Bola Sepak » Hari ini » Semua Perlawanan
Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
ALBANIA: Liga Super
45+'KF Egnatia - Kukesi 1:0AMERIKA SELATAN: Kejuaraan Amerika Selatan B17 Wanita - Kumpulan Akhir
05:00Brazil B17 W - Colombia B17 W 2:207:30Ecuador B17 W - Paraguay B17 W 1:0
AMERIKA SYARIKAT: MLS Next Pro
06:00Cincinnati 2 - New York 2 2:307:00Chicago Fire II - Philadelphia II 2:1pen
08:00Houston Dynamo 2 - Austin FC II 0:1
AMERIKA SYARIKAT: Liga Satu USL
07:30Charlotte Independ. - Spokane Velocity 2:1ANGOLA: Girabola
45+'CD Lunda Sul - Bravos do Maquis 1:0ARAB SAUDI: Divisi 1
02:45Al Batin - Hajer 1:103:00Al Ain - Al Jandal 3:2
03:00Al Oruba - Jeddah 1:2
ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
07:00Rosario Central - Barracas Central 1:208:00Instituto - Argentinos Jrs 1:2
ARGENTINA: Torneo Federal
08:30San Martin M. - Juventud U.U. 0:0ARGENTINA: Primera C - Apertura
02:30Deportivo Muniz - Sportivo Barracas 2:1ARGENTINA: Liga Simpanan - Peringkat Pertama
02:00Huracan 2 - Central Cordoba 2 1:102:00Newells Old Boys 2 - Lanus 2 1:3
02:00Sarmiento Junin 2 - Talleres Cordoba 2 0:2
04:00Ind. Rivadavia 2 - River Plate 2 2:1
ARGENTINA: Primera A Wanita - Apertura
07:00Belgrano W - Gimnasia L.P. W 2:045+'San Lorenzo W - Independiente W 0:1
ARMENIA: Liga Pertama
MenunggukemaskiniFC Gandzasar - Lernayin Artsakh 0:0
19:00Nikarm - Ararat Yerevan 2 2:4
AUSTRALIA: Liga-A
16:45Adelaide United - Western United 4:1AUSTRALIA: Liga-A Wanita
14:00Adelaide W - Newcastle W 0:8AUSTRIA: Karnten
02:00ATSV Wolfsberger - SV Kraig 2:102:00Lendorf - Donau Klagenfurt 2:2
02:00Volkermarkt - SAK Klagenfurt 3:3
02:09KAC 1909 - Bleiburg 1:0
AUSTRIA: Oberosterreich
02:30Weisskirchen - Ostermiething 1:1AUSTRIA: Steiermark
02:00Lebring - Hohenhaus Schladming 1:402:00Weinland Gamlitz - SV Wildon 2:3
AUSTRIA: Tirol
02:00Kematen - Telfs 2:1AZERBAIJAN: Liga Premier
20:30Gabala - Neftci Baku 0:123:00Kapaz - Qarabag -:-
AZERBAIJAN: I Liqa
19:00Zaqatala - MOIK Baku 0:120:00Imisli FK - Shamakhi 0:0
BANGLADESH: Liga Premier
17:15Chittagong Abahani - Bangladesh Police 0:117:15Jamal - Sheikh Russel Krira Chakra 1:1
17:15Mohammedan - Fortis 4:0
BELARUS: Liga Vysshaya
45+'Dnyapro - Arsenal Dzyarzhynsk 0:000:00Dynamo Brest - Smorgon -:-
BELGIUM: Liga Pro B21
02:30Beveren B21 - Eupen B21 1:1BOLIVIA: Divisi Profesional - Apertura
03:00GV San Jose - Always Ready 1:008:00Blooming - Aurora 1:0
BOSNIA DAN HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
90+'Igman K. - Sloga Doboj 2:023:00Tuzla City - FK Sarajevo -:-
BOTSWANA: Liga Premier
45+'Masitoaka - Orapa United 0:045+'Nico - Jwaneng Galaxy 1:0
45+'Tafic FC - Holy Ghost 1:0
BRAZIL: Amapaense
07:00Sao Paulo AP - Trem 1:3BRAZIL: Amazonense - Peringkat Kedua
03:45Manaus - Operario Esporte Clube 4:0BRAZIL: Mineiro - Tempat ke5-ke8
07:30Athletic Club - Pouso Alegre 3:0BRAZIL: Paraense - PlayOff
07:00Tuna Luso - Remo 1:2BRAZIL: Paulista - PlayOff
08:35Palmeiras - Novorizontino 1:0BRAZIL: Potiguar - Peringkat Kedua
02:00Globo - Baraunas 0:4BRAZIL: Goiano B20
02:30Trindade B20 - Goias B20 0:2BRAZIL: Brasileiro Wanita
02:00Botafogo RJ W - Real Brasilia W 0:002:00Gremio W - Palmeiras W 1:2
BULGARIA: Parva Liga
20:00Pirin Blagoevgrad - Etar 2:117'Arda - Krumovgrad 1:0
CAMEROON: Elit Satu - Kumpulan Kejohanan
23:00Cotonsport - Colombe 1:000:00Yong Sports - Dynamo Douala 3:2
CAMEROON: Elit Satu - Kumpulan Penyingkiran
23:45Union Douala - Aigle Royal 1:000:15UMS de Loum - APEJES Academy 0:0
CAMEROON: Elit Dua - Kumpulan Kejohanan
00:00Feutcheu - Bafoussam 0:020:30Dragon de Yaounde - Eding Sport 1:2
17'Tonnerre - Aigle Moungo 0:0
CHAD: Divisi Premiere - LPFN
22:45Foullah Edifice - Aiglons -:-CHILE: Divisi Primera
