MUAT SEMULA

Bola Sepak » 22.09.2022 » Semua Perlawanan

AMERIKA SELATAN: Piala Dunia - Kelayakan

08:00DibatalkanBrazil - Argentina -:-

AFRIKA: Piala Negara-Negara Afrika B23 - Kelayakan - Kelayakan

23:00Burkina Faso B23 - Gambia B23 0:1
00:00Angola B23 - Namibia B23 2:1
21:00Habsyah B23 - Republik Demokratik Congo B23 0:0

ALGERIA: Liga B21

23:00ASO Chlef B21 - ES Setif B21 0:1
23:00Arba B21 - Biskra B21 1:0
23:00CR Belouizdad B21 - MC Alger B21 1:0
23:00Constantine B21 - Oran B21 3:1
23:00El Bayadh B21 - JS Kabylie B21 1:2
23:00Khenchela B21 - Chelghoum B21 3:4
23:00USM Alger B21 - Paradou B21 2:1

AMERIKA SYARIKAT: Kejuaraan USL

07:00Loudoun - Hartford Athletic 3:0
07:00New York 2 - Detroit 0:0
10:30Monterey Bay - Phoenix Rising 3:3

AMERIKA SYARIKAT: Liga Satu USL

10:00Northern Colorado - Union Omaha 2:1
10:30Central Valley Fuego - Forward Madison 3:0

AMERIKA SYARIKAT: NWSL Wanita

07:00Gotham W - Reign W 0:1
07:00Orlando Pride W - New York W 0:3
10:00Portland Thorns W - Racing Louisville W 3:0
10:30Angel City W - Washington W 2:1

AMERIKA UTARA DAN TENGAH: Piala Liga

07:06Cincinnati - Guadalajara Chivas 3:1
09:00Nashville SC - Club America 4:3pen

ARGENTINA: Torneo Federal

03:00Club Sportivo Penarol - Sol de Mayo 1:1
09:15Antoniana - Gimnasia y Tiro 1:1

ARGENTINA: Liga Simpanan - Peringkat Kedua

21:00Patronato 2 - Defensa y Justicia 2 0:4
21:00Platense 2 - Rosario Central 2 2:2
22:00Newells Old Boys 2 - Independiente 2 2:1

AUSTRALIA DAN OCEANIA: Kejuaraan OFC B19 - PlayOff

10:30Fiji B19 - New Caledonia B19 1:0
14:00New Zealand B19 - Tahiti B19 2:0

AUSTRIA: Regionalliga Barat - Vorarlberg

01:15Rotenberg - Lauterach 0:0

BELANDA: KNVB Beker

02:00ADO 20 Heemskerk - VVSB 3:0
02:00AFC - Staphorst 4:5pen
02:00Blauw Geel - Baronie 4:0
02:00Excelsior Maassluis - USV Hercules 1:2
02:00GVV Unitas - DEM 0:1pen
02:00GVVV - Sparta Nijkerk 1:0
02:00Gemert - Urk 1:2mt
02:00Groene Ster - HV & CV Quick 1:3
02:00Hsc 21 - RKAV Volendam 2:3pen
02:00Oostzaan - RKSV UDI 6:2mt
02:00Oss - Excelsior 31 1:2
02:00Stedoco - Dongen 1:2
02:00TEC - UNA 1:0

