Bola Keranjang » 11.05.2024 » Semua Perlawanan
Buat pertaruhan Bola Keranjang di telefon bimbit anda dengan bet365!
AMERIKA SYARIKAT: NBA - PlayOff
07:00Indiana Pacers - New York Knicks -:-09:30Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets -:-
SEPANYOL: ACB
00:15Baskonia - Murcia -:-01:00Barcelona - Unicaja -:-
02:00Breogan - MoraBanc Andorra -:-
02:30Zaragoza - Granada -:-
03:00Valencia - Real Madrid -:-
03:30Gran Canaria - Basquet Girona -:-
AFRIKA: BAL
22:30Rivers Hoopers - A.P.R. -:-ARGENTINA: Liga A
07:00Platense - Quimsa -:-08:00Penarol - Argentino -:-
09:00Riachuelo - Union De Santa Fe -:-
09:10Zarate - Gimnasia -:-
AUSTRALIA: NBL1 Timur
15:00Central Coast Crusaders - Canberra -:-15:00Newcastle Falcons - BA CoE -:-
15:30Sydney Comets - Sutherland Sharks -:-
16:00Norths Bears - Penrith P. -:-
17:00Bankstown Bruins - Albury-Wodonga Bandits -:-
17:00Illawarra Hawks - Hornsby S. -:-
17:00Maitland M. - Hills Hornets -:-
18:00Inner West Bulls - Manly W. -:-
AUSTRALIA: NBL1 Timur Wanita
14:00Norths Bears W - Penrith P. W -:-15:00Bankstown Bruins W - Albury Wodonga W -:-
15:00Illawarra Hawks W - Hornsby S. W -:-
15:00Maitland Mustangs W - Hills Hornets W -:-
16:00Inner West Bulls W - Manly W. W -:-
17:00Central C. W - Canberra W -:-
17:15Newcastle Falcons W - BA Centre of Excellence W -:-
17:30Sydney Comets W - Sutherland Sharks W -:-
AUSTRALIA: NBL1 Utara
17:00Gold Coast Rollers - Northside Wizards -:-17:00Ipswich Force - North Gold Coast Seahawks -:-
17:30Sunshine Coast Phoenix - Cairns Marlins -:-
17:30Townsville Heat - Mackay Meteors -:-
18:00Southern District - Logan Thunder -:-
AUSTRALIA: NBL1 Utara Wanita
15:00Gold Coast Rollers W - Northside Wizards W -:-15:00Ipswich Force W - North Gold Coast Seahawks W -:-
15:30Sunshine Coast Phoenix W - Cairns W -:-
15:30Townsville Flames W - Mackay Meteorettes W -:-
16:00Southern District Spartans W - Logan Thunder W -:-
AUSTRALIA: NBL1 Selatan
17:00Bendigo Braves - Frankston -:-17:00Geelong - Sandringham Sabres -:-
17:00NW Tasmania - Melbourne Tigers -:-
17:30Ballarat - Eltham -:-
17:30Casey Cavaliers - Kilsyth -:-
18:00Dandenong - Keilor Thunder -:-
18:00Knox - Waverley -:-
18:00Ringwood - Diamond Valley -:-
AUSTRALIA: NBL1 Selatan Wanita
15:00Bendigo Braves W - Frankston W -:-15:00Geelong W - Sandringham Sabres W -:-
15:30Ballarat W - Eltham W -:-
15:30Casey Cavaliers W - Kilsyth Cobras W -:-
16:00Dandenong Rangers W - Keilor Thunder W -:-
16:00Knox W - Waverley W -:-
16:00Launceston Torandoes W - Melbourne Tigers W -:-
16:00Ringwood W - Diamond Valley W -:-
AUSTRALIA: NBL1 Tengah
18:30Forestville Eagles - South Adelaide Panthers -:-18:45Eastern Mavericks - North Adelaide Rockets -:-
18:45Sturt Sabres - West Adelaide Bearcats -:-
18:45Woodville Warriors - Central Districts Lions -:-