05:00A. Italiano - Coquimbo 0:107:30O'Higgins - Deportes Iquique 0:3
CHILE: Divisi Segunda
06:00Ferroviario - Trasandino 4:0CROATIA: HNL
22:50Istra 1961 - Lok. Zagreb -:-CROATIA: Prva NL
20:45Cibalia - Zrinski Osjecko 1:217'Solin - Jarun 0:0
CROATIA: Druga NL
17'Bjelovar - Grobnican 2:017'Dragovoljac - Dugo Selo 0:0
17'Kustosija - Jadran LP 0:0
17'Opatija - Zdralovi 0:0
CROATIA: 1. HNL Wanita
20:00Hajduk Split W - Dinamo Maksimir W 2:1DENMARK: Piala Landspokal
23:30Nordsjaelland - Aarhus -:-DENMARK: Elitedivisionen Wanita - Kumpulan Kejohanan
45+'Koge W - KoldingQ W 0:1DENMARK: Elitedivisionen Wanita - Kumpulan Penyingkiran
87'B93 W - Aalborg W 1:0DJIBOUTI: Divisi 1
02:00CDC Q7 - AS Arta -:-04:00Dikhil - ASAS -:-
DUNIA: Persahabatan Antarabangsa
01:30Argentina B16 - Ivory Coast B16 2:301:30Jepun B16 - Wales B16 2:1
01:30Perancis B16 - Arab Saudi B16 6:2
01:30Republik Czech B16 - Mexico B16 1:2
DUNIA: Persahabatan Kelab
17:00HJK (Fin) - PK-35 (Fin) 1:119:00Ekenas (Fin) - KaPa (Fin) 2:2
19:00PEPO (Fin) - JIPPO (Fin) 2:4
20:00VPS (Fin) - Jaro (Fin) 5:1
21:00DibatalkanIlves (Fin) - Lahti (Fin) -:-
17'Klubi 04 (Fin) - SalPa (Fin) 0:0
23:00Ilves (Fin) - AC Oulu (Fin) -:-
23:00Mariehamn (Fin) - KTP (Fin) -:-
DUNIA: Persahabatan Kelab Wanita
01:00Orebro W (Swe) - Norrkoping W (Swe) 1:020:00Trelleborg W (Swe) - Vittsjo W (Swe) 0:2
20:30IF Brommapojkarna W (Swe) - Gamla Upsala W (Swe) 3:0
ECUADOR: Liga Pro - Peringkat Pertama
08:00LDU Quito - Imbabura 5:0ECUADOR: Serie B
05:30Chacaritas - Manta 1:0EMIRIAH ARAB BERSATU: Liga UAE
02:00Al Nasr - Hatta 1:002:00Emirates Club - Bani Yas 1:2
ENGLAND: Liga Championship
20:30Bristol City - Leicester 1:088'Millwall - West Brom 1:1
23:00Cardiff - Sunderland -:-
23:00Huddersfield - Coventry -:-
23:00Hull - Stoke City -:-
23:00Norwich - Plymouth -:-
23:00Preston - Rotherham -:-
23:00QPR - Birmingham -:-
23:00Sheffield Wed - Swansea -:-
23:00Southampton - Middlesbrough -:-
ENGLAND: Liga Satu
23:00Barnsley - Cambridge Utd -:-23:00Derby - Blackpool -:-
23:00Exeter - Charlton -:-
23:00Fleetwood - Cheltenham -:-
23:00Lincoln - Leyton Orient -:-
23:00Peterborough - Carlisle -:-
23:00Port Vale - Bristol Rovers -:-
23:00Reading - Northampton -:-
23:00Shrewsbury - Oxford Utd -:-
23:00Stevenage - Bolton -:-
23:00Wigan - Burton -:-
23:00Wycombe - Portsmouth -:-
ENGLAND: Liga Dua
23:00Accrington - Morecambe -:-23:00Barrow - Grimsby -:-
23:00Bradford City - Tranmere -:-
23:00Colchester - Newport -:-
23:00Crawley - Doncaster -:-
23:00Forest Green - Stockport -:-
23:00Gillingham FC - Crewe -:-
23:00Milton Keynes Dons - Walsall -:-
23:00Salford - Sutton -:-
23:00Swindon - Notts County -:-
23:00Wimbledon - Harrogate -:-
23:00Wrexham - Mansfield -:-
ENGLAND: Liga Nasional
23:00Boreham Wood - Dagenham & Red. -:-23:00Dorking - Bromley -:-
23:00Ebbsfleet - Southend -:-
23:00Gateshead - Rochdale -:-
23:00Hartlepool - Halifax -:-
23:00Kidderminster - Altrincham -:-
23:00Maidenhead - Aldershot -:-
23:00Oldham - Fylde -:-
23:00Oxford City - Wealdstone -:-
23:00Solihull Moors - Barnet -:-
23:00Woking - Eastleigh -:-
23:00York - Chesterfield -:-
ENGLAND: Liga Nasional Utara
83'Gloucester - Brackley Town 1:023:00Alfreton - Rushall -:-
23:00TertundaBanbury - Hereford -:-
23:00Blyth - Curzon Ashton -:-
23:00Boston - Peterborough Sports -:-
23:00Buxton - Chester -:-
23:00Darlington - Chorley -:-
23:00Farsley - Southport -:-
23:00Scarborough - Warrington -:-
23:00Scunthorpe - King’s Lynn -:-
23:00South Shields - Spennymoor -:-
23:00Tamworth - Bishop's Stortford -:-
ENGLAND: Liga Nasional Selatan
23:00Bath - Weymouth -:-23:00Chelmsford - Dartford -:-
23:00Eastbourne Boro - Maidstone -:-
23:00TertundaFarnborough - Chippenham -:-
23:00Hampton & Richmond - Tonbridge -:-
