Bola Sepak » 02.05.2024 » Semua Perlawanan
Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
EROPAH: Liga Juara-juara - PlayOff
03:00Dortmund - PSG 1:0AFRIKA SELATAN: Liga Premier
23:30Stellenbosch - Golden Arrows 3:001:30Royal AM - Supersport Utd 0:1
ALGERIA: Ligue 2
22:00Medea - GC Mascara 4:0ALGERIA: Liga B21
00:00Ben Aknoun B21 - JS Kabylie B21 2:100:00Biskra B21 - ES Setif B21 3:1
00:00Constantine B21 - USM Alger B21 0:1
00:00Oran B21 - CR Belouizdad B21 3:4
AMERIKA SYARIKAT: Piala Liga Satu USL
07:30Union Omaha - Northern Colorado 3:2penAMERIKA SYARIKAT: NWSL Wanita
07:00Orlando Pride W - New York W 4:108:00Chicago W - Washington W 2:4
10:00Bay FC W - Portland Thorns W 2:3
AMERIKA UTARA DAN TENGAH: Piala Juara-Juara CONCACAF
10:15Monterrey - Columbus 1:3ANGOLA: Girabola
23:00Petro Atletico - C.R.D. Libolo 2:023:00Primeiro de Agosto - Huila 3:0
ANTIGUA DAN BARBUDA: Liga Premier ABFA
06:00John Hughes - Green City 2:1ARAB SAUDI: Liga Profesional Saudi
23:00Al-Hazem - Al Akhdoud 0:0ARAB SAUDI: Divisi 1
00:10Al Batin - Al Najma 0:101:50Al Jandal - Al Oruba 3:0
ARAB SAUDI: Piala Raja
02:00Al-Nassr - Al Khaleej 3:1ARMENIA: Liga Premier
20:00Van - Ararat-Armenia 0:520:00West Armenia - Pyunik Yerevan 1:4
ASIA: Piala Asia AFC B23 - PlayOff
23:30Iraq B23 - Indonesia B23 2:1mtAUSTRALIA: Liga Negeri Utara NSW
18:15West Wallsend - Cessnock City Hornets 4:1AUSTRIA: Piala OFB
23:00Sturm Graz - SK Rapid 2:1AZERBAIJAN: I Liqa
20:00Lokbatan - Araz Saatli 3:120:00MOIK Baku - Iravan 1:3
20:00Zaqatala - Shamakhi 0:2
BELANDA: Eredivisie Wanita
00:45Ajax W - PSV W 2:100:45Excelsior W - Den Haag W 0:1
00:45Heerenveen W - Feyenoord W 0:2
00:45Sittard W - Twente W 2:0
00:45Telstar W - AZ Alkmaar W 2:6
00:45Utrecht W - PEC Zwolle W 2:4
BELARUS: Liga Vysshaya
23:15Din. Minsk - Vitebsk 1:1BELGIUM: Liga Jupiler - Kumpulan Penyingkiran
02:00Lommel SK - Waregem 1:0BENIN: Ligue 1 - Kumpulan Kejohanan
23:00ASPAC - Damissa 1:123:00Bani Ganse - Coton FC 1:1
23:00Cavaliers - AS Cotonou 1:1
23:00Dynamo Abomey - AS Sobemap 1:1
23:00Espoir - Dragons 3:0
23:00FC Loto - Ayema 1:0
23:00JS Pobe - Dadje 2:1
23:00Requins - Takunnin 3:0
BOLIVIA: Divisi Profesional - Apertura - PlayOff
03:00Universitario de Vinto - SA Bulo Bulo 1:2BRAZIL: Serie D
04:00SC Humaita - Porto Velho 0:1BRAZIL: Amapaense - PlayOff
04:00TertundaTrem - Oratorio -:-BRAZIL: Copa do Brasil
03:00Brusque - Atletico GO 0:103:00Sampaio Correa - Fluminense 0:2
05:00Sousa - Bragantino 1:1
05:00Ypiranga FC - Athletico-PR 2:1
06:00Fortaleza - Vasco 0:0
07:00America RN - Corinthians 1:2
08:30Flamengo RJ - Amazonas 1:0
BRAZIL: Copa Espirito Santo - Peringkat Pertama
02:00Linhares - Real Noroeste 2:4BRAZIL: Brasileiro B20
01:00Flamengo RJ B20 - Cruzeiro B20 1:002:00Athletico-PR B20 - Fortaleza B20 1:0
