Bola Sepak » 12.04.2024 » Semua Perlawanan
Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
EROPAH: Liga Europa - PlayOff
03:00AC Milan - AS Roma 0:103:00Bayer Leverkusen - West Ham 2:0
03:00Benfica - Marseille 2:1
03:00Liverpool - Atalanta 0:3
ALBANIA: Divisi Pertama
21:00Vora - Flamurtari 2:3ALGERIA: Piala Algeria
00:30CR Belouizdad - Mostaganem 4:3pen00:30USM Alger - Bougaa 7:0
AMERIKA SELATAN: Copa Libertadores - Peringkat Kumpulan
06:00Bolivar (Bol) - Millonarios (Col) 3:206:00LDU Quito (Ecu) - Botafogo RJ (Bra) 1:0
08:00Palmeiras (Bra) - Liverpool M. (Uru) 3:1
08:00River Plate (Arg) - Nacional (Uru) 2:0
AMERIKA SELATAN: Copa Sudamericana - Peringkat Kumpulan
06:00Lanus (Arg) - Deportivo Garcilaso (Per) 2:106:00Metropolitanos (Ven) - Cuiaba (Bra) 0:2
08:00Coquimbo (Chi) - Sp. Luqueno (Par) 1:0
08:00Cruzeiro (Bra) - Alianza (Col) 3:3
10:00Delfin (Ecu) - Belgrano (Arg) 1:1
AMERIKA SELATAN: Kejuaraan Amerika Selatan Wanita B20
05:00Peru B20 W - Argentina B20 W 1:107:30Ecuador B20 W - Paraguay B20 W 0:1
AMERIKA SYARIKAT: Kejuaraan USL
07:00Miami FC - Tampa Bay 2:5AMERIKA SYARIKAT: MLS Next Pro
04:00Philadelphia II - Orlando City B 2:1penARAB SAUDI: Piala Super
01:30Al-Ittihad FC - Al-Hilal 1:4ARGENTINA: Primera C - Apertura
02:30Argentino de Rosario - Victoriano A. 1:106:00Real Pilar - Leandro N. Alem 1:1
ARGENTINA: Liga Simpanan - Peringkat Pertama
02:00Defensa y Justicia 2 - Tigre 2 1:102:00Gimnasia L.P. 2 - Banfield 2 0:0
02:00Godoy Cruz 2 - Independiente 2 3:1
02:00San Lorenzo 2 - Argentinos Jrs 2 0:1
08:30Central Cordoba 2 - Boca Juniors 2 2:2
ARMENIA: Liga Premier
20:00Pyunik Yerevan - Alashkert 2:123:00Ararat-Armenia - Ararat Yerevan 2:1
ASIA: Piala Super UAE / Qatar
00:00Al Arabi - Al Sharjah 1:0AUSTRALIA: Liga-A
15:00Wellington Phoenix - Melbourne Victory 1:017:45Adelaide United - Macarthur FC 1:2
AUSTRALIA: NPL NSW
17:30Sydney FC B23 - Sutherland Sharks 0:0AUSTRALIA: NPL Victoria
17:30Melbourne Knights - Heidelberg Utd 0:117:30South Melbourne - Green Gully 3:0
18:00Oakleigh Cannons - Avondale FC 1:2
AUSTRALIA: Liga Satu NSW
18:00Bankstown City Lions - Canterbury Bankstown 1:1AUSTRALIA: Kejuaraan Selatan Tasmania
18:15Clarence Utd. B21 - Glenorchy Knights B21 4:118:15Olympia FC Warriors - South Hobart B21 0:3
AUSTRALIA: Liga Premier Victoria
18:30Northcote City - Melbourne Heart B21 3:118:30Preston Lions - George Cross 2:1
AUSTRIA: 2. Liga
00:10Dornbirn - First Vienna 1:000:10Kapfenberg - Stripfing 3:1
00:10Liefering - Grazer 2:0
00:10St. Polten - Admira 0:3
AUSTRIA: Regionalliga Barat
00:30Schwaz - FC Wolfurt 4:0AUSTRIA: Wien
00:00Mannsworth - WAF Brigittenau 0:000:30SV Donau - A XIII-Auhof Center 1:1
