Bola Sepak » Semalam » Semua Perlawanan
Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
ENGLAND: Liga Premier
23:00Arsenal - Everton 2:123:00Brentford - Newcastle Utd 2:4
23:00Brighton - Manchester United 0:2
23:00Burnley - Nottingham 1:2
23:00Chelsea - Bournemouth 2:1
23:00Crystal Palace - Aston Villa 5:0
23:00Liverpool - Wolves 2:0
23:00Luton - Fulham 2:4
23:00Manchester City - West Ham 3:1
23:00Sheffield Utd - Tottenham 0:3
SEPANYOL: LaLiga
01:00Ath Bilbao - Sevilla 2:001:00Atl. Madrid - Osasuna 1:4
01:00Barcelona - Rayo Vallecano 3:0
01:00Betis - Real Sociedad 0:2
01:00Cadiz - Las Palmas 0:0
01:00Granada CF - Celta Vigo 1:2
01:00Mallorca - Almeria 2:2
01:00Valencia - Girona 1:3
01:00Villarreal - Real Madrid 4:4
AFRIKA: Piala Gabungan CAF - PlayOff
01:00Zamalek - Berkane 1:0ALBANIA: Liga Super - PlayOff
02:00KF Egnatia - Vllaznia 0:0AMERIKA SYARIKAT: MLS Next Pro
03:00Minnesota 2 - Tacoma Defiance 3:103:00New England Revolution II - Philadelphia II 1:3
05:00New York 2 - Cincinnati 2 1:4
07:00Inter Miami II - Carolina Core 1:2pen
08:00Colorado Rapids 2 - Vancouver Whitecaps 2 3:2
08:00Town FC - Los Angeles FC II 1:0pen
08:00Ventura County - Real Monarchs 2:0
AMERIKA SYARIKAT: Liga Satu USL
06:00Spokane Velocity - Forward Madison 0:3AMERIKA SYARIKAT: Liga Dua USL
05:00Lane United - Midlakes United 3:105:00Tacoma Stars - Ballard 2:2
05:00West Seattle Junction - Portland B23 2:2
06:00Miami - Sarasota Paradise 2:1
06:00Pulau Long - New Jersey Copa 2:1
06:30Weston - Swan City 0:0
07:00Boston City - Vermont Green 0:3
07:00Buffalo - Toledo Villa 4:1
07:00Cedar - Manhattan 3:0
08:00St. Charles - Chicago City 5:1
10:00Davis Legacy - Marin 3:1
10:00Monterey Bay 2 - Glens SC 1:2
AMERIKA SYARIKAT: NWSL Wanita
05:00Gotham W - Chicago W 2:106:00Seattle Reign W - Orlando Pride W 2:3
ANDORRA: Primera Divisió
23:00Atletic Escaldes - Atletic America 8:023:00Ordino - Carroi 1:1
23:00Pas de la Casa - Esperanca 2:2
23:00Penya - Inter Escaldes 1:3
23:00UE Santa Coloma - FC Santa Coloma 0:0
ANGOLA: Girabola
15:00Sao Salvador - Bravos do Maquis 1:0ARGENTINA: Liga Profesional
02:00Barracas Central - Sarmiento Junin 1:102:30Platense - Independiente 0:0
04:45Banfield - Huracan 1:1
04:45Talleres Cordoba - Atl. Tucuman 2:0
07:00Central Cordoba - Boca Juniors 2:4
ARGENTINA: Primera Nacional
00:45Atletico Atlanta - Atl. Rafaela 2:002:00Arsenal Sarandi - Tristan Suarez 0:2
02:00Guillermo Brown - Agropecuario 0:2
02:30Aldosivi - Almagro 1:0
02:30Chacarita Juniors - Racing Cordoba 2:2
02:30Defensores Unidos - Deportivo Madrin 0:0
02:30Gimnasia Mendoza - Deportivo Moron 2:1
02:45Colon Santa FE - Chaco For Ever 1:0
03:00San Martin S.J. - All Boys 3:0
05:00Estudiantes Rio Cuarto - Def. de Belgrano 1:1
ARGENTINA: Torneo Federal
02:00Circulo Deportivo - Germinal 0:002:00Olimpo Bahia Blanca - Sansinena 2:0
02:00Santamarina - Villa Mitre 0:0
02:30Crucero del Norte - Juventud Antoniana 0:0
02:30Def. Pronunciamiento - Independiente Chivilcoy 0:0
02:30El Linqueno - Gimnasia E.R. 1:0
02:30San Martin M. - Deportivo Camioneros 0:0
02:30Union Sunchales - San Martin Formosa 0:0
03:009 de Julio Rafaela - Douglas Haig 4:0
03:00Argentino MM - Juventud U.U. 1:0
03:00Boca Unidos - Sarmiento de La Banda 0:1
03:00Cipolletti - Kimberley 0:0
03:00Gutierrez Mendoza - Ciudad Bolivar 1:0
03:00Sol de America - Sarmiento Resistencia 1:0
03:00Sportivo Estudiantes - Huracan Las Heras 1:1
03:00Sportivo Las Parejas - Sportivo Belgrano 0:0
ARGENTINA: Primera B - Apertura
23:00Laferrere - Dep. Merlo 1:002:30Fenix - San Martin Burzaco 1:1
04:00Midland - Acassuso 3:0
ARGENTINA: Primera C - Apertura
02:30Berazategui - CSR Espanol 2:302:30El Porvenir - Central Ballester 0:0
02:30General Lamadrid - Juventud Unida S. M. 2:0
02:30Justo Jose de Urquiza - Atlas 0:1
02:30Real Pilar - Argentino de Rosario 0:1
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