23:00Havant & W - Worthing -:-
23:00Hemel Hempstead - Aveley -:-
23:00St. Albans - Braintree -:-
23:00Welling - Dover -:-
23:00Weston-super-Mare - Taunton -:-
23:00Yeovil - Torquay -:-
ENGLAND: Divisi Premier NPL
23:00Ashton Utd - Whitby -:-ENGLAND: Divisi Sentral Liga Selatan
23:00Hitchin - Needham Market -:-23:00Telford - Redditch -:-
04:00Walton & Hersham - Harrow 4:4
23:00Basingstoke - Gosport -:-
23:00Chesham - Hayes & Yeading -:-
23:00Hungerford - Bracknell -:-
23:00Poole - AFC Totton -:-
ENGLAND: Divisi Premier Liga Isthmian
23:00Cray Wanderers - Chatham -:-23:00Folkestone - Lewes -:-
23:00Haringey - Hastings -:-
ENGLAND: Liga Premier 2
20:00TertundaCrystal Palace B21 - Tottenham B21 -:-ENGLAND: Liga Pembangunan Profesional
90'Burnley B21 - Crewe B21 1:290+'Charlton B21 - Bournemouth B21 1:2
ENGLAND: Liga Premier B18
19:00Middlesbrough B18 - Sunderland B18 0:2EROPAH: Liga Juara-juara Wanita - PlayOff
01:45Barcelona W - Brann W 3:104:00Paris SG W - Hacken W 3:0
ESTONIA: Meistriliiga
20:30Kuressaare - Tallinna Kalev 3:0ESTONIA: Meistriliiga Wanita
20:00Saku Sporting W - Tabasalu W 1:020:00Viimsi JK W - Tallina Kalev W 4:1
23:00Flora W - FC Ararat W -:-
GEORGIA: Erovnuli Liga
23:00Dila Gori - Iberia 1999 -:-00:00Kolkheti 1913 - Telavi -:-
GEORGIA: Erovnuli Liga 2
23:00Loco. Tbilisi - Shturmi -:-GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura
01:00Zacapa - Xelaju 1:104:00Municipal - Coban Imperial 2:1
05:45Guastatoya - Coatepeque 0:0
HABSYAH: Liga Premier
00:00Ethiopia Bunna - Fasil Kenema 1:184'Adama City - St. George 2:1
00:00Hadiya Hossana - Hambericho Durame -:-
HAITI: Championnat Nasional - Serie de Ouverture
04:00America des Cayes - Racing Haitien 5:004:00Real Hope - Ouanaminthe 0:1
ICELAND: Piala Lga Wanita - PlayOff
89'Valur W - Breidablik W 2:1INDIA: Liga-I 2
18:30Kenkre - Bengaluru Utd 0:218:30SC Bengaluru - United SC 3:1
INDONESIA: Liga 1
58'Madura United - PSS Sleman 0:059'PS Barito Putera - PSIS Semarang 0:0
59'PSM Makassar - Borneo 0:1
IRAQ: Liga Super
02:30Arbil - Al Karkh 0:0ISRAEL: Liga Leumit
88'Hap. Ramat Gan - Ironi Tiberias 0:083'Hapoel Afula - H. Ironi Rishon 3:1
90'Hapoel Kfar-Saba - Nes Tziona 2:2
88'Kiryat Shmona - Hapoel Umm al-Fahm 0:2
89'Nof Hagalil - Bnei Yehuda 2:2
ISRAEL: Liga Alef Utara
00:15Kiryat Yam - Hapoel Bueine 3:103:00Ironi Baka - Tayibe 2:2
18:35Ironi Nesher - H. Raanana 0:2
19:00Hapoel Kaukab - Tzeirey Um El Fahem 1:0
19:00M. Nazareth - M. Kiryat Ata-Bialik 1:0
19:15Maccabi Nujeidat Ahmad - MS Tira 0:4
ISRAEL: Liga Alef Selatan
00:00Hapoel Kfar Shalem - Shimshon Tel Aviv 4:402:30Shimshon Kafr Qasim - Agudat Sport Ashdod 2:3
18:00Ironi Modiin - Nordia Jerusalem 2:0
18:40FC Dimona - H. Bikat Hayarden 2:2
18:45M. Ironi Ashdod - Maccabi Yavne 0:1
19:30Hapoel Bnei Lod - H. Herzliya 1:4
19:30M. Ironi Kiryat Malachi - Hapoel Marmorek 2:2
ITALI: Serie C - Kumpulan A
03:45Padova - Pergolettese 2:1ITALI: Serie C - Kumpulan B
03:30Carrarese - Perugia 1:003:45Fermana - Rimini 3:2
03:45Gubbio - Sassari 1:0
03:45Vis Pesaro - Lucchese 1:3
ITALI: Serie C - Kumpulan C
03:45Catania - Giugliano 2:3ITALI: Serie D - Kumpulan B
03:00Palazzolo - Real Calepina 1:0ITALI: Serie D - Kumpulan C
56'Campodarsego - Union Clodiense 0:117'Bolzano - Este 0:0
ITALI: Serie D - Kumpulan E
01:00Grosseto - Mobilieri Ponsacco 2:2ITALI: Serie D - Kumpulan H
23:00Angri - Martina Calcio 0:3ITALI: Serie D - Kumpulan I
23:00Sancataldese - Canicatti 0:0ITALI: Primavera 2
55'Salernitana B19 - Monopoli B19 2:159'Spal B19 - Vicenza B19 0:1
Separuh masaBrescia B19 - AlbinoLeffe B19 0:1
17'Cittadella B19 - Udinese B19 1:0
ITALI: Serie B Wanita
21:30Cesena W - Lazio W -:-JEPUN: Liga J1
18:00Verdy - Kyoto 2:2JERMAN: Regionalliga Utara
