MUAT SEMULA

Bola Sepak » 24.09.2022 » Semua Perlawanan

MALAYSIA: Liga Super

21:00Penang FC - Kuala Lumpur City 1:0

AFRIKA: Piala Negara-Negara Afrika B23 - Kelayakan - Kelayakan

01:00Libya B23 - Rwanda B23 4:1
21:00Madagaskar B23 - Seychelles B23 5:0
22:00Mozambique B23 - Mauritius B23 3:0
23:00Namibia B23 - Angola B23 0:6

AFRIKA SELATAN: Cabaran Diski

16:00Golden Arrows B23 - Marumo Gallants B23 1:1
16:00Royal AM B23 - Amazulu B23 0:1
18:00Orlando Pirates B23 - Cape Town City B23 0:2
18:00Stellenbosch B23 - Richards Bay B23 3:0
20:00TS Galaxy B23 - Mamelodi Sundowns B23 1:3

ALGERIA: Ligue 1

23:00Arba - Biskra 2:0
23:00TertundaCR Belouizdad - MC Alger -:-
23:30ASO Chlef - ES Setif 4:0
23:30Constantine - Oran 0:0
23:30El Bayadh - JS Kabylie 0:0
23:30Khenchela - Chelghoum 2:0
23:30Magra - Saoura 1:0
23:30TertundaUSM Alger - Paradou -:-

ALGERIA: Ligue 2

23:00Annaba - Harrach 1:0
23:00Eulma - Telaghema 1:1
23:00Ghozlane - Hamra Annaba 2:0
23:00Khroub - Mlila 2:0
23:00Ouargla - MO Constantine 0:0
23:00RC kouba - Mostaganem 0:1
23:00Relizane - JSM Tiaret 0:1
23:00Skikda - Bordj Menail 0:2
23:00US Chaouia - US Souf 2:2
23:00El Khemis - SC Mecheria 0:1
23:00GC Mascara - Hussein Dey 1:0
23:00Khemis El Khechna - Batna 1:4
23:00Medea - ASM Oran 0:0
23:00Oued Sly - Tlemcen 2:1
23:00Temouchent - Ben Aknoun 2:1
23:00Widad Adabi de Boufarik - Saida 4:0

ALGERIA: Liga B21

16:00Magra B21 - Saoura B21 2:2

AMERIKA SYARIKAT: Kejuaraan USL

07:00Charleston - Rio Grande 0:3
07:30Tampa Bay - Birmingham 1:1
08:00Louisville City - Memphis 1:2

ANGOLA: Girabola

22:00Academica - Interclube 0:0
22:30Dragao - C.R.D. Libolo 0:1
22:30Sagrada - Wiliete 1:2
22:30Sporting de Cabinda - CD Lunda Sul 1:0

ARGENTINA: Liga Profesional

06:00Godoy Cruz - Boca Juniors 0:1
06:00Huracan - Banfield 3:1
00:00Defensa y Justicia - Patronato 2:1
00:00Sarmiento Junin - Arsenal Sarandi 2:0

ARGENTINA: Primera Nacional

05:30Quilmes - Almagro 1:1

ARGENTINA: Primera C - Clausura

02:30Leandro N. Alem - Deportivo Espanol 1:0

ARGENTINA: Liga Simpanan - Peringkat Kedua

21:00Barracas Central 2 - Velez Sarsfield 2 3:2
21:00Central Cordoba 2 - Aldosivi 2 3:0
21:00Talleres Cordoba 2 - River Plate 2 5:0

ARGENTINA: Primera A Wanita

02:00Estudiantes W - Defensores de Belgrano W 2:0
21:00Ferro W - El Porvenir W 2:1

ARUBA: Division di Honor

08:00Deportivo Nacional - Caravel 3:1

AUSTRALIA: NPL ACT - PlayOff

16:00Gungahlin - Monaro Panthers FC 0:2

AUSTRIA: Regionalliga Timur

01:00ASV Siegendorf - Neusiedl 0:2
01:00Bruck Leitha - Warth 1:0
01:00Marchfeld - Wiener 1:1
01:30TWL Elektra - Stripfing 1:0
22:30Donaufeld Wien - Drassburg 0:1
22:30Leobendorf - Traiskirchen 1:0
22:30Mauerwerk - Kremser 5:0
22:30Wiener Viktoria - Wiener Neustadt 2:0

AUSTRIA: Regionalliga Tengah

01:00Allerheiligen - Treibach 0:1
01:00Bad Gleichenberg - Weindorf St. Anna 2:1
01:00Gleisdorf - Vocklamarkt 4:0
01:00Leoben - SAK Klagenfurt 3:0
01:00WSC Wels - Deutschlandsberger 1:1
22:00LASK (Am) - SC Weiz 5:1
22:00Union Gurten - Ried (Am) 1:0
22:00Wolfsberger (Am) - Kalsdorf 4:0

AUSTRIA: Regionalliga Barat - Tyrol

01:00Hall - Tirol (Am) 2:4
01:30SV Worgl - Kufstein 3:2
21:00Reichenau - SC Kundl 3:0
23:00Motz/Silz - Schwaz 1:3
00:00Fugen - Kitzbuhel 2:0

AUSTRIA: Regionalliga Barat - Salzburg

00:00Saalfelden - SAK 1914 1:1
01:00Johann - Grodig 2:0
01:00Seekirchen - UFC Hallein 3:1
21:00Kuchl - A. Salzburg 0:2
21:00USK Anif - SC Golling 0:1
21:00Wals-Grunau - Bischofshofen 1:0

AUSTRIA: Regionalliga Barat - Vorarlberg

21:00Gofis - Altach B21 5:3
22:00SC A. D. - RW Rankweil 1:1
23:00FC Wolfurt - Bregenz 1:1
23:00Hohenems - Rotenberg 2:1
23:00Lauterach - Rothis 2:1

AUSTRIA: Bundesliga Wanita

20:00First Vienna W - Kleinmunchen W 0:0
00:00St. Polten W - Bergheim W 6:0

BAHRAIN: Piala Bahrain

23:45Al Reef - Busaiteen 0:2
23:45Al Riffa - Al-Budaiya 2:1
23:45Al-Hidd - Al-Ittihad 3:0
23:45Al-Najma - Al-Ittifaq 2:1
23:45Ali CSC - Isa Town 3:2
23:45Manama Club - Al-Ahli Manama 1:0
22:00Al-Muharraq - East Riffa 0:1
22:00Al-Shabbab - Malkia 6:0
22:00Bouri - Tadamun Buri 1:0
23:45Al Khalidiyah - Al-Hala 1:0
23:45Bahrain SC - Sitra 1:1
23:45Umm Al Hassam - Qalali 2:0

BELANDA: Eerste Divisie

03:00Dordrecht - Maastricht 1:2
03:00Heracles - Helmond 2:0
03:00Oss - Willem II 1:3
03:00Venlo - Telstar 1:1

BELANDA: Tweede Divisie

20:30Excelsior Maassluis - Rijnsburgse Boys 3:1
20:30Noordwijk - Jong Volendam 3:2
20:30Scheveningen - Spakenburg 1:1
21:00AFC - Jong Sparta Rotterdam 2:1
21:00IJsselmeervogels - Katwijk 0:0
21:00Oostzaan - Kozakken Boys 2:4
21:00Quick Boys - Lisse 3:1
21:30TEC - Hardenberg 0:2
00:00De Treffers - Koninklijke HFC 2:3

BELANDA: Derde Divisie

20:30ACV Assen - Rijnvogels 1:1
20:30Harkemase Boys - Ermelo 0:0
20:30RKAV Volendam - Urk 4:1
20:30VV DOVO - Barendrecht 3:1
20:30VVOG - Excelsior 31 2:2
21:00ASWH - GVVV 0:4
21:00Sparta Nijkerk - Stedoco 1:1
21:00Sportlust - Hoek 5:1
21:00Ter Leede - Staphorst 2:1
00:00VVSB - TOGB 3:0

BELANDA: Eredivisie Wanita

01:30Excelsior W - Den Haag W 0:6
01:30Heerenveen W - VV Alkmaar W 2:2
01:30Twente W - PEC Zwolle W 6:0

BELARUS: Liga Vysshaya Wanita

19:00Bobruichanka W - Belarus B19 W 2:2
21:00Dnyapro W - FC Gomel W 12:0

BELGIUM: Kumpulan Divisi Amatur Kedua VFV A

23:00Erpe-Mere - Gullegem 1:1
00:00KRC Harelbeke - Waregem 2 1:1

BELGIUM: Kumpulan Divisi Amatur Kedua VFV B

00:30Hades - Beerschot VA 2 4:0

BELGIUM: Piala Belgium - Kelayakan

02:00Dessel - Virton 2:1mt

BELGIUM: Piala Belgium Wanita

02:30Gent W - Sottegem W 8:1
20:00Club Brugge II W - Zwevezele W 1:2pen
20:00Gent II W - Famkes Merkem W 5:2
21:00Bredene W - Oud-Heverlee Leuven W 0:20
21:00Charleroi W - RSC Anderlecht II W 6:2
21:00TertundaGenk II W - Tienen W -:-
21:00Mominoise W - Genk W 0:32
21:00Oud-Heverlee Leuven II W - LEEUW Brucom W 11:0
21:00RSC Anderlecht W - Mons W 8:0
21:00St. Liege II W - Wuustwezel W 4:2
21:00Waregem II W - Aalst W 1:2pen
21:00Westerlo W - St. Liege W 1:4
21:30GBA Kontich W - Wolvertem Merchtem W 8:0
22:00Femina Woluwe W - Waregem W 1:3
22:15Club Brugge W - Melsele W 3:0
23:30Charleroi II W - Mechelen W 1:2

BOLIVIA: Nacional B - Peringkat Kedua

03:00Cerveceria - Alianza Beni 10:0

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - FBiH

21:30FK Radnicki Lukavac - GOSK Gabela 0:2
21:30Gradacac - Bratstvo Gracanica 3:1
21:30Gradina Srebrenik - Gorazde 2:1
21:30Hadzici - BFK Simm Bau 0:1
21:30Jedinstvo Bihac - Tomislav 1:2
21:30Mladost DK - Banovici 0:0
21:30Travnik - Kakanj 0:3

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - RS

00:00Radnik Bijeljina - Podrinje J. 2:0
22:00Famos Vojkovici - Novi Grad 0:1
22:00Krupa - Slavija 3:1
22:00Laktasi - Kozara 2:0
22:00Ljubic Prnjavor - Zvijezda 09 0:3
22:00Tekstilac - Omarska 3:1
22:00Zeljeznicar Banja Luka - Prijedor 1:0
22:00Zvornik - Mrkonjic Grad 4:1
00:00Sutjeska Foca - Modrica 3:0