AZERBAIJAN: Liga Premier
23:00Sumgayit PFC - Zira 0:0BARBADOS: Liga Premier
07:00UWI Blackbirds - Wotton 4:209:00Empire - Brittons Hill 1:3
BELARUS: Liga Vysshaya
22:30Vitebsk - Slutsk 2:0BELARUS: Liga Pershaya
23:00Belshina - Belarus B17 1:0BELGIUM: Liga Pro B21
02:30Francs Borains B21 - RFC De Liege B21 2:1BOLIVIA: Divisi Profesional - Apertura
07:00Santa Cruz - The Strongest 2:3BOSNIA DAN HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
21:30Tuzla City - Siroki Brijeg 3:1BRAZIL: Acreano - Peringkat Kedua
04:30Rio Branco - Galvez 1:006:30Vasco da Gama AC - Independencia 0:2
BRAZIL: Alagoano - Kelayakan Tambahan
07:30CSA - CSE 1:2BRAZIL: Cearense 2 - PlayOff
07:00Cariri FC - Guarani de Juazeiro 2:1penBRAZIL: Maranhense - PlayOff
07:15Maranhao - Tuntum 3:1penBRAZIL: Copa Grao Para
07:00Tuna Luso - Sao Francisco 2:1BRAZIL: Brasileiro B20
02:00Flamengo RJ B20 - Cuiaba B20 3:104:00Atletico-MG B20 - Goias B20 1:1
06:00Fortaleza B20 - Botafogo B20 1:1
BULGARIA: Parva Liga
23:45CSKA 1948 Sofia - Ludogorets 0:122:45Botev Plovdiv - Botev Vratsa 2:0
BULGARIA: Liga Vtora
20:00Spartak - Dobrudzha 2:1CAMEROON: Elit Satu - Kumpulan Kejohanan
21:00Dynamo Douala - Stade Renard 0:121:00Gazelle - Colombe 1:0
23:00Victoria United - Cotonsport 2:1
23:00Yong Sports - Canon Yaounde 0:1
CAMEROON: Elit Satu - Kumpulan Penyingkiran
23:00Bamboutos FC - Avion Academy 0:023:00Les Astres - Fauve Azur Elite 2:3
21:00Fovu Baham - Bamenda 1:2
23:00Union Douala - Fortuna Mfou 1:1
CHAD: Divisi Premiere - LPFN
23:00Renaissance - Tourbillon 5:0CROATIA: HNL
23:00Rudes - Slaven Belupo 1:3CROATIA: Prva NL
20:50Jarun - Dubrava 0:1CROATIA: Druga NL
22:30Bjelovar - Karlovac 2:022:30Dragovoljac - Zdralovi 2:1
22:30Kustosija - Grobnican 2:0
22:30Opatija - Jadran LP 0:0
CYPRUS: Kejuaraan Cyta - Kumpulan Penyingkiran
00:00AEL Limassol - Othellos Athienou 3:2DENMARK: Divisi 1 - Kumpulan Penyingkiran
00:30Koge - B.93 5:300:30Naestved - Horsens 0:2
DENMARK: Divisi 1 - Kumpulan Promosi
00:30Hobro - Aalborg 2:1DENMARK: Piala Landspokal
00:00Fredericia - Silkeborg 2:002:00Aarhus - Nordsjaelland 1:0
DUNIA: Persahabatan Antarabangsa
23:00Jepun B23 - Iraq B23 1:001:00Belgium B16 - Denmark B16 1:0pen
23:00England B16 - Itali B16 2:1
DUNIA: Persahabatan Kelab
19:45Tampines (Sgp) - Balestier Khalsa (Sgp) 3:3DUNIA: Persahabatan Kelab Wanita
17:00AZ Alkmaar W (Ned) - Utrecht W (Ned) 2:1ECUADOR: Serie B
08:00Chacaritas - San Antonio FC 0:0EMIRIAH ARAB BERSATU: Liga UAE
00:15Al Ain - Al Jazira 2:2ENGLAND: Liga Nasional
02:45Fylde - Gateshead 2:002:45Wealdstone - Dorking 4:2
ENGLAND: Liga Nasional Utara
02:45Spennymoor - Banbury 5:2ENGLAND: Liga Nasional Selatan