02:30Everton La Plata - Defensores de Glew 3:000:30Barrancas - Provincial 2:1
ARGENTINA: Primera A Wanita - Apertura
01:00Gimnasia L.P. W - Excursionistas W 6:002:00Belgrano W - San Luis W 0:0
ARMENIA: Liga Premier
21:00Van - Urartu 1:123:00Ararat Yerevan - Alashkert 1:3
ARMENIA: Liga Pertama
21:00BKMA 2 - Noah 2 2:021:00FC Gandzasar - Pyunik Yerevan 2 5:4
21:00Lernayin Artsakh - Ararat-Armenia 2 3:0
AUSTRIA: Bundesliga - Kumpulan Kejohanan
23:00SK Rapid - Hartberg 0:323:00Salzburg - LASK 7:1
23:00Sturm Graz - A. Klagenfurt 2:0
AUSTRIA: 2. Liga
22:00Admira - First Vienna 0:322:00Amstetten - Horn 1:1
22:00Dornbirn - Leoben 2:1
22:00FAC Wien - Grazer 0:0
22:00Kapfenberg - Liefering 1:3
22:00Lafnitz - Ried 0:4
22:00St. Polten - Bregenz 2:2
22:00Sturm Graz (Am) - Stripfing 2:0
AUSTRIA: Regionalliga Timur
23:00Kremser - Wiener Viktoria 0:3AUSTRIA: Wien
22:00Dinamo Helfort - A XIII-Auhof Center 3:0BAHRAIN: Liga Premier
00:00Al-Hala - Al-Ahli Manama 0:300:00Al-Hidd - Al-Najma 2:1
00:00Al-Muharraq - Sitra 1:1
00:00Al-Shabbab - Busaiteen 3:2
00:00East Riffa - Al Khalidiyah 3:0
00:00Al Riffa - Manama Club 1:2
BARBADOS: Liga Premier
06:00Paradise SC - UWI Blackbirds 1:308:30Wotton - Weymouth Wales 1:3
BELANDA: KNVB Beker Wanita
20:30Ajax W - Sittard W 3:1BELARUS: Liga Vysshaya
01:00Din. Minsk - Shakhtyor Soligorsk 3:2BELARUS: Liga Pershaya
23:00BumProm Gomel - Maxline 0:1BELGIUM: Liga Jupiler - Kumpulan Kejohanan
00:30Anderlecht - Club Brugge 0:100:30Genk - Antwerp 1:0
BELGIUM: Liga Jupiler - Kumpulan Penyingkiran
01:15Lommel SK - Kortrijk 0:1BENIN: Ligue 1 - Kumpulan Kejohanan
23:00Damissa - Espoir 1:223:00Dynamo Abomey - Bani Ganse 2:2
23:00FC Loto - Cavaliers 0:0
23:00Takunnin - Dadje 0:1
BOLIVIA: Divisi Profesional - Clausura
03:00Guabira - Aurora 1:105:30Bolivar - Tomayapo 4:1
07:30Wilstermann - The Strongest 0:0
BOSNIA DAN HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
23:00Borac Banja Luka - Igman K. 4:323:00FK Sarajevo - Posusje 1:1
23:00Sloga Doboj - Siroki Brijeg 2:3
23:00Velez Mostar - GOSK Gabela 3:3
23:00Zrinjski - Tuzla City 4:0
23:00Zvijezda 09 - Zeljeznicar 0:5
BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - FBiH
23:00TOSK Tesanj - Bratstvo Gracanica 2:1BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - RS
23:30BSK Banja Luka - Kozara 3:3BRAZIL: Serie A
03:00TertundaAtletico-MG - Bahia -:-03:00TertundaCorinthians - Botafogo RJ -:-
03:00TertundaFluminense - Juventude -:-
05:30TertundaCuiaba - Internacional -:-
05:30TertundaGremio - Bragantino -:-
BRAZIL: Serie B
03:00Mirassol - Ituano 2:003:00Operario - Ceara 0:0
BRAZIL: Serie C - Peringkat Pertama
03:30Londrina - Sao Bernardo 2:003:30Remo - Tombense 0:0
06:00Ferroviario - ABC 0:4
06:00TertundaYpiranga FC - SER Caxias -:-
BRAZIL: Serie D
02:30Brasiliense - Mixto 1:103:00Cameta - Moto Clube 4:1
03:00Costa Rica - Pouso Alegre 1:0
03:00Retro - Itabaiana 1:2
03:00Tocantinopolis - AE Altos 3:1
03:00Treze PB - Iguatu 3:0
04:00Clube Recreativo e Atletico Catalano - Anapolis 1:2
04:00Concordia - Barra FC 1:0
04:00Fluminense-PI - River-PI 2:0
05:00America RN - Potiguar de Mossoró 2:0
BRAZIL: Carioca 2
02:00Resende - Americano 2:0BRAZIL: Carioca C
02:00EC Vera Cruz - Caac Brazil 1:002:00Niteroiense - Campos AA 2:0
02:00Paraty - EC Resende 0:2
02:00Santa Cruz RJ - Uni Souza 0:1
BRAZIL: Goiano 2
02:30ASEEV - Centro Oeste 0:102:30Santa Helena - Trindade 2:0
03:00Anapolina - Ouvidorense 2:1
BRAZIL: Matogrossense 2
03:00Santa Cruz MT - Caceres 3:104:00Rondonopolis - Operario-VG 3:3
04:00Sport Sinop - Juara 1:2
BRAZIL: Mineiro 2
03:00Varginha - URT 1:1BRAZIL: Paranaense 2
02:30AA Iguacu - Patriotas 2:002:30Nacional PR - Foz do Iguacu 2:2
BRAZIL: Tocantinense U20 - PlayOff
08:00Gurupi B20 - Araguacema B20 2:208:00Interporto B20 - Guarai SC B20 6:1
08:00SD Sparta B20 - Batalhao B20 1:2
BRAZIL: Brasiliense B20
02:00Ceilandense B20 - CFZ B20 3:4BRAZIL: Mineiro B20
