Bola Keranjang » 27.04.2024 » Semua Perlawanan
Buat pertaruhan Bola Keranjang di telefon bimbit anda dengan bet365!
AMERIKA SYARIKAT: NBA - PlayOff
05:30Indiana Pacers - Milwaukee Bucks 121:118mt08:00Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers 101:90
10:30Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves 109:126
EROPAH: Liga Eropah - PlayOff
01:00Monaco - Fenerbahce 93:8803:00Barcelona - Olympiakos 77:69
SEPANYOL: ACB
00:00Granada - Breogan 84:85AFRIKA: BAL
01:00Al Ahly - Al Ahly 76:8722:00Al Ahly - City Oilers 110:78
ARGENTINA: Liga A
07:00Argentino - Quimsa 72:7407:00Ferro - Platense 84:79
08:00Zarate - San Lorenzo 54:67
08:30San Martin - Independiente de Oliva 68:63
09:00Riachuelo - Obras Sanitarias 96:99
AUSTRALIA: NBL1 Timur
13:00Canberra - Hornsby S. 90:5415:00Hills Hornets - BA CoE 77:76
15:00Manly W. - Sydney Comets 96:73
17:00Central Coast Crusaders - Maitland M. 70:96
17:30Albury-Wodonga Bandits - Illawarra Hawks 113:91
17:30Penrith P. - Newcastle Falcons 65:80
AUSTRALIA: NBL1 Timur Wanita
11:00Canberra W - Hornsby S. W 100:7813:00Hills Hornets W - BA Centre of Excellence W 56:69
13:00Manly W. W - Sydney Comets W 87:55
15:00Central C. W - Maitland Mustangs W 78:73mt
15:30Albury Wodonga W - Illawarra Hawks W 88:52
15:30Penrith P. W - Newcastle Falcons W 75:80
AUSTRALIA: NBL1 Utara
17:00Northside Wizards - Sunshine Coast Phoenix 76:8217:30South West Metro Pirates - Ipswich Force 93:92
17:30Townsville Heat - Cairns Marlins 89:66
18:30Darwin Salties - Gold Coast Rollers 115:97
18:30Mackay Meteors - Rockhampton Rockets 111:102
AUSTRALIA: NBL1 Utara Wanita
15:00Northside Wizards W - Sunshine Coast Phoenix W 120:4715:30South West Metro Pirates W - Ipswich Force W 77:70
15:30Townsville Flames W - Cairns W 93:44
16:30Darwin Salties W - Gold Coast Rollers W 88:75
16:30Mackay Meteorettes W - Rockhampton W 73:93
AUSTRALIA: NBL1 Selatan
17:00Bendigo Braves - Sandringham Sabres 61:11117:30Kilsyth - Nunawading 74:94
17:30Melbourne Tigers - Eltham 89:81
18:00Dandenong - Geelong 78:74
18:00Diamond Valley - Knox 72:101
18:00Hobart - Ballarat 79:88
18:00NW Tasmania - Casey Cavaliers 84:83
18:30Waverley - Ringwood 95:83
AUSTRALIA: NBL1 Selatan Wanita
15:00Bendigo Braves W - Sandringham Sabres W 88:9415:30Kilsyth Cobras W - Nunawading W 75:79
15:30Melbourne Tigers W - Eltham W 70:95
16:00Dandenong Rangers W - Geelong W 83:70
16:00Diamond Valley W - Knox W 71:90
16:00Hobart W - Ballarat W 72:65
16:00Launceston Torandoes W - Casey Cavaliers W 74:82
16:30Waverley W - Ringwood W 85:90
AUSTRALIA: NBL1 Tengah
18:45Central Districts Lions - North Adelaide Rockets 93:11818:45South Adelaide Panthers - Eastern Mavericks 91:76
18:45West Adelaide Bearcats - Norwood Flames 110:84
18:45Woodville Warriors - Forestville Eagles 60:91
