MUAT SEMULA

Bola Sepak » Hari ini » Semua Perlawanan

AFRIKA SELATAN: Liga Premier

21:00AmaZulu - Baroka -:-
21:00Stellenbosch - Orlando Pirates -:-

ALGERIA: Liga B21

23:00JS Kabylie B21 - Oran B21 -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

02:05Quilmes - Alvarado 3:4
04:10Def. de Belgrano - San Telmo 0:0
08:10Gimnasia Mendoza - Nueva Chicago 0:1

ARGENTINA: Primera B - Apertura

02:00Justo Jose de Urquiza - Dep. Merlo 1:3

ARGENTINA: Primera C - Apertura

02:30Berazategui - Excursionistas 0:1

ARGENTINA: Primera D - Apertura

02:30Deportivo Paraguayo - Juventud Unida S. M. 0:0
02:30Sportivo Barracas - Central Ballester 0:0
02:30Yupanqui - Argentino de Rosario 2:1

ARGENTINA: Primera A Wanita - Apertura

02:00Racing Club W - Lanus W 2:3
02:00UAI Urquiza W - Excursionistas W 5:0

ARMENIA: Liga Premier

23:00Ararat Yerevan - Alashkert 0:0
20:00Noah - Shirak Gyumri -:-
23:30Pyunik Yerevan - Ararat-Armenia -:-
23:30Urartu - Van -:-

ARMENIA: Liga Pertama

16:00DibatalkanAlashkert 2 - Sevan -:-
20:00Ararat Yerevan 2 - Noravank -:-

ASIA: Piala AFC - Kelayakan - PlayOff

00:05TertundaBengaluru (Ind) - Club Eagles (Mdv) -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

90+'Eastern Suburbs - Redlands 1:0

AUSTRIA: Bundesliga - Kumpulan Penyingkiran

00:30Ried - Admira -:-
00:30St. Polten - Altach -:-

BANGLADESH: Liga Premier

62'Arambagh - Jamal 3:1
21:00Sheikh Russel Krira Chakra - Abahani Chittagong -:-
23:00Saif Sporting Club - Muktijoddha Sangsad -:-

BELARUS: Liga Pershaya

23:00Lokomotiv Gomel - Orsa 2:1

BOLIVIA: Divisi Profesional

08:00Tomayapo - Aurora 1:2

BOSNIA DAN HERZEGOVINA: Liga Premier

00:00FK Sarajevo - Sloboda -:-

BRAZIL: Campeonato Pernambucano - Kumpulan Penyingkiran

02:00Academica Vitoria - Retro 0:5

BRAZIL: Campeonato Pernambucano - PlayOff

07:00Sport Recife - Salgueiro 1:0

BRAZIL: Campeonato Potiguar - Peringkat Kedua

02:00Palmeira da Una - Globo 0:4

BRAZIL: Campeonato Sul-Matogrossense - Peringkat Kedua

03:00Comercial MS - Dourados 0:1
03:00Costa Rica - Aquidauanense 2:1

BRAZIL: Copa do Brasil B20

02:00Bahia B20 - Coritiba B20 2:2

BRAZIL: Brasileiro Wanita

02:00Gremio W - Santos W 1:2
02:00Real Brasilia W - Bahia W 1:1

BULGARIA: Parva Liga - Kumpulan Kejohanan

00:30Lok. Plovdiv - Beroe -:-

BULGARIA: Parva Liga - Kumpulan Penyingkiran

23:00Botev Vratsa - Montana 1:0
01:15Etar - Slavia Sofia 0:3

BULGARIA: Liga Vtora

22:00Hebar - Dobrudzha -:-
23:00Ludogorets II - Lok. Gorna -:-

BURUNDI: Liga Primus

19:30Les Elephants - Dynamik -:-
21:00Royal de Muramvya - Bumamuru -:-
21:00Rukinzo - Inter Star -:-

