MUAT SEMULA

Bola Sepak » Hari ini » Semua Perlawanan

ALBANIA: Piala Super

02:00KF Tirana - Vllaznia 3:2

ALGERIA: Ligue 1

23:00JS Kabylie - Arba 4:0
01:00Oran - MC Alger 3:0

ANGOLA: Girabola

23:00Wiliete - Academica 2:1
22:30Huila - Primeiro de Agosto -:-

ARMENIA: Liga Premier

20:00Shirak Gyumri - Noah -:-
22:00Ararat Yerevan - BKMA -:-

AZERBAIJAN: Piala Azerbaijan

22:00Zira - Neftci Baku -:-
00:30Qarabag - Gabala -:-

BAHRAIN: Liga Premier

23:30Al-Muharraq - Al-Budaiya 4:0
01:30Sitra - Al-Hala 2:2
22:30Manama Club - Bahrain SC -:-
23:30East Riffa - Al-Ahli Manama -:-

BENIN: Ligue 1

23:00Bembereke - Buffles du Borgou 0:1

BULGARIA: Liga Ketiga - Barat Daya

20:00Chavdar Etropole - Marek -:-

COLOMBIA: Primera A - Clausura - PlayOff

08:00Pereira - Ind. Medellin -:-

COSTA RICA: Copa Costa Rica

10:00Saprissa - Cartagines -:-

DUNIA: Persahabatan Kelab

00:00Alanyaspor (Tur) - Fenerbahce (Tur) 2:4
00:00Crystal Palace (Eng) - Trabzonspor (Tur) 2:2
00:00Oostende (Bel) - Lille (Fra) 2:2
00:30Nea Salamis (Cyp) - Panathinaikos (Gre) 0:1
01:00Ardennen (Bel) - Waregem (Bel) 0:3
01:00Celta Vigo (Esp) - Boavista (Por) 1:1
01:00Fiorentina (Ita) - Always Ready (Bol) 9:0
01:00Inter (Ita) - Salzburg (Aut) 4:0
01:45Antalyaspor (Tur) - Napoli (Ita) 2:3
02:00KRC Gent (Bel) - Gent (Bel) 0:5
02:00Lohne (Ger) - VfL Osnabruck (Ger) 0:2
02:30YF Juventus (Sui) - Grasshopper II (Sui) 1:0
03:00Cadiz (Esp) - Manchester United (Eng) 4:2
03:00Sevilla (Esp) - Monaco (Fra) 1:1
03:00Vikingur Reykjavik (Ice) - Stjarnan (Ice) -:-
18:00Girona (Esp) - St. Liege (Bel) -:-
20:00Sivasspor (Tur) - Saarbrucken (Ger) -:-
21:00Aston Villa (Eng) - Brighton (Eng) -:-
21:00Hassania Agadir (Mar) - Le Havre (Fra) -:-
21:00Sittard (Ned) - Livingston (Sco) -:-
21:00Verl (Ger) - Paderborn II (Ger) -:-
21:30Cremonese (Ita) - Salsomaggiore (Ita) -:-
22:00Lamia (Gre) - Volos (Gre) -:-
23:00Nice (Fra) - St. Liege (Bel) -:-
23:00Reims (Fra) - Sochaux (Fra) -:-
23:30Arsenal (Eng) - Lyon (Fra) -:-
00:00Besiktas (Tur) - Charleroi (Bel) -:-

EMIRIAH ARAB BERSATU: Piala Presiden

23:30Al Ahli Dubai - Al Wahda 1:0
20:45Al Ain - Dibba Al Fujairah -:-
20:45Bani Yas - Masfut -:-
23:30Al Arabi - Ajman -:-
23:30Al Urooba - Khorfakkan -:-

ENGLAND: Liga Nasional Utara

65'Kidderminster - Chester 0:1

ENGLAND: Divisi Sentral Liga Selatan

Separuh masaHarrow - Hartley Wintney 1:0
49'Tiverton - North Leigh 1:1
49'Truro - Beaconsfield 1:1

ENGLAND: Divisi Premier Liga Isthmian

Separuh masaBognor Regis - Cray Wanderers 1:0
46'Kingstonian - Lewes 0:2

ENGLAND: Piala FA

49'Stockport - Charlton 1:1

ENGLAND: Piala Liga Hungary

90+'Liverpool W - Manchester City W 0:2
90+'Manchester United W - Everton W 4:2
63'Sheffield Utd W - Aston Villa W 0:2

EROPAH: Piala Antarabangsa Liga Premier

90+'Wolves B21 - Valencia B 0:1

EROPAH: Liga Juara-juara Wanita

01:45Lyon W - Zurich W 4:0
01:45Malmo W - Benfica W 1:3
Separuh masaArsenal W - Juventus W 1:0
Separuh masaBayern Munich W - Barcelona W 2:0

