MUAT SEMULA

Bola Sepak » Hari ini » Kemungkinan

AFRIKA SELATAN: Kejuaraan GladAfrica

21:00Cape Town Spurs - Pretoria Callies -:-
21:00Pretoria U. - Jomo Cosmos -:-
21:00Royal AM - TS Sporting -:-
21:00Sekhukhune - Cape Umoya United -:-
21:00Uthongathi - Free State Stars -:-

AFRIKA SELATAN: Piala Nedbank

00:00Tshakhuma - Chippa Utd. -:-

ALBANIA: Liga Super

00:00Kukesi - Vllaznia 3:1
22:00Apolonia Fier - Laci -:-
22:00KF Tirana - Kastrioti -:-

ALBANIA: Divisi Pertama - Kumpulan Penyingkiran

21:00Elbasani - Cerrik -:-
21:00Flamurtari - Lushnja -:-
21:00Oriku - Erzeni -:-
21:00Partizani II - Beselidhja Lezha -:-

ALBANIA: Divisi Pertama - Kumpulan Promosi

21:00Besa Kavaje - Pogradeci -:-
21:00Tomori Berat - KF Egnatia -:-

ALGERIA: Ligue 2

22:00ASM Oran - Arzew -:-
22:00Ain Ouessara - JSM Tiaret -:-
22:00Annaba - Tadjenant -:-
22:00Arba - Amal Bou Saada -:-
22:00Batna - Telaghema -:-
22:00CRB Ouled Djellal - MSP Batna -:-
22:00Chelghoum - MO Constantine -:-
22:00Harrach - RC kouba -:-
22:00Khroub - Eulma -:-
22:00Lakhdaria - Bejaia -:-
22:00MO Bejaia - Ben Aknoun -:-
22:00Msila - CR Beni Thour -:-
22:00Oued Sly - El Khemis -:-
22:00SC Ain Defla - Remchi -:-
22:00Saida - El Kerma -:-
22:00Temouchent - RC Oued Rhiou -:-
22:00US Chaouia - Khenchela -:-
22:00USM Blida - Widad Adabi de Boufarik -:-

AMERIKA SELATAN: Copa Sudamericana - Peringkat Kumpulan

08:00Deportes Tolima (Col) - Emelec (Ecu) 1:1 [ 2.80 | 2.80 | 2.70 ]

AMERIKA SYARIKAT: MLS

09:30Real Salt Lake - San Jose 1:2 [ 2.00 | 3.60 | 3.50 ]

AMERIKA SYARIKAT: Kejuaraan USL

07:00New York 2 - Charleston 1:1
08:00Sporting Kansas City 2 - Oklahoma City Energy 1:1

AMERIKA SYARIKAT: Liga Satu USL

07:30Fort Lauderdale - Union Omaha 0:2

AMERIKA SYARIKAT: Liga Dua USL

07:00Tobacco Road - North Carolina Fusion B23 0:5

AMERIKA SYARIKAT: NISA - Musim Bunga

07:00New Amsterdam - Detroit 0:1
10:00LA Force - San Diego 1904 0:1

ANGOLA: Girabola

22:00C.R.D. Libolo - Academica -:-
22:00Onze Bravos - Sporting de Cabinda -:-
22:30Baixa de Cassanje - Petro Atletico -:-
22:30Interclube - Caala -:-

ARAB SAUDI: Liga Profesional Saudi

02:40Al-Shabab - Al-Hilal 1:5
02:50Al-Taawon - Al Ahli SC 4:2

ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional

00:00Godoy Cruz - Banfield -:- [ 3.60 | 3.20 | 2.00 ]

ARGENTINA: Primera Nacional

02:45Deportivo Maipu - Club Atletico Mitre 1:1 [ 1.60 | 3.60 | 5.25 ]

ARGENTINA: Primera C - Apertura

02:30General Lamadrid - Atlas 1:0

ARGENTINA: Primera A Wanita - Apertura

21:15Boca Juniors W - El Porvenir W -:-
22:00Social Atletico Television W - Gimnasia L.P. W -:-

AUSTRALIA: Liga-A

46'Newcastle Jets - Sydney FC 0:0 [ 5.00 | 4.00 | 1.65 ]
17:10WS Wanderers - Western United -:- [ 2.15 | 3.60 | 3.20 ]

AUSTRALIA: NPL ACT

13:00Canberra Croatia - Belconnen United 1:2

AUSTRALIA: NPL Utara NSW

12:30Lambton J. - Newcastle Olympic 1:2

AUSTRALIA: NPL NSW

45+'APIA Tigers - Sydney Utd 1:1

AUSTRALIA: NPL Queensland

Separuh masaLogan Lightning - Brisbane B21 0:0
8'Moreton Bay Utd - Queensland Lions 0:0
16:30Gold Coast - Gold Coast Knights -:-
16:30Peninsula - Sunshine Coast Wanderers -:-
17:30Eastern Suburbs - Magpies Crusaders -:-

AUSTRALIA: NPL Australia Selatan

13:30Adelaide B21 - Blue Eagles 4:2
13:30Adelaide Comets - South Adelaide 3:2
13:30Cumberland Utd. - Adelaide Raiders 0:3
13:30Sturt Lions - Adelaide City 0:1
90+'Adelaide Olympic - Campbelltown City 3:3

AUSTRALIA: NPL Tasmania

12:00South Hobart - Kingborough Lions 2:1
12:15Devonport - Clarence Utd. 2:1
83'Olympia FC Warriors - Launceston 4:1
78'Riverside Olympic - Glenorchy Knights 0:2

AUSTRALIA: NPL Victoria

13:00Avondale FC - Hume City 3:3
16:30Altona Magic - Port Melbourne Sharks -:-

AUSTRALIA: NPL Australia Barat

50'Bayswater - ECU Joondalup 0:2
49'Cockburn City - Armadale 0:0
49'Floreat Athena - Sorrento 1:2
46'Gwelup Croatia SC - Inglewood Utd 2:2
49'Perth SC - Rockingham City 0:0
19:00Perth Glory B21 - Balcatta -:-

AUSTRALIA: Liga Premier Brisbane

16:00Gravatt - Brisbane K. -:-
8'The Gap - Albany Greek 0:0
17:00Toowong City - St. George Willawong -:-
17:00Univ. of Queensland - Bayside -:-

AUSTRIA: Bundesliga - Kumpulan Penyingkiran

23:00Admira - St. Polten -:- [ 2.10 | 3.30 | 3.50 ]
23:00Altach - Austria Vienna -:- [ 3.80 | 3.30 | 2.00 ]
23:00Hartberg - Ried -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.60 ]

AUSTRIA: 2. Liga

00:10BW Linz - Lafnitz 0:0
00:30FAC Wien - Horn 1:2
00:30Kapfenberg - Rapid Vienna (Am) 1:1
00:30Vorwarts Steyr - Liefering 1:4
02:25Wacker Innsbruck - Grazer 5:1
20:30A. Lustenau - Amstetten -:-
20:30Austria II - Dornbirn -:-

AUSTRIA: Bundesliga Wanita

16:00St. Polten W - Sudburgenland W -:-
19:00Wacker Innsbruck W - Bergheim W -:-
20:15Altenmarkt W - Neulengbach W -:-
23:00Horn W - Landhaus W -:-

AZERBAIJAN: Liga Premier

22:00Keshla - Sumgayit PFC -:-
00:15Sabail - Neftci Baku -:-

BAHRAIN: Liga Premier

03:00Al-Muharraq - Manama Club 3:1
03:00East Riffa - Al-Budaiya -:-

BANGLADESH: Liga Premier

23:00Brothers U. - Bashundara Kings 1:5
18:00Mohammedan - Sheikh Russel Krira Chakra -:-
21:00Abahani Chittagong - Saif Sporting Club -:-
23:00Muktijoddha Sangsad - Arambagh -:-

BELANDA: Eredivisie

02:00Sparta Rotterdam - Vitesse 3:0 [ 3.40 | 3.75 | 2.00 ]
22:30Twente - Heracles -:- [ 2.37 | 3.50 | 2.90 ]
00:45Heerenveen - Utrecht -:- [ 4.75 | 3.75 | 1.70 ]

BELANDA: Eerste Divisie

02:00Breda - Maastricht 2:0 [ 1.45 | 4.50 | 5.50 ]
02:00Den Bosch - Telstar 4:1 [ 2.00 | 3.80 | 3.30 ]
02:00Dordrecht - Cambuur 0:1 [ 11.00 | 9.00 | 1.12 ]
02:00G.A. Eagles - Nijmegen 2:1 [ 1.80 | 3.75 | 4.20 ]
02:00Helmond - Oss 1:1 [ 2.55 | 3.60 | 2.37 ]
02:00Jong AZ Alkmaar - Excelsior 2:1 [ 3.75 | 4.50 | 1.75 ]
02:00Jong Ajax - Graafschap 1:1 [ 4.75 | 4.50 | 1.57 ]
02:00Jong PSV - FC Volendam 0:1 [ 3.50 | 4.00 | 1.83 ]
02:00Jong Utrecht - Almere City 1:3 [ 6.20 | 5.25 | 1.40 ]
02:00Roda - Eindhoven FC 2:1 [ 1.57 | 4.00 | 5.25 ]

