa -:-

SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 2

23:00CF Intercity - Cornella -:-
00:00Logrones - Sabadell -:-
01:00Murcia - SD Logrones -:-
18:00Alcoyano - Baleares -:-
18:00Amorebieta - Numancia -:-
18:00CD Eldense - Gimnastic -:-
18:00Calahorra - Ath Bilbao B -:-
22:00La Nucia - R. Union -:-
00:00Castellon - Osasuna B -:-
00:00R. Sociedad B - Barcelona B -:-

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 1

18:00Arenteiro - Real Aviles -:-
18:00Polvorin - Rayo Cantabria -:-
23:00Bergantinos - Valladolid Promesas -:-
23:00Coruxo FC - Laredo -:-
23:00Guijuelo - Marino de Luanco -:-
23:00Langreo - Burgos Promesas -:-
23:00Torrelavega - Palencia CA -:-
23:30Zamora - Compostela -:-

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 2

23:00Beasain - Cirbonero -:-
01:00Racing Rioja - Alaves B -:-
02:00Arnedo - AD San Juan -:-
18:00Real Sociedad C - Gernika -:-
22:30Brea - Mutilvera -:-
23:00Izarra - Alfaro -:-
23:00Tarazona - Utebo FC -:-
00:00Sestao - Arenas Club de Getxo -:-
00:00Tudelano - Logrones B -:-

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 3

00:00Saguntino - Badalona Futur -:-
00:00Valencia B - Zaragoza B -:-
17:00Formentera - Lleida -:-
18:00CE Manresa - Terrassa -:-
18:00Ebro - Alzira -:-
18:00Prat - Mallorca B -:-
18:00Santa Eulalia - Olot -:-
23:00Teruel - Hercules -:-

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 4

17:00Sevilla B - Sanluqueno -:-
18:00CD Utrera - Granada CF B -:-
18:00Cartagena B - Ejido -:-
18:00Mancha - UCAM Murcia -:-
18:00Mar Menor - Antequera -:-
22:45Juventud Torremolinos - Yeclano -:-
00:00Velez - San Roque -:-
00:00Xerez D.F.C. - Betis B -:-
00:30Recreativo Huelva - Cadiz B -:-

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 5

23:00Leganes B - Don Benito -:-
17:30Melilla - Socuellamos -:-
18:00Atl. Paso - Diocesano -:-
18:00Cerdanyola - Atl. Madrid B -:-
18:00Montijo - CD Estepona -:-
23:00Navalcarnero - Guadalajara -:-
23:30CD Coria - Gimnastica Segoviana -:-
00:00Villanovense - Cacereno -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 1

00:30Estradense - Dep. Fabril -:-
01:30Rapido de Bouzas - Barco -:-
18:00Atletico Arteixo - CD Choco -:-
18:00Viveiro - Racing Club Villalbes -:-
18:15Silva SD - UD Ourense -:-
19:00Gran Pena - Somozas -:-
23:00Arosa SC - Alondras -:-
23:00Arzua - Paiosaco -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 2

00:00Caudal Deportivo - Llanera -:-
00:00Condal - Tuilla -:-
00:00Covadonga - Valdesoto -:-
00:00Gijon B - Llanes -:-
00:00L'Entregu - Aviles Stadium -:-
00:00Lealtad - Luarca -:-
00:00Praviano - CD Colunga -:-
00:00Real Titanico - Union Club Ceares -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 3

23:00Escobedo - Atletico Albericia -:-
23:00Solares - Revilla -:-
23:00UD Samano - UC Cartes -:-
17:45Guarnizo - Vimenor -:-
17:45Siete Villas - Cayon -:-
23:00Gama - Naval Reinosa -:-
23:00Textil Escudo - Tropezon -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 4

23:00Anaitasuna FT - Aurrera Ondarroa -:-
23:00Aurrera - Pasaia -:-
23:00Urduliz - Lagun Onak -:-
23:45SD Deusto - CD Vitoria -:-
00:00Durango - Portugalete -:-
23:00Padura - SD Leioa -:-
00:00Barakaldo - Basconia -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 5