02:00Ipatinga B20 - Tres Coracoes B20 0:1BRAZIL: Pernambucano B20 - Peringkat Pertama
02:00America PE B20 - Central SC B20 0:202:00Santa Cruz B20 - Serrano PE B20 7:0
BRAZIL: Sergipano B20
02:00Confianca B20 - Falcon B20 0:1BRAZIL: Brasileiro Wanita
05:30Ferroviaria W - America Mineiro W 2:005:30TertundaInternacional W - Bragantino W -:-
BRAZIL: Brasileiro A2 Wanita
02:00UD Alagoana W - JC W 0:202:00VF4 W - Remo W 1:2
03:003B da Amazonia W - Fortaleza W 2:0
BRAZIL: Brasileiro A3 Wanita
02:00Uniao RN W - Vitoria W 0:102:30Paysandu PA W - Rio Negro W 3:2
BULGARIA: Parva Liga - Kumpulan Kejohanan
01:30Cherno More - Ludogorets 4:0BULGARIA: Parva Liga - Kumpulan Liga Konferensi
22:45Arda - CSKA 1948 Sofia 0:0BULGARIA: Liga Vtora
20:00Montana - Septemvri Sofia 0:220:00Strumska Slava - Dobrudzha 2:0
20:00Yantra Gabrovo - Marek 1:2
BULGARIA: Liga Ketiga - Tenggara
23:00Levski Karlovo - Nesebar 1:223:00Spartak Plovdiv - Karnobat 10:1
23:00Yambol 1915 - Atletik Kuklen 0:1
00:00Sozopol - Botev II 1:2
BURKINA FASO: Liga Premier
00:00USFA - ASFA Yennega 0:1CHAD: Divisi Premiere - LPFN
23:00Elect Sport - Foullah Edifice 2:2CHILE: Divisi Primera
00:30Nublense - O'Higgins 2:205:30Colo Colo - Palestino 2:0
CHILE: Primera B
00:30Antofagasta - Magallanes 2:103:00S. Wanderers - Curico Unido 2:2
08:30Rangers - U. De Concepcion 1:2
CHILE: Divisi Segunda
00:30Provincial Ovalle - Real San Joaquin 4:003:00General Velasquez - D. Concepcion 2:1
06:00Lautaro - Concon National 1:0
CHILE: Divisi Primera Wanita
23:00Palestino W - Everton W 1:200:00Antofagasta W - A. Italiano W 0:2
COLOMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular
06:30Junior - Pereira 2:309:00Millonarios - Bucaramanga 0:1
COLOMBIA: Liga Wanita
04:00Deportivo Pereira W - Santa Fe W 1:2COSTA RICA: Divisi Primera - Clausura - PlayOff
07:00Saprissa - San Carlos 4:0COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura - PlayOff
01:00ADR Jicaral - Santa Ana 2:1CROATIA: HNL
23:00Hajduk Split - Gorica 2:101:30Osijek - Rijeka 2:0
CROATIA: Prva NL
23:30Croatia Zmijavci - Dugopolje 0:2CROATIA: 1. HNL Wanita - Kumpulan Penyingkiran
01:30Medimurje Cakovec W - Gorica W 3:1DENMARK: Liga Super - Kumpulan Kejohanan
22:00Silkeborg - Brondby 0:200:00Nordsjaelland - Midtjylland 3:3
DENMARK: Liga Super - Kumpulan Penyingkiran
20:00Lyngby - Viborg 3:120:00Vejle - Hvidovre IF 2:0
DENMARK: Divisi 1 - Kumpulan Penyingkiran
19:00Naestved - Hillerod 1:321:00Koge - Helsingor 3:1
DUNIA: Persahabatan Antarabangsa
17:00Turki B16 - Republik Czech B16 4:3pen19:00Poland B16 - Wales B16 3:0
DUNIA: Persahabatan Antarabangsa Wanita
17:00Serbia B16 W - Finland B16 W 1:217:00Slovakia B16 W - Itali B16 W 2:1pen
ECUADOR: Liga Pro - Peringkat Pertama
02:00Mushuc Runa - Delfin 5:004:30Aucas - U. Catolica 2:2
07:00Cumbaya - Barcelona SC 0:1
EMIRIAH ARAB BERSATU: Liga UAE
22:10Al Jazira - Emirates Club 2:022:10Khorfakkan - Al Sharjah 1:3
EROPAH: Euro B17
23:00Denmark B17 - Wales B17 2:023:00Serbia B17 - Ukraine B17 1:0
EROPAH: Piala Rantau UEFA - Kelayakan - Pusingan Awal
23:45Vayk (Arm) - Albania (Am) (Eur) 0:4EROPAH: Piala All-Island Wanita
01:00Sligo W - Glentoran W 1:5FINLAND: Veikkausliiga
23:30Ekenas - Lahti 1:1FINLAND: Ykkosliiga
23:30Jaro - PK-35 2:123:30Mikkeli - JaPS 0:3
FINLAND: Kakkonen Kumpulan B
23:30TPV - Turku 2 0:4GAMBIA: Liga GFA
00:30Armed Forces - Fortune 1:200:30Bombada - Steve Biko 0:1
00:30TMT - Greater Tomorrow 1:1
00:30WAA Banjul - Falcons 0:1
GEORGIA: Erovnuli Liga
23:00Gagra - Telavi 2:000:00Kolkheti 1913 - Torpedo 2:5
01:00Dinamo Batumi - Iberia 1999 2:3
GEORGIA: Erovnuli Liga 2
00:00Shturmi - Loco. Tbilisi 1:2GHANA: Liga Premier
23:00Bechem United - Karela 3:123:00Dreams - Heart of Lions 1:2
23:00Hearts of Oak - Aduana S 0:1
23:00Medeama - Real Tamale 1:0
23:00Nsoatreman - Bibiani Gold Stars 4:0
23:00Samartex - Bofoakwa Tano 3:0