BELGIUM: Kumpulan Divisi Amatur Kedua VFV B

01:30Hades - Belisia Bilzen 0:0

BELGIUM: Piala Belgium - Kelayakan

02:00Bocholter - Deinze 1:2mt

BRAZIL: Serie B

08:00Cruzeiro - Vasco 3:0

BRAZIL: Campeonato Catarinense 2 - PlayOff

07:00Criciuma - Atletico Catarinense 1:0

BULGARIA: Piala Bulgaria

21:00Botev Novi Pazar - Svoge 0:3
21:00Chavdar Etropole - Belasitsa 1:0
21:00Chernolomets - Bistritsa 1:3
21:00Gigant Saedinenie - Dobrudzha 2:1
21:00Haskovo - Dunav Ruse 1:2
21:00Levski Rakovski - Maritsa Plovdiv 2:3
21:00Lok. Gorna - Minyor Pernik 1:3mt
21:00Marek - Montana 2:1mt
21:00Mezdra - Litex Lovech 0:1mt
21:00Partizan Cerven Brjag - Krumovgrad 0:3
21:00Rozova Dolina - Yantra Gabrovo 3:0
21:00Sevlievo - Etar 3:2
21:00Svetkavitsa - Strumska Slava 0:6
21:00Vihren - Sozopol 2:0
21:00Yambol 1915 - Spartak Pleven 0:1pen

BURUNDI: Liga Primus

21:00Bujumbura C. - Olympic S. 0:1

COLOMBIA: Primera A - Clausura

03:00Cortulua - Dep. Cali 2:0
05:05La Equidad - Dep. Pasto 2:3
07:10America De Cali - Deportes Tolima 0:0
09:15Junior - Millonarios 0:1

COSTA RICA: Divisi Primera - Apertura

01:00Grecia - Guanacasteca 4:1
07:00Guadalupe - San Carlos 2:1
09:00Alajuelense - Zeledon 1:0
10:00AD Santos - Saprissa 0:1

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

01:00AD M. T. - Escorpiones 1:3
01:00Consultants Desamparados - Santa Ana 0:1
04:00CS Uruguay - San Jose FC 3:1
04:30Ad Aserri - Cariari Pococi 2:0

CROATIA: Prva NL

22:00Kustosija - Vukovar 1991 0:0

CURAÇAO: Promé Divishon - Peringkat Pemenang

08:00Jong Holland - CSD Barber 2:0
08:00Scherpenheuvel - Centro Dominguito 2:1
08:00Willemstad - Jong Colombia 3:1

DUNIA: Persahabatan Antarabangsa

23:00Belanda B18 - England B18 0:1
23:00Itali B18 - Serbia B18 1:0
00:00Republik Czech B18 - Jerman B18 0:4
01:00Amerika Syarikat B19 - Malta B19 5:0
01:00Belanda B17 - Ireland B17 1:1
01:00Libya - Uganda 0:0
01:00Perancis B18 - Estonia B18 3:0
01:00Tunisia B20 - Perancis B20 0:0
02:00England B20 - Chile B20 3:0
02:45San Marino - Seychelles 0:0
05:00Peru B20 - Amerika Syarikat B20 1:3
10:00Mexico B20 - Paraguay B20 1:1
15:00Mongolia B23 - Taiwan B23 1:0
17:00Jerman B17 - Uruguay B17 1:3
18:00Australia - New Zealand 1:0
18:30Sepanyol B18 - Portugal B18 2:0
20:00Kemboja - Bangladesh 0:1
21:00Belgium B17 - Israel B17 2:0
21:30Ireland Utara B21 - Scotland B21 1:3
21:30Turki B18 - Romania B18 2:0
22:00Portugal B19 - Perancis B19 2:0
22:30Croatia B20 - Arab Saudi B20 1:1
22:30Tunisia - Comoros 1:0
23:00Serbia B19 - Finland B19 3:1
23:30Itali B21 - England B21 0:2
00:00Australia B20 - Maghribi B20 0:1
00:00Iceland - Venezuela 1:0