18:00CE Europa - Grama -:-
18:00Girona B - Vilafranca -:-
18:00Montanesa - UE Tona -:-
18:00San Cristobal CP - Castelldefels -:-
23:00Badalona - UE Sants -:-
00:00L Hospitalet - Peralada -:-
00:00Vilassar de Mar - Pobla Mafumet -:-
00:05Sant Andreu - Rapitenca -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 6

23:00Atzeneta - Patacona -:-
17:30Torrellano - Ilicitano -:-
18:00Gandia - Levante B -:-
18:00Villarreal C - Castellon B -:-
23:00Hercules B - Rayo Ibense -:-
23:00Silla CF - Acero -:-
23:30Orihuela - Roda -:-
00:00Torrent - Jove -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 7

17:30Getafe B - Pozuelo de Alarcon -:-
17:30Real Aranjuez - Collado Villalba -:-
17:30Trival Valderas - CD Mostoles -:-
18:00Las Rozas - Ursaria -:-
18:00Rayo Vallecano B - Ad Torrejon -:-
22:00CDE Madrid - Canillas -:-
22:30Galapagar - Paracuellos Antamira -:-
00:00RSD Alcala - RSC International -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 8

23:00Atletico Astorga - Santa Marta Tormes -:-
23:15Numancia B - La Virgen -:-
18:00Atl. Tordesillas - Mirandes B -:-
23:00Arandina - Almazan -:-
23:00Becerril - Bembibre -:-
23:00Salamanca - Leonesa B -:-
23:00Unami CP - Real Avila -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 9

01:00Huetor Tajar - Atletico de Porcuna -:-
18:00Almeria B - Torredonjimeno -:-
18:00Arenas Armilla - Malaga City -:-
21:00Huracan Melilla - Huetor Vega -:-
22:30Malaga B - CD Torreperogil -:-
23:00Marbella - Palo -:-
00:00Jaen - Maracena -:-
00:30Motril - Torre del Mar -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 10

00:00Bollullos - Ceuta B -:-
00:00Cartaya - Ciudad de Lucena -:-
18:00Conil - Ayamonte -:-
18:00Cordoba B - CD Gerena -:-
18:00Xerez CD - Pozoblanco -:-
00:00Puente Genil - Coria C.F. -:-
00:30Antoniano - Rota -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 11

23:00Sant Jordi - Constancia -:-
23:30Collerense - Llosetense -:-
00:00Poblense - Andratx -:-
18:00Penya Independent - Sant Jordi -:-
22:30Binissalem - Portmany -:-
23:00Soller - Platges de Calvia -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 12

23:30Santa Ursula - Tamaraceite -:-
00:00Arucas - Yaiza -:-
00:00Ibarra - Panaderia -:-
00:00Villa Santa Brigida - Tenerife B -:-
19:00Gran Tarajal - Estrella -:-
19:00Las Palmas B - San Fernando -:-
19:00Mensajero - La Cuadra -:-
19:30Lanzarote - CD Marino -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 13

00:00Bullense - CAP Ciudad de Murcia -:-
16:30UCAM Murcia B - Real Murcia B -:-
17:00Racing Murcia - Deportiva Minera -:-
17:30Molinense - Lorca Deportiva -:-
23:00Caravaca - Ciudad Cieza -:-
23:30E.G. El Palmar - La Union -:-
00:00Alcantarilla - Muleno -:-
00:30Pulpileno - Aguilas FC -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 14

18:00CD Calamonte - Villafranca -:-
18:00Fuente de Cantos - Pueblonuevo -:-
18:00Trujillo - Azuaga -:-
23:30Jerez CF - Montehermoso -:-
00:00Arroyo - Llerenense -:-
00:00Don Alvaro - UP Plasencia -:-
00:00Miajadas - Olivenza -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 15

00:00Beti Onak - Cortes -:-
00:00Burlades - Pamplona -:-
00:00CD Ardoi - Valle Egues -:-
00:00Ezcabarte - Subiza -:-
00:00Huarte - Lagunak -:-
00:00Oberena - CD Cantolagua -:-
00:00Pena - Azkoyen -:-
00:00Txantrea - Alesves -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 16