19:00Southern Tigers - Norwood Flames -:-
AUSTRALIA: NBL1 Tengah Wanita
16:45Forestville Eagles W - South Adelaide Panthers W -:-17:00Eastern Mavericks W - North Adelaide Rockets W -:-
17:00Southern Tigers W - Norwood Flames W -:-
17:00Sturt Sabres W - West Adelaide Bearcats W -:-
17:00Woodville Warriors W - Central Districts Lions W -:-
AUSTRALIA: NBL1 Barat
19:00Geraldton Buccaneers - East Perth Eagles -:-19:00Perth Redbacks - South West Slammers -:-
19:00Warwick Senators - Beeliar Boodjar -:-
19:30Lakeside Lightning - Willetton Tigers -:-
20:00Goldfields Giants - Mandurah Magic -:-
20:30Kalamunda Eastern Suns - Rockingham Flames -:-
AUSTRALIA: NBL1 Barat Wanita
17:00Perth Redbacks W - South West Slammers W -:-17:00Warwick Senators W - Beeliar Boodjar W -:-
17:30Lakeside Lightning W - Willetton Tigers W -:-
18:00Goldfields Giants W - Mandurah Magic W -:-
18:30Kalamunda Eastern Suns W - Rockingham Flames W -:-
BELANDA: DBL - PlayOff
00:00Yoast Utd - Dukes -:-01:45Feyenoord - Leiden -:-
02:00BAL Weert - Donar Groningen -:-
BELARUS: Liga Premier Wanita - Tempat ke5-ke8
19:00BC Minsk youth W - Gomel W -:-20:00Victoria Grodno W - Horizont Minsk 2 W -:-
BELGIUM: Liga Bola Keranjang Pro - PlayOff
00:00Dexia Mons - Antwerp Giants -:-00:00Liege - Spirou Charleroi -:-
02:30Leuven Bears - Oostende -:-
02:30Willebroek - Limburg -:-
BOLIVIA: Libobasquet
07:00Carl A-Z - Leones de Potosi -:-08:30Univ. Sucre - Atletico Nacional -:-
BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH Wanita - PlayOff
00:00Orlovi W - Lavovi W -:-BRAZIL: CBB
06:30Brusque - Osasco -:-BRAZIL: LBF Wanita
08:00Corinthians W - SESI Araraquara W -:-BULGARIA: NBL - PlayOff
00:00Chernomorets - Balkan -:-DENMARK: Basketligaen - PlayOff
01:15Horsens - Svendborg -:-ESTONIA: Korvpalli Meistriliiga - PlayOff
00:00Tartu Ulikool - Parnu -:-GEORGIA: Liga Super - PlayOff
23:00Kutaisi - Gau -:-GREECE: Liga Basket - Peringkat Pemenang
01:15Panathinaikos - Promitheas -:-HUNGARY: NB I. A - PlayOut
00:00Atomeromu Paks - OSE Lions -:-00:00KTE-Duna - Szedeak -:-
00:00Kormend - Kaposvari -:-
INDONESIA: IBL
14:00Prawira Bandung - Tangerang Hawks -:-17:00Bali United - Bumi Borneo -:-
18:00Dewa United - Pelita Jaya -:-
20:00Rajawali Medan - Kesatria Bengawan Solo -:-
ISRAEL: Liga Leumit - PlayOut
00:00Maccabi Haifa - Hapoel Bnei Kfar Kasem -:-00:00Ramat Hasharon - Maccabi Maale Adumim -:-
ISRAEL: Piala Israel
23:00Ironi Kiryat Ata - Maccabi Tel Aviv -:-ITALI: Serie A2 - PlayOff
02:30Assigeco Piacenza - Trapani -:-02:30Cividale - Cantu -:-
02:30Treviglio - Conad B. -:-
02:30Trieste - Basket Torino -:-
03:00Vigevano - Forli -:-
JERMAN: BBL
02:00Alba Berlin - Bayern -:-KANADA: Liga Super - PlayOff
05:30Newfoundland Rogues - KW Titans -:-LUXEMBOURG: LBBL - Kumpulan Penyingkiran