BRAZIL: Serie B

06:00Nautico - Sampaio Correa 1:3
08:30Londrina - Ponte Preta 0:2
22:00Ituano - Brusque 2:0

BRAZIL: Brasileiro B23 - PlayOff

08:00Cuiaba B23 - Bragantino B23 3:2

BULGARIA: Liga Ketiga - Tenggara

22:00Asenovets - Spartak Plovdiv 3:0
22:00Beroe II - Borislav Parvomay 0:0
22:00Chernomorets 1919 - FC Vereya 7:0
22:00Dimitrovgrad - Lok. Plovdiv II 0:0
22:00TertundaLevski Karlovo - Rodopa Smolyan -:-
22:00Nesebar - Karnobat 5:1
22:00Sokol Markovo - Zagorets 0:1

BULGARIA: Liga Ketiga - Barat Daya

22:00Bansko - Septemvri Sofia 2 3:0
22:00TertundaCSKA Sofia II - Razlog -:-
22:00Gotse Delchev - Balkan Botevgrad 1:4
22:00Oborishte - Kyustendil 0:0
22:00Rilski Sportist - Kostinbrod 0:0
22:00TertundaSlavia Sofia 2 - Slivnishki Geroy -:-
22:00Vladaya - Nadezhda Dobroslavci 2:1

BULGARIA: Liga Ketiga - Timur Laut

21:00Chernomorets Balchik - Sportist Toshevo 6:1
21:00Lokomotiv Ruse - Dunav Ruse II 0:0
21:00Septemvri Tervel - Chernolomets 1:0

BULGARIA: Liga Ketiga - Barat Laut

22:00Akademik Svishtov - Boruna 2:0
22:00Botev Vratsa II - Juventus Malchika 2:1
22:00Drenovets - Pavlikeni 1:3
22:00Etar II - Bdin Vidin 1:4
22:00Lokomotiv Dryanovo - Vihar Slavyanovo 0:6

BURKINA FASO: Liga Premier

00:00ASFA Yennega - ASEC Koudougou 1:2
00:00Royal - Majestic 1:1
02:15TertundaUSFA - Rahimo -:-
00:00AS Police - RDF 0:0
00:00Vitesse - Salitas 1:2

BURUNDI: Liga Primus

21:00Inter Star - New Oil 3:2
21:00Tigre Noir - Bumamuru 1:1

CHILE: Primera B

23:30Barnechea - Melipilla 4:2

CHILE: Piala Chile

23:30Magallanes - Cobreloa 0:0
07:00Antofagasta - U. Espanola 1:2

COLOMBIA: Primera B - Clausura

04:00Atlético F.C. - Quindio 1:1
04:00Bogota - Orsomarso 1:0
05:00Cucuta - Real Santander 0:0
09:00Chico - Fortaleza 0:0

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

05:00AD Sarchi - ADR Jicaral 2:2
05:00San Jose FC - AD M. T. 6:0

CROATIA: Prva NL

22:00Bijelo Brdo - Solin 2:1
22:00Cibalia - Jarun 1:0
22:00Dragovoljac - Rudes 1:0
22:00Dugopolje - Dubrava 1:1

CROATIA: Druga NL

22:00Dugo Selo - Sesvete 0:2
22:00Grobnican - Jadran LP 0:1
22:00Hrvace - Bjelovar 0:3
22:00Jadran Porec - Marsonia 3:2
22:00Osijek 2 - Zrinski Jurjevac 4:2
22:00Trnje - Opatija 2:0
22:00Zagorec K. - Medimurje 1:1
22:00Zdralovi - Belisce 2:0

DENMARK: Divisi Kedua

01:00Roskilde - Hellerup 1:2
19:00Skive - BK Frem 0:0
20:00Aarhus Fremad - Blokhus 3:0
20:00Brabrand - Kolding 0:3

DENMARK: Divisi ke-3

19:00Dalum IF - VSK Aarhus 1:5
19:45FA 2000 - Naesby 2:1
20:00Middelfart - Lyseng 3:0
20:00Tarnby - Ishoj IF 1:3
20:00Young Boys FD - Vanlose 2:0

DENMARK: Elitedivisionen Wanita

19:00KoldingQ W - Fortuna Hjorring W 2:0
22:45Nordsjaelland W - Koge W 0:1

DUNIA: Persahabatan Antarabangsa

23:00Iraq - Oman 1:2pen
23:00Romania B21 - Sepanyol B21 1:4
23:30Bahrain - Tanjung Verde 1:2
23:30Hungary B21 - Bulgaria B21 1:0
00:00Burkina Faso - Republik Demokratik Congo 1:0
00:00Guinea Khatulistiwa - Rwanda 0:0
00:00Paraguay - Emiriah Arab Bersatu 1:0
00:00Uruguay - Iran 0:1
00:15Jerman B21 - Perancis B21 0:1
00:30Belgium B21 - Belanda B21 1:2
01:00Amerika Syarikat B19 - Croatia B19 4:3
01:00Austria B16 - Jerman B16 2:3
01:00Belanda B17 - Ireland B17 3:0
01:00Kanada - Qatar 2:0
01:00Perancis B18 - Scotland B18 5:1
02:00Arab Saudi - Ecuador 0:0
02:00Jordan - Syria 2:0
02:00Mesir - Niger 3:0
02:30Austria B21 - Montenegro B21 5:1
02:30Brazil - Ghana 3:0
03:00Algeria - Guinea 1:0
03:00Maghribi - Chile 2:0
03:00Mali - Zambia 1:0
08:00Argentina - Honduras 3:0
16:00Laos - Maldives 1:3
17:00Jerman B17 - Belgium B17 1:1
17:30Romania B18 - Portugal B18 0:1
19:00Denmark B18 - Norway B17 2:0
19:30Rusia B21 - Kazakhstan B21 2:1
20:00Hong Kong - Myanmar 0:0
20:00Singapura - India 1:1
20:30Itali B18 - Serbia B18 1:2
21:00Afrika Selatan - Sierra Leone 4:0
21:00Indonesia - Curacao 3:2
21:00Sweden B18 - Iceland B18 2:1
22:00Israel B17 - Uruguay B17 0:0
22:00Kyrgyzstan - Rusia 1:2
22:00Perancis B19 - Finland B19 2:0
22:00Serbia B19 - Portugal B19 0:3
22:30Turki B18 - Sepanyol B18 1:3
23:00DibatalkanSweden B18 - Austria B18 -:-
00:00England B20 - Maghribi B20 2:1
00:00Ivory Coast - Togo 2:1
00:00Portugal B21 - Georgia B21 4:1
00:00Republik Congo - Madagaskar 3:3

DUNIA: Persahabatan Kelab

00:00Luzern (Sui) - Aarau (Sui) 6:0
00:00Nea Salamis (Cyp) - Karmiotissa (Cyp) 1:2
16:00Isloch Minsk (Blr) - Ostrovets (Blr) 2:1
17:00Din. Minsk (Blr) - Arsenal Dzyarzhynsk (Blr) 0:0
17:00FK Cukaricki (Srb) - Arsenal Tivat (Mne) 3:0
17:00Lokomotiv Gomel (Blr) - Slavia Mozyr (Blr) 2:3
17:00Odra Opole (Pol) - Podbeskidzie (Pol) 0:2
17:00Smorgon (Blr) - Energetik-BGU (Blr) 0:1
17:00Zaglebie Sosnowiec (Pol) - Ruch (Pol) 1:1
18:00Korona Kielce (Pol) - Skra (Pol) 1:1
18:00Pogon Szczecin (Pol) - Warta Poznan (Pol) 3:1
19:00Osijek (Cro) - Siroki Brijeg (Bih) 2:3
19:00Slavia Sofia (Bul) - Hebar (Bul) 1:1
19:00Vasas (Hun) - Kozarmisleny SE (Hun) 0:0
20:00Monte Carlo (Mac) - Benfica (Mac) 2:0
20:00Saarbrucken (Ger) - Duren (Ger) 3:1
20:30Gaziantep (Tur) - Yeni Malatyaspor (Tur) 1:1
21:00Botev Vratsa (Bul) - CSKA 1948 Sofia (Bul) 1:1
21:00KF Gostivar (Mkd) - Shkendija (Mkd) 0:1
21:00Lok. Plovdiv (Bul) - Arda (Bul) 1:0
21:00Makedonija GP (Mkd) - Vardar (Mkd) 1:0
21:00Pirin Blagoevgrad (Bul) - Bregalnica Stip (Mkd) 0:1
21:00Rijeka (Cro) - Celje (Slo) 4:0
21:30Arsimi (Mkd) - Rabotnicki (Mkd) 3:0
22:00Botev Plovdiv (Bul) - Maritsa Plovdiv (Bul) 7:0
22:00Honved (Hun) - TSC Backa Topola (Srb) 1:2
22:00Kastoria (Gre) - PAOK B (Gre) 0:2
22:00Kayserispor (Tur) - Giresunspor (Tur) 0:0
22:00Panionios (Gre) - Kalamata (Gre) 0:2
22:00DibatalkanRadnicki Nis (Srb) - FK Skopje (Mkd) -:-
22:15Iraklis Larissa (Gre) - Eordaikos (Gre) 3:1
22:30AEL Larissa (Gre) - Volos (Gre) 1:0
23:00Radomiak Radom (Pol) - Shakhtar (Ukr) 2:0
00:00Galatasaray (Tur) - Istanbulspor AS (Tur) 2:1

EMIRIAH ARAB BERSATU: Divisi 1

21:20Al Ahli Fujairah - Dubai City 1:1
21:20Baynounah - Al Ramms 2:4
21:25Al Hamriyah - Masfut 4:1
21:25Gulf Heroes - Al Urooba 0:3

ENGLAND: Liga Satu

19:30Forest Green - Exeter 0:4
22:00Barnsley - Charlton 3:1
22:00Bristol Rovers - Accrington 0:1
22:00TertundaDerby - Cheltenham -:-
22:00TertundaLincoln - Milton Keynes Dons -:-
22:00Morecambe - Cambridge Utd 1:2
22:00TertundaOxford Utd - Fleetwood -:-
22:00Peterborough - Port Vale 3:0
22:00TertundaPortsmouth - Bolton -:-
22:00Sheffield Wed - Wycombe 3:1
22:00Shrewsbury - Burton 2:1