DUNIA: Persahabatan Kelab

23:00Asteras Tripolis (Gre) - Panserraikos (Gre) 3:1
23:00Viktoria Berlin (Ger) - Hansa Rostock II (Ger) 1:0
23:30Dorfmerkingen (Ger) - Heidenheim (Ger) 1:2
23:30Magdeburg (Ger) - Schoningen (Ger) 4:1
23:30Verl (Ger) - Wiedenbruck (Ger) 0:3
00:00Marienlyst (Den) - Odense (Den) 0:3
17:00Altach (Aut) - Dornbirn (Aut) 2:0
17:30Monaco (Fra) - Genoa (Ita) 2:3
18:00Valladolid (Esp) - Osasuna (Esp) 0:2
19:00Nurnberg (Ger) - St. Gallen (Sui) 4:3
19:00Wehen (Ger) - Darmstadt (Ger) 4:4
19:00Wolfsburg (Ger) - Hansa Rostock (Ger) 0:0
20:00DibatalkanBochum (Ger) - Dusseldorf (Ger) -:-
20:00Dortmund II (Ger) - G.A. Eagles (Ned) 2:4
20:00Mainz (Ger) - Karlsruher (Ger) 2:5
20:30Valenciennes (Fra) - Oostende (Bel) 0:1
21:00Ingolstadt (Ger) - SpVgg Bayreuth (Ger) 2:1
21:00VfB Stuttgart (Ger) - Grasshoppers (Sui) 2:1
22:00Admira (Aut) - Haladas (Hun) 2:1
22:00Metz (Fra) - Seraing (Bel) 2:0
22:301.FC Frankfurt (Ger) - Hertha Berlin (Ger) 0:8
23:00Lechia Gdansk (Pol) - Gedania Gdansk (Pol) 6:0
23:00Legia (Pol) - S. Rzeszow (Pol) 3:0
23:30Verl (Ger) - Lippstadt (Ger) 2:0
00:00Augsburg (Ger) - A. Lustenau (Aut) 5:2
00:00Bordeaux (Fra) - Clermont (Fra) 2:3
00:30Tirol (Aut) - Munich 1860 (Ger) 0:1

DUNIA: Piala Raja-raja (Thailand)

18:30Trinidad dan Tobago - Tajikistan 1:2
21:30Thailand - Malaysia 1:2pen

ECUADOR: Serie B

08:00America de Quito - Manta 1:1

ECUADOR: Copa Ecuador - Peringkat Kumpulan

08:00Nueve de Octubre - Independiente J. T. 4:1

EL SALVADOR: Divisi Primera - Apertura

05:00Dragon - Chalatenango 0:1
05:15Luis Angel Firpo - Aguila 1:1
05:15Platense Municipal - Jocoro 0:0
09:15Alianza FC - Atletico Marte 3:0
09:30Metapan - Santa Tecla 3:1

ENGLAND: Divisi Premier Liga Isthmian

02:45Cray - Hastings 0:1
02:45Kingstonian - Bognor Regis 2:2

ENGLAND: Piala FA - Kelayakan

02:30Paulton Rovers - Gosport 2:1
02:45Bury AFC - Lancaster 5:3

EROPAH: Liga Negara-Negara UEFA - Liga B

02:45Scotland - Ukraine 3:0

EROPAH: Liga Negara-Negara UEFA - Liga C

22:00Kazakhstan - Belarus 2:1

EROPAH: Liga Negara-Negara UEFA - Liga D

00:00Latvia - Moldova 1:2

EROPAH: Euro B19 - Kelayakan - Peringkat Pertama

23:00Belarus B19 - Slovakia B19 1:1
23:00Ireland B19 - Gibraltar B19 6:0
23:00Wales B19 - Hungary B19 0:0
00:00Bosnia dan Herzegovina B19 - Poland B19 0:2
00:00England B19 - Montenegro B19 2:0
00:30Switzerland B19 - Greece B19 0:2
01:00Latvia B19 - Romania B19 0:0
01:30Belanda B19 - Moldova B19 2:0
01:30Ireland Utara B19 - Slovenia B19 2:2

EROPAH: Liga Elit B20

22:00Republik Czech B20 - Romania B20 2:1

EROPAH: Liga Premier (Crimea)