19:00Southern Tigers - Sturt Sabres 79:89
AUSTRALIA: NBL1 Tengah Wanita
17:00Central Districts Lions W - North Adelaide Rockets W 93:8017:00South Adelaide Panthers W - Eastern Mavericks W 62:48
17:00Southern Tigers W - Sturt Sabres W 67:73
17:00West Adelaide Bearcats W - Norwood Flames W 60:72
17:00Woodville Warriors W - Forestville Eagles W 58:78
AUSTRALIA: NBL1 Barat
19:00Geraldton Buccaneers - Goldfields Giants 96:94mt19:00Perry Lakes Hawks - Lakeside Lightning 94:87
19:00South West Slammers - Joondalup Wolves 63:83
19:00Warwick Senators - Perth Redbacks 124:78
19:00Willetton Tigers - East Perth Eagles 87:85
20:00Rockingham Flames - Beeliar Boodjar 83:75
AUSTRALIA: NBL1 Barat Wanita
17:00Perry Lakes Hawks W - Lakeside Lightning W 84:7717:00South West Slammers W - Joondalup Wolves W 45:106
17:00Warwick Senators W - Perth Redbacks W 93:77
17:00Willetton Tigers W - East Perth Eagles W 77:68
18:00Rockingham Flames W - Beeliar Boodjar W 79:75
AUSTRIA: Liga Zweite - PlayOff
23:00Mistelbach - Wagram 68:58BAHRAIN: Liga Premier - PlayOff
01:00Al Muharraq - Al Ahli 91:101BELARUS: Liga Premier - PlayOff
00:00Minsk - Rubon 96:75BELARUS: Liga Premier - Tempat ke5-ke8
18:00Impuls - Minsk 3 89:5218:30Minsk 2 - Gomel 106:68
BELARUS: Liga Premier - Tempat ke9-ke11
18:00Brest - Grodno GrSU 68:84BELARUS: Liga Premier Wanita - PlayOff
23:00Rguor Minsk W - Minsk W 41:9201:00Grodno W - Horizont Minsk W 48:55
BELARUS: Liga Premier Wanita - Tempat ke5-ke8
18:00BC Minsk youth W - Horizont Minsk 2 W 68:48BOLIVIA: Libobasquet
07:00Basquetbol La Paz - Carl A-Z 82:88mt08:30Pichincha Potosi - Univ. Sucre 88:74
BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH - Peringkat Pemenang
00:00TertundaBorac Banja Luka - Mrkonjic Grad -:-00:00Igokea - Siroki Brijeg 72:63
00:00TertundaSiroki Brijeg - KK Bosna -:-
00:00TertundaSloboda - Igokea -:-
BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH - Peringkat Pengalah
23:00Leotar Trebinje - Prijedor 100:95BRAZIL: NBB - PlayOff
07:00Vasco da Gama - Pinheiros 85:7008:00Flamengo - Botafogo RJ 78:56
BRAZIL: LBF Wanita
06:00Blumenau W - Ponta Grossa W 45:63CHILE: LNB
08:15Catolica - Liceo Pablo Neruda 94:6008:30Leones de Quilpue - Valdivia 87:71
CROATIA: Liga Premijer
23:30Dinamo Zagreb - Zabok 100:7800:00Cedevita - Alkar 91:80
01:30Split - Skrljevo 97:84
CROATIA: Liga Prva - PlayOff
23:00Osijek - Kvarner 80:66CROATIA: Liga Premijer Wanita - PlayOff
22:00Plamen Pozega W - Ragusa Dubrovnik W 74:7700:00Tresnjevka 2009 W - Medvescak W 56:79
CYPRUS: Divisi A - PlayOff
00:00AEK Larnaca - Apoel BC 85:7123:00Anorthosis - Keravnos 68:76
DENMARK: Basketligaen - Peringkat Pengalah
00:30Amager - Holbaek-Stenhus 99:91mt20:00Herlev Wolfpack - Copenhagen 65:82
