Bola Sepak » Hari ini » Semua Perlawanan
Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
AFRIKA: Sukan Afrika Wanita - PlayOff
01:00Nigeria B20 W - Uganda B20 W 2:004:30Ghana B20 W - Senegal B20 W 3:1
ALGERIA: Ligue 1
22:30Magra - CR Belouizdad -:-AMERIKA SELATAN: Kejuaraan Amerika Selatan B17 Wanita
05:00Colombia B17 W - Argentina B17 W 3:007:30Venezuela B17 W - Peru B17 W 0:1
ANTIGUA DAN BARBUDA: Liga Premier ABFA
06:00Willikies - Green City 0:0ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
08:15Union de Santa Fe - Central Cordoba 2:2ARGENTINA: Primera Nacional
05:30Gimnasia Mendoza - Atletico Atlanta 2:105:45Nueva Chicago - Defensores Unidos 3:0
08:45Agropecuario - Ferro 1:2
ARGENTINA: Primera C - Apertura
02:30Argentino de Rosario - Juventud Unida S. M. 1:102:30CSR Espanol - Victoriano A. 1:2
02:30Def. de Cambaceres - Claypole 0:0
02:30Deportivo Espanol - Leandro N. Alem 2:1
02:30Sportivo Barracas - General Lamadrid 0:3
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
02:30Barrancas - Belgrano Zarate 1:003:00Ezeiza - Everton La Plata 1:3
ARGENTINA: Primera A Wanita - Apertura
02:00San Lorenzo W - Rosario Central W 2:1BAHRAIN: Piala Bahrain - PlayOff
02:45Al-Shabbab - Al-Muharraq 2:102:45Manama Club - Al Riffa 1:0
BRAZIL: Amapaense
07:00Oratorio - Santos AP 1:1BRAZIL: Amazonense - Peringkat Kedua
07:30Princesa Solimoes - Sao Raimundo AM 1:1BRAZIL: Mineiro - Kumpulan Penyingkiran
07:30Democrata GV - Patrocinense 1:0BRAZIL: Brasileiro Wanita
07:00Gremio W - Corinthians W 0:3CHILE: Primera B
05:00Barnechea - Rangers 2:107:30U. De Concepcion - Magallanes 2:1
CHILE: Divisi Segunda
05:00Linares Unido - Melipilla 1:307:30Lautaro - San Antonio Unido 1:1
COLOMBIA: Primera B - Apertura
07:00Tigres - Llaneros 1:109:05Leones - Huila 1:2
COLOMBIA: Liga Wanita
05:00Inter Palmira W - Santa Fe W 1:3COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura
05:00Carmelita - Cofutpa 1:309:00Marineros PFC - Jaco 4:1
DUNIA: Persahabatan Kelab
23:30Strindheim (Nor) - Rosenborg 2 (Nor) 8:219:00Stromsgodset (Nor) - Sandefjord (Nor) 0:3
21:30Molde (Nor) - Brann (Nor) -:-
ECUADOR: Serie B
08:00Manta - Ind. Juniors 1:0ENGLAND: Liga Dua
03:45Crawley - Stockport 1:1ENGLAND: Liga Premier 2
03:00Reading B21 - Norwich B21 2:103:00West Brom B21 - Manchester United B21 0:3
ENGLAND: Liga Pembangunan Profesional
21:00Barnsley B21 - Coventry B21 -:-21:00Fleetwood B21 - Wigan B21 -:-
21:00Ipswich B21 - Bournemouth B21 -:-
21:00Watford B21 - Bristol City B21 -:-
22:00Sheffield Utd B21 - Peterborough B21 -:-
ENGLAND: Liga Premier B18
22:00Norwich B18 - Crystal Palace B18 -:-EROPAH: Euro Wanita B17 - Kelayakan - Pusingan 2 - Liga A
23:30Perancis B17 W - Slovakia B17 W 6:021:00Denmark B17 W - Poland B17 W -:-