CHILE: Primera B

00:00Coquimbo - U. De Concepcion 1:0
00:00D. Puerto Montt - Magallanes 1:1
00:00S. Morning - San Marcos de Arica 3:0
06:00Deportes Temuco - CD Santa Cruz 0:1
08:30Rangers - Barnechea 2:0

COLOMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

04:15TertundaAtl├ętico F.C. - Quindio -:-

COSTA RICA: Divisi Primera - Clausura

05:00Sporting San Jose - Alajuelense 1:2

CROATIA: 1. HNL

23:00Istra 1961 - Lok. Zagreb -:-

CROATIA: 2. HNL

20:55Rudes - Dragovoljac -:-

CROATIA: 3. HNL Tengah

23:00Lucko - Vrbovec -:-

CYPRUS: Divisi Pertama - Kumpulan Kejohanan

23:00Omonia - Apollon Limassol 1:1

CYPRUS: Divisi Pertama - Kumpulan Penyingkiran

23:00Karmiotissa - APOEL 1:6
00:00Ermis - Paralimni -:-

DENMARK: Liga Super - Kumpulan Kejohanan

01:00Nordsjaelland - FC Copenhagen 2:2

DENMARK: Divisi 1 - Kumpulan Promosi

00:30Esbjerg - Fredericia 1:2

DUNIA: Persahabatan Kelab Wanita

22:15Valerenga W (Nor) - Stabaek S W (Nor) -:-

ECUADOR: Liga Pro - Peringkat Pertama

08:00Guayaquil City - Manta 0:3

ENGLAND: Liga Premier

03:00Fulham - Burnley 0:2

ENGLAND: Liga Pembangunan Profesional

22:00Sheffield Utd B23 - Wigan B23 -:-

ENGLAND: Liga Premier 2

02:00Leicester B23 - Liverpool B23 0:2
02:00Manchester United B23 - Derby B23 1:3

ENGLAND: Liga Premier B18

58'Aston Villa B18 - Norwich B18 2:2
20:00Newcastle Utd B18 - Sunderland B18 -:-

ESTONIA: Meistriliiga

23:00Legion - Parnu JK Vaprus -:-

ESTONIA: Esiliiga

00:00Levadia B21 - Flora B21 1:0
00:00Paide Linnameeskond B21 - Elva 3:1

FINLAND: Veikkausliiga

23:30Ilves - HJK -:-
23:30Lahti - KuPS -:-

GEORGIA: Erovnuli Liga

21:00Telavi - Torpedo -:-
22:00Dila Gori - Samgurali -:-

GEORGIA: Erovnuli Liga 2

21'Bolnisi - Shevardeni Tbilisi 0:0
21'FC Gareji Sagarejo - Baia Zugdidi 0:0
21'Merani Martvili - Rustavi 1:0

GIBRALTAR: Liga Nasional - Kumpulan Penyingkiran

02:30Europa Point - Glacis United 0:3

GUINEA: Ligue 1

23:45Loubha - Horoya 0:1

HABSYAH: Liga Premier

15:00Welayta Dicha - Jimma Aba Jifar 1:1
20:00Sidama Bunna - St. George -:-

HONG KONG: Liga Premier

20:00Hong Kong Rangers - Pegasus -:-

ICELAND: Urvalsdeild Wanita

02:00IBV Vestmannaeyjar W - Breidablik W 4:2
03:15Throttur W - Valur W 0:0

IRAQ: Liga Super

21:00Al Diwaniya - Naft Al-Basra -:-
21:00Al-Hudod - Al Simawa -:-
21:00Al-Qassim - Alsinaat Alkahrabaiya -:-
21:00Baghdad - Al Minaa -:-
21:00Zakho - Al Zawraa -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al - Kumpulan Kejohanan