18:00Berceo - Oyonesa -:-
18:00Pena Balsamaiso - Varea -:-
18:00Racing Rioja B - Calahorra B -:-
22:00River Ebro - Comillas -:-
22:45Agoncillo - Casalarreina -:-
23:00Anguiano - Naxara -:-
23:00CDFC Calzada - Vianes -:-
23:00Haro Deportivo - Yague -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 17

18:00Huesca B - Epila -:-
23:00Barbastro - Cuarte -:-
23:00Binefar - Utrillas -:-
23:00CF Illueca - Calamocha -:-
23:00Ejea - Almudevar -:-
23:30Carinena - Atletico Monzon -:-
23:30Caspe - Tamarite -:-
00:30Robres - La Almunia -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 18

00:00Ciudad Real - Quintanar -:-
17:30Illescas - Tarancon -:-
23:30La Solana - Azuqueca -:-
23:30Marchamalo - Villarrubia -:-
23:30Torrijos - Villarrobledo -:-
00:00Conquense - Villacanas -:-
00:00Puertollano C.F. - Tomelloso -:-
00:00Toledo - CF Talavera B -:-

SEPANYOL: Liga F Wanita

00:15Barcelona W - Madrid C. W -:-
18:00Las Planas W - Alhama W -:-
18:00Levante W - Atletico Madrid W -:-
22:00Sevilla W - Real Sociedad W -:-
00:00Athletic Bilbao W - Real Madrid W -:-

SEPANYOL: Primera Federacion Wanita

18:00Albacete W - SE AEM W -:-
18:00CA Osasuna W - Athletic Bilbao B W -:-
18:00Cacereno W - Dep. La Coruna W -:-
18:00Granada W - Espanyol W -:-
18:00Real Oviedo W - Tenerife B W -:-
19:00CD Juan Grande W - Cordoba W -:-
23:00DUX Logrono W - Eibar W -:-

SERBIA: Liga Super

23:00Javor - FK Vozdovac -:-
01:00Napredak - Kolubara -:-
21:00Sp. Subotica - Radnicki 1923 -:-
23:00Mladost GAT - Crvena zvezda -:-

SERBIA: Prva Liga

21:00Indjija - Jedinstvo U. -:-
21:00Loznica - Zeleznicar Pancevo -:-
23:00Rad Beograd - IMT Novi Beograd -:-
00:00Metalac - Trayal Krusevac -:-

SERBIA: Liga Srpska - Vojvodina

16:00Kabel Novi Sad - Naftagas -:-
21:30Borac Sajkas - Tekstilac -:-
21:30Podunavac Belegis - Radnicki Zrenjanin -:-
21:30Stanisic - Backa -:-
21:30Tisa Adorjan - Dinamo Pancevo -:-

SERBIA: Liga Srpska - Timur

21:00Buducnost Popovac - Brzi Brod -:-
21:00Radnicki Pirot - Dubocica -:-
21:00Vlasina - Car Konstantin -:-

SERBIA: Liga Srpska - Barat

17:00Polet Ljubic - OFK Mihajlovac -:-
21:00Radevac - Takovo -:-

SINGAPURA: Liga Premier

17:30Albirex Niigata - Hougang -:-
17:30Balestier Khalsa - Lion City -:-

SLOVAKIA: Fortuna liga

00:00Banska Bystrica - Michalovce -:-
00:00L. Mikulas - Dun. Streda -:-
00:00Zilina - Trencin -:-
23:30Slovan Bratislava - Podbrezova -:-
00:00Z. Moravce-Vrable - Trnava -:-

SLOVAKIA: 2. liga

00:00FC Kosice - Dubnica -:-
16:30Samorin - Zilina B -:-
21:00D. Kubin - Petrzalka -:-