BELANDA: Eredivisie Wanita - Kumpulan Penyingkiran

01:30Excelsior W - PEC Zwolle W 1:1
01:30Heerenveen W - VV Alkmaar W 2:1

BELARUS: Liga Vysshaya

23:00Smorgon - Neman 0:2
01:00FC Gomel - Slutsk 4:1
19:30Rukh Brest - Sputnik -:-
23:30FC Minsk - Vitebsk -:-

BELARUS: Liga Simpanan Vysshaya

17:30Energetik-BGU 2 - Zhodino 2 -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.00 ]
21:00Isloch Minsk 2 - Din. Minsk 2 -:- [ 4.20 | 4.20 | 1.57 ]
21:00Shakhter Soligorsk 2 - BATE 2 -:- [ 2.55 | 3.75 | 2.20 ]

BELARUS: Liga Vysshaya Wanita

20:30Neman W - Bobruichanka W -:-
21:30FC Gomel W - Dynamo Brest W -:-
22:30Zorka-BDU W - Dnyapro W -:-

BELGIUM: Liga Jupiler - Kumpulan Kejohanan

02:45Genk - Club Brugge 3:0 [ 4.00 | 4.00 | 1.75 ]

BELGIUM: Liga Jupiler - Kumpulan Liga Konferensi

00:30St. Liege - Gent -:- [ 3.25 | 3.50 | 2.15 ]

BELGIUM: Liga Super Wanita - Peringkat Pemenang

20:00RSC Anderlecht W - Gent W -:-
22:00Oud-Heverlee Leuven W - St. Liege W -:-

BELGIUM: Liga Super Wanita - Peringkat Pengalah

02:30Genk W - Aalst W 3:3
22:00Femina Woluwe W - Zulte Waregem W -:-

BENIN: Ligue 1 - Kumpulan Kejohanan

23:00ASOS - Requins -:-
23:00Buffles du Borgou - FC Loto -:-
23:00Eternel - Ayema -:-

BOLIVIA: Divisi Profesional

03:00Santa Cruz - Blooming 1:0 [ 2.60 | 3.40 | 2.30 ]

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Premier

02:00Zeljeznicar - Siroki Brijeg 1:3
21:00Mladost DK - Radnik Bijeljina -:-
21:00Sloboda - Olimpik Sarajevo -:-
22:55Borac Banja Luka - Krupa -:-

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - FBiH

23:00Capljina - Gradacac -:-
23:00Igman K. - Hajduk Orasje -:-
23:00Kakanj - Bratstvo Gracanica -:-
23:00Posusje - Gorazde -:-
23:00Travnik - Banovici -:-
23:00Zivinice - TOSK Tesanj -:-

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Prva - RS

22:30Jedinstvo Brcko - Sutjeska Foca -:-
22:30Kozara - Prijedor -:-
22:30Kozarska Dubica - Zvijezda 09 -:-
22:30Leotar - Modrica -:-
22:30Ljubic Prnjavor - Zeljeznicar Banja Luka -:-
22:30Podrinje J. - Novi Grad -:-
22:30Sloga Doboj - Slavija -:-

BRAZIL: Campeonato Maranhense - PlayOff

02:30Moto Clube - SE Juventude 3:2

BRAZIL: Campeonato Matogrossense - PlayOff

21:00Operario VG - Nova Mutum -:-

BRAZIL: Campeonato Paranaense

03:00Rio Branco PR - Azuriz 0:0 [ 3.10 | 3.10 | 2.15 ]
05:00Cascavel - Toledo 3:1 [ 1.28 | 4.75 | 8.50 ]

BRAZIL: Campeonato Sul-Matogrossense - Peringkat Kedua

03:00Uniao - Costa Rica 0:3

BRAZIL: Copa do Brasil B20

06:00Internacional B20 - Tupi B20 5:0

BULGARIA: Parva Liga - Kumpulan Kejohanan

01:00TertundaCSKA 1948 Sofia - CSKA Sofia -:- [ 12.00 | 4.75 | 1.25 ]
22:45Ludogorets - Lok. Plovdiv -:- [ 1.85 | 3.50 | 3.75 ]

BULGARIA: Liga Vtora

23:00Lok. Gorna - Sozopol 1:0
23:00Svoge - Ludogorets II 1:2
23:00Litex Lovech - Strumska Slava -:-
23:00Neftochimic Burgas - Septemvri Simitli -:-

BULGARIA: Liga Ketiga - Tenggara

23:00Karnobat - Atletik Kuklen 1:0
23:00Chernomorets 1919 - Gigant Saedinenie -:-
23:00Dimitrovgrad - Yambol 1915 -:-
23:00Rodopa Smolyan - Haskovo 1957 -:-
23:00Rozova Dolina - Maritsa Plovdiv -:-
23:00Spartak Plovdiv - FC Vereya -:-
23:00Zagorets - Borislav Parvomay -:-

BULGARIA: Liga Ketiga - Barat Daya

23:00Bansko - Gotse Delchev -:-
23:00Belasitsa - Nadezhda Dobroslavci -:-
23:00Botev Ihtiman - Vihren -:-
23:00Chepintsi - Rilski Sportist -:-
23:00Kyustendil - Perun -:-
23:00Marek - Slivnishki Geroy -:-
23:00Oborishte - Velbazhd -:-
23:00Razlog - Balkan Botevgrad -:-
23:00Vladaya - Chavdar Etropole -:-

BULGARIA: Liga Ketiga - Timur Laut

22:00Shumen 2007 - Ustrem Donchevo -:-
22:00Sportist Toshevo - Chernomorets Balchik -:-
22:00Svetkavitsa - Botev Novi Pazar -:-

BURKINA FASO: Liga Premier

00:00ASFA Yennega - Majestic 2:2
00:00Bobo-Dioulasso - Leopard St.Camille 2:1
00:00Vitesse - US Ouagadougou 0:0
02:15Sonabel Ouagadougou - AS Police 0:0
00:00ASF Dioulasso - Etoile Filante -:-
00:00Rahimo - Kadiogo -:-
00:00Salitas - ASEC Koudougou -:-

CHILE: Divisi Primera

08:00O'Higgins - U. Espanola 1:4 [ 2.15 | 3.40 | 3.25 ]
00:00U. Catolica - Union La Calera -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.40 ]

COLOMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

23:00Unión Magdalena - Atlético F.C. 5:1

CROATIA: 1. HNL

23:05Sibenik - Istra 1961 1:0 [ 2.60 | 3.30 | 2.50 ]
01:10Gorica - Osijek 1:0 [ 3.10 | 3.10 | 2.20 ]
23:00Varazdin - Hajduk Split -:- [ 3.60 | 3.40 | 1.90 ]

CROATIA: 2. HNL

23:00Dubrava - Cibalia 0:1
23:00Orijent - Rudes 2:4
23:00Zapresic - Opatija 3:0
20:55Medimurje - D. Zagreb 2 -:-
23:00Croatia Zmijavci - Kustosija -:-
23:00Dragovoljac - Solin -:-
23:00Dugopolje - Bijelo Brdo -:-
23:00NK Junak Sinj - Hajduk Split 2 -:-
23:00Osijek 2 - Sesvete -:-

CROATIA: 3. HNL Tengah

23:00Dugo Selo - Maksimir -:-
23:00Karlovac - Mladost Petrinja -:-
23:00Kurilovec - HASK -:-
23:00Ponikve - Bistra -:-
23:00Segesta - Zagorec K. -:-
23:00Tresnjevka - Spansko -:-

CROATIA: 3. HNL Utara

23:00Granicar Djurdjevac - NK Polet -:-
23:00Papuk Orahovica - Bjelovar -:-
23:00Radnik Krizevci - Podravina Ludbreg -:-
23:00Rudar Mursko Sredisce - Podravac Virje -:-
23:00Varteks Varazdin - Tehnicar Cvetkovec -:-
23:00Zdralovi - Virovitica -:-

CROATIA: 3. HNL Selatan

23:00GOSK Dubrovnik - Zmaj Makarska -:-
23:00Uskok Klis - Neretva -:-
23:00Vodice - Primorac Biograd -:-
23:00Zmaj Blato - Zagora -:-

CROATIA: 3. HNL Timur

23:30Croatia Dakovo - Bedem Ivankovo -:-
23:30NASK Nasice - Belisce -:-
23:30Oriolik - Cepin -:-
23:30Slavonac Bukovlje - Zrinski Jurjevac -:-
23:30Slavonija Pozega - Kutjevo -:-
23:30Sloga NG - Vihor Jelisavac -:-
23:30Valpovka - Vukovar 1991 -:-
23:30Vuteks Sloga - Pleternica -:-

CROATIA: 3. HNL Barat

21:30Cres - Novigrad -:-
23:00Buje - Jadran Porec -:-
23:00Grobnican - Krk -:-
23:00Pazinka - Naprijed Hreljin -:-
23:00Rovinj - Uljanik Pula -:-
23:00Rudar Labin - Crikvenica -:-
23:00Vinodol - Nehaj Senj -:-

CYPRUS: Divisi Pertama - Kumpulan Penyingkiran

23:00Nea Salamis - Ermis 3:1
01:00Doxa - Achnas 0:1

CYPRUS: Divisi 2

22:00Achyronas Liopetriou - Digenis Akritas -:-
22:00Alki Oroklini - Kouris Erimi -:-
22:00Anagennisi Derynia - Sotiras -:-
22:00Aris - Ayia Napa -:-
22:00Omonia Aradippou - Omonia Psevda -:-
22:00Othellos Athienou - ASIL Lysi -:-
22:00PO Xylotympou 2006 - Paeek -:-
22:00Thoi Lakatamias - Zakakiou -:-
22:00Ypsonas - Chloraka -:-