02:45Farnborough - Chippenham 3:102:45Taunton - Slough 0:4
02:45Truro - Yeovil 0:2
ENGLAND: Divisi Sentral Liga Selatan
02:45Hanwell Town - Sholing 2:302:45Plymouth Parkway - Salisbury 0:1
ENGLAND: Divisi Premier Liga Isthmian
03:00Potters Bar - Margate 2:3ENGLAND: Liga Pembangunan Profesional
20:00Wigan B21 - Hull City B21 1:221:00Peterborough B21 - Fleetwood B21 1:0
ENGLAND: Liga Nasional Wanita Utara
02:45Huddersfield W - Nottingham W 0:203:00Liverpool Feds W - Stoke City LFC W 1:1
EROPAH: Liga Konferensi Europa - PlayOff
00:45Olympiakos Piraeus - Fenerbahce 3:200:45Plzen - Fiorentina 0:0
03:00Aston Villa - Lille 2:1
03:00Club Brugge - PAOK 1:0
ESWATINI: Liga Premier MTN Swazi
21:00Illovo - Denver 3:121:00Moneni Pirates - Manzini Sea Birds 2:0
FINLAND: Veikkausliiga
23:00HJK - Lahti 4:023:00Haka - Ekenas 2:1
00:00VPS - SJK 1:1
FINLAND: Ykkonen
00:00Atlantis - Vaajakoski 2:0FINLAND: Kakkonen Kumpulan A
00:00Atlantis 2 - JaPS 2 2:100:00PPJ - NJS 1:1
FINLAND: Kakkonen Kumpulan B
00:00Ilves 2 - Ilves-Kissat 5:000:00Honka - Tampere Utd 1:1
00:00TPV - P-Iirot Rauma 0:2
FINLAND: Kakkonen Kumpulan C
22:30GBK Kokkola - OTP 2:0FINLAND: Kansallinen Liiga Wanita
00:00PK-35 Vantaa W - PKKU W 0:0FINLAND: Ykkonen Women
00:00TPS W - HJK Akatemia W 4:2GEORGIA: Erovnuli Liga
23:00Iberia 1999 - Gagra 3:101:00Torpedo - Samgurali 3:1
23:00Dinamo Tbilisi - Kolkheti 1913 0:0
GHANA: Liga Premier
02:00Asante Kotoko - Nsoatreman 1:2GHANA: Liga Divisi Satu
23:00Berekum City - Eleven Wonders 1:123:00Na God - Koforidua 2:0
23:00Rospak - Venomous Vipers 2:1
23:00Steadfast - Wa Suntaa 1:1
23:00Still Believe - Vision 0:0
23:00Techiman Liberty - Baffour SA 2:0
23:00Young Redbull - King Faisal 3:1
23:00ADVSA - Nania 1:0
HABSYAH: Liga Premier
00:00Welayta Dicha - Dire Dawa 1:121:00Fasil Kenema - Hambericho Durame 2:2
00:00Bahir Dar Kenema - St. George 1:1
HAITI: Championnat Nasional - Serie de Ouverture
04:00Ouanaminthe - Real Hope 1:005:00Cosmopolites - Triomphe Liancourt 0:1
INDIA: ISL
22:00Hyderabad - Kerala Blasters 1:3INDIA: Liga-I
19:00Gokulam - TRAU FC 6:121:30TertundaAizawl - Neroca FC -:-
IRAN: Liga Pro Teluk Parsi
21:30Shams Azar Qazvin - Foolad 1:021:30Tractor - Zob Ahan 1:4
22:00Mes Rafsanjan - Paykan 2:2
22:20Sepahan - Nassaji Mazandaran 0:0
22:30Aluminium Arak - Esteghlal F.C. 0:1
22:30Esteghlal Khuzestan - Sanat Naft 2:1
22:30Havadar SC - Gol Gohar 1:0
00:30Persepolis - Malavan 1:0
ISRAEL: Liga Leumit
21:00Hap. Ramat Gan - Hapoel Umm al-Fahm 1:121:00Hapoel Kfar-Saba - Ramat Hasharon 1:1
21:00Ihud Bnei Shfaram - Bnei Yehuda 1:2
21:00Ironi Tiberias - M. Herzliya 2:2
21:00Kiryat Shmona - Nes Tziona 1:0