02:00Atletico GO B20 - Palmeiras B20 0:5
02:00Ceara B20 - Sao Paulo B20 4:3
02:00TertundaInternacional B20 - Goias B20 -:-
02:00RB Bragantino B20 - Bahia B20 0:1
03:00Cuiaba B20 - Botafogo B20 2:1
04:00Atletico-MG B20 - Gremio B20 0:3
BRAZIL: Catarinense B20
02:00Criciuma B20 - Brusque B20 2:1BRAZIL: Paranaense B20 - Peringkat Pertama
02:30Cambe B20 - Apucarana SC B20 1:102:30Campo Mourao B20 - Gremio Maringa B20 12:0
BRAZIL: Brasileiro Wanita
02:00Avai Kindermann W - Cruzeiro W 1:102:00TertundaInternacional W - Sao Paulo W -:-
03:00Ferroviaria W - Gremio W 2:1
03:30Atletico-MG W - Corinthians W 1:3
BULGARIA: Liga Vtora
23:00CSKA 1948 Sofia II - Yantra Gabrovo 0:023:00Chernomorets Balchik - Spartak 4:1
23:00Litex Lovech - Belasitsa 2:1
23:00Montana - Maritsa Plovdiv 5:0
23:00Spartak Pleven - Chernomorets 1919 1:2
23:00Strumska Slava - Dunav Ruse 2:0
BULGARIA: Liga Ketiga - Tenggara
23:00Atletik Kuklen - Gigant Saedinenie 1:223:00Botev II - Asenovets 5:3
23:00Haskovo - Beroe II 3:0
23:00Karnobat - Sekirovo Rakovski 0:5
23:00Lok. Plovdiv II - Levski Karlovo 7:1
23:00Nesebar - Sozopol 5:0
23:00Rodopa Smolyan - Spartak Plovdiv 0:2
23:00Rozova Dolina - Sliven 1:1
23:00Sokol Markovo - Yambol 1915 1:1
23:00Zagorets - Dimitrovgrad 0:1
BULGARIA: Liga Ketiga - Barat Daya
23:00Balkan Botevgrad - Levski II 2:323:00Bansko - Hebar 2 1:2
23:00Botev Ihtiman - Chavdar Etropole 3:0
23:00CSKA 1948 Sofia III - Kostinbrod 1:1
23:00Kyustendil - Razlog 0:2
23:00Minyor Pernik - Slavia Sofia 2 2:1
23:00Septemvri Simitli - Oborishte 1:1
23:00Slivnishki Geroy - Bistritsa 1:2
23:00Vihren - Rilski Sportist 2:1
BULGARIA: Piala Bulgaria
23:45Botev Plovdiv - CSKA Sofia 2:023:45Hebar - Ludogorets 0:5
CAMEROON: Elit Satu - Kumpulan Penyingkiran
21:00Union Douala - Fovu Baham 2:123:00Fauve Azur Elite - APEJES Academy 0:2
23:00Fortuna Mfou - Bamboutos FC 1:2
23:00Les Astres - Avion Academy 4:0
23:00UMS de Loum - Aigle Royal 1:1
CHAD: Divisi Premiere - LPFN
22:45As Dgssie - Emat 1:0COLOMBIA: Primera B - Apertura
04:30Real Cundinamarca - Llaneros 3:4COSTA RICA: Divisi Primera - Clausura
05:00Cartagines - Zeledon 0:2DENMARK: Divisi 1 - Kumpulan Promosi
00:00Sonderjyske - Fredericia 2:1DUNIA: Persahabatan Kelab
23:00Sesvete (Cro) - D. Zagreb (Cro) 1:0DUNIA: Persahabatan Antarabangsa Wanita
20:00Kazakhstan B16 W - Turki B16 W 0:521:00Croatia B16 W - Israel B16 W 3:1
23:00Belarus B16 W - Azerbaijan B16 W 3:1
23:30Greece B16 W - Hungary B16 W 0:1
ECUADOR: Liga Pro - Peringkat Pertama
08:00U. Catolica - Barcelona SC 0:1ECUADOR: Serie B
04:00Chacaritas - Leones del Norte 2:005:30Gualaceo - Guayaquil City 0:4
EL SALVADOR: Divisi Primera - Clausura
05:30Dragon - 11 Deportivo 3:105:30Fuerte San Francisco - Municipal Limeno 1:2
05:30Jocoro - Luis Angel Firpo 1:4
05:30Platense Municipal - Aguila 1:1