01:15TertundaMoadon Sport Ashdod - H. Beer Sheva -:-

ITALI: Primavera 2

21:00Crotone B19 - Pescara B19 -:-
21:30Benevento B19 - Cosenza B19 -:-

JERMAN: 2. Bundesliga

00:00Holstein Kiel - Hannover 1:0
02:30Hamburger SV - Nurnberg 5:2

JERMAN: 3. Liga

01:00Mannheim - Hallescher 3:2

JORDAN: Liga Premier

03:30Al Ramtha - Al Hussein 5:1

KAZAKHSTAN: Divisi Pertama

62'Maqtaaral - Kairat Academy 0:0
21'Aksu - Kyzylzhar Academy 1:0
21'FK Tarlan - Baykonur Kyzylorda 1:1
21'Okzhetpes - Shakhtar Bulat 0:0

KOREA SELATAN: Liga K 1

Separuh masaIncheon - Pohang 0:0
Separuh masaSuwon City - Gwangju FC 0:1

KUWAIT: Divisi 1

02:30Al Sulaibikhat - Burgan 0:2
02:30Tadamon - Yarmouk 1:1

LATVIA: Optibet Virsliga

00:30RFS - Ventspils 1:0

LIBYA: Liga Premier

04:30Al Ahly Benghazi - Al Taawun 1:0
05:00Asswehly - Al Shat 1:0
05:00Mahalla Tripoli - Al-Athad 2:2
05:00Olympic Azzaweya - Al-Ittihad 0:1

LITHUANIA: A Lyga

23:00FK Panevezys - Zalgiris -:-

MESIR: Liga Premier

03:30Al Ahly - Zamalek 1:1
03:30El Gounah - Aswan SC 1:1
03:30National Bank Egypt - El Ismaily 0:2
03:30Smouha - Wadi Degla 2:1

MEXICO: Liga MX Wanita - Clausura - PlayOff

05:00Atlas W - Pachuca W 3:1
07:00Guadalajara Chivas W - Toluca W 3:0
09:00U.A.N.L.- Tigres W - Club America W 2:0
10:30Monterrey W - U.N.A.M.- Pumas W 2:1

MOLDOVA: Divizia Nationala

21:00CSCA Buiucani - Petrocub -:-
23:00Speranta Nisporeni - Floresti -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

03:00Rubio Nu - Independiente 1:0

PERANCIS: Nasional

02:45Annecy - Boulogne 4:0
02:45Avranches - Sete 2:2
02:45Cholet - Le Mans 2:2
02:45Creteil - Laval 2:1
02:45Orleans - Concarneau 3:1
02:45Quevilly Rouen - Bastia 0:1
02:45Red Star - Bastia-Borgo 2:1
02:45Sporting Club Lyon - Bourg en Bresse 2:1
02:45Stade Briochin - Villefranche 2:3

PERU: Liga 1 - Apertura

02:00Dep. Municipal - Alianza Huanuco 1:0
04:30U. de Deportes - Cajamarca 1:0

POLAND: Ekstraklasa

00:00Rakow - Piast Gliwice 1:0

POLAND: Divisi 2

22:00Blekitni Stargard - GKS Katowice -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

01:00Portimonense - Moreirense 1:2
03:15FC Porto - SC Farense 5:1
23:00Santa Clara - Rio Ave -:-
23:00Tondela - Belenenses -:-

PORTUGAL: Liga Portugal 2

00:00Academico Viseu - Vilafranquense 1:2

PORTUGAL: Taca Revelacao B23

22:00Estoril B23 - Braga B23 -:-

QATAR: Piala Emir

03:00Al-Duhail - Al Rayyan 1:2

REPUBLIK DEMOKRATIK CONGO: Ligue 1

22:30JSK - Simba -:-

REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Super - Peringkat Pertama

64'Dalian Pro - Tianjin Jinmen Tiger 0:0
20:00Shanghai Port - Changchun Yatai -:-

REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Jia - Peringkat Pertama

15:30Guizhou - Heilongjiang Ice City 0:1
19:35Chengdu Rongcheng - Beijing Baxy -:-
19:35Shenyang Urban FC - Wuhan Three Towns -:-