DENMARK: Kvindebasketligaen Wanita - PlayOff
01:30Falcon W - Aabyhoj W 59:56DUNIA: Jelajah Dunia Utsunomiya 3x3
12:55Ub 3x3 - Ulaanbaatar 3x3 21:1013:20Miami 3x3 - San Juan 3x3 14:9
13:55Amsterdam 3x3 - Utsunomiya 3x3 21:19
14:20Vienna 3x3 - Saitama 3x3 22:20
15:05Ub 3x3 - Lausanne 3x3 21:17
15:30Miami 3x3 - Raudondvaris 3x3 22:19
16:05Amsterdam 3x3 - Partizan 3x3 21:9
16:30Vienna 3x3 - Riffa 3x3 18:19
17:05Lausanne 3x3 - Ulaanbaatar 3x3 18:21
17:30Raudondvaris 3x3 - San Juan 3x3 20:21
18:05Partizan 3x3 - Utsunomiya 3x3 19:21
18:30Riffa 3x3 - Saitama 3x3 22:14
EROPAH: Liga Juara-juara - PlayOff
00:00Tenerife - Peristeri 97:9303:00Murcia - Unicaja 74:80
EROPAH: Liga BNXT - Peringkat Pengalah
02:30Circus Brussels - Kortrijk 91:8202:30Leuven Bears - LWD Basket 81:60
02:30Okapi Aalst - Feyenoord 103:75
EROPAH: Liga BNXT - Peringkat Pemenang
02:00Liege - Leiden 94:6502:30Antwerp Giants - Zwolle 69:59
02:30Limburg - Dukes 66:82
02:30Spirou Charleroi - Donar Groningen 76:74
ESTONIA: Korvpalli Meistriliiga - PlayOff
00:00Tallinna Kalev - BC Kalev/Cramo 70:7500:00Viimsi - Tartu Ulikool 77:85
00:30Keila - Parnu 93:69
22:00Rapla - TTU KK 77:76
FILIPINA: Piala Filipina
15:00Blackwater Bossing - NorthPort 113:11518:15Converge FiberXers - Barangay Ginebra Kings 93:105
FINLAND: Korisliiga - PlayOff
23:00Karhu Basket - Helsinki Seagulls 50:67GEORGIA: Liga Super - PlayOff
20:00Rashi - Kutaisi 84:8222:30Orbi - Gau 69:73
GREECE: Liga Elit - PlayOut
21:00Psychikou - Esperos 66:74GREECE: Liga Elit - Promosi - PlayOff
21:00Iraklis - NE Megaridas 72:63HUNGARY: NB I. A - PlayOut
00:00Atomeromu Paks - KTE-Duna 74:8400:00OSE Lions - Kormend 101:90
00:00Szedeak - Kaposvari 89:94
HUNGARY: NB I. A - PlayOff
00:00Alba Fehervar - Szolnoki Olaj 92:83ICELAND: Liga Premier Wanita - Kumpulan Penyingkiran
03:15Athena W - Tindastoll W 80:45ICELAND: Liga Premier Wanita - PlayOff
00:15Keflavik W - Stjarnan W 93:65IRAN: Liga Super - PlayOff
20:30Zob Ahan - Tabiat 74:84ITALI: Serie A2 Wanita - Kumpulan A - PlayOff
23:30Mantova W - Treviso W 54:5900:00Scrivia W - Itas Alperia Bolzano W 49:47
ITALI: Serie A2 Wanita - Kumpulan A - PlayOut
00:00Basket Roma W - Ancona W 57:6400:00Torino Teen W - Vigarano W 59:76
JEPUN: Liga.B
12:35Shimane - Hiroshima D. 67:7113:05Akita - Hokkaido 73:65
13:05Shinshu - Yokohama 69:79
14:05Brave Thunders - Sun Rockers Shibuya 69:68
14:05Chiba - Utsunomiya Brex 55:82
14:05Diamond Dolphins - Ryukyu 83:77
14:05NeoPhoenix - Toyama 89:64
14:05SeaHorses Mikawa - Saga 73:65
14:35Nagoya Fighting Eagles - Kyoto 89:87
15:05Alvark - Gunma 86:90mt
15:05Nagasaki - Osaka 85:87
15:05Sendai - Ibaraki Robots 96:73
JERMAN: BBL
02:00Syntainics MBC - Heidelberg 104:9700:30Bonn - Rostock 112:89
00:30Ludwigsburg - Chemnitz 96:93
JERMAN: Pro B - PlayOff