ENGLAND: Liga Dua

21:00Northampton - Stockport 2:1
22:00Barrow - Leyton Orient 0:2
22:00Bradford City - Wimbledon 2:2
22:00Colchester - Rochdale 0:1
22:00Crewe - Mansfield 1:2
22:00Doncaster - Crawley 4:1
22:00Grimsby - Swindon 1:2
22:00Hartlepool - Gillingham FC 0:0
22:00Newport - Carlisle 1:1
22:00Stevenage - Harrogate 1:0
22:00Sutton - Salford 1:2
22:00Walsall - Tranmere 0:1

ENGLAND: Liga Nasional

22:00Altrincham - Aldershot 1:0
22:00Bromley - Oldham 3:0
22:00Dagenham & Red. - Barnet 5:4
22:00Eastleigh - Halifax 1:0
22:00Maidenhead - Gateshead 0:1
22:00Maidstone - Chesterfield 1:2
22:00Scunthorpe - Dorking 3:2
22:00Wealdstone - Southend 0:1
22:00Woking - Solihull Moors 2:0
22:00Wrexham - Torquay 6:0
22:00Yeovil - Boreham Wood 1:1
22:00York - Notts County 1:3

ENGLAND: Liga Nasional Utara

22:00Alfreton - Brackley Town 1:0
22:00Banbury - Scarborough 2:1
22:00Buxton - Chester 0:0
22:00Chorley - Gloucester 3:0
22:00Curzon Ashton - King’s Lynn 1:1
22:00Darlington - Peterborough Sports 2:0
22:00Farsley - Spennymoor 2:2
22:00Fylde - Bradford PA 3:1
22:00Hereford - Blyth 3:0
22:00Kettering - Kidderminster 0:3
22:00Southport - Leamington 1:0
22:00Telford - Boston 1:2

ENGLAND: Liga Nasional Selatan

22:00Braintree - Slough 1:1
22:00Cheshunt - Tonbridge 3:4
22:00Chippenham - Dulwich Hamlet 2:1
22:00Concord - Eastbourne Boro 2:4
22:00Dartford - Hampton & Richmond 2:1
22:00Farnborough - St. Albans 1:2
22:00Hemel Hempstead - Worthing 1:1
22:00Oxford City - Bath 3:3
22:00Taunton - Chelmsford 0:0
22:00Welling - Havant & W 2:2
22:00Weymouth - Dover 0:2
22:30Hungerford - Ebbsfleet 0:1

ENGLAND: Divisi Premier NPL

22:00Ashton Utd - Marine 1:1
22:00Bamber Bridge - Belper 5:1
22:00Gainsborough - Stalybridge 4:0
22:00Hyde - Guiseley 2:1
22:00Liversedge - Warrington Rylands 2:5
22:00Marske - Stafford 3:2
22:00Matlock - Lancaster 1:0
22:00Nantwich - Whitby 0:2
22:00Radcliffe - Morpeth 3:1
22:00South Shields - Atherton 0:0
22:00Warrington - FC United 0:1

ENGLAND: Divisi Sentral Liga Selatan

22:00Alvechurch - Leiston 3:3
22:00Barwell - AFC Rushden & Diamonds 1:2
22:00Bedford - Ilkeston 2:2
22:00Bromsgrove - Basford 1:1
22:00Coalville - Hednesford 3:2
22:00Needham Market - Mickleover 2:0
22:00Rushall - Royston 2:3
22:00St. Ives - Redditch 1:2
22:00Stourbridge - Hitchin 3:0
22:00Stratford - Nuneaton 1:1
22:00Tamworth - Kings Langley 3:0
22:00DihentikanChesham - Merthyr Town 0:0
22:00Hanwell Town - Dorchester 2:1
22:00Harrow - North Leigh 1:0
22:00Hartley Wintney - Plymouth Parkway 4:4
22:00Hayes & Yeading - Weston-super-Mare 0:1
22:00Poole - Yate 5:0
22:00Salisbury - Bracknell 2:1
22:00Swindon S - Beaconsfield 1:1
22:00Tiverton - Met. Police 3:2
22:00Truro - Gosport 1:0
22:00Winchester - Hendon 1:1

ENGLAND: Divisi Premier Liga Isthmian

22:00Aveley - Herne Bay 1:1
22:00Billericay - Lewes 2:1
22:00Bognor Regis - Wingate & Finchley 3:0
22:00Bowers & Pitsea - Kingstonian 2:2
22:00Brightlingsea - Haringey 1:1
22:00Canvey - Corinthian-Casuals 2:1
22:00Folkestone - Potters Bar 2:3
22:00Hastings - Carshalton 1:0
22:00Hornchurch - Cray 2:1
22:00Horsham FC - Bishop's Stortford 0:2
22:00Margate - Enfield Town 2:5

ENGLAND: Trofi FA - Kelayakan

02:45Hebburn Town - Stockton 3:1
22:00AFC Totton - Berkhamsted 2:1
22:00Ashford U. - Three Bridges 2:0
22:00Bashley - Melksham 2:3pen
22:00Boldmere - Chasetown 1:2pen
22:00Bootle - Dunston 0:3
22:00Bristol Manor Farm - Bideford 3:2pen
22:00Chatham - Stowmarket Town 0:1
22:00Cirencester - Paulton Rovers 3:2
22:00Coleshill - Leek 4:5pen
22:00Colne - Consett 1:0
22:00Corinthian - Whitehawk 2:4
22:00Cray Valley PM - East Thurrock 5:3
22:00Dereham - Spalding United 0:1
22:00Evesham - Lymington 1:0
22:00Hanworth - Littlehampton 3:2
22:00Harborough - Shepshed 2:1
22:00Harlow - Ashford 4:1
22:00Heybridge - Chipstead 2:1
22:00Hinckley - Cambridge City 1:0pen
22:00Lincoln Utd. - Carlton Town 2:1pen
22:00Long Eaton - Loughborough 0:1pen
22:00Macclesfield - Widnes 5:1
22:00New Salamis - Coggeshall Town 3:0
22:00North Shields - Runcorn Linnets 1:2
22:00Prescot - Worksop 1:3
22:00Ramsbottom - Clitheroe 1:4
22:00Sevenoaks - Hertford 3:2pen
22:00Sheffield FC - Ossett United 1:2pen
22:00Sittingbourne - Burgess Hill 1:2pen
22:00Sutton Coldfield - Halesowen 2:0
22:00Tavistock - Didcot 1:0
22:00Thame - Binfield 1:2
22:00Thatcham - AFC Dunstable 0:3
22:00Uxbridge - Bedfont Sports 2:0
22:00Walton & Hersham - Southall FC 4:0
22:00Witham - Ware 2:1
22:00Wroxham - Lowestoft 5:1

ENGLAND: Liga Premier 2

02:00Middlesbrough B21 - Sunderland B21 2:0

ENGLAND: Piala Liga Premier

02:00Bournemouth B21 - Derby B21 2:1

ENGLAND: Liga Super Wanita

20:30Arsenal W - Tottenham W 4:0

EROPAH: Liga Negara-Negara UEFA - Liga A

02:45Itali - England 1:0
02:45Jerman - Hungary 0:1

EROPAH: Liga Negara-Negara UEFA - Liga B

02:45Bosnia dan Herzegovina - Montenegro 1:0
02:45Finland - Romania 1:1
21:00Armenia - Ukraine 0:5
21:00DibatalkanIceland - Rusia -:-
00:00Slovenia - Norway 2:1

EROPAH: Liga Negara-Negara UEFA - Liga C

00:00Georgia - Makedonia Utara 2:0
02:45Bulgaria - Gibraltar 5:1
00:00Ireland Utara - Kosovo 2:1

EROPAH: Liga Negara-Negara UEFA - Liga D

00:00Estonia - Malta 2:1

EROPAH: Euro B21 - Kelayakan - Promosi

00:00Croatia B21 - Denmark B21 2:1
00:00Iceland B21 - Republik Czech B21 1:2
00:00Slovakia B21 - Ukraine B21 3:2
02:00Ireland B21 - Israel B21 1:1

EROPAH: Euro B19 - Kelayakan - Peringkat Pertama

17:00Slovakia B19 - Armenia B19 2:0
18:00Itali B19 - Bosnia dan Herzegovina B19 3:2
18:00Turki B19 - Azerbaijan B19 5:1
20:00Austria B19 - Latvia B19 0:0
20:00England B19 - Georgia B19 6:0
20:00Greece B19 - Andorra B19 3:0
20:00Hungary B19 - Gibraltar B19 8:0
20:00Ireland B19 - Wales B19 2:0
21:00Belanda B19 - Ireland Utara B19 0:0
21:00Slovenia B19 - Moldova B19 4:0
22:00Bulgaria B19 - Luxembourg B19 0:0
22:00Jerman B19 - Belarus B19 5:1
22:00Sepanyol B19 - Albania B19 5:0
00:00Denmark B19 - Montenegro B19 6:1
00:00Poland B19 - Estonia B19 2:0
00:30Republik Czech B19 - Switzerland B19 3:2

EROPAH: Liga Elit B20

23:00Portugal B20 - Itali B20 1:2
00:00Jerman B20 - Poland B20 2:1

ESTONIA: Meistriliiga Wanita

20:00Polva Lootos W - Tammeka Tartu W 0:1
20:00Tabasalu W - Parnu JK Vaprus W 11:2
20:00Tallina Kalev W - Tulevik W 5:0

FILIPINA: PFL

16:00Azkals - Stallion 0:2
16:00Mendiola FC 1991 - Cebu FC 2:6

FINLAND: Ykkonen - Kumpulan Kejohanan

23:30KTP - KPV Kokkola 6:2
19:00TPS - Jaro 0:1

FINLAND: Ykkonen - Kumpulan Penyingkiran

21:00Gnistan - PEPO 4:2
21:00Mikkeli - SJK Akatemia 1:2

FINLAND: Kakkonen Kumpulan A

20:00Keski-Uusimaa - LaPa 4:0
20:00Lahden Reipas - Kiffen 3:0
20:00NJS - Futura 3:0
20:00PPJ - Atlantis 3:4
20:00PeKa - JIPPO 2:3

FINLAND: Kakkonen Kumpulan B

19:00SalPa - HJS 4:1
20:00EPS - Ilves-Kissat 3:1
21:00Jazz Pori - KaaPo 2:1
21:00VJS - GrIFK 1:0
22:00Honka Akatemia - Tampere Utd 4:1

FINLAND: Kakkonen Kumpulan C

19:00JBK - GBK Kokkola 2:0
23:00Rovaniemi - Vaajakoski 1:0
23:00VIFK - JJK Jyvaskyla 1:0