REPUBLIK RAKYAT CHINA: Liga Super Wanita

14:15Henan Songshan Longmen W - Guangdong Meizhou W 1:4
14:15Shandong SL W - Wuhan Jiangda W 0:4
16:00Jiangsu Suning W - Shanghai RCB W 0:0
16:30Sichuan W - Beijing Beikong W 0:2
16:30Zhejiang W - Changchun Dazhong Zhuoyue W 0:2

ROMANIA: Liga 1 - Kumpulan Kejohanan

00:00CFR Cluj - Sepsi 0:1
02:30FCSB - Academica Clinceni 2:2

RUSIA: Liga Premier

00:00Spartak Moscow - Khimki 2:1

RUSIA: PFL - Kumpulan 1

23:30Spartak Nalchik - Kuban 0:3
21:00FK Anzi Makhackala - FK Makhachkala -:-

RUSIA: PFL - Kumpulan 2

17:00Chita - Luki-Energiya 1:0
61'Kolomna - Rodina Moscow 1:3
64'Leningradets - Tver 1:0
64'Lokomotiv-Kazanka - Zenit 2 0:0
20:00DibatalkanZenit Irkutsk - Smolensk -:-
21:00Olimp-Dolgoprudny - Dynamo Moscow 2 -:-
23:00Murom - Zvezda St. Peterburg -:-
23:00Vladimir - Znamya Truda -:-

RUSIA: PFL - Kumpulan 4

66'Krylya Sovetov Samara 2 - Zvezda Perm 0:1
22:00Ulyanovsk - Lada Togliatti -:-
22:00Zenit-Izhevsk - Orenburg 2 -:-
23:30Kamaz - Nosta -:-

RWANDA: Liga Premier

21:00APR - Bugesera -:-
21:00Kiyovu - Gasogi United -:-
21:00Muhanga - Gorilla -:-
21:00Rayon Sport - Rutsiro -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - PlayOff

02:45La Fiorita - Tre Penne 1:0

SEPANYOL: LaLiga

03:00Betis - Granada CF 2:1

SEPANYOL: LaLiga2

01:00Rayo Vallecano - Leganes 1:1
03:00Gijon - Lugo 1:0

SERBIA: Prva Liga

23:00Graficar Beograd - Dubocica 1:1
23:00IMT Novi Beograd - Zeleznicar Pancevo 1:3

SIERRA LEONE: Liga Premier

00:15Anti Drugs Strikers - East End Tigers -:-

SWEDEN: Allsvenskan

00:30Norrkoping - AIK 2:0

SWEDEN: Superettan

00:30Trelleborgs - Akropolis 1:1
00:30Varnamo - GAIS 1:0
00:30Osters - Sundsvall -:-

SWITZERLAND: Liga Super

00:15Vaduz - Young Boys -:-

SWITZERLAND: Liga Cabaran

02:00Lausanne Ouchy - Xamax 1:1
02:00Winterthur - Grasshoppers 2:1

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

21:00Mwadui - Kagera Sugar -:-
00:00TertundaSimba - Coastal Union -:-

TURKI: Liga Super

22:00Konyaspor - Trabzonspor -:-

TURKI: PlayOff TFF 2. Lig

01:30Buca - Arnavutkoy Bl. 2:0
01:30Erokspor - Catalca 2:1
01:30Fethiyespor - Yomraspor 0:1

UGANDA: Liga Premier

21:00Bright Stars - Mbarara City -:-
21:00Busoga - Wakiso Giants -:-
21:00Onduparaka FC - Villa -:-
21:00UPDF - Myda -:-

UKRAINE: Liga Druha

22:00Tavriya - Peremoga Dnipro -:-

UZBEKISTAN: Liga Super

21:50Lok. Tashkent - Met. Bekobod -:-
21:55Sogdiana - Andijan -:-

MUAT SEMULA

Bola Sepak | Tenis | Bola Keranjang | Besbol | Hoki | Badminton | Kriket | Sukan lain »

Teratas

FlashScore.com.my menyediakan skor bola sepak secara langsung - skor secara langsung mudah alih. Versi mudah alih ini mempunyai parameter yang berlainan dengan laman FlashScore.com.my untuk alasan teknikal.