05:30Santa Tecla - Metapan 0:4
08:00Alianza FC - FAS 0:0
EMIRIAH ARAB BERSATU: Piala Presiden
23:20Al Nasr - Al Ahli Dubai 4:3mtENGLAND: Southern League Premier Central - PlayOff
02:45Leamington - Redditch 1:0mt02:45Telford - Mickleover 2:0
ENGLAND: Selatan Liga Premier Selatan - PlayOff
02:45AFC Totton - Bracknell 2:1mt02:45Salisbury - Gosport 2:1
ENGLAND: Divisi Premier Liga Isthmian - PlayOff
02:45Chatham - Horsham FC 2:1pen02:45Enfield Town - Wingate & Finchley 1:0
ENGLAND: Liga Super Wanita
02:00Liverpool W - Chelsea W 4:3ENGLAND: Liga Nasional Wanita Utara
03:00Halifax W - Wolverhampton W 2:1ESTONIA: Meistriliiga
00:00Tallinna Kalev - Flora 0:3ESTONIA: Meistriliiga Wanita
00:00Flora W - Viimsi JK W 8:1GEORGIA: Erovnuli Liga
00:00Gagra - Kolkheti 1913 2:019:00Samtredia - Iberia 1999 0:3
00:00Telavi - Dila Gori 0:1
GEORGIA: Erovnuli Liga 2
23:00Loco. Tbilisi - Spaeri 1:0GEORGIA: Liga 3
20:00Bakhmaro - Betlemi Keda 1:220:00Gori - Varketili 2:0
20:00Guria - Merani Tbilisi 1:1
20:00Loco. Tbilisi 2 - Merani Martvili 2:2
20:00Zestafoni - Gonio 2:1
00:00Orbi - Matchakhela 0:0
GHANA: Liga Premier
23:00Hearts of Oak - Accra Lions 0:1GHANA: Piala Ghana
23:00Dreams - Soccer Intellectuals 1:0GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura - PlayOff
05:00Deportivo Mixco - Antigua GFC 1:0HABSYAH: Liga Premier
20:00Adama City - Shashemene Kenema 1:023:00Bahir Dar Kenema - Dire Dawa 1:0
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - PlayOff
09:00Real Espana - Olimpia 1:0HONDURAS: Liga Nacional - Kumpulan Penyingkiran
05:00Vida - UPNFM 1:0ICELAND: Lengjudeildin
03:15Grindavik - Fjolnir 2:3ICELAND: Piala Iceland Wanita
00:00Grindavik W - KR Reykjavik W 2:1IRAN: Liga Pro Teluk Parsi
00:00Persepolis - Sepahan 0:0IRAN: Divisi 1
21:30Darya Babol - Mes Shahr Babak 1:121:30Saipa - Chadormalu 1:2
21:45Astara - Esteghlal Molasani 0:1
21:45Damash Gilan - Shahre Raz 1:0
21:45Khooshe Talaee - Ario Eslamshahr 1:1
22:15Mes Kerman - Shahin Bandar Ameri 1:0
22:30Moghavemat - Kheybar Khorramabad 3:0
22:45Naft Gachsaran - Mes Soongoun 0:0
22:45Naft M.I.S - Pars Janoobi Jam 0:0
IRAQ: Liga Bintang-Bintang Iraq
23:00Al Zawraa - Arbil 3:003:30Baghdad - Duhok 2:2
IRELAND UTARA: Liga Premier NIFL - Liga Konferensi - PlayOff
02:45Crusaders - C. Rangers 3:102:45Glentoran - Coleraine 0:3
ISRAEL: Liga Leumit - Kumpulan Promosi
00:00M. Herzliya - Ramat Hasharon 1:1ISRAEL: Liga Alef Utara
21:00Hapoel Bueine - H. Raanana 0:5ISRAEL: Liga Alef Selatan
00:30H. Herzliya - Maccabi Yavne 3:1ITALI: Serie B
00:00Bari - Parma 1:100:00FeralpiSalo - Brescia 2:2
00:00Lecco - Sampdoria 0:1
00:00Reggiana - Modena 1:0
JEPUN: Liga WE Wanita
11:00Inac Kobe Leonesa W - Saitama W 3:012:00JEF United W - Nojima Stella W 1:1
16:00Beleza W - Albirex Niigata W 2:1
JERMAN: Oberliga Bremen