GEORGIA: Erovnuli Liga - Kumpulan Penyingkiran

17:00Gagra - Spaeri -:-

GEORGIA: Piala Georgia

23:00Torpedo - Loco. Tbilisi 2 2:0

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura - PlayOff

09:00Comunicaciones - Coban Imperial -:-

GUINEA: Ligue 1

00:00Flamme Olympique - Horoya 0:1
00:00Milo FC - Kamsar 1:0
00:00Renaissance - Hafia 1:4
00:00SOAR - Fello Star -:-
00:00Sequence - Kaloum Star -:-

HABSYAH: Liga Premier

00:00Hawassa - Defence Force 0:2
00:00TertundaWelayta Dicha - Sidama Bunna -:-
21:00Ethiopia Bunna - Hadiya Hossana -:-
00:00Wolkite Ketema - Ethiopian Insurance -:-

INDIA: ISL

22:00ATK Mohun Bagan - Jamshedpur -:-

INDIA: Liga-I

16:30Aizawl - Neroca FC -:-
19:00TRAU FC - Punjab -:-

INDONESIA: Liga 1

16:15PSM Makassar - Persita -:-
16:15PSS Sleman - Madura United -:-
17:00TertundaPersib Bandung - Borneo -:-
19:15Bali United - Bhayangkara Solo -:-

ISRAEL: Liga Leumit

01:30H. Akko - Maccabi Petach Tikva 2:1
01:30H. Ironi Rishon - MS Kafr Qasim 0:1
01:30Hap. Ramat Gan - Hapoel Umm al-Fahm 1:4
01:30Ironi Tiberias - Agudat Sport Ashdod 4:1
01:30M. Nazareth - Hapoel Kfar-Saba 2:3

ISRAEL: Liga Alef Utara

19:30MS Tira - Ihud Bnei Shfaram -:-
00:00H. Raanana - Hapoel Karf Kanna -:-

ISRAEL: Piala Toto - PlayOff

02:15Netanya - Hapoel Hadera 1:0pen

ISRAEL: Piala Toto - PlayOff Penempatan

01:00Nes Tziona - Hapoel Haifa 5:4
01:45Beitar Jerusalem - Kiryat Shmona 1:3
02:00Maccabi Tel Aviv - Hapoel Jerusalem 2:0

ITALI: Serie B

62'Ternana - Cagliari 1:0
19:30Parma - Benevento -:-
22:00Cittadella - Bari -:-
22:00Cosenza - Brescia -:-
22:00Genoa - Sudtirol -:-
22:00Modena - Unione Venezia -:-
22:00Perugia - Spal -:-
22:00Reggina - Frosinone -:-

ITALI: Coppa Italia Serie C

01:00Entella - Renate 5:2
02:00Padova - Juventus B23 1:2

ITALI: Coppa Italia Serie D

00:00ASD Pineto Calcio - US Tolentino 5:1
67'Seravezza Pozzi - Prato 0:1

IVORY COAST: Ligue 1

23:30TertundaRacing d'Abidjan - Sporting Gagnoa -:-
02:00TertundaASEC Mimosas - Lys Sassandra -:-

KUWAIT: Piala Tunku Mahkota

21:00Al Salmiya - Al Sahel -:-
00:00Al Arabi - Al Qadisiya -:-

LIBYA: Liga Premier

21:00Al Sadaqa - Al Nasr -:-

MALI: Divisi Premiere

02:00Binga - Foot Elite -:-

MALTA: Liga Cabaran

21:00Attard - St. Andrews -:-
21:00Fgura - Vittoriosa -:-
23:30Lija Athletic - San Gwann -:-
23:30Naxxar Lions - Melita FC -:-

MALTA: Piala Super

23:00Hibernians - Floriana -:-

MESIR: Liga Premier

23:00Ghazl El Mahallah - Al Ahly 0:2
01:00El Gaish - Zamalek 0:4
20:45Enppi - Haras El Hodood -:-
20:45Smouha - Aswan SC -:-
23:00Future FC - El Ettehad El Sakandary -:-

MESIR: Divisi 2 - Kumpulan A

20:30Al Aluminium - Fayoum -:-
20:30Asyut Petroleum - El Gounah -:-
20:30El Madina El Monowara - Telephonaat Beni Suef -:-
20:30Kima Aswan - Tamya -:-
20:30La Viena - Mallawi -:-
20:30Misr Elmaqasah - Nasr Taadeen -:-

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liga

00:00TertundaMornar Bar - Decic -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura - Pemenang

06:00Managua FC - Esteli -:-

NICARAGUA: Liga Primera B20 - Apertura - PlayOff

05:00Juventus Managua B20 - Esteli B20 -:-
00:00Managua FC B20 - Diriangen B20 -:-

OMAN: Liga Professional

23:10Al-Rustaq - Al-Bashaeer 2:1
20:30Sur Club - Al-Ittihad -:-
23:30Al-Msnaa - Al Nahda -:-

