Bola Keranjang » Hari ini » Semua Perlawanan
Buat pertaruhan Bola Keranjang di telefon bimbit anda dengan bet365!
AMERIKA SYARIKAT: NBA - PlayOff
07:00Orlando Magic - Cleveland Cavaliers 103:9609:30Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers 114:101
EROPAH: Liga Eropah - PlayOff
01:45Fenerbahce - Monaco 62:65SEPANYOL: ACB
00:00Bilbao - Palencia -:-AFRIKA: BAL
22:30Monastir - A.P.R. -:-ARGENTINA: Liga A
08:00La Union - Comunicaciones Mercedes 92:8022:30Instituto de Cordoba - San Martin -:-
AUSTRALIA: NBL1 Timur
15:00Manly W. - Central Coast Crusaders 102:8116:00BA CoE - Sydney Comets 95:79
16:00Norths Bears - Inner West Bulls 89:112
17:00Hornsby S. - Sutherland Sharks 78:88
17:15Newcastle Falcons - Bankstown Bruins 62:88
17:30Albury-Wodonga Bandits - Maitland M. 89:113
17:30Hills Hornets - Illawarra Hawks 92:69
17:30Penrith P. - Canberra 70:86
AUSTRALIA: NBL1 Timur Wanita
13:00Manly W. W - Central C. W 82:6814:00BA Centre of Excellence W - Sydney Comets W 68:75
14:00Norths Bears W - Inner West Bulls W 87:55
15:00Hornsby S. W - Sutherland Sharks W 83:94
15:00Newcastle Falcons W - Bankstown Bruins W 73:56
15:30Albury Wodonga W - Maitland Mustangs W 99:65
15:30Hills Hornets W - Illawarra Hawks W 85:72
15:30Penrith P. W - Canberra W 56:53
AUSTRALIA: NBL1 Utara
17:00Ipswich Force - Rockhampton Rockets 100:10517:00North Gold Coast Seahawks - Brisbane Capitals 86:83
17:30Townsville Heat - Darwin Salties 91:109
18:00Logan Thunder - Northside Wizards 104:92
AUSTRALIA: NBL1 Utara Wanita
15:00Ipswich Force W - Rockhampton W 76:9515:00North Gold Coast Seahawks W - Brisbane Capitals W 74:56
15:30Townsville Flames W - Darwin Salties W 94:58
16:00Logan Thunder W - Northside Wizards W 66:91
AUSTRALIA: NBL1 Selatan
17:00Geelong - Mt Gambier 81:9317:00Sandringham Sabres - Melbourne Tigers 85:71
17:30NW Tasmania - Frankston 76:101
17:30Nunawading - Diamond Valley 88:91
18:00Dandenong - Kilsyth 100:90
18:00Eltham - Ringwood 77:86
18:00Keilor Thunder - Ballarat 83:113
18:00Knox - Casey Cavaliers 107:83
18:30Waverley - Bendigo Braves 110:75
AUSTRALIA: NBL1 Selatan Wanita
15:00Geelong W - Mt. Gambier W 81:7915:00Sandringham Sabres W - Melbourne Tigers W 79:69
15:30Launceston Torandoes W - Frankston W 66:74
15:30Nunawading W - Diamond Valley W 81:74
16:00Dandenong Rangers W - Kilsyth Cobras W 94:64
16:00Eltham W - Ringwood W 89:79
16:00Keilor Thunder W - Ballarat W 72:90
16:00Knox W - Casey Cavaliers W 80:62
16:30Waverley W - Bendigo Braves W 60:93
AUSTRALIA: NBL1 Tengah
17:00South Adelaide Panthers - Central Districts Lions 97:8418:45North Adelaide Rockets - Southern Tigers 71:83
18:45West Adelaide Bearcats - Forestville Eagles 87:95
18:45Woodville Warriors - Norwood Flames 86:96
AUSTRALIA: NBL1 Tengah Wanita
17:00North Adelaide Rockets W - Southern Tigers W 87:7117:00West Adelaide Bearcats W - Forestville Eagles W 62:88