00:45Bremen II - Hemelingen 4:3JERMAN: Oberliga Niedersachsen
23:00Emden - Bornreihe 5:1JERMAN: Oberliga Bayern Süd
23:00Pipinsried - Sonthofen 3:3JORDAN: Liga Premier
01:45Moghayer Al Sarhan - Sahab 0:123:00AL Jalil - Al Faisaly Amman 0:4
KANADA: Championship
07:00Atl. Ottawa - Valour 7:007:00Forge - York Utd 3:1
10:00DibatalkanPacific FC - Victoria Highlanders -:-
10:00Pacific FC - TSS Rovers 2:1pen
KAZAKHSTAN: Divisi Pertama
18:00TertundaSD Family - FK Tarlan -:-18:00Zhetisay - Turkistan 5:2
21:00Kaisar Kyzylorda 2 - Okzhetpes 0:0
21:00Taraz - Akzhayik Uralsk 3:1
KOREA SELATAN: Liga WK Wanita
18:00Gyeongju WFC W - Sejong Sportstoto W 1:118:00Incheon Hyundai Steel W - Changnyeong W 1:0
18:00Seoul WFC W - Boeun Sangmu W 0:0
18:00Suwon FC W - Hwacheon K. W 0:1
KUWAIT: Liga Premier - Kumpulan Kejohanan
22:35Al Salmiya - Al-Fahaheel 2:0LATVIA: Virsliga
23:30Metta - Valmiera 1:123:00Tukums 2000 - FK Liepaja 0:0
00:00Riga FC - Grobina 2:0
LITHUANIA: A Lyga
23:00Mastis - Dainava Alytus 2:123:00Transinvest - Kauno Zalgiris 3:2
00:00FK Panevezys - Suduva 1:0
LITHUANIA: I Lyga
23:00Babrungas - Tauras Taurage 2:2LUXEMBOURG: Piala Luxembourg
01:00Mondorf - Niedercorn 0:2MALAWI: Liga Super
20:30Chitipa United - Mighty Tigers 0:1MALI: Divisi Premiere
00:30Djoliba - Real Bamako 0:1MALTA: Liga Premier
00:00Sliema - Sirens 3:0MESIR: Liga Premier
00:00El Ismaily - Al Ahly 1:200:00Enppi - Pyramids 0:1
00:00Future FC - El Gaish 0:0
00:00Zamalek - National Bank Egypt 1:0
MEXICO: Liga Premier Serie A - PlayOff
06:30Tritones Vallarta - Alacranes de Durango 0:107:00Aguacateros de Periban - Irapuato 1:2
07:00Inter Playa Del Carmen - Tampico Madero 0:1
09:00Orgullo Reynosa - Gavilanes de Matamoros 0:1
09:00UA Zacatecas - Tecos 1:3
09:15Petroleros Salamanca - Deportiva Venados 1:0
MEXICO: Liga Premier Serie A - Simpanan - PlayOff
02:00Mineros de Fresnillo - Correcaminos 2 2:009:00Cimarrones de Sonora 2 - Leones Negros 2 1:0
MEXICO: Liga Premier Serie B - PlayOff
06:00Artesanos Metepec - Uruapan 0:009:00Santiago - Ayense 1:0
MEXICO: Liga MX U23 - Clausura - PlayOff
23:00U.N.A.M.- Pumas B23 - Cruz Azul B23 2:000:00Puebla B23 - Pachuca B23 0:2
23:00Club Leon B23 - San Luis B23 2:2
00:00Juarez B23 - Necaxa B23 0:0
MOLDOVA: Piala Moldova
00:00Balti - Petrocub 0:100:00Sheriff Tiraspol - Zimbru Chisinau 1:1
MYANMAR: Piala Liga MNL
17:30Glory Goal - Shan United 0:417:30Kachin United - Rainbow 5:0
NICARAGUA: Liga Primera - Clausura - Pemenang
09:00Ocotal - Ferretti 2:110:00Managua FC - Jalapa 2:3
NICARAGUA: Liga Primera B20 - Clausura - PlayOff
00:00Ferretti B20 - Matagalpa B20 1:0NIGER: Super Ligue
23:15Liberte - Jangorzo 1:123:15Tagour Provincial Club - ASGNN 0:2
23:15Olympic Niamey - Espoir 0:0
23:15US Gendarmerie - Zumunta 0:0
NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 2
00:30Madla IL - Staal Jorpeland 2:5NORWAY: Piala NM
00:00Rade - Sarpsborg 08 0:100:00Ranheim - Raufoss 1:2
01:00Alta - Stabaek 3:4
OMAN: Liga Professional
23:15Sohar - Al Nahda 1:2PERU: Liga Wanita
23:45U. de Deportes W - Cesar Vallejo W 4:102:00Sporting Cristal W - Dep. Municipal W 2:1
04:30Carlos Mannucci W - Alianza Lima W 0:3
POLAND: Piala Poland
22:00Pogon Szczecin - Wisla 1:2mtPOLAND: Liga Remaja Sentral
17:00Gornik Z. B19 - Lech Poznan B19 1:017:00Jagiellonia B19 - Arka Gdynia B19 2:1
17:00Legia B19 - Polonia W. B19 2:2
PORTUGAL: Taca Revelacao B23
00:00Braga B23 - Estrela B23 1:0PORTUGAL: Campeonato Nacional B19 - Kumpulan Kejohanan
00:00FC Porto B19 - Academico Viseu B19 4:0PORTUGAL: Taça da Liga Wanita
00:45Benfica W - Sporting W 1:0QATAR: Piala Qatar
01:00Al Rayyan - Al-Gharafa 2:1REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan A
23:00Povltavska FA - Slavia Prague B 0:5REPUBLIK CZECH: MSFL
23:00Frydlant n. O. - Trinec 2:123:00Unicov - FK Blansko 1:2
00:00Hlucin - Zlinsko 3:3
REPUBLIK CZECH: Jihomoravsky KP
23:00Bosonohy - SK Krumvir 1:323:00Bystrc - Kunstat 0:4
23:00Lednice - Ratiskovice 6:1
23:00Rousinov - Moravska Slavia 1:0
REPUBLIK CZECH: Kralovehradecky KP
00:00Jaromer - Jicin 2:2REPUBLIK CZECH: Liberecky KP
23:30Rapid Liberec - Pencin 1:4REPUBLIK CZECH: Pardubicky KP
23:00Chocen - Tremosnice 1:123:00Holice - Vysoke Myto B 2:3
23:00Libisany - Lazne Bohdanec 2:1
23:00Litomysl - Ceska Trebova 1:3
23:00Moravany - Prosetin 0:3
23:00Prelouc - Hermanuv Mestec 4:1
23:00SK Pardubicky - Horni Redice 2:2
23:00Svitavy - Lanskroun 3:1
REPUBLIK DEMOKRATIK CONGO: Ligue 1 - Kumpulan Penyingkiran
20:30TertundaCeleste - Etoile de Kivu -:-22:30TertundaAC Kuya - Motema Pembe -:-
REPUBLIK DOMINIKA: LDF
04:00Atlantico - Delfines Del Este 1:107:00Cibao - Universidad O&M 1:0
07:00Moca - Atletico Pantoja 0:0
ROMANIA: Liga 2 - Kumpulan Kejohanan
22:00Mioveni - Miercurea Ciuc 3:1ROMANIA: Liga 1 Wanita - Kumpulan Penyingkiran
16:00CSM Alexandria W - Gloria 2018 Bistrita W 1:421:00Banat W - Targu Mures W 3:1
RUSIA: Piala Rusia - Laluan Kawasan - Play Off
23:00Dynamo Moscow - Spartak Moscow 0:200:15FK Rostov - Baltika 0:1
RUSIA: Piala Rusia - PlayOff
00:15CSKA Moscow - Zenit 1:1RWANDA: Liga Premier
21:00Marines - Musanze 1:0SAN MARINO: Campionato Sammarinese - PlayOff
02:45Folgore - La Fiorita 0:002:45Juvenes/Dogana - Tre Penne 4:2
SCOTLAND: SWPL 1 Wanita - Kumpulan Kejohanan
01:10Celtic W - Glasgow City W 2:203:00Partick W - Hibernian W 3:2
03:10Rangers W - Hearts W 3:0
SCOTLAND: SWPL 1 Wanita - Kumpulan Penyingkiran
03:00Motherwell W - Spartans LFC W 4:2SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 1
00:00Alondras - Bergantinos 1:200:00Barbadas-Bentraces - Paiosaco 0:0
00:00Somozas - Arosa SC 0:1