DENMARK: Liga Super - Kumpulan Penyingkiran

01:00Odense - Aalborg 1:0 [ 2.70 | 3.60 | 2.45 ]

DENMARK: Divisi 1 - Kumpulan Promosi

00:30Fredericia - Koge 3:0 [ 1.57 | 4.33 | 5.00 ]
01:00Helsingor - Viborg 0:3 [ 4.75 | 4.00 | 1.61 ]

DENMARK: Divisi ke2 - Kumpulan 1

20:00Aarhus Fremad - SfB-Oure -:-
20:00Blokhus - Middelfart -:-
20:00Brabrand - Naesby -:-
20:00Dalum IF - VSK Aarhus -:-
21:00B.93 - Thisted FC -:-
21:00BK Frem - Sydvest -:-

DENMARK: Divisi ke2 - Kumpulan 2

01:00Roskilde - Vanlose 2:1
19:45FA 2000 - Hellerup -:-
20:00Hillerod - Roskilde KFUM's -:-
20:00Tarnby - Naestved -:-
21:00Bronshoj - Avarta -:-
21:00Skovshoved - Nykobing -:-

DENMARK: Elitedivisionen Wanita - Kumpulan Kejohanan

20:00Brondby W - Koge W -:-
20:00KoldingQ W - Thisted FC W -:-
22:00Nordsjaelland W - Fortuna Hjorring W -:-

DENMARK: Elitedivisionen Wanita - Kumpulan Penyingkiran

17:00Sundby W - B93 W -:-
20:00Aalborg W - ASA Aarhus W -:-
20:00Aarhus W - Odense Q W -:-

DUNIA: Persahabatan Kelab

20:00Sogndal (Nor) - Ham-Kam (Nor) -:-
21:00Fredrikstad (Nor) - Grorud (Nor) -:-
22:00Sandnes Ulf (Nor) - Bryne (Nor) -:-
22:00Strommen (Nor) - KFUM Oslo (Nor) -:-
23:00Raufoss (Nor) - Ull/Kisa (Nor) -:-
00:00Mjondalen (Nor) - Sarpsborg 08 (Nor) -:-
00:00Ranheim (Nor) - Stjordals Blink (Nor) -:-

DUNIA: Persahabatan Kelab Wanita

19:00Lyn W (Nor) - Kolbotn W (Nor) -:-
21:00Avaldsnes W (Nor) - Klepp W (Nor) -:-
21:00Honefoss W (Nor) - Grimstad W (Nor) -:-
21:00Sandviken W (Nor) - Arna-Bjornar W (Nor) -:-
21:00Valerenga W (Nor) - LSK Kvinner W (Nor) -:-

ECUADOR: Liga Pro - Peringkat Pertama

08:00Macara - Dep. Cuenca 1:0 [ 2.00 | 3.30 | 3.75 ]

EMIRIAH ARAB BERSATU: Liga UAE

01:00Ajman - Al Sharjah 0:3
01:00Hatta - Ittihad Kalba 4:0
01:00Khorfakkan - Al Ahli Fujairah 0:0
03:00Al Ahli Dubai - Al Wasl 3:0
03:00Al Dhafra - Bani Yas 0:5
03:00Al Jazira - Al Ain 2:0
03:00Al Wahda - Al Nasr 2:2

ENGLAND: Liga Premier

03:00Leicester - Newcastle Utd 2:4 [ 1.36 | 4.75 | 8.50 ]
19:30Leeds - Tottenham -:- [ 3.60 | 3.90 | 1.90 ]
22:00Sheffield Utd - Crystal Palace -:- [ 2.90 | 3.20 | 2.55 ]
00:30Manchester City - Chelsea -:- [ 1.90 | 3.40 | 4.20 ]

ENGLAND: Liga Championship

19:30Barnsley - Norwich -:- [ 2.87 | 3.40 | 2.45 ]
19:30Blackburn - Birmingham -:- [ 1.85 | 3.60 | 4.20 ]
19:30Bournemouth - Stoke City -:- [ 1.66 | 4.00 | 4.75 ]
19:30Bristol City - Brentford -:- [ 5.25 | 4.00 | 1.60 ]
19:30Cardiff - Rotherham -:- [ 2.50 | 3.60 | 2.62 ]
19:30Coventry - Millwall -:- [ 2.37 | 3.50 | 2.87 ]
19:30Derby - Sheffield Wed -:- [ 2.37 | 3.30 | 3.00 ]
19:30Middlesbrough - Wycombe -:- [ 1.75 | 4.00 | 4.33 ]
19:30Nottingham - Preston -:- [ 2.20 | 3.30 | 3.30 ]
19:30QPR - Luton -:- [ 2.20 | 3.60 | 3.10 ]
19:30Reading - Huddersfield -:- [ 1.85 | 3.75 | 3.80 ]
19:30Watford - Swansea -:- [ 1.95 | 3.50 | 3.80 ]

ENGLAND: Liga Dua

22:00Cambridge Utd - Grimsby -:- [ 1.55 | 3.80 | 7.00 ]
22:00Carlisle - Walsall -:- [ 1.80 | 3.50 | 4.75 ]
22:00Cheltenham - Harrogate -:- [ 1.55 | 4.00 | 6.50 ]
22:00Crawley - Bolton -:- [ 5.25 | 4.00 | 1.61 ]
22:00Exeter - Barrow -:- [ 1.65 | 3.75 | 5.75 ]
22:00Morecambe - Bradford City -:- [ 1.57 | 3.80 | 6.50 ]
22:00Oldham - Forest Green -:- [ 4.75 | 3.80 | 1.70 ]
22:00Port Vale - Mansfield -:- [ 2.62 | 3.40 | 2.62 ]
22:00Salford - Leyton Orient -:- [ 1.50 | 4.00 | 7.00 ]
22:00Scunthorpe - Stevenage -:- [ 4.00 | 3.40 | 1.95 ]
22:00Southend - Newport -:- [ 4.50 | 3.30 | 1.90 ]
22:00Tranmere - Colchester -:- [ 1.57 | 3.75 | 6.50 ]

ENGLAND: Liga Nasional

22:00Altrincham - Eastleigh -:- [ 2.87 | 3.20 | 2.37 ]
22:00Barnet - Notts County -:- [ 6.50 | 4.00 | 1.45 ]
22:00Halifax - Boreham Wood -:- [ 2.15 | 3.20 | 3.20 ]
22:00Hartlepool - Maidenhead -:- [ 1.57 | 4.00 | 5.25 ]
22:00King’s Lynn - Solihull Moors -:- [ 3.60 | 3.50 | 1.90 ]
22:00Sutton - Weymouth -:- [ 1.36 | 4.33 | 7.50 ]
22:00Wealdstone - Dagenham & Red. -:- [ 11.00 | 5.50 | 1.22 ]
22:00Woking - Chesterfield -:- [ 6.00 | 3.90 | 1.50 ]
22:00Wrexham - Yeovil -:- [ 2.10 | 3.30 | 3.25 ]
00:20Torquay - Bromley -:- [ 2.25 | 3.20 | 3.00 ]

ENGLAND: Divisi Premier Liga Isthmian

22:00DibatalkanHorsham FC - Bishop's Stortford -:-

ENGLAND: Liga Pembangunan Profesional

02:00Nottingham B23 - QPR B23 1:1

ENGLAND: Liga Premier 2

23:00Blackburn B23 - Chelsea B23 2:4
00:00Tottenham B23 - Manchester City B23 1:6
02:00Everton B23 - Southampton B23 4:0
02:00Newcastle Utd B23 - Aston Villa B23 1:2
02:00West Ham B23 - Arsenal B23 2:2

ENGLAND: Liga Premier B18

17:45Crystal Palace B18 - West Brom B18 -:-
18:00Blackburn B18 - Leeds B18 -:-
18:00Newcastle Utd B18 - Wolverhampton B18 -:-
18:00Southampton B18 - Reading B18 -:-
18:00Stoke City B18 - Manchester City B18 -:-
18:00Tottenham B18 - Chelsea B18 -:-
19:00Arsenal B18 - Aston Villa B18 -:-
19:00Leicester B18 - West Ham B18 -:-
19:00Manchester United B18 - Middlesbrough B18 -:-
19:00Norwich B18 - Fulham B18 -:-
19:30Burnley B18 - Derby B18 -:-
19:30Everton B18 - Sunderland B18 -:-

ESTONIA: Meistriliiga

18:00Flora - Legion -:-
21:00Tammeka - Kuressaare -:-
00:00Narva - Kalju -:-

ESTONIA: Meistriliiga Wanita

00:00Saku Sporting W - Tallina Kalev W 4:2
19:00Ajax Tallinna W - Tulevik W -:-
19:00Tammeka Tartu W - Polva Lootos W -:-
21:00Flora W - Parnu JK Vaprus W -:-

ESWATINI: Liga Premier MTN Swazi

21:00Manzini Sea Birds - Milling Hotspurs -:-
21:00Tambuti - Malanti Chiefs -:-

FINLAND: Veikkausliiga

23:30KTP - Honka 1:3 [ 5.25 | 3.80 | 1.57 ]
23:30SJK - HIFK 1:1 [ 2.10 | 3.25 | 3.75 ]

FINLAND: Kakkonen Kumpulan C

00:00Hercules - OLS Oulu 0:1
00:00JBK - SJK Akatemia 3:2
00:00Rovaniemi 2 - OTP 2:2