00:00OrangeAcademy - Schwelm 99:8101:30Leverkusen - Berlin Braves 62:83
02:00Rhondorf - Wolmirstedt 82:79
02:00Rist Wedel - Köln 60:67
JERMAN: DBBL Wanita - PlayOff
01:00Keltern W - Alba Berlin W 53:56KANADA: Liga Super
05:30Newfoundland Rogues - London 110:10407:00Windsor - West Virginia Grind 138:128
KAZAKHSTAN: Liga Nasional - PlayOff
23:00Aktobe - Irbis Almaty 75:73KAZAKHSTAN: Liga Nasional Wanita - PlayOff
14:00Aktobe W - Tomiris Almaty W 66:2620:00Astana W - Turan W 70:62
KOREA SELATAN: KBL - PlayOff
13:00Suwon KT - KCC Egis 73:90LATVIA: LBL - PlayOff
00:00Ventspils - Rigas Zelli 97:100LITHUANIA: LKL
22:00Neptunas - Pieno Zvaigzdes 77:8822:20Siauliai - BC Wolves 65:91
LITHUANIA: NKL - PlayOff
00:00BC Olimpas Palanga - Suduva- Mantinga 78:58LITHUANIA: Moteru Lyga Wanita - PlayOff
20:00Siauliai W - Klaipedos Neptunas W 49:70MAKEDONIA UTARA: Liga Prva - PlayOff
00:00Rabotnicki - Pelister 63:86MAKEDONIA UTARA: Liga Prva - PlayOut
22:00Vardar . - Ohrid 94:62MAKEDONIA UTARA: Liga Prva Wanita - PlayOff
23:00Patriot W - Basket Kam W 56:96MEXICO: CIBACOPA
10:00Angeles CDMX - Rayos de Hermosillo 105:101mt10:15Astros - Caballeros de Culiacan 95:92
11:15Halcones de Obregon - Frayles de Guasave 103:97
11:15Pioneros de Los Mochis - Ostioneros de Guaymas 94:90
12:00Zonkeys de Tijuana - Venados de Mazatlan 86:78
MEXICO: LMBPF Wanita - PlayOff
09:00Mieleras W - Libelulas W 86:69MONTENEGRO: Prva A Liga
21:00Pljevlja - Podgorica 72:12122:45Decic - Primorje 83:92
NEW ZEALAND: NBL
12:00Manawatu Jets - Auckland Tuatara 79:9815:30Southland Sharks - Canterbury Rams 65:87
PERANCIS: Pro B
02:00Boulazac - St. Chamond 79:6202:00Nantes - Denain-Voltaire 84:101
02:30Vichy - Poitiers 89:74
PERANCIS: Piala Perancis
22:30Dijon - Strasbourg 83:70PERANCIS: Espoirs B21
21:00Le Portel B21 - Le Mans B21 64:79PERANCIS: Piala Perancis Wanita
20:00Landes W - Bourges W 63:76POLAND: Liga Basket
23:30Anwil Wloclawek - Torun 91:7023:30Czarni Slupsk - Gdynia 93:82
23:30Dziki Warszawa - Spojnia Stargard 70:67
23:30GTK Gliwice - Dabrowa Gornicza 73:110
23:30Lublin - Legia 92:112
23:30Ostrow Wielkopolski - Zielona Gora 126:60
23:30Slask Wroclaw - Lancut 98:79
23:30Trefl Sopot - Szczecin 92:98
POLAND: 1. Liga - PlayOff
22:00Kotwica Kolobrzeg - Gornik Walbrzych 86:9522:00Starogard Gdanski - Slask Wroclaw II 97:79
00:00GKS Tychy - Krosno 71:79
00:00Poli. Opolska - Bydgoszcz 74:73
PORTUGAL: LPB
22:00Lusitania - FC Porto 67:9822:00Ovarense - Galomar 89:76
22:00Portimonense - Benfica 61:105
22:00Povoa/Monteadriano - Esgueira 82:88
22:00Sporting CP - Imortal 94:64
22:00Vitoria S.C. - Oliveirense 77:94
PORTUGAL: Proliga - PlayOff
04:30Galitos Barreiro - Santo Andre 102:71PUERTO RICO: BSN
08:00Aguada Santeros - Piratas de Quebradillas 105:8208:00Capitanes de Arecibo - Leones De Ponce 87:77