00:00UD Ourense - Pontevedra B 4:0
00:00Viveiro - Betanzos 0:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 2
23:30Basico Urraca - Llanes 1:123:30CD Colunga - Real Titanico 1:2
23:30Praviano - Union Club Ceares 1:1
00:00Tuilla - Caudal Deportivo 2:1
00:30Gijon Industrial - Aviles Stadium 1:2
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 3
23:00Atletico Albericia - Atletico Mineros 1:023:00Castro - CD Colindres 1:0
23:00Tropezon - Solares 2:0
23:00UD Samano - Torina 1:1
23:30Bezana - Laredo 0:3
00:00Guarnizo - Vimenor 0:1
00:00UC Cartes - Escobedo 0:1
01:00Naval Reinosa - Revilla 0:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 4
23:00Lagun Onak - San Ignacio 4:100:00SD Deusto - Derio 1:0
01:30Anorga - Aurrera Ondarroa 3:2
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 5
23:00Olot - FC L'escala 3:123:30Badalona - Pobla Mafumet 3:0
00:00Castelldefels - Peralada 2:1
00:00San Cristobal CP - Grama 2:2
00:30Reus FCR - Vilassar de Mar 1:0
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 6
23:00Rayo Ibense - Silla CF 3:023:30Acero - Ilicitano 2:0
23:30Soneja - Levante B 3:2
00:00Roda - Ontinyent 1931 2:0
01:00Jove - Atzeneta 0:0
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 8
23:00Santa Marta Tormes - Real Avila 0:323:15Colegios Diocesanos - Salamanca 0:1
23:30Atletico Astorga - Almazan 1:0
23:30La Virgen - Bembibre 1:1
23:30Ponferradina B - Villaralbo 1:2
00:00Becerril - Palencia CA 2:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 9
23:00Almeria B - Atletico Melilla 14:100:30Torredonjimeno - Jaen 1:1
01:00Arenas Armilla - Malaga B 0:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 10
00:00Atletico Espeleno - Sevilla C 2:000:00Ciudad de Lucena - Xerez CD 0:0
00:00Xerez D.F.C. - Conil 1:0
00:30Bollullos - CD Utrera 1:3
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 11
23:00Alcudia - Binissalem 0:000:30Portmany - Mallorca B 1:0
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 13
00:00CAP Ciudad de Murcia - Racing Murcia 3:100:00CD Algar - Alcantarilla 0:2
00:30Balsicas Atletico - Real Murcia B 0:2
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 15
23:00CD Cantolagua - Burlades 0:223:30Lerines - Ezcabarte 2:2
00:30Lagunak - Oberena 1:0
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 16
00:00Alfaro - CCD Alberite 9:000:00Haro Deportivo - Logrones B 0:1
00:00Tedeon - River Ebro 0:1
00:00Vianes - Berceo 0:0
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 17
23:00CF Illueca - Cuarte 0:023:00Fuentes - Borja 2:0
23:15Ebro - Belchite 97 0:0
23:30Tamarite - Caspe 1:2
23:30Utrillas - Binefar 2:0
00:00Atletico Monzon - Calamocha 0:2
00:00Fraga - Huesca B 1:2
00:30Almudevar - Epila 1:2
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 18