17:00Woodville Warriors W - Norwood Flames W 69:99
18:45South Adelaide Panthers W - Central Districts Lions W 74:102
AUSTRALIA: NBL1 Barat
19:00East Perth Eagles - Mandurah Magic 102:10019:00South West Slammers - Perry Lakes Hawks 80:92
19:00Warwick Senators - Geraldton Buccaneers 87:96
19:00Willetton Tigers - Beeliar Boodjar 99:97
Suku KeempatGoldfields Giants - Perth Redbacks 62:67
Suku KeempatRockingham Flames - Joondalup Wolves 65:68
AUSTRALIA: NBL1 Barat Wanita
17:00East Perth Eagles W - Mandurah Magic W 82:67mt17:00South West Slammers W - Perry Lakes Hawks W 56:91
17:00Willetton Tigers W - Beeliar Boodjar W 86:63
18:00Goldfields Giants W - Perth Redbacks W 61:82
18:00Rockingham Flames W - Joondalup Wolves W 93:63
AUSTRIA: Superliga - PlayOff
00:00Klosterneuburg Dukes - Graz UBSC -:-BELANDA: WBL Wanita - PlayOff
21:00Landslake Lions W - Jolly Jumpers W -:-22:30Grasshoppers W - Triple Threat W -:-
BELARUS: Liga Premier - PlayOff
23:00Rubon - Minsk 63:10017:00Borisfen - Grodno 54:73
BELARUS: Liga Premier - Tempat ke5-ke8
18:00Minsk 3 - Impuls 77:10419:00Gomel - Minsk 2 81:85
BELARUS: Liga Premier Wanita - PlayOff
Suku KetigaGrodno W - Rguor Minsk W 46:32BOLIVIA: Libobasquet
07:00Carl A-Z - Kinwa 103:83BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH - Peringkat Pemenang
00:00Igokea - Borac Banja Luka -:-00:00KK Bosna - Sloboda -:-
00:00TertundaKK Bosna - Mrkonjic Grad -:-
00:00TertundaSiroki Brijeg - Igokea -:-
00:00TertundaSloboda - Borac Banja Luka -:-
BRAZIL: NBB - PlayOff
06:00Minas - Sao Paulo 84:5907:00Flamengo - Cearense 79:71
BRAZIL: CBB
06:30Santos Fupes - Blumenau APAB 70:6606:30Sorocabana - Brusque 72:45
BRAZIL: LBF Wanita
06:00Catanduva W - Sao Jose W 78:5208:00Campinas W - Corinthians W 64:62
BULGARIA: NBL - PlayOff
23:00Spartak Pleven - Cherno More 82:7300:00Balkan - CSKA Sofia 94:74
CHILE: LNB
08:15Naviera Ulloa - Espanol de Talca 75:76mt08:30Ancud - U. De Concepcion 82:85
COLOMBIA: LBP
08:40Motilones del Norte - Titanes de Barranquilla 62:57DENMARK: Basketligaen - Perlawanan penempatan
01:00Copenhagen - Bears Academy 82:75EROPAH: Liga ABA - PlayOff
01:00Crvena zvezda - Mega Basket 103:73EROPAH: Liga BNXT - Peringkat Pengalah
02:30Circus Brussels - Feyenoord 93:90mt02:30Dexia Mons - Leuven Bears 85:70
02:30Kortrijk - Yoast Utd 105:65
02:30Okapi Aalst - Den Helder 94:75
02:30Willebroek - LWD Basket 92:77
EROPAH: Liga BNXT - Peringkat Pemenang
02:30Antwerp Giants - Dukes 76:7702:30Liege - BAL Weert 86:70
02:30Limburg - Zwolle 91:57
02:30Oostende - Donar Groningen 103:61
02:30Spirou Charleroi - Leiden 65:71
FILIPINA: Piala Filipina
15:00Blackwater Bossing - Phoenix Fuelmasters 102:8318:15Petron Blaze Boosters - Meralco Bolts 92:95
FINLAND: Korisliiga - PlayOff
23:30Kataja - BC Nokia 104:9022:00Helsinki Seagulls - Karhu Basket -:-
HUNGARY: NB I. A - Tempat ke5-ke8