SLOVAKIA: 3. Liga - Timur

21:00Snina - Oravske Vesele -:-
21:00Stropkov - Rimavska Sobota -:-

SLOVAKIA: 3. Liga - Barat

16:30Jednota Banova - Vrakuna B. -:-
21:00Belusa - HA Banska Bystrica -:-
21:00Galanta - Podkonice -:-
21:00Velke Ludince - Kalna n. Hronom -:-

SLOVAKIA: 4. liga - Bratislava

21:30Dunajska Luzna - Malacky -:-
21:30Jarovce - MSK Senec -:-
21:30Kalinkovo - Rovinka -:-
21:30Rohoznik - Rusovce -:-
21:30Slovan Most - Ivanka pri Dunaji -:-

SLOVAKIA: 4. liga - Tengah

21:00Kovacova - Badin -:-
21:00Krasno - Cadca -:-
21:00Lip. Stiavnica - Zvolen -:-
21:00Liptovský Hradok - OSK Besenova -:-
21:00Zarnovica - K. Nove Mesto -:-

SLOVAKIA: 4. liga - Timur

20:30FK Cana - Medzilaborce -:-
20:30Kechnec - Gerlachov -:-
20:30Medzev - Velky Saris -:-
20:30Mladost Kalsa - Lubovna -:-
20:30Pavlovce n. Uhom - Sokolany -:-
20:30Raslavice - Rudnany -:-
20:30Sabinov - Sokol Lubotice -:-
20:30Spisske Podhradie - Sobrance-Sobranecko -:-

SLOVAKIA: 4. liga - Barat

20:30Blava - Pata -:-
20:30FK TJ Lokomotiva Kozarovce - Imel -:-
20:30Gabcikovo - Crystal -:-
20:30Gbely - TJ Slavoj Boleráz -:-
20:30Hurbanovo - Z. Moravce-Vrable B -:-
20:30Lehota p. V. - Trebatice -:-

SLOVENIA: Prva liga

23:30O. Ljubljana - Tabor Sezana -:-
02:15Koper - NK Bravo -:-
21:00ND Gorica - Maribor -:-
23:30Celje - Radomlje -:-

SLOVENIA: 2. SNL

19:00Beltinci - Aluminij -:-
21:30Bistrica - Grosuplje -:-
21:30Jadran Dekani - Rogaska -:-
21:30Rudar - Triglav -:-

SLOVENIA: 3. SNL - Timur

21:30NK Smartno - Brezice -:-
21:30Sampion Celje - Videm -:-

SLOVENIA: 1. SZNL Wanita

17:00Cerklje W - Primorje W -:-
21:00Olimpija W - Krim W -:-
22:00Pomurje W - Radomlje W -:-

SOMALIA: Kejuaraan Telecom Nation Link

20:30Elman - Sahafi -:-

SWEDEN: Allsvenskan

23:30Degerfors - Djurgarden -:-
21:00Sundsvall - Norrkoping -:-
21:00Varberg - Hacken -:-
23:30Kalmar - Helsingborg -:-
23:30Sirius - AIK -:-

SWEDEN: Superettan

19:00Utsikten - Vasteras SK -:-
21:00Norrby - Skovde -:-

SWEDEN: Divisi 1 - Norra

19:00Karlstad - Team TG FF -:-
22:00Vasalund - Pitea -:-

SWEDEN: Divisi 1 - Södra

22:00Falkenberg - Qviding -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Norra Svealand

20:00Sandvikens AIK - Ragsved -:-
21:00Jarfalla - Osteraker IFK -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Västra Götaland

20:00Torslanda - Eskilsminne -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Södra Svealand

20:00Arameisk-Syrianska - Karlbergs -:-
22:00Assyriska FF - Sleipner -:-
23:00Varmbols - Trosa-Vagnharads -:-

SWEDEN: Divisi 2 - Norra Götaland

20:00Mjolby AI FF - Grebbestad -:-
20:00Saffle SK - Yxhults IK -:-
21:00Angered - Vanersborgs FK -:-