GHANA: Liga Divisi Satu
23:00Berekum City - Mighty Royals 3:023:00Brong Ahafo - Techiman Liberty 2:4
23:00Ebusua - Swedru All Blacks 2:1
23:00Elmina Sharks - Venomous Vipers 1:2
23:00Future Stars - Asekem 1:0
23:00Hohoe United - ADVSA 1:2
23:00Holy Stars - Nzema Kotoko 1:0
23:00Na God - Susubiribi 2:0
23:00New Edubiase - King Faisal 1:0
23:00Skyy - Pac Academy 1:0
23:00Soccer Intellectuals - Young Redbull 2:1
23:00Vision - Kotoku Royals 3:2
23:00Young Apostles - Baffour SA 2:1
23:00Rospak - Sefwi All Stars 1:0
23:00Still Believe - Home Stars 0:0
GREECE: Liga Super - Kumpulan Kejohanan
01:00AEK Athens FC - Lamia 3:001:00Aris - PAOK 1:2
01:00Panathinaikos - Olympiakos Piraeus 2:2
GRENADA: Divisi Premier
04:00Camerhogne - Mt. Rich 2:004:00TertundaFontenoy - St. John's -:-
04:00TertundaHurricanes - Camerhogne -:-
04:00TertundaQueens Park Rangers - Mt. Rich -:-
04:00Shamrock - Paradise 0:5
06:00St. John's - Hurricanes 1:1
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura - PlayOff
04:30Municipal - Deportivo Mixco 2:0GUINEA: Ligue 1
00:00Gangan - Wakriya 1:000:00Kaloum Star - Kamsar 1:0
00:00Milo FC - Flamme Olympique 1:0
HABSYAH: Liga Premier
23:00Shashemene Kenema - Ethiopia Bunna 1:2HAITI: Championnat Nasional - Serie de Ouverture - Fasa ke2
03:00Cavaly - Tempete 0:120:30America des Cayes - Baltimore 1:0
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - PlayOff
08:00Olimpia - Marathon 3:1HUNGARY: Liga OTP Bank
23:15Kecskemeti TE - Zalaegerszegi 2:102:15Ferencvarosi TC - Ujpest 2:0
HUNGARY: Liga Bank Merkantil
23:00BFC Siofok - Kozarmisleny SE 0:323:00Budafoki - Pecsi MFC 2:0
23:00Haladas - Ajka 1:3
23:00Honved - Gyirmot 2:2
23:00Soroksar - Kazincbarcikai 3:1
23:00Szeged - Mosonmagyarovari TE 3:2
23:00Tiszakecske - BVSC-Zuglo 1:1
HUNGARY: NB III - Timur Laut
23:00Cigand SE - DVTK II 2:123:00Eger SE - Tiszafuredi 1:2
23:00Gyongyosi - Putnok 0:3
23:00Hatvan - Ujpest II 2:0
23:00Karcagi - Kisvarda II 1:1
23:00SBTC - REAC 4:1
23:00Tiszaujvaros - Debreceni EAC 1:1
HUNGARY: NB III - Barat Laut
23:00Bicskei - Gyor II 4:323:00Csornai - SC Sopron 1:1
23:00Dorogi - Haladas Zanati 2:3
23:00III. keruleti TUE UPE - Balatonfuredi 2:2
23:00Tatabanya - Komaromi VSE 2:1
23:00VLS Veszprem - Kelen 1:0
HUNGARY: NB III - Tenggara
23:00Cegledi - FC Dabas 2:423:00Hodmezovasarhely FC - BKV Elore 1:0
23:00Korosladany MSK - Bekescsaba 1912 1:5
23:00Monori - Martfui 1:3
23:00Penzugyor - Honved II 1:1
23:00Szolnoki MAV - Szeged II 2:1
HUNGARY: NB III - Barat Daya
23:00Erdi - Mohacsi 4:123:00Gardony Varosi - MTK Budapest II 3:2
23:00Nagykanizsa - Ferencvaros II 3:1
23:00PTE-PEAC - Ivancsa 0:1
23:00Szentlorinc - Dunaujvaros PASE 3:0
HUNGARY: NB I Wanita - PlayOff
21:45Ferencvarosi TC W - Gyor W 0:1ICELAND: Besta-deild karla
22:00Vestri - Vikingur Reykjavik 1:400:15KA Akureyri - Fylkir 4:2
ICELAND: Lengjudeildin
22:00Grindavik - Grotta 2:222:00Vestmannaeyjar - Thor A. 1:1
ICELAND: Piala Iceland Wanita
00:00Throttur W - Fylkir W 5:003:30Stjarnan W - Breidablik W 3:4mt
IRAQ: Liga Bintang-Bintang Iraq
21:00Al-Hudod - Newroz 2:123:15Al Naft - Al-Qassim 3:2
ISRAEL: Ligat ha'Al - Kumpulan Penyingkiran
01:00Hapoel Petah Tikva - Netanya 1:3ISRAEL: Liga Alef - PlayOff Promosi
00:00FC Dimona - Shimshon Tel Aviv 3:2pen00:00MS Tira - M. Kiryat Ata-Bialik 4:2
ITALI: Serie A
00:00Inter - Lazio 1:102:45AS Roma - Genoa 1:0
00:30Salernitana - Verona 1:2
ITALI: Serie C - Play Out
00:00Novara - Fiorenzuola 2:100:00Vis Pesaro - Recanatese 4:3
02:30Monopoli - Virtus Francavilla 1:1
02:30Potenza - Monterosi 1:1
ITALI: Serie D - Kumpulan E - PlayOff
02:30Grosseto - Tau 3:0ITALI: Serie D - Kumpulan H - PlayOff
00:00Martina Calcio - A.C.D. Nardo 0:1ITALI: Piala Super (Serie C)
23:45Cesena - Juve Stabia 2:2IVORY COAST: Ligue 1
23:30SOL - AS Denguele 2:002:00Stade d'Abidjan - Academie de FAD 0:0
JAMAICA: Liga Premier - PlayOff
