Bola Keranjang » Hari ini » Semua Perlawanan
Buat pertaruhan Bola Keranjang di telefon bimbit anda dengan bet365!
AMERIKA SYARIKAT: NBA - PlayOff
07:00Orlando Magic - Cleveland Cavaliers -:-07:30Philadelphia 76ers - New York Knicks -:-
10:00Los Angeles Lakers - Denver Nuggets -:-
EROPAH: Liga Eropah - PlayOff
02:15Panathinaikos - Maccabi Tel Aviv -:-03:00Real Madrid - Baskonia -:-
AFRIKA: BAL
22:00City Oilers - Bangui -:-ALBANIA: Superliga - PlayOff
Suku KeduaTeuta Durres - Vllaznia 43:26ASIA: WASL - Liga Asia Barat - PlayOff
Suku pertamaAl-Riyadi - Shahrdari Gorgan 7:5ASIA: Liga Juara-Juara Asia - Kelayakan - Peringkat Kedua
17:30Prawira Bandung - NS Matrix -:-21:00Pelita Jaya - Hong Kong Eastern -:-
AUSTRALIA: NBL1 Timur
18:00Bankstown Bruins - Inner West Bulls -:-18:00Central Coast Crusaders - BA CoE -:-
18:00Penrith P. - Hills Hornets -:-
AUSTRALIA: NBL1 Timur Wanita
16:00Bankstown Bruins W - Inner West Bulls W -:-16:00Central C. W - BA Centre of Excellence W -:-
16:00Penrith P. W - Hills Hornets W -:-
AUSTRALIA: NBL1 Utara
18:00Ipswich Force - Brisbane Capitals -:-18:00North Gold Coast Seahawks - Logan Thunder -:-
AUSTRALIA: NBL1 Utara Wanita
16:00Ipswich Force W - Brisbane Capitals W -:-16:00North Gold Coast Seahawks W - Logan Thunder W -:-
AUSTRALIA: NBL1 Selatan
17:30NW Tasmania - Ballarat -:-18:00Hobart - Casey Cavaliers -:-
18:30Mt Gambier - Keilor Thunder -:-
AUSTRALIA: NBL1 Selatan Wanita
15:30Launceston Torandoes W - Ballarat W -:-16:00Hobart W - Casey Cavaliers W -:-
16:30Mt. Gambier W - Keilor Thunder W -:-
AUSTRALIA: NBL1 Barat
20:30Lakeside Lightning - South West Slammers -:-20:30Mandurah Magic - Perry Lakes Hawks -:-
AUSTRALIA: NBL1 Barat Wanita
18:30Lakeside Lightning W - South West Slammers W -:-18:30Mandurah Magic W - Perry Lakes Hawks W -:-
AUSTRIA: Superliga - PlayOff
Suku KeempatTraiskirchen Lions - St. Polten 54:48Suku KeduaKlosterneuburg Dukes - Kapfenberg Bulls 23:43
Suku KeduaSwans Gmunden - Oberwart Gunners 27:34
Suku KeduaWels - Graz UBSC 35:31
BELARUS: Liga Premier - PlayOff
22:30Grodno - Borisfen -:-00:00Minsk - Rubon -:-
BELARUS: Liga Premier Wanita - PlayOff
23:00Rguor Minsk W - Minsk W -:-BRAZIL: NBB - PlayOff
06:30Unifacisa - Sao Paulo -:-BRAZIL: LBF Wanita
06:00Catanduva W - SESI Araraquara W -:-06:30Sao Jose W - Campinas W -:-
CROATIA: Liga Premijer
Suku KeduaCibona - Dubrava 42:4723:30Dinamo Zagreb - Zabok -:-
00:00Cedevita - Alkar -:-
CYPRUS: Divisi A - PlayOff
00:00AEK Larnaca - Apoel BC -:-DENMARK: Basketligaen - Peringkat Pengalah
Suku KeduaCopenhagen - Bears Academy 36:3500:30Amager - Holbaek-Stenhus -:-
DENMARK: Basketligaen - PlayOff
Suku pertamaNaestved - Horsens 18:20Suku KeduaSvendborg - Bakken Bears 27:25
EROPAH: Liga Juara-juara - PlayOff
00:00Tenerife - Peristeri -:-ESTONIA: Korvpalli Meistriliiga - PlayOff
Masa TambahanTTU KK - Rapla 67:6700:00Tallinna Kalev - BC Kalev/Cramo -:-
00:00Viimsi - Tartu Ulikool -:-
00:30Keila - Parnu -:-
FILIPINA: Piala Filipina
16:30Phoenix Fuelmasters - Meralco Bolts -:-19:30Magnolia Hotshots - Petron Blaze Boosters -:-
FINLAND: Korisliiga - PlayOff
23:30BC Nokia - Kataja 85:64FINLAND: I Divisioona A - PlayOff
23:30Honka - Jyvaskyla 94:63GEORGIA: Liga Super - PlayOff
Suku KeempatIverioni - Gurjaani Delta 75:7322:30Orbi - Gau -:-