SWEDEN: Allsvenskan Wanita

19:00IF Brommapojkarna W - Kalmar W -:-
19:00Vittsjo W - Umea W -:-
21:00Djurgarden W - AIK W -:-
21:00Eskilstuna United W - Kristianstad W -:-
21:00Linkoping W - Hacken W -:-
21:00Orebro W - Malmo W -:-
21:00Pitea W - Hammarby W -:-

SWEDEN: Elitettan Wanita

20:00Ravasens IK W - Alvsjo W -:-
20:00Team TG FF W - Gamla Upsala W -:-

SWITZERLAND: Liga Super

00:00Basel - St. Gallen -:-
02:30Grasshoppers - Zurich -:-
20:15Sion - Winterthur -:-
22:30Lugano - Servette -:-
22:30Luzern - Young Boys -:-

SWITZERLAND: Liga Cabaran

20:15Vaduz - Lausanne Ouchy -:-
22:30Bellinzona - Schaffhausen -:-

SWITZERLAND: Liga Promosi

23:00Bulle - YF Juventus -:-
23:00Stade Nyonnais - Chiasso -:-
23:30Kriens - Bavois -:-
20:30St. Gallen II - Bruhl -:-
21:00Biel - Breitenrain -:-

SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 1

23:00Concordia - Portalban -:-
23:00Meyrin - Oberwallis Naters -:-
23:00Monthey - Echallens -:-
23:00Terre Sainte - Vevey -:-
01:00Grand-Saconnex - Martigny -:-
20:00Coffrane - Servette B21 -:-
21:00Sarraz-Ecleplens - La Chaux-De-Fonds -:-

SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 2

01:00Thun II - Concordia -:-
20:00Munsingen - Rotkreuz -:-
20:30Delemont - Bassecourt -:-
20:30Muri - Schotz -:-
21:00Langenthal - Dornach -:-

SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 3

23:00Lugano II - Tuggen -:-
23:00Paradiso - Uzwil -:-
22:00Kosova - Taverne -:-

SWITZERLAND: Liga Super Wanita

23:00St. Gallen W - Zurich W -:-
00:00Basel W - Servette Geneve FC W -:-
01:00Grasshopper W - Rapperswil W -:-

TAJIKISTAN: Liga Vysshaya

18:00CSKA-Pomir Dushanbe - Ravshan Zafarabad -:-
18:00Istaravshan - Istiqlol Dushanbe -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

21:00Mtibwa Sugar - Mbeya City -:-
00:00Simba - Dodoma Jiji -:-

THAILAND: Liga Thai 1

18:30Ratchaburi - Lampang -:-
19:00Chonburi - Nong Bua Pitchaya -:-
19:00Port MTI FC - Bangkok Utd -:-
20:00Buriram - Prachuap -:-

THAILAND: Liga Thai 2

18:30Trat FC - Customs Utd -:-
19:00Uthai Thani - Nakhon Si -:-
19:30Chainat - Ayutthaya United -:-
20:00Ranong - Chiangmai Utd -:-

TURKI: Liga Super

01:00Adana Demirspor - Galatasaray -:-
19:30Alanyaspor - Giresunspor -:-
19:30Sivasspor - Hatayspor -:-
22:00Konyaspor - Umraniyespor -:-

TURKI: 1. Lig

00:00Altay - Eyupspor -:-
00:00Rizespor - Bodrumspor -:-
18:30Bandirmaspor - Samsunspor -:-
18:30Manisa FK - Adanaspor AS -:-
21:00Boluspor - Tuzlaspor -:-
00:00Altinordu - Keciorengucu -:-

TURKI: 2. Lig Kumpulan Putih

00:00Afjet Afyonspor - Amedspor -:-
00:00Batman Petrolspor - Sivas Belediyespor -:-
00:00Bursaspor - Erokspor -:-
00:00Isparta 32 Spor - 24Erzincanspor -:-
00:00Menemenspor - Duzcespor -:-
00:00Sanliurfaspor - Bayburt Cenclik -:-

TURKI: 2. Lig Kumpulan Merah

00:00Diyarbekirspor - Zonguldakspor -:-
00:00Iskenderunspor - Vanspor FK -:-
00:00Kocaelispor - Balikesirspor -:-