21:00Makedonia Utara B17 W - Scotland B17 W -:-
GHANA: Liga Premier
02:00Hearts of Oak - Heart of Lions 2:123:00Accra Lions - Great Olympics -:-
GHANA: Liga Divisi Satu
23:00Northern City - Maana 2:0GREECE: Gamma Ethniki - Kumpulan 3
21:00Panelefsiniakos F.C. - PAO Varda -:-GREECE: Divisi A Wanita
19:00Asteras Tripolis W - Rethymniakos W -:-ISRAEL: Liga Leumit
01:00Ihud Bnei Shfaram - M. Herzliya 0:201:00MS Kafr Qasim - Ironi Tiberias 1:2
01:00Maccabi Jaffa - Nes Tziona 5:1
01:00Nof Hagalil - H. Akko 2:0
ISRAEL: Liga Alef Utara
21:00Hapoel Bnei Zalfa - Tzeirei Kafr Kanna -:-ISRAEL: Liga Alef Selatan
21:00FC Dimona - Shimshon Kafr Qasim 1:1ITALI: Serie C - Kumpulan C
03:30Potenza - Picerno 1:0JAMAICA: Liga Premier
06:00Cavalier - Portmore 0:108:30Arnett Gardens - Humble Lions 5:1
JERMAN: Regionalliga Bayern
02:00Bayreuth - Ansbach 2:0JERMAN: Bundesliga Wanita
02:30Bayer Leverkusen W - Köln W 2:0KAZAKHSTAN: Piala Kazakhstan
16:00Maqtaaral - SD Family 0:290+'FK Tarlan - Aksu 2:4
MEXICO: Liga Premier Serie A
10:00TertundaChihuahua - Saltillo -:-MEXICO: Liga MX Wanita - Clausura
07:00Necaxa W - Club Leon W 2:107:00Puebla W - Mazatlan FC W 1:2
07:00San Luis W - Atlas W 0:0
09:00Pachuca W - Toluca W 4:0
11:06Queretaro W - Santos Laguna W 2:1
NORWAY: Toppserien Wanita
02:00Valerenga W - Stabaek S W 3:1PARAGUAY: Divisi Primera - Apertura
06:30Ameliano - Sol de America 2:1PERANCIS: Nasional
04:00Villefranche - Red Star 0:2POLAND: Divisi 2
01:15LKS Lodz II - Hutnik Krakow 0:0PORTUGAL: Liga Portugal 2
04:15Vilaverdense - Os Belenenses 1:1QATAR: Piala QFA - PlayOff
02:30Al Sailiya - Al Mesaimeer 1:302:30Al-Shahaniya - Al-Waab 2:1pen
REPUBLIK DEMOKRATIK CONGO: Ligue 1 - Kumpulan Penyingkiran
21:30TertundaAC Kuya - Celeste -:-21:30TertundaSimba - Groupe Bazano -:-
ROMANIA: Liga 1 - Kumpulan Penyingkiran
23:30UTA Arad - Voluntari 4:302:30Petrolul - U Craiova 1948 1:0
RUSIA: FNL
23:00Arsenal Tula - Volgar-Astrakhan 0:023:00SKA Khabarovsk - Torpedo Moscow 2:0
00:30Kamaz - Dynamo Makhachkala 2:1
00:30Rodina Moscow - Kuban 1:0
RUSIA: FNL 2 - Divisi A Emas - Musim Bunga
23:00Chaika Peschanokopskoye - Veles Moscow 1:023:00M. Lipetsk - Rodina Moscow 2 1:1
00:00R. Volgograd - Murom 1:1
RUSIA: FNL 2 - Divisi A Perak - Musim Bunga
23:00Khimik - D. Bryansk 3:123:00Tekstilshtik - Kaluga 1:1
SEPANYOL: LaLiga2
03:30FC Andorra - Amorebieta 0:1SIERRA LEONE: Liga Premier
00:15Freetown City - Kahunla 0:100:15TertundaMighty Blackpool - Ports Authority -:-
00:15Mighty Blackpool - Lamboi -:-
URUGUAY: Divisi Primera - Apertura
03:30TertundaCA Cerro - Cerro Largo -:-Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »
Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.