02:30SC Weiche-08 - Drochtersen / Assel 2:202:30Spelle-Venhaus - Eintracht Norderstedt 0:2
JERMAN: Regionalliga Nordost
02:00Erfurt - Greifswald 1:102:00Luckenwalde - BFC Dynamo 2:0
20:00Hertha Berlin II - Lokomotive Leipzig 1:1
JERMAN: Regionalliga Barat
02:30Oberhausen - Duren 2:2JERMAN: Regionalliga Sudwest
02:00FSV Frankfurt - TuS Koblenz 3:102:00Fulda-Lehnerz - Steinbach Haiger 2:3
02:00Walldorf - FC 08 Homburg 2:0
JERMAN: Regionalliga Bayern
02:00Bayern II - 1. FC Schweinfurt 2:0JERMAN: Oberliga Schleswig-Holstein
02:00Bordesholm - Eichede 0:3JERMAN: Oberliga Hamburg
02:00Niendorfer TSV - Sasel 1:202:30Altona - Wandsbeker Concordia 6:1
02:30HEBC Hamburg - Paloma 2:0
02:30Halstenbek-Rellingen - Duneberg 7:0
02:30Harksheide - Turkiye Wilhelmsburg 2:2
02:30Rugenbergen - Suderelbe 2:4
02:30SC Victoria Hamburg - TSV Buchholz 08 0:1
03:00ETSV Hamburg - Tornesch 3:3
JERMAN: Oberliga Bremen
02:30Aumund-Vegesack - Woltmershausen 5:120:00BTS Neustadt - Geestemunde 4:2
JERMAN: Oberliga Niedersachsen
00:00Delmenhorst - BSV Rehden 1:002:00Eintracht Celle - Emden 0:4
02:00Lupo-Martini Wolfsburg - Schoningen 3:1
02:30Vorsfelde - Egestorf-Langreder 1:0
JERMAN: Oberliga Westfalen
02:00Bovinghausen - Eintracht Rheine 3:202:00Clarholz - Turkspor Dortmund 2:4
02:00Ennepetal - Finnentrop/Bamenohl 2:3
02:00Lotte - ASC 09 Dortmund 2:1
02:00Schermbeck 2020 - Vreden 2:3
02:00Westfalia Rhynern - Gievenbeck 1:4
02:30Siegen - Erkenschwick 2:2
JERMAN: Oberliga Hessen
02:00Baunatal - Weidenhausen 4:102:00Fernwald - Stadtallendorf 0:1
02:30Erlensee - Giessen 1:4
02:30RW Walldorf - Alzenau 0:0
JERMAN: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
02:00Worms - SpVgg Quierschied 3:103:00Arminia Ludwigshafen - Baumholder 1:1
JERMAN: Oberliga Bayern Nord
02:00Neudrossenfeld - Regensburg II 2:0JERMAN: Oberliga Bayern Süd
02:00Heimstetten - Ismaning 3:202:30Kirchheimer - Munich 1860 II 6:0
JERMAN: Oberliga Baden-Württemberg
02:00Mutschelbach - Nottingen 2:2JERMAN: Oberliga Mittelrhein
03:00Germania Teveren - Freialdenhoven 1:1JERMAN: Oberliga Niederrhein
02:30Hilden - Hamborn 1:202:30Meerbusch - Buderich 0:1
02:30Mulheimer FC 97 - Baumberg 3:2
02:30SW Essen - Germania Ratingen 2:0
02:30Union Nettetal - Uerdingen 3:1
JORDAN: Liga Premier
03:30Moghayer Al Sarhan - Aqaba 1:2KOREA SELATAN: Liga WK Wanita
15:00Boeun Sangmu W - Incheon Hyundai Steel W 0:018:00Hwacheon K. W - Sejong Sportstoto W 1:1
18:00Seoul WFC W - Gyeongju WFC W 1:3
18:00Suwon FC W - Changnyeong W 3:0
KYRGYZSTAN: Liga Premier
15:30Aldier - Kara Balta 1:017:30Kant - Alay Osh 2:1
LATVIA: Virsliga
45+'Jelgava - Metta/LU 0:1LATVIA: 1. Liga Wanita
20:00Rigas W - Iecava W 1:122:00Riga FC W - FK Olaine W -:-
LIBERIA: Divisi Pertama LFA
00:00Watanga - BEA Mountain 2:100:00Cece United - LPRC Oiler -:-
00:00Freeport - Nimba Kwado -:-
LITHUANIA: I Lyga
00:00FK Panevezys 2 - BE1 NFA -:-00:00Kauno Zalgiris 2 - Nevezis Kedainiai -:-
00:00Siauliai 2 - Neptunas -:-
LUBNAN: Liga Premier - Peringkat Pengalah
20:15Tadamon - Tripoli 3:0MAGHRIBI: Coupe du Trone
06:00Kawkab Marrakech - Hassania Agadir 1:206:00Maghreb Fez - IR Tanger 3:2pen
MAKAU: Liga Elit
19:00Gala - University of Macau -:-21:00Tak Chun Ka I - Hang Sai -:-
MAURITANIA: Ligue 1
06:30Ksar - Entou 1:108:30Garde Nationale - Nouakchott King's 1:3
MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura
09:05Atl. Morelia - Venados 3:411:05Dorados de Sinaloa - Atlante 0:3
MEXICO: Liga Premier Serie A
00:00Correcaminos 2 - Saltillo -:-MEXICO: Liga Premier Serie B
02:00Chilangos - Uruapan 0:1MEXICO: Liga MX U23 - Clausura
23:00Club America B23 - San Luis B23 -:-00:00Mazatlan FC B23 - Club Tijuana B23 -:-
MEXICO: Liga MX Wanita - Clausura
11:00Monterrey W - Club Tijuana W 3:1MOLDOVA: Super Liga - Kumpulan Penyingkiran