TURKI: 3. Lig Kumpulan 1

19:30Elazigspor - Catalca -:-
19:30Karakopru - Eskisehirspor -:-
20:001922 Konyaspor - Yomraspor -:-
20:00Hacettepe 1945 - Karsiyaka -:-
20:00Nevsehirspor - Agri 1970 -:-
20:30Belediye Derince - Yeni Amasyaspor -:-
20:30Edirnespor - Yeni Mersin Idmanyurdu -:-
20:30Kutahyaspor - 52 Orduspor -:-
20:30Sile Yildizspor - Kelkit -:-

TURKI: 3. Lig Kumpulan 2

19:30Gumushanespor - Eynesil -:-
19:30Igdir FK - Elazig Karakocan -:-
19:30Ofspor - Kahramanmaras -:-
20:00Karaman - Kestel -:-
20:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Ayvalikgucu -:-
20:30Bayrampasa - Bulvarspor -:-
20:30Kusadasispor - Ergene Velimese -:-
00:00Orduspor 1967 - Dar. Genclerbirligi -:-

TURKI: 3. Lig Kumpulan 3

19:30Aksaray Bld. - Bergama Bld. -:-
19:30Arguvan - Efeler 09 -:-
19:30Fatsa Belediyespor - Cankaya FK -:-
19:30Hopaspor - Siirt Ozel -:-
19:30Musspor - Nigde Anadolu -:-
20:00Kepez Bld. - Beyoglu Yeni Carsi -:-
20:30Akhisarspor - Osmaniyespor -:-
20:30Bursa - Erbaaspor -:-
20:30Tepecik - Sapanca Genclikspor -:-

UGANDA: Liga Premier

21:00Villa - Gadaffi -:-

UKRAINE: Liga Premier

18:00Minaj - Dyn. Kiev -:-
20:00Ch. Odessa - Oleksandriya -:-
22:00Zorya - Kryvbas -:-

UKRAINE: Liga Persha

22:00Bukovyna - FSC Mariupol -:-
22:00Dunaivtsi - Nyva Ternopil -:-
22:00LNZ Cherkasy - Skoruk Tomakovka -:-

UKRAINE: Kejuaraan Wanita

17:00Kryvbas W - Dyn. Kiev W -:-
17:00Ladomir W - Kolos Kovalivka W -:-
19:00Veres Rivne W - Vorskla Poltava W -:-

URUGUAY: Divisi Primera - Clausura

23:30Montevideo City - Cerrito -:-
05:00Fenix - Nacional -:-
07:30Defensor Sp. - Albion -:-
22:00River Plate - Maldonado -:-

URUGUAY: Divisi Segunda - Promosi - PlayOff

02:00Miramar - CA Cerro -:-
00:30Rampla Juniors - Uruguay Montevideo -:-

UZBEKISTAN: Liga Super

20:00Din. Samarkand - Olympic -:-
21:00Pakhtakor - Nasaf Qarshi -:-

VENEZUELA: Divisi Primera - Copa Libertadores - PlayOff

05:00Monagas - Metropolitanos -:-
07:15Carabobo - Zamora -:-

VIETNAM: Liga.V 2

16:30Dak Lak - Long An -:-
17:00TTBD Phu Dong - BHTS Quang Nam -:-
17:30Cong An - Can Tho -:-
19:00Ba Ria Vung Tau - Binh Phuoc -:-
19:00Pho Hien - Khanh Hoa -:-

WALES: Premier Wanita

21:00Abergavenny Town W - TNS W -:-
21:00Aberystwyth W - UWIC LFC W -:-
21:00Barry W - Cardiff W -:-
21:00Swansea W - Pontypridd W -:-

ZAMBIA: Liga Super

19:00Buildcon - Nkwazi -:-
21:00ZESCO - Power Dynamos -:-

ZIMBABWE: Liga Bola Sepak Premier

21:00CAPS Utd - Triangle -:-
21:00Highlanders - Platinum -:-
21:00Manica - Dynamos -:-

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.