FINLAND: Kansallinen Liiga Wanita - Kumpulan Kejohanan

19:00KuPS W - PK-35 Helsinki W 5:1
22:00Aland Utd W - HPS W 3:0
22:00HJK W - PK-35 Vantaa W 1:1

FINLAND: Kansallinen Liiga Wanita - Kumpulan Penyingkiran

18:00ONS Oulu W - Honka W 2:1
20:00Ilves W - NJS W 1:2

GHANA: Liga Premier

23:00Accra Lions - Tamale City 1:0
23:00Great Olympics - King Faisal 1:0

HUNGARY: NB I Wanita

17:00MOL Fehervar W - Puskas Academy W 0:7
20:30Ferencvarosi TC W - Kelen W 13:0
21:00Szekszardi UFC W - Astra Hungary W 0:1
21:00Ujpest W - Szent Mihaly W 1:3

ICELAND: Urvalsdeild Wanita

22:00Afturelding W - Valur W 1:3

IRELAND: Divisi Premier

23:00Finn Harps - Bohemians 0:2

IRELAND: Divisi 1

23:00Longford - Treaty United 1:1

IRELAND: Piala FAI Wanita

21:00Shelbourne W - Bohemians WFC W 1:0
23:30Athlone WFC W - Wexford W 3:0

IRELAND UTARA: Liga Premier NIFL

02:45C. Rangers - Larne 0:1
02:45Coleraine - Newry City 2:0
02:45Crusaders - Ballymena 3:0
02:45Dungannon - Portadown 2:0

IRELAND UTARA: Kejuaraan NIFL

02:45Ards - Dundela 1:0
02:45Dergview - Knockbreda 2:3
02:45H&W Welders - Ballinamallard 0:1
02:45Institute - Ballyclare 2:0
02:45Loughgall - Newington 2:1
02:45Warrenpoint - Annagh 1:0

ITALI: Serie C - Kumpulan A

20:30Lecco - Mantova 3:0
20:30Pergolettese - Arzignano 1:1
20:30Piacenza - AlbinoLeffe 2:2
20:30Pordenone - Padova 0:1
20:30Pro Patria - Renate 1:1
20:30Pro Sesto - Sangiuliano City 1:2
20:30Trento - Triestina 1:1
20:30Virtus Verona - FeralpiSalo 0:1
22:30Pro Vercelli - Novara 1:2

ITALI: Serie C - Kumpulan B

20:30Cesena - Pontedera 1:1
20:30Recanatese - Sassari 0:2
23:30AC Imolese - Fiorenzuola 0:2
23:30Alessandria - Carrarese 2:1
23:30Gubbio - Entella 0:0
23:30Lucchese - Rimini 2:1
23:30Montevarchi - Fermana 2:2
23:30Olbia - Siena 0:0
23:30Reggiana - San Donato 2:0
23:30Vis Pesaro - Ancona 0:3

ITALI: Serie C - Kumpulan C

18:30Monterosi - Virtus Francavilla 2:1
20:30Fidelis Andria - Picerno 1:1

ITALI: Serie D - Kumpulan B

21:30Varesina - Arconatese 1:2

ITALI: Serie D - Kumpulan C

21:00Adriese - Cjarlins Muzane 1:1
21:00Portogruaro - Levico Terme 3:0
21:00Torviscosa - Caldiero Terme 1:1

ITALI: Serie D - Kumpulan E

20:30Ostia Mare - Ghivizzano Borgo 1:1
21:00Livorno - Seravezza Pozzi 2:0

ITALI: Serie D - Kumpulan F

21:00Cynthialbalonga - Avezzano 0:2

ITALI: Serie D - Kumpulan G

21:00Real Monterotondo - Arzachena 2:2
21:00SS Nola 1925 - Portici 1906 1:1
22:00Sarrabus Ogliastra - Atletico Uri 1:2

ITALI: Serie D - Kumpulan H

02:00Altamura - Gravina 1:1

ITALI: Serie A Wanita

18:30Sassuolo W - Juventus W 1:1
20:30AS Roma W - Fiorentina W 2:1
20:30Parma W - AC Milan W 0:4

JEPUN: Liga J2

13:00Kusatsu - Renofa Yamaguchi 1:6
15:00Verdy - Montedio Yamagata 1:0
18:00Oita - Kofu 2:1
18:00V-Varen Nagasaki - Yokohama 0:2

JEPUN: Liga J3

17:30Gainare Tottori - Kagoshima Utd 6:0
18:00Ehime - Fujieda MYFC 0:1

JEPUN: Liga Nadeshiko Wanita

12:00FC Takatsuki Speranza W - Harima Albion W 0:1
12:00NGU Nagoya W - Kunoichi W 1:1

JEPUN: Piala Liga WE Wanita

12:00Mynavi Sendai W - Omiya Ardija W 1:0
17:00Parceiro Nagano W - Albirex Niigata W 2:1

JERMAN: Regionalliga Utara

01:30Drochtersen / Assel - Hannover II 2:0
22:00Delmenhorst - SC Weiche-08 2:2
22:00St. Pauli II - TSV Havelse 0:2

JERMAN: Regionalliga Barat

20:00Alemannia Aachen - Preussen Munster 4:2
20:00TertundaBocholt - Fortuna Koln -:-

JERMAN: Regionalliga Sudwest

01:00Balingen - Stuttgart II 1:1
01:00FC 08 Homburg - Walldorf 4:0
20:00Aalen - Ulm 1:1
20:00Freiberg - Steinbach Haiger 0:2
20:00Fulda-Lehnerz - Worms 4:1
20:00Kassel - Kickers Offenbach 0:1
20:00RW Koblenz - Bahlinger 0:1

JERMAN: Regionalliga Bayern

23:00Pipinsried - 1. FC Schweinfurt 0:2
20:00Aubstadt - Heimstetten 4:1
20:00Eichstatt - Unterhaching 0:3
20:00Furth II - Burghausen 2:2
20:00Hankofen-Hailing - Illertissen 3:0
20:00Nurnberg II - Buchbach 4:0
20:00Rain/Lech - Bayern II 0:3
20:00Spvgg Ansbach 09 - Aschaffenburg 2:1
20:00Turkgucu Munchen - Vilzing 3:0
20:00Wurzburger Kickers - Augsburg II 6:3

JERMAN: Oberliga Schleswig-Holstein

19:30Bordesholm - Pansdorf 3:1
19:30SC Weiche-08 II - Inter Turkspor Kiel 0:1
20:00Dornbreite Lubeck - Lubeck II 2:4
20:00Flensburg - Kilia Kiel 1:2
20:00Heider SV - Frisia Risum-Lindholm 9:0
20:00Husumer - Eichede 0:2

JERMAN: Oberliga Hamburg

01:30SC Victoria Hamburg - HEBC Hamburg 1:2
01:30Wandsbeker Concordia - Harksheide 2:2
02:00Hamburger SV III - Turkiye Wilhelmsburg 0:3
02:15Eimsbutteler - Curslack-Neuengamme 7:1
19:00Dassendorf - TuS Osdorf 4:1

JERMAN: Oberliga Bremen

19:00Blumenthaler - Hemelingen 2:3
19:00Werder Bremen III - BTS Neustadt 1:2
20:00Komet Arsten - Brinkumer 3:4
20:00Vatan Bremen - Leher 2:1
21:00OSC Bremerhaven - Union Bremen 3:2
21:00Oberneuland - Woltmershausen 10:0

JERMAN: Oberliga Niedersachsen

02:00Pattensen - Egestorf-Langreder 1:3
22:00FT Braunschweig - Eintracht Celle 2:3
22:00Schoningen - Papenburg 6:1

JERMAN: Oberliga Westfalen

01:30Bovinghausen - Sprockhovel 3:0
01:30Delbrucker - Paderborn II 1:3

JERMAN: Oberliga Hessen

01:30RW Walldorf - Eddersheim 3:1
20:00Giessen - Viktoria Griesheim 4:0
20:00Stadtallendorf - Alzenau 3:1
21:00Fernwald - Neuhof 2:1
21:00Hadamar - SV Steinbach 1:2
21:00Waldgirmes - TUS Dietkirchen 5:2
22:00Erlensee - Weidenhausen 6:0
23:00Friedberg - Hanau 3:0

JERMAN: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

20:00Mainz - Kirchberg 7:0
20:30Mechtersheim - Hertha Wiesbach 3:0
21:30Diefflen - Elversberg II 8:0
21:30Jagersburg - Dudenhofen 1:1
21:30Waldalgesheim - Engers 3:3
22:00Auersmacher - Arminia Ludwigshafen 0:1
22:00Eisbachtal - Karbach 0:2
00:00Ahrweiler - Pfeddersheim 1:3

JERMAN: Oberliga Bayern Nord

01:00ATSV - Donaustauf 5:3
01:00Gebenbach - Regensburg II 5:0
19:001. SC Feucht - Grossbardorf 2:1
20:00Bamberg - Eltersdorf 2:0
21:00Bayern Hof - Weiden 2:1
21:00Neumarkt - Geesdorf 1:2
22:00Abtswind - Ammerthal 1:1
22:00Wurzburger FV - Kornburg 0:1

JERMAN: Oberliga Bayern Süd

01:00Erlbach - Gundelfingen 1:1
01:00TSV 1860 Rosenheim - Munich 1860 II 2:5
02:00Ingolstadt II - VfB Hallbergmoos-Goldach 4:1
20:00Dachau - Nordlingen 4:1
20:00Deisenhofen - Schwaben Augsburg 0:0
20:00Ismaning - Memmingen 2:5
21:00Kirchanschoring - Kottern-St. Mang 1:0

JERMAN: Oberliga Baden-Württemberg

20:00Backnang - Pforzheim 1:1
20:00Goppinger SV - FC 08 Villingen 1:0
20:00Stuttgarter Kickers - Neckarsulmer 5:1
20:30Freiburger - Hollenbach 0:2
21:00FC Holzhausen - ATSV Mutschelbach 3:3
21:30Bissingen - Oberachern 0:2
21:30Nottingen - Ravensburg 4:0
21:30Reutlingen - Rielasingen-Arlen 3:1