FINLAND: Piala Suomen - PlayOff

20:00HJK - KuPS -:-

FINLAND: Kansallinen Liiga Wanita

23:30HJK W - PK-35 Vantaa W 1:1
00:00HPS W - Honka W 1:0
19:00PK-35 Helsinki W - Ilves W -:-
19:00TiPS W - Aland Utd W -:-
21:00Jypk W - KuPS W -:-

GAMBIA: Liga GFA

04:30WAA Banjul - Tallinding United 0:1
06:30BK Milan - Gamtel 1:0

GEORGIA: Erovnuli Liga

19:00Samtredia - Shukura -:-
00:15Dinamo Batumi - Dinamo Tbilisi -:-

GHANA: Liga Premier

23:00WAFA - Great Olympics 2:3
23:00Asante Kotoko - Dreams -:-

GIBRALTAR: Liga Nasional - Kumpulan Kejohanan

00:15Lynx - Europa FC -:-

GIBRALTAR: Liga Nasional - Kumpulan Penyingkiran

02:30Glacis United - Magpies 4:1

GREECE: Liga Super - Kumpulan Penyingkiran

00:30Lamia - OFI Crete -:-
00:30Panaitolikos - Atromitos -:-
00:30Volos - AEL Larissa -:-

GREECE: Liga Super 2 - Kumpulan Penyingkiran

19:45Apollon Larissa - Ierapetra -:-
19:45Doxa Dramas - Karaiskakis -:-
19:45Panachaiki - Trikala FC -:-

GREECE: Liga Bola Sepak

19:45Panserraikos - Kavala -:-

GREECE: Gamma Ethniki - Kumpulan 6

22:00Ano Meras - Aittitos Spata -:-

GUINEA: Ligue 1

00:00Kaloum Star - Hafia -:-

HABSYAH: Liga Premier

50'Fasil Ketema - Wolkite Kenema 1:0
20:00St. George - Bahir Dar Kenema -:-

HUNGARY: Liga OTP Bank

02:00Mezokovesd-Zsory - MTK Budapest 5:1 [ 1.75 | 3.60 | 4.00 ]
23:00Honved - Ferencvarosi TC -:- [ 5.00 | 4.00 | 1.57 ]

HUNGARY: NB III - Timur

23:00DVTK II - Hatvan -:-
23:30Kisvarda II - BVSC-Zuglo -:-

HUNGARY: NB I Wanita

19:00Gyor W - Szent Mihaly W -:-
22:00Haladas W - DVTK W -:-

ICELAND: Pepsideild

02:00KR Reykjavik - KA Akureyri 1:3

ICELAND: Inkasso-deildin

02:00Grindavik - Vestmannaeyjar 3:1
02:00Grotta - Thor A. 4:3
22:00Afturelding - Kordrengir -:-
22:00Selfoss - Vestri -:-

ICELAND: Divisi 2

03:15Haukar - Reynir 0:2
03:15Njardvik - Vogar 3:3
22:00Fjardabyggd - Volsungur -:-
22:00IR Reykjavik - Leiknir F. -:-
22:00Kari - Fjallabyggd -:-

IRAN: Liga Pro Teluk Parsi

00:15Mes Rafsanjan - Nassaji Mazandaran -:-
00:30Foolad - Gol Gohar -:-
00:45Machine Sazi - Saipa -:-
00:45Sanat Naft - Aluminium Arak -:-
00:50TertundaFoolad - Naft M.I.S -:-

IRAN: Divisi 1

23:20Mes Kerman - Khooshe Talaee 0:1
00:00Havadar SC - Chooka Talesh 1:0
23:45Moghavemat - Baderan Tehran -:-
23:45Rayka Babol - Arman Gohar -:-
23:45Shahin Bushehr - Pars Janoobi Jam -:-
00:00Astara - Navad Urmia -:-
00:00Esteghlal Khuzestan - Malavan -:-
00:00Gol Reyhan Alborz - Esteghlal Molasani -:-
00:00Kheybar Khorramabad - Qashqai Shiraz -:-

IRAQ: Liga Super

03:00Al Quwa Al Jawiya - Al Wasat 3:2
21:00Al Karkh - Al Shorta -:-

IRELAND: Divisi Premier

00:45Derry City - Longford 1:1 [ 1.80 | 3.20 | 5.00 ]
02:45Dundalk - Sligo 0:1 [ 1.85 | 3.50 | 3.75 ]

IRELAND: Divisi 1

02:45Cabinteely - Cobh Ramblers 1:0
02:45Cork City - Wexford 5:0
02:45Galway - Bray 1:2
02:45Shelbourne - Athlone 1:0
02:45UC Dublin - Treaty United 3:2

IRELAND: Liga Nasional Wanita

21:00Cork City W - Wexford W -:-

IRELAND UTARA: Piala Ireland

22:00Ballymena - PSNI -:-
22:00C. Rangers - Bangor FC -:-
22:00Dergview - St. James' Swifts -:-
22:00Knockbreda - Crusaders -:-
22:00Larne - Dollingstown -:-
22:00Linfield - Dungannon -:-
22:00Loughgall - Warrenpoint -:-
00:30Glentoran - Cliftonville -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al - Kumpulan Kejohanan

23:00Kiryat Shmona - Maccabi Petach Tikva -:- [ 2.50 | 2.87 | 2.90 ]

ISRAEL: Ligat ha'Al - Kumpulan Penyingkiran

23:45Bnei Yehuda - Hapoel Tel Aviv -:- [ 2.62 | 3.00 | 2.62 ]

ITALI: Serie A

21:00Spezia - Napoli -:- [ 6.00 | 4.50 | 1.50 ]
21:00Udinese - Bologna -:- [ 2.37 | 3.10 | 3.20 ]
00:00Inter - Sampdoria -:- [ 1.44 | 4.75 | 6.50 ]

ITALI: Serie D - Kumpulan B

21:00NibionnOggiono - Villa Alme -:-

ITALI: Serie D - Kumpulan I

21:00Rende Calcio - Troina -:-

ITALI: Piala Super (Serie C)

00:00Perugia - Como -:-

ITALI: Primavera 1

16:30Cagliari B19 - Atalanta B19 -:-
17:00AC Milan B19 - Lazio B19 -:-
18:30Sampdoria B19 - Ascoli B19 -:-
19:00Torino B19 - Inter B19 -:-
21:00AS Roma B19 - Spal B19 -:-
23:00Bologna B19 - Empoli B19 -:-

ITALI: Primavera 2

17:00Pisa B19 - Cosenza B19 -:-
17:00Reggina B19 - Lecce B19 -:-
20:00Pescara B19 - Entella B19 -:-
21:00Cremonese B19 - Unione Venezia B19 -:-
21:00Vicenza B19 - Cittadella B19 -:-
21:30Pordenone B19 - Reggiana B19 -:-

ITALI: Serie A Wanita

18:30Juventus W - Napoli W -:-
21:00Empoli W - Verona W -:-
21:00Sassuolo W - Bari W -:-

IVORY COAST: Ligue 1

23:30ES Bafing - San Pedro -:-
00:00Sporting Gagnoa - Africa Sports -:-

JEPUN: Liga J1

13:00Sagan Tosu - Hiroshima 0:0 [ 2.80 | 3.20 | 2.60 ]
14:00Nagoya - C-Osaka 1:0 [ 2.10 | 3.30 | 3.50 ]
17:00G-Osaka - Kawasaki Frontale -:- [ 6.50 | 4.75 | 1.40 ]

JEPUN: Liga J2

17:00Ehime - Ryukyu -:- [ 3.50 | 3.40 | 1.95 ]

JEPUN: Liga Nadeshiko Wanita

12:00TertundaFC Takatsuki Speranza W - Harima Albion W -:-
12:00Nittaidai W - Yamato Sylphid W 2:0
12:00Orca Kamogawa W - Yokohama FC Seagulls W 0:2

JERMAN: Bundesliga

02:30VfB Stuttgart - Augsburg 2:1 [ 2.05 | 3.50 | 3.50 ]
21:30Dortmund - RB Leipzig -:- [ 2.20 | 3.75 | 3.00 ]
21:30Hoffenheim - Schalke -:- [ 1.25 | 6.00 | 10.00 ]
21:30Werder Bremen - Bayer Leverkusen -:- [ 4.33 | 3.60 | 1.83 ]
21:30Wolfsburg - Union Berlin -:- [ 1.70 | 3.80 | 5.00 ]
00:30Bayern Munich - B. Monchengladbach -:- [ 1.33 | 5.75 | 7.50 ]

JERMAN: 2. Bundesliga

00:30Hannover - Darmstadt 1:2 [ 2.70 | 3.75 | 2.30 ]
00:30Holstein Kiel - St. Pauli 4:0 [ 2.30 | 3.60 | 2.80 ]
19:00Dusseldorf - Braunschweig -:- [ 1.45 | 4.33 | 7.00 ]
19:00Greuther Furth - Karlsruher -:- [ 1.50 | 4.20 | 6.00 ]
19:00Wurzburger Kickers - VfL Osnabruck -:- [ 2.62 | 3.50 | 2.45 ]