00:00DEAC - Soproni KC -:-HUNGARY: NB I. A - PlayOut
00:00Atomeromu Paks - Szedeak -:-00:00KTE-Duna - Kormend -:-
00:00Kaposvari - OSE Lions -:-
HUNGARY: NB I. A - PlayOff
00:00Alba Fehervar - Szolnoki Olaj 109:110mt00:00Szombathely - Zalakeramia 103:59
HUNGARY: NB I. A Wanita - PlayOff
00:00Sopron W - Szekszard W -:-HUNGARY: NB I. A Wanita - Tempat ke5-ke8
22:00Ujbuda BEAC W - TFSE-MTK W -:-00:00Vasas Csata W - PEAC-Pecs W -:-
ICELAND: Liga Premier - PlayOff
03:15Njardvik - Valur 69:78ICELAND: Liga Premier Wanita - Kumpulan Penyingkiran
03:15Athena W - Tindastoll W 80:78INDONESIA: IBL
15:00Satya Wacana - Dewa United 57:9217:00Tangerang Hawks - Rajawali Medan 75:85
19:00Kesatria Bengawan Solo - Bali United 88:79
Suku pertamaRANS PIK - Prawira Bandung 22:26
IRAN: Liga Super - PlayOff
23:00Mahram Tehran - Shahrdari Gorgan -:-JEPUN: Liga.B
13:05Akita - Chiba 72:8813:05Hiroshima D. - Ryukyu 69:59
13:05Hokkaido - Alvark 78:85
13:05Osaka - Shimane 92:73
14:05Gunma - Sendai 97:85
14:05Ibaraki Robots - Utsunomiya Brex 59:100
14:05SeaHorses Mikawa - NeoPhoenix 91:74
14:35Yokohama - Brave Thunders 92:98mt
16:05Sun Rockers Shibuya - Shinshu 94:79
16:35Toyama - Nagoya Fighting Eagles 70:77
JERMAN: BBL
00:30Crailsheim Merlins - Bamberg -:-00:30Oldenburg - Tubingen -:-
JERMAN: Pro A - PlayOff
01:30Frankfurt - Jena 89:7401:30Giessen - PS Karlsruhe 111:84
JERMAN: Pro B - PlayOff
00:00Rhondorf - Wolmirstedt -:-KANADA: Liga Super - PlayOff
07:00KW Titans - Newfoundland Rogues 109:86KAZAKHSTAN: Liga Nasional - PlayOff
Suku KeduaIrbis Almaty - Aktobe 20:25LITHUANIA: LKL
22:20Juventus - Jonavos -:-LUBNAN: Divisi 1 - PlayOff
21:45Sagesse Al Hekmeh Beirut - Beirut Club -:-LUXEMBOURG: LBBL Wanita - PlayOff
00:00Dudelange W - Grengewald Hueschtert W -:-MAKEDONIA UTARA: Liga Prva - PlayOff
00:00Rabotnicki - Pelister 75:69MAKEDONIA UTARA: Liga Prva Wanita - PlayOff
23:00Kriva Palanka W - Basket Kam W -:-23:00Kumanovo-Grizli W - Vardar W -:-
MEXICO: CIBACOPA
10:00Ostioneros de Guaymas - Zonkeys de Tijuana 102:95mt11:00Angeles CDMX - Astros 90:95
11:15Halcones de Obregon - Pioneros de Los Mochis 112:97
11:15Rayos de Hermosillo - Frayles de Guasave 96:80
11:15Venados de Mazatlan - Caballeros de Culiacan 89:95
MONTENEGRO: Prva A Liga
23:00Kotor - Podgorica -:-NEW ZEALAND: NBL
12:00Taranaki Airs - Franklin Bulls 90:7615:30Auckland Tuatara - Bay Hawks 120:96
PERANCIS: LNB
22:00Paris - Roanne -:-00:30Gravelines-Dunkerque - Boulogne-Levallois -:-
00:30JL Bourg - Nancy -:-
00:30Nanterre - Dijon -:-
00:30Strasbourg - Ada Blois -:-
PERANCIS: Pro B
02:00ASA - Evreux 76:6502:00Aix Maurienne - Fos-sur-Mer 76:96
02:00Chalons-Reims - Vichy 100:77
02:00Poitiers - Pau-Orthez 78:80
02:00Rouen - Lille 70:90
02:30Angers - Antibes 73:91
02:30La Rochelle - Nantes 75:76
02:30St. Chamond - Denain-Voltaire 85:78
PERANCIS: Espoirs B21
