Bola Baling » Esok » Semua Perlawanan
Buat pertaruhan Bola Baling di telefon bimbit anda dengan bet365!
EROPAH: Kejuaraan Dunia - Kelayakan - Peringkat Kedua
23:00Estonia - Iceland -:-22:00Austria - Georgia -:-
22:00Belanda - Greece -:-
22:00Switzerland - Slovenia -:-
22:30Republik Czech - Romania -:-
23:00Bosnia dan Herzegovina - Portugal -:-
23:00Serbia - Sepanyol -:-
23:15Hungary - Lithuania -:-
23:30Montenegro - Itali -:-
23:30Slovakia - Poland -:-
AUSTRIA: WHA Wanita - PlayOff
02:20Hypo NO W - Stockerau W -:-00:00Ferlach/Feldkirchen W - Atzgersdorf W -:-
BELANDA: Eredivisie
01:00BFC - Vrone/Berdos -:-01:00Dynamico - PSV Handbal -:-
01:00Tachos - EHC -:-
02:45Hercules - Arnhem -:-
02:50Emmen - Watersley -:-
20:15Bevo HC 2 - Hellas -:-
21:00Aalsmeer 2 - Feyenoord -:-
21:00Quintus - KRAS/Volendam 2 -:-
BELANDA: Eredivisie Wanita - Peringkat Pemenang
01:00Kwiek W - Venlo W -:-01:00Quintus W - Amsterdam W -:-
01:00Vlug en Lenig W - Veneco Velo W -:-
01:00Westfriesland SEW W - JuRo Unirek W -:-
BELANDA: Eredivisie Wanita - Peringkat Pengalah
01:00E&O W - KRAS/Volendam W -:-01:00PSV Handbal W - Boer'n Trots Kaas W -:-
BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Premijer Liga
02:00Capljina - Maglaj -:-02:00Gorazde - Sloboda Tuzla -:-
02:00Gracanica - Vogosca -:-
02:00Izvidac - RK Konjuh -:-
02:00Krivaja - Sloga Doboj -:-
02:00Leotar - Hercegovina -:-
CROATIA: 1. HRL Wanita
23:00Dugo Selo W - ZARK Split W 10:002:00Rudar Labin W - Osijek W -:-
DENMARK: Kvindeligaen Wanita - PlayOff
22:00Odense W - NFH W -:-DUNIA: Persahabatan Antarabangsa
20:30Sweden - Jerman -:-EROPAH: Liga Emas - Norway
20:15Denmark - Croatia -:-22:45Norway - Argentina -:-
EROPAH: Liga Eropah Wanita - PlayOff
00:00Storhamar W - Nantes W -:-EROPAH: Liga MOL Wanita - Kumpulan Penempatan
23:15Sala W - Dunajska Streda W -:-EROPAH: Liga MOL Wanita - PlayOut
23:30Plzen W - Poruba W -:-00:00Olomouc W - Zlin W -:-
HUNGARY: NB I Wanita
23:00Budaors W - Alba Fehervar W -:-23:00Kisvardai KC W - Vasas W -:-
23:15Gyor W - Ferencvarosi TC W -:-
00:00Kozarmisleny W - DVSC Schaeffler W -:-
00:00Vaci W - Dunaujvarosi W -:-
ITALI: Serie A Wanita - PlayOff
00:00Erice W - Pontinia W -:-00:30Jomi Salerno W - Brixen W -:-
ITALI: Serie A Wanita - PlayOut
21:00Dossobuono W - Sassari W -:-JERMAN: 1. Bundesliga Wanita
00:00Bietigheim W - Oldenburg W -:-00:00Neckarsulmer W - Bad Wildungen W -:-
00:00Zwickau W - Buxtehuder SV W -:-
01:00Halle-Neustadt W - Borussia Dortmund W -:-
01:00Thuringer W - Blomberg-Lippe W -:-
01:30Metzingen W - Bensheim-Auerbach W -:-
22:00Leverkusen W - Solingen W -:-
JERMAN: 2. Bundesliga Wanita
00:00Waiblingen W - Grobenzell W -:-00:30Werder Bremen W - Mainz W -:-
01:00HSG Freiburg W - Rodertal W -:-
01:00Rosengarten-Buchholz W - TuS Lintfort W -:-
01:30Nurtingen W - Ketsch W -:-
22:00Goppingen W - Kirchhof W -:-