JERMAN: 3. Liga

01:00Turkgucu Munchen - Verl 1:2 [ 3.50 | 3.80 | 1.80 ]
20:00Dresden - Viktoria Koln -:- [ 1.53 | 4.00 | 5.00 ]
20:00Hansa Rostock - Zwickau -:- [ 1.57 | 4.00 | 4.75 ]
20:00Ingolstadt - Saarbrucken -:- [ 1.60 | 4.20 | 5.25 ]
20:00Kaiserslautern - Uerdingen -:- [ 1.80 | 3.60 | 3.80 ]
20:00Magdeburg - Duisburg -:- [ 2.15 | 3.30 | 2.90 ]
20:00Wehen - Munich 1860 -:- [ 4.50 | 3.75 | 1.72 ]

JERMAN: Regionalliga Barat

20:00Alemannia Aachen - Lotte -:-
20:00B. Monchengladbach II - Dusseldorf II -:-
20:00Homberg - Wiedenbruck -:-
20:00Köln II - Wegberg-Beeck -:-
20:00Oberhausen - Lippstadt -:-
20:00Preussen Munster - Fortuna Koln -:-
20:00TertundaRodinghausen - Dortmund II -:-
20:00Schalke II - Ahlen -:-
20:00Straelen - Bonner -:-
20:00Wuppertaler - RW Essen -:-

JERMAN: Regionalliga Sudwest

20:00Elversberg - Kickers Offenbach -:-
20:00FC 08 Homburg - Hoffenheim II -:-
20:00FK Pirmasens - Aalen -:-
20:00FSV Frankfurt - Bahlinger -:-
20:00Giessen - Ulm -:-
20:00Kassel - Balingen -:-
20:00Mainz - Freiburg II -:-
20:00RW Koblenz - Grossaspach -:-
20:00Steinbach Haiger - Stadtallendorf -:-
20:00Stuttgart II - Alzenau -:-
20:00Walldorf - Mainz II -:-

JERMAN: Bundesliga Wanita

01:15Hoffenheim W - Sand W 0:0

JORDAN: Liga Premier

03:30Al Jazeera Amman - Al Buqaa 5:1

KAZAKHSTAN: Liga Premier

19:00Taraz - FC Astana -:-
20:00Kaspij Aktau - Ordabasy -:-
21:00K. Almaty - Shakhtar Karagandy -:-
22:00Kaisar Kyzylorda - Akzhayik Uralsk -:-

KEMBOJA: Liga-C

16:30Angkor Tiger - NagaWorld -:-
16:30Boeung Ket - National Defense -:-
16:30Prey Veng - Svay Rieng -:-
19:00Visakha - Soltilo Angkor -:-

KENYA: Liga Premier

20:00TertundaBandari - Kariobangi Sharks -:-
20:00TertundaBidco United - Vihiga United -:-
20:00TertundaKakamega Homeboyz - KCB -:-
20:00TertundaNzoia Sugar - Nairobi City -:-
20:00TertundaWazito - Leopards -:-

KEPULAUAN FAROE: Liga Premier

00:30NSI Runavik - 07 Vestur Sorvagur -:-

KEPULAUAN FAROE: 1. Deild

01:00Vikingur 2 - B36 Torshavn 2 5:1
21:00FC Suduroy - EB Streymur 2 -:-
21:00Sandur - HB Torshavn 2 -:-
22:00Klaksvik 2 - AB Argir -:-

KOREA SELATAN: Liga K 1

13:00Daegu - Incheon 3:0 [ 1.66 | 3.60 | 5.50 ]
13:00Jeju Utd - Suwon City 1:3 [ 1.80 | 3.25 | 5.00 ]
38'Pohang - Gangwon 1:1 [ 1.90 | 3.40 | 4.00 ]
18:00TertundaGwangju FC - Seoul -:- [ 2.45 | 3.20 | 2.90 ]

KOREA SELATAN: Liga K 2

52'Bucheon FC 1995 - Gimcheon Sangmu 0:0 [ 4.50 | 3.60 | 1.61 ]

KOREA SELATAN: K3 League

13:00Yangju - Busan Kyotong 1:1
14:00Cheonan City - Gimpo C. 0:1
14:00Cheongju - Gangneung 2:1
14:00Paju Citizen - Incheon Korail 0:0
18:00Ulsan Citizen - Mokpo City -:-

KUWAIT: Liga Premier - Kumpulan Kejohanan

02:30Al Shabab - Al Kuwait 1:1
02:30Khaitan - Al Qadisiya 1:2

KUWAIT: Divisi 1

02:30Burgan - Al Jahra 3:0
02:30Yarmouk - Al Sulaibikhat 1:0

KYRGYZSTAN: Liga Premier

22:00Kara Balta - Dordoi Bishkek -:-

LAOS: Liga Lao

16:30TertundaViengchanh - Lao Army FC -:-
18:00TertundaYoung Elephant - Ezra -:-

LIBYA: Liga Premier

04:30Al Ahly Benghazi - Al Nasr 3:1

LITHUANIA: A Lyga

23:00Banga - FK Panevezys 2:2
18:00Hegelmann Litauen - Zalgiris -:-
20:00Mastis - Dainava Alytus -:-

LITHUANIA: I Lyga

23:00Suduva 2 - Riteriai 2 1:0
20:00BFA Vilnius - Jonava -:-
23:00Neptunas - Silas -:-
23:00Siauliai FA - Atmosfera -:-

LUXEMBOURG: Divisi Nasional

22:00US Hostert - Niedercorn -:-
22:00Victoria Rosport - Wiltz -:-
23:00Racing Luxembourg - UNA Strassen -:-
00:00Ettelbruck - Fola -:-
00:00Jeunesse Esch - Dudelange -:-

MAGHRIBI: Botola Pro

06:00IR Tanger - Youssoufia Berrechid 2:0 [ 2.10 | 2.70 | 4.00 ]

MAGHRIBI: Botola 2

00:00Chabab Benguerir - Widad Temara -:-
00:00Ittihad Khemisset - TAS Casablanca -:-

MAKAU: Liga Elit

19:00Monte Carlo - Chao Pak Chei -:-
21:00Cheng Fung - Policia -:-

MAKEDONIA UTARA: 2. MFL

22:00FK Korab - Teteks -:-
22:00KF Gostivar - FK Skopje -:-
22:00Kit Go Pehcevo - Bregalnica Stip -:-
22:00Kozuv Gevgelija - Sloga Vinica -:-
22:00Ohrid - Kadino Skopje -:-
22:00Osogovo - Pobeda -:-
22:00Rosoman 83 - Plackovica -:-
22:00Tikves - Sasa -:-
22:00Veleshta - Vellazerimi -:-
23:00DibatalkanVardari Forino - Drita -:-

MALAWI: Liga Super

20:30Blue Eagles - Ekwendeni Hammers -:-
20:30Kamuzu Barracks - MAFCO -:-
20:30Mighty Wanderers - Red Lions -:-
20:30Silver - Big Bullets -:-

MALAYSIA: Liga Super

21:15Sabah FC - Kedah Darul Aman FC -:-
22:00Penang FC - JDT -:-
22:00UiTM - Kuala Lumpur City -:-

MALAYSIA: Liga Premier

22:00Selangor 2 - PDRM FC -:-

MAURITIUS: Liga Mauritius

20:00TertundaAS Vacoas - Pamplemousses -:-
20:00TertundaLa Cure Sylvester - Cercle De Joachim -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura - PlayOff

10:00Atl. Morelia - Atlante 1:1

MEXICO: Liga MX Wanita - Clausura - PlayOff

23:00Club America W - U.A.N.L.- Tigres W 0:4
01:00U.N.A.M.- Pumas W - Monterrey W 1:2
05:00Toluca W - Guadalajara Chivas W 0:1
07:30Pachuca W - Atlas W 0:2

MOLDOVA: Divizia Nationala

23:00Petrocub - Codru Lozova 1:0
21:00Zimbru Chisinau - Sheriff Tiraspol -:-
23:00Milsami - Sf.Gheorghe -:-

MONTENEGRO: Liga Druga

23:00Arsenal Tivat - Berane -:-
23:00Ibar - Mornar Bar -:-
23:00Igalo - Bokelj -:-
23:00Jedinstvo - Drezga -:-
23:00Kom Podgorica - Grbalj -:-

MOZAMBIQUE: Mocambola

21:30Ferroviario - Textafrica -:-
21:30LD Maputo - Incomati Xinavane -:-

NIGERIA: NPFL

23:00Jigawa Golden Stars - Lobi -:-

NIGERIA: NNL

23:00TertundaMalumfashi - DMD -:-
23:00Malumfashi - Yobe Stars 2:1
23:00TertundaOne Rocket - Crown FC -:-
21:00Goddosky - J'Atete -:-
23:00TertundaAbia Comets - Gateway Utd. -:-
23:00Calabar Rovers - Go Round -:-
23:00DMD - FC Zamfara -:-
23:00TertundaFC Zamfara - Bukola Saraki -:-
23:00TertundaGiant Brillars - Calabar Rovers -:-
23:00Giant Brillars - Osun -:-
23:00TertundaGo Round - Ekiti United -:-
23:00TertundaGombe - Mighty -:-
23:00Gombe - Nigeria Airforce FC -:-
23:00Green Beret - EFCC -:-
23:00Holy Arrows - Bendel -:-
23:00Ibom Youths - Remo Stars -:-
23:00TertundaIbom Youths - J'Atete -:-
23:00TertundaKebbi - Road Safety -:-
23:00TertundaKogi - Shekarau -:-
23:00Mighty - El Kanemi -:-
23:00Niger Tornadoes - Bukola Saraki -:-
23:00Nnewi - Dynamite Force -:-
23:00One Rocket - Apex Krane -:-
23:00TertundaOsun - Delta Force -:-
23:00TertundaRarara - EFCC -:-
23:00Road Safety - Kogi -:-
23:00Shekarau - Kebbi -:-
23:00TertundaShooting - Nnewi -:-
23:00Sokoto - Rarara -:-
23:00TertundaSokoto - El Kanemi -:-
23:00TertundaStationery Stores - Vandrezzer -:-
23:00Vandrezzer - Shooting -:-
23:00TertundaYobe Stars - Niger Tornadoes -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