01:00Gravelines-Dunkerque B21 - Boulogne-Levallois B21 92:78Suku KeempatMonaco B21 - Cholet B21 77:71
Suku KeduaJL Bourg B21 - Nancy B21 19:21
Suku pertamaNanterre B21 - Dijon B21 19:23
Suku pertamaStrasbourg B21 - Ada Blois B21 27:20
21:30Lyon-Villeurbanne B21 - Le Portel B21 -:-
22:30Chalon/Saone B21 - Saint Quentin B21 -:-
23:00Le Mans B21 - Limoges B21 -:-
POLAND: Liga Basket - PlayOff
00:30Trefl Sopot - Dabrowa Gornicza 97:7802:00Ostrow Wielkopolski - Slask Wroclaw 76:85
00:00Szczecin - Legia -:-
POLAND: 1. Liga - PlayOff
00:00Gornik Walbrzych - Starogard Gdanski -:-PORTUGAL: Taca da Liga - PlayOff
01:30FC Porto - Ovarense 82:6704:30Benfica - Imortal 87:56
22:00Oliveirense - FC Porto -:-
PUERTO RICO: BSN
08:00Leones De Ponce - Indios de Mayaguez 66:7608:00Osos de Manati - Criollos de Caguas 115:94
REPUBLIK CHINA DI TAIWAN: SBL - PlayOff
17:00Taiwan Beer - Yulon Luxgen Dinos 65:79REPUBLIK CHINA DI TAIWAN: Liga.P+
14:30Hsinchu Jko Lioneers - New Taipei Kings 88:9817:00Fubon Braves - Kaohsiung Steelers 106:95
REPUBLIK CHINA DI TAIWAN: Liga T1 - PlayOff
14:00New Taipei CTBC DEA - Taipei Taishin Mars 94:95mtREPUBLIK CHINA DI TAIWAN: WSBL Wanita - PlayOff
15:00Taiyuan W - Cathay Life W 70:63REPUBLIK CZECH: NBL - PlayOff
00:00Usti nad Labem - Decin 78:88REPUBLIK RAKYAT CHINA: CBA - PlayOff
Suku KeempatXinjiang - Zhejiang 68:80ROMANIA: Divizia A - PlayOff
00:00Voluntari - CSM Oradea 87:77ROMANIA: Divizia A - Tempat ke11-ke14
00:00Valcea - BC Timisoara 73:88ROMANIA: Divizia A - Tempat ke5-ke8
00:00CSU Sibiu - CSM Constanta 105:110mtSEPANYOL: LEB Oro
02:30Gipuzkoa - Alicante 97:8702:45Caceres - Lleida 77:100
03:00Real Valladolid - Feve Oviedo 91:92mt
23:00Hestia Menorca - Real Betis -:-
SERBIA: Liga Super - PlayOff
00:00Borac - FMP Beograd -:-SLOVAKIA: Extraliga - PlayOff
00:00Astrum Levice - BC Komarno -:-SLOVENIA: Liga Nova KBM - PlayOff
00:30Tajfun Sentjur - Cedevita Olimpija 78:10802:30Domzale - Podcetrtek 100:86
SWITZERLAND: Liga SB - PlayOff
23:30SAM Massagno - Fribourg Olympic -:-TURKI: Super Ligi
23:00Besiktas - Samsunspor 111:55Separuh masaManisa - Pinar Karsiyaka 40:50
Separuh masaTofas - Galatasaray 47:53
23:00Petkim Spor - Çağdaş Bodrum Spor -:-
UNITED KINGDOM: BBL - PlayOff
02:30Newcastle Eagles - Caledonia Gladiators 94:7102:30Surrey Heat - London Lions 96:105
02:45Bristol Flyers - Cheshire Phoenix 77:91
UNITED KINGDOM: WBBL Wanita - PlayOff
Suku KeduaBA London Lions W - Nottingham Wildcats W 27:1221:45Leicester Riders W - Essex Rebels W -:-
URUGUAY: Liga Uruguaya - PlayOff
09:30Trouville - Penarol 64:92VENEZUELA: Superliga
06:30Spartans - Brillantes 89:8307:00Gladiadores - Broncos 93:84
Buat pertaruhan Bola Keranjang di telefon bimbit anda dengan bet365!
Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »
Flashscore.com.my menyediakan skor bola keranjang secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.