90+'Sparta Selemet - Saxan Gagauz Yeri 2:4MONGOLIA: Liga Premier
19:30Bavarians - Khovd 2:4PERU: Liga 1 - Apertura
04:00Deportivo Garcilaso - Comerciantes Unidos 1:209:00Alianza Lima - Los Chankas 3:0
PERU: Liga Wanita
23:30UNSAAC W - Dep. Municipal W -:-POLAND: Divisi 2
00:00Wisla Pulawy - Elblag 4:002:00GKS Jastrzebie - Kotwica Kolobrzeg 3:1
02:30S. Wola - Sandecja Nowy S. 2:1
POLAND: III Liga - Kumpulan I
19:00Jagiellonia II - Skierniewice 2:3POLAND: III Liga - Kumpulan II
23:00Unia Swarzedz - Vineta W. 4:019:00Pogon Szczecin II - Blekitni Stargard 1:4
88'Solec Kujawski - Swit Skolwin 1:0
17'Luzino - Notec Czarnkow 0:1
POLAND: III Liga - Kumpulan III
20:00Gornik Z. II - Kluczbork 0:323:00Warta Gorzow - Gwarek Tarnowskie Gory -:-
POLAND: III Liga - Kumpulan IV
17'Ostrowiec Swietokrzyski - Sokol Sieniawa 0:0POLAND: Liga Remaja Sentral
19:00Cracovia B19 - Arka Gdynia B19 2:2PORTUGAL: Liga Portugal
23:30Gil Vicente - FC Famalicao -:-PORTUGAL: Liga Portugal 2
19:00Os Belenenses - Feirense 3:145+'Ferreira - Oliveirense 2:0
23:30Tondela - Vilaverdense -:-
PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Kumpulan A
23:00CDC Montalegre - AD Limianos -:-PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Kumpulan C
23:00Uniao de Coimbra - Alverca B -:-PORTUGAL: Liga Revelacao B23 - Kumpulan Penyingkiran
18:30Leixoes B23 - Academico Viseu B23 2:2PORTUGAL: Campeonato Nacional B19 - Kumpulan Kejohanan
19:00SC Farense B19 - Guimaraes B19 1:3PORTUGAL: Taça de Portugal Wanita
23:00Braga W - Racing Power W 1:2REPUBLIK CONGO: Ligue 1
45+'CARA Brazzaville - Cheminots 0:0Separuh masaLeopard - AS BNG 1:0
22:00V.Club Mokanda - Kondzo -:-
REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan A
17:15Admira Prague - Vltavin 1:217:30Ceske Budejovice B - Kraluv Dvur 3:1
45+'Hostoun - Povltavska FA 0:0
23:30Domazlice - Plzen B -:-
REPUBLIK CZECH: CFL - Kumpulan B
17:30Kolin - Jablonec B 1:045+'Banik Most-Sous - Mlada Boleslav B 0:0
23:00Velvary - Teplice B -:-
23:30Zivanice - Hradec Kralove B -:-
REPUBLIK CZECH: MSFL
45+'CSK Uhersky Brod - Zlin B 1:045+'FK Blansko - Start Brno 0:1
45+'Hodonin - Zlinsko 0:0
17'FK Frydek-Mistek - Karvina B 0:0
00:00Hranice - Brno Bohunice -:-
REPUBLIK CZECH: Divisi A
87'Viktoria Marianske Lazne - Cesky Krumlov 1:223:30TJ Klatovy - Petrin Plzen -:-
REPUBLIK CZECH: Divisi B
17:00Brezova - Hrebec 3:217:15Brandys n. Labem - Louny 3:1
17:15Meteor Prague - Slany 0:1
17:15Neratovice - Chomutov 2:1
17:15Ujezd Prague - Steti 0:4
89'Cesky Brod - FK Ostrov 2:2
REPUBLIK CZECH: Divisi C
17:30Dobrovice - Caslav 1:017:30Spoje Prague - Velke Hamry 1:2
23:00Hlinsko - FK Turnov -:-
REPUBLIK CZECH: Divisi D
18:00Zdirec n. D. - Velka Bites 4:2Menunggu
kemaskiniLanzhot - Zdar nad Sazavou 0:0
Separuh masaLisen B - Velke Mezirici 1:0
45+'Polna - Pelhrimov 0:1
REPUBLIK CZECH: Divisi E
17:30Slavicin - Batov 1:1Menunggu
kemaskiniHolesov - Vsetin 0:0
45+'Prerov - Novy Jicin 0:1
45+'Skastice - HFK Olomouc 0:0
REPUBLIK CZECH: Divisi F
17:15Vratimov - Havirov 2:2Menunggu
kemaskiniBridlicna - Valasske Mezirici 0:0
REPUBLIK CZECH: Jihocesky KP
17:15Mirovice - Trebon 2:145+'Hluboka nad Vltavou - Trebetice 0:0
Menunggu
kemaskiniOlesnik - Malse Roudne 0:0
REPUBLIK CZECH: Jihomoravsky KP
17:15Kurim - SK Krumvir 4:017:30Svratka Brno - Bystrc 1:1
18:00Moravska Slavia - Rajecko 0:1
45+'Mutenice - Bosonohy 0:0
Menunggu
kemaskiniBoskovice - Letovice - Rajhradice 0:0
Menunggu
kemaskiniKunstat - Ratiskovice 0:0
Menunggu
kemaskiniSparta Brno - Lednice 0:0
REPUBLIK CZECH: Moravskoslezsky KP
20:00Dolni Datyne - Kravare 1:520:00Koberice - Cesky Tesin 1:3
Menunggu
kemaskiniOrlova - Haj ve Slezsku 0:0
REPUBLIK CZECH: Plzensky KP
17:15Petrin Plzen B - Sokol Lhota 3:018:30Kaznejov - Horni Briza 1:1