JERMAN: Oberliga Niederrhein

23:00Uerdingen - SSVg Velbert 3:1

JERMAN: Bundesliga Wanita

01:15Bayer Leverkusen W - Köln W 1:0
23:55Hoffenheim W - Wolfsburg W 1:2

KANADA: Liga Premier Kanada

07:30York Utd - Valour 3:1

KANADA: U Sports

02:15Algoma - Laurier 0:2
06:15Dalhousie - Memorial 2:0
08:00UNBC - Saskatchewan 4:0
08:15Concordia - McGill 2:1
08:15Guelph - York 2:2
08:15Laval - UQTR 2:0
08:15Sherbrooke - Montreal 0:3
10:00UFV - Alberta 3:3
10:15Trinity Western - MacEwan 3:0
10:15UBC Okanagan - Mount Royal 1:1
10:15Victoria - Lethbridge 0:0
10:45Thompson Rivers - Calgary 0:1

KOREA SELATAN: Liga K 2

15:00Bucheon FC 1995 - Gimpo FC 0:1

KOREA SELATAN: K3 League

16:00Pocheon - Busan Kyotong 2:3
18:00Ulsan Citizen - Mokpo 0:1

KOSOVO: Superliga

23:00TertundaDrita - Trepca 89 -:-
23:00TertundaFC Ballkani - Malisheva -:-
23:00TertundaFerizaj - Klubi Futbollistik Gjilani -:-
23:00TertundaKF Llapi - Drenica -:-
23:00TertundaPrishtina - Dukagjini -:-

LESOTHO: Liga Premier

21:00Defence Force - Lioli 0:0
21:00Machokha - Galaxy 2:1
21:00Mazenod - Naughty Boys 1:0

LIBERIA: Divisi Pertama LFA

23:30Cece United - Nimba United 4:0
01:30Watanga - Freeport 2:0
23:30Muscat - Nimba Kwado 0:0

LITHUANIA: I Lyga

23:00BFA Vilnius - Nevezis Kedainiai 1:1

MAGHRIBI: Botola 2

00:00Dcheira - Rapide Oued Zem 2:2
00:00Ittifaq Marrakech - USM Oujda 1:1
00:00Sale - Widad Temara 1:2
00:00Youssoufia Berrechid - Wydad Fes 2:0

MALAWI: Liga Super

20:30Kamuzu Barracks - MAFCO 0:0
20:30TertundaKamuzu Barracks - Blue Eagles -:-
20:30Mighty Tigers - Rumphi United 5:0
20:30TertundaMoyale Barracks - TN Stars -:-

MEXICO: Liga MX - Apertura

08:00Necaxa - Mazatlan FC 2:2
10:05Puebla - U.N.A.M.- Pumas 2:1

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura

06:00Tepatitlan de Morelos - Tapatio 3:2
08:05Correcaminos - Raya2 1:1

MEXICO: Liga Premier Serie A - Apertura

01:00Leviatan - Real de Arteaga 0:2
01:00Pachuca 2 - Deportiva Venados 1:2
06:00Halcones de Zapopan - Dep. Tepic 2:1
23:00Correcaminos 2 - Gavilanes de Matamoros 1:1
00:00Leones Negros 2 - Mexicali 5:0

MEXICO: Liga Premier Serie B - Apertura

05:30Mazorqueros - Alebrijes de Oaxaca 2 1:2
23:00Pioneros - Zitacuaro 1:0
00:00Canoneros Marina - Tho Mayas 3:2

MEXICO: Liga MX U20 - Apertura

23:00Juarez B20 - San Luis B20 3:0
22:00Necaxa B20 - Mazatlan B20 2:0
22:00U.A.N.L.- Tigres B20 - Atlas B20 0:1

MEXICO: Liga MX Wanita - Apertura

06:00U.N.A.M.- Pumas W - Guadalajara Chivas W 1:2
08:00U.A.N.L.- Tigres W - Juarez W 3:0

MONTENEGRO: Liga Druga

22:00Berane - Bokelj 1:0
22:00Grbalj - Kom Podgorica 1:0
22:00Igalo - Mladost DG 0:0
22:00OFK Niksic - Otrant 2:0
22:00Zeta - FK Podgorica 2:3

MOZAMBIQUE: Mocambola

21:00Costa - ENH Vilankulo 1:1
21:00UD Songo - Black Bulls 3:0

MYANMAR: Liga Nasional

17:00Sagaing - Chinland 1:2

NEW ZEALAND: Liga Nasional Wanita

08:30Northern Rovers W - Capital Football W 5:0
10:00Southern United W - Auckland United W 0:7
10:45Western Springs W - Canterbury United W 3:2

NORWAY: Divisi 2 - Kumpulan 1

19:00Egersunds - Orn 0:0
19:00V. Haugesund - Flekkeroy 0:1
20:00DibatalkanOygarden - Notodden -:-
20:00Sotra - Arendal 1:2
20:30Staal Jorpeland - Halden 0:4
21:00Strommen - Moss 1:3

NORWAY: Divisi 2 - Kumpulan 2

20:00Hodd - Kjelsas 1:0
20:00Levanger - Frigg 4:4
20:00Tromsdalen - SK Gjovik-Lyn 0:2

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 1

19:00Oppsal - Froya 0:1
20:00Fyllingsdalen - Nordstrand 2:3
20:00Grei - Sandviken 2:5
22:00Lokomotiv Oslo - Ready 2:1

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 2

19:00Molde 2 - Forde 3:2
19:00Volda - Raufoss 2 5:1
20:00Brumunddal - Toten 2:2
21:00TertundaFloro - Aalesund 2 -:-
21:00Honefoss - Kongsvinger 2 3:2
22:00Spjelkavik - Lillehammer 2:0

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 3

00:00Akra - Brann 2 2:2
20:00Djerv 1919 - Fana 2:3
20:00Stord - Sandnes Ulf 2 7:1
21:00Bjarg - Brodd 1:2
22:00Lysekloster - Bremnes 3:1

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 4

20:00Uradd - Fram 0:3
21:00Eik-Tonsberg - Vindbjart 2:2
21:00Follo - IL Express 3:0
21:00Halsen - Fredrikstad 2 2:7
21:00Mandalskameratene - Sarpsborg 2 3:1
21:00Start 2 - Jeloy 3:3
22:00Pors - Randesund 1:1

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 5

19:00Rana FK - Orkla 5:1
20:00Melhus - Strindheim 3:1
21:00Junkeren - Bodo/Glimt 2 3:1
21:00Trygg/Lade - Rosenborg 2 0:1
22:00Kolstad - Steinkjer 0:1
22:30Innstrandens - Tiller 2:2
23:00Byasen - Nardo 1:2

NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 6

23:00Gjellerasen - Tromso 2 2:10
22:00Skjetten - Funnefoss/Vormsund 5:4

NORWAY: Toppserien Wanita - Kumpulan Penyingkiran

21:00Lyn W - Avaldsnes W 2:1

PALESTIN: Liga West Bank

00:00Jabal Al Mukaber - Thaqafi Tulkarem 3:1
00:00Merkaz - Shabab Al-Dhahiriya 2:2
21:00Ahli Al-Khalil - Al Quds 2:6
00:00Al Khaleel - Al Amari 0:0
00:00Islami Kalkelea - Shabab Alsamu 1:3

PANAMA: LPF - Clausura

09:00San Francisco - Potros del Este 2:0

PARAGUAY: Divisi Primera - Clausura

05:00Ameliano - Guairena FC 2:0
07:30General Caballero JLM - Guarani 3:0

PARAGUAY: Division Intermedia

05:00Independiente - 3 de Febrero 2:0
22:00Atyra - Guarani de Trinidad 0:0
22:00Deportivo Santani - River Plate 3:0
22:00Sportivo Iteno - Rubio Nu 1:5

PERANCIS: Nasional

01:30Bastia-Borgo - Le Mans 2:2
01:30Cholet - Concarneau 1:1
01:30Paris 13 Atl. - Avranches 0:1
01:30Red Star - Martigues 2:2
01:30Sedan - Le Puy-en-Velay 0:0
01:30Stade Briochin - Orleans 1:1
01:30Versailles - Nancy 2:2
01:30Villefranche - Bourg en Bresse 3:2

PERANCIS: Divisi 1 Wanita

00:30Paris FC W - Le Havre W 1:0
03:00Montpellier W - Lyon W 1:3
20:30Bordeaux W - Reims W 0:1
20:30Guingamp W - Dijon W 0:1
20:30Soyaux W - Rodez W 2:0

POLAND: Divisi 2

18:00Pruszkow - Stomil Olsztyn 0:2
19:00Zaglebie 2 - Polonia Warszawa 1:2
21:00GKS Jastrzebie - Slask Wroclaw 2 1:0
22:00Siarka Tarnobrzeg - Polkowice 2:0
22:00Wisla Pulawy - KKS Kalisz 3:1

POLAND: III Liga - Kumpulan I

18:00Legia II - Blonianka Blonie 6:2
18:30Jagiellonia II - Grodzisk M. 1:2
19:00Zambrow - Bron Radom 0:0
20:00LKS Lodz II - Sokol Ostroda 2:1
20:00Skierniewice - T. Mazowiecki 0:0
22:00Concordia Elblag - Ursus Warszawa 1:1
22:00Legionowo - Pelikan 4:1
22:00Warta Sieradz - Mlawa 2:2

POLAND: III Liga - Kumpulan II

00:00B. Gdynia - Ol. Grudziadz 1:2
18:30Vineta W. - Solec Kujawski 0:1
19:00Unia Swarzedz - Gedania Gdansk 1:3
20:00Nowe Skalmierzyce - Stolem Gniewino 1:2
21:00Zawisza - Unia Janikowo 5:1
21:30Pogon Szczecin II - Cartusia Kartuzy 1:0
22:00Kleczew - Blekitni Stargard 2:2
22:00Starogard Gdanski - Sroda 2:1

POLAND: III Liga - Kumpulan III

19:00Goczalkowice Zdroj - Gwarek Tarnowskie Gory 0:1
20:00Warta Gorzow - Bielsko-Biala 0:5
21:00Legnica 2 - Brzeg 6:1
21:00Nysa - Rakow 2 0:1
22:00Carina Gubin - Gornik Z. 2 0:5
22:00Pawlowice - Chrobry Glogow 2 1:3
22:00Polonia Bytom - Stilon Gorzow 2:1
22:00Zielona Gora - Kluczbork 0:0
23:00Odra Wodzislaw - Sleza Wroclaw 3:2

POLAND: III Liga - Kumpulan IV

18:00KS Wieczysta Krakow - Unia Tarnow 7:0
20:00Czarni Polaniec - S. Wola 0:3
21:00Korona Kielce 2 - Cracovia 2 0:0
22:00Avia Swidnik - Lublinianka 1:1
22:00Ostrowiec Swietokrzyski - Biala Podlaska 2:1
22:00Podhale Nowy Targ - Orleta Radzyn 0:1
22:00Wisloka Debica - Wiazownica 4:3