04:00Waterhouse - Arnett Gardens 1:507:30Mount Pleasant - Cavalier 1:2pen
JERMAN: Regionalliga Nordost
23:30Viktoria Berlin - Hansa Rostock II 2:2JERMAN: Oberliga Niedersachsen
18:00Eilvese - Eintracht Celle 2:422:00Bersenbruck - Egestorf-Langreder 1:0
22:00Bornreihe - VfL Oldenburg 1:3
22:00Emden - Ramlingen-Ehlershausen 4:2
22:00Hildesheim - Delmenhorst 3:0
22:00Lupo-Martini Wolfsburg - Arminia Hannover 1:0
22:00Rotenburger - Vorsfelde 1:1
JERMAN: Oberliga Westfalen
21:00Clarholz - Siegen 2:221:00Eintracht Rheine - Erkenschwick 1:5
21:00Vreden - Bovinghausen 1:2
21:00Westfalia Rhynern - Sprockhovel 4:2
21:30Ennepetal - Preussen Munster 2 0:1
21:30Finnentrop/Bamenohl - ASC 09 Dortmund 2:4
21:30Schermbeck 2020 - Lotte 1:2
JERMAN: Oberliga Mittelrhein
21:00Bergisch Gladbach - Hurth 2:021:00Freialdenhoven - Hennef 4:1
21:00Siegburger - Porz 3:1
21:15Frechen - Germania Teveren 9:0
21:15Schafhausen - Konigsdorf 2:3
21:30VfL Vichttal - Fortuna Koln II 4:0
JERMAN: PlayOff Junioren Bundesliga
17:00Hertha B19 - Dortmund B19 3:4penJERMAN: Bundesliga Wanita
21:301.FC Nurnberg W - Duisburg W 2:121:30Bayer Leverkusen W - SV Bremen W 2:3
21:30Freiburg W - RB Leipzig W 2:1
21:30Hoffenheim W - Bayern Munich W 1:4
21:30Köln W - Eintracht Frankfurt W 0:1
21:30Wolfsburg W - SGS Essen W 6:0
JORDAN: Liga Premier
00:00Al Ramtha - Al Ahli 0:100:00Al Wehdat - Sahab 6:2
00:00Aqaba - Maan 0:2
00:00Shabab Al Ordon - Moghayer Al Sarhan 4:0
00:00Al Hussein - Al Faisaly Amman 0:1
00:00Al Salt - AL Jalil 2:1
KAZAKHSTAN: Liga Premier
00:00Yelimay Semey - Kairat Almaty 1:1KENYA: Liga Premier
20:00Talanta FC - KCB 0:220:00Ulinzi Stars - Muranga 1:1
KEPULAUAN FAROE: Liga Premier
22:0007 Vestur Sorvagur - EB Streymur 2:022:00IF Fuglafjordur - Toftir 2:2
00:00HB Torshavn - B36 Torshavn 2:1
00:00Vikingur - NSI Runavik 2:0
KOREA SELATAN: Liga WK Wanita
18:00Gyeongju WFC W - Changnyeong W 2:018:00Incheon Hyundai Steel W - Hwacheon K. W 2:2
18:00Seoul WFC W - Sejong Sportstoto W 2:2
18:00Suwon FC W - Boeun Sangmu W 1:0
KYRGYZSTAN: Liga Premier
19:30Ilbirs - Kyrgyzaltyn 2:1LATVIA: Virsliga
23:00Jelgava - Riga FC 1:502:00Auda - FK Liepaja 1:1
22:30Grobina - Valmiera 0:2
00:00RFS - BFC Daugavpils 5:0
LATVIA: 1. Liga
23:00JFK Ventspils - Ogre United 2:0LIBYA: Liga Premier
23:00Al Nasr - Al Hilal Benghazi 6:323:00Al akhdar - Al Tahaddi 2:2
LITHUANIA: A Lyga
23:25Zalgiris - Kauno Zalgiris 1:0LITHUANIA: I Lyga
00:00Kauno Zalgiris 2 - FK Panevezys 2 2:0LUBNAN: Liga Premier - Peringkat Pemenang
21:00Al Ahed - Al Ansar 0:321:00Bourj FC - Nejmeh SC 0:1
21:00Racing - Safa 1:1
MAGHRIBI: Botola 2
00:00Dcheira - Ittifaq Marrakech 1:000:00Jeunesse Massira - Chabab Atlas Khenifra 1:1
00:00Kawkab Marrakech - Meknes 1:2
00:00Olympique Khouribga - Rapide Oued Zem 0:1
00:00RAC Casablanca - Stade Marocain 4:0
00:00Raja Beni Mellal - USM Oujda 2:0
00:00Sale - Chabab Benguerir 2:1
00:00Wydad Fes - Difaa El Jadidi 3:4
MAKEDONIA UTARA: 2. MFL
23:00Bashkimi - Teteks 1:023:00Belasica - Arsimi 2:1
23:00Detonit Plackovica - Karaorman 2:0
23:00Novaci - FK Skopje 2:1
23:00Ohrid - Kozuf Gevgelija 2:0
23:00Osogovo - Pelister 3:0
23:00Pobeda - Besa 1976 1:5
23:00Sasa - Negotino 5:3
MALI: Divisi Premiere
00:30Stade Malien - Real Bamako 1:002:30USFAS Bamako - AS Police 3:0
00:30Bougouba - Black Stars 4:3
00:30Djoliba - Cercle Olympique 3:1
00:30Koro - Bakaridjan 0:0
00:30USC Kita - US Bougouni 0:0
MESIR: Liga Premier
23:00El Ismaily - Pyramids 0:221:00Al Masry - Enppi 0:0
00:00Arab Contractors - Pharco 1:1
00:00ZED - El Ettehad El Sakandary 0:0
MEXICO: Liga MX - Clausura - PlayOff
08:00Cruz Azul - Monterrey 1:2MEXICO: Liga MX U23 - Clausura - PlayOff
00:00Necaxa B23 - Pachuca B23 1:2MONGOLIA: Liga Premier
19:15Khovd - Bavarians 3:1MOZAMBIQUE: Mocambola
21:00Costa - Textafrica 4:1MYANMAR: Piala Liga MNL
17:30Kachin United - Glory Goal 1:117:30Shan United - Rakhine United 1:0