22:00Leipzig W - Regensburg W -:-
LUXEMBOURG: Liga AXA - Kumpulan Penyingkiran
02:15Mersch - Bieles -:-02:15Rumelange - Schifflange -:-
02:15Standart - Museldall -:-
LUXEMBOURG: Liga AXA - Peringkat Pemenang
02:15Berchem - Red Boys Differdange -:-02:15Dudelange - Esch -:-
02:15Kaerjeng - Diekirch -:-
MAKEDONIA UTARA: LigaSuper Wanita
18:00Shampion W - Gjorche Petrov W -:-20:30Kumanovo W - Struzanka W -:-
23:00Pelister W - Metalurg Avtokomanda W -:-
PERANCIS: Divisi 1 Wanita
20:00Brest Bretagne W - Stella St. Maur W -:-21:00Metz W - Chambray Touraine W -:-
22:00Saint Amand W - Besancon W -:-
23:00Paris 92 W - Achenheim Truchtersheim W -:-
POLAND: Superliga - Peringkat Pengalah
00:00Gwardia Opole - Unia Tarnow -:-POLAND: I Liga
23:00Olsztyn - Oborniki -:-23:00Zielonogorskiego - Oborniki Slaskie -:-
01:30Swiebodzin - Zagiew Dzierzoniow -:-
21:00Piotrkowianin Piotrków 2 - Trojka Ostroleka -:-
00:30AZS AWF Warszawa - Konin -:-
POLAND: Superliga Wanita - Peringkat Pemenang
22:00Gniezno W - Piotrcovia W -:-POLAND: Liga Sentral Wanita
23:00AZS Poznan W - Sambor Tczew W -:-23:00Jelenia Gora W - Sosnica Gliwice W -:-
23:00Pogon Szczecin W - Legnica W -:-
23:00Radom W - SPR Gdynia W -:-
01:00Zory W - Ruch Chorzow W -:-
POLAND: Liga I Wanita
00:00Krapkowice W - Ruda Slaska W -:-00:15Slask Wroclaw W - Grunwald Ruda Slaska W -:-
23:00UMCS Lublin W - Uniwersytet Warszawa W -:-
00:00Lodz W - Varsovia W -:-
PORTUGAL: 1a Divisao Wanita - Peringkat Pemenang
23:45Benfica W - Colegio de Gaia W -:-01:00CJ Almeida Garrett W - ABC Braga W -:-
22:00Sao Pedro Sul W - Madeira SAD W -:-
22:15Benfica W - ABC Braga W -:-
RUSIA: Liga Super Wanita - PlayOff
19:00Rostov W - Chernomorochka W -:-RUSIA: Liga Super Wanita - Tempat ke5-ke8
21:00Togliatti W - HC Dinamo W -:-SEPANYOL: Copa de la Reina Wanita
01:45Akaba Bera Bera W - Malaga W -:-SERBIA: Superliga Wanita - PlayOff
01:00Crvena zvezda W - Zeleznicar W -:-01:00Jagodina W - Medicinar Sabac W -:-
SLOVENIA: 1.A DRL Wanita - Peringkat Pemenang
01:00Ajdovscina W - Celje W -:-SLOVENIA: 1.A DRL Wanita - Tempat ke5-ke8
02:00Krka W - Veplas Velenje W -:-00:00Izola W - Aklimat Ptuj W -:-
SWITZERLAND: SPL Wanita - Kumpulan Penyingkiran
23:00Rotweiss Thun W - Herzogenbuchsee W -:-01:30Stans W - Aargau Ost W -:-
SWITZERLAND: SPL Wanita - PlayOff
00:00SPONO Eagles W - Amicitia Zurich W -:-TURKI: Superlig Wanita - PlayOff
00:00Konyaalti W - Ankara Yenimahalle W -:-UKRAINE: Liga Super - Peringkat Pemenang
18:00Donbas Mariupol - Izmayil -:-20:00Motor ZNTU - Odessa -:-
UKRAINE: Liga Super - Peringkat Pengalah
14:00Karpaty Uzhgorod - SKA Lviv -:-16:00CSKA Kiev - Khmelnitsky -:-
Buat pertaruhan Bola Baling di telefon bimbit anda dengan bet365!
Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »
Flashscore.com.my menyediakan skor bola baling secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.