21:00MS Kafr Qasim - H. Akko 1:2
21:00Maccabi Jaffa - H. Ironi Rishon 1:2
21:00Nof Hagalil - Hapoel Afula 2:1
ISRAEL: Liga Alef Utara
16:00M. Kiryat Ata-Bialik - Hapoel Kaukab 3:018:00Hapoel Bnei Zalfa - Ironi Nesher 0:3
18:30Tzeirey Um El Fahem - Tzeirei Kafr Kanna 2:2
18:40MS Tira - Kiryat Yam 2:2
18:45H. Raanana - Ironi Baka 1:0
19:00Hapoel Karf Kanna - Maccabi Nujeidat Ahmad 2:2
20:00Hapoel Bueine - Tayibe 0:0
ISRAEL: Liga Alef Selatan
16:45Hapoel Marmorek - Agudat Sport Ashdod 4:117:00H. Bikat Hayarden - H. Herzliya 1:0
18:30Ironi Modiin - Maccabi Shaarayim 1:1
18:35Nordia Jerusalem - Hapoel Kfar Shalem 1:2
19:00Maccabi Yavne - FC Dimona 2:3
20:00M. Ironi Ashdod - Hapoel Bnei Lod 0:1
21:00Shimshon Tel Aviv - Shimshon Kafr Qasim 4:0
ITALI: Primavera 1
00:00Sassuolo B19 - Inter B19 0:3IVORY COAST: Ligue 1
00:00Academie de FAD - ASEC Mimosas 0:1JEPUN: Liga J1
18:00Kashiwa - Urawa 1:0JERMAN: 2. Bundesliga
00:30Greuther Furth - Kaiserslautern 2:100:30Hertha Berlin - Hansa Rostock 4:0
JERMAN: Oberliga NOFV- Süd
23:30Bischofswerdaer - Bautzen 0:0JERMAN: Oberliga Bayern Nord
00:00Abtswind - Donaustauf 3:100:00Fortuna Regensburg - Eichstatt 1:4
JERMAN: Oberliga Mittelrhein
01:00Germania Teveren - Schafhausen 1:2JERMAN: Junioren Bundesliga Selatan
23:30Ingolstadt B19 - Nurnberg B19 2:1JERMAN: Bundesliga Wanita
00:30SV Bremen W - RB Leipzig W 1:1KAZAKHSTAN: Divisi Pertama
17:00Kaspij Aktau - Altai 4:119:00Ulytau - Akzhayik Uralsk 1:2
KOREA SELATAN: Liga WK Wanita
18:00Hwacheon K. W - Incheon Hyundai Steel W 2:4LATVIA: Virsliga
23:00Riga FC - BFC Daugavpils 2:000:00RFS - Tukums 2000 5:0
LITHUANIA: I Lyga
00:00Atmosfera - Banga 2 1:0LUBNAN: Liga Premier - Peringkat Pengalah
21:00Al Ahli Nabatiya - Al Hikma 2:0MAKAU: Liga Elit
19:00Tak Chun Ka I - Lun Lok 0:621:00Chao Pak Chei - University of Macau 6:0
MALTA: Liga Premier
00:00Santa Lucia - Marsaxlokk 0:3MESIR: Liga Premier
01:00ZED - Al Ahly 0:101:00Zamalek - El Ettehad El Sakandary 3:0
MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura
09:05Atlante - Correcaminos 4:011:05Celaya - Tapatio 1:2
MEXICO: Liga Premier Serie A
00:00Correcaminos 2 - Apodaca 0:2MEXICO: Liga MX U23 - Clausura
23:00Necaxa B23 - Santos Laguna B23 2:123:00Puebla B23 - Cruz Azul B23 1:1
23:00Queretaro B23 - Mazatlan FC B23 2:1
MEXICO: Liga MX Wanita - Clausura
05:45Toluca W - Queretaro W 1:2MOLDOVA: Super Liga - Kumpulan Penyingkiran
21:00Univer-Oguzsport - Victoria 2:3MONGOLIA: Liga Premier
19:15Brera Ilch - Tuv Azarganuud 1:3NICARAGUA: Liga Primera - Clausura
08:00Ocotal - Masachapa 3:2NICARAGUA: Liga Primera B20 - Clausura
05:00Ocotal B20 - Masachapa B20 3:3NIGERIA: NNL