45+'Plzen-Cernice - Rapid Plzen 1:1
REPUBLIK CZECH: Prazsky prebor
17:15Maribor - Dukla JM 1:217:15Podoli Praha - CAFC P. 0:2
17:30Tempo Praha - Predni Kopanina 1:4
17:30Uhrineves - Kralovice 3:0
19:30Vysehrad - Kolovraty 0:2
45+'Motorlet Prague B - Stresovice 2:2
Menunggu
kemaskiniDolni Chabry - Zlicin 0:0
Menunggu
kemaskiniZizkov B - Treboradice 0:0
REPUBLIK CZECH: Stredocesky KP
17:15SK Doksy - Libis 1:2Menunggu
kemaskiniPorici n. S. - Dobris 1:1
Menunggu
kemaskiniMnichovohradistsky SK - Tuchlovice 0:0
REPUBLIK CZECH: Ustecky KP
02:00Usti nad Labem B - Banik Most - Sous B 2:117:15Modlany - Krupka 0:1
17:30Litomericko - Vilemov 6:5
17:30Srbice - Nestemice 4:3
18:00Zatec - Brna 1:4
20:00Probostov - Oldrichov 0:1
87'FK Jilove - Ledvice 2:4
REPUBLIK CZECH: Zlinsky KP
45+'Napajedla - Kvasice 0:0REPUBLIK CZECH: Liga B19
17:00Liberec B19 - Zlin B19 1:2REPUBLIK CZECH: 2. Liga Wanita
MenunggukemaskiniLisen W - Teplice W 2:0
REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Super
19:35Shenzhen Xinpengcheng - Cangzhou 2:2REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Super Wanita
15:00Shaanxi Changan W - Yongchuan Chashan W 0:0ROMANIA: Liga 1 - Kumpulan Penyingkiran
23:30Voluntari - FC Hermannstadt -:-ROMANIA: Liga 2 - Kumpulan Kejohanan
01:00Hunedoara - Gloria Buzau 1:1ROMANIA: Liga 3 - Seria 1 - Kumpulan Penyingkiran
21:00Aerostar - Brodoc -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 2 - Kumpulan Penyingkiran
21:00CSM Ramnicu Sarat - Sutesti -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 3 - Kumpulan Promosi
21:00Calarasi - Agricola Borcea -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 4 - Kumpulan Penyingkiran
21:00FC Pucioasa - Paulesti -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 4 - Kumpulan Promosi
21:00CS Din. Bucuresti - Giurgiu -:-21:00Popesti Leordeni - Blejoi Vispesti -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Kumpulan Penyingkiran
21:00Odorheiu - SR Brasov -:-21:00Sepsi 2 - V. Curita -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 6 - Kumpulan Penyingkiran
21:00Sporting Rosiori - Petrolul Potcoava -:-21:00Unirea Bascov - Curtisoara -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 6 - Kumpulan Promosi
21:00R. Valcea - Vedita Colonesti -:-23:00Cetatea - Viitorul Daesti -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Kumpulan Penyingkiran
21:00CS U Craiova 2 - Turceni -:-21:00Gilortul Tg. Carbunesti - U Craiova 1948 2 -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Kumpulan Promosi
21:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSM Deva -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Kumpulan Penyingkiran
21:00Avantul Periam - Teuz Cermei -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Kumpulan Penyingkiran
21:00Metalurgistul Cugir - Avantul Reghin -:-21:00Targu Mures 1898 - Industria Galda -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Kumpulan Promosi
21:00Gloria 2018 Bistrita - Univ. din Alba Iulia -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Kumpulan Penyingkiran
21:00Baile Felix - FC Baia Mare -:-21:00Sanatatea Cluj - Satu Mare -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Kumpulan Promosi
21:00CSM Zalau - Sighetu Marmatiei -:-RUSIA: Liga Premier
00:30Dynamo Moscow - FK Rostov -:-RUSIA: Liga Remaja
16:00Ural B19 - CSKA Moscow B19 0:518:00Dynamo Moscow B19 - F. Voronezh B19 0:0
18:00Nizhny Novgorod B19 - FK Rostov B19 1:2
20:00Chertanovo M. B19 - FK Orenburg B19 3:1
20:00Krylya Sovetov Samara B19 - UOR 5-Yegoryevsk B19 3:2
45+'Konoplev Academy B19 - Strogino M. B19 0:1
45+'Sochi B19 - Rubin Kazan B19 1:0
45+'Spartak Moscow B19 - Lokomotiv Moscow B19 1:1
45+'Zenit B19 - Akhmat Grozny B19 1:0