00:00Sparta-KT - Rubin Yalta 3:4

EROPAH: Liga Juara-juara Wanita - Kelayakan

23:30KuPS W (Fin) - St. Polten W (Aut) 0:1
00:00Brann W (Nor) - Malmo W (Swe) 1:1
00:00Rosenborg W (Nor) - Real Madrid W (Esp) 0:3
00:00Vorskla Poltava W (Ukr) - Vllaznia W (Alb) 1:1
00:30Sparta Prague W (Cze) - AS Roma W (Ita) 1:2
01:00Valur W (Ice) - Slavia Prague W (Cze) 0:1
02:30Paris SG W (Fra) - Hacken W (Swe) 2:1

EROPAH: Euro Wanita B17 - Kelayakan - Pusingan 1 - Liga A

17:30Poland B17 W - Greece B17 W 3:0

INDONESIA: Liga 2 - Pusingan Pertama

15:15Persipal BU - PSBS Biak Numfor 2:1
16:15TertundaDeltras Sidoarjo - Sulut Utd -:-
16:15PSKC Cimahi - Karo United 0:1
16:30Persela Lamongan - Persipa Pati 2:1
16:30Sriwijaya - Persiraja Aceh 2:0
17:00PSPS Riau - PSMS Medan 3:4
17:00Semen Padang - Perserang Serang 5:0
19:15Balikpapan - Kalteng Putra 5:0

IRELAND UTARA: Liga Premier Wanita

02:45Cliftonville W - Lisburn Ladies W 4:1
02:45Derry City W - Mid-Ulster W 0:2
02:45Sion Swifts W - Linfield W 1:2
03:00Crusaders W - Glentoran W 0:0

ISRAEL: Liga Leumit

00:30Agudat Sport Ashdod - Hapoel Afula 2:1
00:30Bnei Yehuda - Hapoel Umm al-Fahm 1:1
00:30Maccabi Petach Tikva - Hapoel Petah Tikva 4:0
00:30H. Akko - Maccabi Jaffa 4:2
00:30Hapoel Kfar-Saba - MS Kafr Qasim 3:2
00:30Ironi Tiberias - Hap. Ramat Gan 2:0
00:30M. Nazareth - Ramat Hasharon 0:2
00:30Nof Hagalil - H. Ironi Rishon 2:1

ISRAEL: Liga Alef Utara

00:00H. Raanana - Hapoel Bueine 1:1

ISRAEL: Liga Alef Selatan

21:15Bnei Eilat - Shimshon Kafr Qasim 4:1
23:00M. Herzliya - Hapoel Kfar Shalem 3:3

ISRAEL: Piala Negeri

23:00Hapoel Qalansawe - Beitar Kfar Kanna 6:0

ITALI: Serie D - Kumpulan A

00:00Chisola - Stresa Vergante 0:2
22:00Castellanzese - Vado 4:2
23:30HSL Derthona - Ligorna 1:1
00:00Borgosesia - Legnano 1:4

ITALI: Serie D - Kumpulan D

21:00Correggese - Sammaurese 1:1

ITALI: Coppa Italia Wanita

00:00Arezzo W - Como W 0:1

IVORY COAST: Ligue 1

23:30Sporting Gagnoa - San Pedro 1:0

JERMAN: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

01:00FK Pirmasens - Kaiserslautern II 1:0

JERMAN: Oberliga Baden-Württemberg

01:00FC 08 Villingen - FC Holzhausen 2:2

JERMAN: Oberliga Niederrhein

01:00Kray - MSV Dusseldorf 4:4
01:00SW Essen - TVD Velbert 2:1
01:30FC Monheim - Cronenberger 5:1
01:30Hamborn - Germania Ratingen 2:2
01:30Hilden - Duisburg 2:0
01:30Homberg - Baumberg 1:1
01:30Kleve - Sonsbeck 3:4
01:30Meerbusch - Union Nettetal 1:2
01:30SSVg Velbert - SC St.Tonis 4:0
01:30TuRU Dusseldorf - Schonnebeck 1:1