HUNGARY: NB I. A - Tempat ke5-ke8
Suku KeduaNKA Pecs - Soproni KC 37:23HUNGARY: NB I. A Wanita - PlayOff
Suku KetigaUNI Gyor W - Szekszard W 62:49ICELAND: Liga Premier - PlayOff
03:15Njardvik - Thorl -:-ISRAEL: Liga Super
23:30Hapoel Beer Sheva - Hapoel Holon 79:9418:45Galil Elyon - Hapoel Haifa -:-
ISRAEL: Liga Leumit - PlayOff
Suku KetigaElitzur Maccabi Netanya - Elitzur Shomron 70:54ISRAEL: Liga Leumit - PlayOut
18:30Safed - Maccabi Haifa -:-19:30Hapoel Bnei Kfar Kasem - Maccabi Maale Adumim -:-
JERMAN: Pro B - PlayOff
00:00OrangeAcademy - Schwelm -:-KAZAKHSTAN: Liga Nasional - PlayOff
21:00Tobol Kostanay - Atyrau -:-KOSOVO: Superliga - PlayOff
Suku KeduaSigal Prishtina - Trepca 37:33LATVIA: LBL - PlayOff
Suku KeempatVEF Riga - Betsafe/Liepaja 74:5400:00Ventspils - Rigas Zelli -:-
LITHUANIA: NKL - PlayOff
23:00Jurbarkas - Kretinga 93:7600:00BC Olimpas Palanga - Suduva- Mantinga -:-
MAKEDONIA UTARA: Liga Prva - PlayOut
Suku KeempatFMP Akademija - Vardar . 66:71MAKEDONIA UTARA: Liga Prva Wanita - PlayOff
02:00Kriva Palanka W - MZT Skopje W -:-MONTENEGRO: Prva A Liga
Suku KeempatStudentski Centar - Sutjeska 93:71NEW ZEALAND: NBL
15:30Whai - Taranaki Airs -:-PARAGUAY: LNB - Apertura
07:30Libertad - Ciudad Nueva -:-08:00Olimpia - Dep. San Jose -:-
08:30Colonias Gold - Felix Perez Cardozo -:-
PUERTO RICO: BSN
08:00Cangrejeros d. S. - Osos de Manati -:-08:00Gigantes de Carolina - Criollos de Caguas -:-
REPUBLIK CHINA DI TAIWAN: SBL - PlayOff
19:00Bank of Taiwan - Yulon Luxgen Dinos -:-REPUBLIK CHINA DI TAIWAN: WSBL Wanita - PlayOff
17:00Cathay Life W - Taipower W -:-REPUBLIK CZECH: NBL - PlayOff
00:00Opava - NH Ostrava -:-REPUBLIK CZECH: ZBL Wanita - PlayOff
23:30USK Prague W - Zabiny Brno W -:-REPUBLIK RAKYAT CHINA: CBA - PlayOff
19:35Guangzhou - Xinjiang -:-19:35Shanghai - Zhejiang -:-
ROMANIA: Divizia A - PlayOff
Suku KeempatCSM Oradea - Voluntari 71:62Suku KeempatCluj-Napoca - Arges Pitesti 72:62
ROMANIA: Divizia A - PlayOut
22:00Petrolul Ploiesti - Laguna Bucuresti -:-00:00CSM Targu Jiu - CSM Focsani -:-
ROMANIA: Divizia A - Tempat ke5-ke8
Suku KeempatCSU Sibiu - CSM Constanta 81:82Suku KeempatRapid Bucuresti - Dinamo Bucharest 64:56
RUSIA: Liga Bersatu VTB - PlayOff
Suku KeempatUnics Kazan - Samara 70:49Suku KeduaLokomotiv Kuban - Parma Perm 38:25
RUSIA: Liga Super - Tempat ke5-ke8
15:00Sibirtelek-Lokomotiv - Barnaul -:-19:00Irkutsk - Dome-Springs Izhevsk -:-
RUSIA: Liga Premier Wanita - Tempat ke5-ke8
17:00Enisey Krasnoyarsk W - Spartak Moscow W -:-SEPANYOL: Liga Femenina Wanita - PlayOff
02:00IDK Gipuzkoa W - Valencia W -:-02:15Ferrol W - Perfumerías Avenida W -:-
02:15Jairis W - Uni Girona W -:-
SLOVAKIA: Extraliga - PlayOff
Suku KeduaHBK Prievidza - Inter Bratislava 35:28SLOVENIA: Liga Nova KBM
00:30Ilirija - LTH Castings -:-SWEDEN: Basketligan Wanita - PlayOff
Suku KeduaLulea W - Sodertalje W 32:33TURKI: Super Ligi
23:00TertundaBursaspor - Fenerbahce -:-23:00Galatasaray - Samsunspor -:-
TURKI: TBL - PlayOff
21:30Sigortam.net ITU - Alagoz -:-23:30Final Spor - Fenerbahce 2 -:-
Buat pertaruhan Bola Keranjang di telefon bimbit anda dengan bet365!
Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »
Flashscore.com.my menyediakan skor bola keranjang secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.