08:00Mets de Guaynabo - San German 102:92
REPUBLIK CHINA DI TAIWAN: SBL - PlayOff
19:00Yulon Luxgen Dinos - Bank of Taiwan 79:72REPUBLIK CHINA DI TAIWAN: Liga.P+
14:30Formosa Dreamers - Hsinchu Jko Lioneers 93:6617:00New Taipei Kings - Fubon Braves 74:102
REPUBLIK CHINA DI TAIWAN: Liga T1
14:00Kaohsiung Aquas - New Taipei CTBC DEA 99:121REPUBLIK CHINA DI TAIWAN: WSBL Wanita - PlayOff
17:00Taipower W - Cathay Life W 65:72REPUBLIK CZECH: NBL - PlayOff
00:00Opava - NH Ostrava 80:65REPUBLIK CZECH: ZBL Wanita - PlayOff
23:30USK Prague W - Zabiny Brno W 83:61ROMANIA: Divizia A - PlayOff
22:45CSM Oradea - Voluntari 96:7600:00Cluj-Napoca - Arges Pitesti 101:74
ROMANIA: Divizia A - PlayOut
00:00CSM Targu Jiu - CSM Focsani 86:110RUSIA: Liga Bersatu VTB - PlayOff
20:00Enisey - CSKA Moscow 82:8922:00Uralmash Ekaterinburg - Triumph 72:69
RUSIA: Liga Super - Tempat ke5-ke8
16:00Dome-Springs Izhevsk - Sibirtelek-Lokomotiv 55:7819:00Barnaul - Irkutsk 58:57
SEPANYOL: LEB Oro
02:15Melilla - Clavijo 91:6802:30Real Betis - Real Valladolid 70:69
03:00Lleida - Estela 88:77
23:00Feve Oviedo - Leyma Coruna 78:83mt
00:30Fuenlabrada - Gipuzkoa 81:71
SEPANYOL: LEB Plata - Promosi - PlayOff
23:00Basquet L'Horta Godella - Sant Antoni 64:6500:30Zornotza ST - Moron 72:79
SEPANYOL: Liga Femenina Wanita - PlayOff
00:00Zaragoza W - Estudiantes W 62:47SERBIA: Liga Super - PlayOff
22:30Vojvodina Novi Sad - FMP Beograd 65:93SERBIA: 1. ZLS Wanita - PlayOff
23:00Mega MIS W - ZKK Kraljevo W 90:60SLOVAKIA: Extraliga Wanita - PlayOff
00:00Piestanske Cajky W - Slavia Banska Bystrica W 69:56SLOVAKIA: Extraliga Wanita - Tempat ke5-ke8
00:00CBK Kosice W - Young Angels Kosice W 62:65SLOVENIA: Liga Nova KBM
00:30Ilirija - LTH Castings 81:69SWEDEN: Basketligan - PlayOff
01:04Norrkoping - BC Lulea 83:57SWEDEN: Superettan - PlayOff
01:00Sloga Uppsala - Hogsbo 95:80SWITZERLAND: Liga SB - PlayOff
23:30Fribourg Olympic - SAM Massagno 73:72TURKI: Super Ligi
23:00TertundaBursaspor - Fenerbahce -:-23:00Galatasaray - Samsunspor 113:69
20:30Pinar Karsiyaka - Merkezefendi 97:73
23:00Çağdaş Bodrum Spor - Manisa 67:87
TURKI: TBL - PlayOff
23:30Final Spor - Fenerbahce 2 81:6621:00Gaziantep - Cayirova 98:92
23:00Mersin B. B. S. - Ankara Kolejliler 66:60
TURKI: TB2L - PlayOff
20:30Ayos Spor - CO Basket 77:45UNITED KINGDOM: BBL - PlayOff
02:45Caledonia Gladiators - Newcastle Eagles 78:97UNITED KINGDOM: WBBL Wanita
20:00Durham Palatinates W - Oaklands Wolves W 72:7023:00Essex Rebels W - Cardiff Met Archers W 94:51
Buat pertaruhan Bola Keranjang di telefon bimbit anda dengan bet365!
Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »
Flashscore.com.my menyediakan skor bola keranjang secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.