00:00Baltika B19 - Krasnodar B19 -:-
RWANDA: Liga Premier
79'Amagaju - Marines 1:0SENEGAL: Ligue 1
00:30Dakar SC - Teungueth 0:200:30Guediawaye - Mbour 3:1
00:30Linguere - Jamono Fatick 1:1
00:30Ouakam - Generation F. 1:1
00:30Sonacos - Jaraaf 0:0
00:30US Goree - Casa 2:0
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 1
00:00Arzua - Somozas 1:200:00Barbadas-Bentraces - Alondras 2:1
00:00Betanzos - Arosa SC 1:2
00:00Paiosaco - Sarriana 0:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 2
00:15Llanes - Real Titanico 2:100:15Praviano - Tuilla 1:0
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 3
00:00Bezana - UD Samano 1:200:00Castro - Atletico Albericia 2:1
00:00Torina - Escobedo -:-
00:30Laredo - Vimenor -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 4
23:30Aurrera Ondarroa - Lagun Onak 0:1SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 5
01:00Vilassar de Mar - Peralada 2:103:30Reus FCR - L Hospitalet 1:1
18:45UE Tona - Castelldefels 4:1
19:00Prat - Olot 1:2
19:00Vilafranca - Grama 0:0
23:00Rapitenca - Mollerussa -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 6
03:00Burriana - Rayo Ibense 0:018:30Castellonense - Castellon B 3:0
00:00Utiel - Ontinyent 1931 -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 7
23:30Villanueva - Galapagar 0:119:00Tres Cantos - Parla 5:2
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 8
23:30Laguna - Atletico Astorga 0:223:30Mirandes B - Ponferradina B 1:0
00:00Bembibre - Almazan 0:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 10
23:00Ceuta B - Puente Genil 1:0SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 11
23:00Llosetense - Alcudia 0:223:00Mercadal - Manacor 3:1
00:00Felanitx - Santanyi -:-
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 12
04:00CD Marino - Atletico Victoria 2:020:00Las Palmas B - Villa Santa Brigida 2:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 13
19:00Deportiva Minera - UCAM Murcia B 1:0SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 14
00:00Diocesano - Don Alvaro 1:000:00Villafranca - Pueblonuevo 0:1
19:00Fuente de Cantos - Azuaga 1:3
19:30Olivenza - Jaraiz 0:1
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 15
03:00Cirbonero - Cortes 0:0SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 16
19:00Casalarreina - Alfaro 1:2SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 17
23:30Caspe - Carinena 4:023:30Ebro - Utrillas 3:1
23:30Tamarite - Fuentes 2:2
00:00Fraga - CF Illueca 4:0
SEPANYOL: Tercera RFEF - Kumpulan 18
00:00Villacanas - Marchamalo 2:000:30Huracan de Balazote - Albacete B 1:3
SERBIA: Liga Super
89'FK Cukaricki - Novi Pazar 2:023:00Radnik - Vojvodina -:-
SERBIA: Prva Liga
Separuh masaJedinstvo U. - Metalac 1:045+'Radnicki Beograd - Sloboda 0:1
SERBIA: Liga Srpska - Belgrade
23:00BASK - Zemun -:-SIERRA LEONE: Liga Premier
00:15TertundaSLIFA - Bhantal -:-00:15TertundaWilberforce Strikers - Old Edwardians -:-
SLOVAKIA: Nike liga - Kumpulan Kejohanan
00:30Ruzomberok - Dun. Streda -:-SLOVAKIA: 2. liga
17:30S. Bratislava B - Presov 0:019:00Trebisov - Petrzalka 1:2
Separuh masaPuchov - D. Kubin 0:0
00:00Pohronie - Komarno -:-
SLOVAKIA: 3. Liga - Baratv
19:00Raca - Podkonice 2:022:00Malacky - Sered -:-
22:00Zvolen - AFC Nove Mesto -:-
SLOVAKIA: 4. liga - Barat
22:00Crystal - FK TJ Lokomotiva Kozarovce -:-22:00Hurbanovo - Pata -:-
SLOVENIA: Prva liga
45+'Rogaska - NK Bravo 1:000:30Maribor - Radomlje -:-
SLOVENIA: 2. SNL
45+'Ilirija - Triglav 0:117'Jadran Dekani - Tabor Sezana 0:0
SLOVENIA: 1. SZNL Wanita
00:00TertundaKrim W - ZNK Ljubljana W -:-22:30Olimpija W - Radomlje W -:-
SWEDEN: Divisi 1 - Norra
90'Vasalund - Karlbergs 3:123:00FBK Karlstad - Taby -:-
SWEDEN: Divisi 1 - Södra