NICARAGUA: Liga Primera B20 - Clausura - PlayOff
08:00Esteli B20 - Managua FC B20 3:0NIGER: Super Ligue
23:30Liberte - Zumunta 1:123:30Renaissance - Nigelec 0:2
23:30Tahoua - Jangorzo 0:3
23:30ASFAN - Urana 2:0
23:30ASGNN - Akokana 5:2
NIGERIA: NPFL
23:00Rivers United - Niger Tornadoes 3:2NORWAY: Eliteserien
23:00HamKam - Bodo/Glimt 1:023:00KFUM Oslo - Odd 0:0
23:00Kristiansund - Brann 2:2
23:00Lillestrom - Fredrikstad 0:3
23:00Molde - Sarpsborg 08 2:4
23:00Sandefjord - Viking 0:3
23:00Stromsgodset - Haugesund 2:0
NORWAY: Divisi 2 - Kumpulan 1
22:00Flekkeroy - Sotra 0:322:00Halden - Notodden 2:3
00:00Brattvag - Hodd 0:2
NORWAY: Divisi 2 - Kumpulan 2
20:00Alta - Junkeren 5:020:00SK Gjovik-Lyn - Ull/Kisa 1:4
21:00Follo - Eidsvold 0:2
22:00Stjordals Blink - Grorud 2:2
NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 1
21:00Asane 2 - Haugesund 2 1:121:00Loddefjord - Askoy 1:3
NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 2
21:00Mandalskameratene - Brodd 1:222:00Vindbjart - Sola 1:0
NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 3
00:00Flint - Frigg 1:2NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 4
21:00Melhus - Byasen 2:222:00Tiller - Trygg/Lade 0:2
00:00Orkla - Surnadal 1:3
NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 5
20:00Skedsmo - Gjellerasen 1:220:00Skjetten - Ready 5:1
21:00Lokomotiv Oslo - Traeff 2:0
22:00Spjelkavik - Lorenskog 2:2
NORWAY: Divisi 3 - Kumpulan 6
19:00Skjervoy - Mjolner 5:019:30Ulfstind - Bodo/Glimt 2 7:1
22:00Harstad - Floya 2:4
00:00Honefoss - Elverum 2:0
NORWAY: Toppserien Wanita
20:30Kolbotn W - Brann W 2:621:00Arna-Bjornar W - Valerenga W 1:3
21:00Roa W - Lyn W 1:2
21:00Stabaek S W - Aasane W 3:2
NORWAY: Divisi 1 Wanita
20:00Aalesund W - Avaldsnes W 1:1OMAN: Liga Professional
23:15Al Nasr - Sur Club 2:023:15Al-Rustaq - Dhofar 2:1
23:15Al-Shabab - Bahla 1:1
23:15Al-Wahda - Oman FC 2:5
23:15Ibri - Sohar 1:2
23:15Seeb - Al Nahda 2:1
PARAGUAY: Divisi Primera - Apertura
03:15Sol de America - Cerro Porteno 0:305:30General Caballero JLM - Sp. Luqueno 1:2
PERANCIS: Ligue 1
03:00Le Havre - Marseille 1:203:00Lens - Montpellier 2:2
03:00Lille - Nice 2:2
03:00Lorient - Clermont 5:0
03:00Lyon - Strasbourg 2:1
03:00Metz - PSG 0:2
03:00Monaco - Nantes 4:0
03:00Reims - Rennes 2:1
03:00Toulouse - Brest 0:3
PERU: Liga 1 - Apertura
02:00ADT Tarma - Comerciantes Unidos 2:004:30Los Chankas - Alianza Atl. 2:0
07:00Carlos Mannucci - Cesar Vallejo 0:0
09:00Alianza Lima - Deportivo Garcilaso 3:2
PERU: Liga 2
00:00Ayacucho - Deportivo Coopsol 1:004:15Llacuabamba - Pirata 4:0
PERU: Liga Wanita
23:30UNSAAC W - U. de Deportes W 2:602:00Killas W - Carlos Mannucci W 1:1
POLAND: Ekstraklasa
23:30Widzew Lodz - Lech Poznan 1:1POLAND: Divisi 1
00:00Termalica B-B. - Tychy 6:102:30Lechia Gdansk - Arka Gdynia 2:1
00:00Podbeskidzie - Chrobry Glogow 0:1
POLAND: Divisi 2
23:30Skra - Stomil Olsztyn 2:202:15Kotwica Kolobrzeg - Hutnik Krakow 2:0
POLAND: III Liga - Kumpulan II
23:00Blekitni Stargard - Swit Skolwin 0:1POLAND: III Liga - Kumpulan IV
23:00Avia Swidnik - Chelmianka Chelm 0:2PORTUGAL: Liga Portugal 2
23:30Nacional - Mafra 2:023:30Santa Clara - Leiria 2:0
PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Kumpulan Promosi
00:00Amarante - Pevidem 2:000:00Santarem - Setubal 0:0
00:00Sao Joao de Ver - AD Limianos 2:1
PORTUGAL: Taça de Portugal Wanita
00:15Benfica W - Racing Power W 4:1QATAR: Piala Emir
00:00Al-Gharafa - Qatar SC 2:3penREPUBLIK CZECH: 1. Liga - Kumpulan Penyingkiran
23:00Ceske Budejovice - Jablonec 2:223:00FK Pardubice - Karvina 4:0
23:00Zlin - Bohemians 1:2
REPUBLIK CZECH: FNL
23:00Brno - Kromeriz 4:323:00Chrudim - Sigma Olomouc B 1:3
23:00Jihlava - Zizkov 1:2
23:00Prostejov - Opava 3:1
23:00Sparta Prague B - Vlasim 2:2
23:00Taborsko - Dukla Prague 0:0
23:00Varnsdorf - Pribram 1:0
23:00Vyskov - Lisen 0:0
REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan B