03:00General Caballero JLM - Fernando de la Mora 2:0
22:003 de Febrero - Sportivo Trinidense -:-
22:00Ameliano - Atyra -:-
22:00Fulgencio Yegros - 2 de Mayo -:-
22:00Guarani de Trinidad - San Lorenzo -:-

PERANCIS: Ligue 1

03:00Lens - Lille 0:3 [ 4.00 | 3.50 | 1.90 ]
19:00Nantes - Bordeaux -:- [ 1.95 | 3.50 | 4.00 ]
23:00Lyon - Lorient -:- [ 1.40 | 5.00 | 7.00 ]

PERANCIS: Nasional

02:00Orleans - Le Mans 1:3

PERANCIS: Divisi 1 Wanita

20:30Guingamp W - Reims W -:-
20:30Montpellier W - Bordeaux W -:-
20:30Soyaux W - Fleury 91 W -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

00:00AD Cantolao - Sport Boys 2:1 [ 2.80 | 3.30 | 2.37 ]
02:15Cajamarca - U. San Martin 0:1 [ 2.55 | 2.90 | 2.90 ]
04:30Alianza Lima - Binacional 2:0 [ 1.72 | 3.60 | 4.75 ]
00:00FBC Melgar - Alianza Atl. -:- [ 1.80 | 3.60 | 4.20 ]

POLAND: Ekstraklasa

00:00Gornik Z. - Jagiellonia 3:1 [ 1.90 | 3.60 | 3.60 ]
02:30Zaglebie - Pogon Szczecin 1:1 [ 3.30 | 3.40 | 2.15 ]
21:00Podbeskidzie - Plock -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.80 ]
23:30Lechia Gdansk - Cracovia -:- [ 2.05 | 3.60 | 3.30 ]

POLAND: Divisi 1

23:00Odra Opole - Puszcza 1:0 [ 2.05 | 2.90 | 3.50 ]
23:40Zaglebie Sosnowiec - Radomiak Radom 0:1 [ 3.60 | 3.40 | 1.90 ]
00:00Tychy - Leczna 3:1 [ 2.20 | 3.10 | 3.10 ]
18:40GKS Belchatow - Arka Gdynia -:- [ 3.20 | 3.40 | 1.95 ]
22:00Sandecja Nowy S. - Korona Kielce -:- [ 1.95 | 3.20 | 3.60 ]
22:00Stomil Olsztyn - Chrobry Glogow -:- [ 2.62 | 3.00 | 2.50 ]

POLAND: Divisi 2

19:00Blekitni Stargard - Ol. Grudziadz -:-
19:00Bytovia Bytow - S. Rzeszow -:-
19:00Slask Wroclaw 2 - Lech Poznan 2 -:-
22:00Garbarnia - Polkowice -:-
22:00Suwalki - Hutnik Krakow -:-
23:30KKS Kalisz - GKS Katowice -:-
23:30Skra - Pogon Siedlce -:-

POLAND: III Liga - Kumpulan I - Kumpulan Kejohanan

18:00Legionowo - Jagiellonia II -:-
21:00Biala Piska - Skierniewice -:-
00:00Grodzisk M. - Swit -:-

POLAND: III Liga - Kumpulan I - Kumpulan Penyingkiran

18:00Bron Radom - Sokol Aleksandrow L. -:-
18:00Radomsko - KS Kutno -:-
20:00T. Mazowiecki - Huragan Morag -:-
21:00Concordia Elblag - W. Mazowieckie -:-
21:00Zambrow - Ursus Warszawa -:-
22:00Wasilkow - Blonianka Blonie -:-
00:00Pelikan - Wikielec -:-

POLAND: III Liga - Kumpulan II - Kumpulan Kejohanan

00:00Sroda - Elana Torun 3:0
19:00Stezyca - Przodkowo -:-
23:00Swit Skolwin - Starogard Gdanski -:-

POLAND: III Liga - Kumpulan II - Kumpulan Penyingkiran

23:00Gornik Konin - Nielba Wagrowiec -:-
23:00Gwardia Koszalin - Swinoujscie -:-
23:00Kleczew - Unia Janikowo -:-
23:00Kotwica Kolobrzeg - Jarocin -:-
23:00Mieszko - Koszalin -:-
23:30Pomorzanin Torun - Chemik Police -:-

POLAND: III Liga - Kumpulan III

19:00Zaglebie 2 - Sleza Wroclaw -:-
20:00Bielsko-Biala - Warta Gorzow -:-
23:00Brzeg - Gornik Z. 2 -:-
23:00Foto-Higiena Gac - Legnica 2 -:-
23:00Nysa - Ruch -:-
23:00Polonia Bytom - Piast Zmigrod -:-
23:00Zielona Gora - Kluczbork -:-

POLAND: III Liga - Kumpulan IV

19:00Wisloka Debica - Biala Podlaska -:-
23:00Hetman Tykocin - Wolka Pelkinska -:-
23:00Lewart Lubartow - Avia Swidnik -:-
23:00Podhale Nowy Targ - Wisla Pulawy -:-
23:00Stal Krasnik - Orleta Radzyn -:-
23:30Chelmianka Chelm - Ostrowiec Swietokrzyski -:-

POLAND: Liga Remaja Sentral

18:00Wisla B18 - Gornik Z. B18 -:-
22:00Zaglebie B18 - Hutnik Krakow B18 -:-

POLAND: Ekstraliga Wanita

17:00Bydgoszcz W - Leczna W -:-
18:00ROW Rybnik W - Medyk Konin W -:-
18:00Slask Wroclaw W - Biedrzychowice W -:-
19:00GKS Katowice W - Olimpia Szczecin W -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

02:00FC Famalicao - Santa Clara 1:0 [ 2.20 | 3.30 | 3.25 ]
04:15Boavista - Tondela 1:1 [ 2.05 | 3.30 | 3.60 ]

PORTUGAL: Liga Portugal 2

22:30Feirense - Oliveirense -:- [ 1.36 | 4.20 | 8.00 ]
00:00Benfica B - Covilha -:- [ 1.70 | 3.40 | 4.75 ]

PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Kumpulan Promosi

23:00Estrela - Leiria 2:1
01:00Setubal - Torreense 1:2
23:00Anadia - Pevidem -:-

PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Peringkat Kedua

18:00Gondomar - Leca -:-
21:00Olhanense - Real SC -:-
23:30AD Fafe - Guimaraes B -:-

PORTUGAL: Liga BPI Wanita - Kumpulan Kejohanan

21:00Maritimo W - Condeixa W -:-

REPUBLIK CONGO: Ligue 1

21:00RCB - Patronage Sainte-Anne -:-
23:00Kondzo - CARA Brazzaville -:-

REPUBLIK CZECH: 1. Liga

00:00Jablonec - Teplice 4:1 [ 1.36 | 5.00 | 8.00 ]
21:00Zlin - Opava -:- [ 1.53 | 4.00 | 6.00 ]
23:00Brno - Mlada Boleslav -:- [ 3.25 | 3.30 | 2.20 ]
23:00Plzen - Pribram -:- [ 1.10 | 8.00 | 19.00 ]

REPUBLIK CZECH: Divisi 2

21:45Hradec Kralove - Dukla Prague -:- [ 1.44 | 4.20 | 6.00 ]
22:00Usti nad Labem - FK Blansko -:- [ 1.55 | 4.50 | 4.00 ]
23:00Chrudim - Trinec -:- [ 2.20 | 3.10 | 3.00 ]
23:00Prostejov - Lisen -:- [ 2.45 | 3.00 | 2.80 ]
23:00Vysehrad - Varnsdorf -:- [ 4.20 | 3.50 | 1.75 ]

REPUBLIK CZECH: 1. Liga Wanita - Kumpulan Kejohanan

20:00Slavia Prague W - Slovacko W -:-
20:00Sparta Prague W - Plzen W -:-

REPUBLIK CZECH: 1. Liga Wanita - Kumpulan Penyingkiran

17:00Lok. Brno W - Liberec W -:-

REPUBLIK DEMOKRATIK CONGO: Ligue 1

20:30AC Rangers - Simba -:-
22:30FC Renaissance - AC Rangers -:-

REPUBLIK DOMINIKA: LDF

07:00Atlantico - Atletico 3:1

REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Super - Peringkat Pertama

18:00Shandong Taishan - Qingdao FC -:- [ 1.25 | 5.50 | 11.00 ]
20:00Guangzhou City - Shenzhen -:- [ 5.00 | 3.80 | 1.65 ]

REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Super Wanita

14:15Beijing Beikong W - Shandong SL W -:-
14:15Jiangsu Suning W - Zhejiang W -:-
16:00Wuhan Jiangda W - Sichuan W -:-
16:30Changchun Dazhong Zhuoyue W - Guangdong Meizhou W -:-
16:30Shanghai RCB W - Henan Songshan Longmen W -:-

