MUAT SEMULA

Bola Keranjang » Hari ini » Semua Perlawanan

SEPANYOL: ACB - PlayOff

00:30Baskonia - Valencia 82:89
19:00Tenerife - Joventut Badalona -:-

AFRIKA: BAL - PlayOff

00:00Petro Atletico - Monastir 72:83

AMERIKA SYARIKAT: WNBA

03:00Chicago Sky W - Las Vegas Aces W 76:83
07:00Connecticut Sun W - Washington Mystics W 79:71
00:00Atlanta Dream W - Phoenix Mercury W -:-

AUSTRALIA: NBL1 Timur

11:00Central Coast Crusaders - Hills Hornets 72:79
12:00Manly W. - Newcastle Falcons 62:73
12:00Sutherland Sharks - Norths Bears 82:79
13:00Maitland M. - Albury-Wodonga Bandits 90:89

AUSTRALIA: NBL1 Timur Wanita

10:00Manly W. W - Newcastle Falcons W 69:51
10:00Sutherland Sharks W - Norths Bears W 55:97
11:00Maitland Mustangs W - Albury Wodonga W 77:112
13:00Central C. W - Hills Hornets W 66:70

AUSTRALIA: NBL1 Utara

13:00Logan Thunder - Mackay Meteors 88:89mt

AUSTRALIA: NBL1 Utara Wanita

11:00Logan Thunder W - Mackay Meteorettes W 93:53

AUSTRALIA: NBL1 Selatan

12:00Knox - Sandringham Sabres 79:80
12:30Waverley - Keilor Thunder 77:74
13:00Diamond Valley - Ringwood 92:70

AUSTRALIA: NBL1 Selatan Wanita

10:00Knox W - Sandringham Sabres W 78:54
10:30Waverley W - Keilor Thunder W 77:84
11:00Diamond Valley W - Ringwood W 54:87

AUSTRALIA: NBL1 Barat

13:00Perry Lakes Hawks - Goldfields Giants 62:74

AUSTRALIA: NBL1 Barat Wanita

11:00Perry Lakes Hawks W - Goldfields Giants W 78:54

AUSTRIA: Superliga - PlayOff

01:00Vienna Basket - Swans Gmunden 86:107

BELANDA: DBL - PlayOff

21:00Leiden - Dukes -:-

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH - Kumpulan Kejohanan

00:00Igokea - Leotar Trebinje 86:70

BRAZIL: NBB - PlayOff

01:00Franca - Flamengo 85:79

BRAZIL: LBF Wanita

04:30Sampaio W - Vera Cruz W 73:79

BULGARIA: NBL - PlayOff

00:00Levski - Balkan -:-

CHILE: LNB - PlayOff

09:00Valdivia - Leones de Quilpue 56:51

CYPRUS: Divisi A - PlayOff

23:00AEK Larnaca - Keravnos 88:90mt

DUNIA: Persahabatan Antarabangsa Wanita

13:00Australia W - Jepun W 55:56
Separuh masaAustria W - Portugal W 16:44

DUNIA: Jelajah Dunia Manila 3x3 - PlayOff

16:00Ub 3x3 - Warsaw 3x3 20:18
16:25Ulaanbaatar 3x3 - Melbourne i-Athletic 3x3 17:21
17:00Sansar 3x3 - Manila 3x3 21:16
17:25Liman 3x3 - Cebu 3x3 21:11
18:10Ub 3x3 - Melbourne i-Athletic 3x3 -:-
18:35Sansar 3x3 - Liman 3x3 -:-

EROPAH: Liga BNXT - PlayOff

02:00Dexia Mons - Leuven Bears 74:69
02:00Donar Groningen - Antwerp Giants 97:63

GREECE: Liga Basket - PlayOff

00:45Panathinaikos - Larisa -:-

ITALI: Lega A - PlayOff

01:00Milano - Sassari 88:71

ITALI: Serie A2 - PlayOff

00:00Assigeco Piacenza - Scafati 98:90mt

ITALI: Serie A2 Wanita - Utara - PlayOff

00:00Basket Crema W - Libertas Udine W -:-

ITALI: Serie A2 Wanita - Utara - PlayOut

01:00Treviso W - Vicenza W 54:53

ITALI: Serie A2 Wanita - Selatan - PlayOff

03:00Valdarno W - Umbertide W 65:62

ITALI: Serie A2 Wanita - Selatan - PlayOut

00:00Savona W - Nico Basket W -:-

JEPUN: Liga.B - PlayOff

15:05Ryukyu - Utsunomiya Brex 75:82

JERMAN: BBL - PlayOff

02:30Bonn - Bayern 68:80
00:00Alba Berlin - Ludwigsburg -:-

KAZAKHSTAN: Kejuaraan Wanita - PlayOff

19:30Okzhetpes Kokshetay W - Turan W -:-

KOSOVO: Superliga - PlayOff

23:00Golden Eagle Ylli - Trepca -:-

LITHUANIA: LKL - PlayOff

22:20Lietkabelis - Rytas -:-

MAKEDONIA UTARA: Liga Prva - PlayOff

00:30Euro Nickel - Pelister -:-

MEXICO: CIBACOPA

07:00Astros - Rayos de Hermosillo 100:92
08:15Venados de Mazatlan - Halcones de Obregon 84:96
11:15Ostioneros de Guaymas - Caballeros de Culiacan 87:101

MEXICO: LMBPF Wanita

07:00Barreteras W - Phoenix W 101:32
07:00Mexcaltecas W - Las Plebes W 88:70
08:00Atleticas W - Algodoneras W 61:41
08:00Lobas Aguascalientes W - Racers Saltillo W 106:72
08:00Mieleras W - Escaramuzas W 93:71
09:00Lenadoras W - Regias W 58:106

NEW ZEALAND: NBL

11:00Wellington Saints - Manawatu Jets 97:88
13:00Augusta Mountainairs - Otago Nuggets 96:83

PERANCIS: Pro B - PlayOff

23:00Antibes - ASA -:-

ROMANIA: Divizia A - PlayOff

23:30Cluj-Napoca - Voluntari 69:74

SEPANYOL: LEB Oro - PlayOff

00:00Palencia - Feve Oviedo 83:70
01:00Basquet Girona - Leyma Coruna 92:62
Suku pertamaEstudiantes - Real Valladolid 14:12

SLOVENIA: Liga Nova KBM - PlayOff

23:30Cedevita Olimpija - Domzale 87:75

SWITZERLAND: Liga SB - PlayOff

00:00Neuchatel - Fribourg Olympic 56:94

TURKI: Super Ligi - PlayOff

00:00Darussafaka - Fenerbahce 69:73
00:00Anadolu Efes - Galatasaray -:-

TURKI: TBL - PlayOff

23:00Konyaspor - Sigortam.net ITU 96:75
21:00Samsunspor - Mamak Bld. -:-

URUGUAY: Liga Uruguaya - PlayOff

09:15Bigua - Penarol 73:68

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

Flashscore.com.my menyediakan skor bola keranjang secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.