20:00Inter Lagos - One Rocket 4:321:00EFCC - Nigeria Airforce FC 0:1
21:00Tradesafe - Giant Brillars 1:2
NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 2
00:00Staal Jorpeland - Sandnes Ulf 2 0:0NORWAY: Piala NM
00:00Askoy - Sotra 5:4pen00:00Forus og Gausel - Bryne 0:10
00:00Lyngbo - Brann 1:7
00:00Ullern - Baerum 0:2
01:00Sprint-Jeloy - Moss 0:3
01:00Volda - Hodd 1:6
01:30Flint - Eik-Tonsberg 0:6
01:30Toten - Elverum 1:3
PERANCIS: Nasional
23:45Niort - GOAL FC 2:0PERANCIS: Nasional 2 - Kumpulan C
00:00Guingamp II - Bastia-Borgo 0:2PERU: Liga Wanita
23:30Cesar Vallejo W - Killas W 1:2POLAND: Ekstraklasa
00:00Warta Poznan - Korona Kielce 1:0POLAND: Divisi 1
00:00Zaglebie Sosnowiec - Leczna 0:1POLAND: Divisi 2
22:30Pogon Siedlce - Ol. Grudziadz 0:0POLAND: III Liga - Kumpulan I
00:00Bron Radom - Mlawa 0:0POLAND: III Liga - Kumpulan II
23:00Solec Kujawski - Notec Czarnkow 1:123:00Unia Swarzedz - Swit Skolwin 1:0
POLAND: III Liga - Kumpulan III
21:30Sleza Wroclaw - Jelenia Gora 3:0REPUBLIK CONGO: Ligue 1
22:00Diables Noirs - Juk 2:0REPUBLIK CZECH: FNL
00:00Jihlava - Vlasim 1:100:00Opava - Sparta Prague B 3:2
00:00Pribram - Sigma Olomouc B 0:1
REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan A
00:00Pisek - Bohemians 1905 B 0:1REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan B
00:00Usti nad Labem - Ceska Lipa 3:1REPUBLIK CZECH: MSFL
22:30Karvina B - Zlinsko 0:1REPUBLIK CZECH: Jihomoravsky KP
23:30Mutenice - Rajecko 1:3REPUBLIK CZECH: Prazsky prebor
23:30Motorlet Prague B - Dukla JM 3:4REPUBLIK CZECH: Liga B19
19:00Karvina B19 - Slovacko B19 0:2REPUBLIK DEMOKRATIK CONGO: Ligue 1 - Kumpulan Penyingkiran
21:30TertundaBlessing - Groupe Bazano -:-22:00TertundaFC Renaissance - AC Kuya -:-
ROMANIA: Liga 1 - Kumpulan Penyingkiran
22:30UTA Arad - FC Hermannstadt 1:3ROMANIA: Liga 2 - Kumpulan Kejohanan
00:00Gloria Buzau - Sevisul Selimbar 0:0ROMANIA: Liga 3 - Seria 1 - Kumpulan Penyingkiran
22:00Aerostar - CSM Vaslui 0:2ROMANIA: Liga 3 - Seria 3 - Kumpulan Penyingkiran
22:00Inainte Modelu - Progresul Fundulea 2:1ROMANIA: Liga 3 - Seria 3 - Kumpulan Promosi
22:00Calarasi - LPS HD Clinceni 2:0ROMANIA: Liga 3 - Seria 4 - Kumpulan Penyingkiran
22:00Muscel - Tricolorul Breaza 2:0ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Kumpulan Penyingkiran
22:00Sepsi 2 - Odorheiu 2:1ROMANIA: Liga 3 - Seria 6 - Kumpulan Penyingkiran
22:00Sporting Rosiori - Calimanesti 5:022:00Unirea Bascov - Horezu 2:0
ROMANIA: Liga 3 - Seria 6 - Kumpulan Promosi
22:00R. Valcea - Viitorul Daesti 3:022:00Vedita Colonesti - Cetatea 1:1
ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Kumpulan Penyingkiran
22:00Gilortul Tg. Carbunesti - Turceni 4:022:00Jiul Petrosani - U Craiova 1948 2 3:2