ROMANIA: Liga 1 - Kumpulan Penyingkiran

18:30Gaz Metan Medias - Astra -:- [ 2.90 | 3.10 | 2.45 ]

ROMANIA: Liga 2 - Kumpulan Kejohanan

23:30ASU Poli Timisoara - U Craiova 1948 2:1
02:00Calarasi - FC Rapid Bucuresti 3:2

ROMANIA: Liga 2 - Kumpulan Penyingkiran

00:00Gloria Buzau - Concordia 0:3
8'Pandurii - F. Constanta 0:1
8'Petrolul - Aerostar 0:0
8'Ripensia Timisoara - Metaloglobus Bucharest 0:0
8'Unirea Slobozia - CSM Resita 0:0
8'Universitatea Cluj - Comuna Recea 0:0

ROMANIA: Liga 3 - PlayOff Kenaikan Liga

23:00Corona Brasov - Filiasi 1:0
16:30Ulmu - Steaua Bucuresti -:-
19:00SR Brasov - Vedita Colonesti -:-
23:00Bucovina Radauti - Braila -:-
23:00Crisul Chisineu Cris - Sevisul Selimbar -:-
23:00FC Baia Mare - U. Dej -:-
23:00Magura Cisnadie - Soimii Lipova -:-
23:00Otelul - Foresta Suceava -:-
23:00Zalau - Cugir -:-

RUSIA: Liga Premier

23:00Akhmat Grozny - FC Tambov 3:1 [ 1.05 | 11.00 | 19.00 ]
01:00Sochi - R. Volgograd 2:1 [ 1.33 | 4.50 | 9.00 ]
19:00Ufa - Zenit -:- [ 3.50 | 3.60 | 2.00 ]
21:30Arsenal Tula - Rubin Kazan -:- [ 3.10 | 3.20 | 2.30 ]
21:30Lokomotiv Moscow - Dynamo Moscow -:- [ 2.80 | 3.20 | 2.50 ]
00:30CSKA Moscow - Krasnodar -:- [ 1.85 | 4.20 | 3.50 ]

RUSIA: FNL

18:00Tomsk - Yenisey -:-
19:00FK Krylya Sovetov Samara - Krasnodar 2 -:-
19:00Omsk - Orenburg -:-
19:00Spartak Moscow 2 - Shinnik Yaroslavl -:-
20:00Chertanovo M. - Nizhny Novgorod -:-
20:00F. Voronezh - Torpedo Moscow -:-
21:00D. Bryansk - Chaika Peschanokopskoye -:-
21:00Neftekhimik - SKA Khabarovsk -:-
21:00Volgar-Astrakhan - Akron Togliatti -:-
22:00Alania Vladikavkaz - Veles Moscow -:-

RUSIA: PFL - Kumpulan 2

51'Chita - Smolensk 0:1
20:00DibatalkanZenit Irkutsk - Luki-Energiya -:-

RUSIA: Divisi Supreme Wanita

8'Zvezda 2005 W - Krasnodar W 0:0
18:00FK Yenisey W - Rubin Kazan W -:-
00:30Zenit W - CSKA Moscow W -:-

RWANDA: Liga Premier

18:30Gasogi United - Kiyovu -:-
21:00Gorilla - Muhanga -:-
21:00Rutsiro - Rayon Sport -:-
21:30Bugesera - APR -:-

SCOTLAND: Liga Premier - Kumpulan Penyingkiran

22:00Raith - Dunfermline -:- [ 2.37 | 3.20 | 3.00 ]

SCOTLAND: Championship - Kumpulan Penyingkiran

22:00Cove Rangers - Airdrieonians -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.00 ]
22:00Montrose - Morton -:- [ 3.10 | 3.40 | 2.25 ]

SCOTLAND: Liga Satu - Kumpulan Penyingkiran

22:00Elgin City - Edinburgh City -:- [ 2.30 | 3.60 | 2.87 ]
22:00Stranraer - Dumbarton -:- [ 3.10 | 3.40 | 2.25 ]

SCOTLAND: Liga Dua - Kumpulan Penyingkiran

22:00Kelty Hearts - Brora Rangers -:- [ 1.80 | 4.00 | 3.20 ]

SCOTLAND: Piala Scotland

23:00Dundee Utd - Hibernian -:- [ 4.33 | 3.60 | 1.80 ]

SENEGAL: Ligue 1

00:30Diambars - Petite Cote -:-
00:30Douanes - Niary Tally -:-

SEPANYOL: LaLiga

03:00Real Sociedad - Elche 2:0 [ 1.44 | 4.20 | 8.00 ]
20:00Alaves - Levante -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.50 ]
22:15Barcelona - Atl. Madrid -:- [ 1.80 | 3.80 | 4.20 ]
00:30Cadiz - Huesca -:- [ 3.60 | 3.20 | 2.15 ]

SEPANYOL: LaLiga2

03:00Tenerife - Almeria 0:1 [ 3.20 | 2.75 | 2.55 ]
00:15Ponferradina - Albacete -:- [ 2.20 | 3.00 | 3.60 ]
00:15Zaragoza - Espanyol -:- [ 4.33 | 3.20 | 1.90 ]

SEPANYOL: Divisi Segunda B - Kumpulan 1 - Peringkat Kedua

00:00Langreo - Compostela -:-

SEPANYOL: Divisi Segunda B - Kumpulan 2 - Kumpulan Penyingkiran

23:30SD Leioa - Haro Deportivo -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 1 - Kumpulan Penyingkiran

00:15UD Ourense - Pontes -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 3 - Kumpulan Penyingkiran

23:00Castro - Rinconeda Polanco -:-
23:00Torina - CF Ribamontan al Mar -:-
00:00Barreda Balompie - Bezana -:-
00:00Solares - Revilla -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 3 - Kumpulan Promosi

00:00Escobedo - Siete Villas -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 4 - Kumpulan Penyingkiran

23:00Aurrera Ondarroa - Lagun Onak -:-
23:00Balmaseda - Ariznabarra -:-
00:30Urgatzi - Durango -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 4 - Kumpulan Promosi

00:00Gernika - Urduliz -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 4 - Peringkat Kedua

22:00Beasain - San Ignacio -:-
23:00SD Deusto - Anaitasuna FT -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 5 - Kumpulan Penyingkiran

00:00Santfeliuenc - Banyoles -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 6 - Kumpulan Penyingkiran

22:00Hercules B - Paterna -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 6 - Peringkat Kedua

23:00Beniganim - Recambios Colon -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 7 - Kumpulan Penyingkiran

22:00Mostoles - Paracuellos Antamira -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 8 - Kumpulan Penyingkiran

23:00Almazan - La Baneza -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 8 - Peringkat Kedua

23:30La Virgen - Mirandes B -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 9 - Kumpulan Penyingkiran

18:30Melilla CD - Loja -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 11 - Kumpulan Penyingkiran

22:00Santa Catalina Atletico - Genova -:-
22:30Binissalem - Ferriolense -:-
23:00Alcudia - Soller -:-
23:00Esporles - Felanitx -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 11 - Kumpulan Promosi

23:00Sant Jordi - Andratx -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 11 - Peringkat Kedua

21:45San Rafael - Manacor -:-
22:30Santanyi - Portmany -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 12 - Kumpulan Penyingkiran

00:00Atletico Union Guimar - La Cuadra -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 12 - Kumpulan Promosi

00:00Mensajero - Panaderia -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 12 - Peringkat Kedua

23:30Santa Ursula - Lanzarote -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 15 - Kumpulan Penyingkiran

22:30Bidezarra - Txantrea -:-
22:30CD Baztan - Beti Onak -:-
23:00Fontellas - CD River Ega -:-
23:00Lourdes - Subiza -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 15 - Kumpulan Promosi

23:00CD Ardoi - AD San Juan -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 15 - Peringkat Kedua

00:00Cortes - Pamplona -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 16 - Peringkat Kedua

23:00Calahorra B - Arnedo -:-

SEPANYOL: Divisi Tercera - Kumpulan 18 - Peringkat Kedua

00:30Villacanas - Huracan de Balazote -:-

SEPANYOL: Divisi Primera Wanita

17:00Betis W - Eibar W -:-
19:00Rayo Vallecano W - Real Madrid W -:-

SERBIA: Liga Super

22:00FK Vozdovac - Napredak -:-
22:00Novi Pazar - Mladost -:-
22:00Proleter - Radnik -:-

SERBIA: Liga Srpska - Belgrade

22:30Mladenovac - Jedinstvo Surcin -:-
22:30OFK Beograd - Radnicki Obrenovac -:-
22:30Radnicki Beograd - Lokomotiva Beograd -:-

SERBIA: Liga Srpska - Vojvodina

23:00Becej - Backa 1901 -:-
23:00Dinamo Pancevo - Borac Sakule -:-
23:00Feniks 1995 - Stari Banovci -:-
23:00Jedinstvo SP - Vrsac -:-
23:00Kozara BVS - Stari Grad -:-
23:00Mladost GAT - Sloga Conoplja -:-
23:00Radnicki 1912 - Omladinac NB -:-
23:00Radnicki Zrenjanin - Hajduk 1912 -:-

SERBIA: Liga Srpska - Timur

23:00Dunav Prahovo - SFS Borac -:-
23:00Paracin - Moravac -:-
23:00Pcinja - Toplicanin -:-
23:00Sindelic - Radnicki S. -:-
23:00Timok - Buducnost Popovac -:-
23:00Trstenik - Morava Vladicin Han -:-