00:00La Solana - Puertollano C.F. 1:000:30Quintanar del Rey - Conquense 1:1
00:30Villarrubia - Villacanas 2:2
SEPANYOL: Liga F Wanita
00:00Barcelona W - Madrid C. W 8:0SERBIA: Liga Super - Kumpulan Kejohanan
22:00Radnicki 1923 - Mladost 3:222:55Partizan - Vojvodina 2:3
00:30FK Cukaricki - Napredak 2:0
SERBIA: Liga Super - Kumpulan Penyingkiran
00:00Novi Pazar - Javor 1:000:30Sp. Subotica - Zeleznicar Pancevo 1:1
SERBIA: Prva Liga - Kumpulan Penyingkiran
22:00Vrsac - Novi Sad 2:000:00Dubocica - Mladost GAT 0:1
00:00Metalac - Sloboda 1:2
SERBIA: Liga Srpska - Belgrade
22:30Usce - Rad Beograd 6:0SEYCHELLES: Liga Premier
22:00Northern Dynamo - Bazar Brothers 1:1SIERRA LEONE: Liga Premier
00:15TertundaDiamond Stars - Real Republicans -:-00:15TertundaEast End Lions - Mighty Blackpool -:-
00:15TertundaKahunla - Bhantal -:-
00:15TertundaLuawa - Bo Rangers -:-
00:15TertundaOld Edwardians - Bai Bureh Warriors -:-
00:15TertundaPorts Authority - Lamboi -:-
00:15TertundaWilberforce Strikers - Kholifa Stars -:-
00:15TertundaWusum Stars - Kallon -:-
00:30Wilberforce Strikers - Old Edwardians 0:2
00:15TertundaFreetown City - SLIFA -:-
00:30Bai Bureh Warriors - Kallon 1:2
SLOVAKIA: 4. liga - Bratislava
23:30Domino - MSK Senec 1:323:30Dunajska Luzna - Rovinka 1:0
23:30Ivanka pri Dunaji - Bernolakovo 5:1
23:30Rohoznik - Modra 3:0
23:30Rusovce - Nova Dedinka 1:2
23:30Slovan Most - Pezinok 1:1
23:30Tomasov - NSK 1922 Bratislava 1:1
23:30Vrakuna B. - Inter Bratislava 0:5
SLOVENIA: 1. SZNL Wanita - Kumpulan Kejohanan
23:00Radomlje W - ZNK Ljubljana W 0:3SOMALIA: Liga Nasional
20:30Sahafi - Gaadiidka 2:2SWEDEN: Divisi 2 - Södra Svealand
23:00Nacka FC - Sleipner 0:1SWEDEN: Svenska Cupen Wanita - PlayOff
23:00Hacken W - Pitea W 0:1SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 1
02:30Coffrane - Terre Sainte 2:2SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 2
02:00Bassecourt - Muri 4:1SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 3
02:00Linth - YF Juventus 1:3TANZANIA: Piala Persekutuan
23:15Coastal Union - Geita Gold 1:001:30Young Africans - Tabora United 3:0
TUNISIA: Ligue Professionnelle 1 - Kumpulan Kejohanan
00:30Esperance Tunis - CS Sfaxien 1:1TURKI: PlayOff TFF 2. Lig
21:00Ayvalikgucu - Edirnespor 2:1pen21:00Musspor - Bursa 4:0
21:00Silivrispor - Kutahyaspor 1:2pen
21:00Tokat - Kestel 1:0
21:00Turgutluspor - Efeler 09 1:4
UGANDA: Liga Premier
00:00Kampala City - Villa 2:021:00UPDF - Bright Stars 1:0
21:00Wakiso Giants - Gadaffi 3:0
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
05:00Portuguesa - Puerto Cabello 1:107:30Angostura - Carabobo 1:1
VIETNAM: Liga Nasional Wanita
17:00Ha Noi W - TKS Viet Nam W 1:017:00Phong Phu Ha Nam W - Ha Noi 2 W 3:0
Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »
Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.