POLAND: Liga Remaja Sentral

17:00Cracovia B19 - Jagiellonia B19 1:1
17:00Polonia W. B19 - Escola Warszawa B19 1:1
18:00Gornik Z. B19 - Pogon Szczecin B19 3:1
18:00Lechia G. B19 - Legnica B19 0:0

POLAND: Ekstraliga Wanita

17:00UKS SMS Lodz W - Slask Wroclaw W 3:2
18:00Czworka Radom W - UJ Krakow W 0:2
18:00Pogon Tczew W - Medyk Konin W 4:2

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

22:00Tirsense - Desportivo Moncao 2:0

PORTUGAL: Taça da Liga Wanita

23:00Benfica W - Valadares Gaia W 5:0

REPUBLIK CHINA DI TAIWAN: Liga Bola Sepak Mulan Wanita

16:00Hang Yuan W - Taichung Blue W 2:0
19:00Taipei Bravo W - Hualien W 0:0

REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan A

16:15Sokolov - Karlovy Vary 3:1
16:15Vltavin - Zbuzany 3:1
19:30Ceske Budejovice B - Povltavska FA 3:3
22:30Domazlice - Motorlet Prague 2:2

REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan B

16:15Jablonec B - Benesov 4:0
16:15Pardubice B - Banik Most - Sous 2:0
16:30Kolin - Mlada Boleslav B 1:0
16:30Prepere - Hradec Kralove B 0:2
22:00Zivanice - Chlumec nad Cidlinou 0:3
22:30Usti nad Labem - Brozany 0:2

REPUBLIK CZECH: MSFL

01:00Hlucin - Hodonin 1:1
16:30Hranice - Ostrava B 0:1
21:00FK Frydek-Mistek - FK Blansko 1:0
21:30Vrchovina - Frydlant n. O. 3:1

REPUBLIK CZECH: Divisi A

16:15Aritma Prague - Katovice 3:1
16:15Tochovice - Horovice 0:1
16:30Cesky Krumlov - Domazlice B 2:0
20:00TJ Klatovy - Petrin Plzen 0:1
22:30Horni Briza - Doubravka 0:0
22:30Rokycany - Viktoria Marianske Lazne 2:0

REPUBLIK CZECH: Divisi B

16:15Brezova - Ceska Lipa 0:0
16:15Kladno - Kosmonosy 1:0
16:15Neratovice - Cesky Brod 0:0
16:15Steti - Slany 4:5
16:15Ujezd Prague - Meteor Prague 2:2
22:30Vilemov - Libis 6:4

REPUBLIK CZECH: Divisi C

22:30Dobrovice - Trutnov 0:1
22:30Letohrad - Vysoke Myto 1:3
22:30Usti nad Orlici - Velke Hamry 1:1

REPUBLIK CZECH: Divisi D

21:30Bystrice n. Pernstejnem - Humpolec 2:0
21:30Start Brno - Lanzhot 3:1
21:30Velka Bites - Slovan Havlickuv Brod 3:0
21:30Zdirec n. D. - Tasovice 2:2

REPUBLIK CZECH: Divisi E

21:30HFK Olomouc - Brno B 1:2
21:30Holesov - Vsechovice 3:0
21:30Skastice - Nove Sady 1:2
21:30Sternberk - Slavicin 2:0
21:30Vsetin - Prerov 0:1

REPUBLIK CZECH: Divisi F

16:15Karvina B - Bruntal 6:1
16:15Novy Jicin - Hlubina 1:0
21:30Rymarov - Bohumin 2:1

REPUBLIK CZECH: Jihocesky KP

19:00FC Semice - Tatran Prachatice 4:0
21:00Protivin - SK Rudolfov 2:1
22:30Drazice - Milevsko 1:0
22:30Jankov - Trebon 0:3
22:30Olesnik - Taborsko B 2:2
22:30Strakonice - TJ Osek 1:1

REPUBLIK CZECH: Jihomoravsky KP

23:00Rousinov - Rajecko 3:0
16:15Kurim - Lednice 0:0
17:00Lisen B - Ivancice 7:0
22:00Boskovice - Bosonohy 1:0
22:00Bystrc - SK Krumvir 3:0

REPUBLIK CZECH: Karlovarsky KP

23:00Union Nove Sedlo - Banik Kralovske Porici 3:1
16:30KV Dvory - Loko K. Vary 5:0
22:30FK Ostrov - Touzim 9:2
22:30Lomnice - Citice 2:3
22:30Nejdek - Chodov 3:5
22:30Nova Role - Hroznetin 1:5
22:30Vintirov - Karlovy Vary B 3:4

REPUBLIK CZECH: Kralovehradecky KP

19:30Jicin - Vrchlabi 2:1
21:30Jaromer - Solnice 2:0
22:30Dobruska - Vysoka nad Labem 0:1
22:30Kostelec n. O. - Chlumec nad Cidlinou B 1:2

REPUBLIK CZECH: Liberecky KP

19:30Sedmihorky - Novy Bor 2:2
20:15Pencin - Straz p. Ralskem 4:1
22:30Lomnice nad Popelkou - Zelezny Brod 3:0
22:30Rovensko p. Tr. - Skalice 3:0
22:30Slovan Hradek nad Nisou - Visnova 3:1

REPUBLIK CZECH: Moravskoslezsky KP

16:30Cesky Tesin - Hermanice 3:0
21:30Haj ve Slezsku - Koberice 0:0
21:30Jakubcovice - Dolni Datyne 3:1
21:30Orlova - Vresina 3:0
21:30Petrvald na Morave - Vratimov 3:2
21:30Repiste - Brusperk 2:0

REPUBLIK CZECH: Olomoucky KP

21:30Jesenik - Brodek u Prerova 2:2
21:30Kostelec na Hane - Lutin 2:1
21:30Litovel - Zabreh 1:1
21:30Mohelnice - Cechovice 2:1
21:30Zelatovice - Medlov 3:3

REPUBLIK CZECH: Pardubicky KP

20:30Chocen - Libisany 3:1
21:30Moravany - Svitavy 4:1

REPUBLIK CZECH: Plzensky KP

23:00Rapid Plzen - Chotikov 1:2
22:30Plzen-Cernice - Vejprnice 1:3
22:30Sokol Lhota - Zruc 5:0
22:30Stribro - Stankov 7:3
22:30Tachov - Holysov 6:0
22:30Tlumacov - Petrin Plzen B 1:4

REPUBLIK CZECH: Prazsky prebor

16:15Kolovraty - Kralovice 2:2
16:15Motorlet Prague B - Zlicin 2:6
16:15Podoli Praha - Hostivar 1:1
16:15Zizkov B - Spoje Prague 1:3
16:30Uhrineves - Dukla JM 1:3
22:30Tempo Praha - Olympia Radotin 5:1

REPUBLIK CZECH: Stredocesky KP

16:30Nespeky - Hrebec 2:1
22:30Povltavska FA B - Tuchlovice 1:2
22:30SK Doksy - Kutna Hora 1:2
22:30Union Beroun - Dobris 1:1

REPUBLIK CZECH: Ustecky KP

16:30Lovosice - Srbice 1:2pen
16:30Oldrichov - Perstejn 0:3
19:00Horni Jiretin - Litomericko 2:1
22:30Modlany - Domousice 4:1
22:30Zatec - Brna 3:4

REPUBLIK CZECH: Vysocina KP

21:30Kamenice nad Lipou - Rapotice 1:2
21:30Namest n. Oslavou - Pelhrimov 0:5
21:30Zirovnice - Sapeli Polna 2:0

REPUBLIK CZECH: Zlinsky KP

21:30Bystrice pod Hostynem - Morkovice 1:1
21:30Kvasice - Brumov 5:3

REPUBLIK CZECH: 1. Liga Wanita

17:00Lok. Brno W - Dukla Prague W 2:1
19:00Liberec W - Ostrava W 2:0

REPUBLIK CZECH: 2. Liga Wanita

19:00Hradec Kralove W - Sparta Prague B W 2:1

REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Super

17:30Changchun Yatai - Wuhan FC 2:0
19:30Dalian Pro - Beijing Guoan 2:2
19:30TertundaDalian Pro - Wuhan FC -:-
19:30TertundaShandong Taishan - Shanghai Port -:-
19:30Wuhan Three Towns - Cangzhou 3:4
20:00Shenzhen - Shandong Taishan 0:4
20:00TertundaShenzhen - Henan Songshan Longmen -:-
20:00TertundaTianjin Jinmen Tiger - Zhejiang Professional -:-

REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Jia

15:00Guangxi Pingguo Haliao - Heilongjiang Ice City 2:1
15:30Beijing Technology - Beijing Sport University 1:1
15:30Huakaier F.C. - Suzhou Dongwu 1:0
15:30Qingdao Hainiu - Nantong Zhiyun 1:1

ROMANIA: Liga 3 - Seria 1

22:00Dante Botosani - Brodoc 4:2
22:00Municipal Bacau - Ceahlaul 1:1
22:00Somuz Falticeni - Foresta Suceava 0:0
22:00Viitorul Darabani - Bucovina Radauti 3:2

ROMANIA: Liga 3 - Seria 2

22:00Braila - Fortino Ianca 0:2
22:00Sporting Liesti - Vointa Limpezis 2:2

ROMANIA: Liga 3 - Seria 3

22:00Afumati - Recolta Gh. Doja 1:2
22:00Amara - F. Constanta 2 0:3
22:00Calarasi - Inainte Modelu 0:0
22:00Gloria Albesti - Agricola Borcea 6:0
22:00Gloria Baneasa - Voluntari 2 5:1

ROMANIA: Liga 3 - Seria 4

22:00CS Din. Bucuresti - FCSB 2 1:3
22:00Popesti Leordeni - FC Pucioasa 2:0
22:00Tunari - Astra 19:0

ROMANIA: Liga 3 - Seria 5

22:00Blejoi Vispesti - Targu Secuiesc 2:2
22:00Cetate Rasnov - SR Brasov 1:2
22:00Kids Tampa Brasov - Olimpic Zarnesti 2:1
22:00Sepsi 2 - CSO Plopeni 0:1

ROMANIA: Liga 3 - Seria 6

22:00Cetatea - Calimanesti 4:0
22:00Horezu - Minerul Costesti 1:0
22:00Petrolul Potcoava - Viitorul Daesti 1:0