22:00Lupac - CS U Craiova 2 2:3
ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Kumpulan Penyingkiran
22:00Avantul Periam - Progresul Pecica 0:3ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Kumpulan Penyingkiran
22:00Avantul Reghin - Industria Galda 2:022:00Metalurgistul Cugir - Unirea Alba-Iulia 1:2
22:00Targu Mures 1898 - Viitorul Cluj 3:0
ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Kumpulan Penyingkiran
22:00Sanatatea Cluj - Baile Felix 3:0RUSIA: FNL 2 - Divisi B - Kumpulan 1
23:00Stavropol - Nart Cherkessk 0:0RUSIA: Liga Remaja
16:00Ural B19 - Chertanovo M. B19 1:118:00F. Voronezh B19 - CSKA Moscow B19 0:1
18:00Nizhny Novgorod B19 - FK Orenburg B19 1:2
18:00Rubin Kazan B19 - Lokomotiv Moscow B19 0:2
18:00UOR 5-Yegoryevsk B19 - Krasnodar B19 3:5
20:00Dynamo Moscow B19 - Akhmat Grozny B19 0:0
20:00Zenit B19 - FK Rostov B19 2:1
21:00Baltika B19 - Konoplev Academy B19 0:1
22:00Sochi B19 - Krylya Sovetov Samara B19 2:0
22:00Spartak Moscow B19 - Strogino M. B19 3:0
SERBIA: Liga Srpska - Belgrade
20:00Torlak - Brodarac 1:122:00BASK - Studentski Grad 4:1
SERBIA: Liga Srpska - Timur
22:00Trayal Krusevac - Zitoradja 4:2SIERRA LEONE: Liga Premier
00:15Diamond Stars - Kholifa Stars 1:100:15TertundaWilberforce Strikers - Wusum Stars -:-
00:30Real Republicans - Wusum Stars 1:1
SLOVAKIA: Nike liga - Kumpulan Kejohanan
23:30Zilina - Ruzomberok 0:0SLOVAKIA: 2. liga
00:00Pohronie - Malzenice 1:0SLOVENIA: 2. SNL
00:00NK Krka - Tabor Sezana 0:500:00Rudar - Bilje 1:2
SLOVENIA: 1. SZNL Wanita
01:15Krim W - ZNK Ljubljana W 0:3SÃO TOMÉ DAN PRÍNCIPE: Campeonato Nacional
23:001º de Maio - Sundy 3:0TAJIKISTAN: Liga Vysshaya
19:00Khujand - Khosilot Parkhar 1:319:00Kuktosh - Regar-TadAZ 0:0
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
19:00Tanzania Prisons - Kinondoni MC 1:121:00Mashujaa - Coastal Union 1:2
TOGO: Championnat National
23:30Doumbe - Gomido 1:0UKRAINE: Liga Persha - Kumpulan Promosi
17:45SC Poltava - Ahrobiznes Volochysk 2:118:30Livyi Bereg - Karpaty Lviv 0:1
19:00FSC Mariupol - Nyva Buzova 0:0
UKRAINE: Liga Druha
17:00Trostyanets - Niva 1:117:15Kremin 2 - Rukh Lviv 2 1:1
17:30Chaika - Kudrivka 1:1
17:30Real Pharma - Zvyagel 0:3
18:00Lokomotiv Kiev - Skala 1911 2:0
19:30UCSA - Druzhba Myrivka 0:1
22:00MFC Metalurh 2 - Karpaty Lviv 2 -:-
UKRAINE: Liga B19
17:00Obolon Kiev B19 - Minaj B19 1:117:00Rukh Lviv B19 - Kryvbas 2020 B19 0:3
18:00Oleksandriya B19 - Dinamo Kiev B19 1:2
URUGUAY: Divisi Segunda - Torneo Competencia
23:00Cooper - Plaza Colonia 3:3Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »
Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.