20:00Lunds - Rosengard 1:090'Torns - Torslanda 1:0
Separuh masaFalkenberg - Trollhattan 0:0
SWEDEN: Divisi 2 - Norrland
23:00Skelleftea - IFK Ostersund 6:100:00Kiruna - Bergnasets AIK 0:1
02:00TertundaBoden - Gottne IF -:-
22:00Team TG FF - IFK Lulea -:-
SWEDEN: Divisi 2 - Norra Götaland
02:15Vanersborgs IF - IFK Skovde 0:121:00Ahlafors - Lidkopings FK -:-
21:00Forward - Grebbestad -:-
21:00Gauthiod - Vanersborgs FK -:-
21:00Herrestads AIF - Kumla IFK -:-
21:00Saffle SK - Stenungsunds -:-
23:00Kongahalla - Motala -:-
SWEDEN: Divisi 2 - Norra Svealand
20:00Viggbyholms - Osteraker IFK 0:321:00Enkoping - Gute -:-
SWEDEN: Divisi 2 - Södra Götaland
20:00Karlshamn - Hassleholm 1:220:00Osterlen FF - Nosaby IF 1:1
22:00Kristianstad - Simrishamn -:-
SWEDEN: Divisi 2 - Södra Svealand
02:30Sleipner - Nacka Iliria 1:020:00Enskede - Nykopings 0:1
20:00Smedby - Sylvia -:-
SWEDEN: Divisi 2 - Västra Götaland
02:00Husqvarna - Qviding 2:202:00Landvetter - Frolunda 2:3
21:00BK Astrio - Tord -:-
21:00Laholms - Ockero -:-
23:00Hittarp - Bergdalens IK -:-
SWITZERLAND: Liga Promosi
01:00Breitenrain - Paradiso 1:1SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 1
02:30Sion II - Oberwallis Naters 1:203:00Vevey - Pully 3:1
03:15Grand-Saconnex - Terre Sainte 1:0
03:15Sarraz-Ecleplens - Echallens 1:1
03:30La Chaux-De-Fonds - Chenois 0:1
03:30Meyrin - Lausanne II 1:0
SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 2
03:00Muttenz - Bassecourt 4:103:00Thun II - Muri 2:1
03:15Munsingen - Solothurn 0:1
03:15Rotkreuz - Koniz 0:0
SWITZERLAND: 1.Liga Klasik Kumpulan 3
03:00Hongg - Kosova 1:003:00Tuggen - Balzers 3:1
03:00YF Juventus - Gossau 4:0
03:15Uzwil - Linth 1:2
TURKMENISTAN: Liga Yokary
18:00Merw - Kopetdag Asgabat 2:119:00Sagadam - FC Asgabat -:-
UGANDA: Liga Premier
00:00Kampala City - Busoga 4:189'Airtel Kitara - BUL 0:0
88'Wakiso Giants - NEC FC 1:0
UKRAINE: Liga Persha - Kumpulan Penyingkiran
18:30Podillya Khmelnytskyi - Kremin 3:1UKRAINE: Liga Persha - Kumpulan Promosi
18:00FSC Mariupol - Ivano-Frankivsk 1:119:00Karpaty Lviv - Viktoria 1:0
19:30Livyi Bereg - Ahrobiznes Volochysk 3:0
UKRAINE: Liga Druha
19:00Chaika - Zvyagel 2:2UKRAINE: Liga B19
18:00Minaj B19 - Oleksandriya B19 2:318:00Veres Rivne B19 - Kryvbas 2020 B19 0:1
18:00Zhytomyr B19 - Ch. Odessa B19 3:1
19:00Obolon Kiev B19 - Shakhtar B19 2:1
URUGUAY: Divisi Primera - Apertura
23:30Cerro Largo - Racing Montevideo -:-URUGUAY: Copa Uruguay
07:30TertundaRiver Plate - Defensor Sp. -:-UZBEKISTAN: Liga Super
45+'OKMK - Bunyodkor 0:032'Qizilqum - Lok. Tashkent 0:0
UZBEKISTAN: Liga Pro
18:30Olimpik-Mobiuz - Mashal Muborak 0:0VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
07:30Dep. Tachira - Metropolitanos 2:0WALES: Cymru Premier - Kumpulan Kejohanan
20:30Connahs Q. - Newtown 0:0WALES: Cymru Premier - Kumpulan Penyingkiran
20:30Barry - Penybont 0:020:30Colwyn Bay - Aberystwyth 1:2
20:30Pontypridd - Haverfordwest 0:1
WALES: Cymru Selatan
45+'Baglan Dragons - Llantwit Major 0:045+'Carmarthen Town - Cwmbran Celtic 1:0
17'Afan Lido - Abergavenny Town 0:0
17'Ammanford - Caerau Ely 0:0
17'Llanelli - Pontardawe 0:0
17'Trefelin - Goytre Utd 0:0
WALES: Cymru Utara
03:30TertundaDenbigh - Bangor 1876 -:-22:30TertundaBuckley - Guilsfield -:-
17'Gresford - Ruthin 0:2
17'Llandudno - Holywell 0:1
17'Llanidloes - Chirk AAA FC 0:0
17'Mold Alexandra - Caersws FC 0:0
17'Porthmadog - Airbus 0:0
ZIMBABWE: Liga Bola Sepak Premier
87'Highlanders - Simba Bhora 1:085'Hwange - Bulawayo Chiefs 0:1
84'Yadah - Dynamos 0:0
Buat pertaruhan Bola Sepak di telefon bimbit anda dengan bet365!
Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »
Flashscore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman Flashscore.com.my untuk alasan teknikal.