LIBERIA: Divisi Pertama LFA

23:30Jubilee - Invincible Eleven 3:0

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura

06:00Celaya - Alebrijes Oaxaca 2:0
08:05Atletico La Paz - Pumas Tabasco 6:1
10:05Cimarrones de Sonora - Alacranes de Durango 5:0
10:05Dorados de Sinaloa - Zacatecas Mineros 4:1

MEXICO: Liga Premier Serie A - Apertura

05:00Uruapan - Saltillo 4:1

MEXICO: Liga MX U20 - Apertura

22:00Monterrey B20 - Puebla B20 3:3
22:00Toluca B20 - Santos Laguna B20 1:0

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 2

23:00Hodd 2 - Raufoss 2 3:0

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 3

20:00Viking 2 - Haugesund 2 6:1
23:30Sola - Vidar 4:3

PERU: Liga 1 - Clausura

08:30Alianza Lima - FBC Melgar 2:0

REPUBLIK CZECH: Piala MOL

00:00Usti nad Labem - Bohemians 0:3
00:30Chomutov - Ceske Budejovice 0:5

REPUBLIK CZECH: Divisi B

23:00Meteor Prague - Admira Prague B 1:1

RUSIA: FNL 2 - Kumpulan 2

19:00Baltika 2 - Yadro 0:0
19:00Torpedo Moscow 2 - Dynamo Vologda 0:2
20:00Luki-Energiya - Krasnogorsk 2:1
20:00Yenisey 2 - Zenit 2 3:0
21:00Chertanovo M. - Vladimir 0:1
21:00Dynamo Moscow 2 - S. Kostroma 3:5
21:00Khimik - Tver 1:1
23:00Murom - Znamya Truda 1:0
00:00Electron VN - Leningradets 1:1

RUSIA: FNL 2 - Kumpulan 3

12:00SKA Khabarovsk 2 - Dynamo Vladivostok 1:3
18:00Balashikha - Khimki 2 0:2
18:00Peresvet Podolsk - Sakhalinets 0:3
18:00Strogino M. - Arsenal Tula 2 1:0
20:00Penza - Salyut-Belgorod 1:3
20:00Rodina Moscow 2 - D. Bryansk 1:0
21:00Kaluga - Kolomna 3:0
21:00Kosmos - Saturn Moscow 2:1
21:00Kvant - Tambov 0:1
23:00Ryazan - Sakhalin 3:2
23:00Saratov - Znamya Noginsk 1:2
23:30Kursk - M. Lipetsk 3:3

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 1

02:00Zamora - Valladolid Promesas 0:4

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 2

02:00Tudelano - Izarra 0:0

SLOVENIA: 3. SNL - Timur

23:00Videm - Dobrovce 2:2

SOMALIA: Kejuaraan Telecom Nation Link

20:30Gaadiidka - Mogadishu City 0:2

SWEDEN: Svenska Cupen Wanita - Kelayakan

00:30Kalmar W - Vaxjo DFF W 0:3
01:00Norrkoping W - Hammarby W 0:1
01:00P18 IK W - Djurgarden W 0:2

SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 1

02:15Coffrane - Meyrin 0:1

SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 2

02:00Koniz - Dornach 1:3
02:00Wohlen - Black Stars 1:2
02:15Delemont - Rotkreuz 1:1

THAILAND: Liga Thai 2

18:30Kasetsart - Ranong 1:1

UKRAINE: Liga Druha

18:00Kremin 2 - Khust 0:1

URUGUAY: Copa Uruguay

02:30Albion - La Luz 2:3
02:30Rentistas - Progreso 0:3
07:00Rampla Juniors - Nacional 3:0
07:30Plaza Colonia - Cerro Largo 1:0

WALES: Piala Liga

02:45Ruthin - Flint 1:3

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.