ROMANIA: Liga 3 - Seria 7

22:00Hateg - Lupac 1:3
22:00Progresul Ezeris - Jiul Petrosani 1:2

ROMANIA: Liga 3 - Seria 8

22:00Progresul Pecica - Soimii Lipova 2:0

ROMANIA: Liga 3 - Seria 9

22:00Sanatatea Cluj - Univ. din Alba Iulia 1:3
22:00Unirea Alba-Iulia - Corvinul Hunedoara 0:3

ROMANIA: Liga 3 - Seria 10

22:00CFR Cluj II - FC Bihor 2:3
22:00Minerul Ocna Dej - Baile Felix 0:1
22:00Phoenix Simleul Silvaniei - CSM Zalau 0:2
22:00Victoria Carei - Sighetu Marmatiei 2:1

RUSIA: FNL 2 - Kumpulan 4

17:30Ural 2 - Omsk 0:1
19:00Chelyabinsk - Dynamo Barnaul 1:1

RUSIA: Divisi Supreme Wanita - Kumpulan Kejohanan

23:00Zenit W - FK Rostov W 3:0
01:00Lokomotiv Moscow W - CSKA Moscow W 1:1

SCOTLAND: Liga Dua

22:00Forfar Athletic - Stirling 1:4

SCOTLAND: Liga Highland

21:30Banks O' Dee - Forres Mechanics 2:0
22:00TertundaBrechin - Nairn County -:-
22:00Clachnacuddin - Formartine Utd 1:3
22:00Fraserburgh - Brora Rangers 2:2
22:00TertundaKeith - Buckie Thistle -:-
22:00Lossiemouth - Huntly 1:4
22:00Strathspey Thistle - Inverurie Loco Works 2:2
22:00Turriff Utd - Deveronvale 5:1
22:00Wick Academy - Rothes 1:1

SCOTLAND: Liga Lowland

02:45Broomhill - Hearts 2 1:1
22:00Bo'ness United - East Stirlingshire 6:0
22:00TertundaCeltic B - Caledonian Braves -:-
22:00Civil Service Strollers - Spartans 2:1
22:00Dalbeattie Star - Gretna 2008 0:3
22:00East Kilbride - Cumbernauld Colts 1:0
22:00Stirling University - Edinburgh University 5:0
22:00Tranent Juniors - Cowdenbeath 4:2

SCOTLAND: Piala Cabaran

02:45Alloa - Airdrieonians 1:0
02:45Annan - Kelty Hearts 1:2
02:45Falkirk - Partick 2:0
03:00TNS - Dundee FC 0:3
21:00Inverness - Brechin 4:3pen
21:00Montrose - Kilmarnock 2 4:2
22:00Arbroath - East Fife 2:1
22:00Buckie Thistle - Linfield 1:2
22:00Clyde - Caernarfon 1:0
22:00Cove Rangers - Raith 0:1
22:00Peterhead - Elgin City 0:4

SEPANYOL: LaLiga2

03:00Gijon - UD Ibiza 2:1
20:00Huesca - Leganes 1:0
22:15Mirandes - Zaragoza 2:0
00:30Malaga - Villarreal B 1:1
00:30Ponferradina - Tenerife 2:2

SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 1

23:00Merida - Unionistas 1:1
00:00Celta Vigo B - Dep. La Coruna 1:1

SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 2

23:00Osasuna B - CD Eldense 0:2

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 1

22:30Valladolid Promesas - Coruxo FC 1:0
23:00Rayo Cantabria - Guijuelo 0:0
23:30Real Aviles - Torrelavega 3:0
00:00Arenteiro - R. Oviedo B 1:0

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 2

23:00Alaves B - Arnedo 0:0
23:00Mutilvera - Cirbonero 0:1
00:00AD San Juan - Brea 2:0
00:00Arenas Club de Getxo - Real Sociedad C 1:0

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 4

00:00San Roque - Xerez D.F.C. 1:1

SEPANYOL: Segunda RFEF - Kumpulan 5

00:00Gimnastica Segoviana - Don Benito 0:0
00:30Atl. Madrid B - Montijo 4:2

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 1

23:30Alondras - Atletico Arteixo 2:0

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 3

23:00Atletico Albericia - Solares 2:1
23:00Naval Reinosa - Textil Escudo 1:0
23:00UC Cartes - Torina 0:1
23:30Revilla - Guarnizo 0:1
00:30Castro - Gama 2:2

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 4

21:45CD Vitoria - Touring KE 4:0
22:30Pasaia - Durango 0:1
23:00Basconia - SD Deusto 1:1
23:00Lagun Onak - Barakaldo 0:1
23:00San Ignacio - Aurrera 0:1
23:30Aurrera Ondarroa - Urduliz 0:0
00:00Portugalete - Padura 1:1

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 5

00:30Vilafranca - CE Europa 0:2

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 6

22:30Patacona - Gandia 1:0
23:00Jove - Torrellano 2:1
23:00Levante B - Silla CF 0:0
23:30Castellon B - Atzeneta 1:2

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 8

22:30Leonesa B - Numancia B 3:1
23:00Santa Marta Tormes - Salamanca 1:1

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 9

18:30Atletico de Porcuna - Huracan Melilla 3:0
00:30Maracena - Huetor Tajar 0:0

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 10

18:00Pozoblanco - Cordoba B 0:0
00:00CD Gerena - Puente Genil 3:2
00:00Ceuta B - Antoniano 0:1

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 11

22:30Mercadal - Collerense 1:1
23:00Andratx - Sant Jordi 5:2
23:00Llosetense - Penya Independent 0:0
23:30Constancia - Manacor 2:2

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 12

04:00TertundaEstrella - Arucas -:-
04:00TertundaSan Fernando - Villa Santa Brigida -:-
19:00TertundaPanaderia - Santa Ursula -:-
19:30TertundaTamaraceite - Gran Tarajal -:-
00:30TertundaYaiza - Las Palmas B -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 13

00:00Lorca Deportiva - Pulpileno 1:0
00:00Muleno - Bullense 2:1

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 14

00:00Llerenense - Trujillo 0:0
00:30Pueblonuevo - Miajadas 1:1

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 15

01:30Alesves - Pena 0:1
02:00Pamplona - Oberena 5:2
02:15Valle Egues - Huarte 4:0
22:00Lagunak - Ezcabarte 5:1
22:30Cortes - CD Ardoi 1:3

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 16

22:30Comillas - Racing Rioja B 3:2
23:30Casalarreina - Pena Balsamaiso 0:0
00:30Yague - CDFC Calzada 1:5

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 18

23:00Tarancon - Ciudad Real 1:1
00:00Villacanas - La Solana 1:0

SEPANYOL: Liga F Wanita

18:00Huelva W - Alhama W 1:0
18:00Madrid C. W - Las Planas W 3:1
22:00Valencia W - Sevilla W 2:0
00:00Real Sociedad W - Betis W 2:2

SEPANYOL: Primera Federacion Wanita

18:00Barcelona B W - Albacete W 4:1
18:00Dep. La Coruna W - DUX Logrono W 3:0
18:00Espanyol W - CD Juan Grande W 0:0
19:00Tenerife B W - Cordoba W 1:1

SERBIA: Prva Liga

00:00Sloboda - Jedinstvo U. 0:0
22:00Indjija - Novi Sad 2:3
22:00Loznica - Rad Beograd 2:5
22:00Radnicki Beograd - Trayal Krusevac 0:0
22:00Sremska Mitrovica - Zeleznicar Pancevo 0:0
23:00TertundaVrsac - Graficar Beograd -:-
00:00Macva - IMT Novi Beograd 0:0
00:00Metalac - Zlatibor Cajetina 0:0

SERBIA: Liga Srpska - Vojvodina

21:301. Maj Ruma - Radnicki Zrenjanin 1:0
21:30Backa - Tisa Adorjan 1:3
21:30Dinamo Pancevo - Kabel Novi Sad 1:2
21:30Jedinstvo SP - Stanisic 4:0
21:30Naftagas - Borac Sajkas 1:0
21:30Omladinac NB - Podunavac Belegis 1:0
21:30Radnicki 1912 - Becej 3:1
21:30Tekstilac - Hajduk 1912 1:0

SERBIA: Liga Srpska - Timur

21:30Dunav Prahovo - Vlasina 1:2
21:30Mesevo - Buducnost Popovac 1:3
21:30Paracin - Radnicki Pirot 0:1
21:30Pcinja - Jagodina 1:2
21:30Timocanin - Toplicanin 4:2

SERBIA: Liga Srpska - Barat

21:00Sloga Pozega - Radevac 0:0

SLOVAKIA: 3. Liga - Timur

21:30Giraltovce - Namestovo 1:0
21:30Lipany - Poprad 5:1
21:30MSK Lucenec - Stropkov 1:1

SLOVAKIA: 3. Liga - Barat

21:30AFC Nove Mesto - Galanta 1:1
21:30Castkovce - Belusa 2:4
21:30HA Banska Bystrica - Martin 2:1
21:30Inter Bratislava - Jednota Banova 3:1
21:30Kalna n. Hronom - FK Nove Zamky 1:1
21:30Sered - Sala 2:3
21:30Vrakuna B. - Velke Ludince 0:0

SLOVAKIA: 4. liga - Bratislava

00:30MSK Senec - Bernolakovo 2:1
22:00Pezinok - Jarovce 2:2
22:00Tomasov - Slovan Most 4:0

SLOVAKIA: 4. liga - Tengah

21:00Badin - Salkova 0:2
21:00Cadca - Lip. Stiavnica 2:0
21:00Slavia Staskov - Liptovský Hradok 5:0
21:00Zvolen - Zarnovica 5:1
21:30K. Nove Mesto - Banik Stranavy 0:0

SLOVAKIA: 4. liga - Timur

21:00Rudnany - Sokolany 2:1

SLOVAKIA: 4. liga - Barat

21:00Kolarovo - Lehota p. V. 0:6
21:00TJ Slavoj Boleráz - Gabcikovo 0:1

SLOVAKIA: Piala Slovakia

21:00Branc - Slovan Bratislava 0:2

SLOVAKIA: 1. Liga Wanita

17:00B. Bystrica W - Trencin W 4:2
17:00GFC W - Nove Zamky W 4:0
17:00Slovan Bratislava W - Trnava W 3:0
22:00Zilina W - Ruzomberok W 1:4

SLOVENIA: 2. SNL

01:00NK Krka - Bilje 3:1
02:00Nafta - Triglav 2:0
22:00Ilirija - Jadran Dekani 0:0
22:00Primorje - Rudar 2:2