SERBIA: Liga Srpska - Barat

22:30Gruza - Takovo -:-
22:30Macva Bogatic - Bane Raska -:-
22:30Mladi Radnik - Jedinstvo U. -:-
22:30Sloga Pozega - Buducnost Krusik -:-
22:30Sumadija Arandjelovac - Zeleznicar Lajkovac -:-
22:30Trepca - Sloga Petrovac -:-

SIERRA LEONE: Liga Premier

03:30Old Edwardians - Bo Rangers 2:1

SINGAPURA: Liga Premier

20:30Tampines - Albirex Niigata -:- [ 2.80 | 3.40 | 2.25 ]
20:30Tanjong Pagar - Young Lions -:- [ 1.50 | 4.33 | 5.25 ]

SLOVAKIA: Fortuna liga - Kumpulan Kejohanan

23:00Z. Moravce-Vrable - Trnava -:-
23:00Zilina - Trencin -:-

SLOVAKIA: Fortuna liga - Kumpulan Penyingkiran

23:00Pohronie - Michalovce -:-
23:00Ruzomberok - Senica -:-

SLOVAKIA: 2. liga

16:30S. Bratislava B - Petrzalka -:-
23:00Banska Bystrica - Samorin -:-
23:00Dubnica - Komarno -:-
23:00Podbrezova - FC Kosice -:-
23:00Poprad - Puchov -:-
23:00Skalica - Bardejov -:-
23:00Trebisov - L. Mikulas -:-

SLOVENIA: Prva liga

21:00Tabor Sezana - Celje -:-
23:15Mura - NK Bravo -:-

SLOVENIA: 2. SNL - Peringkat Pemenang

23:00Bilje - Triglav -:-

SLOVENIA: 2. SNL - Peringkat Pengalah

23:00Beltinci - NK Smartno -:-
23:00Drava - Krsko -:-
23:00Jadran Dekani - Fuzinar -:-

SLOVENIA: 3. SNL - Timur

23:00Bistrica - Zrece -:-
23:00Rogaska - Koroska Dravograd -:-
23:00Sampion Celje - Dobrovce -:-
00:00Korotan - Videm -:-

SLOVENIA: 3. SNL - Barat

23:00Izola - Ilirija -:-
23:00Ljubljana Svoboda - Tolmin -:-
23:00NK Sobec Lesce - Fama Vipava -:-
23:00Postojna - Sencur -:-
23:00Sava Kranj - Grosuplje -:-
23:00Skofja Loka - NK Adria -:-
23:00Zagorje - Ziri -:-

SWEDEN: Allsvenskan

21:00Goteborg - Hacken -:- [ 2.60 | 3.20 | 2.50 ]
21:00Hammarby - Sirius -:- [ 1.70 | 3.60 | 4.50 ]
23:30Elfsborg - Kalmar -:- [ 1.90 | 3.40 | 4.00 ]
23:30Orebro - Halmstad -:- [ 3.40 | 3.30 | 2.15 ]

SWEDEN: Superettan

19:00Landskrona - AFC Eskilstuna -:- [ 2.60 | 3.20 | 2.75 ]
21:00Falkenbergs - Orgryte -:- [ 2.00 | 3.25 | 3.75 ]
21:00Vasteras SK - Jonkopings -:- [ 2.20 | 3.30 | 3.20 ]

SWEDEN: Divisi 1 - Norra

19:00Dalkurd - Brommapojkarna -:-
19:00Hudiksvalls - IFK Lulea -:-
19:00Sollentuna - Assyriska FF -:-
22:00Sandvikens - Orebro Syr. -:-
22:00Taby - Sylvia -:-

SWEDEN: Divisi 1 - Södra

19:00Osterlen FF - Torns -:-
19:00Utsiktens - Tvaakers -:-
21:00Vanersborgs IF - IFK Malmo -:-
22:00Atvidabergs - Skovde -:-
22:00Lindome - Oskarshamns -:-
22:00Ljungskile - Lunds -:-

SWEDEN: Allsvenskan Wanita

00:30Kristianstads W - Vittsjo W 1:0
19:00AIK W - Hammarby W -:-
22:00Hacken W - Linkopings W -:-

SWEDEN: Elitettan Wanita

19:00Borgeby W - Umea W -:-
19:00IF Brommapojkarna W - Bollstanas W -:-
19:00Sundsvall W - Mallbackens W -:-
21:00Alingsas FC W - Kalmar W -:-

SWITZERLAND: Liga Super

00:15Lugano - Vaduz -:- [ 2.50 | 3.30 | 2.80 ]

SWITZERLAND: Liga Cabaran

01:00Chiasso - Winterthur 2:1
01:00Kriens - Thun 1:1
02:00Grasshoppers - Lausanne Ouchy 1:2
02:00Xamax - Wil 2:2
00:15Schaffhausen - Aarau -:-

SWITZERLAND: Liga Promosi - Kumpulan Penyingkiran

22:00Breitenrain - Sion II -:-
22:00Koniz - Zurich II -:-
23:45Bellinzona - YF Juventus -:-
00:00Black Stars - Munsingen -:-

SWITZERLAND: Liga Promosi - Kumpulan Promosi

22:00Bavois - Rapperswil -:-
22:00Bruhl - Yverdon -:-
22:00Cham - Stade Nyonnais -:-
00:00Etoile-Carouge - Basel II -:-

SWITZERLAND: Nationalliga A Wanita

22:00Luzern W - Servette Geneve FC W -:-
22:00Young Boys W - Grasshoppers W -:-
22:00Zurich W - FF Lugano 1976 W -:-
23:00St. Gallen W - Basel W -:-

TAJIKISTAN: Liga Vysshaya

20:00Kuktosh - Dushanbe 83 -:- [ 1.85 | 3.60 | 3.40 ]

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

22:00Simba - Young Africans -:-

TOGO: Championnat National

22:00TertundaSara Sport - ASC Kara -:-
22:00Semassi - Sara Sport -:-

TURKI: 1. Lig

01:30Akhisarspor - Umraniyespor 1:1 [ 3.10 | 3.80 | 1.95 ]

TURKI: 2. Lig Kumpulan Putih

20:00Afjet Afyonspor - Zonguldakspor -:-
20:00Amedspor - Kahramanmaras -:-
20:00Ankara Demirspor - H.Trabzon -:-
20:00Corum - Sariyer -:-
20:00Ergene Velimese - Sanliurfaspor -:-
20:00Inegolspor - Hacettepe -:-
20:00Kocaelispor - Gumushanespor -:-
20:00Nigde Anadolu - Usakspor -:-
20:00Sancaktepe - 24Erzincanspor -:-

TURKI: 2. Lig Kumpulan Merah

19:00Bayburt Cenclik - Pendikspor -:-
19:00Etimesgut - Karacabey Belediyespor -:-
20:001922 Konyaspor - Pazarspor -:-
20:00Elazigspor - Sivas Belediyespor -:-
20:00Eyupspor - Vanspor FK -:-
20:00Kardemir Karabuk - Kirsehir Belediyespor -:-
20:00Kastamonuspor - Sakaryaspor -:-
20:00Serik Belediyespor - Mamak -:-
20:00Tarsus - Kirklarelispor -:-
20:00Turgutluspor - Bodrumspor -:-

UGANDA: Liga Premier

20:00Express FC - Police -:-
21:00Airtel Kitara - Busoga -:-
21:00BUL - Mbarara City -:-
21:00Villa - Bright Stars -:-

UKRAINE: Liga Persha

22:00Obolon - Metalist 1925 -:-

UKRAINE: Liga Druha

19:00Chernihiv - Uzhhorod -:-
21:00Balkany - Kryvbas -:-
21:00Nova Kakhovka - Metal Kharkiv -:-
21:00Volyn Lutsk 2 - Karpaty -:-
21:30Mykolaiv 2 - Real Pharma -:-
22:00Bukovyna - Karpaty Halych -:-
22:00Rubikon Kyiv - Dinaz Vyshgorod -:-

UKRAINE: Liga Remaja

16:00Lviv B21 - Olimpik Donetsk B21 -:-
8'Shakhtar B21 - Inhulets B21 0:0
17:00Dnipro-1 B21 - Rukh Lviv B21 -:-
18:00Kolos Kovalivka B21 - Dinamo Kiev B21 -:-
18:00Mariupol B21 - Desna B21 -:-
20:00Minaj B21 - Vorskla Poltava B21 -:-
20:00Zarya B21 - Oleksandriya B21 -:-

VENEZUELA: Divisi Primera - Peringkat Pertama

05:00Caracas - Mineros 3:0
07:15TertundaMonagas - Metropolitanos -:-

VIETNAM: Piala Vietnam Wanita - PlayOff

17:00TertundaHa Noi W - Ho Chi Minh W -:-

WALES: Cymru Premier - Kumpulan Kejohanan

21:30Bala - Penybont -:-
21:30TNS - Barry -:-
00:15Connahs Q. - Caernarfon -:-

WALES: Cymru Premier - Kumpulan Penyingkiran

21:30Flint - Aberystwyth -:-
21:30Haverfordwest - Newtown -:-
21:30UWIC FC - Druids -:-

ZAMBIA: Liga Super

19:00Nkwazi - ZESCO -:-
21:00Kitwe United - Forest Rangers -:-
21:00Red Arrows - Buildcon -:-
21:00Zanaco - Kabwe -:-

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

FlashScore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman FlashScore.com.my untuk alasan teknikal.