23:00Brozany - Hradec Kralove B 1:123:00Zapy - Pardubice B 6:0
REPUBLIK CZECH: Divisi C
23:00Caslav - FK Turnov 1:023:00Trutnov - Benatky 1:6
REPUBLIK CZECH: Divisi D
23:00Pelhrimov - Lanzhot 1:323:00Polna - Lisen B 0:0
23:00Velka Bites - Stara Rise 5:0
REPUBLIK CZECH: Divisi E
23:00Strani - Prerov 4:123:00Vsechovice - Slavicin 2:3
REPUBLIK CZECH: Divisi F
23:00Frenstat p. R. - Bohumin 1:123:00Polanka nad Odrou - Vratimov 1:1
23:00Sumperk - Bruntal 4:0
REPUBLIK CZECH: Jihocesky KP
23:00Junior Strakonice - Trhove Sviny 5:0REPUBLIK CZECH: Jihomoravsky KP
23:00Kunstat - Pohorelice 2:223:30Rajecko - Kurim 1:3
REPUBLIK CZECH: Karlovarsky KP
23:00FK Ostrov B - Touzim 0:0REPUBLIK CZECH: Kralovehradecky KP
23:00Ceska Skalice - Trebes 2:323:00Lazne Belohrad - Tyniste nad Orlici 1:5
23:00Police nad Metuji - Jicin 5:1
REPUBLIK CZECH: Liberecky KP
23:00Visnova - Pencin 0:4REPUBLIK CZECH: Moravskoslezsky KP
23:00Vresina - Moravan Oldrisov 3:1REPUBLIK CZECH: Olomoucky KP
23:00Bohunovice - Postrelmov 2:623:00Brodek u Prerova - Urcice 2:0
23:00Cechovice - Rapotin 2:3
23:00Konice - Belotin 3:0
23:00Medlov - SK Lipova 8:0
REPUBLIK CZECH: Pardubicky KP
23:00Hermanuv Mestec - Svitavy 1:323:00Prosetin - Lazne Bohdanec 2:1
23:00Vysoke Myto B - Horni Redice 3:2
REPUBLIK CZECH: Stredocesky KP
23:00Poricany - Pruhonice 3:223:00Sedlcany - Tuchlovice 3:7
23:00Sokolec - SK Doksy 2:2
REPUBLIK CZECH: Zlinsky KP
23:00Francova Lhota - Hrachovec 1:123:00Nevsova - Brumov 1:1
23:00Stitna nad Vlari - Morkovice 2:5
ROMANIA: Liga 1 - Kumpulan Kejohanan
02:00FC Rapid Bucuresti - FCSB 2:0RUSIA: Liga Premier
00:00Akhmat Grozny - Zenit 1:5RUSIA: FNL
17:00SKA Khabarovsk - Alania Vladikavkaz 0:122:00Tjumen - Kamaz 2:0
22:45Arsenal Tula - Akron Togliatti 1:0
23:00Kuban - Khimki 0:1
23:00Neftekhimik - Leningradets 1:2
23:00Saratov - Volgar-Astrakhan 1:0
00:30Torpedo Moscow - Shinnik Yaroslavl 1:1
RUSIA: FNL 2 - Divisi A Emas - Musim Bunga
23:00Murom - Veles Moscow 0:1RUSIA: FNL 2 - Divisi B - Kumpulan 2
02:00Spartak Moscow 2 - Vladimir 1:123:30Luki-Energiya - Tver 0:1
SENEGAL: Ligue 1
01:00Casa - Mbour 2:201:00Jaraaf - Jamono Fatick 0:0
01:00Pikine - Teungueth 3:1
01:00Sonacos - Ouakam 0:0
SEPANYOL: LaLiga2
03:00Zaragoza - Ferrol 2:2SEPANYOL: Segunda RFEF - PlayOff Promosi
00:00Badalona Futur - Orihuela 0:000:00Logrones - Guijuelo 1:0
00:00Marbella - Getafe B 2:1
00:00Numancia - Utebo FC 2:0
00:00Pontevedra - Zaragoza B 3:1
01:00Yeclano - Lleida 2:0
01:30Zamora - Sant Andreu 2:0mt
SEPANYOL: Segunda RFEF - Play Out
00:00Real Aviles - Ciudad Real 1:0SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 1 - PlayOff
02:00UD Ourense - Arosa SC 2:2SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 2 - PlayOff
23:00Union Club Ceares - Lealtad 0:100:00L'Entregu - Gijon B 0:0
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 3 - PlayOff
00:00Vimenor - Laredo 0:1SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 5 - PlayOff
01:00Badalona - Vilassar de Mar 3:0SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 6 - PlayOff
00:00Utiel - Jove 0:0SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 8 - PlayOff
00:00Leonesa B - Atl. Tordesillas 0:4SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 9 - PlayOff
01:00Torre del Mar - Jaen 1:1SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 10 - PlayOff
23:00Ceuta B - Ciudad de Lucena 1:100:30Pozoblanco - Xerez D.F.C. 0:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 13 - PlayOff
01:00Caravaca - Ciudad Cieza 0:0SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 14 - PlayOff
00:30Villafranca - Azuaga 1:101:00Moralo - CD Coria 0:2
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 16 - PlayOff
00:00Oyonesa - Alfaro 4:1SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 17 - PlayOff
00:00Caspe - Cuarte 1:100:00Epila - Ebro 0:2
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 18 - PlayOff