POLAND: Liga Remaja Sentral

18:00Lechia G. B19 - Arka Gdynia B19 -:-

PORTUGAL: Piala Liga

02:30SC Farense - Maritimo 2:0
23'Rio Ave - Sporting 0:0
00:30Feirense - Santa Clara -:-

REPUBLIK DEMOKRATIK CONGO: Ligue 1

22:30Motema Pembe - Tshinkunku -:-
21:30St Eloi Lupopo - Celeste -:-
22:30FC Renaissance - Mazembe -:-

REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Jia

14:00Shanghai Jiading Huilong - Nantong Zhiyun -:-
14:00Shenyang Urban FC - Qingdao Youth Island -:-
14:00Sichuan Jiuniu - Suzhou Dongwu -:-
14:00Zibo Cuju - Kunshan -:-

ROMANIA: Piala Romania

23:00FC Arges - Univ. Craiova 2:1
23:00FC Hermannstadt - Chindia Targoviste 4:1
23:00Ocna Mures - FC Baia Mare 0:6
02:00Farul Constanta - CFR Cluj 0:0
02:00Universitatea Cluj - FC Rapid Bucuresti 0:0

RWANDA: Liga Premier

00:00Gorilla - Rayon Sport 0:1
00:00AS Kigali - APR -:-

SCOTLAND: Liga Lowland

03:45Bo'ness United - Edinburgh University -:-
03:45Broomhill - Cowdenbeath -:-
03:45East Stirlingshire - Stirling University -:-
03:45Gretna 2008 - Caledonian Braves -:-
03:45Hearts 2 - Spartans -:-

SENEGAL: Ligue 1

00:00Generation F. - Excellence 2:0
00:30Casa - Guediawaye 3:1
00:30Dakar SC - Mbour 1:1
00:30Diambars - Sonacos 2:1
00:30Linguere - Jaraaf 2:1
00:30Pikine - Teungueth 2:0
00:30US Goree - Douanes 1:0

SEPANYOL: LaLiga2

02:00Cartagena - Villarreal B 0:1
02:00Huesca - FC Andorra 1:0
Separuh masaTenerife - Alaves 1:0
21:00Burgos CF - Eibar -:-
23:15Lugo - Gijon -:-

SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 1

02:00Ferrol - Linares 2:0
Separuh masaAlgeciras - Linense 1:0
Separuh masaCF Talavera - Celta Vigo B 1:0
Separuh masaCordoba - Pontevedra 0:0
Separuh masaLeonesa - San Fernando 1:0
19:00Ceuta - San Sebastian Reyes -:-

SEPANYOL: Divisi RFEF - Kumpulan 2

02:00Amorebieta - Calahorra 1:0
Separuh masaBarcelona B - CD Eldense 0:0
Separuh masaCastellon - Numancia 0:1
19:00Baleares - SD Logrones -:-
23:00Cornella - Murcia -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 1

19:00Gran Pena - Rapido de Bouzas -:-
19:00Racing Club Villalbes - Barco -:-
19:00Viveiro - Alondras -:-
19:15Silva SD - Arzua -:-
00:00Atletico Arteixo - Estradense -:-
00:00CD Choco - Arosa SC -:-
00:00Somozas - Paiosaco -:-
00:00UD Ourense - Dep. Fabril -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 5

23:30Peralada - Rapitenca -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 9

03:00Huetor Tajar - Jaen -:-
19:00Almeria B - Motril -:-
19:00Arenas Armilla - Palo -:-
19:00Malaga B - Torre del Mar -:-
19:00Malaga City - Huetor Vega -:-
19:00Torredonjimeno - Atletico de Porcuna -:-
19:45Huracan Melilla - Marbella -:-
00:30CD Torreperogil - Maracena -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 10

23:00Ceuta B - Sevilla C 0:1
19:00Cartaya - CD Gerena -:-
19:00Conil - Cordoba B -:-
19:00Rota - Coria C.F. -:-
23:30Antoniano - Pozoblanco -:-
00:00Atletico Espeleno - Puente Genil -:-
00:00Bollullos - Xerez CD -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 12

20:00La Cuadra - San Fernando -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 13

19:00Bullense - Alcantarilla -:-

SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 16

02:30Naxara - Comillas 3:0
23:00Casalarreina - Oyonesa -:-
23:00Racing Rioja B - CDFC Calzada -:-

SEYCHELLES: Liga Divisi Pertama

21:00Foresters FC - Saint Louis -:-
23:30Real Maldives - Mont Fleuri -:-

SLOVENIA: Prva liga

00:30Domzale - Celje 2:1
00:30O. Ljubljana - Mura -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

00:00Namungo - Young Africans 0:2

WALES: Cymru Utara

65'Buckley - Mold Alexandra 1:1
67'Conwy Borough - Prestatyn 2:2
70'Druids - Chirk AAA FC 5:1
65'Holywell - Ruthin 2:0
59'Llandudno - Holyhead 4:2
66'Llanidloes - Penrhyncoch 1:0
03:45TertundaColwyn Bay - Gresford -:-

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.