02:00Musel Pikes - Schieren -:-NEW ZEALAND: NBL
12:00Bay Hawks - Otago Nuggets -:-15:30Auckland Tuatara - Manawatu Jets -:-
PARAGUAY: LNB - Apertura
07:30Colonias Gold - Olimpia -:-PERANCIS: Pro B
02:00Antibes - Boulazac -:-02:00Denain-Voltaire - ASA -:-
02:00Evreux - Poitiers -:-
02:00Fos-sur-Mer - Angers -:-
02:00Lille - St. Chamond -:-
02:00Orleans - Aix Maurienne -:-
02:00Pau-Orthez - La Rochelle -:-
02:00Rouen - Chalons-Reims -:-
02:00Vichy - Nantes -:-
PERANCIS: Espoirs B21
21:30Ada Blois B21 - Monaco B21 -:-21:30Boulogne-Levallois B21 - Nanterre B21 -:-
21:30Cholet B21 - Chalon/Saone B21 -:-
21:30Dijon B21 - Le Mans B21 -:-
21:30Le Portel B21 - Paris B21 -:-
21:30Limoges B21 - JL Bourg B21 -:-
21:30Nancy B21 - Gravelines-Dunkerque B21 -:-
21:30Roanne B21 - Lyon-Villeurbanne B21 -:-
21:30Saint Quentin B21 - Strasbourg B21 -:-
PERANCIS: LFB Wanita - PlayOut
02:00La Roche W - Flammes Carolo W -:-02:00Landerneau Bretagne W - Union Hainaut W -:-
POLAND: Liga Basket - PlayOff
23:30Dabrowa Gornicza - Trefl Sopot -:-POLAND: 1. Liga - PlayOff
00:00Starogard Gdanski - Gornik Walbrzych -:-PORTUGAL: LPB - PlayOff
03:00FC Porto - Imortal -:-04:00Sporting CP - Ovarense -:-
22:00Benfica - Vitoria S.C. -:-
22:00Oliveirense - Povoa/Monteadriano -:-
PORTUGAL: Proliga - PlayOff
22:00Galitos Barreiro - CA Queluz -:-PUERTO RICO: BSN
08:00Gigantes de Carolina - Leones De Ponce -:-08:00Piratas de Quebradillas - San German -:-
REPUBLIK CHINA DI TAIWAN: Liga.P+
14:30Formosa Dreamers - Fubon Braves -:-17:00New Taipei Kings - Kaohsiung Steelers -:-
REPUBLIK CZECH: NBL - PlayOff
23:30NH Ostrava - Nymburk -:-00:00Usti nad Labem - Decin -:-
ROMANIA: Divizia A - PlayOut
23:00CSM Targu Jiu - Laguna Bucuresti -:-23:00Petrolul Ploiesti - CSM Focsani -:-
RUSIA: Liga Bersatu VTB - PlayOff
19:00Lokomotiv Kuban - Unics Kazan -:-RUSIA: Liga Super - PlayOff
16:00Dynamo Vladivostok - Khimki M. -:-SEPANYOL: LEB Oro
03:00Alicante - San Pablo Burgos -:-03:00Castello - Estela -:-
03:00Feve Oviedo - Estudiantes -:-
03:00Fuenlabrada - Real Valladolid -:-
03:00Lleida - Hestia Menorca -:-
03:00Melilla - Leyma Coruna -:-
03:00Ourense - Gipuzkoa -:-
03:00Real Betis - Caceres -:-
03:00Tizona Burgos - Clavijo -:-
SERBIA: 1. ZLS Wanita - PlayOff
00:00Mega MIS W - Crvena zvezda W -:-SWEDEN: Basketligan - PlayOff
01:04Norrkoping - Boras -:-UNITED KINGDOM: BBL - PlayOff
02:35Newcastle Eagles - London Lions -:-VENEZUELA: Superliga
06:30Spartans - Llaneros -:-06:45Piratas de La Guaira - Heroes de Falcon -:-
07:00Marinos - Gaiteros del Zulia -:-
Buat pertaruhan Bola Keranjang di telefon bimbit anda dengan bet365!
Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »
Flashscore.com.my menyediakan skor bola keranjang secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.