01:00Quintanar del Rey - Cazalegas 2:001:00Socuellamos - Toledo 1:2
SERBIA: Prva Liga - Kumpulan Penyingkiran
23:00Kolubara - Sloboda 0:123:00Metalac - Mladost GAT 0:1
23:00Novi Sad - Dubocica 2:3
23:00Radnicki Beograd - Vrsac 0:1
SERBIA: Liga Srpska - Belgrade
23:00Jedinstvo Surcin - Sindjelic B. 5:0SERBIA: Liga Srpska - Vojvodina
23:00Borac Sajkas - Kabel Novi Sad 3:223:00Dinamo Pancevo - Tisa Adorjan 3:0
23:00Podunavac Belegis - Backa 0:2
SERBIA: Liga Srpska - Timur
23:00Buducnost Popovac - Jedinstvo Krusevac 0:223:00Radnicki Pirot - Dunav Prahovo 0:0
23:00Vlasina - Radnicki Svilajnac 3:1
SERBIA: Liga Srpska - Barat
23:00Mihajlovac - Mladi Radnik 1:423:00Vrelo Sport - Josanica 0:2
SIERRA LEONE: Liga Premier
00:15Kahunla - Old Edwardians 1:200:15TertundaKallon - Kholifa Stars -:-
00:15TertundaLuawa - East End Lions -:-
00:15SLIFA - Kholifa Stars 2:0
01:00Bo Rangers - Diamond Stars 1:0
SLOVAKIA: 3. Liga - Timur
23:001.FK Svidnik - Vranov 1:223:00Filakovo - Lipany 0:1
23:00Kalinovo - Oravske Vesele 1:3
23:00Stropkov - Namestovo 4:1
SLOVAKIA: 3. Liga - Baratv
23:00Podkonice - Castkovce 1:0SLOVAKIA: 4. liga - Bratislava
23:00Nova Dedinka - Slovan Most 2:023:00Rovinka - Tomasov 2:3
SLOVAKIA: 4. liga - Tengah
23:00Sokol Zubrohlava - Slavia Staskov 4:2SLOVAKIA: 4. liga - Timur
23:00FK Cana - Sokol Lubotice 3:223:00Lokomotiva Kosice - Sabinov 7:1
23:00Medzev - Medzilaborce 3:0
23:00Mladost Kalsa - Kechnec 1:5
23:00Velky Saris - Pavlovce n. Uhom 4:1
SLOVAKIA: 4. liga - Barat
23:00Crystal - Levice 3:023:00FK TJ Lokomotiva Kozarovce - Blava 1:1
23:00Imel - Trebatice 1:1
23:00Stankovce - Gabcikovo 4:0
23:00Z. Moravce-Vrable B - Gbely 0:1
SLOVENIA: Prva liga
23:30Koper - Maribor 1:123:30O. Ljubljana - NK Bravo 0:1
SOMALIA: Liga Nasional
20:30Raadsan - Jeenyo 0:0SURINAME: SML
04:30Inter Wanica - PVV 0:107:00SV Transvaal - Broki 6:0
SWEDEN: Divisi 1 - Norra
23:00Assyriska FF - Nordic United 1:2SWITZERLAND: Liga Super - Kumpulan Kejohanan
00:00Servette - Young Boys 0:100:00Winterthur - St. Gallen 1:3
00:00Zurich - Lugano 2:1
SWITZERLAND: Liga Cabaran
20:15Baden - Xamax 2:220:15Sion - Schaffhausen 3:0
20:15Stade Nyonnais - Aarau 4:3
20:15Vaduz - Bellinzona 2:2
20:15Wil - Thun 0:3
SWITZERLAND: Liga Super Wanita - Kumpulan Penyingkiran
23:00Wil W - Thun W 0:7SÃO TOMÉ DAN PRÍNCIPE: Campeonato Nacional
23:00Agrosport - Trindade 1:123:00Inter Bom-Bom - Alianca Nacional 1:0
TANJUNG VERDE: Campeonato Nacional
01:00Sanjoanenses - FC Derby 0:101:00Ultramarina - Boavista da Praia 0:3
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
19:00Mtibwa Sugar - Namungo 0:021:00Tanzania Prisons - Mashujaa 1:2
TRINIDAD DAN TOBAGO: Liga Premier TT
04:001976 Phoenix FC - Morvant Caledonia Utd 1:004:00Defence Force - Eagles FC 5:1
04:00Point Fortin - North East Stars 0:3
04:00Police - Central FC 1:0
04:00Sando - La Horquetta 4:1
TURKI: Liga Super
00:00Galatasaray - Fenerbahce 0:1TURKI: PlayOff TFF 2. Lig
21:00Aliaga - 52 Orduspor 1:1pen21:00Erbaaspor - Kutahyaspor 2:0pen
21:00Sebat Genclikspor - Musspor 0:3
URUGUAY: Divisi Primera - Apertura
23:30Danubio - Racing Montevideo 0:102:00Boston River - CA Cerro 2:0
04:30Wanderers - Cerro Largo 1:0
URUGUAY: Divisi Segunda
02:00Atenas - Colon 0:002:30Tacuarembo - Plaza Colonia 0:1
UZBEKISTAN: Liga Super
22:00Din. Samarkand - Pakhtakor 1:122:00Termez Surkhon - Nasaf Qarshi 0:1
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
05:30Carabobo - Angostura 3:008:00Puerto Cabello - Portuguesa 1:0
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
03:30Atletico La Cruz - Dynamo Puerto 0:203:30El Vigia - Urena 3:3
03:30Miranda - Bolivar 3:0
04:00Aragua - Academia Rey 1:0
04:00Trujillanos - Frontera 2:2
VIETNAM: Liga.V 2
17:00Dong Thap - Ba Ria Vung Tau 2:0Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »
Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.