SLOVENIA: 3. SNL - Timur

22:00Dobrovce - NK Smartno 4:1
22:00Ljutomer - Koroska Dravograd 5:0
22:00Podvinci - Dravinja 2:0
22:00Race - Sampion Celje 2:2
22:00Zavrc - Drava 1:1

SLOVENIA: 3. SNL - Barat

20:00Dren Vrhnika - NK Adria 1:2
20:00Visoko - Slovan Ljubljana 1:1
22:00Izola - Sencur 0:1
22:00Ljubljana Svoboda - Brda 1:0
22:00NK Sobec Lesce - Tolmin 0:1
22:00Sava Kranj - Fama Vipava 0:1
22:00Ziri - Skofja Loka 1:1

SWEDEN: Divisi 1 - Norra

19:00Sylvia - Hammarby TFF 4:3
22:00Forward - Taby 1:3
22:00Sandvikens - Haninge IFK 7:0

SWEDEN: Divisi 1 - Södra

19:00Torn - Tvaaker 0:1
22:00IFK Malmo - Vanersborgs IF 2:0
22:00Oddevold - Atvidabergs 3:0
22:00Olympic - Trollhattan 1:2
22:00Oskarshamn - Angelholm 0:3
22:00Qviding - Lunds 2:0

SWEDEN: Divisi 2 - Norrland

18:00Storfors AIK - Sund IF 6:1
19:00IFK Lulea - IFK Ostersund 2:3
19:00Umea FC - Kiruna 1:2
20:00Algarna-Harnosand - Sandvik 3:1
20:00Friska Viljor - Boden 2:1
20:00Skelleftea - Bergnasets AIK 3:0
21:00Ytterhogdal - Gottne IF 0:2

SWEDEN: Divisi 2 - Norra Svealand

20:00Hudiksvall - Kungsangen 1:3
20:00Skiljebo - Sandvikens AIK 1:2
21:00Forsbacka IK - Ragsved 1:2

SWEDEN: Divisi 2 - Västra Götaland

01:30Husqvarna - Hittarp 2:0
02:00Torslanda - Ullareds IK 3:0
19:00Landvetter - Hoganas BK 4:0
19:30Savedalen - BK Astrio 2:5
20:00Frolunda - Eskilsminne 1:0
22:00Tolo - Varbergs GIF 1:1

SWEDEN: Divisi 2 - Södra Götaland

01:00Hassleholms IF - Eslov 2:0
19:00Balkan - Hassleholm 0:2
20:00Nosaby IF - IFK Berga 1:3
21:00Rappe GOIF - Ariana 2:4

SWEDEN: Divisi 2 - Södra Svealand

20:00Enskede - Assyriska FF 0:2
20:00Huddinge - Arameisk-Syrianska 1:0
20:00Syrianska - LIdingo IFK 3:3
22:00Nykopings - Karlbergs 3:0

SWEDEN: Divisi 2 - Norra Götaland

01:00Karlslund - Kumla IFK 3:0
20:00Angered - Ahlafors 1:5
20:00Grebbestad - Lidkopings FK 3:6
20:00Saffle SK - Mjolby AI FF 1:0
21:00Herrestads AIF - Stenungsunds 2:2

SWEDEN: Allsvenskan Wanita

21:00Hacken W - IF Brommapojkarna W 1:0
21:00Kristianstad W - Djurgarden W 4:0
22:00Malmo W - Vittsjo W 3:2

SWEDEN: Elitettan Wanita

21:00Gamla Upsala W - Bergdalens IK W 2:4
21:00Jitex W - Uppsala W 2:2
21:00Mallbacken W - Alingsas FC W 0:0

SWITZERLAND: Liga Promosi

22:00Bavois - Baden 1:3
22:00Breitenrain - Bulle 4:0
22:00Bruhl - Kriens 1:1
22:00Chiasso - Basel II 1:0
22:00Luzern II - Cham 4:3
22:00Rapperswil - Young Boys II 1:0
22:00YF Juventus - Stade Nyonnais 0:5
22:00Zurich II - St. Gallen II 3:1
23:00Etoile-Carouge - Biel 3:2

SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 1

22:30La Chaux-De-Fonds - Sion II 2:1
23:00Echallens - Concordia 3:1
23:00Oberwallis Naters - Coffrane 2:3
23:30Chenois - Terre Sainte 2:2
23:30Martigny - Sarraz-Ecleplens 3:3
23:30Portalban - Grand-Saconnex 1:4
23:30Vevey - Meyrin 2:2

SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 2

21:00Black Stars - Thun II 2:1
22:00Dornach - Delemont 0:1
22:00Rotkreuz - Langenthal 2:3
22:00Schotz - Xamax B21 2:1
22:00Solothurn - Munsingen 2:1
23:00Bassecourt - Koniz 2:0
23:00Concordia - Wohlen 4:1
00:00Emmenbrucke - Muri 5:1

SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 3

22:00Grasshopper II - Lugano II 0:1
22:00Kreuzlingen - Paradiso 0:4
22:00Tuggen - Wettswil-Bonstetten 0:2
22:00Uzwil - Gossau 2:3
22:00Winterthur II - Kosova 1:0
23:00Taverne - Linth 2:2
23:30Weesen - Freienbach 2:1

SWITZERLAND: Liga Super Wanita

22:00Aarau W - Luzern W 3:1
22:00Yverdon W - St. Gallen W 0:1

TURKI: 2. Lig Kumpulan Putih

20:30Ankaraspor - Soma Spor 0:3
21:00Erokspor - Nazillispor 3:2
21:00Inegolspor - Isparta 32 Spor 2:0

TURKI: 2. Lig Kumpulan Merah

21:00Usakspor - Kocaelispor 0:3
00:00Balikesirspor - Ankara Demirspor 0:2

TURKI: 3. Lig Kumpulan 1

20:00Agri 1970 - Elazigspor 1:0
20:00Karakopru - Edirnespor 2:0
20:00Kelkit - 1922 Konyaspor 3:1
20:00Yomraspor - Belediye Derince 0:1
20:30Yeni Amasyaspor - Nevsehirspor 0:0
21:00Catalca - Kutahyaspor 0:0
00:0052 Orduspor - Yeni Mersin Idmanyurdu 1:2
00:00Eskisehirspor - Hacettepe 1945 3:4
00:00Karsiyaka - Sile Yildizspor 0:0

TURKI: 3. Lig Kumpulan 2

20:00Elazig Karakocan - Ofspor 1:3
20:00Eynesil - Kusadasispor 0:0
20:00Kahramanmaras - Karaman 0:1
20:30Kestel - Bayrampasa 2:0
21:00Bulvarspor - Gumushanespor 1:1
21:00Dar. Genclerbirligi - Igdir FK 0:1
21:00Ergene Velimese - Kirikkale Buyuk Anadolu 0:2
21:00Turgutluspor - Orduspor 1967 3:0

TURKI: 3. Lig Kumpulan 3

20:00Erbaaspor - Arguvan 1:2
20:00Osmaniyespor - Tepecik 1:0
20:00Siirt Ozel - Aksaray Bld. 0:0
20:30Cankaya FK - Nigde Anadolu 3:0
21:00Bergama Bld. - Fatsa Belediyespor 0:0
21:00Beyoglu Yeni Carsi - Hopaspor 1:0
21:00Bursa - Musspor 0:0
21:00Efeler 09 - Akhisarspor 3:3
21:00Sapanca Genclikspor - Kepez Bld. 1:0

UKRAINE: Liga Persha

17:00Ivano-Frankivsk - Dinaz Vyshgorod 0:1
19:00Hirnyk-Sport - Obolon 2:0
21:00Karpaty Lviv - Dunaivtsi 0:2
22:00TertundaSkoruk Tomakovka - MFC Metalurh -:-

UKRAINE: Liga Druha

18:00Zvyagel - Nyva Buzova 0:1
19:00Real Pharma - MFC Metalurh 2 2:1
21:30Chaika - Rubikon Kyiv 3:0

UKRAINE: Liga Remaja

17:00Minaj B19 - Lviv B19 0:2

UKRAINE: Kejuaraan Wanita

17:00Dnipro-1 W - Mariupol W 1:3
17:00Panthers FC Uman W - Veres Rivne W 0:4
17:00Shakhtar W - Kryvbas W 0:5
17:30Ateks W - EMC Podolie W 0:2
22:00TertundaKolos Kovalivka W - Vorskla Poltava W -:-

URUGUAY: Divisi Primera - Clausura

06:00Maldonado - Boston River 2:1
22:00Liverpool M. - Wanderers 1:1

VIETNAM: Liga.V 2

18:00Khanh Hoa - Cong An 1:1
19:00Pho Hien - Dak Lak 3:1

VIETNAM: Liga Nasional Wanita

17:00Thai Nguyen W - Ha Noi W 0:2
19:30Ho Chi Minh W - Phong Phu Ha Nam W 2:0

WALES: Cymru Premier

02:45Airbus - Newtown 4:4
02:45Penybont - Aberystwyth 3:1
02:45TertundaTNS - Caernarfon -:-
21:30Bala - UWIC FC 2:0
21:30Connahs Q. - Pontypridd 1:0
21:30Haverfordwest - Flint 1:1

WALES: Cymru Selatan

02:30Afan Lido - Ammanford 2:1
02:45Cambrian & Clydach - Taffs Well 4:3
21:30Barry - Goytre Utd 5:0
21:30Cwmbran Celtic - Briton Ferry 2:2
21:30Llantwit Major - Abergavenny Town 2:1
21:30Swansea University - Llanelli 0:2
21:30Trefelin - Pontardawe 5:0
21:30Ynyshir Albions - Carmarthen Town 1:5

WALES: Cymru Utara

02:30Buckley - Colwyn Bay 1:4
02:30Porthmadog - Holyhead 1:1
21:30Chirk AAA FC - Prestatyn 2:1
21:30Gresford - Holywell 1:2
21:30Guilsfield - Druids 0:1
21:30Llanidloes - Conwy Borough 0:2
21:30Mold Alexandra - Ruthin 1:2
21:30Penrhyncoch - Llandudno 0:2

WALES: Piala FA

02:30Denbigh - Llanrwst United 6:1

ZIMBABWE: Liga Bola Sepak Premier

19:00ZPC Kariba - Black Rhinos 1:1
21:00Chicken Inn - Whawha 1:0
21:00Cranborne Bullets - Highlanders 1:1
21:00Platinum - Bulawayo City FC 1:0
21:00Tenax CS - Harare City 0:0
21:00Yadah - CAPS Utd 1:0

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.